PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : پارتیشن بندی هارد تو خود ویندوز !

akbar_syberia
15-10-2008, 21:18
سلام دوستان

من هارد 80 گیگ دارم که الان ویندوز روش هست
و یک هارد 500گیگ که یک درایو داره و پر از فیلمه

حالا میخوام هاد 80 رو کلا از سیتمم بردارم و ویندوز رو ببرم رو هارد 500گیگم ولی کلی فیلم دارم نمیتونم فرمت کنم یا ویندوز بزنم کنارش . الان میخوام تو خود ویندوز این هارد 500 گیگ رو که یه درایو داره بکنم 2 تا درایو

حالا چند سوال :
با چه برنامه ای ؟
آیا اطلاعاتم ( که خیلی خیلی خیلی مهمه از بین نمیره خدا نکرده ) ؟
راهنما مختصری از این برنامه ؟

ممنون

hosseingrami
15-10-2008, 21:55
تو ميتوني يه درايوتو خالي کني بعد تو ران بنويسي diskmgmt.msc اونجا خيلي راحته خودت مي فهمي جيگر!

B U L U T
15-10-2008, 22:41
سلام دوستان

حالا میخوام هاد 80 رو کلا از سیتمم بردارم و ویندوز رو ببرم رو هارد 500گیگم ولی کلی فیلم دارم نمیتونم فرمت کنم یا ویندوز بزنم کنارش . الان میخوام تو خود ویندوز این هارد 500 گیگ رو که یه درایو داره بکنم 2 تا درایو

حالا چند سوال :
با چه برنامه ای ؟

ممنون
_________
با پارتيشن مكانيك

Actros
16-10-2008, 09:44
سلام دوستان

حالا چند سوال :
با چه برنامه ای ؟

ممنون

با پارتیشن مجیک راحت میشه این کارو انجام داد. از فضای خالی اون هارد 500 میتونی درایو جدید بسازی.

mhaf
16-10-2008, 10:23
همینطور که دوستان گفتن با پارتیشن مجیک خیلی راحت میشه کار کرد
در ضمن یه چیزی هم من اضافه کنم
اگه میخوای همون ویندوزی که تو درایو قدیمی هست رو تو هارد جدید بزاری و دیگه ویندوز نصب نکنی باید با استفاده ار برنامه نورتون گاست از دریاور ویندوزت ایمیج بگیری و بعد ایمیج رو تو درایو جدیدی که ساختی باز کنی
خیلی راحت
دیگه وقتی هم برای نصب ویندوز نمی زاری

akbar_syberia
16-10-2008, 12:52
از همه شما ممنون
با پارتیشن مجیک بدون هیچ مشکلی کارم حل شد
هیچ چیز هم پاک نشد

mhaf عزیز از شما هم ممنون

Hohuyoo861
13-11-2008, 22:41
to be severe with oneself and lenient with others.Come and buy wow gold ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]), Warhammer gold ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]), wow gold ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]), wow power leveling ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]), Warhammer power leveling ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) web .