PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : انتخابات الكترونيكي بهترين وزنه بردار قرن در سايت فدراسيون جهاني وزنه برداري !

ali.
28-12-2004, 11:25
فدراسيون جهاني وزنه برداري با راي گيري الكترونيكي در وب سايت خود قصد دارد بهترين وزنه بردار قرن را از بين حسين رضا زاده و حريف يوناني او وبا آرا مردم معرفي كند.
با شركت در اين انتخابات در انتخاب بهترين وزنه بردار قرن شركت كنيد.
ميخوام يه حماسه ديگه مثل همون قضيه خليج عربي بسازيد :wink: فقط تا دير نشده بجنبيد.
اينم وبسايت اين فدراسيون:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ali.
28-12-2004, 11:28
اينم تحوه راي دادن هستش:

Vote for the Lifters of the Year 2004 – and the Best Lifters of the Century! 12.12.2004

Give your vote for the Best Lifters in 2004 – and now, for the first time – for the Best Lifters of the past 100 years: 1905-2005!

Voting Cards to download: MS Word format

صفحه كامل مربوط به راهنماي راي دادن:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ].12.2004/1

موفق باشيد. :wink:

Babak
28-12-2004, 21:59
اينجا همه چی رو جمع و جور کردم

ali.
28-12-2004, 23:24
بابك جان مرسي :wink: :P

samsaam
28-12-2004, 23:49
ببينم اين سومين تاپيك تكراري در اين باره هستش
قابل توجه مدير محترم ؟!!؟!؟؟!؟!؟!!؟؟!؟!؟!؟!؟!

Babak
28-12-2004, 23:53
فدات و مرسی از تو علی جان
من فقط کپی کردم

ali.
29-12-2004, 14:03
فدات و مرسی از تو علی جان
من فقط کپی کردم

كپي هم زحمت داره. :wink:

تا امروز يوناني ها 3 برابر ايرانينان به وزنه بردارشون راي دادن در ضمن فرصت باقيمانده تا آخر سال 2004 هستش يعني 2 روز ديگه. :?: :(

Enter
29-12-2004, 15:18
باباايناديگه چقدراسكولن خوب معلومه كه رضازاده قهرمانه

ali.
29-12-2004, 20:21
شما بايد ابتدا وارد اين صفحه شويد: [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ].12.2004/1
و سپس فايل ورد موجود در صفحه را دانلود نموده و در جداول آن اسم حسين رضازاده را بصورت انگليسي وارد نموده و سپس اين فايل را ضميمه(Attach) ايميل خود كرده و به آدرس ايميل فدراسيون وزنه برداري (aniko.nemeth.mora@iwfnet.net) ارسال كنيد.
يادتون نره تا 31 december بيشتر وقت نداريد. :|
موفق باشيد. :wink:

Navid
29-12-2004, 21:09
من 14 تا رای دادم :D :mrgreen:

ali.
30-12-2004, 07:49
البته من فكر ميكنم اونا با پيگيري ip ها متوجه بشن كه همه اين 14 تا از جانب يك نفر اومده و فقط يكي از اونا را به حساب بيارن .در واقع در غير اين صورت انتخاباتشون به درد خودشون ميخوره.چون هر كسي ميتونه كلي راي بده. احتمالا سيستمشون پيچيده تر از اين حر فهاست وضمن اينكه برنامه ورد اطلاعات كامپيوتر افراد و كلي اطلاعات ديگه را هميشه در خودش ذخيره ميكنه كه براي شما قابل رويت نيست و بايد وارد يكي از منوهايي كه الان يادم نيسش شده و اين قابليت ورد را غير فعال كنيد.در واقع جاسوسي كليه مشخصات سيستم نويسنده رو ميكنه و اونا رو به همراه فايل ورد ضميمه و نگهداري ميكنه.
شايد فدراسيون جهاني از اين ترفند براي شناسايي راي هاي اسپمي كه از يك مكان اومدن استفاده كنه. :shock:

به هر حال از شركت شما در اين انتخابات ممنونيم.بقيه دوستان تا وقت دارين زود بجنبيد. :wink:

pcockz80
30-12-2004, 15:25
فکر نکنم اینطوری باشه .چون خیلی ها هستن که از کامپیوتر مشترک استفاده می کنن (مثلا از کافی نت )اونجوری که جور در نمی آد .احتمالا فقط زمانش مهمه که اگه از یه آدرس در فاصله زمانی کم چند تا بیاد شاید شک کنن .البته با این خط تلفنهای ایران اصلا غمی نیست !!!!چون بین هر دو تا ارسالش کلی فاصله می افته :mrgreen: