PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : راهنایی خرید یه چاپگر چند کاره.

TURBO_BOY2006
16-10-2008, 13:59
سلام بچه ها.

اگه میشه منو راهنمایی کنید.من میخواستم یه چاپگر چند کاره بگیرم نمیدونم چی بگیرم؟؟؟:41:
چاپگر لیزری باشه یا جوهر افشان؟
جوهر افشان و لیزری چیه ؟ کدوم خرج کمتری دارن؟ (منظورم جوهرشونه)
اگه منو راهنمایی کنید ممنون میشم.
اینم ببینید چطوره؟
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
ممنون:11:

TURBO_BOY2006
17-10-2008, 11:54
سلام بچه ها.

اگه میشه منو راهنمایی کنید.من میخواستم یه چاپگر چند کاره بگیرم نمیدونم چی بگیرم؟؟؟:41:
چاپگر لیزری باشه یا جوهر افشان؟
جوهر افشان و لیزری چیه ؟ کدوم خرج کمتری دارن؟ (منظورم جوهرشونه)
اگه منو راهنمایی کنید ممنون میشم.
اینم ببینید چطوره؟
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
ممنون:11:

سلام بچه ها:11:

کسی مارو تحویل نمیگیره؟ من یه چاپگر چند کاره خوب میخوام بگیرم اگه فکس هم داشته باشه که دیگه توپه !!! اگه کسی از اساتید من اطلاعاتی داره حداقل به یکی از سوالاتم جواب بده:

1-پرینتر چند کاره HP 5610 که اینم مشخصاتشه
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید خوبه؟اگه نه یکی دیگه بمن معرفی کنید؟؟

2-این پرینت hp 5610 جوهرافشان هست یعنی من باید واسه چاپ توش جوهر یا کارتریج:13: بذارم .من نمیدونم این چیه میخواستم بدونم قیمتش چنده؟ ارزش داره؟

3-میگن چاپگر جوهر افشان زود خراب میشه!!!!!!! درسته؟؟

4-اصلآ این چاپگر کیفیت داره ؟ (شاید بخوام باهاش عکس چاپ کنم)

5-این چاپگر هم با pc کار میکنه هم بدون pc ؟ آ خه باید دوتا بگیرم یکیش واسه pc هست؟؟(میخوام از کپی و فکس اون بدون pc هم استفاده کنم)

6-من میخواستم بدونم این پرینتر که تو این سایت معرفی شده 5610 هست یا 5600؟؟؟ اخه اولش گفتن 5610 ، ولی آخرش تو بررسیش گفته 5600 ؟؟

7-چاپگر لیزری دیگه کارتریج یا جوهر نمیخاد؟؟؟چطوری کار میکنه؟یکه به من معرفی کنید اگه ممکنه فکس هم داشته باشه.

اگه کسی میتونه تو رو خدا کمکم کنه.من نمیخوام بعد از اینکه دوتا رو گرفتم پشیمان شم. من تا 100 تا 150 نهایتآ 200 هزار ولخرجی کنم (برای هر کدومشون)

خواهش میکنم اگه از دوستان کسی هم این پرینتر رو گرفته منو راهنمایی کنه
بازم از دوستای خوبم ممنونم:11: ببخشید سرتون رو درد آوردم.زیاد سوال پرسیدم.:11:

TURBO_BOY2006
18-10-2008, 19:09
من باید چیکار کنم یکه یه نگاهی هم به ما بندازه

بابا ثواب داره ما رو کمک کنید!!!!!!!!!!!!

JUDYABBOT
18-10-2008, 20:43
من باید چیکار کنم یکه یه نگاهی هم به ما بندازه

بابا ثواب داره ما رو کمک کنید!!!!!!!!!!!!

سلام
من از اساتید نیستم
اما کاشکی در این خصوص یه سرچی توی همین انجمن میکردی و مطالب زیادی در این مورد توضیح داده شده و دوستان راهنمائی شدن و الان هم فقط میتونم اینو بگم که اگه میخوای از این چاپگر های سه یا چند کاره بطور مرتب استفاده بکنی بهتره که همه اینا رو بصورت جدا جدا بگیری و این چند کاره ها رو در کل فراموش کنی به دلایلی که قبلا برای دوستان دیگه توضیح داده بودم از جمله اینکه
هزینه اونا زیاد هست (کارتریج و شارژ)
کیفیت اسکن اون افتضاحه ( در هر مدلی و با هر قیمتی!!)
اگه یکیشون خراب بشه معمولا همه‌شون رو از کار میندازه!
اینو بر حسب تجربه میگم که فقط کلاس دارن و بس و به درد کارهای روزمره و استفاده اقتصادی نمیخوره
نسبت به هزینه‌ای که میخوای بالای اون صرف کنی بهتره که پرینتر و اسکنر و فکس رو جدا جدا بگیری
موفق باشی

JUDYABBOT
18-10-2008, 21:07
سلام بچه ها:11:

کسی مارو تحویل نمیگیره؟ من یه چاپگر چند کاره خوب میخوام بگیرم اگه فکس هم داشته باشه که دیگه توپه !!! اگه کسی از اساتید من اطلاعاتی داره حداقل به یکی از سوالاتم جواب بده:

1-پرینتر چند کاره HP 5610 که اینم مشخصاتشه
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید خوبه؟اگه نه یکی دیگه بمن معرفی کنید؟؟

2-این پرینت hp 5610 جوهرافشان هست یعنی من باید واسه چاپ توش جوهر یا کارتریج:13: بذارم .من نمیدونم این چیه میخواستم بدونم قیمتش چنده؟ ارزش داره؟

3-میگن چاپگر جوهر افشان زود خراب میشه!!!!!!! درسته؟؟

4-اصلآ این چاپگر کیفیت داره ؟ (شاید بخوام باهاش عکس چاپ کنم)

5-این چاپگر هم با pc کار میکنه هم بدون pc ؟ آ خه باید دوتا بگیرم یکیش واسه pc هست؟؟(میخوام از کپی و فکس اون بدون pc هم استفاده کنم)

6-من میخواستم بدونم این پرینتر که تو این سایت معرفی شده 5610 هست یا 5600؟؟؟ اخه اولش گفتن 5610 ، ولی آخرش تو بررسیش گفته 5600 ؟؟

7-چاپگر لیزری دیگه کارتریج یا جوهر نمیخاد؟؟؟چطوری کار میکنه؟یکه به من معرفی کنید اگه ممکنه فکس هم داشته باشه.

اگه کسی میتونه تو رو خدا کمکم کنه.من نمیخوام بعد از اینکه دوتا رو گرفتم پشیمان شم. من تا 100 تا 150 نهایتآ 200 هزار ولخرجی کنم (برای هر کدومشون)

خواهش میکنم اگه از دوستان کسی هم این پرینتر رو گرفته منو راهنمایی کنه
بازم از دوستای خوبم ممنونم:11: ببخشید سرتون رو درد آوردم.زیاد سوال پرسیدم.:11:

درمورد سایر سئوالاتت شاید در پست قبلی توضیحات لازم رو داده باشم اما د مورد سئوالاتت در این پست!!!چ
1 چاپگرهای چند کاره رو فراموش کن
2 بله هم جوهر میخواد و هم کارتریج که نه خرید کارتریج اون به صرفه هست و نه شارژ اون (اگه بدی برات شارژش بکنن)
3 چاپگرهای جوهرافشان اصلا زود خراب نمیشن اما این چند کاره ها چرا! زود خراب میشن ( تجربه ‌ی من اینو میگه)
4 آره کیفیتشون خوبه هم یک کاره‌ش ( پرینتر خالی) و هم چند کاره‌ش ( که اصلا نمیصرفه)
5 کپی مستقیم اون بدون pc کیفیت خوبی داره اما اسکن اون با pc خیلی مزخرفه( به دلایل اقتصادی و برای فروش راحت تر شرکتهای سازنده اونا.......)!!!!!!!
6 زیاد باهم توفیری ندارن!
7 چرا که نه!!! چاپگرهای لیزری هم ، هم کارتریج میخواد و هم پودر ( به جای جوهر در جوهر افشان) توی لیزری پودر میریزن فکر میکنی این سیاهی!! از کجا میاد؟!!
8 بیخیال چند کاره‌ها
اونا رو جدا جدا بگیر تازه ممکنه 200 تومن هم خرجی نداشته باشن
9 موفق باشی
10 شب بخیر!!!
11 یا شاید هم روزت بخیر!!!:10:

TURBO_BOY2006
18-10-2008, 22:46
درمورد سایر سئوالاتت شاید در پست قبلی توضیحات لازم رو داده باشم اما د مورد سئوالاتت در این پست!!!چ
1 چاپگرهای چند کاره رو فراموش کن
2 بله هم جوهر میخواد و هم کارتریج که نه خرید کارتریج اون به صرفه هست و نه شارژ اون (اگه بدی برات شارژش بکنن)
3 چاپگرهای جوهرافشان اصلا زود خراب نمیشن اما این چند کاره ها چرا! زود خراب میشن ( تجربه ‌ی من اینو میگه)
4 آره کیفیتشون خوبه هم یک کاره‌ش ( پرینتر خالی) و هم چند کاره‌ش ( که اصلا نمیصرفه)
5 کپی مستقیم اون بدون pc کیفیت خوبی داره اما اسکن اون با pc خیلی مزخرفه( به دلایل اقتصادی و برای فروش راحت تر شرکتهای سازنده اونا.......)!!!!!!!
6 زیاد باهم توفیری ندارن!
7 چرا که نه!!! چاپگرهای لیزری هم ، هم کارتریج میخواد و هم پودر ( به جای جوهر در جوهر افشان) توی لیزری پودر میریزن فکر میکنی این سیاهی!! از کجا میاد؟!!
8 بیخیال چند کاره‌ها
اونا رو جدا جدا بگیر تازه ممکنه 200 تومن هم خرجی نداشته باشن
9 موفق باشی
10 شب بخیر!!!

ممنون از شما دوست عزیز که کمکم کردید.

TURBO_BOY2006
18-10-2008, 22:51
سلام
من از اساتید نیستم
اگه یکیشون خراب بشه معمولا همه‌شون رو از کار میندازه!
اینو بر حسب تجربه میگم که فقط کلاس دارن و بس و به درد کارهای روزمره و استفاده اقتصادی نمیخوره
نسبت به هزینه‌ای که میخوای بالای اون صرف کنی بهتره که پرینتر و اسکنر و فکس رو جدا جدا بگیری
موفق باشی

ممنون از شما

1 چاپگرهای چند کاره رو فراموش کنن
9 موفق باشی
10 شب بخیر!!!

ممنون از شما