PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : راهنمایی در مورد ویندوز اورجینال

p 3 0 world
13-10-2008, 07:05
سلام
خوب هستید ؟
من یه لپ تاپ خریدم که ویندوز اورجینال ویستا روش بود
حالا اگه بخوام پاکش کنم و دوباره نصبش کنم میشه دوباره اورجینالش کرد ؟( یه کد پشتش داره که مخصوصه این ویندوزه همین دوباره کار می کنه اگه ویندوز را پاک کنم ؟)

Rainbow
13-10-2008, 11:46
بهتره قبل از هر نوع نصب جدیدی ابتدا با برنامه Norton Ghost از همین نسخه ویستا بکاپ بگیری

REGISTERED USER
13-10-2008, 13:15
دوست عزیز ویندوز اصلی نسخه OEM که از طریق دیسک های همراه یا ریکاوری نصب میشه ، از قبل اکتیو شده و به صورت genuine نصب میشه و نیاز به اکتیو کردنش نیست

p 3 0 world
14-10-2008, 07:12
دوست عزیز ویندوز اصلی نسخه OEM که از طریق دیسک های همراه یا ریکاوری نصب میشه ، از قبل اکتیو شده و به صورت genuine نصب میشه و نیاز به اکتیو کردنش نیست

اگه این را پاک کنم و بعد یه ونیدوز ویستای دیگه نصب کنم باز هم خود به خود اورجینال می شه ؟

REGISTERED USER
14-10-2008, 18:20
خیر ... نمیشه ... اونوقت باید با یک سریال مخصوص اون نسخه اصلی اکتیو کنید ... این سریاله پولیه باقی اش که همون ویندوزه !

p 3 0 world
15-10-2008, 07:09
خیر ... نمیشه ... اونوقت باید با یک سریال مخصوص اون نسخه اصلی اکتیو کنید ... این سریاله پولیه باقی اش که همون ویندوزه !
سریال نسخه ای که الان روی لپ تاپ هست پشت لپ تاپ خورده
اگه این را آناینستال کنم میشه با همون یکی دیگه را اکتیو کرد ؟
( راستی به خاطر راهنمایی هاتون خیلی ممنون )

REGISTERED USER
15-10-2008, 20:46
با اون سریال میشه فقط میشه نسخه خاصی که روی اون برچسب نوشته را اکتیو کرد مثلا فقط نسخه home premium نه ultimate و الباقی

p 3 0 world
16-10-2008, 07:10
با اون سریال میشه فقط میشه نسخه خاصی که روی اون برچسب نوشته را اکتیو کرد مثلا فقط نسخه home premium نه ultimate و الباقی
ببخشید من اینقدر سوال می کنم
الان اون نسحه ی home premium هست
اگه این ویندوز که الان روش هست را پاک کنم میشه با اون کد یه نسخه ی هوم پریمیوم دیگه را اکتیو کرد ؟

REGISTERED USER
16-10-2008, 20:21
بله مشکلی نیست ... چون شما پول دادید و یک پروداکت کی رو خریدید

mo.mo
19-10-2008, 09:25
دوست عزیز ای کاش قبلش یه سرچی میکردی چون این سوال رو در بخش ویندوز ویستا چندین بار مطرح شده.
ولی اگه لپ تابت رو دوست داری ویندوزش رو عوض نکن چون ویندوزی که روش بشکل ارجینال نصبه با قطعات لب تابت هماهنگی کامل داره.