PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : درخواست برنامه اي جهت درست كردن آرم خوشگل براي فيلم

baba barghi
04-01-2006, 22:23
سلام دوستان
يك برنامه اي كم حجم و ساده براي درست كردن آرم براي فيلم معرفي كنيد

ممنون
باي

Elfin-D
05-01-2006, 00:10
سلام
اين درخواست شما مربوط ميشه به انجمن گرافيك.يا چه فرمتي ميخوايد؟؟؟

baba barghi
05-01-2006, 08:25
سلام الفين جان
آخ آخ اشتباه كردم مي بخشيد كه جاي درستي درخواست ندادم حواسم نبود
من با پسوند عكس مي خوام من مي خوام كه با يوليد استديو آرم بزارم كه براي آرم پسوند عكس رو قبول مي كنه

ممنون
باي

Elfin-D
05-01-2006, 20:53
سلام
خب شما يه زحمت بكش و ببين كه چه پسوندي رو قبول ميكنه و با چه اندازه اي!

baba barghi
06-01-2006, 16:19
سلام الفین جان
گفتم که
پسوند عکس با هر اندازه ای کوچیک می شه

ممنون
بای

Ali
06-01-2006, 17:52
منتقل شد به انجمن گرافیک .

arash_irani
09-01-2006, 21:57
سلام
valizadeh4 جان هنوز كه دنبال آرم ميگردي :biggrin:
در اين مورد بايد خودت آرم درست كني (البته تا جايي كه من ميدونم ) :blush:
بعدشم شما در يولد كه چه عرض كنم در اكثر برنامه هاي ميكس و مونتاژ اين قابليت رو داره كه اكثر فرمتهاي تصويري رو قبول كنه
موفق باشيد
يا حق

baba barghi
09-01-2006, 22:07
سلام آرش جان
دستت درد نكنه
من خودم حلش كردم و رفت پي كارش

ممنون
باي

Elfin-D
10-01-2006, 00:50
سلام
مليزاده جان شما كه همه مشكلات رو خودت حل ميكني پس چرا تاپيك ميزني؟؟؟(شوخي)

baba barghi
10-01-2006, 08:45
سلام الفين جان
من كه وقتي تاپيك مي زنم خودم مي تونم حلش كنم ولي نه به صورت خيلي خيلي قشنگ اين سايت بعد از 1 هفته شايد كارت راه بيفته شايدم نه به همين خاطر هميشه كارهاي من فوري هست به خاطر همين من فوري يه چيزي درست كردم زدم روش

ممنون
باي

arash_irani
10-01-2006, 23:44
خدا رو شكر

bb
27-01-2006, 08:46
Arm Ro Ba Photoshop Ham Misheh Dorost Kard

Aaalogo Behtarin Barnameh Arm Sazi Ast

reza001
27-01-2006, 20:55
dostan aziz
salam wa man jek khahesh daram che goneh mitawanam backgrond film ra joda wa afrad ra bar roje ghalicheje hazrate solejman beneshanam
ba ehteram Reza-Holland

arash_irani
28-01-2006, 01:23
dostan aziz
salam wa man jek khahesh daram che goneh mitawanam backgrond film ra joda wa afrad ra bar roje ghalicheje hazrate solejman beneshanam
ba ehteram Reza-Holland
سلام دوست من
اگه ميشه از اين به بعد لطفا فارسي بنويس عزيز ;)
با چه برنامه اي كار ميكني اگه با برنامه پريمير كار ميكني كه من روش خودم رو بهت ميگم ::
اول افراد و قاليچه رو هر دو در فتوشاپ به هر صورت كه ميخواي درستش كني و چون برنامه ادوبي پريمير فرمت PSD رو هم ساپورت میکنه اون رو به درون برنامه پریمیر بیار و موقعی که ازت میپرسه لایه ها رو چی کار کنی تو لایه ها رو هم همگی با هم وارد کن و بعد دوبار در قسمت زیرین در قسمتی که شما تمام آبجکت هاتون رو اونجا دارید کلیک کنید منظورم روی همون گزینه آخری متاسفانه به دلیل اینکه ریجستری ویندوزم الان به هم ریخته نمیتونم اسم های انگلیسیش رو بهت بدم
با این کار که شما انجام دادید تمام لایه ها به طور مجزا هر کدام در یک ویدیو تراک قرار میگیرند و بعد میتونی روی این لایه ها کار کنی این از برنامه پریمیر
اگه میتونی با برنامه ادوبی افتر افکت کار کنی که دیگه کار خیلی آسونتر هستش و بعد از ساختن فایل PSD در برنامه فتوشاپ میتونی اون رو به برنامه افتر افکت بیاری و حالا هر لایه در این برنامه قابل جابجایی و هزار و یک تغییر دیگه هستش و میتونی راحت هر جا که قالیچه میره افراد هم با اون حرکت کنند
اگه اولین بارت باشه که بخوای از فرمت PSD در برنامه های بالا استفاده کنی یه خورده مطلب برات گنگ هست ولی میتونی یه خورده باهاش ور بری و هر چی که اینجا بهت گفتم رو تو برنامه ها پیاده کنی
موفق باشید
یا حق

كمال المنياوي
25-02-2007, 07:27
salam wa man jek khahesh daram che goneh mitawanam backgrond film ra joda