PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : كمك فوري براي بازي ساده تحت سي

maryam_111
03-01-2006, 11:22
من يه بازي ساده تحت سي ميخوام كسي بازي آماده داره ؟
خيلي فوريه :sad:

bithiah
03-01-2006, 12:48
مریم جان
اول از همه ازت می خوام معذرتخواهی من رو قبول کنی. موقعیتی پیش اومد که نتونستم جواب سوالت رو همون یک ساعت پیش بدم.
دوما یه برنامه هست که به X-O معروفه و اسم اصلیش TicTacToe هست که یکی از دوستان دیگه هم چند روز پیش در تاپیک [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] درخواستش رو داده بودند و کدش هم اینه:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدموفق باشی دوست من.

bithiah
04-01-2006, 20:54
مریم جان
نمی دونم به چه دلیلی شما نمی تونی پیغام خصوصی بفرستی و بگیری. امکان داره شما هنوز ای میلActivation ی که برات ارسال شده رو جواب ندادی. ولی خوب نمی دونم در اینصورت چطور تونستی پست بدی. :blink:
اما دوست من، چرا سوالاتت رو در انجمنها مطرح نمی کنی تا همه ببینند و نظر بدند و از این طریق شاید هم زودتر به جوابت برسی؟
نترس، هیچی نمی شه، جرات داشته باش و سوالت رو بپرس، حتی اگه یه کم ساده باشه. ;) من هواتو دارم عزیزم. :)
در ضمن این بازی رو هم بطور اتفاقی برات پیدا کردم، بشرط اینکه نگی چرا C++ هست و من C ش رو می خوام ها.
:happy:
یه بازی هست بنام Secret Word (کلمه مخفی)
خلاصه اش اینه که کاربر باید تمامی حروف درون یک کلمه خاص رو که معلوم نیست چیه، پیدا کنه. اگه کلمه ای رو بگه که درون کلمه موردنظر وجود داشته باشه، در محل صحیحش نمایش داده می شه. کاربر می تونه به تعداد FAILS_ALOWED بار با شکست مواجه بشه.
استراتژی این بازی خیلی شبیه بازی معروف Hangman هست که احتمالا باهاش آشنا هستین.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

mehdi_bjt
12-01-2006, 14:06
سلام

من لينك سورس يه بازي رو كه خودم نوشتم
تو سايت گذاشتم.
مي توني استفاده كني

atris
10-04-2006, 01:08
با سلام خدمت دوست عزيزم bithiah
برنامه مربوط به بازي secret word در خط هاي 61 و 62 دچار خطا ميباشد.
اصلاح خطا: خط 61: discoverd بايد به discovered تبديل شود.
خط 62: ;"cout "key was" << key <<"/n بايد به ";cout <<"key was" << key <<"/n تبديل شود.
برنامه هات خيلي عاليه مرسي :)