PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : چجوری فن cpu جا بزنم یا بردارم

mehran_286
22-10-2008, 22:28
سلام دوستان من خیلی از جازدن و برداشتن فن میترسم و بلد نیستم کسی میتونه راهنمایی کنه
بعضی از فن ها که 2تا جک داره باید جک را باز کنی و لی ادامه اش رو بلد نیستم
در ضمن فن های چرخشی چجوریه

H A M E D
22-10-2008, 22:41
خيلي راحته
فن هاي قديمي رو اول به قول خودت جك هاشو آزاد مي كني بعد با فشار دادن پايه ها به پايين و همزمان بيرون كشيدنش يكي يكي پايه هارو در مياري. جازدنش هم كه سادست.

در مورد فن هاي جديد هم براي باز كردن كافيه هركدوم از چهار تا بست اطرافش رو به جهت فلش كه نشون داده بچرخوني و بعد بيرون بياري. براي جازدن دوباره هم اول همون سر بست ها رو يكم بالا مياري و به جهت برعكس فلش مي چرخوني حالا دونه دونه فشار ميدي تا تقه كنه و جا بيفته.

mehran_286
23-10-2008, 17:56
خيلي راحته
فن هاي قديمي رو اول به قول خودت جك هاشو آزاد مي كني بعد با فشار دادن پايه ها به پايين و همزمان بيرون كشيدنش يكي يكي پايه هارو در مياري. جازدنش هم كه سادست.

در مورد فن هاي جديد هم براي باز كردن كافيه هركدوم از چهار تا بست اطرافش رو به جهت فلش كه نشون داده بچرخوني و بعد بيرون بياري. براي جازدن دوباره هم اول همون سر بست ها رو يكم بالا مياري و به جهت برعكس فلش مي چرخوني حالا دونه دونه فشار ميدي تا تقه كنه و جا بيفته.

دو ست عزیز در مورد فن های قدیمی بیشتر بگو یعنی بعد از این که جک هاروباز کردم فن رو به سمت مادربرد فشار بدم در میاد؟

ganje nahofte
23-10-2008, 21:08
دو ست عزیز در مورد فن های قدیمی بیشتر بگو یعنی بعد از این که جک هاروباز کردم فن رو به سمت مادربرد فشار بدم در میاد؟

نه عزیز من. وقتی همه جکها آزاد کردی فنو بکش بیرون تا دربیاد دیگه!

mehran_286
24-10-2008, 03:10
نه عزیز من. وقتی همه جکها آزاد کردی فنو بکش بیرون تا دربیاد دیگه!

عزیز دل اخه اینجوری که نمیشه هردنبیلی ممکنه مادربرد داغون بشه

aaaammmm87
28-03-2009, 20:06
خيلي راحته

میشه در مورد این فن های جدید lga775 بیشتر توضیح بدید (اگه میشه به صورت تصویری اموزش بدید ) :11:

ehsankalak
28-03-2009, 21:10
براي باز کردن : ( رنگ قرمز )
1- پايه ها رو90درجه خلاف عقربه هاي ساعت بچرخونيد ! ( بهتره به صورت ضربدري فشارو از روي cpu برداريد!)
2- پايه ها رو به بالا بکشيد تا خارها آزاد شوند !
3- فن را از روي مين برداريد!

براي جا زدن فن : ( رنگ سبز )
1- قبل از قرار دادن فن روي مادربرد پايه ها را 90 درجه در جهت عقربه هاي ساعت بچرخونيد تا ديگه جاي چرخوندن نداشته باشن !
2- بعد از اينکه فن رو گذاشتيد روي مادربرد و پايه هاشو با سوراخ هاي روي مين تنظيم کرديد اونا رو به صورت ضربدري به پايين فشار بديد تا يه صدايي مثل تق بدن!! ( با يه فشار مختصر خارا فيکس ميشه اصلا نياز نيست مادربردو نابود کنيد!!)
خمير سيليکون يادتون نره!!:31:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ياعلي