PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل با هارد اکسترناله مکستور(Maxtor)

justmp3
05-01-2006, 14:56
سلام دوستان...

من یک هارد اکسترناله مکستور گرفتم که این مشخصات را داره:

300 گیگابایت

اسمشم:

Maxtor One Touch II

بار اول که نصبش کردم به خوبی کار میکرد ولی بعد از 1 هفته درایو هارد که تو My Computer میومد دیگه نشان داده نمیشد...

هر کاری که فکر میکردم باید بکنم کردم ولی تاثیری نداشت از جمله Unistall کردن و دوباره Install کردنه درایور Unplug کردن و ... ولی فرقی نکرد...

بار اول که نصب شد حتی درایور هم نصب نکرده بودم و بطور خودکار نصب شد ولی دیگه نمیشه...

نکته: من رو چند کامپیوتره دیگه هم امتحان کردم که بازم کار نکرد و حتی بردم برای درست کردنش گفتن پارتیشنش پاک شده و به اصطلاح درستش کردن ولی بازم کار نکرد!!!

ممنون میشم کمکم کنید...

justmp3
07-01-2006, 13:40
هیچ کس جوابی نداره؟!؟!

حالا اگر بگیم قسمت سخت افزار ضعیف کار میکنه به مدیرهای بخش بر میخوره!!!!

reza12100
07-01-2006, 13:57
کابلهاش را تست کردی ببینی سالم هست یا نه؟

justmp3
10-01-2006, 11:14
کابلهاش را تست کردی ببینی سالم هست یا نه؟
اره کابلاش سالمه چون وقتی وصلش میکنم Find New Hardware میاد و همه چیز عادی پیش میره ولی درایو هارد تو My Computer نشان داده نمیشه!!!

saghy
15-01-2006, 00:05
سلام
دوست عزيز و گرامي justmp3 بارها دوستان ما در موارد مختلف توضيح دادن ...
ببينيد سخت افزار كامپيوتر مقوله اي جدا از نرم افزار و كرك و سوالات و اشكالات نرم افزاري هست كه تا حد زيادي براي همگان در دسترس بوده و ميتوان با تست شخصي بر روي هر سيستم ايرادات احتمالي را پيدا كرد و يا كركي يا اموزشي و به هر نوع جوابي براي سوال ها داشت . دوستان و عزيزاني كه مارا در انجمن سخت افزار همراهي ميكنند و بخصوص عزيزاني كه به قول شما كم كاري مارا پوشش داده و جوابهاي عزيزان را مينويسند همه و همه از معلومات و تجربيات شخصي خود استفاده كرده و جوابها را ميدهند ... اما به طور كلي وقتي قطعات به ايرادي بر ميخورند تا حضورا تست نشوند ... جواب كاملي نميتوان داد و اكثرا ديده ايم كه ايراداهاي بزرگ از بعضي سهل انگاري هاي كوچك كاربران بوجود آمده است . و همچنين وقتي سوالي بي جواب ميماند يا دير جواب داده ميشود دليل آن است كه دوستان در آن زمينه تجربه يا برخوردي نداشته اند . باز هم سپاسگذارم

justmp3
15-01-2006, 01:38
ممنون ساقی جان و شرمنده از اینکه اگر گلگیه بی مورد کردم...