PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : آنلاین بازی کردن Pes 2009

lord_pes2009
24-10-2008, 11:24
هر کی توی این تاپیک Pes 2009 رو انلاین بازی کرده بگه ما هم چه جوری انلاین بازی کنیم یا حداقل با کدوم نرم افزار

aliani
25-10-2008, 08:07
هر کی توی این تاپیک Pes 2009 رو انلاین بازی کرده بگه ما هم چه جوری انلاین بازی کنیم یا حداقل با کدوم نرم افزار

اي بابا بازم پس

نميشه كه نميشه . 2008 ش نميشد چه برسه به 2009 ش تازه هنوزم فك نكنم براش pesmagazine اومده باشه كه اگرم بياد هيچ فرقي نميكنه چون تو 2008 ش كه پر لگ بود.

البته يه خبرايي بود در مورد اينكه فري باشه اما نميدونم چي شد :(

lord_pes2009
26-10-2008, 17:36
اي بابا بازم پس

نميشه كه نميشه . 2008 ش نميشد چه برسه به 2009 ش تازه هنوزم فك نكنم براش pesmagazine اومده باشه كه اگرم بياد هيچ فرقي نميكنه چون تو 2008 ش كه پر لگ بود.

البته يه خبرايي بود در مورد اينكه فري باشه اما نميدونم چي شد :(

من توی یه سایت خارجی خوندم PES 2009 دیگه لگ نداره
در ضمن من تونستم انلاین بازی کنم من توی مشهد زندگی می کنم با یه شمالی بازی کردم:20::21::21:

hamed_4724
26-10-2008, 22:35
در ضمن من تونستم انلاین بازی کنم من توی مشهد زندگی می کنم با یه شمالی بازی کردم:20::21::21:

سلام آقا من وقتی پچ رسمی konami رو نصب میکنم یه eroor میده لطفا راهنماییم کنید ممنون

اینم ax: [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ارور

saeed ti2
27-10-2008, 10:39
سلام عزیز میشه لینک دانلود نرم افزار مورد نیاز و یک اموزش کلی بزاری تا ماهم انلاین بازی کنیم؟!

PeZooZo
06-11-2008, 12:16
در ضمن من تونستم انلاین بازی کنم من توی مشهد زندگی می کنم با یه شمالی بازی کردم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
خب بگو چطوری؟
من باهات بازی میکنم.لوله [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Elendil1
07-11-2008, 21:59
بردرا اگر کسی تونست این بازی رو انلاین بازی کنه یه ندایی بده!!!کاشکی این هم مثله کدمستر دست و دل باز بودن و انلاین بازی کردن رو مفتی می کردن!!

ali_Robinho
14-11-2008, 14:33
سلام .
من CPU:3.2
Ram:1
VGA:Giforse 7100GS\
اما بازی رو که میخام نصب کنم وقتی Install رو میزنم دیگه هیچی نشون نمیده .
البته فایلها کپی میشن
DVD اول که کپی میشه یه دفه همش پاک میشه.
ممکنه ایراد از Windows باشه؟

rahmaniaref00
11-03-2009, 18:18
من با PES connector 2009 بازی کردم. ولی طرف سرورش مشکل داشت (مال منم کمی مشکل داشت

eblis_boy1386
18-03-2009, 21:13
من توی یه سایت خارجی خوندم pes 2009 دیگه لگ نداره

شما ميگي .. بازي كردم..اموزش هم بده... :10:

sam.sum
19-03-2009, 01:31
آقا ما هم منتظریم یکی بگه چه جوری باید انلاین بازی کرد این تاپیک هم مربوط به بازی های pes 2009 هستش
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

rezacpu07
23-04-2010, 21:20
سلام دوستان عزیز مشکل آنلاین بازی رو فهمیدم حیفمم اومد به بچه ها هم خبر ندم
بچه ها یکی که باید از هاماچی استفاده کنید تا آی پیتون ولید باشه و دیگری اینه که برای بازی کردن آنلاین ساکر 2009 باید تاریخ سیستمتون رو به 2009 تغییر بدید تا بتونید بدون مشکل بازی کنید دوستان هر کس هم میخواست بازی کنه با من آیدیم اینه در یاهو
rezacpu07

baloteli
11-09-2010, 16:47
دوستان عزيز بياييد آنلاين بازي كنيم
بياييد تو اين روم : baloteli1
پسورد : 123456

pashangparsi6
12-09-2010, 15:55
دوستان عزيز بياييد آنلاين بازي كنيم
بياييد تو اين روم : baloteli1
پسورد : 123456

دوست گرامی یه کم بیشتر روشنگری کن درباره ی چگونگی بازی کردن آنلاین 2009 تا ما هم به شما بپیوندیم

Arrowtic
12-09-2010, 18:23
آموزش آنلاين بازي كردن:
برای آنلاین بازی کردن PES2009 در حالت عادی شما نیاز دارید که بازی رو به صورت اورجینال تهیه کنید تا از امکانات آنلاین این بازی بهره مند بشید ولی برای اکثر ایرانی ها این امکان پذیر نیست که به راحتی بتونن بازی رو به صورت اورجینال تهیه کنند حالا گذشته از پول مسایل ارسال و دنگ فنگ باعث شده که فرهنگ تهیه اورجینال بازی ها در کشورمون جا نیوفته در هر صورت بعد گذشت حدود 3 ماه از انتشار بازی PES2009 برای آنلاین بازی کردن این بازی راهی پیدا شده که بنده توی همین پست مفصلا آموزش خواهم داد تا بتونید با خیال راحت بازی کنید!
برای شروع شما حتما به برنامه هاماچی نیاز دارید:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
لا یه توضیح واسه اونایی که تا به حال با این نرم افزار کار نکردن بدم هاماچی یه برنامه خیلی ساده هست که کاری شبیه یاهو مسنجر میکنه در واقع یه کلاینت هست که توش مجموعه آی پی های کسانی که به هاماچی متصل میشن رو نشون میده و شما میتونید ببینید که چه آی پی هایی هم اکنون آنلاین هستند و برای بازی های دایرکت آی پی میتونید آی پی طرف رو بردارید و باهاش آنلاین بازی کنید.
خوب میریم سراغ اصل مطلب یعنی آنلاین بازی کردن PES2009 دو نفری که می خوان بازی کنن هاماچی رو بر روی سیستم نصب می کنن. بعد مراحل زیر رو به ترتیب گام به گام جلو برید:
از توی کنترل پنل به Internet Option برید سپس به تب Content برید و داخل کادری که نوشته Certificates دکمه Certificates رو بزنید از پنجره ای که باز میشه تب وسطی یعنی trusted root Certificates authorities رو انتخاب کنید و پایین تر کلید Import رو بزنید یه پجره Wizard باز میشه نکست میزنید و بعد اینکه فایل زیر رو دانلود کردید اون رو Browse کنید....

گزینه Next بزنید و در صفحه جدید دومین گزینه یعنی Place all certificatesin the folowing store را فعال کنید
و از گزینه Browse کادر پایین را به trusted root certificates authorities تغییر دهید. نکست زده و بعد Finish.
توضیح : ممکن است ویندوز شما پیغام هایی مبنی بر پیغام امنیتی به شما بدهد و چون Certificat ی که ما استفاده می کنیم قابل اعتماد هست به پیغام ها جواب مثبت می دهیم

حال برنامه زیر را دانلود و اجرا کنید.

بعد از اجرای برنامه در پنجره باز شده:

1- عدد 1 را تایپ و اینتر رو فشار بدید
2- آی پی خود را از روی هاماچی به دقت وارد کنید
3- بازی رو اجرا کنید و به بخش Network برید و همه یوزر پسورد ها را Accept کنید(کونامی آیدی و گیم ایدی و ... رو به دلخواه وارد کنید)
4- لاگین شوید و از منو سمت چپ به سالن انتظار (نوشته Lobby) بریدو این گزینه رو انتخاب کنید: Create a Match Room گزینه Ranking Match را به Friendly Match تغییر دهید میتوانید نامی برای روم هم در نظر بگیرید اینتر زده و روم را ایجاد کنید حالا روی گزینه Ready اینتر بزنید و منتظر طرف مقابل باشید.

عملیاتی که شخص مقابل شما باید انجام بده... همون برنامه PES Connector رو دانلود و اجرا میکنه و توی پنجره باز شده:

1- عدد 2 رو تایپ و اینتر میزنه
2- آی پی هاست یعنی شما رو وارد میکنه از روی هاماچی
3- بازی رو اجرا میکنه و به بخش Network میره و همه یوزر پسورد ها را Accept می کنه (کونامی آیدی و گیم ایدی و ... رو به دلخواه وارد میکنه)
4- لاگین میشه و از منو سمت چپ به سالن انتظار میره و این گزینه رو انتخاب میکنه : Search for a match Room بعد گزینه friendly Match رو انتخاب و اینتر میزنه حالا می تونید بازی کنید

یکی از اشکالاتی که این کار بوجود میاره اینه که ورژن بازی شما رو در هنگام اجرای PES Connector تغییر میده و در صورت بازگشت به حالت اولیه باید از بازی خارج بشید و کلیه کارهایی که جهت آنلاین پلی انجام دادید رو رول بک کنید
در ضمن خودم هم اين راه رو امتحان كردم.
منبع:انجمن آنلاين وارز
موفق باشيد

---------- Post added at 06:23 PM ---------- Previous post was at 06:19 PM ----------

روش دوم:
شما برای بازی انلاین به پچ 1.4 و کرک 1.4 نیاز دارین

از این سایت پچ رادانلود کنید:

برای نصب این پچ نیاز به کرک 1.4 دارید که از لینک زیر می تونید دریافتش کنید:ولی یادتون باشه که اول باید کرک رو کپی کنید بعد پچ رو بریزید .

در صفحه ی باز شده روی Pro Evolution Soccer 2009 v1.40 [MULTI6] No-DVD/Fixed EXE کلیک و روی آیکون کلیک کنید.(حجم کرک 9.8 MB) هستش. در صفحه بازشده روی یکی از سرور(Mirror)ها کلیک کنید تا دانلود شروع بشه.
جدیدترین update ساکر 2009 رو باید داشته باشید

از این سایت update را دانلود کنید :

فايل را از حالت زيپ درآورده و در اين مسير كپي كنيد :

C:\Documents and Settings\All Users\Application Data\KONAMI\Pro Evolution Soccer 2009\download

نرم افزار hamachi را نصب کنید، وقتی که نرم افزار را نصب کردید اول اگر off هست باید on کنید در صفحه هاماچی بر روی شکل مثلثی رفته و بر روی join کیلیک کنید و در قسمت اول بنویسید iran soccer و در قسمت پسور بنویسید mahyar و بر روی join کیلیک کنید

name : iransoccer
password : mahyar

pes magazine را دانلود کنید و در پوشه اصلی pes نصب بریزید
ازاین سایت دانلود کنید :

برنامه pes magazine را اجرا کرده و یه قسمت wizard بروید و certificate را نصب کنید. بعد یک قسمت داره نوشته fix روی ان کلیک کرده تا مشکل تنظیمات را از بین ببرد

IP، hamachi را در برنامه pes magazine وارد کنید

اگه شما host هستید گزینه server رو انتخاب و بر روی عکس pes2009 کلیک کنید و در صورتی که شما میزبان نیستید گزینه client را انتخاب و hamachi ip طرف مقابل را وارد کنید و سپس بر روی عکس pes2009 کلیک کنید.

بازی خود بخود اجرا می شود، در منوی اصلی به قسمت network بروید، پس از تایید چند مرحله در قسمت login name & login password هرچی می خواهید وارد کنین و ok را بزنید.

Alt + Tab را فشار دهید و در گوشه سمت راست بالا pes magazine بر روی دکمه etc/hosts کلیک کنید، خط آخر را در پنجره باز شده حذف و صفحه را save کنید

میزبان یک room یا شرایط Friendly match بسازد و client وارد شود.

بعد وارد network شوید شما باید یک اکانت را ساخته باشید
منبع دوست خوبم اميرجان در آنلاين وارز
موفق باشيد

sasan816
13-09-2010, 16:16
این روش دیگه قدیمی شده اموزشش هم توسط شخصی به نام مهیار موقر

Arrowtic
13-09-2010, 16:34
تا اونجايي كه من ميدونم اميره اسمش!(آيديش معمولا Amirkrauser هستش تو سايت هاي مختلف!)

---------- Post added at 04:34 PM ---------- Previous post was at 04:34 PM ----------

تو ادليست ياهوم هم هست.

pashangparsi6
13-09-2010, 18:24
این روش دیگه قدیمی شده اموزشش هم توسط شخصی به نام مهیار موقر

کار می کنه این روش برای آنلاین بازی کردن یا خیر؟ اگر راه تازه ای وجود دارد لطفا معرفی کنید

Arrowtic
13-09-2010, 19:17
من كه يه مدت پيش با اين روش بازي كردم.

mohammad_dj96
14-09-2010, 10:40
دیگه جواب نمیده من یه ماه
پیش تست کردم:31:

pashangparsi6
14-09-2010, 11:14
دیگه جواب نمیده من یه ماه
پیش تست کردم:31:

راه تازه ای نداره ؟

Arrowtic
15-09-2010, 01:15
من بيشتر از يه ماه پيش بود!:31:
ميگردم يه راه براش پيدا ميكنم نشد ميسازم!(ما Heroes Of Newearth كه پولي بودو خودمون براش راه كشف كرديم!اينم كشف ميكنيم!)

en8800gt
15-09-2010, 15:44
آقا الکی خودتونو خسته نکنید.
برید سی دی کیشو بخرید.
ما خودمون 4 تا از این سایت خریدیم. shop.------------
البته pes 2010 .کلیم حال میده.باورکنین ارزشش از هر بازی بیشتره چون دلتو نمیزنه!

Arrowtic
15-09-2010, 17:55
خط فاصله رو برداريد!منظورشون اين سايت بود.

REZA1011
27-01-2011, 16:42
آقتا من هر دور روش و تست كردم هر دو تا تا صفحه لوگين فقط ميشه رفت جلو تر نميره يعني نميشه اون مرحله لوگين رو رد كرد حتما Konami ID و پسورد درست مي خواد!!

يه روش عملي ترو درست حسابي بگين لطفا