PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : گفتگوی آزاد دوچرخه

صفحه ها : 1 2 3 4 5 [6] 7

cao-cao
30-07-2010, 13:17
با سلام خدمت سهراب عزیز.من دارم تحقیق میکنم 1 دوچرخه بخرم اولا واسه ورزش و لاغر شدن ثانیا مسیر من تو شهره ولی خوب به هر حال تو شهرم دیس انداز و چاله چوله داره.ضمنا مسیر سربالایی هم زیاد دارم چون خونمون مسیرش سربالاییه.بودجه حدود 300 تا 650 میخوام هزینه کنم.به نظرتون شهری بگیرم یا کوهستان؟چه مدلی پیشنهاد میکنید؟با چه مشخصاتی؟ ببینید در اصل بیشترین استفاده من شبهاس که میخوام حدود 1 ساعت ورزش کنم

دوست من سلام
ممنون که سوالتون رو دوباره پرسیدید
ببین عزیز من شما اولین کاری که میکنید اینه که سلامتیتون رو حفظ کنید نه اینکه با اتتخاب نادرست بدترش کنید پیشنهاد من تو حداقل tfs 100 هست که الان قیمتش حدود 520 هست
البته ساب 60- و 80 هم خوب هستش ولی همون tfs 100 روبگیری بهتره

saeed.1
30-07-2010, 15:23
از راهنمایی هاتون ممنون آقا سهراب:11:.
این tfs 100 ها همشون همین لاستیک چینی رو دارن که روش هم نوشته MERIDA RACE یا نه؟
چرا زین های مریدا اینقدر سفته؟!:31:یعنی دلیل خاصی داره که جنسش محکمه؟

crash00
30-07-2010, 15:42
با سلام خدمت سهراب عزیز.من دارم تحقیق میکنم 1 دوچرخه بخرم اولا واسه ورزش و لاغر شدن ثانیا مسیر من تو شهره ولی خوب به هر حال تو شهرم دیس انداز و چاله چوله داره.ضمنا مسیر سربالایی هم زیاد دارم چون خونمون مسیرش سربالاییه.بودجه حدود 300 تا 650 میخوام هزینه کنم.به نظرتون شهری بگیرم یا کوهستان؟چه مدلی پیشنهاد میکنید؟با چه مشخصاتی؟ ببینید در اصل بیشترین استفاده من شبهاس که میخوام حدود 1 ساعت ورزش کنم
سلام خدمت شما
درپی گفته های سهراب
1-شب؟؟ چراشب ساعت چند
2- تو پارک کدوم پارک جای بزرگیه یا هی باید دور خودت بچرخی
3- لوازم ایمنی مثل کلاه و دستکش و...فراموش نشه
4- راهت تا اونجا دوره اگه دوره باید فکر سیستم روشنایی هم باشی
خداحافظ
یاعلی

بردیا
30-07-2010, 20:49
لوازم شیمانو رو توی تهران از کجا میشه گیر آورد؟

دوچرخه من ژیتان مدل اکسترال هستش با لوازم شیمانو که یه از خدا بیخبر مغازه دار زده فکی جلوش رو شکونده و فعلا مجبور شدم یه آلمینیومی روش بندازم

cao-cao
31-07-2010, 15:49
از راهنمایی هاتون ممنون آقا سهراب:11:.
این tfs 100 ها همشون همین لاستیک چینی رو دارن که روش هم نوشته MERIDA RACE یا نه؟
چرا زین های مریدا اینقدر سفته؟!:31:یعنی دلیل خاصی داره که جنسش محکمه؟
بله اون لاستیک به سفارش شرکت مریدا ساخته میشه اکثرا هم کندا هستش یا ماکسیس
زین هم بله زینهای حر فه ای یکمی سفت هستند تا تو مسافتهای بلند ازار دهنده نباشن یکمی بگذره عادت میکنی زیاد روش حساس نباش

دوچرخه من ژیتان مدل اکسترال هستش با لوازم شیمانو که یه از خدا بیخبر مغازه دار زده فکی جلوش رو شکونده و فعلا مجبور شدم یه آلمینیومی روش بندازم

به به
سلام خدمت بردیای عزیز ما گذشته رو فراموش کردیم هر چی بود گذشت
شما میتونی بری نمایندگی شیمانو چهار راه جهان کودک همون نمایندگی خود جیتان هم هست
اگه لوازم دیگه ای میخوای میتونی بری قلمستان گمرک

بردیا
31-07-2010, 16:12
به به
سلام خدمت بردیای عزیز ما گذشته رو فراموش کردیم هر چی بود گذشت
شما میتونی بری نمایندگی شیمانو چهار راه جهان کودک همون نمایندگی خود جیتان هم هست
اگه لوازم دیگه ای میخوای میتونی بری قلمستان گمرک

کدوم گذشته حاجی؟:دی

راستی یادته ازت پرسیدم چطوری میشه وزن کم کرد با دوچرخه و راهنمایی کردی
تنبلی نزاشت بعد یه مدت ادامه بدم:دی

crash00
31-07-2010, 19:19

سلام
ببخشید چی چی جلوش فک جلوش با لحجه اصفهانی؟؟
ترمز جلوش دیسک؟
کالیپر؟؟؟
طوقه
فرمون ؟؟؟

آقا سهراب این توپی دوست آشنایی کسی این ور اون ور سراغ نداری؟؟؟:19:دسته دو دسته سه دسته چهارو....
یه چیز خوب قبوله:10:
خداحافظ
یاعلی

بردیا
31-07-2010, 21:46
سلام
ببخشید چی چی جلوش فک جلوش با لحجه اصفهانی؟؟
ترمز جلوش دیسک؟
کالیپر؟؟؟
طوقه
فرمون ؟؟؟

آقا سهراب این توپی دوست آشنایی کسی این ور اون ور سراغ نداری؟؟؟:19:دسته دو دسته سه دسته چهارو....
یه چیز خوب قبوله:10:
خداحافظ
یاعلی

والا دوچرخه سازه میگفت که فکی هستش(fakki)
بالای لقمه های دوچرخه که به همدیگه متصل میشن اونو طرف شکونده بودش

من فنی نیستم اصلا سردرنمیارم
فقط مث خر ازش کار میکشم:دی

vahid0801
31-07-2010, 23:09
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

saeed.1
01-08-2010, 01:39
اون لاستیک به سفارش شرکت مریدا ساخته میشه اکثرا هم کندا هستش یا ماکسیس
زین هم بله زینهای حر فه ای یکمی سفت هستند تا تو مسافتهای بلند ازار دهنده نباشن یکمی بگذره عادت میکنی زیاد روش حساس نباش

یه بار یه جفت ماکسیس رو tfs 900 دیدم،وقتی این لاستیکو رو همچین چرخی سوار کنن معلومه لاستیک های ردیفیه.
درباره زین هم فقط کنجکاو شده بودم! وگرنه مشکلی نیست،اتفاقا خیلی هم باحاله!:10:
راستی لاستیک های پهن بهتره یا باریک؟اگر هر کدوم مورد استفاده خاصی دارن لطفا بگین.
باز هم ممنون:20:.

8611113
01-08-2010, 09:41
سلام دوستان
من می خوام یه دوچرخه بخرم .گیج شدم .
تو هر سایتی و فروم که میری یه چیز نوشته یکی میگه این cannondellای که تو بازار هستش تقلبیه .meridaخوبه . یکی یه چیز دیگه . من می خوام بپرسم نظر شما چیه .چه مارکی و چه مدلی بخرم بهتره .
یه دوچرخه میخوام محکم باشه از 1متری باش پریدم اوراق نشه .تو شهرم باش می خوام برم .کلا یه دوچرخه نیمه حرفه ای. بودجه ام تا 600-700تومنه .میگن دوچرخه های giantپول اسمشه میخوره البته با این که دوچرخه های خوبیه .
دوچرخه مال سال 2010 باشه بهتره یا همین 1-2 سال اخیر. می خوام عمری باشه و از خریدنش بعد از یه مدت پشیمون نشم
در ضمن برای من که قدم یه کم بلنده شایدم بیشتر از یه کم :حدود1/92ووزنم هم 78کیلوچه سایز و مدلی بهتره

بردیا
01-08-2010, 13:51
راستی یه سوال دیگه
لباسای استاندارد دوچرخه سواری رو از کجای تهران میشه تهیه کرد؟

و اینکه من شنیدم دوچرخه سوارای حرفه ای موهای پاشونو با اسید آمونیاک میزنن
درسته؟
چون اگه با تیغ بخوان مداوم بزنن که دهنشون سرویس میشه

cao-cao
01-08-2010, 15:38
راستی یه سوال دیگه
لباسای استاندارد دوچرخه سواری رو از کجای تهران میشه تهیه کرد؟

و اینکه من شنیدم دوچرخه سوارای حرفه ای موهای پاشونو با اسید آمونیاک میزنن
درسته؟
چون اگه با تیغ بخوان مداوم بزنن که دهنشون سرویس میشه

اره دوست من با اسپری میزدیم یا با کرم م و ب ر
لباس هم میتونی بری قلمستان بگیری فک کنم رضا محمدی داشته باشه اگه استوک هم بخوای میتونی گمرک پیدا کنی ولی باید بگردی
یه مدت تو میدون منیریه هم میشد پیدا کرد
:10:

taghi_ramzi
01-08-2010, 16:34
درود
با بودجه حدود 250-300 دوچرخه خوبی میشه خرید یا بیخیال شم بهتره؟

cao-cao
01-08-2010, 18:28
درود
با بودجه حدود 250-300 دوچرخه خوبی میشه خرید یا بیخیال شم بهتره؟

چرا نمیشه عزیز من ولی اگه بوجت رو بیشتر کنی بهتره

ONE PIECE
01-08-2010, 20:57
سلام.
آقا من یه دوچرخه میخوام بتونم باهاش اینور اونور تو منطقه خودمون برم،همین.
بودجم هم 100 تومنه.
چند تا دوچرخه خوب در این حد به من معرفی میکنید

taghi_ramzi
01-08-2010, 21:44
چرا نمیشه عزیز من ولی اگه بوجت رو بیشتر کنی بهتره
خب پس راهنمایی کنید چه جور چیزی بگیرم؟
یکی از آشناها دو سه ماه پیش یه دوچرخه گرفته 190 ، همه لوازمشو یه دور تا حالا عوض کرده ! خیلی از لوازمش ظاهراً دست دوم بودن...

cao-cao
01-08-2010, 21:51
بتونی یه اورلرد فایتر بگیری فک کنم راحت باشی چرخ خوبیه البته کراس هم هست ولی قیمت دقیقشو نمیدونم

saeed.1
01-08-2010, 23:25
سلام،من یه پست گذاشتم تو صفحه قبلی،تا اومدن تایید کنن تاپیک رفت صفحه بعد:19:،اگه میشه یه نگاه به صفحه قبلی بندازین!
ممنون.:20:

lamborginy
02-08-2010, 06:50
کسی میدونه تو اصفهان کجا میشه بهترین انتخاب رو داشت منظورم.از لحاظ قیمت و تنوع است
tnx

crash00
02-08-2010, 11:05
سلام.
آقا من یه دوچرخه میخوام بتونم باهاش اینور اونور تو منطقه خودمون برم،همین.
بودجم هم 100 تومنه.
چند تا دوچرخه خوب در این حد به من معرفی میکنید

سلام
اگه نو بخوای بخری باید از این آشغالیا بخری ولی اگه دست دو بخوای اینو ببین(دوچرخه آساک دماوند)

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
اگه چیز خوب و نو بخوای باید بری حداقل رو 200با 200 تومن میشه یه چیزایی پیدا کرد:8:
خداحافظ
یاعلی

crash00
02-08-2010, 16:13
سلام خدمت سهراب و بقیه

ببخشید یه سال داشتم قضیه ی این داغ کردن دیسک و اینا چیه
اگه کسی اطلاعات داره میتونه توضیح بده
وآیا این حالت برای دیسک avid bb5 هم وجود داره اگه داره بهترین روش خنک کردن چیه آب یا چیز دیگه؟؟؟؟

خداحافظ یاعلی

jahangard67
03-08-2010, 13:29
سلام آقا سهراب
من قبلا براتون اينجا پيام داده بودم
الان بودجمو افزايش دادم
حدود 500 تا 600
ولي 300 نقده.اولا جايي ميشناسي چكي بده؟
دوما با اين قيمت ميتونم ايگوانا ديسك بردارم؟اصلا چجور دوچرخه ايه؟
مريدا tfs100 چطور؟اون چنده؟
وزنم سبكه 62-قدم هم 182
ممنونم اگه زودتر راهنماييم كنيد.

minamaleky
03-08-2010, 21:24
کسی میدونه تو اصفهان کجا میشه بهترین انتخاب رو داشت منظورم.از لحاظ قیمت و تنوع است
tnx
سلام اگه بتونی بری فروشکاه عابدینی خیابان حکیم نظامی نرسیده به سه راه حکیم نظامی ظاهرا فروشگاه کوچیکی داره اما کامل میتونه راهنماییت کنه و انصافش هم خوبه همه جور دوچرخه ای هم داره:10::10::10:

crash00
04-08-2010, 09:58
یه بار یه جفت ماکسیس رو tfs 900 دیدم،وقتی این لاستیکو رو همچین چرخی سوار کنن معلومه لاستیک های ردیفیه.
درباره زین هم فقط کنجکاو شده بودم! وگرنه مشکلی نیست،اتفاقا خیلی هم باحاله!:10:
راستی لاستیک های پهن بهتره یا باریک؟اگر هر کدوم مورد استفاده خاصی دارن لطفا بگین.
باز هم ممنون:20:.
سلام
نازک بیشتر برایه سرعت بیشتره ولی زیاد تو کوهستان و حفظ تعادل و اینا نیست
ولی اون یکی سرعتت کم تره و حفظ تعادل راحت تر تو شرایط سخت
البته به چیزایه دیگه مثل گل آج و فشار بادو... هم ربط داره
خداحافظ
یاعلی

jahangard67
04-08-2010, 13:13
دوستان
آقا سهراب...
آقا crash...(شرمنده اسمتونو نميدونم...!!!)
دوستان ديگه...
يكي هم به من كمك كنه و جواب بده
ممنون

cao-cao
04-08-2010, 15:40
سلام خدمت سهراب و بقیه

ببخشید یه سال داشتم قضیه ی این داغ کردن دیسک و اینا چیه
اگه کسی اطلاعات داره میتونه توضیح بده
وآیا این حالت برای دیسک avid bb5 هم وجود داره اگه داره بهترین روش خنک کردن چیه آب یا چیز دیگه؟؟؟؟

خداحافظ یاعلی
سلام به همه دوستان
ببخشید دکم سر میزنم دیگه

سلام آقا سهراب
من قبلا براتون اينجا پيام داده بودم
الان بودجمو افزايش دادم
حدود 500 تا 600
ولي 300 نقده.اولا جايي ميشناسي چكي بده؟
دوما با اين قيمت ميتونم ايگوانا ديسك بردارم؟اصلا چجور دوچرخه ايه؟
مريدا tfs100 چطور؟اون چنده؟
وزنم سبكه 62-قدم هم 182
ممنونم اگه زودتر راهنماييم كنيد.
بله میتونم تو تهران یکی رو بهت معذ=رفی کنم چکی بهت جنس بده البته تو فصله کم
ایگوانا خوبه چند بار در بارش بحث کردیم من خودمم ایگوانا داشتم یه مدت ولی خوب الان از این ساب 60 بیشتر راضیم
تی اف اس 100 2010 حدود 520 -30 هست چرخ بدی نیست ولی ایگوانا فک کنم 690 باشه
تی اف اس 500 هم بدون دیسک 850 هست با دیسک 950 البته بدونه دیسکه توپهاش دیسک هست

سلام
نازک بیشتر برایه سرعت بیشتره ولی زیاد تو کوهستان و حفظ تعادل و اینا نیست
ولی اون یکی سرعتت کم تره و حفظ تعادل راحت تر تو شرایط سخت
البته به چیزایه دیگه مثل گل آج و فشار بادو... هم ربط داره
خداحافظ
یاعلی
والا لاستیک بنا به شرایط انتخاب میشه و سایز بندی داره از 1.70 شروع میشه تا 2.70 که ماله دانهیله ولی لاستیکی تو شرایط عادی برای کوهستان پیشنهاد میشه 2.10 هست تا 2.25

دوستان
آقا سهراب...
آقا crash...(شرمنده اسمتونو نميدونم...!!!)
دوستان ديگه...
يكي هم به من كمك كنه و جواب بده
ممنون

اقا ما چاکریم هر چی بلدیم یاد میدیم هر چند که میدونم چیزی حالیم نیست

دوستا کسی بلده فروم رایگان درست کنه فروم خودم رو -- کردن پرید اگه بلده یه حالی بهمونبده خیلی خوب میشه قربانه همه

petr-cech
05-08-2010, 01:44
من Overlord Fighter دارم 280 هم خريدم خيلي دوچرخه ي خوبي هست.
تابستون سال پيش گرفتم

jahangard67
05-08-2010, 18:04
خوب اگه امکان داره شماره و آدرس اونی که میگید رو برام بفرستید
نظر شما کدومه؟ایگوانا دیسک؟sub 60 ؟
ساب 60 هم مثل ایگوانا دیسک هیدرولیکه؟
tfs500 برام خیلی گرون در میاد ولی اگه امکان داره مزیتشو برام بگید
در ضمن من با دوچرخه مسافت زیاد میرم.سفر و همچنین جنگل و کویر و کوه هم مینطور.میخام یه چیز جوندار باشه که زیاد وسط راه نذارتم

jahangard67
05-08-2010, 18:08
اقا ما چاکریم هر چی بلدیم یاد میدیم هر چند که میدونم چیزی حالیم نیست

شما اختیار دارید آقا سهراب...شکست نفسی می فرماین.خداییش اطلاعاتی که به بچه ها میدین کامل و جامع و بی نقصه
ایشالا همیشه موفق و سربلند باشید

cao-cao
06-08-2010, 13:52
خوب اگه امکان داره شماره و آدرس اونی که میگید رو برام بفرستید
نظر شما کدومه؟ایگوانا دیسک؟sub 60 ؟
ساب 60 هم مثل ایگوانا دیسک هیدرولیکه؟
tfs500 برام خیلی گرون در میاد ولی اگه امکان داره مزیتشو برام بگید
در ضمن من با دوچرخه مسافت زیاد میرم.سفر و همچنین جنگل و کویر و کوه هم مینطور.میخام یه چیز جوندار باشه که زیاد وسط راه نذارتم

دیسک هیدرولیک ساب 60 تا پارسال شیمانو بوده الان شده های اس
نظر شخصیه من اینکه تعمیرات و نگهداری و تنظیم شیمانو خیلی راحتتر و به صرفه تره
ساب 60 رو خودم دارم و تجربه مطلوبی باهش دارم ایگوانا هم داشتم البته دیسکش نه ساده بود برای من ننظر شخصیه من رو مریدا هست اگه بوجتون اجازه میده 500 بگیرید اگه نه ساب 80 بگیرید که تقریبا همون ساب 60 2008 هست که
چون ساب 60 2010 الان دیسکش های اس هست و لوازمش یه تغییر کوچیک داره

saeed.1
06-08-2010, 18:28
ساب 80؟؟؟:18:...ایول بابا،حالا مریدا تا ساب چند داره؟:31:
راستی من تا حالا با ترمز دیسکی کار نکردم،من شنیدم باید اول یکم با ترمز دیسکی تو جا های خلوت و امن کار کنی تا یاد بگیری،من که هیچی از این ترمز ها نمیدونم.اگه میشه میزیت ها و ضعف هاش نسبت به ترمز معمولی رو بگین و یکمی هم توضیح بدین که بفهمم.:11:

arash_sav
08-08-2010, 10:24
سلام آقا سهراب،
من مدتی است که این فروم را پیگیری می کنم و از اطلاعات شما هم خیلی استفاده کرده ام.
نظرتان را در مورد دوچرخه های فوجی می خواستم بدانم. این دوچرخه های فوجی نوادا 1 را چظور ارزیابی می کنید. به نظر می آید که به نسبت قیمتشان وسایل خوبی رویشان نصب شده است.
در ضمن فروشگاههای منصفی که بتوان از آنها خرید کرد را اگر ممکن است معرفی کنید.
با تشکر

cao-cao
08-08-2010, 11:29
ساب 80؟؟؟:18:...ایول بابا،حالا مریدا تا ساب چند داره؟:31:
راستی من تا حالا با ترمز دیسکی کار نکردم،من شنیدم باید اول یکم با ترمز دیسکی تو جا های خلوت و امن کار کنی تا یاد بگیری،من که هیچی از این ترمز ها نمیدونم.اگه میشه میزیت ها و ضعف هاش نسبت به ترمز معمولی رو بگین و یکمی هم توضیح بدین که بفهمم.:11:
والا دیسک اونجوریم که میگین وحشت ناک نیست چیزه خوبیه در صد خطاش کمه ولی خوب یکمی تعمیرش سخته

سلام آقا سهراب،
من مدتی است که این فروم را پیگیری می کنم و از اطلاعات شما هم خیلی استفاده کرده ام.
نظرتان را در مورد دوچرخه های فوجی می خواستم بدانم. این دوچرخه های فوجی نوادا 1 را چظور ارزیابی می کنید. به نظر می آید که به نسبت قیمتشان وسایل خوبی رویشان نصب شده است.
در ضمن فروشگاههای منصفی که بتوان از آنها خرید کرد را اگر ممکن است معرفی کنید.
با تشکر

شما لطف داری والا این چرخی که شما میگی رو من زیاد باهاش اشنایی ندارم اگه بهم عکش بدی بشتر میتونم نظر بدم

arash_sav
08-08-2010, 11:48
شما لطف داری والا این چرخی که شما میگی رو من زیاد باهاش اشنایی ندارم اگه بهم عکش بدی بشتر میتونم نظر بدم

این لینک مربوط به این دوچرخه است. گویا قیمتش هم حدود 400 تومنه

crash00
08-08-2010, 15:37
این لینک مربوط به این دوچرخه است. گویا قیمتش هم حدود 400 تومنه

سلام
خدمت همه
این دوچرخه که به دلارش رو زده 630$ حالا نمیدونم

دوستان درمورد خرید دوچرخه توجه داشته باشن نرن گند بزنن(بااحترام)
1_ازنمایندگی ها بخرید دیگه زیر 320-30 فکر دوچرخه نباشید
2_ موقع خرید مطمعن شید که از زنجیر تا لاستیک و توپی و... بامدل نمونه یکی باشه
3_برای اینکه مطمئن شید مدل دقیق قطعات رو رویه یه کاغذ بنویسید همچنین یک سری نکات که باید بهشون دقت کنید مثلا:
خودرو کاملا سالم باشد دنده هاش خوردگی نداشته باشن هیچ تکه ای در نیومده باشه سوارش شید شانژمان نباید خیلی صدای خفن بده ترمز هاشو با یکم زور(کتی های ترمز رو نشکونید)تا ته فشار بدید این بیشتر محظ امتحان و تنظیم بودن باشه ولی برایه هیدرولیک پنج شش بار تا ریشه و بنیانو اساس تو سرعت ترمز بگیرید ببینید روغن نده
زنجیر رو ببینید لب پریدگی و یو اینا نداشته باشه وکاملا نو باشه بدون خط وخش تنه روبانور زیاد قشنگ ببینید هم رنگش سالم باشه هم ترک نداشته باشه زیر دوچرخه ومحل اتصال چرخ ها به تنه واز همه مهم تر پیشونی سالم باشن طبق انداز یه خط هم نداشته باشه و هیچ جور زنگ زدگی تو قطعات نباشه قشنگ ببینید ها در نهایت از طرف یه تنظیم اساسی بخواید اصلا نذارید بگه فلان بیسارو این حرفا دومتر نرید برگردید بگید خوبه تو هرسه تا طبق دنده های عقب رو تست کنید اصلا هیچ صدایی از دوچرخه وقت رکاب زدن در نیاد مخصوصا دوشاخ قفل دوچاخ رو هم امتحان کنید
دستتون رو درسه جای مختلف طوقه کنار ش نگه دارید و چرخ رو رو بچرخونید دستتون رو خیلی نزدیک بگیرید اگه طوقه به دستتون خورد یادور شد بگید کامل لنگیشو بگیره اگه گفت مال لاستیکو بگید طوقش میخوره به دستم
راستی لاستیک فراموش نشه باید کاملا نو بدون هیچ زائده ای باشه
برای بادشم بگید با فشارسنج دقیق بادشو تنظیم کنه(میان فشار باد به bar یا psi روی لاستیک نوشته شده لوله زین هم کاملا نو باشه

اگه چیزی از قلم افتاده داش سهراب کامل کنه البته بی زحمت

آقا سهراب اون داق شدن دیسک قضیش چیه؟؟؟؟؟

راستی رو لاستیک من نوشته 26*2.35

ایراد داره

راستی این زائدا سفیده چیه پشت خودرو میزیرن کاراییش چیه(البته رنگ دیگشم هستا)

توسایت مریدا یه tfs داره یه hfs ایینا چین وقتی ساب سرچ میکنی هیچ نمیاد

اون قضیه ی دیسک و وی هم ید طولا دارد شما بی خیال بشید ولی تو این رنج های دیسک 80-100تومنی فکرکنم از وی ها بهتر باشه منم خودم وی داشتم الان رفتم اواید سیمی گرفتم که با هیدرولیک دئور مقایسه میشه

آقا سهراب ما نفهمیدیم این پژو هنوز هست یا ورشکست شد؟؟؟؟؟

خداحافظ
یاعلی

crash00
10-08-2010, 10:04
دوستان تو جه داشته باشن
برای در یافت سریع تر پاسخ به این سایت مراجعه کنند سهراب اونجا دستش باز تره منم میرم اون جا
parsibax.com
بپرسید

pedramgolchin
12-08-2010, 14:54
دوستان تو جه داشته باشن
برای در یافت سریع تر پاسخ به این سایت مراجعه کنند سهراب اونجا دستش باز تره منم میرم اون جا
parsibax.com
بپرسید

دوست عزیز سایت بالا نمیاد من چند بار امتحان کردم
الان بالا اومد
اوکی شد

davidjoker
13-08-2010, 18:47
دوستان تو جه داشته باشن
parsibax.com
بپرسید

دوست عزیز این کاری که شما کردید خیلی خیلی اشتباهه. دوستان مخصوصا خود شخص سهراب بسیار برای این تاپیک زحمت کشیده الان این تاپیک رو ول می کنید و میروید به جای دیگر؟؟!!!:41:

saeed.1
15-08-2010, 21:47
دقیقا!از وقتی دوست عزیزمون crash00 این پست مفید رو گذاشتن کلا تاپیک تعطیل شده!!!:31:البته امیدوارم ناراحت نشید ها،ولی این اسم این تاپیک "دوچرخه" هستش،پس این تاپیک واسه چیه؟؟؟تو اون یکی سایت که من نفهمیدم چی به چیه،مگه این انجمن مشکلی داره؟:10:
راستی اگر آقا سهراب هم اگر مشکلی دارن لطفا به ما بگن که در جریان باشیم:46:.

دوستان خواهشا برگردید تو همین تاپیک!:27::27::27:
تازه یه جای با حال پیدا کرده بودم...:19:

khankhaje
17-08-2010, 00:30
سلام
من تك تك 129 صفحه اين تاپيك رو با دقت خوندم!!!
ولي با كمال تعجب بايد بگم هنوز نفهميدم چه مدلي براي من مناسب هست،من تا 500 هزار ميتونم هزينه كنم و اگه واقعا ارزش داشته باشه تا 600 هم ميتونم برسونم،
بيشتر براي مسيرهاي بين 2شهر ميخوام و ميخوام راحت باشه و قطعاتش بالاترين كيفيت و رتبه رو در بين همرده هاي خودش باشه،تا اينجا از توصيه هاي شما و ساير نزديكان در برند جاينت از مدل ايگوانا و در مريدا از Juliet TFS100 تعريف شنيدم(در محدوده قيمت پيشنهاديم)، البته مدل يوكان هم جا داره نامي ازش برده بشه،
اگه ممكنه بفرماييد بين اين مدل ها كدوم كارايي بالاتر نسبت به قيمت پرداختي رو داره و براي من مناسب تر خواهد بود؟؟؟
مثلا ايگوانا واقعا به اختلاف زياد قيمتش با يوكان ارزش خريد داره يا همون يوكان با كمي مشخصات پايين تر بهتر از صرف هينه بالاتر براي مدل هاي ديگس؟يا اختلافات TFS100 با ايگوانا اونقدر هست كه خريد ايگوانا توصيه بشه؟ يا................؟
با تشكر (خوشحال ميشم نظر همه رو بدونم)
حتي مدل هاي ديگه...

khankhaje
17-08-2010, 01:30
يكي بهم سري Crossway مريدا رو پيشنهاد داد،اگه ميشه در مورد مشخصات اين سري و قيمتاشون و مدل هاي در محدوده قيمت 500-600 مناسب براي آسفالت توضيح بديد...
ممنون

arashyty
17-08-2010, 08:53
من viva element دارم ...نمیدونم قدرت بدنی خودم زیاده یا دوچرخم زیادی تند میره...
برای سرعت بیشتر میخوام بعضی قطعاتش رو عوض کنم...کجا هارو باید عوض کنم که تند تر بره؟
دنده ی جلو رو میزارم رو 3 و عقبی رو رو اولی (یعنی 7) ولی دور رکاب اینقدر زیاد میشه که دیگه پام دیده نمیشه!!!
باید چکارش کنم که باز جای سرعت بیشتر داشته باشه؟ میخوام از سرعت 68 رد بشم...
دو سال قبل خریدمش اصل تایوان...شانژمانت آلتوس داره جفت ترمزا دیسکی شیمانو...
میخوام حدود 50 تومن دیگه براش پیاده بشم کجارو باید عوض کنم؟
ممنون از همگی...

edris joon
25-08-2010, 22:00
سلام
من می خوام یک دوچرخه کورسی بخرم زیر 1000000 ت.
بین 2 تا موندم . یکی 0CR2 giant و یکی دیگه 20-901 merida .
هر دو تا ست sora هستن. ولی تنه جاینت آلومنیوم ولی merida بدنه آلومنیوم ولی دوشاخ کربنه.
قیمت giant 790000 ولی merida 740000.
لطفاً راهنماییم کنید.

edris joon
25-08-2010, 23:03
سلام
من میخوام یه دوچرخه کورسی زیر یک میلیون بخرم . خیلی گشتم . 2 تاگزینه خوب پیدا کردم . یکیش دوچرخه OCR 2 جاینت و یکی دیکه merida مدل 901 . هر دو تا ست sora هستش .بدنه جاینت همش آلومنیومه ولی بدنه مریدا آلومنیومه ولی طوقه اش کربنه . قیمت OCR 2 . 790000 ولی قیمت مریدا 740000 تومانه.
لطفاٌ راهنمایی کنید کدوم یکی بهتر و یکم راهنماییم کنید که دوچرخه بهتری هم میتونم پیدا کنم ؟

crash00
26-08-2010, 17:44
سلام
در مورد سرعت شما باید خودروت رو ببینی چیه بعد بری بازار خود رو هایه دیگه مثلا یدونه 9 دنده رو ببینی هرکدوم شعاع چرخ دنده کوچیک تر بود اون سرعت بیشتری به شما میده حتی شاید خودروی شما خودش کوچک ترین رو داشته باشه بازم بحث زیاده که مثلا یه چرخ دنده ی بزرگ تر به جلو(طبق ها یا خورشیدی) جوش بدی که سرعت بیشتری بگیری که در اون حالات این شیفتر هایه معمولی به دردت نمیخوره (منظورم این کلاجی هاست چون به سه تا محدوده)یا مثلا از دنده ی یک خورشیدی (کوچک ترین) بگذری ومثلا روی شیفتر دندت یکه رو خورشیدی دو که بازم این بحث ید طولا دارد البته خور شیدی با چرخ دنده هایه بزرگ تر هم اگه پیدا کنی به درد می خوره
خرجشم فوق فوقش بشه 25-30 بقیشو می تونی مثلا یه جفت گریپ خوب 14تومن بدی بندازه خونتون کجاست اگه تهرانه وطرفایه جمهوری بگو بهت بگ بری پیش یکی کارت راه بیوفته

سلام
من تك تك 129 صفحه اين تاپيك رو با دقت خوندم!!!
ولي با كمال تعجب بايد بگم هنوز نفهميدم چه مدلي براي من مناسب هست،من تا 500 هزار ميتونم هزينه كنم و اگه واقعا ارزش داشته باشه تا 600 هم ميتونم برسونم،
بيشتر براي مسيرهاي بين 2شهر ميخوام و ميخوام راحت باشه و قطعاتش بالاترين كيفيت و رتبه رو در بين همرده هاي خودش باشه،تا اينجا از توصيه هاي شما و ساير نزديكان در برند جاينت از مدل ايگوانا و در مريدا از Juliet TFS100 تعريف شنيدم(در محدوده قيمت پيشنهاديم)، البته مدل يوكان هم جا داره نامي ازش برده بشه،
اگه ممكنه بفرماييد بين اين مدل ها كدوم كارايي بالاتر نسبت به قيمت پرداختي رو داره و براي من مناسب تر خواهد بود؟؟؟
مثلا ايگوانا واقعا به اختلاف زياد قيمتش با يوكان ارزش خريد داره يا همون يوكان با كمي مشخصات پايين تر بهتر از صرف هينه بالاتر براي مدل هاي ديگس؟يا اختلافات TFS100 با ايگوانا اونقدر هست كه خريد ايگوانا توصيه بشه؟ يا................؟
با تشكر (خوشحال ميشم نظر همه رو بدونم)
حتي مدل هاي ديگه...

همون tfs100 خوبه البته مدل 2009 شما اگه مثلا بیشتر بذاری دیسکیشو بگی ری دیگه عالی

سلام
من میخوام یه دوچرخه کورسی زیر یک میلیون بخرم . خیلی گشتم . 2 تاگزینه خوب پیدا کردم . یکیش دوچرخه OCR 2 جاینت و یکی دیکه merida مدل 901 . هر دو تا ست sora هستش .بدنه جاینت همش آلومنیومه ولی بدنه مریدا آلومنیومه ولی طوقه اش کربنه . قیمت OCR 2 . 790000 ولی قیمت مریدا 740000 تومانه.
لطفاٌ راهنمایی کنید کدوم یکی بهتر و یکم راهنماییم کنید که دوچرخه بهتری هم میتونم پیدا کنم ؟

والا من زاد در این زمینه اطلاعات ندارم شما برو اونجا از خود سهراب توی انجمن دوچر خ بازا ... بپرس ببین چی میگه

منم گفتم زود تر حالا یه مدت همین جارو هم دارم تا جایی که یاری باشه جواب می دم

fiorano
28-08-2010, 12:55
سلام.من یه دوچرخه دیدم مارک oscar.مدلشو نمی دونم از این لاستیک سافا بود که واسه تو شهره.230 میداد.می ارزه؟؟

crash00
29-08-2010, 18:21
سلام.من یه دوچرخه دیدم مارک oscar.مدلشو نمی دونم از این لاستیک سافا بود که واسه تو شهره.230 میداد.می ارزه؟؟

سلام
شما یه عکس بذار تا بگم حالا چند تا هم شد از قسمت هایه مختلف فقط بذار

saman 99
29-08-2010, 23:40
سلام
ظاهرا اینجا بیشتر از دوچرخه های کوهستان اطلاعات دارن.giantو merida تنها برتدهای مطرح در ایران هستن که مدلهای مختلفشون موجوده و با هم رقابت میکنن پس اگه merida با وجود دوشاخ کربنی ارزون تره حتما دلیلی داره.بهتره از دوچرخه سوارهای این رشته بپرسی. در مورد دوچرخه های جاده(کورسی) برند gitan هم دوچرخه های خوبی داره.و در ضمن gitan دوچرخه کوهستان نداره و خدا میدونه اینایی که تو بازارن ساخت کجان.

amir8527
30-08-2010, 13:55
سلام
کسی دوچرخه پژو داره یا حداقل ازش اطلاعاتی داشته باشه ؟ یک دوچرخه پژو دست دوم دیدم که روی توپی هاش نوشته ساخت فرانسه و لوازم دیگش شیمانو sis هستش. اما خیلی سبک و نرمه. حداقل چند باشه خوبه؟ بدون کمک و ترمز دیسکی و با زین ساخت ایتالیا

davidjoker
31-08-2010, 20:28

سلام دوست عزیز چه مقدار می خوای هزینه کنی؟ این دوچرخه دوچرخه ی خوبی نیست.:28:made in china:28:

سلام
کسی دوچرخه پژو داره یا حداقل ازش اطلاعاتی داشته باشه ؟ یک دوچرخه پژو دست دوم دیدم که روی توپی هاش نوشته ساخت فرانسه و لوازم دیگش شیمانو sis هستش. اما خیلی سبک و نرمه. حداقل چند باشه خوبه؟ بدون کمک و ترمز دیسکی و با زین ساخت ایتالیا

کاملا مطمئن شو که اصلی هست. بعد مطمئن باش دوچرخه ی خوبی هستش.:10:

amir8527
01-09-2010, 00:16
روی بدنش هم نوشته ساخت فرانسه و مدلش هم explorer 010 هستش آدرس عکسش رو هم می ذارم ببینین. البته مورد مورد نظر بنده رنگش سبز است. حالا اگه اصل باشه حداقل قیمتش چه قدره؟ ا راهی است که بشه سال ساخت دوچرخه رو در آورد؟

saman 99
01-09-2010, 20:26
روی بدنش هم نوشته ساخت فرانسه و مدلش هم explorer 010 هستش آدرس عکسش رو هم می ذارم ببینین. البته مورد مورد نظر بنده رنگش سبز است. حالا اگه اصل باشه حداقل قیمتش چه قدره؟ اونوقت فک می کنین که قدیمیه؟:13: مثلا چند ساله پیش از اینا تولید می شده؟ راهی است که بشه سال ساخت دوچرخه رو در آورد؟

چیزی که از عکس این دوچرخه معلومه اینه که یه دوچرخه ارزون قیمت و بی اصالته.تنه ای شبیه دوچرخه جاده(کورسی)داره و لوازم ارزون قیمت متفرقه روشه.شبیه هر سه نوع دوچرخه س (جاده-کوهستان-شهری)ولی هیچکدوم از اینا نیست.اگه ساخت ایران باشه هم تعجبی نداره. البته من نمیدونم قیمتش چقدره و چه قیمتی به شما گفتن.به هر حال هرچقدر پول بدی آش میخوری. از پژو فقط دوچرخه های کورسی قدیمی هست که اگه پیدا کنین ارزش خریدن دارن.

amir8527
02-09-2010, 18:22
چقدر جواب های دوستان با هم متفاوتند :23::worried:
راستی جناب cao-cao کجا هستند؟ واقعا نبودشون توی تاپیک حس میشه.
پژو دوچرخه کوهستان هم میزنه. می تونید عبارت peugeot montain bike رو جستجو کنید . این چرخ شاید مدلش مال سال 1995 باشه که تنش لاغره و شاید به خاطر سبک کردنش باشه . فک نکنم با توصیفی که از لوازمش گفتم این ها به قول دوستمون لوازم ارزون قیمت متفرقه باشه :13:

davidjoker
03-09-2010, 00:10
whaaaaaaaaat??? اصلا این دوچرخه اصلی نیست.:thumbsdow اصلا دیگه به این دوچرخه فکر نکن. اصلا تصویر این دوچرخه رو از تو ذهنت پاک کن.

amir8527
03-09-2010, 01:36
whaaaaaaaaat??? اصلا این دوچرخه اصلی نیست.:thumbsdow اصلا دیگه به این دوچرخه فکر نکن. اصلا تصویر این دوچرخه رو از تو ذهنت پاک کن.
آخه دلیلتون چیه ؟ :blink:از ر روی قیافه که نمیشه گفت اصلی نیست. این همه جاش نوشته ساخت فرانسه اما شما میگین غیر اصلیه. :9:اخه جنس تقلبی رو که 100 جاش رو حک نمی کنن ساخت فرانسه و ژاپن . حالا شما لطفا با فرض اصلی بودن یه قیمتی بگین :46:

cao-cao
03-09-2010, 21:10
آخه دلیلتون چیه ؟ :blink:از ر روی قیافه که نمیشه گفت اصلی نیست. این همه جاش نوشته ساخت فرانسه اما شما میگین غیر اصلیه. :9:اخه جنس تقلبی رو که 100 جاش رو حک نمی کنن ساخت فرانسه و ژاپن . حالا شما لطفا با فرض اصلی بودن یه قیمتی بگین :46:
سلام یه مدت نبودم معذرت میخوام یکمی سرم شلوغ بود
چرختون اصله پژوی فرانسس نمیتونم رو الیاژ تنش نظر بدم چون تو عکس معلوم نیست اهنربا بزن بهش ببین میچسبه یا نه اگه نچسبید کرومولیه در کل از این چرخ چینیا بهتره حدود 100 تا 140 بخری خوب خریدی

amir8527
03-09-2010, 23:38
روی دسته دنده مربوط به چرخ دنده های عقب علاوه بر دسته اصلی که باهاش دنده رو عوض می کنیم یک دسته کوچیک هم زیرش هستش که به اندازه 45 درجه می چرخه. می خوام بپرسم که این کارش چیه ؟ چون با تغییرش اتفاقی نمی افته.
طوقه های المینیومی استقامتشون چه طوره ؟به درد جاده خاکی می خوره ؟ آخه همش فک می کنم ممکنه زود تاب برداره. طوقه های مدل های جدید جاینت و امثالهم چیه ؟
راستی اهنربا هم چسبید. در مورد سال ساختش نظری ندارید؟

cao-cao
04-09-2010, 07:59
روی دسته دنده مربوط به چرخ دنده های عقب علاوه بر دسته اصلی که باهاش دنده رو عوض می کنیم یک دسته کوچیک هم زیرش هستش که به اندازه 45 درجه می چرخه. می خوام بپرسم که این کارش چیه ؟ چون با تغییرش اتفاقی نمی افته.
طوقه های المینیومی استقامتشون چه طوره ؟به درد جاده خاکی می خوره ؟ آخه همش فک می کنم ممکنه زود تاب برداره. طوقه های مدل های جدید جاینت و امثالهم چیه ؟
راستی اهنربا هم چسبید. در مورد سال ساختش نظری ندارید؟

اون چیزه خاصی نیست یکمی که شلش کنی میبینی دسته دنده رون تر حر کت میکنه اون پیچه کارس ثابت کردنه دسته دنهده بعد از تعویض هست که بر نگرده
دایره المینیوم بسته به جنسش مونده با=له هم سبگه هم محکم اگه برند معتبر بگیری خیلی هم کارامده
خوب وقتی اهنربا بهش میچسبه یعنی اهنه دیگه الان یه تانک داری که هیچیش نمیشه
واسه سال ساخت نمی تونم نظر خاصی بدم حدود 94-97

amir8527
05-09-2010, 00:12
با اجازه بزرگترهای تاپیک آدرس یک سایت رو قرار می دهم که تمام لوازم مربوط به دوچرخه هر چی رو فک کنید داره. از کلاه و چراغ گرفته تا تنه های کربنی و لباس و کفش و ضربان سنج و GPS و... .فقط قیمت ها نجومی هستش.:23: البته شاید برای اونها پولی نباشه .اطلاعات خوبی هم درباره این وسایل نوشته. اگر هم انگلیسیتون خوب نیست می توانید از طریق سایت translate.google.com سایت رو به صورت فارسی ببینید.

minamaleky
05-09-2010, 23:42
:13:
کسی در مورد پرش با دوچرخه مطلبی داره؟:2:

amir8527
06-09-2010, 00:46
:13:
کسی در مورد پرش با دوچرخه مطلبی داره؟:2:

برو به این ادرس حاله شو ببر.:46:

amir8527
06-09-2010, 20:53
سلام. 3 تا سوال ::43:
1)کسی از پودر تالک (پودر سفید رنگ داخل تایرها) که برای از بین بردن اصطکاک بین تایر و تیوپ و افزایش عمر تیوپ هستش استفاده می کنه؟ اصلا پیدا میشه؟ قیمتش ؟
2) چرخی که تاب داره باید اول( لنگی به بالا و پايين ) اش گرفته شود و بعد ( لنگی به چپ و راست) اش یا برعکس ؟
3) دوستانی که حرفه ای دوچرخه سواری می کنند ، چند وقت یک بار تاب چرخشون رو می گیرند؟ یا شاید تاب کم براشون مهم نیست؟:9:

cao-cao
06-09-2010, 22:02
سلام. 3 تا سوال ::43:
1)کسی از پودر تالک (پودر سفید رنگ داخل تایرها) که برای از بین بردن اصطکاک بین تایر و تیوپ و افزایش عمر تیوپ هستش استفاده می کنه؟ اصلا پیدا میشه؟ قیمتش ؟
2) چرخی که تاب داره باید اول( لنگی به بالا و پايين ) اش گرفته شود و بعد ( لنگی به چپ و راست) اش یا برعکس ؟
3) دوستانی که حرفه ای دوچرخه سواری می کنند ، چند وقت یک بار تاب چرخشون رو می گیرند؟ یا شاید تاب کم براشون مهم نیست؟:9:

پودر من استفاده نمیکنم لازمم نیست تا حالا ندیدم کسی استفاده کنه
اول چپ و راست رو بگیر
همیشه چرخا تست میشه ولی چون طوقه ها خیلی مقاومن تاب ور نمیدارن مگر اینکه ضربه شدید بخوره که همون شب ردیفش میکنم

amir8527
06-09-2010, 23:44
پودر من استفاده نمیکنم لازمم نیست تا حالا ندیدم کسی استفاده کنه
اول چپ و راست رو بگیر
همیشه چرخا تست میشه ولی چون طوقه ها خیلی مقاومن تاب ور نمیدارن مگر اینکه ضربه شدید بخوره که همون شب ردیفش میکنم
لاستیکش چه جوری تاب بر می داره ؟ اونم وقتی که حتی باد هم داره.:18: بین لاستیک سیمی و اون مدل دیگه (نمی دونم چی ) کدوم کمتر تاب بر می داره؟ راهی هم جز تعویضشون نیست.:37: لاستیک ماشین رو می رونم موقع حمل اگر کارگرها پرتشون کنند تاب بر میداره . :47:

amir8527
06-09-2010, 23:45
لاستیکش چه جوری تاب بر می داره ؟ اونم وقتی که حتی باد هم داره.:18: بین لاستیک سیمی و اون مدل دیگه (نمی دونم چی ) کدوم کمتر تاب بر می داره؟ راهی هم جز تعویضشون نیست.:37: لاستیک ماشین رو می رونم موقع حمل اگر کارگرها پرتشون کنند تاب بر میداره . :47:

cao-cao
07-09-2010, 07:09

عزیز من لاستیک که تاب بر نمیداره اونی که تاب ور میداره طوقس
لاستیک باید زیر فشار تو یه حالتی باشه که شکل بگیره و تاب ورداره

amir8527
07-09-2010, 17:17
راستش من خودمم تعجب کردم. اما در پست های قبلی دربارش صحبت شده بود. :9:
فک می کنم لقمه های ترمز چرخم داره طوقه رو که آلمینیوم هستش رو می سابه و می خورانه:blink: . امکانش هست؟ البته لقمه هاش خشک که هست . .می ترسم اگه عوضشون کنم جدیدا بدتر از اینا باشه:worried: جنش لقمه ها shimano Msystem و طوقه ها هم مارک Rigida فرانسه هستش و ترمز ها هم که از نوع v brake .

شهرام_ایرانی
07-09-2010, 17:21
امروز داشتم تو پاساژ ها گشت میزدم
چشمم به جمال دوچرخه پینارلو روشن شد
عجب چیزی بود
خیلی خوشگل و زیباست و امضا استاد هم روش حک شده

ahmad_babol
07-09-2010, 18:05
عزیز من لاستیک که تاب بر نمیداره اونی که تاب ور میداره طوقس
لاستیک باید زیر فشار تو یه حالتی باشه که شکل بگیره و تاب ورداره

لاستیک زمانی تاب بر میداره که نسبت به فشار بادش وزن بیشتری رو تحمل کنه و فقط به یه سمتش فشار بیاد

khankhaje
07-09-2010, 23:04
من TFS100 قیمت کردم نمایندگی گفت 550 تومن، خوبه؟
یک جفت لاستیک کندا 1.7 هم میگن 24 تومن
این دوتا رو بگیرم برای دوچرخه سواری در جاده خوبه؟!! پیشنهاد دیگه هم دارید بگید (لطفاً ارزونتر باشه)!

cao-cao
08-09-2010, 06:53
لاستیک زمانی تاب بر میداره که نسبت به فشار بادش وزن بیشتری رو تحمل کنه و فقط به یه سمتش فشار بیاد
لاستیک حتما نباید زیر فشار باشه که تاب ور داره شما یه لاستیک رو بنداز دو روز رو یه طوقه درب و داغون کج کوله بذارش یه گوشه دیگه اون لاستیک درست بشو نیست هیچ وزنی رو هم تحمل نکرده
من چی گفتم اون وقت؟

ahmadzaq
08-09-2010, 18:20
سلام دوستان
من میخوام سال دیگه با دوچرخه برم شمال (برنامم اینه که سفر توریستی باشه ، نه این که رکورد بزنیم و بگازونیم)
و کلا مسیر ما رفت و بر گشت 1000 کیلومتری میشه (شاید هم بیشتر یا کمتر بشه)
فعلا یه دوچرخه توریستی viva خریدم 250 تومن . دنده هاش شیمانو Tourey هست ، هر 100 کیلومتری که میرم یه بار خراب میشه، اما به درد تمرین میخوره
=====
سوالم از دوستان حرفه ای اینه که:
یه دوچرخه خوب واسه مسافرت جاده ای باید چه خصوصیاتی داشته باشه؟ (چه نوع دوچر خه ای خوبه؟ کورسی خوبه؟)
1-2 تا مدل معرفی کنید
ضمنا من وزنم زیاده ، و 100 کیلو وزنمه(پس استقامت چرخم باید بالا باشه!!)

ممنون از زحمات دوستان

cao-cao
08-09-2010, 18:46
سلام دوستان
من میخوام سال دیگه با دوچرخه برم شمال (برنامم اینه که سفر توریستی باشه ، نه این که رکورد بزنیم و بگازونیم)
و کلا مسیر ما رفت و بر گشت 1000 کیلومتری میشه (شاید هم بیشتر یا کمتر بشه)
فعلا یه دوچرخه توریستی viva خریدم 250 تومن . دنده هاش شیمانو Tourey هست ، هر 100 کیلومتری که میرم یه بار خراب میشه، اما به درد تمرین میخوره
=====
سوالم از دوستان حرفه ای اینه که:
یه دوچرخه خوب واسه مسافرت جاده ای باید چه خصوصیاتی داشته باشه؟ (چه نوع دوچر خه ای خوبه؟ کورسی خوبه؟)
1-2 تا مدل معرفی کنید
ضمنا من وزنم زیاده ، و 100 کیلو وزنمه(پس استقامت چرخم باید بالا باشه!!)

ممنون از زحمات دوستان
والا من خودم با xtc team giant و مریدا hfs رفتم شمال حالا خودت میتونی بین اینا یه مدل خوب رو انتخاب کنی پیشنهاد من giant se2 xtc هست و مریدا tfs 500 البنه چرخهای زیادی هست ولیی اینا بهتره واسه مسافتهای بلند البته اگه کراس storm پیدا کنی اونم خیلی خوبه

saeed.1
08-09-2010, 23:04
من شایعاتی درباره دوچرخه های خیلی سریع شنیدم که میگن راحت 60-70 تا میره!:18:با عقل من که جور در نمیاد:9:
واقعا حقیقت داره؟؟؟:23:
راستی چرا چرخ های Cannondale تو ایران گیر نمیاد؟

cao-cao
09-09-2010, 00:05
سعید جان شایعه چیه تو کفی راحت میتونی 65 بری با دوری پا نو سر پایینی هم 75-80 تا میره من خودم تو سرپایینی مرزن اباد 90 تا رفتم تو باد خوابیده بودم بیشتر هم میرفت ترسیدم

amir8527
09-09-2010, 00:12
من شایعاتی درباره دوچرخه های خیلی سریع شنیدم که میگن راحت 60-70 تا میره!:18:با عقل من که جور در نمیاد:9:
واقعا حقیقت داره؟؟؟:23:
راستی چرا چرخ های Cannondale تو ایران گیر نمیاد؟
چرخ Cannondale هست اما خیلی کمه. من یک مدل F400 اش رو دیدم. جنس آمریکایی دیگه :13:.مستقیم که وارد نمیشه .ضمنا نمایندگی چیزی هم که نداره. گرون هم که هست.

amir8527
09-09-2010, 00:17
یه سوالم تو صفحه قبلی جامونده (به لطف مدیرهای سایت که می گن باید بررسی بشه :47: ) لطفا به اون هم پاسخ بدید. پست شماره 1318

cao-cao
09-09-2010, 06:45
راستش من خودمم تعجب کردم. اما در پست های قبلی دربارش صحبت شده بود. :9:
فک می کنم لقمه های ترمز چرخم داره طوقه رو که آلمینیوم هستش رو می سابه و می خورانه:blink: . امکانش هست؟ البته لقمه هاش خشک که هست . .می ترسم اگه عوضشون کنم جدیدا بدتر از اینا باشه:worried: جنش لقمه ها shimano Msystem و طوقه ها هم مارک Rigida فرانسه هستش و ترمز ها هم که از نوع v brake .

ببین دوست من اگه جنس طوقت خوب نباشه احتمالش هست شما نگهاه کن ببین اونجایی که لقمه کار میکنه با بقیه جاها اختلاف سطح داره یا نه
اگه دیدی خورده شده عوض کن لقمتون اون خط وسط طوقه خوردگی نیستاااااا اونو در نظر نگیری یهو:10:

cao-cao
09-09-2010, 06:52
چرخ Cannondale هست اما خیلی کمه. من یک مدل F400 اش رو دیدم. جنس آمریکایی دیگه :13:.مستقیم که وارد نمیشه .ضمنا نمایندگی چیزی هم که نداره. گرون هم که هست.

کم هست ولی امریکایی نیست اکثرا ترک هست یا چینی تحت لیسانس امریکاس البته رنجهایبالا و لفتیهاش امریکایی هست

profetional
10-09-2010, 10:59
بادرود
میخوام یه دوچرخه بخرم
یه نفر یه دوچرخه دست دوم داره مارک مریداset deoreبدنه tfs100وکراس کانتری
می خوام بدونم چند قیمتشه وکلاچند می ارزه

profetional
10-09-2010, 11:04
بادرود
میخوام یه دوچرخه بخرم
می خوام بدونم چند قیمتشه وکلاچند می ارزه.

profetional
10-09-2010, 11:05
باعرض پوزش درجریان نبودم .

amir8527
10-09-2010, 22:12
بادرود
میخوام یه دوچرخه بخرم
می خوام بدونم چند قیمتشه وکلاچند می ارزه.

دوچرخه آک tfs 100 مدل 2009 حدوده 500 هزار تومان و مدل 2010 حدوده 550 هزار تومان . برای قیمت دست دومش نظری ندارم. اما اگه می تونی گواهینامه یا کارت ملی چیزی گرو بذار ، خودت برو هم چند جا نشون بده و هم قشنگ تستش کن. البته اول یک کف قیمتی ازش بپرس. چون بعضی ها فک کی کنن با 80-70 تومن کمتر می تونن چرخشون رو بفروشن.:blink:

cao-cao
11-09-2010, 10:03
بادرود
میخوام یه دوچرخه بخرم
می خوام بدونم چند قیمتشه وکلاچند می ارزه

نوش رو اگه پیدا کنی 495 اینجوری نمیشه قیمت گذاشت باید عکس بذاری قیافه ظاهریش براتمنم نباشه باید ببینی خود چرخ سالمه یا نه
همینجچوری اگه قیمت بخوای حدود 250 300

profetional
11-09-2010, 10:42
بادرود
طرف می گه 400ومی گه خیلی تمیز من اینترنتی پیداش کردم وفروشنده در شهردیگری است
کلا دوستان دوچرخه از200تا300چی پیشنهاد می کنند
قدحدود180ووزنم حدودا70کیلو هستم برای مصارف شهری بیشتر می خوام یعنی اسفالت
چی پیشنهاد می کنید
باسپاس

cao-cao
11-09-2010, 20:16
بادرود
طرف می گه 400ومی گه خیلی تمیز من اینترنتی پیداش کردم وفروشنده در شهردیگری است
کلا دوستان دوچرخه از200تا300چی پیشنهاد می کنند
قدحدود180ووزنم حدودا70کیلو هستم برای مصارف شهری بیشتر می خوام یعنی اسفالت
چی پیشنهاد می کنید
باسپاس

ظاهر و قیافه چرخ براتون مهمه؟
400 برایلون چرخ که دست دو هست خیلی بالاست اگه تمایل دارید یه چرخ دست دو بخرید پی ام بدیید ببینم میتونم براتون کاری بکنم یا نه

mo2200
11-09-2010, 20:17
سلام
من قصد دارم یه دوچرخه بخرم و بین مارک و مدل های زیر گیر کردم
دوستان لطفا پیشنهاد بدید انتخاب شما کدام یک از مدل های زیره ؟
1- Giant Yukon Disc
2- merida Mtts TFS 100
3- Fuji Nevada 1.0
در ضمن اگر پیشنهادی تا نهایتا 550 تومان سراغ دارید لطفا ارائه دهید
با تشکر

faravahar
11-09-2010, 23:47
درود.
توی یه فروم دیگه...( nemishe begam Dg:31:) یه نفر یه جاینت trance 3 مدل 2008 رو برای فروش گذاشته. همشهری هم هستن ایشون.
خودشون که میگن 1400 خریدن الان میگن 1 میلیون. اگه 850-60 بشه خرید خوبه؟
ممنون.
ست لوازمش هم دئوره.

cao-cao
12-09-2010, 08:12
سلام
من قصد دارم یه دوچرخه بخرم و بین مارک و مدل های زیر گیر کردم
دوستان لطفا پیشنهاد بدید انتخاب شما کدام یک از مدل های زیره ؟
1- Giant Yukon Disc
2- merida Mtts TFS 100
3- Fuji Nevada 1.0
در ضمن اگر پیشنهادی تا نهایتا 550 تومان سراغ دارید لطفا ارائه دهید
با تشکر
با بودجه شما مریدا تی اف اس 100

درود.
توی یه فروم دیگه...( nemishe begam Dg:31:) یه نفر یه جاینت trance 3 مدل 2008 رو برای فروش گذاشته. همشهری هم هستن ایشون.
خودشون که میگن 1400 خریدن الان میگن 1 میلیون. اگه 850-60 بشه خرید خوبه؟
ممنون.
ست لوازمش هم دئوره.

سالمه عکس + لیست کامل قطعات و عکس کامل قطعات چک کن ببین شکستگی و ... نداشته باشه
800 تا 860 میرزه اگه سالم سالم باشه

man7tomani
12-09-2010, 12:13
سلام
یه دوچرخه حدودای 200-350 چی بخرح ؟
قد 183 - وزن 110
هدف هم برای ورزش و وزن کم کردن هست

hezare1386
12-09-2010, 15:55
با سلام و درود به تمامی دوستان.
عضو شدم تا شید از تجارب ارزشمند شما دوستان بهره ای ببرم.
قصد دارم دوچرخه ای توریستی(سفری یا هیبرید) تهیه کنم،برای سفر.
به نظر شما دوستان از بین برندهای مختلف سراغ کدو یکی برم.
بودجه ای در حد 700 دارم.
به جاهای مختلف سرک کشیم و تو سایت های مختلف،به دنبال کسب اطلاعات.
از جاینت شروع میکنم،دوستان great journey را معرفی کردن،پی گیر که شدم متاسفانه گفتن موجود نیست.به واقع این دوچرخه ها تا سال 2009 تولید میشدن و در2010 مدل های دیگری اومدن که نمونش transend lx بود.البته دوچرخه های کراس جاینت هم موجوده ولی دوستان گفتن بهتره سری به مریدا بزنی.
وقتی رفتم سراغ مریدا با دوچرخه های کراس وی روبرو شدم.بروشوری از مریدا داشتم که کراس وی سیصد را نشون میداد،به نظر خوب میرسید،27 دنده،ست کاملی از شیمارو دئورو و ... با رنگی نوک مدادی.البته بعدا متوجه شدم این بروشورم مربوطه به سال 2009.به سایت مریدا که سر زدم کراس وی های مختلفی داشت.بسته به اینکه کدوما نمایندگیش داشته باشه.
به کنندالم سر زدم قیمتها بالاست. دوچرخه adventure 5 میگفت 950.البته دوچرخه های تورینگ 1 و 2 هم در سایت کنندال دیدم.
راستی به سایت اولردم سر زدم دوچرخهای هیبرید به ظاهر خوبی داشت.
وسواس زیادی در خرید دوچرخه دارم.میخام دوچرخه ای بخرم که بهترین انتخاب باشه با بودجه من.
لطفا راهنمایی کنید.به من بگید چه کنم؟در انتخاب منا کمک کنید.
به کمن بگید صبرکنم برای مدل های جدید جاینت یا به سراغ کراس ویهای مریدا برم یا با قدرت مالی بیشتر به سراغ کنندال برم یا که نه هیچ کدوم دوچرخه های چینی مثل اورلرد؟
پیشاپیش ممنون.

chat
13-09-2010, 18:33
سلام

پروگریس 1.6 خوبه؟
قیمت 590

شرایط پست #1341 رو دارم.
وزن 100
قد 1.70

profetional
14-09-2010, 10:01
400 برایلون چرخ که دست دو هست خیلی بالاست اگه تمایل دارید یه چرخ دست دو بخرید پی ام بدیید ببینم میتونم براتون کاری بکنم یا نه

بادرود
من شماره خودم تو پی ام فرستادم
شما هم بی زحمت شماره تو پی ام کن یا اس ام اس واسم بفرست
درضمن یه دوچرخه راک است نو
دوشاخه zom660
ترمز vbroke
دنده tourney ef 50/21p
لاستیک kenda
طوقه cross al
می گه 300می ارزه

amir8527
14-09-2010, 12:01
اون چیزه خاصی نیست یکمی که شلش کنی میبینی دسته دنده رون تر حر کت میکنه اون پیچه کارس ثابت کردنه دسته دنهده بعد از تعویض هست که بر نگرده

وقتی چرخم روی بزرگترین چرخ دنده عقب هست گاهی اوقات دسته دنده خود به خود یک دنده به عقب بر میگرده . آیا باید اون دسته دنده کوچیکتر که در بالا دربارش صحبت شده رو خودم بیارم بالا تا دنده برنگرده؟ یا دسته دنده خراب شده ؟ یا شانژمان تنظیم نیست ؟ عکس دسته دنده رو هم می ذارم

یه چیز دیگه ،باید جلوی زین کمی رو به بالا باشه؟ آخه همش به سمت جلوی زین سور می خورم.:worried:

cao-cao
14-09-2010, 12:59
وقتی چرخم روی بزرگترین چرخ دنده عقب هست گاهی اوقات دسته دنده خود به خود یک دنده به عقب بر میگرده . آیا باید اون دسته دنده کوچیکتر که در بالا دربارش صحبت شده رو خودم بیارم بالا تا دنده برنگرده؟ یا دسته دنده خراب شده ؟ یا شانژمان تنظیم نیست ؟ عکس دسته دنده رو هم می ذارم

یه چیز دیگه ،باید جلوی زین کمی رو به بالا باشه؟ آخه همش به سمت جلوی زین سور می خورم.:worried:

اون پیچ رو سفت کن درست میشه اون بالایی رو
یه عکسم از زینت بذار شیبش رو ببینم

profetional
14-09-2010, 21:51

بادرود
کماکان منتظر پی ام شماهستم شماره تماستون ولطفا:41:

cao-cao
15-09-2010, 06:43
بادرود
من شماره خودم تو پی ام فرستادم
شما هم بی زحمت شماره تو پی ام کن یا اس ام اس واسم بفرست
درضمن یه دوچرخه راک است نو
دوشاخه zom660
ترمز vbroke
دنده tourney ef 50/21p
لاستیک kenda
طوقه cross al
می گه 300می ارزه

دورود بر شما دوست عزیز
برای من چیزی نیومده نه پی ام نه ...
راک ایرانیه این قسمت نمیرزه دست دوش بعد با اون سیستم دنده :11:

profetional
15-09-2010, 08:55
دورود بر شما دوست عزیز
برای من چیزی نیومده نه پی ام نه ...
راک ایرانیه این قسمت نمیرزه دست دوش بعد با اون سیستم دنده :11:

من که پی ام دادم
بی خیال اینم شماره 09151706844یه sبده منتظرم

afssar
15-09-2010, 10:59
با سلام خدمت دوستان و جناب Cao-Cao
من و همکارم قصد سفر از تهران به شمال داریم (از مسیر جاده فیروزکوه) و برنامه مون این استکه بین راه چند جایی در طبیعت کوه و جنگل هم دوچرخه سواری داشته باشیم و نهایت بودجه مون 600 تومن میباشد
با این توصیفات گزینه مناسب واسه ما یه مدلی بین کوهستان و توریستی است
کدام دوچرخه رو واسمون پیشنهاد میکنید؟

در ضمن از نمایندگی مریدا و جاینت و کراس هم دیدین کردیم
از مریدا 2 مدل SUB40 و TFS100
از جاینت مدل توریستی senoda (راحتی واسه جاده و داخل شهر که ایستاده و به جلو خم نمیشه دوچرخه سوار اما قابلیت چرخش دسته فرمان به جلو واسه خم شدن دوچرخه سوار به جلو ، با لاستیک و طوقه های مناسب در محیط خاکی و کمل جنگلی)
از کراس مدل STORM با لوازم SRAM مخصوص جاده با قیمت 310 و یه مدل کراس با لوازم deor شیمانو با قیمت 370
(فروشنده میگفت که بدنه کراس سنگینه و قطعاتش در ایران مونتاژ میشه)

ممنون میشم سریعتر جواب بدین
مرسی

man7tomani
15-09-2010, 12:16
سلام
یه دوچرخه حدودای 200-350 چی بخرح ؟
قد 183 - وزن 110
هدف هم برای ورزش و وزن کم کردن هست
Cao-Cao برادر سئوال ما رو جواب نمیدی؟

cao-cao
15-09-2010, 17:46
Cao-Cao برادر سئوال ما رو جواب نمیدی؟

اولرد فایتر
کراس استورم
سراغ ویوا نری چون وزنت بالاست جواب نمیده
یکمی بیشتر کنی جاینت بخری یوکن سی یا ایگوانا معموای خیلی بهتره

profetional
15-09-2010, 20:19
اقای cao-caoباایدی sohrabbikeکماکان منتظر پیام شما هستیم من شما ره خودم وگذاشتم زحمت نیست شماره تو اس ام اس کن یه تماس بگیرید لطفا جهت مشاوره برای خرید دوچرخه
عجله ای هم هست
09151706844

profetional
16-09-2010, 09:59
بادرود
جنابcao-caoمنتظر تماس شما هستم
عجله ای

hezare1386
16-09-2010, 10:48
Cao-Cao جواب سوال همه را دادی،یک تقلبی هم به ما برسون.
دمت گرم:11:

afssar
16-09-2010, 20:33
جناب سهراب عزیز

دوچرخه ای که بشه باهاش از جاده فیروزکوه از تهران به شمال رفت و بین راه هم چندجایی در طبیعت کوه و جنگل هم بریم رو چه گزینه ای پیشنهاد میکنی؟

بودجه تا 600
در ضمن گفتی مریدا ساب 60 اون هم گرونه و هم نمایندگیش تموم کرد

نمیخوام توی جاده سرعت برم که گفتی tfs100 خسته ام میکنه

کراس استورم توی کوه و جنگل جواب میده ؟ پدالش پایین نیست؟ فروشنده اش که مغازه اش کنار مغازه نمایندگی مریداست (نمایندگی جاینت) در ستارخان ایراد از فکر کنم طبقش گرفته که توی کوهستان از تپه چاله ها خوب جواب نمیده

در ضمن به برچسب های deor روی چرخ های مریدا و جاینت دقت کردم دیدم در جاینت این آرم deor حک شده و برجسته هست اما در مریدا نه برجسته نیست!! مگه شیمانو واسه جاینت و مریدا فرق فکوله؟

در ضمن من اولین باره دارم دوچرخه کوهستان میخرم ، خودم قبلا دوچرخه فونیکس معمولی داخل شهری داشتم ، یه دوچرخه بهم پیشنهاد کن که لذت ببرم از دوچرخه سواری و همچنین داخل تهران هم ازش استفاده کنم واسه اون برنامه سفر به شمال هم خوب جواب بده:11:

مرسی دمت گرم

profetional
16-09-2010, 21:42
اقا سهرابی
ملت وتو خماری گذاشتی نیستی
هرچی پیغام میزارم خبری ازت نیست
:41::41::41::41::41::41::41::41:

profetional
17-09-2010, 19:44
بادرود
کسی از جناب سهراب خبر نداره
:5::5::5:

profetional
19-09-2010, 21:02
کسی تواین انجمن نیست

cao-cao
20-09-2010, 06:56
ندیدم سوالتون رو دوست من

جناب سهراب عزیز

دوچرخه ای که بشه باهاش از جاده فیروزکوه از تهران به شمال رفت و بین راه هم چندجایی در طبیعت کوه و جنگل هم بریم رو چه گزینه ای پیشنهاد میکنی؟

بودجه تا 600
در ضمن گفتی مریدا ساب 60 اون هم گرونه و هم نمایندگیش تموم کرد

نمیخوام توی جاده سرعت برم که گفتی tfs100 خسته ام میکنه

کراس استورم توی کوه و جنگل جواب میده ؟ پدالش پایین نیست؟ فروشنده اش که مغازه اش کنار مغازه نمایندگی مریداست (نمایندگی جاینت) در ستارخان ایراد از فکر کنم طبقش گرفته که توی کوهستان از تپه چاله ها خوب جواب نمیده

در ضمن به برچسب های deor روی چرخ های مریدا و جاینت دقت کردم دیدم در جاینت این آرم deor حک شده و برجسته هست اما در مریدا نه برجسته نیست!! مگه شیمانو واسه جاینت و مریدا فرق فکوله؟

در ضمن من اولین باره دارم دوچرخه کوهستان میخرم ، خودم قبلا دوچرخه فونیکس معمولی داخل شهری داشتم ، یه دوچرخه بهم پیشنهاد کن که لذت ببرم از دوچرخه سواری و همچنین داخل تهران هم ازش استفاده کنم واسه اون برنامه سفر به شمال هم خوب جواب بده:11:

مرسی دمت گرم
ببین دوست من
من نگفتم سرعت خسته میکنه من میگ اون چرخ تکنولوژی ساختش برای مساففتهای طولانی نیست
پیشنهاد های من جاینت se3
se2
xtc team
کراس استوزم
مریدا ساب 60 و یا 80 به بالا
توسن ال ایکس
توسن تی ایکس
نه لوازمش فرقی نداره ولی بسته به ساله ساختشون قیافش و نوشتش فر فوکوله

کسی تواین انجمن نیست

profetional
20-09-2010, 09:10
ندیدم سوالتون رو دوست من

ببین دوست من
من نگفتم سرعت خسته میکنه من میگ اون چرخ تکنولوژی ساختش برای مساففتهای طولانی نیست
پیشنهاد های من جاینت se3
se2
xtc team
کراس استوزم
مریدا ساب 60 و یا 80 به بالا
توسن ال ایکس
توسن تی ایکس
نه لوازمش فرقی نداره ولی بسته به ساله ساختشون قیافش و نوشتش فر فوکوله

بادرود
چراجاب مارو نمی دی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟

cao-cao
20-09-2010, 15:40
بادرود
عجله ای

بادرود
چراجاب مارو نمی دی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟

دوست عزیز عزض کردم حضورتون نمیتونم به خاطر مزاحمتهایی که یه سری دوستان ایجاد کردن تلفن به کسی بدم خواشنمدم سوالتون رو همینجا نهایتا تو پ خ بپرسین

بردیا
24-09-2010, 02:19
بچه ها تو این تورایی که فدراسیون دوچرخه سواری میزاره چه جوری میشه شرکت کرد؟
همین که 10تومنو بریزی به حسابشونو عضو فدراسیون شی کافیه؟

davidjoker
28-09-2010, 09:33
کسی تواین انجمن نیست

بادرود
کسی از جناب سهراب خبر نداره
:5::5::5:

اقا سهرابی
ملت وتو خماری گذاشتی نیستی
هرچی پیغام میزارم خبری ازت نیست
:41::41::41::41::41::41::41::41:

بادرود
عجله ای

اقای cao-caoباایدی sohrabbikeکماکان منتظر پیام شما هستیم من شما ره خودم وگذاشتم زحمت نیست شماره تو اس ام اس کن یه تماس بگیرید لطفا جهت مشاوره برای خرید دوچرخه
عجله ای هم هست
09151706844

دوستان لطفا تاپیک رو به هم نریزید. اگر تذکر یا یاد آوری دارید پیغام خصوصی بگذارید. در ضمن گذاشتن شماره تلفن خلاف محصوب می شود.
با تشکر.

amir8527
26-10-2010, 21:41
با سلام - میله تنه وسط دوچرخم که پدال ها بهش وصل هست لق می زنه. برای درست شدنش باید چه کار کنم؟ میله اش باید عوض بشه یا ساچمه هاش؟ مارک میله وسط هم thun ساخت فرانسه است. یه سوال دیگه ، باد چرخ ها ماهی یک بار کم میشه که باید کمی باد بزنم. این موضوع عادیه؟

davy jones
27-10-2010, 14:04
با سلام - میله تنه وسط دوچرخم که پدال ها بهش وصل هست لق می زنه. برای درست شدنش باید چه کار کنم؟ میله اش باید عوض بشه یا ساچمه هاش؟ مارک میله وسط هم thun ساخت فرانسه است. یه سوال دیگه ، باد چرخ ها ماهی یک بار کم میشه که باید کمی باد بزنم. این موضوع عادیه؟

سلام.
بین پدالها یک شفت وجود داره که پدالها رو به هم متصل میکنه و عملکردش مثل میل لنگ ماشین هست تا حدودی. احتمالا این شفت براش شما در درون میله ی فلزی بین پدالها شکسته. البته این به این معنا نیست که اگه بشکنه پدالها باید خلاص بچرخند ولی باعث همون لقی میشه که گفتین. خرج عوض کردنش هم چیزی در حدود 8 الی 10 هزار تومنه.

در مورد باد چرخها هم فکر نمیکنم مشکل از پنچری باشه. احتمالا پیچ بست تیوب که مانع از خروج باد تیوب میشه یکمی شل بسته شده. با مراجعه به هر تعمیرگاه دوچرخه و با پرداخت حداکثر 2 هزار تومن هم میتونین تست کنین که پنچر نباشه و هم یه بست نو به تیوب چرخها بندازین. (حتما یه درپوش بست تیوب هم بگیرین و روی سوراخ ورودی هوا محکم مثل پیچ بپیچین تا اگه نشتی کمی هم وجود داره از بین بره.

-----------------

یه سوال هم خودم دارم از دوستان خبره ی دوچرخه.
من یه دوچرخه کورسی پژو شماره ی 27 دارم که مال 30 الی 40 سال پیشه و به صورت دست سوم از یه آشنا خریدم و خرجش کردم و الان دارم استفاده میکنم. بدنه کاملا سالمه. سیستم ترمز و ... هم خوبه. چرخ دنده ها و دسته دنده هم سالمه. ولی مشکلی که هست، رینگ چرخها معلومه که قبلا زیاد ضربه خورده (هم رینگ جلو و هم عقب). رینگها رو دادم تابگیری کردن و الان هم راحت باهاش رفت و آمد میکنم ولی بعضی از قسمتهای رینگ که قبلا ضربه خورده هنوز لنگ میزنه (البته خیلی کم) و این باعث ایجاد 2 مشکل شده:

1- نمیتونم فرمون دوچرخه رو ول کنم و بدون دست برونم. چون بلافاصله به خاطر نا موزون بودن وزن رینگ چرخ جلو، توی فرمون لرزش زیادی ایجاد میشه که مدام تشدید هم میشه.
2- لقمه ی ترمزها زیاد خورده میشه و مجبورم تند تند لقمه ی ترمز عوض کنم.

حالا سوال من اینه که کسی جایی رو سراغ داره که تو تهرون رینگ شماره 27 برای دوچرخه ی کورسی، ارزون و دست دوم بفروشن؟؟

خواهشا اگه کسی میدونه تو پیغام خصوصی به من آدرس بده.

ممنون

موفق باشین.
89/8/5

Mojmos
06-11-2010, 12:26
سلام

میشه مشخصات ساب 40 و قیمتش رو برام بذارید؟(ترمز دیسکی)
یه عکس هم اگه بذارید چه بهتر

Mojmos
06-11-2010, 15:06
خسته نباشید
من می خام مریدا ساب40 یا TFS 100 بخرم
فقط هم برای تو شهر و روی آسفالت میخام
به نظرتون انتخابم مناسبه؟
کدومشون بهتره؟

نمایندگی مریدا در شهرمون گفت صبر کن تا چند وقت دیگه مدلهای کراس وی جدید میاریم ولی من نمیخوام بیش تر از 600 خرج کنم

faravahar
06-11-2010, 16:00
خسته نباشید
من می خام مریدا ساب40 یا TFS 100 بخرم
فقط هم برای تو شهر و روی آسفالت میخام
به نظرتون انتخابم مناسبه؟
کدومشون بهتره؟

نمایندگی مریدا در شهرمون گفت صبر کن تا چند وقت دیگه مدلهای کراس وی جدید میاریم ولی من نمیخوام بیش تر از 600 خرج کنم
merida Sub 40_d
منم قصد داشتم کراس وی بخرم اما گفتن بهتره همین TFS هارو بخرم.
به نظر من که تی اف اس 100 قیمتش به نسبت تجهیزات و قیافش خیلی خوبه.(2010)

Mojmos
06-11-2010, 22:01
به من گفتن tfs 100 ار نظر تجهیزات با ساب 40 برابره
فقط تته بهتری داره
به جاش ساب40 ترمزش دیسکه که به برتری تنه‌ی تی‌اف‌اس می‌چربه
تازه ساب ارزون تر هم هست.
این حرف درسبته؟

قیمت tfs 100 چنده؟
ساب 40 چنده؟

faravahar
07-11-2010, 14:19
به من گفتن tfs 100 ار نظر تجهیزات با ساب 40 برابره
فقط تته بهتری داره
به جاش ساب40 ترمزش دیسکه که به برتری تنه‌ی تی‌اف‌اس می‌چربه
تازه ساب ارزون تر هم هست.
این حرف درسبته؟

قیمت tfs 100 چنده؟
ساب 40 چنده؟
این ساب 40 لوازمش چیه؟ آخه TFS 100 هایی که من اینجا دیدم ترکیبی از دئور و آلیویو و آسرا (یا آلتوس) بود.
قیمت ساب 40 رو نمیدونم ولی TFS 100 2010 حدود 540 هست. در ضمن sub 40 مدل 2010 نداره.

Mojmos
07-11-2010, 15:44
این ساب 40 لوازمش چیه؟ آخه TFS 100 هایی که من اینجا دیدم ترکیبی از دئور و آلیویو و آسرا (یا آلتوس) بود.
قیمت ساب 40 رو نمیدونم ولی TFS 100 2010 حدود 540 هست. در ضمن sub 40 مدل 2010 نداره.

sub 40 d:

فروشنده یه من گفت tfs100 نرم تر و سبک تر هست
حرفش صحت داره ؟

Mojmos
07-11-2010, 22:04
آقا من چه سایزی مناسبمه؟
|-------اندازه فاق: 86 سانتی متر
|---------------قد: 179 سانتی متر
|--------------وزن: 65 کیلو گرم

احتمالا می خوام merida sub40 یا tfs 100 بخرم(منظورم اینه که سایز بندی شون چجوریه)
در ضمن جواب پست قبلیم رو هم بدین Λ

Mojmos
08-11-2010, 13:26
ماشا الله همه خوابن
بیدار شین
:19::19:

faravahar
08-11-2010, 14:04
آقا من چه سایزی مناسبمه؟
|-------اندازه فاق: 86 سانتی متر
|---------------قد: 179 سانتی متر
|--------------وزن: 65 کیلو گرم

احتمالا می خوام merida sub40 یا tfs 100 بخرم(منظورم اینه که سایز بندی شون چجوریه)
در ضمن جواب پست قبلیم رو هم بدین Λ
منم همین فکر رو میکنم.
از اونجایی که تی اف اس یه رده بالاتر از matts معمولی محسوب میشه قاعدتا باید بهتر هم باشه.
فکر کنم رده بندی مریدا باید فرد باشه. بای این حساب شما اگه بیشتر برای شهر میخواین سایز 19 و اگه برای کوهستان میخواین 17 هم میتونه مناسب باشه. البته من الان خودم 17 و 19 دارم خیلی تفاوتی احساس نمیکنم.

Mojmos
08-11-2010, 20:47
چرا برا کوهستان سایز کوچیک تر رو پیشنهاد میکنید؟

faravahar
08-11-2010, 22:55
چرا برا کوهستان سایز کوچیک تر رو پیشنهاد میکنید؟
چون برای کوهستان خیلی وقتا لازمه از روی زین بلند شین یا در شرایط ناگهانی بیاین روی زمین و برین تو چاله چوله و... به همین دلیل بهتره ارتفاع تنه کمتر باشه تا راحت تر بیفتین تو چاله چوله ها...:31::27:
(البته احتمالات من ایناست... شاید دلایل دیگه ای داشته باشه)

هشت بهشت
09-11-2010, 19:22
سلام .
من یه دوچرخه برای خیابون گردی میخوام که مرگ نداشته باشه و توی چاله چوله های شهر دووم بیاره .( برای کارم میخوام )
قدم 175 و وزنم 70 هست .
البته بودجه ی زیادی نمیتونم بذارم و حداکثر 300 تا350 میتونم خرید کنم .
ممنون

faravahar
09-11-2010, 23:25
سلام .
من یه دوچرخه برای خیابون گردی میخوام که مرگ نداشته باشه و توی چاله چوله های شهر دووم بیاره .( برای کارم میخوام )
قدم 175 و وزنم 70 هست .
ممنون
به نظرم شما از مدل های CROSS انتخاب کنید بهتره. تو این رنج از این چینی ها خیلی بهتره.
کراس استورم با لوازم اسرم X4 و دوشاخ راک شاکس دارت 1 گزینه خوبیه.
قیمت هم حدود 300.

arashyty
10-11-2010, 19:08
............

faravahar
10-11-2010, 21:26
سلام...
من VIVA ELEMENT دارم...
امروز با دوستام مسابقه گذاشتم اول شدم ولی بعدش که سوار دوچرخه های اونا شدم دیدم خیلی سریع تر میرن! overlord vivendi خیلی از مال خودم تند تر میرفت!
خلاصه کلا ازش ناامید شدم...میخوام یکی دیگه تا 400 تومن بگیرم چی پیشنهاد میکنید؟ میخوام هم شتاب اولیش زیاد باشه هم ثانویه.
من 15 سالمه 173 قد و 55 کیلو وزن...
با element تو مسابقه تا 78 میرفتم ولی دوست دارم بالای 100 تا برم! کلا قدرت بدنیم فکر کنم زیاده ولی دوچرخم خیلی اذیت میکنه(حدود 17 کیلو وزنشه)
دست همتون درد نکنه...
مطمئنی؟؟؟؟ 78 کیلومتر یا متر یا سانتی متر بر ساعت؟؟؟؟:31:
فکر کنم اگه با این دوچرخه های ویوا میوا 70 تا بری منفجر بشه.
ولی فکر کنم

cao-cao
11-11-2010, 10:40
با element تو مسابقه تا 78 میرفتم
:9::24::eh:

arashyty
11-11-2010, 19:38
.................

faravahar
12-11-2010, 19:18
مطمینم اونقدر بود...چون از نیسان هم زدم جلو!
حرفتون درسته من بعد از هر 120 کیلومتر میل توپ رو عوض میکنم! یعنی داغون میشه چون از رو مانع با همون سرعت میرم:10:
حالا چرا مهمه که دوچرخه ویوا باشه یا مریدا؟ فرقی نمیکنه فقط بدنه ی مال من خیلی سنگینه!
اگه یکی دیگه بگیرم خیلی مواظبشم:20:
یه کم از مسابقات توضیح میدید؟ اگه دوچرخم بهتر باشه میتونم خیلی بیشتر هم برم...
دوستان حالا یه دوچرخه ی سریع بهم معرفی میکنید؟
راستی مثل اینکه خیلی اوضاع دوچرخه سوارای ایران خرابه:13:
با تشکر...:11:

---------- Post added at 08:38 PM ---------- Previous post was at 08:37 PM ----------

به جون خودم راست میگم:46:
خیلی عجیبه ها... سرپایینی بود؟؟؟
به نظر من اگه اینقدر میخواین سریع برین از این دوچرخه های هایبرید بگیرین که یه چیزی بین کورسی و کوهستان هستن. مثلا:

caca_caca888
12-11-2010, 20:03
سلام...
من VIVA ELEMENT دارم...
امروز با دوستام مسابقه گذاشتم اول شدم ولی بعدش که سوار دوچرخه های اونا شدم دیدم خیلی سریع تر میرن! overlord vivendi خیلی از مال خودم تند تر میرفت!
خلاصه کلا ازش ناامید شدم...میخوام یکی دیگه تا 400 تومن بگیرم چی پیشنهاد میکنید؟ میخوام هم شتاب اولیش زیاد باشه هم ثانویه.
من 15 سالمه 173 قد و 55 کیلو وزن...
با element تو مسابقه تا 78 میرفتم ولی دوست دارم بالای 100 تا برم! کلا قدرت بدنیم فکر کنم زیاده ولی دوچرخم خیلی اذیت میکنه(حدود 17 کیلو وزنشه)
دست همتون درد نکنه...
داداش من که از بچگی دارم دوچرخه سوار میشم تو راه صاف بیشتر از 50 تا بیشتر نرفتم!
مطمئنی جنس پره هات از آهن ربا نیست؟!:31:
شوخی کردم. لابد رفتی دیگه
رکورد بیشترین سرعت چقدره؟(تو راه استاندارد. نه این که از کوه بیای پایین!)

arashyty
12-11-2010, 21:45
................................

arashyty
12-11-2010, 21:52
...........................

caca_caca888
12-11-2010, 22:50
اینی که گفتی پره هاش از آهنرباست یعنی چی؟ مگه از آهنربا باشه تند تر میره؟
15 ساله هارو تو مسابقه را میدن؟
سرعت سنج دوچرخه با آهنربا کار میکنه...
به این گونه که یه آهنربا رو دو شاخه هست و یه آهن ربای دیگه روی یکی از پره ها نصب میشه...هر دوری که لاستیک میزنه سرعت سنج با استفاده از زمان سرعت رو نشون میده...
حالا اگه پره هات از آهن ربا باشن لاستیک که یه دور میزنه انگار به تعداد پره هات دور زده:دی
چرا راه نمیدن؟گروه سنی داره دیگه

faravahar
13-11-2010, 15:51
نه تو سر پایینی 92 تا رفتم:46:
اصلا یه چیزی بذار یه گوشی گیر بیارم ازش عکس میگیرم.

خیلی خوشگل بود عاشقش شدم....قیمتشو میگی؟ وزنش چقدره؟
100 درصد از همینا میگیرم چون از بدنه ی باریک کورسی بدم میومد که اینجا درست شده:20:
من مدل کراس وی 300 2008 رو اینجا(مشهد) قیمت کردم میگفت640... البته خیلی گرون میگفت. این فکر کنم حدود 900 باید باشه.

arashyty
13-11-2010, 18:37
......................................

davy jones
13-11-2010, 19:14
خیلیه:41: من آخرش میتونم 550 جور کنم...
حیف شد...
میشه یه چیز سبک بهم معرفی کنید که خیلی هم تند بره؟
ممنون...:11:کورسی بگیر حالشو ببر. یه کورسی خوب با بدنه ی آلومینیمی و شماره ی 26، اگه بتونی دست دومشو گیر بیاری (ولی حتما بدنه و دوشاخ جلو سالم باشه) هر چقدر هم که خرج بذاره رو دستت، فکر نکنم در مجموع بیشتر از 350 تومن بشه. اگه تو تهرون زندگی میکنی، مرکز این جور چیزا میدون اعدامه.

arashyty
13-11-2010, 21:22
.............................

davy jones
13-11-2010, 22:43
من از کورسی بدجوری میترسم!
چون دوستم کورسی داشت تصادف کرد میله ی جلوش خورد شد رفت تو شکمش!!!
ازونا که بدنه ی کوهستان داره اما طوقش کورسیه خوشم میاد...
بله تهران هستم...میرم ببینم چکار میشه کرد
پول هم 600 جور شد فکر کنم بشه یه کارایی کرد:46:
تو تلویزیون دوچرخه سوارای خارجی رو نشون داد جوگیر شدم با دوچرخم از 80 رد شدم! حالا فکر کنم بتونم بیام با بزرگا مسابقه بدم:31:
دوستان اگه فکر میکنید میتونم مقام بیارم بگیدا...خوشحال میشیم:31:
فردا یه عکس میزارم که توی جاده ی صاف 80 تا رفتم!!!!
راستی این کورسی ها چقدر وزن دارن؟

من خودم یه آهنیشو دارم که در حدود 12 کیلو وزنشه. مال اصل پژو هستش و حدودا 40 سالی از عمرش میگذره. آلومینیومیاش خیلی سبکتره. البته یه سری فوق حرفه ای هم هست که بدنه کربنی هستش و فقط در حدود 3 کیلو وزنشه!! و قیمتش حداقل 1 میلیون میشه!

اگه واقعا اینقدر خفنی پس چرا نشستی؟؟:31: اگه یه خودی نشون داده بودی الان تو گوانگژو بودی پسر!!:27: ولی جدا از شوخی باید رو استقامتت کار کنی تا بتونی با بزرگسالان رقابت کنی.:46: رکورد سرعتت خیلی خوبه ولی مهم استقامت بالاست.

faravahar
14-11-2010, 00:13
من از کورسی بدجوری میترسم!
چون دوستم کورسی داشت تصادف کرد میله ی جلوش خورد شد رفت تو شکمش!!!
ازونا که بدنه ی کوهستان داره اما طوقش کورسیه خوشم میاد...
بله تهران هستم...میرم ببینم چکار میشه کرد
پول هم 600 جور شد فکر کنم بشه یه کارایی کرد:46:
تو تلویزیون دوچرخه سوارای خارجی رو نشون داد جوگیر شدم با دوچرخم از 80 رد شدم! حالا فکر کنم بتونم بیام با بزرگا مسابقه بدم:31:
دوستان اگه فکر میکنید میتونم مقام بیارم بگیدا...خوشحال میشیم:31:
فردا یه عکس میزارم که توی جاده ی صاف 80 تا رفتم!!!!
راستی این کورسی ها چقدر وزن دارن؟
به نظر من که اگه برای شهر هم میخوای استفاده کنی اصلا کورسی خوب نیست.
من قبل از اینکه این دوچرخه جدیدمو بگیرم عشق کورسی و سرعت و اینا بودم اما وقتی اینو گرفتم فهمیدم واقعا اگه کورسی میگرفتم له میشد. ماشالله مسیر های دوچرخه سواری هم تو شهر کمی از مسیر کوهستان نداره...
در کل این هایبرید ها فکر کنم بیشتر به دردت بخوره. همون TFS 300 رو هم فکر کنم تا 550 بتونی گیر بیاری که بد نیست.

arashyty
14-11-2010, 14:30

arashyty
14-11-2010, 14:38
...........................

faravahar
14-11-2010, 14:42
نه برای شهر نمیخوام...فقط موقع خارج شدن از شهر باید از جاده های داغون برم
خوبه ولی این روزا امتحان دارم نمیتونم زیاد طرف دوچرخه برم...
بعدا انشالاه...
ممنون:11:
منم هر روز امتحان دارم... ولی هر روز با دوچرخه میرم مدرسه یه چیزی حدود 30 کیلومتر هر روز رکاب میزنم.
خیلی حال میده.

arashyty
14-11-2010, 14:44
...............................

faravahar
14-11-2010, 14:48
خوب اومدم
دیشب رفتم ولی تاریک بود نشد عکس بگیرم
اینم از 80 تای خودم...نه زیاد خوشم نیومد:13:

یکم گازشو گرفتم رفتم رو 89 ولی خواستم عکس بگیرم نشد اومد 84

خودمم وقتی تند رفتم یجوری شدم گفتم حالا چطوری بگیرم!
ببخشید عکسا بی کیفیت شد....سرعتم زیاد بود:31:

دوستان اگه بتونم روی 60 تا سرعت 8 دقیقه ثابت بمونم یعنی استقامتم زیاده؟
شرمنده من یه نظری بدم؟؟؟
شما احتمالا اولین تنظیم سرعت سنجت اشتباه بوده. با سرعت 80 کیلومتر لاستیک اصلا تو عکس معلوم نمیشه هرچقدر هم که سرعت شاتر رو ببری بالا.
یا این که کلا این دستگاهت خرابه.
باور کن با 84 کیلومتر با دوچرخه خیلی زیاده...

davy jones
14-11-2010, 15:36
خوب اومدم

دکتر بهم قرص آهن داده تا یه ذره کم خونی دارم خوب شه...
آها یه چیز سایز دوچرخرو روی 26 گذاشتم یهو نگید اونو تنظیم نکرده بودی

به نظر من هم سرعت سنجتون خرابه. چون من همین الان تو ویکی پدیا سرچ کردم و دیدم که رکورد بیشترین سرعت در مسابقات دوچرخه سواری، مال مسابقات تور دو فرانس در سال 2005 بوده که توسط دوچرخه سوار آمریکایی لانس آرمسترانگ (Lance Armstrong) در سرازیری و با باد موافق به دست اومده: 57.32 کیلومتر بر ساعت!

دوچرخه ی آهنی شما از مال من سبکتره!
گوانگژو چیه؟ جایی هست؟
وای من ازون کربنی ها موخوام![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
اوه استقامت...خوبه روش کار میکنم فکر کنم اگه 1 سال هم رو استقامت کار کنم بتونم تو مسابقه اول شم!
مسابقه ی جهانی چند کیلومتره؟
حالا یه عکس اون پایین میذارم تا حال کنیم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

گواگژو شهری در چین هستش که همین الان دارن توش بازی های المپیک آسیایی رو انجام میدن و امروز هم تیم ملی دوچرخه سواری داخل پیست کشورمون تونست مدال برنز بگیره.

مسابقات جهانی چیزی در حدود 3000 کیلومتر مسافت داره که تو چند مرحله و چند روز پیاپی شرکت کنندگان مسیر رو طی میکنن. مثلا در مسابقات تور دو فرانس مسیر مسابقه در کل 3200 کیلومتره که طی 21 روز شرکت کنندگان این مسافت رو طی میکنن.

موفق باشین.
89/8/23

davidjoker
14-11-2010, 15:52
خوب اومدم

دوست عزیز شما احتمالاً فضا نبودی؟؟ :31: آقا این تایر وایساده ولی آسفالت در حال حرکته!!!!:39: :دی خیلی باحالی

arashyty
14-11-2010, 15:57

davidjoker
14-11-2010, 16:06
دوست عزیز میشه عکسه دوربینت رو بذاری؟؟؟

arashyty
14-11-2010, 16:12
به نظر من هم سرعت سنجتون خرابه. چون من همین الان تو ویکی پدیا سرچ کردم و دیدم که رکورد بیشترین سرعت در مسابقات دوچرخه سواری، مال مسابقات تور دو فرانس در سال 2005 بوده که توسط دوچرخه سوار آمریکایی لانس آرمسترانگ (Lance Armstrong) در سرازیری و با باد موافق به دست اومده: 57.32 کیلومتر بر ساعت!

گواگژو شهری در چین هستش که همین الان دارن توش بازی های المپیک آسیایی رو انجام میدن و امروز هم تیم ملی دوچرخه سواری داخل پیست کشورمون تونست مدال برنز بگیره.

مسابقات جهانی چیزی در حدود 3000 کیلومتر مسافت داره که تو چند مرحله و چند روز پیاپی شرکت کنندگان مسیر رو طی میکنن. مثلا در مسابقات تور دو فرانس مسیر مسابقه در کل 3200 کیلومتره که طی 21 روز شرکت کنندگان این مسافت رو طی میکنن.

موفق باشین.
89/8/23
ازتون به خاطر اطلاعات مفیدتون تشکر میکنم:11:
ای خدا اون دیگه کی بوده! تو سرازیری با باد موافق 57 تا رفته!!!!!!!!
افتضاح!
من که یه جا خوندم بیشترین سرعت مربوط میشه به یه هلندی که در سال 95 تونسته 220 تا بره!!!!!
البته توی شیب و پشت یه ماشین که جلوش بادگیر بوده رفته:31:
نمیدونم درسته یا نه ولی یه سرعت سنج جدید میگیرم ببینم چی میشه
شما هم خودتون امتحان کنید با بیشترین سرعت ممکن برید و یه عکس از فرمون بگیرید متوجه میشید که لاستیک عکسش خوب میوفته ولی زمین نه!!!
نمیدونم چرا اینطوری میشه ولی باید از یه عکاس حرفه ایی بپرسیم...
ماشالاه چه حالی دارن 3200 کیلومتر راه میرن! من که یه بار 110 کیلومتر رفتم کلی خسته شدم
البته اونا 21 روز طولش دادن ولی من 5 ساعت:31:
بازم ممنون

---------- Post added at 05:10 PM ---------- Previous post was at 05:07 PM ----------

باشه امروز میرم یه کیلومتر جدید میگیرم...
ببینید خرج میزارید رو دست بچه ی مردم!:31:

---------- Post added at 05:12 PM ---------- Previous post was at 05:10 PM ----------

دوست عزیز میشه عکسه دوربینت رو بذاری؟؟؟
دوست خوبم من دوربین ندارم
گوشیم i900 omnia
توی حالت اسپورت عکس انداختم که فریمش بره بالا

davidjoker
14-11-2010, 16:17
ازتون به خاطر اطلاعات مفیدتون تشکر میکنم:11:
ای خدا اون دیگه کی بوده! تو سرازیری با باد موافق 57 تا رفته!!!!!!!!
افتضاح!
من که یه جا خوندم بیشترین سرعت مربوط میشه به یه هلندی که در سال 95 تونسته 220 تا بره!!!!!
البته توی شیب و پشت یه ماشین که جلوش بادگیر بوده رفته:31:
نمیدونم درسته یا نه ولی یه سرعت سنج جدید میگیرم ببینم چی میشه
شما هم خودتون امتحان کنید با بیشترین سرعت ممکن برید و یه عکس از فرمون بگیرید متوجه میشید که لاستیک عکسش خوب میوفته ولی زمین نه!!!
نمیدونم چرا اینطوری میشه ولی باید از یه عکاس حرفه ایی بپرسیم...
ماشالاه چه حالی دارن 3200 کیلومتر راه میرن! من که یه بار 110 کیلومتر رفتم کلی خسته شدم
البته اونا 21 روز طولش دادن ولی من 5 ساعت:31:
بازم ممنون

---------- Post added at 05:10 PM ---------- Previous post was at 05:07 PM ----------[/SIZE

[SIZE=1]---------- Post added at 05:12 PM ---------- Previous post was at 05:10 PM ----------

دوست عزیز من نیز به خاطر جک هایی که تعریف می کنید بسیار تشکر می کنم:11:

arashyty
14-11-2010, 16:45
دوست عزیز من نیز به خاطر جک هایی که تعریف می کنید بسیار تشکر می کنم:11:
دستتون درد نکنه!
من هر چی که دیدمو گفتم اگه شما هم بری گوگل بگردی به این خبرا برخورد میکنی
من که نگفتم درسته
میدونی ایراد ما اینه که وقتی خودمونو از بقیه عقب تر میبینیم سعی میکنیم بزنیم تو سر بقیه تا مقاممون بیشتر بشه!
من به شما توهین کردم؟
فردا هم عکس رو آماده میکنم تا بقیه قضاوت کنن
شاید خیلی عجیب باشه ولی من از کوچیکی آرزو داشتم یه دوچرخه سوار خیلی سریع بشم...حالا ببینیم شما میوفتی جلو یا من!

caca_caca888
14-11-2010, 17:29
خوب اومدم

آقا شما فکر کردی ما گوشمون مخملیه؟
چی پیش خودت فرض کردی؟
من که سرعتم بیاد بالای 50 تا (اونم تو شیب شدید) نمیتونم به سرعت سنج نگاه کنم. اونوقت شما اومدی واسه ما عکسم گذاشتی؟!
بعد کودوم آدمی با سرعت 80 تا فرمونو اینجوری میگیره؟! یه دستت که موبایله اون یکی دستتم که از روی فرمون گرفتی!
هیچ دوچرخه سواری تو سرعت بالا فرمونو اینطوری نمیگیره. چرا که یه چاله کوچیک جلوت بیاد فرمون میره پایین اما دست شما همچنان بالاست!نه این که نخواد ، نمیتونه

شما بشین تو ماشین 80 تا برو از آسفالت عکس بگیر ببین چطوری میشه......از لاستیکم بگذریم حالا

میخوای من از سرعت سنجم با سرعت بالای 90 عکس بگیرم برات بذارم؟ فکر کنم 99 رو بتونم.بدون هیچ فتوشاپی...

---------- Post added at 05:29 PM ---------- Previous post was at 05:27 PM ----------

راستی تو تنظیمات سرعت سنج یه جایی هست که باید شعاع لاستیکو بهش بدی...
شاید شعاعو اونجا بهش زیاد دادی....فکر کنم باید همین 26 باشه

ویرایش:

که رکورد بیشترین سرعت در مسابقات دوچرخه سواری، مال مسابقات تور دو فرانس در سال 2005 بوده که توسط دوچرخه سوار آمریکایی لانس آرمسترانگ (Lance Armstrong) در سرازیری و با باد موافق به دست اومده: 57.32 کیلومتر بر ساعت!
احتمالا واحدش mph بوده.برای رکوردم این یکم کمه (البته تو سرپایینی)
1mph = 0.44704 m / s

arashyty
14-11-2010, 17:48
آقا شما فکر کردی ما گوشمون مخملیه؟
چی پیش خودت فرض کردی؟
من که سرعتم بیاد بالای 50 تا (اونم تو شیب شدید) نمیتونم به سرعت سنج نگاه کنم. اونوقت شما اومدی واسه ما عکسم گذاشتی؟!
بعد کودوم آدمی با سرعت 80 تا فرمونو اینجوری میگیره؟! یه دستت که موبایله اون یکی دستتم که از روی فرمون گرفتی!
هیچ دوچرخه سواری تو سرعت بالا فرمونو اینطوری نمیگیره. چرا که یه چاله کوچیک جلوت بیاد فرمون میره پایین اما دست شما همچنان بالاست!نه این که نخواد ، نمیتونه

شما بشین تو ماشین 80 تا برو از آسفالت عکس بگیر ببین چطوری میشه......از لاستیکم بگذریم حالا

میخوای من از سرعت سنجم با سرعت بالای 90 عکس بگیرم برات بذارم؟ فکر کنم 99 رو بتونم.بدون هیچ فتوشاپی...

---------- Post added at 05:29 PM ---------- Previous post was at 05:27 PM ----------

راستی تو تنظیمات سرعت سنج یه جایی هست که باید شعاع لاستیکو بهش بدی...
شاید شعاعو اونجا بهش زیاد دادی....فکر کنم باید همین 26 باشه

ویرایش:

احتمالا واحدش mph بوده.برای رکوردم این یکم کمه (البته تو سرپایینی)
1mph = 0.44704 m / s
گوشمون مخملیه یعنی چی؟(معنی لغتشو متوجه نشدم)
نمیدونم چرا همه اینقدر سخت میگیرن! والا کاری نداره که فرمونو هر مدلی که بخوای میتونی بگیری مثلا من میزارم رو دسته دنده! اشکالی نداره که
بلد نیستم تک چرخ بزنم ولی رو گرفتن فرمون حرفه ایی شدم:31:
از سانروف ماشین هم اومدم بیرون دقیقا همین مقدار باد میخوره تو صورتم اما تا به حال عکس ننداختم
تازه فتوشاپ هم بلد نیستم...اما چجوری میخوای از 90 تا عکس بذاری؟
من که جونم در اومد تا 84 رفتم!
ممنون میشم یه عکس از 99 تایی که گفتی بذاری!
شعاع رو 26 دادم

راستشو بخوایید دارید گریمو در میارید! یه روش بهم بگید که به خودتون هم ثابت بشه

arashyty
14-11-2010, 18:19
این فروم یه خاطره ی بد از خودش برام به جا گذاشت!
اینجا همه فکر میکنن طرف مقابلشون دروغ میگه! دیگه هر فکری میخوایید بکنید بکنید من حرفی ندارم...
حالا میخوای بگو من با فتوشاپ اونطوری کردم باید بدونی من فتوشاپ بلد نیستم!
اون گوشیم هم همیشه عکسارو تار میگرفت حالا ایندفعه مرض گرفتش اینطوری شد!
همه فکر میکنن اگه به هر چیزی گیر بدن یعنی اطلاعاتشون خیلی زیاده! من موتور هم میبرم حتی روی 70 تا سرعت دستامو ول میکنم هیچ اتفاقی نمیوفته...
از مدیر فروم هم خواهش میکنم عضویت منو لغو کنن...
خداحافظ بر همگی...

alimehraeew
14-11-2010, 18:29
بابام هم همینو گفت ولی فکر کنم چون دوربین هم با خودم حرکت میکرده تونسته عکس تایر رو بگیره!
عزیز لاستیک گرده می چرخه شما که گرد نیستی بچرخی داری مسیره مستقیم میری واسه همین اگه از لاستیک با دوربین گوشی تو سرعت 30تا هم عکس بندازی لاستیکتو واضح نمی بینی!!!!

cao-cao
14-11-2010, 19:08
دوستان بیخیال شین بابا کیلومتر بیشتر از 99.9 نداره که چی جوری 110 تا رفتی
بعد لانس امرسترانگم 110 تا نتونسته بره
تو 80تا رو 8 دقیقه نگه داری قلبت میتر که بابا این حرفا رو برو جایی بزن یارو تاحالا چرخ سوار نشده باشه اگه تو با اون چرخ 80 تا بری بیا من همین الان ببرمت فداراسیون بدون هیچ تستی بذارمت تو تیم سرعت
کیلومترت خرابه عوضش کن

caca_caca888
14-11-2010, 19:20
گوشمون مخملیه یعنی چی؟(معنی لغتشو متوجه نشدم)
نمیدونم چرا همه اینقدر سخت میگیرن! والا کاری نداره که فرمونو هر مدلی که بخوای میتونی بگیری مثلا من میزارم رو دسته دنده! اشکالی نداره که
بلد نیستم تک چرخ بزنم ولی رو گرفتن فرمون حرفه ایی شدم:31:
از سانروف ماشین هم اومدم بیرون دقیقا همین مقدار باد میخوره تو صورتم اما تا به حال عکس ننداختم
تازه فتوشاپ هم بلد نیستم...اما چجوری میخوای از 90 تا عکس بذاری؟
من که جونم در اومد تا 84 رفتم!
ممنون میشم یه عکس از 99 تایی که گفتی بذاری!
شعاع رو 26 دادم

راستشو بخوایید دارید گریمو در میارید! یه روش بهم بگید که به خودتون هم ثابت بشه

حوصله عکس انداختن ندارم.بهت یاد میدم برو ببین.
پشت سرعت سنج دو تیکه فلزی هستش شما با یه قطعه فلزی دیگه(سیم) بین این دو تا ارتباط برقرار کن و سیم و هی بچسبون به اون تیکه فلزی هی جدا کن.قشنگ 99.9 هم پر میکنه
حالا میتونی انتهای سیم سرعت سنجو ببری پشت چرخت و هی بینشون ارتباط برقرار کنی.به همین سادگی
حالا میتونی 20 تا بری و اون برات 99.9 نشون بده.

در ضمن میتونی به راحتی اون تیکه فلزی روی پرره هاتو به جای یه دونه دوتا کنی که خیلی هم واقعی تر به نظر میرسه (نوسان نداره دیگه)

حالا میخوای بما ثابت کنی؟
مگه ما بدمون میاد رکورد سرعتو یه ایرانی داشته باشه؟
شما برو تو یه مسابقه ای شرکت کن ما تو تلوزیون ببینیمت.همین
از گینس هم سراغت میان

راستی دوچرخه با موتور خیلی فرق داره.موتور باهاش 70 تا راحت میشه رفت . اما دوچرخه سرعتت زیاد باشه اصلا فرمون قفل میکنه...
لاستیکه موتورو با چرخ مقایسه کن.کمکاشو. وزنشو و ...

cao-cao
14-11-2010, 19:30
گفته بودم دیگه تو این تاپیم پست نمیدم ولی مجبورم اینو بگم عزیز دلم با دوچرخه میشه 80 تا رفت و....
من خودم تو اوج امادگی با طبق تراوتیو سیستم خودروی ال ایکس
سیستم ترمز هیدرولیک شیمانو ایکس تی ار و...... تنه جایت کمپوزیت و..
سرپایینی باد موافق کیلومتر کت ای 0 دقیق ترین کیلومتر دیجیتال دنیا) و .. 91.2 بیشتر نتونستم برم حالا همون مسیر بدون باد موافق 80 تا بیشتر نرفتم شما چه جوری تو جاده خاوران با چرخ ویوا توپی معمولی چه جوری 80 تا رفتی ا.. علم
بحث رو تموم کنید

tarfand08
16-11-2010, 18:16
کی گفته viva بده مگه تا حالا سوار شدید که میگید viva بده. :13:من تا حالا از هر کسی که پرسیدم ازش راضی بودی. گفته بله.:46:

بله دوستمون درست میگن من امروز رفتم دوچرخه فروشی
من نظرم روی خرید مریدا بود اما دو مدل خوب دیگه مثل ویوا و کنندل رو داشت دوچرخه های خوبی بودن البته باید خوبشم خرید چیزی که من پسندیدم یه مدل ویوا سفید که بدنه ی به نظر محکمی داشت دوشاخشم همینطور بود رو پسندیدم که اگه اشتباه نکرده باشم مدل کاپیتان مزیدا بود اینم عکسش[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

قیمتشم درست خاطرم نیست اما مابین 350 تا 400 بود.

به نظر شما عالی نیست؟

و قابل توجه دوستان ویوا اصالتن مال چین هست و چینی بودنش دلیل بر بد بودنش نیست!

کاربر_P30W
17-11-2010, 15:45
درود بر دوچرخه دوستان!

توجه کنید که سریعترین دوچرخه سوار دنیا؛ در سال 2002 بود که توانست 130 کیلومتر- 81 مایل - بر ساعت را بپیماید:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیداین هم از ویدیو های قدیمی:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدمن خودم با دوچرخه ام که Gitane Fitz Roy 10-T هست تا اونجایی که صدای شکسته شدن و یا برخورد هوا به طبق ها به خوبی شنیده شود را تا حدود یک دقیقه رفتم.

واقعاً Gitane Fitz Roy که من بهش Fitzy میگم؛بیسته! من که خیلی ازش راضی هستم...قیمتش هم متناسبه،این هم از شناسنامه و مشخصات و یک عکس از دوچرخه ام (البته من رنگ طوسی/آبی کمرنگ-سفید رو دارم):
(zanjaneverest.com/fa/document/docview-156.aspx)

faravahar
17-11-2010, 16:56
من نظرم روی خرید مریدا بود اما دو مدل خوب دیگه مثل ویوا و کنندل رو داشت دوچرخه های خوبی بودن البته باید خوبشم خرید چیزی که من پسندیدم یه مدل ویوا سفید که بدنه ی به نظر محکمی داشت دوشاخشم همینطور بود رو پسندیدم که اگه اشتباه نکرده باشم مدل کاپیتان مزیدا بود اینم عکسش[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

به نظر شما عالی نیست؟

درود. این ویوا کاپیتان همون ویوای تو ایران نیست. یکی نفر دیگه هم یه کاپیتان خریده بود 500 هزار در حالی که این نبود.
این فقط کمک جلوش یه چیزی حدود 200 هزار تومنه. هیچ وقت قیمتش 350 یا 400 نیست.
اونی که شما دیدین احتمالا اینه:

minamaleky
20-11-2010, 21:38
سلام خدمت دوستان عزیز
من می خوام پنجه رکاب خوب بخرم
چی بخرم بهتره؟

cao-cao
21-11-2010, 09:00
سلام خدمت دوستان عزیز
من می خوام پنجه رکاب خوب بخرم
چی بخرم بهتره؟
شیمانو
تایم
لوک
همه رو هم 2 طرف بخر

به نظر شما عالی نیست؟

اینی که شما عکسش رو گذاشتی خیلی لوازم و طراحیه عالیه داره ولی بعید میدونم زیر 600 باشه این فقط 400 -500 لوازم روشه:18:

minamaleky
21-11-2010, 17:05
شیمانو
تایم
لوک
همه رو هم 2 طرف بخر

سلام اینا که گفتید حدودا چند قیمته

AIRO
21-11-2010, 19:11
سلام
آقا من می خوام این دوچرخه رو بفروشم
حدودا چقدر می ارزه ! ؟؟؟؟
یارو می گه 120 تومن
تو سال 83 خریدمش و فقط گوشه ی خونه بوده !:دی
حالا به نظر شما می ارزه یا حتی بیشتر از این هم می ارزه؟ یا کمتر؟
اینم عکس ها :

cao-cao
21-11-2010, 19:27
سلام اینا که گفتید حدودا چند قیمته

دوست من بسته به مدل و برند که مد نظرتون هست داره بین 50 تا 120
البته ضد گل و لای هستند و تو گل و لای زیاد هم به خوبی کار میکنن

meto_895
21-11-2010, 22:34
برای دوچرخه پزو چه لاستیکی بخرم خوب باشه یعنی اصطحلاکش کم باشه؟

AIRO
21-11-2010, 23:30
سلام
آقا من می خوام این دوچرخه رو بفروشم
حدودا چقدر می ارزه ! ؟؟؟؟
یارو می گه 120 تومن
تو سال 83 خریدمش و فقط گوشه ی خونه بوده !:دی
حالا به نظر شما می ارزه یا حتی بیشتر از این هم می ارزه؟ یا کمتر؟
اینم عکس ها :

کسی از دوستان نیست جواب ما رو بده :41:؟

faravahar
22-11-2010, 13:45
به نظر من خوب گفته قیمتو... اصلا از این بیشتر نمی ارزه.

saieed_ahmadi
23-11-2010, 21:28

سلام
دادا این چرخت اخرش همین قیمته ، بده بره وگرنه ضرر می کنی ها :20::31::27:

AIRO
25-11-2010, 15:21
سلام
دادا این چرخت اخرش همین قیمته ، بده بره وگرنه ضرر می کنی ها :20::31::27:
رفت.............:11:

---------- Post added at 03:21 PM ---------- Previous post was at 03:20 PM ----------

چی بگیرم بین قیمت 200 تا 250؟:13:

davidjoker
27-11-2010, 17:17
رفت.............:11:

---------- Post added at 03:21 PM ---------- Previous post was at 03:20 PM ----------

چی بگیرم بین قیمت 200 تا 250؟:13:

جون ما 120 فروختی:18: بابا دمت گرم. نه دم شما نه. دم کسی که خریده:31: خودمونیم انداختی بهش:46: :31:

AIRO
27-11-2010, 21:25
جون ما 120 فروختی:18: بابا دمت گرم. نه دم شما نه. دم کسی که خریده:31: خودمونیم انداختی بهش:46: :31:

دیگه دیگه.....:21::27:83 خریدمش 170 تومن !!6 سال فقط گوشه ی خونه مونده بود !!!!:5:

حالا بین 200 تا 250 چی بخرم ! ؟

davidjoker
28-11-2010, 10:41
دیگه دیگه.....:21::27:83 خریدمش 170 تومن !!6 سال فقط گوشه ی خونه مونده بود !!!!:5:

حالا بین 200 تا 250 چی بخرم ! ؟

ببین با این قیمت میدونی که دوچرخه ی زیاد خوبی نمی تونی بگیری. یک viva یا cannondell (اونم فقط مارکش رو روش زدن) رو می تونی بخری. ولی دوچرخه های بدی نیستن.

davy jones
30-11-2010, 21:28
سلام. از دوستانی که با کورسی سر و کار دارن میخوام بپرسم که کورسی پژو با بدنه ی آهنی، شماره ی 27، و با تمام قطعات و لوازم اوریجینال خود پژوی فرانسه، به صورت دست دوم حدودا چقدر می ارزه؟ یه بندخدایی میخواد بهم بفروشه میخوام بدونم چه قیمت بخرم ازش خوبه؟

ممنون.

cao-cao
01-12-2010, 23:57
سلام. از دوستانی که با کورسی سر و کار دارن میخوام بپرسم که کورسی پژو با بدنه ی آهنی، شماره ی 27، و با تمام قطعات و لوازم اوریجینال خود پژوی فرانسه، به صورت دست دوم حدودا چقدر می ارزه؟ یه بندخدایی میخواد بهم بفروشه میخوام بدونم چه قیمت بخرم ازش خوبه؟

ممنون.

تو بهترین شرایط 50 تومن

piremard
02-12-2010, 13:26
نکاتی از کلاه دوچرخه سواری :

mehdibss
07-12-2010, 16:44
سلام. آقا من میخوام یک دوچرخه میخوام بخرم تا حدود 400000 تومان. به من مریدا matts 15 پیشنهاد دادند. چه جوریه؟

faravahar
07-12-2010, 20:12
سلام. آقا من میخوام یک دوچرخه میخوام بخرم تا حدود 400000 تومان. به من مریدا matts 15 پیشنهاد دادند. چه جوریه؟
درود.
فکر نکنم تو ایران باشه... مریدا Matts 40 یا همون ساب 40 حدود 490 با ترمز دیسکی میتونه گزینه ی خوبی باشه.
البته مدل های کنندل(ریمارک) و ویوا و اورلرد و هاسا هم تو این رنج زیاده که البته خیلی توصیه نمیشه.

mehdibss
07-12-2010, 23:05
سلام مجدد
چرا آقا merida matts 15 هستش قیمتش هم 385 هستش. خود نمایندگی مریدا دیدم.میشه مشخصاتش رو ببینین و نظرتون رو بگین

davidjoker
08-12-2010, 17:01
سلام مجدد
چرا آقا merida matts 15 هستش قیمتش هم 385 هستش. خود نمایندگی مریدا دیدم.میشه مشخصاتش رو ببینین و نظرتون رو بگین

سلام دوست عزیز. بد نیست خوبه. بخرش(اگه دوسش داری)

faravahar
08-12-2010, 20:41
این بود؟؟؟ به نظرم به نسبت لوازمش نمی ارزه. فقط مریداست...

هشت بهشت
08-12-2010, 22:09
سلام .
قدم 175 و وزنم 70 هست .
ممنون

به نظرم شما از مدل های CROSS انتخاب کنید بهتره. تو این رنج از این چینی ها خیلی بهتره.
کراس استورم با لوازم اسرم X4 و دوشاخ راک شاکس دارت 1 گزینه خوبیه.
قیمت هم حدود 300.

سلام .
دوچرخه ای که معرفی کردین کدومه ؟

عکس اول رو از سایت
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید گرفتم .

faravahar
09-12-2010, 14:11
سلام .
دوچرخه ای که معرفی کردین کدومه ؟

عکس اول رو از سایت
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید گرفتم .
اولی هست... اما دوشاخ جلوش تو مدلای جدید راک شاکسه که خیلی بهتر از زومه. در کل به نسبت قیمتش خیلی بهتر از این ویوا میوا هاست. در ضمن ایرانیه و به نظرم بهتر از چینیاست.

Diego
09-12-2010, 15:21
یه سوال واسم پیش اومده.میخوام یه ماجراجوئی کنم،قبلش میخوام نظر شما رو بدونم.
طی کردن یه فاصله ی 100 کیلومتری بین دو شهر با دوچرخه برای یه آدم مبتدی،نیاز مند چه مقدار تمرین هستش؟
از نظر زمانی چقدر طول میکشه؟
نوع جاده هم نسبتاً کفی هستش و یه سری جاهای کمش گردنه و سربالایی هست.

cao-cao
09-12-2010, 15:27
نکاتی از کلاه دوچرخه سواری :

این مدل کلاه تو بازار نیست اطلاعات به روز و صحیح بدید لطفا:2:

cao-cao
09-12-2010, 15:34
طی کردن یه فاصله ی 100 کیلومتری بین دو شهر با دوچرخه برای یه آدم مبتدی،نیاز مند چه مقدار تمرین هستش؟

بیین دوست من تحمل این مسافت نیلز به امادگی شما برای 5 ساعت سوار شدنه دوچرهس اگه میانگین ساعتی 20 کیلومتر بری
سعی کن اول برای تمرین 20 کیلومتر بری بعد از یه مدت 10 تا 10 تا زیاد کنی
دویدن هم مواثره

piremard
09-12-2010, 19:55
این مدل کلاه تو بازار نیست اطلاعات به روز و صحیح بدید لطفا:2:
یادم نمی آد اسمی از مدل برده باشم . این تصویر یک شماتیک کلی از نحوه فیت کردن کلاه دوچرخه بروی سر راکب هست .
اطلاعات هم صحیحه .
مگر اینکه شما دنبال چیزای دیگه ای جز شرکت در مباحث باشید . من وارد بازیهایی مثل امضای شما نمی شم

عزت زیاد ، پیرمرد /

cao-cao
11-12-2010, 18:53
یادم نمی آد اسمی از مدل برده باشم . این تصویر یک شماتیک کلی از نحوه فیت کردن کلاه دوچرخه بروی سر راکب هست .
اطلاعات هم صحیحه .
مگر اینکه شما دنبال چیزای دیگه ای جز شرکت در مباحث باشید . من وارد بازیهایی مثل امضای شما نمی شم

عزت زیاد ، پیرمرد /

منم دارم توضیح شماتیک شما اشتباهه وقتی چیزی نیست نمیشه اموزشش داد
همه تو این تاپیک منو میشناسن
خیلیا وسه ابراز بدن اینجا پست میدن مثل افراد مزبور عزت مزید سهراب

davy jones
13-12-2010, 12:55
سلام. یه سوال داشتم:
از کجا میشه فهمید اونجایی که دو سر زنجیر دوچرخه به هم وصل شده و به شکل حلقه در اومده کجای زنجیره؟
آخه میخوام شانژمان جلو رو عوض کنم و برای اینکار باید حتما زنجیر رو از هم باز کنم.

ممنون.

cao-cao
13-12-2010, 14:30
سلام. یه سوال داشتم:
از کجا میشه فهمید اونجایی که دو سر زنجیر دوچرخه به هم وصل شده و به شکل حلقه در اومده کجای زنجیره؟
آخه میخوام شانژمان جلو رو عوض کنم و برای اینکار باید حتما زنجیر رو از هم باز کنم.

ممنون.

با اجازه اونایی که استادن و مدعی دانشن
دوست من
تو دوچرخه های دنده ای جایی واسه قفل زنجیر وجود نداره شما به زنجیر باز کن یکی از دونه ها رو باز کن اگه نداری باید بتونی یکی از پینها رو در بیاری و زنجیر رو باز کنی

davy jones
13-12-2010, 21:44
با اجازه اونایی که استادن و مدعی دانشن
دوست من
تو دوچرخه های دنده ای جایی واسه قفل زنجیر وجود نداره شما به زنجیر باز کن یکی از دونه ها رو باز کن اگه نداری باید بتونی یکی از پینها رو در بیاری و زنجیر رو باز کنی
یعنی همه ی پینها مثل همن و هر کدومشون قابلیت باز شدن رو دارن؟ آخه من شنیده بودم که فقط یکی از پینها رو میشه در آورد که همون سر زنجیر میشه. بعد یه سوال دیگه، زنجیر باز کن دیگه چه وسیله ایه؟ یعنی اگه با آچار دو سوی معمولی بندازم لای زنجیر باز نمیشه؟ ممکنه خراب بشه؟

vahid0801
14-12-2010, 00:13
سلام.
ارزش داره 700 تومن به یه دوچرخه تو یه دوچرخه فروشی معمولی بدیم؟

davy jones
14-12-2010, 08:50
سلام.
ارزش داره 700 تومن به یه دوچرخه تو یه دوچرخه فروشی معمولی بدیم؟
تا دوچرخه اش چی باشه. ولی ندید میگم که هر چی هست داره یکمی گرون حساب میکنه:31:

کاربر_P30W
14-12-2010, 15:29
نظرتون از Gitan FitzRoy 10-T چیه؟

davidjoker
14-12-2010, 16:21
یعنی همه ی پینها مثل همن و هر کدومشون قابلیت باز شدن رو دارن؟ آخه من شنیده بودم که فقط یکی از پینها رو میشه در آورد که همون سر زنجیر میشه. بعد یه سوال دیگه، زنجیر باز کن دیگه چه وسیله ایه؟ یعنی اگه با آچار دو سوی معمولی بندازم لای زنجیر باز نمیشه؟ ممکنه خراب بشه؟

سلام دوست عزیز. بله احتمالش هست که خراب بشه و دیگه نتونی از اون پین استفاده کنی. با زنجیر بازکن راحت تر پین رو در می آوری.

shabe.saket
14-12-2010, 16:29
این کار خیلی سخته.
بیشتر از اون چیزی که فکرش و بکنی سخته.
استقامت بالایی میخواد.
در ضمن 10 متر دوچرخه سواری توی گردنه های سربالایی مثل 1000 متر روی کف میمونه.
اگه استقامت بالایی داره انجامش بده.

کاربر_P30W
14-12-2010, 19:10
اینم ری-ووی ی من در سایت سایکلینگ فروم در مورد دوچرخه Gitane Fitz-Roy 10-T که من دارم و خیلی هم از اون راضی هستم:

davidjoker
15-12-2010, 10:59
اینم ری-ووی ی من در سایت سایکلینگ فروم در مورد دوچرخه Gitane Fitz-Roy 10-T که من دارم و خیلی هم از اون راضی هستم:

سلام دوست عزیز. این دوچرخه ی شما قیمتش در بازار چنده؟

cao-cao
15-12-2010, 11:40

اره دوست من همشون شبیه همن
نه بابا اون واسه زنجیرای دوچرخه معمولیه نه دنده ای
اره اقا خراب میشه شما باید پین رو در بیاری اونجوری زنجیر رو خراب میکنی:10:
زنجیر واکن یه اچار مخصوص باز کردن زنجیره

cao-cao
15-12-2010, 13:30
سلام دوست عزیز. بله احتمالش هست که خراب بشه و دیگه نتونی از اون پین استفاده کنی. با زنجیر بازکن راحت تر پین رو در می آوری.
البته اگه زنجیر باز کن نبود میتونی با یه میخ فولادی و انبر دست و چکش درش بیاری چین رو ولی باید خیلی خیلی احتیاط کنی چین بیرون نیاد کامل

این کار خیلی سخته.
بیشتر از اون چیزی که فکرش و بکنی سخته.
استقامت بالایی میخواد.
در ضمن 10 متر دوچرخه سواری توی گردنه های سربالایی مثل 1000 متر روی کف میمونه.
اگه استقامت بالایی داره انجامش بده.

درسته که سخته ولی میشه این کار رو کرد با تمرین و ممارست:10:

کاربر_P30W
15-12-2010, 13:34
سلام دوست عزیز. این دوچرخه ی شما قیمتش در بازار چنده؟

قیمتش حداقل 350 و حدکثر 410 هزار تومان هست در بازار که البته شرکت Gitane تا سال آینده این دوچرخه رو تولید نمی کنه.

درضمن دوستان یک چیز رو دقت کنند:
Gitane Fitz-Roy 10,20,30,40,10-T,Z,... با سری Gitane Fitz-Roy 1.0,1.1,1.2,2.0,3.0,... فرق دارند.

davidjoker
15-12-2010, 15:22
قیمتش حداقل 350 و حدکثر 410 هزار تومان هست در بازار که البته شرکت Gitane تا سال آینده این دوچرخه رو تولید نمی کنه.

درضمن دوستان یک چیز رو دقت کنند:
Gitane Fitz-Roy 10,20,30,40,10-T,Z,... با سری Gitane Fitz-Roy 1.0,1.1,1.2,2.0,3.0,... فرق دارند.

آها. اون وقت شما چند خریدید؟ بعد یه چیز دیگه مگه میشه بین قیمت یک چرخ 60 هزار تومان اختلاف باشه؟

کاربر_P30W
29-12-2010, 08:51
من خودم 370 تومن خریدم؛

مگه میشه بین قیمت یک چرخ 60 هزار تومان اختلاف باشه؟ نه؛ قیمت Gitane FitzRoy 10 و Fitz Roy 10-t دوربر 350 تومان تا 370 تومان هست و قیمت Gitane Fitz Roy 20و FitzRoy 30 و Fitz Roy 40 از 370 تومان تا 410 تومان هست؛ اعداد 10,20,30 و 40 نمایانگر سایز دوچرخه هاست و اصولاً چیزی دیگری جز سایز آنها در تفاوتشان نمیشه دید. البته من تا همین قدر اطلاعات دارم و چیز بیشتری نمیدونم چون من یکبار Gitane Fitz Roy Z هم دیدم که چیز خاصی از اون نمیدونم.

davidjoker
29-12-2010, 11:53
من خودم 370 تومن خریدم؛

نه؛ قیمت Gitane FitzRoy 10 و Fitz Roy 10-t دوربر 350 تومان تا 370 تومان هست و قیمت Gitane Fitz Roy 20و FitzRoy 30 و Fitz Roy 40 از 370 تومان تا 410 تومان هست؛ اعداد 10,20,30 و 40 نمایانگر سایز دوچرخه هاست و اصولاً چیزی دیگری جز سایز آنها در تفاوتشان نمیشه دید. البته من تا همین قدر اطلاعات دارم و چیز بیشتری نمیدونم چون من یکبار Gitane Fitz Roy Z هم دیدم که چیز خاصی از اون نمیدونم.

خب مبارکه. از کیفیتش راضی هستید؟

Mostafa.yey
30-12-2010, 00:12
سلام خدمت اساتید
راستش می خوام یه دوچرخه بخرم تا 450 تومن
حدود 120 صفحه این تاپیک رو دنبال کردم . نظرم رو مریداست و حدودا تا 110 صفحه از ساب 40 و TFS 100 خیلی تعریف کردن ولی از 111 تا 120 که خوندم از ساب 40 خیلی بد نوشتند. من هم تو شهرستان هستم و اولگفتم مدل TFS رو بیاره ولی گفت رفتم تهران گیر نیومد و باید تا بهمن صبر کنی و ساب 40 گیر آورد. منم که این مطالبو خوندم ته دلم خالی شده و نمیدونم چیکار کنم. دوچرخه شنبه یا یکشنه از باربری میرسه. استفادم از چرخ اینه از خونه تا محل کار و برعکس و روز های تعطیل هم کوه و جنگل. ساب 40 ;کلا بدرد نمیخوره یا یکی از دوستان بدشانسی بهش رو کرده و واسش بد در اومده؟
راستی TFS 100 بخوام باید تا بهمن صبر کنم یا گیر میاد؟
استان مازندران و شهرستان آمل!

Help118
30-12-2010, 04:20
من یه دماوند 26 اینچ 21دنده نوک نقره ای دارم. خیلی بهش رسیدم حتی تا شانزمانش عوض کردم و از این جرو حرفا نزدیک 7 ساله که رفیقمه
سوالم اینه که این دوچرخه هنوز تولید میشه توایران؟ این دوچرخه رو شرکت دوچرخه سازی قوچان می زد آساک دوچرخ
درضمن شرکتهایی تو ایران هستند که دوچرخه رو درب منزل تحویل بدند؟

کاربر_P30W
30-12-2010, 08:16
خب مبارکه. از کیفیتش راضی هستید؟
عالی هست! اگه بگم 20ه،بازم کم گفتم! جدی میگم؛این دوچرخه من رو عاشق و مجذوب خودش کرده.
به دوستان توصیه میکنم که از Gitane (حالا هر مدلی که شد) استفاده کنند؛من پژو,مریدا,لرد و کراس (مدل فایتر فقط) رو رانده ام همه شون یه احساس خوبی به من میدن اما این ژیتانه یه چیز دیگه هست!

cao-cao
31-12-2010, 21:59
سلام خدمت اساتید
راستش می خوام یه دوچرخه بخرم تا 450 تومن
حدود 120 صفحه این تاپیک رو دنبال کردم . نظرم رو مریداست و حدودا تا 110 صفحه از ساب 40 و TFS 100 خیلی تعریف کردن ولی از 111 تا 120 که خوندم از ساب 40 خیلی بد نوشتند. من هم تو شهرستان هستم و اولگفتم مدل TFS رو بیاره ولی گفت رفتم تهران گیر نیومد و باید تا بهمن صبر کنی و ساب 40 گیر آورد. منم که این مطالبو خوندم ته دلم خالی شده و نمیدونم چیکار کنم. دوچرخه شنبه یا یکشنه از باربری میرسه. استفادم از چرخ اینه از خونه تا محل کار و برعکس و روز های تعطیل هم کوه و جنگل. ساب 40 ;کلا بدرد نمیخوره یا یکی از دوستان بدشانسی بهش رو کرده و واسش بد در اومده؟
راستی TFS 100 بخوام باید تا بهمن صبر کنم یا گیر میاد؟
استان مازندران و شهرستان آمل!
دوست من
ببین هیچ چرخی بد نیست و هیچ چرخی هم کامل نیست همه چرخ ه معایب و مزایایی دارن ولی وقتی میگی tfs100واسه اینه که کمترین دردسر رو داره
تو ساب ها هم من خودم ساب 60 2008 رو کاملا تجربه کردم هیلی هوب جواب میده
تو جاینت هم میتونی ایگوانا یا یوکان بگیری اونام خوب جاب میدن
جیتان هم خوبه ,ولی دقیقا نمیدونم چه مدلی فک کنم سری 400 به بالا

من یه دماوند 26 اینچ 21دنده نوک نقره ای دارم. خیلی بهش رسیدم حتی تا شانزمانش عوض کردم و از این جرو حرفا نزدیک 7 ساله که رفیقمه
سوالم اینه که این دوچرخه هنوز تولید میشه توایران؟ این دوچرخه رو شرکت دوچرخه سازی قوچان می زد آساک دوچرخ
درضمن شرکتهایی تو ایران هستند که دوچرخه رو درب منزل تحویل بدند؟

دماوند چرخ خیلی عالیه هست اگه لوازم التوس باشه که دیگه معرکس
واسه خودش یه زمانیرخشی بود

Mostafa.yey
01-01-2011, 17:27
دوست من
ببین هیچ چرخی بد نیست و هیچ چرخی هم کامل نیست همه چرخ ه معایب و مزایایی دارن ولی وقتی میگی tfs100واسه اینه که کمترین دردسر رو داره
تو ساب ها هم من خودم ساب 60 2008 رو کاملا تجربه کردم هیلی هوب جواب میده
تو جاینت هم میتونی ایگوانا یا یوکان بگیری اونام خوب جاب میدن
جیتان هم خوبه ,ولی دقیقا نمیدونم چه مدلی فک کنم سری 400 به بالا

یه TFS 100 ' گیر اومده ولی سایزش و16و قد من هم 177
این چرخ واسه من خوبه

cao-cao
01-01-2011, 22:58
نه اصلا این کار رو نکن سایز مناسب شما 18 یا 19 هست
تو کفش داداش کوچیکت رو پات میکنی؟
بعد یه ماه خوب باید بری کل انگشتای پات رو به دکتر نشون بدی خوب کفشه کوچیک بوده برات

Mostafa.yey
02-01-2011, 08:54
سلام
TFS 300 دیسک هیدرولیک واسم پاداده حدود 7 ماه کارکرده و از نظر قطعات هم کاملا مطمئنه
طوقه ای که رو چرخه عوض شده و یه جفت طوقه مویک M117 واسه TFS 500 روشه
از نظر بدنه کاملا سالمه و قطعات هیچ مشکلی نداره
تایرش رو هم عوض میکنه و یه جفت تایر نو بهم میده مدل مکسیس فکر میکنم ،نمیدونم قیمتش چنده ولی شما تایر تا 80 تومن جفت چه مدلی پیشنهاد می کنید؟

faravahar
02-01-2011, 20:38
سلام
TFS 300 دیسک هیدرولیک واسم پاداده حدود 7 ماه کارکرده و از نظر قطعات هم کاملا مطمئنه
طوقه ای که رو چرخه عوض شده و یه جفت طوقه مویک M117 واسه TFS 500 روشه
از نظر بدنه کاملا سالمه و قطعات هیچ مشکلی نداره
تایرش رو هم عوض میکنه و یه جفت تایر نو بهم میده مدل مکسیس فکر میکنم ،نمیدونم قیمتش چنده ولی شما تایر تا 80 تومن جفت چه مدلی پیشنهاد می کنید؟
قیمتش چقدره؟
80 تومن لاستیک؟؟؟

Mostafa.yey
03-01-2011, 00:06
قیمتش چقدره؟
80 تومن لاستیک؟؟؟
قیمتو گفت 620 امروز زنگ زد و بهم گفت پشیمون شدم
منم رفتم یه ساب 60 با ترمز هیدرولیک خریدم

faravahar
03-01-2011, 10:40
قیمتو گفت 620 امروز زنگ زد و بهم گفت پشیمون شدم
منم رفتم یه ساب 60 با ترمز هیدرولیک خریدم
خوب مبارک باشه. خیلی فرقی نمیکنن با هم و شاید ساب 60 غیر از تنه یه جاهایی بهتر باشه.
مدل چه سالیه؟ و قیمت و اگه لوازمشم بنویسی که عالیه.:31::27:

Mostafa.yey
03-01-2011, 12:53
ممنون
ست کامل دئور
شانژمان Deore XT
ترمز هم دیسک هیدرولیک
650 خریدم

cao-cao
03-01-2011, 23:11
مبارکه
خود منم ساب 60 دارم
فقط بهم بگو که هیدرولیکتم دئور هست یا های اس
لاستیک فابریگش چیه؟

Mostafa.yey
04-01-2011, 07:50
هیدرولیک دئور و لاستیکش روش نوشته change shine
الیته تماس گرفتم با آقای امانی در تهران و نمایندگی مریدا تو تبریز هر دو هیدرولیکو 770 قیمت دادن و وی بریک رو 660 قیمت دادن.

cao-cao
04-01-2011, 11:10
یعنی شما نو نخردین چرخ رو یا دیسکتون هیدرولیک نیست
میشه یه چند تا عکس بذارید

ittools
04-01-2011, 22:21
سلام
می خواستم ببینم دوچرخه خوب مثل ژیان و پژو تو بانه پیدا میشه حدود های قیمت با شهر چه فرقی میکنه چون میخوام فردا برم طرف های بانه ولی چون تا حالا نرفتم دقیقا نمیدونم به چه شکلی هست ممنون میشم کسی کمک کنه

Mostafa.yey
04-01-2011, 22:44
یعنی شما نو نخردین چرخ رو یا دیسکتون هیدرولیک نیست
میشه یه چند تا عکس بذارید

دوچرخه حدود دو هفته کاکرده بود
دو سه روز باهاش کار کردم ولی امروز بهش پس دادم
1- دیسک عقبش با لنت برخورد داشت و هر کار که کردیم تا درست شه نشد و ترمز هم خیلی دیر می گرفت و صدای وحشتناکی می داد
دیسکو کامل شستم ولی درست نشد لنت رو عوض کردیم درست نشد
گفت باید دیسک عقب عوض شه
منم گفت چون از فابریکیش در میاد من چرخ رو نمی خوام

ittools
05-01-2011, 20:32
سلام
می خواستم ببینم دوچرخه خوب مثل ژیان و پژو تو بانه پیدا میشه حدود های قیمت با شهر چه فرقی میکنه چون میخوام فردا برم طرف های بانه ولی چون تا حالا نرفتم دقیقا نمیدونم به چه شکلی هست ممنون میشم کسی کمک کنه

تو پیرانشهر چی ؟

cao-cao
05-01-2011, 23:00
دوچرخه حدود دو هفته کاکرده بود
دو سه روز باهاش کار کردم ولی امروز بهش پس دادم
1- دیسک عقبش با لنت برخورد داشت و هر کار که کردیم تا درست شه نشد و ترمز هم خیلی دیر می گرفت و صدای وحشتناکی می داد
دیسکو کامل شستم ولی درست نشد لنت رو عوض کردیم درست نشد
گفت باید دیسک عقب عوض شه
منم گفت چون از فابریکیش در میاد من چرخ رو نمی خوام
میشد همون رو تنظیم کرد مشکلی نداشته

تو پیرانشهر چی ؟

اونجا دیگه نباید دنبال این چرخا باشی چرخای خیلی بهتر رو فک کنم بتونی پیدا کنی
scout
oreba
giant
ironhurse
bianchi
casstello
دنبال این چرخای درست حسابی بگرد

Mostafa.yey
05-01-2011, 23:38
آخه طرف هر کاری کرد نتونست و گفت دیسک باید عوض شه
تازه آچار مخصوص واسه ار بن بردن لقی دیسکو نداشت پس میشه درست کرد و مشکلی نداره
طرف تا 630 پایین اومده با تعوض دیسک
به نظرت خوبه ؟
از کجا بدونم که چرخ واقعا چقدر کارکرده یا واقعا سالمه؟ چون کثیفی با یه شستن حل میشه
یه چیز دیگه اینکه وقتی ترمز عقب می گیری دیسک خیلی صدا میده ! لنت عقب رو هم عوض کردیم و دیسک رو هم شستیم ولی درست نشد! احتمال داره به خاطر لقی دیسک باشه؟

ittools
06-01-2011, 11:43
اونجا دیگه نباید دنبال این چرخا باشی چرخای خیلی بهتر رو فک کنم بتونی پیدا کنی
scout
oreba
giant
ironhurse
bianchi
casstello
دنبال این چرخای درست حسابی بگرد

پس تو پیرانشهر هم چرخ درست حسابی پیدا میشه . خوبه . می خواستم ببینم تقریبا با قیمت شهر چه فرقی می کنه تفاوت قیمت رو میگم چون تو ارومیه چرخ درست و حسابی پیدا نمیشه یه چرخ مدل پایین ژیان اینجا 450 هزار تومنه !

cao-cao
06-01-2011, 19:16
آخه طرف هر کاری کرد نتونست و گفت دیسک باید عوض شه
تازه آچار مخصوص واسه ار بن بردن لقی دیسکو نداشت پس میشه درست کرد و مشکلی نداره
طرف تا 630 پایین اومده با تعوض دیسک
به نظرت خوبه ؟
از کجا بدونم که چرخ واقعا چقدر کارکرده یا واقعا سالمه؟ چون کثیفی با یه شستن حل میشه
یه چیز دیگه اینکه وقتی ترمز عقب می گیری دیسک خیلی صدا میده ! لنت عقب رو هم عوض کردیم و دیسک رو هم شستیم ولی درست نشد! احتمال داره به خاطر لقی دیسک باشه؟

ببین باید مو به مو بگردی ببینس جایی ترکی چیزی نداشته باشه اول خوب بشوری
دوم اینکه اون اچار راحت پیدا میشه اسمش سنتر لوکه
سوم اینکه من خودم حدود 3 ماه پیش خریدم 400 البته رنگو روش زیاد تمیز نیست ولی چرخ خیلی سالمه پول لازم بودم کسی 400 بر نداشت
میتونی پایین ترم بخری

Mostafa.yey
07-01-2011, 21:19
خوب مبارکم باشه!!! بالاخره خریدم
یه مریدا ساب 60 با ست کامل دئور نارنجی سیاه
فروشنده مشکل ترمزشو با تعویض لنت عوض کرد و یه جفن لنت نو انداخت روش و منم با کلی چونه ازش 595 تومن گرفتم
فقط یه مشکل داره دیسک با لنت ترمز خیلی خیلی خیلی کم برخورد داره و منم دیگه گیر ندادم
لقی دیسک عقبو هم درست نکرد ولی خوب بود از 650 رسوندم به 595
کلا دوچرخه یه هقته بیشتر کار نخورده

faravahar
07-01-2011, 21:26
خوب مبارکم باشه!!! بالاخره خریدم
یه مریدا ساب 60 با ست کامل دئور نارنجی سیاه
فروشنده مشکل ترمزشو با تعویض لنت عوض کرد و یه جفن لنت نو انداخت روش و منم با کلی چونه ازش 595 تومن گرفتم
فقط یه مشکل داره دیسک با لنت ترمز خیلی خیلی خیلی کم برخورد داره و منم دیگه گیر ندادم
لقی دیسک عقبو هم درست نکرد ولی خوب بود از 650 رسوندم به 595
کلا دوچرخه یه هقته بیشتر کار نخورده
خوب مبارک باشه... فقط اگه عکس هم بزارین خوبه.
مدل چه سالیه؟

Mostafa.yey
07-01-2011, 23:47
خوب مبارک باشه... فقط اگه عکس هم بزارین خوبه.
مدل چه سالیه؟

در اولین فرصت عکس میزارم
مدل 2008

cao-cao
08-01-2011, 09:47
مبارکه
نگران لقی نباش ببر نمایندگی اپارش رو دان برات سفت میکنن
سر دواندنت بگو بهت میگم کجا بری واست ردیف کنن
اون صدای کمی هم که واسه مالیدن به دیسکه نگران نباش عادیه با یه تنظیم خوب ردیف میشه

saeedmogadamy
08-01-2011, 12:59
سلام دوستان

من 23 سال دارم وزن 85 قد 174 و ران تا زمین 73

من کل تاپیک رو خوندم اما یک مدل نتوستم انتخاب کنم

یک چرخ واسه داخل شهر می خوام مغازه رفتن و پارک و.... تبریز هستم

بودجه 350

ازمارک ویوا خوشم نیومد

دوچرخه دوست دارم نرم باشه
خودم یک مدل ژیتان دیدم جلو کمک داشت 340 می گفت

شما چه مارک و مدلی پیشنهاد میکنین؟ سایزش چی باشه؟ دوست دارم فرمون یکمی از صندل بالاتر باشه

faravahar
08-01-2011, 16:38
سلام دوستان

من 23 سال دارم وزن 85 قد 174 و ران تا زمین 73

من کل تاپیک رو خوندم اما یک مدل نتوستم انتخاب کنم

یک چرخ واسه داخل شهر می خوام مغازه رفتن و پارک و.... تبریز هستم

بودجه 350

ازمارک ویوا خوشم نیومد

دوچرخه دوست دارم نرم باشه
خودم یک مدل ژیتان دیدم جلو کمک داشت 340 می گفت

شما چه مارک و مدلی پیشنهاد میکنین؟ سایزش چی باشه؟ دوست دارم فرمون یکمی از صندل بالاتر باشه
درود بر شما.
تو دوجرخه های حرفه ای به قول شما فرمون از زین یکمی پایین تره. هرچی دوچرخه شهر تر میشه فرمون بالاتر میاد.
تو این قیمت یا رنک های پایین مریدا و فوجی و ژیتان رو میتونید بگیرین مثل مریدا ساب 20 و 15 و فوجی نوادا 4. یا هم از این چینی ها(به قول فروشنده ها تایوانی_البته احتمال داره واقعا تایوانی باشه) یا هم از مدل های کراس.
که من پیشنهاد میکنم یا از همین کنوندل و ویوا و اورلرد بگیرین یا کراس چون لوازمی که روی مارک های معروف هست اصلا تو این قیمت خوب نیست.

saeedmogadamy
08-01-2011, 17:47
درود بر شما.
تو دوجرخه های حرفه ای به قول شما فرمون از زین یکمی پایین تره. هرچی دوچرخه شهر تر میشه فرمون بالاتر میاد.
تو این قیمت یا رنک های پایین مریدا و فوجی و ژیتان رو میتونید بگیرین مثل مریدا ساب 20 و 15 و فوجی نوادا 4. یا هم از این چینی ها(به قول فروشنده ها تایوانی_البته احتمال داره واقعا تایوانی باشه) یا هم از مدل های کراس.
که من پیشنهاد میکنم یا از همین کنوندل و ویوا و اورلرد بگیرین یا کراس چون لوازمی که روی مارک های معروف هست اصلا تو این قیمت خوب نیست.

مریدا و فوجی ساخت کجا هستن ژیتان خوبه یا اینا؟

سایز چی باید بخرم؟

WorldOfWarcraft
08-01-2011, 21:07
میشه تصویری از جدیدترین نوع دوچرخه روز رو اینجا بزارین ؟

Mostafa.yey
08-01-2011, 22:16
مبارکه
نگران لقی نباش ببر نمایندگی اپارش رو دان برات سفت میکنن
سر دواندنت بگو بهت میگم

سر چی؟----- بگو بهت می....
نماینئگی آچارش رو داشت ولی هر کار کرئ نتونتست سفتش کنه!! گفت خیلی سفته!
صداش هم درست میشه؟
آخه من فکر کردم دیسک تاب داره

این تعمیر کاره که نمایندگی فروش داره یه کم ناشیه
پیش هر کی هم می برم تا میبینه دیسک هیدرولیکه تعجب میکنه و وارد به کار نیست

cao-cao
09-01-2011, 00:47
تهرانی؟
:20:

faravahar
09-01-2011, 20:45
مریدا و فوجی ساخت کجا هستن ژیتان خوبه یا اینا؟

سایز چی باید بخرم؟
فوجی که اصالتا آمریکایی و ژاپنی قاطیه ولی تنه ها همه تو تایوان تولید میشه. مریدا هم در اصل آلمانیه که بازم تنه ها تو تایوان تولید میشه و لوازم هم که شیمانو.
در کل خوبن ولی من با مدل های پایین ژیتان حال نمیکنم.
برادر سهراب بیا که بدبخت شدم. این دوچرخه از هم داره میپکه. همه جاش صدا میده. دیسکش دیگه واقعا داره میره رو اعصابم. چیکار کنم؟؟ بردمش که درستش کنه بدترش کرد و فکر کنم الان لنتاش تموم شده چون ترمز که میگرم اولش صدای کشیده شدن فلز میاد.
شانژمانشم دنده ی آخری رو دو تایی عوض میکنه نمیدونم چرا بعد یهو درست میشه که خیلی خطرناکه. مثلا دارم سرعت میگیرم یهو شپلق دنده با صدای قبیجی عوض میشه.:13:
لطفا کمک...:11::19:

Mostafa.yey
09-01-2011, 22:00
تهرانی؟
:20:
مازندران - آمل

ittools
11-01-2011, 00:30
سلام
من میخواستم یه دوچرخه خوب بخرم قیمت در حدود 350 تا 400 ولی چندان اطلاعاتی ندارم من تو سایت آمازون گشتم و چند مورد رو دیدم ولی بهتره دوستانی که وارد هستن هم نظرشون رو بگن سایت آمازون چیز خوبی که داره اینه که از دوچرخه ها عکس گذاشته . عکس دوچرخه ها در وسط صفحه زیر عبارت

مشخص هست و قیمتش رو هم نوشته . یه سوالی هم دارم میخواستم بدونم این دوچرخه ها که تو آمازون هست جدید هستن یا دست دوم و میشه به طور مستقیم یا غیر مستقیم از آمازون خرید کرد ؟ چون قیمت هاش نصبت به ایران خیلی خوبه

ممنون

mishax9
02-02-2011, 01:56
سلام من یه ویوا دیدم قیمت 340 سطح مقطع بدنه مثلثیه. قشنگه ولی مدلشو نمیدونم کلا بگیرمش یل نه؟؟؟:31:

pashangi
02-02-2011, 13:07
با سلام
من یه دوچرخه کوهستان معمولی (سیلو) 26 دارم می خوام براش لاستیک و تیوپ بخرم زیاد هم نمی خوام خرجش کنم نهایت 20 تومن چه مارکی بخرم ؟؟؟(رینگ آهنی هستش)
لاستیک ایرانی (آساک) خوبه یا نه؟؟؟

davy jones
02-02-2011, 15:50
با سلام
من یه دوچرخه کوهستان معمولی (سیلو) 26 دارم می خوام براش لاستیک و تیوپ بخرم زیاد هم نمی خوام خرجش کنم نهایت 20 تومن چه مارکی بخرم ؟؟؟(رینگ آهنی هستش)
لاستیک ایرانی (آساک) خوبه یا نه؟؟؟
آساک رو نمیدونم ولی مارک انرژی که مال اندونزی هستش رو که دیدم خوب بود.

pashangi
02-02-2011, 16:39
با تشکر از توجه شما:11:
قیمت یک جفت از این لاستیک به همراه تیوپ چنده ؟؟؟
کسی پیشنهاد دیگه ای نداره؟؟؟

davy jones
02-02-2011, 19:49
با تشکر از توجه شما:11:
قیمت یک جفت از این لاستیک به همراه تیوپ چنده ؟؟؟
کسی پیشنهاد دیگه ای نداره؟؟؟
دوچرخه ی من کورسی هستش و فکر کنم قیمت لاستیکش از مال شما ارزون تر باشه. (چون باریکتره) ولی گمون کنم یه جفت لاستیک با تیوپش در حدود 16 هزار تومن میفته. (دونه ای 8 هزار تومن). البته این فقط در حد یه حدس بود.:20:

موفق باشین.
89/11/13

psp2004
02-02-2011, 22:44
با نام خدا وسلام
دوستان کسی قیمت این مدل های زیری رو ندراه
fugi nevada 1
MT.FUJI PRO
fugi Outland
fugi Thrill LT 2.0
fugi SLM 4.0
درضمن اصلن اینا تو ایران پیدا میشه ؟؟؟؟