PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : چندتا سوال که هیچ کس بلد نیست جواب بده

pershianix
18-10-2008, 07:30
چند تا سوال دارم که تا حالا شاید بیش از بیست بار توی انواع و اقسام انجمنهای مبایل پرسیدم اما هیچ کس بلد نبوده بهشون جواب بده. یه سری سوال خیلی خیلی ساده و پیش پا افتاده که نمیدونم چرا هیچ کدوم از فارسی زبانهای دنیا نمیتونه جوابی بهشون بده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
اولین سوال: من چندتا بازی جاوا به صورت سه بعدی دانلود کردم. توی توضیحات بازیها هم نوشته شده بود که قابل اجرا روی 6600 هم هست. اما بعد از نصب اجرا نمیشه. کلا بازی سه بعدی روی 6600 اجرا نمیشه. چرا؟ برای اجرا نرم افزار کمکی میخواد؟ روی 6120 که خیلی راحت نصب میشن. (به نظر شما جواب دادن به این سوال خیلی مشکله؟)
2: کسی میدونه آدرس پوشه ی Help توی گوشیهای نوکیا (6600 و 6120) کجاست؟ منظورم مسیر فایلهای Help هست که روی نوکیاست. ( این سوال هم که یه آدرس خیلی سادس و آدرس محل زندگی امام زمان نیست اما نمیدونم چرا بیش از بیست باره که بدون پاسخ مونده)
3: من وسط ایرانم (اصفهان) اما نمیدونم چرا خط ایرانسلم روزی چند بار این پیغامو مدام مینویسه روی صفحه: لطفا جهت ادامه رومینگ گوشی خود را روشن و خواموش کنید
تا ریستم نکنم درست نمیشه. چرا؟
4: چند تا سوال n-gage
الف: یه بازی استراتژیک مثل IGI میخوام (N-Gage) که روی 6600 اجرا بشه. یه بازی اتومبیل رانی N-gage هم برای 6600 میخوام.
ب: من قبلا یه بازی N-gage روی مبایلم داشتم. امروز میخواستم بازی فیفا 2009 N-Gage رو روی مبایل نصب کنم که با پیغام جایگزینی مواجه شدم و بعد از تایید این پیغام، بازی فیفا 2009 جایگزین بازی قبلی شد!!!!!! میخواستم بدونم که یعنی فقط میشه یه بازی N-gage روی مبایل نصب داشت؟!
5: و بالاخره سوال آخر: چطور میشه حالت خاموشی صفحه، قبل از حالت اسکرین سیور رو توی 6600 بیشتر کرد؟ همون حالتی که بعد از 5 یا ده ثانیه نور صفحه کم میشه و بعدش صفحه میره روی اسکرین سیور؟ روی 6120 که کار نداره و از توی display setting میشه این کارو کرد. اما توی 6600 فقط و فقط توی display setting حالت اسکرین سیور وجود داره!!!!!! اشکال از به هم خوردن تنظیمات هم نیست. مطمئنم.
حالا به نظر شما واقعا این سوالها اینقدر سخت بوده که تا حالا به جوابشون نرسیدم. الان 4-5 ماه!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! میشه که مدام توی این انجمنهای مبایل اینارو میپرسم اما هیچ کس بلد نیست بهشون جواب بده. (مینویسم بلد نیست چون تنها دلیل جواب ندادن به این سوالهای سطحی و پیش پا افتاده همینه.)

Legend
18-10-2008, 10:21
سلام يادت رفت...

سوال اول: به خاطر سرعت CPU و مقدار حافظه آزاد بيشتر براي اجراي بازي ها...

سوال دوم: اگه منظورت راهنمايي راجع به قسمت هاي مختلف گوشيه....برو تو اين آدرس:

Menu>Tools>Utilites>Help

واسه 82 من تو اين آدرسه...

سوال سوم: عجيبه ولي شما اپراتور رو به صورت دستي انتخاب كن...

سوال چهارم:
الف: ميتوني تو بخش N-Gage پيداشون كني...
ب: اين رو بايد از كمال(Kolang) بپرسي...

سوال پنجم: من تا 6600 نداشتم...برو تو كلوپش مطرح كن به نتيجه ميرسي....

pershianix
18-10-2008, 14:13
خوب تا حالا فقط دلیل سوال اولمو فهمیدم. در مورد سوال دومم هم منظورم مسیر همین اموزشهاست. یعنی فایلهاشون کجا ی رم قرار میگیره؟ مثلا

C:\system\help

منظورم این بود. در مورد رفتن توی بخش مربوطه هم قبل از اینکه اینجا پست بزنم توی بخشهای دیگه هم زده بودم، توی بخش ان گیج، توی بخش 6600 و توی بخش سیمکارتها. اما به نتیجه ای نرسیدم.

همچنان منتظرم. مرسی.

Legend
19-10-2008, 12:53
چرا هیچ کس کمکم نمیکنه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟/

حتما" كسي نميدونه....
ولي اون بازيي تو بخشش هست خوب نگشتي...

nima_949
21-10-2008, 10:48
عزیزم من خودم 6600 داشتم 7 سال
ولی تو این مدت همچین مشکلی نداشتم
بازی با حجم 2 مگ بود اسمش یادم نیست به راحتی اجرا میکرد
یه بازی با گرافیک بالا