PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : درخواست کمک در مورد مادربرد

Mostafa.yey
15-10-2008, 16:06
سلام
من یه مادربرد giga 945p-s3 دارم و می خوام این مادر برد رو بفروشم یه مادربرد Elite P43 بخرlم
به نظر شما کارایی این مادربرد بالاتره یا همون مادربرد خودم .
آخه مادربرد گیگا می گن یه چیز دیگست!!!

ganje nahofte
16-10-2008, 20:49
نه بابا! یه وقت خل نشی گیگا بخری!
شما اگه از نظر مالی مشکل نداری که برو یه مین خوب با یه برند عالی اینتل ساپورت بگیر وگرنه بزن تو کار فنوم!!

HOOSEIN 105
20-12-2008, 15:01
چرا دوست من مگه گیگا چه شه

shahramcat
20-12-2008, 15:19
سلام
من یه مادربرد giga 945p-s3 دارم و می خوام این مادر برد رو بفروشم یه مادربرد Elite P43 بخرlم
به نظر شما کارایی این مادربرد بالاتره یا همون مادربرد خودم .
آخه مادربرد گیگا می گن یه چیز دیگست!!!

جناب مادربرد کنونی شما دارای چیپست intel 945p هست که برای 2 سال پیشه .... مسلما چیپست p43 بسیار کاراتر و عملکر بهتری داره ...... شما با خیال راحت مادربورد رو آپگرید کنید هیچ مشکلی نداره انتخاب بجا و خوبی هم هست .

در مورد برند هم باید بگم گیگا/ایسوز/MSI / ECS / Biostar همه و همه برندهای بسیار عالی در سطح جهانی هستن و فرقی با هم ندارن .. همون جنسی که شما اینجا میخری تو بازار امریکاواروپا هم دقیقا همینه ..... تنها تفاوت بر میگرده به تولید و تنوع محصولات و تا حدودی Innovation ها ..... در کل فرق زیادی با هم ندارن .

alidadash
21-12-2008, 00:00
درود
چیپستهای جدید نصبت به اینتل 945 کارایی و قابلیت به روز رسانی به مراتب بالاتری دارن.
البته 945 هم با دستکاری تولید کننده های مادربورد تا همین آخریا بورس بازار ایران بود ولی خوب کم کم داره از بازار بیرون میره
البته این محصول خیلی وقته دیگه تو بازار جهانی جایی نداره
الان محصولات P43 و P45 برای سکوی اینتل و تمامی چیپستهای سری 700 AMD بهترین انتخاب هستن.
در مورد چیپستهای دارای گرافیک توکار هم در حال حاضر سری nVIDIA GeForce 9000 برای اینتل و AMD 780G و 780V و nVIDIA 8200 برای سکوی AMD حرف اول رو میزنن