PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ضبط هاي usb پايونيير ماشين هارد 160 گيگ يو اس پي رو ميخونه؟!!!

mrmostafa
20-10-2008, 11:29
الان من هارد 160 گيگ usb دارم مارك Cgeat . حالا ضبط ماشين مارك پايونير ميخوام ببينم اين هارد رو ميخونه براي mp3?? چطوري بايد بفهميم ؟؟؟ يا اينكه usb خور هستش بزنيم اجرا ميكنه البته بايد اينجوري باشه چون طرف اكان داره هارد بخواد بزنه چون اين هم يه فضاي usb دار هستش ديگه فقط حجمش بالاست.
ممنون ميشم راهنمايي كنيد

amiroo88
20-10-2008, 14:03
فرمت هارد رو فکر نمیکنم قبول کنه

برای پرتابل کردن هارد نیاز به برق 220 دارید ....

afshin.saberi
13-03-2009, 13:24
سلام دوستان. تو دفترچه انگلیسی پایونیر 4050 اومده که mass storage device با پروتوکل bulk رو از 250MB تا 250GB پشتیبانی می کنه. بهتره هاردت رو رو سیستم یکی از بچه ها امتحان کنی. اگه شیراز اومدی ما در خدمتت هستیم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
ترجیحا هارد لپ تاپ با باکسش رو استفاده کن که نیازی به برق جدا هم نداره:31:

mrmostafa
13-03-2009, 19:59
هارد من 160 گیگ 30 gate هستش البته پایونیر جدید ها ال سی دی خالی زده ضد سرقت باید ساپورت کنه. الان پایونیر ال سی دی کدوم مدل خوبه که بولوتوس - AUX- تلویزیون - فلش خور باشه و ÷وشه ها رو جدا اجرا کنه. آخه ضبط Aqustic دوستم خریده 400 هزار تومان همه چی داره ال سی دی تاچ اسکرین فقط ایرادش اینه که فلش رو میزنی داخلش تمام فولدر ها رو قاطی میاره نمیتونی بری تو فولدری که میخوای اجرا کنی. ولی پایونیر همه ضبط هاش این امکان رو داشت صد در صد ال سی دی هاش هم باید اشته باشه ولی به نظرم قیمتش بالا باشه با این همه امکانات

Drzhivago
08-04-2009, 19:36
هارد من 160 گیگ 30 gate هستش البته پایونیر جدید ها ال سی دی خالی زده ضد سرقت باید ساپورت کنه. الان پایونیر ال سی دی کدوم مدل خوبه که بولوتوس - aux- تلویزیون - فلش خور باشه و ÷وشه ها رو جدا اجرا کنه. آخه ضبط aqustic دوستم خریده 400 هزار تومان همه چی داره ال سی دی تاچ اسکرین فقط ایرادش اینه که فلش رو میزنی داخلش تمام فولدر ها رو قاطی میاره نمیتونی بری تو فولدری که میخوای اجرا کنی. ولی پایونیر همه ضبط هاش این امکان رو داشت صد در صد ال سی دی هاش هم باید اشته باشه ولی به نظرم قیمتش بالا باشه با این همه امکانات

سلام
من یه 2 تا هارد اکسترنال 250 گیگ و 320 گیگ وسترن دیجیتال و رو 2 تا ضبط کنوود و پایونیر امتحان کردم ولی متاسفانه هیچ کدوم این دو تا هارد و نتونستن بخونن:41:

بی باک بی بال
09-04-2009, 08:25
بهترین پخشی که میشه با 120تومان خرید چی هست

D r i v e r
09-04-2009, 19:16
بهترین پخشی که میشه با 120تومان خرید چی هست

به نظر من 3050 پایونیر که یو اس بی هم میخوره (usb )
راستی اگه اینجا مطرح کنید زود تر جواب میگیرین :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید