PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : Download Manager / بررسی نرم افزارهای دانلود فايل

صفحه ها : 1 2 3 [4] 5 6 7 8 9 10

mhgh44
02-07-2010, 10:32
شما یکم مشکلت رو واضح تر بگو
موقعی که لیست ترتیبی دانلود میزاری دانلود نمیکنه ؟
چند تا لینک رو با هم دانلود میزاری ؟
بزار روی یکی
و یکم بیدار بشین ببین چی میشه ، اسپید صفر میشه یا مشکل دیگه ای داره

من لينکها رو ميذارم که يکي يکي از ساعت 2 تا 7 صبح دانلود کنه و بعد کامپيوتر رو خاموش کنه ولي وقتي صبح ميام ميبينم که کامپيوتر روشنه و فقط مقداري از فايل اول دانلود شده است ;)

mohsen_1363
03-07-2010, 16:36
من لينکها رو ميذارم که يکي يکي از ساعت 2 تا 7 صبح دانلود کنه و بعد کامپيوتر رو خاموش کنه ولي وقتي صبح ميام ميبينم که کامپيوتر روشنه و فقط مقداري از فايل اول دانلود شده است ;)
احتمال داره مشکل از هاست لینکات باشه
یا از isp که خط گرفتی
البته بایدیگم این چند روزه سرعت و دیسی افتضاح شده
بعید میدونم مشکل نرم افزاری باشه

mhgh44
04-07-2010, 02:30
احتمال داره مشکل از هاست لینکات باشه
یا از isp که خط گرفتی
البته بایدیگم این چند روزه سرعت و دیسی افتضاح شده
بعید میدونم مشکل نرم افزاری باشه

من بیشتر منظورم برای مشکل داشتن ویندوز 7 با idm بود چون من هیچ مشکلی با زمانبندی این نرم افزار در ویندوز ویستا نداشتم ولی این چند وقتی که سون ریختم اینجوری شده ولی بازم ممنون
و همچنین برای logoff خودکار شدن این ویندوزه چون وقتی صبح میام میبینم که از idm خارج شده

asskicker56
04-07-2010, 18:55
میشه بگید چطور میشه یه لینک رو به دانلود منیجر داد تا تو یه ساعت مشخص دانلود رو شروع کنه؟
(ترجیحا با idm , flashget یا gigaget)

Xx Hossein xX
04-07-2010, 21:06
میشه بگید چطور میشه یه لینک رو به دانلود منیجر داد تا تو یه ساعت مشخص دانلود رو شروع کنه؟
(ترجیحا با idm , flashget یا gigaget)

مثلا برای IDM :

scheduler رو باز کنید و مطابق عکس عمل کنید و حتما apply رو بزنید ...

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

در تب دوم هم میتونید اولویت دانلود و همچنین تعداد فایل هایی که هم زمان دانلود بشن رو مشخص کنید ...

بعد از هر تغییری apply رو بزنید ..

اگر دکمه ی close رو بزنید مشکلی پیش نمیآد و نرم افزار کار خودشو انجام میده ...
هیچوقت start now رو نزنید چون همون موقع شروع به دانلود میکنه . :31:

ali_disslove
05-07-2010, 03:53
به نظر شما idm بهتره یا orbit?

به نظرتون idm سرعتو الکی نمیزنه؟منظورم اینه که مثلا با 60 داره دان میکنه ولی میزنه 70؟و خیلی هم سرعتش متغیره اما دیگر دانلود منیجر ها ثابته-خیلیی پایین بالا نمیشه

هر چند خودم 2 ساله دارم از idm استفاده میکنم اما یکم نسبت بش مشکوک شدم --نرم تو خط اربیت؟

H A M A S
05-07-2010, 09:27
سلام
میخوام 5 فایل که سر جمع 50 مگ هستند توی صف قرار بدم برای دانلود شبانه با idm
زمانبندی رو باید روی main queue قرار بدم ؟
راهنمای دانلود پشت سر هم سر وقت معین هم هست

mohsen_1363
05-07-2010, 16:43
به نظر شما idm بهتره یا orbit?

به نظرتون idm سرعتو الکی نمیزنه؟منظورم اینه که مثلا با 60 داره دان میکنه ولی میزنه 70؟و خیلی هم سرعتش متغیره اما دیگر دانلود منیجر ها ثابته-خیلیی پایین بالا نمیشه

هر چند خودم 2 ساله دارم از idm استفاده میکنم اما یکم نسبت بش مشکوک شدم --نرم تو خط اربیت؟

اتفاقا سرعت شما همون سرعت نوسانی هست که idm نشون میده
و بقیه نرم افزار ها الکی نشون میده
idm قادر کوچکترین نوسانات سرعت رو هر صدم ثانیه محاسبه کنه

شما دو تا راهکار زیر رو برو میبینی که سرعت بهتر و ثابت تر شده حتی در idm
اولی cfosspeed رو نصب کن
دوم تست بهترین dns

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

mohsen_1363
05-07-2010, 16:54
سلام
میخوام 5 فایل که سر جمع 50 مگ هستند توی صف قرار بدم برای دانلود شبانه با idm
زمانبندی رو باید روی main queue قرار بدم ؟
راهنمای دانلود پشت سر هم سر وقت معین هم هست
هم میتونی روی main queue قرار بدی وهم میتونی یه لیست جدید درست کنی
برای درست کردن لیست جدید لینک های توی idm رو انتخاب کن و queue move to و بعدش create new queue
رو بزن و یه اسم بده و سیو کن
نامبر کانکشن رو هم روی 1 بزار

reza-atom
05-07-2010, 22:15
سلام
من از برنامه ی DAP برای دانلود استفاده میکنم . سوالم اینه که چطوری میشه در مرورگر IE با کلیک روی لینک فایل ، مستقیماً برنامه ی DAP باز شه و فایل از اون طریق دانلود شه یعنی دیگه هر دفعه روی گزینه Download with DAP کلیک نکنم ( میدونید که در حالت عادی وقتی روی لینک فایل کلیک میکنم فایل توسط IE سیو میشه ) راستی میشه عکس ها رو هم با این برنامه مستقیماً دانلود کرد و دیگه عکس ها توسط IE باز نشن ؟؟؟

mjzaret
05-07-2010, 22:50
سلام
من از برنامه ی DAP برای دانلود استفاده میکنم . سوالم اینه که چطوری میشه در مرورگر IE با کلیک روی لینک فایل ، مستقیماً برنامه ی DAP باز شه و فایل از اون طریق دانلود شه یعنی دیگه هر دفعه روی گزینه Download with DAP کلیک نکنم ( میدونید که در حالت عادی وقتی روی لینک فایل کلیک میکنم فایل توسط IE سیو میشه ) راستی میشه عکس ها رو هم با این برنامه مستقیماً دانلود کرد و دیگه عکس ها توسط IE باز نشن ؟؟؟

اگه IDM نصب کرده باشید با کلیک روی هر فایلی به صورت اتوماتیک IDM باز شده و فایل رو بارگزاری می کنه. در نرم افزار DAP هم بایستی یه چنین تنظیماتی باشه.

من که تا حالا از DAP استفاده نکردم. از موقع ای که با اینترنت آشنا شدم تا حالا دارم از IDM استفاده می کنم.

کار باهاش عالی و راحته.

شاد باشید :40:

mohsen_1363
05-07-2010, 23:36
سلام

من یکی از طرفداران قدیمی dap هستم به خاطر محیط زیباش
ولی idm رو به چند دلیل ترجیح میدم
کشش دانلود قوی تر در حالت تک لینک ، dap در حالت تک لینک خیلی ضعیف هست و لی در حالت 2لینک همزمان دانلود خوبی داره
رزیوم ابل بودن idm روی سرور هایی با لینک غیر مستقیم بجز hotfile و راپیدشر
سوم هم تو idm به هیچ وجه دانلود شما وقتی به پایان نرسیده در هیچ حالتی مثل دیسی و .....
نمیپره و dap من مورد هایی رو داشتم

و شما وقتی dap رو نصب کنیپلاگینش خودش نصب میشه و اتوماتیک با مرور گرتون هماهنگ میشه
مگر اینکه به طور دستی به قسمت اپشنش بری و تیک مرور گرت رو برداری

عکس ها رو هم بله میشه

reza-atom
05-07-2010, 23:52
من یکی از طرفداران قدیمی dap هستم به خاطر محیط زیباش
ولی idm رو به چند دلیل ترجیح میدم
کشش دانلود قوی تر در حالت تک لینک ، dap در حالت تک لینک خیلی ضعیف هست و لی در حالت 2لینک همزمان دانلود خوبی داره
رزیوم ابل بودن idm روی سرور هایی با لینک غیر مستقیم بجز hotfile و راپیدشر
سوم هم تو idm به هیچ وجه دانلود شما وقتی به پایان نرسیده در هیچ حالتی مثل دیسی و .....
نمیپره و dap من مورد هایی رو داشتم

و شما وقتی dap رو نصب کنیپلاگینش خودش نصب میشه و اتوماتیک با مرور گرتون هماهنگ میشه
مگر اینکه به طور دستی به قسمت اپشنش بری و تیک مرور گرت رو برداری

عکس ها رو هم بله میشه

حالا میشه بفرمایین این تنظیمات چی جورین ؟ تیک هم داره .

mohsen_1363
06-07-2010, 03:05
به مسیر زیر برید
TOOLS / OPTIONS

تو این قسمت اگه مرورگرتون تیک نداره بزنید

کانکشن تیپ اسپید رو روی اخری قرار بدید ، که البته DAP شما باید کرک شده باشه تا فعال بشه
و مورد پایین رو هم روی 1 قرار بدید

esfehanei
06-07-2010, 11:59
دوستان ببخشید من نمیدونم چرا میخوام هر فایلی رو با idmدانلود کنم حداکثر روی 2 لینک میره در صورتی که من 16 لینک گذاشتم توی راپید باز اکانت 4شیرید و لینک های مستقیم همه سایتها اینطوریه چی کار کنم که 16تا لینک فعال بشه البته گفتم که 16لینک رو گذاشتم ولی 2تاش کار میکنه
با تشکر

mohsen_1363
06-07-2010, 13:56
دوستان ببخشید من نمیدونم چرا میخوام هر فایلی رو با idmدانلود کنم حداکثر روی 2 لینک میره در صورتی که من 16 لینک گذاشتم توی راپید باز اکانت 4شیرید و لینک های مستقیم همه سایتها اینطوریه چی کار کنم که 16تا لینک فعال بشه البته گفتم که 16لینک رو گذاشتم ولی 2تاش کار میکنه
با تشکر
منظورتون کانکشن هست فکر میکنم
بعضی از سرور ها این طوری هستندو 2 یا 4 کانکشن بیشتر نمیدن

saba-aria
06-07-2010, 18:31
dap هنگام دانلود فایلها رو به چند قسمت تقسیم میکنه؟

آیا امکان تغییر آن به صورت دلخواه وجود داره یا نه؟

mohsen_1363
06-07-2010, 22:51
dap هنگام دانلود فایلها رو به چند قسمت تقسیم میکنه؟

آیا امکان تغییر آن به صورت دلخواه وجود داره یا نه؟
هر چی سرور بهتون بده به همون تعداد
رنگ بندی زیر پنجره دانلود مشخص میکنه که به چند قسمت تقسیم کرده

خیر امکان تغییر دلخواه وجود نداره
این نرم افزار بیشتر برای کشور های با خطوط پرسرعت خوبه

reza-atom
11-07-2010, 10:13
آقا من IDM گرفتم عجب دانلود منیجر توپیه . با DAP من با 256 بین 10 تا نهایتاً 20 کیلوبایت دانلود میکردم (اونم با نوسان زیاد)ولی با IDM بیشتر روی 30 یا 28 میمونه !!! نتیجه : IDM بهترین دانلود منیجره !

esfehanei
11-07-2010, 14:13
برنامه mass downloaderچیه؟نظرتون درباره اون چیه؟

mohsen_1363
14-07-2010, 02:16
برنامه mass downloaderچیه؟نظرتون درباره اون چیه؟
من با این نرم افزار کارنکردم
ولی تو نرما فزار های دانلود
اول dap و idm حرف اول رو میزنند که فکر میکنم dap کاربران بیشتری داشته باشه
بقیه نرم افزار ها مثل flshgat , orbit , ....
در درجه های خیلی پایین تر قرار داره
اگر مایلید تست کنید و نتیجه رو اعلام کنید تا دوستان هم استفاده ببرند

timsar jackson
14-07-2010, 02:47
دوستان کدوم دانلود منیجر سرعت بیشتری داره؟ من شنیدم مس دانلودر اگه تنظیماتش رو دستکاری کنی خیلی سرعت

بالا میره..

حالا میشه بگین کدوم دانلود منیجر و با چه تنظیماتی بهتره؟

razizo
14-07-2010, 10:13
عمریه دارم با مس کار می کنم حرف نداره

Mass Downloader می تونی تعداد کانکشن را هر چقدر بخوای بالا ببری سرعتت رو ههم نشون میده.

H A M A S
14-07-2010, 17:57
چه طوری میشه اوربیت رو با اپرا هماهنگ کرد؟؟
یعنی با کلیک رو لینک دانلود توی اپرا دانلودر اوربیت بیاد بالا؟

pedram08
14-07-2010, 21:42
بچه ها من زیاد با این برنامه ها آشنایی ندارم اگه میشه یک لینک از بهترین download manager که الان موجوده رو برام میزارین؟؟:40:

Help118
19-07-2010, 21:08
بچه ها من این 8 خطی بودن IDM رو کردم 16 تا بنظرتون سرعتش بیشتر میشه؟ با این خطوط adsl و مخابراتی ما همخونی داره؟ چرا پیشفرض رو 8 هستش اگه خوبه چرا رو 16 تنظیم نشده؟

mohsen_1363
20-07-2010, 23:44
بچه ها من این 8 خطی بودن IDM رو کردم 16 تا بنظرتون سرعتش بیشتر میشه؟ با این خطوط adsl و مخابراتی ما همخونی داره؟ چرا پیشفرض رو 8 هستش اگه خوبه چرا رو 16 تنظیم نشده؟

فکر میکنم اینجا جوابتو بگیری

alone_boy
21-07-2010, 18:38
سلام
یه سوال:
من الان یه دانلود دارم که 50%رفته
حالا میخوام ویندوز رو عوض کنم
راهی هست که بعد از نصب مجدد ویندوز بتونم از 50% به بعد دوباره دانلود رو ادامه بدم؟!

ممنون

mohsen_1363
21-07-2010, 20:50
شاید با کپی کردن کلیه دیتاهای idm
پیس کردن توی idm پرتابل ویندوز جدیدبشه
ولی هنوز کسی تست نکرده
بهتره ریسک نکنی و یکم دندون رو جیگر بزاری و فایل رو تا انتها بگیری

mjzaret
21-07-2010, 23:47
سلام
یه سوال:
من الان یه دانلود دارم که 50%رفته
حالا میخوام ویندوز رو عوض کنم
راهی هست که بعد از نصب مجدد ویندوز بتونم از 50% به بعد دوباره دانلود رو ادامه بدم؟!

ممنون

پیشنهادم مثل دوستمون محسن هست. یعنی شما ابتدا دانلودت رو کامل و بعد اقدام به تعویض ویندوز کن.

من خودم این کار رو انجام دادم ولی نتونستم جواب بگیرم.

PSPHPC
23-07-2010, 12:13
چه تنظیمی باید تو idm انجام بدم که شباگه رایگان هست وقتی دیسکانکت و کانکت میشه خودش دانلود رو Resume کنه.

SiyahVash
23-07-2010, 20:59
چه تنظیمی باید تو idm انجام بدم که شباگه رایگان هست وقتی دیسکانکت و کانکت میشه خودش دانلود رو Resume کنه.

شما باید وقتی در قسمت Scheduler صف دانلودت و ساعت شروع و پایان یا هر تنظیماتی رو تنظیم می کنید، در برگه Schedule تیک گزینه Number of retries for each file if downloading failed رو بزنید و تعداد بدبد که چند بار سعی کنه دانلود قطع شده رو ادامه بده. پیش فرضش روی 10 بار هست.

SiyahVash
23-07-2010, 21:02
شما باید وقتی در قسمت Scheduler صف دانلودت و ساعت شروع و پایان یا هر تنظیماتی رو تنظیم می کنید، در برگه Schedule تیک گزینه Number of retries for each file if downloading failed رو بزنید و تعداد بدبد که چند بار سعی کنه دانلود قطع شده رو ادامه بده. پیش فرضش روی 10 بار هست.

kkkaktoos
23-07-2010, 21:21
چجوری میشه با idm چند تا فایل رو برای دانلود گذاشت ولی یکی یکی دانلود کنه یعنی اولی که تموم شد دومی و ... .

SiyahVash
23-07-2010, 22:42
چجوری میشه با idm چند تا فایل رو برای دانلود گذاشت ولی یکی یکی دانلود کنه یعنی اولی که تموم شد دومی و ... .

این صفحه رو ببینید، سوال دوست دیگه ای هم بود که جواب داده شده:

reza3600
24-07-2010, 05:02
سلام
من تا چند روز دیگه adsl برام وصل میشه.
چیکار کنم تا اگر شرکت ارائه دهنده ی سرویس مثلن اندیشه نصفه شبی زد adsl رو دیسکانت کرد IDM بتونه خودکار دوباره به اینترنت وصل شه.
ممنون

poloton7
24-07-2010, 17:52
من یک مشکلی با IDM پیدا کردم برای دانلود شبانه که هر لینکی که می دهم خودش سریع دانلود می کند در قسمت علامت Q یک علامت ساعت کوچک نیز هست که یعنی زمان بندی اما من استپ می زنم اما خودش بعد از چند ثانیه دوباره شروع به دانلود می کند--من تنظیمات را دقیقا از 2صبح تا 7 صبح تنظیم کردم(اینترنت شاتل دارم) اما نمی دانم که چرا خودش خود به خود شروع به دانلود می کند مشکل از کجاست---------

SiyahVash
25-07-2010, 01:38
من یک مشکلی با IDM پیدا کردم برای دانلود شبانه که هر لینکی که می دهم خودش سریع دانلود می کند در قسمت علامت Q یک علامت ساعت کوچک نیز هست که یعنی زمان بندی اما من استپ می زنم اما خودش بعد از چند ثانیه دوباره شروع به دانلود می کند--من تنظیمات را دقیقا از 2صبح تا 7 صبح تنظیم کردم(اینترنت شاتل دارم) اما نمی دانم که چرا خودش خود به خود شروع به دانلود می کند مشکل از کجاست---------

احیانا بعد از تنظیم زمان شروع، به جای دکمه Apply و Close، دکمه Start رو نمیزنید؟!

reza-atom
25-07-2010, 12:11
من یه فایل داشتم 100% دانلود شد حالا IDM میگه که دیگه نمیشه !!!! یعنی فایلم پرید ؟؟ تو دایرکتوری هم این فایل وجود نداره ! اینم پیغامش :

mohsen_1363
25-07-2010, 15:17
من یه فایل داشتم 100% دانلود شد حالا IDM میگه که دیگه نمیشه !!!! یعنی فایلم پرید ؟؟ تو دایرکتوری هم این فایل وجود نداره ! اینم پیغامش :

ظاهرا موقع یکپارچه سازی فایل مشکلی پیش اومده و پریده
فکر نمیکنم برگرده خوبه حجمش گیگی نبوده

reza-atom
25-07-2010, 16:10
ای بابا شانس رو میبینی 100% رفتا ! :13:کلاً IDM زیاد از این جور پیغام ها میده !(حداقل واسه من) مثلاً بعضی وقتا موقع Resume کردن فایل ها ! به نظر شما لینک مشکل داره ؟

mohsen_1363
25-07-2010, 20:36
ای بابا شانس رو میبینی 100% رفتا ! :13:کلاً IDM زیاد از این جور پیغام ها میده !(حداقل واسه من) مثلاً بعضی وقتا موقع Resume کردن فایل ها ! به نظر شما لینک مشکل داره ؟

برعکس شما من در طول سابقه 4 سالم با idm که شبانه روز دارم دانلود میکنم از اهنگ 3 مگابایتی تا لینکهای 1 گیگی
هنوز حتی برای یک بار همچین مشکلی برام پیش نیومده که تا 100 بره وبمونه
موقع رزیوم فایل وقتی پیغام میده و لینک مستقیم بوده
باید از طریق refresh download address l مجدد ادرس صحیح رو بهش بدی تا از بقیش بگیره
با این کار میشه حتی از اپلود سرور های غیر مستقیم مثل مگا اپلود هم لینک مستقیم گرفت با این
قابلیت idm

p30click
27-07-2010, 16:09
سلام بچه ها من اومدم بگم من با همه ی دانلود منیجرها کارکردم. بهترینش امروزه orbitdownloader هست.خیلی باحاله باهاش میشه فلش ویدیوآنلاین ها رو هم 3 سوته دانلود کرد.تازه به جای 4 تیکه کردن فایل به هزار قسمت تقسیمش میکنه.

به نظر من بهترینه دانلود کنید نظر خودتونو بگید:

فعلا یاحق

mohsen_1363
27-07-2010, 16:29
سلام بچه ها من اومدم بگم من با همه ی دانلود منیجرها کارکردم. بهترینش امروزه orbitdownloader هست.خیلی باحاله باهاش میشه فلش ویدیوآنلاین ها رو هم 3 سوته دانلود کرد.تازه به جای 4 تیکه کردن فایل به هزار قسمت تقسیمش میکنه.

به نظر من بهترینه دانلود کنید نظر خودتونو بگید:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدفعلا یاحق

بهترین که idm هست ، و فلش ویدو انلاین رو هم میشه دانلود کرد ، و idm فایل رو تا 16 تیکه هم تقسیم میکنه
و حتی 20 هزار تیکه هم بکنه تاثیری تو سرعت کم ما نداره و من به هشما پیشنهاد میدم رو 2 کانشن قرار بدید
تا فایل های زیپتون نسوزه

و به نظر من مهمترین خصوصیت idm گرفتن لینک های غیر مستقیم از ادامشون هست
refresh download address
اربیت هم داره ؟؟

و مخصوصیت دیگه هرچی دانلود کردی دراثر هر اتفاق ناگهانی مثل رفت برق یا .....
مثل dap حجم دانلود شده رو نمیپرونه

p_p_k
27-07-2010, 16:43
سلام. يه سوال داشتم. چطوري بايد برنامه idm رو تنظيم كنم كه بعد از دانلود كامپيوتر خاموش بشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

mohsen_1363
28-07-2010, 03:54
سلام. يه سوال داشتم. چطوري بايد برنامه idm رو تنظيم كنم كه بعد از دانلود كامپيوتر خاموش بشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
دانلود هاتون رو به صف دانلود بدید ، و استارت کنید و طبق عکس زیر تیک مشخص شده
رو بزنید و apply کنید ،بعد از اتمامم دانلود pc خودش خاموش میشه

LoveLIfe
01-08-2010, 16:21
کار من دانلود هست ، همه برنامه ها رو حتی خریدم ! ولی هیچ کدوم دانلود منیجر نمی شه !

vipmaster
02-08-2010, 10:57
سلام دوستان. من روی سیستمم آنتی‌ویروس مکافی نصبه. اصلا نمیتونم از دانلود منیجر استفاده کنم! یعنی هر سری، patch را به عنوان ویروس میشناسه! و نمیذاره اونا نصب کنم یا پاکش می‌کنه. حالا باید چیکار کنم؟
اگه قرار باشه مکافی را غیر فعال کنم لطفا یه توضیح کوچولو هم درمورد غیرفعال کردن اون بدین.

mohsen_1363
02-08-2010, 15:03
سلام دوستان. من روی سیستمم آنتی‌ویروس مکافی نصبه. اصلا نمیتونم از دانلود منیجر استفاده کنم! یعنی هر سری، patch را به عنوان ویروس میشناسه! و نمیذاره اونا نصب کنم یا پاکش می‌کنه. حالا باید چیکار کنم؟
اگه قرار باشه مکافی را غیر فعال کنم لطفا یه توضیح کوچولو هم درمورد غیرفعال کردن اون بدین.
به قسمت قرنتینه مکافی برید وپچ رو از لیست تروجان ها restor کنید

firefox7
04-08-2010, 15:51
آخرین ورژن اینترنت دانلود منیجر را چگونه رجیستر کنم؟

mohsen_1363
04-08-2010, 21:38
آخرین ورژن اینترنت دانلود منیجر را چگونه رجیستر کنم؟

با پچ

firefox7
05-08-2010, 08:22
با پچ

این پچ را در مسیر نصب بزارم
یا اجرا کنم؟

mohsen_1363
05-08-2010, 16:28
این پچ را در مسیر نصب بزارم
یا اجرا کنم؟
پچ تو محل نصب کپی کن
بعد اجراش کن

firefox7
06-08-2010, 08:24
من فکر میکنم
اوربیت بهتر باشه
نیازی به رجیستر نداره و رایگانه
سرعتشم فک نکنم از idm کمتر باشه
نظرتون چیه؟

firefox7
06-08-2010, 09:56
در سایت پی سی دانلود نوشته بهترین نرم افزار دانلود فلش گت هستش!
اما من این نرم افزار را نصب کردم، امکان زمان بندی نداره!!
اما در سایت نوشته زمانبندی هم داره!!!!!
میخواستم بدونم کسی از فلش گت تا به حال استفاده کرده یا نه؟
اگر امکان زمانبندی داشته باشه که واقعا بهترین نرم افزاره

firefox7
06-08-2010, 12:04
پچ تو محل نصب کپی کن
بعد اجراش کن

من تا به حال چند بار این کارو انجام دادم
ولی بازهم با مشکل برخورد کردم
اگر از پرتابل این نرم افزار استفاده کنیم چه طوره؟

سایت وطن دانلود و آسان دانلود این نرم افزار را به عنوان بهترین و قویترین نرم افزار مدیریت دانلود معرفی کردن
اینترنت دانلود منیجر

mohsen_1363
06-08-2010, 12:18
من تا به حال چند بار این کارو انجام دادم
ولی بازهم با مشکل برخورد کردم
اگر از پرتابل این نرم افزار استفاده کنیم چه طوره؟

سایت وطن دانلود و آسان دانلود این نرم افزار را به عنوان بهترین و قویترین نرم افزار مدیریت دانلود معرفی کردن
اینترنت دانلود منیجر

من نمیدون شما با کدوم قسمتش مشکل پیدا میکنید اخه خیلی سادست

خیر پرتابلشم مشکلی نداره
درسته idm بهترینه

MoH_@_MaD
06-08-2010, 14:49
دوستان سلام
من یه مشکلی با idm پیدا کردم ممنون میشم کمکم کنید
بعضی از لینک هایی رو که میذارم برای دانلود ارور زیر رو میده در صورتی که تا 1 ساعت قبلش بدون هیچ مشکلی دانلود میکرد و یه دفعه مشکل پیدا کرد

لینک دانلودش رو هم میذارم خواهشا شما هم تست کنید ببینید همین ارور رو میده یا نه؟

ممنون

mohsen_1363
06-08-2010, 23:28
دوستان سلام
من یه مشکلی با idm پیدا کردم ممنون میشم کمکم کنید
بعضی از لینک هایی رو که میذارم برای دانلود ارور زیر رو میده در صورتی که تا 1 ساعت قبلش بدون هیچ مشکلی دانلود میکرد و یه دفعه مشکل پیدا کرد

لینک دانلودش رو هم میذارم خواهشا شما هم تست کنید ببینید همین ارور رو میده یا نه؟

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدممنون

لینک شما دانلود نمیشه
فایل شما دیگه وجود نداره و از تو هاست پاک شده

farhad07
07-08-2010, 15:00
دوستان من از این برنامه استفاده میکنم میخوام وقتی gprs دیسکانکت شد اتوماتیک وصل بشه و دانلود دوباره اغاز بشه اما گزینه redial اتوماتیکش رو هم فعال کردم اما وقتی می خواد اتوماتیک کانکت بشه روی پنجره ورود یوزرنیم و پسورد منتظر میمونه که روی dial کلیک کنم.؟!؟!؟ آخه جی پی آر اس که یوزر نیم و پسورد نداره!!!! ممنون میشم کمکم کنید

majidlovio
10-08-2010, 03:53
سلام من از سایت مگااپلود دو سه تا فایل دانلود کردم. ولی حالا نمیتونم از این فایلها استفاده کنم چون پسوند ندارند تا برنامها بشناسن..
تو سایتی که من اینها رو پیدا کردم اینطوری نوشته بود.
Nome:Harvest Moon A Wonderful Life Special Edition
Ano:2005
Região:NTSC
Tamanho comp.:: 3 partes de 100Mb e 1 de 2Mb(total:302Mb)
Tamanho descomp.: aprox. 1,24GB

HARGAVE

به زبان هندیه. و با دانلود منیجر دانلود کردم.
خواهش میکنم کمک کنید خیلی خستم کردن این فایلها

mohsen_1363
10-08-2010, 06:21
سلام من از سایت مگااپلود دو سه تا فایل دانلود کردم. ولی حالا نمیتونم از این فایلها استفاده کنم چون پسوند ندارند تا برنامها بشناسن..
تو سایتی که من اینها رو پیدا کردم اینطوری نوشته بود.
Nome:Harvest Moon A Wonderful Life Special Edition
Ano:2005
Região:NTSC
Tamanho comp.:: 3 partes de 100Mb e 1 de 2Mb(total:302Mb)
Tamanho descomp.: aprox. 1,24GB

HARGAVE

به زبان هندیه. و با دانلود منیجر دانلود کردم.
خواهش میکنم کمک کنید خیلی خستم کردن این فایلها

فایل شما به این صورت هست

Filename: Hmoon.7z.003
File description: ISO
File size: 100 MB
7z یعنی فشده شده و زیپ هست و با 7z یا winrar باز میشه
اما در انتها نوشته شده 001 الی 003 یعنی فایل به سه قسمت تقسیم شده
شما اول باید این سه قسمت رو به هم بچسبونید بعد فایل زیپ که ایجاد شد بازش کنید
برای چسبوندن فایل ها هم از hjsplit استفاده کنید

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدنر م افزار بسیار کم حجمیه که بعد از اجراش join رو میزنید و در پنجره جدید در قسمت input
فایل دانلود شده 001 رو قرار میدید ، بقیه فایل ها 002 و 003 دیده نمیشن
شما فقط 001 رو که دادی مسیرخروجی رو هم مشخص کردی بعد start رو برنی 3 تا فایل رو به هم میچسبونه

اگه برای باز کردن فایل ها فایل ها رو تغییر پسوند دادید مجدد به حالتی که توی صفحه مگااپلود برگردونید درست میشه

حالا در پایان شما یک فایل iso دارید که 300 مگ حجم داره این فایل هم ایمیج هست
و شما باید اول یه نرم افزار درایو مجازی مثل deamon tools نصب کنید و فایل رو داخل اون قرار بدبد تا باز شه

deamon tools هم یک نرم افزرا ساده 7 مگابایتی که یه درایور dvd مجازی ایجاد مکنه ک هشما میتونید فایل های ایمج گرفته رو خیلی ساده با 2 تا کلیک وارد اون کنید و نگاه کنید

موفق باشید

farhad07
10-08-2010, 12:36
دوستان برای کانکت شدن اتوماتیک در برناه چیکار باید بکنیم ؟

khaniyan
13-08-2010, 17:52
بهترین که idm هست ، و فلش ویدو انلاین رو هم میشه دانلود کرد ، و idm فایل رو تا 16 تیکه هم تقسیم میکنه
و حتی 20 هزار تیکه هم بکنه تاثیری تو سرعت کم ما نداره و من به هشما پیشنهاد میدم رو 2 کانشن قرار بدید
تا فایل های زیپتون نسوزه

و به نظر من مهمترین خصوصیت idm گرفتن لینک های غیر مستقیم از ادامشون هست
refresh download address
اربیت هم داره ؟؟

و مخصوصیت دیگه هرچی دانلود کردی دراثر هر اتفاق ناگهانی مثل رفت برق یا .....
مثل dap حجم دانلود شده رو نمیپرونه

به نظر من هم IDM بهترین نرم افزار دانلوده اما اون قابلیتی که شما میگی
کاربردی نیست مثلا من فقط از مدیا فایر دانلود میکنم (بدون لینک مستقیم)
اگه به هر دلیلی دیسکانکت بشم مجددا نمیشه ادامه فایلوبرداره
و وقتی رفرش میکنه از اول شروع میکنه

mohsen_1363
13-08-2010, 18:19
به نظر من هم IDM بهترین نرم افزار دانلوده اما اون قابلیتی که شما میگی
کاربردی نیست مثلا من فقط از مدیا فایر دانلود میکنم (بدون لینک مستقیم)
اگه به هر دلیلی دیسکانکت بشم مجددا نمیشه ادامه فایلوبرداره
و وقتی رفرش میکنه از اول شروع میکنه
امکان نداره 50% لینک های من مدیافایره و من همیشه ای کار رو میکنم
من بجز راپیدشر و هات فایل اپلود سنتر های دیگه رو هم به همین روش از ادامه میگیرم

khaniyan
13-08-2010, 23:51
امکان نداره 50% لینک های من مدیافایره و من همیشه ای کار رو میکنم
من بجز راپیدشر و هات فایل اپلود سنتر های دیگه رو هم به همین روش از ادامه میگیرم

میشه دقیقا بگی چی جوری این کار رومیکنی
چون همین امروز دوباره امتحان کردم ولی وقتی دیس کانکت کردم و دوباره کانکت شدم
و ادامه فایلو رفرش کردم پیغام داد که ازاول باید دانلود کنم

mohsen_1363
14-08-2010, 00:12
میشه دقیقا بگی چی جوری این کار رومیکنی
چون همین امروز دوباره امتحان کردم ولی وقتی دیس کانکت کردم و دوباره کانکت شدم
و ادامه فایلو رفرش کردم پیغام داد که ازاول باید دانلود کنم
شما فایل رو رزیوم میدی بعد ارور رو ok میکین وبه صفحه مرور گرت منتقل میشی

یا اینکه روی لینک توی idm کلیک راست مکنی , refresh download address رو میزنی ؟

در ضمن حتما شما تو یه پنجر ه کوچیک پیغامی که میده میگه فایل رو از ابتدا بگیرم
yes / no
باید no رو بزنی ، اشتباها yes رو میزنی ؟

موقعی که اعتبار لینک تمام شد همیشه refresh download address بکن
بعد که ادرس جدید گرفت رزیوم بده

mohsen_1363
14-08-2010, 00:26
اینم یک نمونه از لینک مدیافایر که 3 روز پیش حدود 5 در صد گرفته بودم
فکر میکنم عکس ها به خوبی گویا هست

M3HRD@D
21-08-2010, 13:05
دوستان عزیز چطوری میتونم پروکسیمو ultra surf روبه idm و YouTube Downloader معرفی کنم؟؟؟؟؟؟

mohsen_1363
21-08-2010, 20:57
دوستان عزیز چطوری میتونم پروکسیمو ultra surf روبه idm و YouTube Downloader معرفی کنم؟؟؟؟؟؟

برای معرفی کردن به idm
مسیر زیر رو برید options / p-r=o- x -y
و در قسمت های host و port ر وبه ترتیب زی پرکنید
host : 127.0.0.1
port :9666

esfehanei
21-08-2010, 22:07
چه جور میشه چند تا لینک رو به آی دی ام بدم؟
مثلا یه فایل دارم یک گیگه و کلا 10تا لینک هست و برای رپیدشیر هست
حالا اگه بخوام دونه دونه بزارم خیلی طول میکشه
راهی هست که همه رو با هم بزارم؟

piishii
21-08-2010, 22:33
سلام
توی دانلود منیجر منوی تسک و سپس اد بچ دانلود .....

esfehanei
21-08-2010, 22:48
دوست عزیز میشه فارسی شو بگید برا من فارسیه
راهی هست همون زبون اصلی بشه

yashgin128
25-08-2010, 12:01
سلام
من با دانلود رپید شر مشکل دارم ضمن اینکه سرعتم پایین میاد خیلی کم موفق به دانلود میشم .اگه فایل در خواستی حجم بالایی مثل 100 مگ باشه که باید قیدشو بزنم
امروز نرم افزار rapidshare pluse 4.رو گرفتم و باهاش یه لینک امتحانی زدم دیدم کار میکنه ولی خودش دانلود میکنه و با دانلود منیجر ست نمیشه
سوال من اینه چطور این دو رو با هم ست کنم؟
یه چیز دیگه شاید اینجا جاش نباشه ولی چطوره سرعت دانلودم رو هنگام دانلود از رپیدشر افزاریش بدم
ممنون

hasaneghbaly
27-08-2010, 12:12
با سلام
چجوری این مشکل برطرف میشه..
در نرم افزارهای IDM و DAP همیشه بصورت دیفالت این نرم افزارها واسه دانلود بکار می افتند.. اگه بخوایم مثلا توی IDM این گزینه رو غیر فعال کنیم و هر وقت نیاز داشتیم از این نرم افزار استفاده کنیم باید چیکار کنیم؟ یعنی تنها زمانی این نرم افزار فعال بشه که ما روی گزینه مورد نظر کلیک راست کنیم و بعدش دانلود با این نرم افزار دانلود رو انجام بدیم..
با تشکر..

firefox7
28-08-2010, 13:47
اینترنت دانلود منیجر 6 بتا آمده
سایت پی سی دی امروز این نرم افزار و تو سایتش گذاشته
از دوستان کسی استفاده کرده یا نه؟

hkhafan
28-08-2010, 22:29
اینترنت دانلود منیجر 6 بتا آمده
سایت پی سی دی امروز این نرم افزار و تو سایتش گذاشته
از دوستان کسی استفاده کرده یا نه؟

سلام ؛

دوست عزیز من چند وقتی هست که دارم از این ورژن استفاده می کنم...مشکل خاصّی نداره.

موفّق باشید

hkhafan
28-08-2010, 23:16
دوست عزیز میشه فارسی شو بگید برا من فارسیه
راهی هست همون زبون اصلی بشه

سلام ؛

دوست عزیز تو منوی نمایش > قسمت انتخاب زبان می تونید زبون برنامه رو عوض کنید.

موفّق باشید

با سلام
در نرم افزارهای IDM و DAP همیشه بصورت دیفالت این نرم افزارها واسه دانلود بکار می افتند.. اگه بخوایم مثلا توی IDM این گزینه رو غیر فعال کنیم و هر وقت نیاز داشتیم از این نرم افزار استفاده کنیم باید چیکار کنیم؟ یعنی تنها زمانی این نرم افزار فعال بشه که ما روی گزینه مورد نظر کلیک راست کنیم و بعدش دانلود با این نرم افزار دانلود رو انجام بدیم..
با تشکر..

سلام ؛

آقا اینو که میگم یه امتحان کن باید جواب بده : هر جا خواستی اون لینک مورد نظرت توسّط خود مرورگر دانلود بشه اوّل کلید alt رو نگه دار بعد روش کلیک کن ، واسه من که جواب میده :20:

موفّق باشید

hkhafan
28-08-2010, 23:23

سلام ؛

این راهی که پیشی عزیز گفتن رو متأسّفانه من بلد نیست امّا خودم تو اینجور مواقع مثلاً هر 5 پارتی که هست رو شروع دانلود رو میزنم ، اگه دقّت کرده باشید تو صفحه ای که گزینه ی شروع دانلود داره یه دکمه دیگه ای هم هست به نام بعداً دانود شود ( download later ) ، اونو که بزنید یه صفحه ی کوچولوی دیگه باز میشه که به اصطلاح می تونید لینک های دانلودتون رو داخل صف دانلود قرار بدید . حالا این صف کجاست ؟ قسمت سمت چپ برنامهی منیجرتون تو اون لیست درختی می تونید پیداش کنید که اگه روش کلیک راست کنید گزینه ی هست برای شروع دانلود طبق صفی که درست کردید. ایشالله واستون جواب بده :46:

موفّق باشید

mohsen_1363
29-08-2010, 00:47
سلام
من با دانلود رپید شر مشکل دارم ضمن اینکه سرعتم پایین میاد خیلی کم موفق به دانلود میشم .اگه فایل در خواستی حجم بالایی مثل 100 مگ باشه که باید قیدشو بزنم
امروز نرم افزار rapidshare pluse 4.رو گرفتم و باهاش یه لینک امتحانی زدم دیدم کار میکنه ولی خودش دانلود میکنه و با دانلود منیجر ست نمیشه
سوال من اینه چطور این دو رو با هم ست کنم؟
یه چیز دیگه شاید اینجا جاش نباشه ولی چطوره سرعت دانلودم رو هنگام دانلود از رپیدشر افزاریش بدم
ممنون

نرم افزار rapidshare pluse 4 خودش یه نرم افزار دانلوده ، با دانلود مننجر که ست نمیشه
و رپیدشر یکی از بهترین اپلود سنتر هاست ، سرعت دانلود اصلا افت نمکنه
احتمالا مشکل از isp که ترافیک خطتونبالاست و شر زیاد داره ، بهتره یه اکانت رپید باز بگیری

با سلام
با تشکر..
در هر دانلود مننجری به قسمت تنظیمات بری میتونی مرور گری که نمیخوای دانلود اتوماتیک ازش صورت بگیره
رو از لیت خارج کنی برای idm
به قسمت options که بری سربرگ جنرال قسمت پایین مشخصه ، تیک بردار و اوکی کن

همچنین از قسمت مرور گر هم میتونی حذفش کنی که زبانه مننجر دیگه تو کلیک راست رو صفحه مرور گر هم ظاهر نمیشه
و باید لینک دانلود دل خواه رو کپی لوکیشن کنی و تو ادرس بار دانلود مننجر پیس کنی تا دانلود کنه

IntelCentrino
30-08-2010, 17:52
آیا راهی وجود داره که در IDM اسم صفی که فایل در آن وجود داره در ستون مربوط به صف در صفحه اصلی نرم افزار نمایش داده بشه؟ (ستون مورد نظر در تصویر زیر با خط قرمز مشخص شده است)

چون اینطوری تا بر روی فایل راست کلیک نکنید مشخص نیست که فایل در چه صفی قرار داره!

IntelCentrino
30-08-2010, 18:11
کسی تجربه استفاده از Flashget 1.9 در ویندوز 7 را داره؟
میخوام بدونم که آیا این نسخه (که کمی هم قدیمی هست) با این ویندوز سازگار هست یا نه؟

یک نفر که Flashget استفاده میکنه لطف کنه ببینه لینک زیر برای اون قابل دانلود هست یا نه!
چون لینک سالم هست و بدون flashget و با دانلود منیجر های دیگر قایل دانلود هست، اما با flashget نمیشه ظاهرا! :41:

hkhafan
31-08-2010, 00:07
آیا راهی وجود داره که در IDM اسم صفی که فایل در آن وجود داره در ستون مربوط به صف در صفحه اصلی نرم افزار نمایش داده بشه؟ (ستون مورد نظر در تصویر زیر با خط قرمز مشخص شده است)

چون اینطوری تا بر روی فایل راست کلیک نکنید مشخص نیست که فایل در چه صفی قرار داره!

سلام ؛

راجع به پست اوّلتون : عکسی دیده نمی شه ، بیشتر توضیح بدید.

پست دومتون : متأسفانه برای من میهن دانلود هم فیلتر شده!!!

IntelCentrino
31-08-2010, 01:14
سلام ؛

راجع به پست اوّلتون : عکسی دیده نمی شه ، بیشتر توضیح بدید.

پست دومتون : متأسفانه برای من میهن دانلود هم فیلتر شده!!!

لینک عکس:

hamid1002
01-09-2010, 11:02
با سلام
دوستان چرا وقتی یک فایل با حجم بالا که زیپ شده هم هستش با استفاده از برنامه IDM دانلود میکنم بصورت ناقص دان میکنه و بعدش انزیپ نمیشه فایلهای دانلود شده تا 100% هم نشون میده که دان شدن ولی موقع انزیپ کردن تا چند درصد که اکسترکت میکنه بعدش ارور میده راهی هست که وقتی این فایلها رو با IDM دانلود میکنیم این برنامه بصورت سالم بگیره و به فایلها صدمه نرسونه

درضمن اینکه این مشکل معمولا در فایلهای بالای 100 مگ هستش و دوم من برای اطمینان از اینکه فایلهای زیپ شده سالم هستن یکی از این موارد رو با استفاده از دانلودر خوده ویندوز گرفتم و کاملا سالم بودش و به درستی اکسترکت شد

باتشکر

firefox7
01-09-2010, 11:34
اینترنت دانلود منیجر را چگونه رجیستر کنم؟

firefox7
01-09-2010, 11:40
سلام ؛

دوست عزیز من چند وقتی هست که دارم از این ورژن استفاده می کنم...مشکل خاصّی نداره.

موفّق باشید

من نصبش کردم و مشکل رجیستر دارم
چگونه بر این مشکل غلبه کنم؟

yashgin128
02-09-2010, 12:45
سلام
من یه فایل که مثلا 100 مگ هست رو دانلود میکنم ولی وسط کار متوقف میشه و دیگه کار نمیده یعنی ادامه نمیده به نظر شما مشکل کجاست؟در حالی که لینک دانلود سالمه و مشکلی نداره

hasaneghbaly
02-09-2010, 23:53
با سلام..
خسته نباشید به همه .
یه سوال داشتم که اگه کمک کنین ممنون میشم شاید تکراری باشه و از این بابت عذر خواهی می کنم.
توی رپید شیر یا مگا اپلود یا سایر سایت های معتبر دیگه چجوری می شه کتاب سرچ کرد..اگه امکان داره چند تا سایت مهم و معروف رو معرفی کنین ..توی گوگل که سرچ می کنیم سایت های جالبی رو معرفی نمی کنه...اگه کسی واسه سرچ درون این سایت های اشتراک گذاری , سایت غولی سراغ داره لطفا معرفی کنه..متشکرم..

IntelCentrino
03-09-2010, 02:25
با سلام..
خسته نباشید به همه .
یه سوال داشتم که اگه کمک کنین ممنون میشم شاید تکراری باشه و از این بابت عذر خواهی می کنم.
توی رپید شیر یا مگا اپلود یا سایر سایت های معتبر دیگه چجوری می شه کتاب سرچ کرد..اگه امکان داره چند تا سایت مهم و معروف رو معرفی کنین ..توی گوگل که سرچ می کنیم سایت های جالبی رو معرفی نمی کنه...اگه کسی واسه سرچ درون این سایت های اشتراک گذاری , سایت غولی سراغ داره لطفا معرفی کنه..متشکرم..

فکر نمی کنم سوالتون به این تاپیک ربطی داشته باشه. اما من خودم از یک ترفند برای جستجوی کتاب استفاده میکنم.

شما اسم کتاب مورد نظر را در گوگل به شکل زیر وارد کنید.
مثلا اگر اسم کتاب Windows 7 Inside Out هست شما بصورت Windows.7.Inside.Out زیر واردش کن و عبارت Rapidshare.com/files را هم به عنوان کلمه کلیدی جستجو کن.

در کل شما عبارت زیر را جستجو میکنید.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدمن که همیشه جواب گرفتم از این روش.

و همچنین به شکل زیر:

Omid_Sadeghvand
03-09-2010, 12:23
من یه مدته که با IDM فایلهای ویدئویی با پسوندهای مختلف رو با IE دانلود میکنم یعنی در سایتی مثل یوتوب ویدئو رو Play میکنم و یه کادری در بالا سمت راست ظاهر میشه که میتوان ویدئو رو دانلود کرد، ولی یه چند روزی هست که هیچ فایلی رو نمیتونم دانلود کنم یعنی اون کادر ظاهر نمیشه، درضمن من از Opera هم استفاده میکنم ولی این مرورگر اصلا با IDM کار نمیکنه! در لیست انتخاب مرورگرهای IDM، اپرا وجود داره ولی واسه من کار نمیکنه!
لطفا یکی کمکم کنه..تشکر:11:

sina1415
04-09-2010, 20:49
اینترنت دانلود منیجر را چگونه رجیستر کنم؟

یکی میشه بگه چه جوری این کارو کنیم ........2 روز دیگه وقت ندارم بیشتر .ممنونم

اگه نسخه جدید کرک شده دارین واسه دانلود بزارین ممنون میشم

mjzaret
04-09-2010, 21:15
یکی میشه بگه چه جوری این کارو کنیم ........2 روز دیگه وقت ندارم بیشتر .ممنونم

اگه نسخه جدید کرک شده دارین واسه دانلود بزارین ممنون میشم

شما ابتداً برنامه IDM رو خارج کنید.

بعد از خروج از Patch زیر استفاده کنید. مشکلتون حل میشه.

mani_2004_2006
05-09-2010, 02:22
سلام
چه جوری میشه تو idm دانلودها رو توی صف گذاشتی
یعنی وقتی فایل شماه 1 دانلودش تموم شد شماره 2 شروع بشه و .... ؟

dr_shahrooz
07-09-2010, 00:08
بهترین برنامه ی دانلود برنامه ، برنامه ی FDM هست

firefox7
09-09-2010, 12:48
شما ابتداً برنامه IDM رو خارج کنید.

بعد از خروج از Patch زیر استفاده کنید. مشکلتون حل میشه.

من این برنامه را اجرا کردم و مشکل رجیستر idm حل شد
اما چند روز بعد که idm به طور اتومات آپدیت شد، دوباره همان مشکل قبلی ظاهر شد
دوباره patch را استفاده کردم اما این بار کارساز نبود
به نظر شما چگونه این مسکل را برای همیشه برطرف کنم؟

---------- Post added at 12:48 PM ---------- Previous post was at 12:47 PM ----------

بهترین برنامه ی دانلود برنامه ، برنامه ی FDM هست

دوست عزیز در مورد این برنامه بیشتر توضیح بده، بیشتر آشنا شیم.
لینک دانلودش و بزار
آیا این برنامه هم مثل idm مشکل نصب داره؟

hamedjojonaz82
10-09-2010, 12:48
من idmرو تازه دانلود کردم ولی آخرش پیغام میده که idm شما به صورت غیر قانونی ثبت شده است و بعدشم خارج میشه
اینم بگم که من فایلشو از خود سایت p30world دانلود کردم از کرکشم استفاده کردم ولی جواب نداده

hamedjojonaz82
10-09-2010, 12:55
من تازه idm رو از همین سایت دانلود کردم ولی پیغام میده که idmبصورت غیر قانونی ثبت گردیده و بعدشم خارج میشه لطفا
راهنماییم کنید

*Shayan*
14-09-2010, 09:41
من تازه idm رو از همین سایت دانلود کردم ولی پیغام میده که idmبصورت غیر قانونی ثبت گردیده و بعدشم خارج میشه لطفا
راهنماییم کنید
پچ ورژن 5.19

پچ ورژن 6.02

night lord
17-09-2010, 00:21
دوستان من الان حدود 5 ساله فقط از IDM استفاده میکنم و قبلش از flash get و download accelerator استفاده میکردم .
چند روزه پیش DAP رو نصب کردم ورژن 9.5 چنتا تست دانلود زدم و با IDM مقایسه کردم خدایی سرعتش بالاتر از IDM هستش .
بهتون پیشنهاد میکنم استفاده کنید . ولی حتما قبل از اینکه برید برای دانلود تو قسمت ادونسد سرعت رو بزراید روی extrem accelerator تا با آخرین سرعت دانلود کنه . بعد به حرف من میرسید . البته باید primium باشه برنامتون (کرک شده ) باشه .

ولی یه مشکل بزرگ هم داره که وقتی کرک میکنی و قسمت extrem accelerator فعال میشه دیگه هیچ فایلی رو ریزیوم نمیکنه . یا شایدم برا من اینجوریه نمیدونم .
ولی اگه یه تست بزنید بد نیست . اگه تونیتید مشکلشو حل کنید به ما هم بگید چون از IDM سریع تره .

davood.2008
21-09-2010, 13:12
سلام دوستان
چرا وقتی با idm دانلود میکنیم وقتی به اخر دانلود میرسه سرعت شدیدا افت میکنه یعنی وقتی به 98 % رسید سرعت در حد بایت میشه
ایرادش چیه؟

mohsen_1363
23-09-2010, 10:03
دوستان من الان حدود 5 ساله فقط از IDM استفاده میکنم و قبلش از flash get و download accelerator استفاده میکردم .
چند روزه پیش DAP رو نصب کردم ورژن 9.5 چنتا تست دانلود زدم و با IDM مقایسه کردم خدایی سرعتش بالاتر از IDM هستش .
بهتون پیشنهاد میکنم استفاده کنید . ولی حتما قبل از اینکه برید برای دانلود تو قسمت ادونسد سرعت رو بزراید روی extrem accelerator تا با آخرین سرعت دانلود کنه . بعد به حرف من میرسید . البته باید primium باشه برنامتون (کرک شده ) باشه .

ولی یه مشکل بزرگ هم داره که وقتی کرک میکنی و قسمت extrem accelerator فعال میشه دیگه هیچ فایلی رو ریزیوم نمیکنه . یا شایدم برا من اینجوریه نمیدونم .
ولی اگه یه تست بزنید بد نیست . اگه تونیتید مشکلشو حل کنید به ما هم بگید چون از IDM سریع تره .
سرعت idm مطمئنن بیشتر از dap هست
و idm قابلیت ادهمه لینک غیر مستقیم داره که به اسونی میشه
اما تو dap با یکم دنگ فنگ میشه ، dap وقتی کرک میشه مشکلات زیادی پیدا میکنه که یک نمونه رو خودتون اشاره کردید و همچنن گاها دانلود چندین درصدی شمابعد ریست سیتم هم میپره واز ادامه نمیگیره
سرعت dap در حالت دانلود 2 لینک همزمان خوبه اما تک لینک به شدت افت میکنه
در کل idm گزینه بسیار بهتریه ،البته یکم از نظر گرافیکی به dap نزدیکتر میشد خیلی زیباتر و شکیل تر بود

سلام دوستان
چرا وقتی با idm دانلود میکنیم وقتی به اخر دانلود میرسه سرعت شدیدا افت میکنه یعنی وقتی به 98 % رسید سرعت در حد بایت میشه
ایرادش چیه؟
این مشکل شما به احتمال زیاد از لینک دانلود شما هست
یه لینک دانلود از مایکروسافت یا دانلود سنت تست کنید

dav00d
23-09-2010, 22:25
سلام
وقتي تو كافي نت از idm استفاده ميكنم به علت اينكه بقيه هم دارن استفاده ميكنن سرعت نسبتا كم هست.نميشه كاري كرد كه سرعت من بيشتر بشه؟

*Shayan*
23-09-2010, 22:27
سلام
وقتي تو كافي نت از idm استفاده ميكنم به علت اينكه بقيه هم دارن استفاده ميكنن سرعت نسبتا كم هست.نميشه كاري كرد كه سرعت من بيشتر بشه؟
سلام.
فکر نمیکنم.
مگر اینکه تعداد استفاده کننده ها و میزان استفادشون کمتر باشه.

Phonix Live
25-09-2010, 04:34
و idm قابلیت ادهمه لینک غیر مستقیم داره که به اسونی میشه

سلام میشه بگید چه جوری؟
ضمنا آیا نسخه 6 IDM اومده؟ (منظورم بتا نیست)
ممنون

*Shayan*
25-09-2010, 12:43
سلام میشه بگید چه جوری؟
ممنون
البته لینک باید خودش ریزوم داشته باشه.
ولی با idm ادامه دادن راحت تره.
مثلا با DAP برای من خیلی مواقع گیر میکنه.

mohsen_1363
25-09-2010, 13:21
سلام میشه بگید چه جوری؟
ممنون
لینک های اپلود سنتر ها بجز راپیدشر و هات فایل بقیشون میشه مثل Megaupload
4Shared و.....
کافیه به جای resume دادن
اول refresh download address
کنید لینک جدید که وارد شد اون وقت ادامه رو بزنید ، میبینید که از بقیش میره حتی قابلیت استپ هم داره
تا موقعی که دیس نشدید
نسخه 6 هم کامل نه
بهتره از همون 5.19 استفاده کنید که مشکل کرک نداشته باشید

*Shayan*
25-09-2010, 13:33
سلام میشه بگید چه جوری؟
ممنون
هنوز که نیومده ولی مشکلی برای کرک کردن بتاش نیست.

mohsen_1363
25-09-2010, 17:12
هنوز که نیومده ولی مشکلی برای کرک کردن بتاش نیست.
میشه لطفا کرکتون رو لینک کنید
من هر کرکی رو تست کردم انتی ویروسم مخرب شناخت
حتی از قرنطینه هم خارج کردم جواب نداد
نورتون در موارد خطرناک خودش دست به کار میشه

*Shayan*
25-09-2010, 17:44
میشه لطفا کرکتون رو لینک کنید
من هر کرکی رو تست کردم انتی ویروسم مخرب شناخت
حتی از قرنطینه هم خارج کردم جواب نداد
نورتون در موارد خطرناک خودش دست به کار میشه
باشه ولی من نمیدونم چطوری در پی سی ورلد فایل پیوست کنم میشه بگین؟

mohsen_1363
25-09-2010, 19:49
باشه ولی من نمیدونم چطوری در پی سی ورلد فایل پیوست کنم میشه بگین؟
منظورم از لینک اتچ نبود

تو p30world که نمیشه فایل پیوست کرد
شما که خودت استادی
هر جا اپلود کردی ، لینک دادی دان میکنم
مرسی

*Shayan*
25-09-2010, 19:54
منظورم از لینک اتچ نبود

تو p30world که نمیشه فایل پیوست کرد
شما که خودت استادی
هر جا اپلود کردی ، لینک دادی دان میکنم
مرسی

برای من کار کرده.

mohsen_1363
26-09-2010, 01:11
ممنون از پچتون
با idm build 6.01 مشکلی نداشت
اما اپدیت کردم به build 6.2 تا مجدد که پچ کردم نورتون مخرب شناخت

*Shayan*
26-09-2010, 12:46
خب من که Nod32 دارم و مشکلی پیش نیومد.
میتونید آنتی ویروستان رو غیر فعال کنید.

814ck
28-09-2010, 17:18
سلام
جديدن به خاطر تغييرات رپيشر نميتونم لينكامو با idm بگيرم
حتي با اينكه اكانت دارم
كسي اطلاع داره مشكل از كجاست؟

*Shayan*
28-09-2010, 18:02
سلام
جديدن به خاطر تغييرات رپيشر نميتونم لينكامو با idm بگيرم
حتي با اينكه اكانت دارم
كسي اطلاع داره مشكل از كجاست؟
سلام.
در این تاپیک مطرح کنید:

Iran.pars
28-09-2010, 20:05
سلام
من واسه دانلود از IDM استفاده میکنم
چند وقته حسابی کلافم کرده یه فیلمو تا 30 درصد دانلود کردم الان واسه ادامه این اخطارو میده
تورو خدا کمک کنید حسابی کلافه شدم:19:

*Shayan*
28-09-2010, 20:09
سلام
من واسه دانلود از IDM استفاده میکنم
چند وقته حسابی کلافم کرده یه فیلمو تا 30 درصد دانلود کردم الان واسه ادامه این اخطارو میده
تورو خدا کمک کنید حسابی کلافه شدم:19:
خب از کدوم سرور دانلود کردین؟
از اونا نیست که لینک برای ساعاتی برای آی پی هست؟

mjzaret
28-09-2010, 23:54
سلام به همه دوستان

مي‌خواستم بدونم ميشه براي نرم افزار IDM پسورد بزارم.

آخه ميخوام سرعت دانلود رو باهاش كنترل كنم كه كسي بهش دست نزنه.

شاد باشيد :40:

gamekhor2007
29-09-2010, 09:48
یاد گرفتم.ویرایش شد.

Iran.pars
29-09-2010, 13:30
خب از کدوم سرور دانلود کردین؟
از اونا نیست که لینک برای ساعاتی برای آی پی هست؟

ببین چنین چیزی

حالا چه کار باید بکنم این مشکل واسم زیاد پیش میاد
:19:

*Shayan*
29-09-2010, 14:02
ببین چنین چیزی

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدحالا چه کار باید بکنم این مشکل واسم زیاد پیش میاد
:19:
اگه احتمال میدین که مشکل از سروره میتونید لینک رو به جاهایی مانند jumbofiles و dataup انتقال بدین.

DaRiOuShJh
29-09-2010, 14:26

مشکل داریم همی!

narsy
01-10-2010, 20:41
دوستان من چه طوري مي تونم تو تنظيمات idm پيشفرض دانلودهام رو از درايو ويندوزم به يه درايو ديگه منتقل كنم چون درايوم پر شده و الان هر چقدر تو تنظيمات option هم جستجو كردم چيزي سردر نياوردم ممنون مي شم راهنمايي كنيد.

Iran.pars
02-10-2010, 19:26
دوستان من چه طوري مي تونم تو تنظيمات idm پيشفرض دانلودهام رو از درايو ويندوزم به يه درايو ديگه منتقل كنم چون درايوم پر شده و الان هر چقدر تو تنظيمات option هم جستجو كردم چيزي سردر نياوردم ممنون مي شم راهنمايي كنيد.

به قسمت options که به شکل چرخ دندست برو بعد رو تب save to کلیک کن از گزینه ها رو Brows کلیک کن هر جارو که خواستی انتخاب کن
به همین سادگی:31:

Erfan64
02-10-2010, 20:51
اقا این idm ما بدجوری رو اعصابه !
فایل و تا 100 در صد میگیره بعد یهو هنگ میکنه پاز هم میزنم دوباره نمی تونه ادامه بده !
فقط واسه فایلهای رپیدشیر اینطوریه !
آنیستال هم نمیشه !

night lord
02-10-2010, 22:10
اقا این idm ما بدجوری رو اعصابه !
فایل و تا 100 در صد میگیره بعد یهو هنگ میکنه پاز هم میزنم دوباره نمی تونه ادامه بده !
فقط واسه فایلهای رپیدشیر اینطوریه !
آنیستال هم نمیشه !

ببین عزیز اگه توجه کرده باشی با چنتا کانکشن شروع به دانلود میکنه که چنتاشون ریسایو میکنن و چنتاشون هم در حال کانکت شدن هستن .
اون چنتایی که در حال کانکت شدن هستن باعث میشن سرعت دانلود بیاد پایین و بعضی وقتا هنگ کنه .
من که نتونستم براش کاری بکنم . ولی یه راه داره که فایلای رپید شیر رو با یک کانکشن دانلود کنی که ایم کار احتمال دیسکانکت شدن رو بالا میبره .

AMIR.KIK
02-10-2010, 22:23
سلام یه مشکل واسه من پیش آمده که که دانلود مننجرم کار نمیکنه روی هر فایلی که می خوام دانلود کنم دانلود مننجر کار نمیکنه با برنامه خود ویندوز دانلود میشه.دانلود مننجرمم رجیستر شده .لطفا کمکم کنید؟؟؟؟؟؟

farbod N73 me
03-10-2010, 21:24
آقا لینک دانلود آخرین نسخه ی IDM رو همراه با کرک داشتم!
راستی یه سوال:
من توی قسمت کانکشن هام فقط دایال آپهام هستش!
چرا؟

*Shayan*
03-10-2010, 21:48
سلام یه مشکل واسه من پیش آمده که که دانلود مننجرم کار نمیکنه روی هر فایلی که می خوام دانلود کنم دانلود مننجر کار نمیکنه با برنامه خود ویندوز دانلود میشه.دانلود مننجرمم رجیستر شده .لطفا کمکم کنید؟؟؟؟؟؟
سلام.
راه راحت برای دانلود با idm اینه که شما روی لینک دانلود رایت کلیک کنید و Download with IDM رو انتخاب کنید.

narsy
04-10-2010, 10:14
به قسمت options که به شکل چرخ دندست برو بعد رو تب save to کلیک کن از گزینه ها رو Brows کلیک کن هر جارو که خواستی انتخاب کن
به همین سادگی:31:

اين كار رو كرده بودم و درايو h رو هم انتخاب كردم ولي بازم پيغام مي ده كه درايو c پره چون مي خواد تو my document ذخيره كنه نمي دونم اشكالش از كجاست؟

Iran.pars
04-10-2010, 11:27
اين كار رو كرده بودم و درايو h رو هم انتخاب كردم ولي بازم پيغام مي ده كه درايو c پره چون مي خواد تو my document ذخيره كنه نمي دونم اشكالش از كجاست؟

آخه موقع دانلود اول تو درایو ویندوزت سیو میکنه بعد که کامل شد میبره تو اونجا که محل سیو تعین کردی

c:\Documents and Settings\Admin\Application Data\IDM\DwnlData\Admin
اسم یوزر من admin
چنین جایی میزاره گمون نکنم بشه تغیرش داد
:13:

AMIR.KIK
04-10-2010, 20:49
سلام.
راه راحت برای دانلود با idm اینه که شما روی لینک دانلود رایت کلیک کنید و Download with IDM رو انتخاب کنید.
خودم اینو میدونستم میخواستم ببینم جچور میشه درستش کرد؟

ali_nnn13
05-10-2010, 21:50
سلام به همگی دوستان...

کسی کرک مناسب برای آخرین ورژن رو داره ؟

موفق باشید...:11:

M3HRD@D
07-10-2010, 00:23
دوستان آيا راهي داره با برنامه idm از سايت يوتوب دانلود كرد؟

H.Operator
07-10-2010, 01:48
شما اگر با U L T R A S U R F میری توی یوتوب راحت می تونی پورت و آدرسی رو که بهت میده توی دانلود منیجر بزنی و باهاش دانلود کنی:

U L T R A S U R F رو باید باز کنی که به طور خودکار خودش IE رو باز میکنه بعد باید بری کارهای زیر رو بکنی و تا زمانی که داری دانلود می کنی هم U L T R A باید باز باشه و بعدش که کارت تموم شد همه چیز رو دیفالت کن.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید[/code]"]

M3HRD@D
08-10-2010, 15:37
شما اگر با U L T R A S U R F میری توی یوتوب راحت می تونی پورت و آدرسی رو که بهت میده توی دانلود منیجر بزنی و باهاش دانلود کنی:
U L T R A S U R F رو باید باز کنی که به طور خودکار خودش IE رو باز میکنه بعد باید بری کارهای زیر رو بکنی و تا زمانی که داری دانلود می کنی هم U L T R A باید باز باشه و بعدش که کارت تموم شد همه چیز رو دیفالت کن.
نه دوست عزيز من با aol كار ميكنم راه حلي براي aol نميشناسي؟

Iran.pars
09-10-2010, 13:23

برو به قسمت optins از اون به قسمت save as برو . بعد اگه دقت کنی یه جایی نوشته Tempory Directory دکمه Brows روبروشو بزن اون درایوی که میخوای توش سیو کنی انتخاب کن . اینطوری موقع دانلود اطلاعاتی رو که دریافت میکنه اونجا سیو میکنه
بعد از این جاهای پیش فرض سیواتو هم عوض کن برای این کار دکمه brows بالایی رو فشار بده و فضای مورد نظرتو انتخاب کن البته باید واسه تمامی تب های Category که بالای دکمه Brows انجام بدی
موفق باشی:10:

alone_boy
13-10-2010, 14:21
سلام
IDM من بعد از تمام شدن دانلود و وصل کردن پارتها پیغام داد که نمیتونه اسم فایل رو عوض کنه و اونو تو پوشه Temp ذخیره میکنه
آخرش هم نوشته بود: Details :Access Is Denied

مشکل چیه؟

Turok-71
13-10-2010, 19:26
سلام...
من DAP دارم و خواستم بپرسم آیا راهی هست که فایل ها به صورت نوبتی دانلود بشن؟
مثلا اول فایل الف دان بشه بعد اتومات بره واسه فایل دوم که فایل ب هست و به همین ترتیب تا لیست دان تموم بشه...

medil0ne
15-10-2010, 00:40
سلام دوستان...
بنده می خوام فایل هایی رو مثل فایل هایه توی سایت arounder.com به یه صورتی استخراج کنم و بعد آفلاین استفاده کنم...
یک دوستی پیشنهاد کرد که با grabber ه idm این کار رو بکنم و سایت رو save بکنم ولی وقتی دقت کردم دیدم(؟)که Idm و grabber ش داره کل سایت یارو رو دانلود می کنه!در صورتی که من فقط یک پیچ مورد نظر خودم رو بهش دادم!
۱.درست فکر می کنم؟کل سایت رو داشت دانلود می کرد؟اگه نمی کرد،چرا اون همه طول کشید و اونجا داشت صفحه های جز صفحه ی من رو هم تو لیست می ذاشت!؟
۲.کلا یه توضیحجی در مورد این مدل فایل ها میدین و این که چطور میتونم این کار رو انجام بدم؟در کل چی به چیه؟
۳.در مورد grabber ّم اگر یه توضیحی بدین که دیگه عالیه...
===
پ ن:دوستان بنده اینجا زیاد فعالیت نمی کنم ولی ازتون خواهش دارم اگه بلدین د منو راهنمایی کنید،برا پروژه دانشگام می خوام...

medil0ne
15-10-2010, 00:46
سلام...
من DAP دارم و خواستم بپرسم آیا راهی هست که فایل ها به صورت نوبتی دانلود بشن؟
مثلا اول فایل الف دان بشه بعد اتومات بره واسه فایل دوم که فایل ب هست و به همین ترتیب تا لیست دان تموم بشه...

سلام...
والا من خودم قدیما dap باز بودم ولی الان مدت ها میشه از idm استفاده می کنم ولی به هر حال در تمام دانلود منیجر ها همچین امکانی فراهم هست...
به این صورت که قطعا همه ی دانلود منیجر ها یه قسمتی دارن که نوشته scheduler (به معنایه زمان بند!) که اگر یه خورده کامپیوتری(!) باشین،حتما با یه سیخ کاری کوچولو متوجه میشین که چطوری کار می کنه،دقیقا مثل کوک کردن آلارم گوشیتون یا remainder گذاشتن تویه تقویم...
من اینجا کم به کم میام،اگر کمکی خواستین پیل بزنید
===
:8::8::8::8::8::8::8::8::8::8::8::8::8::8::8::8::8 ::8::8::8::8::8::8::8::8::8::8::8::8::8::8::8::8::

medil0ne
15-10-2010, 01:05

بله،همه ی سایتایی که مثل یو تیوب به صورت انلاین ویدیو ها رو در اختیار میزارن،اغلبا(اگر معروف هستن) یه سری سایت هایه دیگه هستن که page ه مربوط به کلیپ مورد نظر شما رو به لینک مستقیم از سرورایه خودشون می کنن ولی خب بنده راه حل بهتری رو استفاده می کنم که کارایی و راحتیش هم بیشتره...
فقط چیزی که هست باید با موزیلا این ماجرا استفاده بشه و فقط با موزیلا!(با بقیه اذیته!،هر بروزری یه سری مشکل در این رابطه دارن ولی این موزیلا کاملا و کاملا سازگاره)
این عکسا کاملا مشخص می کنه،شما همین کار رو بکن،اگر مشکل پیش اومد،پریویت بده...
(لینک پست مربوطه در persiantools:

سلام
IDM من بعد از تمام شدن دانلود و وصل کردن پارتها پیغام داد که نمیتونه اسم فایل رو عوض کنه و اونو تو پوشه Temp ذخیره میکنه
آخرش هم نوشته بود: Details :Access Is Denied
مشکل چیه؟

کامل تر توضیح میدین؟عکس بزارید روشن میکنه چی به چیه...

سلام به همگی دوستان...
کسی کرک مناسب برای آخرین ورژن رو داره ؟
موفق باشید...:11:

کرکی که خودم دارم استفاده می کنم و مشکلی هم نداره...

mehditablighi
16-10-2010, 22:54
همین idm دیوانس،دنباله چی میگردین دیگه!

F_1984
18-10-2010, 14:32
من یه مشکل عجیب با idm دارم واون اینکه وقتی می خوام آدرس یه فایلی رو refresh کنم بجای اینکه تو ie باز
کنه صفحه داخل notpad باز می کنه که قاعدتا ارور می ده کلی هم فابل دارم که نمیتونم دوباره نصب کنم باید چی کار کنم ؟:41:

davood.2008
19-10-2010, 20:28
سلام دوستان
یه سوال دارم:

من وقتی عادی با idm دانلود میکنم مشکلی ندارم اما وقتی --- فعال میکنم برنامه هیچ کدوم از لینکهارو نمیشناسه و دنبال صفحه جدید میگرده
میشه بگین باید چکارکنم وقتی که --- فعاله بشه با idm دانلود کرد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
:41:

F_1984
20-10-2010, 10:06
سلام دوستان
یه سوال دارم:

من وقتی عادی با idm دانلود میکنم مشکلی ندارم اما وقتی --- فعال میکنم برنامه هیچ کدوم از لینکهارو نمیشناسه و دنبال صفحه جدید میگرده
میشه بگین باید چکارکنم وقتی که --- فعاله بشه با idm دانلود کرد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
:41:

اگر منظورت قیل تر که باید بری داخل برنامه option بعد pro-xy وبعد تیک ها رو بزنی تا از روی ie ست کنه ولی اگه از v*p-+-n استفاده می کنی که باید خودش اتئماتیک بشناسه

F_1984
21-10-2010, 00:06
کسی جواب نمی ده ؟:41:

NIMA 36
29-10-2010, 11:19
با سلام
دوستان من یه مشکلی با idm داشتم .
یه فایلی رو یه جایی لیچ کردم 80 درصدش که دانلود شد از رو سرور اونجا پاک شد.
بعد رفتم از یه سرور دیگه لیچ کردم لینک سالمه وقتی اونجا آدرس رو از تو تنظیمات اون فایل عوض میکنم عجیبه که ای دی ام بعد از فرستادن GET دیسکانکت میکنه!!
حالا یه بار دیگه تو همون سرور اولی لیچ کردم،لینک سالمه ولی بازم واسه این فایل کار نمیکنه.
یعنی دیگه راهی نیست و باید از اول دانلودش کنم؟؟725 مگه!!
خواهش میکنم کمک کنین!!!

*Shayan*
29-10-2010, 11:24
با سلام
دوستان من یه مشکلی با idm داشتم .
یه فایلی رو یه جایی لیچ کردم 80 درصدش که دانلود شد از رو سرور اونجا پاک شد.
بعد رفتم از یه سرور دیگه لیچ کردم لینک سالمه وقتی اونجا آدرس رو از تو تنظیمات اون فایل عوض میکنم عجیبه که ای دی ام بعد از فرستادن GET دیسکانکت میکنه!!
حالا یه بار دیگه تو همون سرور اولی لیچ کردم،لینک سالمه ولی بازم واسه این فایل کار نمیکنه.
یعنی دیگه راهی نیست و باید از اول دانلودش کنم؟؟725 مگه!!
خواهش میکنم کمک کنین!!!
سلام.
معمولا با لینک های رپیدلیچ میشه ترمیم کرد.
اگه میشه لینک رو بدین تا به یک سرور انتقال بدم شاید بشه ترمیم کرد.

NIMA 36
29-10-2010, 11:42
این اصل لینک هست:

*Shayan*
29-10-2010, 12:02
این اصل لینک هست:

مگاآپلود که سرعتش خوبه و ریزوم داره.

NIMA 36
29-10-2010, 12:08
مشکل اینجاست که اولا مگاآپلود فی.لتره..
حالا اون هیچ وقتی که لینک رو از همین مگاآپلود هم میگیرم و پیست میکنم تو آی دی ام این رو هم قبول نمیکنه و رزیوم نمیکنه...
نمیدونم مشکل چیه.
به نظرتون باید از اول دانلود کنم؟

*Shayan*
29-10-2010, 12:16
مشکل اینجاست که اولا مگاآپلود فی.لتره..
حالا اون هیچ وقتی که لینک رو از همین مگاآپلود هم میگیرم و پیست میکنم تو آی دی ام این رو هم قبول نمیکنه و رزیوم نمیکنه...
نمیدونم مشکل چیه.
به نظرتون باید از اول دانلود کنم؟
از این لینک وارد بشین:

لینک دانلود رو باید جایگزین کنید برای من این شد:
ولی برای اطمینان خودتون لینک دانلود رو بدست بیارین.

NIMA 36
29-10-2010, 12:23
لینک رو که میگیرم وقتی جایگزین میکنم بازم نمیشه...
این مشکل تا حالا برام پیش نیومده بود،حتی یه فایل رو با کمک 3 تا سرور دانلود کرده بودم قبلا.
اما این مشکل خیلی عجیبه.
به هر صورت از راهنماییتون خیلی ممنونم.

*Shayan*
29-10-2010, 12:37
لینک رو که میگیرم وقتی جایگزین میکنم بازم نمیشه...
این مشکل تا حالا برام پیش نیومده بود،حتی یه فایل رو با کمک 3 تا سرور دانلود کرده بودم قبلا.
اما این مشکل خیلی عجیبه.
به هر صورت از راهنماییتون خیلی ممنونم.
این رو هم امتحان کنید:

فقط توجه داشته باشین که لینکی که برای ترمیم میذارین باید لینکی باشه که در دانلود منیجر دانلود میکنید.
برای من این شد:

NIMA 36
29-10-2010, 13:04
دوست عزیز خیلی خیلی ازتون ممنونم کار کرد.

ashi-khan
05-11-2010, 01:34
سلام
یادمه قبلا یه آموزش پیدا کردم بودم راجع به اینکه وقتی یه فایلی در idm نصفه دانلود میشه (یا در حال دانلود هست) با اون آموزش میشد که فایل رو تاجایی که دانلود شده ازش استفاده کرد.(مثلا در مورد دانلود فیلم)
اگه کسی لینکی داره یا بلده، بگه که ما هم استقاده کنیم لطقا!
هرچی گشتم چیزی پیدا نکردم!
ممنون

homayooon75
05-11-2010, 17:50
کسی هست با FDM قسمت زمان بندیش کار کرده باشه؟ من که اصلا نتونستم کاری کنم که مثل idm تکی پشت سر هم دانلود کنه.

سلام به همگی
من تازه با idm دارم کار می کنم میشه بگین چجوری باید کاری کرد کرد که تکی پشت سرهم دانلود کنه ؟:question:

hologram
07-11-2010, 02:29
این تاپیک تا حالا 91 صقحه شده و هرکس بخواد یه چیزی توش پیدا کنه یا نمیتونه یا با وقت زیاد اگه بتونه راضی نمیشه چون وقتشو خیلی میگیره. سرچ کردن توش هم کار راحتی نیست. بهتره یه راهکاری بدین تا جوابهای اضافی حذف بشن مثل اون جوابهایی که حالت چت کردن داره و یکی دونفر به جای اینکه باهم چت کنن میان هی مطلب اضافه میکنن! تو اینجور مواقع باید چت رو خارج از سایت بکنید و نتیجه مشروح اون رو روی سایت بزارید. من خودم 20 صفحه از این 91 تا رو خوندم . پر بود از سوالها و مطالب تکراری و جواب خوبی برای مشکلم پیدا نکردم چون موضوعات زیاد تکرار شده و دسته بندی نیس و به همین دلیل هم مجبورم سوالم رو طرح کنم که احتمال زیاد میدم یه جای دیگه مطرح شده. لطفا یه تدبیری بکنید که 1- چت کردن از این محیط بره بیرون 2- مطالب دسته بندی بشه 3- مطالب به صورت مشروح و مفید نوشته بشه. خیلی ممنون

hologram
07-11-2010, 02:32
این تاپیک تا حالا 91 صقحه شده و هرکس بخواد یه چیزی توش پیدا کنه یا نمیتونه یا با وقت زیاد اگه بتونه راضی نمیشه چون وقتشو خیلی میگیره. سرچ کردن توش هم کار راحتی نیست. بهتره یه راهکاری بدین تا جوابهای اضافی حذف بشن مثل اون جوابهایی که حالت چت کردن داره و یکی دونفر به جای اینکه باهم چت کنن میان هی مطلب اضافه میکنن! تو اینجور مواقع باید چت رو خارج از سایت بکنید و نتیجه مشروح اون رو روی سایت بزارید. من خودم 20 صفحه از این 91 تا رو خوندم . پر بود از سوالها و مطالب تکراری و جواب خوبی برای مشکلم پیدا نکردم چون موضوعات زیاد تکرار شده و دسته بندی نیس و به همین دلیل هم مجبورم سوالم رو طرح کنم که احتمال زیاد میدم یه جای دیگه مطرح شده. لطفا یه تدبیری بکنید که 1- چت کردن از این محیط بره بیرون 2- مطالب دسته بندی بشه 3- مطالب به صورت مشروح و مفید نوشته بشه. خیلی ممنون

---------- Post added at 02:32 AM ---------- Previous post was at 02:29 AM ----------

سوالم اینه که (اگه لینک جواب رو بزارید چه بهتر. تا اینکه من باعث انتشار مطلب تکراری نشده باشم حداقل) اینه که تو دانلودرهای مختلف مخصوصا IDM , Orbit چطور میشه فایلهای بک آپ (backup) گرفته شده از "فایلهای ناقص دانلود شده " رو که تو محیط نرم افزار لینکش دیگه دیده نمیشه، به محیط نرم افزار فراخوانی کنیم و ادامه دانلود رو داشته باشیم. اینکار برای ادامه دانلود پس از نصب ویندوز و ادامه دانلود روی یه دستگاه دیگه کارایی داره.
یه راهی که قبلا پیشنهاد کردن اینه که فایلهای خام و نیمه دانلود شده از idm رو از اون مسیر مخصوصش کپی کنیم تو یه درایو دیگه و بعد ازنصب ویندوز و نصب دوباره نرم افزار، فایلهارو توی همون شاخه و مسیر کپی کنیم. مهم اینجاست که لازمه شناخته شدن این فایلها توسط خود نرم افزار چطوریه؟ چطوری باید اونها رو به نرم افزار بشناسونیم؟ فقط کپی کردن تو اون مسیر کافی نیست! ضمنا همراه فایل های idm یه فایل متنی log هست که idm برای شناخته شدن اون فایلها و ورودشون به محیط اصلی نرم افزار از اون فایل متنی استفاده میکنه احتمالا. اگه پاک بشه چیکار باید کرد؟

hologram
07-11-2010, 04:34
از اینکه همه زحمت کشیدین واسه اینکه جواب من رو ندید خیلی هم ممنونم. خودم یه چیزی پیدا کردم . ولی باید برای همه منیجرها گفته بشه.
اینم بگم که با 7-8 ساعت صرف وقت واسه اینکار حقیقتا اینکار باعث کلافگی و بیزاری میشه. اصلا نمی ارزید این همه وقت. ولی چه کنم که لازم بو د که انجام بشه.

jivara
08-11-2010, 20:27
سلام.

من یه فایل رو حدود 90% درصدش رو دانلود کرده بودم (IDM) .

ولی حواسم نبود از داخل نرم افزار پاکش کردم آیا راهی هست که دوباره بیارمش ؟

ashi-khan
11-11-2010, 17:39
سلام
یادمه قبلا یه آموزش پیدا کردم بودم راجع به اینکه وقتی یه فایلی در idm نصفه دانلود میشه (یا در حال دانلود هست) با اون آموزش میشد که فایل رو تاجایی که دانلود شده ازش استفاده کرد.(مثلا در مورد دانلود فیلم)
اگه کسی لینکی داره یا بلده، بگه که ما هم استقاده کنیم لطقا!
هرچی گشتم چیزی پیدا نکردم!
ممنون

کسی نیست کمک کنه رفقا؟!
60 روز گذشت!! :31::31:

salmankhan9989
19-11-2010, 12:50
کسی نیست کمک کنه رفقا؟!
60 روز گذشت!! :31::31:
به این پست یک سر بزن

vahid_itc
19-11-2010, 17:04
سلام به همه دوستان

چند وقتی هست وقتی وقتی با برنامه Internet Download Manager از سایت YouTube.com (کلا سایتهایی که ویدیو آنلاین دارن) هر فایل تصویری که دانلود میکنم و فقط وقتی وارد پوشه فایل دانلود شده میشم سی پی یو میره رو 100 درصد و تا وقتی explorer.exe را نبندم درست نمیشه
درضمن قبلا این مشکل برام پیش اومده بود ویندوز عوض کردم یکی دو روز درست شد ولی دوباره به همون حالت قبل برگشت
ییشتر هم با سایت You tube و ویدیو های آنلاین این مشکل را دارم
از آنتی ویروس nod 32 ESET_Smart_Security و ویندوز سون استفاده میکنم و همیشه هردو را اپدیت میکنم
لطفا راهنمائی کنید

abc2
23-11-2010, 18:03
دوستان چطوری میشه فایلهایی که میخوای با IDM دانلود کنی رو به صورت صف در آورد (یعنی مثلا سه تا فایل رو فعال کنی ولی فقط یکیشون شروع به دانلود کنه و بقیه برن تو صف که اون تموم شد بعدی شروع بشه) . من هرکاری میکنم رو حالت Start Queue همه فایلهایی که انتخاب میکنم شروع میکنن به دانلود با هم . چیکار کنم . ممنون

Amir_Niknam
23-11-2010, 18:09
در scheduler تعداد رو روي يك تنظيم كنيد

saeid127
23-11-2010, 22:37
من یه مشکل جدی با IDM دارم.بعضی مواقع لینکهای مستقیم (100% مستقیم) رو وقتی تا حدودی دانلود میشه تا شب بعد نمیشه دیگه ادامش رو دانلود کرد.ارور میده که این فایل دیگه اعتبار نداره!!!در صورتی که لینک سالمه.مجبور میشم که دوباره رو دوباره دانلود کنم.
همه روشی رو هم استفاده کردم.از همه سرور ها هم همین طوره.

کسی این مشکل رو داره؟؟
راه حلی براش هست؟

mehrdad_a
24-11-2010, 08:58
من نمی دونم چرا وقتی از idm 5.14 استفاده میکنم بعضی موقع ها هنگ میکنه یعنی اون صفحه ایی که دو گزینه داره که یک گزینه آن send Eroor و گزینه دیگر آن dont send هست میاد کسی میدونه مشکل از کجاست؟

دوستان من از IDM برای دانلود استفاده میکنم اما میخواستم ببینم که تنظیمی داره که قبل از شروع دانلود کلمه عبور از من بخواد تا هر کسی نتونه دانلود کنه خیلی برام مهمه؟با تشکر

alone_boy
25-11-2010, 23:09
دوستان من یه مشکلی دارم
دانلود منیجرم IDM هست
وقتی فایلهای تک پارتی حجیم(اکه اکثرا فیلم هستن)رو از سایتی با لینک مستقیم میگیرم اگه فایل rar. باشه ارور CRC میده
وقتی فایل rar. نباشه و مثلا mkv. باشه در طول فیلم 4-5 بار فیلم قطع میشه
اینا در حالیه که من این فایلها رو از سایتهایی میگیرم که سرور قدرتمندی دارن
در ضمن هر کدوم از فایلها رو برای مرتبه دوم دانلود کنم دیگه ارور نمیدن و وسط فیلم قطع نمیشن

کسی میدونه مشکل چیه؟!:11:

M3HRD@D
26-11-2010, 00:58
دوستان چه جوری میشه بعضی موقع ها idmرو غیر فعال کرد
منظورم اینه که فایل رو به صورت عادی دانلود کرد نه با idm?

LONELY MAN
26-11-2010, 09:58

اگه منظورت غیر فعال کردن حالت اتوماتیک هنگام بازکردن یا فراخوانی فایلته
باید از قسمت DOWNLOADS گزینه OPTION رو بزنی سپس از سربرگ GENERAL تیک مربوط به مرورگرتو برداری
OK :31:

Crespo
29-11-2010, 00:48
سلام دوستان. دانلود منیجر من، IDM هستش. من می خواستم حدود 7-8 تا لینک به این برنامه بدم، که دانلود کنه. اما نمی خوام همه رو یه جا با هم انجام بده که سرعت رو بکشه پائین! می خوام یه لیست واسه خودش بشناسونم که به ترتیب شروع به دانلود بکنه و یکی یکی بیاد جلو. یعنی تا اولی تموم نشده، دومی و بقیه رو شروع نکنه. چطوری باید این کار رو انجام بدم؟!

ramtinmec
29-11-2010, 09:33
سلام دوستان. دانلود منیجر من، IDM هستش. من می خواستم حدود 7-8 تا لینک به این برنامه بدم، که دانلود کنه. اما نمی خوام همه رو یه جا با هم انجام بده که سرعت رو بکشه پائین! می خوام یه لیست واسه خودش بشناسونم که به ترتیب شروع به دانلود بکنه و یکی یکی بیاد جلو. یعنی تا اولی تموم نشده، دومی و بقیه رو شروع نکنه. چطوری باید این کار رو انجام بدم؟!

از منوی اصلی گزینه scheduler رو انتخاب کن و از tab دوم یعنی files in the queue با انتخاب عدد 1 میتونی بهش بگی فایلها رو یکی یکی دانلود کنه ضمنا با بالا و پایین بردن فایلها توی اون صف میتونی مشخص کنی کدوم فایل زودتر دانلود شه

xero.1992
30-11-2010, 00:30

شورتکاتشم گرفتن Alt و کلیک بر روی لینکه

S A M S U N G
07-12-2010, 22:15
سلام .

دوستان من تو لپ تاپم حدود 200 تا لینک دانلود دادم به IDM و الان میخوام اون لینکها رو با سیستم خونه دانلود کنم . میخواستم بدونم راهی هستش که لینکهای تو IDM لپ تاپ رو یکجا کپی کرد یا کار دیگه ائی که بشه داد به IDM سیستم خونه ؟

مخلصیم .

mohsen_1363
10-12-2010, 16:10
سلام .

دوستان من تو لپ تاپم حدود 200 تا لینک دانلود دادم به IDM و الان میخوام اون لینکها رو با سیستم خونه دانلود کنم . میخواستم بدونم راهی هستش که لینکهای تو IDM لپ تاپ رو یکجا کپی کرد یا کار دیگه ائی که بشه داد به IDM سیستم خونه ؟

مخلصیم .
با یه idm پرتابل روی فلش میتونی لینک های دانلود با idm رو باحجم دان شده جا به جا کنی

amir deja vu
11-12-2010, 00:10
سلام اقايون.
من از dap استفاده ميكنم . مشكلي كه دارم اينه كه من قبلا از يه سايتي دانلود ميكردم كه الان ف.ي. ل ت ر
شده .حالا ميخوام بپرسم ميشه از بخش proxy نرم افزار براي حل اين مشكل استفاده كرد؟
يا ميشه از سايت هاي في ل. ت ر شكن هم استفاده كرد؟ اين جور سايت ها محدوديت حجمي دانلود ندارن؟

هشت بهشت
11-12-2010, 01:27
سلام .

وقتی میخوام با IDM از سایت Rapidshare دانلود کنم ، این پیغام میاد :

دلیلش چیه ؟
چیکارش کنم ؟

kant1388
12-12-2010, 20:32
با سلام من با idm یک فایل فیلم دانلود کردم نمی دونم چی شده از لیست خارج شده ولی در یک پوشه به نام DwnlData پیداش کردم تیکه تیکه شد. آیا راهی هست که:
1) idm به دانلودش ادامه بده
2) بشه این فیل های تیکه تیکه شده رو به هم وصل کرد.

ممنون

armin15000
15-12-2010, 21:01
سلام

راهي وجود داره كه در idm به ترتيب صف به صف دانلو كنه و از يه صف بره تو صف بعدي ؟

soheilarfaei
16-12-2010, 19:09
سلام دوستان من چند روز پیش اکانت یک ماهه fileserve خریدم و دو روز بود که براحتی دانلود میکردم اما چون سایت فایلسرو فیلتر شده دیگه هیچ لینکی از فایل سرو نمیتونم دانلود کنم لطفا راهنماییم کنید چون برای اکانت 14000 تومان هزینه کردم!!!

omid-p30
16-12-2010, 19:59
سلام دوستان من چند روز پیش اکانت یک ماهه fileserve خریدم و دو روز بود که براحتی دانلود میکردم اما چون سایت فایلسرو فیلتر شده دیگه هیچ لینکی از فایل سرو نمیتونم دانلود کنم لطفا راهنماییم کنید چون برای اکانت 14000 تومان هزینه کردم!!!

کاری نداره. از فیلطرشکن استفاده کن و شماره پورتش رو در برنامه idm وارد کن. قسمت options, proxy

omid-p30
16-12-2010, 20:19
سلام اقايون.
من از dap استفاده ميكنم . مشكلي كه دارم اينه كه من قبلا از يه سايتي دانلود ميكردم كه الان ف.ي. ل ت ر
شده .حالا ميخوام بپرسم ميشه از بخش proxy نرم افزار براي حل اين مشكل استفاده كرد؟
يا ميشه از سايت هاي في ل. ت ر شكن هم استفاده كرد؟ اين جور سايت ها محدوديت حجمي دانلود ندارن؟

شما از هر نرم افزار فیلطرشکنی که استفاده کنی میتونی شماره پورت اون رو بدی در همین بخش که گفتی و دانلود کنی

soheilarfaei
17-12-2010, 04:57
کاری نداره. از فیلطرشکن استفاده کن و شماره پورتش رو در برنامه idm وارد کن. قسمت options, proxy
من زیاد وارد نیستم میشه بیشتر توضیح بذی؟شماره پورتشو از کجا بیارم؟

omid-p30
17-12-2010, 08:02
من زیاد وارد نیستم میشه بیشتر توضیح بذی؟شماره پورتشو از کجا بیارم؟
بگو از چه فیلطرشکنی استفاده میکنی تا شمارشو بگم. تو گوگل هم سرچ میکنی میاد. اگر هم نداری پیغام خصوصی بده بت بدم.

Ship Storm
17-12-2010, 08:19
با سلام من با idm یک فایل فیلم دانلود کردم نمی دونم چی شده از لیست خارج شده ولی در یک پوشه به نام DwnlData پیداش کردم تیکه تیکه شد. آیا راهی هست که:
1) idm به دانلودش ادامه بده
2) بشه این فیل های تیکه تیکه شده رو به هم وصل کرد.

ممنون

اگه قابلیت Resume داشته باشه میتونه دانلود رو ادامه بده و احتمالا داره چون از طریق چندین کانکشن شما دانلود کردید که فایل هاتون تیکه تیکه شده
برای اینکه بتونید این فایل رو به هم متصل کنید باید تعداد کانکشن رو تو تنظیمات IDM روی 1 بگذارید و Resume دانلود رو بزنید تا اون فایل ها به هم ملحق بشن

---------- Post added at 08:19 AM ---------- Previous post was at 08:17 AM ----------

سلام

راهي وجود داره كه در idm به ترتيب صف به صف دانلو كنه و از يه صف بره تو صف بعدي ؟

باید ساعت هر صف رو طوری تنظیم کنی که صف اول تموم شد بره سراغ صف دوم

soheilarfaei
17-12-2010, 11:45
بگو از چه فیلطرشکنی استفاده میکنی تا شمارشو بگم. تو گوگل هم سرچ میکنی میاد. اگر هم نداری پیغام خصوصی بده بت بدم.
من از AOL9.5 استفاده میکنم یه نرم افزار آنتی فیلتر هستش شما تا حالا باهاش کار کردی؟ لطفا راهنماییم کن چون اکانتم داره هدر میره!!!!:41:

omid-p30
17-12-2010, 12:07
من از AOL9.5 استفاده میکنم یه نرم افزار آنتی فیلتر هستش شما تا حالا باهاش کار کردی؟ لطفا راهنماییم کن چون اکانتم داره هدر میره!!!!:41:
به این شکل :

soheilarfaei
17-12-2010, 19:19
به این شکل :
پس یوزر و پسوردش چی میشه نمیخواد؟ و همین عددهارو باید بنویسم؟ مشکلم حل میشه؟

omid-p30
17-12-2010, 20:18
پس یوزر و پسوردش چی میشه نمیخواد؟ و همین عددهارو باید بنویسم؟ مشکلم حل میشه؟

یوزر پسوردش که مال خودشه تا signed on بشه. وقتی شد نه همین شماره ها رو بدی کافیه

DVB-S-XBOX360
17-12-2010, 23:42
تنظیمات بالا رو فقط موقعی ست کنین که لینک فی_لتر هست. در ضمن برای اینکه مستقیم فایل رو از آپلودسنترهای پولی دانلود کنین باید چنین تنظیماتی رو در برنامه IDM ست کنین.

فقط یادتون باشه اون علامت ستاره رو قبل از فایل سرو بگذارین.

.

Haniiii
18-12-2010, 08:55
الان این چندمین باره که این اتفاق برام میفته .... ( رپید باز + IDM )

وقتی لینک رو اد میکنم user و password رپیدباز روش هست !!! .... میزارم شب دانلود شه ... صبح که چک میکنم معمولا دانلود نمیشه ( لینک هایی که یوزر و پس داشتن ) و یوزر و پسشون هم میپره ! به جای یوزر : anonymous رو میزنه و ....

اما لینک های مستقیم بدون یوزر و پس این مشکل رو ندارم !

مشکل از کجاست ؟!

hami32
24-12-2010, 17:38
سلام, من چند روزیه IDmام یه مشکل عجیب پیدا کرده!
یه فایلی رو که دانلود میکنه کامل میشه و بعدش میره سراغ بعدی,با اینکه از لیست فایل کامل شده رو پاک هم میکنم اما چند ساعت دیگه که نگاه میکنم میبینم همون فایل کامل شده رو دوباره آورده تو لیست دانلود و جلوی اسم فایل 2 نوشته و داره دوباره از اول دانلودش می کنه!!!
در ضمن بعضی از فایل هایی که دانلودشون تموم شده از لیست خود به خود غیب میشن! نمی دونم چی میشن,تو فولدر ذخیره هم نیستن,وقتی کامپیوترو ریستارت می کنم میبینم که فایل اومد سر جاش!..
لطفا اگر کسی میدونه چرا راهنمایی کنه....مرسی:41:

M3HRD@D
31-12-2010, 15:12
دوستان چه جور میشه تو idmسرعت دانلود رو جوری تنظیم کرد که کل سرعت رو به دانلود اختصاص نده؟
سرعت من 128 موقع دانلود دیگه نمیتونم تو نت بچرخم

amineem
31-12-2010, 15:28
دوستان چه جور میشه تو idmسرعت دانلود رو جوری تنظیم کرد که کل سرعت رو به دانلود اختصاص نده؟
سرعت من 128 موقع دانلود دیگه نمیتونم تو نت بچرخم

Downloads>>Speed limiter>>turn on

تو قسمت Settings هم مي توني سرعت دلخواه رو بذاري و turn on رو فعال كني

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] and Settings\Administrator\Desktop

akbar_noroozi65
04-01-2011, 10:14
سلام به شما دوستان عزیز و ممنون از اینکه این تاپیک رفع اشکالات را ایجاد کردین. من از وقتی ویندوز سون 7 نصب کردم دیگه آی دی ام IDM نمیتونه اتوماتیک خودشو به اینترنت وصل کنه منظورم وقتییه که من تنظیم میکنم تا شروع به دانلود فایلها بکنه و چون ارورش طولانی بود من ازش عکس گرفتم و در لینک زیر آپلود کردم . من با سواد کمه انگلیسیم به فایروال firewall ویندوز شک کردم که اجازه اتصال به اینترنت رو نمیده اما تا جایی بلد بودم فایر والم غیر فعال کردم ولی از بعضی ها در مورد تنضیمات مخفی فایر وال ویندوز سون شنیدم اگه شما بیشتر میدونید لطفا راهنماییم کنید.اینجوری من مجبورم هر شب از خواب شیرینم بزنم تا بتونم فایلهامو دانلود کنم. تشکر وسپاس

akbar_noroozi65
04-01-2011, 10:33
اینم لینک عکس ارور

pouria_br
04-01-2011, 23:56
سلام به شما دوستان عزیز و ممنون از اینکه این تاپیک رفع اشکالات را ایجاد کردین. من از وقتی ویندوز سون 7 نصب کردم دیگه آی دی ام IDM نمیتونه اتوماتیک خودشو به اینترنت وصل کنه منظورم وقتییه که من تنظیم میکنم تا شروع به دانلود فایلها بکنه و چون ارورش طولانی بود من ازش عکس گرفتم و در لینک زیر آپلود کردم . من با سواد کمه انگلیسیم به فایروال firewall ویندوز شک کردم که اجازه اتصال به اینترنت رو نمیده اما تا جایی بلد بودم فایر والم غیر فعال کردم ولی از بعضی ها در مورد تنضیمات مخفی فایر وال ویندوز سون شنیدم اگه شما بیشتر میدونید لطفا راهنماییم کنید.اینجوری من مجبورم هر شب از خواب شیرینم بزنم تا بتونم فایلهامو دانلود کنم. تشکر وسپاس
نه بابا ربطی به سون نداره
من خودمم همینطوری میشم
یکی از دلیلاش اینه که اینترنت قطعه
شاید شما ببینی کانکته اما از isp مشکل داشته باشه
یا اینکه نمیتونه سرور فایل رو پیدا کنه
اگه اشتباه میگم دوستان صحیحش رو بگن
مرسی

noisymind
05-01-2011, 00:22
دوستان من از internet download accelerator استفاده میکنم و تا الان که همه جور امکاناتی رو برام داشته بعلاوه راحتی کار. میشه بگید internet download manager چه مزایایی نسبت به اولی داره؟

P‌C
05-01-2011, 00:44
دوستان من از internet download accelerator استفاده میکنم و تا الان که همه جور امکاناتی رو برام داشته بعلاوه راحتی کار. میشه بگید internet download manager چه مزایایی نسبت به اولی داره؟
من سالهاست با DAP و IDM کار کردم هر دو اونها حرفه ای و عالی هستند ولی idm به نظر من یوزرفرندلی تر و ساده تر هست در عین حرفه ای بودن! الان هم فقط با idm کار میکنم.
با IDA هم آشنایی ندارم.

sanam.b
05-01-2011, 16:38
با سلام به همه دوستان

وقتی که می خوام Internet Download Manager- IDM
رو نصب کنم error زیر رو نشون می ده

مشکل از کجاست ؟سیستم 64 بیتی ممکنه از اون باشه؟ البته ویندوز اون 7
من به این مسیر رفتم و این فایل رو پیدا کردم . با حذف این فایل ممکنه مشکلم حذف بشه؟
در منوی start گزینه all program یه برنامه به نام IDM است که زیر گزینه به نام QUICK Find داره ولی نمی دونم این برنامه چیه؟. ممکنه این ربط داشته باشد؟

raminsoft
05-01-2011, 19:25
با سلام به همه دوستان

وقتی که می خوام Internet Download Manager- IDM
رو نصب کنم error زیر رو نشون می ده

مشکل از کجاست ؟سیستم 64 بیتی ممکنه از اون باشه؟ البته ویندوز اون 7
من به این مسیر رفتم و این فایل رو پیدا کردم . با حذف این فایل ممکنه مشکلم حذف بشه؟
در منوی start گزینه all program یه برنامه به نام IDM است که زیر گزینه به نام QUICK Find داره ولی نمی دونم این برنامه چیه؟. ممکنه این ربط داشته باشد؟

1- اگر ورژن قبلی داشته این نرم افزار اول پاکش کن
2- داخل ویندوز 7 حتما راست کلیک کن و بصورت Run as Administrator اجرا کن فایل ست آپ رو
دیگه نباید مشکلی باشه ولی اگر بود
داخل task manager ببین همچین تسکی موجوده اگر بود end proses کن

sib881
08-01-2011, 07:30
یه سوال. آیا تو IDM میشه برای سرعت دانلود هم سقف تعیین کرد یا نه؟
مثلا میخوام سرعت دانلودم بیشتر از 100 کیلو نشه تا بتونم همزمان هم دانلود کنم و هم توی وب بچرخم

sib881
08-01-2011, 15:27
یه سوال. آیا تو IDM میشه برای سرعت دانلود هم سقف تعیین کرد یا نه؟
مثلا میخوام سرعت دانلودم بیشتر از 100 کیلو نشه تا بتونم همزمان هم دانلود کنم و هم توی وب بچرخم

خودم پیدا کردم. میشه...

Cyber-PC
10-01-2011, 23:33
میشه یکی از دوستان نحوه دانلود از rapidbaz و rapidpars توسط JDownloader رو توضیح بده ؟
تا جایی که من دیدم host های premium این برنامه محدود به لیست خودش هست و نمیشه بهش مثل IDM اضافه کرد

Cyber-PC
11-01-2011, 00:12
خودم پیدا کردم. میشه...

دوست عزیز اگه میشه برای منم بگو چطور میشه اینکار رو انجام داد این موضوع برای منم سوال هستش

---
منم پیداش کردم :31:
برای دوستان دیگه این قابلیت در منو downloads قسمت speed limiter هست که باید روشنش کنید

شهنام89
11-01-2011, 21:35
سلام
کرک واسه دانلودمنیجر تو ویندوز7-64بیتی می خواستم.

شهنام89
13-01-2011, 11:18
سلام
کرک واسه دانلودمنیجر تو ویندوز7-64بیتی می خواستم.

کسی نیست؟؟؟:19:

*Shayan*
13-01-2011, 11:23
کسی نیست؟؟؟:19:
سلام

بهتر بود در بخش نرم افزار مینوشتین.

این رو Dreamland در انجمن گذاشته:

noisymind
16-01-2011, 20:23
دوستان ببخشید تو IDA وقتی فایلی دانلود میشه ( مثلا فیلم ) تو فولدری که داره دانلود میکنه یک فایل به نام اون فیلم میسازه و با حجم کامل اون فیلم ( که اگه فایل رو با KM باز کنید حتی میشه تا جایی که دانلود شده هم دید ) و حالا به هر دلیلی اگه نرم افزار IDA پاک بشه یا لیست دانلودش رو کسی پاک کنه , با کلیک کردن رو همون فایلی که ساخته , دوباره دانلود همون فایل برمیگرده به لیست برنامه و از بقیه فیلم رو دانلود میکنه. میخوام ببینم IDM هم این جوری هست؟ چون کلی فایل نصفه دانلود کرده بودم و به خاطر کرک جدید مجبور بودم برنامه رو پاک کنم و دوباره نصب کنم. حالا اون فایلهای نصفه همش از بین رفته؟!

Haniiii
19-01-2011, 13:24
سلام دوستان !

توی نرم افزار Internet Download Manager .... بخش batch Download حداکثر تعداد همزمان آدرسی که میشه اضافه کرد 1000 تا هست ...

دنبال نرم افزاری هستم که تعداد دانلود همزمانش بیشتر از این باشه ... ( فقط بخش batch دانلودش برام مهمه که داشته باشه !!! ... )

ممنون میشم معرفی کنید

razizo
19-01-2011, 14:13
مس دانلودر رو امتحان کردی؟

من ۱۰۰۰ تا نداشتم که بزارم ولی خیلی قویه.

Haniiii
19-01-2011, 21:46
الان با HiDownload تونستم تعداد 1000000 تا بزارم !!! ... ولی سرعتش خیلی کمه ! 4 ساعت طول کشید اضافه کنه ... چیزی سراغ ندارین که سریع کارم رو راه بندازه ؟!

---------- Post added at 09:46 PM ---------- Previous post was at 09:46 PM ----------

مس دانلودر رو امتحان کردی؟

من ۱۰۰۰ تا نداشتم که بزارم ولی خیلی قویه.
دانلودش کردم ... ولی batch Download کدوم بخشش هست !؟

Haniiii
19-01-2011, 22:32
الان با HiDownload تونستم تعداد 1000000 تا بزارم !!! ... ولی سرعتش خیلی کمه ! 4 ساعت طول کشید اضافه کنه ... چیزی سراغ ندارین که سریع کارم رو راه بندازه ؟!
همین الان اینم هنگ کرد !!!! ... و ....

راهی نداره ؟! از هاست شخصی نمیتونم اینکار رو انجام بدم ؟!

moneymba
20-01-2011, 08:58
سلام دوستان. من از adsl آسياتك استفاده ميكنم.128 محدود. روز اولي كه نصبش كردن، idm رو نصب كردم. قبلش از نسخه پرتابلش استفاده ميكردم اما گفتم يه دائميش رو نصب كنم و از دانلود شبانه رايگانش نهايت فيض رو ببرم:21:
سرعت روز اولش عالي بود.آهنگ 5 مگي رو تو 10 ثانيه دان كرد:5: خيلي بهم حال داد:5:با 100-120 دان ميكرد. اما نميدونم چرا از روز دوم idm قاط زد و نهايت سرعتش شد25:41: روز اول ويندوزم ويستا بود.30 روزه.گتم شايد ايراد از اون باشه. ويندوز xp زدم. بازم نشد. الن موندم چيكار كنم!:13:

شهنام89
20-01-2011, 11:27
سلام دوستان. من از adsl آسياتك استفاده ميكنم.128 محدود. روز اولي كه نصبش كردن، idm رو نصب كردم. قبلش از نسخه پرتابلش استفاده ميكردم اما گفتم يه دائميش رو نصب كنم و از دانلود شبانه رايگانش نهايت فيض رو ببرم:21:
سرعت روز اولش عالي بود.آهنگ 5 مگي رو تو 10 ثانيه دان كرد:5: خيلي بهم حال داد:5:با 100-120 دان ميكرد. اما نميدونم چرا از روز دوم idm قاط زد و نهايت سرعتش شد25:41: روز اول ويندوزم ويستا بود.30 روزه.گتم شايد ايراد از اون باشه. ويندوز xp زدم. بازم نشد. الن موندم چيكار كنم!:13:
شما گزینه Speed Limiter را چک کن باید Turn Of باشه
این چیزی که شما میگید از نظر علمی قابل پذیرش نیست!دانلود 100-125 واسه سرعت بالای 512kb در ثانیه است!
سرعت 128 معمولا باید سرعت 12 تا 18kb دانلود کنه!
تازه 25kbدانلود واسه سرویس 128 خیلی عالیه!!!

reb
20-01-2011, 11:34
شما گزینه Speed Limiter را چک کن باید Turn Of باشه
این چیزی که شما میگید از نظر علمی قابل پذیرش نیست!دانلود 100-125 واسه سرعت بالای 512kb در ثانیه است!

کدوم علم برادر؟ ارتباطاتی به علم نداره آسیا تک اسمی 128میده ولی عملا بالای یک مگه.

شهنام89
20-01-2011, 12:22
کدوم علم برادر؟ ارتباطاتی به علم نداره آسیا تک اسمی 128میده ولی عملا بالای یک مگه.

عزیزم اون واسه زمانی که شما 128 ترافیک محدود بگیری در اینجور سرویس های محدود، Isp سرعت باز می زاره تا شما زوتر حجمتو مصرف کنی!
ولی اگر 128 نامحدود بگیری به شدت جلوی سرعت و می گیرن که Isp ضرر نکنه!
تازه این نرم افزارم برای همه Isp ها نیست و فقط یه سریشون مثل پارس آنلاین شاتل صبانت و....
از اسیا تک خبر ندارم!!!

Alireza-Khan
21-01-2011, 13:56
سلام به همه ! این مشکل از کجاست ؟ تازه ویندوز 7 نصب کردم با این پیغام مواجه می شم !!!!!

noisymind
24-01-2011, 15:42
طبق مشكلاتي كه چند پست بالاتر گفتم و ظاهرا هيچ جواب و راه حلي هم نداره! به نظرم بهترين منيجر دانلود IDA هست و دوباره برگشتم به همين نرم افزار كه همه كارهاي IDM رو بعلاوه كارهاي ديگه كه ذكر كردم هم انجام ميده و مشكل كرك هم نداره!

saied2009
25-01-2011, 03:35
سلام دوستان:

من یه بدشانسی اوردم یه فایل حجیم رو دانلود کردم تا 95% رسید بعد یکهو فایل توی لیست idm پاک شد(دستم خورد روی دیلیت)

ایا راهی هست که دوباره برگردونم و دانلود رو ادامه بدم یا مجبورم از اول دانلود کنم

چی کار کنم

omid-p30
25-01-2011, 07:15
سلام دوستان:

من یه بدشانسی اوردم یه فایل حجیم رو دانلود کردم تا 95% رسید بعد یکهو فایل توی لیست idm پاک شد(دستم خورد روی دیلیت)

ایا راهی هست که دوباره برگردونم و دانلود رو ادامه بدم یا مجبورم از اول دانلود کنم

چی کار کنم
سوال خوبیه، کسی میدونه ؟

mehdi1183
25-01-2011, 15:15
من یک فایل با لینک زیر می خوام با idm دانلود کنم ولی خطای 403 forbidden میده

لطفا راهنمایی ام کنید

omid-p30
25-01-2011, 16:02
من یک فایل با لینک زیر می خوام با idm دانلود کنم ولی خطای 403 forbidden میده

لطفا راهنمایی ام کنید
چون لینک فیلطر هست این پیغام رو میده. باید از فیلطر شکن استفاده کنید و تنظیماتش رو در idm وارد کنید.

Haniiii
28-01-2011, 15:01
یه ویژگی جدید در ورژن جدید IDM ( در ویندوز ) 7:

power67
28-01-2011, 17:07
سلام دوستان:

چی کار کنم
با برنامهای ریکاوری یه تلاشی بکن شاید باسیستم ریستور بتونی یه کاری بکنی

mehdi30nema
31-01-2011, 14:59
بچه ها یه مشکل :

من الان یه مدت طولانی هست که از IDM استفاده میکنم و هیچ مشکلی هم نداشتم ، یعنی تمام لینک های مستقیم و غیر مستقیم را با IDM دانلود میکردم .
ولی الان یه مدتی هست که فایل های مستقیم را دانلود میکنم اما فایل های غیر مستقیم از سرور های رپید شر ، هات فایل ، و کلیه سرور های دیگه را نمیتونم با IDM دانلود کنم و به صورت معمولی از طریق خود ویندوز سیو میشه روی کامپیوتر .

فکر میکنید مشکل چیه ؟

omid-p30
31-01-2011, 16:31
بچه ها یه مشکل :

من الان یه مدت طولانی هست که از IDM استفاده میکنم و هیچ مشکلی هم نداشتم ، یعنی تمام لینک های مستقیم و غیر مستقیم را با IDM دانلود میکردم .
ولی الان یه مدتی هست که فایل های مستقیم را دانلود میکنم اما فایل های غیر مستقیم از سرور های رپید شر ، هات فایل ، و کلیه سرور های دیگه را نمیتونم با IDM دانلود کنم و به صورت معمولی از طریق خود ویندوز سیو میشه روی کامپیوتر .

فکر میکنید مشکل چیه ؟
با پاک کردن و نصب دوباره برنامه مشکل برطرف نشد ؟

mehdi30nema
31-01-2011, 20:17
با پاک کردن و نصب دوباره برنامه مشکل برطرف نشد ؟

نه نشد . امروز دوبار از اول ریختم ولی بازم نشد .
یعنی همه چی درسته ( مثلا فایل های اتچ شده در ایمیل یا هر چیزه دیگه ایی ) با IDM دانلود میشه ولی نمیدونم چرا وقتی از سرور هایی مثا رپید ، هات فایل ، مگا آپلود و... میخام دانلود کنم به صورت اتومات با IDM دانلود نمیکنه و پنجره خود ویندوز برای save فایل باز میشه .

omid-p30
31-01-2011, 20:27
نه نشد . امروز دوبار از اول ریختم ولی بازم نشد .
یعنی همه چی درسته ( مثلا فایل های اتچ شده در ایمیل یا هر چیزه دیگه ایی ) با IDM دانلود میشه ولی نمیدونم چرا وقتی از سرور هایی مثا رپید ، هات فایل ، مگا آپلود و... میخام دانلود کنم به صورت اتومات با IDM دانلود نمیکنه و پنجره خود ویندوز برای save فایل باز میشه .
اول حتما برنامه رو اگر آپدیت نیست به آخرین ورژن ارتقا بده.
بعد در قسمت options,,,downloads
گزینه اول یعنی
Start downloading immediately while displaying
رو اگر فعال نیست فعال کن. ببین درست میشه یا نه.
توضیحات بیشتر اینجا :

hami32
01-02-2011, 02:32
سلام :

من تازگی idm ام نمیدونم چش شده! یه فایلی رو که تا یک درصدی دانلود می کنه stop که میکنم,وقتی دوباره resume یا start queue رو میزنم میره از اول از 0% شروع میکنه دانلود می کنه..
لطفا راهنمایی کنید......

mili_k
01-02-2011, 04:03
سلام :

من تازگی idm ام نمیدونم چش شده! یه فایلی رو که تا یک درصدی دانلود می کنه stop که میکنم,وقتی دوباره resume یا start queue رو میزنم میره از اول از 0% شروع میکنه دانلود می کنه..
لطفا راهنمایی کنید......

احتمالاً لینکی که داری ازش دانلود میکنی قابلیت Resume نداره...

بعضی وقت ها لینک هایی که قابلیت Resume هم دارند اگر مدت زمان 12 تا 24 ساعت دانلود شما کامل نشه، لینک رو از سرور ریستارت می کنن و شما مجبور میشی از اول دانلود کُنی.

اگر از IDM استفاده میکُنی این روش رو که بهت میگم امتحان کن شاید بتونی دانلود رو ادامه بدی، اول IDM رو Exit کن و دوباره اجراش کن اگر جواب نداد سیستم رو یک بار Restart کن.

IranApadana
01-02-2011, 09:18
درود
قبلاً با IDM تو سایتهایی مثل یوتیوب و... وقتی ویدیویی رو میخواستم ببینم لینک IDM ظاهر میشد و میتونستی دانلودش کنی.(البته بدون رزیوم)
الان لینکش میاد اما به هیچ عنوان دانلود نمیکنه.انگار لینکش خرابه..!
راهی هست بتونم دانلود کنم؟
ورژن IDM هم IDM 6.04 Build 3 هست.پاکشم کردم دوباره نصب هم کردم اما نشد..

mehdisatss
01-02-2011, 16:02
چون لینک فیلطر هست این پیغام رو میده. باید از فیلطر شکن استفاده کنید و تنظیماتش رو در idm وارد کنید.

یعنی اگه ویpن نداریم بازم میشه با IDM دانلود کرد؟ تنظیمات چی رو؟؟

omid-p30
01-02-2011, 16:14
یعنی اگه ویpن نداریم بازم میشه با IDM دانلود کرد؟ تنظیمات چی رو؟؟
بله، با فیلطرشکن میشه دانلود کرد. تنظیمات فیلطرشکن مربوطه هم هم در بخش Options,,,Proxy وارد میشند.

---------- Post added at 04:14 PM ---------- Previous post was at 04:13 PM ----------

درود
قبلاً با IDM تو سایتهایی مثل یوتیوب و... وقتی ویدیویی رو میخواستم ببینم لینک IDM ظاهر میشد و میتونستی دانلودش کنی.(البته بدون رزیوم)
الان لینکش میاد اما به هیچ عنوان دانلود نمیکنه.انگار لینکش خرابه..!
راهی هست بتونم دانلود کنم؟
ورژن IDM هم IDM 6.04 Build 3 هست.پاکشم کردم دوباره نصب هم کردم اما نشد..
چه اروری میده ؟

IranApadana
01-02-2011, 18:45
مثلاً واسه یه کلیپ که لینک دانلودش رو میاره این ارور رو میده:

omid-p30
01-02-2011, 18:52
مثلاً واسه یه کلیپ که لینک دانلودش رو میاره این ارور رو میده:

اروری که در بخش details نوشته همونی هست که مربوط به دانلود از لینک های فیلطر شده هست.
مطمینی تنظیمات بخش proxy رو درست و مطابق فیلطرشکن مورد استفاده اعمال کردی ؟

IranApadana
02-02-2011, 00:30
تنظیماتشو دستکاری کردم بعضی ها رو میزنه واسه دانلود بعضی ها رو نه
ممنون

hami32
02-02-2011, 16:34
احتمالاً لینکی که داری ازش دانلود میکنی قابلیت Resume نداره...

بعضی وقت ها لینک هایی که قابلیت Resume هم دارند اگر مدت زمان 12 تا 24 ساعت دانلود شما کامل نشه، لینک رو از سرور ریستارت می کنن و شما مجبور میشی از اول دانلود کُنی.

اگر از IDM استفاده میکُنی این روش رو که بهت میگم امتحان کن شاید بتونی دانلود رو ادامه بدی، اول IDM رو Exit کن و دوباره اجراش کن اگر جواب نداد سیستم رو یک بار Restart کن.

ممنون از توجه تون..
فایل هایی که دانلود میکنم همگی قابلیت resume دارن چون همشون مال rapidbaz هستن... ..موندم چکار کنم..

omid-p30
02-02-2011, 18:01
ممنون از توجه تون..
فایل هایی که دانلود میکنم همگی قابلیت resume دارن چون همشون مال rapidbaz هستن... ..موندم چکار کنم..
آخرین ورژن رو داری ؟ شاید باگ باشه، برا من هم قبلا اینطوری میشد.

همینطور میتونه به خاطر عوض شدن IP باشه. مثلا وقتی موقع شروع دانلود تنظیمات روی ------ باشه و موقع ادامه اون بدون ------.

raminsoft
02-02-2011, 20:46
ممنون از توجه تون..
تنظیمات دانلود منیجرتان مشکل داره ، باید بصورت زیر قرار بدهید :

moneymba
04-02-2011, 12:33

خدایا یا منو بکش یا بازم من رو بکش!!!
از همه معذرت میخوام ولی تو این فروم بیشتر از از ده نفر خبر نداره که وظیفه ی اصلی دانلود منیجر افزایش سرعت دانلود هست نه قابلیت دانلود در چند زمان(resume)
تو خود سایت IDM نوشته: افزایش سرعت اینترنت تا 500% اونوقت شما و یا دیگه دوستان تو این موضوع شک میکنن که چرا من با سرعت 128 میتونم با 24 دانلود کنم و عجیبتر از همه چیز برا اونا اینکه که من میخوام با سرعت 100 دانلوود کنم!!!!
بازم میگم من بار اول تونستم با سرعت 110 دانلود کنم ولی بعد کرکش کار دستمون داد و دیگه رفت تو خط 24!!!

اصلی ترین دلیلی که ما نمیتونیم با 5 برابر سرعت دانلود کنیم بر میگرده به بحث کرک شده و ارجینال.این فبلیت فقط در سری ارجینال جود داره.

منضر جواب های دیگه هستم...:21::21:

Ship Storm
04-02-2011, 12:57
خدایا یا منو بکش یا بازم من رو بکش!!!
از همه معذرت میخوام ولی تو این فروم بیشتر از از ده نفر خبر نداره که وظیفه ی اصلی دانلود منیجر افزایش سرعت دانلود هست نه قابلیت دانلود در چند زمان(resume)
تو خود سایت IDM نوشته: افزایش سرعت اینترنت تا 500% اونوقت شما و یا دیگه دوستان تو این موضوع شک میکنن که چرا من با سرعت 128 میتونم با 24 دانلود کنم و عجیبتر از همه چیز برا اونا اینکه که من میخوام با سرعت 100 دانلوود کنم!!!!
بازم میگم من بار اول تونستم با سرعت 110 دانلود کنم ولی بعد کرکش کار دستمون داد و دیگه رفت تو خط 24!!!

اصلی ترین دلیلی که ما نمیتونیم با 5 برابر سرعت دانلود کنیم بر میگرده به بحث کرک شده و ارجینال.این فبلیت فقط در سری ارجینال جود داره.

منضر جواب های دیگه هستم...:21::21:

وظایف IDM دقیق گفته شده و یکی از موارد افزایش سرعت دانلود از طریق کانکشن هایی هست که میزنه به سرور اون سایت و بسته به نوع سرعت سرویس شما باید انتخاب درستی بشه که باعث افزایش سرعت بشه نه کاهش سرعت
شما اگه سرویس اینترنتیتون 128 باشه و تعداد کانکشن رو بزاری رو 16 کار صحیحی نیست چون به هر کانکشن قراره 1 کیلوبایت سرعت برسه که در نیجه تعدادی از کانکشن ها همیشه در حالت Send Get میمونن و نمیتونن دانلود رو انجام بدن و فقط ترافیک و پهنای باند رو بیخود میگیرن
بهترین حالت برای سرویس 128 تعداد 4 کانکشن هست که نهایت میشه تا 8 کانکشن بالا برد اونم در صورتی که هر 8 کانکشن در حال دانلود باشن و هیچکدوم روی Send Get گیر نکنه
در مورد کرک کردن نرم افزار هم شما کرک سالم و صحیح گیر بیاری مشکلی پیش نمیاره
شما میتونی تست کنی
نرم افزار رو بصورت Trial نصب کن ببین سرعت دانلودت چطوره و بعد کرکش کن ببین چطوره
من شخصا از نرم افزار کرک شده استفاده میکنم و سرعت دانلود 190 هست و مشکل خاصی هم نیست
بستگی به پهنای باند شما و مرکز مخابراتی که در اون مشترک هستید سرعتی به شما تعلق گرفته که در ساعاتی که کاربران کمتر در حال استفاده باشن سرعت بیشتر و در بقیه حالات سرعت کمتری رو شاهد هستید

Arash4484
06-02-2011, 02:02
دوستان یه سوال مهم دارم
لیست IDM در نگهداری تعداد فایلهای دانلود شده محدودیت داره؟
تا حالا پیش اومده براتون بعد یک مدت لیست رو پاکسازی کنه؟
تا حالا باو جود لیستهای طولانی دانلود این موضوع برام پیش نیامده بود و همیشه از طریق دانلود منیجرم اکسپلور میکردم....خیلی راحت بود توی کتگوری ها ...اما داشتم یک فایل ناتمام رو بعد از کرک پاک میکردم کل تمام شده ها پرید!

---------------------
پ.ن: شاید جای سوال من اینجا بود:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]كليه ی بحث ها،سوالات و مشكلات درباره ی مديريت دانلودها و دانلود

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدباور کنید فرق این دو تا تاپیک خیلی کمرنگه

Ship Storm
06-02-2011, 06:13
دوستان یه سوال مهم دارم
لیست IDM در نگهداری تعداد فایلهای دانلود شده محدودیت داره؟
تا حالا پیش اومده براتون بعد یک مدت لیست رو پاکسازی کنه؟
تا حالا باو جود لیستهای طولانی دانلود این موضوع برام پیش نیامده بود و همیشه از طریق دانلود منیجرم اکسپلور میکردم....خیلی راحت بود توی کتگوری ها ...اما داشتم یک فایل ناتمام رو بعد از کرک پاک میکردم کل تمام شده ها پرید!

---------------------
پ.ن: شاید جای سوال من اینجا بود:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]كليه ی بحث ها،سوالات و مشكلات درباره ی مديريت دانلودها و دانلود

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدباور کنید فرق این دو تا تاپیک خیلی کمرنگه

نخیر در نگهداری محدودیتی نداره
اگر همچین مشکلی پیش اومده براتون امکانش هست سیستمون آلوده به ترجان و ویروس شده باشه و یا نرم افزار دچار مشکل شده باشه و شاید هم کسی دستکاری کرده نرم افزار رو

Arash4484
06-02-2011, 12:18
نخیر در نگهداری محدودیتی نداره
اگر همچین مشکلی پیش اومده براتون امکانش هست سیستمون آلوده به ترجان و ویروس شده باشه و یا نرم افزار دچار مشکل شده باشه و شاید هم کسی دستکاری کرده نرم افزار رو

حق باشماست.برای من تا حالا پیش نیومده بود ولی چون اینبار دیگه خیلی خیلی لیست دانلود بلند بود شک کردم.

علت 100% از کرک جدیده که یک فایل جایگزین EXE در برنامه است و بصورت مینیمال طراحی شده.

کسی میدونه این لیست رو IDM در کجا نگهداری میکنه تا در صورت نیاز بشه بازیابیش کرد؟

P‌C
06-02-2011, 13:11
کسی میدونه این لیست رو IDM در کجا نگهداری میکنه تا در صورت نیاز بشه بازیابیش کرد؟
همیشه از این فولدر(key) ریجستری پشتیبان بگیرید تا لیستتون و حتی سایر تنظیمات و login های اکانتهاتون رو از دست ندید:

Arash4484
07-02-2011, 16:00
همیشه از این فولدر(key) ریجستری پشتیبان بگیرید تا لیستتون و حتی سایر تنظیمات و login های اکانتهاتون رو از دست ندید:

خیلی راهنمایی خوبی کردی:11:

از کل فلدرش میشه کل تنظیمات IDM . میدونید دقیقن keyی که لیست دانلود شده ها ونشده ها رو دارکدومه؟