PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکلات بازی Company Of Heros و Oppsing Fronts بصورت Multiplayer

dr_bijan
17-10-2008, 15:13
ظاهرا بهترین بازی استراتژیک سال 2005 (COH) در قسمت بازیهای Online جاش خالیه.
من و دوستام چندین سال بود که COH رو بصورت LAN بازی میکردیم و حتی هاب هم گرفته بودیم و چند نفری بازی میکریدم. ولی هیچوقت نتونسته بودیم اون رو Online بازی کنیم. تا اینکه قسمت دوم یعنی Opposing Fronts رسید و این امکان رو میداد که با 4 نیرو (به جای 2 نیرو) بازی کنی، ولی مشکل این بود که با همون تنظیمات قبلی ما حتی نتونستیم این رو LAN بازی کنیم، چه برسه به Online.

حالا سوال من اینه و امیدوارم بتونید به ما دیوانگان Company کمک کنید !!
1
. آیا کسی این 2 بازی رو Online بازی کرده و اگه کرده ممنون میشم اینجا کمک کنه
2. آیا کسی Opposing Fronts رو Lan یا Online بازی کرده ؟ من با همون تنظیماتی که COH رو بازی کردم (قسمت اول) نتونستم قسمت دوم (OF) رو بازی کنم و پیغام میده: Could Not Join to All Players in game.

منتظرتون هستم. ضمن اینکه دعوت میکنم بعد از حا این موضوع COH رو بصورت Online با هم تجربه کنیم.

dr_bijan
18-02-2009, 19:10
واقعا انتظار دارم یه حرفه ای اینجا باشه و کمک کنه

neo_345
18-02-2009, 23:07
ایول منم companey of heroes رو پایم
البته زیاد حرفه ای نیستم
یادش بخیر واقعا حسی می داد
اگه آنلاینش رو کسی بلده یاد بده لطفا

Amir HOSEIN V
26-06-2018, 11:31
ظاهرا بهترین بازی استراتژیک سال 2005 (COH) در قسمت بازیهای Online جاش خالیه.
من و دوستام چندین سال بود که COH رو بصورت LAN بازی میکردیم و حتی هاب هم گرفته بودیم و چند نفری بازی میکریدم. ولی هیچوقت نتونسته بودیم اون رو Online بازی کنیم. تا اینکه قسمت دوم یعنی Opposing Fronts رسید و این امکان رو میداد که با 4 نیرو (به جای 2 نیرو) بازی کنی، ولی مشکل این بود که با همون تنظیمات قبلی ما حتی نتونستیم این رو LAN بازی کنیم، چه برسه به Online.

حالا سوال من اینه و امیدوارم بتونید به ما دیوانگان Company کمک کنید !!
1
. آیا کسی این 2 بازی رو Online بازی کرده و اگه کرده ممنون میشم اینجا کمک کنه
2. آیا کسی Opposing Fronts رو Lan یا Online بازی کرده ؟ من با همون تنظیماتی که COH رو بازی کردم (قسمت اول) نتونستم قسمت دوم (OF) رو بازی کنم و پیغام میده: Could Not Join to All Players in game.

منتظرتون هستم. ضمن اینکه دعوت میکنم بعد از حا این موضوع COH رو بصورت Online با هم تجربه کنیم.

سلام....شما بلدید که چطوری میشه xp و rank رو باز کرد من steam رو هم نصب کردم اما نمیزاره xp و rank بگیرم....لطفا راهنماییم کنید