PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : خواهش میکنم اساتید کمک کنن(ویستا پارتیشن تیبل)

behmat
18-10-2008, 03:11
من بر نامه پارتیشن مجیک رو روی لپتاپم که ویندوز ویستا بیزینز روش نصبه نصب کردم که ناگهان بعد از نصب صفحه آبی رو دیدم و کامپوترم ریست شد[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](40).gif
الانم پارتیشن ویندوزم رو ندارم که فکنم پارتیشن تیبلش پاک شده
اطلاعات خیلی مهم و پر حجمی روش دارم(تقریبن هاردم پره)
خواهش میکنم کمکم کنین
ارور در استارتاپ ریپیر:the partition table is not a valid partition system
میخوام پارتیشن تیبلم رو بر گردونم به طوری که نیاز به ریکاوری های چندین ساعته برای بازگردانی اطلاعات زیادم نداشته باشم
خواهش میکنم
کمککککککککککککککککککککککک کککککککککک[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](25).gif
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](17).gif[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](39).gif

afsane_tab
18-10-2008, 11:33
برا منم همین مشکل پیش امده بود . فقط تونستم با Herin's Boot CD لپ تاپ رو بوت کنم و با نرم افزاری به نام paragon patiton تونستم درایو رو فرمت کنم و active کنم و دوباره ویندوز بریزم تو همون drive

nw_nk
18-10-2008, 12:33
من بر نامه پارتیشن مجیک رو روی لپتاپم که ویندوز ویستا بیزینز روش نصبه نصب کردم که ناگهان بعد از نصب صفحه آبی رو دیدم و کامپوترم ریست شد[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](40).gif
الانم پارتیشن ویندوزم رو ندارم که فکنم پارتیشن تیبلش پاک شده
اطلاعات خیلی مهم و پر حجمی روش دارم(تقریبن هاردم پره)
خواهش میکنم کمکم کنین
ارور در استارتاپ ریپیر:the partition table is not a valid partition system
میخوام پارتیشن تیبلم رو بر گردونم به طوری که نیاز به ریکاوری های چندین ساعته برای بازگردانی اطلاعات زیادم نداشته باشم
خواهش میکنم
کمککککککککککککککککککککککک کککککککککک[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](25).gif
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](17).gif[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](39).gif

در تاپیک دیگه نوشتم:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

برا منم همین مشکل پیش امده بود . فقط تونستم با Herin's Boot CD لپ تاپ رو بوت کنم و با نرم افزاری به نام paragon patiton تونستم درایو رو فرمت کنم و active کنم و دوباره ویندوز بریزم تو همون drive

در قسمت Recovery همون CD ابزارهای خوبی برای ترمیم پارتیشن هست.

اطلاعات شما هم بدون هیچ تغییری در پارتیشن ترمیم شده وجود خواهد داشت.

نکته: این کار مثل Recovery فایل نیست. خیلی سریع انجام میشه و اطلاعات درون پارتیشن هم دست نخورده خواهد بود. انگار که پارتیشن شما هیچ مشکلی نداشته.