PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل با samsung 32 a650

javadi-22
21-10-2008, 00:11
سلام
ببخشید یک کمک فوری میخواستم واقعا دیگه هنگ کردم
ما یک تلویزیون سری 6 سامسونگ32 اینچ خریدیم xbox360 من خونه یکی از دوستان بود که اون LGداشت (26 اینچ) امروز که اوردمش خونه و صل کردم به سامسونک به شدت خورد تو زوقم:18: در صورتی که رو tvدوستم کیفیت خیلی عالی بود(تازه فول اچ دی هم نبود)
مثلا سامسونگ فول اچ دی هست ولی کیفیت خیلی بدی داشت محیط داشبرد و عکس دکمه ها ایکس باک که پایین صفحه هست به بد ترین شکل ممکن بود دورشون یه حالت شترنجی مانند و یه سایه هم از خودشون داده بودن:18: (همه نوشته های داشبود اینجوری بودن)
گفتم یه بازی بزارم شاید تو بازی خوب باشه fifa09 رو که گزاشتم انگار بازی ps2 گزاشتم لبه های بازیکنها به شدت توند و تیز بود:19::19:((خلاصه هرچی بگم کم گفتم) رو 720p-1080i-1080p که گزاشتم هم باز هیچ تغییری داده نشد:41:
میگم ممکنه این tv مشکل فنی داشته باشه و باید بره گارانتی؟؟؟؟؟؟کس ی اینجا این مدل رو داره؟؟ایا مشکل منو داره یا نه؟؟
باور کنید حصابی حالم گرفته شده اگر کسی منو راهنمایی کنه خیلی خیلی ممنونش میشم:46:
منتظر هستم

SAEED_BARCELONA
21-10-2008, 11:57
تو BC خواستم جوابتونو بدم ولی یادم رفت. خوب که اومدی اینجا هم پرسیدی
یه تغییراتی تو تنضیماتش بده ببین تغییری نمیکنه. اگه نکرد Calibration بکن ببین چطور میشه. خواستی کالیبریت بکنی برات تنضیمات مورد نظرو میزارم

javadi-22
21-10-2008, 13:06
تو BC خواستم جوابتونو بدم ولی یادم رفت. خوب که اومدی اینجا هم پرسیدی
یه تغییراتی تو تنضیماتش بده ببین تغییری نمیکنه. اگه نکرد Calibration بکن ببین چطور میشه. خواستی کالیبریت بکنی برات تنضیمات مورد نظرو میزارم

من هر تغییری که بگی توش انجام دادم چه تو tv و چه تو xbox360 ولی انگار نه انگار
حالا این کالیبریت رو محبت کنید و بدین اگر درست نشد باید ببرم گارانتی؟؟؟اخه بد بختی وقتی فیلم هم میزارم تو دست گاه این جوری میشد و فکر میکردم از فیلم هست که کیفیت نداره اما ایکس باکس رو که وصل کردم دیدم تو بازی و خود ایکس باکس هم اینجوری هست شک کردم

SAEED_BARCELONA
21-10-2008, 13:45
اینطور که معلومه باید ببری نمایندگی
آخه کالیبریت کردن هم فقط برای بهبود کیفیته نه یه همچین مشکلی.
این تنظیماتو انجام بده ببین چه تغییری میکنه
Mode: Standard
Backlight: 6
Contrast: 90
Brightness: 44
Sharpness: 16
Color: 50
Tint: G52/r48

Detailed Settings

Black adjust: off
Dynamic Contrast: low
Gamma: -1
Color Space: Native
Flesh Tone: 0
Edge enhancement: off

Picture Options

Color tone: Normal
Size: Just Scan
Digital NR: off
HDMI Black level: Normal
Film Mode: Auto
Amp 120hz: Low/Medium

Plug & Play
Energy Saving : Low

javadi-22
21-10-2008, 14:32
درست نشد که نشد:41: باید زنگ بزنم نمایندگی

mehjam
10-11-2008, 11:33
درست نشد که نشد:41: باید زنگ بزنم نمایندگی
سلام دوست عزیز
آیا مشکل شما حل شد؟
چون برادر من هم دنبال 40a650 هست تا بگیره.
اگر مشکلی با این ال سی دی دارین، لطفا ما را راهنمائی کنید.