PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : دادن لینک دانلود به صورت مستقیم برای فایل های خود در parsaspace

as13851365
22-10-2008, 10:17
چطوری می تونم برای فایلهایی که در parsaspace آپلود کردم لینک دانلود مستقیم بدم ! :11:

وقتی که لینک دانلود رو رد وبلاگم قرار می دم و هر کسی که می خواد دانلود کنه به جای این که به صورت مستقیم دانلود کنه یک صفحه باز می شه که باید از وسط صفحه روی لینک * Download File * کلیک کنه تا فایل دانلود بشه :41:

:40: آیا امکان دادن لینک مستقیم برای فایل هایی که در هاست parsaspace آپلود کردم وجود دارد یا نه ؟ :40:

tina salehe
22-10-2008, 10:30
لینکهای من که مستقیمه ...

as13851365
22-10-2008, 12:48
لینکهای من که مستقیمه ...

خوب من یک فایلی رو آپلود کردم و لینک زیر رو هم براش دارم

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

اما وقتی که می خوام دانلودش کنم به لینک زیر ریدایرکت می شه

من لینک دانلود دوستان دیگه رو دیدم که به صورت مستقیم دانلود می شن ولی برای ما ریدایرکت می کنه !

چستجو هم فایده نداره !

آیا باید تنظیمات خاصی رو انجام بدم ؟

tina salehe
22-10-2008, 20:09
خوب من یک فایلی رو آپلود کردم و لینک زیر رو هم براش دارم

اما وقتی که می خوام دانلودش کنم به لینک زیر ریدایرکت می شه

من لینک دانلود دوستان دیگه رو دیدم که به صورت مستقیم دانلود می شن ولی برای ما ریدایرکت می کنه !

چستجو هم فایده نداره !

آیا باید تنظیمات خاصی رو انجام بدم ؟

شاید خودت تنظیمات پیشفرضش رو اشتباهی دست کاری کردی

as13851365
23-10-2008, 08:48
شاید خودت تنظیمات پیشفرضش رو اشتباهی دست کاری کردی

ولی من به چیزی دست نزدم !

آیا ممکنه از این که من تازه ثبت نام کردم مشکل از این باشه ؟

یکی از دوستان جوابی برای این نداره ؟

as13851365
25-10-2008, 09:19
کسی جوابی برای این مشکل نداره ؟؟

BIZIMT
25-10-2008, 09:25
شما فایل رو که دانلود میکنی ، بعدش روی نام فایل که لینک هست واستی و راست کلیک کنی و open in new windows رو بزنی در صفحه جدید از ادرس بار میتونی لینک رو برداری. یا وقتی راست کلیک کردی اخرین گزینه properties رو بزن لینک همان جا هست.

دوست خوبم اگر دعوتنامه دارید امکانش باشد برای من هم ارسال فرمایید.اگر داشتید بفرمایید ادرس بدهم.

shamabady
26-10-2008, 01:03
لینک های پارسا اسپیس مستقیم نیست نمیشه کاریش کرد

as13851365
26-10-2008, 08:45
نوشته شده توسط tina salehe *** لینکهای من که مستقیمه ... ***

نوشته شده توسط tina salehe ***لینک های پارسا اسپیس مستقیم نیست نمیشه کاریش کرد***

حالا آدم می مونه که حرف کدوم یکی از دوستان از صحت بیشتری برخوردار است ؟
ولی در حالت کلی اگر لینک مستقیم نمی ده پس چرا عکس ها رو به صورت مستقیم می تونم باز کنم ! ولی فایل ها رو نه ؟

نوشته شده توسط BIZIMT
شما فایل رو که دانلود میکنی ، بعدش روی نام فایل که لینک هست واستی و راست کلیک کنی و open in new windows رو بزنی در صفحه جدید از ادرس بار میتونی لینک رو برداری. یا وقتی راست کلیک کردی اخرین گزینه properties رو بزن لینک همان جا هست.

دوست خوبم اگر دعوتنامه دارید امکانش باشد برای من هم ارسال فرمایید.اگر داشتید بفرمایید ادرس بدهم.

بابت راهنمایی که کردید ممنون ولی مثل این که پست رو درست نخوندید !

مشکل زمانی است که من وقتی لینکی رو که به صورت مستقیم دارم رو وارد می کنم و می خوام دانلود کنم به لینک غیره مستقیم تبدیل می کنه !

اما درباره دعوت نامه : اگر اشتباه نکنم در این انجمن یک تایپیکی با عنوان دعوتنامه برای پارسا اسپیس وجود داره که من هم از اونجا دعوتنامه رو گرفتم اگر شما هم از اونجا اقدام کنید بهتر است ( من تازه عضو شدم و دعوتنامه ندارم شمرنده به مولا !!! )

shamabady
27-10-2008, 22:33
به چیزی که داری میبینی اعتماد کن هر کی میگه لینکاش مستقیم اگه راست میگه یکی از این لینکهای مستقیمشو بزاره
فقط لینکهای عکس ها مستقیم اونم برای این که بتونی از تصاویر تو سایتت یا فروم ها استفاده کنی

به نظر من تو این زمینه پرشین گیگ خیلی بهتره ولی خوب اونم محدودیت های خاص خودش و داره به نظر من برای فایلهای کمتر از 3 مگابایت پرشین گیگ بهتره

as13851365
28-10-2008, 10:22
به چیزی که داری میبینی اعتماد کن هر کی میگه لینکاش مستقیم اگه راست میگه یکی از این لینکهای مستقیمشو بزاره
فقط لینکهای عکس ها مستقیم اونم برای این که بتونی از تصاویر تو سایتت یا فروم ها استفاده کنی

به نظر من تو این زمینه پرشین گیگ خیلی بهتره ولی خوب اونم محدودیت های خاص خودش و داره به نظر من برای فایلهای کمتر از 3 مگابایت پرشین گیگ بهتره

درباره لینک مستقیم : این هم حرفی است . :27:

پرشین گیگ خوبه ولی بعضی از کاربران بعد از این که فایل رو دانلود می کنند نمی تونند فایل رو اجرا کنند :18: یعنی فایل بعد از دانلود شدن خراب می شه نمی دونم این از چی می تونه باشه ! :41:

برای همین هم بهم پیشنهاد دادن که فایل ها رو تو هاست پارس اسپیس آپلود کنم :11: ولی مثل این که این جا هم لینک مستقیم نمی ده ! :13:

در حالت کلی به نظر شما کدام هاست بهتر است ؟ :10:
1 ) پرشین گیگ
2 ) پارس اسپیس
.
.
.
نه از لحاظ فضایی که می دن ها بلکه از لحاظ سرویسی که می دن مثلا سرعتش و بدون مشکل بودنش و غیره ؟

mfa.net
28-10-2008, 23:21
سلام.
اگر دعوتنامه پارسا اسپيس داريد لطفا براي من ارسال نماييد.
ممنون.

mfa.net@gmail.com

shamabady
29-10-2008, 00:08
درباره لینک مستقیم : این هم حرفی است . :27:

پرشین گیگ خوبه ولی بعضی از کاربران بعد از این که فایل رو دانلود می کنند نمی تونند فایل رو اجرا کنند :18: یعنی فایل بعد از دانلود شدن خراب می شه نمی دونم این از چی می تونه باشه ! :41:

برای همین هم بهم پیشنهاد دادن که فایل ها رو تو هاست پارس اسپیس آپلود کنم :11: ولی مثل این که این جا هم لینک مستقیم نمی ده ! :13:

در حالت کلی به نظر شما کدام هاست بهتر است ؟ :10:
1 ) پرشین گیگ
2 ) پارس اسپیس
.
.
.
نه از لحاظ فضایی که می دن ها بلکه از لحاظ سرویسی که می دن مثلا سرعتش و بدون مشکل بودنش و غیره ؟

این که وقتی فایلهارو دانلود کردن مشکل داره به خاطر آپلودر خیلی ضعیف پرشین گیگ بعضی مواقع به صورت کامل آپلود نمیکنه من خودم که هنوز نتونستم فایل بالای 2 . 3 مگ رو تو پرشین گیگ آپلود کنم برای همین که میگم برای فایلهای با حجم کم خوب چون بیشتر از اون بخوای آپلود کنی با مشکل روبرو میشی
به نظر من از هردوتاش با هم استفاده کنی بهتر من خودم همین کارو میکنم برای فایلهای کمتر از 3 مگ از پرشین استفاده میکنم برای فایلهای با حجم بیشتر از پارسا
از نظر مقایسه هم بگم تنها مزیت پرشین گیگ به پارسا همین مستقیم بودن لینک( البته برای خیلی ها مهمترین چیز همینه) وگرنه تو بقیه مسائل پارسا بهتر مخصوصا سیستم آپلودر قدرتمند و کاملش و همچنین امکان آپلود فایل از لینک مستقیم و FTP که خیلی کاربردین

shamabady
29-10-2008, 00:11
سلام.
اگر دعوتنامه پارسا اسپيس داريد لطفا براي من ارسال نماييد.
ممنون.

mfa.net@gmail.com

یه سر چ بزن فکر کنم یه تاپیک برای این مورد باشه اومنجا مطرح کن
ما که نداریم (پارسا خیلی کم دعوتنامه به کسی میده)

as13851365
01-11-2008, 12:02
این هم از جوابی که پشتیبانی سایت پارسااسپیس برام گفته :

با سلام با ارتقاء اکانتتان لینکهای شما مستقیم خواهند شد.

shamabady
01-11-2008, 12:16
اصلا قیمتاش به درد نمیخوره نگیری ها با این قیمت میتونی یک هاست بگیری که در کنار ذخیره فایلهات کلی مزیت(از قبیل ایمیل راه اندازی سایتو....) دیگه هم داره
من الان خودم یک هاست 1 گیگ گرفتم ماهیانه 4000 تومن ازش برای همه کار استفاده میکنم حتی با استفاده از اسکرپتهای لچ برای دانلود از رپیدشیر وسایر سایت های اشتراک فایل استفاده میکنم دارم سایتم رو هم رو همین هاست راه اندازی میکنم

darvish1900
02-11-2008, 00:30
لینک پارس اسپیس مستقیم نیست. وقتی آدرس دانلود میدی صفحه ای باز میشه بعد در اون وسط لینک دانلود باید بزنید

as13851365
02-11-2008, 08:31
حالا کسی راه میانبری براش سراغ نداره ؟ و یا نمی شه براش یک راه میانبر ساخت ؟

darvish1900
02-11-2008, 10:29
کسی اگر هاست 500گیگ با لینک مستقیم خواست اطلاع بده

as13851365
02-11-2008, 10:33
کسی اگر هاست 500گیگ با لینک مستقیم خواست اطلاع بده

آقا من 500 گیگ نمی خوام یه هاست که 100 مگابایت هم اگه هاست بده ولی ارزش داشته باشه رو اگه دارید بدید :10:

darvish1900
02-11-2008, 14:33
آقا من 500 گیگ نمی خوام یه هاست که 100 مگابایت هم اگه هاست بده ولی ارزش داشته باشه رو اگه دارید بدید :10:

یه سر به آدرس زیر بزن