PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : اینترنت استان فارس

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 [7] 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46

rmeng13
17-03-2010, 23:05
سلام دوستان من می خواستم adsl بخرم خیلی ها میگن شاتل بگیر اما با اخبار ضدو نقیضی که از شاتل شنیدم یه خورده دلم رو زد نمونش همین خبر که بالای پست منه لطفا من رو راهنمایی کنین که از چه شرکتی سرویس بگیرم

دوست عزیز ، بازم میگم کیفیت شاتل در ساعات غیر رایگان عالی هست . شما با خرید سرعت 128 میتونید از 512 استفاده کنید ، اما اگه بخوای به قصد دانلود رایگان شبانه ، شاتل بگیری اشتباه میکنی

ahriman323
17-03-2010, 23:08
ایشون در اون پست سرعتشون رو نگفته دقیقا چنده . بعد شما هم که اکو 128 دارید پس چرا ایشون ناراضی هستند از سرعت شبانه ولی شما گفتید که راضی هستید. یعنی تو یک شهر هم مرکز به مرکز باید فرق کنه؟
اینجا ایرانه دیگه...
مرکز به مرکز که هیچ توی یک مرکز کاربر به کابر هم فرق داره
در حد 128 256 که باشه کافیه...

yekta33
17-03-2010, 23:20
اگر سرعت اینجوری باشه حرف نداره
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

MusicManiac
18-03-2010, 14:49
از دوستان شیرازی کسی هست که ART1 شاتل داشته باشه؟ می خواستم سرعت دانلود روزانه و شبانهْ این سرویس رو بدونم. به نظرتون از لحاظ سرعت و قطعی نسبت به ECO128 بهتره؟ بدتره؟ یا فرقی نداره؟

Mohammad
18-03-2010, 14:52
مسلما باید بهتر باشه ! اما باید دید در عمل چطوریه و دوستانی که استفاده می کنند نظر بدن ...

ess_1362
18-03-2010, 20:05
من مرکز فیاض‌بخش هستم. سرعت دانلود من اکثراً روی 61 ثابته. سرعت باز شدن صفحه برای من هم طرفای ظهر یه خورده پایین میاد ولی در کل بد نیست.

راستش من هم که فیاض بخش هستم دانلود شبانه سرعت خوبی داره یعنی تا حالا که 98% مواقع مثل سرعت روزانه بوده حتی بیشتر (اگر چشم نخوره:31:)

این مشخص می کنه که مرکز به مرکز فرق می کنه (بخاطر بار سرور های هر مرکز)

اگر سرعت اینجوری باشه حرف نداره

بله این سرعت لحظه ای هست

البته برای من تا 270 الی 280 هم رسیده ولی دایم نیست و لحظه ای هست شاید حداکثر بین یک تا دو دقیقه

rmeng13
19-03-2010, 00:01
از دوستان شیرازی کسی هست که ART1 شاتل داشته باشه؟ می خواستم سرعت دانلود روزانه و شبانهْ این سرویس رو بدونم. به نظرتون از لحاظ سرعت و قطعی نسبت به ECO128 بهتره؟ بدتره؟ یا فرقی نداره؟

این سرویس چون مخصوص دانلود زیاده سرعت واقعی خودش رو داره . مثلا اگه شما آرت با سرعت 128 رو بگیری سرعتت باید حداکثر 16 کیلوبایت باشه

FeelGood
19-03-2010, 01:03
ببین دوست عزیز
من امین نت داشتم ودرحال حاضر هم شاتل دارم هردوی اینها تایم اوت زیاد دارن
شکل زیربرای شاتل هست

خوب میخاستی با این آدرسی که وارد کردی تایم اوت هم نگیری؟؟؟این یکیو امتحان کن درس میشه

ping 4.2.2.4

Mohammad
19-03-2010, 09:39
دانلود شبانه شاتل همچینم بد نیستا !!:31:

أانلود رایگان جمعه 28 اسفند ==> 890,757KB
بیشتر ازا ینم میشد که دیگه فایلی نداشتم !! هیچ حساب و کتابی نیست !!

یه نکته اینکه مودم رو الان در حالت bridge Only وصل کردم خیلی بهتر شده ! دوستانی که Linksys دارن و بعضا مشکل dc شدن حتما این روش رو امتحان کنند ...

sei_pm
19-03-2010, 10:00
دانلود شبانه شاتل همچینم بد نیستا !!:31:

أانلود رایگان جمعه 28 اسفند ==> 890,757KB
بیشتر ازا ینم میشد که دیگه فایلی نداشتم !! هیچ حساب و کتابی نیست !!

یه نکته اینکه مودم رو الان در حالت bridge Only وصل کردم خیلی بهتر شده ! دوستانی که Linksys دارن و بعضا مشکل dc شدن حتما این روش رو امتحان کنند ...

Wag54 دارید شما؟ بعد روی 128 اکو این حجم رو بدون روش DC منظم میگیرید یا اتفاقی اینجوری شده به نظرت تو تهران بعد از 3 ماه امیدی هست؟

Mohammad
19-03-2010, 10:51
اول اینکه روش dc که میگید یعنی چی ؟! متوجه نمیشم !

بله ، مدل WAG54G2 دارم ...
فقط می تونم بگم اصلا قابل پیش بینی نیست ! یه دفعه می بینید 1 هفته کاملا بدون مشکل به همین منوال هست یا نه یه دفعه سرعت از دیال آپ هم کمتر ! قاعده خاصی وجود نداره متاسفانه اما چیزی که مسلمه مرکز به مرکز متفاوت ! مثلا همین دیشب یکی از دوستان تویه از یه مرکز مخابراتی دیگه همون موقع که من با سرعت 50 می گرفتم با سرعت 10 دانلود می کردند ! اما نهایتا حدود 730 مگ گرفتن دیشب ... ساعات رایگان شاتل اینقدرم که میگن بد نیست اما منطقیش اینه که بخاطر اون ساعات از شاتل نگیریم ! بلکه اون رو یه موضوع جانبی قرار بدیم ...

چرا امید نباشه ... شما از سایر دوستان تویه سایر مناطق اونجا پرسیدین ؟ اونا هم همین مشکل رو دارن ؟

sei_pm
19-03-2010, 11:02
اول اینکه روش dc که میگید یعنی چی ؟! متوجه نمیشم !

بله ، مدل WAG54G2 دارم ...
فقط می تونم بگم اصلا قابل پیش بینی نیست ! یه دفعه می بینید 1 هفته کاملا بدون مشکل به همین منوال هست یا نه یه دفعه سرعت از دیال آپ هم کمتر ! قاعده خاصی وجود نداره متاسفانه اما چیزی که مسلمه مرکز به مرکز متفاوت ! مثلا همین دیشب یکی از دوستان تویه از یه مرکز مخابراتی دیگه همون موقع که من با سرعت 50 می گرفتم با سرعت 10 دانلود می کردند ! اما نهایتا حدود 730 مگ گرفتن دیشب ... ساعات رایگان شاتل اینقدرم که میگن بد نیست اما منطقیش اینه که بخاطر اون ساعات از شاتل نگیریم ! بلکه اون رو یه موضوع جانبی قرار بدیم ...

چرا امید نباشه ... شما از سایر دوستان تویه سایر مناطق اونجا پرسیدین ؟ اونا هم همین مشکل رو دارن ؟

منظور از dc یعنی اینکه شما هر دفعه تو تایم شبانه سرعتتون پایین هست اگر دسکانکت کنید سرعت میره بالا در صورتی که اگر مرکز کمبود پهنای باند داشت نباید همچین اتفاقی میافتاد. اگر می خواهید دانلود شبانه رو موضوع جانبی بگیرید شرکتهایی هستند که دانلود شبانه ندارند ولی سرعت روز و شب روی 60 هست و پینگ هم معمولا ثابت هست.

MusicManiac
19-03-2010, 12:05
این سرویس چون مخصوص دانلود زیاده سرعت واقعی خودش رو داره . مثلا اگه شما آرت با سرعت 128 رو بگیری سرعتت باید حداکثر 16 کیلوبایت باشه

اگه به این صورت باشه که با توجه به قیمتش اصلاً ارزش نداره. دوست عزیز شما خودتون تا حالاسرعتشو دیدید یا فقط حدس میزنید که اینجور باشه؟

mefmef
19-03-2010, 12:12
باسلام و تبریک سال نو
یه مطلبی رو می خوام خدمت دوستان عرض کنم شاید بدرد خور باشه اونم اینکه تمام سرویس های شاتل تو شیراز با سرعت واقعی هست و سرعت هایی رو که بعضی از دوستان به اون اشاره می کنند یا مربوط به قبله یا اینکه یه دلیل خاص داره که من از اون بی اطلاع هستم ولی من سرویس اقتصادی با پهنای باند 256 کیلو رو تو سه تا مرکز چک کردم همگی تقریبا یکی بود

Mohammad
19-03-2010, 12:30
منظور از dc یعنی اینکه شما هر دفعه تو تایم شبانه سرعتتون پایین هست اگر دسکانکت کنید سرعت میره بالا در صورتی که اگر مرکز کمبود پهنای باند داشت نباید همچین اتفاقی میافتاد. اگر می خواهید دانلود شبانه رو موضوع جانبی بگیرید شرکتهایی هستند که دانلود شبانه ندارند ولی سرعت روز و شب روی 60 هست و پینگ هم معمولا ثابت هست.

آهان ! نه من از این روش استفاده نمی کنم !

موضوع اینجاست که روزانه شاتل کاملا بدون مشکل هست ! اگه کسی روزانه مد نظرش باشه خب میاد شاتل می گیره که روزانش خوبه و در کنارش شب ها هم کم و بیش از رایگان شبانه استفاده می کنه . فرضا من بعد مدت ها یه فیلم می خواستم که دیشب خیلی راحت دانلود شد ! یعنی تویه هفته یه شبم اینطوری باشه واسه من کافیه ! حجم دانلود زیادی ندارم که معطل خوب یا ید بودن سرعت شبانش باشم ! :46: بنابراین برای من کاملا راضی کنندست ... :20:

sei_pm
19-03-2010, 13:44
باسلام و تبریک سال نو
یه مطلبی رو می خوام خدمت دوستان عرض کنم شاید بدرد خور باشه اونم اینکه تمام سرویس های شاتل تو شیراز با سرعت واقعی هست و سرعت هایی رو که بعضی از دوستان به اون اشاره می کنند یا مربوط به قبله یا اینکه یه دلیل خاص داره که من از اون بی اطلاع هستم ولی من سرویس اقتصادی با پهنای باند 256 کیلو رو تو سه تا مرکز چک کردم همگی تقریبا یکی بود

یعنی چی ؟ سرعت از 32 تو شب بیشتر نمیشه با اکو 256 ؟ مگه چی میرسه به اینها که براش دروغ بگن؟

آهان ! نه من از این روش استفاده نمی کنم !

موضوع اینجاست که روزانه شاتل کاملا بدون مشکل هست ! اگه کسی روزانه مد نظرش باشه خب میاد شاتل می گیره که روزانش خوبه و در کنارش شب ها هم کم و بیش از رایگان شبانه استفاده می کنه . فرضا من بعد مدت ها یه فیلم می خواستم که دیشب خیلی راحت دانلود شد ! یعنی تویه هفته یه شبم اینطوری باشه واسه من کافیه ! حجم دانلود زیادی ندارم که معطل خوب یا ید بودن سرعت شبانش باشم ! :46: بنابراین برای من کاملا راضی کنندست ... :20:

هر کسی نظری داره. نظر شما هم قابل احترامه.

FeelGood
19-03-2010, 14:42
آخر مجبور شدم مودم رو عوض کنم با زایکسل 15 تومن هم ضرر کردم ولی مودم لینکسیسه واقعا مشکل داشت بردم شرکت گارانتی کنندش گفت میفته برای بعد از عید منم همونجا کلکشو کندم.ولی خیلی اذیتم کرد با همهء تعریفایی که ازش شنیده بودم ولی دلمو زده بود.

aghamajid1369
19-03-2010, 14:52
ای بابا دوستان منم مودم Linksys wag54g2 دارم. حدود 20 روز راحت کار میکرد بعدش شروع کرد به DC شدن بعد از هر از چند وقتی .مثلا 1 ساعت به یک ساعت یا 5 دقیقه به 5 دقیقه !!
دیگه واقعا داشت اعصابم خورد میشد. اول فکر کردم مشکل از شاتل هست. زنگ زدم کلی با یه نفر صحبت کردم هی میگفت مشکل از ما نیست به خاطر اینه که سیم تلفن از پیش سیم برق رد میشه. من هرچی قسم و آیه خوردم که مگه میشه ؟ من خیلی وقته adsl دارم حالا یه دفعه سیم کشیمون تغییر کرده ؟!
خلاصه حل نشد.
رفتم توی فروم خود Linksys با آپدیت Frimware و . . . هم درست نشد
بردمش واسه گارانتی. بالاترین طبقه PC Center تراشه گستر . فرستادنش تهران بعد از 3 روز آوردن 5 تومن هم ازم گرفتن ولی فکر کنم نگاهش هم نکرده بودن.1 برگه هم داده دسته من میگه نگاه کن که وصل شده به اینترنت !!
خلاصه آوردم خونه بازم مشکل داشت.

دیگه بعد از کلی تحقیق و بدبختی فهمیدم
یکار باید بکنم. یه اسپلیتر به مودم وصل کنید یه اسپلیتر به تلفونی که توی خونه دارید. من به تلفن بی سیممون وصل کردم به بقیشون دیگه اسپلیتر نزدم.
خلاصه الان دیگه مشکلم حل شده.هرکی مشکل داشت این راه رو امتحان کنه :46:

------------------------
ویرایش : آقا من نخوندم پست ها رو کامل. فقط اسم مودم خودم رو شنیدم :دی
گفتم اگه کسی این مشکل رو داره این روش رو امتحان کنه.
اگه شبا سرعتتون کم میشه و مودم رو ریست میکنین و اینترنت قطع میشه مشکل از مودم نیست از شاتله( همون جمله همیشگی : ترافیک از سمت شاتل زیاده). من دیروز زنگ زدم داد و بیداد کردم یه کم امشب دیگه مشکلی نداشتم و کل شب سرعتم رو 60 بود ( اکو 512 )

sei_pm
19-03-2010, 15:00
ای بابا دوستان منم مودم Linksys wag54g2 دارم. حدود 20 روز راحت کار میکرد بعدش شروع کرد به DC شدن بعد از هر از چند وقتی .مثلا 1 ساعت به یک ساعت یا 5 دقیقه به 5 دقیقه !!
دیگه واقعا داشت اعصابم خورد میشد. اول فکر کردم مشکل از شاتل هست. زنگ زدم کلی با یه نفر صحبت کردم هی میگفت مشکل از ما نیست به خاطر اینه که سیم تلفن از پیش سیم برق رد میشه. من هرچی قسم و آیه خوردم که مگه میشه ؟ من خیلی وقته adsl دارم حالا یه دفعه سیم کشیمون تغییر کرده ؟!
خلاصه حل نشد.
رفتم توی فروم خود Linksys با آپدیت Frimware و . . . هم درست نشد
بردمش واسه گارانتی. بالاترین طبقه PC Center تراشه گستر . فرستادنش تهران بعد از 3 روز آوردن 5 تومن هم ازم گرفتن ولی فکر کنم نگاهش هم نکرده بودن.1 برگه هم داده دسته من میگه نگاه کن که وصل شده به اینترنت !!
خلاصه آوردم خونه بازم مشکل داشت.

دیگه بعد از کلی تحقیق و بدبختی فهمیدم
یکار باید بکنم. یه اسپلیتر به مودم وصل کنید یه اسپلیتر به تلفونی که توی خونه دارید. من به تلفن بی سیممون وصل کردم به بقیشون دیگه اسپلیتر نزدم.
خلاصه الان دیگه مشکلم حل شده.هرکی مشکل داشت این راه رو امتحان کنه :46:

به نظر شما عجیب نیست؟ چطور 20 روز بدون مشکل بود بعد یهو مشکلدار شد؟ من خودم Wag160N دارم 4 ماهه از شاتل سرویس میگیرم ولی هیچ وقت به مشکل از نظر DC نخوردم. من از همون اول هم به مودم اسپلیتر نزدم داره مثل ساعت کار میکنه. این شاتل با همه مودم ها رو قبول داره به جز Linksys و D-link نمی دونم چه پدر کشتگی با اینها داره.

aghamajid1369
19-03-2010, 16:24
به نظر شما عجیب نیست؟ چطور 20 روز بدون مشکل بود بعد یهو مشکلدار شد؟ من خودم Wag160N دارم 4 ماهه از شاتل سرویس میگیرم ولی هیچ وقت به مشکل از نظر DC نخوردم. من از همون اول هم به مودم اسپلیتر نزدم داره مثل ساعت کار میکنه. این شاتل با همه مودم ها رو قبول داره به جز Linksys و D-link نمی دونم چه پدر کشتگی با اینها داره.
والا خودمم خیلی تعجب کردم بعد از 20 روز یه دفعه چش شد !!
خلاصه که فعلا درست شد.
آره با لینک سیس انگار پدر کشتگی دارن. هر وقت یه مشکلی داشته باشی و زنگ بزنی بگی مودمم لینک سیسه اولش میگه خیلی بده و به نویز خیلی حساسه و . . .
البته یه چیزی برای من خیلی عجیبه هنوز. با اینکه من به تلفن و مودم اسپلیتر زدم ولی بازم تلفن یه کم نیوز داره. عجیبه !

Mohammad
19-03-2010, 16:31
در مورد مودم لینکسیس اونم اون مدلی که من دارم و گفتم تحقیق کردم مفصل ...

خدمت دوستان عرض کنم که حدود 60-70% کسانی که ازش استفاده می کنند با مشکل DC شدن مواجه هستند ! من خودم هم این مشکل رو داشتم ! راه حل هایی هم ارایه شده بود ! همه رو جمع کردم و تک تک شروع به تست کردم تا رسیدم به حالت Bridge only که مشکل من رو به کل حل کرد ! از بین اون 60 - 70 % حدود 20% با تغییر تنظیمات مشکلشون حل شده و ما بقی هم مودم رو پس دادن !!! در کل این مدل موفق نبوده ! حتی با ارایه فیرم های جدید هم مشکلات سابق پا برجاست !

دوستان اگه سوالی داشتن در این زمینه می تونم پاسخ گو باشم ...

sei_pm
19-03-2010, 17:19
والا خودمم خیلی تعجب کردم بعد از 20 روز یه دفعه چش شد !!
خلاصه که فعلا درست شد.
آره با لینک سیس انگار پدر کشتگی دارن. هر وقت یه مشکلی داشته باشی و زنگ بزنی بگی مودمم لینک سیسه اولش میگه خیلی بده و به نویز خیلی حساسه و . . .
البته یه چیزی برای من خیلی عجیبه هنوز. با اینکه من به تلفن و مودم اسپلیتر زدم ولی بازم تلفن یه کم نیوز داره. عجیبه !

عجیب نیست اگر میخوای تست کنی تا متجه بشید نویز از اسپلیتر هست . مودم رو از خط جدا کنید و تمام اسلیترها رو و کالر ای دی ها رو هم در بیارید فقط یک تلفن روی خط باشه گوشی رو بردارید شماره 9 رو بزنید که صدای بوق بره میبینید خط نویز نداره ولی اگر در همین حین اسپلیتر رو به پریز وصل کنید صدای نویز روی خط ایجاد میشه.

UltraForce
19-03-2010, 17:22
تو این موارد نزدیک بودن تلفن به مودم ADSL ایجاد نویز می کنه که من هم این مشکل رو دارم ولی باهاش سر می کنم!!

aghamajid1369
19-03-2010, 17:28
در مورد مودم لینکسیس اونم اون مدلی که من دارم و گفتم تحقیق کردم مفصل ...

خدمت دوستان عرض کنم که حدود 60-70% کسانی که ازش استفاده می کنند با مشکل DC شدن مواجه هستند ! من خودم هم این مشکل رو داشتم ! راه حل هایی هم ارایه شده بود ! همه رو جمع کردم و تک تک شروع به تست کردم تا رسیدم به حالت Bridge only که مشکل من رو به کل حل کرد ! از بین اون 60 - 70 % حدود 20% با تغییر تنظیمات مشکلشون حل شده و ما بقی هم مودم رو پس دادن !!! در کل این مدل موفق نبوده ! حتی با ارایه فیرم های جدید هم مشکلات سابق پا برجاست !

دوستان اگه سوالی داشتن در این زمینه می تونم پاسخ گو باشم ...
سلام. والا منم خودم توی کانفیگ خیلی دست بردم. با حالت Bridge زمان هایی که dc میشدم طولانی تر بود مثلا یه دفعه بعد از 3 ساعت یا 2 ساعت. ولی هیچ وقت مشکل رو کامله کامل از بین نبرد. ولی خوب bridge اگه باشه دیگه wireless بدون استفاده میمونه !

yekta33
21-03-2010, 06:37
باسلام وسال جدید برهمه دوستان مبارکباد
امروزاول فروردین صبح، شاتل در باز کردن پیج هاودانلود افت شدیدی داشت آیا برای همه دوستان همین جور بوده؟
آبروی دیال آپ را خرید:27:

Mohammad
21-03-2010, 07:31
سلام ، خیر !
اتفاقا دیشب خیلی خوب بود و راحت 600 مگ بدون دردسر گرفتم اونم نه تا ساعت 7 ! مرکز امیرکبیر هستم !

ess_1362
21-03-2010, 12:17
من هم از یک مرکز دیگه هستم

ولی صبح زود سرعتش خوب بود

هم دانلود و هم باز کردن صفحه ها

Mohammad
21-03-2010, 13:52
الان که نگاه کردم دیشب حدود 890 مگ دانلود رایگان داشتم !

victorman
21-03-2010, 15:30
سلام به همه دوستان و سال نوتون مبارک

دوستان پیش شماره 7532 ساپورت میشه ؟

خواهش میکنم جواب بدید

ahriman323
21-03-2010, 16:14
سلام به همه دوستان و سال نوتون مبارک

دوستان پیش شماره 753 ساپورت میشه ؟

خواهش میکنم جواب بدید

سلام

تنها جای که احتمال میدم زودتر ساپورت کنه همون امین نت هست که 750 را هم ساپورت کنه!
چون توی مرکز وصال مشترکین زیادی نداره برای شرکتها نمیصرفه روی اون مرکز سرمایه بگذارن!

yekta33
21-03-2010, 17:12
سلام ، خیر !
اتفاقا دیشب خیلی خوب بود و راحت 600 مگ بدون دردسر گرفتم اونم نه تا ساعت 7 ! مرکز امیرکبیر هستم !
من معمولا از ساعت 5تا 7دانلود دارم که حداکثر به200مگ میرسه ... اینکه گفتم تا ساعت 6.15خوب بود ولی بعدش سرعت اومد روی 15وپایین تر !
میگم سروری که ازش دانلود میشه تو سرعت بستگی داره یانه؟؟؟
من فایلهام ازسرورhotfile.comتو این چند روزه میگیرم مال این سرور میتونه باشه؟؟؟؟

Mohammad
21-03-2010, 20:41
100 البته سرور هم خیلی مهمه ...
سرور hotfile اتفاقا سرور خوبی هست ...

به نظر من مهمتر از سرور مرکز مخابراتی هست !!

yekta33
22-03-2010, 09:34
میگم چرا همیشه یا اکثر وقتها شکل دوکامپیوتر در تسکبار من خاموشه؟؟؟
شکل زیر

ahriman323
22-03-2010, 09:58
میگم چرا همیشه یا اکثر وقتها شکل دوکامپیوتر در تسکبار من خاموشه؟؟؟
شکل زیر

خوب باید وقتی روشن باشه که دیتا در حال انتقال باشه!

yekta33
22-03-2010, 11:40
خوب باید وقتی روشن باشه که دیتا در حال انتقال باشه!
حتی زمان انتقال دیتا هم خاموشه ویا اینکه یک چشمکی میزنه ودوباره خاموش میشه!!!!

ahriman323
22-03-2010, 11:51
حتی زمان انتقال دیتا هم خاموشه ویا اینکه یک چشمکی میزنه ودوباره خاموش میشه!!!!

همون چشمک زن هست و متناسب با میزان دریافت و ارسال داده ها خاموش و روشن می شود...

yekta33
22-03-2010, 12:56
نه اهریمن جان مال من زمان انتقال دیتا هم خاموشه چون سرعت باز شدن پیج ها خیلی پایینه؟

ahriman323
22-03-2010, 13:01
نه اهریمن جان مال من زمان انتقال دیتا هم خاموشه چون سرعت باز شدن پیج ها خیلی پایینه؟

یا مشکل از سیستم هست یا مشکل از شاتله با پشتیبانی موضوع را مطرح کن تا بررسی کنن!

Mohammad
22-03-2010, 13:37
این نماد دو تا کامپیوتر تویه ویندوز 7 که دیگه نیست !

شما کلا این موضوع رو از طریق قسمت Networking از Task Manager چک کنید که انتقال داده چطوری هست و ...

yekta33
22-03-2010, 13:58
این نماد دو تا کامپیوتر تویه ویندوز 7 که دیگه نیست !

شما کلا این موضوع رو از طریق قسمت Networking از Task Manager چک کنید که انتقال داده چطوری هست و ...
میشه بیشتر توضیح بدین...از کدوم مسیر؟؟؟

ahriman323
22-03-2010, 14:08
میشه بیشتر توضیح بدین...از کدوم مسیر؟؟؟

Ctrl +Alt + Delete را که بزنی Task Manager میاد بعد برو قسمت(تب) Networking ....

یا روی تسک بار کلیک راست کن و Task Manager را انتخاب کن...

yekta33
22-03-2010, 14:52
Ctrl +Alt + Delete را که بزنی Task Manager میاد بعد برو قسمت(تب) Networking ....

یا روی تسک بار کلیک راست کن و Task Manager را انتخاب کن...
به اینصورته

Mohammad
22-03-2010, 18:01
ببینید ، شما مدتی از اینترنت استفاده کنید ، وب گردی دانلود و هر چیز دیگری، بعد عکس بگیرید ... یه چیزی شبیه نوار قلب هست ... مثلا مال من رو در هنگاه دانلود یه فایل ببینید ...

yekta33
23-03-2010, 20:16
ببینید ، شما مدتی از اینترنت استفاده کنید ، وب گردی دانلود و هر چیز دیگری، بعد عکس بگیرید ... یه چیزی شبیه نوار قلب هست ... مثلا مال من رو در هنگاه دانلود یه فایل ببینید ...

این مال امروز4/1/89ساعت21:15درحال دانلودگرفته شده است

ahriman323
23-03-2010, 20:25
این مال امروز4/1/89ساعت21:15درحال دانلودگرفته شده است

خوب الان که داری دانلود میکنی اون دوتا پی سی باید روشن باشه!

yekta33
23-03-2010, 23:30
الآن که دنلودکردم روی61دانلود داشتم گاهی هممیشه که میخوام پیجی بازکنم ولی همین جورخاموشه روشن نمیشه خصوصا دانلود رایگان سرعتم خیلی پایینه!

Mohammad
24-03-2010, 00:02
ـویه اون عکسی که گذاشتین سرعتتون در حد نرمال هست ! ظاهرا که مشکلی ندارید ...
ویندوزتون سالم ؟ مشکلی نداره ؟

ess_1362
24-03-2010, 06:05
سلام

این اینترنت ایران واقعا خیلی باهال هست

امروز صبح که واقعا به اینترنت برای دانلود نیاز داشتم سرعتش خیلی خیلی پایین بود:41:

شاید چون از رپیدشیر می گرفتم سرعتش اینقدرافت داشت!!!

yekta33
24-03-2010, 19:32
سلام

این اینترنت ایران واقعا خیلی باهال هست

امروز صبح که واقعا به اینترنت برای دانلود نیاز داشتم سرعتش خیلی خیلی پایین بود:41:
]

شاید چون از رپیدشیر می گرفتم سرعتش اینقدرافت داشت!!!
برای منهم زیاد پیش میاد دانلود رایگانش اصلا سرعتش جالب نیست ولی روزانه ،من بالای 60دانلود دارم

ـویه اون عکسی که گذاشتین سرعتتون در حد نرمال هست ! ظاهرا که مشکلی ندارید ...
ویندوزتون سالم ؟ مشکلی نداره ؟

ویندوزم تازه عوش کردم البته انتی ویروسی هم ندارم

Mohammad
24-03-2010, 20:01
من این چند شبه زیر 600 مگ دانلود نداشتم و سرعت دانلود هم اگه بخوایم ثابت حساب کنیم رویه 30 بوده ! من نمی دونم در ساعات مختلف چه سرعتی پیدا می کنه چون من خوابم و IDM خودش دانلود می کنه !!

amirlboy
24-03-2010, 20:13
دنلود من بدک نیست.

hussain
25-03-2010, 11:15
سلام دوستان
سرویس وارلس برای طرفهای بازار ستاره فعال هست؟
چون برای لب تاب میخوام؟

---------- Post added at 12:15 PM ---------- Previous post was at 12:14 PM ----------

سلام دوستان
سرویس وایرلس برای طرفهای بازار ستاره فعال هست؟
چون برای لب تاب میخوام

mefmef
26-03-2010, 00:29
من این چند شبه زیر 600 مگ دانلود نداشتم و سرعت دانلود هم اگه بخوایم ثابت حساب کنیم رویه 30 بوده ! من نمی دونم در ساعات مختلف چه سرعتی پیدا می کنه چون من خوابم و IDM خودش دانلود می کنه !!
ازچه سایتی دانلود می کنی ؟

Mohammad
26-03-2010, 09:36
از لینک های مستقیم سایت های مختلف دانلود ایرانی که کم هم نیستن !

MILAD99
26-03-2010, 14:21
سلام دوستان
من شهرک گلستان هستم
می‌خوام از شاتل سرویس ART۶۴ که ترافیکش نا محدوده بگیرم.
می‌خواستم بدونم صورت دانلود در صبح و شب حدود چند KB هست؟؟

victorman
28-03-2010, 17:15
دوستان ببخشید امین نت هم شب ها دانلود مجانی داره ؟

ahriman323
28-03-2010, 18:42
سلام دوستان
من شهرک گلستان هستم
می‌خوام از شاتل سرویس ART۶۴ که ترافیکش نا محدوده بگیرم.
می‌خواستم بدونم صورت دانلود در صبح و شب حدود چند KB هست؟؟

مرکز گلستان را خبر ندارم ولی سرعت ارت هوم 64 8 تا 10 هست!
اگه برای دانلود زیاد میخوای این سرویس زیاد جالب نیست! میتونی اکو 128 بگیری که روی 512 هست اگه 3 گیگ جوابت میده..

freedls
29-03-2010, 07:51
اقا من تو شهرک گلستان هستم و دانلود زیاد می کنم می خواستم بهم بگین چه شرکت و چه مودمی خوبه؟

Mohammad
29-03-2010, 09:22
سرعت دانلود رایگان امروز واقعا عالی بود !! فقط تویه مقطعی به 17 رسید ، ما بقیه ساعات حداقل 50 و حداکثر 70 بود که نتیجه شد 1,055,371KB دانلود رایگان !

behroozbehi2
29-03-2010, 13:59
سلام
من میخواهم از پارس آنلاین ای دی اس ال بگیرم چون دانلود شبانش مجانیه ولی بین پارس و صبانت و شاتل دو دل هستم
به نظر شما من از کجا بگیرم بهتره؟؟؟
مرکز مخابراتی امیرکبیر هم هستم
مرسی

Mohammad
29-03-2010, 14:21
سلام ...
من امیرکبیر هستم ...

من که از شاتل کاملا راضی هستم ، مودم هم از خودشون بگیرید که مشکلی با مودم هم نداشته باشید...

saze
29-03-2010, 15:52
سلام
من میخواهم از پارس آنلاین ای دی اس ال بگیرم چون دانلود شبانش مجانیه ولی بین پارس و صبانت و شاتل دو دل هستم
به نظر شما من از کجا بگیرم بهتره؟؟؟
مرکز مخابراتی امیرکبیر هم هستم
مرسی
سلام
بهترین گزینه پارس آنلاین -سرعت دانلود سرویس 256 -روزانه 140-145 و سرعت دانلود شبانه 190-195
قطعی نداره،

freedls
30-03-2010, 08:34
همیارنت از نظر مودم و سرعت چطوریه
در ضمن من بخوام همه چی رو از همیارنت بخرم نظیر مودم چقدر باید خرج کنم
لطفا جواب بدین

freedls
30-03-2010, 08:34
لطفا جواب بدین

ess_1362
30-03-2010, 19:40
لطفا جواب بدین

چرا همیار نت؟

آخه این شرکت دانلود رایگان شبانه نداره

ahriman323
30-03-2010, 19:42
چرا همیار نت؟

آخه این شرکت دانلود رایگان شبانه نداره

تایید میشه شبانه رایگان نداره و قیمتاش بالاست..

Mohammad
30-03-2010, 21:08
لطفا جواب بدین

این تاپیک نظر سنجی هم داره ! از اونم می تونید کمک بگیرید !! بهتر از بین گزینه های نظرسنجی یکی رو انتخاب کنید !

Ardavan
30-03-2010, 22:41
سلام
بهترین گزینه پارس آنلاین -سرعت دانلود سرویس 256 -روزانه 140-145 و سرعت دانلود شبانه 190-195
قطعی نداره،

اقا شما مطمعنی 256 سرعت دانلودش 140 کیلو بایت در ثانیه هست؟
عجیبه؟
چند گرفتید شما؟حجم ماهیانش چقدر هست؟:40::18:

saze
31-03-2010, 09:33
اقا شما مطمعنی 256 سرعت دانلودش 140 کیلو بایت در ثانیه هست؟
عجیبه؟
چند گرفتید شما؟حجم ماهیانش چقدر هست؟:40::18:
سلام
بله مطمئنم، سرویس 256 با ترافیک ماهیانه 3 گیگ، 3 ماه 37500 تومان
آدرس دفتر مرکزی پارس آنلاین شیراز:
خیابان عفیف آباد،مجتمع تجاری حافظ،تلفن:6288711

sei_pm
31-03-2010, 10:02
سلام

آقا چرا تبلیغ می کنید بگذارید با سرعت 16 شاتل کاربرا تو شب لذت ببرند.

Ardavan
31-03-2010, 21:24
سلام

اگر اینجور باشه که عالی هست!
حجم اضافی هم میفروشن؟چنده هر گیگ؟
ایول!:40:
ممنون!!!

saze
31-03-2010, 23:14
اگر اینجور باشه که عالی هست!
حجم اضافی هم میفروشن؟چنده هر گیگ؟
ایول!:40:
ممنون!!!
هر 1 گیگ 6500 تومان

Mohammad
31-03-2010, 23:24
آقا چرا تبلیغ می کنید بگذارید با سرعت 16 شاتل کاربرا تو شب لذت ببرند.

بنویسید 16 بخوانید 50 !

sei_pm
31-03-2010, 23:59
بنویسید 16 بخوانید 50 !

یه کوچه اشتباهی اومدی بالا من منظورم اکو 128 بود که هم اندازه اون سرویس پول مدیم ولی با 16 دان میشه اصلا همون 50 شما ولی تا 110 خیلی فاصله هست.

Mohammad
01-04-2010, 10:41
یه کوچه اشتباهی اومدی بالا من منظورم اکو 128 بود که هم اندازه اون سرویس پول مدیم ولی با 16 دان میشه اصلا همون 50 شما ولی تا 110 خیلی فاصله هست.

اینگونه درسته !! به هر حال کاربران زیاد شاتل باعث میشه سایرین برای رقابت شاید چنین تعرفه هایی داشته باشن که البته این به نفع کاربران هست !!

yekta33
01-04-2010, 16:44
دوستان ببخشید امین نت هم شب ها دانلود مجانی داره ؟
نه دوست من فقط اگر پهنای باند اضاف بیاری برای ماه بعد ذخیره میشه

Mohsenmarian
04-04-2010, 01:46
این اسمو توی لیست نمایندگان فن آوا پیدا کردم . سامانه پيشرو سامد(ديتا نت)

با سلام
من از دیتا نت ایران یا همین که میگی گرفتم و در ماه 6 یا هفت روز فقط وصل بودم نمیدونم شانس من بود یا ...
خلاصه بعد سه ماه که همش همینجوری بود جمعش کردم
من فکر میکنم مال خود مخابراته که انقدر ارزونه و دست سپاه تو کاره و هزار تا فیلتر روش گذاشته باشن چون تو مدتی که اوضاع خراب بود کلا قطع میشد
فقط ارزونه همین.:41:

gtairani
04-04-2010, 13:34
اگر میشه امین نت رو هم به لیست نظر سنجی اضافه کنید.
راستی کسی می دونه خوبه یا نه؟

ali_santori
05-04-2010, 17:15
من ECO128 دارم با سرعت دانلود 60
اگر ART1 بگیرم سرعت دانلود چقدره؟

radium
08-04-2010, 20:59
منم همین سوال دوستمون رو دارم تو تاپیک شاتل بعضی ها میگن سرعت art1 هنوز 1 مگ هست بعضی ها میگن نه.
وضعیت شیراز چطوریه؟
در ضمن فقط art 1 اینطوریه یا اگه art2 هم بگیریم بازم 1 مگ هست؟

pidram
08-04-2010, 22:21
من سه چهار ماهه art1 دارم . یک ماهی سرعت تا 1mb رسیده بود. اواخر دی تا نزدیکای 22 بهمن سرعت 1mb بود . ولی بعدش برگشت روی 128 تا الان هم همینطوره . الان میخام از ماه دیگه سرویس را تغییر بدهم ،از eco1 استفاده کنم . حداقل تا 512 سرعت داره

اگه سرعت میخاین فقط پارس آنلاین

توی یک فروم خواندم مخابرات ( فکر کنم شیراز نیامده باشه) اینترنت پرسرعت 128 با دانلود نامحدود را با سرعت 512 و قیمت 10هزار تومن میفروشه

radium
09-04-2010, 10:38
مخابرات که فکر نکنم پول 128 بگیره بعد سرعت 512 بده. یعنی بعیده این کارا ازش اونم نامحدود:18:

learnt
10-04-2010, 10:08
تمام شرکتهای adsl فقط دزدن فقط به منافع خودشون فکر میکنن .

همچنین رایس مخابرات فارس از همه دزد تره و اصلا شاهدزده است .

من پارسال پاییز با مخابرات تماس گرفتم گفتند تا قبل از عید نوروز adsl برای مرکز وصال میاریم . الان 2 تا عید نوروز گزشته و هیچ اقدامی نشده . فقط بلدن گه زیادی بخورن .

من با تمام شرکتها تماس گرفتم و گفتند که این مخابرات را ساپورت نمیکنن . فقط چون در پایین شر هست .

اخه چرا کسی که پایین شهره باید از اینترن پر سرعت محروم باشه . کل اداره مخابرات چیز کشن
میدونم پستم پاک میشه . و بن میشم . هرچی فحش بدم دلم خنک نمیشه .
چرا ما نتونیم wow بازی کنیم

چرا نتونیم از اینترنت دانلود کنیم

چرا نتونیم یه فایل 10 مگی را آپلود کنیم

میدونم این مسولان بی شعور شهر کثیف شیراز اصلا به غیر از چیز کشی دیگه کاری بلد نیسند .

من با خاطر این مردم کثیف تا حداکثر 2 ماه دیگه از ایران میرم . امدوارم در ایتالیا دیگه اسمی از دیال‌آپ که با زغال سنگ کار کنه نباشه

yekta33
10-04-2010, 21:43
اگر میشه امین نت رو هم به لیست نظر سنجی اضافه کنید.
راستی کسی می دونه خوبه یا نه؟
اینترنت ایران هیچ کدومش خوب نیست خصوصا امین نت
قبلا جز لیست بود ولی بخاطر افتضاحاتش از لیست حذف شد
دیال آپ استفاده کن ولی امین نت هرگز

yekta33
10-04-2010, 21:51
تمام شرکتهای adsl فقط دزدن فقط به منافع خودشون فکر میکنن .

همچنین رایس مخابرات فارس از همه دزد تره و اصلا شاهدزده است .

من پارسال پاییز با مخابرات تماس گرفتم گفتند تا قبل از عید نوروز adsl برای مرکز وصال میاریم . الان 2 تا عید نوروز گزشته و هیچ اقدامی نشده . فقط بلدن گه زیادی بخورن .

من با تمام شرکتها تماس گرفتم و گفتند که این مخابرات را ساپورت نمیکنن . فقط چون در پایین شر هست .

اخه چرا کسی که پایین شهره باید از اینترن پر سرعت محروم باشه . کل اداره مخابرات چیز کشن
میدونم پستم پاک میشه . و بن میشم . هرچی فحش بدم دلم خنک نمیشه .
چرا ما نتونیم wow بازی کنیم

چرا نتونیم از اینترنت دانلود کنیم

چرا نتونیم یه فایل 10 مگی را آپلود کنیم

میدونم این مسولان بی شعور شهر کثیف شیراز اصلا به غیر از چیز کشی دیگه کاری بلد نیسند .

من با خاطر این مردم کثیف تا حداکثر 2 ماه دیگه از ایران میرم . امدوارم در ایتالیا دیگه اسمی از دیال‌آپ که با زغال سنگ کار کنه نباشه
اینا ول کن میگم ادرس learnt.ir مال خودته یانه؟
از چی cms استفاده میکنی؟؟
توقسمت دسته ها منوی درختی میشه برای دانلود بذاری؟؟؟ من برای وردپرس لازم دارم

kamran2000
10-04-2010, 22:26
من بین شاتل و پارس آنلاین موندم.
برای مرکز امیر کبیر کدوم یکی رو پیشنهاد میدین؟
الان دارم از یک شرکتی میگرم که روم نمیشه اسمش رو بیارم:41:

pidram
11-04-2010, 19:01

پارس آنلاین ( سرعت بالا در شب و روز ) بهتره
من هم دارم برنامه ریزی میکنم تا تاتابستان از شاتل به پارس آنلاین نقل مکان کنم

Mohammad
11-04-2010, 20:10

من امیرکبیر هستم ... شاتل دارم و راضیم اما مثل اینکه بازار رقابت باعث شده پارس آنلاین تعرفه ها و سرعت های خوبی داشته باشه ... پیشنهاد می کنم از پارس آنلاین بگیرید

jivara
12-04-2010, 21:42
پارس آنلاین محشره من به تمام همشهریام پیشنهاد میکنم ...

---------- Post added at 10:42 PM ---------- Previous post was at 10:39 PM ----------

پارس آنلاین :
سرویس 256 با ترافیک9 گیگ، 3 ماه 37500 تومان
با سرعت دانلود 200 شب تا صبح هم مجانی دانلود کنید !

yekta33
12-04-2010, 22:03
چند روزه اینترنت من سرعتش خیلی پایین اومده دانلود از61 شده 20وپیجها هم دیر باز میشه ایراد از سیستم منه یا شاتل؟
eco128 شاتل ..... مرکزکلبه هستم
اکثر وقتها شکل دوکامپیوتر درتسکبار من خاموشه یعنی وقتی میخوام پیجی باز کنم طبعتا باید روشن بشه ولی تغییری نمیکنه
به پشتیبانی هم تماس گرفتم فقط دستور خالی کردن کش مرورگر میده!!؟؟؟

learnt
13-04-2010, 08:21
اینا ول کن میگم ادرس learnt.ir مال خودته یانه؟
از چی cms استفاده میکنی؟؟
توقسمت دسته ها منوی درختی میشه برای دانلود بذاری؟؟؟ من برای وردپرس لازم دارم

بله سایت خودمه

از دیتالایف انجین استفاده کردم
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

به دلیل اینکه Adsl ندارم نمیتونم بهش برسم و فایل برای اپلود بزارم . دوست دارم در یک لحضه کل مراکز مخابرات و همه شرکتایی که ADSL ارائه میدن . در یک زمان منفجر بشن .

چرا فاصله طبقاتی اینترنتی ایجاد میکنن

چرا جوانهای پاین شهر باید از اینترنت پر سرعت محروم باشند

و هزار چرای دیگه

yekta33
13-04-2010, 08:35
بله سایت خودمه

از دیتالایف انجین استفاده کردم

به دلیل اینکه Adsl ندارم نمیتونم بهش برسم و فایل برای اپلود بزارم . دوست دارم در یک لحضه کل مراکز مخابرات و همه شرکتایی که ADSL ارائه میدن . در یک زمان منفجر بشن .

چرا فاصله طبقاتی اینترنتی ایجاد میکنن

چرا جوانهای پاین شهر باید از اینترنت پر سرعت محروم باشند

و هزار چرای دیگه
میدونم خیلی ناراحتی... البته اینو هم بگم جهت اطلاع: ما که پرسرعت داریم قربون نداشتن سرعتمون ار دیال اپ هم کمتر شده
تعجب میکنم من مرکز کلبه هستم بابا شما چند پله از ما بالاتری چجوریه که اون قسمت ADSL نیاوردن؟؟
انشاءالله درست میشه
من وردپرس استفاده میکنم ودنبال منوی درختی هستم

Mohammad
13-04-2010, 12:47

---------- Post added at 10:42 PM ---------- Previous post was at 10:39 PM ----------

پارس آنلاین :
با سرعت دانلود 200 شب تا صبح هم مجانی دانلود کنید !

اینم به صحبت های قبلیم اضافه کنم که یکی از دوستان هم از پارس آنلاین حسابی شاکی بود و ناراضی ! شهرک بهشتی هستند ... و حالا از ماتریکس گرفته و کاملا راضی !! می خوام بگم مرکز مخابراتی تاثیر بسیار زیادی داره ...

alaveh
13-04-2010, 13:28
دوستان گل شاتلی 128

سرعت دانلودتون چقدره ؟

بین چند تا چند متغیره ؟

orgimagi
13-04-2010, 14:11
به نظره من كساني كه مركز مخابراتشون ولي عصر (قصردشت) هست از سرويس adsl صبا اكانت بگيرن سرعتشون خيلي توپه !

ahriman323
13-04-2010, 15:27
دوستان گل شاتلی 128

سرعت دانلودتون چقدره ؟

بین چند تا چند متغیره ؟
50-60-70
شبی یک گیگ و خوردهای دانلود میشه

چند روزه اینترنت من سرعتش خیلی پایین اومده دانلود از61 شده 20وپیجها هم دیر باز میشه ایراد از سیستم منه یا شاتل؟
eco128 شاتل ..... مرکزکلبه هستم
اکثر وقتها شکل دوکامپیوتر درتسکبار من خاموشه یعنی وقتی میخوام پیجی باز کنم طبعتا باید روشن بشه ولی تغییری نمیکنه
به پشتیبانی هم تماس گرفتم فقط دستور خالی کردن کش مرورگر میده!!؟؟؟

اینجا که اوضاع روبه راه هستش(مدرس)

MusicManiac
13-04-2010, 16:02
دوستان گل شاتلی 128

سرعت دانلودتون چقدره ؟

بین چند تا چند متغیره ؟

آرت یا اکو؟

من اکو 128 بودم سرعتم 60 بود. به خاطر ترافیک بیشتر چند روزه اومدم روی آرت 1 سرعتم از 21 تکون نمیخوره. :37:

ahriman323
13-04-2010, 17:22
میدونم خیلی ناراحتی... البته اینو هم بگم جهت اطلاع: ما که پرسرعت داریم قربون نداشتن سرعتمون ار دیال اپ هم کمتر شده

تعجب میکنم من مرکز کلبه هستم بابا شما چند پله از ما بالاتری چجوریه که اون قسمت ADSL نیاوردن؟؟
انشاءالله درست میشه
من وردپرس استفاده میکنم ودنبال منوی درختی هستم

مساله پایین و بالا بودن نیست ! چون مرکز وصال مشترکین خیلی زیادی نداره برای ISP ها نمیصرفه برای اون مرکز تجهیزات Adsl نصب کنن!

kamran2000
14-04-2010, 19:08
دوستان اگر میشه نظر سنجی رو به روز کنید . خیلی ها از یه شرکت به شرکت دیگه رفتن .

yekta33
14-04-2010, 23:28
50-60-70
شبی یک گیگ و خوردهای دانلود میشه

اینجا که اوضاع روبه راه هستش(مدرس)

مال من دانلودم بد نیست بین 40تا 60متغیره گاهی هم 30 وگاهی هم هفتاد میشه میانگینش میشه 50
پشتیبانی آرتنیک(شاتل)به من گفت اینکه سرعتت اومده پایین شبها مودمت خاموش کن میگفت به همه کابرانیکه مشکل سرعت دارن این سفارش را میکنن.. البته روی تجربه می گفت ... مودم من smc هست
البته با اینکار سرعت بهتر شد ولی خیلی علمی بنظرم نمیاد... چون تویک شرکتی که صبح تاشب مودمشون روشنه با افت سرعت مواجه میشن!!؟؟؟؟؟
الآن هم پیج زود برام باز نمیشه اگر دوستان تجربه ای دارن زحمتش بکشن چون سر وکله زدن با اینترنت ایران اعصاب خوردیه
یکی از دوستان می گفت چون مقداری از پهنای باند مخابرات از ترکیه تامین میشه بخاطرهمین افت سرعت داریم اگر امارات کامل درست میشد بهتر میشد

freedls
16-04-2010, 07:46
من در استانه خرید ای دی اس ال هستم ولی ما خونمون دائم در حال جابه جایی است و ایا با تعویض مکان باید هزینه های اولیه رو پرداخت کنی؟

yekta33
16-04-2010, 09:43
من در استانه خرید ای دی اس ال هستم ولی ما خونمون دائم در حال جابه جایی است و ایا با تعویض مکان باید هزینه های اولیه رو پرداخت کنی؟
هزینه رانژکردن خط....10000تومن
درصورتیکه آی اس پی فعلی شما اون منطقه را ساپورت کنه
اگر ساپورت نکنه وآی اس پی عوض بشه هزینه تنظیم مودم هم شامل خواهدشد

irainian
16-04-2010, 10:15
دوستان کی از مرکز سلمان از پارس انلاین سرویس 256 میگیره اگه میشه سرع دانلودش رو بگه

pidram
16-04-2010, 19:15
خبرهای جدید : دیروز یه سر دم شرکت شاتل . آقای بهشتی گفت احتمالن تا دو هفته دیگه سرعت art1 را بالا میبرن

ahriman323
16-04-2010, 19:34
خبرهای جدید : دیروز یه سر دم شرکت شاتل . آقای بهشتی گفت احتمالن تا دو هفته دیگه سرعت art1 را بالا میبرن

الان art1 سرعتش روی 1024 هست؟!

learnt
18-04-2010, 00:07
جون هر کی دوست دارید . اگه این مسولان شرکتها رو میشناسید بگید چرا برای وصال adsl ارائه نمیدن چرا باید ما یه فایل 5 مگی را در 1:2:37 یک ساعت و دو دقیقه و سی هفت ثانیه دانلود کنیم

sarmaee
18-04-2010, 12:24
دوستان ، الآن برای معالی آباد (مرکز دستغیب) کدوم سرویس دهنده رو پیشنهاد می دین؟
پ.ن: نمایندگی شاتل آدرسش کجاست؟

ahriman323
18-04-2010, 16:25
جون هر کی دوست دارید . اگه این مسولان شرکتها رو میشناسید بگید چرا برای وصال adsl ارائه نمیدن چرا باید ما یه فایل 5 مگی را در 1:2:37 یک ساعت و دو دقیقه و سی هفت ثانیه دانلود کنیم

دلیلش اینه که مرکز وصال مشترکین خیلی زیادی نداره برای ISP ها نمیصرفه برای اون مرکز 40 50 میلیون تجهیزات Adsl نصب کنن!

دوستان ، الآن برای معالی آباد (مرکز دستغیب) کدوم سرویس دهنده رو پیشنهاد می دین؟
پ.ن: نمایندگی شاتل آدرسش کجاست؟

خیابان قصرالدشت-روبروی خیابان عفیف آباد-ساختمان جنب بانک ملی- طبقه سوم
شماره تلفن های: 6286379-6286377-6286611-6286570-6256571

pidram
19-04-2010, 12:26
الان art1 سرعتش روی 1024 هست؟!

نه الان داون استریم من 192 است

mary83
21-04-2010, 18:22
سلام برای مرکز با پیش شماره 6359 - معالی اباد کدوم شرکت رو پیشنهاد می دین؟؟ممنون

yekta33
21-04-2010, 20:12
چندروزه که باز شدن پیچها /وهمچنین قطعی زیاد برای من پیش میاد
شاتل eco128 مرکز کلبه
دوسانیکه تو این محدوده هستند هم همین جوره یانه؟؟
به پشتیبانی که میگم میگه ما مشکلی نداریم فکر می کنید باید چکار کنم؟؟؟؟

!Yahoo
21-04-2010, 22:44
تو مرکز ابوذر از پارس لاین سرویس گرفتم خیلی خیلی افتضاحه ، هر از 15 دقیققه یه قطعی داره
به نمایندگی گفتم گفت بعد از عید این مشکل پیش اومده و قول دادن درست بشه وخیلیها مشکل دارن

توصیه من فعلن از این شرکت نگیرین تا وضعیتش معلوم شه

mary83
22-04-2010, 10:07
سلام برای مرکز با پیش شماره 6359 - معالی اباد کدوم شرکت رو پیشنهاد می دین؟؟ممنون

:10: می شه لطقا بگین؟:10::8:

yekta33
22-04-2010, 14:37
چندروزه که باز شدن پیچها /وهمچنین قطعی زیاد برای من پیش میاد
شاتل eco128 مرکز کلبه
دوسانیکه تو این محدوده هستند هم همین جوره یانه؟؟
به پشتیبانی که میگم میگه ما مشکلی نداریم فکر می کنید باید چکار کنم؟؟؟؟
کسی از دوستان همسایه مانیست که توضیح بده؟؟؟؟؟؟

pidram
22-04-2010, 18:19
کسی از دوستان همسایه مانیست که توضیح بده؟؟؟؟؟؟

من بولوار گلستان که منطقه مخابراتی حافظ باشه اشتراک آرت1 دارم . با این که سه روزه بیوقفه دانلود میکنم تا این لحظه قطعی نداشتم

yekta33
22-04-2010, 23:02
من بولوار گلستان که منطقه مخابراتی حافظ باشه اشتراک آرت1 دارم . با این که سه روزه بیوقفه دانلود میکنم تا این لحظه قطعی نداشتم
پیجها برات راحت باز میشه یانه؟
بنظرت ایراد از کجاست من تازه ویندوز عوض کردم XP SP3
ولی بیشتر وقتها شکل دوکامپیوتر درتسکبار من خاموشه حتی موقع انتقال دیتا
از فایرفکس هم استفاده میکنم بازهم مشکل دارم
راستی من با کارت شبکه کانکت میشم شما هم همینطور؟
ممنون

pidram
22-04-2010, 23:36
پیجها برات راحت باز میشه یانه؟
بنظرت ایراد از کجاست من تازه ویندوز عوض کردم XP SP3
ولی بیشتر وقتها شکل دوکامپیوتر درتسکبار من خاموشه حتی موقع انتقال دیتا
از فایرفکس هم استفاده میکنم بازهم مشکل دارم
راستی من با کارت شبکه کانکت میشم شما هم همینطور؟
ممنون

بله پیجها راحت باز میشه
از کارت شبکه کانکت میشم
از فایرفاکس هم استفاده میکنم
طبق تجربه ای که دارم مشکل یا از مخابراته یا از شاتل یا سیم کشی مودم. چون شما مخابرات ولیعصر هستی من حافظ من این مشکل را ندارم

ess_1362
23-04-2010, 09:54
:10: می شه لطقا بگین؟:10::8:

شما بین شاتل و پارس آنلاین یکی را انتخاب کن

من خودم شاتل دارم و راضی هستم (سرویس eco 128)

توی این 2.5 ماهی هم که متصل هستم فقط یک نصفه روز قطع بودم که علتش را نمی دونم ولی فکر کنم از مخابرات بود

روزها با سرعت بین 59-71 دانلود دارم

سرویس شبانه هم که رایگان هست معمولا اکثر شبها با سرعت 50 به بالا دانلود می کنم

البته تعریف پارس آنلاین را هم خیلی شنیدم و شما از بین این دو تا یکی را انتخاب کن که من بیشتر نظرم روی پارس انلاین هست

ravi
23-04-2010, 10:29
اخيرا شنيدم شركت داتك از طريق نماينده هاش در شيراز به مركز آزادگان كه فيبر نوريه اينترنت adsl ميده بقيه شركتها رو نميدونم.

ravi
23-04-2010, 12:24
1- با سرويسهاي حجم نامحدود با سرعت 64 و 128 در يك ماه ميانگين چه مقدار ميشه دانلود كرد؟ ( اگر مداوم در حال دانلود كردن باشيم)

2- مودمهاي adsl: مدل maxnet و porsche چه جوريه؟

sanjaghak88
23-04-2010, 14:54
سلام . من قبلا اینترنت ARANIC یا همون SHATEL سرعت 512 گرفته بودم . از لحاظ سرعت خیلی خوب بود . سرعت دانلودم با IDM به 64 میرسید . الآن عوضش کردم ، 1MB گرفتم . سرعت دانلودم با IDM به 115 میرسه. من SHATEL رو به همه پیشنهاد میکنم . آدرسش هم سر عفیف آباد هستش .

ess_1362
23-04-2010, 18:14
اخيرا شنيدم شركت داتك از طريق نماينده هاش در شيراز به مركز آزادگان كه فيبر نوريه اينترنت adsl ميده بقيه شركتها رو نميدونم.

اینو باید از خود شرکت نمایندگیش بپرسی

1- با سرويسهاي حجم نامحدود با سرعت 64 و 128 در يك ماه ميانگين چه مقدار ميشه دانلود كرد؟ ( اگر مداوم در حال دانلود كردن باشيم)

2- مودمهاي adsl: مدل maxnet و porsche چه جوريه؟

بستگی به شرکت ارایه دهنده و نوع سرویس داره

اگر سرویس فقط با سرعت 128 باشه و مثل بقیه شرکت ها افزایش پهنای باند مثلا برای رقابت با سایر شرکت ها 512 نباشه در هر ثانیه به فرض اینکه قطعی و ... نداشته باشه حدودا 16 کیلو دانلود داری که اگر در دقیقه و ساعت ضربش کنی حساب ماه دستت میاد

در مورد مودم هم راستش تعریف پورشه را زیاد شنیدم اما از اون یکی اطلاعی ندارم

yekta33
23-04-2010, 19:27
دوستان من شنیدم توبعضی از استانها نظیر هرمزگان مخابرات بصورت مستقیم اینترعت پر سرعت میده پهنای باند نامحدود وقیمتش هم از سرکتها ارزونتر هست کسی خبر داره مخابرات توشیراز چنین کاری میکنه یانه؟

jivara
23-04-2010, 21:47
دوستان من شنیدم توبعضی از استانها نظیر هرمزگان مخابرات بصورت مستقیم اینترعت پر سرعت میده پهنای باند نامحدود وقیمتش هم از سرکتها ارزونتر هست کسی خبر داره مخابرات توشیراز چنین کاری میکنه یانه؟
یکی از دوستام این کارو کرده بود البته آشناشون توی مخابرات بود ! ولی جزئیات دقیق رو بهم نگفت !

pidram
23-04-2010, 23:47
سلام . من قبلا اینترنت ARANIC یا همون SHATEL سرعت 512 گرفته بودم . از لحاظ سرعت خیلی خوب بود . سرعت دانلودم با IDM به 64 میرسید . الآن عوضش کردم ، 1MB گرفتم . سرعت دانلودم با IDM به 115 میرسه. من SHATEL رو به همه پیشنهاد میکنم . آدرسش هم سر عفیف آباد هستش .

جالبه . نامه بردی ؟( چون بیشتر از 128 گرفتی )
هزینه ماهیانه اش چقدره ؟
شبانه مجانی داره ؟

ess_1362
24-04-2010, 19:56
همیار نت هم بالاخره اینترنت شبانه اش را رایگان کرد!!

کسی از این ISP سرویس نداره تا ببینیم سرعتش چطور هست!

Mohammad
24-04-2010, 20:02

art هستین یا eco ؟! چون همین الانش من با 128 اکو سرعت دانلودم رویه 50-60 هست !

delnavazan
24-04-2010, 22:33
درود بر همه
آقا یه مشکل زشت!! من اینترنتم بیش از یکساله که از شرکت امین نت ساپورت میشه . تاحالا مشکلی نداشتم. اما یه سه هفته ای هست که بدجوری ...... شده مثل کا نا ل ه ا ی م اه وا ره ای !! صبحا وصله شبا قطعه! دو روز دارم سه روز ندارم ! سه روز دارم دو روز ندارم!!! شرکت هم سر زیر بار نمیبره! البته با توضیحی که میدم اونها زیر بار نمیرن:
مشکل اینجاست که زمانی که ارتباطم قطع میشه ، اگه از تلفن استفاده کنیم، دیتامون هم وصل میشه!! تا مکالمه تلفنی تموم میشه و تلفن قطع میشه ، اینترنت هم باهاش قطع میشه!!
یکی به دادمون برسه ... خدا خیرتون بده!! ببینم کسی تجربه ای این چنینی داشته؟؟!!

yekta33
25-04-2010, 05:41
درود بر همه
آقا یه مشکل زشت!! من اینترنتم بیش از یکساله که از شرکت امین نت ساپورت میشه . تاحالا مشکلی نداشتم. اما یه سه هفته ای هست که بدجوری ...... شده مثل کا نا ل ه ا ی م اه وا ره ای !! صبحا وصله شبا قطعه! دو روز دارم سه روز ندارم ! سه روز دارم دو روز ندارم!!! شرکت هم سر زیر بار نمیبره! البته با توضیحی که میدم اونها زیر بار نمیرن:
مشکل اینجاست که زمانی که ارتباطم قطع میشه ، اگه از تلفن استفاده کنیم، دیتامون هم وصل میشه!! تا مکالمه تلفنی تموم میشه و تلفن قطع میشه ، اینترنت هم باهاش قطع میشه!!
یکی به دادمون برسه ... خدا خیرتون بده!! ببینم کسی تجربه ای این چنینی داشته؟؟!!
سلام
من خودم حدود یکسال امین نت داشتم متاسفانه درست جوابگو نیستند البته من شنیدم که این شرکت با مخابرات بر سر مسائل مالی اختلاف دارند وهمیشه کارشون گیر میکنه منهم اکثر وقتها قطعی داشتم وقتی هم باشون تماس میگرفتم اولاً کلها باید تماس میگرفتی تاجواب بدن بعدش هم ایراد از خط تلفن واین چیزها می گرفتند ولی مشکلی که شما دارین من نداشتم درمجموع جای مناسیب برای گرفتن اینترنت نیست
مدیریت خوبی در اونجا حاکم نیسنت که مشتری را راضی نگه داره
ولی یک راهی بهت میگم احتمالا یکی از مشکلاتی که ممکنه شما دارید اینه که آی پی شما احتمالا ولید نیست اینو بهشون بگید: من آی پی ولید میخوام وبگویید من هاست دارم وقتی میخوام وارد هاست بشم ایراد میگیره معلوم میشه که آی پی شما ولید هست یا نه؟
الان دوستان من در استانهای دیگه مستقیم از مخابرات اینترنت گرفتند با پهنای باند نامحدود وارزونتر از این شرکتها دانلودشون روی 80تا 100کیلوبایته ولی تو شیراز متاسفانه .........!!!؟؟؟
موفق باشید

delnavazan
25-04-2010, 06:06
سلام
ولی یک راهی بهت میگم احتمالا یکی از مشکلاتی که ممکنه شما دارید اینه که آی پی شما احتمالا ولید نیست اینو بهشون بگید: من آی پی ولید میخوام وبگویید من هاست دارم وقتی میخوام وارد هاست بشم ایراد میگیره معلوم میشه که آی پی شما ولید هست یا نه؟
الان دوستان من در استانهای دیگه مستقیم از مخابرات اینترنت گرفتند با پهنای باند نامحدود وارزونتر از این شرکتها دانلودشون روی 80تا 100کیلوبایته ولی تو شیراز متاسفانه .........!!!؟؟؟
موفق باشید

دوست عزیز، ممنون از راهنمایی و اظهارنظر سریعت. جالب اینجاست که پست دیشب و الانم را در حالی مینویسم و به اینترنت کانکت هستم که تلفن خونه رو اشغال گذاشتم!!! یعنی الان اکه تلفن را آف کنم ، اینترنت هم باهاش میپره!!
منو به خاطر بدبینیم ببخشید، اما بنا به دلایلی این سئوالو میپرسم:
امکانش هست به خاطر مسائل ام نی تی اینجور مشکلاتو برای کسی درست کنند؟ یعنی اینکه عمدی تو کار باشه و یا سفارش برادران گرامی در "اط la ع ا T " باشه؟؟...

ess_1362
25-04-2010, 08:29
دوست عزیز، ممنون از راهنمایی و اظهارنظر سریعت. جالب اینجاست که پست دیشب و الانم را در حالی مینویسم و به اینترنت کانکت هستم که تلفن خونه رو اشغال گذاشتم!!! یعنی الان اکه تلفن را آف کنم ، اینترنت هم باهاش میپره!!
منو به خاطر بدبینیم ببخشید، اما بنا به دلایلی این سئوالو میپرسم:
امکانش هست به خاطر مسائل ام نی تی اینجور مشکلاتو برای کسی درست کنند؟ یعنی اینکه عمدی تو کار باشه و یا سفارش برادران گرامی در "اط la ع ا T " باشه؟؟...

بعید می دونم چنین مشکلی باشه

اگر بدین شکل بود کلا قطعش می کردن و به شما هم رسما اطلاع می دادن

یک سوال :

شما از SPLINTER سر راه تلفن استفاده می کنید؟ و آیا از سلامت این قطعه مطمئن هستید؟

delnavazan
25-04-2010, 19:36
بعید می دونم چنین مشکلی باشه

اگر بدین شکل بود کلا قطعش می کردن و به شما هم رسما اطلاع می دادن

یک سوال :

شما از SPLINTER سر راه تلفن استفاده می کنید؟ و آیا از سلامت این قطعه مطمئن هستید؟

آره دوست عزیز! عرض کردم خدمتتون؛ قضیه من برعکسه! تا زمانی که با تلفن صحبت میکنیم، دیتا برقراره و صدا هم بدون نویزه! اما همینه مکالمه تلفنی تموم میشه و تلفن قطع میشه، اینترنت هم باهاش قطع میشه!!
ضمنا" مطابق راهنماییتون به شرکت موضوع تعویض IP و حتی تغییر پورت را هم تقاضا کردم. جواب دادند که "آقا ربطی نداره!! شما هر بار که کانکت میشید IP تون خود به خود عوض میشه و با یه آی پی جدید متصل میشید!!!"
نظر شرکت اینه که "نقص سخت افزای دارید!! یا مودمتون ضعیفه و حریف دیتا نمیشه و یا اینکه یه جایی از خطتون اتصالی داره!"
دوستان متخصص ITلطفا در مورد خورده فرمایشات ایشون اظهار نظر و راهنمایی کنند...
بسیار سپاسگزارم....
(الان تلفنو دادم دست خانمم گفتم به همه اقوام و خواهرا و برادرا و ... زنگ بزن و احوال پرسی کن تا من هم بتونم با اینترنتم حال کنم!! حالا احوال پرسیها که تموم بشه ، اینترنت من هم پریده!!! خدا وکیلی مسخره نیست؟؟؟)

pidram
25-04-2010, 21:13
آره دوست عزیز! عرض کردم خدمتتون؛ قضیه من برعکسه! تا زمانی که با تلفن صحبت میکنیم، دیتا برقراره و صدا هم بدون نویزه! اما همینه مکالمه تلفنی تموم میشه و تلفن قطع میشه، اینترنت هم باهاش قطع میشه!!
ضمنا" مطابق راهنماییتون به شرکت موضوع تعویض IP و حتی تغییر پورت را هم تقاضا کردم. جواب دادند که "آقا ربطی نداره!! شما هر بار که کانکت میشید IP تون خود به خود عوض میشه و با یه آی پی جدید متصل میشید!!!"
نظر شرکت اینه که "نقص سخت افزای دارید!! یا مودمتون ضعیفه و حریف دیتا نمیشه و یا اینکه یه جایی از خطتون اتصالی داره!"
بسیار سپاسگزارم....
(الان تلفنو دادم دست خانمم گفتم به همه اقوام و خواهرا و برادرا و ... زنگ بزن و احوال پرسی کن تا من هم بتونم با اینترنتم حال کنم!! حالا احوال پرسیها که تموم بشه ، اینترنت من هم پریده!!! خدا وکیلی مسخره نیست؟؟؟)

من هم یکبار با امین نت شبیه این مشکل پیش اومد ( حدود 8 ماه پیش ). هر کاری کردم نتونستم از اینترنت استفاده کنم . حتی شرکتم را عوض کردم ( دیتانت و ماتریکس ).از هرکسی سوال میکردم متوجه مشکل اینترنتم نمیشد . حتی شرکت امین نت دو دفعه یکی را فرستاد خط تلفن را چک کنه .فایده نداشت . آخرش مجبورش شدم یک خط تلفن جدید بخرم . اگه پستهای قدیمیم را ببینی دربارش بیشتر توضیح دادم.

yekta33
25-04-2010, 22:33
بسیار سپاسگزارم....
باسلام.......پیشنهاد میکنم که:
1- شما یک شاخه سیم جدا از ورودی سیم که میاد توساختمان بگیرید برای مودم اگر مشکل ازسیم کشی باشه معلوم میشه
2-کیسی از آشناها بیار وبا اون تست کن اگرمشکل سخت افزاری باشه معلوم میشه
3-با دیال آپ کانکت شو اگر عیب از اینترت وشرکت باشه معلوم میشه
4-با خرابی تلفن مخابرات تماس بگیر ومشکل را مطرح کن اگر عیب از خط تلفن باشه معلوم میشه
اینها را انجام بده و نتیجه را بگو ببینم چطور میشه ..انشا ءالله که مشکلت حل بشه.... درضمن اینها مشکل امنیتی نیست مشکل امنیتی حتما ابلاغ میشه
موفق باشید

jivara
26-04-2010, 09:53

من سرویس 256 دارم با سرعت 200 دانلود میکنم ! جالبه ها !!!
(پارس آنلاین)

ess_1362
26-04-2010, 11:51
(پارس آنلاین)

شما مطمئن هستید 200 دانلود دارید!!!!

یعنی دارید با سرعت 2MEGABIT دانلود می کنید!!

pidram
26-04-2010, 16:36
(پارس آنلاین)

پینگت چقدره ؟

aliwimax
27-04-2010, 11:48
بسیار سپاسگزارم....
با سلام
شما spliteri که سر راه گوشیت گذاشتی برعکسه
spliter رو حتما چک کن

آمانیتا
27-04-2010, 17:01
میشه لطفا منو راهنمایی کنید

ما مرکز امیر کبیر هستیم به نظر شما از کدوم شرکت adsl بگیرم بهتره؟

ess_1362
27-04-2010, 17:30
میشه لطفا منو راهنمایی کنید

ما مرکز امیر کبیر هستیم به نظر شما از کدوم شرکت adsl بگیرم بهتره؟

اول پارس آنلاین بعدش شاتل

yekta33
27-04-2010, 18:11
یک خبر:
من دیروز رفتم مخابرات برای ADSL که مستقیم از مخابرات یگیرم گفت فعلا نداریم ولی تودستورکار داریم چند ماه طول میکشه. ازطریق رسانه ها اطلاع رسانی میشه با این وجود دیگه درد سرما این شرکتها هم کم میشه

mand007
28-04-2010, 15:35

پارس آنلاین :
:18::18:با سرعت دانلود 200 شب تا صبح هم مجانی دانلود کنید:18::18: !

salam be hame

این متن بالا رو زیاد تو فرم ها دیدم آیا این مطلب رو شما تصدیق میکنید

من با شرکت پارس در خیابان اردیبهشت تماس گرفتم قیمت و ترافیک خیلی فرق داشت

128 9 گیگ 3 ماهه 36
اگه بگید از کدوم پارس گرفتید با این مشخصات ممنون میشم

چون پارس آنلاین هم در خیا بان اردیبهشت هم عفیف آباد هم سینما سعدی و هم خیا بان ولیعصر موجود می باشد

این نرخ و کیفیت مربوط به کدام شرکت پارس می باشد؟

ممنون از همتون

mhrdd_ygnh
28-04-2010, 16:11
از دوستان هر کی پارس آنلاین 128 داره لطفا بگه:

سرعت دانلودش چقدره؟!
الان افت سرعت پیدا کرده؟؟!
شبانه رایگان بین چه ساعاتی هست؟!
مرسی

---------- Post added at 05:11 PM ---------- Previous post was at 05:09 PM ----------

salam be hame

دوستان لطفا کارت تخفیف شاتل را برام پ.خ کنید

کارت تخفیف شاتل دیگه فقط شماره کاربری نیست و باید کارت طلائی همون شماره کاربری رو هم ببرین!!

jivara
28-04-2010, 16:57

بله ...
دوستای دیگه هم همین وضعیت رو دارند !

pidram
28-04-2010, 20:37
بله ...

دوست عزیز پینگ شما چقدره ؟
از کدام نمایندگی گرفتید ؟ آدرسش کجاست

jivara
28-04-2010, 21:10
دوست عزیز پینگ شما چقدره ؟
از کدام نمایندگی گرفتید ؟ آدرسش کجاست

پینگ الان که نگاه کردم 500 بود ولی من فکر میکنم الکی باشه ! چون صفحات خوب لود میشن !
نمایندگی هم پ.خ کردم برات ...

mand007
29-04-2010, 09:22
سوال جدید ازین مودم ها که دانلود منیجر دارن در شیراز هم گیر می یاد یا نه خیلی چیز خوبی هست و بدون روشن بودن کامپیوتر می تونیم دانلود داشته باشیم

اگه کسی سراغ داره بگه

ممنون

ahriman323
29-04-2010, 09:41
سوال جدید ازین مودم ها که دانلود منیجر دارن در شیراز هم گیر می یاد یا نه خیلی چیز خوبی هست و بدون روشن بودن کامپیوتر می تونیم دانلود داشته باشیم

اگه کسی سراغ داره بگه

ممنون

اگر pc خاموش باشه پس دیتا کجا ذخیره میشه؟ به فرض 1 گیگ دیتا

mefmef
29-04-2010, 10:18
دوستان چند روزه دانلود از طریق شاتل مشکل شده بخصوص از راپید شیر ایا شما هم این مشکل رو دارید ؟

pidram
29-04-2010, 10:37

خودش هارد داره

mand007
29-04-2010, 10:38

رو فلش هارد اکسترنال و.......

تو تهران هست تو یکی از فرم ها ی بچه ها کامل توضیح دادن

شما سراغ ندارید (اگه مورد تایید isp ها باشه بهتره)

jivara
29-04-2010, 11:15
دوستان سرعت پارس انلاین بشدت کاهش یافته ...
اون سرعت دانلود 200 برای قبل از عید بود الان 30 به زور هست !

yekta33
29-04-2010, 11:32
دوستان چند روزه دانلود از طریق شاتل مشکل شده بخصوص از راپید شیر ایا شما هم این مشکل رو دارید ؟
مال منهم همین جوره سرعت بازشدن پیچها به شدت کاهش یافته چراش نمیدونم؟

ess_1362
29-04-2010, 12:21
البته سرعت باز شدن صفحات من هم یک مقدار خیلی خیلی جزیی کم شده ولی فکر می کنم از سیستم عامل و همینطور مرورگر باشه چون خیلی وقت میشه که سیستم عامل عوض نشده

ولی سرعت دانلود کماکان خوب هست همون حدود 60-65

mefmef
29-04-2010, 12:25
لبته سرعت باز شدن صفحات من هم یک مقدار خیلی خیلی جزیی کم شده ولی فکر می کنم از سیستم عامل و همینطور مرورگر باشه چون خیلی وقت میشه که سیستم عامل عوض نشده

ولی سرعت دانلود کماکان خوب هست همون حدود 60-65
کدوم isp ؟

mand007
29-04-2010, 12:36
نقل قول:
نوشته شده توسط ess_1362 [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

بله ...

دوستان سرعت پارس انلاین بشدت کاهش یافته ...
اون سرعت دانلود 200 برای قبل از عید بود الان 30 به زور هست !

شما که دیروز گفتید رو 200 هست حالا امروز شد 20 حتما فردا میشه 2:angry::question::ohno:

اگه امکان داره بچه های شاتل و پارس ی اسپید تست بذارن که ما هم با خیال راحت بریم بگیریم

mefmef
30-04-2010, 00:33
دوستان کسی از طریق ارانیک سرویس شاتل رو گرفته ؟ سرویسش چطوره ؟ ایا می شه از طریق این سرویس از اکانت وی پی ان استفاده کرد ؟

yekta33
30-04-2010, 04:59
دوستان کسی از طریق ارانیک سرویس شاتل رو گرفته ؟ سرویسش چطوره ؟ ایا می شه از طریق این سرویس از اکانت --- استفاده کرد ؟
برای منکه از شاتل گرفتم تعریفی نداره!!!!؟؟؟؟

Khazuk
30-04-2010, 10:30
شاتل از دیروز داره پل پل میکنه مثلا ماله ما 512 هست

pidram
30-04-2010, 15:06
دوستان کسی از طریق ارانیک سرویس شاتل رو گرفته ؟ سرویسش چطوره ؟ ایا می شه از طریق این سرویس از اکانت پی پی ان استفاده کرد ؟

بله به راحتی . من استفاده میکنم و خیلی کم قطعی دارم

Scary Feelings
30-04-2010, 15:17
سلام
میگن پارآنلاین مرکز وصال رو پوشش میده..راسته؟؟
پیش شماره 753
میشه برام چک کنین؟ممنون

kourosh4
30-04-2010, 16:00
سلام ....
پیش شماره ی دوستم 752 هست و نمیدونم مرکز مخابراتیشون کجاست میخواد بدونه میتونه سرویس بگیره ........
اگه میتونه لطفا ادرس شرکتی که مرکز مخابراتیشون رو ساپورت میکنه رو بدید اخه صبانت و فناوا رفتیم گفت ساپورت نمیکنه.......
ممنون میشم.........

Scary Feelings
30-04-2010, 16:07
سلام ....
پیش شماره ی دوستم 752 هست و نمیدونم مرکز مخابراتیشون کجاست میخواد بدونه میتونه سرویس بگیره ........
اگه میتونه لطفا ادرس شرکتی که مرکز مخابراتیشون رو ساپورت میکنه رو بدید اخه صبانت و فناوا رفتیم گفت ساپورت نمیکنه.......
ممنون میشم.........
الان اینجا رو امین نت ساپورت میکنه.

kourosh4
30-04-2010, 19:30
کسی از امین نت سرویس گرفته...........

Scary Feelings
30-04-2010, 19:39
آره خودم گرفتم..
128 دارم اما سرعت دانلود 35 هست معمولا..
یه خورده هم گرونه من خودم دنبال این هستم از یه جا دیگه بگیرم

kourosh4
30-04-2010, 19:55
پیش شماره ی شما هم 752 هست.........
ممنون..........

Scary Feelings
30-04-2010, 20:02
آره..کل مرکز وصال رو تحت پوشش داره

kourosh4
30-04-2010, 21:03
ببخشید اگه زیاد سوال میکنم............
هزینه ی راه اندازی با شارز اولیه بدون مودم چقدر شد.........
شما 128 رو ماهی چند می پردازید ......
قطعی هم داره......

Scary Feelings
30-04-2010, 21:27
خوب 128 ماهی 3گیگ میده 23.5 .. شارژ هم 8-9 تومن میگیرن...
64 هم 16.5 .. در کل گرون میده هر گیگ اضافه هم 5 تومن

jivara
30-04-2010, 22:09
شما که دیروز گفتید رو 200 هست حالا امروز شد 20 حتما فردا میشه 2:angry::question::ohno:

اگه امکان داره بچه های شاتل و پارس ی اسپید تست بذارن که ما هم با خیال راحت بریم بگیریم

حالا چرا میزنی ! اینترنت چند روز نابود شده بود ...

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ][/URL]

بچه های شاتل تحویل بگیرید ... نبووووووووووووووووووووود !!!!!:21:

pidram
30-04-2010, 23:47
کسی خبر داره دور و بر سینماسعدی وضعیت پارس آنلاین چه طوره ؟

ess_1362
04-05-2010, 07:41
چرا دانلود از سایتهای اشتراکی اینقدر کند شده (RAPIDSHARE , 4SHARE....)

برای شما هم همینطور هست؟

این که از مودم دیال آپ هم سرعتش پایینتره!!!!

چرا بقیه سایتها خوب هستند و فقط این مورد اشکال داره!!؟؟

p_p_k
04-05-2010, 15:24
سلام. بچه ها شركت خوب داخل شيراز چيه ؟؟

ميخوام سرعت دانلودش خوب باشه.

منطقه ما هم ميشه امير كبير و پيش شماره 823.

در ضمن 128 يك ماهه چند در مياد؟؟؟؟؟؟؟

mand007
04-05-2010, 16:17
کسی سراغ ندارد

مودم دارای دانلود منیجر (می خوام شبا با کامپیوتر خاموش دانلود کنم)

:19:

رو فلش هارد اکسترنال و.......

تو تهران هست تو یکی از فرم ها ی بچه ها کامل توضیح دادن

شما سراغ ندارید (اگه مورد تایید isp ها باشه بهتره)

ess_1362
04-05-2010, 17:33
به نظر من در حال حاضر بهترین مرکز اینتر نت پارس آنلاین هست که سرویس 128 سه ماهه با ترافیک 9 گیگ را فکر کنم 36 تومن حدودا در بیاد

jivara
04-05-2010, 17:50
به نظر من در حال حاضر بهترین مرکز اینتر نت پارس آنلاین هست که سرویس 128 سه ماهه با ترافیک 9 گیگ را فکر کنم 36 تومن حدودا در بیاد
سرویس 256 سه ماهه ترافیک 9 گیگ 37000 ....

ahriman323
04-05-2010, 20:18
سلام. بچه ها شركت خوب داخل شيراز چيه ؟؟

ميخوام سرعت دانلودش خوب باشه.

منطقه ما هم ميشه امير كبير و پيش شماره 823.

در ضمن 128 يك ماهه چند در مياد؟؟؟؟؟؟؟

سلام
شاتل و پارس آنلاین خوب هستند
شاتل 128 چهاردهتومان
پاس آنلاین هم اینجا

kaveh_iso
04-05-2010, 21:34
با سلام خدمت دوستان و تشکر از مطالب مفیدی که ارائه میدن
پیش شماره ما 637 هست از مرکز مخابرات ایمان و متاسفانه فیبر نوریه
سالهاست که از داشتن اینترنت ای دی اس ال محروم هستیم
سوالم از دوستان اینه که جدیدا شنیدم مخابرات میخاد خودش ای دی اس ال بده
میخام بدونم دوستان اطلاع ندارن که واقعا مخابرات همچین کاری میخاد انجام بده یا نه؟
و ما میتونیم ازش استفاده کنیم ؟
ممنون میشم اگه راهنمایی کنید.
با تشکر.

yekta33
05-05-2010, 20:21
با سلام خدمت دوستان و تشکر از مطالب مفیدی که ارائه میدن
پیش شماره ما 637 هست از مرکز مخابرات ایمان و متاسفانه فیبر نوریه
سالهاست که از داشتن اینترنت ای دی اس ال محروم هستیم
سوالم از دوستان اینه که جدیدا شنیدم مخابرات میخاد خودش ای دی اس ال بده
میخام بدونم دوستان اطلاع ندارن که واقعا مخابرات همچین کاری میخاد انجام بده یا نه؟
و ما میتونیم ازش استفاده کنیم ؟
ممنون میشم اگه راهنمایی کنید.
با تشکر.
اطلاعاتی که من از مخابرات دارم چند ماه دیگه طول میکشه

mand007
06-05-2010, 15:32
نظری ندارید:19:

کسی سراغ ندارد

ahriman323
06-05-2010, 17:09
نظری ندارید:19:

مگه گیرت نیومد توی PC CENTER و پاساژ ملاصدرا؟!

از دالای بگیر...
WL-600g و DSL-N13

ali1400
06-05-2010, 19:32
سلام
میگن پارآنلاین مرکز وصال رو پوشش میده..راسته؟؟
پیش شماره 753
میشه برام چک کنین؟ممنون

سلام ....
ممنون میشم.........

به نظر من سرویس وایمکس بگیرید یه کم گرونه اما خوبه 3گیگ رو ماهانه میده 15 تومن. اما دیگه به خط تلفن کاری ندارید و اینکه هر جا بخواید میتونید ازش استفاده کنید( دردسر رانژه و ثابت بودن خط و....)سرعت دانلودش هم تقریبا میشه گفت 15 تا 20 هست.

irainian
07-05-2010, 09:29
دوستان که از پارس انلاین سرویس شبانه میگیرن 256 یا سرعت خودشون رو اعلام کنن یا یه تست بگذارن الان سرعت شبانش افتضاح یه چیز اونورتر شده قبلا شبانه از 1 سرعت 110 تا 140 بود بعدش دیگه شد 50 به بالا نمی یومد از دوستام که 512 دازده داشتن هم پرسیدم گفتن که شبانه ما هم 50 رسیده یعنی 1 شب سرعت همه رو چه بالا چه پایین رو یک اندازه میزنن نزدیک ای صبح ساعت 4 حدودا به بعد سرعت دانلود مثل روزانه میشد یعنی 195 تا 210 جدیدا از 1 شب تا 6 صبح برای من که اینجوریه حول محور 30 می چرخه ولی روزانش همون سرعت همیشه گی هست روزانه هم به درد نمی خوره چون حجمش کم هست الان قیمت سرویس 512 سه ماه هر ماه حجم 1 گیگ 48 تومن و 256 سه ماه هر ماه به حجم 9 گیگ 48 تومن و 128 3 ماه هر ماه 24 تومن هر ماه 1 گیگ شما برای شهرتون به نمایندگی زنگ بزنید نه اینکه در سایت مشاهده کنید

pashangparsi6
07-05-2010, 10:03
از هر کجا می خواید بگیرید بگیرید ولی از شاتل نگیرید که وضعیتش بسیار خراب هست...

ess_1362
07-05-2010, 10:12
از هر کجا می خواید بگیرید بگیرید ولی از شاتل نگیرید که وضعیتش بسیار خراب هست...

چطوری خراب هست چون من متوجه نمیشم؟؟!!

من خودم شاتل دارم ولی خوب به همه توصیهمی کنم پارس آنلاین بگیرند

سرعت دانلودم هم در روز و هم در شب خوبه!!(در روز همیشه بالای 60 و در شب هم اکثرا بالای 50 )

البته قبلا هم زیاد گفته شده که مرکز به مرکز ممکن هست تفاوت وجود داشته باشه

pashangparsi6
07-05-2010, 10:34
چطوری خراب هست چون من متوجه نمیشم؟؟!!

من خودم شاتل دارم ولی خوب به همه توصیهمی کنم پارس آنلاین بگیرند

سرعت دانلودم هم در روز و هم در شب خوبه!!(در روز همیشه بالای 60 و در شب هم اکثرا بالای 50 )

البته قبلا هم زیاد گفته شده که مرکز به مرکز ممکن هست تفاوت وجود داشته باشه

شاتل خوب بود ولی چند ماهی هست مشکلات گوناگونی پیدا کرده.

برای نمونه چه شب و چه روز و چه رایگان و چه غیر رایگان پینگ بالا رفته. پینگ بازی و .. که 250 بود الان رسیده به 600 و 800 و حتی شاید باور نکید به 1200 هم گاهی می رسه. هیچ گونه اقدامی هم برای زدودن این دشواری انجام نمی دن.

همچنین یک چیز دیگه اینکه شما ممکنه مسافرتی چیزی براتون پیش بیاد که برای نمونه 10 روز یا 20 روز نیاز نداشته باشید از اینترنت بهره ببرید. ولی شاتل پول یک ماه رو از شما کاملا می گیره.

یعنی موعد واریز شما اگر 1 ام هر ماه باشه و اگر تمدید شما بیفته برای 21 ام و توی اون 20 روز از اینترنت استفاده نکنید. سر روز 1 ام ماه بعدی اینترنت شما قطع می شه و باید دوباره پول بریزی به حساب. یعنی برای 10 روز هزینه ی کامل یک ماه رو پرداخت می کنی

mand007
07-05-2010, 18:17
کسی سراغ ندارد

پس از پرس جو و تحقیقات بسیار متوجه شدم که این جعل حدیثی بیش نیستاین نوع مودم ها فقط قابلیت شبکه سازی دارند و بس(البته واسه خودشون بس)

p_p_k
08-05-2010, 19:36
سلام. بچه ها من مودم دارم. adsl قطع بود بعد از 4 ماه ميخوام وصلش كنم. براي وصل فقط هزينه رانژه خط و هزينه حجم رو ميگيرن؟؟؟؟

هزينه ديگه نداره؟؟؟

رانژه چند در مياد؟؟ 10 تومان؟؟؟؟؟

yekta33
08-05-2010, 20:49
سلام. بچه ها من مودم دارم. adsl قطع بود بعد از 4 ماه ميخوام وصلش كنم. براي وصل فقط هزينه رانژه خط و هزينه حجم رو ميگيرن؟؟؟؟

هزينه ديگه نداره؟؟؟

رانژه چند در مياد؟؟ 10 تومان؟؟؟؟؟
از اون شرکتی که قبلا گرفتی سوال کن ببین از رانژخارج شده یانه اگر شده باشه ومودمت تنظیم نباشه رانژوتنظیم مودم میشه 15000
دیگه هزینه adsl داری که بستگی بخودت داره

Maynoz
10-05-2010, 14:08
مرکز مخابرات ولیعصر هستم در حال حاضر از شاتل سرویس ECO-512 دارم. سرعت دانلود در روزم حدود 60 هست اما در شب به زور به 30 میرسه
میگن سرعت دانلود شبانه پارس آنلاین خیلی بهتره حالا چه کنم
برم از پارس آنلاین بگیرم یا به امید درست شدن شاتل بشینم؟؟؟

yekta33
11-05-2010, 04:51
مرکز مخابرات ولیعصر هستم در حال حاضر از شاتل سرویس ECO-512 دارم. سرعت دانلود در روزم حدود 60 هست اما در شب به زور به 30 میرسه
شاتل که واقعا اوضاعش خیلی بهم ریخته است یکی از دوستانم پارس آنلاین داره میگه راضی هستم من خودم ندارم اونایی که دارن باید نظر بدن
البته اینترنت ایران همش همینه هرجابری همین دنگ وفنگ را داره چون ما تحریم هستیم هیچ کاری هم از هیچ کس بر نمیاد هرکه هرچی میگه همش دروغه
اکو512
+هزینه یکماه
+ حجم ترافیک
+ قیمت

---------- Post added at 05:51 AM ---------- Previous post was at 05:47 AM ----------

دوستان سرویس اکو128بهتره یا ART1کدومش وچرا؟
آیا درسرعت هم تغییر داره یانه؟
این برای یکماه هست یاسه ماه؟
ART1 128kb/s 12GB 280,000 ریال

jivara
11-05-2010, 07:15
پارس آنلاین

ess_1362
11-05-2010, 09:14
سلام

امروز صبح با شاتل یک تست گرفتم البته اکو 128 بدین ترتیب :

Spak
11-05-2010, 09:45
سلام . من اشتراک پارس آنلاین 256 دارم (شهرک گلستان). اولا دانلود تا 200 کی هم میرسید تا اینکه چند وقت هست سرعت 20-30 تو شب هم که 0 یا 1 کی هست . برای چند تا از بچه ها هم گرفتم سرعت اونا خوبه . اکانتم رو روی سیستم یکی از بچه ها تست کردم(ملاصدرا) ولی سرعت خوب بود پس اشکال از خطم هست . پشتیبانی هم زنگ زدم گفتن مشکلی نیست . حالا چیکار کنم ؟!!

rmeng13
11-05-2010, 12:51
سلام . من اشتراک پارس آنلاین 256 دارم (شهرک گلستان). اولا دانلود تا 200 کی هم میرسید تا اینکه چند وقت هست سرعت 20-30 تو شب هم که 0 یا 1 کی هست . برای چند تا از بچه ها هم گرفتم سرعت اونا خوبه . اکانتم رو روی سیستم یکی از بچه ها تست کردم(ملاصدرا) ولی سرعت خوب بود پس اشکال از خطم هست . پشتیبانی هم زنگ زدم گفتن مشکلی نیست . حالا چیکار کنم ؟!!

اگه رو سیستم دوستات مشکلی نبوده پس اشکال از سیستمت هست نه خط احتمالا تنطیم های مودمت به هم خورده

mefmef
11-05-2010, 13:34
دوستان عزیز سلام

تا کی می خواین با تکرار مشکلاتتون فقط وقت تلف کنین وقتش نیست که یه اقدامی بکنیم تا شرکت هایی مثل شاتل مجبور بشن به مشتری هاشون اهمیت بدن وبه اونا احترام بگزارن من نمی دونم ایا امکانش هست که اراء ثبت شده تو نظر سنجی رو تغییر داد اگه این امکان وجود داره ممنون می شم راهنمایی کنید تا با تغییر میزان رضایت مندی وتغییر شاخص نظر سنجی کاری کنیم که اگه کسی می خواد تازه سرویس بگیره گمراه نشه و اگه این امکان نیست از مدیران می خوام کاری کنند که امکان تغییر نظر سنجی میسر بشه هر کی هر چه به ذهنش می رسه بگه تا راهی پیدا کنیم برای جلوگیری از سوءاستفاده شرکت های اینترنتی از جمله شاتل

Maynoz
11-05-2010, 16:01
پارس آنلاین

شما کدوم سرویسش رو دارین؟
اگه واقعا این طوریه که من همین الان برم پارس آنلاین

rmeng13
11-05-2010, 16:08
سلام دوستان
به نظر میرسه شاتل سرعت سرویس های اکو 128 رو به حدود یک سوم مقدار قبلی کاهش داده . در مورد سرویس های دیگه اطلاعی ندار م که ایا اونها هم تغییری رو احساس میکنن یا نه

ess_1362
11-05-2010, 17:58
دوستان عزیز سلام

تا کی می خواین با تکرار مشکلاتتون فقط وقت تلف کنین وقتش نیست که یه اقدامی بکنیم تا شرکت هایی مثل شاتل مجبور بشن به مشتری هاشون اهمیت بدن وبه اونا احترام بگزارن من نمی دونم ایا امکانش هست که اراء ثبت شده تو نظر سنجی رو تغییر داد اگه این امکان وجود داره ممنون می شم راهنمایی کنید تا با تغییر میزان رضایت مندی وتغییر شاخص نظر سنجی کاری کنیم که اگه کسی می خواد تازه سرویس بگیره گمراه نشه و اگه این امکان نیست از مدیران می خوام کاری کنند که امکان تغییر نظر سنجی میسر بشه هر کی هر چه به ذهنش می رسه بگه تا راهی پیدا کنیم برای جلوگیری از سوءاستفاده شرکت های اینترنتی از جمله شاتل

خوب من خیلی با نظر شما موافقم ولی چیکار میشه کرد!!

فعلا در کشور ما یک انحصار کثیف وجود داره و شرکت ها به واسطه یکسری حمایتهای عجیبی که معلوم نیست از کجا میشن هر کاری که دلشون می خواد می کنند

ضمنا بجز این چند شرکت دیگه در شیراز شرکتی نیست که اینترنت ارایه بده

کاش اینترنت هم یک چیزی مثل درس و مشق و مقاله و علم و دانش بود که خودمون با کمی سعی و تلاش بدستش میاوردیم و اینقدر منت یک عده .... را نمیکشیدیم

yekta33
12-05-2010, 05:32
دوستان کسی در حال حاضر امین نت داره سرعت دانلودش چنده با128گلد؟
پیجها چطور باز میشه؟ قطعی داره یانه؟
-----------------------------------------------------------------
بنظرم میاد که شاتل خیلی شرکت افتضاحیه اصلا به درد نمیخوره
اونایی که در شیراز هستند اگر از یک شرکتی در شیراز(همه کارهاش توشیراز انجام میشه) بگیرند بهتره(مثلا امین نت) بدلایل زیر؟
+حجم ترافیک بخاطر بعد مسافت کمتر مصرف میشه
+اگر بخوای مسافرت بری زمان برات نگه میداره
+اون موقع که من داشتم سرویس 128گلد با 9گیگ ججم ترافیک 3ماهه 40000تومان دانلودش هم ر بین 30تا50بود
+ترافیکی اضاف بیاری برای ماههای بعدی ذخیره میشه
+ترافیک اضافی هر گیگ فکر کنم 4500تومن هستش
+128گلد را روی256میبنده
تنها عیبی که داره مقداری قطعیش زیاده

jivara
12-05-2010, 20:42
شما کدوم سرویسش رو دارین؟
اگه واقعا این طوریه که من همین الان برم پارس آنلاین

سرویس 256 ...

---------- Post added at 09:42 PM ---------- Previous post was at 09:39 PM ----------

دوستان شیرازی این شرکت شاتل رو تحریم کنید ... پارس آنلاین هم قیمتش کمتره هم سرعتش بیشتره ... فکر نکنم دلیل دیگه ای وجود داشته باشه که از شاتل سرویس بگیرید .

mefmef
13-05-2010, 17:47
دوستان سلام
کسی سرویس ART1 داره ؟ سرعتش چطوره (شب و روز ) ؟ آیا راضی هستید ؟

ahriman323
15-05-2010, 16:45
ارايه سرويس در مراکز وصال، پیشاهنگ، اکبرآباد و شهرک صنعتی شيراز

به اطلاع همه‌ي علاقه‌مندان به استفاده از سرويس‌هاي اينترنت پرسرعت شاتل (+ADSL2) مي‌رسانيم كه اين شركت از هم اكنون آماده‌ي ارايه‌ي سرويس ويژه ART و سرويس‌هاي اقتصادي ECO در مراكز مخابراتي وصال، پیشاهنگ، اکبرآباد و شهرک صنعتی در شهر شیراز خواهد بود. متقاضيان استفاده از اين سرويس در مراكز ياد شده، از هم‌اكنون مي‌توانند براي استفاده از اين خدمات اقدام فرمايند.

پیش شماره‌های مراکز:
پیشاهنگ: 840 و 894
وصال: 750 و 751 و 752 و 753 و 754
اکبر آباد: 242
شهرک صنعتی : 774

---------- Post added at 05:45 PM ---------- Previous post was at 05:42 PM ----------

فروش ویژه بهاري گروه شركت‌های شاتل از روز شنبه 25 ارديبهشت ماه 1389 آغاز و تا پايان 18 خردادماه ماه 1389 ادامه خواهد داشت. در اين جشنواره كليه‌ي افرادي كه طي مدت ياد شده، هر يك از سرويس‌هاي ويژه و يا اقتصادي شاتل را به همراه مودم‌هاي زايكسل خريداري كنند، از يك ماه شارژ رايگان برخوردار خواهند بود.

saeedsamiri
15-05-2010, 19:29
دوستان شیرازی این شرکت شاتل رو تحریم کنید ... پارس آنلاین هم قیمتش کمتره هم سرعتش بیشتره ... فکر نکنم دلیل دیگه ای وجود داشته باشه که از شاتل سرویس بگیرید .

این پارس آنلاین هم زیاد تعریفی نداره ها.من الآن از پارس آنلاین استفاده می کنم دیشب از ساعت 2 تا 2 ظهر امروز اینترنتم قطع بود.میخوام وقتی اعتبارم تموم شد برم از یه شرکت دیگه سرویس بگیرم
به نظرتون کدومش بهتره؟

Mohammad
15-05-2010, 19:44
اگه یه ادم تازه کار بیاد به این تاپیک سر بزن و بخواد سرویس واسه اینترنتش انتخاب کنه واقعا گیج میشه !!!
من که الان از شاتل استفاده می کنم حداقل از لحاظ کیفیت و سرعت مشکلی ندارم در حالی که چند تا از دوستان میگن سرعت شدیدا افت کرده ... ولی برای من که مرکز امیرکبیر هستم مشکلی نیست ! یا از لحاظ پشتیبانی تا حالا فقط یه مشکل پیش اومده که اونم خیلی سریع پیگیری کردن و حل شد ... صحبت های سایر دوستان هم درسته چون مشکلات یکی دوتا نیست ...

اما

جدیدا اکثر دوستان از پارس آنلاین راضی هستند و افراد کمی ناراضی !

این پارس آنلاین هم زیاد تعریفی نداره ها.من الآن از پارس آنلاین استفاده می کنم دیشب از ساعت 2 تا 2 ظهر امروز اینترنتم قطع بود.میخوام وقتی اعتبارم تموم شد برم از یه شرکت دیگه سرویس بگیرم
به نظرتون کدومش بهتره؟

من به شما پیشنهاد می کنم از شاتل یک ماهه بگیرید ، ببینید چطوری هست ! راضی هستید یا نه ... اگه اون خوب نبود برید سراغ یکی دیگه ! متاسفانه یه روند آزمون و خطا هست ... ! و تقریبا به نسبت مرکز مخابراتی متفاوت !

Spak
15-05-2010, 20:24
من با پارس آنلاین رکورد دانلود تو شب رو زدم (( 1گیگ از 1 تا 6 صبح))

قیمت های پار آنلاین همچنان رو به کاهش ..

این رو چند روز پیش یکی از نمایندگی های فروش گفت .

jivara
15-05-2010, 21:12
من با پارس آنلاین رکورد دانلود تو شب رو زدم (( 1گیگ از 1 تا 6 صبح))

قیمت های پار آنلاین همچنان رو به کاهش ..

این رو چند روز پیش یکی از نمایندگی های فروش گفت .

من تو یک شب 3 گیگ هم بعضی وقت ها بیشتر هم دانلود میکنم ...

نمیدونی قیمت ها چقدر کاهش یافته ؟

ess_1362
16-05-2010, 06:48
راستش من تا اول ماه سرویس ایتنرنت ام تموم میشه

از شاتل سرویس می گرفتم و راضی بودم چه به لحاظ سرعت و چه به لحاظ کیفیت

حالا سر دو راهی موندم که از همین شاتل بگیرم یا برم پارس آنلاین!!؟

راستی اگر بخوام برم پارس آنلاین باید دوباره هزینه رانژه را بدم؟

Mohammad
16-05-2010, 08:06
راستش من تا اول ماه سرویس ایتنرنت ام تموم میشه

از شاتل سرویس می گرفتم و راضی بودم چه به لحاظ سرعت و چه به لحاظ کیفیت

حالا سر دو راهی موندم که از همین شاتل بگیرم یا برم پارس آنلاین!!؟

راستی اگر بخوام برم پارس آنلاین باید دوباره هزینه رانژه را بدم؟

بد نیست امتحان کنید !

بله ، هزینه رانژه خواهید داشت ...

mefmef
16-05-2010, 11:45
ارايه سرويس در مراکز وصال، پیشاهنگ، اکبرآباد و شهرک صنعتی شيرازپس بی دلیل نیست این شاتل تو نظر سنجی رتبه اش از همه بیشتره !!!!!!!!!

قابل توجه مدیران محترم : مگه تبلیغات توی تاپیک ها ممنوع نیست ؟

saeed.agha
16-05-2010, 14:04
با همه مطالب فوق موافقم..!

Mohammad
16-05-2010, 16:30
پس بی دلیل نیست این شاتل تو نظر سنجی رتبه اش از همه بیشتره !!!!!!!!!

این نظر سنجی خیلی وقته برقرار ! بد نیست یه نظر سنجی جدید ایجاد بشه تا آرا به روز بشه !

MusicManiac
16-05-2010, 18:33
دوستان سلام
کسی سرویس ART1 داره ؟ سرعتش چطوره (شب و روز ) ؟ آیا راضی هستید ؟

من آرت 1 دارم. سرعتم روی 21 ثابته. روز و شب و تعطیل و غیر تعطیل هم فرقی نداره. در مورد اینکه راضی هستم یا نه راستش چون من دو ماه پیش از اکو 128 اومدم روی آرت1 و یک دفعه سرعتم از 60 شده بود 21 اوایل خیلی شاکی بودم ولی الآن میبینم با توجه به حجم ترافیکش و رایگان بودن پنج شنبه و جمعه کاملاً به صرفه تر از اکو128 هستش.

mefmef
17-05-2010, 08:08
این نظر سنجی خیلی وقته برقرار ! بد نیست یه نظر سنجی جدید ایجاد بشه تا آرا به روز بشه !

کاملا موافق اگه کسی اقدام نکرد در اینده نزدیک خودم یه نظرسنجی جدید راه می ندازم

---------- Post added at 04:38 AM ---------- Previous post was at 04:36 AM ----------

من آرت 1 دارم. سرعتم روی 21 ثابته. روز و شب و تعطیل و غیر تعطیل هم فرقی نداره. در مورد اینکه راضی هستم یا نه راستش چون من دو ماه پیش از اکو 128 اومدم روی آرت1 و یک دفعه سرعتم از 60 شده بود 21 اوایل خیلی شاکی بودم ولی الآن میبینم با توجه به حجم ترافیکش و رایگان بودن پنج شنبه و جمعه کاملاً به صرفه تر از اکو128 هستش.
ممنونم من تصمیم دارم از اکو 256 کوچ کنم شاید ارت 128نمی دونم هنوز تردید دارم

drim_w3
17-05-2010, 12:04

من یک هفته است 128 اکو شاتل گرفتم.خطم فیبر نوری مرکز ولیعصر هست.

سرعت دانلودم تا 110 هم میرسه.(80 % زمان ها 90 هست)شب ها هم خیلی افت نداره(حدود 60-70 خیلی وقت ها هم 100)

سرعت دانلود 128 اکو چقدر باید باشه ؟

mefmef
17-05-2010, 12:17

ببخشید خطم فیبرنوری هست یعنی چی ؟

internet
17-05-2010, 13:13

من هم تازه گرفتم سرعت ام هم نوسان داره ولي بيشتر از 20 - 22 و همين حدود نمي شه
18 گيگ داره خوب بهتر از Eco 512 هست با سه گيگ
ولي مشکلي که هست اينه که شما نمي توني همزمان هم دانلود کني هم وب گردي کني چون سرعت به درد وب گردي هم نمي خوره ديگه چه برسه به دانلود
و فکر کنم اکثرا اين 18 گيگ رو اضاف مي يارن

drim_w3
17-05-2010, 16:28
ببخشید خطم فیبرنوری هست یعنی چی ؟

یعنی خط تلفن که رانژه شده ، سیم مسی نیست ، فیبر نوری هست.

---------- Post added at 04:28 PM ---------- Previous post was at 04:26 PM ----------

سرعت دانلودم تا 110 هم میرسه.(80 % زمان ها 90 هست)شب ها هم خیلی افت نداره(حدود 60-70 خیلی وقت ها هم 100)

سرعت دانلود 128 اکو چقدر باید باشه ؟

؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟

mefmef
17-05-2010, 17:21
یعنی خط تلفن که رانژه شده ، سیم مسی نیست ، فیبر نوری هست.

مگه مخابرات روی فیبر نوری هم به مشترکینش خدمات می ده ؟

MusicManiac
17-05-2010, 19:25
من هم تازه گرفتم سرعت ام هم نوسان داره ولي بيشتر از 20 - 22 و همين حدود نمي شه
18 گيگ داره خوب بهتر از Eco 512 هست با سه گيگ
ولي مشکلي که هست اينه که شما نمي توني همزمان هم دانلود کني هم وب گردي کني چون سرعت به درد وب گردي هم نمي خوره ديگه چه برسه به دانلود
و فکر کنم اکثرا اين 18 گيگ رو اضاف مي يارن

بله از نظر دانلود همزمان با وبگردی کاملاً حق با شماست. جالبه که من این ماه حدود 4 گیگ اضافه اوردم و با اینکه چند روزه که وارد دوره جدید شدم هنوز ترافیکم ریست نشده و داره از ماه قبل کم میشه. :21:
راستی حواستون باشه که حجم ترافیک آرت 12 گیگ هست و اگه بیشتر مصرف کنید هزینه اش روی صورت حساب ماه بعد کشیده میشه.

drim_w3
17-05-2010, 21:09
مگه مخابرات روی فیبر نوری هم به مشترکینش خدمات می ده ؟

آره .میده.مال ما به کافوی داروسازی می خورد. ولی موقعی که درخواست دادم،گفتن پورت خالی نداریم

رفتم از شاتل نامه گرفتم،مرکز ولیعصر گذاشت توی نوبت.بعد از سه ماه زنگ زدن گفتن به 5 تا شرکت (اسمشون

یادم نیست)مراجعه کنید.

حالابا همه این تفاسیر سرعت دانلود 128 اکو شاتل چقدر باید باشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟

اون Upstream و downstream که توی تنظیمات مودم میزنه ، چند باید باشه؟

mefmef
17-05-2010, 21:13
آره .میده.مال ما به کافوی داروسازی می خورد. ولی موقعی که درخواست دادم،گفتن پورت خالی نداریم

رفتم از شاتل نامه گرفتم،مرکز ولیعصر گذاشت توی نوبت.بعد از سه ماه زنگ زدن گفتن به 5 تا شرکت (اسمشون

یادم نیست)مراجعه کنید.

حالابا همه این تفاسیر سرعت دانلود 128 اکو شاتل چقدر باید باشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟

اون Upstream و downstream که توی تنظیمات مودم میزنه ، چند باید باشه؟

ببین دوست عزیز همه مشترکین مخابرات قسمت انتهایی شبکه شون سیم مسی هست واین باعث می شه پهنای باند محدود بشه ضمنا شما برای اینکه سرعت تقریبی اپلود و دانلودتو بفهمی یه سر به سایت speed test بزن

drim_w3
17-05-2010, 21:52
ببین دوست عزیز همه مشترکین مخابرات قسمت انتهایی شبکه شون سیم مسی هست واین باعث می شه پهنای باند محدود بشه ضمنا شما برای اینکه سرعت تقریبی اپلود و دانلودتو بفهمی یه سر به سایت speed test بزن

مثل اینکه بی فایده هست،من یک چیزه دیگه می پرسم ، یک چیز دیگه جواب می دید.

اولا خطوط همه مشترکین در قسمت انتهایی(از در خونه تا پریز تلفن سیم مسی هست،ولی بعضی از مناطق دیگه

سیم مسی نیست ،اومدن فیبر نوری کشیدن خطوط اصلی رو)

من 2 تا سوال دارم:

1- اون هایی که 128 اکو شاتل دارن ، با چه سرعتی دارن دانلود می کنن؟؟(سرعت خودم رو که می دونم،می خوام

بدونم بقیه با چه سرعتی دانلود می کنند)

2-مقدار Upstream و downstream که توی تنظیمات مودم میزنه ، ماله شماها چنده؟

(چون موقعی که از شاتل واسه نصب اومدن ،یارو گفت خوش بحالتون سرعت 128 گرفتی ولی چون فیبرنوری

هستین ، 1 مگ استفاده می کنید)

فکر کنم واضح نوشتم دیگه:46:

maseh_kh
17-05-2010, 23:05

اولا خطوط همه مشترکین در قسمت انتهایی(از در خونه تا پریز تلفن سیم مسی هست،ولی بعضی از مناطق دیگه

من 2 تا سوال دارم:

1- اون هایی که 128 اکو شاتل دارن ، با چه سرعتی دارن دانلود می کنن؟؟(سرعت خودم رو که می دونم،می خوام

(چون موقعی که از شاتل واسه نصب اومدن ،یارو گفت خوش بحالتون سرعت 128 گرفتی ولی چون فیبرنوری

هستین ، 1 مگ استفاده می کنید)

فکر کنم واضح نوشتم دیگه:46:

سلام
من اکو 128 دارم سرعت دانلودم بین 75 تا 50 متغیره که البته بستگی به لینک دانلود داره. بقیه اون چیزا که گفتی نمیدونم چین.
من میخوام 512 بگیرم کسی میدونه سرعت دانلودش چقدر بهتر میشه؟ اصلا با کارت دانشجویی یا گواهی اشتغال به تحصیل میدن؟

drim_w3
18-05-2010, 00:37
سلام
من اکو 128 دارم سرعت دانلودم بین 75 تا 50 متغیره که البته بستگی به لینک دانلود داره. بقیه اون چیزا که گفتی نمیدونم چین.
من میخوام 512 بگیرم کسی میدونه سرعت دانلودش چقدر بهتر میشه؟ اصلا با کارت دانشجویی یا گواهی اشتغال به تحصیل میدن؟

بالاخره یک جواب درست شنیدیم .با کارت دانشجویی میدن تا 512.خلاصه هر چی میگیری یک ماهه بگیر که اگه خوب نبود 2 ماه دیگه مثل من تو پاچت نره.

mefmef
18-05-2010, 07:55

من 2 تا سوال دارم:

اینجوری که شما می گید پس این شاتلیا بایستی ببو گلابی باشن که شما ازشون پهنای باند 128 کیلو بایت خریدین ولی اونا دارن پهنای باند یک گیگ به شما می دن !!!!!!!!!

اگه ممکنه بفرمایید تو کدوم منطقه از شیراز یه همچین امکانی رو مخابرات ارائه می کنه که فیبر نوری مستقیما تا منزل مشترک کشیده شده باشه ؟

drim_w3
18-05-2010, 09:54
اینجوری که شما می گید پس این شاتلیا بایستی ببو گلابی باشن که شما ازشون پهنای باند 128 کیلو بایت خریدین ولی اونا دارن پهنای باند یک گیگ به شما می دن !!!!!!!!!

ببو نیستن(گرچه جای تعجب نیست وقتی سرعت دانلود 128 رو 60 میزارن، که خودت بهتر میدونی توی بهترین حالت

16باید باشه )- در ثانی باید بین یک تکنولوژی جدید با سیم مسی چند دهه پیش یک فرقی باشه.پس فکر میکنی

واسه چی میگن که برای بالابردن پهنای باند کشور باید شبکه سیم مسی رو تبدیل به فیبر نوری کنیم.این دیگه دست

شاتل نیست ،اون داره سرویس 128 ارایه می ده و چون اکثر شهر سیم مسی هست ، نمی تونه بیاد به خاطر

10 % که فیبرنوری هستن ، سرعتی که واسه رقابت ارایه می رده رو پایین بیاره.

اگه ممکنه بفرمایید تو کدوم منطقه از شیراز یه همچین امکانی رو مخابرات ارائه می کنه که فیبر نوری مستقیما تا منزل مشترک کشیده شده باشه ؟

کوی دانشگاه- (خیلی از جاهای دیگه هم هست)2 سال پیش اومدن تمام کوچه هارو کندن و فیبر نوری کشیدن ،

بعدش هم اومدن کابل های هوایی رو + دکل اون هارو بریدن بردن(شماره تلفن ها هم تغییر کرد)

انگار الان فقط از اون جعبه تقسیم (اسمشو نمی دونم ) تا پریز تلفن (10 متر هم نمیشه ) همون سیم مسی

هست.

ess_1362
18-05-2010, 13:04
بله دوستان

ببینید بعضی از مراکز مخابرات شیراز از فیبر نوری استفاده می کنند که خوب هم مزیت داره و هم عیب

مزیت اصلیش این هست که یک تکنولوژی جدید هست که مثلا در مورد همین ADSL باعث افزایش چشمگیر سرعت اینترنت میشه که خیلی خوب هست

اما مهمترین عیب این تکنولوژی این هست که چون مناطق محدودی بدین شکل هستند پس شرکتها اکثرا برای اون مناطق خدمات ارایه نمیدن

مثلا من خودم اکو 128 دارم و یکی دو روز دیگه هم دوره ام تموم میشه

در این سه ماه سرعت دانلود من 95% مواقع بین 55-65 کیلوبایت در ثانیه بود و بعضی وقتها مثلا بصورت محدود تا 180-190 هم میرسه و بعضی وقتها هم حدود 40-50 هست

پس اگر شما بیش از 95% مواقع سرعت دانلودتون روی 110 هست پس یعنی شما داری با سرعت 1 مگابیت درثانیه دانلود می کنه که گفته مسئول شرکت درست هست

حالا چطور این سرویس را مخابرات و شرکت به شما داده کاملا جای سوال هست چون بسیاری از دوستان که دقیقا همین مشکل شما را دارند وقتی به مخابرات مراجعه می کنند با برخورد زشت و اهانت آمیزی از طرف مسئولین محترم مخابرات مواجه میشن

به هر حال امید هست که تمام مناطق شیراز تحت پوشش سرویس اینترنت پر سرعت قرار بگیره و در روزگاری که دنیا دار سرعت 10 مگابیت و بیشتر را تجربه می کنه برای ما رسیدن به سرعت یک مگابیت یک امر غیر طبیعی نباشه

drim_w3
18-05-2010, 14:50
بله دوستان

ببینید بعضی از مراکز مخابرات شیراز از فیبر نوری استفاده می کنند که خوب هم مزیت داره و هم عیب

مزیت اصلیش این هست که یک تکنولوژی جدید هست که مثلا در مورد همین ADSL باعث افزایش چشمگیر سرعت اینترنت میشه که خیلی خوب هست

اما مهمترین عیب این تکنولوژی این هست که چون مناطق محدودی بدین شکل هستند پس شرکتها اکثرا برای اون مناطق خدمات ارایه نمیدن

در این سه ماه سرعت دانلود من 95% مواقع بین 55-65 کیلوبایت در ثانیه بود و بعضی وقتها مثلا بصورت محدود تا 180-190 هم میرسه و بعضی وقتها هم حدود 40-50 هست

پس اگر شما بیش از 95% مواقع سرعت دانلودتون روی 110 هست پس یعنی شما داری با سرعت 1 مگابیت درثانیه دانلود می کنه که گفته مسئول شرکت درست هست

حالا چطور این سرویس را مخابرات و شرکت به شما داده کاملا جای سوال هست چون بسیاری از دوستان که دقیقا همین مشکل شما را دارند وقتی به مخابرات مراجعه می کنند با برخورد زشت و اهانت آمیزی از طرف مسئولین محترم مخابرات مواجه میشن

به هر حال امید هست که تمام مناطق شیراز تحت پوشش سرویس اینترنت پر سرعت قرار بگیره و در روزگاری که دنیا دار سرعت 10 مگابیت و بیشتر را تجربه می کنه برای ما رسیدن به سرعت یک مگابیت یک امر غیر طبیعی نباشه

آره این حرف شما درسته ، چون الان 2 ساله که خط ما فیبر نوری شده ،ولی من هر موقع زنگ می زدم شرکت ها

یا از توی سایتشون با دادن پیش شماره چک می کردم ، می گفتن ما روی فیبرنوری خدمات نمی دیم.

ولی گویا الان تجهیزاتشو خریدن و به فیبر نوری هم سرویس میدن،فقط مشکل من اون موقع خالی نبودن پورت

بود.حالا بماند که خودم یک ماه پیگیری کردم تا خط رانژه شد(اگر دیدین رانژه بیش از یک هفته طول کشید

بدونید یک جای کار میلنگه و به حرف شرکت که میگه داریم پیگیری می کنیم گوش ندید،خودتون باید برین

دنبالش)اگر کسی فیبرنوری بود و به مرکز ولیعصر می خورد واحیانا کارش گیر کرد، بگه تا راهنماییش کنم.

من اشتراک 3 ماه 128 اکو که تموم شد ، میخوام برم 64 نامحدود بگیرم ، ببینم روی فیبر نوری چه جوره

شاید سرعتش خوب از آب دراومد.

bida
18-05-2010, 15:31
الان دو روزه اشتراک پارس آنلاین حسابی سرعتش کم شده.الان که با SpeedTest امتحان کردم سرعت داونلودم 0.27 Mb/s و سرعت آپ هم 0.11 هست. شبانه هم که کاملا افتضاح شده و سرعت دانلود دیشب به 4K رسیده بود.
بقیه هم این مشکلو دارن یا نه ؟

سرعت تورنت هم که تا چند شب قبل به حدود 100K هم می رسید دیشب حدود 0.1 K :18: رسید.

Spak
18-05-2010, 17:12
خب لیست قیمتهای جدید پارس آنلاین رو گرفتم

ترافیک 1 مگ با 2 گیگ دانلود در ماه 3 ماه 63000
ترافیک 512 با3 گیگ دانلود در ماه 3 ماه 60000
ترافیک 256 با 3 گیگ دانلود در ماه 3 ماه 48000

متاسفانه این آخری قیمتش از 37000 به 48000 رسید:37:

aminarian
18-05-2010, 17:42
با سلام
یک اسم اس تبلیغاتی امده که میگه فروش اینترنت پرسرعت اسیا تک ومخابرات اغاز شد .کسی اطلاعی داره ؟در شیراز هم مخابرات اینترنت میده ؟

ahriman323
18-05-2010, 19:06
پس بی دلیل نیست این شاتل تو نظر سنجی رتبه اش از همه بیشتره !!!!!!!!!

تبلیغ کجا بود حاجی
جنبه اطلاع رسانی هم ندارین
دوستان زیادی هستن تو مرکز وصال که در به در دنبال adsl هستند من برای اونها گفتم
امضام هم مجاز هست/جنبه هم خوب چیزیه

مرکز ما کابل برگردان شده و adsl قطع و چون فیبر نوری شده 6 هزار تومان بابت رانژه دوباره هزینه گرفتن

mefmef
18-05-2010, 22:31

چون خیلی ها این تاپیک رو می خونن اطلاعاتی که اینجا قرار می گیره بایستی منطقی و درست باشه هرجند این امکانی رو که شما از اون به اسم فیبر نوری یاد می کنید جدید نیست و یک نوع سیستم دسترسی یا access هست ولی همونطور که بهتون گفتم چون یک قسمت از شبکه شما سیم مسی هست حتی اگر پهنای باند چند مگ رو هم به شما بدهند همان قسمتی که سیم مسی است پهنای باند شما رو فیلتر خواهد کرد چرا که دلیل اصلی بوجود امدن تکنولوژی هایی مثل فیبر نوری همین کم بودن پهنای باند محیط های انتقال مس بوده است علاوه براون مطمئن باشید چون شرکت های توزیع کننده اینترنت هم پهنای باند رو از شرکت های بالا دستی شان خریداری می کنند پس اونو ارزون به مشتریاشون نمی دن چون معمولا شرکت ها خطوط اینترنت رو بصورت share شده به مشترکین شون می دن در حال حاضر پورت شما مشتری زیادی نداره و شما دارید از تمام پهنای باند اون پورت استفاده می کنید و بهمین دلیل سرعتتون بالاست ولی در اینده اینطور نخواهد بود

MusicManiac
19-05-2010, 00:21
با سلام
یک اسم اس تبلیغاتی امده که میگه فروش اینترنت پرسرعت اسیا تک ومخابرات اغاز شد .کسی اطلاعی داره ؟در شیراز هم مخابرات اینترنت میده ؟

آره واسه منم اس ام اسش اومد. من با شماره ای که داده بود تماس گرفتم کسی جواب نمیداد.

mefmef
19-05-2010, 09:01
ره واسه منم اس ام اسش اومد. من با شماره ای که داده بود تماس گرفتم کسی جواب نمیداد. فروش اینترنت پرسرعت تائید می شه توسط اسیا تک با همون شماره اعلام شده تماس بگیرید جواب می دن بنظرم هرچه تعداد شرکتها بیشتر بشه بهتره باعث ایجاد رقابت می شه البته امیدوارم

mefmef
19-05-2010, 12:48
تبلیغ کجا بود حاجی
جنبه اطلاع رسانی هم ندارین
دوستان زیادی هستن تو مرکز وصال که در به در دنبال adsl هستند من برای اونها گفتم
امضام هم مجاز هست/جنبه هم خوب چیزیهبه به حاج اقای بزرگ چه سعادتی ، مسرور شدیم از لحن صحبت حضرت عالی چه کمالاتی !!!

اقای با جنبه مگه تبلیغات غیر از اطلاع رسانی کارکرد دیگه ایی هم داره ؟

ahriman323
19-05-2010, 20:15
به به حاج اقای بزرگ چه سعادتی ، مسرور شدیم از لحن صحبت حضرت عالی چه کمالاتی !!!

اقای با جنبه مگه تبلیغات غیر از اطلاع رسانی کارکرد دیگه ایی هم داره ؟

تبلیغات موضوع جداست اطلاع رسانی هم جداست
اون بنده خدایی که یک سال منتظر هست تا یه شرکت دیگه بیاد تو مرکزشون از کجا باید مطلع بشه مرکزش زیر پوشش رفته ؟یکی از مکانهاش همین جاست
تبلیغات اینه که من بیام اینجا بگم وای شاتل فلانه شاتل چنانه بیاید بگیرید بیاد دیدی من تا حالا بگم حتما بییاید از شاتل بگیرید؟ هرکی باید خودش برسی کنه همه isp رو و بهترینش را انتخاب کنه
اگر هم با امضا من مشکل داری بگو اقا راحت بگو اصلا میتونی ریپورت هم بدی
یه مرامی گذاشتم به بچه هایی که میخوان بیان شاتل دارم 10 تومن تخفیف میگیرم و گر نه به پول بنزینشم نمی ارزه که من بخوام تا سر عفیف آباد بیام کارت براشون بگیرم بدم دستشون

============
خطوط ما شده فیبر نوری و شاتل یک تعهد نامه ازم گرفت که هرگونه خرابی و قطعی و سرعت افتضاع به ما ربط نداره و تقصیر فیبر نوری هست با این توصیفات اگر خراب باشه باید رفت روی وایمکس ایرانسل:13:

mefmef
19-05-2010, 22:06
گر هم با امضا من مشکل داری بگو اقا راحت بگو اصلا میتونی ریپورت هم بدی
یه مرامی گذاشتم به بچه هایی که میخوان بیان شاتل دارم 10 تومن تخفیف میگیرم و گر نه به پول بنزینشم نمی ارزه که من بخوام تا سر عفیف آباد بیام کارت براشون بگیرم بدم دستشوننه دوست عزیز من نه با شما نه با امضا شما مشکلی ندارم من با لحن نوشته شما مشکل داشتم و فقط خواستم همینطوری که شما حق داری تا در موردیک isp اطلاع رسانی کنی من هم حق داشته باشم نظرم رو بگم و کسی منو به بی جنبگی محکوم نکنه

Rmin69
19-05-2010, 23:21
گر کسی فیبرنوری بود و به مرکز ولیعصر می خورد واحیانا کارش گیر کرد، بگه تا راهنماییش کنم.

من 1 پیغام خصوصی دادم. ممنون میشم اگر جواب بدین

ahriman323
20-05-2010, 00:20
در مورد نظر سنجی بهتره که همون طور که دوستان گفتن ری استارت بشه بهتر هست

و موضوع دیگه دوستان اگر میتونن یه تحقیقی بکنن ببینن میشه فاصله کافو تقسیم تو کوچه تا پای مودم را هم به فیبر نوری مجهز کرد(آخه من به دایل آپیها پیوستم و سرعتم افتضاح هست)

نه دوست عزیز من نه با شما نه با امضا شما مشکلی ندارم من با لحن نوشته شما مشکل داشتم و فقط خواستم همینطوری که شما حق داری تا در موردیک isp اطلاع رسانی کنی من هم حق داشته باشم نظرم رو بگم و کسی منو به بی جنبگی محکوم نکنه

عزیز من وقتی شما نوشتت را قرمز میکنی فونتت را هم بزرگ توقعی جز گرفتن جوابش را هم نباید داشته باشی
من در مورد نظر دادن شما راجب isp ها و موضوع تاپیک به شما اعتراضی نکردم/اینجا خودش مدیر داره و سر کشی میکنند و اگر حرف من تبلیغاتی باشه سریعا پست منو ویرایش میکنن اصلا نیازی نیست که کسی نگران این موارد باشه/بعد من خودم شعور دارم که قوانیین را بخونم و بهش احترام بذارم کاربر دو پستی هم نیستم

pgu83
20-05-2010, 18:37
به نظر من صبا نت از همه بهتره

saeedhashemee
20-05-2010, 19:40
دوستان میشه این لینک رو دانلود کنید شب ساعت یک به بعد اگه غیر از شاتل سرویس میکیرید ببینید سرعتتون چنده؟ احه من با این سرورقبلا با سرعت 60 تا 70 دانلود میکردم ولی الان 10 هم به زور میرسه؟ خواستم ببینم از سروره یا از شاتل. ممنون میشم

saeedhashemee
21-05-2010, 17:36
اسیاتک که شب
انه مجانی نیست. فایده چی داره؟

ess_1362
21-05-2010, 18:24
سلام به همه دوستان
چند روزی میشه سرویس های آسیاتک در شیراز راه اندازی شده.
پیشنهاد می کنم شما هم امتحان کنید.
من خودم 512 گرفتم اما با 2 مگ داشتم دانلود می کردم.
اینم سرعت اتصال مودم :
Line Rate - Upstream (Kbps):987Line Rate - Downstream (Kbps):14019

پینگت چقدر هست و چقدر هم هزینه کردی!؟؟

اینجوری نمیشه تشخیص داد

برو توی SPEED.NET و اونجا یک تست بگیر و عکس نتیجه را ضمیمه کن

drim_w3
22-05-2010, 09:17
دوستان میشه این لینک رو دانلود کنید اگه غیر از شاتل سرویس میکیرید ببینید سرعتتون چنده؟ احه من با این سرورقبلا با سرعت 60 تا 70 دانلود میکردم ولی الان 10 هم به زور میرسه؟ خواستم ببینم از سروره یا از شاتل. ممنون میشم

من با دانلود منجیر با سرعت 105 داره دانلود میکنه.

(بدون دانلود منجیر با opera با سرعت 8 دانلود میشه)

drim_w3
22-05-2010, 09:33
دوستان میشه این لینک رو دانلود کنید اگه غیر از شاتل سرویس میکیرید ببینید سرعتتون چنده؟ احه من با این سرورقبلا با سرعت 60 تا 70 دانلود میکردم ولی الان 10 هم به زور میرسه؟ خواستم ببینم از سروره یا از شاتل. ممنون میشم

با دانلود منیجر با 100 دانلود میکنه.

(بدون دانلود منجیر با opera با 7 دانلود میکنه )

الان یک تست با speedtest.net گرفتم :

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

ess_1362
22-05-2010, 11:30
سلام
پینگ گوگل
C:\>ping [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
Pinging [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [209.85.229.147] with 32 bytes of data:
Reply from 209.85.229.147: bytes=32 time=126ms TTL=50
Reply from 209.85.229.147: bytes=32 time=103ms TTL=50
Reply from 209.85.229.147: bytes=32 time=166ms TTL=50
Reply from 209.85.229.147: bytes=32 time=60ms TTL=50
Ping statistics for 209.85.229.147:
Packets: Sent = 4, Received = 4, Lost = 0 (0% loss),
Approximate round trip times in milli-seconds:
Minimum = 60ms, Maximum = 166ms, Average = 113ms

سرویس 128 گرفتم 3 ماهه با 9 گیگ حجم قیمت39500 تومان

البته پینگ که بدک نیست ولی اینجوری مشخص نمیشه

شما باید بری در سایت SPEEDTEST.NET و اونجا یک تست کلی از سرعت بگیری که یم جواب اینطوری به شما میده که بعد بذارش توی تاپیک تا ببینیم سرعتش چطور هست و قابل مقایسه باشه :

sasan816
22-05-2010, 12:33
من SPEEDTEST.NETمیرم که تست بگیرم ارور latency test میده چکار باید بکنم
ضمنا این پینک چیه میشه راجبش توضیح بدید باعث افزایش سرعت میشه ؟

ess_1362
22-05-2010, 17:04
من SPEEDTEST.NETمیرم که تست بگیرم ارور latency test میده چکار باید بکنم
ضمنا این پینک چیه میشه راجبش توضیح بدید باعث افزایش سرعت میشه ؟

ورود شما را به تاپیک ADSL شیراز تبریک میگم:31::31:

اون اروری که میده احتمالا از چند قسمت هست

اول از همه ممکن هست که نرم افزار ADOBE FLASH PLAYER نصب نیست که از سایت آداب نصبش کنید

یا ممکنه هست که جاوا اسکریپت مربوطه روی سیستم شما فعال نیست که باز هم از همون سایت می تونید نصبش کنید

یا اینکه سیستم عامل بنا به دلایلی امکان اجرای فلش را نداره

اما در مورد پینگ :

تا جایی که من می دونم این پینگ سرعت پاسخدهی سرورهای شرکت ارایه دهنده اینترنت هست که هر چقدر پایینتر باشه سرعت باز شدن صفحات یا بعبارتی اجرای دستورات سریعتر هست

یا بعبارتی وقتی شما فرمان باز شدن یک صفحه در اینترنت را میدین این فرمان به سرور شرکت ارایه دهنده اینترنت میره و از اونجا پیغامی به سرور شرکتی که اون آدرس اینترنتی را ساپورت می کنه می فرسته و جواب این دستور مجددا همین مسافت را طی می کنه که به میلی ثانیه محاسبه میشه