PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : Replacer / جایگزین کردن فایل های سیستمی ویندوز

mahdi7610
14-10-2008, 10:11
سلام

خب همون طور که می دونید در حالت عادی و نرمال ویندوز به شما اجازه نمی ده فایلهای سیستمی اونا ویرایش کنید .

گاهی اتفاق می افته که شما قصد دارید یک فایل از ویندوز را ویرایش کرده و جایگزین فایل اصلی ویندوز کنید یا قصد دارید یک فایل از ویندوز که خراب شده است را با یک فایل سالم جایگزین کنید .

همون طور که می دونید ویندوز در حال نرمال اجازه به شما نخواهد داد چون ویندوز خودش در حال استفاده از اون فایل است و شما قادر نخواهید بود تغییری روی فایلهای سیستمی ویندوز انجام بدید و برای اینکار باید از برنامه های کمکی استفاده کنید یا از فرامین داس استفاده کنید که قدری خسته کننده و گاهی سخت هستش .

برنامه ای که برای شما معرفی می کنم یک برنامه عالی در این زمینه هست که شما قادر هستید با 3 کلیک در حالت نرمال فایلهای سیستمی ویندوز را تغییر و جایگزین کنید .

نحوه کار با برنامه :

ابتدا برنامه را از حالت فشرده خارج کنید و سپس اونا اجرا کنید یک محیط شبیه داس برای شما باز می شه

ابتدا فایلی که قصد دارید اونا ویرایش کنید را با موس گرفته و درگ کنید داخل برنامه ، و کلید اینتر را بزنید

حالا فایلی که قصد دارید اونا جایگزین کنید را با موس گرفته و درگ کنید داخل برنامه ، و کلید اینتر را بزنید

سوالی مبنی بر این که ایا شما قصد دراید فایل را جایگزین کنید پرسیده می شود که شما از روی صفحه کلید دکمه Y را فشاد دهید و کلید اینتر را بزنید .

فایل شما جایگزین شد .
سیستم را ریستارت و نتیجه دلخواه خودتون را مشاهده کنید .

برنامه را پیوست کردم .

موفق باشید .

tajrobenik
04-01-2009, 19:35
سلام

خب همون طور که می دونید در حالت عادی و نرمال ویندوز به شما اجازه نمی ده فایلهای سیستمی اونا ویرایش کنید .

گاهی اتفاق می افته که شما قصد دارید یک فایل از ویندوز را ویرایش کرده و جایگزین فایل اصلی ویندوز کنید یا قصد دارید یک فایل از ویندوز که خراب شده است را با یک فایل سالم جایگزین کنید .

همون طور که می دونید ویندوز در حال نرمال اجازه به شما نخواهد داد چون ویندوز خودش در حال استفاده از اون فایل است و شما قادر نخواهید بود تغییری روی فایلهای سیستمی ویندوز انجام بدید و برای اینکار باید از برنامه های کمکی استفاده کنید یا از فرامین داس استفاده کنید که قدری خسته کننده و گاهی سخت هستش .

برنامه ای که برای شما معرفی می کنم یک برنامه عالی در این زمینه هست که شما قادر هستید با 3 کلیک در حالت نرمال فایلهای سیستمی ویندوز را تغییر و جایگزین کنید .

نحوه کار با برنامه :

ابتدا برنامه را از حالت فشرده خارج کنید و سپس اونا اجرا کنید یک محیط شبیه داس برای شما باز می شه

ابتدا فایلی که قصد دارید اونا ویرایش کنید را با موس گرفته و درگ کنید داخل برنامه ، و کلید اینتر را بزنید

حالا فایلی که قصد دارید اونا جایگزین کنید را با موس گرفته و درگ کنید داخل برنامه ، و کلید اینتر را بزنید

سوالی مبنی بر این که ایا شما قصد دراید فایل را جایگزین کنید پرسیده می شود که شما از روی صفحه کلید دکمه y را فشاد دهید و کلید اینتر را بزنید .

فایل شما جایگزین شد .
سیستم را ریستارت و نتیجه دلخواه خودتون را مشاهده کنید .

برنامه را پیوست کردم .

موفق باشید .

اولن ممنون.
اما نكته در مورد اين تايپيك.
دليله اين كه نمي‌توني جايگزين كني فقط استفاده‌ي ويندوز از اون فايلا ني‌ست.
به نظر من رسيد كه يك بكآپ از فايلاش داره...
آخه وقتي يك فايلو جايگزين كردي...(قبلا)
دوباره يك فايل ديگه جايگزين مي‌كني (در حالت عادي)..
اون فايله اول اول ويندوز كه داشته بر مي‌گرديه نه فايله قبلي.