PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : گفتگوی آزاد دوچرخه

صفحه ها : 1 2 3 4 [5] 6 7

mahdishata
12-06-2010, 13:08
اقایون حرفه ایی سلام:31:
این طوقه دوچرخه من بااینکه تاب گیری شده و بدون لاستیک مو نمیزنه ولی وقتی لاستیک میندازم لاستیک بد جوری قر میاد:31:
با دوتا لاستیک امتحان کردم.یکی ازاین اشغالا بود کم تاب میخورد ولی دومیه که مکسیس هست بد فرم تاب میخوره.ولی طوقه اصلا تاب نداره.دقت کردم دیدم یه جا لاستیک زیادی رفته تو طوقه!لاستیک بد میچرخه.لاستیک رو بد جا زدم؟

saieed_ahmadi
12-06-2010, 14:18
سلام و تبریک به همه بچه های دوچرخه سوار که که تعداد صفحات فروم ما هم از 100 رد شد:31::20::46:
یه سوال :
برای روغن کاری دوشاخه باید از چه روغنی استفاده کرد و چجوری روغن کاری کرد ؟
من با یه روغن که نمی دونم روغن چیه دوشاخه رو روغن مالی می کنم :31: ولی بعد از چند بار بالا و پایین رفتن دوباره احساس می کنم که دو شاخه خشک شده و حتی صداش رو هم که کاملا معلوم از سر خشکی هست می شنوم:13:
دوستان راهنمایی کنند لطفا:11:

faraazin
12-06-2010, 14:56
shoma bayad az roghanhaye makhsuse charkh kari estefade konid ta betavanid docharkhe khod ra rahandazi konid tashakor ham lazem nist ghorbunet besham

SHILER.
12-06-2010, 15:52
shoma bayad az roghanhaye makhsuse charkh kari estefade konid ta betavanid docharkhe khod ra rahandazi konid tashakor ham lazem nist ghorbunet besham

دوست عزیز لطفا فارسی تایپ کنید.ممنون

saieed_ahmadi
12-06-2010, 23:06

یعنی چی " روغن چرخ کاری " ؟

psp2004
13-06-2010, 00:31
برای‎ ‎روغن‎ ‎کاری‎ ‎من‎ ‎یه‎ ‎جا‎ ‎خوندم‎ ‎باید‎ ‎روغن‎ ‎معمولی‎ ‎موتور‎ ‎.‎ ‎و‎ ‎برای‎ ‎یاتاقانهای‎ ‎پدال‎ ‎و‎ ‎فرمان‎ ‎و‎ ‎قامه‎ ‎از‎ ‎گریس‎ ‎بلبرینگ‎ ‎استفاده‎ ‎کرد ‎.‎ ‎دوستان‎ ‎دوشاخه‎ ‎دوچرخم‎ ‎بد‎ ‎جوری‎ ‎لق‎ ‎میزنه‎ ‎به‎ ‎پیچ‎ ‎های‎ ‎کرپی‎ ‎یا‎ ‎اون‎ ‎پیچ‎ ‎روی‎ ‎خود‎ ‎دوشاخه‎ ‎باید‎ ‎ور‎ ‎برم؟‎ ‎چی‎ ‎کار‎ ‎کنم‎ ‎وقتی‎ ‎اون‎ ‎ها‎ ‎رو‎ ‎سفت‎ ‎میکنم‎ ‎چرخش‎ ‎فرمون‎ ‎سفت‎ ‎میشه‎ ‎ولی‎ ‎دوشاخه‎ ‎همچنان‎ ‎لق‎ ‎میزنه؟

cao-cao
13-06-2010, 06:58
روغن خاصی مد نظر نیست ولی حتما تقریبا باید وقتی روغن میزنید هفته ای یک بار تمیز کنید و دوباره این کار رو بکنید تا روغن خاک و الودگی رو داخل کمک نبره و باعث صدمه دیدن بشه
شما بگین کجای کمکتون لق میزنه

SHILER.
13-06-2010, 10:37
جناب cao-cao سلام.می خواستم بدونم کلا" چند نوع 2شاخ داریم:از لحاظ خشک بودن،روغنی بودن و ...
آخه روز جمعه من و دو تا از دوستام رفتیم تو یه مسیره جنگللی که دست انداز زیاد داشت.جاتون حسابی خالی.خیلی خوش گذشت.دیروز می گفت که دوچرخش(gitane rock1.4) ازقسمت دوشاخ(santour) روغن میده که تازه یه هفته خریدش.ولی دوچرخه من(viva ultra) که دوشاخش RST omega این مشکلو نداشت.

psp2004
13-06-2010, 11:58
جناب‎ cao cao ‎ ‎البته‎ ‎ببخشید‎ ‎چون‎ ‎اسم‎ ‎کوچیکتونو‎ ‎نمیدونم‎ ‎.‎ ‎دوشاخه‎ ‎قسمتی‎ ‎که‎ ‎رفته‎ ‎تو‎ ‎تنه‎ ‎لق‎ ‎میزنه‎ ‎.‎ ‎وقتی‎ ‎ترمز‎ ‎جلو‎ ‎میگیرم‎ ‎اوج‎ ‎خودشه‎ ‎.‎ ‎راستی‎ ‎این‎ ‎روغن‎ ‎رو‎ ‎باید‎ ‎کجا‎ ‎ی‎ ‎کمک‎ ‎بریزیم؟‎ ‎...

PaRkOr
13-06-2010, 17:08
سلام دوستان
میخواستم بدونم برای تیونینگ کردن دوچرخم چقدر خرجم میشه
اصلا چجوری باید تیونینگش کنم؟ :دی

یا هووووووووووووووووو

SHILER.
13-06-2010, 18:50
جناب cao-cao سلام.می خواستم بدونم کلا" چند نوع 2شاخ داریم:از لحاظ خشک بودن،روغنی بودن و ...
آخه روز جمعه من و دو تا از دوستام رفتیم تو یه مسیره جنگللی که دست انداز زیاد داشت.جاتون حسابی خالی.خیلی خوش گذشت.دیروز می گفت که دوچرخش(gitane rock1.4) ازقسمت دوشاخ(santour) روغن میده که تازه یه هفته خریدش.ولی دوچرخه من(viva ultra) که دوشاخش RST omega این مشکلو نداشت.

فکر کنم جواب سوالم رو پیدا کردم.ظاهرا"3 نوع 2شاخ وجود داره:1)فنر و الاستومر

2)فنر – روغن

3)فنر – هوا

PaRkOr
14-06-2010, 12:18
کسی نبود جواب سوال ما رو بده؟
میخوام همراه با سرویس تیونینگ کنم
اگه میشه سریع جواب بدید که کارم لنگه

یا هوووووووووووووووووو

cao-cao
14-06-2010, 12:44
سلام به همه
دوست من تو اون سایت همه چی رو توضیح دادم میتونید راحت بخونید اگه جاییش گنگ بود بگو تا بهت بگم

جناب‎ cao cao ‎ ‎البته‎ ‎ببخشید‎ ‎چون‎ ‎اسم‎ ‎کوچیکتونو‎ ‎نمیدونم‎ ‎.‎ ‎دوشاخه‎ ‎قسمتی‎ ‎که‎ ‎رفته‎ ‎تو‎ ‎تنه‎ ‎لق‎ ‎میزنه‎ ‎.‎ ‎وقتی‎ ‎ترمز‎ ‎جلو‎ ‎میگیرم‎ ‎اوج‎ ‎خودشه‎ ‎.‎ ‎راستی‎ ‎این‎ ‎روغن‎ ‎رو‎ ‎باید‎ ‎کجا‎ ‎ی‎ ‎کمک‎ ‎بریزیم؟‎ ‎...
والا شما باید یکمی اون قسمتی رو که کرپی به تنه وصل شده رو شل کنید و بعد اون پیچ بالا رو یواش یواش سفت کنید تا لقی گرفته بشه این کار رو باید با احتیاط بکنی اگه زیاد سفت کنی فرمون نمیچرخه
تو فکر اینم واسه واسه سوالات اموزش تصویری بذارم راحتتر باشه بچه ها البته اون سایت
اسمم سهرابه
البته باید برسی کرد ساجمه ها صدمه ندیده باشن

سلام دوستان
میخواستم بدونم برای تیونینگ کردن دوچرخم چقدر خرجم میشه
اصلا چجوری باید تیونینگش کنم؟ :دی

یا هووووووووووووووووو
شما یه عکس از چرخت بذارببینیم بعد روش نظر میدیم ولی من از الان میگم فک نکنم کاره درستی باشه

SHILER.
14-06-2010, 16:12
سهراب خان می شه آدرس اون سایتی رو که گفتین لطف کنی.متشکر

eleboys
15-06-2010, 11:11
دوستان کسی میدونه ست کامل دنده و ایمنی (ترمز) از محصولات شیمانو حالا با کیفیت مختلف (آلتوس،آسرا، دئور و...) الان توی بازار چند هست؟
مدل سنگاپور یا مالزی. ژاپنیش هم گیر میاد؟ چه قیمتی...

PaRkOr
15-06-2010, 15:38
شما یه عکس از چرخت بذارببینیم بعد روش نظر میدیم ولی من از الان میگم فک نکنم کاره درستی باشه
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

cao-cao
16-06-2010, 06:52
خوب الان مشکل این چرخ چسه که میخوای دست کاریش کنی؟

crash00
16-06-2010, 10:22
با سلام
من لاستیک و تیوپ رو از طوقه در آوردم هر چی طو قه رو می بینم تاب نمیبینم البته تابشم در حد چند میلیمتره ولی خوب تابه دیگه چجودی لنگیشو بگیرم.
راستی تیوپم هم marvick duro هست گفتی مار ویک یا کتدا یعنی مارویک خوبه؟؟؟؟؟
دوست عزیز چقدر مایه داری می خوای تیون کنی زیاد داری بده به ما:10: اگرم نمی دیدی بگو پولت چقدره مثلا می تونی اسرم ایکس زیرو 3x10 بگیری؟ یه جفت طوقه 700تومنی بندازی و لاستیکای 300-400 تو منی یا بیشتر یا مثلا دوشاخ rock shox reba xx dual airاگه کمتر از این حرف هاست طرفش نرو البته حرف سهراب شرطه:46:

آقا سه راب کجای دوشاخ رو باید روغن کاری کرد کلا با عکس اگه بتو نی بگی باید کجاها رو روغن و کریس کاری کرد ممنون میشم.:11:
راستی دو چرخه ی خودت چیه؟؟؟ مال برادر شانگفی چی؟؟

psp2004
16-06-2010, 18:40
آقا سهراب همون طور که گفته بودید برای تعمیر لقی دوشاقه اول پیچ روی دوشاخه را به آرومی سفت کنم تا جایی که فرمون به راحتی بچرخه بعدش هم پیچ کرپی را . ولی من پیچ دوشاخه را تا ته ته هم که سفت میکنم نه چرخش فرمون سفت میشه و نه لقی درست میشه .(البته این را بگم که داداشم دوشاخه دو چرخه هامون را عوض کرده تقریبن از اون موقع این لقیه دوشاخه واسه من دردسر شده)

cao-cao
17-06-2010, 07:00
با سلام
من لاستیک و تیوپ رو از طوقه در آوردم هر چی طو قه رو می بینم تاب نمیبینم البته تابشم در حد چند میلیمتره ولی خوب تابه دیگه چجودی لنگیشو بگیرم.
راستی تیوپم هم marvick duro هست گفتی مار ویک یا کتدا یعنی مارویک خوبه؟؟؟؟؟
دوست عزیز چقدر مایه داری می خوای تیون کنی زیاد داری بده به ما:10: اگرم نمی دیدی بگو پولت چقدره مثلا می تونی اسرم ایکس زیرو 3x10 بگیری؟ یه جفت طوقه 700تومنی بندازی و لاستیکای 300-400 تو منی یا بیشتر یا مثلا دوشاخ rock shox reba xx dual airاگه کمتر از این حرف هاست طرفش نرو البته حرف سهراب شرطه:46:

آقا سه راب کجای دوشاخ رو باید روغن کاری کرد کلا با عکس اگه بتو نی بگی باید کجاها رو روغن و کریس کاری کرد ممنون میشم.:11:
راستی دو چرخه ی خودت چیه؟؟؟ مال برادر شانگفی چی؟؟
بله مارویک خوبه
منم نظرم رو گفتم چرخ از لحاظ ظاهری سالمه نیازی به دست کاری نیست

آقا سهراب همون طور که گفته بودید برای تعمیر لقی دوشاقه اول پیچ روی دوشاخه را به آرومی سفت کنم تا جایی که فرمون به راحتی بچرخه بعدش هم پیچ کرپی را . ولی من پیچ دوشاخه را تا ته ته هم که سفت میکنم نه چرخش فرمون سفت میشه و نه لقی درست میشه .(البته این را بگم که داداشم دوشاخه دو چرخه هامون را عوض کرده تقریبن از اون موقع این لقیه دوشاخه واسه من دردسر شده)
فک کنم فهمیدم چیکار کردین شما وقتی کمکها رو داشتین میبستین مطمئنید همه چیو گذاشتید؟ ساچمه ها یا اون بوشا احتتمال خیی خیلی زیاد کمک برادر شما بلند تر بوده پیچ بالای کرپی نمیتونه سفت کنه حالا شکا وچند تا واشر زیر کرپی رو دست بزن ببین لق نمیزنه؟
تا وقتیم درستش نکردی دیگه سوار چرخ نشو چون احتمال صدمه زدن به پیشونی چرخت هست اون موق خر بیار باقالی بار کن میشه

---------- Post added at 07:00 AM ---------- Previous post was at 06:59 AM ----------

والا من چرخم جاینت بود دزدیدن الان دارم سره یه مریدا ساب 60 چونه میزنم که اگه بتونم بگیرم چرخه خیلی خوب نمونده احتیاج به تعمیرات اساسی داره که خیلی وقت گیره حالا باید دید که چی میشه

cao-cao
17-06-2010, 09:29

psp2004
18-06-2010, 11:52
فک کنم فهمیدم چیکار کردین شما وقتی کمکها رو داشتین میبستین مطمئنید همه چیو گذاشتید؟ ساچمه ها یا اون بوشا احتتمال خیی خیلی زیاد کمک برادر شما بلند تر بوده پیچ بالای کرپی نمیتونه سفت کنه حالا شکا وچند تا واشر زیر کرپی رو دست بزن ببین لق نمیزنه؟
تا وقتیم درستش نکردی دیگه سوار چرخ نشو چون احتمال صدمه زدن به پیشونی چرخت هست اون موق خر بیار باقالی بار کن میشه

آقا سهراب دستتون درد نکنه که جواب سوالامو دادید . حالا یه سوال ؟ این سر کرپی فرمون تا سر لوله ی دوشاخه چقدری باید فاصله داشته باشه ؟ آخه تو یکی از دوچرخه ها لوله دوشاخه حدود 2 میلی متری بالا تر از کرپی فرمونه و تو اون یکی دوچرخه سر لوله دوشاخه 1.2 سانتی متر پاین تر از سر کرپی فرمون هست. . اصلن اگر خیلی دردسر داره و دوچرخه ساز راحت میتونه درست کنه ببرم بدم به دوچرخه ای درستش کنه .. .... .. . . با تشکر

cao-cao
18-06-2010, 13:40
آقا سهراب دستتون درد نکنه که جواب سوالامو دادید . حالا یه سوال ؟ این سر کرپی فرمون تا سر لوله ی دوشاخه چقدری باید فاصله داشته باشه ؟ آخه تو یکی از دوچرخه ها لوله دوشاخه حدود 2 میلی متری بالا تر از کرپی فرمونه و تو اون یکی دوچرخه سر لوله دوشاخه 1.2 سانتی متر پاین تر از سر کرپی فرمون هست. . اصلن اگر خیلی دردسر داره و دوچرخه ساز راحت میتونه درست کنه ببرم بدم به دوچرخه ای درستش کنه .. .... .. . . با تشکر

نه فهمیدم چیکار کردین الان تو اون دوچرخه ای که لوله دوشاخ بالاتره شما لقی دارین و این درسته شما یا کمک رو نیم سانت کوتاه کنید که فک میکنم سخت باشه براتون یا اینکه یه دونه واش 4 میلیمتری بگیر که فک میکنم 1000 تومن بشه بنداز زیر کرپی که کرپی از دوشاخ بیاد بالاتر اگه متوجه نشدی بگو واست تصویری بگم:10:

cao-cao
18-06-2010, 14:52
سلام به همه
دوستان بالاخره با هر دردسری بود ما هم دوباره یه چرخ گرفتیم با همه دردسراش
حالا دونه دونه معرفی میکنم واسه علاقه مندان

---------- Post added at 02:52 PM ---------- Previous post was at 02:51 PM ----------

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] omponents+RD+RD-M771-SGS_600x450_v1_m56577569830636949_dot_jpg.bm.512.3 84.gif
Model Number RD-M771-GS
Series DEORE XT
Shifting Action Top Normal
Mount Type Drop-out
Maximum Sprocket 34T
Minimum Sprocket 11T
Front Difference 22T maximum
Total Capacity 33T
Guide Pulley sealed ceramic bushing
Tension Pulley sealed bearing
Pulley Bolts stainless steel
Pulley Bolts Retainer
Bracket Body aluminum/painted
Bracket Pivot Seal single O-ring
Plate Body aluminum/painted
Plate Pivot Bolt steel
Plate Pivot Seal single O-ring
Outer Link aluminum/painted
Inner Link aluminum/painted
Link Pin Bushings fluorine coated (4)
Outer Plate aluminum/anodized
Inner Plate aluminum/anodized
Average Weight 228g
ساخت ژاپن

psp2004
18-06-2010, 18:17
آقا سهراب من تو هر دو تا دو چرخه لقی دارم هم اونی که سر لوله دوشاخه پایین تره هم اونی که بالاتره فک کنم ساچمه هاش هم تو هر دوتا دوچرخه سالم باشن . فاصله استاندارد سر لوله دوشاخه تا سر کرپی باید 0.5 سانت باشه دیگه ؟ یه تلاش دیگه هم میکنم ببینم چی میشه ... واقعن خیلی خیلی ممنون .. راستی دوچرخه جدیدتون هم مبارک...

saieed_ahmadi
18-06-2010, 23:01
سلام به همه

---------- Post added at 02:52 PM ---------- Previous post was at 02:51 PM ----------

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] omponents+RD+RD-M771-SGS_600x450_v1_m56577569830636949_dot_jpg.bm.512.3 84.gif
Model Number RD-M771-GS
Series DEORE XT
Mount Type Drop-out
Maximum Sprocket 34T
Minimum Sprocket 11T
Total Capacity 33T
Pulley Bolts Retainer
Plate Pivot Bolt steel
Average Weight 228g
ساخت ژاپن

آقا تبریک می گم :26::7::33: بلاخره کوزه گر ما هم یه کوزه شکسته برای خودش کنار گذاشت:46: حالا سهراب جان اگه حالش رو داشتی اکس دوچرخه خودت رو هم بزار و بگو کجاهاش احتیاج به تعمیر داره . راستی چند خریدیش؟

SHILER.
19-06-2010, 15:50
سلام به همه

Model Number RD-M771-GS
Series DEORE XT
Mount Type Drop-out
Maximum Sprocket 34T
Minimum Sprocket 11T
Total Capacity 33T
Pulley Bolts Retainer
Plate Pivot Bolt steel
Average Weight 228g
ساخت ژاپن

سهراب جان مبارکه.ایشالاه چرخش واست بچرخه.منتطره معرفی کاملش هستیم.

cao-cao
19-06-2010, 17:37

---------- Post added at 05:34 PM ---------- Previous post was at 05:31 PM ----------

لاستیک

Designed with World Champion Christoph Sauser, the CrossMark is the dramatic evolution of the Cross Country racing tire. The nearly continuous center ridge flies on hardpack, yet has enough spacing to grab wet roots and rocks. The slightly raised ridge of side knobs offers cornering precision never before seen on a tire this fast.

* Fast rolling center ridge - front or rear
* Raised side knobs for better cornering
* Lightweight Ultimate Sidewall Technology

وزن 705 گرم بدون تیوپ

---------- Post added at 05:37 PM ---------- Previous post was at 05:34 PM ----------

دیسک
وزن 160 گرم

cao-cao
19-06-2010, 17:52
طبق عوض کن
* Wide link design Deore M531 front mountain bike derailleur
* Wide pivot link design for greater torsional rigidity improves shifting response and service life
* Multi-fit compatibility means that this front derailleur will fit any frame type or seat tube size
* Cable routing can be used with frames built for top or bottom pull derailleurs
* Mega9 drivetrain compatibility
* Reinforced steel chain guide offers high strength and rigidity for improved shiftingresponse
* Maximum capacity of 22 teeth, and up to 48 tooth chainring
* Weight: 171 grams

---------- Post added at 05:49 PM ---------- Previous post was at 05:44 PM ----------

توپی
300 گرم

---------- Post added at 05:52 PM ---------- Previous post was at 05:49 PM ----------

اینم دیسکشه
هر چی گشتم وزنشو چیدا نکردم

cao-cao
19-06-2010, 18:02
اینم پنجه هاشه البته رو چرخ فعلا نبستم
در حالت کلی فعلا پدرم درو مده از 3 شنبه دارم روش کار میکنم روز جمعه هم کامل روش کار کردم
اشکالاش اینا بوده
لوله زینش به خاطر استفاده نا درست کج شده بود اصلاح شد
شانژمانش تنظیم نبود سیم دنده کلا عوض شد و تنظیم شد ماند یه روز علاف بودم که دوتا سیم ردیف کنم انقدر بد نگهداری شده بود
دیسکاش اصلا تنظیم نبود و لنتاش تموم شدهتنظیم شدن تا بعئا پول دستم بیاد لنت بخرم
توپی عقب و جلو لق بود بازش کردم گریس کاری کردمش تمیز شدن ساچمه هاش وگیواش باید عوض بشن ولی فعلا کار میکنن تا بعد یه فکری به حالش بکنم
لاستیککاش 30% بیشتر نمونده تیوپاش رو عوض کردم تو لاستیکاشم تمیز کردم یه تیوپ رو بردیدم انداختم داخلش بهد تیوپ نو انداختم اینم فعلا کار میکنن تا بعد
کلا چرخ رو روغن کارش کردم ولی فعلا یکمی کار داره
یه لوله زین نو باید بگیرم چون این از یه حدی چایین تر نمیره چون خانومم میخواد سوار بشه نمیتونه
روغن ترمزشم باید عوض بشه
لاستیکم میخواد
فعلا یکمی پول موجود نیست تا حقوق بگیریم ببینیم چقدرش میمونه
اگه کسی تو ضیح خواصی میخواد بگه
قربانه همه سهراب

cao-cao
19-06-2010, 18:28
Frame --Sport Utility-Disc
Size --[14]-16-18-20-22-[24]-16L-18L-[20L]
Color --1. Orange/Black 2. White/Shiny Dark Silver
Fork --RST Gila ML 80 Lockout
BB Set --Shimano LP28
B-Lever --attached
Brake-F --Shimano M485 180 Hydraulic
Brake-R --Shimano M485 160 Hydraulic
C-Housing --SP40 w/Nose in RD
Chain --Shimano CN-HG53
Chainguard --NO
Chainwheel --Shimano M442 44-32-22
DERA-F --Shimano Deore 31.8
DERA-R --Shimano XT Top Normal
Freewheel --Shimano CS-HG50-9 11-32
Bar-End --XM Speed
Grip --Merida New
H-Bar --XM Speed CEN 31.8 Flat 600
H-B Stem --XM Speed CEN 31.8 17
Head Set --A-Head OS
Hub-F --Shimano RM65 centerlock
Hub-R --Shimano RM65 Centerlock
Pedal --XC Steel
Rim --Disc Double Black
Saddle --SUB Art
Seat Clamp --M QR
Seat Post --Alloy CEN 27.2
Shifter-F --Shimano Deore rapidfire
Shifter-R --Shimano Deore rapidfire
Spoke --Stainless Silver
Tire-F --CST C1455 2.1
Tire-R --CST C1455 2.1
Hardware --Stainless
Packing --95%
وزن کمکشم 2.300 گرم هستش
فک نکنم چیزی دیگه موده باشه

mahdishata
19-06-2010, 19:36
ممنون بابت حوصله ایی که به خرج میدی
چند خریدی اینو؟
نوش چنده؟

Life24
19-06-2010, 19:40
امروز رفتم دوچرخه دیدم
دوستان تو سایت یک دوچرخه زده بودن ترمز هم دیسکی بود فکر کنم رالی بود 300 تومن
ما رفتیم ئورچخه روشی یک مشت دوچرخه نشون داد
بعد یکی بود 300 تومن ولی ترمز دیسکی نبود
میگفت دیسکی بخواهی 400 هست حداقلش.

saieed_ahmadi
19-06-2010, 21:10
سلام سهراب جان دست درد نکنه با این همه حوصله
داداش این بابایی که چرخ رو ازش خریدی خودش تنها این بلا رو سر دوچرخه خوبی مثل مریدا اورد یا شریکم داشت !!!:31:
هیج جا از بدنه اش بدون اسیب دیدگی نبود :19:.
حالا چند خریدیش رفیق؟

saieed_ahmadi
19-06-2010, 21:15

نه دوست عزیز من دوچرخه ام viva element هست. ترمز هاش هم دیسکی خیلی هم ازش رازی هستم نمی دونی هر روز چه بلاهایی که سرش نمی ارم . من تو شهرستان اینو 330 خریدم.

pedramgolchin
19-06-2010, 21:33
سلام دوستان و اساتید عزیز (سهراب جان ...)
لطف کنید یه دوچرخه خوب تا سقف 350 بهم معرفی کنید
مشخصات خودم:
قد 179
وزن 72
عاشق پله بالا پایین کردن
منظورم اینه که تنش محکم باشه
مرسی از کمکتون

fmps
19-06-2010, 21:37
سلام دوستان
این عکس دو چرخه من هست [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
ازش راضی هستم ولی میخوام بهتر بشه مخصوصا سرعتش
چی میتونم بکم؟

Ehsan756
20-06-2010, 00:21
سلام بچه ها
من امروز رفتم يه دوچرخه viva گرفتم 380000 تومن!!!
متاسفانه بدون داشتن هيچگونه اطلاعاتي درمورد دوچرخه...:9:
مدلشو نميدونم ولي يه Elite يا Elice روي تنش نوشته كه هرچي سرچ كردم همچين مدلي پيدا نكردم!!!!:23:
ولي نميدونم چرا حس ميكنم اينقدرا نمي ارزه
فكر ميكنم فروشندهه كلاه سرم گذاشت!!!:24:
بچه ها خواهشا كمك كنيد ببينم بايد چيكار كنم، كجاهاشو بايد چك كنم براي مطمئن شدن از اصلي بودن قطعاتش و اينكه اصلا قيمت اين دوچرخه اينقدر هست يا نه؟؟؟؟
جلوش نوشته ميد اين تايوان
چنتايي عكس ازش ميزارم (البته اگه بشه) بي زحمت يه نگاهيم به عكسابندازين ونظرتونو بگين
وافعا ممنون ميشن اگه زود جواب بديد كه اگه دوچرخه خوبي نيست تا دير نشده برم پسش بدم:13:
راستي دوچرخم كوچيك نيستا چون از بالا ازش عكس گرفتم اينطوري بنظر مياد:46:
يه دنيا تشكر:11:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Ehsan756
20-06-2010, 00:42
راستي يه چيز ديگه
سرعتشم اونطور كه ميخواستم زياد نيست :41:
viva كلا اينطوريه؟؟؟
نميشه يه كاري كرد سرعتش بيشتر بشه؟؟

اقلا يه كيلومترشمار نزاشتن روش ببينيم سرعتمون چفدره :19:

PaRkOr
20-06-2010, 01:32
سلام دادا

راستي يه چيز ديگه
سرعتشم اونطور كه ميخواستم زياد نيست [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](40).gif
viva كلا اينطوريه؟؟؟

اقلا يه كيلومترشمار نزاشتن روش ببينيم سرعتمون چفدره [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](25).gif
خوب خریدی
شانژمانت چیه؟
مطمئن باش کمک هات فوق العاده ان. من هم همین کمک رو دارم.
رینگ هات هم مثل خودمه. اما متأسانه اگه تاب بر داره، دیگه درست بشو نیست.
اصفانیم دیگه.:دی خیالت تخت. خوب خریدی. از کجا خریدی حالا؟
یا هووووووووووووو

cao-cao
20-06-2010, 07:36
ممنون بابت حوصله ایی که به خرج میدی
چند خریدی اینو؟
نوش چنده؟
خواهش میکنم
والا این از ترکیه اوده من 400 گرفتم با کلی بد بختی اشنا بودن و این حرفا
فک میکنم اونی که داره مریدا میده لوازمش این نباشه تو ایران
اونجوری که دوسان میگفتن 700 هست تو ایران

سلام سهراب جان دست درد نکنه با این همه حوصله
داداش این بابایی که چرخ رو ازش خریدی خودش تنها این بلا رو سر دوچرخه خوبی مثل مریدا اورد یا شریکم داشت !!!:31:
هیج جا از بدنه اش بدون اسیب دیدگی نبود :19:.
حالا چند خریدیش رفیق؟
400 چرا یکمی خط و خش داشت

امروز رفتم دوچرخه دیدم
دوستان تو سایت یک دوچرخه زده بودن ترمز هم دیسکی بود فکر کنم رالی بود 300 تومن
ما رفتیم ئورچخه روشی یک مشت دوچرخه نشون داد
بعد یکی بود 300 تومن ولی ترمز دیسکی نبود
رالی چرخ خوبیه
الان یه سری جدید امانو هم وارد شده

سلام دوستان و اساتید عزیز (سهراب جان ...)
لطف کنید یه دوچرخه خوب تا سقف 350 بهم معرفی کنید
مشخصات خودم:
قد 179
وزن 72
عاشق پله بالا پایین کردن
منظورم اینه که تنش محکم باشه
مرسی از کمکتون
330 امانو

راستي يه چيز ديگه
سرعتشم اونطور كه ميخواستم زياد نيست :41:
viva كلا اينطوريه؟؟؟

اقلا يه كيلومترشمار نزاشتن روش ببينيم سرعتمون چفدره :19:
اقا مگه ماشینه شما هر چی پا بزنی راه میره موتور و ماشین نیست که بگی چقدر سرعت داره:11:

pedramgolchin
20-06-2010, 08:34
سهراب جان ممنون
این امانو که معرفی کردید باقیمت 330 ،چه مشخصاتی داره؟؟
ست چی هستش؟
میشه یه عکس یا سایت سازندش رو واسم بزارید؟
خیلی لطف کردید
ممنون

cao-cao
20-06-2010, 08:44
یه عکس ازش دارم تو گوشیمه برم خونه میزارم الان سر کارم

pedramgolchin
20-06-2010, 09:06

مرسی سهراب جان
پس شما اینو پیشنهاد میکنید؟از هر لحاظ تو این رنج قیمت خوبه؟
مشخصاتش رو هم بگی ممنون میشم و اینکه از کجا بخرم

fmps
20-06-2010, 09:36
سلام دوستان
Giant TCX 2 ایران هست؟؟
قیمت دارین؟
تبریز نمایندگی داره؟
نظرتون راجع به اون چیه؟

Life24
20-06-2010, 10:39
خوب cao-cao عزیز
یعنی این بابا گرون گفته؟ یا مارک بهتری بوده ؟

Ealireza2003
20-06-2010, 11:43
آقا من در به در شدم سره خرید دوچرخه ...
میخاستم Giant Yukon بگیرم شرکت تموم کرده
یکی دو جا دیسکش رو داشتن ...
اما جالب اینه که Alivo بود ... اینی که تو سایته Acera هست ....

والا من موندم تو کارشون ..

تو شهری که من هستم یکی دوتا دوچرخه فروشی بیشتر نیست

این چند مدل رو گزاشته برای فروش
از همه خشکل تر کنندل هست
میدونم تقلبی هست ... ولی خیلی خشکله

ببینید از اینا هیچ کودوم به درد میخوره ؟
این رو 390 میداد

اینو 400 میداد

حالا سوال من اینه تا 470 - 500 تومن بودجه چی بخرم
این ویوا خوبه ؟
کنندل که حتی اسمش رو بد نوشتن !!! DELL نیست تو سایتش DALE هست ...
با این قطعات ارزش خرید به این قیمت رو دارن ؟

قدم 170
وزنم : 80
حرکات نمایشی و بپر بپر هم نمیکنم ...

اگه مدل بهتری با این بودجه میشه خرید بگید
مرسی

Life24
20-06-2010, 11:55
خوب cao-cao عزیز
یعنی این بابا گرون گفته؟ یا مارک بهتری بوده ؟
اره
مارکش یادم اومد
کندل اگر درست گفتم بود میگفت 300
ولی من چون ترمز دیسکی دوست دارم .این که نشون داد تو دلم ننشست.
400 بود دیسکی بود ترمزش.
حالا این مارکش یعنی بهتره بوده یا گرون گفت؟
این بود

Armin_1990
20-06-2010, 12:20
دوستان چه جوري ميشه از يك دوچرخه معمولي به صورت ثابت استفاده كرد؟

crash00
20-06-2010, 14:58
سلام
پایین تر از تورنی sisه
آقا این دایره ها که به دسته دنده ی آقای fmps وصله چیه کلا اون سوراخ های اضافی رو بعضی دسته دنده ها چیه (البته بیشتر فدیمی ها)
من دوچرخمو بردم تعمیر گاه بعد از اینکه لنگیشو گرفتم بازم با لاستیک و کمی هم خود طوقه می لنگید بردم یارو گفت لنگی لاستیکه کاریش نمیشه کرد.
مجددا می پرسم کجای دو شاخ رو باید روغن کاری کرد .
نکته جالب به تعمیر کاره گفتم پس روغن و گریس کاریش کن گفت کجاشو:18: اصلا نمی دونست چی به چیه:31:

حالا من از صمیم قلب از آقا سهراب می خوام که این کارای سرویس و نگه داری دوچرخه رو با تصویر آموزش بدهند:11:

cao-cao
20-06-2010, 15:12
سلام
پایین تر از تورنی sisه
آقا این دایره ها که به دسته دنده ی آقای fmps وصله چیه کلا اون سوراخ های اضافی رو بعضی دسته دنده ها چیه (البته بیشتر فدیمی ها)
من دوچرخمو بردم تعمیر گاه بعد از اینکه لنگیشو گرفتم بازم با لاستیک و کمی هم خود طوقه می لنگید بردم یارو گفت لنگی لاستیکه کاریش نمیشه کرد.
مجددا می پرسم کجای دو شاخ رو باید روغن کاری کرد .
نکته جالب به تعمیر کاره گفتم پس روغن و گریس کاریش کن گفت کجاشو:18: اصلا نمی دونست چی به چیه:31:

حالا من از صمیم قلب از آقا سهراب می خوام که این کارای سرویس و نگه داری دوچرخه رو با تصویر آموزش بدهند:11:

اون دایره ها نشانگر دنده هستش چیزه خاصی نیست
واسه اموزش هم چشم یکمی وقتم پره زندگیو این حرف ولی میزارم چشم

cao-cao
20-06-2010, 15:20
آقا من در به در شدم سره خرید دوچرخه ...
میخاستم Giant Yukon بگیرم شرکت تموم کرده
یکی دو جا دیسکش رو داشتن ...
اما جالب اینه که Alivo بود ... اینی که تو سایته Acera هست ....

والا من موندم تو کارشون ..

تو شهری که من هستم یکی دوتا دوچرخه فروشی بیشتر نیست

این چند مدل رو گزاشته برای فروش
از همه خشکل تر کنندل هست
میدونم تقلبی هست ... ولی خیلی خشکله

ببینید از اینا هیچ کودوم به درد میخوره ؟
این رو 390 میداد

اینو 400 میداد

حالا سوال من اینه تا 470 - 500 تومن بودجه چی بخرم
این ویوا خوبه ؟
کنندل که حتی اسمش رو بد نوشتن !!! DELL نیست تو سایتش DALE هست ...
با این قطعات ارزش خرید به این قیمت رو دارن ؟

قدم 170
وزنم : 80
حرکات نمایشی و بپر بپر هم نمیکنم ...

اگه مدل بهتری با این بودجه میشه خرید بگید
مرسی
490 بده مریدا tfs 100 بخر حالشو ببر

اره
مارکش یادم اومد
کندل اگر درست گفتم بود میگفت 300
ولی من چون ترمز دیسکی دوست دارم .این که نشون داد تو دلم ننشست.
400 بود دیسکی بود ترمزش.
حالا این مارکش یعنی بهتره بوده یا گرون گفت؟
این بود

اقا به خدا دیسک همچین چیز خوفی نیست که فکر میکنی تنظیمش پدر ادم رو در میاره بعدم شما یه چرخ بخر که جای دیسک رو داشته باشه بعد خودت با اون 100 تومن اختلاف یه دیسک توپ بخر بنداز روش نه این دیسکای در پیت چینی که با جونت بازی کنی اصلا با ترمز دوچرخه شوخی نکن وا قعا توصیه برادرانس
دیسکم حتما برند معروف بگیر این دیسکایی که تو بازار اصلا دیسک نیست بتونم یه مقاله کامل براتون میذارم
ولی باید بهم وقت بدین

pedramgolchin
20-06-2010, 17:11

مرسی سهراب جان
پس شما اینو پیشنهاد میکنید؟از هر لحاظ تو این رنج قیمت خوبه؟
مشخصاتش رو هم بگی ممنون میشم و اینکه از کجا بخرم

سهراب جان منو یادتون رفتش
فردا میخام بخرم خیلی لنگ جواب شما هستم

Ealireza2003
20-06-2010, 17:19
Edited...................

Ehsan756
20-06-2010, 18:16
اقا مگه ماشینه شما هر چی پا بزنی راه میره موتور و ماشین نیست که بگی چقدر سرعت داره:11:

درسته خودمم ميدونم كه موتورو ماشين نيست نياز به تذكر شما نيست ولي شما از يه حدي كه سريعتر نميتوني ركاب بزني،نه؟؟؟
من منظورم سريعتيه كه تو اون لحظه به بعد داري.. :9:

Ehsan756
20-06-2010, 18:22
سلام بچه ها
من امروز رفتم يه دوچرخه viva گرفتم 380000 تومن!!!
متاسفانه بدون داشتن هيچگونه اطلاعاتي درمورد دوچرخه...:9:
مدلشو نميدونم ولي يه Elite يا Elice روي تنش نوشته كه هرچي سرچ كردم همچين مدلي پيدا نكردم!!!!:23:
ولي نميدونم چرا حس ميكنم اينقدرا نمي ارزه
فكر ميكنم فروشندهه كلاه سرم گذاشت!!!:24:
بچه ها خواهشا كمك كنيد ببينم بايد چيكار كنم، كجاهاشو بايد چك كنم براي مطمئن شدن از اصلي بودن قطعاتش و اينكه اصلا قيمت اين دوچرخه اينقدر هست يا نه؟؟؟؟
جلوش نوشته ميد اين تايوان
چنتايي عكس ازش ميزارم (البته اگه بشه) بي زحمت يه نگاهيم به عكسابندازين ونظرتونو بگين
وافعا ممنون ميشن اگه زود جواب بديد كه اگه دوچرخه خوبي نيست تا دير نشده برم پسش بدم:13:
راستي دوچرخم كوچيك نيستا چون از بالا ازش عكس گرفتم اينطوري بنظر مياد:46:
يه دنيا تشكر:11:

بابا دم شما گرم اقلا يكدومتون يه خط جواب واسه من مينوشتين :31:
HELP ME PLZ!!!!!!! :19: :33: :31:

cao-cao
20-06-2010, 18:23
اینم واسه دوستانی که در خواست روغن کاری کمک رو داشتن تصوریه
اگه متجه نشدین بگین کامل تر نشون بدم

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

cao-cao
20-06-2010, 18:33
سلام به شما دوست گلم
والا مریدا یه کافیکش بیشتر تو ایران نمیاد اونی که میبینی تو فروشگاهای خارج ایرانه اینجا هر چی بهت بدن چیزی نمیتونی بگی چون انحصاری وارد میشه واسه خریدش من بهت چیشنهاد میکنم یه سر بیای تهران لازمه اومدی هم میتونی جاینت ببینی هم مریدا هر کدوم رو خوشت اومد میخری

cao-cao
20-06-2010, 18:41
اینم برای روغن کاری زنجیر فقط لازم به ذکره که دوستان واسه داشتن یه چرخ سالم همیشه سعی کنید حداقل دو ماه یکبار زنجیر رو با نفت یا گازوییل بشورید بعد خوب خشکش کنید و یکمی روغن بزنید خودرو و طبق رو هم همینطور با نفت خوب بشورید تا مثل روز اول نو و تمیز بشه کثیفی عمر اون رو خیلی میاره پایین
اینم فیلم اموزشی
به نوشته ها خیلی خوب دقت کنید :31:

Ealireza2003
20-06-2010, 18:56
سهراب جان من تهرانم بیام از این چیزا سر در نمیارم ....
بعد اگرم اونجا خریدم مشکل حملش تا اینجاس ...

شما فروشگاهی نمیشناسی که tfs 100 رو داشته باشه ازش بخرم ؟

زنگ زدم پویا سایکل گفت فقط ساب 40 با ست Alivio دارم
این مدل ها رو معلوم نیست کی بیارم ...

آقا در مورد اون کنندل هیچی نگفتین ها.....
تقلبی هست یا نه ؟
با گارانتی فروشنده ارزش خرید داره ؟
مدل استینگش از لحاظ قطعات خیلی به tfs 100 نزدیکه
ارادت

cao-cao
20-06-2010, 19:35
والا دوست من
کنندل یه برند چینی خودتم که میدونی جنس 3-4 چین هست چس نمیشه به عنوان یه چرخ حرفه ای تو این رنج قیمت بهش نگاه کرد شما کدوم شهری؟
جاینت یا جیتان هم تو دسترست نیست؟

pedramgolchin
20-06-2010, 20:13
سهراب جان من میخام دوچرخه رو قسطی بخرم
اون مدل امانو رو این آقایی که قراره قسطی بده نداشت گفت باید سفارش بده
الان خودش نمایندگی جیتان و رالی رو داره
به نظر شما بهترین گزینه واسه من به نسبت پولی که دارم همین امانو هستش؟؟؟
شما تایید میکنید اینو؟به نسبت ویوا و جیتان و رالی سرتره؟
اگه تا 400 بتونم هزینه کنم نمیتونم یه چرخ خوشگل از مریدا یا جاینت یا جیتان بگیرم؟:5:
مرسی سهراب جان
شرمنده عزیزم

cao-cao
20-06-2010, 20:42
نوکرم
والا چر خهای زیادی تو این رنج هست امانو رالی ویوا اورلرد
من خودم به ترتیب یگم اول اورلرد
رالی
ویوا امانو
شما باید ببینی کدوم چرخ و کدوم رمک دمه دست شما هست اون بگیری
شما اون مدلایی که داره رو بذار و یه عکس کامل بده بعلاوه قطعاتش
ببینیم میشه کمکی کرد
دشمنت شذمنده

Ealireza2003
20-06-2010, 22:24
من سیرجانم
اینجا فقط ویوا و کنندل هست

شاید کرمان بتونم جیتان پیدا کنم

نظرت راجب ساب 40 چیه؟
جایی نمیشناسین که tfs 100 داشته باشه ؟

ارادتمند

cao-cao
20-06-2010, 22:30
والا ساب 40 از ویوا و رای خیلی بهتره باید ببینی با چه مدلی از ژتان میخوای مقایسه کنی اگه بوجت میرسه ساب 40 بگیر اگرم نه جیتان و رالی

saieed_ahmadi
20-06-2010, 23:40
سهراب جان دست از بابت فیلم ها درد نکنه عالی بود . عالی :11:

Ealireza2003
20-06-2010, 23:57
ساب 40 وی بریک بهم 430 قیمت دادن ..

cao-cao
21-06-2010, 07:01
دوستان پاسخهاتون رو نقل قول کنید انقدر زیاد شد قاتی پاتی شد
شلوغ نکنید حاجتا قاتی پاتی میشه من پارسال حا..... شدم :دی
ساب 40 ====>>> 430؟؟؟؟
فک کنم یکمی بالاست ولی باید ببینی خودت بیای نمایندگی بخری ببری اونجا چقدر در میاد زمان هزینه و.....
راستی بچه ها دیشب از یه منبع یه خبری به دستم رسید که میگفت ورود دوچرخه میخواد ممنوع بشه اگه اینجوری بشه میره بالا قیمت اگه میخواین بگیرین یکمی دست بجنبونین
البته راست و دروغش پای خودش

pedramgolchin
21-06-2010, 09:27
ساب 40 ====>>> 430؟؟؟؟
فک کنم یکمی بالاست ولی باید ببینی خودت بیای نمایندگی بخری ببری اونجا چقدر در میاد زمان هزینه و.....
راستی بچه ها دیشب از یه منبع یه خبری به دستم رسید که میگفت ورود دوچرخه میخواد ممنوع بشه اگه اینجوری بشه میره بالا قیمت اگه میخواین بگیرین یکمی دست بجنبونین

سلام سهراب جان
شما یه لطف کن مدل چرخایی که تو پست بالا به ترتیب دادی رو بگو با ست لوازمش و قیمتش چون این فروشنده گفتش که میتونه واسم بیاره،ممنون عزیزم
من تا 400 حالا یکم بالا پایین میخام هزینه کنم اونم قسطیه:21::20:
این اورلرد بهتره یا ساب 40 ؟؟چون از وقتی این تاپیک رو دنبال کردم خیلی اسم ساب40 رو دیدم:11: (سهراب جان ظاهرش هم واسم خیلی مهمه ،نمیخام ضایع باشه)
بازم جا داره ازتون تشکر کنم
مرسی

cao-cao
21-06-2010, 09:33
اقا خواهش
شما که میخوای قسطی بخری و زیبایی و کاراییش واست مهمه بیا برو همون ساب 40 رو بگیر قال قضیه رو بکن
مبارک باشه :دی

pedramgolchin
21-06-2010, 09:45
اقا خواهش
شما که میخوای قسطی بخری و زیبایی و کاراییش واست مهمه بیا برو همون ساب 40 رو بگیر قال قضیه رو بکن
مبارک باشه :دی

یعنی توی همه اینایی که معرفی کردید این بهتره تو این رنج قیمت؟؟با چه ست لوازمی بخرم؟اصلا ست داره یا همش یکیه؟
میشه خصوصیات این ساب 40 رو بهم بگید
سهراب جان فکر کن داری واسه داداشت چرخ انتخاب میکنی:10::10:همینو بگیرم؟؟؟؟؟؟؟؟قیمتش چنده؟

Ealireza2003
21-06-2010, 10:31
ساب 40 ====>>> 430؟؟؟؟
سهراب جان نمایندگی کرمانم زنگ زدم 430 قیمت داد
گفت ستش Alivio هست

برم بگیرم یا گرونه ؟

موقع خرید به چی دقت کنم .

ارادت.

pedramgolchin
21-06-2010, 10:34
نمایندگی مریدا تو ایران
Iran (entire Middle-East)
POOYA CYCLE COMPANY
No. 163, Sattarkhan Ave,
Tehran, IRAN

Tel: +00-98-21-6642.8800 (5 LINES)
Fax: +00-98-21-6642.9434

info@pouyacycle.com

---------- Post added at 05:59 PM ---------- Previous post was at 05:55 PM ----------

دوست من
من پیشنهاد میکنم با یکمی هزینه بیشتر یا ساب 400 بگیرید یا جاینت xtc این دوتا بهترین گذینه ها هستند ولی اگه میتونید یکمی جستجو کنید تنه hfs بگیرید اون وقت تا عمر دارید دعام میکنید این تنه ماله سال 2008 هستش ولی انصافا تو سواری خیلی عالیه من خودم 2 ماه استفاده کردم هر جور فساریم بگید بهش اوردم اخ نمیگه خود مریدا 5 سال گارانتی تنه بهتون میده

سهراب جان داشتم این تاپیک رو دوباره مرور میکردم که این پست شما رو دیدم
این همون ساب 40 هستش یا ساب 400 یه چیز دیگست؟؟
اگه فرق دارن میشه بگید چه مزایایی نسبت به ساب 40 داره و چقدر تفاوت قیمت داره؟
مرسی

cao-cao
21-06-2010, 11:34
اونجا یه صفر زیادی تایپ شده اشتباه تایپیه

cao-cao
21-06-2010, 14:40
دوستان چه جوري ميشه از يك دوچرخه معمولي به صورت ثابت استفاده كرد؟

ارمین جان ببخشید که ندیدم شما هم میتونی خودت یه دستگاه درست کنی که من پیشنهادم اینه که خودت درست کنی ولی اگه بخوای بخری یه چیزی هست به نام قر قره که میتونی بخری و ثابت کنی چرخت رو

pedramgolchin
21-06-2010, 17:31
اونجا یه صفر زیادی تایپ شده اشتباه تایپیه

سهراب جان فکر کنم حسابی سرتون رو درد آوردم که دیگه به بقیه سوالا جواب ندادید
قیمت این چنده؟بهترین گزینه تا 450 همینه؟
این همون ساب 40 هستش: ؟
قول میدم دیگه سوال نکنم:11::11::11::11::11::11:

cao-cao
21-06-2010, 19:36
قول میدم دیگه سوال نکنم:11::11::11::11::11::11:

بله این همونه
گزینه مناسبیه البته جاینت هم هست ولی نمیخوا سر در گمت کنم رو همین فکر کن خوبه
این چه حرفیه شما تا ابد هم بپرسی من زنده باشم پاسخگو هستم ورزشکار باید صبور باشه
من خیلی صبرم زیاده:10: هر سوالی داری بپرس رو دربایستی نکن اصلا

camry
21-06-2010, 19:43
دوست من این گزینه ی خیلی خوبیه من خودم یکشو دارم واقعا ازش راضیم
و اگه از من میشنوی حتما اینو بگیر
البته همونطور که دوستمون گفت جاینتم هست اما گرونه و اوناییشم که ارزونه در مقایسه با مریدا خیلی خوب نیستن
پس بهترین گزینه همین
:11:

Life24
21-06-2010, 20:37
با این سن و سال هنوز بابای ما مخالفت میکنه با خرید دوچرخه
با اینکه پولش هم از خودم هست تازه
میگه 400 نده دوچرخه - زده میشی
آدم به کی بگه حرف دلش؟

salmanam
21-06-2010, 22:15
به نظر من اگه بتونی خودت جمع کنی خیلی بهتر

Ealireza2003
22-06-2010, 00:41
یه ساب 40 خریدم
430

چقدر زینش سفته
چرا رو دنده سبک میزنی طبق عوض کن جلو خر خر میکنه ؟؟

cao-cao
22-06-2010, 06:49
یه ساب 40 خریدم
430

چقدر زینش سفته

مبارکه
به زینش عادت میکنی
شما نباید بیشتر از یه حدی زنجیر رو بدی بالا زنجیرت همیشه باید و یه خط مستقیم باشه
اصول رو رعایت کنی صدا نمیده:10:

---------- Post added at 06:49 AM ---------- Previous post was at 06:48 AM ----------

راستی عکس یادت نره فقط ریسایز کن زیاد جا نگیره و صفحه راحت بیاد بالا

Life24
22-06-2010, 08:13
به نظر من اگه بتونی خودت جمع کنی خیلی بهتر
کل پولش از کار خودم هست والا

pedramgolchin
22-06-2010, 09:11
یه ساب 40 خریدم
430

چقدر زینش سفته

دوست عزیز مبارکت باشه
ایشالا چرخت واست بچرخه
عکس حتما بزار و مزایا و معایبش رو هم واسمون بگو که منم میخام بخرم

Ealireza2003
22-06-2010, 10:51
دوست عزیز مبارکت باشه
ایشالا چرخت واست بچرخه
عکس حتما بزار و مزایا و معایبش رو هم واسمون بگو که منم میخام بخرم

چشم ...
عصر باهاش برم بیرون حتما یه ریویو مینویسم ..

ببخشید یه سوال داشتم
چطوری میشه روی این مریدا گلگیر و جک بست ؟

قم قمه بصورا دیفالت روش نیست :( ??

ارادت

cao-cao
22-06-2010, 11:15
چشم ...
عصر باهاش برم بیرون حتما یه ریویو مینویسم ..

ببخشید یه سوال داشتم
چطوری میشه روی این مریدا گلگیر و جک بست ؟

قم قمه بصورا دیفالت روش نیست :( ??

ارادت
رو جرخ حرفه اي جك كلكير نميبندن
بست قمقمه بايد داشته باشه قمقمه هم اشانتيون هست به همراه كلاه بايد از فروشنده ميكرفتيد ولي اكرم نداد شما نميتونين اعتراضي داشته باشين
شاد باشيد
يه ليست مشخصات بذار براش يه ريوو بنوسم

caca_caca888
22-06-2010, 11:25
من يه اورجين 40 پژو دارم
خوبه؟

cao-cao
22-06-2010, 11:49
من يه اورجين 40 پژو دارم
خوبه؟

جرا بايد بد باشه شما يه جند تاعكس بذار اسم لوازم رو هم بنويس در بارش بحث و تبادل نظر كنيم

Ealireza2003
22-06-2010, 12:44
رو جرخ حرفه اي جك كلكير نميبندن
بست قمقمه بايد داشته باشه قمقمه هم اشانتيون هست به همراه كلاه بايد از فروشنده ميكرفتيد ولي اكرم نداد شما نميتونين اعتراضي داشته باشين
شاد باشيد
يه ليست مشخصات بذار براش يه ريوو بنوس
بدون جک کجا بزارمش :18:
فروشنده نامرد هیچی نداد
حتی قم قمه
قرار بود 400 بده پشیمون شد 430 داد...:19:

اشتباه از خودم بود نمایندگی اصلیش نرفتم .... :13:

cao-cao
22-06-2010, 13:15
بدون جک کجا بزارمش :18:
فروشنده نامرد هیچی نداد
حتی قم قمه
قرار بود 400 بده پشیمون شد 430 داد...:19:

اشتباه از خودم بود نمایندگی اصلیش نرفتم .... :13:

باید تکیش بدی به دیوار
میشه روش جک بست ولی به نظر من زشتش نکن دوچرخه حرفه ای زیباییش به سادگیشه و سبکیشه
خوب بهت گفتم برو نمایندگی بگیر

salmanam
22-06-2010, 13:46
سلام
منم موافقم
اگه از جایی هم بپری معمولا صدا میده

---------- Post added at 02:46 PM ---------- Previous post was at 02:44 PM ----------

دوستان کسی قیمت لوازم ترمز دیسک deor داره و دسته ترمز xt ?

SHILER.
22-06-2010, 17:20
سلام سهراب جان.راستش من با این دوچرخم(viva ultra) زیاد میرم تو خاکی.تو دست اندازها زنجیرم خیلی سرو صدا می کنه.نمی دونم زنجیرم شله یا از شانجمانه.شانجمان رو تنظیمش کردم ولی بازم حل نشد.به یه دوچرخه فروشی هم نشون دادم گفت زنجیر مشکلی نداره.چیکار کنم؟

caca_caca888
22-06-2010, 17:51
جرا بايد بد باشه شما يه جند تاعكس بذار اسم لوازم رو هم بنويس در بارش بحث و تبادل نظر كنيم
چه قدر اسمامون شبيه همه!!!!
لوازمو بنويسم؟! خوب بدنش كه همون براي خود چرخه.
من يه زينش رو عوض كردم (دزديدن) . با دسته هاش (اون جايي كه دستمون روش قرار ميگيره)(مال خودش خيلي بد بود)
بيشتر وسايلاش شيمانو هست.
راستي لقمه هاشم عوض كردم(براي خودش شديدا ساويده شده بود ) البته لغمه هاي الانش خيلي خوب نيستند.
كلا چرخمو خاك گرفته.اما تقريبا هر روز سوار ميشم.
سالي يه بار نميشورمش.
راستي يه زمان ميگفتم چرخو نشوريد دستمال بزنيد.درسته؟

راستي فرمونم خيلي شل و وله.قديما اينطوري نبود!بي دسته رفتن سخت شده...

يه داستان يادم افتاد با دوچرخه بگم بخنديد.
من با سه تا از دوستام رفتيم كوه...
تو جاده كه بوديم (از شهرم خيلي دور شده بوديم) يهو سگا از چپ و راستمون ريختن وسط جاده مارو ميگي؟ از ماشينا جلو ميزديم.
فقط شانس آورديم خيلي دنبالمون نكردن. قلبم چنان دردي گرفت كه تا حالا اونجوري نشده بودم.
حالا رفتيم يه جا نشستيم اونجا غذارو درست كرديم خورديم . من به دوستم گفتم تلمبتو بده چرخم خيلي كم باده.
تلمبرو همين زدم به چرخ كل بادش خالي شد.(تلمبش خراب بود...ديوانه يه چكش نكرده بود:31:) ...
موقع برگشت يه گروه موتور سوار اومدن پيش ما . همشونم يه جورايي معتاد بودن:31: ...شانس گندمون اونام تلمبه نداشتن.
به ما گفتن بريد علف جمع كنيد برزيم تو لاستيكش:31: علف جمع كرديم ريختيم تو لاستيك.:31:
خيلي باحال بود.داشت شب ميشد كه تموم شد.ماهم هل شده بوديم...
اولاش راحت راه ميرفت. اما بعدش نفس ميگرفت. رسيديم سر جاده (جايي كه سگا بودن)
من سيخاي كبابو دستم گرفتم:31:
نامردا هركي فكر خودش بود. اونا كه عين خر رفتن .(البته حواسشون به منم بود اما وقتي از اون منطقه گذشتيم يهو دور شدن)...
يهو يه سگه از اون بالا(يكي از اون قبليا بود) منو كه ديد . يادش اومد از اون بالا عين اسب ميومد پايين.من يهو چرخم وايستاد:31: واقعا واستاد . قلبمم دوباره شديدا درد گرفت...ديدم يه سر پاييني يه كم جلوتره .سريع خودمو رسوندم بهشو با سگه خدافظي كردم.
بعد رسيديم به شهر توپي شكسته بود.(چه شانسي اوردم مارو فقط رسوند.) طوقه هه كه برا خودش عربي ميزد.
خلاصه ديگه چرخ نبود.
دادمش درست كردن.
اما ديگه مثل اولش نبود.
از اون موقع فرمونش خوب كار نميكنه!!!
يهو ميپيچهه...ميتونه از توپي جديد باشه؟

Ealireza2003
22-06-2010, 18:00
آقا دارم دیوونه میشم
فکر کنم طرف کرده تو پاچم ....

عکس رو ببینید ..

از Chain حدودا 10 - 12 تاش شکستگی و له شدگی داره
یه تعدادی که کلا کج و ما وج هستند
یه تعدادی هم بد تراشیده شدن و شکستگی داخل قوس دارن
جالب اینجاس که از کارخونه اینطوری هستند
چون روشون رنگ هم پاشیده شده

حالا یا تولید اون سری اینطوری بوده
یا توسط فروشنده تعویض شدن

ضمنا روش زده Dual SIS

دارم دیوونه میشم .
430 دادم العان میبینم اینطوری شده ...

چیکارش کنم ؟؟؟!؟!؟!

به فروشنده زنگ زدم و کلی دعوا کردم گفت فردا بیار ببینمش
ببرم پیشی پس بدم ؟

با Giant Yukon Disk عوض کنم ؟
Yukon Disk نارنجی داره قیمتش 500 هست
این کارو کنم ؟

مارک هایی مثل Truck چطور هستند ؟

مرسی

cao-cao
22-06-2010, 19:34
آقا دارم دیوونه میشم
فکر کنم طرف کرده تو پاچم ....

عکس رو ببینید ..

از Chain حدودا 10 - 12 تاش شکستگی و له شدگی داره
یه تعدادی که کلا کج و ما وج هستند
یه تعدادی هم بد تراشیده شدن و شکستگی داخل قوس دارن
جالب اینجاس که از کارخونه اینطوری هستند
چون روشون رنگ هم پاشیده شده

حالا یا تولید اون سری اینطوری بوده
یا توسط فروشنده تعویض شدن

ضمنا روش زده Dual SIS

دارم دیوونه میشم .
430 دادم العان میبینم اینطوری شده ...

چیکارش کنم ؟؟؟!؟!؟!

به فروشنده زنگ زدم و کلی دعوا کردم گفت فردا بیار ببینمش
ببرم پیشی پس بدم ؟

با Giant Yukon Disk عوض کنم ؟
Yukon Disk نارنجی داره قیمتش 500 هست
این کارو کنم ؟

مارک هایی مثل Truck چطور هستند ؟

مرسی
بابا سالمه مدلش همینه اونجوریه که دنده خوب عوض بشه نری ضایع میشیها اونم رنگ نیست ابه که میدن به قطعه که خشکه بشه نری تابلو میشیا رو طبقتم نگاه کن چندتاش کوچیک تره نری بگی اونا شکسته
یوکانم چرخ خوبیه میخوای بیشتر بدی میتونی یوکان بگیری

---------- Post added at 07:30 PM ---------- Previous post was at 07:27 PM ----------

چه قدر اسمامون شبيه همه!!!!
لوازمو بنويسم؟! خوب بدنش كه همون براي خود چرخه.
من يه زينش رو عوض كردم (دزديدن) . با دسته هاش (اون جايي كه دستمون روش قرار ميگيره)(مال خودش خيلي بد بود)
بيشتر وسايلاش شيمانو هست.
راستي لقمه هاشم عوض كردم(براي خودش شديدا ساويده شده بود ) البته لغمه هاي الانش خيلي خوب نيستند.
كلا چرخمو خاك گرفته.اما تقريبا هر روز سوار ميشم.
سالي يه بار نميشورمش.
راستي يه زمان ميگفتم چرخو نشوريد دستمال بزنيد.درسته؟

راستي فرمونم خيلي شل و وله.قديما اينطوري نبود!بي دسته رفتن سخت شده...

يه داستان يادم افتاد با دوچرخه بگم بخنديد.
من با سه تا از دوستام رفتيم كوه...
تو جاده كه بوديم (از شهرم خيلي دور شده بوديم) يهو سگا از چپ و راستمون ريختن وسط جاده مارو ميگي؟ از ماشينا جلو ميزديم.
فقط شانس آورديم خيلي دنبالمون نكردن. قلبم چنان دردي گرفت كه تا حالا اونجوري نشده بودم.
حالا رفتيم يه جا نشستيم اونجا غذارو درست كرديم خورديم . من به دوستم گفتم تلمبتو بده چرخم خيلي كم باده.
تلمبرو همين زدم به چرخ كل بادش خالي شد.(تلمبش خراب بود...ديوانه يه چكش نكرده بود:31:) ...
موقع برگشت يه گروه موتور سوار اومدن پيش ما . همشونم يه جورايي معتاد بودن:31: ...شانس گندمون اونام تلمبه نداشتن.
به ما گفتن بريد علف جمع كنيد برزيم تو لاستيكش:31: علف جمع كرديم ريختيم تو لاستيك.:31:
خيلي باحال بود.داشت شب ميشد كه تموم شد.ماهم هل شده بوديم...
اولاش راحت راه ميرفت. اما بعدش نفس ميگرفت. رسيديم سر جاده (جايي كه سگا بودن)
من سيخاي كبابو دستم گرفتم:31:
نامردا هركي فكر خودش بود. اونا كه عين خر رفتن .(البته حواسشون به منم بود اما وقتي از اون منطقه گذشتيم يهو دور شدن)...
يهو يه سگه از اون بالا(يكي از اون قبليا بود) منو كه ديد . يادش اومد از اون بالا عين اسب ميومد پايين.من يهو چرخم وايستاد:31: واقعا واستاد . قلبمم دوباره شديدا درد گرفت...ديدم يه سر پاييني يه كم جلوتره .سريع خودمو رسوندم بهشو با سگه خدافظي كردم.
بعد رسيديم به شهر توپي شكسته بود.(چه شانسي اوردم مارو فقط رسوند.) طوقه هه كه برا خودش عربي ميزد.
خلاصه ديگه چرخ نبود.
دادمش درست كردن.
اما ديگه مثل اولش نبود.
از اون موقع فرمونش خوب كار نميكنه!!!
يهو ميپيچهه...ميتونه از توپي جديد باشه؟

نامه بود نه !!!!!!
منم زیاد سگ دنبالم کرده بری طرف سگ خ.د سگه فرار میکنه عزیزم از شیمانو تورنیه تا xtr شیمانو هست منظورم مدلش هست
از اونجایی که میگی خرابه عکس بدار فک میکنم کرپیه فرمونت شله

---------- Post added at 07:34 PM ---------- Previous post was at 07:30 PM ----------

سلام سهراب جان.راستش من با این دوچرخم(viva ultra) زیاد میرم تو خاکی.تو دست اندازها زنجیرم خیلی سرو صدا می کنه.نمی دونم زنجیرم شله یا از شانجمانه.شانجمان رو تنظیمش کردم ولی بازم حل نشد.به یه دوچرخه فروشی هم نشون دادم گفت زنجیر مشکلی نداره.چیکار کنم؟

سلام عزیزم
زنجیر بخاطر فنر ژانزمانه اشکالی نداره طبیعیه ولی اگه مثل من خیلی رو اعصابت راه میره و دوست داری چرخت بی صدا باشه یه تیکه ابر دسته بخر از بنداز رو میله ای که رنجیر از روش رد میشه و یه چوری بندار که کله میله رو بگیره اکه نگرفتی بگو با تصویر نشون بدم
برای اندازه گیری زنجیر بکه اندازس یا نه یه فیلم میگیرم میدارم به زودی:10:

Ealireza2003
22-06-2010, 20:09
آقا دمت گرم
خدا خیرت بده راهنمایی میکنی

ازت خواهش دارم اینا رو ببین
مواردی که میگفتم رو عکس گرفتم .
بخدا 2 تا چرخ چینی خیلی ارزون دارم
هیچ کودوم اینطوری نیستن ...
این شکستگش داره توش :18:
راستی اینا مال اون قسمت که پا میزنیم هستا
همون که پدال ها بهش وصلن.

فک کنم بهش میگن Chain

شیمانو چرا اینا رو کج و کوله ساخته ؟؟؟ :18:

خواهش دارم ازت با دقت نگاهشون کنی ببینی همه چرخ ها اینطورین یا نه ...
ضمنا سفت کن سیم طبق عوض کن جلو هم مورد عنایت قرار گرفته و شکسته (یه پیچ ماننده ...)

دمت گرم اینا رو نگاه کن که اگه مورد دارن صبح برم پس بدم یا TFS 100 بگردم پیدا کنم یا ساب 40 یا Gitane 40
شایدم جاینت یوکن دیسک .

خدا خیرت بده

cao-cao
22-06-2010, 20:40
سلام
نوکرم
اقا به خدا از پشت سیستم و با عکس تشخیص خیلی کاره سختیه ببین چند تا از طبق خودم گذاشتم (چین یعنی رنجیر )
ببین دوست من اون شیارا و شکافا ماله اینکه خوب طبق عوض بشه و اینکار سریع تر باشه ولی چیزی که مثلا جنس چینی طبق شماست که اونقدر بیکیفیت ساخته شده حالا اگه واقعا دلت رو زده یوکان رو بگیر فک کنم یکمی بیشتر ارزشش رو داشته باشه اونجوریم که تو میگی شکستگی داره باور کن ماله ناشی بودن مونتاژ کاره
من نه از مریدا پول میگیرم نه از جاینت و.... هر دوشونم سوار شده که بماند
ولی فک کنم بری یوکان رو بگیری بهتر باشه تو که خرج کردی دیگه روزه شک دار نگیر البته اونم خوب اونجا وارسی کن تا بعدا به مشگل نخوری

Ealireza2003
22-06-2010, 20:52
سهراب جان روش مالزی زده .
بعد کاش از این شکاف هایی که رو مال شما بود داشت ...

اگه چینه برم ویوا یا کنندل چینی بخرم
با این قیمت ست کامل دئور داشتند ...
انقدر هم تمیز بود که نگو ...
هیچ کودوم از این موارد روش دیده نمیشد

متاسفانه این کامل شکسته
نگاه کنی یه تیکه کنده شده اومده اینور

یه سوال TFS 100 هم همینطوری کرو کثیف هست ؟

cao-cao
22-06-2010, 20:56
اگه با این قیمت ویوا با ست دئور میتونی بگیری بگیر
البته من قبول ندارم به شخصه اون مالزی که رون نوشته قابل قبول باشه باور کن مالزی همچین چیزی رو نمیسازه

یه چند تا عکس هم از خود چرخ میداشتی
ببین لوازمش با همونی که تو سایت هست یکیه؟
میخوای یه زنگ به پویا دوچرخ بزن ست لوازم رو چک کن

cao-cao
22-06-2010, 21:30
اقا الان زنگیدم یکی از دوستان 2-3 روز پیش مریدا بوده
لوازمی که روی چرخ هست باید الویو باشه جز ظبق
ساب 100 فعلا موجود نیست

pedramgolchin
22-06-2010, 21:41
اگه با این قیمت ویوا با ست دئور میتونی بگیری بگیر
البته من قبول ندارم به شخصه اون مالزی که رون نوشته قابل قبول باشه باور کن مالزی همچین چیزی رو نمیسازه

ببین لوازمش با همونی که تو سایت هست یکیه؟
میخوای یه زنگ به پویا دوچرخ بزن ست لوازم رو چک کن

سلام
سهراب جان اینجا که اوضا خیلی قمر در عقربه
این sub 40 که چینی و افتضاحه که با این اوصاف
عزیزم مگه این ساب 40 با ست کامل دِئور نیستش؟؟
استاد عزیز شما بهترین گزینه رو توی رنج 400-500 واسه سواری توی شهر اونم فقط واسه ورزش کردن چه چرخی میدونید؟؟؟
والسلام

samanajan
22-06-2010, 21:48
با سلام

میشه دوستان کمک کنند چگونه زنجیر دوچرخه را باز کنم می خواهم تمیزش کنم .

و چگونه یک دوچرخه را سرویس ماهانه کنم مانند ماشین کجاها را نگاه کنم به غیر از تایر و دنده ها جای دیگه هم هست .

یک سوال من یک دوچرخه دارم زده قطعات مال ساخت مالزی هستند مارک شیمانو و تایر مال تایون maxximo همچین مارکی بود
قیمت اینا چند است .
با تشکر

cao-cao
22-06-2010, 22:05
با سلام

و چگونه یک دوچرخه را سرویس ماهانه کنم مانند ماشین کجاها را نگاه کنم به غیر از تایر و دنده ها جای دیگه هم هست .

یک سوال من یک دوچرخه دارم زده قطعات مال ساخت مالزی هستند مارک شیمانو و تایر مال تایون maxximo همچین مارکی بود
قیمت اینا چند است .
با تشکر
عزیزم شما باید ببینی شیمانو تو چه رده ای هسا کد یا مدل قطعه رو بگو

سلام
سهراب جان اینجا که اوضا خیلی قمر در عقربه
این sub 40 که چینی و افتضاحه که با این اوصاف
عزیزم مگه این ساب 40 با ست کامل دِئور نیستش؟؟
استاد عزیز شما بهترین گزینه رو توی رنج 400-500 واسه سواری توی شهر اونم فقط واسه ورزش کردن چه چرخی میدونید؟؟؟
والسلام

والا به خدا منم گیج شدم
بابا اینجا اوضاع خیلی نا جوره یه 2-3 روز صب کنید یه سر برم نمایندگی مریدا ببینم چه خبره
جاینت چرخ خوبیه ولی یکمی قیمتش بالاست

Ealireza2003
22-06-2010, 22:08
چشم
اینم عکس ها و قعطات روش

این خود چرخه

اینم قطعات روش...

اگه میشه ببین Alivio هست یا نه
شانژمان که Alivio زده روش ..

فکر کنم آلتوس باشه ..
ارادتمند

GAME-GTR
22-06-2010, 23:19

سلام
این چه مدل چرخیه ؟
مدل خاصی هست یا از این مدلای معمولی؟
فقط میدونم روش نوشته peerless

psp2004
22-06-2010, 23:52
بانام‎خدا‎ ‎و‎ ‎سلام. ‎.‎ ‎آقا‎ ‎سهراب‎ ‎یه‎ ‎سوال‎ ‎من‎ ‎الان‎ ‎یه‎ overlord ‎مدل‎ fighter ‎دارم‎ ‎میارزه‎ ‎روش‎ ‎تا‎ ‎300‎ ‎تومن‎ ‎وسیله‎ ‎توپ‎ ‎بخرم‎ ‎ ‎یا‎ ‎400‎ ‎تومن‎ ‎بدم‎یه‎ ‎ساب‎ ‎40‎ ‎بخرم ‎

Ealireza2003
22-06-2010, 23:56
بانام‎خدا‎ ‎و‎ ‎سلام. ‎.‎ ‎آقا‎ ‎سهراب‎ ‎یه‎ ‎سوال‎ ‎من‎ ‎الان‎ ‎یه‎ overlord ‎مدل‎ fighter ‎دارم‎ ‎میارزه‎ ‎روش‎ ‎تا‎ ‎300‎ ‎تومن‎ ‎وسیله‎ ‎توپ‎ ‎بخرم‎ ‎ ‎یا‎ ‎400‎ ‎تومن‎ ‎بدم‎یه‎ ‎ساب‎ ‎40‎ ‎بخرم ‎
ساب 40 که به لعنت خدا هم نمی ارزه
من خریدم دیگه ..
صبح دارم میرم پس بدم
زیر 430 هم عمرا پیدا کنی
من خیلی گشتم ...

موفق باشید

Ealireza2003
23-06-2010, 00:20
ساب 40 که به لعنت خدا هم نمی ارزه
من خریدم دیگه ..
صبح دارم میرم پس بدم
زیر 430 هم عمرا پیدا کنی
من خیلی گشتم ...

موفق باشید
----------
سهراب جان من فردا دارم میرم کرمان
امکانش هست شمارت رو برام پ.خ کنی ؟
اونجا چیزی دیدم قبل از خرید ازت مشاوره بگیرم

ارادت

crash00
23-06-2010, 01:42

سلام
ببین آقا می خوای چی کاری بکنی اگه آخرین هارو می خوای مثلا با این پول باید یه جفت لاستیک یا دیسک بگیری که با دیسک قیمت دسته ترمز و دنده هم میشه میتونی هم یه جفت لا ستیک خفن با دیسک سیمی بگیری.

اون دو چرخه از این 100تومنی خالی بندیاس کپی های دانهیل هست اصل دانهیل قیمتش بالاست و تنه های خری داره:21:

آقا سهراب از زنجیرت که داره رو غن می چکه یا گریسه؟؟

دوستان پول اضافه دوچرخه اضافیی داشتند بدهن ما استفاده ی بهینه بکنیم:10:

همه دو ستان منتظر جواب سهراب باشند.راستی آقا این نهوه ی گرفتن صدای شانژمان و ظربشو یه بار بگو ما نفهمیدیم. در ضمن تو ناهمواری ها آگه از روی زین بلند شم احساس می کنم ضربه ی کمتری به تنه وارد میشه آیا درسته مخصوصا اگه مثلا از این جوب کوچیکاست دوشاخو فشار بدم توجوب خیلی ضربه ضعیف تر میشه لطفا مارا از رهنمود های خویش بهره مند سازید. آهان راستی بدون جک که کار پیش نمیره شما جک منو ببین ظاهر باهالی هم داره اگه مایه هم بیاد دستم دوچرخه آخرت بگیرم جک رو روش میبندم.با تشکر:11:

ps2w
23-06-2010, 09:32
سلام
من میخوام جاینت ایگوانا دیسک بخرم به نظر شما خوبه یا تو این رنج قیمت چیز بهتری هم میتونم انتخاب کنم مثلا مریدا اگه چیز بهتری داره لطفا مدلشو بگید. ایگوانا دیسک فک کنم قیمتش 740 باشه
ممنون:11:

Ealireza2003
23-06-2010, 12:56
خوب دوستان امروز رفتم کرمان
دوچرخه رو پس دادم و 80 سر دادم TFS 100 خریدم ....
فک کنم ست آسرا باشه با شانژمان Deore .

قطعاتش با پی دی اف مچ بود
خیلی کیفت ساخت خوبی هم داره

سعی میکنم به زودی عکس تهیه کنم ازش...

samanajan
23-06-2010, 13:27
شیمانو

ST-EF50-L
MALAYSIA
22.2

---------------------------------
شیمانو مدل SIS TOP - SWNG

======

زین نوع جنس ژله ای

====

کمک فنر مدل KS260
روی کمک فنر حک شده 650LBS / IN

=====

روز دنده نوشته شده 7Speed V-BRAKE

===

قیمت اینا چند است و چطوری یک دوچرخه را سرویس کنم منظورم چطوری و کجا ها را روغن کاری و تمیز کنم .

s-a-l-i-m
23-06-2010, 13:55
با 300 تومان چی میشه خرید که خوب باشه؟؟؟ { کمی بالا یا پایین مهم نیست }
بیشتر تو شهر هستم برای رفتن به سر تمرین و پیش دوستام می خوام ازش استفاده کنم .

Ealireza2003
23-06-2010, 13:58
تا 300 ویوا بر دار...

samanajan
23-06-2010, 14:26
از کجا میشه فهمید

که دوچرخه که خریدم اصل است

مارک دوچرخه من پژو است

cao-cao
23-06-2010, 16:01
سلام به همه دوستان الان محل كارم اومد خونه جواب همه دستان رو كامل ميكم

salmanam
23-06-2010, 19:40
هیچ کس نمیدونه؟

cao-cao
23-06-2010, 19:43
با سلام

با تشکر
تو صفحات قبل با فیلم نشون دادم روش روغن کاری رو

والا نمیدونم الا چرخ شما در چه حالیه و چرا میخوای خرجش کنی اگه سالمه و اذیت نمیکنه بهتره ازش لذت ببری و پولتو الکی خرج نکنی نهایتا یه جفت لاستیک نو بگیری و یه گریس کاری و روغن کاری بکنی

سلام

آقا سهراب از زنجیرت که داره رو غن می چکه یا گریسه؟؟

همه دو ستان منتظر جواب سهراب باشند.راستی آقا این نهوه ی گرفتن صدای شانژمان و ظربشو یه بار بگو ما نفهمیدیم. در ضمن تو ناهمواری ها آگه از روی زین بلند شم احساس می کنم ضربه ی کمتری به تنه وارد میشه آیا درسته مخصوصا اگه مثلا از این جوب کوچیکاست دوشاخو فشار بدم توجوب خیلی ضربه ضعیف تر میشه لطفا مارا از رهنمود های خویش بهره مند سازید. آهان راستی بدون جک که کار پیش نمیره شما جک منو ببین ظاهر باهالی هم داره اگه مایه هم بیاد دستم دوچرخه آخرت بگیرم جک رو روش میبندم.با تشکر:11:
نه احتمالا خاکه که با روغن مخلوط شده نمیدونم کجا رو میگی به زنجیر اصلا نباید گریس بزنی
بله تو نا همواری بلند شدن از روی زین باعث صدمه کمتر میشه و عمر چرخ رو هم بیشتر میکنه ولی تو جوب و ... رو کمک زیاد فشار نیار صدمه میبینه

cao-cao
23-06-2010, 20:37
از کجا میشه فهمید

که دوچرخه که خریدم اصل است

مارک دوچرخه من پژو است
شما یه چند تا عکس از لوازمهاتو با نامش بذارید

والا شما انتخابهای زیادی دارید
امانو
ویوا
اورلرد
تو فکر تهیه یه لیست کاملا هستم یه چند روزی کار میبره صبر داشته باشید اطلاعات خوبی بدست میارید

شیمانو

ST-EF50-L
MALAYSIA
22.2

---------------------------------
شیمانو مدل SIS TOP - SWNG

======

زین نوع جنس ژله ای

====

کمک فنر مدل KS260
روی کمک فنر حک شده 650LBS / IN

=====

روز دنده نوشته شده 7Speed V-BRAKE

===

قیمت اینا چند است و چطوری یک دوچرخه را سرویس کنم منظورم چطوری و کجا ها را روغن کاری و تمیز کنم .
سلام به شما
دوست من ست قطعات شما مدلهای معمولی شیمانو هست
برای روغن کاری هم تو چند تا پست قبل فیلم اموزشی هست

سلام
این چه مدل چرخیه ؟
مدل خاصی هست یا از این مدلای معمولی؟
فقط میدونم روش نوشته peerless
معمولیه عزیزم از اینایی که شبیه دانهیله

خوب دوستان امروز رفتم کرمان
دوچرخه رو پس دادم و 80 سر دادم TFS 100 خریدم ....
فک کنم ست آسرا باشه با شانژمان Deore .

قطعاتش با پی دی اف مچ بود
خیلی کیفت ساخت خوبی هم داره

سعی میکنم به زودی عکس تهیه کنم ازش...

مبارکه اقا چرخ شما مدل 2009 هست قیمت 495
مدل 2010 قیمت 530 هست و ست لوازمش فرق کرده

ps2w
23-06-2010, 21:07
آقا سهراب جواب مارو هم بده بی زحمت.:46:

samanajan
23-06-2010, 21:48
دوست عزی این نحوه بازکردن زنجیر را در کدام صفحه گذاشتی

من هر چی گشتم پیدا نشد تا صفحه 75 رفتم نبود

Ealireza2003
23-06-2010, 21:58
سهراب جان
امروز 10 کیلومتر با چرخ رفتم
خیلی خوب بود

فقط یه سوال دارم
چطوری میشه کمک رو قفل کرد

من پیچ قفل رو چرخوندم ... قفل شد
تو حرکت بازش کردم
دیگه میچرخونم قفل نمیشه :41:

یه سوال دیگه
راهنمایی برای تعویض دنده دارید ؟
من چطوری میتونم دنده رو سبک تر کنم

جلو 2
عقب 2یا 3 مثلا ...

متاسفانه گیر میکنه به طبق عوض کن جلو

جلو رو 3 کنم رو 2 و 3 عقب کار میکنه اما دیگه خیلی سفت میشه

ارادت

GAME-GTR
23-06-2010, 22:18
شما یه چند تا عکس از لوازمهاتو با نامش بذارید

معمولیه عزیزم از اینایی که شبیه دانهیله

دانهیل چیه ؟

قیمت عوض کن دنده چنده ؟ عوض کن جلو و عقب جفتشون چند در میان ؟

crash00
23-06-2010, 23:46
دانهیل چیه ؟

قیمت عوض کن دنده چنده ؟ عوض کن جلو و عقب جفتشون چند در میان ؟

دنده عوض کن عقب:شانژمان
دنده عوض کن جلو: طبق انداز

شانژمان تورنی من تو تهران قیمت دارم 10تومنه طبق اندازم تورنی یا سیس میتونی بگیری که اینم از 10فراتر نمیره البت شانژمان سیس اگه گیر بیاری ارزون تره کلا 17-18میشه.(باهزینه ی بستن)البته از این آشغالی ها هم می تونی بگیری کلا 10-12 هم نمیشه.
دانهیل به دو چرخه های فنر وسط میگن که از خصوصیاتشون تنه ی خفن و محکم دوشاخ فوق خفن ومعمولا ترمز های دیسک روغنی.همچنین فنر هایی که وسط دوچرخس بیشتر روغن و هوا یا مخلوط ایناسط. همین عکسی که یکی دو صفحه پیش سهراب تو پست اول صفحه داده بود دانهیل بود .
کاربردشم باهاش مثلا میرن پیست اسکی که تو تابستون برف نداره از اون بالا با سرعت میان پایین که جرات می خواد.(البته مثال گفتم)

GAME-GTR
24-06-2010, 00:34
دنده عوض کن عقب:شانژمان
دنده عوض کن جلو: طبق انداز

شانژمان تورنی من تو تهران قیمت دارم 10تومنه طبق اندازم تورنی یا سیس میتونی بگیری که اینم از 10فراتر نمیره البت شانژمان سیس اگه گیر بیاری ارزون تره کلا 17-18میشه.(باهزینه ی بستن)البته از این آشغالی ها هم می تونی بگیری کلا 10-12 هم نمیشه.
دانهیل به دو چرخه های فنر وسط میگن که از خصوصیاتشون تنه ی خفن و محکم دوشاخ فوق خفن ومعمولا ترمز های دیسک روغنی.همچنین فنر هایی که وسط دوچرخس بیشتر روغن و هوا یا مخلوط ایناسط. همین عکسی که یکی دو صفحه پیش سهراب تو پست اول صفحه داده بود دانهیل بود .
کاربردشم باهاش مثلا میرن پیست اسکی که تو تابستون برف نداره از اون بالا با سرعت میان پایین که جرات می خواد.(البته مثال گفتم)

منظورم اونه که روی دسته ی دوچرخس. شما همون رو میگی ؟
دنده رو عوض میکنه و شماره دنده رو نشون میده.

crash00
24-06-2010, 01:31
منظورم اونه که روی دسته ی دوچرخس. شما همون رو میگی ؟
دنده رو عوض میکنه و شماره دنده رو نشون میده.

آهان شما دسته دنده رو میگی اشتباه شد من فکر کردم اونایی رو میگی که مثلا تو عقب دوتا قرقره(چرخ دنده) داره و دنده های عقی رو با کشیدن و شل کردن سیم عوض می کنه
دسته دنده اگه مثل مال من بخوای17 تومنه تو صفحات قبل عکس دو چرخمو گذاشتم البته مدل های ارزون تر هم این رده داره و همچنین گرونتر اصلا می تونی دسته ترمز و دسته دنده رو جدا بگیری یا مثل مال من مخلوط که چینی هاش از7 شروع میشه بعد میره تا قیمت های بالا حدود 100تومن و البته جنسای بهتر .
بازم منتظر جواب سهراب باش.

psp2004
24-06-2010, 18:56
دوستان‎ ‎ساکن‎ ‎تهران‎ ‎اگر‎ ‎تعمیر‎ ‎گاه‎ ‎دوچرخه‎ ‎تو‎ ‎محله‎ ‎های‎ ‎گیشا‎ ‎.‎ ‎شهر‎ ‎ارا.‎ ‎‎_‎ستارخان‎ ‎.‎ ‎‎_ ‎تهران‎ ‎ویلا‎ ‎.‎_ ‎یا‎ ‎مرزداران‎ ‎میشناسید‎ ‎که‎ ‎چیزی‎ ‎حالیش‎ ‎باشه‎ ‎به‎ ‎من‎ ‎معرفی‎ ‎کنید‎ ‎که‎ ‎چند‎ ‎جایی‎ ‎که‎ ‎رفتم‎ ‎هیچ‎ ‎کدوم‎ ‎نتونستند‎ ‎مشکل‎ ‎دوشاخه‎ ‎چرخمو‎ ‎حل‎ ‎کنند.

arian007
24-06-2010, 20:18
سلام
من میخوام یه دوچرخه 26 برای پسرم بخرم تو شهر ما مارکهای زیادی وجود نداره و کلا دومارک zoom و کراس رو بهم پیشنهاد کردن میخواستم بدونم این دو مال کدوم کشورها هستن و آیا مارک خوبین؟ از اینها بهتر هم تو رنج قیمت زیر 300000 تومن چی هست؟

crash00
24-06-2010, 22:39
سلام
من میخوام یه دوچرخه 26 برای پسرم بخرم تو شهر ما مارکهای زیادی وجود نداره و کلا دومارک zoom و کراس رو بهم پیشنهاد کردن میخواستم بدونم این دو مال کدوم کشورها هستن و آیا مارک خوبین؟ از اینها بهتر هم تو رنج قیمت زیر 300000 تومن چی هست؟
با سلام خدمت شما دوست عزیز
دمت گرم که میخوای دوچرخه بخری و با تحقیق این کارو انجام می دی برای پسرت
این زووم تازگی ها من دیدم یعنی از اردیبهشت به این ور نمی دونم چیه ملی کراس خوبه تحت لیسانس فکر کنم جاینت تولید می کنه
ولی تو این رنج قیمت به نظر من شما overlord بگیری بهتره حواست باشه به هیچ وجه(وجح) فنر وسط نگیری
فکرکنم overlord fighter با ست آسرا گیرت بیاد یاشایدم با شاژمان آویلوو و لوزم آسراویا آلتوس که اون ست آسرا احتمالش بیشتره تا 300 ویوا هم می تونی بگیری یعنی تو شهرتون ویوا یا اورلرد نیست؟؟؟

منتظر باش ببین نظر سهراب چیه:10:
داش سهرابم انگار اساسی به کانون خانواده اهمیت میده شما غیبت هاشو نادیده بگیرید:40:

arian007
25-06-2010, 09:20
با سلام خدمت شما از اینکه جوابم رو دادی ممنونم
ویوا رو همون مغازه داری که زوم رو داره داشت ولی میگفت این زوم شرکتش معتبرتره و ضمنا دنده های این دوچرخه مال شرکت شیمانو یا همچین چیزیه که خیلی معروفه و این زوم رو بهتر میدوونست باز هم اگه دوستان اطلاعی دارن ممنون میشم زودتر منو راهنمایی کنن

xvid
25-06-2010, 14:01
سلام
دوستان یه مریدا tfs دیدم که قیمتش حدود 600 بود
آیا کسی میتونه حدث بزنه که مدلش چیه؟

Ealireza2003
25-06-2010, 16:24
اینم از چرخ من

بسیار سبک
نرم
خوش دست و ....

:10:

crash00
26-06-2010, 12:22
سلام
سلام
نو یا دسته دو؟
اگه مدل چه سالی ولی احتمال می دم tfs300 مدل 2009بوده باشه /

pedramgolchin
26-06-2010, 16:14
اینم از چرخ من

بسیار سبک
نرم
خوش دست و ....

:10:

مبارک باشه
ازش راضی هستید؟
مزایا و معایبش رو میشه واسمون بگی؟
زینش راحته؟

Ealireza2003
26-06-2010, 16:21
مبارک باشه
ازش راضی هستید؟
مزایا و معایبش رو میشه واسمون بگی؟
زینش راحته؟
والا دیروز باهاش 13 کیلومتر رفتم
حتی عرق هم نکردم ..

من که خیلی راضیم
دنده ها بصورت اثتثنایی عوض میشن ..
زینش هم خیلی راحته
ساب 40 دقیقا یه تیکه آجر بود
این نرمه
اصلا ازیت نمیکنه

معایبی هم ....
فعلا چیزی ندیدم که بگم:10:

ali_3d
26-06-2010, 18:39
ساب 40 دقیقا یه تیکه آجر بود
جدا ؟
فرقشون تو چیاس !؟

چرا پس دادی ساب 40 رو؟ کلا مزخرف بود یا به قیمتش نمی ارزید ؟

psp2004
26-06-2010, 22:12
دوستان‎ ‎جایی‎ ‎را‎ ‎میشناسید‎ ‎تنه‎ ‎‎)‎فریم‎( ‎دوچرخه‎ ‎بفروشه‎ ‎.‎ ‎حدود‎ ‎قیمت‎ ‎یه‎ ‎تنه‎ ‎مثل‎ merida‎_‎ crossway _tfs ‎100‎‎_‎ sport- d ‎چنده

Ealireza2003
26-06-2010, 22:50
گمرک باید داشته باشه

psp2004
27-06-2010, 01:02
گمرک باید داشته باشه
گمرک‎ ‎چیزی‎ ‎پیدا‎ ‎نکردم‎ ‎.‎ ‎مریدا‎ ‎نمایندگی‎ ‎ش‎ ‎کجا‎ ‎هست.‎ ‎اصلن‎کجا‎ ‎میتونم‎دوچرخه‎ ‎هیبرید‎ ‎پیدا‎ ‎کنم ‎

crash00
27-06-2010, 16:59
گمرک‎ ‎چیزی‎ ‎پیدا‎ ‎نکردم‎ ‎.‎ ‎مریدا‎ ‎نمایندگی‎ ‎ش‎ ‎کجا‎ ‎هست.‎ ‎اصلن‎کجا‎ ‎میتونم‎دوچرخه‎ ‎هیبرید‎ ‎پیدا‎ ‎کنم ‎

سلام
این تلفن نمایندگی مریدا 02166428800 پویا سایکل اسمشه زنگ بزن آدرس بگیر گمرک تنه داره ها تو پاساژ رازی و پاساژ بقلیش حتی اون لوازم فروشای نبش کوچه البته اینا همه تو غلمستان بود ها.

ali_3d
27-06-2010, 20:42
جدا ؟
فرقشون تو چیاس !؟

چرا پس دادی ساب 40 رو؟ کلا مزخرف بود یا به قیمتش نمی ارزید ؟

علیرضا خان جواب مارو ندادیا

چقدر بود اختلاف قیمتشون !؟

Ealireza2003
27-06-2010, 21:34
علیرضا خان جواب مارو ندادیا

چقدر بود اختلاف قیمتشون !؟
من 80 سر دادم

ساب 40 مزخرف بود 100 رحمت به ویوا !!!
عکس هاش چند صفحه قبل هست

این TFS حتی راحت تر از ساب 40 هم هست ..
من هر روز دارم 12-15 کیلومتر باهاش گردش میکنم.
شتاب گیریش عالی هست ....
تعویض دنده هم عالی
زین عالی

از روی جو گیری صحبت نمیکنم ....
چیزی هست که منصفانه میگم ....

GAME-GTR
27-06-2010, 23:47

من این عوض کن ها رو خریدم. فکر نمیکنم جنس خوبی باشن.
واسه جا انداختنشون باید چیکار کنم ؟
لازمه این دسته رو دربیارم ؟

Ealireza2003
27-06-2010, 23:54

چند خریدی ؟
یه چیز تو مایه های مال منه ...

نصبش که کار مشکلی نیست ..
به بستش نگاه کن ..

GAME-GTR
28-06-2010, 12:37
چند خریدی ؟
یه چیز تو مایه های مال منه ...

نصبش که کار مشکلی نیست ..
به بستش نگاه کن ..

9 تومن گرفتم. شانژمان هم گذاشتم 25 تومن.

Ealireza2003
28-06-2010, 13:02
از شانژمانت عکس بگیر ببینم چی خریدی

GAME-GTR
28-06-2010, 16:11
شانژمان :

arian007
28-06-2010, 17:25
با عرض معذرت میخواستم بدونم دوچرخه ویوا چینیه یا نه ؟ اگه نه مال کدوم کشوره؟
دوچرخه کراس چی؟ آیا از ویوا بهتره؟
ویوا مدل تراول چرخ جلو و عقب هر دو ترمز دیسکی داره آیا این دسکی بودن برای دوچرخه خوبه یا نه؟ این مدل تراول چی خوبه برای پسرم بخرم؟
ممنون

Ealireza2003
28-06-2010, 17:28
ویوا مدل تراول چرخ جلو و عقب هر دو ترمز دیسکی داره آیا این دسکی بودن برای دوچرخه خوبه یا نه؟ این مدل تراول چی خوبه برای پسرم بخرم؟
نه دیسکی خوب نیست .

هم چین داره
هم تایوان ...

بگرد یه ست آسرا براش پیدا کن بخر .
قبلا زیر 300 دیده بودم ...
مدل FLY
موفق باشید

crash00
28-06-2010, 19:35
ممنون

با سلام نه آقا چینی نیست روی تنش هم حک شده ساخت تایوان چون پیشرفته ترین لوازم جوش آلو مینیوم تو تایوانه.
ببین آقا من خودم همین ویوا تراول رو دارم رنگش شبیه دو چرخه ی tfs100 مال آقای ealireza2003 هست .
تا جایی که من تو این تاپیک خوندم دیسک از هر لحاظ بهتره شما حتما دیسک بگیر.
ویوا تراول چند مدل دیسکش 225 خیلی بالا گفتم لوازمش چیه چند تا عکس از تنه شانژمان و.. بذار ببینیم داستان چیه.
250تومن مدل راتلن ال ایکس هم هست.همینطور ویوا اکسس اگه اکسس دیسک گیر اوردی بگیر.
کراس صددرصد از ویوا بهتره چون تحت لیسانس جاینت تولید می کنه شما قد و وزن پسرت هم بگو با سنشو تا ببینیم سهراب چی میگه.
شما تو فکر اورلرد فایتر باش
کجایی شما نمی تونی از تهران بخری با اگه تا 300 بیای توتهران میتونی ویوا المنت بگیری که داش سعید گرفته و راضیه.
شما هر سوالی داری بپرس اگه من بلد بودم با کسب اجازه از سهراب البته پاسخ میدم اگه هم نبودم بچه ها هستند در نهایت هم که کوزه گر ما آقا سهراب پاسخ گوی شماست

cao-cao
28-06-2010, 20:03
آقا سهراب جواب مارو هم بده بی زحمت.:46:
سلام به همه دوستان
اقایون معذرت میخوام این ند روزه نبودم دیگه خودتون میدونید خانه و خوانواده و زن و زندگی و..... دست رو ئلم نذار رررررر
دوست من با عرض پوزش سوالتون رو ندیدم

دوست عزی این نحوه بازکردن زنجیر را در کدام صفحه گذاشتی

من هر چی گشتم پیدا نشد تا صفحه 75 رفتم نبود
والا من روغن کاریش رو گذاشتم ولی چشم اونم برای شما تهیه میکن رو چشام
من تازه رسدم تهران واست سریع ردیفش میکنم

سلام
ایشالا پسرتون همیشه یالم و سلامت باشه
زووم تا اونجایی که من میدونم یه شرکت لوازم سازه نه چرخ ساز بهتره نگیری
مدل کراس رو هم اگه بگی بهتر میتونیم تصمیم بگیریم

با سلام خدمت شما دوست عزیز
دمت گرم که میخوای دوچرخه بخری و با تحقیق این کارو انجام می دی برای پسرت
این زووم تازگی ها من دیدم یعنی از اردیبهشت به این ور نمی دونم چیه ملی کراس خوبه تحت لیسانس فکر کنم جاینت تولید می کنه
ولی تو این رنج قیمت به نظر من شما overlord بگیری بهتره حواست باشه به هیچ وجه(وجح) فنر وسط نگیری
فکرکنم overlord fighter با ست آسرا گیرت بیاد یاشایدم با شاژمان آویلوو و لوزم آسراویا آلتوس که اون ست آسرا احتمالش بیشتره تا 300 ویوا هم می تونی بگیری یعنی تو شهرتون ویوا یا اورلرد نیست؟؟؟

منتظر باش ببین نظر سهراب چیه:10:
داش سهرابم انگار اساسی به کانون خانواده اهمیت میده شما غیبت هاشو نادیده بگیرید:40:
ما کوچیک شما هستیم ببخشید دیگه دیر به دیر میایم
بله فرمایش شما کاملا درسته کراس زیر نظر جاینت تولید میشه و تنه هاش اونایی که المینیومن تو تایوان تولید میشه

با سلام خدمت شما از اینکه جوابم رو دادی ممنونم
ویوا رو همون مغازه داری که زوم رو داره داشت ولی میگفت این زوم شرکتش معتبرتره و ضمنا دنده های این دوچرخه مال شرکت شیمانو یا همچین چیزیه که خیلی معروفه و این زوم رو بهتر میدوونست باز هم اگه دوستان اطلاعی دارن ممنون میشم زودتر منو راهنمایی کنن
خوب دوست من دو تا شرکت معتبر تو دنیا بیشتر لوازم نمیزنن یا شیمانو هست یا اسرم همچین چیزه خاصی نیست اکثرا شیمانو استفاده میشه

سلام
والا الان tfs 2010 100 530 هستش
مدلهای بالاترم داره شما حداقل سال ساخت یا شکل و شمایل رو میدادی بهتر میشد نظر داد

دوستان‎ ‎جایی‎ ‎را‎ ‎میشناسید‎ ‎تنه‎ ‎‎)‎فریم‎( ‎دوچرخه‎ ‎بفروشه‎ ‎.‎ ‎حدود‎ ‎قیمت‎ ‎یه‎ ‎تنه‎ ‎مثل‎ merida‎_‎ crossway _tfs ‎100‎‎_‎ sport- d ‎چنده

بله شما برای عوض کردن دسته دنده باید گریپ ها رو در بیارین

ممنون
بله تقریبا چینیه لی خوب شاید یه سری مدلهاش رو تایوانم بزنه
شما بگین کدوم مدل از کراس رو میخواین بخرین ما براتون تحقیق میکنیم
250 تا 350 هم میتونید امانو بگیرید
اورلرد هم هست

نه دیسکی خوب نیست .

هم چین داره
هم تایوان ...

بگرد یه ست آسرا براش پیدا کن بخر .
قبلا زیر 300 دیده بودم ...
مدل FLY
موفق باشید
میشه بگی رو چه استنادی میگی دیسک خوب نیست والا ما داریم الان از هیدرولیک استفاده میکنیم تا حالا مشکلی ندیدیم

با سلام نه آقا چینی نیست روی تنش هم حک شده ساخت تایوان چون پیشرفته ترین لوازم جوش آلو مینیوم تو تایوانه.
ببین آقا من خودم همین ویوا تراول رو دارم رنگش شبیه دو چرخه ی tfs100 مال آقای ealireza2003 هست .
تا جایی که من تو این تاپیک خوندم دیسک از هر لحاظ بهتره شما حتما دیسک بگیر.
ویوا تراول چند مدل دیسکش 225 خیلی بالا گفتم لوازمش چیه چند تا عکس از تنه شانژمان و.. بذار ببینیم داستان چیه.
250تومن مدل راتلن ال ایکس هم هست.همینطور ویوا اکسس اگه اکسس دیسک گیر اوردی بگیر.
کراس صددرصد از ویوا بهتره چون تحت لیسانس جاینت تولید می کنه شما قد و وزن پسرت هم بگو با سنشو تا ببینیم سهراب چی میگه.
شما تو فکر اورلرد فایتر باش
کجایی شما نمی تونی از تهران بخری با اگه تا 300 بیای توتهران میتونی ویوا المنت بگیری که داش سعید گرفته و راضیه.
شما هر سوالی داری بپرس اگه من بلد بودم با کسب اجازه از سهراب البته پاسخ میدم اگه هم نبودم بچه ها هستند در نهایت هم که کوزه گر ما آقا سهراب پاسخ گوی شماست

شما استاد مایی

یه سری عکس و کاتولوک تهیه کردم ماله 2010 هست اسکن کنم میذارم برای دوستان
دوستا چرخ خودم رو با نهایت تاسف به خاطر مسائل مالی میخوام بفروشم به بالاترین چیشنهاد و نقدی
والا ساب 60 هست شانژمان دئور xt ست لوازم دئور دیسک هیدرولیک دئور
طوقه عقبش مشکل داشت تعویض کردم الکس x2100 انداختم روش خودم 400 خریدم خودمم تقریبا دو هفته روش کار کردم و شوارش شدم مشکلی نداره تعمیر کال شده به دست خودم نه مغازه دار که بگم کم گذاشته لاسنیک عقبشم مستهلکه که اونم عوض میکنم برای خریدار تحویل تهرانه
اگرم کسی عکس لازم داره بگه بذارم
فقط سریع اگه پولی که لازم دارم جور بشه ز خر شیطون میام پایین و نمیفروشم به قول یه سری از دوستان

samanajan
28-06-2010, 22:30
والا من روغن کاریش رو گذاشتم ولی چشم اونم برای شما تهیه میکن رو چشام
من تازه رسدم تهران واست سریع ردیفش میکنم

من منتظر میشوم شما هر وقت وقت کردی بزاری ب

Ealireza2003
28-06-2010, 23:28
دوستان در اقدامی عجیب غریب عصر رفتم یه ویوا با ست کامل Deore برداشتم
توپی شانژمان و ... همه Deore هستند
توپی مال مالزی بود ..

خدایی کیفیتش ساختشون عالی بود .
قیمت 540
حالا در اولین فرصت عکس میگیرم ازش
رو بدنش زده Shimano :o
ضمنا ساخت تایوان هم بود ...

جالب اینجاس سواریش از مریدا خیلی بهتر نرمتر و لذتبخش تره !! :18:

میشه بگی رو چه استنادی میگی دیسک خوب نیست والا ما داریم الان از هیدرولیک استفاده میکنیم تا حالا مشکلی ندیدیم
سهراب جان هیدرولیک فرق داره
وگرنه دیسکی با VBrake تفاوت چندانی نداره

یه چیزی هم بخوره توش کج کولش کنه که دیگه تمومه ....

سهراب جان یه سوال راجب فورک پرسیده بودم که گویا ندیدیش ....
چطوری میشه قفلش کرد
من پیچ رو میچرخونم قفل نمیشه ...

ارادت

crash00
29-06-2010, 00:21
یا سلام خدمت استاد بزرگ
آقا نبودی گفتم رفتی پیش شانگفی:46:
درمورد لوازم که گفتی من یه مارک دیگه هم دیدم البته برا دسته دنده saige یه چیزی تو این مایه ها oyama هم که معرف حضوره.
من از کجا می تونم یه زین tfs100 2009 همون طرح آتیش گیر بیارم؟؟نمایندگی نداشت

آقا شیمانو یا اسرم تو رنجای فوق بالا یعنی sram x-0 یا ahimano xtr
دوشاخ xcm یا rock shox ???
یعنی چی می خوای بفروشی من هی یادم رفته بود تازه می خواستم بگم چرخش بچرخه ای بابا خرجت رفته بالا ها :41:

درهر صورت دوچرخه دار بمونی و بشی از نوع خفنش(یعنی دوچرخه خفن بیاد زیر پات)
عرایض تمام
یاعلی

ali_3d
29-06-2010, 03:17
سهراب جان پی ام مارو جواب دادی یه عکس از دوچرخت بزار، قیمت آخرشم بگو

مرسی :)

ps2w
29-06-2010, 10:29
سوالم این بود:
سلام
من میخوام جاینت ایگوانا دیسک بخرم به نظر شما خوبه یا تو این رنج قیمت چیز بهتری هم میتونم انتخاب کنم مثلا مریدا اگه چیز بهتری داره لطفا مدلشو بگید. ایگوانا دیسک فک کنم قیمتش 740 باشه
ممنون[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](17).gif
بیزحمت جواب بده سهراب جان
چرخ خودتم فک کنم بد نباشه اگه میشه یکم دربارش توضیح بده اگه خوبه همینو بخرم.:20:

psp2004
29-06-2010, 13:02
سوالم این بود:
سلام
ممنون[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](17).gif
چرخ خودتم فک کنم بد نباشه اگه میشه یکم دربارش توضیح بده اگه خوبه همینو بخرم.:20:
با نام خدا و سلام
اقا سهراب چند صفحه قبل یه توضیح کاملی درباره چرخشون دادند . ان شا الله مشکلشون حل بشه و مجبور به فروش چرخشون نشند .

.................................................. .................................................. ..................

راستی دوستان اگر میشه یه اموزشی برای باز کردن زنجیر بدید لطفن

cao-cao
29-06-2010, 20:43
سوالم این بود:
سلام

والا در اینکه ایگوانا چرخ خوبیه شکی نیست و تا اونجایی که من یادمه 670 بود حالا شاید بالا پایین شده
ولی به نظر من یکمی قیمتش بالاست این نظر شخصیه منه
در مورد چرخ خوم قابلی نداره ولی همجوری که گفتم مجبورم
توضیحات کامل رو قبلان دادم واسه خودم حدود 460-70 در اومده 450 میتونم بدم با توجه به اینکه دو هفته صرف بهینه سازیش کردم الان کاملا یه چرخ رو پاست اینم عکسهایی که گفتم دوباره میزارم امیدوارم کاملا وضح و گویا باشه

ps2w
30-06-2010, 10:20
میگم اقا سهراب دوچرخت نوش چنده؟

cao-cao
30-06-2010, 11:24
میگم اقا سهراب دوچرخت نوش چنده؟

والا پارسال 670 بوده الان فک کنم حدود 750 باشه ولی دقیق نمیدونم ولی اینو هم بگم برای اطلاع دوستان
مریدا تو سال 2008-9 لوازمی که داده بود رو چرخارو با 2010 فرق میکنه
برای مثال دوسته خوبمون tfs 100 رو خریدن 490 ولی الان 2010 شده 530 در صورتی که شانژمان ایشون دئور هست ولی الان رو 2010 الویو
و تا اونجایی که من خبر دارم دیگه رو ساب 60 سنتر لوک شیمانو نیست و دیسک به همراه توپی عوض شده دیسک فک کنم هیدرولیک تکترو باشه که نگهداریش واقعا سخته شما واسه شیمانو میری روغن ترمز دات 3 میخری 3 تومن ولی واسه اون باید مینرال بگیری 40 تومن(البته اضافه کنم تو xt va deor میشه دات 3 ریخت تو xtr باید مینرال بریزی)
و خیلی مسائل دیگه که باید به بعدش هم توجه کرد

psp2004
30-06-2010, 16:15
با نام خدا و سلام
دوستان قبلن ها که شانژمان عقب تنظیم میکردم پیچ h را که شل و سفت میکردم شانژمان تغییر میکرد ولی امروز که میخاشتم تنظیم کنم اصلن با شل و سفت کردن پیچ h شانژمان تغییری نمیکرد . یعنی پشت پیچ h دیگه چیزی نبود که بخاد رو ی اون فشار بیار یا فشار و کم کنه پشتش خالیه خالی بود و فقط یه پیچ بود که تو یه مهره بسته شده؟؟؟؟؟؟؟؟

mahdi9052
01-07-2010, 09:40
سلام عزیز ان به نظر شما این دوچرخه کراس خوب است یا نه؟قیمتش هم 370 میدن این هم عکس
دوشاخه : Rock Shox-Dart 1 سیستم ترمزها : AL-V-Brake سیستم دنده : DEORE-27 sp لاستیک : Kenda طوقه : مثلثی AL-Cross
:
دوشاخه : Rock Shox-Dart 1 سیستم ترمزها : AL-V-Brake سیستم دنده : DEORE-27 sp لاستیک : Kenda طوقه : مثلثی AL-Cross

بدنه : آلومینیومی Hydroform

ps2w
01-07-2010, 23:30
اقا منم رفتم یه مریدا tfs 300 خریدم 720 هزار تومن خداییش خیلی باحال بود.
یه سوال داشتم اگه میشه جوابمو بدین:
وقتی تایر میچرخه یه مقدار خیلی کمی دیسک به لنت میماله میخوام بدونم عادیه یا مشکل داره؟
متشکر

natani
03-07-2010, 01:25
آقا من قصد خرید دوچرخه دارم
دوستام بهم Matts TFS XC 100-D مریدا معرفی کردن!
قیمت و تجهیزات و ستاش و... چین؟
خوبه؟ بگیرم؟
باتشکر

cao-cao
03-07-2010, 06:56
سلام عزیز ان به نظر شما این دوچرخه کراس خوب است یا نه؟قیمتش هم 370 میدن این هم عکس
:

بدنه : آلومینیومی Hydroform

چرخ خوبیه
تایوانی هست

با نام خدا و سلام
دوستان قبلن ها که شانژمان عقب تنظیم میکردم پیچ h را که شل و سفت میکردم شانژمان تغییر میکرد ولی امروز که میخاشتم تنظیم کنم اصلن با شل و سفت کردن پیچ h شانژمان تغییری نمیکرد . یعنی پشت پیچ h دیگه چیزی نبود که بخاد رو ی اون فشار بیار یا فشار و کم کنه پشتش خالیه خالی بود و فقط یه پیچ بود که تو یه مهره بسته شده؟؟؟؟؟؟؟؟
اون برای تنظیم اینه که زنجیر از یه حدی پایینتر و بالاتر نره برای تنظیم شانژمان شما از پیچی که پشت اون هست استفاده کن

وقتی تایر میچرخه یه مقدار خیلی کمی دیسک به لنت میماله میخوام بدونم عادیه یا مشکل داره؟
متشکر
مبارکه
نه طبیعی نیست باید ببنی صفحه دیسکت سالمه یا نه اگه صاف بود یه مقدار کایپر رو جا به جا کن

آقا من قصد خرید دوچرخه دارم
دوستام بهم Matts TFS XC 100-D مریدا معرفی کردن!
قیمت و تجهیزات و ستاش و... چین؟
خوبه؟ بگیرم؟
باتشکر

فبس مدل ویبرکش مال 2010 قیمت 530 شانژمان الویو

crash00
03-07-2010, 09:57
[QUOTE=crash00;5095576]سلام
بب باشند.راستی آقا این نهوه ی گرفتن صدای شانژمان و ظربشو یه بار بگو ما نفهمیدیم. /QUOTE]

crash00
03-07-2010, 10:04
یا سلام خدمت استاد بزرگ
درمورد لوازم که گفتی من یه مارک دیگه هم دیدم البته برا دسته دنده saige یه چیزی تو این مایه ها oyama هم که معرف حضوره.
من از کجا می تونم یه زین tfs100 2009 همون طرح آتیش گیر بیارم؟؟نمایندگی نداشت

آقا شیمانو یا اسرم تو رنجای فوق بالا یعنی sram x-0 یا ahimano xtr
دوشاخ xcm یا rock shox ???

عرایض تمام
یاعلی
آقا اینو دیدی یا نه؟؟؟

ps2w
03-07-2010, 11:20
میگم اقا سهراب دچرخه ای که خریدم خوبه یا نه قیمتش همینه دیگه؟
من دیسکو که دیدم صاف بود این کایپر چجوری جا به جا میشه؟:11::11::11::11::11:

Ealireza2003
04-07-2010, 00:55
متشکر
آقا یه چند تا عکس میزاری ؟

سهراب جان رکاب چرخم بعد از 100 کیلومتر راه رفتن شل شده
همون جایی که پا رو روش میزارن

چطوری سفت میشه ؟

mohsenp30
04-07-2010, 20:58
با سلام خدمت دوستان
آقا من چند ماهي است كه مي خواهم چرخ بخرم پيش نمايندگي مريدا در قزوين رفتم كه هي امروز و فردا مي كند ميگوييد چرخها پشت گمرك گير كرده نمايندگي مريدا در تهران هم زنگ زدم مي گويدساب 40 نداريم و اگر هم بياوريم كلي روي قيمت آن مي رود حال مي خواستم بيبينم در تران فقط نمايندكي ستار خان است كه چرخ مريدا دارد يا جا هاي ديگري هم هستند اگر آدرس جايي كه چرخ ساب 40 را موجود دارند بدهيد ممنون مي شوم
اگر نمايندگي و مدل چرخ جيانت حول و حوش 450 هزار تومان مي شود پيدا كرد
با تشكر فروان

Ealireza2003
04-07-2010, 22:15
ساب 40 نگیر
اگه نظرت رو مریدا هست مریدای سهراب رو بگیر
یا یه TFS 100 البته سعب کن Deor ش رو پیدا کنی و بگیری. 500 هست

تو نمایندگی ها نیست
اما دوچرخه فروشی های متفرقه دارن

موفق باشید

samanajan
04-07-2010, 22:31
با سلام سایتی یا فایل آموزشی نحوه بازکردن زنجیر باشد ندارید

با تشکر

crash00
05-07-2010, 00:23
سلام
فکر کنم giant yukan (یوکان) همین حدودا باشه
البت اگه مال سهرابو بگیری که بهتر.

cao-cao
05-07-2010, 07:39
با سلام سایتی یا فایل آموزشی نحوه بازکردن زنجیر باشد ندارید

با تشکر
سلام خدمت همه دوستان و معذرت بابت دير كردم
دوست من واقعا عذر منو ببذير

سلام
فکر کنم giant yukan (یوکان) همین حدودا باشه
البت اگه مال سهرابو بگیری که بهتر.
ببين يوكان هم مثل ساب ٤٠ دوجرخه شهريه فردا نيايد بكين بدرد نميخوره از اين حرفا مثل همين امانو و اورلرلرد با اسم يه شركت معتبر يه قيمتش نميرزه

[QUOTE=crash00;5095576]سلام
بب باشند.راستی آقا این نهوه ی گرفتن صدای شانژمان و ظربشو یه بار بگو ما نفهمیدیم. /QUOTE]
ببين بشت شانزمان يه بيج هست كه سيم از توش رد شده شما زنجير رو بجرخون اون رو كم كم شل وسفت كن

آقا اینو دیدی یا نه؟؟؟
والا اون اسمي رو كه شما كفتي نشنيدم تا حالا براي زينم يه سر كمرك بزن شايد بيدا كني ولي فك نكنم باشه جون خود مريدا سفارش داده

میگم اقا سهراب دچرخه ای که خریدم خوبه یا نه قیمتش همینه دیگه؟
من دیسکو که دیدم صاف بود این کایپر چجوری جا به جا میشه؟:11::11::11::11::11:
ببين كج بدنش تو ميليمتره هاا
يه عكس از كاليبرت بذار

آقا یه چند تا عکس میزاری ؟

سهراب جان رکاب چرخم بعد از 100 کیلومتر راه رفتن شل شده
همون جایی که پا رو روش میزارن

چطوری سفت میشه ؟
يه اجار بنداز به انتهاي ركاب بر عكس بجرخون سفت ميشه مطمءني طبق قامه شل نشده؟

با سلام خدمت دوستان
آقا من چند ماهي است كه مي خواهم چرخ بخرم پيش نمايندگي مريدا در قزوين رفتم كه هي امروز و فردا مي كند ميگوييد چرخها پشت گمرك گير كرده نمايندگي مريدا در تهران هم زنگ زدم مي گويدساب 40 نداريم و اگر هم بياوريم كلي روي قيمت آن مي رود حال مي خواستم بيبينم در تران فقط نمايندكي ستار خان است كه چرخ مريدا دارد يا جا هاي ديگري هم هستند اگر آدرس جايي كه چرخ ساب 40 را موجود دارند بدهيد ممنون مي شوم
اگر نمايندگي و مدل چرخ جيانت حول و حوش 450 هزار تومان مي شود پيدا كرد
با تشكر فروان

ببين دوست من ساب ٤٠يه جرخ شهريه جيزه خفني نيست فقط مريدا تو تهران وارد مينه شما همون ١٠٠ رو بخر ٢٠١٠ الان ٥٣٠ هست البته با لوازم الويو
البته ديشب كاتالوك مريدا رو كه نكاه ميكردم لوازم ساب ٦٠ عوض ده و رفته رو ساب ٨٠
يه جورايي بين خودمون بةشه عجب دزذايين اينا

mohsenp30
05-07-2010, 12:54
مرسي از توضيحتون
فقط دو چرخه زياد حرفه اي من نمي خوام و فقط ميخوام كارهاي روزمره ام را باهاش انجام بدم در ضمن 450 هم بيشتر ندارم اگر آدرس يكي از اين دوچرخ فروشي هاي متفرقه را هم كه اين دوچرخه را دارد را بدهيد ممنون ميشم

cao-cao
05-07-2010, 15:03
مرسي از توضيحتون
فقط دو چرخه زياد حرفه اي من نمي خوام و فقط ميخوام كارهاي روزمره ام را باهاش انجام بدم در ضمن 450 هم بيشتر ندارم اگر آدرس يكي از اين دوچرخ فروشي هاي متفرقه را هم كه اين دوچرخه را دارد را بدهيد ممنون ميشم

ببین دوست من اینجوری نمیشه چرخ خرید
شما اول باید بگی نو میخوای یا کار کرده
چقدر بوجه داری
چیکار میخواید بکنید
قد و سن
اینا بگید تا بتونیم راهنماییتون کنیم چرخ استاندارد نباشه هزینه دکترت بیشتر میشه

mohsenp30
05-07-2010, 17:21
ببين دادش من 25 سالم قدم 170
250 نقد دارم 200 توان چك يك دوچرخه معمولي ميخوام براي انجام كارهاي روزمره در صورت امكان طبق توصي هاي خودت جيانت يا مريدا باشه

cao-cao
05-07-2010, 17:34
ببین محسن جان اگه برند معروف میخوای باید یکمی هم پول اسمشو بدی شما میتونی یوکان جاینت رو خری با همین حدود قیمت
خواستی بگو یه مغازه بهت معرفی کنم چکی هم بهت میده

---------- Post added at 05:34 PM ---------- Previous post was at 05:34 PM ----------

سایزتم 19 هست تو جاینت این یادت باشه

crash00
05-07-2010, 21:55
به سلام
داش سهراب دو سه روزی نبودی دلمان تنگ شده بود:46:
منظورم از صدا وضربه موقعی بود که مثلا از دست انداز رد میشی انگار شانژمان بالا یا پایین میره و زنجیر به تنه می خوره دیگه کلا صدا میده گفتی یه چیزی یه جا بچسبونیم یه کم توضیح می دی
آقا قضیه ی این امانو چیه مثل ویواهه
ایول کجا چکی میده آدرس بگو دو سه تا از بروبچ مخوان بخرن لوازم هم داره؟ میکشه روش؟/

cao-cao
06-07-2010, 07:41
شما لطف داريد
كفتم كه دور اون لوله تنه يه جيزي ببند
نه فقط جرخ ميفروشه نمايندكي مريداس
امانوهم مثل ويوا جينيه ولي يكمي قديميتره
ولي ويوا تو يه سري مدلها بهتره

mohsenp30
06-07-2010, 09:13
سهراب جان از راهنمايي هايت ممنون
اگه لطف كني و آدرس اون مغازه و شماره تلفنش را بدي ممنون ميشم

pourya.3232
06-07-2010, 09:32
سلام من یه دوچرخه کوچیکا مدل تایوانی دارم میشه گفت تقریبا همه چیش باید عوض بشه جز اسکلت . میخوام یه دوچرخه در سبک BMX درست کنم میخوام ببینم چقدر خرج بر میداره ؟ اگه ممکنه قیمت هر قطعه رو دونه دونه بگید

بسیار ممنون

cao-cao
06-07-2010, 11:52
فک میکنم bmx داری اگه بتونی برام عکس بذاری بهتر میشه نظر داد

arian007
07-07-2010, 09:32
سلام
با تشکر از دوستان که منو برای خرید دوچرخه راهنمایی کردن من امروز دوچرخه کراس مدل راک رو خریدم 257 هزار تومان
میخواستم بدونم آیا لازمه بدم دوچرخه رو آچار کشی کنن و سیمهای رینگ یا طوقه رو محکم کنند یا نیازی نیست؟

cao-cao
07-07-2010, 09:43
سلام
با تشکر از دوستان که منو برای خرید دوچرخه راهنمایی کردن من امروز دوچرخه کراس مدل راک رو خریدم 257 هزار تومان
میخواستم بدونم آیا لازمه بدم دوچرخه رو آچار کشی کنن و سیمهای رینگ یا طوقه رو محکم کنند یا نیازی نیست؟

مبارک باشه
فعلا لازم نیست یه مدتی ازش استفاده کنید 2-3 هفته بعد بدین یه نگاهی بهش بندازن
عکس یادت نره

mohsenp30
07-07-2010, 11:16
سلام سهراب جان
آقا شرمنده يك سوال فوتي داشتم
يك دوچرخه جيانت امروز تو فروشگاه ديدم قيمتش حدودا 650 بود ست دنده aera بود وقسمت بالاي تنش يك كم انحنا داشت دوچرخه دست دو بود دو مته بيشتر كار نكرده بود و قيمتش 400 بود اگه لطف كني و بگي اين قيمت مي ارزه يا نه اگه ست و مدل چرخ را ام بگي ممنون ميشم من تو سايت جيانت مدلش رو پيدا نكردم اگه مي ارزه من عصري برم بخرم

cao-cao
07-07-2010, 11:35
سلام سهراب جان
آقا شرمنده يك سوال فوتي داشتم
يك دوچرخه جيانت امروز تو فروشگاه ديدم قيمتش حدودا 650 بود ست دنده aera بود وقسمت بالاي تنش يك كم انحنا داشت دوچرخه دست دو بود دو مته بيشتر كار نكرده بود و قيمتش 400 بود اگه لطف كني و بگي اين قيمت مي ارزه يا نه اگه ست و مدل چرخ را ام بگي ممنون ميشم من تو سايت جيانت مدلش رو پيدا نكردم اگه مي ارزه من عصري برم بخرم

دوست من شما دارید یوکان رو ادرس میدید 650 نمیرزه با ست اسرا
اونی که میگید 400 نمیدونم چیه
جسارت نباشه ها من دارم ساب 60 روو با ست دئور ایکس تی هیدرولیک شیمانو
دسته دنده شدوو شیمانو میگم 450 !!!!!! الان خود مریدا همین رو اگه پشت ویترینش بذاره همین دست دوش رو زیر 600 نمیده منم که گفتم پول لازمم دارم میفروشمش
اون موقع مشتری داشتش فک نمیکردم پول کم بیارم

crash00
07-07-2010, 11:52
ابول داش سهراب
آواتار باحالی گذاشتی:8:
آقا هنوز این دوچرختو نخریدن واقعا در حد مفته آگه پول داشتم از دستش نمی دادم
دو سه تا آگهی تو این سایتای آگهی رایگان بده شاید فرجی شد:10:

pourya.3232
07-07-2010, 12:18
فک میکنم bmx داری اگه بتونی برام عکس بذاری بهتر میشه نظر داد

باشه عکسشو میذارم
ولی همون جوری که گفتم هیچی نمونده ازش فقط اسکلت
میخوام خودم درستش کنم هر چقدرم مشکل باشه ولی یه یادگاری نگهش دارم

PIMP MY BIKE :21:

cao-cao
07-07-2010, 12:26
باشه عکسشو میذارم
ولی همون جوری که گفتم هیچی نمونده ازش فقط اسکلت
میخوام خودم درستش کنم هر چقدرم مشکل باشه ولی یه یادگاری نگهش دارم

PIMP MY BIKE :21:

پوریا جان من خودم عاشق بی ام ایکسم میتونم خیلی کمکت کنم که یه اوکازیون کامل بسازی فقط عکس بذار ببینم چی داه یا نه همین
ا
بول داش سهراب
آواتار باحالی گذاشتی
آقا هنوز این دوچرختو نخریدن واقعا در حد مفته آگه پول داشتم از دستش نمی دادم
دو سه تا آگهی تو این سایتای آگهی رایگان بده شاید فرجی شد
خواهش
بابا نمبخوام به غریبه بدم خودم میدونم مفته بذارم دمه مغازه بچه ها 1 هفته ای پول میشه اونجوری نمیخوام بفروشم
جاست کنندال لفتی

davidjoker
07-07-2010, 14:12
بابا نمبخوام به غریبه بدم خودم میدونم مفته بذارم دمه مغازه بچه ها 1 هفته ای پول میشه اونجوری نمیخوام بفروشم
جاست کنندال لفتی

سلام سهراب عزیز خوبی چه خبر؟

جریان این دوچرخه که می خوای بفروشی چی هستش؟

راستی یه زحمت ست کامل Alivio شیمانو چنده؟

cao-cao
07-07-2010, 14:25
سلام سهراب عزیز خوبی چه خبر؟

جریان این دوچرخه که می خوای بفروشی چی هستش؟

راستی یه زحمت ست کامل Alivio شیمانو چنده؟

هیچی یه چرخ مفت گیرم اومد خریدم پولش ماله یه کار دیگه بود که گذاشته بودم کنار فک نمیکردم الان لازم بشه بخت بد الان لازم شد حالا مجبورم بفروشم
فک میکنم حدود --200--170 بشه خرید

mohsenp30
07-07-2010, 16:12
آقا سهراب اگه امكان داره ميشه چند تا عكس از اين چرخت بزاري

cao-cao
07-07-2010, 16:44
آقا سهراب اگه امكان داره ميشه چند تا عكس از اين چرخت بزاري

lamborginy
07-07-2010, 18:41
من یه جرخ حدود 280تومن میخواهم لطفا راهنمایم کنید.
با تشکر

cao-cao
07-07-2010, 20:12
من یه جرخ حدود 280تومن میخواهم لطفا راهنمایم کنید.
با تشکر

250

---------- Post added at 08:12 PM ---------- Previous post was at 08:11 PM ----------

اینم 350 هست

crash00
07-07-2010, 20:37
سلام
آقا این رفیقات نمی تونن یه زین merida tfs100 طرح آتیش براما پیدا کنن؟؟؟رنگ سفید مشکیش؟؟؟
در ضمن ناراحت نباش:10: به قول شاعر
باد آورده رو باد می برد:41:
راستی 350 نمیشه مریدا sub20 گرفت؟؟؟؟

davidjoker
07-07-2010, 21:30
هیچی یه چرخ مفت گیرم اومد خریدم پولش ماله یه کار دیگه بود که گذاشته بودم کنار فک نمیکردم الان لازم بشه بخت بد الان لازم شد حالا مجبورم بفروشم
فک میکنم حدود --200--170 بشه خرید

آقا دست درد نکنه قیمت رو واسه یکی از دوستام می خواستم.

آقا ایشالله که فروش بره.(به زودی)

Armin_1990
11-07-2010, 08:13
ارمین جان ببخشید که ندیدم شما هم میتونی خودت یه دستگاه درست کنی که من پیشنهادم اینه که خودت درست کنی ولی اگه بخوای بخری یه چیزی هست به نام قر قره که میتونی بخری و ثابت کنی چرخت رو

لطفاً اگه توي مشهد جايي سراغ دارين كه داشته باشه آدرس بدين وگرنه در مورد شكلش، نحوه ساختن و محل وصل كردنش يه توضيحي بدين.

arian007
11-07-2010, 09:14
سلام
دوچرخه ای که خریدم رو براتون عکسش رو گذاشتم فقط دو تا سوال داشتم
1 - دو تا پیچ روی دنده ها هست ( نمیدونم همین رو شانژمان میگن یا نه) میخواستم بدونم چه کاری انجام میده؟
2- روی کمک یه قسمت تنظیم هست اون چه کاری انجام میده؟

cao-cao
11-07-2010, 09:49
سلام دوست من مبارکه ایشالا
اون دو تا پیچ شانزمان برای تنظیم زنجیره که چقدر از حد نهایی بالا و حد نهایی پایین کم و زیاد باشه
اون پیچ رو کمک هم به فنر و الاستومر تو کمک فشار میاره در نتیجه کمکت یکمی سفت تر میشه

Life24
11-07-2010, 09:50
میگم حیاط دلبازی هم داری ارین خان

crash00
11-07-2010, 23:32
سلام دوستان
و البته سهراب خودمون
این کنندل لفتی رو در موردش م توضیح می دی؟؟؟قضیش چیه این تک بازو بودن؟؟؟
ن دوستان کسی میدونه چرا سایت فیلتره و فقط پسوند ir بازه؟؟؟؟که اونم معلوم نیست فیلتره بشه یا نه
یا چرا بازی سنتر فروم هاش فیلتره؟؟؟؟

cao-cao
12-07-2010, 06:50
کنندال لفتییکی از چرخهای معروف کنندال هست که تو ایرانم یکی دوتاش هست این تکنولوژی مخصوص کمک کنندال هست که فقط سمت چپ کمک رو داره و تمام تجهیزات رو اون سواره دیسک و..... توپیشم خاصخ که تو اون فشار مثل ساعت کار میکنه
کلا هم سبک تره هم واسه خودش یه کلاس خاصی داره و یه سری مزایای دیگه

arian007
12-07-2010, 10:08
سلام
ممنون از پاسختون
فقط میخواستم بدونم آیا شانژمان اسرام که رو دوچرخه منه بهتره یا شیمانو ؟ممنون

cao-cao
12-07-2010, 10:56
سلام
ممنون از پاسختون
فقط میخواستم بدونم آیا شانژمان اسرام که رو دوچرخه منه بهتره یا شیمانو ؟ممنون

دوست من این مقایسه اشتباهی هست هر دو برندای معتبری هستند این شانژمانم تو رنج خودش مناسبه تقریبا تو سطح الویو و اسرا هستش
انتخواب برند نظر شخصیه یکی با شیمانو حال میکنه یکی با اسرم

crash00
12-07-2010, 16:29
سلام
آقا این لفتی رو شما خودت باهاش کار کردی جایی کم نمیاره از نظر تعادل و این بحث ها چی؟؟؟؟
این شانژمان آقا آرین اسرم چیه؟؟؟ببخشید شما برا خودت می خواستی یا پسرت؟
اسرم x-0 بالا تره یا sram xx ؟؟؟؟ من تو سایتش xx به چشم نیومد
مثلا من می خوام یه دوچرخه با ست اسرم جمع کنم مثلا دسته دنده ی x-0 رو بگیرم یا attack????
آقا بالاترین رنج کدوم بهتره (دوشاخ یا تک شاخ:31:)
xcm
rockshox
lefty
دوچرخرو فروختی؟؟؟ یا پولش جور شد؟؟؟؟
اگه فروختی به همون قیمت فروختی؟؟؟
من بعضی وقتا که مثلا سرعت دوچرخه کمه تو پیاده رو ام جلوم آدمه بعد یه سوراخی راهی یاکلا راه فراری پیدا می کنم و فرمون رو اون وری می کنم و با قدرت رکاب می زنم تا از اون یه تیکه رد بشم(حالات دیگه هم داره ها)
نمی دونم ولی فکر کنم از پشت دو چرخس یه صدای تق وحشتناک میاد البت خیلی کم بعضی موا قع هم ضعیف( وقتی موقع شتاب دادن دنده کم یا زیاد کرده باشم هم یه صدایی میده ) اما این انگار تنه ترک خورد این خفن یک بار اتفاق افتاد اومدم بگم اینجا تنه ترکی چیزی نخورده باشه وسط راه یهو ببینم زین زیرم نیست:19::41:
درضمن فقط اسرمو عشقه

vahidh
13-07-2010, 11:26
سلام تقاضای کمک از استادان دوچرخه سوار
بنده 25 سال سن و 178 سانت قد و حدود 82 ام وزن دارم که می خوام با دوچرخه سواری کمترش هم کنم
(استفاده ام شاید روزانه 1-2 ساعت معمولی سوار شم پنج شنبه جمعه هم نهایتا 2-3 ساعت چیتگر)
ضمنا دوچرخه هم از دوچرخه های کراس مدل راک رو انتخاب کرده ام یعنی یه جورایی همین یه انتخاب رو دارم
اول اینکه قیمت این دوچرخه حدودا چقدره؟
دوم آیا مناسب بنده هست؟
کیفیت و مواردی که برای خرید لازم هستند رو هم لطف کنید

vahidh
14-07-2010, 08:42
هیچ فریادرسی نیست؟
بخرم دوچرخه رو؟ این شیمانو اینا چیه جریانشون؟:D
آقا آریان شما راضی هستین از دوچرخه؟

arian007
15-07-2010, 09:47
هیچ فریادرسی نیست؟
بخرم دوچرخه رو؟ این شیمانو اینا چیه جریانشون؟:D
آقا آریان شما راضی هستین از دوچرخه؟

سلام
راستش من از دوچرخه استفاده نمیکنم برای پسرم خریدم ولی یه دوری باهاش زدم بد نبود فقط یه مشکل داره اونم اینه که دنده جلو زنجیر بزرگش جا نمیخوره که باید بدم تنظیمش کنن البته پیچش رو پسرم دستکاری کرده بوده

quanta
17-07-2010, 17:57
سلام دوستان یک سوال دارم :
جنس "طبق قامه" آلومینیم بهتر است یا استیل یا جنسهای دیگر و شما چه مدلی را پیشنهاد میکنید .
اگر حدود قیمت را هم بفرمایید ممنون میشم .

jahangard67
19-07-2010, 08:11
دوستان يكي هم به من كمك كنه

jahangard67
20-07-2010, 09:15
من يه دوچرخه پژو داشتم كه خيلي عالي بود
هرجا بگين باهاش رفتم
مسفرت طولاني،جنگل،سربالايي،سرپا ييني،كوير،ساحل و ...
اما نامردا دزديدنش
حالا دارم از بي دوچرخگي دق ميكنم
بودجم كمه.حدود 250
ميخاستم راهنماييم كنيد
سن 22.وزن60(فوق سبك).قد 182
ممنون از لطفتون

jahangard67
20-07-2010, 09:15
هرجا بگين باهاش رفتم
اما نامردا دزديدنش
بودجم كمه.حدود 250
ميخاستم راهنماييم كنيد
ممنون از لطفتون

jahangard67
20-07-2010, 09:33
هرجا بگين باهاش رفتم
اما نامردا دزديدنش
بودجم كمه.حدود 250
ميخاستم راهنماييم كنيد
ممنون از لطفتون

jahangard67
20-07-2010, 09:49
هرجا بگين باهاش رفتم
اما نامردا دزديدنش
بودجم كمه.حدود 250
ميخاستم راهنماييم كنيد
ممنون از لطفتون

crash00
23-07-2010, 18:42
سلام
شما با این قیمت باید به فکر ویوا امانو یا اورلرد باشی
من ویوا یادمه راتلن ال ایکس بقیشو باید سهراب جواب بده

آقا سهراب جون مادرت تا ساعت 8 امشب جواب منو بده
من 70-80 پول دستم اومده میخوام دیسک بگیرم
اواید جایی گیر نیووردم و.لی یکی بود شیمانو مدل 496 همچین چیزی سیمی رو کالیپر با سینی 70 میداد
جایی میشناسی اواید بی بی 7 داشته باشه چند
اگه امشب جواب ندی میرم همون شیمانو رو میگیرم مارو لنگ نذاری کجاییی؟؟؟

crash00
24-07-2010, 07:19
جواب مارو ندادی:41::41::41::41::41::41::41::19::19::19:

Mojtaba-MCI
24-07-2010, 08:14
دوچرخه چیز خوبیه:دی!
منم تازگی یکی گرفتم:دی...

vahidh
24-07-2010, 09:46
بنده 25 سال سن و 178 سانت قد و حدود 82 ام وزن دارم که می خوام با دوچرخه سواری کمترش هم کنم
(استفاده ام شاید روزانه 1-2 ساعت معمولی سوار شم پنج شنبه جمعه هم نهایتا 2-3 ساعت چیتگر)
ضمنا دوچرخه هم از دوچرخه های کراس مدل راک رو انتخاب کرده ام یعنی یه جورایی همین یه انتخاب رو دارم
دوم آیا مناسب بنده هست؟

سلام چرا اینجا هیچ کس نیست جواب مردمو بده؟:41:
این همه با ذوق و شوق سوال کردیما:8:
چه ورزشکارای بی حالی واقعا:41::25:

crash00
24-07-2010, 21:55
سلام چرا اینجا هیچ کس نیست جواب مردمو بده؟:41:
این همه با ذوق و شوق سوال کردیما:8:
چه ورزشکارای بی حالی واقعا:41::25:
سلام
دوست عزیز ان سوالت رو باید سهراب جواب بده اصولا یه 5-6 صفحه در میون ناپدید میشه
کراس دوچرخه ی خوبیه کیفیتش تضمینه البت اگه اصل باشه
در مورد کیفیتو و این بحث ها یه چند تا عکس از تنه و قطعات و این جور چیزا
قیمت هم من قیمت ندارم
اون لاغری هم باید سهراب بگه چون تخصصیه ولی تا جایی که من میدونم باید با ضربان یکسان مسیری رو رکاب بزنی
که میگم کار سهراب.
شما برو از admin سایت PARSIBAX.COM ببپرس همون سهرابه ببین جواب میده احتمال میدم تهران نباشه.

اوروز رفتم یه جفت سینی و کالیپر avid bb5 گرفتم که پیکیه یه سینی شو تو راه انداخته بود:27::10::46:

miladbrain
25-07-2010, 14:22
من قدم 175 و 22 سالمه ، می خوام یه دوچرخه نو تا 500 الی 550 تومن و مارک Giant یا Merida (البته اگه بهتر سراغ دارین بفرمایید) بگیرم.
لطفا راهنمایی کنید که چه مارک و مدلی بگیرم. آدرس و تلفن نمایندگی رو هم بدید ممنون میشم.

L.A.M.P.A.R.D
25-07-2010, 21:10
سلام به دوستان .........درخواست یه مدل چرخ دارم برای شهر گردی .........میخوام هر جایی که بخوام برم با چرخ برم ..........قیمت مناسبی هم داشته باشه.........سبک

quanta
25-07-2010, 23:59
سلام
دوست عزیز ان سوالت رو باید سهراب جواب بده اصولا یه 5-6 صفحه در میون ناپدید میشه
کراس دوچرخه ی خوبیه کیفیتش تضمینه البت اگه اصل باشه
در مورد کیفیتو و این بحث ها یه چند تا عکس از تنه و قطعات و این جور چیزا
قیمت هم من قیمت ندارم
اون لاغری هم باید سهراب بگه چون تخصصیه ولی تا جایی که من میدونم باید با ضربان یکسان مسیری رو رکاب بزنی
که میگم کار سهراب.
شما برو از admin سایت PARSIBAX.COM ببپرس همون سهرابه ببین جواب میده احتمال میدم تهران نباشه.

اوروز رفتم یه جفت سینی و کالیپر avid bb5 گرفتم که پیکیه یه سینی شو تو راه انداخته بود:27::10::46:
مبارک باشه. چند گرفتی؟

Armin_1990
26-07-2010, 10:03
نقل قول:
نوشته شده توسط cao-cao [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

لطفاً اگه توي مشهد جايي سراغ دارين كه داشته باشه آدرس بدين وگرنه در مورد شكلش، نحوه ساختن و محل وصل كردنش يه توضيحي بدين.

cao-cao
26-07-2010, 12:30
سلام
آقا این لفتی رو شما خودت باهاش کار کردی جایی کم نمیاره از نظر تعادل و این بحث ها چی؟؟؟؟
این شانژمان آقا آرین اسرم چیه؟؟؟ببخشید شما برا خودت می خواستی یا پسرت؟
اسرم x-0 بالا تره یا sram xx ؟؟؟؟ من تو سایتش xx به چشم نیومد
مثلا من می خوام یه دوچرخه با ست اسرم جمع کنم مثلا دسته دنده ی x-0 رو بگیرم یا attack????
آقا بالاترین رنج کدوم بهتره (دوشاخ یا تک شاخ:31:)
xcm
rockshox
lefty
دوچرخرو فروختی؟؟؟ یا پولش جور شد؟؟؟؟
اگه فروختی به همون قیمت فروختی؟؟؟
من بعضی وقتا که مثلا سرعت دوچرخه کمه تو پیاده رو ام جلوم آدمه بعد یه سوراخی راهی یاکلا راه فراری پیدا می کنم و فرمون رو اون وری می کنم و با قدرت رکاب می زنم تا از اون یه تیکه رد بشم(حالات دیگه هم داره ها)
نمی دونم ولی فکر کنم از پشت دو چرخس یه صدای تق وحشتناک میاد البت خیلی کم بعضی موا قع هم ضعیف( وقتی موقع شتاب دادن دنده کم یا زیاد کرده باشم هم یه صدایی میده ) اما این انگار تنه ترک خورد این خفن یک بار اتفاق افتاد اومدم بگم اینجا تنه ترکی چیزی نخورده باشه وسط راه یهو ببینم زین زیرم نیست:19::41:
درضمن فقط اسرمو عشقه
دوستان معذرت از همه تهران نبودم که جواب بدم
نه هنوز نفروختم مشتری پیدا بشه میدم
نه لفتی مشکلی نداره چرخ خیلی خوبیه ولی خیلی گرونه
اسرم چون زیاد تو ایران استفاده نمیشه و اسمشم دهن پر کنه جالب به نطر میاد ولی خوب تجربه شیمانو رو نداره

دوم آیا مناسب بنده هست؟
راک چرخ خوبیه من از نزدیک دیدمش کمکشم راک شاکه در کل مبارکه فقط قیمت یادت نره با عکس

سلام دوستان یک سوال دارم :
جنس "طبق قامه" آلومینیم بهتر است یا استیل یا جنسهای دیگر و شما چه مدلی را پیشنهاد میکنید .
اگر حدود قیمت را هم بفرمایید ممنون میشم .
100|% المینیوم بهتره
همه جور داره 20 به بالا

هرجا بگين باهاش رفتم
اما نامردا دزديدنش
بودجم كمه.حدود 250
ميخاستم راهنماييم كنيد
ممنون از لطفتون
با پول شما ببهترین کذینه دماونده البته امانو و ویوا هم میتونید بگیرید

من قدم 175 و 22 سالمه ، می خوام یه دوچرخه نو تا 500 الی 550 تومن و مارک Giant یا Merida (البته اگه بهتر سراغ دارین بفرمایید) بگیرم.
لطفا راهنمایی کنید که چه مارک و مدلی بگیرم. آدرس و تلفن نمایندگی رو هم بدید ممنون میشم.

والا اگه نو بهواین تی اف اس 100 میتونی بگیری حدود 530 چرخ خوبیه
ولی اگه کار کرده بخوای بگیری یه ساب 60 میتونم بهت بدم 420 نوش حدود 700 هست البته نه با این لوازم بلکه لوازمش پایینتر از این هست

crash00
26-07-2010, 15:36
سلام آقا سهراب
من کالیپر با سینی یه جفت 80 گرفتم که قیمتش نیست با دردسر زیاد گیرش اوردم یعنی بافلا کت
الان دنبال یه جفت توپیم
درضمن داش سهراب اون لاگ ها ادامه داره ها من یه اکسلش کردم هر روز مزاحمت نشم
یه سینی خوب برای این کالیپرام از کجا گی بیارم یه جز گمرک ها اصلا گمرک جا نیست که چه مدلی از چی بگیرم؟؟

quanta
26-07-2010, 16:10
100|% المینیوم بهتره
همه جور داره 20 به بالا

میدونی تورنی چه جنیسه؟ من پرسیدم گفتند الومینیم ولی تو سایت شیمانو حتی دئور را زده استیل و تورنی را ننوشته بود.
اون 20 تومنی که گفتی تورنیه یا چیز دیگه؟

L.A.M.P.A.R.D
26-07-2010, 20:30
tfs 400 چنده ؟

L.A.M.P.A.R.D
26-07-2010, 22:07
سهراب کجااااااااااااااییییییییی یییی ؟:دی

koalogan
27-07-2010, 12:52
با سلام خدمت اساتید.من دارم تحقیق میکنم 1 دوچرخه بخرم اولا واسه ورزش و لاغر شدن ثانیا مسیر من تو شهره ولی خوب به هر حال تو شهرم دیس انداز و چاله چوله داره.ضمنا مسیر سربالایی هم زیاد دارم چون خونمون مسیرش سربالاییه.بودجه حدود 300 تا 650 میخوام هزینه کنم.به نظرتون شهری بگیرم یا کوهستان؟چه مدلی پیشنهاد میکنید؟با چه مشخصاتی؟

koalogan
27-07-2010, 13:52
با سلام خدمت اساتید.من دارم تحقیق میکنم 1 دوچرخه بخرم اولا واسه ورزش و لاغر شدن ثانیا مسیر من تو شهره ولی خوب به هر حال تو شهرم دیس انداز و چاله چوله داره.ضمنا مسیر سربالایی هم زیاد دارم چون خونمون مسیرش سربالاییه.بودجه حدود 300 تا 650 میخوام هزینه کنم.به نظرتون شهری بگیرم یا کوهستان؟چه مدلی پیشنهاد میکنید؟با چه مشخصاتی؟

saeed.1
27-07-2010, 15:34
سلام.من میخوام یه دوچرخه بخرم که تو کوچه خیابون و سربالایی ها ازش استفاده کنم،الآن یه MERIDA : MATTS TFS 100 دارم و ازش خیلی راضی هستم:20:،اما به درد من نمیخوره،آخه این چرخ واسه مسافت دور هستش و شتاب اولیه جالبی هم نداره،من که نمیخوام برم سفر قندهار! اینه که مدل بالاتر نمیخوام،یه مدل پایین تر بگیرم بهتره.میخواستم بدونم دوچرخه ای که به دردم بخوره سراغ دارید؟اگه میتونین مشخصات قطعاتش رو هم بگید:5:.
بودجه: حدود 460 یا پایین تر.
(راستی ترجیحا مریدا باشه،چون خیلی از مریدا خوشم میاد:10:).

saeed.1
27-07-2010, 16:26
من دارم تحقیق میکنم 1 دوچرخه بخرم اولا واسه ورزش و لاغر شدن ثانیا مسیر من تو شهره ولی خوب به هر حال تو شهرم دیس انداز و چاله چوله داره.ضمنا مسیر سربالایی هم زیاد دارم.

اگر دوچرخه ای میخواین که باهاش تو دس انداز و سربالایی برین باید یه چرخ سبک بگیرین که این نوع چرخ ها به چرخ های کراس(Cross) معروف اند.دوچرخه های کراس معمولا به خاطر بدنه آلومینیومی وزنی بین 6-12 کیلو گرم دارند(ممکنه از جنس دیگه ای هم باشن).کمک وسط ندارن،فقط کمک جلو دارن.همون طور که گفتم واسه سربالایی و دست انداز و خاکی و... هستن،اما فکر پرش با این دوچرخه ها رو نکنین،چون اونوقت هر چی دیدی از چشم خودت دیدی!!!:27:

نوع دیگه دوچرخه های دان هیل(Down Hill) هستن که نسبتا سنگین هستن و کمک وسط هم دارن.از این دوچرخه ها میشه واسه پرش استفاده کرد...(که معلومه به درد شما نمیخوره:13:)

با تشکر از دوست عزیز ADEL_r جون که این اطلاعات رو در اختیارم گذاشتن:11:.

با توجه به قیمتی که در نظر گرفتین میتونین از برند های Giant و Galant و *MERIDA* :31:،یه مدل کراس بگیرین...:3:.واسه لاغر شدن هم بالا رفتن از سربالایی ها باید کار ساز باشه!هر چی قیمت چرخ بیشتر باشه چرخ بهتره،ولی مهم اینه که به درد کار من و شما میخوره یا نه،من اشتباه کردم و یه چرخ 550 تومنی خریدم که خیلی خوب بود ولی به کار من نمیاد.فکر کنم شما هم یه دوچرخه مثل من میخوای؟خب من خودم اومدم تا دوستان منو راهنمایی کنن!!!:15:،ولی فعلا مدل Merida : sub 20 یا sub 60 مد نظرم هست،چون نمیخوام باز پشومون بشم راهنمایی خواستم...
موفق باشید.:46:

crash00
27-07-2010, 17:48

سلام
ببین دوست من این که شهری یا کوهستان بگیری رو باید سهراب بگه ولی دوچرخه های شهری برا لاغر شدن نیست چون موتور داره بدون موتور هم هست ولی به نظر من کوهستان بیشتر راست کارته ولی فکر نکنم هایبرد بد باشه
من چند مدل کوهستان تو ذهنمه
330-350 merida sub20
merida sub40 420-440
merida tfs100
merida tfs300
giant iguana
giant yukan

L.A.M.P.A.R.D
27-07-2010, 17:59
سلام
ببین دوست من این که شهری یا کوهستان بگیری رو باید سهراب بگه ولی دوچرخه های شهری برا لاغر شدن نیست چون موتور داره بدون موتور هم هست ولی به نظر من کوهستان بیشتر راست کارته ولی فکر نکنم هایبرد بد باشه
من چند مدل کوهستان تو ذهنمه
330-350 merida sub20
merida sub40 420-440
merida tfs100
merida tfs300
giant iguana
giant yukan

سلام....میشه قیمت ها و خصوصیت هاشون رو بگی

L.A.M.P.A.R.D
27-07-2010, 18:10
از این کنودل مدل دوچرخه چیزه خوبی نیست؟

crash00
27-07-2010, 19:11

جووووووووووون
سلام
دو سه تاش قیمتش یادم رفت
tfs 100 2009 480-90
tfs100 2010 520-540
giant yukan 450
giant iguana نمیدونم
tfs300 فکر کنم 2009 دیسکش 650-60
sub60 680-700
از نظر من شما یا ساب 60 بگیر یا تی اف اس سیصد یا تی اف اس صد 2010
اگه منظورت کنندل بود خوبه ولی من قیمت ندارم ارزون هم نیست کنندل هم باید املاش cannondaleباشه نه cannondell
راستی شدید دنبال یه جفت توپیه چرخ دیسکیهستم آلومینیو یک تکه حد اکثر 15-16 اورژانسی جون مادرتون

L.A.M.P.A.R.D
27-07-2010, 19:42
واسه ی من سبک بودن و ترمز خیلی مهمه......................چون میخوام توی شهر رفت و امد داشته باشم

---------- Post added at 08:42 PM ---------- Previous post was at 08:39 PM ----------

بچه ها توی سایتش نوشته Crossway+TFS+100-V+_+-Lady...........قضیه ی این LADY چیه ؟

saeed.1
28-07-2010, 01:07
به پست های بالا که نوشتم یه سری بزنین آخه تا تایید شد چند تا پست بعدش نوشته بودن!:31:
نظرتون درباره Merida sub 60 چیه؟تا حالا ندیدم کسی داشته باشه که دربارش تحقیق کنم،اگه کسی داره یا دربارش میدونه کمکم کنه،مخصوصا قطعات.راستی قیمت هم اگه میشه بگین،دیگه امری نیست!!!!!!:25:

koalogan
28-07-2010, 11:54
سلام .ميشه آقا سهرابم لطف کنند يه نظري بدن راجع به سوال من؟

cao-cao
29-07-2010, 15:48
سلام.من میخوام یه دوچرخه بخرم که تو کوچه خیابون و سربالایی ها ازش استفاده کنم،الآن یه MERIDA : MATTS TFS 100 دارم و ازش خیلی راضی هستم:20:،اما به درد من نمیخوره،آخه این چرخ واسه مسافت دور هستش و شتاب اولیه جالبی هم نداره،من که نمیخوام برم سفر قندهار! اینه که مدل بالاتر نمیخوام،یه مدل پایین تر بگیرم بهتره.میخواستم بدونم دوچرخه ای که به دردم بخوره سراغ دارید؟اگه میتونین مشخصات قطعاتش رو هم بگید:5:.
بودجه: حدود 460 یا پایین تر.
(راستی ترجیحا مریدا باشه،چون خیلی از مریدا خوشم میاد:10:).
دوست من همون چرخ براتون مناسبه 100 زیاد رنک بالایی نیست و اماتوره و برای کار شما مناسب چس خودتون رو تو درد سر نندازین

سلام....میشه قیمت ها و خصوصیت هاشون رو بگی

امیز جان سوالاتتون رو تلفنی پاسخ دادم امیدوارم مشکلتون رفع شده باشه

به پست های بالا که نوشتم یه سری بزنین آخه تا تایید شد چند تا پست بعدش نوشته بودن!:31:
نظرتون درباره Merida sub 60 چیه؟تا حالا ندیدم کسی داشته باشه که دربارش تحقیق کنم،اگه کسی داره یا دربارش میدونه کمکم کنه،مخصوصا قطعات.راستی قیمت هم اگه میشه بگین،دیگه امری نیست!!!!!!:25:
من خودم دارم چرخ خوبیه و رنکشم بالاست

واسه ی من سبک بودن و ترمز خیلی مهمه......................چون میخوام توی شهر رفت و امد داشته باشم

---------- Post added at 08:42 PM ---------- Previous post was at 08:39 PM ----------

بچه ها توی سایتش نوشته Crossway+TFS+100-V+_+-Lady...........قضیه ی این LADY چیه ؟
لیدی یعنی برای بانوان

cao-cao
29-07-2010, 16:07
سلام .ميشه آقا سهرابم لطف کنند يه نظري بدن راجع به سوال من؟

دوست من سلام خدمت شما
ببخشید سوالتون رو ندیدم اگه مشکلی نیست دوباره بپرسید

MET237404
29-07-2010, 16:59
سلام.
لطفا یکنفر بگه کمک جلو مارک550 zoom چطوره.تولید کدام شرکت هست.این عدد جلوی zoom معنی خاصی داره.

دوم اینکه بدنه "20 alloy 6061 چطوره .تولید کدوم شرکته .هر چی گشتم سایتی پیدا نکردم.

ممنونم از راهنمایی شما

crash00
29-07-2010, 17:25
سلام
آقا سهراب جون مادرت به شدت دنبال یه جفت توپی شش پیچ برای دیسک هستم
ترمز avid bb5 مونده رو دستم جایی کسی این ور اون ور سراغ نداری؟؟؟؟
از این 8 تومنی دوسر رزوه آشغالیا نمیخواما یه چیز خوب درحد حداکثر 16 تومن اورژانسیه پول ندارم وگرنه 50 تومن بلبرینگی می گرفتم

سلام دوست من کمک ها و کلا وسایلی که به اسم zoom می بینی شرکتی به اسم hlیا hlcorp تولید می کنهکه مخفف Hong Leong Corporation Holdings سایتشم
این کمک چند؟؟؟؟
اگه کمک می خوای بگیری یه rock shox dart1 بگیر قیمت دلاریش فکر کنم 100 بود باید بازار رو زیر و رو کنی ببینی چند بهت می گن
البته کمک ها ی rst و xcm و xcr هم وجود دارن که ارزون ترن ولی از زووم بهترن

alloy 6061 یعنی تنه از آلیاژ آلومینیوم با چی بگم مثلا عیار 6061 تولید شده در مورد این اعداد هم زیاد داریم
مثلا :6001یا 7005 و.... که هر چی عدد بالا بره تنه محکم تر و سنگین تره هرچی عدد پایین بیاد تنه سبک تر و نازک تره
در مورد شرکت هم مثلا مریدا تنه می سازه قطعات شیمانو یا اسرم رو روش میبنده اکثر شرکت های دوچرخه سازتنه می سازند و قطعات دیگران رو روش میبندند مثلا کمک فلان شرکت ویا ست ترمز و قطعات اون یکی شرکت البته بعضیا مثل کنندل بعضی تکنولوژیا ی خاص خودشون مثلا لفتی رو دارن (که نمیدونم لفتی رو خود کنندل می سازه یا oem شرکت دیگه ای)یا مثلا مریدا که زیر مجموعه ی فولکس واگن هست لوازم جانبی مثل دستکش وقمقمه و از این جور چیزا میفروشه
البته فکر کنم شرکت هایی باشن که تنه ی oem تولید کنن بعد به دیگر شرکتا بدن:10:

oem :یعنی یه شرکت یه چیزی بسازه بعد مثلا بده یه شرکت دیگه با اسم اون شرکت بسته بندی بشه و مار ک اون شرکت دومی روش باشه
مثلا مریدا تنه می سازه بعد می خواد بده به اورلرد میده اورلرد رنگش می کنه و قطعه روش میبنده
طراحی هم معمولا شرکت سازنده ی تنه انجام میده
خدا حافظ
راستی دوستان اگه توپی در دسترس بود دریغ نکنید:19::19::19:
یا علی

koalogan
29-07-2010, 17:49
با سلام خدمت سهراب عزیز.من دارم تحقیق میکنم 1 دوچرخه بخرم اولا واسه ورزش و لاغر شدن ثانیا مسیر من تو شهره ولی خوب به هر حال تو شهرم دیس انداز و چاله چوله داره.ضمنا مسیر سربالایی هم زیاد دارم چون خونمون مسیرش سربالاییه.بودجه حدود 300 تا 650 میخوام هزینه کنم.به نظرتون شهری بگیرم یا کوهستان؟چه مدلی پیشنهاد میکنید؟با چه مشخصاتی؟ ببینید در اصل بیشترین استفاده من شبهاس که میخوام حدود 1 ساعت ورزش کنم

saeed.1
29-07-2010, 18:24
دوست من همون چرخ براتون مناسبه 100 زیاد رنک بالایی نیست و اماتوره و برای کار شما مناسب چس خودتون رو تو درد سر نندازین

لیدی یعنی برای بانوان

اَاَاَآَ...:18:...من فکر نمیکردم چرخش آماتوری باشه...واسه همین بود که از اون اول روش راخت نبودم:41:.پس باید بودجه رو ببرم بالا نه؟آخه دور و وری هام تو محله همشون کنندل بد بوی (Bad boy)دارن و منم فکر میکردم چرخم حداقل آماتور نیست!!!:31:
ممنون که جواب دادین،چند تا سوال دیگه:
1-الآن قیمت ساب 60 چنده؟
2-تا حالا اذیت کرده؟!!!(البته جوابش معلومه!:46:)
3-شما گفتین کنندل رو باید بنویسیم cannondale ولی همین دوستام که میگم بد بوی دارن رو تنه چرخشون نوشته cannondell !!! یعنی چرخاشون تقلبیه؟

باز هم تشکر.

L.A.M.P.A.R.D
30-07-2010, 10:51
سهراب نظرت درمورده tfs 400 چیه ؟
-----------------------------------------

راستی ماهه دیگه میام پیشت :دی

crash00
30-07-2010, 13:08
سلام بربچ
ببین از نظر فنی و حرفه ای نگاه کنی آماتور به بالا روش حساب کن چون اون موقع دیگه ویوا ها و اینا چین نمی دونم البته که در سطح آماتورهم نیستن
حداقل از ساب 20و فکرکنم تومایه ها یابالاتر از ساب40باشه
ساب 60 680-700
آره قلابیه

cao-cao
30-07-2010, 13:12
اَاَاَآَ...:18:...من فکر نمیکردم چرخش آماتوری باشه...واسه همین بود که از اون اول روش راخت نبودم:41:.پس باید بودجه رو ببرم بالا نه؟آخه دور و وری هام تو محله همشون کنندل بد بوی (Bad boy)دارن و منم فکر میکردم چرخم حداقل آماتور نیست!!!:31:
ممنون که جواب دادین،چند تا سوال دیگه:
1-الآن قیمت ساب 60 چنده؟
2-تا حالا اذیت کرده؟!!!(البته جوابش معلومه!:46:)
3-شما گفتین کنندل رو باید بنویسیم cannondale ولی همین دوستام که میگم بد بوی دارن رو تنه چرخشون نوشته cannondell !!! یعنی چرخاشون تقلبیه؟

باز هم تشکر.
دوست من
کنندال ساخت امریکاست و دست سازه اونا چینین که سود جویی از نام هستش
الته یه سری هم هست که ترکیه و ... میزنن اونا حدود قیمتش 500به بالاست ولی ماله امریکا نیست اونایی که ساخت امریکا هستن بالای 1 هست
من خودم یه دونه بیشتر تو ایران لفتی ندیدم
اون چرخا هیچ کدوم برند مطرح نیستن و چر خ شما یه سرو گردن از اونا بالاتره
شما باید بتونی چرخت رو تنظیم کنی تا ازش لدت ببری
الانش رو نمیدونم حدود 700 باید بشه

سهراب نظرت درمورده tfs 400 چیه ؟
-----------------------------------------

راستی ماهه دیگه میام پیشت :دی

اوکی بیا قدمت روی چشم
بذار امیر جان یکمی دربارش تحقیق کنم تا 2-3 روز دیگه بهت خبر میدم