PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : »»» بحث و گفتگو پيرامون برنامه ورزشي نود «««

smohs
21-10-2008, 12:09
سلام خدمت دوستان ورزش دوست پي سي ورلد!
با توجه به اين كه برنامه نود يه برنامه پرطرفداره كه به بحث و بررسي پيرامون فوتبال ليگ برتر و حواشي اون ميپردازه به فكرم رسيد يه تاپيك ايجاد كنم كه دوستان هر كدوم نظر يا صحبت يا مطلبي (يا دق دلي:31:) پيرامون اين برنامه (در هر هفته) دارن اينجا بيان كنن.(البته با رعايت احترام كامل)
خب ديگه دوستان شروع كنيد.

بردیا
21-10-2008, 16:52
دیشب که قطبی رو آورده بود
عادل خیلی سر دی کارمو تیکه مینداخت بهش.
البته بازم معلوم شد که یک پنالتی با اخراج نگرفتن برای تیم

emad64
21-10-2008, 17:25
دیشب با صحبت های قطبی خیلی حال کردم. هی میزد تو پوز این فردوسی پور که همه چی رو به مسخره گرفته بود !
"ابراهیم رفته پیش مامانش. اگه مامانش اجازه بده برگرده، باهاش برخورد میکنید ؟!"
این چه وضع سؤال کردنه.. خجالتم نمیکشید..

قطبی خوب جوابش رو میداد..

smohs
21-10-2008, 17:52
دیشب با صحبت های قطبی خیلی حال کردم. هی میزد تو پوز این فردوسی پور که همه چی رو به مسخره گرفته بود !
"ابراهیم رفته پیش مامانش. اگه مامانش اجازه بده برگرده، باهاش برخورد میکنید ؟!"
این چه وضع سؤال کردنه.. خجالتم نمیکشید..

قطبی خوب جوابش رو میداد..
البته عادل هم منظوري نداشت
قطبي اول گفت مامانش(بعلت ناآشنايي با ادبيات رسمي) عادل هم خوشش اومد هي تكرار مي كرد ، قطبي بنده خدا هم از همه جا بي خبر متوجه تيكه هاي عادل نشد و همونطور مثل مواقع عادي جواب داد

Antonio Andolini
21-10-2008, 18:21
سر اون قسمت مامانش و علی کلی خندیدیم:27: ... ولی در کل فردوسی پور آدم درستی هست ... مثل کوثری نی نی به لالای مهموناش نمیزاره ... اگه این برنامه نباشه خدا می دونه چه بر سر لیگ خواهد آمد.

بردیا
22-10-2008, 22:50
آره.تیکه های باحالی رد و بدل میشدش
این قطبی بنده خدا هنوز خیلی از کلمه ها رو نمیدونه چی به چیه
فردوسی پور بهش میگفت علوی مصلحتی مصدوم شد دیگه آره؟
قطبی گفتش آره با دکترش صحبت کردیم گفت مصلحتیه.:دی
بعد گفت مصلحتی یعنی چی؟

Ice Star
22-10-2008, 23:03
در کل خوشم اومد هنوز قضیه علی را بیخیال نشده

و البته هنوز روزنامه ها ازش می نویسن

iman_s
22-10-2008, 23:33
و البته یک تاپیک هم زیر خاک موجوده.اگه اونو جای این تاپیک بیارید بالا بهترهبرنامه های قبلی نود هم توش هست :دی

vahid_civil
22-10-2008, 23:36
نود به دو قطبی شدن فوتبال خیلی کمک میکنه.

بردیا
22-10-2008, 23:43
و البته یک تاپیک هم زیر خاک موجوده.اگه اونو جای این تاپیک بیارید بالا بهترهبرنامه های قبلی نود هم توش هست :دی
من چند وقت پیش سرچ کردم ولی پیداش نکردم

smohs
24-10-2008, 07:27
سلام دوستان!
كسي ديشب برنامه نودو ديد؟
ديشب از بس خسته بودم هيچيشو نديدم:41:
هر كي ديده بگه چه خبر؟
مخصوصا" در مورد گل دوم پرسپوليس و پنالتي كه گرفته شد درست بود يا نه؟
همچنين قضيه استعفاي غلام پيرواني به كجا كشيد؟
راستي علي كريمي هم آشتي كرد بالاخره يا نه؟
پيشاپيش ممنون

salehi56
24-10-2008, 08:17
البته دیشب تو برنامه 90 و تو اخبار ورزشی این طور که نشون میداد این آشتی کنان زورکی و مصنوعی بوده
واقعا با این چیزهای مصنوعی و زورکی هر دو تا علی رو خراب میکنن
مسولین باید ایند بدونن

h_starboy
24-10-2008, 13:14
مخصوصا" در مورد گل دوم پرسپوليس و پنالتي كه گرفته شد درست بود يا نه؟
فنایی دیشب گفت پنالتی نبوده. ولی بعد بازی چند تا از کارشناس های داوری از جمله آقای سیار گفته بود پنالتیه. ضمنا رئیسه کمیته داوران آقای عنایت هم گفته بود پنالتیه.

همچنين قضيه استعفاي غلام پيرواني به كجا كشيد؟
از طرف باشگاه قبول نشد و همچنان باید سرمربی باقی بمونه.

راستي علي كريمي هم آشتي كرد بالاخره يا نه؟
به قول دوستمون یه حالت مصنوعی داشت. ضمنا فردوسی پور هم با زمانش و نحوه این آشتی کنان حال نکرده بود.

Nabakhshoode
24-10-2008, 13:35
به قول دوستمون یه حالت مصنوعی داشت. ضمنا فردوسی پور هم با زمانش و نحوه این آشتی کنان حال نکرده بود.
بدجورم مصنوعی بود... البته خوب به قول فردوسی پور زمان و مکان مناسبی نداشت... تو همچین زمان و مکانی انتظارم نمیرفت بهتر از این برگزار شه...!

smohs
24-10-2008, 17:03
فنایی دیشب گفت پنالتی نبوده. ولی بعد بازی چند تا از کارشناس های داوری از جمله آقای سیار گفته بود پنالتیه. ضمنا رئیسه کمیته داوران آقای عنایت هم گفته بود پنالتیه.

از طرف باشگاه قبول نشد و همچنان باید سرمربی باقی بمونه.

خيلي ممنون:11:

iman_s
25-10-2008, 23:37
تو برنامه ورزش از نگاه پنج (شبکه تهران) قطبی میگفت بین دو نیمه به زور دست کریمی رو گرفتند و بردنش تو یک اتاق تا با دایی آشتی کنه.میگفت به زور کشیدن بردنش و حتی احتمال داشت این وسط مصدوم بشه :دی
مصطفوی هم میگفت من اصلا در جریان نبودم و در جایگاه نشسته بودم که بهم گفتند بیا پایین دایی و کریمی رو اشتی دادند و وقتی رسیدم کار تموم شده بود و اصلا در جریان نبودم.خودم هم مخالف این حرکت تو اون زمان بودم.

بردیا
30-10-2008, 14:45
این هفته راجع به بازی سپاهان پرسپولیس از نظر داوری چی گفتن؟