PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : زانتيا و مشكل باتري

h_gate
24-10-2008, 18:21
خسته نبايشيد.
سوالي در مورد تعويض باتري زانتيا داشتم.
باتري زانتيا رو وقتي در اورديم و دوباره انداختيم ضبط ماشين يك كدي رو مي خواد كه 4 رقميه.اين كد چيه و چطوري بايد پيدا كنيم؟

ممنون.

mohammad k750i
24-10-2008, 23:42
یه کاغذ تقرباً کوچک مستطیلی همراه مدارک موقع تحویل ماشین هست که روش 4 تا کده یکیش نوشته کد رادیو اونو باید وارد کنید!

سباستین
25-10-2008, 12:56
دوست عزیز مراقب باش تا الکی رمز رو وارد نکنی چون برای جلوگیری از سرقت, بعد از چند دفعه ورود کده اشتباه, ضبط از کار می افته. اگه ماشین رو دست دو گرفتی, باید از صاحب قبلیش سوال کنی چون معمولا اون برگه کوچیک رمز رو به آدم نمی دن.

Farshadd
25-10-2008, 13:58
یه کاغذ تقرباً کوچک مستطیلی همراه مدارک موقع تحویل ماشین هست که روش 4 تا کده یکیش نوشته کد رادیو اونو باید وارد کنید!

دوست عزیز مراقب باش تا الکی رمز رو وارد نکنی چون برای جلوگیری از سرقت, بعد از چند دفعه ورود کده اشتباه, ضبط از کار می افته. اگه ماشین رو دست دو گرفتی, باید از صاحب قبلیش سوال کنی چون معمولا اون برگه کوچیک رمز رو به آدم نمی دن.

ضمن تشکر، حرف دوستان تایید میشه.

:5:

SEPAHAN2012
30-07-2015, 01:26
دوستان من کد 3بار اشتباه زدم . ضبط دیگه روشن نمیشه کسی میدونه باید چیکار کنم.

mohamad skystar
31-07-2015, 22:56
دوستان من کد 3بار اشتباه زدم . ضبط دیگه روشن نمیشه کسی میدونه باید چیکار کنم.

پخش فابریک زانتیا اگر کد رو اشتباه زدین IC کد میسوزه
باید پخش رو ببرید تعمیرکار پخش خودرو تا براتون یه IC کد جدید بزاره

قاسم05
04-10-2020, 03:17
من یه مشکل دارم ,کد رمز ضبط فابریک زانتیا رو دارم ولی یادم نمیاد چطوری باید فعالش میکردم ,بعد از نوشتن رمز باید چه کنم!!!!!!؟ اگه میشه راهنمایی کنید

mohamad skystar
04-10-2020, 21:17
من یه مشکل دارم ,کد رمز ضبط فابریک زانتیا رو دارم ولی یادم نمیاد چطوری باید فعالش میکردم ,بعد از نوشتن رمز باید چه کنم!!!!!!؟ اگه میشه راهنمایی کنید

بعد از وارد کردن رمز اتوماتیک روشن میشه اگه نشد باید ببری ic تعویض کنی