PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : دوو اسپیرو

hasan_rami21
24-10-2008, 22:54
من به دوو اسپیسرو مدل 94 دارم در موقع حرکت موتور قطع و وصل میشود ممنون میشوم اگه کسی بتونه مشکل منو حل کنه در ضمن تمام وایر و اتصالات رو چک کردم

سباستین
25-10-2008, 13:01
یعنی چی موتور قطع و وصل می شه؟ منظورت اینه که ریپ می زنه؟
وایر ها رو که گفتی چک کردی. شمع ها رو چی, باز کردی؟ نمی دونم ماشینت کاربوراته یا انژکتور ولی سیستم سوخت رسانیت رو هم چک کن. دلکو رو هم چک کن و ببین که آوانس یا ریتارد کار می کنه یا نه.

Farshadd
25-10-2008, 13:57
سلام.

بهتر بود نام دیگری برای تاپیک انتخاب میکردید.

لطفا دقیقا بگید در چه مواقعی چه اتفاقی میوفته. اینجوری بهتر میشه راهنمایی کرد.

:11:

hasan_rami21
26-10-2008, 11:27
ببخشید بله منظورم ریبه با تشکر ازجواب ....این اسپیروکامپیتری وبا انژکتورودلکوی مگنتی کار میکندوقتی موتور گاز می خوره برق شمعها قطع و وصل میشه در ضمن همه این کارها را انجام دادم ولی اثری نکرد

سباستین
26-10-2008, 14:44
تا به حال پاشنده هایه بنزین داخل سیلندر ( معروف به سوزن انژکتور ) رو عوض کردی؟ وقتی که اینها از کار می افتند دیگه بنزین رو پودر نمی کنند و انفجار تو اون سیلندری که سوزنش ایراد داره اتفاق نمی افته و موتور ریپ می زنه چون یک یا چند سیلندر کم داره.

hasan_rami21
29-10-2008, 09:18
دستت درد نکنه سباستین جان یه سوال دبگه جطور میشه دید کدام سورنه جون در حالت ارام مونور مشکلی نداره

Farshadd
29-10-2008, 12:18
دستت درد نکنه سباستین جان یه سوال دبگه جطور میشه دید کدام سورنه جون در حالت ارام مونور مشکلی نداره

یکی یکی وایر ها رو از سر شمع ها جدا کن . اگه صدای موتور تغییر نکرد و لرزشش شروع نشد، همونه. اگه هم صدا تغییر کرد و لرزش شروع شد پس سالم هست و وایر رو جا بزن و برو سراغ وایر بعدی.

اگه لرزش شروع نشد و صدا هم تغییر نکرد پس همین خرابه ولی وایر رو جا بزن و برو بعدی. شاید 2 تا خراب داشته باشی.

:11: