PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : تاپيك ويژه برنامه براي افزايش سرعت internet(dial up

KING ESFANDIYAR
04-01-2006, 00:13
سلام دوستان

يه برنامه مي خواستم كه واقعا سرعت اينترنت در ايران به خصوص dial -up رو بالا ببره

تو تاپيكهاي مختلف برنامه هاي مختلف معرفي شده اند اما من واقعا از هيچ كدوم راضي نيستم و هيچ تاثيري رو در اينترنت خودم نديدم. :happy: :happy:

من اين تاپيك رو قرار ميدم تا هر كدوم از شما دوستان برنامه اي رو مي شناسيد تو اين تاپيك به من و بقيه دوستان عزيز معرفي نماييد. :laughing:

لطفا برنامه رو قبلا تست كرده باشيد در غير اين صورت اعلام كنيد تا خودم شخصا سريعا امتحان كنم. :cool:

اگر لين دقيق براي دانلود داريد بفرماييد

متشكرم

KING ESFANDIYAR
04-01-2006, 00:15
دوستان منتظر نظراتتون هستم خصوصا شما متخصصان گرامي.

Master
04-01-2006, 03:36
این افزایش سرعت می تونه از دو جهت بحث بشه و یکی افزایش سرعت دنلود . دیگری هم سریع تر باز شدن صفحه های وب سایت های مختلف.اگه شما می خوای با این خطهای زنگ زدهی در پیت فکستنی تلفن سر عت دنلودت بالا تر بره و باید از ping Tools استفاده کنی (flash get. internet download manager , ....خو دشون هنگام ونلود این کار رو می کنن. اما برای باز شدن سریع تر صفحات وب شما یه Firefox Mozila))یا اپرا نیاز داری که در حالت عادی سرعت بسیار خوبی دارن . اما باز برای سریع تر شدن از نرم افزار چند منظوره Tuneup Utility استفاده کنید که سرعت باز شدن صفحهای وب را مثل Adsl بالا می برد.
لینک [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

سریال :NAME:[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] COMPANY:[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
SERIAL:6AAD61LKAEFCXETG3YVWGU5Y7MTSKU

اینم یه سریال دیگه:NAME:Q8fox cOMPANY: Q8fox Online
serials:VMT83L6QPWG3D7B1NMMEM46KWAJAKU

KING ESFANDIYAR
04-01-2006, 15:25
master عزيز دستت شما درد نكنه .......

اگه دوستان اطلاعات خودشون رو چه ذرباره افزايش سرعت اينترنت و چه افزايش سرعت دانلود تو اين تاپيك قرار بدن ، بقيه دوستان هم مي تونند از اين اطلاعات استفاده كنند.

تو يكي از تاپيكها ديدم دوستي برنامه internet turbo رو معرفي كرده بود.نظرتون درباره اين برنامه چيه؟

Master
04-01-2006, 15:36
بر نا مه ی خو بیه . ولی اگه بتونی نسخه ی1 200رو اگه اشتباه نکنم(version(5.1 پیدا کنی . خیلی خوبه مخصوصا اینکه خوره ی دنلوده . چون دارای یه بخش کامل برای ping کردن سایت مورد نظره . و وقتی ip ISP خودتو و همینطور سایت مورد نظر رو بدی جفتشو ping می کنه بطوری که دیگران قادر نخواهند بود از سایت مر بو طه دنلود کنند و سر عت دنلودت خفن می شه. البته بر نا مه ها ی دیگه ای هم هستن مثل Flood و یا Nuke که این Internet Turbo 2001 ) 5.1) از همه قوی تره ..

KING ESFANDIYAR
05-01-2006, 01:15
master عزيز دستت شما درد نكنه. .............كاش لينك دانلود اين برنامه ها رو هم قرار مي دادي تا من و بقيه اعضا بتونيم ازشون استفاده كنيم.

master عزيز اگه همين طور پيش بره فكر كنم اين يه تاپيك خوب بشه. ميخوام همين طور اين تاپيك رو ادامه بديم.

KING ESFANDIYAR
05-01-2006, 01:25
در ضمن master عزيز من اينترنت توربوي 2003 رو دارم كه از توي downlaodbazar.com گرفتم . اگه امكان داره ما رو كمي راهنمايي بفرماييد تا با اين برنامه بيشتر اشنا بشيم و بتونيم باهاش كار كنيم.

در ضمن من برنامه tune -up رو دانلود كردم اما در نصب ،برنامه مشكل داره!!!

KING ESFANDIYAR
05-01-2006, 01:28
master جان اي سريال نامبر برنامه internet turbo 2003 رو داريد؟

اگر كرك يا سريال داريد ممنون ميشم كه برامون قرار بديد.

*Batman*
05-01-2006, 01:29
سلام
من Internet Turbo 2003 رو نصب كردم.ولي متاسفانه جواب نداد.بهتره Driver مودم رو آپديت كنيد.شايد كاراييش بهتر بشه.البته شايد نه حتما.من از وقتي مودم خودمو از ورژن9 به 9.2 ارتقا دادم سرعتم يه تكوني خورده

Master
05-01-2006, 06:04
اینم سر یال های مورد نیاز شما
1)Registration Name: Rick Marshall Serial Number: 174S97L74680 Phone Number: 620-885-4826 Registration Email: anis200@rediffmail.com

Name: Mr Ruku+ Email: mruku@yahoo.com Tel: 03497420212 s/n: 581V14q15

اینم اخریش:123456

Master
05-01-2006, 06:10
در نصب بر نامه مشکل شما چیه؟ در ضمن اینا هم سر یال نامبر های Tuneup
NAME:[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] COMPANY:[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

NAME:Q8fox cOMPANY: Q8fox Online
serials:VMT83L6QPWG3D7B1NMMEM46KWAJAKU

Master
05-01-2006, 17:19
ا
تو جه کنید که و قتی رو ی لینک کلیک می کنید اول download manager رو سیستمتون نصب می کنه و بعد بصورت اتو ماتیک با دنلود منجر شروع به دنلود internet turbo 2001 v5.1 می کنه

ینم لینک internet turbo 5.1 که گفته بودم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ببینید این سر یال برا تون کار می کنه یا نه :Name: Mr Ruku+ Email: mruku@yahoo.com Tel: 03497420212 s/n: 581V14q15

KING ESFANDIYAR
05-01-2006, 19:10
Master عزيز دستت درد نكنه....متشكر

KING ESFANDIYAR
05-01-2006, 19:13
راستي Master جان اين لينك نوت بوك مجاني درسته؟؟؟

يه تست كن لطفا چون من نتونستم واردش بشم

FX64 Dual Core
05-01-2006, 21:37
با سلام

دوستان به اينجا هم سر بزنيد
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

موفق باشيد

Master
06-01-2006, 05:31
کینگ جان نمی دونم اینجا پخ مشکلی داره . برات send می کنم

Kolubive
06-01-2006, 07:16
اینجا رو هم ببینید

KING ESFANDIYAR
06-01-2006, 19:45
KOLUBIVE جان

تو اين تاپيك كه شما ادرسشو دادين نه لينك ها كار مي كنند نه فايلها جديد هستند. وقتي هم كه تو اخرين لينك داده شده رو باز مي كنيم ميگه:

This file is unavailable. This could be for several reasons - the file may have violated our terms and conditions, the file could have expired, or you may have entered an invalid URL.

KING ESFANDIYAR
06-01-2006, 20:00
FX64 Dual Core عزيز اي كه گفتي يعني جه؟

اين كه صفحه قوانين انجمن و چه ربطي به تاپيك ما داره؟ فكر كنم لينك رو اشتباه دادي چون من و عزيزاني چون MASTER عزيز اين قوانين رو ميدونيم.تو ايت تاپيك قراره هر كدام از ما كه در مورد بحث تاپيك اطلاعاتي داريم در اختيار ساير اعضا محترم قرار بديم.
مي خواهيم يه تاپيك توپه توپ بشه تا حداقل يه ذره اين سرعت بچه هاي DIAL-UPاي زياد بشه و يه ذره ما رو هم دعا كنند!

اميدوارم كه من و بقيه اعضا از اطلاعات شما FX64 Dual Core عزيز هم بتونيم استفاده كنيم...................

متشكرم
KING ESFANDIYAR

Master
06-01-2006, 21:22
اینم برای بهترین دوستم اسفندیار عزیز که خواسته بودن برای بچه ها کمی در مورد internet turbo 2001 تو ضیح بدم .
سلام اینجا می خوام نحوه ی تنظیم اینترنت توربو 2001 ورزن 5.1 رو بهتون یاد بدم
همونطور که خودتون می دونید نرم افزار های زیادی برای برای بالا بردن سرعت بایت گیری و دنلود وجود داره
که البته کار اکثر اونا بصورت اتوماتیک هست . از بهترین این برنا مه ها من می تونم فلش گت(flashget) و دنلود منجر(Download Manager) . دو میتر (Du Meter). تاسر (Tosser)و اینترنت توربو 2001 خودمون رو نام ببرم
اساس کار این نوع برنامه ها بهینه کردن ارسال پکتهاست مثل فشرده سازی . مجزا کردن و...
بین این نرم افزلرهایی که نام بردم . اینتر نت توربو یه چیز دیگه هست این نرم افزار سر عت دنلود شما رو به حدی بالا می بره که کار بر های دیگه ی شبکه دیگه نمی تونن فایلی رو از شبکه دنلود کنن . خوب مقدمه دیگه بسه بریم سر اصل مطلب :
اول روی ایکون برنامه کلیک کنید و وارد محیط بر نامه شید . روی استارد منیو (منو استارت) کلیک کنید در بالای صفحه ی اصلی این برنامه سه گزینه می بینید . اگه شما از مودم دایال آپ استفاده می کنید عین خود من . گزینه ی دایال آپ نتورک ( Dial up network)رو انتخاب کنید . بعد در قسمت پایین صفحه بر روی کلید پینگ کنفیگریشن(Ping Configration)کلیک کنید (در اینتر نت تور بو 2003 شما باید روی فور اور کنکشن(Forever connection) کلیک کنید تا ااین صفحه باز شود )
تو صفحه ی جدید گزینه ی منیوال مود (Manual Mode)رو انتخاب کنید ودر قسمت پینگ هاستPing host()ادرس وب سایت ای اس پی خودتونو بنویسید . در قسمت پینگ اینتروال (Ping interval)اگه سرعت بیش از حد می خواین گزینه ی وان مینت (یک دقیقه ) رو انتخاب کنید در این صورت این برنامه هر یک دقیقه ای اس پی شما رو پینگ می کنه و اگه می خواین مطمین شین که هر بار ای اس پی شما پینگ می شه در همین صفحه گزی نه ی پلی سوند ات پینگ رو تیک بزنید با این کار هر بار که ای اس پی شما توسط این نرم افزار پینگ می شه یه صدای بیپ میشنوید بعداز انجام دادن تمامی این کارا تو صفحه ی اصلی پایین سمت چپ کلید اپلای رو بزنید و سیستم رو یه ری استارت بکنید مو فق باشید .

FX64 Dual Core
06-01-2006, 21:31
با سلام

من اجازه تذكر دادن رو ندارم :) پس پيشنهاد ميكنم كه پستهاي متوالي رو با ويرايش پست قبلي بفرستين كه تاپيك خيلي شلوغ نشه.(فقط يه پيشنهاد دوستانه بود و قصد ناراحت كردن شما رو نداشتم)
و براي راهنمايي هم بهترين جواب ممكن اين بود
این افزایش سرعت می تونه از دو جهت بحث بشه و یکی افزایش سرعت دنلود . دیگری هم سریع تر باز شدن صفحه های وب سایت های مختلف.اگه شما می خوای با این خطهای زنگ زدهی در پیت فکستنی تلفن سر عت دنلودت بالا تر بره و باید از ping Tools استفاده کنی (flash get. internet download manager , ....خو دشون هنگام ونلود این کار رو می کنن. اما برای باز شدن سریع تر صفحات وب شما یه Firefox Mozila))یا اپرا نیاز داری که در حالت عادی سرعت بسیار خوبی دارن . اما باز برای سریع تر شدن از نرم افزار چند منظوره Tuneup Utility استفاده کنید که سرعت باز شدن صفحهای وب را مثل Adsl بالا می برد.
لینک [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

سریال :NAME:[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] COMPANY:[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اینم یه سریال دیگه:NAME:Q8fox cOMPANY: Q8fox Online
serials:VMT83L6QPWG3D7B1NMMEM46KWAJAKUمن هم با DAP7 & DAP7.1 كار ميكردم كه برنامه بدي نبودن و دوستام Flashget رو پيشنهاد كردن
موفق باشيد

Master
06-01-2006, 22:16
با سلام

من اجازه تذكر دادن رو ندارم :) پس پيشنهاد ميكنم كه پستهاي متوالي رو با ويرايش پست قبلي بفرستين كه تاپيك خيلي شلوغ نشه.(فقط يه پيشنهاد دوستانه بود و قصد ناراحت كردن شما رو نداشتم)
و براي راهنمايي هم بهترين جواب ممكن اين بود من هم با DAP7 & DAP7.1 كار ميكردم كه برنامه بدي نبودن و دوستام Flashget رو پيشنهاد كردن
موفق باشيد

باشه عزیزم فر مایش شما هم روی دو تا تخم چشام . حق با شماست ولی flashget یه چیز دیگه است

KING ESFANDIYAR
06-01-2006, 23:41
MASTER عزيز اي جيگر اي هلو

دستت گل شما درد نكنه بابت زحمتي كه كشيدي......ممنون. اقا تاپيك خوبي داره ميشه ..من كه به محض به دست اوردن اطلاعات جديدتر اونا رو تو تاپيك قرار ميدم تا دوستان استفاده كنند.

راستي من تو سايت [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] مطلبي رو در مورد اقزايش سرعت اينترنت ديدم.........يه نرم اقزار اما پولي بود ......من كه الان دلار ندارم!!!.......اما فكر كنم اينم همون ONSPEED خودمونه كه ----- ميشكونه و با تنظيمات درونش باعث افزايش سرعت ميشه.

KING ESFANDIYAR
06-01-2006, 23:51
راستي يه برنامه ديگه رو معرفي ميكنم و اون برنامه CPROXY است كه تو سرعت من كه بي تاثير نبوده.

من قبلا با ONSPEED كار كردم ولي اين CPROXY يه چيز ديگه ست. هم ----- ها رو بين ميبره هم مي تونه خودش اينترنت رو ----- كنه!
تازه از امكانات ديگه اين برنامه اينه كه تصاوير رو COMPRESS ميكنه تا صفحات وب سريعتر ظاهر بشن. همچنين در ابزار خود OPTIMIZE HTML داره كه هم ايرادهاي وب رو از بين مي بره و هم در سرعت باز شدن وب موثره.
حتي BANNERها رو مي تونه ----- كنه و شما مي تونيد حتي سايز BANNER ها رو براي -------- انتخاب كنيد.
اگه خواستيد مي تونيد اون رو دانلود كنيد(رايگانه.بشتابيد.):

فقط اميدوارم كه مخابرات به خاطر داشتن امكان انتي ----- پورتهاي اون رو نبنده و مثل ON SPEED نشه كه در بعضي كانكشنها كار نميكنه!

KING ESFANDIYAR
07-01-2006, 00:51
ا
تو جه کنید که و قتی رو ی لینک کلیک می کنید اول download manager رو سیستمتون نصب می کنه و بعد بصورت اتو ماتیک با دنلود منجر شروع به دنلود internet turbo 2001 v5.1 می کنه

ینم لینک internet turbo 5.1 که گفته بودم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ببینید این سر یال برا تون کار می کنه یا نه :Name: Mr Ruku+ Email: mruku@yahoo.com Tel: 03497420212 s/n: 581V14q15

مستر عزيز اين سريال كار نمي كنه!

Master
07-01-2006, 05:46
راستي يه برنامه ديگه رو معرفي ميكنم و اون برنامه CPROXY است كه تو سرعت من كه بي تاثير نبوده.

من قبلا با ONSPEED كار كردم ولي اين CPROXY يه چيز ديگه ست. هم ----- ها رو بين ميبره هم مي تونه خودش اينترنت رو ----- كنه!
تازه از امكانات ديگه اين برنامه اينه كه تصاوير رو COMPRESS ميكنه تا صفحات وب سريعتر ظاهر بشن. همچنين در ابزار خود OPTIMIZE HTML داره كه هم ايرادهاي وب رو از بين مي بره و هم در سرعت باز شدن وب موثره.
حتي BANNERها رو مي تونه ----- كنه و شما مي تونيد حتي سايز BANNER ها رو براي -------- انتخاب كنيد.

فقط اميدوارم كه مخابرات به خاطر داشتن امكان انتي ----- پورتهاي اون رو نبنده و مثل ON SPEED نشه كه در بعضي كانكشنها كار نميكنه!

درسته کینگ جان . onspeed به خاطر اینکه اطلاعات رو از روی سرور خودش load می کنه بنابر این سزعت شما رو هم تا حدودی بالا می بره و در مورد سریال . حدس میزدم کار نکنه یه کرکی براش گیر می ارم و براتون می ذارم

Master
07-01-2006, 05:51

درسته کینگ جان . onspeed به خاطر اینکه اطلاعات رو از روی سرور خودش load می کنه بنابر این سزعت شما رو هم تا حدودی بالا می بره و در مورد سریال . حدس میزدم کار نکنه یه کرکی براش گیر می ارم و براتون می ذارم. cproxy هم چیز خیلی خوبیه اما بعضی وقتا تو باز کردن صفحات error می ده . البته بیشتر ز این از چکی ها انتظار نداریم

KING ESFANDIYAR
07-01-2006, 14:53
درسته کینگ جان . onspeed به خاطر اینکه اطلاعات رو از روی سرور خودش load می کنه بنابر این سزعت شما رو هم تا حدودی بالا می بره و در مورد سریال . حدس میزدم کار نکنه یه کرکی براش گیر می ارم و براتون می ذارم. cproxy هم چیز خیلی خوبیه اما بعضی وقتا تو باز کردن صفحات error می ده . البته بیشتر ز این از چکی ها انتظار نداریم

MASTER جان

ممكنه به خاطر ISP تون باشه چون من كه هر وقت باهاش كار كردم مشكلي نديدم و حتي بدون اون يه كم مشكل هم داشتم. واقعا سرعت منو برده بالا.

من ديشب داشتم امتحان ميكردم كه اگه هم CPROXY و هم INTERNET TURBO(TRIAL) هر دو فعال باشن بازم سرعت ميره بالا. اما نتيجه جالبي نگرفتم و ديدم كه حتي نتيجه عكس هم داد.

هر كدوم از برنامه هاي فوق به تنهايي عالي اند.اما با هم زياد همجوشي ندارند.

Kolubive
08-01-2006, 01:36
MASTER جان

ممكنه به خاطر ISP تون باشه چون من كه هر وقت باهاش كار كردم مشكلي نديدم و حتي بدون اون يه كم مشكل هم داشتم. واقعا سرعت منو برده بالا.

من ديشب داشتم امتحان ميكردم كه اگه هم CPROXY و هم INTERNET TURBO(TRIAL) هر دو فعال باشن بازم سرعت ميره بالا. اما نتيجه جالبي نگرفتم و ديدم كه حتي نتيجه عكس هم داد.

هر كدوم از برنامه هاي فوق به تنهايي عالي اند.اما با هم زياد همجوشي ندارند.

اسفندیار جان یعنی اینکه اگه اینترنت توربو فعال باشه , و ما هم در عین حال از فلش گت استفاده کنیم , نتیجه ی عکس می گیریم ؟ :ohno:

از مستر جان هم تقاضا دارم راجع به این قسمت از نرم افزار اینترنت توربو توضیح بدن چون این نسخه با نسخه ای که شما مد نظرتون بود متفاوت و در اون من جایی برای پینگ کردن آی اس پی نمی بینم

با تشکر

Master
08-01-2006, 04:41
بنده عرض کردم خدمتتتون که شما سعیتون بر این باشه تا internet turbo 2001 رو بگیرید لینکشم گذاشتم . حالا اگه ندارید اشکال نداره. من گفتم که تو همین قسمت Forever Connected در internet turbo 2003 شما اول روی Manual Mode کلیک کنید و تیکشو بزنید . بعد توقسمت URL : ادرس سایت ISP خودتونو بنویسید . بعد در قسمت Simulate Activity Interval شما مشخص می کنید هر چند دقیقه برنامه ISP شما رو پینگ کنه . د ضمن در جواب شما که گفته بودید ایا استفاده هم زمان از این دو تا نتیجه ی عکس می ده یا نه ؟ چواب منفیه و نه تنها سرعت رو کم نمی کنه بلکه بیشترش هم می کنه. البته مسلمه که سرعت باز شدن صفحات وب رو تحت تاثیر قرار می ده و دیر تر باز می کنه اما تو دنلود کم نمی اره . مخصوصا که از flashget استفاده می کنید

Kolubive
08-01-2006, 09:52
ممنون مستر جان

شرمنده چون من این نسخه رو خیلی وقت بود که دانلود کرده بودم گفتم دیگه برای چی دیگه دانلود کنم

با هم ممنون

KING ESFANDIYAR
08-01-2006, 09:57
اسفندیار جان یعنی اینکه اگه اینترنت توربو فعال باشه , و ما هم در عین حال از فلش گت استفاده کنیم , نتیجه ی عکس می گیریم ؟ :ohno:

از مستر جان هم تقاضا دارم راجع به این قسمت از نرم افزار اینترنت توربو توضیح بدن چون این نسخه با نسخه ای که شما مد نظرتون بود متفاوت و در اون من جایی برای پینگ کردن آی اس پی نمی بینم

با تشکر

عزيز من منظورم cproxy است نه flashget !!!!!

در مورد فرموده اخرتون هم درست مي فرماييد من هم تو برنامه internet turbo چيزي از پينگ نديدم.

Master
08-01-2006, 10:17
عزيز من منظورم cproxy است نه flashget !!!!!

در مورد فرموده اخرتون هم درست مي فرماييد من هم تو برنامه internet turbo چيزي از پينگ نديدم.

کینگ عزیز و klub جان شما لطف کنید یه نگاهی به صفحه ی قبل بکنید می بینید که گفتم کجا باید برین و چیکار باید بکنید : اینم عین متن صفحه ی قبل . ولی قبل از اون باز می گم . internet turbo با cproxy اصلا اختلال با هم ندارن . اصلا کار این دوتا دو چیز متفاوته . رویه دو روش متفاوت کار می کنن و نتیجه این که cproxy در باز کردن صفحات وب موثر تره ولی عمده کار internet turbo روی بایت گیری هنگامه دنلوده علاوه بر اون این امکان رو هم به شما می ده که اگه مثلا دارین از acount شبانه اینتر نت استفاده می کنید و این acount ساعت مثلا 7 صبح اعتبارشو از دست میده و شما دیس میشید . این باعث می شه که دیس نشید یعنی ISP شما نتونه اعتبار اینو از بین ببره . بدیهی است که اگه شما خودتون دیس کنید مثلا ساعت 8 (همون acount شبانه رو می گم که بر طبق معمول می بایستی ساعت 7 تمام می شد ولی نشد) دیگه نمی تونید با اون on بشید . پس تا مو قعی این کارو واستون انجام می ده که به اینتر نت متصل باشید . خودم همین امروز با این قابلیتش تونستم تا ساعت 8:30 دنلودمو تموم کنم . اینم متنی که صفحه ی قبل بود و شما تو جه نکردید .بنده عرض کردم خدمتتتون که شما سعیتون بر این باشه تا internet turbo 2001 رو بگیرید لینکشم گذاشتم . حالا اگه ندارید اشکال نداره. من گفتم که تو همین قسمت Forever Connected در internet turbo 2003 شما اول روی Manual Mode کلیک کنید و تیکشو بزنید . بعد توقسمت URL : ادرس سایت ISP خودتونو بنویسید . بعد در قسمت Simulate Activity Interval شما مشخص می کنید هر چند دقیقه برنامه ISP شما رو پینگ کنه . د ضمن در جواب شما که گفته بودید ایا استفاده هم زمان از این دو تا نتیجه ی عکس می ده یا نه ؟ چواب منفیه و نه تنها سرعت رو کم نمی کنه بلکه بیشترش هم می کنه. البته مسلمه که سرعت باز شدن صفحات وب رو تحت تاثیر قرار می ده و دیر تر باز می کنه اما تو دنلود کم نمی اره . مخصوصا که از flashget استفاده می کنید :blink:

KING ESFANDIYAR
08-01-2006, 10:29
Master جان عزيز اي هلو اي جيگر

اين شماره سريال برنامه Internet Turbo رو اگه ميشه تو سايت قرار بديد. شماره سريال قبلي درست نبود.

Master
08-01-2006, 10:39
کینگ جان . اول بگو خوب بالا رو خوندی ؟ باید بگم که من هر چی گشتم سریال درست و حسابی که کار کنه گیر نیاوردم ولی یه کرک هست که 100 % کار می کنه (البته برای بعضی از internet turbo ها . دلیلشو نمی دونم ) یه حجمی در حدود 45 کیلو بایت داره . سعی می کنم براتون اپلود کنم . برای ما که کار کرد انشا الله واسه شما هم کار می کنه
اینم لینکش:[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

KING ESFANDIYAR
08-01-2006, 13:40
Master عزيز

دستت درد نكنه.......................... كار كرد..........................بابا تو ديگه كي هستي ....بابا تو ديگه كي هستي

KING ESFANDIYAR
08-01-2006, 21:06
اقا دوستان عزيز لطفا اين تاپيك رو ادامه بديد داره جالب ميشه

يه خبر عجيب :دارن يه نوع ,modem ميسازن كه به جاي استفاده از خط تلفن از لوله گاز استفاده مي كنه و Dial Up رو به Broad Band تبديل ميكنه .يعني مي تركونه!!!(البته اگه تو ايران بياد نصف ملت واقعا ميتركه! چون لوله ها ي گاز غيز استانداردن!!!)

راستي يه نوع مودم هست كه تو تهران هم پيدا ميشه كه به جاي خط تلفن از برق استفاده ميكنه.من اطلاعات زيادي در موردش ندارم
يكي از همكارام كه استاد سخت افزاره ميگفت حتي باها شون كار كرده. تو امركا هست خوبشم هست چون يادمه مهندس مترجمي Itn در موردش صحبت كرده بود.

اگه اطلاعاتي بفرماييد

*Batman*
09-01-2006, 06:45
اقا دوستان عزيز لطفا اين تاپيك رو ادامه بديد داره جالب ميشه

يه خبر عجيب :دارن يه نوع ,modem ميسازن كه به جاي استفاده از خط تلفن از لوله گاز استفاده مي كنه و Dial Up رو به Broad Band تبديل ميكنه .يعني مي تركونه!!!(البته اگه تو ايران بياد نصف ملت واقعا ميتركه! چون لوله ها ي گاز غيز استانداردن!!!)

عيب نداره.عوضش تا دلت بخواد گاز داريم. :laughing:

KING ESFANDIYAR
10-01-2006, 01:05
اگه يكي از دوستان امورش Internet Turbo رو به صورت Pdf هم قرار بده ديگه End عاليه!!!

Master
10-01-2006, 18:27
کینگ عزیز در رابطه با این لو له گاز بازی که می گفتی . من فکر کنم حدود 3 یا 4 ماه پیش شنیدم . و حق با شماست . و لی هنوز در دست بررسی می باشه !! و خیلی کار داره تا بخواد عر ضه شه . فعلا بهتره ما یه فکری به حال این خطهای فکستنی خودمون بکنیم . من یه نرم افزار دیگه گیر اوردم . براتون اپلودش می کنم.

KING ESFANDIYAR
10-01-2006, 22:41
کینگ عزیز در رابطه با این لو له گاز بازی که می گفتی . من فکر کنم حدود 3 یا 4 ماه پیش شنیدم . و حق با شماست . و لی هنوز در دست بررسی می باشه !! و خیلی کار داره تا بخواد عر ضه شه . فعلا بهتره ما یه فکری به حال این خطهای فکستنی خودمون بکنیم . من یه نرم افزار دیگه گیر اوردم . براتون اپلودش می کنم.

اگه اين كار رو انجام بديد كه عاليه!!!

منتظر نظرات خوبتون هستيم

Master
11-01-2006, 12:23
اینم از Modem Booster 5 کهع سر عت اینتر نت رو 375 برابر می کنه . من نمی گم خود سایتش گفته . و فقط پولی هست ولی اینو که من اپلود کردم پولی نیست . شایدم بود ولی برای شما رایگانه فقط ما رو دعا کنید کنکور قبول شیم . اینم لینکش :[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

برای دیدن مشخصات این نرم افزار برین به :[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

البته یه نرم افزار دیگه هم هست بگیرین بد نیست :[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

KING ESFANDIYAR
11-01-2006, 17:55
يه برنامه به اسم Jap هم همينو مي گفت اما اصلا كار نمي كرد!!!!

خدا كنه اين يكي واقعا كار كنه.اون وقت Master جان مي دوني چقدر دعات مي كنيم...من تازه دارم Download ميكنم.امتحان مي كنم .

حتما نتيجه اش رو ميگم..........
راستي يه راه ديگه ............اگه به امضاي من نگاه كنيد ،يه لينك براي Laptop گذاشتم.اگه عضو شيد سرعتون ميره بالا!

Master
12-01-2006, 07:00
ای ناقلا .خیلی زرنگی پسر .............. راستی چطوره ؟ برتتون کار کرد یا نه ؟

KING ESFANDIYAR
13-01-2006, 20:34
من هنوز امتحانش نكردم ولي به محض امتحان ،حوابشو براتون ميذازم

KING ESFANDIYAR
15-01-2006, 11:50
کینگ جان . اول بگو خوب بالا رو خوندی ؟ باید بگم که من هر چی گشتم سریال درست و حسابی که کار کنه گیر نیاوردم ولی یه کرک هست که 100 % کار می کنه (البته برای بعضی از internet turbo ها . دلیلشو نمی دونم ) یه حجمی در حدود 45 کیلو بایت داره . سعی می کنم براتون اپلود کنم . برای ما که کار کرد انشا الله واسه شما هم کار می کنه
اینم لینکش:[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

MASTER عزيز

كرك اولش به نظر ميرسه كار ميكنه......ولي بعدش نه.......براي من كه تاثير نداشت...اگه يه سريال خوب براي INTERNET TURBO بدي ما هم دعات ميكنيم ............

Master
16-01-2006, 17:57
یعنی چی ؟ یعنی با گذشت زمان دوباره بر می گرده به حالت ترایل ؟

KING ESFANDIYAR
17-01-2006, 10:28
اینجا رو هم ببینید

دوست عزيزم
دستت درد نكنه.......ولي فايل شما كه اپلود كرديد الان وجود نداره و غير قابل دانلوده اگه امكان داره تو يه جاي ديگه
اپلود كنيد........................متشكرم.....

Master
18-01-2006, 06:41
کینگ جان شما از اون Modm Booster که گذاشتم هم می تونی استفاده کنی . اونم قابلیت Ping داره . عالیه . عالی

KING ESFANDIYAR
19-01-2006, 18:50
کینگ جان شما از اون Modm Booster که گذاشتم هم می تونی استفاده کنی . اونم قابلیت Ping داره . عالیه . عالی

دوست عزيزم اگه امكان داره بيشتر توضيح بفرماييد.............من هنوز برنامه رو نرسيدم امتحان كنم.....ولي نگاهش كه ميكنم همچين چيزي رو نديدم...............اگه امكان داره راهنمايي بفرماييد.

Master
19-01-2006, 23:45
چشم . یه تو ضیح کامل براتون پست می کنم . ولی چیزی نداره همش معلومه . قابلیت خودکار پینگ کردن Isp شما و....(البته بعضی از ای اس پی ها اجازه پینگ کردن رو نمی دن). در صورت مشکل داشتن . بگید تا توضیح بیشتر بدم

KING ESFANDIYAR
22-01-2006, 12:24
چشم . یه تو ضیح کامل براتون پست می کنم . ولی چیزی نداره همش معلومه . قابلیت خودکار پینگ کردن Isp شما و....(البته بعضی از ای اس پی ها اجازه پینگ کردن رو نمی دن). در صورت مشکل داشتن . بگید تا توضیح بیشتر بدم

اگه امكان داره توضيح بديد كه چه جوري با اين برنامه ISP رو پينگش كنيم؟

اگه برنامه بهتري براي اين امكان ميشناسيد معرفي بفرماييد........................با تشكر

Master
22-01-2006, 18:43
اگه امكان داره توضيح بديد كه چه جوري با اين برنامه ISP رو پينگش كنيم؟

اگه برنامه بهتري براي اين امكان ميشناسيد معرفي بفرماييد........................با تشكر

سلام کینگ جان. بابا تابلو ه . شما وقتی نرم افزار رو نصب کردید . وقتی برای اولین بار برنامه رو اجرا می کنید . تو صفحه ی اول یه wizard پیداش میشه . اونجا تو یه مستطیل ادرس ای اس پی تونو بدید .

بله برنامه های زیادی در این زمینه هست . از قبیل network Ping Tools که اتفاقا کار بچه های ایرانیه (به اینگلیسه).ادرس سایتش یادم نیست . ببینم خودم نرم افزارشو دارم براتون اپلود کنم(اگه پاک نشده باشه چون اخیرا ویروسی شده بودم .جی فو یی شده بودم متاسفانه 5 گیگ از نرم افزارام پرید قبل از این که نتونم یه بک اپ بگیرم ازشون) شما هم این اسمو تو گوگل سرچ کنید به نتایج خوبی میرسید .در خدمتیم :laughing: :blush:

KING ESFANDIYAR
23-01-2006, 12:29
سلام کینگ جان. بابا تابلو ه . شما وقتی نرم افزار رو نصب کردید . وقتی برای اولین بار برنامه رو اجرا می کنید . تو صفحه ی اول یه wizard پیداش میشه . اونجا تو یه مستطیل ادرس ای اس پی تونو بدید .

بله برنامه های زیادی در این زمینه هست . از قبیل network Ping Tools که اتفاقا کار بچه های ایرانیه (به اینگلیسه).ادرس سایتش یادم نیست . ببینم خودم نرم افزارشو دارم براتون اپلود کنم(اگه پاک نشده باشه چون اخیرا ویروسی شده بودم .جی فو یی شده بودم متاسفانه 5 گیگ از نرم افزارام پرید قبل از این که نتونم یه بک اپ بگیرم ازشون) شما هم این اسمو تو گوگل سرچ کنید به نتایج خوبی میرسید .در خدمتیم :laughing: :blush:

عزيز دل برادر

مي دونم تابلوه ....................بابا ما رو دست كم گرفتي ها !!!! :hmm: ما رو دست كم نگير عزيز

عزيز من كه از شما سئوال ميپرسم براي اينه كه اگه كسي نميدونه راحتتر به جواب برسه و دوباره هي نپرسه.اگه مي پرسم نه اينكه بلد نباشم ............براي اينكه بعضي دوستان فقط نگاه ميكنند و ميرن بعد ديگه سئوال نمي پرسند....
ولي دستت درد نكنه...........................جيييييي يييييگر :happy:

Master
23-01-2006, 20:56
عزيز دل برادر

مي دونم تابلوه ....................بابا ما رو دست كم گرفتي ها !!!! :hmm: ما رو دست كم نگير عزيز

عزيز من كه از شما سئوال ميپرسم براي اينه كه اگه كسي نميدونه راحتتر به جواب برسه و دوباره هي نپرسه.اگه مي پرسم نه اينكه بلد نباشم ............براي اينكه بعضي دوستان فقط نگاه ميكنند و ميرن بعد ديگه سئوال نمي پرسند....
ولي دستت درد نكنه...........................جيييييي يييييگر :happy:

کینگ جون قربونت برم من غلط بکنم . دست کمت بگیرم هر کی ندونه من که می دونم با جون ترین استاد کامپیوتر رفیقم . من اینو واسه یه تازه کارا نوشتم . نه شما شما که سرور مایی :laughing: :laughing: :laughing: داداش .(راستی . خود برنامه بصورت اتو ماتیک پینگ می کنه فقط کافیه ادرس ای اس پی تونو بدید )(از ما که دلخور نشدی اسفندیار جون :sad: :sad: )

omid.com
27-01-2006, 02:21
سلام كينكه عزيز من نميدونم انجا بايد مينوشتم يا نه ولي شما كه قديمي تري وبقيرو ميشناسي يكيو معرفي كن من پيشش كارها رو ياد بگيرم هرچي ميچرخم نميتونم يه بوت وبقيه اين چيزارو پيدا كنم با با جان ما يه كمكي بكون من يه تاپيكم براي اين موضوع گزاشتم خبري نشود مرحمتي نما اي استاد با تشكر اميد omid_optision@yahoo.com

Master
27-01-2006, 10:03
سلام كينكه عزيز من نميدونم انجا بايد مينوشتم يا نه ولي شما كه قديمي تري وبقيرو ميشناسي يكيو معرفي كن من پيشش كارها رو ياد بگيرم هرچي ميچرخم نميتونم يه بوت وبقيه اين چيزارو پيدا كنم با با جان ما يه كمكي بكون من يه تاپيكم براي اين موضوع گزاشتم خبري نشود مرحمتي نما اي استاد با تشكر اميد omid_optision@yahoo.com

امید جان . سلام من که راهنماییت کردم . بیا به اینجا مراجعه کن [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Reza P30
27-01-2006, 14:28
من internet turbo 2003 رو دانلود كردم .
ولي از كار اون راضي نيستم.
ايا راه هاي بهتري هم وجود داره؟
با ارسال نام لينك:::::::::

Reza P30
27-01-2006, 14:47
سلام
من مي خواستم طرز كار با TuneUp Utilities 2006رو بپرسم!!!
ممنون مي شم از كسي كه كمكم كنه....

Master
27-01-2006, 19:20
سلام
من مي خواستم طرز كار با TuneUp Utilities 2006رو بپرسم!!!
ممنون مي شم از كسي كه كمكم كنه....
سلام کامرون جان . شما در صفحه ی اصلی بر روی گزینه ی Optimize& Improve کلیک کنید . بعد در صفحه ی جدید (3 تا منو جلوت سبز میشه ) رویه گزینه ی سوم کلیک کنید روی Tuneup System Optimizer کلیک کنید . بعد در صفحه ی اصلی ب روی Accelerate Download and internet surfing کلیک کنید .و در لیست نوع مودم خود رو مشخص و بعد next رو بزنید . بعد restart کنید تا تغییرات اعمال بشه . در ضمن شما از Moodem Booster هم می تونید استفاده کنید لینکش رو گذاشتم .موفق باشید

omid.com
28-01-2006, 17:51
مستر عزيز و گرامي قربونه شكل و شمايلت برم اونجا رفتم كفتي اينم همنامه خودم يه صفحه باز شد نميدونم كدومو بزنم نميشه ما حضوري تلفني يا هر جور كه درسته ياد بگيريم ازتون با با بمولا من بچه بدرد بخورييم يكي تون كا رمارو راه بندازه تشكر اميد

Master
28-01-2006, 21:43
مستر عزيز و گرامي قربونه شكل و شمايلت برم اونجا رفتم كفتي اينم همنامه خودم يه صفحه باز شد نميدونم كدومو بزنم نميشه ما حضوري تلفني يا هر جور كه درسته ياد بگيريم ازتون با با بمولا من بچه بدرد بخورييم يكي تون كا رمارو راه بندازه تشكر اميد
امید جون من نمی دونم در مورد چی صحبت می کنی تون اپ رو می گی ؟ یا یه چیز دیگه . برام پیغام خصوصی بده روشنت می کنم .موفق باشی .

KING ESFANDIYAR
31-01-2006, 19:38
با سلام خدمت دوستان عزيز

با كمال عذر خواهي ميخواستم به اطلاع برسونم كه يه چند وقتي سرم شلوغه .......كلاسهام زياد شده نميرسم مقاله هاي خوبتون رو بخونم ...........................ولي ممنون از زحمات شما عزيزان

KING ESFANDIYAR
31-01-2006, 19:44
راستي fire fox يه پچ داره كه اين بروزر رو سريعتر ميكنه و صفحات وب راحتتر و سريعتر بالا مي يان.............

عزيزاني كه از FIRE FOX استفاده ميكنند در فاير فاكس خودشون برن به:
TOOLS---EXTENTIONS--------------GET MORE EXTENTIONS
بعد از خود سايت گزينه اي داره به نام FASTER FOX
اونو دانلود كنند و بعد روي فاير فاكسشون نصب بفرمايند.......................

m_a_m
02-02-2006, 08:25
بدون توضیح به این آدرس برید و نظر خودتون رو همین جا بگید.

Master
02-02-2006, 12:35
بدون توضیح به این آدرس برید و نظر خودتون رو همین جا بگید.

سلام بابا این مروارید 2 تا پسوورد می خواد یکی همون اول که می خوای نسب کنی ( Speed4you) , و بعد از نسب هم یه یوزر نیم و پسورد که باید از شرکت بگیری . اساس کارشم بر اساس بارگزاری صفحات وب از روی سرور خودش و همچنین ایجاد تغییراتی در مرورگرها برای افزایش سرعت باز شدن صفحات وب( همون کاری رو که تون اپ و سی پراکس و ان اسپید انجام می دن) یه فرقی که این داره اینه که متاسفانه باید دست به جیب مبارک برده و 25هزار تومن یا 40 هزار تومن برای این نرم افزار فکستنی خرج کنید :blink: :blink: نظر من : از همون تون اپ استفاده کنید و نرم افزار هایی که اینجا نام بردن . رایگان هم هست .موفق باشید :blush:

mse1445
02-02-2006, 14:05
من كه اعتقادي به اين برنامه ها ندارم

طبق تجربه فقط مرورگر اپرا تونسته مشكل لود صفحات و بطور قابل قبولي بالا ببره

اونايي كه تست نكردن حتما بگيرن

Farid007
02-02-2006, 15:00

تاييد شد
سلام . منم موافقم
به نظر من افزايش سرعت اينترنت امكان ندارد .
( طوري كه احساس شود ) چون وقتي سرعت اينترنت 3 يا 4 كيلو بيت يا 5 هستش چطوري
مي توان اونو افزايش داد در هر حال مودم ها هم توانايي سرعت بيشتر رو ندارند .
درسته كه شركت هاي زيادي اين ادعا رو دارند اما افزايش سرعت كه حتي در مواردي 300% عنوان شده
سخني بيهوده است. اگر افزايش سرعت اينترنت امكان داشت اينترنت پرسرعت و .... لازم نبود
همه از اينترنت فعلي با نرم افزار هاي افزايش سرعت استفاده ميكردند .

Master
02-02-2006, 19:07
فرید جان کپی پیست کردی؟ درسته سرعت دنلود بالا نمی ره ولی باز شدن صفحات وب چرا میشه و امکان هم داره و اون استفاده از فایر فاکس .و اپرا ست و یکمی تنظیمات تا به نتایج مطلوب برسی . اگه قرار بود با دایال اپ فکستنی سرعت 300 برابر بشه ( و گیریم که بشه ) تو ایران ما با این خطهای اهنی زنگ زده همون 3 4 کیلو بایتی هم که دارین شاهکاره پس خدا رو شکر کنید . ولی نشد نداره .

KING ESFANDIYAR
03-02-2006, 12:19

طبق تجربه فقط مرورگر اپرا تونسته مشكل لود صفحات و بطور قابل قبولي بالا ببره

اونايي كه تست نكردن حتما بگيرن

كاملا درسته عزيزم .................اما اگه از FIRE FOX استفاده كني ديگه سراغ اپرا نميري................ :cool:
امتحان كن......................تازه تو خودش امكان عيب يابي HTML رو داره و صفحات رو به سرعت لود ميكنه.........
تازه تو خودش امكان دانلود با سرعت بيشتر از INTERNET EXPLORER رو داره............ :blush: :cool: :cool: :cool:

KING ESFANDIYAR
03-02-2006, 13:50
فرید جان کپی پیست کردی؟ درسته سرعت دنلود بالا نمی ره ولی باز شدن صفحات وب چرا میشه و امکان هم داره و اون استفاده از فایر فاکس .و اپرا ست و یکمی تنظیمات تا به نتایج مطلوب برسی . اگه قرار بود با دایال اپ فکستنی سرعت 300 برابر بشه ( و گیریم که بشه ) تو ایران ما با این خطهای اهنی زنگ زده همون 3 4 کیلو بایتی هم که دارین شاهکاره پس خدا رو شکر کنید . ولی نشد نداره .

منم به طرز فجيعي با MASTER جان موافقم........................فقط فاير فاكس!!!!

اما اين برنامه ها كه ما معرفي ميكنيم كم تاثير نيست و اكثر دوستان كه با اينترنت و كامپيوتر سرو كار دارند حداقل براي امتحان هم كه شده با اين برنامه ها كار ميكنند......................

البته بعضي از اين برنامه ها قدرت خودشون رو فقط در زمان دانلود نشون ميدن و كمك بسياري در زمان دانلود خواهند بود

m_a_m
06-02-2006, 00:59
سلام دوستان
اون نرم افزار مروارید که من معرفی کردم متوجه شدم که همون نرم افزار شرکت [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]است که این شرکت مروارید اون رو کرک کرده و بابتش پول می گیره اما من در سایتش نتونستم لینک نسخه 7 روزش رو پیدا کنم از دوستان خواهش می کنم که لینک نسخه تریال این نرم افزار رو قرار بدن و اگر هم تونستید کرک رو هم قرار بدید

ممنون

MAPNAZ
07-02-2006, 13:04
سلام
اين برنامه خوبي است امتحان كنيد در ضمن اگر رجيستر شده اش را پيدا كرديد ما را هم خبر كنيد[[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

KING ESFANDIYAR
10-02-2006, 11:20
سلام
اين برنامه خوبي است امتحان كنيد در ضمن اگر رجيستر شده اش را پيدا كرديد ما را هم خبر كنيد[[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

دوست خوبم
ممنون از معرفيت.....................اگه تو همين تاپيك جستجو كني ، يه دونه اش هست كه master دوست خوبم كرك اين برنامه رو قرار داده...........
البته به گفته خودش اين كرك با بعضي از اونها كار نمي كنه ........مثلا كرك براي خود master كار كرد اما همون كرك براي من كار نكرد...............امتحان كن ببين براي شكا هم كار ميكنه؟
:cool: :cool: :cool:

mamo
11-02-2006, 12:18
یه برنامه هست به نام Speed 4 WEB

Trial verison

Ship Storm
14-02-2006, 12:26
اگه افزايش سرعت ميخواي يك Adsl بگير ماهي 800/15 هزار تومان هم بده
هركي خواست به من بگه

KING ESFANDIYAR
14-02-2006, 14:30
اگه افزايش سرعت ميخواي يك Adsl بگير ماهي 800/15 هزار تومان هم بده
هركي خواست به من بگه

پانزده هزار و هشتصد تومان!

جنت اباد و اريا شهر رو ساپورت ميكني؟

m_a_m
16-02-2006, 09:39
فقط برای تهرانی ها است؟

mse1445
16-02-2006, 11:21
دايال آپ و بكشي از اين بالاتر نميره

اگر دانلود نداريد همين كافيه ولي خوب اگر مصرف بالا و دانلود داريد

فقط adsl مشكلتونو حل ميكنه

از حدود 17 تومن كه با عوارض ميشه 22 تومن

به بالا

KING ESFANDIYAR
17-02-2006, 19:34
دايال آپ و بكشي از اين بالاتر نميره

اگر دانلود نداريد همين كافيه ولي خوب اگر مصرف بالا و دانلود داريد

فقط adsl مشكلتونو حل ميكنه

از حدود 17 تومن كه با عوارض ميشه 22 تومن

به بالا

عزيز دل برادر

اگه اين طور بود كه منو و اين همه دوستان عزيز برنامه معرفي نميكرديم ..........

ما نمي گيم كه اين برنامه ها سرعت 56k اينترنت DIAL-UP رو ميكنه 256K !!!!!!

اما اين برنامه ها استفاده از حداكثر پهناي باند و چيزهاي موثر در ريسيو رو OPTIMIZE ميكنه و كاراي ديگه كه خودتون هم ميدونيد..........................

KING ESFANDIYAR
17-02-2006, 19:36
یه برنامه هست به نام Speed 4 WEB

Trial verison

دوست خوبم ممنون از معرفي برنامه ات

اما فكر كنم لينك رو درست ندادي ........................هر كاري كردم و تو زمانهاي مختلف سعي كردم نتونستم وارد سايتش بشم..................

اگه جايي بتوني برنامه رو UPLOAD كني ممنون ميشم......

wahid2003vj
18-02-2006, 19:57
با سلام
میخواستم یکی آموزش این برنامه Cproxy رو بده
باتشکر

Farid007
18-02-2006, 21:09
Speed4WEB 2.3.2
Size: 213 KB
لينك خود سايت اينه البته براي من كار نكرد و سرور ارور ميده
شما امتحان كنيد

KING ESFANDIYAR
23-02-2006, 00:06
Speed4WEB 2.3.2
Size: 213 KB
لينك خود سايت اينه البته براي من كار نكرد و سرور ارور ميده
شما امتحان كنيد

دوست عزيز ممنون از لينكت ............اما براي من هم error ميداد!!!!

Master
23-02-2006, 11:25
سلام . کینگ جوووون چطوری بیا من هم بر نامه و هم کرکشو براتون اپلود کردم : خوش باشید ( ببخشید که کمتر اینجا سر می زنم . سرم شلوغبود و گرنه نمی زاشتم این همه پا در هوا بمونید )
لینک کرک :[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
لینک خود برنامه :

KING ESFANDIYAR
24-02-2006, 14:39
سلام . کینگ جوووون چطوری بیا من هم بر نامه و هم کرکشو براتون اپلود کردم : خوش باشید ( ببخشید که کمتر اینجا سر می زنم . سرم شلوغبود و گرنه نمی زاشتم این همه پا در هوا بمونید )
لینک کرک :[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
لینک خود برنامه :

MASTER جان
دستت درد نكنه..........................زحمت كشيدي..................

Kolubive
14-03-2006, 06:00
اگر مايليد سرعت بارگذاري صفحات وب سايت خود را افزايش دهيد، بهتر است اين عمل را قبل از هر چيز از كاهش حجم تصاوير موجود در آن شروع كنيد.
نرم افزار StripFile محصولي از كمپاني Nuetool قادر است حجم فايل هاي Html و تصاوير رايج وب مانند GIF,JPEG, PNG و ... را تا جاي ممكن كاهش داده و آن ها را فشرده نمايد.
اين نرم افزار اين عمل را با حذف اطلاعات غير ضروري همچون حذف توضيحات صفحات HTML و حذف پروفايل رنگ ها در فايل هاي تصويري انجام ميدهد.
اين برنامه كوچك قادر است اين عمل را بصورت تكي يا دسته جمعي به فايل هاي مورد نظر اعمال كرده و ميتواند پيش از شروع عمليات از فايل هاي تعيين شده نسخه پشتيبان تهيه كند.
StripFile پس از نصب در ويندوز گزينه اي را تحت عنوان Strip به منوي راست كليك ويندوز اضافه ميكند كه جهت دسترسي سريع كاربر به برنامه تعبيه شده است, كافيست بروي فايل مورد نظر راست كليك كرده و بروي اين گزينه كليك نماييد.

دانلود با حجم حدود 800 کیلوبایت

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

سایت سازنده

سایت مرجع

منبع : -----------

شاید زیاد ربطی به این تاپیک نداشت :blink: ولی همچین بی ربط هم نبود :blush:

Kolubive
19-03-2006, 14:13
این نرم افزار از طرق گوناگون باعث افزایش سرعت بارگذاری صفحات وب در مرورگر شما می شود.

از ویژگی های این نرم افزار می توان به موارد زیر اشاره کرد:
- افزایش سرعت دانلود از اینترنت
- ایجاد تغییرات در تنظیمات رجیستری ویندوز به منظور افزایش سرعت اینترنت
- ایجاد تغییرات در تنظیمات مودم و سازگار کردن هرچه بیشتر مودم با سیستم عامل
- مناسب برای هرنوع کانکشنی Dial up, DSL, ADSL, Cable, ISDN و Satellite internet connections
- کارکرد بسیار آسان
- محیط زیبا و البته ساده
و ...
این نرم افزار با تمامی نسخه های ویندوز از جمله ویندوز ویستا سازگاری کامل دارد.

دانلود - 849 کیلویایت

کرک

سایت سازنده

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید/

KING ESFANDIYAR
20-03-2006, 18:57
Kolubive عزيز و دوستان گرامي
سال نو بر شما و اعضاي محترم خانودتون مبارك و پر از بركت باد

Kolubive جان

لطفا كرك برنامه Throttle v6.3.6 رو در يه جا ديگه UPLOAD كن .چون قابل دانلود نيست و دانل.د منيجر نميتونه اون رو درست شناسايي كنه.........

ممنون از لطفي كه ميكني و برنامه هاي به اين خوبي رو معرفي ميكني .............اميدوارم كه به اين تلاشت ادامه بدي و از برنامه هاي خوبت ما رو بي بهره نذاري

Kolubive
21-03-2006, 15:58
Kolubive عزيز و دوستان گرامي
سال نو بر شما و اعضاي محترم خانودتون مبارك و پر از بركت باد

Kolubive جان

لطفا كرك برنامه Throttle v6.3.6 رو در يه جا ديگه UPLOAD كن .چون قابل دانلود نيست و دانل.د منيجر نميتونه اون رو درست شناسايي كنه.........

با سلام ... سال نو شما هم مبارک

بنده با دانلودر خود مرورگر براحتی دانلودش کردم ولی خب توی رپید شیر گذاشتمش :

END_GIRL
28-03-2006, 03:52
اگر ممكنه كرك Throttle v6.3.6 را دوباره اپلود كنيد.اين لينك ها هيچ كدوم كار نمي كنند .مرسي

Kolubive
28-03-2006, 08:54
جفت لینک ها کاملا سالم اند و کار می کنند [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

masoud-lat
04-04-2006, 11:39
سالمان هردو

radepa
09-04-2006, 22:33
Robust Internet Speed Booster (Free Full Version) 3.0.0.0
بريد به اين تاپيك

shamoparvaneh
23-04-2006, 14:06
--------------------------------------------------------------------------------

با سلام.من يه نفر رو ديدم كه با استفاده ازبرنامه نويسي سرعت اينترنت رو به 400 رسانده بود كه بسيار متعجب شدم . خوب اين كار احتياج به ياد گرفتن برنامه نويسي داره كه اگه كسي بلد باشه و ياد بده كه يه دنيا ممنون . اما اگه برنامه اي باشه كه بتونه در اين زمينه منو كمك كنه بسيار ممنون ميشم

MARTIN
24-04-2006, 00:42
--------------------------------------------------------------------------------

با سلام.من يه نفر رو ديدم كه با استفاده ازبرنامه نويسي سرعت اينترنت رو به 400 رسانده بود كه بسيار متعجب شدم . خوب اين كار احتياج به ياد گرفتن برنامه نويسي داره كه اگه كسي بلد باشه و ياد بده كه يه دنيا ممنون . اما اگه برنامه اي باشه كه بتونه در اين زمينه منو كمك كنه بسيار ممنون ميشم
دوست عزیز من از بیشترم بردم ولی افزایش سرعت فقط و فقط در سرعت دانلود معلوم میشود که با این کارا در عمل سرعت دانلود تغییر نمیکنه و معلومه که این کارا هیچ فایده ای نداره.

astareh_com
24-04-2006, 02:04
من به نرم افزار vBulletin Version 3.0.8
احتياج دارم اگر كسي نسخه اصلي ان را سراغ دارد لطفا" با ادي من تماس بگیرد astareh@gmail.com

Master
24-04-2006, 12:26
عزیزم . می خوای فورم بسازی؟ باید براش پول بدی . رایگان نیست . با ادمینا تماس بگی اونا برات می خرن و پولشم با اونا حساب کن . در ضمن این چه ربطی به به این تاپیک داشت؟علاوه بر اون ورةژن جدیدتر ای وی بولتن هم هست .

javan4850
29-04-2006, 04:46
TURBO TOOLS

Turbo Internet Booster 1.2
بالا بردن کارایی اینترنت و جلوگیری از قطع ناخواسته از اینترنت
File Size:968K
License: Free

UnBlocka Turbo+ 2.30
بالا بردن کارایی اینترنت برای دانلود سریعتر
File Size:272 K
License: Free

shamoparvaneh
29-04-2006, 21:27
[-x اقا مارتين سلام . اين اقا سرعت اينترنتش بالا رفته بود . يعني يه فيلم يك گيگا بايتي رو در عرض يك ساعت دانلود ميكرد .

web2003
30-04-2006, 01:18
Robust Internet Speed Booster (Free Full Version) 3.0.0.0
بريد به اين تاپيك

با سلام
دوست عزیز درباره این نرم افزار اطلاتی داری بیان کن چون من به مشکلی برخوردم

[Evrox :sad:

reza boy
01-05-2006, 07:06
با سلام نرم افزاری که سرعت باز شدن صفحات رو واقعا زیاد کنه معرفی کنید (جدید )

KING ESFANDIYAR
01-05-2006, 11:13
با سلام نرم افزاری که سرعت باز شدن صفحات رو واقعا زیاد کنه معرفی کنید (جدید )

دوست خوبم من به شما مرورگر صفحه وب FIREFOX و OPERA رو پيشنهاد ميكنم.

البته فكر ميكنم خودت اين دو برنامه معروف بشناسي اما واقعا كار اين دوتا برنامه درسته.

اگه به چيز ديگه اي غير از اين دو برنامه كه معرفي كردم نياز داري بگو
شايد از اين برنامه ها خوشت نياد!

reza_2006
02-05-2006, 02:15
من مدت ها ست از FIREFOX استفاده میکنم منظورم برنامه هایی مثل on speed واز این جور برنامه هاست

KING ESFANDIYAR
06-05-2006, 10:34
من مدت ها ست از FIREFOX استفاده میکنم منظورم برنامه هایی مثل on speed واز این جور برنامه هاست

تو همين تاپيك SEARCHكني فكر كنم به نتايج بهتري برسي البته اگه تا حالا اين كار رو نكردي!

راستي برنامه ي SYSTEM MECHANIC 6 رو امتحان كردي؟

توش يه قسمت داره OPTIMIZE كه بوسيله اون ميتوني اينترنت خودت رو تا حدي بهبود ببخشي

reza boy
07-05-2006, 06:53
اگه میشه لینک دانلود رو بده

reza_2006
17-05-2006, 23:53
مگه نمی بینی گفته تو همين تاپيك Searchكني پیدا مکنی

Renjer Babi
19-05-2006, 06:21
آقا دمتون گرم کارتون عالیه

علیرضا
24-05-2006, 17:38
شما يه سري به امضاي من بزنيد ضرر نمي كنيد

reza_2006
26-05-2006, 09:55
ممنون از امضات

KING ESFANDIYAR
04-06-2006, 16:12

لطفا همين جا ادامه بديد و از ايجاد تاپيكهاي تكراري جدا خودداري كنيد

Devil Lord
09-06-2006, 01:40
خوب یک برنامه که همه شما به اون نیاز دارید برنامه : tuneup utility 2006
این برنامه از سرعت ویندوز و اینترنت و ... این رو زیاد میکنه تا برگردوندن فیل ها و پاک کردن رجستری و تغییر بوت اسکین و... البته اینچیزاش به اینجا مربوط نیست ولی قابلیت های افزایش سرعتش واقعا حرف نداره حتما دانلود کنید
روش دانلود:
برین سایت download.com و اسم برنامه رو تایپ کنین سپس دانلودش کنید جالب اینکه همه این امکانات در 12 مگابایت ناقابل جمع آوری شده

AK1
20-06-2006, 15:20

امضات درست دو كيلو بايت سرعت رو زياد كرد :blink:

علیرضا
21-06-2006, 12:06
امضات درست دو كيلو بايت سرعت رو زياد كرد:blink:

سلام
همين الآان مي تونيد از امضاي من كه بصورت عكس در اوردم كمك بگيريد و حــــــــــــــــال كنيد!!!

اگه از اين برنامه هم كه اسمش Throttle هست روي تنظيماتي كه من براتون آموزش دادم استفاده كنيد ديگه چي بگم؟؟؟؟
لينك دانلود مستقيم با حجم 0.85 MB ورژن 6.6.19 2006:

و اين هم سريالش:
Name : Alireza
Serial : 3858305562600060+1+67971
شايد درست باشه.l

reza boy
24-06-2006, 10:27
بی خطر؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

علیرضا
24-06-2006, 10:54
چه خطري ؟
شما وقتي تو اين انجمن ها عضو هستيد ديگه خطري نبايد شما رو تهديد كنه.

reza boy
25-06-2006, 09:22
منظورم دست کاری هایی که گفتی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

علیرضا
26-06-2006, 16:58
شديدا بي خطر من هر وقت ويندوز عوض مي كنم قبل از نصب كارت صدا و گرافيك و ... اول اين تنظيمات رو انجام ميدم

reza boy
27-06-2006, 07:05
عکس اول اگه اون 20 % رو 0% کنیم چی میشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟

علیرضا
27-06-2006, 10:58
عکس اول اگه اون 20 % رو 0% کنیم چی میشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟

صفر نه بايد 100 درصدش كني
ويندوز XP بطور پيشفرض فقط از 20% پهناي باند استفاده مي كنه شما الان اين 20 رو به 100 تغيير دادي ....فكر مي كني چي بشه؟:grrr:

alekjoon
01-07-2006, 19:39
اين واقعا كار مي كنه عليرضا؟

علیرضا
01-07-2006, 19:44
اين واقعا كار مي كنه عليرضا؟

بله واقعا كار مي كنه و كاملا درسته!
شما ها مثلا مي ترسيد چه اتفاقي براتون بيفته؟
اين روش مطمئنيه خيالتون راحت...

mamalee
01-07-2006, 21:44
افزاش سرعت دانلود از طريق رجيستري رايانه

Naeim
01-07-2006, 22:00
میدونم معرفی سایت اشتباه ولی این سایت یا سالی 25 هزار تومن این کار رو میکنه
در ضمن فیلتر م از بین میره

farid0485
04-07-2006, 05:36
اصلا" لينك دانلود internet turbo رو بدين.

علیرضا
04-07-2006, 15:51
سلام
همين الآان مي تونيد از امضاي من كه بصورت عكس در اوردم كمك بگيريد و حــــــــــــــــال كنيد!!!

اگه از اين برنامه هم كه اسمش Throttle هست روي تنظيماتي كه من براتون آموزش دادم استفاده كنيد ديگه چي بگم؟؟؟؟
لينك دانلود مستقيم با حجم 0.85 MB ورژن 6.6.19 2006:

متاسفانه هنوز كرك نداره

اين هم سريالش:
Name : Alireza
Serial : 3858305562600060+1+67971
شايد درست باشه.

BOROAMOO
07-07-2006, 15:48
برنامه registry editor را از کجا بیارم؟

kaveh666
14-07-2006, 02:03
با سلام

براي اوردن رجيتري اديتورت start meno_run_regedit

در ضمن ميخوام يه برنامه توپ معرفي كنم كه امتحانش كردم وجواب هم داد اين برنامه سرعت دايل اپ رو چند برابر ميكنه شك نكنيد اينم لينك دانلود[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

فقط بايد توي سايتش هم عضو بشيد تا username و password براي شما ميل شودسپس برنامه را نصب و username و password را در قسمت مربوطه وارد نماييد

فقط يه مشكل داره كه قبلا (چندين ماه پيش ) عضويتش پولي نبود وبرنامش هم 15 روز كار ميكرد كه البته با برنامه ههي خاص ميشد تايمر برنامه رو قفل كرد ولي حالا فكر كنم عضويتش براي گرفتن همون يوزر و پسورد پولي شده افسوس كه يوزر و پسورد خودم رو خيلي وقت پيش گم كردم (زماني كه عضويتش رايگان بود)به هر حال اگه كسي تونست عضو شه يوزر و پسوردش رو در اختيار بزاره دعا گوش خواهيم بود[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
انجا بايد عضو شيد تا يوزر و پسورد براتون بياد

Master
25-07-2006, 23:17
به به عالیه . افرین . خوبه کارتون ادامه بدید . اما تا سال بعد بیخیال شید چون تا اونوقت تو دهاتای ایران ملت با ای دی اس ال کانت می شن

kavoosh
27-07-2006, 15:03
این ایرانی که من میبینم شاید تا سالهای سال تو همین دیال آپی خودش بمونه.

علیرضا
31-07-2006, 09:26
نميدونم چرا زود تر اين مشكل رو ريشه كن نمي كنن؟؟؟
بابا ما اگه Dsl داشته باشيم ها ... خيلي كارها از ايراني ها بر مياد
پيامبر اكرم (ص) در خطاب به سلمان فارسي :
" اگر علم از ستاره ي ثريا آويخته بود مردمي از قوم تو بدان مي رسيدند"

پس حالا باور كرديد؟

amintnt
04-08-2006, 15:21
راستش صفحه ي اول رو خوندم .دوستان اون برنامه ي اينترنت توربو هيچ تاثيري نداره.من اونو خيلي وقت پيش نصب كرده بودم و چيز خاصي واسه گفتن نداشت.همه چيز برميگرده به پهناي باند ما ايرانياي بدبخت.تا وقتي كه يه فكر درست و حسابي به حال اينترنتمون نكنن بايد بد بختي بكشيم.اين سرعت لعنتي خيلي رو مخم را ميره.فقط ميتونيد پهناي باندتون رو با اين برنامه ها بهينه كنيد همين.آقاي مستر گفته بود كه پينگ ميكنه و فلانو بهمان.دوست عزيز اين آموزش رو من حدود سه سال پيش تو يه دونه از اين سيدياي هك بيخود ديدم.همه چيز الكيه.وقتي شما بيش از 5 كيلوبايت پهناي باند نداشته باشين هر كاري كه كنيد تو بهترين حالت همون 5 كيلوبايته.اين نظر منه.

layenz
09-08-2006, 23:26
خوب یک برنامه که همه شما به اون نیاز دارید برنامه : tuneup utility 2006
این برنامه از سرعت ویندوز و اینترنت و ... این رو زیاد میکنه تا برگردوندن فیل ها و پاک کردن رجستری و تغییر بوت اسکین و... البته اینچیزاش به اینجا مربوط نیست ولی قابلیت های افزایش سرعتش واقعا حرف نداره حتما دانلود کنید
روش دانلود:
برین سایت download.com و اسم برنامه رو تایپ کنین سپس دانلودش کنید جالب اینکه همه این امکانات در 12 مگابایت ناقابل جمع آوری شده

سلام ميشه بگي چه جوري ميشه از اين برنامه واسه زياد كردن سرعت ويندوز واينترنت استفاده كرد من اين برنامه را الان نصب كردم ولي بلد نيستم چه جوري سرعت را زياد ميكنه؟

AK1
10-08-2006, 01:09
سلام ميشه بگي چه جوري ميشه از اين برنامه واسه زياد كردن سرعت ويندوز واينترنت استفاده كرد من اين برنامه را الان نصب كردم ولي بلد نيستم چه جوري سرعت را زياد ميكنه؟

با سلا دوست عزيز اوال يري به بخش optimize imrp[rve بعد در قست tune up sysrem op... وارد شين بعد هم قسنت اينترنت اپتومايز مشخصه كيليك كنيد تا تنظيمات اعمال شه اگه مشكلي بود در خدمت هستم ;)

ALigold20
10-08-2006, 05:33
خیلی باحالی

layenz
10-08-2006, 14:19
با سلا دوست عزيز اوال يري به بخش optimize imrp[rve بعد در قست tune up sysrem op... وارد شين بعد هم قسنت اينترنت اپتومايز مشخصه كيليك كنيد تا تنظيمات اعمال شه اگه مشكلي بود در خدمت هستم ;)

سلام ممنون عزيز كه راهنمايي كردي.

ساش
28-08-2006, 18:18
Full Speed - Internet broadband connection v2.1

Moje RengeR
02-09-2006, 11:32
من این کارو کردم تاحدی موءثر بو شما هم میتونید امتحان کنید

در ويندوز XP در حالت پيش فرض Packet Scheduler سيستم را به 20 درصد از پهناي باند يك اتصال به اينترنت
محدود مي كند. يعني اگر شما اين تنظيمات را تغيير ندهيد تنها قادريد از 20 درصد از پهناي باند اتصالتان به اينترنت
بهره ببريد. براي اين كه بتوانيد از 100 درصد پهناي باندتان استفاده كنيد مراحل زير را انجام دهيد:

1- Run را از منوي Start اجرا كنيد.
2- در Run عبارت gpedit.msc را تايپ كرده و OK را كليك كنيد.
3- منتظر بمانيد تا Group Policy اجرا شود.
4- در بخش Local Computer Policy و در زير Computer Configuration گزينه Administrative Templates را
گسترش دهيد (اين كار را با كليك بر روي علامت + كار آن انجام دهيد)
5- در ليست باز شده گزينه Network را نيز گسترش دهيد.
6- حال در اين ليست QoS Packet Scheduler را انتخاب كنيد.
7- به گزينه هايي كه در سمت راست ظاهر مي شوند دقت كنيد.
8- بر روي Limit reservable bandwith كليك راست كرده و Properties را كليك كنيد.
9- پس از اينكه پنجره Limit reservable bandwith Properties باز شد در برگه Setting و در زير Limit reservable
bandwith گزينه Enabled را انتخاب كنيد .
10- مشاهده مي كنيد كه با انتخاب آن در روبروي Bandwidth Limit مقدار پيش فرض آن يعني 20 درصد به نمايش
در مي آيد.
11- به جاي عدد 20 مقدار 0 را تايپ كرده و OK را كليك كنيد.
12- حال به Connection ي كه بوسيله آن به اينترنت وصل مي شويد رفته و بر روي دكه Properties كليك كنيد.
13- به برگه Networking برويد و دقت كنيد كه QoS Packet Scheduler فعال باشد (تيك كنار آن مشاهده شود)
14- اين پنجره را OK كنيد.
15- كامپيوتر خود را Restart كنيد.

Kolubive
02-09-2006, 12:49
Moje RengeR عزیز خیلی ممنون .

قابله ذکره که آقای علیرضا هم چنین مطلبی رو در عکس هایی که در امضاش هست توضیح داده (عکس دوم ) ولی یه اشتباه فاحش توش نمایان است که شما باعث شدین که بهش پی ببرم ! البته خود شما هم این اشتباه رو در مقدمه دارید !!!!

يعني اگر شما اين تنظيمات را تغيير ندهيد تنها قادريد از 20 درصد از پهناي باند اتصالتان به اينترنت بهره ببريد.

جناب علیرضا شما در عکس دومی که گذاشتی کاملا مشخصه که میزان محدودیت باند رو از 20 درصد به 100 درصدتغییر داده اید !

یعنی ویندوز به صورت پیشفرض 20 درصد از پهنای باند رو محدود می کنه و ما از 80 درصد دیگه استفاده می کنیم حالا شما اومدی 100 پهنای باند رو محدود کردی !
Bandwith Limit
ولی باز هم با این تفاصیل نمی دونم چرا با اینکه وقتی 100% باند رو محدود می کنیم , باز هم تغییر سرعت محسوسی دیده نمی شه !!

به هر حال جناب علیرضا شما که با قاطعیت تمام این مطلب رو در صفحات گذشته ذکر کردید بهتره که دقت بیشتری بکنید !

صفر نه بايد 100 درصدش كني
ويندوز XP بطور پيشفرض فقط از 20% پهناي باند استفاده مي كنه شما الان اين 20 رو به 100 تغيير دادي ....فكر مي كني چي بشه؟

اشتباه محض

mehdi_ok1
02-09-2006, 23:58
با تشکر از همه دوستان
هنگامی که در Run عبارت gpedit.msc را اجرا میکنم صفحه ای باز میشود (Group Policy)با این مذموم:

Snap-in creating failed

Snap-in creating failed, It may not install properly
Name: Group Policy editor
CLSID: {8FC0B734-A0E1-11D1-A7D3-0000F87571E3}
چی چی هست ؟ چطور درستش کنم؟ :sad:

با تشکر

mehdi_ok1
03-09-2006, 00:16
راستی یه برنامه پیدا کردم به نامFlashspeed200% که بدک نبوده من با Opera9 کارمیکنم قبلا speed:3 بوده ولی الان speed:5 شده :biggrin:

از اینجا دانلود کنید:(نسخه3.1 با حجم 1 Mb)

کرک رو از اینجا دانلود کنید:

علیرضا
03-09-2006, 00:25
با تشکر از همه دوستان
هنگامی که در Run عبارت gpedit.msc را اجرا میکنم صفحه ای باز میشود (Group Policy)با این مذموم:

Snap-in creating failed

Snap-in creating failed, It may not install properly
Name: Group Policy editor
CLSID: {8FC0B734-A0E1-11D1-A7D3-0000F87571E3}
چی چی هست ؟ چطور درستش کنم؟ :sad:

با تشکر
دوست عزيز فكر كنم يه برنامه ي رجيستري اديتور كارتونو راه بيندازه
وگرنه بايد ويندوزتون رو عوض كنيد.

علیرضا
03-09-2006, 00:29
Moje RengeR عزیز خیلی ممنون .

قابله ذکره که آقای علیرضا هم چنین مطلبی رو در عکس هایی که در امضاش هست توضیح داده (عکس دوم ) ولی یه اشتباه فاحش توش نمایان است که شما باعث شدین که بهش پی ببرم ! البته خود شما هم این اشتباه رو در مقدمه دارید !!!!

جناب علیرضا شما در عکس دومی که گذاشتی کاملا مشخصه که میزان محدودیت باند رو از 20 درصد به 100 درصدتغییر داده اید !

یعنی ویندوز به صورت پیشفرض 20 درصد از پهنای باند رو محدود می کنه و ما از 80 درصد دیگه استفاده می کنیم حالا شما اومدی 100 پهنای باند رو محدود کردی !
Bandwith Limit
ولی باز هم با این تفاصیل نمی دونم چرا با اینکه وقتی 100% باند رو محدود می کنیم , باز هم تغییر سرعت محسوسی دیده نمی شه !!

به هر حال جناب علیرضا شما که با قاطعیت تمام این مطلب رو در صفحات گذشته ذکر کردید بهتره که دقت بیشتری بکنید !

اشتباه محض

از دوست عزيزم به خاطر اين انتقادشون ممنونم
همچنين تيز بيني شما قابل تمجيد مي باشد

بنده نيز از معني درست عبارت "Limit Reservable Bandwith" اطلاع كامل دارم.
يعني محدود كردن پهناي باند قابل استفاده البته از نظر شما و خيلي هاي ديگه!!

-چي ؟؟؟ از نظر شما؟؟؟ يعني باز هم حرف منو قبول نداري؟؟ بابا عجب آدم ..... ايه اين عليرضا ؟؟!!!!
اگه دقيق تر به معني اين Limit دقت مي كرديد متوجه مي شديد كه غير از "محدود كردن " معني " حد " نيز مي ده
يعني اون جمله با توجه به حرف هاي من بايد اينجوري نوشته مي شد : Reservable Bandwith`s limit به فارسي يعني حدود قابل استفاده ي پهناي باند
حالا شايد سازندگان ويندوز (كه من دقيقا نمي دونم چند نفر اند چي كاره ان و....)اشتباه كردند و اين جمله رو به غلط اينجوري نوشته اند!!!!!!!!

-اي بابا باز اين بچه پر رو حرف خودشو مي زنه!!!!دليل ديگه اي كه من دارم اينه كه شما

خيلي راحت مي تونيد اين 100 رو به 0 تبديل كنيد ..... يعني به قول خودتون هيچ محدوديتي براي پهناي باندتون در نظر نگرفتيد.
درسته
خوب من كه با ISP پارسيان رباط كريم به نت وصل هستم بعد از اين كار ديگه قادر به استفاده از اينترنت نيستم !!!!!!!!
حالا ديگه خودتونيد و ISP محلتون.
در ضمن اين تاپيك برا من نيست .
من حدود يك ساله پيش تو يه تاپيك ديگه به تمام و كمال و با احتياط كامل كه نكنه اين مطالب غلط باشن اين مطالب رو توضيح داده ام
چرا تو اين يك ساله كه كلي از اعضا از اين ترفند من استفاده كردند هيچ شكايتي ندارند؟؟؟
دقت كنيد اونهايي كه نتونستند از اين ترفند استفاده كنند تقصير من نبوده .... من اول تاپيكم گفته بودم كه اين ترفند برا همه كار نمي كنه
اگر كسي هم هست كه راضيه خوب خدا رو شكر
من نيتم همين كمك كردن به ديگران بوده و به هدفم رسيدم
حالا توجه داشته باشيد كه من 2 ساله دارم از اين ترفند استفاده مي كنم!! ولي تا حالا از خودم شكايتي نداشتم!!!
در ضمن ما تو تاپيك هدفمون مچ گيري و ...... نيست
خواهشا ديگه اينطوري از كسي انتقاد نكنيد .... واللاه من قلبم اومد تو دهنم!!:

اشتباه محض

chovalier
03-09-2006, 00:59
سلام
منم اومدم
منبع ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Flash Speed 200%
راستشو میگم این برنامه رو تو روزنامه جام جم دیدم که پیشنهاد هفتش بود خیلی توپه برا شما هم میزارم دانلود کنید

این برنامه که کاملاْ جواب میده سرعت اینترنت رو برای شما کاملاْ افزایش میده این برنامه رو میتونین خیلی راحت با کرکی که گذاشتم کاملش کنید.

شايان ذكر است كه افزايش سرعت و بهينه سازي اتصال ها در اين نرم افزار تنها محدود به اتصال Dialup نمي شود و با اتصال هاي Lan, Cable, ADSL, HDSL, VDSL و PPPoE نيز سازگاري كامل دارد.

برای افزایش فقط کافیست به ترتیب اول در قسمت Basic بر روی Optimize کلیک کنید و بعد در قسمتSpeciality بر روی Optimize کلیک کنید بعد دیگه سرعت شما افزایش پیدا میکنه خیلی راحته نه؟
حجم 1.9 مگابایت
دانلود برنامه:
کرک:
اگه موفق به برداشتن کرک نشدید می تونید اینجا هم بیایید:
توجه: تمام پسوورد های خواسته شده از شما=chovalier
منتظر پیشنهادات هستم
موفق باشید...

MARTIN
03-09-2006, 13:25
من flashspeed و نصب کردم ممنون ولی تا 100 بهینه میکنه چطوری 200% بکنم؟

Kolubive
03-09-2006, 13:33
از دوست عزيزم به خاطر اين انتقادشون ممنونم
همچنين تيز بيني شما قابل تمجيد مي باشد

بنده نيز از معني درست عبارت "Limit Reservable Bandwith" اطلاع كامل دارم.
يعني محدود كردن پهناي باند قابل استفاده البته از نظر شما و خيلي هاي ديگه!!

-چي ؟؟؟ از نظر شما؟؟؟ يعني باز هم حرف منو قبول نداري؟؟ بابا عجب آدم ..... ايه اين عليرضا ؟؟!!!!
اگه دقيق تر به معني اين Limit دقت مي كرديد متوجه مي شديد كه غير از "محدود كردن " معني " حد " نيز مي ده
يعني اون جمله با توجه به حرف هاي من بايد اينجوري نوشته مي شد : Reservable Bandwith`s limit به فارسي يعني حدود قابل استفاده ي پهناي باند
حالا شايد سازندگان ويندوز (كه من دقيقا نمي دونم چند نفر اند چي كاره ان و....)اشتباه كردند و اين جمله رو به غلط اينجوري نوشته اند!!!!!!!!

-اي بابا باز اين بچه پر رو حرف خودشو مي زنه!!!!دليل ديگه اي كه من دارم اينه كه شما

خيلي راحت مي تونيد اين 100 رو به 0 تبديل كنيد ..... يعني به قول خودتون هيچ محدوديتي براي پهناي باندتون در نظر نگرفتيد.
درسته
خوب من كه با ISP پارسيان رباط كريم به نت وصل هستم بعد از اين كار ديگه قادر به استفاده از اينترنت نيستم !!!!!!!!
حالا ديگه خودتونيد و ISP محلتون.
در ضمن اين تاپيك برا من نيست .
من حدود يك ساله پيش تو يه تاپيك ديگه به تمام و كمال و با احتياط كامل كه نكنه اين مطالب غلط باشن اين مطالب رو توضيح داده ام
چرا تو اين يك ساله كه كلي از اعضا از اين ترفند من استفاده كردند هيچ شكايتي ندارند؟؟؟
دقت كنيد اونهايي كه نتونستند از اين ترفند استفاده كنند تقصير من نبوده .... من اول تاپيكم گفته بودم كه اين ترفند برا همه كار نمي كنه
اگر كسي هم هست كه راضيه خوب خدا رو شكر
من نيتم همين كمك كردن به ديگران بوده و به هدفم رسيدم
حالا توجه داشته باشيد كه من 2 ساله دارم از اين ترفند استفاده مي كنم!! ولي تا حالا از خودم شكايتي نداشتم!!!
در ضمن ما تو تاپيك هدفمون مچ گيري و ...... نيست
خواهشا ديگه اينطوري از كسي انتقاد نكنيد .... واللاه من قلبم اومد تو دهنم!!:

شرمنده !! اگه تند رفتم !

ولی من چند جای دیگه این ترفند رو دیدم و به جای 100 گفته شده که باید 0 وارد بشه .

به هر حال من متخصص نیستم و بهتره مدیران هم نظر بدن

در ضمن من هم 100 رو وارد کردم و هم 0 رو و اصلا تغییر محسوسی مشاهده نشد !

به هرحال من یک پیغام خصوصی به مدیر انجمن کامپیوتر می دم تا ببینیم نظر ایشون چیه !

با تشکر

mohammad_xlr
03-09-2006, 15:35
راستش صفحه ي اول رو خوندم .دوستان اون برنامه ي اينترنت توربو هيچ تاثيري نداره.من اونو خيلي وقت پيش نصب كرده بودم و چيز خاصي واسه گفتن نداشت.همه چيز برميگرده به پهناي باند ما ايرانياي بدبخت.تا وقتي كه يه فكر درست و حسابي به حال اينترنتمون نكنن بايد بد بختي بكشيم.اين سرعت لعنتي خيلي رو مخم را ميره.فقط ميتونيد پهناي باندتون رو با اين برنامه ها بهينه كنيد همين.آقاي مستر گفته بود كه پينگ ميكنه و فلانو بهمان.دوست عزيز اين آموزش رو من حدود سه سال پيش تو يه دونه از اين سيدياي هك بيخود ديدم.همه چيز الكيه.وقتي شما بيش از 5 كيلوبايت پهناي باند نداشته باشين هر كاري كه كنيد تو بهترين حالت همون 5 كيلوبايته.اين نظر منه.
کاملا صحیحه

mehdi_ok1
03-09-2006, 20:02
نقل قول:

اول کرک رو به راه کن بعد در صفحه دوم(speciality) تمام گزینه هارو تیک بزن بعد گزینه Optimize رو کلیک کن

راستی برنامه رو از اینجا دانلود کنید(1Mb):

کرکشو نیز از اینجا:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] -ARN.rar

potter
04-09-2006, 11:24
دوستان انگار این فلش اسپید ویروس داره در ضمن کرکشم کار نمیکنه

علیرضا
04-09-2006, 13:29
شرمنده !! اگه تند رفتم !

ولی من چند جای دیگه این ترفند رو دیدم و به جای 100 گفته شده که باید 0 وارد بشه .

به هر حال من متخصص نیستم و بهتره مدیران هم نظر بدن

در ضمن من هم 100 رو وارد کردم و هم 0 رو و اصلا تغییر محسوسی مشاهده نشد !

به هرحال من یک پیغام خصوصی به مدیر انجمن کامپیوتر می دم تا ببینیم نظر ایشون چیه !

با تشکر

من شرمنده ام اگه ناراحتتون كردم
بالاخره هر كسي يه جور سيستمي داره و هر سيستمي يه قلقي ...

mehdi_ok1
05-09-2006, 00:56
برو بچ بالاخره 0 یا 100 ؟؟؟ :wac: ؟؟؟

amintnt
05-09-2006, 19:22
دوستان شما چرا اینطوری میکنید؟؟؟آخه من به چه زبونی خدمتتتون عرض کنم؟؟؟؟یه سوال میپرسم.آقا کسی از این کارا نتیجه گرفته؟؟؟تو این 16 صفحه کی یه نتیجه ی درست و حسابی گرفته؟؟همون فلش گت رو نصب کنید و دانلودتون رو بهینه کنید.دیگه وقتتون رو روی این چیزا تلف نکنید.

MARTIN
05-09-2006, 19:25
نقل قول:

اول کرک رو به راه کن بعد در صفحه دوم(speciality) تمام گزینه هارو تیک بزن بعد گزینه Optimize رو کلیک کن

راستی برنامه رو از اینجا دانلود کنید(1Mb):

کرکشو نیز از اینجا:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] -ARN.rar
خیلی ممنون مهدی جان 200 شد.

amintnt
05-09-2006, 19:31
Mehdi OK اصلا دوست داری بشه 300 یا 400 یا اصلا 800؟؟؟کافیه؟؟؟(دیگه نمیدونم چی بگم،به هر حال ببخشید)

cdplayer
06-09-2006, 15:35
باز هم بی فایده بود

mehdi_ok1
06-09-2006, 23:34
Mehdi OK اصلا دوست داری بشه 300 یا 400 یا اصلا 800؟؟؟کافیه؟؟؟(دیگه نمیدونم چی بگم،به هر حال ببخشید)

درسته که نمیتوان جلوی باد را گرفت اما میشود جلوی آن آسیاب بادی درست کرد :whistle: (چه ربطی داشت)

ما هیچ وقت نگفتیم که با این برنامه ها سرعت رو 100 ,200 , یا dsl درست میکنیم
لااقل از همین چیزی که داریم استفاده بهینه کنیم
من که گفتم سرعتم با این برنامه تو Opera9 از 3 به 5 تغییر کرده :biggrin: میگی نننننننننننننننننننننننه
یه بار استفاده کن
این برنامه ها هم برای ترغیب کاربران از این اعداد استفاده میکنند.

به امید سرعت روز افزون شما در تمامی شعون زندگی از جمله اونتر نت

mehdi_ok1
08-09-2006, 03:37
دوستان انگار این فلش اسپید ویروس داره در ضمن کرکشم کار نمیکنه

ویروس نداره ولی ویروس کش مثل ویروس میشناسش

1) تمام برنامه ها را ببندید.
2) Crack برنامه را که Patch.exe است را در پوشه ای که برنامه را نصب کرده اید کپی کنید.
3) برنامه Patch.exe را فعال کنید.
4) دکمه patch را کلیک کنید.
5) سپس آیکن Flashspeed.exe را انتخاب کنید.
6) برنامه Flash speed را اجرا کنید.
7) در قسمت دوم register دکمه ثبت را کلیک کنید.

اگه دوست داری میتونی وقتی کرک رو نصب کردی فایل exe رو یه جا کپی کنی Flashspeed رو پاک کنی دو باره نصب کنی و اون exe رو داخل پوشه نصب بزاری تا ویروس کش بهت گیر نده

Kolubive
08-09-2006, 12:09
به این تاپیک هم سری بزنید

افزايش سرعت باز کردن صفحات اينترنت کرک توسط آنريل تيم

KING ESFANDIYAR
15-09-2006, 01:43
Kolubive جان
تاپيك تكراري ايجاد مي كني؟

؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟!

نكن عزيزم

mshiraz.2006
15-09-2006, 06:26
به نام خدا

اگر قرار بود با این برنامه ها و نرم افزار ها سرعت اینترنت بالا بره که دیگه کسی مرض نداره بره خطوط پرسرعت بگیره.

Kolubive
15-09-2006, 10:07
Kolubive جان
تاپيك تكراري ايجاد مي كني؟

؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟!

نكن عزيزم

:happy: :happy: :happy:

ما کی باشیم تاپیک تکراری بزنیم ؟!! :laughing:

اونم از نوع تکراری که کینگ عزیز قبلا زده باشه ! :cool:

نکن اسفندیار جان از این شوخی ها نکن ! :rolleye:

mehdi_ok1
17-09-2006, 23:48
به نام خدا

اگر قرار بود با این برنامه ها و نرم افزار ها سرعت اینترنت بالا بره که دیگه کسی مرض نداره بره خطوط پرسرعت بگیره.

ای کاش چهارتا پست بالاتر رو میخوندی

درسته که نمیتوان جلوی باد را گرفت اما میشود جلوی آن آسیاب بادی درست کرد :whistle: (چه ربطی داشت)

ما هیچ وقت نگفتیم که با این برنامه ها سرعت رو 100 ,200 , یا dsl درست میکنیم
لااقل از همین چیزی که داریم استفاده بهینه کنیم
من که گفتم سرعتم با این برنامه تو Opera9 از 3 به 5 تغییر کرده :biggrin: میگی نننننننننننننننننننننننه
یه بار استفاده کن
این برنامه ها هم برای ترغیب کاربران از این اعداد استفاده میکنند.

به امید سرعت روز افزون شما در تمامی شعون زندگی از جمله اونتر نت

NRSoft2
27-09-2006, 02:41
به نظر من برنامه Internet Download Accelerator بهترین نرم افزار دانلوده

Godrig
06-10-2006, 06:56
نه Internet Download manager خیلی بهتره

armak
25-10-2006, 03:02
افزايش سرعت اينترنت در ويندوز XP Pro در ويندوز XP درحالت پيش فرض Packet Scheduler سيستم را به 20 درصد از پهناي باند يك اتصال به اينترنت محدود مي كند. يعني اگر شما اين تنظيمات را تغيير ندهيد قادريد از 20 درصد پهناي باند اتصال تان به اينترنت بهره ببريد. براي اين كه بتوانيد از 100 درصد پهناي باندتان استفاده كنيد مراحل زير را انجام دهيد: 1.Run را از منوي Start اجرا كنيد. 2.در Run عبارت gpedit.msc را تايپ كرده و OK را كليك كنيد. 3.منتظر بمانيد تا Group Policy اجرا شود. 4.در بخش Local Comuter Policy و در زير Computer Configuration گزينه Administrative Templates را گسترش دهيد. (اين كار با كليك بر روي علامت+ كار آن انجام دهيد) 5.در ليست باز شده گزينه Network را نيز گسترش دهيد. 6.حال در اين ليست Qos Packet Scheduler را انتخاب كنيد. 7.به گزينه هايي كه در سمت راست ظاهر مي شوند دقت كنيد. 8.بر روي Limit reseivable bandwidth كليك راست كرده و Properties را كليك كنيد. 9.پس از اينكه پنجره ي Limit reservable bandwidth Properties باز شد در برگه Setting و در زير Limit reservable bandwidth گزينه Enabled را انتخاب كنيد. 10.مشاهده مي كنيد كه با انتخاب آن در روبروي Bandwidth Limit مقدار پيش فرض آن يعني 20 درصد به نمايش در مي آيد. 11.به جاي عدد 20 مقدار 0 را تايپ كرده و OK را كليك كنيد. 12.حال به Connection ي كه به وسيله ي آن به اينترنت وصل مي شويد رفته و بر روي دكمه ي Properties كليك كنيد. 13.به برگه Networking برويد و دقت كنيد كه Packet Scheduler فعال باشد (تيك كنار آن مشاهده شود). 14.اين پنجره را OK كنيد. 15.كامپيوتر خود را Restart كنيد.

علیرضا
25-10-2006, 09:41
افزايش سرعت اينترنت در ويندوز XP Pro در ويندوز XP درحالت پيش فرض Packet Scheduler سيستم را به 20 درصد از پهناي باند يك اتصال به اينترنت محدود مي كند. يعني اگر شما اين تنظيمات را تغيير ندهيد قادريد از 20 درصد پهناي باند اتصال تان به اينترنت بهره ببريد. براي اين كه بتوانيد از 100 درصد پهناي باندتان استفاده كنيد مراحل زير را انجام دهيد: 1.Run را از منوي Start اجرا كنيد. 2.در Run عبارت gpedit.msc را تايپ كرده و OK را كليك كنيد. 3.منتظر بمانيد تا Group Policy اجرا شود. 4.در بخش Local Comuter Policy و در زير Computer Configuration گزينه Administrative Templates را گسترش دهيد. (اين كار با كليك بر روي علامت+ كار آن انجام دهيد) 5.در ليست باز شده گزينه Network را نيز گسترش دهيد. 6.حال در اين ليست Qos Packet Scheduler را انتخاب كنيد. 7.به گزينه هايي كه در سمت راست ظاهر مي شوند دقت كنيد. 8.بر روي Limit reseivable bandwidth كليك راست كرده و Properties را كليك كنيد. 9.پس از اينكه پنجره ي Limit reservable bandwidth Properties باز شد در برگه Setting و در زير Limit reservable bandwidth گزينه Enabled را انتخاب كنيد. 10.مشاهده مي كنيد كه با انتخاب آن در روبروي Bandwidth Limit مقدار پيش فرض آن يعني 20 درصد به نمايش در مي آيد. 11.به جاي عدد 20 مقدار 0 را تايپ كرده و OK را كليك كنيد. 12.حال به Connection ي كه به وسيله ي آن به اينترنت وصل مي شويد رفته و بر روي دكمه ي Properties كليك كنيد. 13.به برگه Networking برويد و دقت كنيد كه Packet Scheduler فعال باشد (تيك كنار آن مشاهده شود). 14.اين پنجره را OK كنيد. 15.كامپيوتر خود را Restart كنيد.

درسته من با اينها موافقم ولي شما هم 0 و هم 100 رو امتحان كنيد .
موفق باشيد...

:::Nice Black:::
12-11-2006, 17:00
از همه تشكر ميكنم اما هيچ يك از برنامه ها كار نميكنه

علیرضا
13-11-2006, 13:26
اصلا به جاي 0 يا 100 كردن Disable اش كنيد خيال همه رو راحت كنيد.
::Nice Black:: جان شما از تنظيمات عكس هاي تو امضاي من استفاده كن اگر تغيير نكرد كه شانس نداري يا بايد بيشتر دقت كرد رو اينكه مثلا مودمت چيه يا اينكه ويندوزت سالمه يا....
موفق باشيد
موقعي كه اينترنت پر شرعت بگيريم مي فهميم اينترنت يعني چي و اين كارها كمي برامون بي ارزش مي شن.

HJ 17
16-11-2006, 02:39
لطفا لينك داونلود Internet Turbo 2001 ورژن 5.1 و كرك و سريالش رو هم بذارين .
در ضمن مي خواستم بدونم كه ISP چيه و از كجا بدونيم ISP خودمون يا سايت مورد نظر چيه.
با تشكرات فراوان

koochooloo
23-11-2006, 18:46
ممنون تاپیک بسیار عالی بوئ همه موفق باشید

نوستر آداموس
23-11-2006, 21:27
دستتون درد نكنه

casabella
25-11-2006, 03:03
برای ای دی اس ال هم معرفی کنید

parisa1976
03-12-2006, 08:43
سلام به همگی
کسی هست اینجا که بدونه از کجا میشه Parwin 2005 رو دانلود کرد؟ من الان چند روزه که دنبالشم ولی تمام لینکهای این فوریوم بلاک شدن. ممنون میشم.

HELLBOY_HP
13-12-2006, 19:11
بروبج من برنامه فلش اسپید رو از این تاپیک دانلود کردم ولی هر کاری میکنم سرعت از 80 بیشتر بهینه نمیشه چیکار وکنم؟ ممنون

nima_kiyaniyan
13-12-2006, 21:27
من از برنامه های دیگه خبر ندارم

ولی 15 روزه که دارم از برنامه onspeed استفاده میکنم. باید بگم معجزه میکنه. معجزه.

alibahal
14-12-2006, 09:03
آقا خیلی ممنون.

HELLBOY_HP
14-12-2006, 09:20
من از برنامه های دیگه خبر ندارم

ولی 15 روزه که دارم از برنامه onspeed استفاده میکنم. باید بگم معجزه میکنه. معجزه.

تنها تنها خوب بزار ما هم استفاده کنیم

Elfin-D
14-12-2006, 10:06
بدلیل فعالیت غیر مفید
unsticky شد
مخلصیم

nima_kiyaniyan
16-12-2006, 18:58
تنها تنها خوب بزار ما هم استفاده کنیم

با درود

دوست خوب مسخره میکنی؟ اگه واقعا تا حالا از این برنامه دیدن نکردی نیمی از عمرت هدر رفته. خیلی با حاله. با چنان سرعتی فیلتر رد میکنه که من چشمام چسبید به نمایشگر. کوچکترین مشکلی داشتی بگو..

afsane_tab
19-12-2006, 23:05
آقا میشه هم زمان با میکرو فیلتر هم با ADSL و هم با dial-up کانکت شد به صورتی که از هر 2 تا هم سند داشته باشی هم رسیو .من این کارو کردم سند و رسیو َadsl قطع شد ولی دیسکانکت نشد آیا راهی هست؟

afsane_tab
21-12-2006, 14:56
ندایی نشد؟

afsane_tab
26-12-2006, 01:04
لا اقل یکی بگه این کار شدنی نیست

HELLBOY_HP
27-12-2006, 10:13
با درود

دوست خوب مسخره میکنی؟ اگه واقعا تا حالا از این برنامه دیدن نکردی نیمی از عمرت هدر رفته. خیلی با حاله. با چنان سرعتی فیلتر رد میکنه که من چشمام چسبید به نمایشگر. کوچکترین مشکلی داشتی بگو..
بابا چرا بد برداشت میکنی حالا برنامه رو میزاری یا نه

shahedi
25-03-2007, 17:24
به نام خدا
یک کم تایپیک منحرف شده !!!اینطور نیست؟
نام برنامه:BeFaster
سریال:[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
لینک دانلود[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
حجم:2.22

عزیزانی که ADSLدارن و یکی از دوستان خواسته بود
نام برنامه:DSL Speed 3.2
لینک دانلود:[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
حجم:1.3mb
سریال:Name: TEAM TBE Serial: PDDI33L6JTW6
سایت سازنده:[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

نام برنامه:Google Web Accelerator 0.2.62.80
لینک دانلود:[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
یا:[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
حجم:1.44
تصویر:[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
توضیحات: نرم افزار شتاب دهنده وب گوگل (Google Web Accelerator) برنامه ای است که با استفاده از قدرت شبکه پیشرفته گوگل باعث بارگذاری سریعتر صفحات وب می شود.

کار با نرم افزار شتاب دهنده وب گوگل بسیار آسان می باشد و تنها کاری که احتیاج به انجام آن خواهید داشت آن است که فایل این برنامه را دانلود و نصب کنید، پس از آن دیگر صفحات وب برای شما بصورت خودکار سریعتر از گذشته نمایش داده می شوند.

البته فقط برای مرورگر های Internet Explorer و Mozilla Firefox مورد استفاده قرار می :40: گیرد

نام برنامه:NetSpeeder 3.58
تصویر:[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
لینک دانلود و سریال:[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
یا:[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
توضیحات:برای استفاده بهتر وقتی برنامه را نصب کردین ۲ قسمت هست که باید نوع اینترنت مصرفی را مشخص کنید قسمت اول tawek wizard و قسمت دوم fine tune و بذاريد تا يك بار سيستم ريست بشه من بهتون پيشنهاد مي كنم قبل از كانكت شدن يك بار اين كار انجام بديد چون اين گونه برنامه ها يكي از كارهاي كه انجام ميدن اضافه كردن يك سري فايل به ريجستري ويندوز هست و وقتي شما از برنامه هاي بهينه ساز ريجستري استفاده مي كنيد ممكنه به عنوان فايل اضافه پاك كنه

alikhodayar
10-05-2007, 00:49
باب این آدرسی که برای Web Accelerator دادی که برا ما فیلتره
اگه کسی داره یه جا upload کنه که مام راحت بتونیم دانلود کنیم خیلی ممنون میشم

shahedi
24-08-2007, 14:37
به اینجا مراجعه کن

arasharyani
07-10-2007, 10:51
با درود

دوست خوب مسخره میکنی؟ اگه واقعا تا حالا از این برنامه دیدن نکردی نیمی از عمرت هدر رفته. خیلی با حاله. با چنان سرعتی ***** رد میکنه که من چشمام چسبید به نمایشگر. کوچکترین مشکلی داشتی بگو..

میشه بیشتر توضیح بدید ببنیم شما چجوری ازش استفاده می کنید من به خاطر افزایش سرعت ازش می خوام استفاده کنم
ورژن نرم افزار چیه عزیز کرکش کردی یانه ؟
توضییییییییییح بده بابا

Jalal
07-10-2007, 11:53
سلام
دوستان برنامه ای احتیاج دارن تاپیک مجزا ایجاد کنن

برای بحث های نرم افزار ی انجمن بحث های نرم افزاری

قفل شد

ممنون