PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : هر چیزی را که باز میکنم بعد از 7 ثانیه باز میشود!!!!

dost1
03-01-2006, 19:19
سلام دوستان عزیز امیدوارم که همگی خوب باشد
من یه مشکل در ویندوز دارم
ویندوزم این مشکل را نداشت و من چند روز قبل ویندوز را تبدیل کردم
اگر مای کامپیوتر را باز میکنم یا اینترنت اکسپلورر را باز میکنم بعد از 7 ثانیه تاخیر باز میشه
مشکل چی است ویروس هم نداره
چون آنتی ویروس آپی دیت است
ای پای ور هم نداره چون برنامه دارم که چک کنه
و از رچستری هم رفتم اون 44 را 999 و 0 صفر کردم هیچ تاثیری نکرد لطفاً کمک کنید مشکل چی است
میگم قبلاً این مشکل را نداشت و چند روزی است که این مشکل را پیدا کرده و ویندوز هم چند روزی است که تبدیل کردم ممنون از شما

Meisam
03-01-2006, 19:34
سلام دوست عزیز
من این تاپیک رو منتقل کردم به انجمن "کامپیوتر و موضوعات مرتبط با آن" ...
در اینجا دوستان بهتر میتونن به شما کمک کنند ...
لطفا توی انتخاب انجمن مورد سوال دقت بیشتر بکنید
ممنونم
;)

Navid
03-01-2006, 20:31
شما تمام ردپاهای اینترنت اکسپلورر رو پاک کن و تنظیماتش رو ریست کن .
برای امتحان یه مرورگر دیگه که هستش اینترنت اکسپلورر نباشه نصب کن
( مثل فایرفاکس یا اپرا ) بعد ببین این مشکل هنوز هست یا نه . اگر مشکل باشه یعنی مشکل از ویندوزت هست و در غیر اینصورت مشکل از اینترنت اکسپلورر هست

M.R.M
03-01-2006, 21:48
سلام دوست عزيز.
شما قسمت Process ابزار Task Manager را بررسي نماييد و ببينيد آيا فايلي وجود دارد كه درصد CPU Process آن بالاي 50 درصد باشد ( البته به جز دو گزينه آخر ليست ). اگر چنين فايلي وجود داشت آن را End Process كرده و پس از آن به دنبال آن فايل گشته و آن را از بين ببريد.
اگر هم چنين فايلي وجود نداشت حتما نتيجه را اعلام كنيد تا راه حلهاي بعدي را به شما ارائه كنيم.
شاد و پيروز و موفق باشيد.

_LOVE_CODER_
04-01-2006, 02:39
سلام دوستان عزیز امیدوارم که همگی خوب باشد
من یه مشکل در ویندوز دارم
ویندوزم این مشکل را نداشت و من چند روز قبل ویندوز را تبدیل کردم
اگر مای کامپیوتر را باز میکنم یا اینترنت اکسپلورر را باز میکنم بعد از 7 ثانیه تاخیر باز میشه

حالا مشكل من درست برعكس شما هستش
تا برنامه اي رو اجرا مي كنم بعد از 1 ثانيه كلا بسته مشه حتي Task Manager و تمام برنامه اي كه تحت داس هست و خيلي از برنامه هاي ويندوز كسي مي دونه دليلش چيه ؟
هر كاري كردم دليلش رو نفهميدم چيه هر كلكي هم كه پياده كردم جواب نداد

hatef_4541
04-01-2006, 03:44
موقع بسته شدن برنامه ها يك صفحه كامند داس يه لحظه مياد ؟؟

dost1
04-01-2006, 15:16
دوستان عزیز ممنون از جوابهایتان امیدوارم که مشکلم حل شود

_LOVE_CODER_
05-01-2006, 01:41
موقع بسته شدن برنامه ها يك صفحه كامند داس يه لحظه مياد ؟؟

نه
يك دفعه كلا بسته ميشه

hatef_4541
05-01-2006, 03:25
بايد تاسك منجر رو باز كني ببيني چي داره تو حافظه مشكوك ميزنه ! اگه تاسك منجر هم بسته ميشه سيستم رو Safe mode بيار بالا بعد حافظه رو چك كن.

_LOVE_CODER_
05-01-2006, 17:47
راست ميگي ها چرا به فكر خودم نرسيد
الان كه ويندوز رو عوض كردم
ولي اگر دوباره اين مشكل پيش امد همين روشي كه شما گفتيد رو انجام ميدهم
ممنون از پاسخ شما
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

hatef_4541
06-01-2006, 05:19
خواهش ميكنم دوست عزيز ! :blush:

arash_irani
06-01-2006, 11:35
سلام دوستان
من هم يه بار برام همچين مشكلي پيش اومد يعني وقتي ميخواستم يه فايل رو باز كنم چندين ثانيه طول ميكشيد ولي من قبل از اين كه اين مشكل برام پيش بياد حدود چندين هزارتا فونت ريخته بودم به خورد ويندوزم
البته فرمايشات محمدرضا جان در مورد تسك بار كاملا درسته و من هم از اونجا نگاه كردم و ديدم كه درصد اطلاعات رد و بدل شده در سي پي يو روي 100 درصد بود كه هر چي نگاه كردم نفهميدم مشكل از كدوم يكي از اونها بود خوشبختانه من يك رستور قبل از ريختن فونتها گرفته بودم و كامژيوترم رو ريستور كردم
نميدونم اين مشكل من بود و تجربه من گفتم شايد بدردتون بخوره چون من دوبار همين كار رو كردم يعني هر دوبار فونت هاي زيادي ريختم و همين مشكل برام پيش اومد
موفق باشيد
يا حق

mahmood-gt2
18-01-2006, 12:08
"خدا"..... مشكلت حل شد؟ من هم دقيقاَ مشكل شما رو دارم. اگه مي دوني به ما هم بگو

royaye_talkh55
18-01-2006, 12:28
سلام
دوستان من هم يه زماني همين مشكل رو داشتم كه وقتي فتوشاپ رو با ز مي كردم 8 دقيقه طول مي كشيد تا باز بشه و تو اين مدت سيستم اصلا جواب نمي داد و در مورد برنامه هاي ديگه هم همينطور كه بردم مشكل از mail board بود و مجبور شدم اونو كارت گرافيك رو عوض كنم كه بعدش خوب شد

dost1
19-01-2006, 06:26
آقا میدونید مشکل من چی بوه سی پی یو ام 3000 بود و مادر بوردم ساپورت نمیکرده به خاطر همین هر کاری میکردم با مکس انجام میداد رفتم مادر بورد را تبدیل کنم ولی مادر بردی که 3000 را ساپرد کنه را پیدا نکردم خلاصه 2800 انداختم درست شد
ممنون از همه شما عزیزان

mahmood-gt2
19-01-2006, 17:10
آقا میدونید مشکل من چی بوه سی پی یو ام 3000 بود و مادر بوردم ساپورت نمیکرده به خاطر همین هر کاری میکردم با مکس انجام میداد رفتم مادر بورد را تبدیل کنم ولی مادر بردی که 3000 را ساپرد کنه را پیدا نکردم خلاصه 2800 انداختم درست شد
ممنون از همه شما عزیزان
چی شد؟؟؟؟؟...... واقعاً دلیلش این بود؟ پس من که لپ تاپ دارم چی می شه؟ مال من از اول مشکل نداشت نمی دونم چه برنامه ای نصب کردم که این جوری شد؟ فکر نکنم این ایراد سخت افزاری باشه..... ولی خوب ...... نمی دونم