PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : کمک برای نصب اتوماتیک ویندوزxp

Behroooz
05-01-2006, 17:19
دوستان سلام
تازگی ها اطلاعاتی راجع به اینکه می توان ویندوز xp را به صورت اتوماتیک و بدون نیاز به دخالت کاربر نصب کرد، به دستم رسیده است.
به این صورت که توسط برنامه setupmanager که در سی دی ویندوز Xp است اطلاعاتی را که کاربر باید در هنگام نصب وارد کند (مثل شماره سریال و ....) را یکبار برای همیشه وارد می کند و این اطلاعات در قالب فایلی به نام winnt.sif ذخیره می شود . که باید انرا روی فلاپی ذخیره کرد و هنگام نصب ویندوز ان را در فلاپی درایو قرار داد تا اطلاعات ان توسط کامپیوتر خوانده شود و کار به صورت اتوماتیک پیش رود.
حال سوال من از شما دوستان این است که ایا نمی شود از دست این فلاپی بازی خلاص شد و این فایل را به نحوی روی سی دی رایت کرد تا همه اطلاعات لازم برای نصب اتوماتیک در یک سی دی خلاصه شود ؟ راستش من فلاپی درایوم خراب است و نمی توانم از ان استفاده بکنم . حتما این کار امکان پذیر است ولی چطور نمی دانم !!!
بر وبچ پی سی ورد بروند تو کارش .
در ضمن مثل اینکه می توان با این برنامه درایور های سخت افزار ها را هم به طور اتوماتیک نصب کرد.
هر کس من را راهنمایی کند یک دعوتـنامه جی میل جایزه دارد .
با تشکر دوست شما بــــــــــــــــــــــــ ــــهــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــروز

یک خبر هم در مورد mozila fire fox مرورگر محبوب من .
ایا می دانید که می توان بیش از یک سایت را به عنوان home page به این برنامه معرفی کرد؟
کافی است در محلی که نام سایت را به عنوان home page وارد می کنید بین اسم سایتها از این علامت استفاده کنید |
مثال : اگر می خواهید که سایت p30world و google و download را به عنوان home page معرفی کنید به این صورت بنویسید
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]|[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]|[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
با این کار وقتی روی دکمه home در فایر فاکس کلیک کنید این سه سایت با هم باز می شوند.
اگر خوشتان امده است پیغام خصوصی بدهید و نمره بدهید.

zonealarm
05-01-2006, 20:54
Avant خيلي وقته اين امكانو داره.هر چند Fire fox هم خيلي مرورگر خوبيه.

Meisam
05-01-2006, 23:47
سلام ...
من منتقلش کردم به این انجمن ... دوستان در این انجمن بهتر میتونند به شما کمک کنند
ممنون :)

mpsjavad
06-01-2006, 00:54
با سلام ..

:blink: :) ( حسين جان ممنون )

بهروز جان يه سر به تاپيك هاي زير بزن .. ( من از اين روش استفاده نكردم .. نميتونم شما رو راهنمايي كنم :) )

==============++=================
روش نصب ويندوز xp بصورت خودکار !!!
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
نصب ويندوز اكس پي به صورت اتوماتيك
نصب سریع ویندوز

موفق باشيد .