PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل جدی در لپ تاپ - کمک کنید

behmat
18-10-2008, 02:26
من بر نامه پارتیشن مجیک رو روی لپتاپم که ویندوز ویستا بیزینز روش نصبه نصب کردم که ناگهان بعد از نصب صفحه آبی رو دیدم و کامپوترم ریست شد[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](40).gif
الانم پارتیشن ویندوزم رو ندارم که فکنم پارتیشن تیبلش پاک شده
اطلاعات خیلی مهم و پر حجمی روش دارم(تقریبن هاردم پره)
خواهش میکنم یکی از اساتید من رو کمک کنه
میخوام پارتیشن تیبلم رو بر گردونم به طوری که نیاز به ریکاوری های چندین ساعته برای بازگردانی اطلاعات زیادم نداشته باشم
خواهش میکنم
کمککککککککککککککککککککککک کککککککککک[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](25).gif
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](17).gif[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](39).gif

behmat
18-10-2008, 03:02
راستی اروری که در استارت آپ ریپیر در ریکاوری آپشن میده اینه:
the partition table is not a valid partition system

Öracle
18-10-2008, 03:02
دوست عزیز مگه اینکه شما یه بار ویندوزشو عوض کنی .
چون من خودم یه بار این اتفاق پیش اومد .
تنها راهش ویندوز عوض کردن بود .
مگه اینکه یه بار DVD ویندوز ویستا رو بزاری و از گزینه هایی که میده Repair رو انتخاب کنی .
که احتمالش کمه درست بشه ...

REGISTERED USER
18-10-2008, 15:07
اخطار : نام تاپیک ویرایش شد ... نام صحیح انتخاب کنید

پیشنهاد میکنم سریع بری یک نسخه از سی دی بوتیبل paragon HDD manager رو بخری و با اون چک کنی (این رو باید بزاری توی درایوت و از روی اون با زدن F12 و آوردن بوت منو، بوت کنی) ... اگر پارتیشن هات unallocated شده باشند که هیچ ... از دست رفته و اگر فقط پارتیشن C مشکل داره با اون اطلاعات مهم ات رو جابجا کن درون یک پارتیشن جدید که می سازی باهاش و بعد ریکاوری کن چون ریکاوری ها درایو C رو فرمت می کنند

behmat
20-10-2008, 14:41
فقط پارتیشن c (ویندوز) unallocated شوده :13:
تست میکنم نتیجه رو میگم
مرسی:11: