PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : اینترنت استان فارس

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 [8] 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46

mefmef
23-05-2010, 19:35
من با دانلود منجیر با سرعت 105 داره دانلود میکنه.

با چه دانلود منجری ؟

SIMPATICO4949
23-05-2010, 20:26
سلام بچه ها میخواستم ببینم کسی از شما ها از صبا اکانت داره یا نه اگه دارین اوضاعش چجوره ؟ مخصوصا شبانه اش چطوره ؟
میگن 128 رو رو 1024 میبندن درسته ؟
ممنون

farid_ss
24-05-2010, 15:44
با سلام خدمت شما دوستان عزیز

من حدود یک ساله میشه که دیگه ADSL از هیچ شرکتی نگرفتم.
قبلا" از صبانت میگرفتم ولی بخاطر این که سرعتش پایین بود بخصوص آخر شبها و روزهای تعطیل دیگه بخیال ADSL شدم. :41:
حال بعد از یک ساله باز میخوام ADSL بگیرم.:41:
دوستان عزیزی که از این شرکت مختلف ADSL گرفتند.یه شرکت که در حال حاضر نسبت به بقیه کمترین مشکلات رو داره به من معرفی کنند.
پیش شماره من 824 و منطقه مخابراتی آزادگان هست.
با تشکر از همه شما دوستان عزیز و مدیران محترم...

MusicManiac
24-05-2010, 16:47
بچه هایی که آسیاتک دارند لطفا بگن سرعتشون چه جوریه و قیمت سرویس های مختلفش چنده و آیا شبانه رایگان هستش یا نه؟ پشتیبانیش چه جوره؟ در کل آیا راضی هستن از آسیاتک؟
ممنون

drim_w3
24-05-2010, 23:07
با چه دانلود منجری ؟

IDM 5.19 -internet download manager

ahriman323
24-05-2010, 23:17

قبلا" از صبانت میگرفتم ولی بخاطر این که سرعتش پایین بود بخصوص آخر شبها و روزهای تعطیل دیگه بخیال ADSL شدم. :41:
حال بعد از یک ساله باز میخوام ADSL بگیرم.:41:
دوستان عزیزی که از این شرکت مختلف ADSL گرفتند.یه شرکت که در حال حاضر نسبت به بقیه کمترین مشکلات رو داره به من معرفی کنند.

پارس آنلاین و شاتل شرکت هایی خوبی میباشند بین این دو انتخاب کنید
مرکز تون هم مرکز خوبی هست:46:
حدودا چه مقدار میخواهید ماهیانه برای adsl هزینه کنید؟به چه حجمی نیاز داریدو میزان دانلودتون بالاست یا خیر؟

MILAD99
24-05-2010, 23:35
سلام دوستان شهرک گلستانی!
فردا میخاوام از شاتل اکو 128 بگیرم.فعلا مثل اینکه این شرکت بدک نیست
میخواستم ببینم تو مرکز ما سرعت روزانه و دانلود شبانه چنده؟
بعد Art Home سرعتش چجوره
راستی شهرک گلستان فیبرنوری نیست؟

mefmef
26-05-2010, 22:49

قبلا" از صبانت میگرفتم ولی بخاطر این که سرعتش پایین بود بخصوص آخر شبها و روزهای تعطیل دیگه بخیال ADSL شدم. [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
حال بعد از یک ساله باز میخوام ADSL بگیرم.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
بهتره به اسیا تک هم یه تماسی بگیرید شاید با توجه به اینکه تازه کاره بزای جذب مشتری قیمتاش مناسب باشه

wnba
30-05-2010, 17:23
سلام.من با پیش شماره 225 با صبانت از adsl استفاده میکنم.ولی...........
با سرعت 512 سرعت دانلودم 15 ایناست و یه چیز بد دیگه هم هست که من میخوام با لپ تاپ هم به اینترنت وصل شم ولی صبا نت wireless نداره.این خیلی افتضاحه.سرعتشم که اعصابمو خورد کرده.به نظرتون چی کار کنم؟

ahriman323
30-05-2010, 17:30
با سرعت 512 سرعت دانلودم 15 ایناست و یه چیز بد دیگه هم هست که من میخوام با لپ تاپ هم به اینترنت وصل شم ولی صبا نت wireless نداره.این خیلی افتضاحه.سرعتشم که اعصابمو خورد کرده.به نظرتون چی کار کنم؟

قابلیت وایرلس بر میگرده به مودمتون باید مودم جدید بخرید

aminarian
30-05-2010, 17:48
با سلام کسی از قیمت های اسیا تک ومخابرات خبر داره ؟ اگر اطلاعات ی دارید بگید ؟

yekta33
31-05-2010, 05:19
با سلام کسی از قیمت های اسیا تک ومخابرات خبر داره ؟ اگر اطلاعات ی دارید بگید ؟
مگه مخابرات adsl میده؟

mefmef
31-05-2010, 14:14
مگه مخابرات adsl میده؟

مستقیما نه ولی با مشارکت یه شرکت دیگه داره این کارو انجام می ده !!!

yekta33
31-05-2010, 17:03
مستقیما نه ولی با مشارکت یه شرکت دیگه داره این کارو انجام می ده !!!
اطلاعاتی که من دارم تهران وهرمزگان مخابرات مستقیم واگذار میکنه خیلی نرماله نمیدونم چرا شیراز همش با واسطه عمل میکنه؟

wnba
01-06-2010, 17:18

واقعا یعنی ربطی به شرکت نداره که میگه wireless ارایه نمیده؟فقط باید مودممو عوض کنم؟
اگر میشه راجع به سرعتو اینا هم که پرسیدم بگید.ممنون

ahriman323
01-06-2010, 18:26
واقعا یعنی ربطی به شرکت نداره که میگه wireless ارایه نمیده؟فقط باید مودممو عوض کنم؟
اگر میشه راجع به سرعتو اینا هم که پرسیدم بگید.ممنون
اگه ميخواي لب تاپ را وصل كني به اينترنت adsl ميگيري و يه مودم وايرلس دار بيسيم لب تاپ را وصل ميكني به اينترنت
يه اينترنت ديگه هم هست كه وايرلس هست بايد انتن بگذاري بيسيم هست...

!Yahoo
05-06-2010, 12:26
پارس انلاین سرویساشو عوض کرده و گرونشون کرده تقریبا 30-40%
قطعی هم این اواخر زیاد داره و یه دفععه قطع میشه ، مخصوصا عصرا و ساعت 1-2 ( که اگه تازه بخوای وصل بشی اینترنت تا 1-2 ساعت قطعه )!!! شبا هم ساعت 2 موقع دریافته رایگان ،یه دفعه قطع میشه !!!، به نظرم یه مدت میخواستن مشتری جمع کنن ، یه چند نفر که جمع شدن حالا دیگه کشش نداره و میخواد بندازه !!

البته دیروز تو روزنامه خوندم که نوشته بود سرئیس اینترنت در ایران ارزان و با کیفیت میشه !!! ئاقعا حالم رو این چرندیات به هم میزنه !

!Yahoo
05-06-2010, 15:20
اینم یه لیست از قطع و وصل پارس انلاین البته روز 14 /3

2 صفحه قطع ووصل بود که گفتم تاپیک شلوغ میشه:8:
دهنم سرویس شده از بعد از عید این مشکل ایجاد شده !
اول که گفتن از تهران سرعت رو اوردن پایین بعد که اعتراض کردیم دوباره سرعت رو بردن بالا اما خیلی قطع ووصلی داره فکر کنم ساعتی 2-3 تا باشه درحالت عادی و در زمان دیگه ساعتی 10-12 تا

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

البته الان هم که قیمت رو 30-40% بردن بالا

دیگه فکر کنم دارن به ریش ما میخندن:27:

drim_w3
06-06-2010, 21:31
از امروز عصر adsl من قطع شده (شاتل) ، توی این 1 ماه تا حالا قطع نشده بود. زنگ زدم پشتیبانی گفت : مودم رو 20 دقیقه خاموش

کن ، دوباره روشن کن تا آی پی عوض بشه (آخه اینم شد دلیل ) اگر نشد مودم رو دوباره کانفیگ کن ، بعد بلافاصله پرسید مودمتون

چه مارکی هست ؟ گفتم پورشه . بعد با خوشحالی گفت : چون از ما مودم نخریدین ما مودمتون رو پشتیبانی نمی کنیم( یارو فکر کرده

مغز خر خوردیم مودم 52 رو ول کنیم ، مودم 87 اونارو بخریم ، که دم عید به اونایی که مودم کردن تو پاچشون 2 گیگ ترافیک هدیه

بیشتر بدن) بهش گفتم خودم بلدم تنظیم کنم.

خلاصه کردیم ولی نشد (از اولشم معلوم بود ، داره چرت میگه ، چون چراغ adsl روشن بود ولی چراغ اینترنت خاموش بود).

اینترنت کسی قطع نشده ؟ شاید به خاطر نزدیک شدن به 22 خرداد این جوری شده.

drim_w3
06-06-2010, 22:22
از امروز عصر adsl من قطع شده (شاتل) ، توی این 1 ماه تا حالا قطع نشده بود. زنگ زدم پشتیبانی گفت : مودم رو 20 دقیقه خاموش

کن ، دوباره روشن کن تا آی پی عوض بشه (آخه اینم شد دلیل ) اگر نشد مودم رو دوباره کانفیگ کن ، بعد بلافاصله پرسید مودمتون

چه مارکی هست ؟ گفتم پورشه . بعد با خوشحالی گفت : چون از ما مودم نخریدین ما مودمتون رو پشتیبانی نمی کنیم( یارو فکر کرده

مغز خر خوردیم مودم 52 رو ول کنیم ، مودم 87 اونارو بخریم ، که دم عید به اونایی که مودم کردن تو پاچشون 2 گیگ ترافیک هدیه

بیشتر بدن) بهش گفتم خودم بلدم تنظیم کنم.

خلاصه کردیم ولی نشد (از اولشم معلوم بود ، داره چرت میگه ، چون چراغ adsl روشن بود ولی چراغ اینترنت خاموش بود).

اینترنت کسی قطع نشده ؟ شاید به خاطر نزدیک شدن به 22 خرداد این جوری شده.

وصل شد ، نیم ساعت پیش.

||SIAVASH||
06-06-2010, 23:54
همه صبا افت سرعت دارن ؟ سرعت دانلود من به 20 و بعضی وقتا پایین تر رسیده

MILAD99
08-06-2010, 15:13
آقا بالاخره ما هم رفتیم ADSL SHATEL Eco 128 (Based on 512) ro گرفتیم!!
خوشبختانه این ۲-۳ روز اسپید توپ بود. چه روزانه چه شبانه دانلود با 60Kb/s
انشالله سرعت بیشتر شه :46:

masihata
09-06-2010, 10:31
همیار نت هم بد نیست...

من 256K دارم سرعتم رو 50 هست تقریبا...

فقط 1 روز شاید تو این ماه قطعی داشته...

aaraa
09-06-2010, 10:55
من رفتم از شاتل سرویس گرفتم که هنوز وصل نشده واسه مودم تحقیقات گسترده داشتم که دو مدل رو انتخاب کردم و روانه بازار بزرگ و متفاوت از دنیا یعنی pc center شدم .
1 زاکسل وایرلس (که خود شاتل هم ارائه دهنده هست )
2 لینکسیس 120n وایرلس
فروشندگان عزیز که خیلی دوستدارن با ارقام بازی کنند همجور قیمتی را به گوش بنده رساندند.
نهایتا به کمترین قیمتهای 86 برای مورد اول و 75 برای مورد دوم دست یافتم و به یک جمع بندی درباره مطالب گفته شده نرسیدم . (89/3/19)
حال ای همشهریان عزیز که از این جعبه های اجنبی استفاده میکنید اکنون شما را برای راهنمایی میطلبم :
1. با وجود قیمت پایینتر لینکسیس به گفته فروشنده 250 متر برد دارد و زاکسل 150 متر
این رو من شنیدم که وقتی از شرکتی مثل T-Mobile سرویس یا سیم کارت میخرید یک گوش با قیمتی بسیار پایینتر از بازار به شما میدهد. (طبق گفته سایتهای دیگر گوشی apple به این صورت حدود 300 تومانی میشد ) و اکنون بازار متفاوت در دنیا :
2. زاکسل که خود شاتل با قیمت رقابتی بسیار خوبی به مشترکین محترمش میده نزدیک به 3 4 تومان گرانتر نسبت به بازار است . دلیل !!؟؟
3.و نهایتا به شکل ظاهری بسیار متفاوت تر و زیبا تر لینکسیس نسبت به زاکسل میرسیم .

بنا به دلایل زیر نتیجه شما چیست ؟ (لطفا طرفداری نفرمایید )
1 برد 250 لینکسیس و 150 متر زاکسل ( در صورت صحت ) - 2 .قیمت کمتر لینکسیس - 3 . شکل ظاهری زیباتر لینکسیس - 4 . با وجود قیمت بالاتر این مدل از زاکسل تکنولوژی پایینتری نسبت به لینکسیس دارد ( 802.11b/g نسبت به 802.11n )
پرداخت هزینه بالاتر زاکسل شاتل دربرابر فروش آزاد فقط در مقابل طرح تشویقی شاتل ( که طبق صحبتهای دوستان فقط در سال یکبار اونهم عید نوروز حدود 2 یا 3 گیگ پهنای باند )
در ضمن کلا چرا زاکسل گرانتر از لینکسیسی میباشد که زاده شرکت مخابراتی بزرگی همچون cisco است .
راهنمایی ها را دریغ نفرمایید.

sei_pm
09-06-2010, 11:11
من رفتم از شاتل سرویس گرفتم که هنوز وصل نشده واسه مودم تحقیقات گسترده داشتم که دو مدل رو انتخاب کردم و روانه بازار بزرگ و متفاوت از دنیا یعنی pc center شدم .
2 لینکسیس 120n وایرلس
فروشندگان عزیز که خیلی دوستدارن با ارقام بازی کنند همجور قیمتی را به گوش بنده رساندند.
نهایتا به کمترین قیمتهای 86 برای مورد اول و 75 برای مورد دوم دست یافتم و به یک جمع بندی درباره مطالب گفته شده نرسیدم . (89/3/19)
حال ای همشهریان عزیز که از این جعبه های اجنبی استفاده میکنید اکنون شما را برای راهنمایی میطلبم :
1. با وجود قیمت پایینتر لینکسیس به گفته فروشنده 250 متر برد دارد و زاکسل 150 متر
این رو من شنیدم که وقتی از شرکتی مثل T-Mobile سرویس یا سیم کارت میخرید یک گوش با قیمتی بسیار پایینتر از بازار به شما میدهد. (طبق گفته سایتهای دیگر گوشی apple به این صورت حدود 300 تومانی میشد ) و اکنون بازار متفاوت در دنیا :
2. زاکسل که خود شاتل با قیمت رقابتی بسیار خوبی به مشترکین محترمش میده نزدیک به 3 4 تومان گرانتر نسبت به بازار است . دلیل !!؟؟
3.و نهایتا به شکل ظاهری بسیار متفاوت تر و زیبا تر لینکسیس نسبت به زاکسل میرسیم .

1 برد 250 لینکسیس و 150 متر زاکسل ( در صورت صحت ) - 2 .قیمت کمتر لینکسیس - 3 . شکل ظاهری زیباتر لینکسیس - 4 . با وجود قیمت بالاتر این مدل از زاکسل تکنولوژی پایینتری نسبت به لینکسیس دارد ( 802.11b/g نسبت به 802.11n )
پرداخت هزینه بالاتر زاکسل شاتل دربرابر فروش آزاد فقط در مقابل طرح تشویقی شاتل ( که طبق صحبتهای دوستان فقط در سال یکبار اونهم عید نوروز حدود 2 یا 3 گیگ پهنای باند )
در ضمن کلا چرا زاکسل گرانتر از لینکسیسی میباشد که زاده شرکت مخابراتی بزرگی همچون cisco است .

هیچ شاتل داره دزدی میکنه الیته اکثر شرکتها توی فروش مودم همین کار رو می کنند ولی شاتل به طرز عجیبی اینکار رو دنبال میکنه به طوری که با Linksys پدر کشتگی داره شما همین الان زنگ بزن میگن این مودم اصلا ممنونع هست به دستور مدیریت ولی مودم های دیگه مثل اسوز و to-link فقط تنظیماتش به عهده خودتون هست.
اما دلیل گرون بودن قیمت زاکسل بر میگرده با اینکه شاتل و یک شرکت دیگه دست گذاشتن رو این موضوع و وارد کننده هم دیگه کف بازار رو نگاه نمیکنه قیمت بگذاره به شرکتها نگاه میکنه که سود بیشتر ببره. مثلا مودم کمبود زاکسل رو شما تو بازار 45 میخری ولی شاتل به شما میده 59 درصورتی که ارزشش بیشتر از 35 نیست.

aaraa
09-06-2010, 12:06
اینجوری که از امضای شما معلومه با شاتل شاخ به شاخی اساسی به هرحال ممنون راهنمایی دیگری نیست ؟؟

sei_pm
09-06-2010, 12:26
اینجوری که از امضای شما معلومه با شاتل شاخ به شاخی اساسی به هرحال ممنون راهنمایی دیگری نیست ؟؟

چه شاخی همون تاپیک رو ببنید می فهمید چقدر شاکی داره متاسفانه یکسری هرفقط یک شب سرعتشون میره بالا میان 10 شب تعریف و تمجید می کنند. چه راهنمایی می خواهید؟ مودم لینکسیس بهتره به نظر من Wag320N هم داره هنوز نیومده بازار ولی اگر بیاد کمتر از 150 هزار تومان نیست چون امکاناتش بیشتر از Wag120N و Wag160N هست.

MILAD99
09-06-2010, 13:02
2 لینکسیس 120n وایرلس

سلام آقا منم مثل شما رفتم شاتل ثبت‌نام کردم، خلاصه هرکاری کردن که اون مودم‌های پوکیدهٔ توی انبار موندهٔ خاک خردشونو بندازن به ما من قبول نکردم گفتم تمام مسئولیتش با من.
خلاصه رفتم بد از کلی‌ تحقیق Linksys 120n رو گرفتم، کانفیگ فوق‌العاده راحتی‌ داره و من واسه بار اول کابلو زدم توش ایکی ثانیه وصل شد الانم داره مثل بنز دو طبقه خونمونو ساپورت می‌کنه سپیدشم توپ، پیشنهاد می‌کنم حتما لینکسیس بگیری، نه قاطی‌ داشته نه خرابی‌ نه قطعی.
برو PC Center طبقه آخر نمایندگی لینکسیس اونجان، چون دیدم مدلای تقلبی هم هست،که پشت جبشون عربی‌ نوشتئو ...
خلاصه بپا نکنن تو پاچت!

---------- Post added at 02:02 PM ---------- Previous post was at 01:59 PM ----------

من 80 گرفتم

sei_pm
09-06-2010, 13:09
سلام آقا منم مثل شما رفتم شاتل ثبت‌نام کردم، خلاصه هرکاری کردن که اون مودم‌های پوکیدهٔ توی انبار موندهٔ خاک خردشونو بندازن به ما من قبول نکردم گفتم تمام مسئولیتش با من.
خلاصه رفتم بد از کلی‌ تحقیق Linksys 120n رو گرفتم، کانفیگ فوق‌العاده راحتی‌ داره و من واسه بار اول کابلو زدم توش ایکی ثانیه وصل شد الانم داره مثل بنز دو طبقه خونمونو ساپورت می‌کنه سپیدشم توپ، پیشنهاد می‌کنم حتما لینکسیس بگیری، نه قاطی‌ داشته نه خرابی‌ نه قطعی.
برو PC Center طبقه آخر نمایندگی لینکسیس اونجان، چون دیدم مدلای تقلبی هم هست،که پشت جبشون عربی‌ نوشتئو ...
خلاصه بپا نکنن تو پاچت!

---------- Post added at 02:02 PM ---------- Previous post was at 01:59 PM ----------

من 80 گرفتم

گفتم که اینها فقط می خوان جیب خودشون رو پر کنند وگرنه شما باید به مشکل می خوردی. می دونید چیه باید یک نامه رسمی به شرکت زاکسل زد که همچین شرکتی وجود داره که میگه مودم های Linksys با Dslam های زاکسل سازگار نیست بلکه زاکسل بهشون یک ایمیل داد خجالت بکشند از این حرفشون.

MILAD99
09-06-2010, 13:33
همیار نت هم بد نیست...

من 256K دارم سرعتم رو 50 هست تقریبا...

فقط 1 روز شاید تو این ماه قطعی داشته...
دانلود شبانه سرعت چقدر؟؟
همیارم جدیداً قیمتشو خوب آورد پائین، قبلاً خیلی‌ گرون بود!
در کلّ همیار نت خیلی‌ شرکت معتبر و بزرگیه،تمام شرکتای بزرگ توی شیراز ازش سرویس میگیرن مخصوصاً ویرلسشو.

cross_road
09-06-2010, 14:40
با سلام.
می خواستم بدونم ADSL جایی سراغ دارید که میزان پینگش خیلی پایین باشه...ترجیحاً 128 با حجم 1 گیگ...نمیخوام خیلی هزینه بر باشه...برام مهم پینگ ( Ping ) خطه که تا حد ممکن پایین باشه.
ممنون.

MILAD99
09-06-2010, 16:09
با سلام.
می خواستم بدونم ADSL جایی سراغ دارید که میزان پینگش خیلی پایین باشه...ترجیحاً 128 با حجم 1 گیگ...نمیخوام خیلی هزینه بر باشه...برام مهم پینگ ( Ping ) خطه که تا حد ممکن پایین باشه.
ممنون.
سلام
همیار قبلنا پایین بود ولی الانشو نمیدونم

drim_w3
09-06-2010, 22:02
2 لینکسیس 120n وایرلس

من موددم پورشه گرفتم 52 تومن ازش هم راضی هستم. مگه با برد خیلی زیاد می خواین برین تو کوچه دانلود کنید؟

همه مودم ها توی خونه و توی سایر طبقات رو پوشش می ده . آخه 30 تومن اختلاف قیمت خیلی زیاده.

!Yahoo
09-06-2010, 23:47
از بچه ها ی مرکز ابوذر اگه کسی از جایی سرویس گرفته که راضیه بگه بریم مشترک بشیم
قبلا پارسس بودم حالا که گرون شد میخوام عوض کنم
زنگ زدم این اینترنت مخابرات که با اسیا تکه گفت 6 گیگ 512 ، 3 ماهه که به زودی شبانه رایگان هم اضاف میشه میشه 45 تومن
درحالیکه 9 گیگ 256 ،3ماهه پارس 48 تومنه ، در ضمن صبا نت 9 گیگ 256 میده 39000 تومن و شاتل هم فکر کنم همین حدودا است از بقیه خبر ندارم
کدومش ؟
خیلی قیمتا مسخره ه ا ست ، کدومش ؟

diagram63
10-06-2010, 00:25
سلام دوستان

من سرویس ART HOME شاتل دارم ماهی 20 تومن 64 کیلو بایت نا محدود با سرعت دانلود 9.5

مشکلی با سرعت دانلودم ندارم اما نمیدونم چرا انقدر پینگم بالاست توی بازی کال اف دیوتی 4 با گارنا

ضمنا شهرک گلستان هستم . میخام 512 ازصبا نت بگیرم. دوستان کسی هست شهرک گلستان صبا نت داشته باشه یکم از کیفیتش بگه ؟ یا بازی کال اف دیوتی 4 شهرک گلستان بتونه آنلاین بازی کنه ؟ گیم نتا که اینجا هیچکس نداشت

اینم بگم پینگم واسه یاهو حدود 330 هست اما نمیدونم چرا توی کال اف دیوتی 4 با گارنا میره روی 999 و هی قطع میشه و گیر میکنه اگر کسی راهی داره بگه چطور پینگم کم کنم خیلی ممنونتون میشم.:11:

راستی اسیا تکم اگر کسی شهرک گلستان یا جای دیگه داره لطفا کمک کنه.ببخشید طولانی شد :46:

drim_w3
10-06-2010, 09:15
سلام دوستان

من سرویس ART HOME شاتل دارم ماهی 20 تومن 64 کیلو بایت نا محدود با سرعت دانلود 9.5

مشکلی با سرعت دانلودم ندارم اما نمیدونم چرا انقدر پینگم بالاست توی بازی کال اف دیوتی 4 با گارنا

ضمنا شهرک گلستان هستم . میخام 512 ازصبا نت بگیرم. دوستان کسی هست شهرک گلستان صبا نت داشته باشه یکم از کیفیتش بگه ؟ یا بازی کال اف دیوتی 4 شهرک گلستان بتونه آنلاین بازی کنه ؟ گیم نتا که اینجا هیچکس نداشت

اینم بگم پینگم واسه یاهو حدود 330 هست اما نمیدونم چرا توی کال اف دیوتی 4 با گارنا میره روی 999 و هی قطع میشه و گیر میکنه اگر کسی راهی داره بگه چطور پینگم کم کنم خیلی ممنونتون میشم.:11:

راستی اسیا تکم اگر کسی شهرک گلستان یا جای دیگه داره لطفا کمک کنه.ببخشید طولانی شد :46:

تا حالا غیر از Art Home سرویس دیگه ای از شاتل گرفتی ؟ اگه گرفتی ، سرعت دانلودت چند بوده ؟

diagram63
10-06-2010, 10:04
تا حالا غیر از Art Home سرویس دیگه ای از شاتل گرفتی ؟ اگه گرفتی ، سرعت دانلودت چند بوده ؟

سلام

نه من نگرفتم ولی دوستم 512 از شاتل گرفته ماهیانه 3 گیگ 18500 تومن. میگه تازگیا وضعش خیلی بد شد ه و دانلودش بین 20 تا 50 متغیره:2:

aaraa
10-06-2010, 12:01
از بچه ها ی مرکز ابوذر اگه کسی از جایی سرویس گرفته که راضیه بگه بریم مشترک بشیم
قبلا پارسس بودم حالا که گرون شد میخوام عوض کنم
زنگ زدم این اینترنت مخابرات که با اسیا تکه گفت 6 گیگ 512 ، 3 ماهه که به زودی شبانه رایگان هم اضاف میشه میشه 45 تومن
درحالیکه 9 گیگ 256 ،3ماهه پارس 48 تومنه ، در ضمن صبا نت 9 گیگ 256 میده 39000 تومن و شاتل هم فکر کنم همین حدودا است از بقیه خبر ندارم
کدومش ؟
خیلی قیمتا مسخره ه ا ست ، کدومش ؟

اشتباهی روی تشکر کلیک کردم خوشحال نشو که ازت تشکر کرده باشما :10:
من هم ابوذر هستم جدیدا شاتل گرفتم هنوز نصب نیست شنبه یکشنبه خبر میدم .

MILAD99
10-06-2010, 13:26
سلام

نه من نگرفتم ولی دوستم 512 از شاتل گرفته ماهیانه 3 گیگ 18500 تومن. میگه تازگیا وضعش خیلی بد شد ه و دانلودش بین 20 تا 50 متغیره:2:
سلام،من Eco 128 1mahe شاتل ۱هفته می‌شه گرفتم، سرعت هم ثابت بین ۵۰-۶۰ میندازه، خوشبختانه تا الان مشکل نداشتم.شهرک گلستانم هستم
منم اول قصد داشتم Art Home بگیرم چون دانلود زیاد می‌کنم ولی‌ بعد پشیمون شدم چون سرعتش خیلی‌ پایینه، در عوض این سرویس ۱۲۸ که روی ۵۱۲ بسته شده،شب تا صبح میزارم دانلود ۱.۵ گیگ دل می‌کنم.
از یک کافی نت شنیدم گفت از دیتانت گرفتم و راضی هم هستم، حالا این دیتانت کیه خدا میدونه!؟

diagram63
10-06-2010, 20:37
سلام،من Eco 128 1mahe شاتل ۱هفته می‌شه گرفتم، سرعت هم ثابت بین ۵۰-۶۰ میندازه، خوشبختانه تا الان مشکل نداشتم.شهرک گلستانم هستم
منم اول قصد داشتم Art Home بگیرم چون دانلود زیاد می‌کنم ولی‌ بعد پشیمون شدم چون سرعتش خیلی‌ پایینه، در عوض این سرویس ۱۲۸ که روی ۵۱۲ بسته شده،شب تا صبح میزارم دانلود ۱.۵ گیگ دل می‌کنم.
از یک کافی نت شنیدم گفت از دیتانت گرفتم و راضی هم هستم، حالا این دیتانت کیه خدا میدونه!؟

سلام

دوست عزیز میشه یک لطفی در حق من کنید ؟؟چون سرعت دانلود شما خوب هست و شهرک گلستان هم هستید ازتون خواهش میکنم یک سری به لینک زیر بزنید مربوط به بازی انلاین کال اف دیوتی 4 هست و اگر تونستید اجراش کنید و گیر نداشت بازیتون موقع بازی یک بار کلید TAB رو فشار بدید و یک عکس ازش برای من قرار بدید تا ببینم پینگتون چقدر هست تا اگه خوبه منم برم ART HOME عوض کنم اکو بگیرم اخه خودشون میگن با تغییر سرعت هم پینگ فرقی نداره و من نمیتونم اصلا بازی کنم همش گیر داره و قطع میشه.اینم بگم این بازی انلاینش بسیار لذت بخشه و میتونید با دوستاتون یا خارجیا مبارزه کنید و لذت ببرید :11::11::10:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

MILAD99
11-06-2010, 12:19
سلام

دوست عزیز میشه یک لطفی در حق من کنید ؟؟چون سرعت دانلود شما خوب هست و شهرک گلستان هم هستید ازتون خواهش میکنم یک سری به لینک زیر بزنید مربوط به بازی انلاین کال اف دیوتی 4 هست و اگر تونستید اجراش کنید و گیر نداشت بازیتون موقع بازی یک بار کلید TAB رو فشار بدید و یک عکس ازش برای من قرار بدید تا ببینم پینگتون چقدر هست تا اگه خوبه منم برم ART HOME عوض کنم اکو بگیرم اخه خودشون میگن با تغییر سرعت هم پینگ فرقی نداره و من نمیتونم اصلا بازی کنم همش گیر داره و قطع میشه.اینم بگم این بازی انلاینش بسیار لذت بخشه و میتونید با دوستاتون یا خارجیا مبارزه کنید و لذت ببرید :11::11::10:

توی این لینک که چیزی نبود!!
من COD نمیتونم الان را سیستمم بنصبما![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Mr.Unco
11-06-2010, 13:06
شاتل خیلی عالیست من ازش راضیم

MILAD99
11-06-2010, 13:21
بچه ها اینم از آسیاتک در شیراز!:31:

قیمتاش با توجه به حجمش....بدک نیست
کسی از کیفیت سرویسا توشیراز خبر داره؟؟

MILAD99
11-06-2010, 13:29
کسی میدونه سرویسای 128 سرعت download چند KB/s هست؟

Spak
11-06-2010, 13:38
کسی میدونه سرویسای 128 سرعت download چند KB/s هست؟

128 پارس آنلاین تو صنایع 190 دانلود دیروز من که تو گلستانم دانلود دیروزم 20 کیلو :37:
البته کلا بین 80 تا 200 توی صنایع و ملاصدرا داره کار میکنه . گلستان هم که فعلا مخابراتش مشکل داره .

sei_pm
11-06-2010, 14:04
128 پارس آنلاین تو صنایع 190 دانلود دیروز من که تو گلستانم دانلود دیروزم 20 کیلو :37:
البته کلا بین 80 تا 200 توی صنایع و ملاصدرا داره کار میکنه . گلستان هم که فعلا مخابراتش مشکل داره .

یک تست از سرور speedtest.net باک. بنداز نتیجش رو paste کن اینجا.

Spak
11-06-2010, 14:59
یک تست از سرور speedtest.net باک. بنداز نتیجش رو paste کن اینجا.

این ماله صنایع :

مال خودم شد

sei_pm
11-06-2010, 15:11
این ماله صنایع :

مال خودم شد

کاشکی از سرور باکو تست میگرفتی. هردوشون 128 محدود هستند پس چرا انقدر اختلاف دارند؟ سرعت داخل مودم رو چند ست شده؟

Spak
11-06-2010, 15:22
کاشکی از سرور باکو تست میگرفتی. هردوشون 128 محدود هستند پس چرا انقدر اختلاف دارند؟ سرعت داخل مودم رو چند ست شده؟

سرعت من بخاطره اشکال مخابرات گلستان هست . اشکال از اکانت نیست .

diagram63
11-06-2010, 17:07
توی این لینک که چیزی نبود!!
من COD نمیتونم الان را سیستمم بنصبما![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

سلام

ببخشید مثل اینکه اینجا لینک دادن به فرومهای دیگه ممنوع هستش که عوض شده . به هر حال یکبار دیگه میگذارم

در ضمن شما باید اول بازی رو نصب کنید بعد دو تا پچ جمعا به حجم 320 مگ دانلود کنید و بعد برنامه گارنا به حجم 8 مگ دانلود کنید بعدم با ثبت نام در گارنا و وارد کردن یوزر و پسورد به راحتی با دوستانتون یا خارجیا انلاین بازی کنید.اگرم امکانش براتون نیستش که هیچی:41: یک عده میگن پینگ بالا مربوط به مخابرات غدیر که مربوط به شهرک گلستان هست میباشد یک عده هم میگن آی اس پی عوض کنی درست میشه.خدا لعنت کنه این مخابرات افتضاح شهرک گلستان و این ای اس پی های بیسواد و دزد شیراز:2::2::9::9:

MILAD99
11-06-2010, 21:51
من که ۱۲۸ شاتل دارم ۶۰ دانلود می‌کنم
پینگ هم حدود۳۸۰-۴۰۰ هست
مشکل از مخابرات فکر نکنم باشه،باید مچ خود شرکتو گرفت.
توی تنظیمات مودم>>قسمت State
ببین Download Stream Rate & Upstream Rate چند زده واست؟؟

Farshid72
12-06-2010, 12:29
سلام دوستان
من تو گچساران زندگی می کنم و می خواستم بدونم که آیا می تونم از شرکت هایی که در اهواز سرویس اینترنت می دن استفاده کنم ؟؟؟
اگه می شه کمکم کنید.
با تشکر

diagram63
12-06-2010, 14:17
سلام

رفتم امروز از شاتل قطع کردم یک ای اس پی دیگه گرفتم ببینم حل میشه یا نه مشکل پینگ.

مخابرات گلستان هم میگه ما مشکلی نداریم حالا این وسط کی راست میگه خدا میدونه :17::17:

sei_pm
12-06-2010, 15:15
سلام

رفتم امروز از شاتل قطع کردم یک ای اس پی دیگه گرفتم ببینم حل میشه یا نه مشکل پینگ.

مخابرات گلستان هم میگه ما مشکلی نداریم حالا این وسط کی راست میگه خدا میدونه :17::17:

حالا از کجا گرفتی؟ ولی فکر کنم مشکل داشته باشه:

سرعت من بخاطره اشکال مخابرات گلستان هست . اشکال از اکانت نیست .

shiraz522
14-06-2010, 11:29
یه سوال wireless 256 ترانسفر ریت رو چند باید باشه ؟

Spak
14-06-2010, 20:47
الان با پارس آنلاین صحبت کردم
- گفت که مشکل گلستان حل شده
- گفتم من همچنان سرعتم پایینه
- گفت که سوکت شما رو تغییر میدم
امیدوارم که درست بشه .

yekta33
15-06-2010, 04:43
اس ام اسی برای من اومده که شماره تلفن ثابت خود را به شماره....اس ام اس نمایید adsl شما با ماهی 9200تومان فعال میشود
برای کسی این اس ام اس اومده یا نه؟ جریان چی هست؟

SIMPATICO4949
15-06-2010, 07:49
اس ام اسی برای من اومده که شماره تلفن ثابت خود را به شماره....اس ام اس نمایید adsl شما با ماهی 9200تومان فعال میشود

آره برای منم آمده مربوط به شرکت دزد دیتا نت هست نمایندگی فن آوا
جدی نگیر

omid.7128
15-06-2010, 17:10
من از کدوم شرکت adsl بگیرم سرعت خوب و دانلود شبانه ی رایگان میخوام

aso.pas.86
15-06-2010, 20:26
سلام.
من الان سرویس اکو 128 شاتل دارم.با سرعت 60 دان می کنم.تا چند روز دیگه دورم تموم میشه.
میخوام اگه بشه 512 اکو رو بگیرم.

سرعت دانلود با اکو 512 چقدره؟

ravi
16-06-2010, 03:42
اينم اينترنت من در مركز آزادگان و با سرعت 1m از شركت داتك مورخ 89/3/25

در روز

در شب

ظاهرا رضايت بخش نيست درسته؟

Spak
16-06-2010, 09:01

در روز

در شب

این سرعت 1 مگ هست ؟؟!!
اصلا خوب نیست
128 ما 3 برابر اینه ..

diagram63
16-06-2010, 12:12

سلام

آقا دمت گرم عجب سرویسی داری شما .میشه لطف بفرمایید بگید از کجا سرویس گرفتی و تلفنشو بدی ؟

ضمنا نوع سرویستون و هزینش با منطقه مخابراتتونم بگین خیلی لطف کردین :11::11:

ess_1362
16-06-2010, 12:17

در روز

در شب

پینگت خیلی بالاست حالا چه روز چه شب!

این مال من هست با خط 128 :

diagram63
16-06-2010, 12:54
الان با پارس آنلاین صحبت کردم
- گفت که مشکل گلستان حل شده
- گفتم من همچنان سرعتم پایینه
- گفت که سوکت شما رو تغییر میدم
امیدوارم که درست بشه .

سلام

مخابرات این خرابشده{شهرک چند ملیتی گلستان} همیشه تو ای دی اس ال مشکل داشته مشکل از تنبلی و بی سوادیشونه.
من بدخت رفتم سرویس 512 اسیا تک گرفتم به امید اینکه از دست شاتل..... راحت بشم حالا مثل جت داره ازم ترافیک کم میکنه سرویس رایگان شبانه هم نداره سرعت دانلود هم افتضاح هزینه وصل سرویس هم 20 هزار تومن از همه جا گرونتر.جالب اینجاست اسم آی اس پی هم به جای اسیا تک میزنه فراهوش دنا
.خودتون نگاه کنید:41::41:

ravi
16-06-2010, 13:52
اينم وضعيت الان : 89/3/26 ساعت 15

اشكال از شركت سرويس دهنده هست يا مخابرات كه اين قدر سرعت پايينه؟

ardalan_zapata
16-06-2010, 14:05
داتک چند روزه دارن سیتسماشون آپگرید میکنن یکم مشکل داره
ولی پینگ بالا مشکل همگانی هست
الان من داتک با 512 سرعت دانلودم 70 ثابته

aso.pas.86
16-06-2010, 14:09

Spak
16-06-2010, 21:39
این تست الان من
128 پارس آنلاین - شهرک گلستان .

واین هم 128 پارس آنلاین - صنایع

و این هم حال و روز من
:thumbsdow:37:

aso.pas.86
16-06-2010, 23:42
سلام.
من الان سرویس اکو 128 شاتل دارم.با سرعت 60 دان می کنم.تا چند روز دیگه دورم تموم میشه.

یکی ی ی ی جوااااااااب بددددددده:13::13::13::13::13::13:

ravi
17-06-2010, 00:05
داتک چند روزه دارن سیتسماشون آپگرید میکنن یکم مشکل داره
ولی پینگ بالا مشکل همگانی هست
الان من داتک با 512 سرعت دانلودم 70 ثابته

دوست عزيز از اينكه از 1 تا 7 صبح ترافيك اين شركت رايگانه مطمئن باشم؟

ahriman323
17-06-2010, 02:41
سلام.

سرعت اكو 128 و 256 و 512 همون 60 هست تفاوتش در سرعت آپلود هست...
ارت 1 به بالا فكر ميكنم روي 1 مگ باشه...

aso.pas.86
17-06-2010, 09:32
سرعت اكو 128 و 256 و 512 همون 60 هست تفاوتش در سرعت آپلود هست...
ارت 1 به بالا فكر ميكنم روي 1 مگ باشه...
ممنون.
از دوستان که art 1 دارن با چه سرعتی دان می کنین؟

drim_w3
17-06-2010, 21:07
اینترنت من ( شاتل 128-اکو )2 روزه قطعه.(چراغ اینترنت مودم قرمزه)

فقط امروز ظهر 10 دقیقه وصل شد دوباره قطع شد.

مال کسی قطع نشده این روز ها ؟

yekta33
17-06-2010, 21:52
اینترنت من ( شاتل 128-اکو )2 روزه قطعه.(چراغ اینترنت مودم قرمزه)

فقط امروز ظهر 10 دقیقه وصل شد دوباره قطع شد.

مال کسی قطع نشده این روز ها ؟
ما من قطع نشده ولی سرعتش تو این چندروزه افتضاحه:27: سرعت باز شدن پیجها خیلی کند هستش حتی با ff !!!؟

ravi
17-06-2010, 22:53
اينم ليست isp هاي اصلي و و زير مجموعه هاي فعال آنها در شيراز
شايد به دردتون بخوره.

ardalan_zapata
17-06-2010, 23:22
دوست عزيز از اينكه از 1 تا 7 صبح ترافيك اين شركت رايگانه مطمئن باشم؟

سلام
خیلی راحت میتونید خودتون توی سایتش چک کنید
94.74.150.5
اینجا برید و یوزرنیم و پسوردتون رو وارد کنید
log کامل اتصالاتون + مقداری که ازتون کم شده و همچنین حجم باقی مانده رو بهتون نشون میده

شبانه هم از 1.5 تا 7.5 هستش.

ravi
17-06-2010, 23:53
سلام
خیلی راحت میتونید خودتون توی سایتش چک کنید
94.74.150.5
اینجا برید و یوزرنیم و پسوردتون رو وارد کنید
log کامل اتصالاتون + مقداری که ازتون کم شده و همچنین حجم باقی مانده رو بهتون نشون میده

شبانه هم از 1.5 تا 7.5 هستش.

دوست عزيز چند تاسئوال

1- شما از اينترنت ماتريكس استفاده ميكنيد كه دفترش تو ساختمون ورجاونده داخل خيابان هدايت؟ (شركت رايانه پردازش)

2- اگر اين جوره مگر اين شركت اينترنت شركت داتك ارائه نميده؟ ( آخه مسئول مشتريكينش ميگفت داتك هست يك پسره همونجا بود ميگفت نيست و ما خودمون پهناي باند ميخريم و از اين حرفها)

مسئول مشتركين همين شركت ميگفت براي استفاده از ترافيك رايگان اگر قبل از 1.30 وصلي بايد ساعت 1.30 ارتباطتو يك بار قطع و مجددا وصل كني وگرنه هر چي دانلود بعد از ياعت 1.30 انچام بدي جز ترافيك اصليت حساب ميشه و رايگان نيست
راست ميگه يا ...؟

aminrafael3
18-06-2010, 09:40
سلام بچه ها من الان 128 شاتل دارم ولی سرعت دانلود صبانت بچه هائی که دارن میگن خیلی خوبه منم همش تو کار دانلو فیلم و سرییالم سرعت شبانه خیلی برام مهمه شاتل یه شب خوبه 2-3 شب بد به نظرتون چه کار کنم قیمت ماهیانه بالا هم نمیتونم بدم

میشه 1 ماه برم صبا نت اگه حال نکردم دوباره برگردم شاتل؟

امکانش هست؟

اساتید راهنمائی کنید لطفا

ببخشید یه سوال دیگه هم داشتم این اینترنت خود مخابرات جریانش چیه

ممنون

aso.pas.86
18-06-2010, 09:45
ممنون.
لطفا پاسخ این بنده خدا رو بدید.

Spak
19-06-2010, 11:31
سرعت دانلود امروز 29 خرداد ساعت 12:25 شهرک گلستان
با IDM
128-پارس آنلاین
:27:

aso.pas.86
19-06-2010, 12:41
سرعت دانلود امروز 29 خرداد ساعت 12:25 شهرک گلستان
با IDM
128-پارس آنلاین
:27:
سلام.اره سرعتش خوبه منم که پارس 256 داشتم
با سرعت 190 kb/s دانلود میکردم ولی هر 5 دقیقه قطع میشد بعد از
چند دقیقه دوباره وصل می شد.
به خاطر همین از شاتل گرفتم و سرعتم رو 60 همیشه ثابته و خیلی راضیم.

---------- Post added at 02:41 PM ---------- Previous post was at 02:40 PM ----------

یکی art 1 نداره؟

ardalan_zapata
19-06-2010, 12:48
دوست عزيز چند تاسئوال

1- شما از اينترنت ماتريكس استفاده ميكنيد كه دفترش تو ساختمون ورجاونده داخل خيابان هدايت؟ (شركت رايانه پردازش)

2- اگر اين جوره مگر اين شركت اينترنت شركت داتك ارائه نميده؟ ( آخه مسئول مشتريكينش ميگفت داتك هست يك پسره همونجا بود ميگفت نيست و ما خودمون پهناي باند ميخريم و از اين حرفها)

مسئول مشتركين همين شركت ميگفت براي استفاده از ترافيك رايگان اگر قبل از 1.30 وصلي بايد ساعت 1.30 ارتباطتو يك بار قطع و مجددا وصل كني وگرنه هر چي دانلود بعد از ياعت 1.30 انچام بدي جز ترافيك اصليت حساب ميشه و رايگان نيست
راست ميگه يا ...؟

1- بله
2- والا اولا روی لیست قیمتش نوشته بود Datek Telecom واسه همین من گفتم که مال داتک ممکنه باشه ولی خود فراهوش دنا سرویس دهنده پهنای باند هست به تنهایی

در مورد شبانه هم نیازی به قطع و وصل کردن ارتباط قبل از 1.5 و بعدش نیست
اگر قبل از 1.5 هم کانکت باشه و دیسکانکت نکنی خودش بین ساعت 1.5 تا 7.5 هرچی دانلود کنید برات حساب نمیکنه.

Spak
19-06-2010, 14:10
سلام.اره سرعتش خوبه منم که پارس 256 داشتم
با سرعت 190 kb/s دانلود میکردم ولی هر 5 دقیقه قطع میشد بعد از
چند دقیقه دوباره وصل می شد.
به خاطر همین از شاتل گرفتم و سرعتم رو 60 همیشه ثابته و خیلی راضیم.

البته چون من تو شهرک گلستان هستم این سرعت یکم عجیب بود . خودم قبل از اینکه مخابرات این خراب شده مشکل پیدا کنه 200 دانلود میکردم . الان هم بچه ها توی سطح شهر سرعتشون همینه فکر کنم امروز هم شانسی این سرعت رو داشتم .
مشکل قطعی هم باید با پشتیبانی حل میکردید منم همین مشکل رو داشتم با تغییر پسورد حل شد .

shiraz522
20-06-2010, 00:38

یکی جواب ما رو بده تو کفیم .

راستی آرانیک به مرودشت هم سرویس میده یا نه ؟ نمایندگی شاتل توی مرودشت یه آدم ... بالای 128 نمیده بعد ظاهرا آرانیک بهتره ؟
لطفا جواب بدبد . هر که جواب بده دعا میکنم تا یه هفته سرعت دانش بشه 200 کیلو بایت :31:

ahriman323
20-06-2010, 00:53
یکی جواب ما رو بده تو کفیم .

راستی آرانیک به مرودشت هم سرویس میده یا نه ؟ نمایندگی شاتل توی مرودشت یه آدم ... بالای 128 نمیده بعد ظاهرا آرانیک بهتره ؟
لطفا جواب بدبد . هر که جواب بده دعا میکنم تا یه هفته سرعت دانش بشه 200 کیلو بایت :31:

256/8=32
نه....
خوب 128 اکو را برای همه 512 میبندن...

ravi
20-06-2010, 02:10
1-
در مورد شبانه هم نیازی به قطع و وصل کردن ارتباط قبل از 1.5 و بعدش نیست
اگر قبل از 1.5 هم کانکت باشه و دیسکانکت نکنی خودش بین ساعت 1.5 تا 7.5 هرچی دانلود کنید برات حساب نمیکنه.

راست ميگي؟؟

اين گزارش اتصال منه. بيشتر اتصالم قبل از 1.5 بوده و بدون قطع و وصل شدن تا بعد از 1.5 ادامه داشته حالا اگر اين جور كه شما ميفرمائيد باشه دارن كلاهبرداري ميكنن.
(ابته اتصال هاي بعد از 1.5 چيزي از ترافيكم كم نشده و نوشته 0 )

به نظر شما چكار ميشه كرد؟

ardalan_zapata
20-06-2010, 02:25
راست ميگي؟؟

اين گزارش اتصال منه. بيشتر اتصالم قبل از 1.5 بوده و بدون قطع و وصل شدن تا بعد از 1.5 ادامه داشته حالا اگر اين جور كه شما ميفرمائيد باشه دارن كلاهبرداري ميكنن.
(ابته اتصال هاي بعد از 1.5 چيزي از ترافيكم كم نشده و نوشته 0 )

به نظر شما چكار ميشه كرد؟

ببینید من دقیق نفهمیدم منظور شما چیه
مثال میزنم
شما ساعت 12 کانکت میشید و استفاده میکنید تا ساعت مثلا 3 شب
خوب 12 تا 1.5 که حساب کردید براتون حساب میشه و 1.5 تا 3 حساب نمیشه واسه همین اگر دیدید چیزی نوشته یعنی اون مال 12 تا 1.5 هستش
مثلا میگم اگر به ازای هر مگ 1000 تومن کم میکنه
اگر شما از 12 تا 1.5 یک مگ گرفته باشید و از 1.5 تا 3 هم 2 مگ گرفته باشید همون 1000 تومن که مربوط به یک مگه 12 تا 1.5 هست حساب میشه :دی

شما قبل از 1.5 کانکت شو و دیسکانکت نکن
ساعت 2 برو تو Ibsng و ببین چقدر اعتبار داری بعد شروع کن به دانلود کردن یه 5-6 مگ بگیر بعد دوباره صفجه رو رفرش کن ببن اعتبارت کم شده یا نه

shiraz522
20-06-2010, 12:13
256/8=32
نه....
خوب 128 اکو را برای همه 512 میبندن...

پسر خاله من شیراز 128 گرفته با ترانسفر ریت 60 ثابت که از آرانیک گرفته منم از نمایندگی مرودشت 128 بگیرم مثل همون سرویس های آرانیک هست :18: :13:

ahriman323
20-06-2010, 12:24
پسر خاله من شیراز 128 گرفته با ترانسفر ریت 60 ثابت که از آرانیک گرفته منم از نمایندگی مرودشت 128 بگیرم مثل همون سرویس های آرانیک هست :18: :13:

آره احتمال زیاد

aminrafael3
20-06-2010, 18:02
جون من یکی هم جواب منو بده ثواب داره

ahriman323
20-06-2010, 18:15
سلام بچه ها من الان 128 شاتل دارم ولی سرعت دانلود صبانت بچه هائی که دارن میگن خیلی خوبه منم همش تو کار دانلو فیلم و سرییالم سرعت شبانه خیلی برام مهمه شاتل یه شب خوبه 2-3 شب بد به نظرتون چه کار کنم قیمت ماهیانه بالا هم نمیتونم بدم

میشه 1 ماه برم صبا نت اگه حال نکردم دوباره برگردم شاتل؟

امکانش هست؟

اساتید راهنمائی کنید لطفا

ببخشید یه سوال دیگه هم داشتم این اینترنت خود مخابرات جریانش چیه

ممنون

باید از شاتل قطع رانژه کنی
و دوباره اگه خواستی بیای شاتل هزینه رانژه را بدی البته میتونی هم از تخفیف کارت طلایی هم استفاده کنی اگه قبلا استفاده نکردی..

الان مخابرات خودش مستقیم نمیده با اسیا تک فکر کنم همکاری میکنه...

drim_w3
21-06-2010, 04:07

من شماره تلفن رو اس ام اس کردم ، فرداش یک نفر زنگ زد .

پرسیدم 128 سرعت دانلودش چقدره ؟ گفت از 256 شروع میشه 128 نداریم.

می گفت سرعت دانلود 256 بین 20 تا 30 هست :41:

گفتم 128 بعضی از شرکت ها سرعتش 60 هست ، حالا 256 شما 20 تا 30 !

گفت هر شرکتی میده کارش غیر قانونییه.:19:

هزینه راه اندازی هم 12 هزار تومنه.

Spak
21-06-2010, 09:21

شر گفته دانلود 128 ما 190 کیلو هست ..
به این شرکتها نباید اطمینان کرد .

drim_w3
21-06-2010, 11:50
شر گفته دانلود 128 ما 190 کیلو هست ..
به این شرکتها نباید اطمینان کرد .

مال شما پارس آنلاین هست که 190 سرعتشه ؟

قیمت 128 پارس آنلاین چنده ؟

Mr.Unco
21-06-2010, 12:07
ایییییییییییییییول پارس آنلاین
امروز رفتم ADSl شارژ کنم.زنه گفت 256 سه ماه 9گیگ 48 هزار تومن کفم برید!!!:31:
تا سه ماه پیش 128 3ه ماه 9گیگ میگرفتم 51 هزار تومن الآن 256 48 تومن!!!!
دمشون گرم

kourosh4
21-06-2010, 12:19
دوستان سلام ..........
من قبلا هم این سوال رو کردم اما جواب نگرفتم ....
پیش شماره ی منزل دوستم 752 هست و میخواد adsl بگیره هزینه و سرعت هم براش مهم نیست فقط بهتر از deal up باشه .......
هر شرکتی که رفتیم گفتن نمیشه اما یکی از دوستان تو همین تاپیک بهم گفت پیش شماره ی خودشون هم 752 هست و از امین نت سرویس میگیره اما ما که رفتیم گفتن نمیشه ..........
در کل میخوام بدونم راهی هست ....ممنون......

aminarian
21-06-2010, 14:56

128 کدام شرکت سرعتش به 60 میرسه میشه به منم بگید؟:10:

aminarian
21-06-2010, 15:02
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

شرکت لاوان خوبه یا بده؟

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

ahriman323
21-06-2010, 17:53
دوستان سلام ..........
من قبلا هم این سوال رو کردم اما جواب نگرفتم ....
پیش شماره ی منزل دوستم 752 هست و میخواد adsl بگیره هزینه و سرعت هم براش مهم نیست فقط بهتر از deal up باشه .......
هر شرکتی که رفتیم گفتن نمیشه اما یکی از دوستان تو همین تاپیک بهم گفت پیش شماره ی خودشون هم 752 هست و از امین نت سرویس میگیره اما ما که رفتیم گفتن نمیشه ..........
در کل میخوام بدونم راهی هست ....ممنون......
شاتل جدیدا مرکز وصال را سرویس میده...

128 کدام شرکت سرعتش به 60 میرسه میشه به منم بگید؟:10:
128 اکو شاتل را 512 میبندن/

aaraa
21-06-2010, 19:43
واسه من speedtest اروور میده مشکل از کجاست ؟

mohammad71346
21-06-2010, 19:44
كسي از آسيا تك توي شيراز ، اكانت گرفته يا نه؟ من مركز ازادگان هستم و تازه ADSL ميده . پيش شماره 834 و 835 . من از شركت آوامهر نماينده آسيا تك گرفتم . مي خواستم بدونم سرعتش ، دانلودش و ... خوبه ؟!!!

jivara
21-06-2010, 19:46

شرکت لاوان خوبه یا بده؟

متاسفانه آشغاله

ahriman323
21-06-2010, 19:47
واسه من speedtest اروور میده مشکل از کجاست ؟
چه اروری میده؟! فلش پلیر را نصب کردی؟!

drim_w3
21-06-2010, 22:41
پارس آنلاین امروز من زنگ زدم گفت تمام سرویس هامون تا 2 مگ باز گذاشتیم.

خوب با این وضع که شاتل مشتری هاشو از دست می ده .

sei_pm
21-06-2010, 23:01
چه اروری میده؟! فلش پلیر را نصب کردی؟!

پس شما که از شاتل سرویس داشتید این تستتون چرا مال مخابراته؟

ahriman323
21-06-2010, 23:05
پس شما که از شاتل سرویس داشتید این تستتون چرا مال مخابراته؟

الان یه چندین ماهی هست که IP من فرق داره با IP شاتل نمیدونم چرا فقط برای من اینجوری شده...

ess_1362
22-06-2010, 12:52
پارس آنلاین امروز من زنگ زدم گفت تمام سرویس هامون تا 2 مگ باز گذاشتیم.

خوب با این وضع که شاتل مشتری هاشو از دست می ده .

بهتر!:31:

بذار یکم با هم رقابت کنند شاید شاتل هم رفت روی 2 مگ!!

p_p_k
22-06-2010, 18:07
سلام. بچه ها الان داخل شيراز كدام شركت بهتر خدمات ميده؟؟؟ منظورم اينه سرعت دانلود و ... كدومشون بيشتره؟؟؟ مركز اميركبير هستيم. پيش شماره 823 .

spiderferi
23-06-2010, 16:12
ما فلکه معلم میشینیم
تا الانم شاتل داشتیم
512 گرفتم ماکزیمم سرعت دان با idm رو 70 هست
پینگم هم خوب نیست
میخواستم بدونم اگه تو فلکه معلم سرویس بهتری هست بگین
میخوام پینگش خوب باشه
برا 360 و لایو بازی کردن میخوام :31:

spiderferi
23-06-2010, 21:00
دوستان نمیشه جواب مارو بدین ؟

ما فلکه معلم میشینیم
تا الانم شاتل داشتیم
پینگم هم خوب نیست
میخوام پینگش خوب باشه
برا 360 و لایو بازی کردن میخوام

drim_w3
24-06-2010, 00:19
بهتر!:31:

بذار یکم با هم رقابت کنند شاید شاتل هم رفت روی 2 مگ!!

باید یک جوری به گوششون برسه که با این وضع ترجیح می دیم بریم پارس آنلاین تا شاتل بمونیم.

باید یک جوری تحریک بشن.گرچه سرعت از یک حد که بالاتر بره چون ترافیک محدوده ، خیلی تاثیر گذار نیست

مگه واسه دانلود شبانه (مگه چقدر آدم دانلود می خواد بکنه ؟)

از دانلود رایگان شبانه غیر از فیلم و برنامه چیز دیگه هم میشه گرفت ؟(سیستم رو شب تا صبح روشن بذاری که چی !)

drim_w3
24-06-2010, 00:32
کسی می دونه سرعت دانلود َArt Home چنده ؟

ahriman323
24-06-2010, 07:43
کسی می دونه سرعت دانلود َArt Home چنده ؟
9-10
..............:::.....

ess_1362
24-06-2010, 11:33
باید یک جوری به گوششون برسه که با این وضع ترجیح می دیم بریم پارس آنلاین تا شاتل بمونیم.

باید یک جوری تحریک بشن.گرچه سرعت از یک حد که بالاتر بره چون ترافیک محدوده ، خیلی تاثیر گذار نیست

مگه واسه دانلود شبانه (مگه چقدر آدم دانلود می خواد بکنه ؟)

از دانلود رایگان شبانه غیر از فیلم و برنامه چیز دیگه هم میشه گرفت ؟(سیستم رو شب تا صبح روشن بذاری که چی !)

اینو کاملا موافقم!!

باید به شاتل زنگ بزنیم و بگیم "که آقا دوستانمون از پارس آنلاین در همسایگی سرویس دارند و سرعت دانلودشون روی یک مگ هست چرا شما روی 512 سوریس میدین"

یا مثلا" اگر اوضاع همین جوری بمونه ما دوره بعدی به سمت پارس آنلاین کوچ می کنیم"

اینجوری فکر کنم حسابی تحریک بشن و یک تکونی به خودشون بدن!

mohammad71346
24-06-2010, 12:11
1 - سلام . كسي از مركز آزادگان با پيش شماره 834 و 835 ADSL گرفته ؟
2 - بالاخره كدوم شركت خوبه ؟ پارس آن لاين خوبه ؟ فكر كنم قي*لت*ري*نگش بالاست ؟ لاوان من پرسيدم ميگن هم سرعتش خوبه و هم قطع شدن نداره . هميار هم يكي از دوستان كار ميكنه كلي راضي بود . اين هوا . شاتل هم به خاطر خدماتش ، يكي ديگه از دوستان له له مي زد . تو نظر سنجي هم كه اوله

---------- Post added at 12:11 PM ---------- Previous post was at 12:08 PM ----------

من شنيدم و ديدم كه براي اينكه خط روي فيبر نوري رانژه بشه ، راه وجود داره . البته گفتن تا دو ماه ديگه فيبر نوري ازادگان هم ميشه ADSL گرفت ولي من عجله دارم . شيريني ميدم به كسي كه بتونه كارمو راه بندازه .

دوستان پيغام خصوصي هم بزارن ، خوبه . تا باهاشون تماس بگيرم .

ahriman323
24-06-2010, 15:01
ما فلکه معلم میشینیم
تا الانم شاتل داشتیم
پینگم هم خوب نیست
میخوام پینگش خوب باشه
برا 360 و لایو بازی کردن میخوام :31:
اگه اینجا به جواب نرسیدی برو از گیم نت و کافی نت هایی که توی محل(منطقه مخابراتی شما) هستن و یا دوستانی که از ISP های دیگه سرویس دارن تحقیق کن ببین وضعیت پینگ و قطعی چجور هست...

2 - بالاخره كدوم شركت خوبه ؟ پارس آن لاين خوبه ؟ فكر كنم قي*لت*ري*نگش بالاست ؟ لاوان من پرسيدم ميگن هم سرعتش خوبه و هم قطع شدن نداره . هميار هم يكي از دوستان كار ميكنه كلي راضي بود . اين هوا . شاتل هم به خاطر خدماتش ، يكي ديگه از دوستان له له مي زد . تو نظر سنجي هم كه اوله

---------- Post added at 12:11 PM ---------- Previous post was at 12:08 PM ----------

من شنيدم و ديدم كه براي اينكه خط روي فيبر نوري رانژه بشه ، راه وجود داره . البته گفتن تا دو ماه ديگه فيبر نوري ازادگان هم ميشه ADSL گرفت ولي من عجله دارم . شيريني ميدم به كسي كه بتونه كارمو راه بندازه .

فیبر نوری را همه جا فکر میکنم ساپورت میکنن چون همین دو سه هفته پیش بود که خط های مرکز ما فیبر نوری شد و من در خواست رانژه روی خط فیبر نوری را دادم و 6 تومان بابت هزینه رانژه خط فیبرنوری ازم گرفتن و فرداش خطم رانژه شد..

شیرینی هم یادت نره.:27:(شوخی:31:)

drim_w3
24-06-2010, 19:05
اگه اینجا به جواب نرسیدی برو از گیم نت و کافی نت هایی که توی محل(منطقه مخابراتی شما) هستن و یا دوستانی که از ISP های دیگه سرویس دارن تحقیق کن ببین وضعیت پینگ و قطعی چجور هست...

فیبر نوری را همه جا فکر میکنم ساپورت میکنن چون همین دو سه هفته پیش بود که خط های مرکز ما فیبر نوری شد و من در خواست رانژه روی خط فیبر نوری را دادم و 6 تومان بابت هزینه رانژه خط فیبرنوری ازم گرفتن و فرداش خطم رانژه شد..

شیرینی هم یادت نره.:27:(شوخی:31:)

چه سرویسی گرفتی ؟

سرعت دانلودت با قبل فرق کرده ؟

up stream و ِDown stream مودمت روی چنده ؟

ahriman323
24-06-2010, 21:39
چه سرویسی گرفتی ؟

سرعت دانلودت با قبل فرق کرده ؟

up stream و ِDown stream مودمت روی چنده ؟

همون سرویسی که قبلا داشتم دارم یعنی اکو 128

544 :Down stream و 158: up stream

سرعت نه تغییر محسوسی ندیدم ولی پینگ فکر کنم بهتر شده...

sei_pm
24-06-2010, 22:28
همون سرویسی که قبلا داشتم دارم یعنی اکو 128

544 :Down stream و 158: up stream

سرعت نه تغییر محسوسی ندیدم ولی پینگ فکر کنم بهتر شده...

پس چرا ISP رو مخابرات میزنه؟
شبانه هم که افتضاحه دیگه.

ahriman323
24-06-2010, 22:35
پس چرا ISP رو مخابرات میزنه؟
شبانه هم که افتضاحه دیگه.

نمیدونم فکر کنم از وقتی فیبر نوری کردن اینطوری شده شاید از قبل دقیقا یادم نیست...
نه شبانه خیلی خوبه...

sei_pm
24-06-2010, 23:29
نمیدونم فکر کنم از وقتی فیبر نوری کردن اینطوری شده شاید از قبل دقیقا یادم نیست...
نه شبانه خیلی خوبه...

به خاطر امضات خوبه؟ چون یکی تو همون شیراز 512 اکو داشت خیلی شکار بود.

ahriman323
25-06-2010, 00:51
به خاطر امضات خوبه؟ چون یکی تو همون شیراز 512 اکو داشت خیلی شکار بود.

بستگی به مرکزش داره/حتا تو یک مرکز هم ممکنه برای یکی دانلود خوب باشه برای یکی خراب باشه ربطی هم به امضای من نداره

ravi
25-06-2010, 14:05

دوست عزيز من هم وضعيت شمارو داشتم و مجبور شدم اين كارو انجام دادم پيش شمارمون 834 مركز آزادگان هست

يه نامه از شركتي كه ميخواي اينترنت بگيري مثلا آرانيك خطاب به مخابرات مركزي ( وليعصر ) بگير ببر طبقه سوم يا چهارم قسمت ديتا بده به مسئولش كه يه خانمي هست (اسمشو نميدونم) نامه رو بعد از ثبت دبيرخانه ميفرستن به قسمت مربوطه از اينجا ديگه حضوري كاري نداري.
بعد از ده روز با 8248484 تماس بگير بگو درخواست اينترنت پرسرعت داشتم.نامه از اينجا رد ميشه ميره به قسمتي كه بايد با اين شماره تماس بگيري 8241717 و اين قسمت خط شما رو آماده ميكنه و تلفنتون يك روز قطعه و ممكنه كمي هم اختلال داشته باشه بعد از يكي روز كه تلفنتون وصل شد بايد خطتوتن آماده شده باشه اگر نشده بود زنگ بزن 8241500 اين قسمت مرحله آخره و بهتون ميگه خطتوتن آماده هست و بعد هم برو اينترنت مثلا پرپرپرپرپر سرعت بگيريد.

جالبه همه اين كارهارو خودم انجام دادم بعد اون شركت 15000 تومان هزينه رانژه گرفت.

اين جريان رانژه خطهاي كافونوري هست.

من از كافي نت پك نت ( كوچه جنب تامين اجتماعي سر 3 راه باغشاه ) كه نماينده اينترنت ماتريكس هست گرفتم.تنوع خدمات زياد داره پيشنهاد ميكنم ليست قيمتشو ببيني. سرعتش خوبه و ترافيكش از 1.5 تا 7.5 رايگانه
تا الان بد نبوده اما من با داشتن 1m و 5 گيگ ترافيك 29900 دادم اما حس ميكنم اون سرعتي كه بايد داشته باشه نداره شايدم من اشتباه ميكنم توقعم بالاست؟؟!!!

pooyar
25-06-2010, 17:35
با سلام به دوستان.
سوال من اینه که در شهرک صدرای شیراز به کدام روش ها میشه به اینترنت پر سرعت وصل شد. آیا شرکتی هست که تو صدرا اینترنت بده؟
از دوستان کسی تو صدرا به اینترنت وصل شده؟
هزینه های تقریبا برای هر روش چقدری میشه؟

pooyar
25-06-2010, 17:36
کسی در مورد PLC ( اینترنت روی کابل برق) تو شیراز اطلاعاتی داره؟ شرکتی هست که این سیستم رو ارائه کنه؟

p_p_k
25-06-2010, 18:40
سلام. بچه ها الان داخل شيراز كدام شركت بهتر خدمات ميده؟؟؟ منظورم اينه سرعت دانلود و ... كدومشون بيشتره؟؟؟ مركز اميركبير هستيم. پيش شماره 823 .

كسي جواب مارو نميده؟؟؟؟؟؟؟؟:27:

براي مركز اميركبير و پيش شماره 823 كدام شركت بهتره؟؟؟ پارس يا شاتل يا صبا ؟؟؟؟

ميخوام سرعت دانلود و سرعت شبانه و ... بالا باشه و قطعي هم نداشته باشه.:11:

A.J
25-06-2010, 19:50
خوب میتونی یه استعلام از شرکتهایی که ارائه میدن بگیری ...

مثلاً برو توی سایت نمایندگی صبانت یا شاتل یا پارس آنلاین توی شیراز و بعد پیش شماره تلفونتون رو بزنید بهتون میگه که ساپورت میکنه یا نه (البته واسه Adsl)

واسه هزینه هم بستگی داره به اینکه adsl بخواهی یا وایرلس یا وایمکس ...

ای دی اس ال باید یه مودم بخری 40 50 تومن یه هزینه اولیه واسه نصب 10 15 تومن + هزینه ماهیانه که بستگی به سرویستون داره

وایرلسم که یه سری تجهیزات میخواد که بستگی داره به دوری و نزدیک بودنتون به دکل شرکت که دورو بر 130 40 تومن میشه ..

وایمکسم که مودماش قیمتش دور و بر 70 تا 220 تومنه ..

Spak
26-06-2010, 06:18
تست امروز شهرک گلستان - 128 پارس آنلاین

pooyar
26-06-2010, 06:39
متشکرم از اطلاعاتتون. استعلام کردم. اکثر شرکت های ADSL معروف توی اون منطقه سرویس نمی دن. می خواستم بدونم که آیا کسی روشی می دونه که توی اون منطقه جواب میده یا نه. خود من ADSL شاتل دارم و هزینه های ADSL رو می دونم. در مورد Wireless هم که فرمودید نمی دونم به دلیل اینکه صدرا منطقه ای هست که دورتر از شیرازه و بین کوه قرار گرفته آیا هنوز هم امکان Wirless داره؟ یا به صرفه هست؟ WiMax رو هم بعید می دونم ارائه بشه چون پرسیدم و گفتن اونجا آنتن ندارند. حالا باز راهنمایی اگر کنید ممنون میشم.

capitan black
27-06-2010, 11:08
سلام..دوستان اینترنت نامحدود کدوم شرکتها ارائه میدند و قیمتها چجوریاس ! ..مرسی

victorman
27-06-2010, 11:13
سلام دوستان
بالاخره شماره ما هم تحت پوشش قرار گرفت
چند سوال
1- بین شاتل و صبانت و آسیاتک و پارس کدوم بهتره ؟
2- بعضی از دوستام از پارس آنلاین 128 گرفتن اما سرعت دانلودشون به جای اینکه 16 باشه 70 کیلوبایت هست دوست دیگری نیز از صبا نت گرفته 128 اما دانلودش 160 هست قضیه چیه ؟

AprilFool
27-06-2010, 11:52
آقایون که از پارس آنلاین سرویس دارند لطف میکنن لیست قیمت ها و سرویس ا رو به صورت کامل بذارند ببینیم اونجا چه خبره ؟
قیمت سایتس با قیمت ها که شما اعلام می کنید نمیخونه

ممنون

p_p_k
27-06-2010, 13:01
كسي جواب مارو نميده؟؟؟؟؟؟؟؟:27:

براي مركز اميركبير و پيش شماره 823 كدام شركت بهتره؟؟؟ پارس يا شاتل يا صبا ؟؟؟؟

ميخوام سرعت دانلود و سرعت شبانه و ... بالا باشه و قطعي هم نداشته باشه.:11:

دوستان از راهنمايي شما بسيار متشكرم. :13: شرمندمون كردين :27: راهنمايي بسيار جامعي بود.:13:

p_p_k
27-06-2010, 13:14
آقایون که از پارس آنلاین سرویس دارند لطف میکنن لیست قیمت ها و سرویس ا رو به صورت کامل بذارند ببینیم اونجا چه خبره ؟
قیمت سایتس با قیمت ها که شما اعلام می کنید نمیخونه

ممنون

اره اصلا همخوني نداره.

قيمت دوتا از ترافيكاش اينه. سرعت 128ترافيك 3 گيگ 36 تومان 3 ماهه. و 8 گيگ 3 ماهه 78 تومان.

victorman
27-06-2010, 18:48
کسی جواب ما رو نمیده ؟
پیش شمارمون هم 753 هست فکر کنم مرکز وصال باشه اصلا مطمئن نیستم

Rapidbaz
27-06-2010, 21:45
من از امین نت گرفتم که اصلا راضی نیستم . سرویس 256 طلایش بیشتر از 40 کیلوبایت سرعت دانلود نمیده . تعرفه هاشو یه کم ارزون کرده ولی این روزها قطع شدن های مکررش زیاد شده. با اینکه ISP هم توی خود شیرازه ولی پیگیریهاشون ضعیفه :41:

AprilFool
27-06-2010, 22:35
اره اصلا همخوني نداره.

قيمت دوتا از ترافيكاش اينه. سرعت 128ترافيك 3 گيگ 36 تومان 3 ماهه. و 8 گيگ 3 ماهه 78 تومان.

امروز رفتم ADSl شارژ کنم.زنه گفت 256 سه ماه 9گیگ 48 هزار تومن کفم برید!!!:31:
دمشون گرم

ممنون از جوابتون ولی عزیز دل این الان یعنی چی ؟؟؟
آخر کدومش ؟
:13:

kourosh4
28-06-2010, 00:03
دوستان امروز رفتیم برای دوستم از شاتل اشتراک بگیریم و گفتن چون خطش فیبر نوریه نمیتونن سرویس بدن:41:
پیش شمارش هم 752 هست ............ این یعنی چی:41:
ابروم رفت از بس که از شاتل تعریف کردم .... اخرش هم هیچی ............
یعنی راهی نداره ...........
هیجا دیگه وصال رو پشتیبانی نمیکنه .........

victorman
28-06-2010, 09:35
دوستان امروز رفتیم برای دوستم از شاتل اشتراک بگیریم و گفتن چون خطش فیبر نوریه نمیتونن سرویس بدن:41:
پیش شمارش هم 752 هست ............ این یعنی چی:41:
هیجا دیگه وصال رو پشتیبانی نمیکنه .........

کسی که جواب ما رو نمیده لااقل ما جواب بقیه رو بدیم .

دوست عزیز بنده هم وصال هستم تقریبا دو ماه پیش به شاتل زنگ زدم گفت نمیدیم ولی شمارتون رو بدید تا هر وقت اون مرکز هم تحت پوشش قرار گرفت بهتون زنگ بزنیم من هم شمارمو دادم تا چند روز پیش که خودشون زنگ زدن و گفتن میدیم حالا اینکه به شما این حرف رو زدن خیلی عجیبه
حالا اگه آخر سر ندادن میتونی از آسیا تک بگیری اون حتما میده شمارش هم هست 1844

kourosh4
28-06-2010, 11:40
ممنون از کمکتون ........
اونا گفتن چون خطه دوستم فیبر نوریه نمیتونن سرویس بدن و اصلا فیبر نوری لینک نمیده .......
یعنی پیچوندن یا واقعا فیبر نوری نمیشه ..............
حالا این اسیا تک وصال رو پشتیبانی میکنه .........
ممنون .........
در ضمن 753 هم جزو وصال و تا جایی که من میدونم فقط شاتل سرویس میده و اگه خط شما هم فیبر نوری باشه باید قید adsl رو بزنید ...........

ess_1362
28-06-2010, 11:47
دوستان امروز رفتیم برای دوستم از شاتل اشتراک بگیریم و گفتن چون خطش فیبر نوریه نمیتونن سرویس بدن[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
پیش شمارش هم 752 هست ............ این یعنی چی[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
هیجا دیگه وصال رو پشتیبانی نمیکنه

سلام

ببین شاتل این طور که من فهمیدم برای مرکز وصال هم بتازگی سرویس میده البته حدود یک ماهی میشه که سرویس دهی به این مرکز را شروع کرده شما برای اطمینان بیشتر مستقیما دوباره با دفتر فروش شاتل صحبت کنید

ضمن اینکه از پارس آنلاین هم اگر بتونید سرویس بگیرید خیای خوب هست

من خودم سرویس اکو 128 از شاتل دارم و تا حدودی هم راضی هستم و سرعت دانلودم در روز 60-65 هست و شبانه هم اکثر اوقات همین حدود هست

در مورد پارس آنلاین هم اینطوری که از دوستان شنیدم سرعت دانلود سرویس 128 این مرکز روی یک مگ هست یعنی دوستان با سرعت 100 تا 140 دانلود می کنند

به هر حال چون مرکز شما فیبر نوری هست باید از هر ISP که ساپورت می کنه سرویس بگیری و خیلی حق انتخاب نداری ولی اگر جای شما بودم اول پارس آنلاین و بعد هم شاتل را انتخاب می کردم(در صورت ساپورت پارس آنلاین از مرکز شما) ضمن اینکه اصلا هم سراغ آسیا تک نمی رفتم(مگر بالاجبار) چون با چند تا از دوستان که صحبت می کردم واقعا از سرعت سرویس ناراضی بودن

کسی که جواب ما رو نمیده لااقل ما جواب بقیه رو بدیم .

فکر کنم تا حدودی جواب شما را هم دادم

موفق باشید

victorman
28-06-2010, 11:52
ممنون دوست عزیز شماره پارس آنلاین چنده ؟

kourosh4
28-06-2010, 12:24
سلام

ببین شاتل این طور که من فهمیدم برای مرکز وصال هم بتازگی سرویس میده البته حدود یک ماهی میشه که سرویس دهی به این مرکز را شروع کرده شما برای اطمینان بیشتر مستقیما دوباره با دفتر فروش شاتل صحبت کنید

ضمن اینکه از پارس آنلاین هم اگر بتونید سرویس بگیرید خیای خوب هست

من خودم سرویس اکو 128 از شاتل دارم و تا حدودی هم راضی هستم و سرعت دانلودم در روز 60-65 هست و شبانه هم اکثر اوقات همین حدود هست

در مورد پارس آنلاین هم اینطوری که از دوستان شنیدم سرعت دانلود سرویس 128 این مرکز روی یک مگ هست یعنی دوستان با سرعت 100 تا 140 دانلود می کنند

به هر حال چون مرکز شما فیبر نوری هست باید از هر ISP که ساپورت می کنه سرویس بگیری و خیلی حق انتخاب نداری ولی اگر جای شما بودم اول پارس آنلاین و بعد هم شاتل را انتخاب می کردم(در صورت ساپورت پارس آنلاین از مرکز شما) ضمن اینکه اصلا هم سراغ آسیا تک نمی رفتم(مگر بالاجبار) چون با چند تا از دوستان که صحبت می کردم واقعا از سرعت سرویس ناراضی بودن

فکر کنم تا حدودی جواب شما را هم دادم

موفق باشید
احسان جان سلام :10:
ممنون از کمکتون دوستم مشکلی با سرعت و شرکتش نداره و مشکل اینجاست که خطش فیبر نوریه ....
دیروز هم دفتر شاتل بودیم گفتن هیچ راهی نداره چون رو فیبر نوری اصلا adsl نمیدن ... خودم هم از شاتل سرویس میگیرم و راضیم ولی مشکلش بالا بودن پینگ هست که ماله من حدود 450 هست :41:
در کل میخوام بدونم شرکتی هست که رو فیبر نوری اشتراک بده یا نه اگه نیست تا یه فکر دیگه کنیم ...........
ممنون از دوستان گلم:40:

ess_1362
28-06-2010, 13:16
ببین روی فیبر نوری سرویس میدن و چند تا از بچه های همین فروم هم در همین شهر خودمون هم دارند همینجوری از شاتل سرویس میگیرن

شما از این بابت مطمئنی؟

اگر می خوای تا یوزرش را به شما بدم با خودش صحبت کنی!؟

البته فکر می کنم امین نت هم روی فیبر نوری سرویس بده

آها یادم اومد این دوستمون قبلا خطشون فیبر نوری نبود و بعد از عملیات کابل برگردون مخابرات فیبر نوری شد که می گفت بعد از اتصال از این طریق پینگش کاهش محسوسی داشته!

ahriman323
28-06-2010, 13:32
برای من فیبر نوری شد 6 تومان دادم تا روی فیبر نوری رانژه کردن شاید مرکز اونها فیبر نوری را ساپورت نکنه....

p_p_k
28-06-2010, 14:34
نوشته شده توسط p_p_k
اره اصلا همخوني نداره.

نقل قول:
نوشته شده توسط Mr.Unco
امروز رفتم ADSl شارژ کنم.زنه گفت 256 سه ماه 9گیگ 48 هزار تومن کفم برید!!![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
دمشون گرم

ممنون از جوابتون ولی عزیز دل این الان یعنی چی ؟؟؟
آخر کدومش ؟اره همينش جاي تعجب داره. من 2 روز پيش رو حساب قيمتي كه بچه ها ميدادن و قيمتي كه تو سايتشون زده رفتم پارس انلاين مشترك بشم. زماني كه رفتم ديدم يه ليست دادن كه توش قيمت بالايي رو كه گفتم براي سرعت 128 زده. منم فعلا منصرف شدم. اين قيمتي رو كه گفتم از نمايندگي داخل مجتمع حافظ و اخر ملاصدرا گرفتم.

بچه هاي ديگه كه از پارس انلاين سرويس ميگيرن. لطف كنن بگن سرعت 128 براي چه حجمي چه قيمتي رو پرداخت ميكنن؟؟ در ضمن از كدوم نمايندگي گرفتن. خواهشا جواب بدين.

kourosh4
28-06-2010, 15:15
برای من فیبر نوری شد 6 تومان دادم تا روی فیبر نوری رانژه کردن شاید مرکز اونها فیبر نوری را ساپورت نکنه....

دوست من پیش شماره ی شما چنده؟
یعنی خط شما الان فیبر نوریه و دارین از adsl استفاده میکنید!

ahriman323
28-06-2010, 15:17
دوست من پیش شماره ی شما چنده؟
یعنی خط شما الان فیبر نوریه و دارین از adsl استفاده میکنید!

740
اره....

kourosh4
28-06-2010, 15:26
از کدوم شرکت اشتراک میگیرید؟

ahriman323
28-06-2010, 15:27
از کدوم شرکت اشتراک میگیرید؟

شاتل......

kourosh4
28-06-2010, 15:35
دوباره زنگ میزنم شاتل ببینم چی میگن:41:
پس چرا به ما گفتن نمیشه ............
شاید دوست من خطت فیبر نوری نیست ............

ahriman323
28-06-2010, 18:01
دوباره زنگ میزنم شاتل ببینم چی میگن:41:
پس چرا به ما گفتن نمیشه ............
شاید دوست من خطت فیبر نوری نیست ............

حتما مرکز مخابراتی شما تجهیزات رانژه کردن خط فیبر نوری را نداره..
نه 6 تومان هزینه رانژه کردن خط فیبر نوری را گرفتن و توی فاکتور هم نوشته بود رانژه کردن خط فیبر نوری..

kourosh4
28-06-2010, 20:01
دوست من مرکز مخابراتی شما هم وصال هست و ماله دوستم هم وصاله ............:41:
من که گیج شدم:41:
فردا بریم دفتر شاتل ببینیم چی میشه..........
ممنون از کمکتون.....

ahriman323
28-06-2010, 20:40
دوست من مرکز مخابراتی شما هم وصال هست و ماله دوستم هم وصاله ............:41:
من که گیج شدم:41:
فردا بریم دفتر شاتل ببینیم چی میشه..........
ممنون از کمکتون.....

مرکز مخابرات من مدرس هست...

maziar_1939
29-06-2010, 07:09
سلام به همشهری های عزیزم
من یه مشکلی با اینترنت شاتل چند وقتی هست پیدا کردم:

مودم من smc7901bra3 هست که من یه کانکشن دارم و وقتی کانکت میشم توی اینترنت که هستم وقتی مثلا حدوده 4-5 دقیقه توی یه صفحه بمونم و استفاده ای از اینترنت نداشته باشم وقتی میخوام یه صفحه ی جدید باز کنم کانکشن ارور میده و مثل این میمونه که انگار دیس کانکت شده!ولی در واقع کانکت هست و اون چراغ کانکشن پایین صفحه روشن هست!ولی من باید یه بار دیس کانکت کنم و دوباره کانکت شم تا بتونم از اینترنت استفاده کنم,نمیدونم چرا اینجوری میشه!
من الان یه 7ماهی هست که این مودمو دارم و الان یه 2-3 ماهی هست که اینجوری شده!
به شرکت شاتل هم که زنگ زدم گفته باید فریمور مودمتو آپدیت کنی!حالا نمیدونم این کار جواب میده یا نه!
این کارو هم کردم ولی بازم درست نشده
ازتون خواهش میکنم اگه چیزی به ذهنتون میرسه کمکم کنید
مرسی

MILAD99
29-06-2010, 08:42
تست امروز شهرک گلستان - 128 پارس آنلاین

سلام همسایه!
میشه بگید سرعت دانلود رایگان شبانه چند KB هست؟
من که 2.3 هفته ای میشه از شاتل گرفتم Eco 128 وو سرعت هم ثابت 60 هستش

اگه پارس آنلاین قطعی نداشته باشه و سرعتشم اینه که خیلی بهتره

victorman
29-06-2010, 09:14
دوستان میشه یکی لیست قیمت های پارس آنلاین رو بده آخه تو قیمت های سایتش فرق میکنه با قیمت های واقعی
در ضمن اگه آدرسش رو هم بدید خیلی ممنون میشم .

drim_w3
29-06-2010, 09:51
دوستان میشه یکی لیست قیمت های پارس آنلاین رو بده آخه تو قیمت های سایتش فرق میکنه با قیمت های واقعی
در ضمن اگه آدرسش رو هم بدید خیلی ممنون میشم .

زنگ بزن دفتر عفیف آباد ، آراکس زورش میاد تلفنی جواب بده(خدا میدونه چجوری می خواد پشتیبانی کنه )

capitan black
29-06-2010, 09:59
سلام..دوستان اینترنت نامحدود کدوم شرکتها ارائه میدند و قیمتها چجوریاس ! ..مرسی

دوستان عزیز یکی جواب بده لطفا...مرسی :31:

drim_w3
29-06-2010, 11:59
تست سرعت من :

(ساعت 13 امروز -89/4/8 )(یک تست از شب هم میگیرم بعدا اضافه می کنم )

شاتل 128 اکو 3 ماهه - مرکز ولیعصر - پیش شماره : 646 - فیبرنوری - مودم پورشه وایرلس (52 تومن) :

victorman
29-06-2010, 12:24
بچه ها جدا خواهش میکنم منو راهنمایی کنید من واقعا موندم شاتل رو انتخاب کنم یا پارس تو رو خدا یکی قشنگ راهنمایی کنه مرکزم هم وصال هست

maziar_1939
29-06-2010, 12:33
سلام به همشهری های عزیزم

مودم من smc7901bra3 هست که من یه کانکشن دارم و وقتی کانکت میشم توی اینترنت که هستم وقتی مثلا حدوده 4-5 دقیقه توی یه صفحه بمونم و استفاده ای از اینترنت نداشته باشم وقتی میخوام یه صفحه ی جدید باز کنم کانکشن ارور میده و مثل این میمونه که انگار دیس کانکت شده!ولی در واقع کانکت هست و اون چراغ کانکشن پایین صفحه روشن هست!ولی من باید یه بار دیس کانکت کنم و دوباره کانکت شم تا بتونم از اینترنت استفاده کنم,نمیدونم چرا اینجوری میشه!
به شرکت شاتل هم که زنگ زدم گفته باید فریمور مودمتو آپدیت کنی!حالا نمیدونم این کار جواب میده یا نه!
مرسی
عزیزان کسی نیس به ما کمک کنه؟
نمیدونستم انقد شیرازیا بی معرفت شدن!

ess_1362
29-06-2010, 13:25
بچه ها جدا خواهش میکنم منو راهنمایی کنید من واقعا موندم شاتل رو انتخاب کنم یا پارس تو رو خدا یکی قشنگ راهنمایی کنه مرکزم هم وصال هست

فکر کنم دوستان در چند پست آدرس و تلفن هر دو شرکت را برای شما گذاشتن!!

چون مرکز شما فیبر نوری هست پس هر ISP شما را ساپورت نمی کنه

چیزی که من میدونم جدیدا شاتل از این مرکز هم ساپورت می کنه

پس در صورت ساپورت هر دو شرکت بالا ارجحیت با پارس آنلاین هست بخاطر سرعت بیشترش

عزیزان کسی نیس به ما کمک کنه؟
نمیدونستم انقد شیرازیا بی معرفت شدن!

فکر می کنم در مودم شما قابلیتی باشه به نام کاهش یا صرفه جویی مصرف انرژی که باید غیر فعال بشه

البته این که چطور غیر فعال بشه باید به دفترچه راهنمای مودم مراجعه کنید ولی می تونید در بخش مشکلات سخت افزاری و در قسمت ابزار آلات جانبی هم مطرح کنید تا سریعتر به نتیجه برسید

drim_w3
29-06-2010, 13:39

باید قیمت و سرعت هر دوشو مقایسه کنی.

من خودم شاتل دارم ولی اینجور که بعضی از بچه های اینجا نوشتن و تست سرعت گذاشتن ، سرعت 128 پارس آنلاین

بیشتر از شاتله (خیلی هم بیشتر 2 تا 3 برابر )

به نظرم برو یک اشتراک 1 ماهه از پارس آنلاین بگیر ببین اگه خوب بود ادامه بده.

هزینه راه اندازی شاتل : 15000

هزینه راه اندازی پارس آنلاین : 10500 ( که اگر خواستی اونها مودمو واست نصب کنن 4500 دیگه هم میدی )

ahriman323
29-06-2010, 14:05
سلام به همشهری های عزیزم

مرسی
شما مودمت را از طریق اون دکمه ای که پشت مودم هست ریست کن و دوباره مودم را کانفیگ کن ببین مشکل حل میشه یا نه...
اگه حل نشد مودم را به حالتPPPOE کانفیگ کن و دوباره تست کن...

تست سرعت من :

(ساعت 13 امروز -89/4/8 )(یک تست از شب هم میگیرم بعدا اضافه می کنم )

شاتل 128 اکو 3 ماهه - مرکز ولیعصر - پیش شماره : 646 - فیبرنوری - مودم پورشه وایرلس (52 تومن) :

شما چه سرویسی دارین؟!
چجوری هست که داون و اپ استریم شما را روی 1 مگ بستن؟!

به نظر من هم اول برو پارس انلاین بگیر اگه دیدی مشکل داری بعد بیا شاتل یا جای دیگه...

spiderferi
29-06-2010, 14:15
سلام دوستان
2 تا سوال داشتم
راستش من یه smc7904wbra4دارم و برای وصل شدن به xbox live باید یه سری پورت ها رو از طریق nat باز کنم اما تو مودم من هیچ قسمتی به نام nat نداره
باید چی کار کنم ؟
بعد میخواستم بدونم چطوری باید از سرور شاتل شیراز پینگ بگیرم
لطفا ادرسش رو هم بزارین برا پینگ گرفتن
ممنون

p_p_k
29-06-2010, 15:04
بچه هاي ديگه كه از پارس انلاين سرويس ميگيرن. لطف كنن بگن سرعت 128 براي چه حجمي چه قيمتي رو پرداخت ميكنن؟؟ در ضمن از كدوم نمايندگي گرفتن. خواهشا جواب بدين.

saze
29-06-2010, 18:34
سلام
سرویس 128 ترافیک 9GB - سه ماهه 32700
دفتر مرکزی پارس آنلاین:خیابان عفیف آباد-مجتع تجاری حافظ-تلفن:6288711

drim_w3
29-06-2010, 21:04
سلام

می ارزه .

شاتل 3 ماهه 6 گیگ 29900 هست .

2800 گرونتر از شاتل با این تفاوت که 3 گیگ بیشتر میده و سرعتش هم خیلی از شاتل بیشتره.

جمع کنیم بریم پارس آنلاین.

---------- Post added at 09:04 PM ---------- Previous post was at 09:00 PM ----------

شما چه سرویسی دارین؟!
چجوری هست که داون و اپ استریم شما را روی 1 مگ بستن؟!

خب نوشتم که چه سرویسی دارم ! عکس هم که گذاشتممممممممممممم !!!!!!!!!!!!!!

drim_w3
29-06-2010, 21:11
سلام

هر گیگ اضافه چند میده ؟

شبانه رایگان از چه ساعتی هست ؟

کارت تخفیف هم داره ؟

سرعت دانلود شبانه + روزانه چنده ؟

سرویس 128 upsream و Downstream روی چند هست ؟ (اگه میتونی یک عکس از status مودمت بذار)

همین:10:

p_p_k
29-06-2010, 21:38
سلام

:41:

اي خدا تمام بچه هاي اينجا حدود همين قيمتارو ميدن ولي من رفتم دفتر خيابان عفيف اباد داخل ليست قيمتشون زده سرعت 128 8 گيگ 3 ماهه 78 تومان. نام سرويسم زده ( sr 128-8go) . به خدا همينو داخل ليستشون زده. يه نمايندگيم ملاصدرا بود كه اونجا هم همينو زده. سرويس يكماهه هم 20 گيگ و 30 گيگ با سرعتاي ديگه زده.

عزيز شما تازگيا سري به دفترش زدي؟؟؟

قيمتاشو ديدي؟؟؟

drim_w3
29-06-2010, 21:45

اي خدا تمام بچه هاي اينجا حدود همين قيمتارو ميدن ولي من رفتم دفتر خيابان عفيف اباد داخل ليست قيمتشون زده سرعت 128 8 گيگ 3 ماهه 78 تومان. نام سرويسم زده ( sr 128-8go) . به خدا همينو داخل ليستشون زده. يه نمايندگيم ملاصدرا بود كه اونجا هم همينو زده. سرويس يكماهه هم 20 گيگ و 30 گيگ با سرعتاي ديگه زده.

قيمتاشو ديدي؟؟؟

ای بابا ! اینجوری که فایده نداره ، هر کی یک چیزی میگه ! اخرشم میریم از این شاتل قطع رانژه می کنیم ، 3 هفته هم

بی اینترنت میشیم بعدش میگن کی میگه پارس آنلاین این قیمت هارو میده !

( من به شخصه از شاتل راضیم ، اخیرا هم 3 گیگ ترافیک خریدم 5150 تومن ( میلاد امام باقر) فقط اگه مطمئن بشم

پارس آنلاین سرعتش بین 150 تا 200 هست و قیمتش هم 32700 هست ، حاضرم برم پارس آنلاین وگرنه الان سرعت

دانلودم با شاتل 100-110 هست و سرعت شبها هم تفاوت محسوسی با روزانه نداره)

spiderferi
29-06-2010, 22:19
سلام دوستان
2 تا سوال داشتم
راستش من یه smc7904wbra4دارم و برای وصل شدن به xbox live باید یه سری پورت ها رو از طریق nat باز کنم اما تو مودم من هیچ قسمتی به نام nat نداره
باید چی کار کنم ؟
ممنون

خیلیییییییییییی ممنون :18:

victorman
29-06-2010, 22:24
سلام دوست عزیز شما چه قیمتی گرفتی که 110 داری دانلود میکنی ؟
و در ضمن این تخفیفی که تو امضاتون گفتین چجوریه آخه من میخوام از شاتل بگیرم

ahriman323
29-06-2010, 23:09

128 اکو با 3 گیگ ترافیک 13900ولی از شانس ایشان براشون 1مگ بستن (برای همه 512 میبندن)

کارت تخفیف پ.خ شد/

drim_w3
30-06-2010, 00:10
128 اکو با 3 گیگ ترافیک 13900ولی از شانس ایشان براشون 1مگ بستن (برای همه 512 میبندن)

کارت تخفیف پ.خ شد/

اکو سه ماهه 6 گیگ هست نه یک ماهه ( ماهی 9900 تومن )

منم فکر می کردم اشتباهی بستن ولی نصاب که اومد واسه نصب مودم گفت چون فیبر نوری هستین 1 مگ هست

دست شاتل نبوده فکر کنم ، وگرنه نصاب می رفت شرکت می گفت واسه این مشترک اشتباهی روی 1 مگ بستین.

drim_w3
30-06-2010, 01:01

سلام

البته اینجور که من فهمیدم مال بقیه که 128 از شاتل دارن ماکزیمم 60 هست.

روی سرعت من حساب نکن( یک وقت نگی آمار غلط بهم دادن )

کارت تخفیف وقتی ببری 10000 تومن تخفیف می دن . ( به جای 15 تومن با کارت تخفیف 5 تومن هزینه راه اندازی

می گیرن - حتما هم نیاز نیست کارت تخفیف رو ببری ، اگر شماره سریالش هم ببری از توی سیستم چک میکنن

واگه کسی که کارت رو بهت داده خودشم همون موقع از شاتل استفاده کنه به تو تخفیف 10 تومنی رو میدن )

اگه کسی خواست پیغام خصوصی بده .

aminrafael3
30-06-2010, 11:06
سلام من روزا سرعت دانلودم رو 50 تا 60 ست ولی شبها خیلی میاد پائیین کسی نمیدونه چرا؟

p_p_k
30-06-2010, 12:15
ای بابا ! اینجوری که فایده نداره ، هر کی یک چیزی میگه ! اخرشم میریم از این شاتل قطع رانژه می کنیم ، 3 هفته هم

( من به شخصه از شاتل راضیم ، اخیرا هم 3 گیگ ترافیک خریدم 5150 تومن ( میلاد امام باقر) فقط اگه مطمئن بشم

پارس آنلاین سرعتش بین 150 تا 200 هست و قیمتش هم 32700 هست ، حاضرم برم پارس آنلاین وگرنه الان سرعت

سلام. بچه ها درست ميگن. زنگ زدم دفترش گفت 9 گيگ 3 ماهه 128 ميشه 36 تومان.

حالا نميدونم چرا داخل ليسته چيز ديگه اي زده. شايد اين قيمتا مربوط به چيز ديگه اي باشه.:31::46::5:

saze
30-06-2010, 14:03

قيمتاشو ديدي؟؟؟
ُسلام
اسم این سرویس
SR128_3G0 سه ماهه است،حدود یک ماه پیش تمدید کردم،1 ساله همین سرویسو ارائه می ده،قیمتها هیچ فرقی نکرده،لیست قیمتهای پارس آنلاین در شهرستانها:

---------- Post added at 03:03 PM ---------- Previous post was at 03:01 PM ----------

اگه باورت نمی شه یه سر به آدرس زیر بزن:

victorman
30-06-2010, 14:03
دوستان من که چند روز پیش با پارس آنلاین تماس گرفتم گفت قیمتهای توی سات مربوط به تهران میشه و اینجا قیمتها فرق میکنه

p_p_k
30-06-2010, 14:14
ُسلام
اسم این سرویس
SR128_3G0 سه ماهه است،حدود یک ماه پیش تمدید کردم،1 ساله همین سرویسو ارائه می ده،قیمتها هیچ فرقی نکرده،لیست قیمتهای پارس آنلاین در شهرستانها:

---------- Post added at 03:03 PM ---------- Previous post was at 03:01 PM ----------

سلام. اره شما درست ميگي. امروز زنگ زدم دفترش گفت 9 گيگ 3 ماهه 36 تومان. من اشتب ميكردم. داخل ليسته زده براي هر ماه كه من اشتباه ميخوندم. شرمنده.:31::11:

drim_w3
30-06-2010, 18:53
ُسلام
اسم این سرویس

چرا باورم نشه . من که پارس نداشتم ااونایی که داشتن اینجا پارس آنلای داشتن قیمت متفاوت می دادن.

32700 خیلی خوب میده.

الان سرعت دانلود شما چنده ؟( شبانه و تو روز )

AprilFool
30-06-2010, 19:45
سلام دوستان
2 تا سوال داشتم
باید چی کار کنم ؟
ممنون

خوب برادر من کسی از تنظیمات مودم شما اطلاعی نداره :31:
sسوال دوم رو اول جواب میدم کسی پورت از مایکروسافت نداره به شما بده که باهاش بتونی پینگ بگیری من خودم از این 2 تا سایت استفاده میکنم
واسه هالو 3 و ... معمولا پینگ از یه سرور تو ـمریکا میگیرم با این آدرس
ping optimum.com -t
این رو توی Menu Start > RUN کپی کن
واسه بازی ها دیگه معمولا بستگی به رقیبت داره کجا باشه من انگلیس میگیرم اینه
ping names.co.uk -t

تنظیمات واسه NAT هم واسه هر مودم متفاوت هست اگر تونستی مودمت رو اینجا پیدا کنی که خودش راهنما میکنه چطوری پورت رو باز کنی

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیداینم عکس از کنسول مودم من هست واسه xbox خودم روی
البته حواست باشه باید واسه دستگاه خودت بازش کنی واسه من 192.168.1.3 هست ( توی تنظیمات شبکه xbox و نگاه کن پورت رو از اونجا بیار اینجا )
Advance > Virtual server >
یا ممکن هست نوشته شده باشه port forwarding
وقتی وصل شدی یه pm بده توی لیست دستان منم باشی :10:

saze
01-07-2010, 12:13
چرا باورم نشه . من که پارس نداشتم ااونایی که داشتن اینجا پارس آنلای داشتن قیمت متفاوت می دادن.

32700 خیلی خوب میده.

الان سرعت دانلود شما چنده ؟( شبانه و تو روز )
روزانه 170-195،شبانه بین ساعتهای 4-7، سرعت دانلود 195

yekta33
01-07-2010, 14:15
روزانه 170-195،شبانه بین ساعتهای 4-7، سرعت دانلود 195
این شرکتها ابتدا همینجور برخوردمیکنن وقتی کارشون گرفت میشه افتضاح اگر بهشون بگی ...میگن ایراد از مانیست از شبکه مخابرات است چندروز آینده درست میشه.. از این کارها تو کشور ما زیاده فقط خدا کنه سریعتر خود مخابرات دست بکار بشه تا ازدست این شرکتهای ....... راحت بشیم:31:

MILAD99
01-07-2010, 14:43
سلام دوستان
من Eco128 داذم -شیراز
میخوام برم تغییر سرویس بدم Eco 512 رو بگیرم که دوستان میگن روی 2MB بسته شده. میخواستم ببینم صحت داره؟ سرعت دانلود روزانه و شبانه چنده؟ برا تغییر سرویس چه کاری باید انجام بدم؟؟ دو هفته تا پایان دوره فرصت دارم...
و درکل نظر دوستان چی هست.

ahriman323
01-07-2010, 15:31
سلام دوستان
من Eco128 داذم -شیراز
میخوام برم تغییر سرویس بدم Eco 512 رو بگیرم که دوستان میگن روی 2MB بسته شده. میخواستم ببینم صحت داره؟ سرعت دانلود روزانه و شبانه چنده؟ برا تغییر سرویس چه کاری باید انجام بدم؟؟ دو هفته تا پایان دوره فرصت دارم...
و درکل نظر دوستان چی هست.

فکر نمیکنم اکو 512 روی 2 مگ باشه مگر اینکه جدیدا اینکار را کرده باشن.
باید از کسانی که اکو 512 دارن بررسی کرد

برای تغییر سرویس هم باید تا یک هفته قبل از اتمام سرویس بری ارانیک فرم تغییر سرویس را پر کنی و برای 512 هم که باید نامه از دانشگاه یا مهر شرکت داشته باشی...

اگه اینجور باشه که خیلی خوبه....

MILAD99
01-07-2010, 18:26
فکر نمیکنم اکو 512 روی 2 مگ باشه مگر اینکه جدیدا اینکار را کرده باشن.
باید از کسانی که اکو 512 دارن بررسی کرد

برای تغییر سرویس هم باید تا یک هفته قبل از اتمام سرویس بری ارانیک فرم تغییر سرویس را پر کنی و برای 512 هم که باید نامه از دانشگاه یا مهر شرکت داشته باشی...

اگه اینجور باشه که خیلی خوبه....

خوب دوستانی که Eco 512 دارن لطف کنن بگن سرعت دانلودشون روزانه وشبانه چنده؟
توی تنظیمات مودم هم میشه دید که خط شما روی چه پهنای باندی بسته شده؟

yekta33
01-07-2010, 23:16
خوب دوستانی که Eco 512 دارن لطف کنن بگن سرعت دانلودشون روزانه وشبانه چنده؟
توی تنظیمات مودم هم میشه دید که خط شما روی چه پهنای باندی بسته شده؟
مسیرش میشه بگین ببینم پهنای باند روی چند بسته شده؟

ahriman323
02-07-2010, 00:42
مسیرش میشه بگین ببینم پهنای باند روی چند بسته شده؟

مارک مودمت چیه؟
معمولا ip بیشتر مودم ها 192.168.1.1 هست
اون IP را داخل ادرس بار مرورگرت بزن صفحه اول مودم که میاد قسمت Status نوشته داون استریم و آپ استریم مثلا 544 kbps / 158 kbps
اگه برای ورود یوزر و پسورد میخواد اکثرا admin admin هست.

shiraz522
02-07-2010, 15:40
میدونم این جا جاش نیست !! ولی این واسه 512 وایرلس تو مرودشت هست چطوره ؟

ahriman323
02-07-2010, 16:45
میدونم این جا جاش نیست !! ولی این واسه 512 وایرلس تو مرودشت هست چطوره ؟

چرا این اینجوری هست! سرعت آپلودش بیشتر از دانلودش هست:13:

سرعت آپلودش که خوبه.دی
مهم سرعت دانلود و آپلود هست این تست ها را بیخیال..

drim_w3
02-07-2010, 21:19
چرا این اینجوری هست! سرعت آپلودش بیشتر از دانلودش هست:13:

سرعت آپلودش که خوبه.دی
مهم سرعت دانلود و آپلود هست این تست ها را بیخیال..

مال منم آپلود هیشه میزنه 0.28 ولی سرعت آپلودم 100 هست! ولی سرعت دانلود رو درست می زنه.

skystar1980
02-07-2010, 22:57
سلام دوستان

من حدود یک سال پیش از شرکت پارس آنلاین اشتراک گرفتم . مرکز ولیعصر هستم و روی فیبر نوری. سرعتش خوب بود ولی الان اینترنت شبانه سرعت محدود کرده و حدود 14-16 کیلو بایت بیشتر نمیشه دانلود کرد .قبلا تا 120 کیلو بایت هم می رفت . در بقیه ساعات روز سرعتش بین 50-80 کیلو متغیر هست . من یک خط دیگه هم از شاتل یک ماهه گرفتم اونم روی فیبر نوری هست که به نظرم سرعت شاتل با وجودی که لینک روی 512 بسته شده و پینگش چند میلی ثانیه بالاتر از پارس آنلاین هست توی باز کردن صفحات بهتره . شبانش هم فعلا که حدود همون 50-60 کیلو هست و تغییری نداره نسبت به روزانش .

drim_w3
02-07-2010, 23:53
سلام دوستان

من حدود یک سال پیش از شرکت پارس آنلاین اشتراک گرفتم . مرکز ولیعصر هستم و روی فیبر نوری. سرعتش خوب بود ولی الان اینترنت شبانه سرعت محدود کرده و حدود 14-16 کیلو بایت بیشتر نمیشه دانلود کرد .قبلا تا 120 کیلو بایت هم می رفت . در بقیه ساعات روز سرعتش بین 50-80 کیلو متغیر هست . من یک خط دیگه هم از شاتل یک ماهه گرفتم اونم روی فیبر نوری هست که به نظرم سرعت شاتل با وجودی که لینک روی 512 بسته شده و پینگش چند میلی ثانیه بالاتر از پارس آنلاین هست توی باز کردن صفحات بهتره . شبانش هم فعلا که حدود همون 50-60 کیلو هست و تغییری نداره نسبت به روزانش .

خط منم فیبر نوری هست ، upstream و downsream روی چند بستن ؟ ( شاتل و پارس آنلاین )

روی خط جدیدت کی پورت گرفتی ؟ من رفتم واسه یک خط دیگمون بگیرم می گفتن پورت خالی نداریم . منم اگه بشه

می خوام واسه اون خطمون از پارس آنلاین بگیرم ، اینجا که خیلی ها از پارس تعریف میکنن و میگن تا 2مگ سرعتاشو

باز گذاشته . من الان 128 اکو دارم ولی الن روی 1 مگ بازه.

از لحاظ قیمت کدوم ارزون تره ؟

skystar1980
03-07-2010, 00:26
شاتل upstream 158 و downstream 541 .
پارس آنلاین upstream 352 و down stream 928 .

البته این پارس آنلاین کم و زیاد میشه این سرعت کانکت شدنش . شاید بخاطر فیبر نوری باشه . از نظر ارزونی شاتل ارزونتر هست اگر بخوای یک ساله بگیری و روز هم خیلی دانلود نداری . الان با ترافیک 15 گیگ داره میده 87900 یکساله . ولی خوب ترافیکش برای من کم هست . 3 گیگ هم کم میاد . قیمت پارس آنلاین با ترافیک 3 گیگ در ماه حدود 162000 تومان هست یکساله . من حدس میزنم که از پارس آنلاین زیاد د انلود کنی شبانه سرعتت محدود میکنه . حالا باید زنگ بزنی و بپرسی . من هفته پیش شاتل برام رانژه کردن و مشکلی هم نبود 3 -4 روزه خط رانژه شد .
یک مشکل دیگه هم که من روی فیبر نوری داشتم با پارس آنلاین این بود که خط از رانژه خارج میشد و بعضی وقتها یک روز قطع میشد و چراغ لینک چشمک زن میشد که پشتیبانی میگفت از فیبر نوری هست و کاریش نمیشه کرد و بعد خودش خود به خود درست میشد. بعضی وقتها هم که لینک کاملا قطع میشد باید به اون خط زنگ میزدم که لینک برگرده اینو همین جور شانسی کشف کردم و جواب داد .
الان یک چیزه دیگه هم که جالب هست اینه که شاتل لینک سریعتر میگیره ولی پارس آنلاین دو بار مودم try میکنه تا لینک ثابت بشه . هر دو مودم هم D-link هستش . الان که دارم این مطلب مینویسم شاتل داره با سرعت 60 از رپید شر دانلود میکنه و پارس آنلاین 16 کیلو بایت .

yekta33
03-07-2010, 10:01
مارک مودمت چیه؟
معمولا ip بیشتر مودم ها 192.168.1.1 هست
اون IP را داخل ادرس بار مرورگرت بزن صفحه اول مودم که میاد قسمت Status نوشته داون استریم و آپ استریم مثلا 544 kbps / 158 kbps
اگه برای ورود یوزر و پسورد میخواد اکثرا admin admin هست.
مودمم smc هستش با این ip باز نمیشه!!!
ffیاieکه فرقی نداره درسته؟

ahriman323
03-07-2010, 10:12
مودمم smc هستش با این ip باز نمیشه!!!
ffیاieکه فرقی نداره درسته؟

192.168.2.1
Username: admin
Password: smcadmin
ترجیحا IE

yekta33
03-07-2010, 12:03
192.168.2.1
Username: admin
Password: smcadmin
ترجیحا IE
اینه درسته؟ حلا توضیحاتش بده چجوریه؟

ahriman323
03-07-2010, 13:51
اینه درسته؟ حلا توضیحاتش بده چجوریه؟

اره
روی خط شما 512 بستن...

دانلود را روی 540 و اپلود هم 158 بستن...

yekta33
03-07-2010, 16:45
اره
روی خط شما 512 بستن...

دانلود را روی 540 و اپلود هم 158 بستن...
خیلی ممنون
میگم تواین قسمت مودم وقتی ما isp تعویض می کنیم کجاهاش تنظیم می کنندامکان اینکه خودمون تنظیم کنیم هست یا نه؟
واون مبلغ تنظیمات مودم را پرداخت نکنیم؟

ahriman323
03-07-2010, 19:19
خیلی ممنون
میگم تواین قسمت مودم وقتی ما isp تعویض می کنیم کجاهاش تنظیم می کنندامکان اینکه خودمون تنظیم کنیم هست یا نه؟
واون مبلغ تنظیمات مودم را پرداخت نکنیم؟

اگه مودمت به صورت PPPOE (کانکشن داخلی مودم) تنظیم شده باشع باید توی تنظیمات مودم یوزر نیم و پسورد را تغییر بدی.اگر هم به صورت Bridge (کانکشن روی ویندوز) تنظیم شده باشه نیاز به تغییر تنظیمات نیست در صورتی که Vpi و Vci شرکت جدید همون 0 35 باشه که اکثرا همینطور هست اگر هم نبود خودت میتونی تغییرش بدی...

اون مبلغ هزینه نصب را بستگی به Isp داره اگه خودت نصب کرده باشه ممکنه نصفش را بگیرن یا کاملا بگیرن مثل شاتل:27:

mefmef
04-07-2010, 22:58
دوستان سلام
من می خوام سرویسم روعوض کنم و 512 اکو بگیرم شنیدم این سرویس رو برای مصارف خونگی نمی دن و بایستی حتما دانشجو باشی یا اینکه شرکت داشته باشی ایا درسته ؟

ahriman323
04-07-2010, 23:00
دوستان سلام
من می خوام سرویسم روعوض کنم و 512 اکو بگیرم شنیدم این سرویس رو برای مصارف خونگی نمی دن و بایستی حتما دانشجو باشی یا اینکه شرکت داشته باشی ایا درسته ؟

شما اکو 128 بگیر برات همون 512 میبندن..

mefmef
05-07-2010, 08:35
شما اکو 128 بگیر برات همون 512 میبندن..
من الان 128 دارم سرعت دانلودم بیشتر از 30 نیست می خوام با تغییر سرویس سرعتم افزایش پیداکنه چکار کنم ؟

ahriman323
05-07-2010, 11:57
من الان 128 دارم سرعت دانلودم بیشتر از 30 نیست می خوام با تغییر سرویس سرعتم افزایش پیداکنه چکار کنم ؟
توی تنظیمات مودم نگاه کنن ببین 512 بستن؟!

sei_pm
05-07-2010, 12:30

شما آرت داری یا اکو؟

gholam14
05-07-2010, 19:45
من نمیدانم ازکدام شرکت اکانت گرفتم ولی512بودمیشه راهنمایی کنید کدام شرکت سرویس بهتری ارائه میکندواینکه سرعت دانلودراازکجابایدبفهمم ضمنا اکانت من3ماهه با6گیگ بودولی28روزه گفتند6گیگم تمام شده

Line Rate - Upstream (Kbps): 1023
Line Rate - Downstream (Kbps): 2047

drim_w3
06-07-2010, 00:51
من نمیدانم ازکدام شرکت اکانت گرفتم ولی512بودمیشه راهنمایی کنید کدام شرکت سرویس بهتری ارائه میکندواینکه سرعت دانلودراازکجابایدبفهمم ضمنا اکانت من3ماهه با6گیگ بودولی28روزه گفتند6گیگم تمام شده

Line Rate - Upstream (Kbps): 1023
Line Rate - Downstream (Kbps): 2047

چه اطلاعات دقیقی ! ( چه جوری میشه آدم اسم شرکت رو یادش بره !:19::18:)

این upsream و downstream که گذاشتی واسه 512 ، باید مال پارس آنلاین باشه که رو 2 مگ میگن بازه.

پارس آنلاین میگن سرعتش خوبه .( 128 میگن تو روز 100 تا 200 )

128 شاتل هم تو روز 50-60 هست .

ولی آمار ضد و نقیض هم زیاده . توی یک مرکز یکی میگه مال من خوبه یکی میگه افتضاحه.

mefmef
06-07-2010, 20:14
توی تنظیمات مودم نگاه کنن ببین 512 بستن؟!تو کدوم قسمت تنظیمات (مودم من زایکسل هست)

شما آرت داری یا اکو؟آرت 128

---------- Post added at 04:44 PM ---------- Previous post was at 04:40 PM ----------

راستی انجمن برای من فیلتره !!!!!! چرا ؟

ahriman323
06-07-2010, 21:00
تو کدوم قسمت تنظیمات (مودم من زایکسل هست)

آرت 128

---------- Post added at 04:44 PM ---------- Previous post was at 04:40 PM ----------

راستی انجمن برای من فیلتره !!!!!! چرا ؟

شما 192.168.1.1. را که بزنی و پسورد user یا admin را بزنی همون صفحه اول سمت راست نوشته...

خوب شما ارت داری ولی 128 اکو را همون 512 میبندن..

از طرف مخابرات فیلتر شده..

mefmef
06-07-2010, 21:58
از طرف مخابرات فیلتر شده.. خب چرا فیل تر شده

ahriman323
06-07-2010, 22:18
خب چرا فیل تر شده
اینجا ایرانه چرا نداره..:27::31:

drim_w3
06-07-2010, 23:40
اینجا ایرانه چرا نداره..:27::31:

برای من که فیلتر نیست . پس چرا مال بعضی ها فیلتره ؟

ahriman323
07-07-2010, 00:00
برای من که فیلتر نیست . پس چرا مال بعضی ها فیلتره ؟

.COM فقط فیلتر شده با IR. و NET. مشکلی نداره...

hpk34
07-07-2010, 12:52
سلام

دوستان کسی از اینترنت ADSL مخابرات شیراز خبر نداره؟؟

یه پیامک برای من اومده که نوشته:

" جهت دريافت اشتراك اينترنت پر سرعت (ADSL) شركت مخابرات با شماره 1888 تماس بگيريد."

من یه تماسی گرفتم گفت که سرعت 128 چهار ماهش 30 تومنه.گفت که برای فعال سازیشم باید بری مجتمع خلدبرین طبقه 4 واحد 11.

از دوستان کسی خبری نداره در این مورد؟؟نمیدونید حجم دانلودش چقدره؟؟:10:

ahriman323
07-07-2010, 13:14
سلام

دوستان کسی از اینترنت ADSL مخابرات شیراز خبر نداره؟؟

یه پیامک برای من اومده که نوشته:

" جهت دريافت اشتراك اينترنت پر سرعت (ADSL) شركت مخابرات با شماره 1888 تماس بگيريد."

من یه تماسی گرفتم گفت که سرعت 128 چهار ماهش 30 تومنه.گفت که برای فعال سازیشم باید بری مجتمع خلدبرین طبقه 4 واحد 11.

از دوستان کسی خبری نداره در این مورد؟؟نمیدونید حجم دانلودش چقدره؟؟:10:

با همکاری اسیاتک میدن...
فکر کنم نامحدود باشه چون بعضی از شهرهای دیگه که مخابرات داده نامحدود دادن...
خوب یه تماسی دیگه بگیر بپرس.دی:

Saeed_Med82
07-07-2010, 18:24
دوستانی که شاتل دارن سرعت چطوره؟؟من مرکز دستغیب هستم از روزی که گرفتم مثل آدم نبوده.چند روز خوب بوده بعد سرعت دانلودم اومده رو 8KB/s !!!!!!هر موقع هم تماس میگیرم با پشتیبانی میگن خطتتون نویزش ریاده.من موندم پس چطور بعضی وقتا سرعت دانلود میشه 50-60 بعضی وقتام این جوری میشه.سرویسمم 128 اکو هست.به نظرتون چیکار کنم؟دیگه اعصابم خورد شده....

Mohammad
07-07-2010, 18:46
ممکنه شبا سرعت دانلود بیاد رویه 8 ولی روزانه هیچوقت اینگونه نیست ! اینا هم که فقط توجیه می کنن گرچه ممکنه واقعا چنین مشکلی هم باشه ... شاید راه حلش این باشه که از یه شرکت دیگه بگیرید !

Saeed_Med82
07-07-2010, 19:53
ممکنه شبا سرعت دانلود بیاد رویه 8 ولی روزانه هیچوقت اینگونه نیست ! اینا هم که فقط توجیه می کنن گرچه ممکنه واقعا چنین مشکلی هم باشه ... شاید راه حلش این باشه که از یه شرکت دیگه بگیرید !

دوست عزیز اتفاقا اینگونه هست.یعنی همین الان که دارم تایپ میکنم اینگونه هست!!!!!!!آره توجیه میکنن.اولش فکر کردم واقعا شاید همین باشه که اینا میگن اما دیدم نه خیلی وقتا سرعت عالیه!!!

Mohammad
07-07-2010, 19:59
من خودم از شاتل استفاده می کنم و تویه کل مدت استفاده تا کنون هیچوقت اینقدر سرعتم روزانه پایین نیومده ، البته من مرکز امیرکبیر هستم . در کل اگه از سایر دوستان شاتلی هم بپرسید شاید بالای 90% این عقیده رو داشته باشن ...
باید نظر دوستانی که از شاتل و مرکز شما استفاده می کنند رو جویا بشید .

!Yahoo
08-07-2010, 10:02
دوستانی که شاتل دارن سرعت چطوره؟؟من مرکز دستغیب هستم از روزی که گرفتم مثل آدم نبوده.چند روز خوب بوده بعد سرعت دانلودم اومده رو 8KB/s !!!!!!هر موقع هم تماس میگیرم با پشتیبانی میگن خطتتون نویزش ریاده.من موندم پس چطور بعضی وقتا سرعت دانلود میشه 50-60 بعضی وقتام این جوری میشه.سرویسمم 128 اکو هست.به نظرتون چیکار کنم؟دیگه اعصابم خورد شده....

نرم افزار مودم رو به روز کن
idm اخرین ورژن بگیر
وسایلی که موج می اندازن مثل fan و... از مودم دور کن

---------- Post added at 10:02 AM ---------- Previous post was at 09:57 AM ----------

اشتباهی روی تشکر کلیک کردم خوشحال نشو که ازت تشکر کرده باشما :10:
من هم ابوذر هستم جدیدا شاتل گرفتم هنوز نصب نیست شنبه یکشنبه خبر میدم .

جی شد هم محله ای گرفتی یا نه ؟:8: یه 10 تا شنبه یکشنبه رد شده :27:

MILAD99
08-07-2010, 11:03
دوستان ظاهرا مخابرات شیراز داره ADSL ارائه میده
دیروز پیامکش اومد که با 1888 تماس بگیرین
کسی اطلاعی داره از سرویس هاش؟

Mohammad
08-07-2010, 12:15
صفحه قبل در موردش بحث شد !

hpk34
08-07-2010, 15:47
با همکاری اسیاتک میدن...
فکر کنم نامحدود باشه چون بعضی از شهرهای دیگه که مخابرات داده نامحدود دادن...
خوب یه تماسی دیگه بگیر بپرس.دی:

دوستان تا حالا کسی از آسیاتک سرویس نگرفته؟؟نمیدونید سرعتش چطوریاست؟؟

فکر کنم اکثر نقاط شیرازم ساپورت میکنه چون ماکه مرکز مخابراتمون وصاله نمیدن ولی من که زنگ زدم گفتن پیش شماره شما هم ساپورت میکنیم.بعد از صدسال بالاخره یه شرکتی پیدا شد منطقه ما هم ساپورت کنه.اگه حجم دانلودش نامحدود باشه من با کله میگیرمش.:8:

mars1920
08-07-2010, 16:16
سلام
ما تو منطقه مخابراتی ابوذر هستیم.
نمی دونم از کجا اکانت بگیرم سرعت شب ها برام خیلی مهمه.
البته شرکت داریم. و مشکلی از لحاظ پهنای باند نیست.
شاتل توی این منطقه چطوره؟
یه کافی نت رفتم سر ملاصدرا از صبا نت اکانت 512 داشت سرعت دانلودش حدود 200 بود.
البته ساعت حدود 9شب بود نمی دونم توی این منطقه شاتل 512 های اکو رو جند می بنده؟
کسی از دوستان اطلاعی نداره.
1 و 2 مگ هم دارن ولی دیگه دانلود شبانش مجانی نیست باید همون 512 اکو رو بگیرم.
پارس آنلاین هم توی این منطقه مثل اینکه خط ندارن البته از سایت تهران شون چک کردم.
ممنون می شم راهنمایی کنید؟
بهنظرتون صبانت 1 مگ بگیرم؟
می گن رو 1 بسته می شه و خودت تنها هستی.
یا همون شاتل 512 اکو؟

ahriman323
08-07-2010, 17:40
سلام
ما تو منطقه مخابراتی ابوذر هستیم.
نمی دونم از کجا اکانت بگیرم سرعت شب ها برام خیلی مهمه.
البته شرکت داریم. و مشکلی از لحاظ پهنای باند نیست.
شاتل توی این منطقه چطوره؟
یه کافی نت رفتم سر ملاصدرا از صبا نت اکانت 512 داشت سرعت دانلودش حدود 200 بود.
البته ساعت حدود 9شب بود نمی دونم توی این منطقه شاتل 512 های اکو رو جند می بنده؟
کسی از دوستان اطلاعی نداره.
1 و 2 مگ هم دارن ولی دیگه دانلود شبانش مجانی نیست باید همون 512 اکو رو بگیرم.
پارس آنلاین هم توی این منطقه مثل اینکه خط ندارن البته از سایت تهران شون چک کردم.
ممنون می شم راهنمایی کنید؟
بهنظرتون صبانت 1 مگ بگیرم؟
می گن رو 1 بسته می شه و خودت تنها هستی.
یا همون شاتل 512 اکو؟

512 اکو همون 512 میبندن..
1مگ و 2 مگ هم دانلودش مجانی هست.

پارس انلاین هم حتما داره ولی توی سایت تهرانش نزده میتونی تماس بگیری بپرسی..

بنظرم پارس انلاین بگیر ...
صبانت هم مشکلات زیاد داره باید شانست بزنه تا خوب از اب در بیاد...

MILAD99
09-07-2010, 12:03
دوستان شاتلی...
شما هم از 1 به بعد مرتب دی سی میشین؟؟
من چند روزی میشه که شبها اصلا نمیتونم دان کنم :41:
خدا ازشون نگذره

parsa5564
09-07-2010, 12:13
منم چند روزی هست از 1 به بعد مرتب دی سی میشم و باید هی مودم رو ریست کنم.پشتیبانی انلاین هم اصلن جواب نمیده.

Mohammad
09-07-2010, 12:58
منم به نسبت قبل شبا بیشتر مشکل دارم ! جدیدا اینطوری شده !

mars1920
09-07-2010, 18:55
اکو همون 512 میبندن..
1مگ و 2 مگ هم دانلودش مجانی هست.

پارس انلاین هم حتما داره ولی توی سایت تهرانش نزده میتونی تماس بگیری بپرسی..

بنظرم پارس انلاین بگیر ...
صبانت هم مشکلات زیاد داره باید شانست بزنه تا خوب از اب در بیاد...
والا شاتل نوشته بود سرویس های 1 و 2 مگ اکو دانلود مجانی ندارند.
نمایندگی پارس انلاین شیراز کی هست کجاست؟
آدرس شو می شه یا اینجا بگید یا پ خ کنید؟
همچنین شمارشو؟
بعد کدوم یک از طرح های پارس آنلاین رو بگیرم که حدود 50تا 65 اینا بشه سه ماه و سرعت خوبی هم داشته باشه؟
چقدر معمولا طول می کشه تا وصل کنن؟
نظرتون راجع بع همون خط 2 مگ شاتل چیه؟

parsa5564
10-07-2010, 13:21
همچنین شمارشو؟
بعد کدوم یک از طرح های پارس آنلاین رو بگیرم که حدود 50تا 65 اینا بشه سه ماه و سرعت خوبی هم داشته باشه؟
با اینکه جدیدا شاتل شبا داره اذیت می کنه.اما تحت هیچ شرایطی سراغ پارس انلاین نرو.سرویس های 1 و 2 مگ شاتل دانلود رایگان شبانه نداره.بسته به مرکر مخابراتی که هستید بین 4 روز تا 10 روز میتونه طول بکشه

Mohammad
10-07-2010, 18:01
دیشب شاتل شب مثل روز داشت دانلود می کرد ! شیرین 50 دانلود می کرد ! هیچ حساب و کتابی ندارن اینا !!

MILAD99
11-07-2010, 01:48
با اینکه جدیدا شاتل شبا داره اذیت می کنه.اما تحت هیچ شرایطی سراغ پارس انلاین نرو.سرویس های 1 و 2 مگ شاتل دانلود رایگان شبانه نداره.بسته به مرکر مخابراتی که هستید بین 4 روز تا 10 روز میتونه طول بکشه

Eco 1MB & Eco 2MB تا آخر تابستون شبانه رایگان داره

دیشب شاتل شب مثل روز داشت دانلود می کرد ! شیرین 50 دانلود می کرد ! هیچ حساب و کتابی ندارن اینا !!

واسه منم از دیشب و الان قطعی نداشته ( بعد از کلی کل کل دیشب با Live Support شاتل:5:)

Mr.K2
11-07-2010, 11:49
:19::19::19::19:

آقا ما دیوونه شدیم ، مشکل کافو منطقه ما هنوز رفع نشده !!

هنوز درگیریم ، شانس ما توی جهنم زندگی میکنیم !!! وایمکس هم میگه سیگنال توی منطقتون ضعیفه !!!

این شرکت آسیاتک که با مخابرات سرویس میده میگه کافو تا 1 ماه دیگه برداشته میشه ، راس میگه ؟؟

از این وعده ها 5 ساله دارن میدن ، اگر این راس بگه که خوبه ، !! خــــــــاک تو سرشون که برای یه اینترنت اینقد ** بازی در میارن فولون فولون شده های بی همه چیز !!! :31:

امیدی هست به نظرتون که کافو برداشته بشه؟!!؟!!؟!؟!

eman619rv
11-07-2010, 15:31
سلام به هم شهری های گل
من میخواستم adsl بگیرم ولی زیاد اطلاعات ندارم یه چندتا سوال داشتم ممنون میشم جواب بدین ببخشید بعضی سوالام ابتداییه

1.ارت یا اکو فرقشون چیه و کدوم بهتره؟؟
2.ایا مودم adsl+2 بگیرم از هر شرکتی که بخوام میتونم سرویس بگیرم یا نه هر شرکت مودم خاص خودش رو داره؟؟
3.سرعت بالاترین حدش چقدره واسه مصارف خونگی؟؟ 1 مگ میدن ؟؟
4.بعد نوع شارژ چجوریه ماهیانه ست یا به حجم بستگی داره؟؟
5.خونه مون هم بین معالی اباد و صنایع هست چه شرکتی بهتر جواب میده ؟؟
6.دوستام آرانیک که ماله شاتل هست رو پیشنهاد دادن به نظرتون خوبه؟؟

ahriman323
11-07-2010, 21:44
همچنین شمارشو؟
اون که نوشته برای اون اوایل بود اگه زنگ بزنی بپرسی میگه تا اخر تابستان رایگانه...
بعدش هم همین طور تمدید میکنن مثل ترافیک رایگان پنجشنبه ها برای سرویسهای آرت

دفتر مرکزی پارس آنلاین:خیابان عفیف آباد - مجتع تجاری حافظ - تلفن:6288711

با اینکه جدیدا شاتل شبا داره اذیت می کنه.اما تحت هیچ شرایطی سراغ پارس انلاین نرو.
چرا مگه پارس انلاین مشکلی داره؟! همه که میان تعریف سرعتشو میدن!:13:

:19::19::19::19:

آقا ما دیوونه شدیم ، مشکل کافو منطقه ما هنوز رفع نشده !!

هنوز درگیریم ، شانس ما توی جهنم زندگی میکنیم !!! وایمکس هم میگه سیگنال توی منطقتون ضعیفه !!!

این شرکت آسیاتک که با مخابرات سرویس میده میگه کافو تا 1 ماه دیگه برداشته میشه ، راس میگه ؟؟

از این وعده ها 5 ساله دارن میدن ، اگر این راس بگه که خوبه ، !! خــــــــاک تو سرشون که برای یه اینترنت اینقد ** بازی در میارن فولون فولون شده های بی همه چیز !!! :31:

امیدی هست به نظرتون که کافو برداشته بشه؟!!؟!!؟!؟!
مشکل خط شما چیه pcm هست یا...؟!
چه اقدامی کردی رفتی درخواست بدی که خط را درستش کنن؟!

ahriman323
12-07-2010, 01:45
سلام به هم شهری های گل
من میخواستم adsl بگیرم ولی زیاد اطلاعات ندارم یه چندتا سوال داشتم ممنون میشم جواب بدین ببخشید بعضی سوالام ابتداییه

1.ارت یا اکو فرقشون چیه و کدوم بهتره؟؟
2.ایا مودم adsl+2 بگیرم از هر شرکتی که بخوام میتونم سرویس بگیرم یا نه هر شرکت مودم خاص خودش رو داره؟؟
3.سرعت بالاترین حدش چقدره واسه مصارف خونگی؟؟ 1 مگ میدن ؟؟
4.بعد نوع شارژ چجوریه ماهیانه ست یا به حجم بستگی داره؟؟
5.خونه مون هم بین معالی اباد و صنایع هست چه شرکتی بهتر جواب میده ؟؟
6.دوستام آرانیک که ماله شاتل هست رو پیشنهاد دادن به نظرتون خوبه؟؟
1-سرویس های اکو حجمش کمه و اقتصادی هست و شبانه 1تا 7 رایگان داره و سرویسهای ارت حجمشون زیادتره و قیمتش نسبت به اکو بالاتره و علاوه بر شبانه 1تا7 پنجشنبه ها و جمعه ها هم رایگانه....
2-نه مشکلی نیست.
3-اگه بیشتر از 128 بخوای باید نامه از دانشگاه یا مهر شرکت یا مغازه یا همچنین چیزی داشته باشی..
4-ماهیانه هست
5-اون مرکز را خبر ندارم
6- اگه دوستات توی مرکز شما هستن و از سرویسشون راضی هستن بگیر
پارس انلاین هم میگن خوبه...

Mr.K2
12-07-2010, 01:47
مشکل خط شما چیه pcm هست یا...؟!
چه اقدامی کردی رفتی درخواست بدی که خط را درستش کنن؟!

نه فیبر نوریه ، کافو هست ، مخابرات هم رفتم میگه عمرا از فیبر نوری برنمیگردونن رو مسی معمولی ... !!!!!!!

ahriman323
12-07-2010, 01:54
نه فیبر نوریه ، کافو هست ، مخابرات هم رفتم میگه عمرا از فیبر نوری برنمیگردونن رو مسی معمولی ... !!!!!!!

جدیدا تماس گرفتی با شرکت ها ببینی فیبر نوری ساپورت میکنن؟! چون خط من معمولی بود فیبر نوری شد و من ADSL روی همین خط فیبر نوری دارم از شاتل.
یعنی دوباره خطم را روی فیبر نوری رانژه کردن..
الان که مرکز ما فیبر نوری شده همه شرکتها ساپورتش میکنن شاید برای شما هم جدیدا ساپورت کنن تماس بگیر بپرس...

کدام مرکز هستی؟!

Mr.K2
12-07-2010, 14:24
جدیدا تماس گرفتی با شرکت ها ببینی فیبر نوری ساپورت میکنن؟! چون خط من معمولی بود فیبر نوری شد و من ADSL روی همین خط فیبر نوری دارم از شاتل.
یعنی دوباره خطم را روی فیبر نوری رانژه کردن..
الان که مرکز ما فیبر نوری شده همه شرکتها ساپورتش میکنن شاید برای شما هم جدیدا ساپورت کنن تماس بگیر بپرس...

کدام مرکز هستی؟!

اره اونجاهایی که قبلا سرویس میگرفتن بعد شده فیبر نوری دوباره براشون رانژه میکنن ، البته همه جا هم مشکل نداره یکی از دوستام مرکز امیرکبیر پیش شماره 824 بود راحت که نه اما بااخره گرفت ، اما ما هم همون امیرکبیر پیش شماره 843 هستیم اما میگن 843 اصلا ، یعنی تا میشنون اصلا ییه جوری میگن نه که یعنی برو دنبالش هم نگیر ، خیلی هم دنبالش رفتم خود مخابرات هم زیاد رفتم اما نشد که نشد ...

!!!!!

ess_1362
13-07-2010, 13:10
چرا باز کردن این سایت این چند روزه اینقدر مشکل شده؟!!

برای هر صفحه باید 1 دقیقه منتظر بود!!

بقیه سایتهاخوبه فقط همین سایت اینجوری هست

بنظرتون مشکل از کجاست؟

ahriman323
13-07-2010, 13:17
چرا باز کردن این سایت این چند روزه اینقدر مشکل شده؟!!

برای هر صفحه باید 1 دقیقه منتظر بود!!

بقیه سایتهاخوبه فقط همین سایت اینجوری هست

بنظرتون مشکل از کجاست؟

Y.a.s.h.a.r
13-07-2010, 15:58
با سلام خدمت تمامی دوستان شیرازی

کاش زودتر این تاپیک رو دیده بودم

هفته پیش رفتم شاتل و یه اکانت 128 اکو گرفتم از قضا جریان کارت طلایی رو هم نمیدونستم و15 تومان پیاده شدیم.
گفتند منطقه شما (شهرک گلستان) داریم پورت اضافه میکنیم باید برید رزرو تا یک ماه دیگه وصل بشه،ما هم گفتیم باشه!
ناگفته نمونه یه برگه هم پر کردیم مبنی بر اینه هیچگونه اعتراضی نسبت به تاریخ اتصال نداشته باشیم.

حالا موضوع اینه که شاید تا یک ماه دیگه هم وصل نشه.و بعد از نصب هم به علت شلوغی پرت ها دچار افت سرعت و قطعی بشیم.

به نظرتون برم انصراف بدم یکی دو ماهی پارس آنلاین استفاده کنم بعد برم سراغ شاتل؟
بعد این پارس آنلاین قیمتهای توی وب سایتشون برای تهرانه یا شیراز هم شامل میشه؟
کسی اینجا 128 پارس آنلاین داره؟

ahriman323
14-07-2010, 01:05

هفته پیش رفتم شاتل و یه اکانت 128 اکو گرفتم از قضا جریان کارت طلایی رو هم نمیدونستم و15 تومان پیاده شدیم.
گفتند منطقه شما (شهرک گلستان) داریم پورت اضافه میکنیم باید برید رزرو تا یک ماه دیگه وصل بشه،ما هم گفتیم باشه!
ناگفته نمونه یه برگه هم پر کردیم مبنی بر اینه هیچگونه اعتراضی نسبت به تاریخ اتصال نداشته باشیم.

حالا موضوع اینه که شاید تا یک ماه دیگه هم وصل نشه.و بعد از نصب هم به علت شلوغی پرت ها دچار افت سرعت و قطعی بشیم.

سلام

اول تماس بگیر پارس انلاین اگه پورت خالی دارن برو کنسل کن از پارس بگیر..

فکر کنم فرق داره توی پستهای قبلیم ادرس و شماره پارس انلاین را گذاشتم زنگ بزن بپرس..

در مورد پارس انلاین هم توی پست های قبلی دوستان صحبت کردن در موردش

MILAD99
14-07-2010, 15:05

سلام همسایه!

آره خودتو الاف نکن. این شاتل ازبس مشتری داره که ماشاله دیگه میگه برو 2ماه دیگه بیا
کیفیت سرویس هاشم اومده پایین 10-12 روزی میشه.
چندتا از بچه های شهرک پارس آنلاین گرفته بودن 1مدت شاکی بودن ولی جدیدا میگفتن بد نشده
1ماه بگیر ببین چجوره تا این شاتل هم خالی بشه

drim_w3
14-07-2010, 21:47
یک مشکل :

از امروز عصر تلفنم قطع شده ( بوق آزاد نداره ) ، حتی از حیاط هم چک کردم ولی مثل زمانی هست که تلفن قطعه .

ولی adsl وصل هست . میشه همچین چیزی ؟ یا ربطی بهم نداره؟

غیر از قطع شدن تلفن احتمال دیگه ای هم هست ؟

ahriman323
14-07-2010, 22:13
یک مشکل :

از امروز عصر تلفنم قطع شده ( بوق آزاد نداره ) ، حتی از حیاط هم چک کردم ولی مثل زمانی هست که تلفن قطعه .

ولی adsl وصل هست . میشه همچین چیزی ؟ یا ربطی بهم نداره؟

غیر از قطع شدن تلفن احتمال دیگه ای هم هست ؟

برای منم قبلا همچین مشکلی پیش امده بود زنگ بزن 117 شماره تلفنت را ثبت کن...