PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : Lamborghini Gallardo LP-560 Stcok version

کاربر_P30W
24-10-2008, 16:19
درود!

این یه لامبرگینی ال پی 560 هست از NFS ProStreet گرفتمش... حالا این مدل نه متریال داره نه تکسچر داره و تنها یه چرخ قاطی پاطی شده داره که من رفتم به جنگش و می خوام مثل این تبدیلش کنم:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

لطفاً من رو خنده نزنین؛می دونم که خیلی تازه کارم...:13:

عکسی از مدل ای که از NFS PS دارم:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

G LADIATOR
24-10-2008, 18:52
یعنی میخای چیکار کنی؟
رنر با تکسچربگیری ازش؟؟

کاربر_P30W
24-10-2008, 19:04
نه... اول بهش متریال می دم بعدش تکسچر بهش میدم و بعدش میرم رندر HDRi یاد می گیرم و بعدش میرم مدل چرخ و در های درب و داغون رو درست میکنم بعدش روی چرخ و درب ها تکسچر میدم و بعدش ازش رندر میگیرم... فقط صبر کنین تا حداکثر 2 هفته دیگه...

P30SERVER
24-10-2008, 20:42
یعنی مدل رو از سورس بازی nfsps کش رفتی؟:18: با چه برنامه ای این کارو کردی؟ اگه داری لینکشو با پ خ برام بفرست ( تکرار میکنم با پیغام خصوصی ):46:

کاربر_P30W
24-10-2008, 23:56
اینم تا این جای کار:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

b3dnet
25-10-2008, 00:29
آفرین متریال خوب شده
ولی برای رندر بهتره که محیط و تغییر بدی
رندر و نور پردازی هم باید کار بشه...
منتظره ادامه ی کار هستم...

کاربر_P30W
25-10-2008, 17:30
اینم ادامه اش:

3DS MAX '09
Mental-Ray
00:33:21

نظر بدید؛البته یکمی ناقص هست؛کاملش خواهم کرد...

کاربر_P30W
25-10-2008, 18:10
نظر بدین تا جمعه هفاه دیگه ByeBye....

کاربر_P30W
26-10-2008, 18:50
اینم عکس ها ای که به ترتیب از نصفه تا ورژن کامل شده این ماشین هست:
>همه از من هست و برای همین کسی نباید عکس های فوق رو سو استفاده کنه<

نظر یادتون نره :23:

rozhan_8915
27-10-2008, 17:28
smooth نیست بعضی جا هاش
اما رندرس خوبه

کاربر_P30W
27-10-2008, 17:38
Smooth رو میزارم واسه بعداً؛ ممنون از نظر دادنتون...

Warden
27-10-2008, 19:13
ایولا دمت گـــــــــــــــرم خیلی باحاله رندر که خیلی خوبه

BLACK-BLACK
27-10-2008, 19:46
بابا تو دیگه کی هستی ترکوندی خیلی قشنگ شده

اینم عکس اون کامارویی که بهم دادی من اوردمش تو لایت ویو از اول درستش کردم

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

P30SERVER
27-10-2008, 20:47
حوصله تعریف و تمجید ندارم:دی چونکه فعلا کار نهایی نیست و اگه تعریف کنم از کارت میترسم تلاشت بیشتر نشه یه راست میرم سر اشکالاش که باس بر طرف بشه(قبلا این ماشینو ساختم ذره به ذره جزئیاتشو میدونم:دی ):

1.اول از همه همونجایی که اسمود نکردی خودت دیگه بهتر میدونی وقتی اسمود میکنی چه بر سرش میاد:دی ادج ها خیلی بینظم هستند و موقع اسمود باعث میشه که به هیچ وجه صاف نشه. درسته؟ من پیشنهاد میکنم اینو delete کن از اول بساز.

2.اون فرو رفتگی بغل سپر جلو (جلوی تایر) تو واقعیش یه جود دیگست. به عکس واقعیش یه نگاه بنداز حتما.

3.رینگ عقبش انگاری از تایرش زده بیرون. رینگ و تایرو خودت ساختی یا مدل بوده؟ سعی کن اگه از مدل برای جاهای غیر اصلی ماشین استفاده میکنی این کارو نکنی و خودت سعی کنی. در ضمن کلک داخلش و موتور پشتش هم مدله ها نگی نفهمیدن:دی شوخی کردم من خودمم حوصله ساختن داخل ماشینو اصلا ندارم ولی همیشه سمبل میکنم .

4. آااا راستی چرخاش کوچیک شده شایدم ماشین بزرگ شده:دی با بلوپرینت تطبیق بده متوجه میشی شایدم علتش اینه که از رینگ فراری اف 430 استفاده کردی اینطوری به نظر میاد . بابا همه قیافه ماشینه به رینگای خودشه با اون دیسک ترمز بزرگش:دی آدم کف میکنه بشین بساز رینگشو واسه مدلینگتم خوبه.

آقا ببخشید همه اگه زیادی تز دادم چه میشه کرد باس اینارو گفت:دی
سعی کن اشکالاتشو برطرف کنی عزیز.

alibitaraf
27-10-2008, 21:38
حوصله تعریف و تمجید ندارم:دی چونکه فعلا کار نهایی نیست و اگه تعریف کنم از کارت میترسم تلاشت بیشتر نشه یه راست میرم سر اشکالاش که باس بر طرف بشه(قبلا این ماشینو ساختم ذره به ذره جزئیاتشو میدونم:دی ):

1.اول از همه همونجایی که اسمود نکردی خودت دیگه بهتر میدونی وقتی اسمود میکنی چه بر سرش میاد:دی ادج ها خیلی بینظم هستند و موقع اسمود باعث میشه که به هیچ وجه صاف نشه. درسته؟ من پیشنهاد میکنم اینو delete کن از اول بساز.

2.اون فرو رفتگی بغل سپر جلو (جلوی تایر) تو واقعیش یه جود دیگست. به عکس واقعیش یه نگاه بنداز حتما.

3.رینگ عقبش انگاری از تایرش زده بیرون. رینگ و تایرو خودت ساختی یا مدل بوده؟ سعی کن اگه از مدل برای جاهای غیر اصلی ماشین استفاده میکنی این کارو نکنی و خودت سعی کنی. در ضمن کلک داخلش و موتور پشتش هم مدله ها نگی نفهمیدن:دی شوخی کردم من خودمم حوصله ساختن داخل ماشینو اصلا ندارم ولی همیشه سمبل میکنم .

4. آااا راستی چرخاش کوچیک شده شایدم ماشین بزرگ شده:دی با بلوپرینت تطبیق بده متوجه میشی شایدم علتش اینه که از رینگ فراری اف 430 استفاده کردی اینطوری به نظر میاد . بابا همه قیافه ماشینه به رینگای خودشه با اون دیسک ترمز بزرگش:دی آدم کف میکنه بشین بساز رینگشو واسه مدلینگتم خوبه.

آقا ببخشید همه اگه زیادی تز دادم چه میشه کرد باس اینارو گفت:دی
سعی کن اشکالاتشو برطرف کنی عزیز.

یه پنج شیش کیلو متن نوشتی ولی نیومدی اولین پست رو بخونیکه گفته من مدل رو دانلود کردم....!!!:31:

بگذریم...
خوب رندر گرفتی...
ولی بهتره روی نور پردازیش بیشتر کار کنی..!!!

P30SERVER
27-10-2008, 21:43
یه پنج شیش کیلو متن نوشتی ولی نیومدی اولین پست رو بخونیکه گفته من مدل رو دانلود کردم....!!!:31:

بگذریم...
خوب رندر گرفتی...
ولی بهتره روی نور پردازیش بیشتر کار کنی..!!!

من میدونستم میخواستم شما رو تست کنم.:27:

خوب جدا از شوخی اینکه خیلی عجیب تر شد. بابا این همه مدل با کیفیت هست مگه مدل قحتی بود اینو دانلود کردی؟:2:

کاربر_P30W
28-10-2008, 15:35
ممنونم از نظرخواهی های شما.

Black Black جون؛شما از متریال خوبی استفاده نکردی اما از من ای که فقط بلدم متریال بسازم خیلی خیلی بهتری :8:

راستی مدل رو من از NFS PS گرفتم؛همه ی دانلودی ها هم پولی بودن... که این مدل من هم سعی داره در کنار اون ها بره :9: !!

BLACK-BLACK
28-10-2008, 19:07
ممنونم از نظرخواهی های شما.

Black Black جون؛شما از متریال خوبی استفاده نکردی اما از من ای که فقط بلدم متریال بسازم خیلی خیلی بهتری :8:

راستی مدل رو من از NFS PS گرفتم؛همه ی دانلودی ها هم پولی بودن... که این مدل من هم سعی داره در کنار اون ها بره :9: !!

نوکرتم. عوضش من دارم دراشو میکنم شکل delorean
مثل بالهای پرنده میشه.

کاربر_P30W
28-10-2008, 20:59
LP-560 Download Link:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

SSS_HHH_OOO
29-10-2008, 10:05
خیلی قشنگ شده....رندرهای خوبی گرفتی...زاویه دوربینت هم خیلی قشنگه.....

MRHArtsClube
29-10-2008, 10:34
سلام و آفرین :31:
جالب شده خوبه
راجع به این مدلای Nfs و اینا توی بخش دانلود مدل آماده نمیدونم چی چی :31: گذاشتن برا دانلود فری
منم دارمشون ولی باهاشون حال نمیکنم چون نمیدونم با چی بوده متریالاشو اینا واسه همین همشون سیاهن
اگه با برزیل باشه میندازمشون دور :31: باید یه تستی بزنم :10:
آفرین :31::5:

کاربر_P30W
29-10-2008, 16:01
خیلی قشنگ شده....رندرهای خوبی گرفتی...زاویه دوربینت هم خیلی قشنگه.....

ممنون شهاب جون:40:!.

بچه ها!!! من این رو واسه دانلود گذاشتم ( در دیروز ) امروز رفتم دیدم ؛ یهو یی 36 نفر این مدل رو دانلود کردن و 114 نفر هم این مدل رو دیدن... شما هم بیاین دانلودش کنین... لینک دانلود در صفحه پیشین هست...

Farzad.wow
30-10-2008, 10:08
رندر کارات از قبلا بهتر شده ..........

کاربر_P30W
30-10-2008, 13:06
ممنون رفیق... لطف داری...