PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مقایسه 8 مگاپیکسلی های سامسونگ با Kc910 و 8 مگاپیکسل دوربین دیجیتال

S A M S U N G
13-10-2008, 20:17
سایت PhoneArena مقایسه ائی بین 3 گوشی INNOV8 و PIXON و KC910 با دوربین دیجیتال 8 مگاپیسکل کنون انجام داده !

روز

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

فلاش

__________________________________________________ _______

شب

__________________________________________________ ______

ماکرو

به نظر شما کدوم گوشی بهتر عمل کرده ! ؟

rainysky50
13-10-2008, 21:05
مجموعا عکسهای kc910 به دوربین کانن نزدیکتر و شبیه تره!ولی توی فلاش kc910 ضعیفتره!

corey
13-10-2008, 21:40
نزدیک ترین عکس ها به کانن kc910 گرفته ولی به نظرم عکس های i8510 از همه جذاب تره
پیکسون هم که شده مثل اوایل i8510 و عکساش یک ذره تیرست

Maziar_69
13-10-2008, 21:46
این نسخه ی نهایی Pixon \هست یا بتا؟؟
اگه بتا باشه میشه خیلی بهش امیدوار بود.

چون سامسونگ تو نسخه ی نهایی نسبت به بتاهاش یه دفعه تحول ایجاد میکنه !!!! :دی

R@R#M@N
13-10-2008, 22:23
الجی عالیه
ولی فلش زنون الجی از زنون سامسونگ بدتره و زنون سامسونگ هم از ال ای دی خودش بدتره =))
واقعآ جای سی905 خالیه

S A M S U N G
13-10-2008, 22:36
خب بد نیست نظر خود PhoneArena هم اینجا داشته باشیم .

روز

It was hard to decide where the winner’s trophy should go. We knew right away that Renoir came third but both Samsungs were fierce competitors. The slider INNOV8 has more live colors and even oversaturated at times. Many users would like that but the unreal colors can make a photograph look like an cartoon. Pixon on the other hand, has a slight problem reproducing images in the correct colors but the detail level is much better especially towards the edges of the photos.

فلاش

No winner in this category either. In contrast to the first test however, here the results were equally bad. None of the three performed satisfactory. Putting the pocket camera aside .Renoir is also equipped with one of those, but just like Viewty, its results cannot even be compared with the ones achieved by a quality LED flash. Pixon and INNOV8 are one step ahead in this aspect but still not good enough for recommendation.

شب

Pixon did best with the night mode on, INNOV8 achieved best results on auto with the stabilizer switched on, and Renoir needed both the night mode and the stabilizer in order to deliver the best image

ماکرو

Pixon showed results even better than the pocket camera and almost all words and letters were recognized by the software.

The other images were taken at the closest possible distance at which the phones were able to focus correctly. All three phones performed equally.

Punisher_2008
13-10-2008, 22:38
عکس های عالی بود ولی خداوکیلی فلش LED نوکیا در شب از این بهتر میگره اینو بدون تعصب میگم واقعا باورم نمیشه این زنون گرفته اگه k800 بود از اینا بهتر میگرفت در شب و اون عکاسی های اخر روز

s-a-l-i-m
13-10-2008, 22:40
من هم kc910 رو ترجیح میدم ولی تو شب innov8 بهتر بود و با فلاش هم اول canon بعد pixon ..........کلا pixon مشکلش مثل اولین روز هایه innov8 هست که تاریک می گرفت...........ولی در کل خوب بود..........

ali_power42
13-10-2008, 22:48
عکسهای i8510 خیلی خوشگله ولی عکسهای lg و pixon به واقعیت نزدیکترن
اصلا فکرشم نمیکردم که lg اینقدر خوب عکس بگیره
ممنون بابت این تاپیک

ali888
14-10-2008, 18:35
سامسونگ i8510 عکسهای بهتری میگیره...

ali888
14-10-2008, 18:51
البته برای قضاوت درست باید به سایتphonearena مراجعه کرد و عکسها را در سایز کامل دید ... i8510

mahyarSAMSUNG
14-10-2008, 18:54
این سایت گفته که ال جی رتبه سوم رو اورده و جفت سامسونگها اول و دوم شدن . درباره طبیعی بودن رنگها در آی 8510 هم صحبت کرده .

osmaan
14-10-2008, 19:36
درسته
رنگ عکس های 8510 بهتره ولی توی ماکرو فکر کنم ال جی بهتر بود

Nabakhshoode
14-10-2008, 20:29
Kc910 عجب عکسایی گرفته البته انتظارشو داشتم... یادمه ویوتی هم یکی از بهترین 5 مگی ها بود که بیشتر از اون به بقیه 5 مگی ها ( که بعضا ضعیفترم بودن ازش ) پرداخته شد...
تو فضا های بسته و تاریک پیکسون عملکرد بهتری داشته نسبت به بقیه...
در ماکرو برتری با Kc910 ه ...
در فضای باز هم i8510 عکسایه خوبی گرفته... Kc910 هم گرچه تو نمونه یی که فون آرنا گرفته رنگش با سه دوربین دیگه فرق داره ولی اگه تو همون عکس به رنگ آسمون نگاه کنیم میبینیم نسبت به پیکسون دست کم بهتر گرفته ( با توجه به دوربین کنون ) و اگه بخوایم به جزییات نگاه کنیم که فکر میکنم از همشون بهتر جزییات رو انتقال داده :

در کل i8510 و Kc910 هر دو عکسایه خوبی گرفتن...

S A M S U N G
14-10-2008, 21:55
نظر PhoneArena با نظر دوستان یه کم تفاوت داره !

در حالت روز الجی رتبه سوم رو آورده و PhoneArena نتونسته بین سامسونگ یکی رو اول انتخاب کنه .

در حالت ماکرو PIXON حتی از دوربین دیجیتال هم بهتر عمل کرده !!!!

در حالت شب هر سه گوشی عالی بودن .

در حالت فلاش هر سه گوشی ضعیف بودن .

ولی PIXON واقعا یه کمرافون هستش هم ویدئو عالی و هم عکس عالی .

مخلصیم .

mahyarSAMSUNG
15-10-2008, 01:42
پیسون انگار ترکونده ولی سیاست سامسونگ رو بازم حال کردید ؟ دوباره بین ام 8800 و آی 8510 تعادل برقرار کرد که توی فروش همدیگه تاثیر نذارن

S A M S U N G
15-10-2008, 12:19
این جدول هم دیدن داره :8:

در مورد اینترفیس دوربین گوشیها از نظر ساختاری و سهولت .

1. PIXON
2. INNOV8
3. KC910

Despite its “ugliness”, Pixon’s interface is the best; it is very well optimized, and thanks to the touchscreen, the various features are activated easily. INNOV8 has monochrome icons, but the shortcut lane also provides a relatively fast access to the options, so we like it too. Renoir’s interface is a disappointment, which is not only unattractive, but is not user-friendly either.

Michael Ropy
15-10-2008, 15:03
من ال جی رو ترجیح میدم.
1. هم عکسهای بهتری گرفته و هم فیلم بهتری. توی فیلم هم به تصویر توجه کنید و هم به کیفیت صدا. خودتون قضاوت کنید ال جی علاوه بر کیفیت بالای فیلم برداری صدای طبیعی تر و با نویز خیلی کمتری نسبت به جفت سامسونگ ها داره و دلنوازه. پیکسون نسبت به اینویت فیلم برداری بهتری داره. ویوتی دقیقا مثل همین بود یعنی نسبت به رقبا نویز کمتری داشت.
2. حجم عکس ها (و در بعضی موارد فیلم ها) تقریبا نصف حجم سامسونگ هاست که با توجه به کیفیتش عالیه. حجم کمتر + کیفیت بالا دیگه آخرشه!
3. ارزان تر از جفت سامسونگ هاست و همینطور اینترفیس عالی داره! Price/Peformance ال جی از جفت سامسونگ ها بالاتر و غیرقابل قیاس هست: Innov8 و Pixon هر جفتشون بالای 800 دلار ولی ال جی رنویر حدود 550 دلاره!

rainysky50
15-10-2008, 18:50
michael ropy جون به جمع الجی بازها خوش اومدی!حتما به جمع گروه کلوپ الجی بازها بیا!

S A M S U N G
15-10-2008, 20:07
قیمت Pixon از KC910 هم پایین تر هستش و درست با هم ریلیز میشن !

فیلمبرداری PIXON رو هیج گوشی تا الان نداره ( به غیر از گوشی جدید الجی که معلوم نیست فریم در ثانیه چقدر هستش ) .

قیمت INNOV8 هم در حال حاضر حدود 710 تا 730 دلار هستش !!!!

جالبه که INNOV8 با وجود داشت سیستم عامل بازهم سرعت Save کردن عکسها 1 ثانیه زودتر از KC910 جاوا هستش !

مخلصیم .

Michael Ropy
15-10-2008, 20:43
قیمت Pixon از KC910 هم پایین تر هستش و درست با هم ریلیز میشن !

فیلمبرداری PIXON رو هیج گوشی تا الان نداره ( به غیر از گوشی جدید الجی که معلوم نیست فریم در ثانیه چقدر هستش ) .
شما این حرف رو به خاطر اینکه نوشته شده پیکسون WVGA هست زدید (که الجی QVGA هست) اصلا ال جی 2 فریم در ثانیه!! ولی با این حال اگر فیلم رو ببینید میفهمید که چی میگم. در مورد قیمت هم خوب شد اینو شنیدم خیالم راحت شد. پیکسون باید ارزون تر باشه چون جدای از کیفیت پایینتر از الجی فاقد WiFi هست که طبیعتا باید بیاد پایین. ولی اگه کسی قراره گوشی 8 مگ برای فقط دوربینش بخواد باید منتظر KC780 بمونه که از همه ارزونتره!

S A M S U N G
15-10-2008, 21:33
من همه ویدئو ها رو دیدم عزیز .

کیفیت هر 3 در حد عالی هستش ولی Pixon بهتر از بقیه هستش .

از نظر صدا هم به نظرم هیچکدوم خوب نبودن . نه که بگم بد هستش ولی میتونست بهتر از این باشه .

مطمئن باشین کسی که گوشی 8 مگاپیکسلی میخره اولین هدفش دوربین هستش عزیز .

saman65
16-10-2008, 03:21
من ال جی رو ترجیح میدم.

اکثر بچه های اینجا و خود من هم همین نظر رو داشیم دوست عزیز

ولی ال جی رنویر حدود 550 دلاره!

شما منبعی واسه این قیمتی که میگین دارین.اگه 550 دلار باشه که عالیه
من میخواستم همین پول رو بدم آیفون 3G بگیرم

راستی میشه یه لینک از فیلم برداری Kc910 بزارین.ممنون

Michael Ropy
16-10-2008, 07:02
منبع رو گم کردم اگه پیدا کردم میزارم. اینم از ویدیو های هر سه گوشی:

Samsung Pixon:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدSamsung Innov8:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدLG Renoir:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدمن هرجور منصفانه نگاه میکنم ال جی رو بهتر میبینم. نویز تصاویر سامسونگ مشهوده ولی من تو الجی نمی بینم. صدای الجی هم واقعا از زمین تا زیر زمین با سامسونگ فرق داره. مقایسه هر چیزی همه جانبه هست. وقتی من پیکسون رو میبینم یه مقدار توقف تو تصویر + شطرنجی شدن اون میبینم و همینطور صدای گوشخراش اون که با صدای باد مخلوط شده. ولی الجی نویز خیلی کمتری داره و تصاویر بسیار واضح ترند و همینطور صدای باد مزاحم دیگه توش نیست. (فیلم ها رو برای مقایسه بهتر در حالت فول اسکرین بزارید تا بهتر متوجه شوید) متاسفانه دوربین های دیجیتال قدیمی این طور بودند و صدای باد توش میرفت و کیفیت افت داشت ولی این ال جیه مثل اینکه چیز دیگست. ویوتی دقیقا همنطوری بود (مثل این ال جی). سامسونگ اومد تقلید کنه از ویوتی که 120 اف پی اس و کیفیت DivX و... ولی نتونست. مثل اینکه نوع کمپرشنشو تغییر داد! به هر حال هر کس نظری داره من بخاطر طرفدار بودن نگفتم کیفیت ال جی بهتر بوده نظر خودم بوده چون من تو عکس های روز و شب و حالت ماکرو ال جی رو بهتر دیدم. توی تست فلش هم باشه قبول دارم! (با اینکه به نظرم تویه تست درست ال جی رو برای عکاسی با فلش تنظیم نکردند) ولی به خاطر اولا فیلم برداری که برای من مهم بود و دوما فول تاچ بودن و داشتن تمام امکانات و... + یکم طرفداری!!! رفتم سراغ ال جی. هر کس سلیقه ی خودش رو داره و اون کس که با مشخصات و ویژگی های این سامسونگ علاقه داره میره دنبال اون و بالعکس.

osmaan
16-10-2008, 13:04
من الان هر 6 تا فیلم رو هم دیدم
پیکسون از اینو ایت بهتره هم تو تصویر و هم توی صدا ولی الجی توی فیلمبردای مثل پیکسون تیکه تیکه فیلم نمی گیره و صداش هم بهتره اما تصویراش کمی کدر تر از پیکسون است و هم اینکه صداش از اول فیلمبرداری تا پایان فیلمبردای ثابت نیست و هم اینکه توی فیلمبردای از پرده سینما صدا رو با کمی اختلاف پخش میکنه.

S A M S U N G
17-10-2008, 21:35
نقاط قوت و ضعف KC910 :

امتیاز PhoneArena به KC910 :

نقاط قوت و ضعیف Pixon :

امنیاز PhoneArena به Pixon :

باز هم Pixon برنده شد !

rainysky50
18-10-2008, 00:09
نه عزیزان!همه ی این ریویوهای قبل از ریلیز گوشیها با غرض ورزی محضه!همیشه برای همه ی گوشیها چنین چیزی وجود داشته!این سایتها اغلب از شرکتها پولی میگیرند برای تبلیغ مثبت براشون و منفی برا رقیب!!مطمئن باشید ریویوهایی که سایتgsmarena و mobile review خواهد گذاشت زمین تا اسمون طبق همیشه با سایتهای دیگه فرق خواهند کرد!!همه ی سایتها برای خودشون یه ساز میزنند!!!!دقیقا برای مقایسه ی گوشیهای نوکیا و سونی اریک هم اینجوریه!

osmaan
18-10-2008, 21:16
نه عزیزان!همه ی این ریویوهای قبل از ریلیز گوشیها با غرض ورزی محضه!همیشه برای همه ی گوشیها چنین چیزی وجود داشته!این سایتها اغلب از شرکتها پولی میگیرند برای تبلیغ مثبت براشون و منفی برا رقیب!!مطمئن باشید ریویوهایی که سایتgsmarena و mobile review خواهد گذاشت زمین تا اسمون طبق همیشه با سایتهای دیگه فرق خواهند کرد!!همه ی سایتها برای خودشون یه ساز میزنند!!!!دقیقا برای مقایسه ی گوشیهای نوکیا و سونی اریک هم اینجوریه!
مگه اونجا ایرانه؟ عصر ارتباط

Michael Ropy
18-10-2008, 21:58
من به این ریویو ها اعتقاد ندارم چرت گفته! دروغ محض اینجاست:
Renoir: The camera is not as good as the competition
Pixon: 8MP with good quality

این ریویو از روی طرفداریه! تابلوه دوربین ال جی هم تو عکس و هم تو فیلم بهتره!

rainysky50
18-10-2008, 23:47
میشل جون نترس!!!بزار گوشی بیاد همه چیز مشخص میشه!!هنوز فیلمبرداری ویوتی یادمون نرفته!لنز اشنایدر شوخی نداره!!!!

Michael Ropy
19-10-2008, 10:20
راست میگی من چرا یکم تند رفتم!

S A M S U N G
19-10-2008, 12:21
من خودم از لنزهای اشنایدر خوشم میاد و سامسونگ روی بعضی از دوربینهای حرفه ائی خودش از این لنز استفاده میکنه .

ولی خب هر گردی گردو نمیشه !

منتظر مقایسه GSMArena هم میشم !

مخلصیم .

ali_power42
19-10-2008, 14:52
بنظر من و خیلی از دوستان عکسهای lg بهتر از بقیه بود نمیدونم چرا phonearena میگه دوربین lg به خوبیه بقیه نبوده
mobilereview که بارها دیدم بیخودی از یکی دوتا برند طرفداری میکنه و همه دیگه اینو فهمیدن
فقط به gsmarena میشه اعتماد کرد(اونم تا حدودی نه همیشه)

Michael Ropy
21-10-2008, 21:22
اگه به نظرات ارائه شده یه نگاه بندازید میبینید همه ی نظر دهندگان اعتراض کردند! معلومه یه کاسه ای زیره نیم کاسه است. قبلا هم یه ریویو های دیگه ای از این سایت دیدم که...