PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : نرم افزار تبدیل اس ام اس فینگیلیش به فارسی نسخه 1.50

amini_bio
22-10-2008, 09:12
نقل قول از سازنده برنامه ali3635 :

بالاخره این نرم افزار فینگیلیش به فارسی رو برای سری 2 تبدیل کردم زیاد توضیح نمیدم فقط برای دوستانی که آشنایی ندارن بگم که این نرم افزار برای تبدیل اس ام اس های فینگیلیش به فارسیه هم اس ام اس های داخل اینباکس و هم اس ام اس های که میخواهین ارسال کنین البته کارای دیگه ام میکنه اگه این تاپیکای پایین رو یه نگاه بندازین متوجه میشین

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

البته یه سری از قابلیتهاش رو سری 2 قابل پیاده سازی نبود

برای اجراشم باید پایتون رو گوشیتون نصب باشه همین الان خودم رو گوشیه n70 ام تستش کردم بدون مشکل اجرا میشه فقط اشاره کنم رو phone memory نصبش کنین پیتون ام رو phone memory نصب کنید
اول fi2fa2rdp1.sis
بعد fi2fa2rdp2.sis
نصب کنید

majormajid
09-01-2009, 03:54

بالاخره این نرم افزار فینگیلیش به فارسی رو برای سری 2 تبدیل کردم زیاد توضیح نمیدم فقط برای دوستانی که آشنایی ندارن بگم که این نرم افزار برای تبدیل اس ام اس های فینگیلیش به فارسیه هم اس ام اس های داخل اینباکس و هم اس ام اس های که میخواهین ارسال کنین البته کارای دیگه ام میکنه اگه این تاپیکای پایین رو یه نگاه بندازین متوجه میشین

البته یه سری از قابلیتهاش رو سری 2 قابل پیاده سازی نبود

برای اجراشم باید پایتون رو گوشیتون نصب باشه همین الان خودم رو گوشیه n70 ام تستش کردم بدون مشکل اجرا میشه فقط اشاره کنم رو phone memory نصبش کنین پیتون ام رو phone memory نصب کنید
اول fi2fa2rdp1.sis
بعد fi2fa2rdp2.sis
نصب کنید

لینک دومی رو هم بزار. این 2 تا لینک که برای یه فایله

Olis
09-01-2009, 18:08
اگه گوشي قابليت فارسي نويسي نداشته باشه بازم جواب ميده؟

amini_bio
10-01-2009, 00:35
بابا ای ول بعد از این همه وقت تازه یک نفر فهمید که لینک اشتباهه؟!!!
چه انجمن فعالی!
اصلاحش کردم:

mosolim
25-01-2009, 18:29
آقا این نرم افزار روی 6630جواب میده آخه ما هرچی نرم آفزار تحت پیتون اجرا کردم نشده

Olis
28-01-2009, 21:28
اول fi2fa2rdp1.sis
بعد fi2fa2rdp2.sis
نصب کنید

من روي n72 همه ي كارايي كه گفتين پياده كردم ولي جواب نگرفتم... و قتي روش كليك ميكنم تا ميخواد بياد خارج ميشه

amini_bio
28-01-2009, 22:11
پایتون و خود برنامه را باید حتما توی فون مموری نصب کنید.

Olis
28-01-2009, 22:27
پایتون و خود برنامه را باید حتما توی فون مموری نصب کنید.

همون كارو كردم.. شايد اشكال از ورژن پايتونم باشه.

ميشه لينك دانلود همون پيتوني كه واسه n70 نصب كردين بزاريد

amini_bio
29-01-2009, 07:06
من که گوشیم n95 هستش.
شما تو انجمن خودتون پایتون و ماژول هاشو پیدا کنید و نصب کنید.

غم زرد
27-07-2009, 14:36

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدالبته یه سری از قابلیتهاش رو سری 2 قابل پیاده سازی نبود

اول fi2fa2rdp1.sis
بعد fi2fa2rdp2.sis
نصب کنید

به این برنامه به شدت احتیاج دارم تمامی مراحلی که گفته شد انجام دادم روی فن مموری اما وقتی برنامه رو اجرا می کنم ازش می یات بیرون گوشیم ان 70 ایا مسیری اشتباه رفتم یا راه حلی هست
ممنون

Backstreetboys
27-07-2009, 14:52
امکان تبدیل فارسی به فینگیلیش نداره

برنامه ای هست که این کارو انجام بده چون خیلی بهش نیاز دارم