PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل با چاپگر Hp 1020

hasanaing
20-10-2008, 20:25
سلام دوستان. در ویندوز ویستا: من با 1015 امتحان کردم بدون مشکل چاپ کرد. اما با 1020 با یک برنامه بدون مشکل چاپ میکند با برنامه دیگری، ویستا پیغام میدهد :

A program can't dispaly a message on ypur desktop
The program may need information or permission to complete a task.

Show me the message
Remind me in a few minutes

وقتی که گزینه show me the message را میزنم از دستکتاپ به صفحه ای دیگر منتقل میشود و پیغام چاپگر مبنی بر اینکه کاغذ ندارد، نمایش داده میشود، حال آنکه کاغذ دارد. بعد کلید Continue را میزنم و چاپ میکند.

لطفا کمک کنید. بد جوری گیر کردم.

king-hitler2
20-10-2008, 20:28
شاید درایور رو خوب نشناسه

vahid_civil
20-10-2008, 20:43
اون یکی گزینه رو بزنی چی میشه ؟

hasanaing
20-10-2008, 23:18
با تشکر از راهنمایی عزیزان:
اگه درایور رو نشناخته باشه نباید با برنامه های دیگه هم راحت و بدون مشکل پرینت بگیره.
اگه گزینه دیگه رو بزنم بعد از چند دقیقه دوباره همان پیغام رو دارم.

جالب اینکه همزمان با این پیغام، چراغ نارنجی پرینتر هم چشمک میزند تا وقتی که دکمه Continue را بفشاریم..

همچنان منتظر راهنمایی دوستان.

hasanaing
21-10-2008, 12:30
یک مطلب دیگر:
امروز دوباره با سیستمی دیگر که ویستا داشت امتحان کردم، کاغذ A5 را هیچ پیغامی نمیدهد اما کاغذ A4 را پیغام میدهد.
توی اینترنت جستجو کردم، در این لینک دیدم که کسان دیگر هم با 1020 مشکل دارند:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

R_M_1002
27-10-2008, 00:49
من برای پرینتر 1010 خودم در ویندوز های 64 بیتی درایور پیدا نکردم
واقعا ظایع است که Hp با اون عضمت پرینتر ای به این معروفی رو فکری واسش نکرده (تو سایت Hp Forum) خیلی ها مشکل برای نصب Hp1010 روی ویستا داشته اند. من یکی که از Hp نا امید شدم.
البته من الان Hp1010 رو که ساختارا" با Hp1020 یکی است را روی ویستا 32 بیتی با بدیختی و میانبر زدن نصب کردم و صحیح پرینت میگیرم ولی ویستا 64 بیت به هیچ وجه با این درایور ها کار نمیکند و این هم معضلی بزرگ است ....

hasanaing
27-10-2008, 10:02
سلام بر دوستان و تشکر از همکاری عزیزان

مشکل از آنجا ناشی میشود که در Properties چاپگر بایستی که علاوه بر اعلام نوع کاغذ که مثلا A4 در قسمت Source گزینه AutoSelect را انتخاب کرد و نه Manual Feed .

در واقع پیغامی که میداد مبنی بر این نبود که کاغذ ندارد بلکه یک جور تأیید گرفتن از کاربر است. نمیدانم فلسفه این چیست ولی من که اصلاً باهاش حال نمیکنم.

mahdi_a82
18-01-2010, 12:30
سلام
من مي خوام بدانم كه پرينترم (hp 1020) چند تا كاغذ چاپ كره چه كار كنم. چون هر چي كشتم نتونستم جايي پيدا كنم كه اين تعداد را چاپ كنه واي 1005 خيلي راحت تو تنضيمات چاپ مي كنه ولي براي 1020 پيدا نكردم.

pulp_fiction
27-01-2010, 16:41
من برای پرینتر 1010 خودم در ویندوز های 64 بیتی درایور پیدا نکردم
واقعا ظایع است که Hp با اون عضمت پرینتر ای به این معروفی رو فکری واسش نکرده (تو سایت Hp Forum) خیلی ها مشکل برای نصب Hp1010 روی ویستا داشته اند. من یکی که از Hp نا امید شدم.
البته من الان Hp1010 رو که ساختارا" با Hp1020 یکی است را روی ویستا 32 بیتی با بدیختی و میانبر زدن نصب کردم و صحیح پرینت میگیرم ولی ویستا 64 بیت به هیچ وجه با این درایور ها کار نمیکند و این هم معضلی بزرگ است ....

برای رفع مشکلت در ویندوز ویستا 64 بیتی به این لینک برو

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

pulp_fiction
27-01-2010, 16:43
سلام دوستان. در ویندوز ویستا: من با 1015 امتحان کردم بدون مشکل چاپ کرد. اما با 1020 با یک برنامه بدون مشکل چاپ میکند با برنامه دیگری، ویستا پیغام میدهد :

A program can't dispaly a message on ypur desktop
The program may need information or permission to complete a task.

Show me the message
Remind me in a few minutes

وقتی که گزینه show me the message را میزنم از دستکتاپ به صفحه ای دیگر منتقل میشود و پیغام چاپگر مبنی بر اینکه کاغذ ندارد، نمایش داده میشود، حال آنکه کاغذ دارد. بعد کلید Continue را میزنم و چاپ میکند.

لطفا کمک کنید. بد جوری گیر کردم.

برای این که مشکلت حل شه برای ویندوز ویستا 32 بیتی به لینک اول برای ویستا 64 بیتی به لینک دوم برو