PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : داریم همه ماشین میسازیم شما هم بیا به ما بپیوند. group WIP

P30SERVER
12-10-2008, 15:27
آقا این تاپیک برای مشخص شدن یه سری چیزا بود که دیگه همه فهمیدند چه خبره و مچش گرفته شد پس دیگه ویپ بی ویپ برید خونتون.:27::27::27::27::27:

P30SERVER
12-10-2008, 15:29
isa3d WIP:
اولین تیکه از ماشین رو از گلگیره جلو شرو کردم و بعدشم در. مثل بیشتر وقت ها یه پلان آوردم و به ادیت پلی تبدیل کردم و اج ها رو کپی کردن تا این بوجود اومد. درش هم که باز به همین ترتیب . زیاد وقتی هم نگرفت از ارایش پلی ها میشه فهمید که حدوده 20 تا 30 دقیقه ای طول کشیده دیگه نیازی به گفتن نداره.

01
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

با همون روش ادامه دادم و این قسمتاشو ساختم.
02
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

rozhan_8915
12-10-2008, 15:33
انصراف :( .

mr_max
12-10-2008, 15:51
آقا یاعلی ، ما هم هستیم :7:
فقط یه چیزی . زمان نداره این مسابقه؟

CG Art
12-10-2008, 15:52
به به میبینم که تاپیک زدی شما هم.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
Ok.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ][/IMG[IMG][ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]]
اول جهت اطلاع دوستان بگم که من گروه زدم واسه مسابقه بین من و عیسی ![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] البته عیسی جان گفتن من تو گروه نمیام عضو شم و نمیدونم ....[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
حالا من اومدم تا تو ساخت این ماشین شرکت کنم.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
تا یه چیزایی هم یه خوده عیسی و هم به بقیه دوستان ثابت بشه.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
منتظر کارم باشید.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

M eysa M
12-10-2008, 15:52
منم میام.....................:|

M eysa M
12-10-2008, 15:55
به به میبینم که تاپیک زدی شما هم.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
Ok.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]]
اول جهت اطلاع دوستان بگم که من گروه زدم واسه مسابقه بین من و عیسی ![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] البته عیسی جان گفتن من تو گروه نمیام عضو شم و نمیدونم ....[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
حالا من اومدم تا تو ساخت این ماشین شرکت کنم.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
تا یه چیزایی هم یه خوده عیسی و هم به بقیه دوستان ثابت بشه.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
منتظر کارم باشید.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

پس ما اینجا اومدیم چیکار اگ سابقه بینه شما دوتان[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

P30SERVER
12-10-2008, 16:16
آقا یاعلی ، ما هم هستیم :7:
فقط یه چیزی . زمان نداره این مسابقه؟

مسابقه که نیست ولی سعی میکنیم بیشتر از 2 هفته نشه اینم به خاطر اینکه درس ها زیاد شده وگرنه 1 الی 2 روز کافی بود.:20:

khalilonline
12-10-2008, 18:16
سلام
اجازه هست منم بيام
اگه بشه منم ميام

P30SERVER
12-10-2008, 19:47
اختیار داری ما کی باشیم که اجازه شما دست ما باشه بفرمایید خوشحال میشیم.امید وارم موفق باشید.

G LADIATOR
13-10-2008, 01:44
سلام...
منم می سازم...اگه خلاف قوانین نباشه

P30SERVER
13-10-2008, 02:01
کسایی که اینجا اعلام آمادگی عجله کنند عقب نیفتن ما داریم به سرعت پیش میریم در ضمن کسی هم نباید کم بیاره تا آخرش باید وایستید :دی.

rozhan_8915
13-10-2008, 21:36
آقا من 1 کاری برام پیش اومد انصراف مدیدم!

P30SERVER
14-10-2008, 06:13
لطف داری شما ولی تو پست اول گفتم که ویپ بی ویپ برید خونتون پس دیگه تو این تاپیک کسی چیزی نزاره.