PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : Download Manager / بررسی نرم افزارهای دانلود فايل

صفحه ها : 1 2 3 4 [5] 6 7 8 9 10

sepehr_x50
10-02-2011, 00:26
ویدئو هایی که از یوتوب و ... دانلود میکنم و موقع شروع دانلود اسمشون رو تغییر میدم، بعد از اینکه دانلود به 100 درصد میرسه اروری ظاهر میشه که امکان تغییر نام وجود ندارد . ولی فابل دانلود به لیست finished وارد میشه ولی وارد پوشه ویدئوز در دانلودز نمیشن،
وقتی از قسمت Finished خود IDM اقدام به بازکردنشون میکنم میگه The file has been moved
کجا منتقل شدن؟!

ممنون

Arash4484
11-02-2011, 13:00
ویدئو هایی که از یوتوب و ... دانلود میکنم و موقع شروع دانلود اسمشون رو تغییر میدم، بعد از اینکه دانلود به 100 درصد میرسه اروری ظاهر میشه که امکان تغییر نام وجود ندارد . ولی فابل دانلود به لیست finished وارد میشه ولی وارد پوشه ویدئوز در دانلودز نمیشن،
وقتی از قسمت Finished خود IDM اقدام به بازکردنشون میکنم میگه The file has been moved
کجا منتقل شدن؟!

ممنون

برو به
View->Option
تب Save to
گزینه Temporary Diectory
ببین آدرس پیش فرض کجاست(من عوضش کردم ولی فکرمیکنم توی فولدر رومینگ دیتا است)
اون آدرس رو رو پیدا کن و توش یه سرچ بزن . احتمال زیاد پیداش میکنی

Abolfazl3007
16-02-2011, 22:25
سلام دوستان
من وقتی از ف ی ل ت ر شکن(ultra surf ( استفاده میکنم دیگه idm فایلهای ویدیو سایت هایی مثل یو تیوب رو دانلود نمیکنه مشکل جیه ؟
در ضمن من اینترنت 128 مخابرات با سرعت دانلود 18 کیلوبایت دارم . تعداد کانکشن های دانلود رو رو چه عددی بزارم خوبه ؟

moneymba
17-02-2011, 14:17
سلام دوستان
من وقتی از ف ی ل ت ر شکن(ultra surf ( استفاده میکنم دیگه idm فایلهای ویدیو سایت هایی مثل یو تیوب رو دانلود نمیکنه مشکل جیه ؟
در ضمن من اینترنت 128 مخابرات با سرعت دانلود 18 کیلوبایت دارم . تعداد کانکشن های دانلود رو رو چه عددی بزارم خوبه ؟

اره عزیزم به نظر من اگه بزاری تو 4 خوبه.

اون ف ی ل ت ر شکنی که استفاده میکنی خوب نیست. یکی دیگش رو استفاده کن تا جواب بگیری.
علت اینکه با 18 دانلود میکنی اینکه نتونستی خوب کرک کنی میتونی از fdl.ir اپدیتش رو دانلود و کرک کنیو اگه نتونستی کرک کنی بازم بگو تا بهت بگم چیکار کنی.

لطفا لینک ف ی ... شکن رو برام میل بزن تا منم چک کنم!!!:21::21:

Abolfazl3007
17-02-2011, 14:47
اره عزیزم به نظر من اگه بزاری تو 4 خوبه.

اون ف ی ل ت ر شکنی که استفاده میکنی خوب نیست. یکی دیگش رو استفاده کن تا جواب بگیری.
علت اینکه با 18 دانلود میکنی اینکه نتونستی خوب کرک کنی میتونی از fdl.ir اپدیتش رو دانلود و کرک کنیو اگه نتونستی کرک کنی بازم بگو تا بهت بگم چیکار کنی.

لطفا لینک ف ی ... شکن رو برام میل بزن تا منم چک کنم!!!:21::21:

سرعت 128 مخابرات که همینه . مگه از این بیشتر هم میشه ؟ حجم نامحدوده .

***** شکن :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

moneymba
17-02-2011, 19:20
سرعت 128 مخابرات که همینه . مگه از این بیشتر هم میشه ؟ حجم نامحدوده .

***** شکن :

ببین عزیزم! سرعت اصلی اکانت 128 کیلو بیت بر ثانیه است!! این رو خیلی ها نمیدونن!! حالا اگه بر 8 تقسیم کنیم میشه 16 کیلو بایت بر ثانیه.یعنی تو بطور معمولی میتونی با 16 دانلود کنی!!
خب اگه از ای دی ام استفاده کنی تقریبا میتونی با همون 128 کیلو بایت دانلود کنی ولی معمولا کمتر از اون هستش و اگه اکانتت رو هم نامحدوود فرض کنیم باید سرعت دانلود کمتز هم باشه!

از کدوم isp استفاده میکنی؟؟

اگه تونستی از یه فیلتر شکن دیگگه استفاده کنی بهتره. این نرم افزار بعضی وقتها به سیستم اسیب میزنه.

Abolfazl3007
17-02-2011, 20:25
ببین عزیزم! سرعت اصلی اکانت 128 کیلو بیت بر ثانیه است!! این رو خیلی ها نمیدونن!! حالا اگه بر 8 تقسیم کنیم میشه 16 کیلو بایت بر ثانیه.یعنی تو بطور معمولی میتونی با 16 دانلود کنی!!
خب اگه از ای دی ام استفاده کنی تقریبا میتونی با همون 128 کیلو بایت دانلود کنی ولی معمولا کمتر از اون هستش و اگه اکانتت رو هم نامحدوود فرض کنیم باید سرعت دانلود کمتز هم باشه!

از کدوم isp استفاده میکنی؟؟

اگه تونستی از یه فیلتر شکن دیگگه استفاده کنی بهتره. این نرم افزار بعضی وقتها به سیستم اسیب میزنه.

128 kb در ثانیه سرعت دانلود ؟؟؟ امکان نداره .
از مخابرات کرج گرفتم . ماهیانه 9 هزار تومان . حجم نامحدود .
فیلتر شکن خوب سراغ داری ؟

moneymba
18-02-2011, 07:07
128 kb در ثانیه سرعت دانلود ؟؟؟ امکان نداره .
از مخابرات کرج گرفتم . ماهیانه 9 هزار تومان . حجم نامحدود .
فیلتر شکن خوب سراغ داری ؟

به نظرت سرعتش زیاده یاکم؟؟؟128kb که چیزی نیست!! حجم یه عکس 1M . تازه سرعت اسمیش 128 ولی در عمل کمتر هم هست.

فیلتر شکن دیگه الان تو دست و بالم نیست ولی تو این هفته به احتمال زیاد گیرش بیارم. اون.قت به تو هم میدم.

mhv_kntu
18-02-2011, 14:30
فایل های در حین دانلود کجا ذخیره میشن ؟ چطوری میشه پیداشون کرد ؟
تنظیمات مربوط به دانلود video stream ها رو هم یادم رفت کجا بود ! الان دیگه گزینه دانلودش واسه یوتیوب نمیاد!

mili_k
18-02-2011, 14:46
فایل های در حین دانلود کجا ذخیره میشن ؟ چطوری میشه پیداشون کرد ؟
تنظیمات مربوط به دانلود video stream ها رو هم یادم رفت کجا بود ! الان دیگه گزینه دانلودش واسه یوتیوب نمیاد!

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

tayef
18-02-2011, 15:01
سلام دوستان

خوب برای اینه که به تازگی لینک دانلود هم هیلتر شده برای دانلود کردن کافیه که بری تو تنظیمات دانلود منیجر بعد برو تو تنظیمات ------ بعد با توجه به هیلتر شکنی که استفاده می کنی
شماره ------ و پورت رو وارد کن و بعدok کن دیگه با خیال راحت می تونی از یوتیوپ دانلود کنی
برای مثال برای هیلتر شکنی که نام بردی از تنظیمات ------ تو دانلود منیجر 3 تا تیکشو بزن و تو ------ 127.0.0.1 وارد کن و تو پورت 9666 و به بقیه هم کاری نداشته باش این گزینه ها رو تو 3 تا گزینه وارد کن و بعد ok کن
حالا دانلود منیجر هم از ------ استفاده میکنه و راحت می تونی دانلود کنی
بچه ها اگه مفید بود یه تشکر کنید ممنون

ila
19-02-2011, 14:52
من یک فایل 40 مگی رو میخوام از 4shared.com میخوام دانلود کنم با IDM ولی گزینه resume capitalty روی no هست..و این اگه اینترنتم قطع بشه کل فایل دانلود شده هم از بین خواهد رفت..چه راهی داره ؟ ممنون

arashlolos
19-02-2011, 17:58
من یک فایل 40 مگی رو میخوام از 4shared.com میخوام دانلود کنم با IDM ولی گزینه resume capitalty روی no هست..و این اگه اینترنتم قطع بشه کل فایل دانلود شده هم از بین خواهد رفت..چه راهی داره ؟ ممنون
احتمالا راهی نداره مگه اینکه اکانتشو بخری

Abolfazl3007
19-02-2011, 23:00
خوب برای اینه که به تازگی لینک دانلود هم هیلتر شده برای دانلود کردن کافیه که بری تو تنظیمات دانلود منیجر بعد برو تو تنظیمات ------ بعد با توجه به هیلتر شکنی که استفاده می کنی
شماره ------ و پورت رو وارد کن و بعدok کن دیگه با خیال راحت می تونی از یوتیوپ دانلود کنی
برای مثال برای هیلتر شکنی که نام بردی از تنظیمات ------ تو دانلود منیجر 3 تا تیکشو بزن و تو ------ 127.0.0.1 وارد کن و تو پورت 9666 و به بقیه هم کاری نداشته باش این گزینه ها رو تو 3 تا گزینه وارد کن و بعد ok کن

قربون دستت . توضیح کاملی بود .

damn
21-02-2011, 10:38

آقا با این ultra نمی شه بالاتر از 30 کیلوبایت در ثانیه گرفت . راه حل دیگه ای نداره؟ که بشه دانلود کرد؟ :19:

---------- Post added at 10:38 AM ---------- Previous post was at 10:36 AM ----------

دوستان یه سوال فنی؟

چطور میشه کانکشن های موازی idm رو به 32 تا یا بیشتر افزایش داد؟

کلا دانلود منجر دیگه ای بجز idm هست که بتونه بیشتر از 16 تا کانکشن موازی وصل بشه ؟ ( من اینترنتم سرعت بالا هست و نیاز به کانکشن بیش از 16 تا دارم)

damn
21-02-2011, 10:44
کجا منتقل شدن؟!

ممنون

سلام

آقا چجوری اسمشون رو تغییر میدی؟

arashlolos
21-02-2011, 11:02
قربون دستت . توضیح کاملی بود .
واقعا نمیدونستی تاحالا؟!!!!!!!!!
idm هم که کاملا فارسیه دیگه چی میخوای؟!:20:

arashlolos
21-02-2011, 11:09
آقا با این ultra نمی شه بالاتر از 30 کیلوبایت در ثانیه گرفت . راه حل دیگه ای نداره؟ که بشه دانلود کرد؟ :19:

---------- Post added at 10:38 AM ---------- Previous post was at 10:36 AM ----------

دوستان یه سوال فنی؟

چطور میشه کانکشن های موازی idm رو به 32 تا یا بیشتر افزایش داد؟

کلا دانلود منجر دیگه ای بجز idm هست که بتونه بیشتر از 16 تا کانکشن موازی وصل بشه ؟ ( من اینترنتم سرعت بالا هست و نیاز به کانکشن بیش از 16 تا دارم)
شما اول میشه سوال منو ج بدید؟
من idm رو رو 16 تا تنظیم میکنم همیشه 8 قسمت میکنه 16 تا نمیشه؟چیکار کنم؟؟؟(خطم ایرانسل)

در مورد سوال شما به نظرم امکانش نیست یعنی شاید سروری نباشه که از 16 به بالا پشتیبانی کنه!
البته مطمین نیستم

arashlolos
21-02-2011, 11:15
کجا منتقل شدن؟!

ممنون
شاید منتقل شده به ملکوت اعلا!!!:31:

damn
21-02-2011, 13:52
شما اول میشه سوال منو ج بدید؟
من idm رو رو 16 تا تنظیم میکنم همیشه 8 قسمت میکنه 16 تا نمیشه؟چیکار کنم؟؟؟(خطم ایرانسل)

در مورد سوال شما به نظرم امکانش نیست یعنی شاید سروری نباشه که از 16 به بالا پشتیبانی کنه!
البته مطمین نیستم

با سرعت زیر 1 مگ اگه وصلی همون 8 تا خوبه . بیشترش کنی سرعتت افت می کنه |( نسبت معکوس داره)

---------- Post added at 01:52 PM ---------- Previous post was at 01:50 PM ----------

من با 4 مگ وصل می شم نیاز به کانکشن بالاتر دارم

h854
21-02-2011, 14:09
سلام میخواستم بدونم چرا با idm v 5.19 نمیتونم از سایت رپیدشیر دانلود کنم؟ ولی وقتی idm رو غیرفعال میکنم دانلود میشه؟

damn
21-02-2011, 14:28
موقع وارد کردن آدرس تو بروسر کلید alt رو نگه دار .

mohsen_gh1991
21-02-2011, 19:20
سلام...
وقتی که میخوام با DAP یک فایل رو با فیلتر شکن دانلود کنم ازم یوزر و پسورد میخواد...به غیر از اون دانلود نمیکنه..کسی میدونه باید چیکار کرد؟

arashlolos
21-02-2011, 22:14
با سرعت زیر 1 مگ اگه وصلی همون 8 تا خوبه . بیشترش کنی سرعتت افت می کنه |( نسبت معکوس داره)

---------- Post added at 01:52 PM ---------- Previous post was at 01:50 PM ----------

من با 4 مگ وصل می شم نیاز به کانکشن بالاتر دارم
یعنی همون 512 کیلوبایت در ثانیه که میشه 4 مگابیت در ثانیه؟؟؟
سرعت دانلودش تو دانلود منیجر حداکثر و حداقل چند کیلو بایت مینویسه؟
بعدش اینکه واسه کاربران خانگی که این سرعتو ارایه نمیدن پس چجوری گرفتی؟؟؟

mhv_kntu
24-02-2011, 01:21
راهنمایی برای تو صف گذاشتن فایل ها برای دانلود در ِIDM رو می خواستم !
10 تا فایل داریم می خوایم دونه دونه به ترتیب دانلود شن چیکار باید کرد ؟
این تنظیمات queuing خیلی گیج کنندست !

arashlolos
24-02-2011, 02:01
راهنمایی برای تو صف گذاشتن فایل ها برای دانلود در ِIDM رو می خواستم !
10 تا فایل داریم می خوایم دونه دونه به ترتیب دانلود شن چیکار باید کرد ؟
این تنظیمات queuing خیلی گیج کنندست !
این که خیلی راحته!
چرا idm رو فارسی نمیکنین؟
سمت چپ رو صف مورد نظر راست کلیک کنید بعد گزینه سوم رو بزنید(ویرایش)
تو صفحه باز شده تب دوم رو بزنید خوب حالا فایلایرو که واسه دانلود گذاشته بودینو میبینید هر فایلی رو که میخواین اول بزارین رو انتخاب کنید بعد دو تا فلش زرد اون پایین هست فلشی که جهتش بالاست رو دونه دونه بزنید تا فایلتون بره بالا.تموم فایلاتونو اینطوری ببرین هرجایی که دوست دارین.:20:
اینقد نوشتم تشکر کن نمیکنید!:31:

arashlolos
24-02-2011, 02:10
راستی اگه میخواین دونه دونه دانلود شن اونجا که گفتم تب دوم رو میزنید همون بالا یه جا داره که انتخاب میکنی 1
اگه میخواین 2تا همزمان دانلود شن 2 رو انتخاب کنید
اگه میخواین 3تا همزمان دانلود شن 3 رو انتخاب کنید
اگه میخواین 4تا همزمان دانلود شن 4 رو انتخاب کنید
اگه میخواین 5تا همزمان دانلود شن 5 رو انتخاب کنید
اگه میخواین 6تا همزمان دانلود شن 6 رو انتخاب کنید
اگه میخواین 7تا همزمان دانلود شن 7 رو انتخاب کنید
اگه میخواین 8تا همزمان دانلود شن 8 رو انتخاب کنید
اگه میخواین 9تا همزمان دانلود شن 9 رو انتخاب کنید
اگه میخواین 10تا همزمان دانلود شن 10 رو انتخاب کنید
اگه میخواین 11تا همزمان دانلود شن 11 رو انتخاب کنید
اگه نمیخواین مجبور نیستین!

sayan_se666
25-02-2011, 17:34
با سللام
من مخوام دانلود منيجرم رو غير فعال كنم چگونه اين كارو انجام بدم

ehsanerica
25-02-2011, 17:39
با سللام

از قسمت منوبار کنار ساعت رو آیکون دانلود منیجر کلیک راست کن و خروج بزن

foxyjanam
28-02-2011, 22:58
با سللام
IDM >>> Downloads >>> Option >>> General
اينجا بايد Integration دانلود منيجر رو تو Browser مورد نظرت Off كني ،‌بعد هم Browser رو Restart

gharli
01-03-2011, 17:50
سلام
من همه بحث نخوندم اما من از dap استفاده میکنم و وقتی میخوام از فروم چیزی رو دانلود کنم برای من صفجه جدید باز میشه و پیامی میاد که ایگنور کنم میخوام بدونم چرا میاد؟

Baltaza
01-03-2011, 18:27
چرا جدیدا برای من اینجوری میشه؟

IRAN_KING
08-03-2011, 14:49
من با دانلود منیجر دانلود می کردم که روی 68 % cancel زدم حالا هر کاری می کنم ادامه رو دانلود نمی کنه یا همین قدر که دانلود کرده را نشودن نمی ده چیکار کنم ؟
resume هم غیر فعاله.
دانلود عکسه.مثلا من با اپرا که دانلود کنم روی هر چند قطع کنم بقیه ای که دانلود شدن رو نشون میده.. منیجر نداره همچین امکانی رو.؟!

mohsen_gh1991
09-03-2011, 23:40
سلام
وقتی با DAP میخاوم از بعضی سایتا(فیلتر) دانلود کنم ازم یوزر و پسورد میخواد کسی میدونه باید چطوری اینجا رو رد کنم/

arashlolos
11-03-2011, 17:48
سلام به نظر من این نوع مشکلات از سرور هستش نه از idm گل.
حالا چرا اینطوری میکنه رو نمیدونم
آخر لینکش یه علامت سوال بزار ببین چی میشه؟ولی فک نکنم جواب بده
واسه منم همینطوری میشه

mohsen_gh1991
22-03-2011, 19:46
دوستان میخواستم بدونم چطوری میتونم IDM رو غیر فعال کنم؟ یعنی برای دانلود کردن دیگه فعال نشه؟

Xx Hossein xX
23-03-2011, 13:30
دوستان میخواستم بدونم چطوری میتونم IDM رو غیر فعال کنم؟ یعنی برای دانلود کردن دیگه فعال نشه؟

این مسیر :

Downloads > Options

تیک مرورگری که باهاش کار میکنید رو بردارید ... :10:

davood.2008
24-03-2011, 12:18
سلام دوستان
من مدتی (حدود 20 روز) موقع دانلود با idm کانکشن هام فقط روی دو تا میمونه و اصلا بیشتر نمیشه... چه سرعت بالا باشه چه پایین فرقی نداره تنظیماتم چک کردم مشکلی نداشتن
به نظرتون ایراد از چی میتونه باشه؟
برنامه هم اخرین نسخه و لیسانس اورجینال داره!!!

یا علی...

hosein002
26-03-2011, 23:58
چطور میشه از دانلود منیجر تو فایر فاکس استفاده کرد؟

arashlolos
27-03-2011, 13:30
چطور میشه از دانلود منیجر تو فایر فاکس استفاده کرد؟
اگه فارسیه تنظیمات - عمومی - اون وسط انجام دانلود از مرورگرهای زیر اگه فایر فاکس نبود اضافه کردن مرورگرو بزن.از سیستم مکانشو پیدا کن تایید کن به همین راحتی
اگه زبانشم انگلیسی باشه هم همینه دیگه معلومه که
setting یا option یا همچین چیزایی بعد هم که جنرال .....

Ship Storm
27-03-2011, 15:19

سلام آرش جان
پیغام مبنی بر این هست که موقع الحاق فایل ها به هم دچار مشکل میشه و نمیتونه این عمل رو انجام بده
بیشتر بر میگرده به اون لینک اصلی
لینک رو مجدد تست کنید و در صورتی که سالم بود و دانلود شد لینک جدید رو جایگزین لینک قبلی کنید تو IDM

Ship Storm
27-03-2011, 15:25
من با دانلود منیجر دانلود می کردم که روی 68 % cancel زدم حالا هر کاری می کنم ادامه رو دانلود نمی کنه یا همین قدر که دانلود کرده را نشودن نمی ده چیکار کنم ؟
resume هم غیر فعاله.
دانلود عکسه.مثلا من با اپرا که دانلود کنم روی هر چند قطع کنم بقیه ای که دانلود شدن رو نشون میده.. منیجر نداره همچین امکانی رو.؟!

شما لینکتون قابلیت Resume نداشته و بخاطر همین توانایی ادامه دادن دانلود رو از نقطه Stop شده نداره
اونم که میگید چرا تا اونجایی که دانلود کردم نشون نمیده بر میگرده به اینکه بصورت چند کانکشن دانلود رو انجام دادید و باید اون پارتها به هم ملحق بشه تا بتونید توی یک فایل اون ها رو Join کنید و مشاهده کنید و تا زمانی هم که لینکی که قابلیت Resume نداشته باشه یدا نکنید و جایگزین لینک فعلی نکنید نمیشه کاری کرد

arashlolos
27-03-2011, 15:39
سلام آرش جان
پیغام مبنی بر این هست که موقع الحاق فایل ها به هم دچار مشکل میشه و نمیتونه این عمل رو انجام بده
بیشتر بر میگرده به اون لینک اصلی
لینک رو مجدد تست کنید و در صورتی که سالم بود و دانلود شد لینک جدید رو جایگزین لینک قبلی کنید تو IDM

شما لینکتون قابلیت Resume نداشته و بخاطر همین توانایی ادامه دادن دانلود رو از نقطه Stop شده نداره
اونم که میگید چرا تا اونجایی که دانلود کردم نشون نمیده بر میگرده به اینکه بصورت چند کانکشن دانلود رو انجام دادید و باید اون پارتها به هم ملحق بشه تا بتونید توی یک فایل اون ها رو Join کنید و مشاهده کنید و تا زمانی هم که لینکی که قابلیت Resume نداشته باشه یدا نکنید و جایگزین لینک فعلی نکنید نمیشه کاری کرد
ممنون ما هم یه چی یاد گرفتیم

هشت بهشت
27-03-2011, 16:51
سلام .
من با دانلود از برخی آپلودسنترها مثل filesonic مشکل دارم .
IDM پیغام میده که به جای فایل اصلی یک صفحه اینترنتی فرستاده شده ( یا همچین چیزی )
باید چیکارش کنم ؟

Xx Hossein xX
27-03-2011, 17:55
سلام .
من با دانلود از برخی آپلودسنترها مثل filesonic مشکل دارم .
IDM پیغام میده که به جای فایل اصلی یک صفحه اینترنتی فرستاده شده ( یا همچین چیزی )
باید چیکارش کنم ؟

سلام ...

خوب دانلود از این سایت ها مثل همین فایل سونیک رایگان نیست و باید اکانتشون رو خریداری کنید .
البته راههای دیگه ای مثل لیچ کردن ( رایگان ولی زمان بر ! ) ، یا خرید اکانت های راپید باز یا راپید پارس هم هستند .

موفق باشید ... :11:

هشت بهشت
27-03-2011, 18:32
سلام ...

خوب دانلود از این سایت ها مثل همین فایل سونیک رایگان نیست و باید اکانتشون رو خریداری کنید .
البته راههای دیگه ای مثل لیچ کردن ( رایگان ولی زمان بر ! ) ، یا خرید اکانت های راپید باز یا راپید پارس هم هستند .

موفق باشید ... :11:

عرض به حضورتون . رایگانه اما سرعتش نسبت به حالت premium account کمتره و باید یه مدت زمانی صبر کرد تا اجازه دانلود بده
وگرنه با IDM میشه دانلود کرد

Ship Storm
27-03-2011, 20:10
سلام دوستان
من مدتی (حدود 20 روز) موقع دانلود با idm کانکشن هام فقط روی دو تا میمونه و اصلا بیشتر نمیشه... چه سرعت بالا باشه چه پایین فرقی نداره تنظیماتم چک کردم مشکلی نداشتن

یا علی...

دوتا حدس میشه زد برای این مشکل
1- مشکل از کرک هست (احتمال قوی)
2- مشکل از سروری هست که باهاش دانلود میکنید ( محدودیت دانلود قرار داده شده)

--
حالا شما میگید برنامه لایسنس اورجینال داره
پس برنامه رو آپدیت کنید از طریق اینترنت به جدیدترین نسخه و اگر مشکل برطرف شد که هیچ والا برنامه رو پاک کنید و مجدد نصب کنید

Abolfazl3007
04-04-2011, 13:55
سلام
من آخرین نسخه IDM - 6.05 BUILD 10 رو نصب کردم .
مشکل من اینه که وقتی روی یه لینک مستقیم کلیک میکنم idm دانلود رو نمیگیره و خود دانلودر مرورگر دانلود میکنه . و مجبورم لینک رو کپی کنم بعد به idm اضافه کنم . به خاطر همین از خیلی از سایتها مثل مدیافایر نمیشه با idm دانلود کرد .
نسخه من هم retail هست و portable نیست .
مشکل چیه دوستان ؟

Ehsan756
04-04-2011, 18:47
سلام
بچه ها من یه مشکلی دارم
چندین بار شده که فیلم دانلود میکنم ولی نزدیکای 100درصد که میشه حالا به هر دلیلی (مثلا تغییرسرور) قطع میشه و هرچند یه سری ترفندایی بلدم که سر idm شیره بمالم ولی خب بعضی وقتا همینام جواب نمیده!!
آخرین مورد این بوده که تا 98.18 درصد دانلود شده بود!!!
میخاستم ببینم راهی هست که بشه همین فایلایی که دانلود شده والبته 16 قسمت هست رو به هم وصل کرد یا نه؟
فقط لطف کنین دقیقا همینوتوضیح بدین
یه دنیا ممنونم

GHAGHALEELEE
05-04-2011, 01:09
سلام
من آخرین نسخه IDM - 6.05 BUILD 10 رو نصب کردم .
مشکل من اینه که وقتی روی یه لینک مستقیم کلیک میکنم idm دانلود رو نمیگیره و خود دانلودر مرورگر دانلود میکنه . و مجبورم لینک رو کپی کنم بعد به idm اضافه کنم . به خاطر همین از خیلی از سایتها مثل مدیافایر نمیشه با idm دانلود کرد .
نسخه من هم retail هست و portable نیست .
مشکل چیه دوستان ؟
به این مسیر برید
idm___option____general
سپس مرورگرتون رو تیک دار کنید و ok بزنید

davood.2008
05-04-2011, 18:56
سلام دوستان

یا علی...

سلام دوستان گل
کسی نمی تونه جواب این سوال رو بده؟ ایراد نرم افزاریه یا از طرف شرکتی که سرویس میگیرم؟
قبلا حتی اگه سرعتم پایین بود بازم با هشت خط کانکت می شد اما الان همش روی دو خط مونده از چندین نوع سرور چک کردم تفاوتی نکرد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

arashlolos
06-04-2011, 08:01
سلام
تو سایت یوتیوب اون علامت دانلود با idm بالای کلیپ ظاهر نمیشه که دانلودش کنم حالا من نمیتونم از یوتیوپ دانلود کنم:41:
آخرین ورژنه و با مرورگرم ستش کردم

David.Jn
07-04-2011, 23:58
سلام
تو سایت یوتیوب اون علامت دانلود با idm بالای کلیپ ظاهر نمیشه که دانلودش کنم حالا من نمیتونم از یوتیوپ دانلود کنم:41:
آخرین ورژنه و با مرورگرم ستش کردم
توی استتوس بار فایرفاکس هم واسه همون فیلم یه آیکن باز میشه
این هم نیست؟ که بتونی بگیری؟
+++++++++++++++++++++++
عزیزان میدونید که بعضی از سایتها و آپلودسنتر ها کوکی بیس هستن و سشن این سایتها بعد از مدتی اکسپایر میشه
و زمان دانلود نرم افزار IDM پیغامی مبنی بر همین موضوع میده و درخاست آپدیت کردن سشن لینک میکنه
حالا تا زمانی که جواب این پیغام رو با تایید یا کنسل ندید دانلود به صورت استاپ میمونه تا اینکه خودتون تایید کنید
این پیغام اگه زمانی ظاهر بشه که پشت سیستم هستید مشکلی نداره ولی زمانی که خواب هستید و دانلود شبانه هست....
میخوام بدونم راهی وجود نداره که این عملیات خودکار انجام بشه
یعنی خود IDM بره و این عملیات آپدیت سشن رو انجام بده؟؟(بدون تاییده از یوزر)

GHAGHALEELEE
08-04-2011, 00:36
توی استتوس بار فایرفاکس هم واسه همون فیلم یه آیکن باز میشه
این هم نیست؟ که بتونی بگیری؟
+++++++++++++++++++++++
عزیزان میدونید که بعضی از سایتها و آپلودسنتر ها کوکی بیس هستن و سشن این سایتها بعد از مدتی اکسپایر میشه
و زمان دانلود نرم افزار IDM پیغامی مبنی بر همین موضوع میده و درخاست آپدیت کردن سشن لینک میکنه
حالا تا زمانی که جواب این پیغام رو با تایید یا کنسل ندید دانلود به صورت استاپ میمونه تا اینکه خودتون تایید کنید
این پیغام اگه زمانی ظاهر بشه که پشت سیستم هستید مشکلی نداره ولی زمانی که خواب هستید و دانلود شبانه هست....
میخوام بدونم راهی وجود نداره که این عملیات خودکار انجام بشه
یعنی خود IDM بره و این عملیات آپدیت سشن رو انجام بده؟؟(بدون تاییده از یوزر)

شاید باورت نشه.من با یه ورژن قدیمیه idm از یوتوب دانلود میکردم که خودش لینک جدید رو با لینک اکسپایر جابه جا میکرد.کاملا اتومات.یعنی 20 ساعت پشت هم از یوتیوب دانلود مکرد بدون اینکه خودم دست بهش بزنم.اشتباه کردم اونرو پاک کردم و یه ورژن جدید دانلود کردم ولی هیچکدوم از جدیدها این کارو نمیکنن.یعنی بعد 5 ساعت باید رفرش دانلود رو بزنی بری به صفحه وب دانلود و بعد روی لینک دانلود کلیک کنی و بعد توی ای دی ام ریزیوم رو بزنی.اگه کسی این ورژن رو داره به ما هم بده.:11:

---------- Post added at 12:36 AM ---------- Previous post was at 12:32 AM ----------

سلام دوستان گل
کسی نمی تونه جواب این سوال رو بده؟ ایراد نرم افزاریه یا از طرف شرکتی که سرویس میگیرم؟
قبلا حتی اگه سرعتم پایین بود بازم با هشت خط کانکت می شد اما الان همش روی دو خط مونده از چندین نوع سرور چک کردم تفاوتی نکرد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
با توجه به اینکه تنظیمات رو چک کردی و کانکشنهات روی 4 یا بالاتره و idm هم اورجینال هست امکان داره isp پورتهات رو بسته باشه.من پیشنهاد میکنم یه تماس با پشتیبانی بگیر اگه مشکلی اونجا نبود کارهای دیگه رو انجام بده.

davood.2008
08-04-2011, 08:59
با توجه به اینکه تنظیمات رو چک کردی و کانکشنهات روی 4 یا بالاتره و idm هم اورجینال هست امکان داره isp پورتهات رو بسته باشه.من پیشنهاد میکنم یه تماس با پشتیبانی بگیر اگه مشکلی اونجا نبود کارهای دیگه رو انجام بده.

سلام
مثلا چه کارایی میشه کرد؟
یعنی ایراد از ویندوزه ؟؟؟:19:

GHAGHALEELEE
08-04-2011, 20:00
سلام
مثلا چه کارایی میشه کرد؟
یعنی ایراد از ویندوزه ؟؟؟:19:
مثلا فایروال رو خاموش کنی یا از یه نسخه غیر اورجینال idm استفاده کنی و در اخر هم ویندوز رو عوض کنی.
بالاخره تو باید بتونی هر تنظیمی که رو idm میکنی همون رو بگیری:11:

hossein0005
08-04-2011, 23:25
سلام دوستان
یه سوال!
من دانلود منیجرم برای ساعت 3 تنظیم کردم تا شروع به دانلود کنه
بایوس سیستمم رو هم برای روشن شدن اتوماتیک گزاشتم رو ساعت 2:55
حالا چکار کنم تا مودمم که مودم adslهست اتومات و در ساعت مشخص connect بشه؟

David.Jn
08-04-2011, 23:29
سلام دوستان
یه سوال!
من دانلود منیجرم برای ساعت 3 تنظیم کردم تا شروع به دانلود کنه
بایوس سیستمم رو هم برای روشن شدن اتوماتیک گزاشتم رو ساعت 2:55
حالا چکار کنم تا مودمم که مودم adslهست اتومات و در ساعت مشخص connect بشه؟
کانکشنت رو داخل مودم بساز(تو کنسول مودم)
که با روشن شدن سیستم خودش کانکت بشه
در ضمن این سوال رو تو تاپیک روشن شدن کامپیوتر سر ساعت معین میپرسیدی بهتر جواب میگرفتی

IRANER
12-04-2011, 18:17
دوستان سلام
مدتیه یه مشکل اعصاب خرد کن دارم ...
برای دانلود از رپید باز با ید هر روز لینک ها را تجدید کنم...چطوری میشه یوزر و پس را به login idm داد.؟
ممنون

GHAGHALEELEE
13-04-2011, 18:02
دوستان سلام
مدتیه یه مشکل اعصاب خرد کن دارم ...
برای دانلود از رپید باز با ید هر روز لینک ها را تجدید کنم...چطوری میشه یوزر و پس را به login idm داد.؟
ممنون
برو
option_____sites logins____new سپس ادرس سایت و یوزر پسوردت رو بده.

One Mania
14-04-2011, 16:19
سلام
جديدا هنگاميكه google را باز مي كنم با اين پيام مواجه ميشم و بعد تمام دانلود ها در Download Accelerator با اينكه حالت Resume را پشتيباني مي كردند از حالت Resume خارج شده و مقدار دانلود شده نيز از بين مي رود و بايد از ابتدا فايل دانلود شود و ديگر حالت resume را پشتيباني نمي كنه.
علت چيه؟ الان بايد چه كار كنم.؟

sakoray
14-04-2011, 17:34
میشه بگید چجوری پشت سر هم اونم به ترتیب توی دانلود منیجر دانلود می تونم دانلود کنم اگه یکی جوابمو بده ممنون میشم

GHAGHALEELEE
15-04-2011, 11:05
میشه بگید چجوری پشت سر هم اونم به ترتیب توی دانلود منیجر دانلود می تونم دانلود کنم اگه یکی جوابمو بده ممنون میشم
idm____schaduler____files in the queue____1
بالایی که گفتم یعنی اینکه لینکهات رو به صورت پشت هم دانلود میکنه.که خوب بعدش از ایکون strart queue باید main download رو انتخاب کنی تا دانلود ردیفیت شروع شه.واسه توقفش هم باید همین کار رو از ایکون stop queue انجام بدی

---------- Post added at 11:05 AM ---------- Previous post was at 11:01 AM ----------

سلام
جديدا هنگاميكه google را باز مي كنم با اين پيام مواجه ميشم و بعد تمام دانلود ها در Download Accelerator با اينكه حالت Resume را پشتيباني مي كردند از حالت Resume خارج شده و مقدار دانلود شده نيز از بين مي رود و بايد از ابتدا فايل دانلود شود و ديگر حالت resume را پشتيباني نمي كنه.
علت چيه؟ الان بايد چه كار كنم.؟

من میگم به جای dap از idm استفاده کن

meshkiposh2200
15-04-2011, 21:32
با سلام من idm 5 داشتم ارور زیر را یعد از یه مدت داد انیستال کردم و 6 را نصب کردم باز هم این ارور را میده کسی میتونه بگه این ارور چه run as admin هم کردم فایده ای نداشت کرکش را هم میکنم باز هم این ارور را میده ولی یه کم صبر میکنه و بعد این ارور را میده

arashlolos
17-04-2011, 07:00
اگه فارسیه برو صف دانلود بساز بعد دانلودهای همزمان رو رو 1 بزار دانلوداتو بزار تو این صف استارتو بزن برو بخواب:31:خودش میدانلوده

senaps
18-04-2011, 01:00
رفقا،هست وقتی میدیم بعدا دانلود کنه براش ادرس تعیین میکنیم که کجا ذخیره کنه!!
من چندین فایل اونجا دارم که ازشون استفاده نمیکنم!! میشه بگین که چجوری پاکشون کنم؟ تنها امکان اینه که ادرس رو تغییر بدم!
اینجا رو میگم ببین:

اینا رو چجوری پاکشون کنم؟!

The Dreadnaught
18-04-2011, 01:51
رفقا،هست وقتی میدیم بعدا دانلود کنه براش ادرس تعیین میکنیم که کجا ذخیره کنه!!
من چندین فایل اونجا دارم که ازشون استفاده نمیکنم!! میشه بگین که چجوری پاکشون کنم؟ تنها امکان اینه که ادرس رو تغییر بدم!
اینجا رو میگم ببین:

اینا رو چجوری پاکشون کنم؟!

اینا که فایل نیست Category هست ، در قسمت سمت چپ خود IDM لیست شدن ، هر کدوم رو که لازم ندارید میتونید از اونجا پاک کنید.

اگر Categories دیده نمیشه از قسمت View گزینه Show Categories رو انتخاب کنید.

David.Jn
18-04-2011, 10:04
سلام دوستان
نمیدونم چی میشه که بعضی اوقات دانلودهام وقتی میرسه به 100% یهو متوقف میشه و وقتی رزیوم میکنم، یا دانلود نمیشه و باز هم همونجا میمونه یا اینکه رزیوم نمیشه و میره از اول فایل رو میگیره
چند بار این اتفاق واسم افتاده و حاصل چند شب روشن موندن کامپیوتر این میشه
راهی وجود نداره از فایلهایی که تو قسمت DwData ساخته میشه، بشه دانلود رو برگردوند به همون 100% و از اونجا رزیوم کرذ و فایل اصلی رو دریافت کرد؟

smsms
18-04-2011, 14:00
یه اشتباه کردم ورژن IDM رو آپدیت کردم.
الان دانلود فایل 100 مگ به بالا رو 99% گیر میکنه. فقط هم با IDM گیر میکنه. فقط هم وقتی از سرور رپید فایل میگیرم. با بقیه منجرا مشکل نداره
ورژن 5.18 - 6.0.5- 5.19.5 رو امتحان کردم ولی درست نشد
MTU iم تغییر دادم بازم درست نشد.

لطفا راهنمایی کنید

The Dreadnaught
19-04-2011, 00:44
سلام دوستان
نمیدونم چی میشه که بعضی اوقات دانلودهام وقتی میرسه به 100% یهو متوقف میشه و وقتی رزیوم میکنم، یا دانلود نمیشه و باز هم همونجا میمونه یا اینکه رزیوم نمیشه و میره از اول فایل رو میگیره
چند بار این اتفاق واسم افتاده و حاصل چند شب روشن موندن کامپیوتر این میشه
راهی وجود نداره از فایلهایی که تو قسمت DwData ساخته میشه، بشه دانلود رو برگردوند به همون 100% و از اونجا رزیوم کرذ و فایل اصلی رو دریافت کرد؟

من خودم خیلی به این طور مسائل برخورد نکردم ، ولی گاهی اوقات ممکنه IDM دوباره از اول فایل رو شروع کنه مثلا وسط دانلود یه دفعه برق قطع بشه.
ولی در حالت معمول نباید زیاد به این مشکل برخورد کنید . در مورد DwnlData هم خیلی وقت ها پیش اومده که دانلود وقتی تموم شده ، درایو مقصد جا نداشته و IDM فایل رو اونجا ساخته و من از اونجا برداشتمش ، ولی قبل از اینکه دانلود تموم بشه و IDM فایل رو assemble کنه نه ، یا حداقل اگر روشی هم برای این کار وجود داشته باشه من ازش اطلاع ندارم.

شما از چه سروری دانلود میکنید ؟ با چند کانکشن ؟ برنامه رو کرک کردین یا از روشی که بدون کرک کردن هست استفاده کردین ؟ ورژن برنامه ، و اینکه کدوم کرک رو استفاده کردین هم بگین .
این اطلاعات کمک میکنه تا دوستانی که تجربه برخورد با این موارد رو دارن بهتر بتونن کمکتون کنن و زودتر به نتیجه برسید.

یه اشتباه کردم ورژن IDM رو آپدیت کردم.
الان دانلود فایل 100 مگ به بالا رو 99% گیر میکنه. فقط هم با IDM گیر میکنه. فقط هم وقتی از سرور رپید فایل میگیرم. با بقیه منجرا مشکل نداره
ورژن 5.18 - 6.0.5- 5.19.5 رو امتحان کردم ولی درست نشد
MTU iم تغییر دادم بازم درست نشد.

لطفا راهنمایی کنید

مشکل IDM با Rapidshare هست و خیلی از دوستان دیگه هم این مشکل رو دارن ، تعداد کانکشن رو روی 4 یا 2 برای هر فایل بذارید و امتحان کنید.

---------- Post added at 12:44 AM ---------- Previous post was at 12:39 AM ----------

با سلام من idm 5 داشتم ارور زیر را یعد از یه مدت داد انیستال کردم و 6 را نصب کردم باز هم این ارور را میده کسی میتونه بگه این ارور چه run as admin هم کردم فایده ای نداشت کرکش را هم میکنم باز هم این ارور را میده ولی یه کم صبر میکنه و بعد این ارور را میده

موقعی که میخواین کرک کنید این Error رو میده دیگه ، درسته ؟
معمولا در این طور موارد باید در قسمت Properties فولدر مورد نظر ، در تب Security به user name خودتون دسترسی بدین ، اگر تا به حال این کار رو نکردین بگید تا از مراحل کار چند تا عکس براتون بذارم.

worldclass
20-04-2011, 23:23
سلام
دوستان من ویندوز عوض کردم حالا چطور می تونم Internet Download Manager History قبلی رو روی ورژن جدید هم داشته باشم؟
ضمنآ ویندوز 7 دارم.

IRAN_KING
22-04-2011, 13:41
Internet Download Manager v6.05 Build 12 Final
جدید اومده کسی لینگ برای دانلود داره ؟

omid-p30
22-04-2011, 16:45
Internet Download Manager v6.05 Build 12 Final
جدید اومده کسی لینگ برای دانلود داره ؟
دانلود فقط در این تاپیک :

worldclass
22-04-2011, 17:42
سلام
دوستان من ویندوز عوض کردم حالا چطور می تونم Internet Download Manager History قبلی رو روی ورژن جدید هم داشته باشم؟
ضمنآ ویندوز 7 دارم.
کسی نظری نداره؟

IRAN_KING
23-04-2011, 00:40
سلام
کسی این نسخه جدید رو نصب کرده مشکلی نداره چون سرعتش خیلی کمه !؟
یکم نوسان داره!

damn
24-04-2011, 11:13
کسی نمی دونست که چجوری می شه یه فایل رو با بیش از 16 کانکشن گرفت؟؟

nafe-bandar
24-04-2011, 18:41
سلام
یه درخواست عجیب!
یکی که تنظیمات جنرال برنامه رو تغییر نداده این کارو واسم انجام بده پلیز:
Downloads/Option/Save To/Default download directory for " General " category
یه آدرس زیر این متن نوشته اون رو برای من بزارید اگه میشه!
نمی د نم دلیلش چیه، آدرس ذخیره شدن فایل ها رو گذاشتم روی هارد اکسترنالی که وصله با یو اس بی...
ولی توی همون آدرس قبلی ذخیره میشد فایل ها بعدش که درایو فول شد توی اون آدرسی که ازتون در خواست دادم دانلود میبشد که اونم من آدرس هارد رو دادم
ولی الان نمی دونم کجا ذخیره میشه فایل هام!!!

با تشکر

The Dreadnaught
24-04-2011, 19:26
سلام
یه درخواست عجیب!
یکی که تنظیمات جنرال برنامه رو تغییر نداده این کارو واسم انجام بده پلیز:
Downloads/Option/Save To/Default download directory for " General " category
یه آدرس زیر این متن نوشته اون رو برای من بزارید اگه میشه!
نمی د نم دلیلش چیه، آدرس ذخیره شدن فایل ها رو گذاشتم روی هارد اکسترنالی که وصله با یو اس بی...
ولی توی همون آدرس قبلی ذخیره میشد فایل ها بعدش که درایو فول شد توی اون آدرسی که ازتون در خواست دادم دانلود میبشد که اونم من آدرس هارد رو دادم
ولی الان نمی دونم کجا ذخیره میشه فایل هام!!!

با تشکر

من آدرس ها رو تغییر دادم ولی اگر اشتباه نکنم به صورت پیش فرض Documents\Downloads باید باشه. که بعد در فولدر Downloads برای هر Category فولدر جداگانه داره.

در ضمن وقتی درایو مقصد پر بشه و IDM جایی برای ذخیره فایل نداشته باشه ، فایل رو بعد از assemble کردن در همون فولدر Temp نگه میداره و باید به صورت دستی از اونجا کپی کنید.

IRAN_KING
25-04-2011, 11:16
برای کم کردن تکه تکه کردن فایل در منیجر باید چیکار کرد.....

damn
02-05-2011, 11:22

:19::19::19::19::19:

---------- Post added at 11:22 AM ---------- Previous post was at 11:21 AM ----------

برای کم کردن تکه تکه کردن فایل در منیجر باید چیکار کرد.....
option>connection>default max conec.num.> set

Ship Storm
02-05-2011, 18:55

من نرم افزارهای بجز IDM رو باهاشون زیاد کار نکردم و تو IDM این امر ممکن نیست تو حالت عادی مگر اینکه پچی براش ساخته شده باشه که من اطلاعی ندارم

ali1152
04-05-2011, 15:36
سلام دوستان.
من idm رو آپدیت کردم اما ارور داد زمان استفاده تمام شده و حالا هرچی نصب می کنم ارور میده با کد اشتباه نصب شده و از بین میره.چیکار کنم؟؟؟؟؟

afshin b
04-05-2011, 16:09
سلام دوستان.
من idm رو آپدیت کردم اما ارور داد زمان استفاده تمام شده و حالا هرچی نصب می کنم ارور میده با کد اشتباه نصب شده و از بین میره.چیکار کنم؟؟؟؟؟
تا وقتی که نرم افزارتون رو کرک میکنین به هیچ عنوان آپدیت نکنین. حالا دوباره باید از کرک و کیجن و .. استفاده کنین، البته برای این ورزن جدیدتون.
من خودم آخرین نسخش رو از اینجا گرفتم، کرک هم داره خودش. میتونین اینی که فعلا دارین رو پاک کنین و این رو نصب کنین:

Internet Download Manager 6.05 Build 14 Final Multilingual | 4.23 MB

لینک مستقیم :

mojtaba2321
04-05-2011, 17:34
آیا میشه با idm میزان حجم دانلود رو محدود کرد؟
مثلا بهش بگم اصلا فایلهای بالای 4 مگ رو نگیر.

GHAGHALEELEE
04-05-2011, 18:08
آیا میشه با idm میزان حجم دانلود رو محدود کرد؟
مثلا بهش بگم اصلا فایلهای بالای 4 مگ رو نگیر.
فکر نکم.چون من تمام idm رو زیرو رو کردم.میتونی محدودیت سرعت واسه هر لینکت بگذاری.و هم محدودیت حجم واسه هر اندازه زمانی که تعیین میکنی.ولی اینی که گفتی من ندیدم

ali1152
06-05-2011, 10:03
تا وقتی که نرم افزارتون رو کرک میکنین به هیچ عنوان آپدیت نکنین. حالا دوباره باید از کرک و کیجن و .. استفاده کنین، البته برای این ورزن جدیدتون.
من خودم آخرین نسخش رو از اینجا گرفتم، کرک هم داره خودش. میتونین اینی که فعلا دارین رو پاک کنین و این رو نصب کنین:

'گرفتم و نصب کردم اما باز ارور داد که 15 روز از نسخه گذشته و کار نمی کنه.
چه کنم؟؟؟؟؟؟:41:

fanii
06-05-2011, 20:20
سلام
به طور معمول اگر لینک مستقیم رو دانلود کنی با idm به هشت تکه تقسیمش میکنه البته من در جایی دیگر دیدم که یک فایل رو با idm در شانزده تکه دانلود میکنن.
در idm تنظیماتی هست که این 8 رو به 16 تبدیل کرد یا نه ؟
با سپاس

Frost Lord
07-05-2011, 11:49
سلام اگه بخوام از یوتوب با IDM دانلود کنم اون ویدیو های موجود رو چطور دانلود کنم ؟

MoH_@_MaD
07-05-2011, 14:18
دوستان من دو تا سوال در مورد IDM داشتم :
1-من تنظیمات رو روی 16 کانکشن قرار دادم ولی وقتی که دانلود میکنه به جای 16 تا با 9 کانکشن دانلود میکنه!!
البته با بالاترین سرعت ممکن فایل ها دانلود میشن و افت سرعتی ندارن ولی میخوام بدونم چرا به جای 16 تا 9 تا کانکت میشن؟؟

2-میشهIDM رو طوری تنظیم کرد که بعد از گرفتن چند فایل خاص سیستم رو خاموش کنه؟
منظورم اون تنظیمات scheduldr نیستا!! مثلا بهش بگیم که بعد از گرفتن این 10 تا فایل سیستم رو خاموش کن!!
چنین تنظیماتی هست؟؟

سلام
به طور معمول اگر لینک مستقیم رو دانلود کنی با idm به هشت تکه تقسیمش میکنه البته من در جایی دیگر دیدم که یک فایل رو با idm در شانزده تکه دانلود میکنن.
در idm تنظیماتی هست که این 8 رو به 16 تبدیل کرد یا نه ؟
با سپاس

به options بو بعد به قسمت connections و default max . conn. number رو روی 16 قرار بده !

GOLI87
07-05-2011, 14:18
سلام
دوستان هر وقت سیستمو روشن می کنم این پیام میاد که سایت نمایندگی رسمیشو باز می کنه و میگه از نسخه کرک شده استفاده می کنید و از این حرفا
حالا من می خوام از شرش راحت شم،چیکار کنم؟

afshin b
07-05-2011, 20:16
'گرفتم و نصب کردم اما باز ارور داد که 15 روز از نسخه گذشته و کار نمی کنه.
چه کنم؟؟؟؟؟؟:41:
بعد از اینکه نرم افزار رو نصب کردبن، همین فایلی فشرده که دانلودش کردین رو باز کنین و فایل Patch رو در جایی که IDM رو نصب کردین کپی کنین و اجراش کنین. فقط قبلش IDM رو کامل ببندید.

2-میشهIDM رو طوری تنظیم کرد که بعد از گرفتن چند فایل خاص سیستم رو خاموش کنه؟
منظورم اون تنظیمات scheduldr نیستا!! مثلا بهش بگیم که بعد از گرفتن این 10 تا فایل سیستم رو خاموش کن!!
چنین تنظیماتی هست؟؟
مگه Scheduler چشه؟ من دقیقن همین کار رو باهاش میکنم.

MoH_@_MaD
07-05-2011, 21:00
مگه Scheduler چشه؟ من دقیقن همین کار رو باهاش میکنم.
با Scheduler میشه تعیین کرد چه ساعتی خاموش شه ! من میخوام طوری تنظیم کنم که بلافاصله بعد از اینکه فلان فایل دانلود شد سیستم خاموش شه !
ساعت دانلود رایگان isp من از 1 تا 7 صبحه!
مثلا من امشب فقط 1 فایل واسه دانلود دارم که نمیدونم چه ساعتی دانلود کردنش تموم میشه. میخوام طوری تنظیم کنم که تا این فایل دانلود شد سیستم خاموش شه و الکی تا 7 روشن نمونه!!
امیدوارم منظورم رو درست رسونده باشم :11:

afshin b
07-05-2011, 23:08
با Scheduler میشه تعیین کرد چه ساعتی خاموش شه ! من میخوام طوری تنظیم کنم که بلافاصله بعد از اینکه فلان فایل دانلود شد سیستم خاموش شه !
ساعت دانلود رایگان isp من از 1 تا 7 صبحه!
مثلا من امشب فقط 1 فایل واسه دانلود دارم که نمیدونم چه ساعتی دانلود کردنش تموم میشه. میخوام طوری تنظیم کنم که تا این فایل دانلود شد سیستم خاموش شه و الکی تا 7 روشن نمونه!!
امیدوارم منظورم رو درست رسونده باشم :11:
خب این کارم میشه کرد. برو توی Scheduler و تیکِ Turn off computer when done رو بزن و تیکِ stop download at رو بردار.

GOLI87
08-05-2011, 18:09
دوستان در مورد این ارور که واسه دانلود با دانلود منیجر هستش توضیح می خواستم

hasaneghbaly
11-05-2011, 22:56
اقا يكي به من كمك كنه...
من نرم افزار IDM رو روي سيستم نصب كردم... چجوري ميشه نرم افزار IDM رو توي موزيلا طوري تنظيم كرد كه خودش توي سايت يو تيوب ظاهر بشه يكي از دوستام وقتي نصبش ميكنه خودش بصورت پيش فرض داخل سايت قرار مي گيره و براي دانلود فايل هاي flv فقط كافيه download with IDM رو بزنه...ولي من الان بايد برم توي option برنامه flv رو اول براش تعريف كنم و بعد براي هر صفحه كه مي خوام فايل flv رو دان كنم خودش ظاهر ميشه (البته براي هر فايل دو بار ميشه) و اسم فايل رو نداره و بايد بهش اسم بدم و چون دوبار تكرار ميشه كارو خراب ميكنه ....در حالي كه دوستم وقتي روي اون كليد مربوطه كليك ميكنه اسم فايل هم هست...

از دوستان كمك مي طلبم..
ممنون..

Royce
11-05-2011, 23:24
اقا يكي به من كمك كنه...
من نرم افزار IDM رو روي سيستم نصب كردم... چجوري ميشه نرم افزار IDM رو توي موزيلا طوري تنظيم كرد كه خودش توي سايت يو تيوب ظاهر بشه يكي از دوستام وقتي نصبش ميكنه خودش بصورت پيش فرض داخل سايت قرار مي گيره و براي دانلود فايل هاي flv فقط كافيه download with IDM رو بزنه...ولي من الان بايد برم توي option برنامه flv رو اول براش تعريف كنم و بعد براي هر صفحه كه مي خوام فايل flv رو دان كنم خودش ظاهر ميشه (البته براي هر فايل دو بار ميشه) و اسم فايل رو نداره و بايد بهش اسم بدم و چون دوبار تكرار ميشه كارو خراب ميكنه ....در حالي كه دوستم وقتي روي اون كليد مربوطه كليك ميكنه اسم فايل هم هست...

از دوستان كمك مي طلبم..
ممنون..

احتمالا ورژن IDM شما خیلی قدیمیه که همچین قابلیتی نداره.ورژن جدیدشو دانلود کن مشکلت حل میشه

babak2002
13-05-2011, 11:43
سلام دوستان
به غیر از IDM چه برنامه ای رو برای دانلود پیشنهاد می کنید ؟
ویژگی هایی رو هم که می خوام داشته باشه
یکی اینکه schedule (برنامه ریزی) قوی داشته باشه که سر ساعت معینی شروع کنه و تموم کنه
دومی هم اینکه قابلیت لوگین کردن تو اپلود سنتر ها رو داشته باشه برای گرفتن لینک پرمیوم

firefox7
13-05-2011, 11:47
سلام دوستان
به غیر از IDM چه برنامه ای رو برای دانلود پیشنهاد می کنید ؟
ویژگی هایی رو هم که می خوام داشته باشه
یکی اینکه schedule (برنامه ریزی) قوی داشته باشه که سر ساعت معینی شروع کنه و تموم کنه
دومی هم اینکه قابلیت لوگین کردن تو اپلود سنتر ها رو داشته باشه برای گرفتن لینک پرمیوم

منم همین سوال دارم به اضافه اینکه توسط اینترنت اکسپلورر یا فایرفاکس هم قابلیت اجرایی داشته باشد.

hasanoooooooo
14-05-2011, 14:02
دوستان من برنامه دانلودی میخوام که وقتی فایلم مثلا مقداریش گرفته شد و خواستم لینک مستقیم دیگه ای بهش بدم و همون فایل رو دوباره ادامه بده سوالی مبنی بر اینکه ایا میخواهید از اول فایل رو بگیریم نیاد.... این ارور در idm میاد کارم گیرشه ممنون

Royce
15-05-2011, 00:40
بعد از آی دی ام Orbit از همشون بهتره.رایگانم هست

Silent TR
15-05-2011, 22:42
دوستان من از این منیجر استفاده میکنم و برای مثال وقتی میخواهم یک فیلم رو که تبدیل به 3 پارت شده دانلود کنم این مشکل به وجود میاد :
( البته همیشه اینطوری نیست ! )
پارت 1 و 3 رو دانلود میکنه ولی پارت 2 رو وقتی که دانلودش تموم میشه میزنه this file has been moved ! که بعدش معلوم نیست که کجا move شده !
و باید حتما اون پارت دوم رو تو یک فولدر دیگه بزنم سیو شه و دوباره اون پارت رو دانلود کنم !

Silent TR
16-05-2011, 20:42
????
کسی نمیدونه ؟

sanam.b
20-05-2011, 00:10
با سلام به همه دوستان
امکان غیر فعال کردن IDM وجود داره؟
اگه میشه ،چه طوری می تونیم IDM رو غیر فعال و بعد از مدتی فعال کرد؟

K.N.I.G.H.T
23-05-2011, 13:23
با سلام به همه دوستان
امکان غیر فعال کردن IDM وجود داره؟
اگه میشه ،چه طوری می تونیم IDM رو غیر فعال و بعد از مدتی فعال کرد؟
سلام
برو تو قسمت Option تب Genaral
بعد تیک اون مرورگری رو استفاده میکنی بردار
بعدش هم هر وقت خواستی میتونی فعال کنی

amaranth_silent
23-05-2011, 15:16
سلام دوستان با هزار بد بختی من فیلم star wars 3 رو دان کردم ولی فقط port1 رو اجرا میکنه و بقیه رو نه حالا باید چیکار کنم که ادامه فایلها رو هم اجرا کنه با wirar نمیدونم میشه کاری کرد ممنون میشم راهنماییم کنید اینم عکس فایلها از idm:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

dara0
23-05-2011, 18:55
با سلام ایا به وسیله idm میشه از دو کانکشن دانلود کرد با تشکر

mr.reza
23-05-2011, 19:47
دوست عزیز پسوند فایل های دانلودی rar هست یا بصورت 001 002 003 ؟

Davood_titan
31-05-2011, 00:49
چطوری میشه طوری تنظیم کرد که هم توی یه ساعتی دانلود ها قطع بشه و هم سیستم بعدش خاموش بشه
مثلا من یه فایل 1گیگ میخوام دانلود کنم از ساعت 1 تا 6 چون تا 6 کامل دانلود نمیشه میخوام اتوماتیک دانلود قطع بشه و سیستم هم خاموش بشه
کمکم کیند:19:

K A R I M I
31-05-2011, 09:42
چطوری میشه طوری تنظیم کرد که هم توی یه ساعتی دانلود ها قطع بشه و هم سیستم بعدش خاموش بشه
مثلا من یه فایل 1گیگ میخوام دانلود کنم از ساعت 1 تا 6 چون تا 6 کامل دانلود نمیشه میخوام اتوماتیک دانلود قطع بشه و سیستم هم خاموش بشه
کمکم کیند:19:
آموزش روشن شدن کامپیوتر سر ساعت معین و اتصال به اینترنت و دانلود کردن سپس خاموش شدن (آموزش جدید در پست دوم)

Amir 3d
31-05-2011, 12:56
دوستان من از این منیجر استفاده میکنم و برای مثال وقتی میخواهم یک فیلم رو که تبدیل به 3 پارت شده دانلود کنم این مشکل به وجود میاد :
( البته همیشه اینطوری نیست ! )
پارت 1 و 3 رو دانلود میکنه ولی پارت 2 رو وقتی که دانلودش تموم میشه میزنه this file has been moved ! که بعدش معلوم نیست که کجا move شده !
و باید حتما اون پارت دوم رو تو یک فولدر دیگه بزنم سیو شه و دوباره اون پارت رو دانلود کنم !

????
کسی نمیدونه ؟
شما وقتی میخوای دانلود کنی یا لااقل آدرس پیش فرض آی دی ام رو تغییر بده یا اینکه موقع دانلود آدرس دانلود رو بهش بده حالا اینکه میزنه move و چون کش IDM تو درایو ویندوز هست (اینو دقیق نمیدونم چون من نرمافزار تو درایو ویندوزه شاید تو درایو نصب شده باشه)
تا کامپلیت نشه تو درایو ویندوز (:13:) میریزه مثلا 50% از 100 مگو گرفته 50مگ میریزه تو کش (همون درایو:13:)
به هرحال احتمال میدم درایو شما پره و یا اون درایوی که آدرس دادی پره شما میتونی بری به این آدرس و فایل هاتو
اگه کامل شده جا بجا کنی و اگه فضا نداری و فایل های در صد بالا مثلا 90% گیر کرده و ارجعیت داره در صد پایین رو موقت جا بجا کرده و بعد از دانلود ارجرجعیت بالا پایینی هایم برگردونی سر جای اول البته این مورد مال پر بودن درایو ویندوزه:31:

*اسم یوزرت این مال ویندوز xp یه 7 هم با خودت:5:

سلام دوستان با هزار بد بختی من فیلم star wars 3 رو دان کردم ولی فقط port1 رو اجرا میکنه و بقیه رو نه حالا باید چیکار کنم که ادامه فایلها رو هم اجرا کنه با wirar نمیدونم میشه کاری کرد ممنون میشم راهنماییم کنید اینم عکس فایلها از idm:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
چون بیشتر فایل ها مخصوصا فیلم ها اسم سایت و ... رو مینویسن واسه تبلیغ و از اونجا که اسم سایتها دات(.) داره
از دات اول به بعد ویندوز (مخصوصا IDM)بعد از اونو پسوند حساب کرده و پسود و تایپ فایل شما تغییر میکنه
راه حل:
دات ها رو به غیر از دات پسوند مثلا mkv. *و یا rar.* پاک کن (یا موقع"قبل"دانلود یا بعدش)
و یا از folder option/view/ تیک hide E....type رو بردار و پسوند مورد نظرت رو درست کن اگه زیپه zip. و.......
(اگه راه اول جواب نداد پسوند پاک شده از راه دوم برو حله:21:)

hamidcivil
31-05-2011, 13:40
آیا میشه با دستکاری قسمت SPEED در نرم افزار IDM سرعت دانلود را افزایش داد؟در دوحالت خانگی و کافی نت آیا تاثیری داره؟

urcu
03-06-2011, 19:51
با سلام
میخواستم ببینم یه فایلی رو که در حال دانلوده اگر زیاد استپ و رزیوم کنیم
احتمال خراب شدنش وجود داره؟
خیلی مهمه برام
ممنون اگر جواب بدین.

GHAGHALEELEE
03-06-2011, 21:59
با سلام
خیلی مهمه برام
ممنون اگر جواب بدین.
اگه فایل به صورت فشرده(zip-rar-zip7-...) باشه احتمال داره ولی خیلی خیلی کمه(من خودم این همه دانلود کردم به این مشکل بر نخوردم) ولی اگه فرمتهای دیگه باشه اصلا امکان نداره

GHAGHALEELEE
03-06-2011, 22:08
آیا میشه با دستکاری قسمت SPEED در نرم افزار IDM سرعت دانلود را افزایش داد؟در دوحالت خانگی و کافی نت آیا تاثیری داره؟
سرعت دانلود رو نمیتونید بیش از اندازه ای که دارید دریافت کنید.ولی اگر تعداد کانکشنهایی که idm واسه دانلود میسازه کم باشه و سرعت دانلود شما هم بالا باشه اونوقت نمیتونید از حداکثر سرعتتون استفاده کنید.

Amir 3d
03-06-2011, 23:08
با سلام
خیلی مهمه برام
ممنون اگر جواب بدین.
با IDM احتمالش خیلی خیلی کمه ولی من اولا با اکسس پلاس کار میکردم 40 تا 50 درصد فایل هام اینطوری میشد ام آی دی ام نزدیک به 1 درصد:21:
در کل من فایل هامو شب ها دانلود میکنم و حتی بعضی وقت ها شده که بیشتر از 7 روز هم طول کشیده اما خراب نشدن و اشتراک صبانت دارم و صبانتیا میدونن هر 1 ساعت یکباز دیس میشه 5 باز دیس تو کله سحر:27: حسابشو بکن
در کل حتی 1 درصد هم واسه IDM زیاده:31::40:

urcu
04-06-2011, 07:03
اگه فایل به صورت فشرده(zip-rar-zip7-...) باشه احتمال داره ولی خیلی خیلی کمه(من خودم این همه دانلود کردم به این مشکل بر نخوردم) ولی اگه فرمتهای دیگه باشه اصلا امکان نداره

ممنوننننننن
:11:

با IDM احتمالش خیلی خیلی کمه ولی من اولا با اکسس پلاس کار میکردم 40 تا 50 درصد فایل هام اینطوری میشد ام آی دی ام نزدیک به 1 درصد:21:
در کل من فایل هامو شب ها دانلود میکنم و حتی بعضی وقت ها شده که بیشتر از 7 روز هم طول کشیده اما خراب نشدن و اشتراک صبانت دارم و صبانتیا میدونن هر 1 ساعت یکباز دیس میشه 5 باز دیس تو کله سحر:27: حسابشو بکن
در کل حتی 1 درصد هم واسه IDM زیاده:31::40:
مرسییییییییی:11:
.........

mygreengod
07-06-2011, 13:48
مشکل این پیغام چیه؟؟

moslem47
08-06-2011, 17:41
تنظیمات مربوط به orbit چور باشه تا بعد از روشن شدن سیستم و وصل شدن خودکار سیستم به اینترنت شروع به دانلود کنه بدون هیچ گونه پیغامی.
abbas67set
08-06-2011, 17:47
سلام
بهترین تنظیمات برای idm چیه؟

moslem47
09-06-2011, 01:23
تنظیمات مربوط به orbit چور باشه تا بعد از روشن شدن سیستم و وصل شدن خودکار سیستم به اینترنت شروع به دانلود کنه بدون هیچ گونه پیغامی.
..............................help................ ......................

fanii
09-06-2011, 11:43
سلام
چه طور میشه به idm بگی مثلا سر ساعت 5 دیگه هیچ دانلودی انجام نده ؟
با سپاس

reza_3722
09-06-2011, 11:58
این idm دیگه داره میره رو اعصاب! :19:
با هر بار startup بعضی فایل هایی که توی لیست synchronization گزاشتم رو از قلم میندازه!
بعد چندتا startup دیگه میبینم دوباره برگشتن به لیست! بعضی رو هم شاید دیگه برنگردونه!
چرا اینطوره!!!؟؟؟
(v6.05 build 14 دارم)

mmohammad75
09-06-2011, 15:17
آقا من قبلا از idm استفاده کردم خیلی عالی بود ولی حیف که تاریخ انقضاش رسید و دیگه هر وقت می خواستم اجراش کنم ازم کد می خواست .برای گرفتن کد هم باید پول بدی می خواستم بدونم کسی راه حلی برای رایگان گرفتن کد یا دائمی شدن این دانلود منیجر نداره؟

ahwaz_k750
11-06-2011, 19:49
من با دانلود بوسیله اینترنت دانلود منیجر هنگامی که و.ی.پ.ی.ا.ن اکتیو دچارمشکل هستم.
مشکلم از این قرارهست که هنگامی که دانلود شروع میشه پس از گذشت یکی 2 دقیقه دانلودمتوقف میشه و سرعت به صفرمیرسه.
برای فعالیت مجدد و.ی.پ.ی.ا.ن را خاموش و مجددا اکتیو میکنم اما این مشکل ادامه دارد.
برای حل این مشکل چهکارباید بکنم؟؟؟

K1lou
12-06-2011, 12:44
با سلام خدمت دوستان
چطور باید در idm تنظیمات رو انجام بدم که بعد از اتمام دانلود سیستم خاموش بشه ؟ یادم هست در ورژنهای قبلی یک گزینه وجود داشت در همون صفحه اصلی . البته من شاید چند تا فایل برای دانلود داشته باشم که هنوز تکمیل نشده باشن اما من می خوام بعد از اتمام دانلود یکی از اونها که مد نظر هست سیستم خاموش بشه نه همه اونها
با تشکر

Pessimist
18-06-2011, 16:26
دوستان چون سرعت اینترنت من پایینه دارم یه فایل رو به صورت تیکه تیکه دانلود میکنم اما هر بار که ارتباط قطع میشه یه پیغام میاد مبنی بر اینکه باید صفحه ای که لینک دانلود تو اون هست باز بشه تا IDM بتونه دانلود رو ادامه بده که همین خیلی اعصاب آدم رو خرد میکنه شما راهی سراغ دارید که بشه این مشکل رو حل کرد؟

LoveLIfe
18-06-2011, 16:42
دوستان چون سرعت اینترنت من پایینه دارم یه فایل رو به صورت تیکه تیکه دانلود میکنم اما هر بار که ارتباط قطع میشه یه پیغام میاد مبنی بر اینکه باید صفحه ای که لینک دانلود تو اون هست باز بشه تا IDM بتونه دانلود رو ادامه بده که همین خیلی اعصاب آدم رو خرد میکنه شما راهی سراغ دارید که بشه این مشکل رو حل کرد؟
فایل رو ریموت کن تو سایت دیگه
مثلا Uploadbaz.com

Pessimist
18-06-2011, 19:24
فایل رو ریموت کن تو سایت دیگه
مثلا Uploadbaz.com
اتفاقا اون فایل تو سایت خودتون یعنی آپلود باز آپلود شده ولی ظاهرا اون سرورش فیلتر شده و من این مشکل رو تو تاپیک آپلودباز مطرح کردم و شما گفتید درست میشه ولی هنوز درست نشده.
لینک جدید رو هم نمیشه جایگزین کرد.

Amxstar
24-06-2011, 18:50
سلام دوستان
یه مشکلی داشتم تو بعضی از دانلود هام که چندین بار برام پیش اومده و این آخریشه که براتون میزارم ، همونطور که در عکس زیر هم میبینید یه مستند رو دارم از میهن دانلود دریافت میکنم ، تقریبا آخرشه اما ناگهان بعد از یک ریستارت وقتی روی ادامه کلیک میکنم دانلود انجام نمیشه !!!!

و در نهایت این ارور نشون داده میشه !!!

خیلی ممنون میشم دوستان راهنماییم کنن تا بفهمم مشکل کجاست که دانلود ادامه پیدا نمیکنه

mohsen_1363
24-06-2011, 22:51
ایا میشه با نرم افزار dap مثل idm
رفرش دانلود ادرس کرد ؟

mgl_para
24-06-2011, 22:55
اشکال از دانلود منیجرتون نیست . اینطور که اخطار گفته ، اشکال از هاستیه که لینک توش آپلود شده . یه چیز دیگه هم هست که احتمالش کمتره . نمیدونم وقتی که داشتی دانلود میکردی resume capability در چه وضعیتی بوده یعنی قابلیت استاپ داشته یانه . اگر نداشته که خب بعلت اینکه ریست کردی سیستم رو ارتباطش با هاست قطع شده و دیگه برقرار نمیشه و دوباره باید این مراحل دانلود طی بشه و رو 96% که قبلا دانلود شده حساب نکن . اگر هم داشته که مشکل چیز دیگه ست . اما اخطار میگه مشکل از هاسته . اگه میتونی بگرد از یه سرور دیگه دانلود کن .

Amxstar
25-06-2011, 16:51
بله این مستتندی که من دانلودش میکردم قابلیت resume داشت و من بین دانلود چند بار دانلود رو متوقف کردم و دوباره ادامه دادم و متاسفانه در مراحل پایانی این اتفاق افتاد ، حالا من نمیدونم چجوری باید برم یه هاست جدید پیدا کنم ، یعنی منظورتون اینه که دوباره از اول دانلودش کنم ؟!

peyman.sh
27-06-2011, 23:48
سلام به همه ی اساتید گل یه سوالی دارم که ذهن منو خیلی مشغول کرده
همه ی شما میدونین که در idm تکنولوژی multi part به کار رفت یعنی وقتی یه فایلی رو دانلود می کنیم برای افزایش سرعت اونو از چند پارت دانلود می کنه که در زیر idm نشون میده ولی برای من از 8 تا هیچ وقت بیشتر نشده ولی تا 16 تارو جا داره می خواستم بدونم چه طوری میشه اونو افزایش داد

afshin b
28-06-2011, 09:42
سلام به همه ی اساتید گل یه سوالی دارم که ذهن منو خیلی مشغول کرده
همه ی شما میدونین که در idm تکنولوژی multi part به کار رفت یعنی وقتی یه فایلی رو دانلود می کنیم برای افزایش سرعت اونو از چند پارت دانلود می کنه که در زیر idm نشون میده ولی برای من از 8 تا هیچ وقت بیشتر نشده ولی تا 16 تارو جا داره می خواستم بدونم چه طوری میشه اونو افزایش داد
به این مسیر برو:
IDM>Option>Connection>Default Max Connection Number
اون عدد رو میتونی بزاری روی 16.

mgl_para
28-06-2011, 13:05
بله این مستتندی که من دانلودش میکردم قابلیت resume داشت و من بین دانلود چند بار دانلود رو متوقف کردم و دوباره ادامه دادم و متاسفانه در مراحل پایانی این اتفاق افتاد ، حالا من نمیدونم چجوری باید برم یه هاست جدید پیدا کنم ، یعنی منظورتون اینه که دوباره از اول دانلودش کنم ؟!

بله گرامی باید دوباره دانلودش کنی . سرچ کن از یه سرور دیگه دانلود کن . یا بذار یه مدت کوتاه بگذره دوباره از همون سرور دانلود کن شاید مشکل هاست برطرف شده باشه .

NET DOCTOR
28-06-2011, 18:04
....................

Haniiii
04-07-2011, 14:14
سلام دوستان

از نرم افزار Internet Download Manager استفاده میکنم ... میخوام ویندوزم رو عوض کنم یه فایل 1ونیم گیگ دارم که تا 35 درصد رفته چطور میتونم انتقال بدم به ویندوز جدید و ادامش بدم از 35 ! ؟

ممنون

Haniiii
04-07-2011, 17:38
بالاخره تونستم با کمک مقاله زیر :

Masоud
05-07-2011, 01:03
سلام

2 پست مفید :

روش ادامه دانلود در IDM بعد از تعویض ویندوز ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

متصل نمودن فایلهای ناقص دانلود شده با IDM ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

موفق باشید :40:

aliahmadi22
06-07-2011, 09:00
سلام

هیچ راهی نیست که فیلم هایی که هنوز دانلودشون کامل نشده رو ببینیم؟(با برنامه IDM دانلود میکنم)

خودم پیداش کردم از اونجایی که من وقتی چیزی رو بلد نباشم ودنبالش برم از زیر سنگ هم که شده پیداش می کنمحالا آموزشش رو میزارم شاید به درد بعضی ها بخوره
خب همون طور که خودم سوال کرده بودم وقتی ما فایلو به عنوان مثال یک فیلمو دانلود می کنیم با نرم افزارIDMنرم افزار اون فیلمو به چند تکه تقسیم می کنه و وقتی دانلود تموم شد اونها رو به هم متصل می کنه حالا بعضی مواقع موردی پیش میاد که ما میخوام تا جایی که فایل دانلود شده یعنی همون فیلم اون رو نگاه کنیم درحالت عادی همچین کاری امکان پذیر نیست اما شما با یک دستور ساده می توانید فایلها را به هم متصل کنید واز دیدن فیلم لذت ببرید
برای این کار به محل ذخیره سازی فایل های در حال دانلود میریم که آدرسش به صورت زیر هست:
c:\Documents and Settings\user\Application Data\IDM\DwnlData\user
در اونجا پوشه ای هم اسم فایل ما بوجود اومده اونو کپی می کنید یک جای دیگه بعد وارد محیطcmdبشن واز اونجا وارد پوشه فایل بشین بعدش دستورات زیر را وارد کنید
نکته:به عنوان مثال فایل ما به2قسمت تقسیم شده ما نام آنها را به 1و2 والی آخر تغییر می دیم بعدش تایپ
می کنیم:
copy /b 1 + 2 3
توجه!عدد3دراینجا اسم فایل جدیدی هست که از ترکیب فایلهای 1و2 بوجود اومده بعد اونو مثلا اگه فیلم بود باز کنید وببینید به همین راحتی به همین خوشمزگی اگر سوالی بود بگین

من اینجاشو متوجه نمیشم

omid-p30
06-07-2011, 11:28
سلام

هیچ راهی نیست که فیلم هایی که هنوز دانلودشون کامل نشده رو ببینیم؟(با برنامه IDM دانلود میکنم)

من اینجاشو متوجه نمیشم
یک راه ساده تر هم هست که کانکشن رو بر روی 1 قرار بدید تا دیگه فیلم رو تیکه تیکه نکنه بعد به همون آدرس که گفته شد برید و فیلم رو اگر خودش باز نشد با گرفتن یک کپی از اون ببینید.

aliahmadi22
06-07-2011, 12:30
خوب اینطوری سرعت دانلود کم میشه

tayere3ghodsi
06-07-2011, 23:31
آره یادمه قبلنا DAP (download accelator plus( میذاشت فیلمارو همون موقع که دانلود میکنی ببینی

1Saeed1
07-07-2011, 01:36
راهی هست که بشه موقع دانلود، تمام پهنای باند اشغال نشه، یعنی موقع باز کردن صفحات وب اولویت پهنای باند با مرورگر باشه نه دانلود منیجر؟
اگر دانلود منیجر خاصی وجود داره که این قابلیت رو داشته باشه ممنون میشم معرفی کنید.

aliahmadi22
07-07-2011, 12:48
یه نفر جواب منو نمیده

جوابش زیاد سخت نیست(صفحه قبل)

یه سوال جدید دارم

من دیشب یه فیلم دانلود کردم که 55 درصد دانلود شده.امروز خواستم بقیشو دانلود کنم ارور میده.درصورتی که هنوز لینک از سایتشون پاک نشده و قابلیت ریزوم هم داشت

الان باید چیکار کنم؟

MoH_@_MaD
15-07-2011, 19:26
دوستان تو idm چجوری میشه تنظیم کرد که لینک ها بر اساس زمان وارد شدن به idm مرتب بشن ؟؟
من حواسم نبود لینک ها رو بر اساس نام مرتب کردم حالا هر کاری میخوام بکنم که بر اساس زمان مرتب بشن نمیشه !!

GHAGHALEELEE
15-07-2011, 19:54
دوستان تو idm چجوری میشه تنظیم کرد که لینک ها بر اساس زمان وارد شدن به idm مرتب بشن ؟؟
من حواسم نبود لینک ها رو بر اساس نام مرتب کردم حالا هر کاری میخوام بکنم که بر اساس زمان مرتب بشن نمیشه !!
روی نواری که file name, ... رو نوشته کلیک راست کن و columns رو انتخاب کن و date add رو تیک بزن.حالا براساس اون مرتب کن

solibaba
17-07-2011, 05:55
با سلام و خسته نباشید. من یک مشکل خیلی جدی دارد. الان دو هفته است که شبها وقتی به اینترنت وصل می شم و لینکهام رو برای دانلود با دانلود منیجر 5.19 میگذارم 2 ساعت پا میشم می بینم دیسکانکت شده. نمی دونم ایراد از چیه؟ ویندوزم رو عوض کردم، شرکتی که اینترنتشو دارم زنگ زدم درست نشد که نشد
شما راهی ندارید؟ چه قسمت هایی از کامپیوتر یا برنامه دانلود منیجر رو دستکاری کنم تا درست بشه؟

wqrlove
18-07-2011, 06:32
Shop for the latest sale, clearance and outlet Cheap True Religion Jeans ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ionjeans-outlet.com%2F) in a range of styles, True Religion Jeans Outlet ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ionjeans-outlet.com%2F) Online,2011 New Style, True Religion Outlet ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ionjeans-outlet.com%2F) Jeans Womens & Mens, Discount True Religion Jeans ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ionjeans-outlet.com%2F) Sale here with free shipping!

wqrlove
18-07-2011, 06:33
Shop for the latest sale, clearance and outlet Cheap True Religion Jeans ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) in a range of styles, True Religion Jeans Outlet ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) Online,2011 New Style, True Religion Outlet ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) Jeans Womens & Mens, Discount True Religion Jeans ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) Sale here with free shipping!

wqrlove
18-07-2011, 06:34
Shop for the latest sale, clearance and outlet Cheap True Religion Jeans ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) in a range of styles,True Religion Jeans Outlet ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) Online,2011 New Style, True Religion Outlet ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) Jeans Womens & Mens, Discount True Religion Jeans ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) Sale here with free shipping!

K1lou
19-07-2011, 09:50
با سلام
چرا نمی تونم فایلی شبیه به این رو با دانلود منیجر دانلود کنم قکر نمی کنم سایتcnet.cownload اونو غیر فعال کرده باشه
فرمت dmg رو هم به دانلود منیجر اضافه کردم

aliahmadi22
19-07-2011, 14:19
وقتی شب دارم دانلود میکنم تیک برنامه رو میزارم که وقتی تموم شد کامپیوتر خاموش بشه ولی وقتی یه مشکلی پیش میاد ،مثلا اینترنت DC بشه دیگه کامپیوتر خاموش نمیشه

باید چیکار کنم که وقتی اینترنت DC شد باز کامپیوتر خاموش بشه

Masоud
20-07-2011, 12:03
وقتی شب دارم دانلود میکنم تیک برنامه رو میزارم که وقتی تموم شد کامپیوتر خاموش بشه ولی وقتی یه مشکلی پیش میاد ،مثلا اینترنت DC بشه دیگه کامپیوتر خاموش نمیشه

باید چیکار کنم که وقتی اینترنت DC شد باز کامپیوتر خاموش بشه
سلام

تیک Force processes to terminate رو هم فعال کن.

aliahmadi22
20-07-2011, 13:53
داداش میشه بگید این دقیقا چیکار میکنه؟

club2energy
21-07-2011, 14:04
من اکانت فایل سونیک دارم و توی IDM ست کردم
مشکل من زمانی هست که از اینترنت شبانه برای دانلود استفاده میکنم و زمانی که اینترنتم دیسکانکت میشه خود IDM دوباره سیستم رو کانکت میکنه اما ادامه دانلود انجام نمیشه مگر این که دانلود رو stop کنم و دوباره start رو بزنم وگرنه همین جور تا ساعتی که برای خاموش شدن تنظیم کردم سیستم رو همون فایل گیر میکنه و حداقل روی فایل بعدی نمیره

نمیدونم این مشکل رو چطور میشه برطرف کرد.

داشتم به جایگزینی برای ای دی ام فکر میکردم که بتونم بهش لیست بدم و خودش به ترتسیب دانلود کنه و سیستم رو سر ساعت خاموش کنه و بشه توش اکانت ست کرد.

GHAGHALEELEE
21-07-2011, 17:02
مشکل من زمانی هست که از اینترنت شبانه برای دانلود استفاده میکنم و زمانی که اینترنتم دیسکانکت میشه خود IDM دوباره سیستم رو کانکت میکنه اما ادامه دانلود انجام نمیشه مگر این که دانلود رو stop کنم و دوباره start رو بزنم وگرنه همین جور تا ساعتی که برای خاموش شدن تنظیم کردم سیستم رو همون فایل گیر میکنه و حداقل روی فایل بعدی نمیره

نمیدونم این مشکل رو چطور میشه برطرف کرد.

داشتم به جایگزینی برای ای دی ام فکر میکردم که بتونم بهش لیست بدم و خودش به ترتسیب دانلود کنه و سیستم رو سر ساعت خاموش کنه و بشه توش اکانت ست کرد.
اگه بصورت scheduler واسه دانلود میگذاری number of retries for each download رو تیکش رو بگذار و عددش رو مثلا رو 3 بگذار.ببین جواب میده

jadaa
23-07-2011, 02:30
کرک عالی واسه آخرین ورژن میخوام

MrDevil
23-07-2011, 13:40
کرک عالی واسه آخرین ورژن میخوام

Masоud
23-07-2011, 19:58
داداش میشه بگید این دقیقا چیکار میکنه؟
سلام

در صورت نیاز به اجبار پروسس ها رو میبنده و سیستم رو خاموش میکنه.

titanium_zarin
23-07-2011, 20:03
دوستان idm میتونه خودش نت رو کانکت کنه ؟؟
چه جوری ؟؟

poonel
23-07-2011, 20:08
سلام. لطفا یک راه برای دانلود راحت از یوتیوب معرفی کنید.
بدون نیاز به دانلود برنامه. بدون نیاز به فیل// شکن.

آیا برای این کار تنظیماتی در IDM داره؟؟؟

MrDevil
23-07-2011, 20:47
دوستان idm میتونه خودش نت رو کانکت کنه ؟؟
چه جوری ؟؟
سلام.
اگه کانکشن داشته باشید می شه.
از options به تب dial up برید و کانکشن اینترنتتون رو انتخاب کنید و یوزر و پس رو وارد کنید.حالا اگه لینکی رو تو صف دانلود بزارید و براش زمان بندی بذارید خودش کانکت میشه.

سلام. لطفا یک راه برای دانلود راحت از یوتیوب معرفی کنید.
بدون نیاز به دانلود برنامه. بدون نیاز به فیل// شکن.

آیا برای این کار تنظیماتی در IDM داره؟؟؟
سلام.
از این سایت استفاده کنید.

pass:user
اگه بخواین مستقیم از یوتیوب بگیرید بدون فیل// شکن نمیشه.

ahwaz_k750
27-07-2011, 01:02
من از ورژن 6.4 این نرم افزار استفاده میکردم وهنگامی که بر روی کلیپ ها یو تیوب کلیک میکردم به صورت خودکار آماده دانلود کردن میشد اما الان که ورژن 6.7 را دانلود کردم این طور نیست.
باید چه تنظیماتی را انجام بدم که به صورت خودکار آماده دانلود کردن بشه؟

afshin b
27-07-2011, 10:01
من از ورژن 6.4 این نرم افزار استفاده میکردم وهنگامی که بر روی کلیپ ها یو تیوب کلیک میکردم به صورت خودکار آماده دانلود کردن میشد اما الان که ورژن 6.7 را دانلود کردم این طور نیست.
باید چه تنظیماتی را انجام بدم که به صورت خودکار آماده دانلود کردن بشه؟
اگه از مرورگر فایرفاکس استفاده میکنین، به این صفحه برین و اینستال رو بزنین:

GOLI87
28-07-2011, 11:31
سلام
من از نسخه 6.7 استفاده میکردم ولی مدتیه که رجیسترش تموم شده،الان هر چی کرک جدید میگیرم و میزنم درست نمیشه ،حتی ان اینستال کردم و دوباره نصب کردم ولی درست نمیشه،میشه راهنمایی کنید؟

afshin b
28-07-2011, 20:09
سلام
من از نسخه 6.7 استفاده میکردم ولی مدتیه که رجیسترش تموم شده،الان هر چی کرک جدید میگیرم و میزنم درست نمیشه ،حتی ان اینستال کردم و دوباره نصب کردم ولی درست نمیشه،میشه راهنمایی کنید؟
شما اونو آن اینستال کن بعد سیستم رو ری استارت کن.
اینو نصب کن:

بعد نصب برنامه رو کامل ببند. برو توی پوشه patch autoregistered و فایل exe رو اجرا کن و دکمه Patch IDM رو بزن، درست میشه.

GOLI87
29-07-2011, 10:47
برو توی پوشه patch autoregistered و فایل exe رو اجرا کن
تو این قسمت این ارور رو میده:

نهایتا من رو می خوام ای دی امو اجرا کنم همین ارور قبلیو میده:

p30world am
29-07-2011, 11:47
سلام

این ورژن 5.19 رجیستر شده و پرتابل هست.چندماهه استفاده میکنم و خراب نشده.

پسوردش

afshin b
29-07-2011, 13:11

شما ویندوزتون برای اجرای اون فایل مشکل داره.
همون ورژن 5.19 پست بالا رو نصب کنین شما.

Shayan AW
30-07-2011, 22:36

رجیستری رو باید پاک کنی و بعد دوباره با کرک نصب کنی

aliahmadi22
02-08-2011, 20:59
میشه یکی زحمت بکشه و کرک یا سریال نسخه 6.06.Build.8 بزاره

همین پیام بالایی رو واسم میده

Ship Storm
02-08-2011, 21:42
میشه یکی زحمت بکشه و کرک یا سریال نسخه 6.06.Build.8 بزاره

همین پیام بالایی رو واسم میده
بیشترین علت اینکه این نرم افزار دچار نقص میشه کرکس اینه که به پیغامی که هرچند وقت یکبار به ما میده مبنی بر اینکه نرم افزار نسخه جدیدش اومده آپدیت کنم یا نه ؟ که برخی از افرارد به این پیغام پاسخ مثبت میدند و همین باعث میشه کرک نرم افزار از کار بیوفته ، من خودم حدود یکسال میشه که نرم افزار رو دارم و مشکلی نخوردم
اگر کرک معتبر گیرت نیومد در انجمن زیر درخواست بزن دوستان برات قرار میدن
درخواست کرک و سریال ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

smjhh
03-08-2011, 01:11
من موقعی که با idm فایلی رو دانلود میکنم در نرم افزار net meter میبینم همزمان داره چیزی upload هم میشه با سرعت حدود 7 تا 10 ایا این غیر طبیعی نیست ؟؟؟

از بابت ویروس و .... هم مطمئن هستم زیرا موقعی که فایلی دانلود نمیکنم چیزی هم upload نمیشه.

ممنون میشم راهنمایی کنید.

afshin b
03-08-2011, 10:03
من موقعی که با idm فایلی رو دانلود میکنم در نرم افزار net meter میبینم همزمان داره چیزی upload هم میشه با سرعت حدود 7 تا 10 ایا این غیر طبیعی نیست ؟؟؟

از بابت ویروس و .... هم مطمئن هستم زیرا موقعی که فایلی دانلود نمیکنم چیزی هم upload نمیشه.

ممنون میشم راهنمایی کنید.

کاملا طبیعی ـه.

GOLI87
03-08-2011, 22:22
شما ویندوزتون برای اجرای اون فایل مشکل داره.
همون ورژن 5.19 پست بالا رو نصب کنین شما.
والا اینم که واسه من کار نمیکنه،ای بابا،چیکار کنم؟

Little Sparrow
04-08-2011, 07:48
ببخشید خودم حلش کردم ممنون.
پاک شود.

ali_ptr
06-08-2011, 21:56

دیدم که گفتید فایل سونیک رو توی idm ست کردید راستش من هر کاری میکنم نمیتونم با idm از فایل سونیک یا فایل سرور دانلود کنم و دانلودر پیش فرض ویندوز بالا میاد و شروع به دانلود میکنه از شما یا سایر اساتید تقاضا دارم تا نحوه ست کردن از این سایت ها توسط idm رو توضیح دهید

با تشکر

wordship
06-08-2011, 22:06
دیدم که گفتید فایل سونیک رو توی idm ست کردید راستش من هر کاری میکنم نمیتونم با idm از فایل سونیک یا فایل سرور دانلود کنم و دانلودر پیش فرض ویندوز بالا میاد و شروع به دانلود میکنه از شما یا سایر اساتید تقاضا دارم تا نحوه ست کردن از این سایت ها توسط idm رو توضیح دهید

با تشکر

pourya_javani
07-08-2011, 14:16
سلام.من IDM 6.6 دارم! یخ مشکلی دارم، نمیدونم کجا باید مطرح کنم! همینجا میگم لطفا منو به تاپیک بربوط راهنمایی کنین!
من یه فایل 3 گیگ رو شروع کردم به دانلود! شبی 1 گیگ! شب اول 1 گیگ شد، شب ذوم کلا شد 2/30 و شب سوم تقریبا کامل شد! یعنی 15 دقیقه مونده بود تموم بشه که من سیستمو تنظیم کردم سر 16 دقیقه خاموش بشه رفتم خوابیدم! صبح پاشدم دیدیم فایل 99/99% دانلود شده و فقط یک صدم % باقی مونده! زدم تموم بشه که یهو اومد رو 47%! هرچیم گشتم فایل دانلود شده 3 گیگی پیدا نکردم! 1.46 گیگ دان کرده بود! لطفا راهنماییم کنین!

دوست عزیز afshin b گفتن که چون سیستمو گذاشتم خاموش شه زمانی که داشته فایلارو سر هم میکرده این اتفاق افتاده! ولی چرا نصف شده؟ چرا 1 گیگ شب قبلشو از بین برده؟؟؟

Переклад не
10-08-2011, 00:24
دوستان من چرا نمیتونم فیلم های یوتوب رو با idm دانلود کنم؟ از Opera 11.50 Build 1074 Final استفاده میکنم و تیک اپرا تو idm زده شده اما اصلا هر کاری میکنم این علامت فلش همراه با جمله ی download this video نمیاد
ممنون میشم

Dark Shine
10-08-2011, 01:23
برو به Optinons توی Downloads و بعد در سربرگ General .
اون پایین گزینه ی Edit داره ، هر دو رو بزن ببین تنظیماتش درسته یا نه .

K A R I M I
10-08-2011, 16:26
مدیریت و کنترل آسان ------ در IDM با IDM Proxy Switcher

alaydyn
11-08-2011, 04:52
سلام
داخل idm میسه کاری کرد که مثلا وقتی ارتباط من با vpn یا یک کانکشن قطع شد دیگه دانلود را ادامه نده به طور بلفرض اگر ارتباط من با وی پی ان قطع بشه باز idm به دانلود خودش ادامه میدهد می خواهم کاری کنم ادامه نده دانلود صبر کنه که دوباره ارتباط با ان وی پی ان برقرار بشه بعد دانلود کنه یا خودش به صورت اتوماتیک ارتباط با وی پی ان را برقرار کنه و سپس به ادامه دانلود بپردازد ؟؟؟

K A R I M I
11-08-2011, 10:28
سلام
داخل idm میسه کاری کرد که مثلا وقتی ارتباط من با vpn یا یک کانکشن قطع شد دیگه دانلود را ادامه نده به طور بلفرض اگر ارتباط من با وی پی ان قطع بشه باز idm به دانلود خودش ادامه میدهد می خواهم کاری کنم ادامه نده دانلود صبر کنه که دوباره ارتباط با ان وی پی ان برقرار بشه بعد دانلود کنه یا خودش به صورت اتوماتیک ارتباط با وی پی ان را برقرار کنه و سپس به ادامه دانلود بپردازد ؟؟؟
برنامه ای که شما مد نظر دارید سفارشی هست ( سفارشی نه پولی :دی )
اگر اصرار بر استفاده از این برنامه دارید بگید تا من ببینم میتونم براتون بنویسم یا نه (!) ؟

p30world am
12-08-2011, 07:03
سلام

با برنامه FDM وقتی فایلی ناقص دانلود میشه(مثلا فایل تصویری) امکان مشاهده تا همون مقدار دانلود شده هست.یا اگه یه فایل zip محتوی چند فایل باشه امکان استفاده از همون تعداد فایل دانلود،شده هست.یا امکان مشاهده و انتخاب محتوای داخل یه فایل zip قبل ازدانلود هست.ولی سرعت free download manager در مقایسه با idm کمه.نرم افزار مدیریت دانلود با امکانات مشابه fdm و سرعت بالا همچون idm کسی میتونه معرفی کنه؟

K.N.I.G.H.T
13-08-2011, 03:45
سلام
من یه هفته ای هست که نمیتونم از سایت میهن دانلود دانلود کنم
همش این اررور رو میده
کسی میتونه کمک کنه

p30world am
13-08-2011, 05:29
سلام
من یه هفته ای هست که نمیتونم از سایت میهن دانلود دانلود کنم
همش این اررور رو میده
کسی میتونه کمک کنه

سلام

لینک های میهن دانلود مستقیم هستن.اونا رو توی hipfile ---uploadfa---davvas- یا یه سایت دیگه ریموت آپلود کن وبعد دانلود کن.

K.N.I.G.H.T
13-08-2011, 06:38
سلام

لینک های میهن دانلود مستقیم هستن.اونا رو توی hipfile ---uploadfa---davvas- یا یه سایت دیگه ریموت آپلود کن وبعد دانلود کن.
ببخشید نفهمیدم باید چیکار کنم میشه بیشتر توضیح بدین

p30world am
14-08-2011, 01:27
ببخشید نفهمیدم باید چیکار کنم میشه بیشتر توضیح بدین

توی یکی ازسایتایی که گفتم عضو و وارد اون سایت بشید.لینک دانلود رو ازمیهن دانلود،کپی ودرسایت ثبت نام شده روی remout url upload ‎‏ کلیک کنید.توی کادرپایین لینک کپی شده رو paste ‎‏ وروی upload ‎کلیک کنید.بعدازاتمام آپلود درقسمت my filesروی فایل موردنظرکلیک کنید تالینک مستقیم باسرعت بالا روبهتون بده.

aliy2324
14-08-2011, 10:20
سلام
بچه ها وقتی برای دانلود فیلم توی idm 16 کانکشن میسازیم مشکلی که برای پخش فیلم پیش نمیاد؟
آخه من چند تا فیلم با کیفیت بالا با 16 کانکشن دانلود کردم وقتی توی مدیا پلیر باز میکنم پرش داره مثل موقع هایی که دی وی دی خط داره مشکل از مدیا پلیر یا مال کانکشن هاست

Masоud
14-08-2011, 18:45
سلام
بچه ها وقتی برای دانلود فیلم توی idm 16 کانکشن میسازیم مشکلی که برای پخش فیلم پیش نمیاد؟
آخه من چند تا فیلم با کیفیت بالا با 16 کانکشن دانلود کردم وقتی توی مدیا پلیر باز میکنم پرش داره مثل موقع هایی که دی وی دی خط داره مشکل از مدیا پلیر یا مال کانکشن هاست
سلام

نه . گمون نمیکنم ربطی داشته باشه . البته بشرط اینکه زیاد Stop و Resume نکنید . اگه سرعت اینترنت شما 256 یا 512 هستش بهتره رو 16 تا باشه.

مشکل پخش فیلم میتونه چند دلیل داشته باشه :

اشکال در Codec ها
نقص کارت گرافیک
مشکل در ویندوز
و ...

K A R I M I
15-08-2011, 00:21
سلام
من تعداد کانکشن ها رو روی 16 گذاشته ام ولی نمی دونم که چرا با 9 کانکشن دانلود می کنمه ؟
کسی میدونه که مشکل از کجاست ؟ سرعت دانلودم هم روی 70 کیلوبایت در ثانیه هست ...

عکس :

The Dreadnaught
15-08-2011, 00:44
سلام

معمولا فیلم ها رو به صورت فایل های چند تکه شده rar قرار میدن ، اگر فایل شما درست Extract بشه میتونید مطمئن باشید که درست دانلود شده ومشکل از جای دیگه هست.

با برنامه های دیگه هم امتحان کنید مثل Kmplayer

Masоud
15-08-2011, 01:01
سلام
من تعداد کانکشن ها رو روی 16 گذاشته ام ولی نمی دونم که چرا با 9 کانکشن دانلود می کنمه ؟

عکس :
سلام

بستگی به سروری داره که ازش دانلود میکنید.

Masоud
15-08-2011, 01:02
سلام

عکس :
سلام

بستگی به سروری داره که ازش دانلود میکنید.

mosifire
15-08-2011, 14:07
چگونه ارتباط IDM با اینترنتو قطع کنم؟؟

mosifire
15-08-2011, 14:09
قضیه این 9 کانکشن و 16 کانکشن چیه؟؟

mosifire
15-08-2011, 14:10
آیا راهی است که سرعت دانلود ثابت DSL رو بالا برد؟؟

Mohammad.7225
15-08-2011, 14:26
اگه کانکشن ها رو از 8تا 16تا کنیم تو سرعتش تاثیری داره؟

K.N.I.G.H.T
17-08-2011, 07:39
سلام
با IDM داشتم یه فایل چند گیگی رو دانلود میکردم اما فضا هارد( درایو ویندوز) کم بود مجبور شدم آدرس پوشه Temporary رو تغییر بدم
حالا باید کدوم پوشه ها رو از مسیر اولیه به مسیر جدید انتقال بدم تا بتونم بقیه دانلود رو انجام بدم
ممنون میشم جواب بدید خیلی حیاتیه

TR4NC3
18-08-2011, 02:44
دوستان غیر IDM چی پیشنهاد میدین ؟

Mohammad.7225
18-08-2011, 14:00
دوستان غیر IDM چی پیشنهاد میدین ؟
IDA
که برنامه باحالیه
:46:

mhv_kntu
21-08-2011, 07:53
وقتی با IDM دانلود می کنم و وقتی دانلود 100% میشه ارور ویرچوال مموری میده

و میگه نمی تونه part ها رو به هم وصل کنه !!!:19: از هر 2 تا فایل تقریبا 1 دونه اینجوری میشه !

راهی هست درست بشه ؟ چه مرگش شده ؟ همین فایل ها رو تا دیروز مثل آدم می گرفت.

REZAt1980
21-08-2011, 14:35
دوستان من امروز ديگه نميتونم هيچي از هيچ سايتي دانلود كنم. نه عكس نه ويديو

Mohammad.7225
21-08-2011, 15:19
دوستان من امروز ديگه نميتونم هيچي از هيچ سايتي دانلود كنم. نه عكس نه ويديو

یه Except تو فایروال برای IDM بزار...:10:

Mohammad.7225
21-08-2011, 15:26
وقتی با IDM دانلود می کنم و وقتی دانلود 100% میشه ارور ویرچوال مموری میده

و میگه نمی تونه part ها رو به هم وصل کنه !!!:19: از هر 2 تا فایل تقریبا 1 دونه اینجوری میشه !

راهی هست درست بشه ؟ چه مرگش شده ؟ همین فایل ها رو تا دیروز مثل آدم می گرفت.
اینو امتحان کن:
تعداد پارتها رو بزار رو یکی
معمولیش هشته

masoud93
21-08-2011, 15:47
سلام.

به نظرتون Mass Downloader بهتره یا Internet Download Accelerator ؟؟؟

Mohammad.7225
21-08-2011, 16:21
سلام.

به نظرتون Mass Downloader بهتره یا Internet Download Accelerator ؟؟؟
من Mass رو امتحان نکردم ولی از IDA استفاده میکنم ازش هم راضیم
تازه هنوز نسخه Evolation شه اگه PRO ش کنی ببین چی میشه (همون Free Version)

REZAt1980
21-08-2011, 18:27
یه Except تو فایروال برای IDM بزار...:10:

ممنون. عزيز
اما بنده متوجه نشدم كه فايروال كجا؟ بروزر؟ يا ويندوز؟

آخه من فايروال رو بلد نيستم تغيير بدم

Mohammad.7225
21-08-2011, 18:56
ممنون. عزيز
اما بنده متوجه نشدم كه فايروال كجا؟ بروزر؟ يا ويندوز؟

آخه من فايروال رو بلد نيستم تغيير بدم
Control Panel
View رو به Small Icons تغییر بدی
Windows Firewall
Allow a program or feature through windows firewall
Change Settings
اینجا میتونی هرجور بخوای تنظیمش کنی :10:
دیگه بقیش با خودت :21:

REZAt1980
21-08-2011, 19:58
ممنون. عالی بود . فقط یه چیز. اینهایی که گفتی تو ایکس پی هم همینه؟

Mohammad.7225
21-08-2011, 20:23
ممنون. عالی بود . فقط یه چیز. اینهایی که گفتی تو ایکس پی هم همینه؟
نمیدونم من ویندوزم سونه از روی همین گفتم
ولی حتما نیگا میکنم بینم چطوره
ولی یه خورده طول میکشه چون الان سرم یه خورده شلوغه:20:

REZAt1980
23-08-2011, 11:07
Control Panel
View رو به Small Icons تغییر بدی
Windows Firewall
Allow a program or feature through windows firewall
Change Settings
اینجا میتونی هرجور بخوای تنظیمش کنی :10:
دیگه بقیش با خودت :21:
الان تو سون امتحانش كردم؛ اون گزينه change setting فعال نيست.

اما به طور كلي Firewall رو off كردم و باز هم ارور داد

Mohammad.7225
23-08-2011, 11:55
الان تو سون امتحانش كردم؛ اون گزينه change setting فعال نيست.

اما به طور كلي Firewall رو off كردم و باز هم ارور داد
اما اون پیغامی که داده بود میگفت:41:
برنامه نمیتونه وصل شه تنظیمات فایروال رو چک کنید
راستی اگه مک آفی ، نود32 یا بقیه دوستان فعال هستن شاید مشکل از فایروال اونا باشه:31:

REZAt1980
23-08-2011, 17:16
اما اون پیغامی که داده بود میگفت:41:
برنامه نمیتونه وصل شه تنظیمات فایروال رو چک کنید
راستی اگه مک آفی ، نود32 یا بقیه دوستان فعال هستن شاید مشکل از فایروال اونا باشه:31:

حل شد!

اما من قبلا امتحان كرده بودم. Eset بود.
با Disable كردن هم نشد.

سرآخر كلا Remove كردم ؛ تا درست شد.

واقعا اين آنتي ويروسا بايد خجالت بكشن.

Mohammad.7225
23-08-2011, 20:40
حل شد!

اما من قبلا امتحان كرده بودم. Eset بود.
با Disable كردن هم نشد.

سرآخر كلا Remove كردم ؛ تا درست شد.

واقعا اين آنتي ويروسا بايد خجالت بكشن.

خوبه دیگه بشین حالشو ببر
نه اونجوریا هم نیس!
شما یا آنتی ویروست بروز نبوده
یا یه مشکلی تو IDM پیدا کرده
یا قبلا پرسیده و شما گفتین که اجازه بهش نده
یا یه چیزه دیگه که الان تو ذهنم نیس:31::31::31::31::31:

AM110101
26-08-2011, 14:24
نه عزيز. به تنظيمات سايت ربطي نداره. بايد ببيني فايلي كه داري دانلود مي كني چه پسوندي داره. ممكنه idm اون پسوندو نشناسه واسه همين فعال نميشه. شما بايد بريد قسمت options در idm و در قسمت file type اون پسوندو وارد كنيد بعد ميبينيد كه idm فعال ميشه

---------- Post added at 02:24 PM ---------- Previous post was at 02:22 PM ----------

بعضی از سایتا به جای استفاده از دانلود منیجر از دانلودر خود مرورگر استفاده میکنن. یعنی مثلا توی اون سایت idm فعال نمیشه.
با 3 تا مرورگر هم نمیشه.
علت چی میتونه باشه ؟

نه عزيز. به تنظيمات سايت ربطي نداره. بايد ببيني فايلي كه داري دانلود مي كني چه پسوندي داره. ممكنه idm اون پسوندو نشناسه واسه همين فعال نميشه. شما بايد بريد قسمت options در idm و در قسمت file type اون پسوندو وارد كنيد بعد ميبينيد كه idm فعال ميشه

Mohammad.7225
26-08-2011, 16:31

---------- Post added at 02:24 PM ---------- Previous post was at 02:22 PM ----------

ولی به نظر من Flash Got plug-in رو نصب کنه بهتره(البته فقط برای فایرفاکس)
چرا مربوط میشه

tajrobenik
27-08-2011, 00:29
......................
......................
......................
......................
......................
......................
......................
......................
......................
نرم افزاری می‌خوام برای دانلود یک سایت به طور کامل ...
البته سایت یه جورایی
ftp
ش رو باز گزاشته ...
و نکته ی خیلی مهم ی که هست ...
می‌خوام وقتی فایلی رو داره دانلود می کنه تایپ اون فایل با فایل اصلی یکی نباشه ...
و پسوند خاص خوده نرم افزار باشه ...
خوبی این کار این ه که وقتی فایلی رو تا نصفه دانلود می کنه مشخص می شه ..
اما اگه فایلهایی که داره دانلود می که تایپش با تایپ فایل اصلی یکی باشه ...
فایلی که تا نصفه دانلود کرده مشخص نمی شه ...

......................
......................
......................
......................
......................
......................
......................
......................
......................
......................
......................
......................
......................
......................
......................
......................

mohammadirani
27-08-2011, 07:04
سلام
من از Internet Download Manager 6.05 Build 10 Final استفاده میکنم
منتها کیگن و پچش رو کمودو ویروس میشناسه
پاندا هم همین طور
حالا فعلا تو فایل های سفید گذاشتمشون و پاک نمیشه
منتها خوب واقعا ویروسه مثل اینکه

ورژن جدیدتری از IDM که مشکل رجیستر نداشته باشه و راحت با پچ یا کیگن کرک شه و درضمن کرکش ویروسی هم نباشه سراغ ندارید؟

Ship Storm
27-08-2011, 16:23
سلام
پاندا هم همین طور

ورژن جدیدتری از IDM که مشکل رجیستر نداشته باشه و راحت با پچ یا کیگن کرک شه و درضمن کرکش ویروسی هم نباشه سراغ ندارید؟

Internet Download Manager / تمام ورژنها در این تاپیک ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 1 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) 2 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) 3 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) 4 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) 5 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) ... آخرين صفحه ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]))

The Dreadnaught
27-08-2011, 22:17
سلام
پاندا هم همین طور

من دارم از آخرین نسخه برنامه هنوز هم از همون روش بستن دسترسی برنامه به سرورهاش استفاده میکنم ، بدون نیاز به کرک و بدون هیچ مشکلی ...

sb1370
28-08-2011, 14:12
khas.zip - 32.9 MB ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

renjer07
29-08-2011, 16:03
سلام دوستان کسی میتونه نحوه ی دانلود فیلم های youtube با نرم افزار orbit downloader رو اینجا آموزش بده من نسخه ی جدید IDM رو دانلود کردم ولی وقتی اجراش میکنم ارور میده که سریال بلوک شده بعدش برنامه اصلا باز نمیشه دقیقا این اررور رو میده

IDM has been registered with a fake serial number or the serial number has been blocked IDM is exiting.....h

این ارور رو درحالی میده که من جدیدترین نسخه اش رو از سایتش گرفتم

The Dreadnaught
30-08-2011, 01:16
سلام دوستان کسی میتونه نحوه ی دانلود فیلم های youtube با نرم افزار orbit downloader رو اینجا آموزش بده من نسخه ی جدید IDM رو دانلود کردم ولی وقتی اجراش میکنم ارور میده که سریال بلوک شده بعدش برنامه اصلا باز نمیشه دقیقا این اررور رو میده

IDM has been registered with a fake serial number or the serial number has been blocked IDM is exiting.....h

برای IDM میتونید از این روش استفاده کنید :

البته این آدرس رو هم به لیست آدرس هایی که اونجا ذکر شده اضافه کنید :

Ship Storm
30-08-2011, 10:56

شما مشکل کرک رو دارید و همچنین باید دقت کنید که وقتی پیغام مبنی بر آپدیت نرم افزار میاد به هیچ وجه به اون جواب مثبت ندید و نرم افزار رو آپدیت نکنید چون همین امر باعث میشه IDM از کا ر بیوفته
کرک تست شده رو میتونید از انجمن زیر دریافت کنید :
Internet Download Manager | معرفی جدیدترین کرکها فقط در این تاپیک ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 1 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) 2 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) 3 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) 4 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) 5 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) ... آخرين صفحه ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]))

omid.7128
30-08-2011, 12:30
من از mass downloader استفاده میکنم ولی بعضی وقتها که لینک تغییر کنه (مثل لینکهای مدیا فایر ) فایلی که 90 درصدش دانلود شده رو با پیج دانلودش جایگزین میکنه! راهی هست که اگه فایل رو سرور تغییر کنه دانلودش رو متوقف کنه نه فایل رو جایگزین کنه؟ (مثل IDM)

reza,n
31-08-2011, 00:32
با سلام:
من از Internet Download Manager استفاده میکنم چند تا سئوال داشتم که اگه راهنمایی کنید ممنون میشم
1) چه جوری تنظیمش کنم که فایلها رو یکی یکی دانلود کنه (مثلا" 4 تا رو با هم دانلود نکنه یکی رو تموم کنه و بعد بره روی اون یکی) و یا بتونم بهش اولویت دانلود بدم.
2) قبل از اینکه Internet Download Manager رو نصب کنم من از یه Addon روی فایرفاکس استفاده میکردم که بهم اجازه انتخاب میداد که فایلی رو که میخوام دانلود کنم به چه طریقی دانلود بشه یعنی از چه دانلود منیجری استفاده کنه و یا بصورت معمولی دانلود بشه منتها از زمانی که Internet Download Manager رو نصب کردم دیگه اون Addon نمیاد و همه فایلها بصورت اتوماتیکInternet Download Manager دانلود میشه لطفا" بفرمائید چه کار کنم که به طور خودکار همه فایلها با Internet Download Manager دانلود نشن؟ و خودم بتونم انتخاب کنم که چه جوری و با چه دانلود منیجری دانلود بشن حقیقتش من غیر از IDM دانلود منیجر فلش گیت رو هم روی سیستمم دارم و میخوام بعضیها رو با اون دانلود کنم .
3) کدوم گزینه رو تیک بزنم که بعد دانلود کامپیوتر بصورت اتوماتیک شات دان بشه.

با سپاس
رضا

The Dreadnaught
31-08-2011, 03:56
با سلام:
من از Internet Download Manager استفاده میکنم چند تا سئوال داشتم که اگه راهنمایی کنید ممنون میشم
1) چه جوری تنظیمش کنم که فایلها رو یکی یکی دانلود کنه (مثلا" 4 تا رو با هم دانلود نکنه یکی رو تموم کنه و بعد بره روی اون یکی) و یا بتونم بهش اولویت دانلود بدم.
2) قبل از اینکه Internet Download Manager رو نصب کنم من از یه Addon روی فایرفاکس استفاده میکردم که بهم اجازه انتخاب میداد که فایلی رو که میخوام دانلود کنم به چه طریقی دانلود بشه یعنی از چه دانلود منیجری استفاده کنه و یا بصورت معمولی دانلود بشه منتها از زمانی که Internet Download Manager رو نصب کردم دیگه اون Addon نمیاد و همه فایلها بصورت اتوماتیکInternet Download Manager دانلود میشه لطفا" بفرمائید چه کار کنم که به طور خودکار همه فایلها با Internet Download Manager دانلود نشن؟ و خودم بتونم انتخاب کنم که چه جوری و با چه دانلود منیجری دانلود بشن حقیقتش من غیر از IDM دانلود منیجر فلش گیت رو هم روی سیستمم دارم و میخوام بعضیها رو با اون دانلود کنم .
3) کدوم گزینه رو تیک بزنم که بعد دانلود کامپیوتر بصورت اتوماتیک شات دان بشه.

با سپاس
رضا

1 -

Scheduler > Files in the queue Tab > Download X Files at the same time

2 -
میتونید از قسمت Options > General Tab هم تیک Firefox رو بردارید که اصلا یه صورت اتوماتیک هیچ لینکی رو از Firefox نگیره

یا

در همون تب General ، در بخش Customize keys to prevent or force downloading with IDM یکی از دکمه های کیبورد رو تعیین کنید که وقتی با فشردن اون دکمه روی لینکی کلیک میکنید ، IDM لینک رو نگیره.

یا

در تب File Types میتونید تعیین کنید که چه نوع فایل هایی با استفاده از IDM دانلود بشن و همینطور میتونید سایت هایی رو وارد کنید که هیچ لینکی از اون سایت ها به وسیله IDM دانلود نشه.

3 -
در همون قسمت Scheduler ، در تب اول ، گزینه Turn off computer when done رو تیک بزنید. در این حالت اگر تیک گزینه Stop download at رو بزنید و ساعت مشخصی رو بهش بدید ، سر اون ساعت دانلود رو متوقف میکنه کامپیوتر رو خاموش میکنه.

reza,n
31-08-2011, 12:48
1 -

Scheduler > Files in the queue Tab > Download X Files at the same time

2 -
میتونید از قسمت Options > General Tab هم تیک Firefox رو بردارید که اصلا یه صورت اتوماتیک هیچ لینکی رو از Firefox نگیره

یا

در همون تب General ، در بخش Customize keys to prevent or force downloading with IDM یکی از دکمه های کیبورد رو تعیین کنید که وقتی با فشردن اون دکمه روی لینکی کلیک میکنید ، IDM لینک رو نگیره.

یا

در تب File Types میتونید تعیین کنید که چه نوع فایل هایی با استفاده از IDM دانلود بشن و همینطور میتونید سایت هایی رو وارد کنید که هیچ لینکی از اون سایت ها به وسیله IDM دانلود نشه.

3 -
در همون قسمت Scheduler ، در تب اول ، گزینه Turn off computer when done رو تیک بزنید. در این حالت اگر تیک گزینه Stop download at رو بزنید و ساعت مشخصی رو بهش بدید ، سر اون ساعت دانلود رو متوقف میکنه کامپیوتر رو خاموش میکنه.

دوست عزیزم ممنون از راهنماییتون
در سئوال شماره 1 منظورم اینه که اگه 5 لینک بهش بدیم به ترتیب و یکی یکی دانلود کنه.مثلا" اولی رو دانلود کنه و بقیه pause باشن و بعد از اتمام اولی , دومی رو شروع کنه و ....
ممنونم
رضا

The Dreadnaught
31-08-2011, 16:30
دوست عزیزم ممنون از راهنماییتون
در سئوال شماره 1 منظورم اینه که اگه 5 لینک بهش بدیم به ترتیب و یکی یکی دانلود کنه.مثلا" اولی رو دانلود کنه و بقیه pause باشن و بعد از اتمام اولی , دومی رو شروع کنه و ....
ممنونم
رضا

خوب من هم که همون رو گفتم ، شما روی Scheduler کلیک کن در قسمت Files in the queue اونجا نوشته :
Download X Files at the same time
که شما به جای X هر عددی که بزنی ، اون برابر تعداد فایلی هست که به صورت همزمان دانلود میکنه ، شما باید 1 بزنی تا 1 فایل رو دانلود کنه بعد بره سراغ فایل بعدی.

NeORiN
31-08-2011, 19:59
من از mass downloader استفاده میکنم ولی بعضی وقتها که لینک تغییر کنه (مثل لینکهای مدیا فایر ) فایلی که 90 درصدش دانلود شده رو با پیج دانلودش جایگزین میکنه! راهی هست که اگه فایل رو سرور تغییر کنه دانلودش رو متوقف کنه نه فایل رو جایگزین کنه؟ (مثل IDM)

شما از IDM استفاده کن. وقتی لینک تغییر کنه خود برنامه اتوماتیک دنبال لینک جدید میگرده وقتی توو مرورگر لینک جدید اومد اون رو کپی کن تو این قسمت : propertises ------> Address <----- فایل مورد نظر

با این روش دانلود از اونجایی که قطع شده بود ادامه پیدا میکنه

reza,n
03-09-2011, 18:16
با سلام
خیلی وقتها پیش میاد که وسطهای یه دانلود لینک مستقیم اکسپایر میشه (دلیت میشه). مثلا" در نظر بگیرید روی 80 درصد دانلود با مثلا" اینرنت دانلود منیجر لینک پرید. میخواستم بپرسم در صورتیکه دوباره لینک فوق رو مستقیم کنم و بخوام ادامه همون 80 درصد قبلی رو دانلود کنم چه جوری باید لینک جدید رو در دانلود منیجر وارد کنم به طوری که اون 80 درصد قبلی از بین نرم و ادامش رو دانلود کنه؟؟ ضمنا" آیا لینک جدید حتما" باید از همون آپلود سنتری که لینک اولیه مستقیم شده بود مستقیم بشه؟ (منظورم اینه که آیا لینک اول و دومی باید حتما" از لحاظ آدرس یکی باشند؟ )

بسیار سپاسگذارم
رضا

Zaghan_13
03-09-2011, 19:16
با سلام
خیلی وقتها پیش میاد که وسطهای یه دانلود لینک مستقیم اکسپایر میشه (دلیت میشه). مثلا" در نظر بگیرید روی 80 درصد دانلود با مثلا" اینرنت دانلود منیجر لینک پرید. میخواستم بپرسم در صورتیکه دوباره لینک فوق رو مستقیم کنم و بخوام ادامه همون 80 درصد قبلی رو دانلود کنم چه جوری باید لینک جدید رو در دانلود منیجر وارد کنم به طوری که اون 80 درصد قبلی از بین نرم و ادامش رو دانلود کنه؟؟ ضمنا" آیا لینک جدید حتما" باید از همون آپلود سنتری که لینک اولیه مستقیم شده بود مستقیم بشه؟ (منظورم اینه که آیا لینک اول و دومی باید حتما" از لحاظ آدرس یکی باشند؟ )

بسیار سپاسگذارم
رضا

نه لازم نیست...

من که دانلود میکنم فقط باید حجم یکی باشه...سرور ها مشکل ایجاد نمیکنه از کدوم سرور باشه و

از این طریق میتونین ادامه اش رو بذارید دانلود شه:

لینک جدید رو به این آدرس کپی کنید:propertises ------> Address <----- فایل مورد نظر(باید روی فایل راست کلیک کنی)

fanii
04-09-2011, 21:00
سلام
یک فیل با idm داشتم دانلود میکرم و تا نیمه هاش رفت بعد خواستم فردا ادمه دانلود رو بدم که مجبور شدم ویندوز رو عوض کنم.
حالا چه طور میتونم بقیه این فایل رو دانلود کنم؟(در ضمن همه پوشه هایی که idm تو درایو ویندوز میزاره دارمش)
ممون

reza,n
04-09-2011, 21:10
با سلام:
دوستان آیا میشه یه فایل رو که تا یه حدی دانلود شده مثلا" 60 درصد از روی یه کامپیوتر برداشت و روی یه سیستم دیگه که همون دانلود منیجر نصبه ادامه ا ش رو گرفت. مثلا" فرض کنید من روی کامپیوتر خونه و محل کارم IDM رو دارم حالا مثلا" توی محل کارم یه فایل رو گذاشتم دانلود و تا 60 درصد دانلود شد و وقت کم آوردم آیا به یه طریقی میشه ادامه اون فایل رو توی خونه دانلود کنم؟؟
با سپاس
رضا

reza,n
04-09-2011, 21:11
با سلام:
دوستان آیا میشه یه فایل رو که تا یه حدی دانلود شده مثلا" 60 درصد از روی یه کامپیوتر برداشت و روی یه سیستم دیگه که همون دانلود منیجر نصبه ادامه ا ش رو گرفت. مثلا" فرض کنید من روی کامپیوتر خونه و محل کارم IDM رو دارم حالا مثلا" توی محل کارم یه فایل رو گذاشتم دانلود و تا 60 درصد دانلود شد و وقت کم آوردم آیا به یه طریقی میشه ادامه اون فایل رو توی خونه دانلود کنم؟؟
با سپاس
رضا

Dark Shine
04-09-2011, 21:40
با سلام:
با سپاس
رضا
سـلام .

Zaghan_13
04-09-2011, 22:19
سلام
یک فیل با idm داشتم دانلود میکرم و تا نیمه هاش رفت بعد خواستم فردا ادمه دانلود رو بدم که مجبور شدم ویندوز رو عوض کنم.
حالا چه طور میتونم بقیه این فایل رو دانلود کنم؟(در ضمن همه پوشه هایی که idm تو درایو ویندوز میزاره دارمش)
ممون

اینجا:

البته فکر نکنم وقتی ویندوز رو عوض کنی بتونی از ادامه دانلودش کنی...

sayan_se666
05-09-2011, 21:34
من وقتی از فایر فاکس دانلود می کنم سرعتش خیلی بشتر از دانلود منیجر هست چه کار باید بکنم

Mohammad.7225
05-09-2011, 22:48
من وقتی از فایر فاکس دانلود می کنم سرعتش خیلی بشتر از دانلود منیجر هست چه کار باید بکنم
مال منم اینطوریه!:31:

sayan_se666
08-09-2011, 09:41
IDM را اولین روز که نصب میکنم خوب کار می کند ولی فردای آن روز سرعتش کم میشود در کامپیوتر دیگر هم امتحان کردم به این صورت هست دو ورژن را هم امتحان کردم همین تور است

Ship Storm
08-09-2011, 10:17
IDM را اولین روز که نصب میکنم خوب کار می کند ولی فردای آن روز سرعتش کم میشود در کامپیوتر دیگر هم امتحان کردم به این صورت هست دو ورژن را هم امتحان کردم همین تور است

هیچ ارتباطی بین این دو نیست
سرعت بر میگرده به شبکه شما و اینترنت شما و نرم افزار مشکلی نداره
مگر در موارد خاص که از کرک های نامعتبر استفاده کنید اونم باز خیلی کم پیش میاد و با کرک های جدید خیلی وقته که دیگه مشکلی وجود نداره

sayan_se666
08-09-2011, 17:19
بعد از نصب IDM وقتی مخوام برنامه اجرا کنم پیغام زیر را می دهد

internet download manager has been registered whit a fake serial number or the serial number has been blocked.
هر کاری میکنم رجیستری پاک نمی شود در ضمن چه کار کنم که سرور نتونه IDM رو بلاک کنه

Ship Storm
08-09-2011, 19:33
بعد از نصب IDM وقتی مخوام برنامه اجرا کنم پیغام زیر را می دهد

internet download manager has been registered whit a fake serial number or the serial number has been blocked.
هر کاری میکنم رجیستری پاک نمی شود در ضمن چه کار کنم که سرور نتونه IDM رو بلاک کنه

شما نرم افزار رو پاک کن و مجدد ورژن همراه با کرک سالم رو نصب و کرک رو انجام بدید
فقط موقعی که پیغام میاد که ورژن جدید نرم افزار موجود هست آپدیت کنم یا خیر؟ شمال باید بزنید خیر آپدیت نکن چون اگر بزنید اپدیت کنه کرک از کار میوفته و این ارور رو میده

Mehrdad092000
08-09-2011, 19:36
سلام
بهترین دانلود منجیر همین idm ؟؟؟

amirhn
10-09-2011, 16:20
سلام
بهترین دانلود منجیر همین idm ؟؟؟

آره ، چون سادس و یاد گرفتن همه سوراخ سمبه هاش کلا یه روز هم وقت نمی خواد
البته بعضی از پروتکل ها مثل rtsp و تورنتا نداره که اگه داشت دیگه خیلی عالی می شد
تنها مشکلش به نظر من اینه که تا دانلود تموم نشده نمیتونی فایل را ببینی
Net Transport هم بد نیست

virangar666
11-09-2011, 11:42
سلام
دیشب صفحه اومد که اپدیت دانلودمنیجر منم اوکی زدم حالا که میخوام وارد شم میزنه شماره سریال حالا نمیدومن چیکارکنم لطفا کمک کنین

reza_3722
11-09-2011, 11:56
اینکه idm آدرس صفحه یی که لینک های دانلود اونجا بوده رو ذخیره میکنه و در صورت expire شدن لینک دوباره ما رو ارجاع میده به همون صفحه خیلی قابلیت جالب و خوبیه
فکر نمیکنم هیچ دانلود منیجر دیگه یی این قابلیت رو داشته باشه، درسته؟