PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : انتقال فيلم از handycam به كامپيو تر چه طوري ممكنه!؟؟

mehrasa
05-01-2006, 16:52
سلام :sad:
من میخوام بدونم چطور می تونم فیلمی رو که با handycam ام گرفتم روي hard ,cpmputerام ذخيره كنم اين كار امكان داره و اگه داره چه سخت افزار يا نرم افزاري لازم داره اگگه نرم افزار هست لطفآ link اش كنين
مشخصات دوربين ام= nv-gs6 panasonic
:) مرسي!!!!

tohave
05-01-2006, 17:16
سلام

اگه دوربینت سیستم خروجی ویدیو داشته باشه (من نتونستم تو سایت پاناسونیک مشخصات کامل ببینم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ) میتونی با استفاده از کابل مخصوص (که باید توی جعبه دوربین باشه) و برنامه رایگان (که معمولا همه دوربینها یک برنامه از یولید یا روکسیو دارن) فیلم ضبط شده رو تی هارد بریزی.

البته باید سیستم کامپیوترت هم ساپورت بکنه

Strasboorg
05-01-2006, 17:21
سلام

اگه دوربینت سیستم خروجی ویدیو داشته باشه (من نتونستم تو سایت پاناسونیک مشخصات کامل ببینم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ) میتونی با استفاده از کابل مخصوص (که باید توی جعبه دوربین باشه) و برنامه رایگان (که معمولا همه دوربینها یک برنامه از یولید یا روکسیو دارن) فیلم ضبط شده رو تی هارد بریزی.

البته باید سیستم کامپیوترت هم ساپورت بکنه

البته همونجور كه دوربين ميبايست خروجي داشته باشه -- كه حتما داره --
كامپيتر هم بايد ورودي داشته باشه
كه منظور كارت كپچر هست
كه شما حتما بايد رو سيستم داشته باشيد

mehrasa
06-01-2006, 14:17
سلام مرسي واسه جوابها همون طور كه مي دونين گاهي فروشنده ها قطعات يه كالا رو برمي دارن و ميفروشن دوربين من اين كابل و cd كه گفتين همراش نبود ولي با كابل دوربين دوستم به كامژيوتر وصل مشه تنها كاري كه من تونستم بكنم باهاش عكس گرفتم آيا راهي براي ذخيره ي فيام روي كامپيوتر ام هست خودم هم تو سايت panasonic اطلاعاتی در این مورد ندیدم

mehdi_halla
07-01-2006, 15:16
با سلام
همونجور كه strasboorg عزيز گفتن شما بايد كارت tv يا كارت كپچر داشته باشي كه فيلمي كه رو نوار هندي كم ضبط شده رو رو هارد بريزي ( يعني از آنالوگ به ديجيتال تبديلش كني).
اگرهم كه دوربينت memory مي خوره كه اون كارت ها لازم نيستن( تابلوه !!!!).