PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : اینترنت استان فارس

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 [38] 39 40 41 42 43 44 45 46

Ali-ss
31-07-2013, 17:01
بچه ها پینگ مخابرات خیلی خوب شده! برا شما هم بهتر شده؟.

MW_ARDEN
31-07-2013, 18:35
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

خوبه ،فک میکردم بد تر باشه..! ولی بدون تایم اوت خیلی هم خوبه!

چرا ISP نوشته PJSC FARS ... مگه نباید INFORMATION TECHNOLOGY باشه؟؟؟؟:n04:

Rhodes
31-07-2013, 18:47
چه میکنه این بیست نت !!!!!!!!!!!
از وقتی وصل شده 13 گیگ دانلود کردم.:n10:............................
هارد نداره کسی بده من ؟ :n02: جا ندارم...

دوستان یه چیزی : توی سایت downloademan که سرعت الان 1 مگ هست نوشته که از کجا هاست گرفته ! رفتم توی سایتش زده که ماهی 30 تومن ... بیاید اشتراکی بگیریم با هم بعد فایل ها رو بریزیم روی هاست دانلود با سرعت 1 مگ کنیم :n02:

mehdi_nin
31-07-2013, 18:53
سرعت دانلود چطوره ؟:دی

Rhodes
31-07-2013, 19:00
بیست نت .. همین الان ..

ahriman323
31-07-2013, 19:26
اسیاتک هم اکنون...

bhrooz555
31-07-2013, 20:03
دوستان و برادران 2020
اگه از این سایت دانلود کنید سرعت دانلودتون تا 1مگ هم میره
این سایت به صورت ازمایشی هست بزودی سایت های بزرگی مثل دانلودها و بقیه نیز اضافه میشن
پینگ هم تا اواسط هفته هم درست میشه پهنای باند رو اضافه کردن ولی یهخورده
تا اواسط هته بیشترش میکنن
خدایی پدر اینا رو در اوردم کل مخابرات منو میشناسه طرف پهنای باندم و روی 4مگ بست و اپلود هم روی 1 مگ
نویز خط یهو ر*ید

داداش چی کار کردن سرعت انقدر بالاست :n13: من از دو روز پیش تو کانکشن که نگاه کردم متوجه شدم سرعت رو 8 mbps تنظیم کردند همونطور که قبلا گفتید وصلمون کردند به گیت انگلیس اما حالا چرا فقط سرعت این سایت رو بردن بالا؟

Rhodes
31-07-2013, 20:13
داداش چی کار کردن سرعت انقدر بالاست :n13: من از دو روز پیش تو کانکشن که نگاه کردم متوجه شدم سرعت رو 8 mbps تنظیم کردند همونطور که قبلا گفتید وصلمون کردند به گیت انگلیس اما حالا چرا فقط سرعت این سایت رو بردن بالا؟

اره رو چه حسابی بالاست ؟! اصلا هاستش کجاست این سایت ؟!

ahriman323
31-07-2013, 20:22
اره رو چه حسابی بالاست ؟! اصلا هاستش کجاست این سایت ؟!
هاست ایرانی

دوستانی که مخابرات دارن کریو جدیدا براشون کار میکنه؟!

Rhodes
31-07-2013, 20:24
هاست ایرانی

دوستانی که مخابرات دارن کریو جدیدا براشون کار میکنه؟!

کریو نمیدونم ولی فری گیت زدم یه کیلو بایت هم سرعت کم نشد ...

Rhodes
31-07-2013, 20:52
یه چیز جالب اینه که من میزارم فایل اپلود بشه با سرعت 55 اپلود میکنه و وقتی دانلود همزمان میزارم از سرعت اپلود کم نمیشه و دانلود هم با سرعت 62 انجام میده ....
یعنی 24 ساعته بزاری اپلود مشکلی نیس.... نایس نایس

ahriman323
31-07-2013, 20:55
یه چیز جالب اینه که من میزارم فایل اپلود بشه با سرعت 55 اپلود میکنه و وقتی دانلود همزمان میزارم از سرعت اپلود کم نمیشه و دانلود هم با سرعت 62 انجام میده ....
یعنی 24 ساعته بزاری اپلود مشکلی نیس.... نایس نایس
اره سرعت دانلود با اپلود جداست

h_mirgh20
31-07-2013, 21:33
برا من که بیست نت دارم سرعت این سایت مثل بقیه سایتهاست رو 2048 هم هست downstream

Milad_Sky
31-07-2013, 22:39
دوستان و برادران 2020
اگه از این سایت دانلود کنید سرعت دانلودتون تا 1مگ هم میره
این سایت به صورت ازمایشی هست بزودی سایت های بزرگی مثل دانلودها و بقیه نیز اضافه میشن
پینگ هم تا اواسط هفته هم درست میشه پهنای باند رو اضافه کردن ولی یهخورده
تا اواسط هته بیشترش میکنن
خدایی پدر اینا رو در اوردم کل مخابرات منو میشناسه طرف پهنای باندم و روی 4مگ بست و اپلود هم روی 1 مگ
نویز خط یهو ر*ید
داداش،شما چطور میگی میخوان پهنای باند رو اضافه کنن؟؟دقیقا پشتیبانی این حرف رو بهت زد؟؟
آخه امشب زنگ زدم پشتیبانی 2020 باهاشون در مورد این موضوع افزایش پهنای باند و تغییرات تجهیزات مخابراتی و ...صحبت کردم و کلا طرف منکر همه ی اینا شد و گفت اصلا همچین چیزی نیست و کی گفته و از این جور حرفا...!
چیزی که خیلی اعصاب منو بهم ریخت این بود که طرف حتی منکر قطعی های این چند هفته و مشکل DNS Server شد و میگفت همچین مشکلی هم نبوده:n23:

Milad_Sky
31-07-2013, 22:43
دوستان بیست نتی،لطفا اگه مقدوره شما هم به پشتیبانی 2020 زنگ بزنید و در مورد افزایش پهنای باند سؤال کنید ببینیم همچین چیزی واقعا صحت داره یا نه...:n16:

به من که گفتن اصلا همچین خبری نیست...

9527
31-07-2013, 22:48
درود به همه شیرازی های عزیز من به شخصه کسی هستم که 13 ساله از اینترنت استفاده می کنم. از زمانی که دیال آپ با اسپید 2 کیلوبایت بود تا حالا که ای دی اس ال دارم. کله این شرکتا همه تبلیغ هستن. اگه یه ای دی اس ال قوی میخاین با امکانات زیاد و پشتیبانی قوی و بدون قطعی آسیاتک رو معرفی میکنم.3 ساله آسیاتک دارم در کل 2 با قطعی داشتم اونم به خاطر مخابرات بود . پینگ نسبتا عالی و سرعت بسیار بالا. Download Steram : 6244 Upload Sttream : 755 همیشه هم 2مگابایت میگیرم ماهی 10 گیگ. Speed Download زیره 450 کیلوبایت نمیره. آپلود هم 60 کیلو بایت. مودم هم Pattom هست . پیش شماره 723 . یک خط دیگه هم داشتم پیش شماره 730. ماله یکی از دوستام هم 830 یا 820 بود اونم هیچ مشکلی نداشت. شبانه هم قبل از اینکه بریم زیره نظر تهران 120 کیلو بایت بود. الان شبانم با روزانه یکیه. 450 تا 600 کبلوبایت.منکه واقا راضیم. شبانه هم Auto وصل میشه نیازی به خاموش و روشن کردن مودم نیست این پاسخ رو زدم که همه از سر در گمی بیان بیرون. جای هیچ شک و نگرانی نیست. البته اگه ای دی اس ال عالی می خاین. درود بر آسیاتک ......

SNOW PATROL
31-07-2013, 22:55
درود به همه شیرازی های عزیز من به شخصه کسی هستم که 13 ساله از اینترنت استفاده می کنم. از زمانی که دیال آپ با اسپید 2 کیلوبایت بود تا حالا که ای دی اس ال دارم. کله این شرکتا همه تبلیغ هستن. اگه یه ای دی اس ال قوی میخاین با امکانات زیاد و پشتیبانی قوی و بدون قطعی آسیاتک رو معرفی میکنم.3 ساله آسیاتک دارم در کل 2 با قطعی داشتم اونم به خاطر مخابرات بود . پینگ نسبتا عالی و سرعت بسیار بالا. Download Steram : 6244 Upload Sttream : 755 همیشه هم 2مگابایت میگیرم ماهی 10 گیگ. Speed Download زیره 450 کیلوبایت نمیره. آپلود هم 60 کیلو بایت. مودم هم Pattom هست . پیش شماره 723 . یک خط دیگه هم داشتم پیش شماره 730. ماله یکی از دوستام هم 830 یا 820 بود اونم هیچ مشکلی نداشت. شبانه هم قبل از اینکه بریم زیره نظر تهران 120 کیلو بایت بود. الان شبانم با روزانه یکیه. 450 تا 600 کبلوبایت.منکه واقا راضیم. شبانه هم Auto وصل میشه نیازی به خاموش و روشن کردن مودم نیست این پاسخ رو زدم که همه از سر در گمی بیان بیرون. جای هیچ شک و نگرانی نیست. البته اگه ای دی اس ال عالی می خاین. درود بر آسیاتک ......

برو عزیزم این حنا ها دیگه رنگی نداره
برجی 50 تومن پول میدم سرعت دانلودم 30 هست 80 درصد هم تایم اوت دارم پینگ گوگل هم 600 هست پشتیبانی هم میگه همینه که هست اگه نمیخوای جمعش کن ما برای کسی دعوتنامه نفرستادیم !!!!!

ادم با تلگراف یه فایلی رو دانلود کنه سرعتش بیشتر از این خراب شده اسیاتک هست

TAPATALK

ess_1362
31-07-2013, 23:21
منم با آسیا تک مشکل دارم
همیشه که پبنگش بالاست(من به پینگش کاری ندارم)
تایم اوت که خدا انشااله زیادترش کنه همین الان 6 بار سایت amd را خواستم باز کنم آخرش نتونست منم یک فحش دادم بی خیال شدم(ضمن پوزش)
سرعتشم که برای 1 مگ نا محدود حدود 30-40 هست دانلود
حالا شما چطوزی از راه نرسیده میگی عالیه؟!

ahriman323
31-07-2013, 23:28
اسیاتک افتضاح شده!

پست تبلیغاتی تابلو هست همین امروز هم ثبت نام شده!

اسیا تک این روزها دوحالت داره:
1-پینگ کم تایم اوت زیاد
2-پینگ بالا تایم اوت کم

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

bhrooz555
31-07-2013, 23:32
من دوستم آسیاتک نامحدود داره میگه هیچ مشکلی نداره و وضعیت پینگش هم خوبه:n20:من که میخوام بیام آسیاتک هم ارزونتره هم باکیفیت

Rhodes
31-07-2013, 23:57
دوستان وضعیت خط چه طوره ؟

ahriman323
01-08-2013, 00:06
بدنیست
10 مگ بستن برات!دانلود را!کمترش کنن بهتره! مقادیر مربوط به دانلود خیلی جالب نیست
crc هم فکر کنم باید صفر باشه مطلوبش! خطایی چیزی رخ داده احتمالا

arashsard
01-08-2013, 00:07

شما وابسته به کدوم گروه و جناحی ؟؟؟ اولین پست ... تاریخ 2013 ... همه چیت مشکوکه ... :n13: من خودم از اولین ناراضبان آسیاتر بودم و زودتر از همه تخلیه زدم... تازه اون زمان در مقابل الان زمین تا آسمون تفاوته ... نابود شده .... تستای دوستان توو صفحه

هست... دلیل این همه کاهش سرعت هم معلومه ... شرکتی که ظرفیت این همه یوزر رو نداره خب گ ه میخوره میاد این همه تبلیغ میکنه یوزر میگیره :n21:

and-roid2
01-08-2013, 00:09
بدنیست
10 مگ بستن برات!دانلود را!کمترش کنن بهتره! مقادیر مربوط به دانلود خیلی جالب نیست

مسعود جان بد نیست؟!
با این سرعتی که گرفته خیلی وضعیتش عالیه!!

البته اگر ایشون خطش فیبر نوری باشه وضعیتش یه مقدار جالب نیست و گرنه اگر خط معمولی باشه به نظرم من خیلی عالیه.

MW_ARDEN
01-08-2013, 00:41

یا علی! نامحدود بعد 10 مگ؟؟؟؟ یا محدوده؟ :n13:

Armin.Computer
01-08-2013, 01:14
اسیاتک افتضاح شده!

پست تبلیغاتی تابلو هست همین امروز هم ثبت نام شده!

اسیا تک این روزها دوحالت داره:
1-پینگ کم تایم اوت زیاد
2-پینگ بالا تایم اوت کم

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اینکه همش تایم اوت هست!
یا تایم اوته پینگ پایینه یا پینگ بالا بدون تایم اوت

Ehsanx13
01-08-2013, 03:55
امروز بعد از 2 ماه استفاده از اینترنت 20نت زنگ زدم پشتیبانی برای لغو درخواست جمع آوری دراومده میگه اصلا مگه خط شما رانژه شده ؟!؟!؟!؟ :n19:
میگم بابا من 2 ماهه دارم استفاده میکنم میگه ولی اینجا چیزی ثبت نشده !!!
خودمم وقتی با 2020 تماس میگیرم میگه درخواست برای رانژه خط شما در حال بررسی است !!!
حالا قرار شده فردا صبح که مسول فنیشون میاد زنگ بزنم که خطو برام رانژه کنن :n04: فقط موندم رو خطی که رانژه نشده چجوری 2 ماهه دارم اینترنت میگیرم :n13: به خدا خودشونم نمیدونن چیکار میکنن ! حالا یه چیز جالب اینکه 2 هفته پیش که قبض تلفن اومد هیچ هزینه ای بابت اینترنت ننوشته بود !!!
حالا من موندم چیکار کنم !؟ الان یعنی خط من رانژه شده ؟ نشده ؟ وانمود میکنه شده ؟ از شانس بد اون کد پیگیریم اشتباهی از تو گوشیم پاکش کردم که حالا یه خاکی تو سرم کنم !

iranzaminn
01-08-2013, 05:44
دوستانی که قصد دارن بیان آسیاتک بهتره از اوضاعش خبر داشه باشن!
من 512 میگیرم ازشون....10 گیگ در ماه...3 ماهه....چیزی حدود 90 تومان هست!!!
سرعت روزانه در حدود 250 کیلوبایت هست و شبانه فیکس 64....شبانه رو هم یک ماهی هست کم کردن و الان 1 تا 8 هست....قبلا تا 9 بود!!!!
از لحاظ پینگ هم که وضعیت وحشتناک هست.....ساعت 6 صبح پینگ 280....290 هست.....ظهر این پینگ تا 1200 هم ممکنه بالا بره ولی نرمالش 700...800 هست!!!!
قبلا که زیر نظر خود شیراز بود در بعضی از اعیاد پهنای باند هدیه میداد اما از وقتی رفته زیره نظر تهران یک مگ هم هدیه نداده!!!!
قطعی هم تقریبا هفته ای یکی دوبار رو داره!!!!
و از همه بدتر وضعیت پشتیبانی هست!!! هر موقع زنگ میزنی 7...8 نفر پشت خط هستن و باید چیزی حدود 15 تا 20 دقیقه پشت خط بمونی تا نوبتت بشه....اونوقت کی جواب میده؟؟؟ یه نفر که قربون گاو نه میدونه پینگ چیه نه لتنسی نه پکت لاس و..... فقط میگه مشکلی نداریم و نهایت راه حلش اینه که مودم رو خاموش کن من نت شما رو ریست میکنم اگه درست نشد دوباره زنگ بزن !!!!!:n08:که همه در این مرحله پشیمون میشن!!!!

اینا نظر شخصی نبود....تجربه هایی هست که تو این 2 سال با آسیاتک داشتم....قبلا شرکت خوبی بود و الان چند ماهی هست بهشون فرصت دادم درست شن ولی مثل اینکه امکانش نیست....من که تصمیم دارم خط رو جمع آوری کنم برم یه شرکت که سرش به تنش میارزه!

Ali-ss
01-08-2013, 09:27
صبح زنگ زدم می گم من مشکل باز نشدن سایت ها دارم میگه الان که خاموشی!! می گم سایت تابناک الان باز کرد کجا خاموشم!!؟

می گه در سرچ استارت تایپ کن cmd می گم خسته نباشی همین حالا 4 تا پینگ جلوم بازه می گه به یاهو پینگ بگیر 4 تا خط چی جواب می ده!؟ میگم مشکل دی ان اس نیست می گه نه چون ریپلی داری از یاهو مشکل دی ان اس نیست!! پس مشکل عمته؟!

در ضمن افزایش پهنای باند رو هم تایید کرد

Rhodes
01-08-2013, 09:55
بدنیست

مسعود جان بد نیست؟!
با این سرعتی که گرفته خیلی وضعیتش عالیه!!

البته اگر ایشون خطش فیبر نوری باشه وضعیتش یه مقدار جالب نیست و گرنه اگر خط معمولی باشه به نظرم من خیلی عالیه.

یا علی! نامحدود بعد 10 مگ؟؟؟؟ یا محدوده؟ :n13:

خط عادی هست و سرویس هم 512 نامحدود !! سرعت روی 62 فیکسه ولی از downloademan.com روی 1200 هست ...
من جلوی راه مودم تا پریز تلفن اسپلیتر نذاشتم ! عیب داره ؟!
یه چیز عجیب برام اینه که اصلا تایم اوت نداره !!
همین الان :
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

and-roid2
01-08-2013, 10:02
خط عادی هست و سرویس هم 512 نامحدود !! سرعت روی 62 فیکسه ولی از downloademan.com روی 1200 هست ...
همین الان :

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

دوست عزیز با این حساب وضعیت خطت خیلی خوبه.
در مورد این سایتی هم که میگید بالای 1200 دانلود دارید سرورهاش داخل ایرانه.از سایت های دیگه مانند: دانلود ها و سافگذر هم تست بکنید به همین صورته؟
در مورد اسپلیتر هم بگم زمانی که میخوای از مودم + تلفن همزمان اسنفاده کنی نیاز بهش داری وگرنه اگر خطت فقط برای اینترنت هست نیازی به اسپلیتر نداری.
شما از کدوم شرکت اینترنت میگیرید؟
ادرس سایتش؟

Rhodes
01-08-2013, 11:04
دوست عزیز با این حساب وضعیت خطت خیلی خوبه.
در مورد این سایتی هم که میگید بالای 1200 دانلود دارید سرورهاش داخل ایرانه.از سایت های دیگه مانند: دانلود ها و سافگذر هم تست بکنید به همین صورته؟
در مورد اسپلیتر هم بگم زمانی که میخوای از مودم + تلفن همزمان اسنفاده کنی نیاز بهش داری وگرنه اگر خطت فقط برای اینترنت هست نیازی به اسپلیتر نداری.
شما از کدوم شرکت اینترنت میگیرید؟
ادرس سایتش؟

نه متاسفانه از سافت گذر - میهن دانلود - اسان دانلود - دانلود ها سرعتم همون 62 هست ...

من از مخابرات فارس:n02: سرویس میگیرم ...
bistnet.ir

bhrooz555
01-08-2013, 11:28
آخه مگه ملت چه قدر نرم افزار میخوان دانلود کنند من خودم به شخصه هیچ نیازی به downloademan.com سافتگذر و غیره ندارم شاید ماهی دو بار برا آپدیت چند تا نرم افزار سری به این جور سایتها بزنم و بیشتر فیلم و آهنگ و بازی دانلود میکنم همون سرعت 1 مگ 1 به 8 هم برام کافیه البته اگه 2 مگ باشه که عالیه ولی الان قیمتش بالاست

mars1920
01-08-2013, 12:31
نه متاسفانه از سافت گذر - میهن دانلود - اسان دانلود - دانلود ها سرعتم همون 62 هست ...

من از مخابرات فارس سرویس میگیرم ...
bistnet.ir
تایید میشه
فیلم آواتار فول HD هم داره 24 گیگ خیلی باحاله دانلودش کردم دیشب 6 طول کشید.

mohammad2O
01-08-2013, 12:39

من از مخابرات فارس:n02: سرویس میگیرم ...
bistnet.ir
مال من هم درست شده ولی
مال من اپدیتم روی 1 مگ بستم پهنای باند هم روی 2مگ خیلی حال میده

arashsard
01-08-2013, 13:00
همین الان :

شما isp name با بقیه فرق میکنه ... بقیه دوستان information technology میزنه .... دلیلش صد در صد همینه ... احتملا یوزرای جدید روی پورتای جدید میندازن ...

mohammad2O
01-08-2013, 13:29
شما isp name با بقیه فرق میکنه ... بقیه دوستان information technology میزنه .... دلیلش صد در صد همینه ... احتملا یوزرای جدید روی پورتای جدید میندازن ...
نه مال منم همینه

Rhodes
01-08-2013, 13:35
حالا بیاید به مدیر این ساته پیام بدیم حداقل 4 تا انیمیشن خوب و بازی بزاره....
من 4 تا انیمیشن گرفتم ازش کیفیتش دی وی دی ریپ بود .. حال م بد شد ...
نمیشه از روی ای پیش ساتای مثل این رو پیدا کنیم ؟

irainian
01-08-2013, 13:41
مردشور صبا نت رو ببرن امروز زنگ زدم گفتم که پارس انلاین خط ها روی 9 مگابایت میبنده شما روی 8 نمیبندید بهش برخورد رفتم تو تنظیمات مودم دیدم از 6 مگابایت کرده تش 4 مگابایت سرعت هم تقریبا نزدیک به نصف شده زنگ زدم میگه همینی که هست مشکل داری شنبه زنگ بزن خطط رو جمع آوری کن گفتم باشه

mohammad2O
01-08-2013, 15:51
حالا بیاید به مدیر این ساته پیام بدیم حداقل 4 تا انیمیشن خوب و بازی بزاره....
من 4 تا انیمیشن گرفتم ازش کیفیتش دی وی دی ریپ بود .. حال م بد شد ...
نمیشه از روی ای پیش ساتای مثل این رو پیدا کنیم ؟
اینو دانلود کن کیفیتش 1080 هست

ahriman323
01-08-2013, 16:01
اسیاتک هم اکنون!

bluetoothm
01-08-2013, 17:30
اینو دانلود کن کیفیتش 1080 هست
نمی دونم این سایت اعجوبه رو می تونیم مشابه اش (سرعت)پیدا کنیم یا نه؟ و یه سوال دیگه اینه که این سایت فقط به دوستان بیست نتی حال می ده یا isp های دیگر هم هیمن طور اند؟
یه چیز دیگه ip رو سرچ کردم تو کشور پرتغال درومد که تازه پینگش هم بالاست مثل سرعت دانلودش:n13:

Ehsanx13
01-08-2013, 17:47
بابا منم بیست نتم ! آخه چرا سرعت دانلودم نسبت به قبل هیچ تغییری نکرده ؟! از همین " سایت دانلود منم " مثل بقیه سایتا دانلود میکنم !
من سرویسمو از نامحدود به حجمی تغییر دادم . این نمیتونه دلیلش باشه ؟ کسایی که با سرعت 1 مگ دانلود میکنن همه نامحدود دارن ؟
من بدبخت کلا تو زندگی شانس ندارم !!!

ahriman323
01-08-2013, 18:43
اسیاتک هم اکنون!:n21:

Rhodes
01-08-2013, 18:49
دوستان کاش بشه سایتایی مثل این دانلودمن رو پیدا کرد !

میگم بیست نتی ها این چیه توی پنل : این دورشون خط کشیدم چیه ؟! اونی که سبزه دیروز 1700 بود الان شده این ! چیه هی میره بالا ؟!

Milad_Sky
01-08-2013, 19:09

میگم بیست نتی ها این چیه توی پنل : این دورشون خط کشیدم چیه ؟! اونی که سبزه دیروز 1700 بود الان شده این ! چیه هی میره بالا ؟!

دوست عزیز،صورتحساب هر دوره شما بصورت زیر محاسبه میشه
کسری از ماه که گذشته(همون که دورش کادر قرمز کشیدید)*قیمت واحد طرح انتخابی = مبلغ نهایی(کادر سبزرنگ)

0.08 *339008=27120

Rhodes
01-08-2013, 19:19
دوست عزیز،صورتحساب هر دوره شما بصورت زیر محاسبه میشه
کسری از ماه که گذشته(همون که دورش کادر قرمز کشیدید)*قیمت واحد طرح انتخابی = مبلغ نهایی(کادر سبزرنگ)

0.08 *339008=27120

اهان یعنی الان که از 8 تم نت من شروع شده به اندازه 8 روزش از 33 تومن ماهیانه روی قبض کم میشه ؟!

Milad_Sky
01-08-2013, 19:23
اهان یعنی الان که از 8 تم نت من شروع شده به اندازه 8 روزش از 33 تومن ماهیانه روی قبض کم میشه ؟!
بله دوست عزیز

mohammad2O
01-08-2013, 20:59

تا چند روز دیگه امارشو میگیرم ببینم سایت دیگه ای هست یا نه
شماره طرف که تو مرکز مخابراتی گرفتم
ازش امار میگیرم

mars1920
01-08-2013, 23:20
دوستان ۲۰۲۰ کسانی که درخواست جمع آوری دادن اینترنتشون قطع شد قبل از جمع آوری؟
چند روز بعد جمع شد
شما هم قبل جمع آوری اصلا از اینترنت استفاده نکردید یعنی مودم رو خاموش کردین؟

جالبه من ۱ مرداددرخواست جمع آوری دادم از سرویس هم استفاده می کردم
دوشنبه و چهارشنبه به بخش پشتیبانی تماس گرفتم خانومه گفت ۷تا۱۰ روز کاری
بعد ۴شنبه هم که تماس گرفتم گفت انشاالله شنبه
گفت درخواستتون ارسال شده اگه می خاید از مرکزتون پی گیری کنید
هیچ اشاره ای به اینکه چرا استفاده می کنی یا استفاده نکن از خطت نکردن
امشب دیدیم هیج سایتی رو باز نمی کنه
زنگ زدم پشتبانی می گه دخواست جمع آوری دادین ولی استفاده کردین لغو شده باید هیچ استفاده ای نمی کردین
گقتم نه توی سایتتون زدین نه همکاراتون چیزی گفتن
گفت دوباره براتون ارسال می کنم ولی مودم رو خاموش کن استفاده نکن تا جمع بشه می گم خوب نمی شه فردا شب ارسال کنین گفت نه
منم دارم استفاده می کنم تا فردا شب که خودم باز درخواست اعلام کنم
توی سایت زده جمع آوری درخواست شد

چیکار کنم حالا؟
استفاده کنم یا نه!
مودم خاموش کنم
:n19:
والا موندیم
اگه نمی خاین خوب اینترنت قطع کنین
:n13:

mohammadkj
02-08-2013, 00:21
آسیاتر بازم تر زده :grrr::grrr::grrr::grrr::grrr::grrr:
بچه ها دیگه چه شرکتی روی فیبر نوری سرویس میده ؟

reza2kn
02-08-2013, 00:25
سلام به همه دوستان عزیز.
راجع به اون سایت دانلودمن ، سایت های دیگه ای رو که روی اون سرور هست رو پیدا کردم.
عزیران مخابراتی یه تست کنن ببینن از بقیه این سایت ها هم سرعت بالاست؟

atadownload.org ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
atanetco.com ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
atanews.ir ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
doctornet.ir ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
downloademan.com ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
eshraghanimation.com ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
eshraghfilm.com ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
gamedown.ir ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
group360.ir ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
support.pishgaman.us ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

الانم من خطم تو رانژه شاتله ، میخوام 512 نامحدود از مخابرات بگیرم گفتن که اول باید اونو از رانژه دربیاری بعدم چون مرکز مدرس هستین 7 تا 10 روز طول میکشه! :(
حالا از شنبه اقدام کنیم ببینبم چی میشه.
موفق باشید :n02:

ahriman323
02-08-2013, 00:25
آسیاتر بازم تر زده :grrr::grrr::grrr::grrr::grrr::grrr:
بچه ها دیگه چه شرکتی روی فیبر نوری سرویس میده ؟
مخابرات
اره ری ده بد رقم

ahriman323
02-08-2013, 00:28
سلام به همه دوستان عزیز.
راجع به اون سایت دانلودمن ، سایت های دیگه ای رو که روی اون سرور هست رو پیدا کردم.

atadownload.org ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
atanetco.com ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
atanews.ir ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
doctornet.ir ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
downloademan.com ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
eshraghanimation.com ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
eshraghfilm.com ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
gamedown.ir ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
group360.ir ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
support.pishgaman.us ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

الانم من خطم تو رانژه شاتله ، میخوام 512 نامحدود از مخابرات بگیرم گفتن که اول باید اونو از رانژه دربیاری بعدم چون مرکز مدرس هستین 7 تا 10 روز طول میکشه! :(
10 تا 12 روز برای جمع اوری یا رانژه؟ کی گفته؟
چک کردید مخابرات پورت خالی داشت؟
اخه من 740 ام پورت خالی نداره!

bluetoothm
02-08-2013, 00:41
دوستان ۲۰۲۰ کسانی که درخواست جمع آوری دادن اینترنتشون قطع شد قبل از جمع آوری؟
چند روز بعد جمع شد
شما هم قبل جمع آوری اصلا از اینترنت استفاده نکردید یعنی مودم رو خاموش کردین؟

جالبه من ۱ مرداددرخواست جمع آوری دادم از سرویس هم استفاده می کردم
دوشنبه و چهارشنبه به بخش پشتیبانی تماس گرفتم خانومه گفت ۷تا۱۰ روز کاری
بعد ۴شنبه هم که تماس گرفتم گفت انشاالله شنبه
گفت درخواستتون ارسال شده اگه می خاید از مرکزتون پی گیری کنید
هیچ اشاره ای به اینکه چرا استفاده می کنی یا استفاده نکن از خطت نکردن
امشب دیدیم هیج سایتی رو باز نمی کنه
زنگ زدم پشتبانی می گه دخواست جمع آوری دادین ولی استفاده کردین لغو شده باید هیچ استفاده ای نمی کردین
گقتم نه توی سایتتون زدین نه همکاراتون چیزی گفتن
گفت دوباره براتون ارسال می کنم ولی مودم رو خاموش کن استفاده نکن تا جمع بشه می گم خوب نمی شه فردا شب ارسال کنین گفت نه
منم دارم استفاده می کنم تا فردا شب که خودم باز درخواست اعلام کنم
توی سایت زده جمع آوری درخواست شد

چیکار کنم حالا؟
استفاده کنم یا نه!
مودم خاموش کنم
:n19:
والا موندیم
اگه نمی خاین خوب اینترنت قطع کنین
:n13:
دوست عزیز تقریبا 1 ساله مشتری شون هستم تو این 1 سال طی 3 زلزله شدید کیفیتشون به شدت افت کرد و من هم 3 بارشو جمع اوری کردم اما وقتی یک دور زدم دیدم هنوز این بهتره :حالا اینو گفتم تا بگم از کجا به کجا رسیدند:
مراحل جمع اوری در دوره های مختلف:
1-شب ساعت 1 درخواست جمع اوری دادم فرداش تماس گرفتند و دلیل اینکه چرا درخواست دادم 1 ساعت بعدش قطع شد(نداشتن اینترنت شبانه)
2-درخواست دادم بعد از سه روز تماس گرفتند و دلیلش رو پرسیدند(افت کیفیت و بستن سرعت واقعی برای سرویس های حجمی)
3-درخواست دادم بعد از 3 هفته تماس گرفتند (تو این مدت هم به صورت عادی استفاده می کردم و در سایت هم درخواست جمع اوری رو زده بودند دیگه خودم هم داشت یادم می رفت که درخواست دادم)این بار دیگه نپرسیدند دلیلش هم کلاه برداری محض بود
امیدوارم تجربه من برات جواب باشه

ahriman323
02-08-2013, 01:03
اسیاتک هم اکنون!:n21:

reza2kn
02-08-2013, 01:06
10 تا 12 روز برای جمع اوری یا رانژه؟ کی گفته؟
چک کردید مخابرات پورت خالی داشت؟
اخه من 740 ام پورت خالی نداره!

نه دوست عزیز.
اول که گفتم 7 تا 10 روز ، بعد از اونم گفت که وقتی که از رانژه شاتل درآوردی ، تموم شد، این مقدار طول میکشه تا رانژه مخابرات بشه چون مرکز مدرس نمیدونم سیم رانژش کمه و امکانات نداره و این چرتت و پرتا..

والا نمیدونم چیکار کنم! واقعا گیج شدم!
از یه طرف میخام این شاتل لعنتی رو بذارم کنار و وقتی دارم ماهی 30 تومن برای اینترنت نامحدود پول میدم ، واقعا نامحدود باشه ، از یه طرفم خیلیا میگن طرف مخابرات نرو و این حرفا....

واقعا نمیدونم چیکار کنم. مبین نت اینا هم حتی سرویس نامحدود درست حسابی مقرون بصرفه ندارن :|

موفق باشید:n02:

Rhodes
02-08-2013, 01:31
سلام به همه دوستان عزیز.

همش تست شد .. هیچی ...

تا حالا dota به این راحتی بازی نکرده بودم... دمشون گرم ... ولی تا این 1.8 گیگ اپدیت شد مرد....هی قطع میشد .. با سرور dota مشکل داره مث که ...

این ععدش عوض شد !! یعنی این 33 تومن رو به 30 روز ماه تقسیم کرده بعد هر روزی که میگذره بهش اضافه میکنه ؟!
الان 3 روز گذشته 3 در 1100 میشه 3300

ahriman323
02-08-2013, 01:40
نه دوست عزیز.
اول که گفتم 7 تا 10 روز ، بعد از اونم گفت که وقتی که از رانژه شاتل درآوردی ، تموم شد، این مقدار طول میکشه تا رانژه مخابرات بشه چون مرکز مدرس نمیدونم سیم رانژش کمه و امکانات نداره و این چرتت و پرتا..

والا نمیدونم چیکار کنم! واقعا گیج شدم!
از یه طرف میخام این شاتل لعنتی رو بذارم کنار و وقتی دارم ماهی 30 تومن برای اینترنت نامحدود پول میدم ، واقعا نامحدود باشه ، از یه طرفم خیلیا میگن طرف مخابرات نرو و این حرفا....

واقعا نمیدونم چیکار کنم. مبین نت اینا هم حتی سرویس نامحدود درست حسابی مقرون بصرفه ندارن :|

7تا 10 روز برای جمع اوری؟ دروغ گفته شاتل!نامه را حضوری برو از شاتل بگیر ببر مرکز مخابرات سریعتر کارت میشه شاتل شاید زود نفرسته بخواد اذیت کنه اون همایون ... و بهشتی ...

پیش شمارت چنده؟

مخابرات نامحدودش سرعت واقعی میده و مثل شاتل نیست که محدودیت داشته باشه یا سرعت سرویس های 6 ماه اش که شبانه رایگان داره را محدود کنه!

9527
02-08-2013, 01:41
برو عزیزم این حنا ها دیگه رنگی نداره
برجی 50 تومن پول میدم سرعت دانلودم 30 هست 80 درصد هم تایم اوت دارم پینگ گوگل هم 600 هست پشتیبانی هم میگه همینه که هست اگه نمیخوای جمعش کن ما برای کسی دعوتنامه نفرستادیم !!!!!

ادم با تلگراف یه فایلی رو دانلود کنه سرعتش بیشتر از این خراب شده اسیاتک هست

TAPATALK

دوست عزیز اولا من نه آسیاتک ماله بابامه نه من واسم صرفی داره . دوما من می خاستم یه خط دیگرو رانژه کنم یه سرچ کردم دیدم بله همه دارن مینالن از بقیه شرکتا. سوما شما حتما سرویس نامحدود گرفتی که این مشکل رو داری. سرویس های حجمی سرعت فوق آلاده ای داره.من مشتری ثابت هستم ماهانه بالای 50 گیگ حجم میگیرم. سرویس نا محدود خاستم بگیرم گفت نگیر به درد شما نمی خوره گفتم چطور مگه بهم گفت شیر 1 به 10 هست.سرعت دانلود ممکنه 2 کیلوبایت هم بشه.حاضرم واسه رو کم کنی هم شده تم بدم بیای تو پی سی من سرعت رو ببینی.با گذاشتن عکس هم فکر نکنم شما بازم باورت بهشه. بنده از عرفان رایانه گرفتم که نمایندگی خیلی از شرکتا هست. داخل ملاصدرا کناره گنجینه هنر .طبقه اول. پیش شماره خطم هم که گفتم چند بوده.من فقط این پست رو دادم که بقیه از سر در گمی بیان بیرون. من 4 ساله از آسیاتک استفاده می کنم.هیچ مشکلی هم تا الان نداشتم.این کله حرفای من بود. حالا شما دوست داری از یه جا دیگه بگیر.من که شما رو مجبور نکردم. فقط قصدم راهنمایی بود. اینم سرویس منه همیشه همینو میگیرم ((( (2048) - اینترنت پرسرعت کیمیا 10 گیگ در ماه (1 تا 8صبح رايگان) (379000 ريال + آبونمان) ))) اینم پیش شمارمه 732 - 731 پسر عموم هم بولوار مدرس هست با پیش شماره 724 اونم هیچ مشکلی نداره. بازم میگم سرویس های نا محدود به هییییییییییییییییییچ عنوان نگیرید . حتی اگه مفتی بهتون دادن. فقط حجمی البته اگه سرعت واستون مهمه.

mohammadkj
02-08-2013, 10:06
دوست عزیز اولا من نه آسیاتک ماله بابامه نه من واسم صرفی داره . دوما من می خاستم یه خط دیگرو رانژه کنم یه سرچ کردم دیدم بله همه دارن مینالن از بقیه شرکتا. سوما شما حتما سرویس نامحدود گرفتی که این مشکل رو داری. سرویس های حجمی سرعت فوق آلاده ای داره.من مشتری ثابت هستم ماهانه بالای 50 گیگ حجم میگیرم. سرویس نا محدود خاستم بگیرم گفت نگیر به درد شما نمی خوره گفتم چطور مگه بهم گفت شیر 1 به 10 هست.سرعت دانلود ممکنه 2 کیلوبایت هم بشه.حاضرم واسه رو کم کنی هم شده تم بدم بیای تو پی سی من سرعت رو ببینی.با گذاشتن عکس هم فکر نکنم شما بازم باورت بهشه. بنده از عرفان رایانه گرفتم که نمایندگی خیلی از شرکتا هست. داخل ملاصدرا کناره گنجینه هنر .طبقه اول. پیش شماره خطم هم که گفتم چند بوده.من فقط این پست رو دادم که بقیه از سر در گمی بیان بیرون. من 4 ساله از آسیاتک استفاده می کنم.هیچ مشکلی هم تا الان نداشتم.این کله حرفای من بود. حالا شما دوست داری از یه جا دیگه بگیر.من که شما رو مجبور نکردم. فقط قصدم راهنمایی بود. اینم سرویس منه همیشه همینو میگیرم ((( (2048) - اینترنت پرسرعت کیمیا 10 گیگ در ماه (1 تا 8صبح رايگان) (379000 ريال + آبونمان) ))) اینم پیش شمارمه 732 - 731 پسر عموم هم بولوار مدرس هست با پیش شماره 724 اونم هیچ مشکلی نداره. بازم میگم سرویس های نا محدود به هییییییییییییییییییچ عنوان نگیرید . حتی اگه مفتی بهتون دادن. فقط حجمی البته اگه سرعت واستون مهمه.

بابا جون منم 1 مگ حجمی دارم سرعت شبانه هم 40 هست قطعی هاش که بماند :n02::n02:

arashsard
02-08-2013, 10:29
7تا 10 روز برای جمع اوری؟

اینا دست پیشو میگیرن که پس نیوفتن

arashsard
02-08-2013, 10:32

شما یه تست از اسپید تست با سرور اروپا و آمریکا بزار .... ما باورمون میهههشه....:n02:

Milad_Sky
02-08-2013, 10:43
همش تست شد .. هیچی ...

تا حالا dota به این راحتی بازی نکرده بودم... دمشون گرم ... ولی تا این 1.8 گیگ اپدیت شد مرد....هی قطع میشد .. با سرور dota مشکل داره مث که ...

این ععدش عوض شد !! یعنی این 33 تومن رو به 30 روز ماه تقسیم کرده بعد هر روزی که میگذره بهش اضافه میکنه ؟!
الان 3 روز گذشته 3 در 1100 میشه 3300

دوست عزیز،من که فرمول محاسبه اش رو بهت گفتم!!
واسه شما که نامحدود داری،بهترین روش محاسبه همونی هست که گفتم
تعداد*قیمت واحد = مبلغ

Ali-ss
02-08-2013, 10:54
گوش شیطون کر سه روزه هیچ تایم اوتی ندارم بازی بدون کوچکترین لگ انجام می شه !

یعنی می شه این روزهای خوب تموم نشه هیچ وقت؟

reza2kn
02-08-2013, 11:00
7تا 10 روز برای جمع اوری؟ دروغ گفته شاتل!نامه را حضوری برو از شاتل بگیر ببر مرکز مخابرات سریعتر کارت میشه شاتل شاید زود نفرسته بخواد اذیت کنه اون همایون ... و بهشتی ...

پیش شمارت چنده؟

مخابرات نامحدودش سرعت واقعی میده و مثل شاتل نیست که محدودیت داشته باشه یا سرعت سرویس های 6 ماه اش که شبانه رایگان داره را محدود کنه!

عجبا!!
عزیز تو کدوم باغی شما؟ :دی
میگم زنگ زدم مخابرات ، گفتن اول از همه خط رو از رانژه شاتل دربیار ،
بعد برای راه اندازی سرویس مخابرات مدت 7 تا 10 روز طول میکشه چون تو مرکز مدرس هستی!

آره. شاید همین کار رو کردم. شنبه میرم پیش شاتل ببینم چی میشه.
اون اپراتور مخابرات هم بهم گفت به شاتل بگو میخوام از یه جا دیگه سرویس بگیرم که پرتت رو باز نگه دارن یا همچین چیزی. از یه طرف حال میده بعد سه سال و اندی برم بشون بگم دارم میرم یه جا دیگه :n10: ، از یه طرفم ممکنه لج کنن.
ممنون.

ماجرای این چیزی که برای دوستمون کنتور میندازه رو هم متوجه نشدم. فقط برای دونستن اینه که بدونی چقدر مصرف کردی و هزینش چقدر شده؟ از اون ماهی 33 تومن که بیشتر نمیشه؟
موفق باشید.:n02:

arashsard
02-08-2013, 11:20
عجبا!!
بعد برای راه اندازی سرویس مخابرات مدت 7 تا 10 روز طول میکشه چون تو مرکز مدرس هستی!

اون اپراتور مخابرات هم بهم گفت به شاتل بگو میخوام از یه جا دیگه سرویس بگیرم که پرتت رو باز نگه دارن یا همچین چیزی. از یه طرف حال میده بعد سه سال و اندی برم بشون بگم دارم میرم یه جا دیگه :n10: ، از یه طرفم ممکنه لج کنن.
ممنون.

ماجرای این چیزی که برای دوستمون کنتور میندازه رو هم متوجه نشدم. فقط برای دونستن اینه که بدونی چقدر مصرف کردی و هزینش چقدر شده؟ از اون ماهی 33 تومن که بیشتر نمیشه؟

به نظرم برو یخه شاتل رو بگیر.... برو یخه همایونو بگیر ول نکن .... برو تهدیدشون بکن ... اینجور کارتو راه نمیندازن ....

reza2kn
02-08-2013, 12:55
به نظرم برو یخه شاتل رو بگیر.... برو یخه همایونو بگیر ول نکن .... برو تهدیدشون بکن ... اینجور کارتو راه نمیندازن ....

تهدید به چی؟ :n13:

arashsard
02-08-2013, 14:07

شکایت به تنظیم مقرارات رادیویی... برو بس بشین دم شاتل تکون نخور تا کارت راه بندازن...

reza2kn
02-08-2013, 14:53
شکایت به تنظیم مقرارات رادیویی... برو بس بشین دم شاتل تکون نخور تا کارت راه بندازن...

عجب!
هنوز چیزی نگفتن که بخوام شکایت یا نهدیدی بکنم!
میرم میگم میخوام جمع آوری بشه و اگه هم به دست خودتون بیشتر طول میکشه نامه رو بدین به خودم میبرم مخابرات.
اگه خواستن اذیت کنن یه حرکتی میزنیم.

ahriman323
02-08-2013, 15:52
عجبا!!

ممنون.

باغ اسیاتک
از دست این اسیاتک اعصاب نگذاشته برامون روان پریشمون کرده!

عجب!
هنوز چیزی نگفتن که بخوام شکایت یا نهدیدی بکنم!
میرم میگم میخوام جمع آوری بشه و اگه هم به دست خودتون بیشتر طول میکشه نامه رو بدین به خودم میبرم مخابرات.
اگه خواستن اذیت کنن یه حرکتی میزنیم.

اقا برو به همایون بگو همون که دو سال پیش تابلو شرکتت را کنید گفته اگه جمع اوری نکنی میام ایندفعه خودتو میکنم میبرم!
بگو همون که تنظیم مقررات /فرمانداری/اداره بازرگانی/تعزیرات شکایت کرد سلام رسوند!

0935*118*0917

ahriman323
02-08-2013, 19:21
سگ تو روح اسیاتک با این سرویساش
فردا قرار شد پشتیبانی حضوری بیاد چک کنه!
زنگ زدم تهران گفت تا یک هفته دیگه درست میشه!
قبلش زنگ زدم شیراز میگه نه من الان دارم نگاه میکنم شما مشکل تایم اوت نداری!

Rhodes
02-08-2013, 19:38
هر چی فکرش میکنم نمیفهمم چرا اینقدر ماتریکس دزد بوده !
الان تو مخابرات هم راحت بازیم رو میکنم ! بدون لگ ! هم دانلودم رو میکنم ! هم وبگردی ....
:n02:

arashsard
02-08-2013, 19:54
گندشون بزنن افزایش پینگ دارم .... ای ر یدم سر در ای مملکت...

ahriman323
02-08-2013, 22:06
چه اسکول هایی هستند این پشتیبانی های اسیاتک تهران/شیراز که گاگول اند
الان زنگ زدم میگم تایم اوت شدید دارم
میگه شما سرویستون تموم شده
هر چی میگم باو من 3 روز برقراری موقت فعال کردم حالیش نمیشه میگه کش سیستم هست!:n08:

مدت اعتبار باقي مانده: -2 روز

من اینترنت وصلم اسکل اند به خدا!

اخر کار گفت من کاری از دستم بر نمیاد خداحافظ شما!:n02:

گندشون بزنن افزایش پینگ دارم .... ای ر یدم سر در ای مملکت...

خوبه تایم اوت نداری!

arashsard
02-08-2013, 22:32
خوبه تایم اوت نداری!

به امید خدا 3 4 تا مشتری دیگه اضافه بشه تایم اوتشم میاد ...

MW_ARDEN
02-08-2013, 23:40
هر چی فکرش میکنم نمیفهمم چرا اینقدر ماتریکس دزد بوده !
الان تو مخابرات هم راحت بازیم رو میکنم ! بدون لگ ! هم دانلودم رو میکنم ! هم وبگردی ....
:n02:
مسیر gateway مخابرات کجاس؟
های وبم مث که مثل ماتریس رفت از عمان بره، درسته ارش جان؟

arashsard
03-08-2013, 00:12
مسیر gateway مخابرات کجاس؟
های وبم مث که مثل ماتریس رفت از عمان بره، درسته ارش جان؟

آره یه 5 6 ساعتی رفته بود مسیر عمان .... یه 3 4 کیلو کم کردیم .... اما الان دوباره برگشت روو مسیر آذربایجان و پینگ 250 تا 300 ...

reza2kn
03-08-2013, 07:36
امروز دوباره زنگ زدم مخابرات گفت پورت خالی نداریم و برو همچنان از شاتل سرویس بگیر تا پورت خالی باز شه :n03:
مجبورم همچنان یه مدت با شاتل باشم تا پورت باز شه :|
شیطونه میگه برم به هرحال خط رو از رانژه شاتل دربیارم که دیگه وقتی پورت باز شد معطل اون نباشم و این مدت هم با نت گوشی سر کنم :n13:

Life24
03-08-2013, 09:01
مردشور صبا نت رو ببرن امروز زنگ زدم گفتم که پارس انلاین خط ها روی 9 مگابایت میبنده شما روی 8 نمیبندید بهش برخورد رفتم تو تنظیمات مودم دیدم از 6 مگابایت کرده تش 4 مگابایت سرعت هم تقریبا نزدیک به نصف شده زنگ زدم میگه همینی که هست مشکل داری شنبه زنگ بزن خطط رو جمع آوری کن گفتم باشه

سلام
این صحبت شما من رو یاد بحث حدود 6 سال پیش انداخت. متاسفانه صبانت اصلا احترام مشتری نگه نمی داره و طرز برخورد بلد نیستند.
قدیم هم همین طور حرف میزدند.

ahriman323
03-08-2013, 10:44
امروز دوباره زنگ زدم مخابرات گفت پورت خالی نداریم و برو همچنان از شاتل سرویس بگیر تا پورت خالی باز شه :n03:
مجبورم همچنان یه مدت با شاتل باشم تا پورت باز شه :|
شیطونه میگه برم به هرحال خط رو از رانژه شاتل دربیارم که دیگه وقتی پورت باز شد معطل اون نباشم و این مدت هم با نت گوشی سر کنم :n13:

پیش شمارت چنده عزیز؟
منم مرکز مدرسم

جاهای دیگه هم میتونی سرویس بگیری که
مثلا های وب

reza2kn
03-08-2013, 12:36
پیش شمارت چنده عزیز؟
منم مرکز مدرسم

جاهای دیگه هم میتونی سرویس بگیری که
مثلا های وب

740 ئه.
خوب سرویس نامحدود درست حسابی میخوام. های وب نامحدود مثل مخابرات داره؟

مووفق باشید:n02:

Ehsanx13
03-08-2013, 12:38
دوستان بیست نتی وضعیت خط شما هم مثل منه ؟:
snr رو یه نگاه بکنید :n04: !!!!!!!!!!!!!!
سرویسمم 2 مگ سراسری هست ! این چه وضعشه !؟ به پشتیبانیم که زنگ میزنم میگه وضعیت خط شما درسته !! نویز ندارین !!
در ضمن نمیدونم چرا شما میتونید از بعضی سایتا با سرعت 1 دانلود کنید ولی من هنوز دارم با سرعت معمولی دانلود میکنم !!!

ahriman323
03-08-2013, 13:00
740 ئه.
خوب سرویس نامحدود درست حسابی میخوام. های وب نامحدود مثل مخابرات داره؟

مووفق باشید:n02:
منم 740ام و پورت خالی حدود یک ماهی هست که فکر میکنم ندارن!
با چندین نفر در پشتیبانی صحبت کردم هر کدوم یه چیزی می گفتند! یکیشون میگفت یک هفته دیگه پورت اضاف میکنیم!
شاتل را جمع اوری نکن فعلا که اگه جمع اوری کردی فعلا فقط اسیاتک سرویس میده که نامحدودهاش سرعتش نصف واقعی هست سرعت 1024 اش 60 هست
چون فیبر نوری هست فقط اسیاتک و مخابرات سرویس میده که مخابرات فعلا پورت خالی نداره

دوستان بیست نتی وضعیت خط شما هم مثل منه ؟:
snr رو یه نگاه بکنید :n04: !!!!!!!!!!!!!!
سرویسمم 2 مگ سراسری هست ! این چه وضعشه !؟ به پشتیبانیم که زنگ میزنم میگه وضعیت خط شما درسته !! نویز ندارین !!
در ضمن نمیدونم چرا شما میتونید از بعضی سایتا با سرعت 1 دانلود کنید ولی من هنوز دارم با سرعت معمولی دانلود میکنم !!!
بگو داون استریمت را کم کنن!الان 9 مگ بستن کمش کنن به احتمال زیاد میزان سیگنالت زیاد میشه

reza2kn
03-08-2013, 14:06
منم 740ام و پورت خالی حدود یک ماهی هست که فکر میکنم ندارن!
با چندین نفر در پشتیبانی صحبت کردم هر کدوم یه چیزی می گفتند! یکیشون میگفت یک هفته دیگه پورت اضاف میکنیم!
شاتل را جمع اوری نکن فعلا که اگه جمع اوری کردی فعلا فقط اسیاتک سرویس میده که نامحدودهاش سرعتش نصف واقعی هست سرعت 1024 اش 60 هست
چون فیبر نوری هست فقط اسیاتک و مخابرات سرویس میده که مخابرات فعلا پورت خالی نداره

رفتم تو سایت های وب ، شمارم و زدم که بررسی کنم ببینم میتونم سرویس بگیرم یا نه ، گفت که آره میتونید.
دیدم تو سایتش هم چیز خاصی درباره این قانون "مصرف منصفانه" نزده ، زنگ زدم به پشتیبانی تهران ، گفت نه نامحدود 128 ما هیچ گونه محدودیتی نداره و هرچقدر بخواین میتونین دانلود کنین!
سرعتش رو هم گفت بستیم رو پهنای باند 512 ، سرعت دانلود اگه خط نویز نداشته باشه 64 هست.
بعدم یه حرکت خارجی زد خیلی خوشم اومد :دی
گفت یوزر پس دارین؟ گفتم نه هنوز کاری نکردم. گفت نه ساعت فلان شمارتون رو تو سایت وارد کردین ، براتون یوزر پس ساخته شده!! :n04:میتونین تو سایت وارد کنید و سرویس تون رو ثبت نام کنید و آنلاین هم پرداخت کنید! گفتم هم که یه جای دیگه گفتن پورت خالی نیست و اینا ، گفت نه ما با اونم مشکل نداریم و پورت آزاد داریم و نهایتا تا 72 ساعت کاری رانژه هم انجام میشه!
درکل از شیوه برخوردشون خوشم اومد و سایتشون هم خیلی جالب تر از مخابراته. شاید رفتم سمت اینا اگه مخابرات حالا حالا ها میخواد منتظر نگهم داره .
کسی تو شیراز از این های وب سرویس نامحدود نداره؟؟ مشکل خاصی دربارش ندارین؟؟

ahriman323
03-08-2013, 14:32
رفتم تو سایت های وب ، شمارم و زدم که بررسی کنم ببینم میتونم سرویس بگیرم یا نه ، گفت که آره میتونید.
دیدم تو سایتش هم چیز خاصی درباره این قانون "مصرف منصفانه" نزده ، زنگ زدم به پشتیبانی تهران ، گفت نه نامحدود 128 ما هیچ گونه محدودیتی نداره و هرچقدر بخواین میتونین دانلود کنین!
سرعتش رو هم گفت بستیم رو پهنای باند 512 ، سرعت دانلود اگه خط نویز نداشته باشه 64 هست.
گفت یوزر پس دارین؟ گفتم نه هنوز کاری نکردم. گفت نه ساعت فلان شمارتون رو تو سایت وارد کردین ، براتون یوزر پس ساخته شده!! :n04:میتونین تو سایت وارد کنید و سرویس تون رو ثبت نام کنید و آنلاین هم پرداخت کنید! گفتم هم که یه جای دیگه گفتن پورت خالی نیست و اینا ، گفت نه ما با اونم مشکل نداریم و پورت آزاد داریم و نهایتا تا 72 ساعت کاری رانژه هم انجام میشه!
درکل از شیوه برخوردشون خوشم اومد و سایتشون هم خیلی جالب تر از مخابراته. شاید رفتم سمت اینا اگه مخابرات حالا حالا ها میخواد منتظر نگهم داره .

های وب روی فیبر نوری سرویس نمیده
فیبر نوری فقط اسیاتک و مخابرات

reza2kn
03-08-2013, 14:52

شت!
زنگ زدم گفت که آره رو فیبر سرویس نمیدیم و اینا.
بعدش که قطع شد دوباره همون خانوم اپراتور اولیه زنگ زد گفت سلام آقای فلانی زنگ زدین قطع شد امری داشتین؟ :n08:
خیلی باحالن اینا بخدا! :n02:
شانس نداریم :n22:
شما مطمئنی کل مدرس فیبر نوری شده؟

ahriman323
03-08-2013, 15:03
شت!
زنگ زدم گفت که آره رو فیبر سرویس نمیدیم و اینا.
بعدش که قطع شد دوباره همون خانوم اپراتور اولیه زنگ زد گفت سلام آقای فلانی زنگ زدین قطع شد امری داشتین؟ :n08:
خیلی باحالن اینا بخدا! :n02:
شانس نداریم :n22:
شما مطمئنی کل مدرس فیبر نوری شده؟

فقط 740 فیبر هست

Armin.Computer
03-08-2013, 15:04

یعنی شما هم می تونید از مخابرات بگیرید و هم از آسیاتک؟

ahriman323
03-08-2013, 15:15
یعنی شما هم می تونید از مخابرات بگیرید و هم از آسیاتک؟
اره
مخابرات پورت خالی نداره

reza2kn
03-08-2013, 15:20
اره
مخابرات پورت خالی نداره

شما الان چندوقته منتظر باز شدن پورت خالی تو مخابرات هستی؟

arashsard
03-08-2013, 15:47

من نامحدودش امتحانی گرفتم .. سرویس 128 دانلود 12 تا 14 کیلو با 16 کانکشن ....

saurron
03-08-2013, 19:40
ظهر اسیاتر 2 ساعتی قطع بود. حالا اس ام اس اومده تا اطلاع ثانویه اینترنت شما قطع میباشد، فکر کنم 2_3 هفته میخوان قطعش کنن.
1_2 ماه دیگه داریم از اینجا میریم، تا اون موقع باید اسیاتر رو تحمل کنم.

mohammadkj
03-08-2013, 21:03
ظهر اسیاتر 2 ساعتی قطع بود. حالا اس ام اس اومده تا اطلاع ثانویه اینترنت شما قطع میباشد، فکر کنم 2_3 هفته میخوان قطعش کنن.
حالت معمولیش قطعه وای به الان که خودشون میگن قطعه :n09:

ahriman323
03-08-2013, 21:17
اره برای منم اومد/دیشب سرویسم تموم شد تمدید نکردم
الان وصله یا قطعه وضعیت پینگ و تایم اوت چطوره؟

دوستانی که مرکز مدرس هستند و از اسیاتک سرویس دارن الان وضعیت به چه صورته؟

ahriman323
03-08-2013, 21:19
اره برای منم اومد/من دیشب دوره ام تموم شد دیگه تمدید نکردم
الان قطعه هنوز؟
دوستانی که مرکز مدرس هستن و اسیاتک دارن الان سرویسشون وصل یا قطعه وضعیت پینگ و تایم اوت؟

SNOW PATROL
03-08-2013, 22:03
دوستان شبانه دومک اسیاتک
سرعت قرار داد یعنی 240 رو میده ؟

TAPATALK

ahriman323
03-08-2013, 23:02
دوستان شبانه دومک اسیاتک
سرعت قرار داد یعنی 240 رو میده ؟

TAPATALK
نه 1024 و 2048 در حال حاضر تفاوتی با هم ندارن
2048 بگیری انگار همون 1024 گرفتی
1024 هم بگیری انگار همون 2048 گرفتی:n02:

ahriman323
03-08-2013, 23:06
شما الان چندوقته منتظر باز شدن پورت خالی تو مخابرات هستی؟
حدود یک ماهی هست که فکر میکنم پورت خالی ندارن

saurron
03-08-2013, 23:42
اره برای منم اومد/دیشب سرویسم تموم شد تمدید نکردم
الان وصله یا قطعه وضعیت پینگ و تایم اوت چطوره؟

دوستانی که مرکز مدرس هستند و از اسیاتک سرویس دارن الان وضعیت به چه صورته؟
از بعد از ظهر وصله، امید وارم اس ام اس مربوط به قطعی ظهر بوده باشه نه اینکه باز بخواد به فنا بره

x_zarbat
04-08-2013, 12:13
اسیاتک قطعه مگر خلاقش ثابت بشه :)))))))

mohammadkj
04-08-2013, 13:00
اسیاتک قطعه مگر خلاقش ثابت بشه :)))))))

:n02::n02::n02::n02::n02:

ahriman323
04-08-2013, 17:27
دوره 1024 نامحدود ما تموم شد و بالاجبار دوباره 1024 10 گیگ اسیاتک تمدید کردم چون خط فیبر نوری هست و فقط اسیاتک و مخابرات سرویس میده که مخابرات هم یک ماهی هست که پورت خالی نداره! برای دوره بعد شانس بیارم پورت خالی پیدا بشه!

وضعیت همچنان اسفناک! پینگ بالا تایم اوت زیاد
تو انپاس شدیدم!

irainian
04-08-2013, 20:06
ببخشید من آخر نفهمیدم فیبر نوری الان چه مزیتی داره نسبت به خطوط معمولی؟

iranzaminn
04-08-2013, 20:27
ببخشید من آخر نفهمیدم فیبر نوری الان چه مزیتی داره نسبت به خطوط معمولی؟

در کشورهای پیشرفته باعث میشه که شما اینترنت و adsl پر سرعت تری رو بتونید بگیرین!!!
در ایران باعث میشه که شما از همون اینترنت و adsl معمولی هم محروم بشین!!!:n09:

MW_ARDEN
05-08-2013, 14:42
اقا چرا من هر دفعه که میخوام وارد سایت bistnet f بشم، این پیغام میاد بعد هی تکرار میشه؟؟؟

ahriman323
05-08-2013, 14:53
اقا چرا من هر دفعه که میخوام وارد سایت bistnet f بشم، این پیغام میاد بعد هی تکرار میشه؟؟؟
با مرورگر دیگه تست کن اگه نشد باید طبق تنظیماتی که گفته حافظه مرورگرت را افزایش بدی یا خالی کنی!

Rhodes
05-08-2013, 15:08

سرعت کم باعث همچین چیزی میشه ! من مردم تا تونستم با ایرانسل ثبت نامش کنم....

Ehsanx13
05-08-2013, 15:35
داداش تو تایم اوت نداری ؟ پینگت چقدره ؟ هنوزم از اون سایت با سرعت 1 مگ دانلود میکنی ؟ میشه یه عکس از status مدمت بزاری ؟
بیست نت واسه همه خوب شده واسه ما بدتر شده !

MW_ARDEN
05-08-2013, 20:42
دقیقا همینه!!! سایت مسخره ، مردشور تکنولوژیشو ببرن [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ahriman323
06-08-2013, 01:06
دقیقا همینه!!! سایت مسخره ، مردشور تکنولوژیشو ببرن [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
بار اول به این صورت هست دفعات بعد چون ذخیره شد راحت باز میشه!

Rhodes
06-08-2013, 09:20
داداش تو تایم اوت نداری ؟ پینگت چقدره ؟ هنوزم از اون سایت با سرعت 1 مگ دانلود میکنی ؟ میشه یه عکس از status مدمت بزاری ؟

این تست تهران :
این تست لندن :
اینم پینگ و تایم اوت :
این هم عکس از استاتوس مودم :

آره هنوز از اون سایت با سرعت 1.1 مگ دانلود دارم ... تایم اوت ندارم ...پینگ هم خوبه ... ولی توی بعضی روزا یهو پینگ میره روی 1000 برای 1 دقیقه بعد باز خوب میشه ....

دوستان یه سوال : IP خودم رو که وارد میکنم زده توی حراسان قسمت طبس ! وقتی هم تست میگیرم باز همین طور توی خراسان هست ! چه طوریاست ؟ ثلا هم که ماتریکس داشتم IP و موقع تست میزد توی کردستان و کرمانشاه ....
چرا اشتباه میزنه ؟

MW_ARDEN
06-08-2013, 10:34
بار اول به این صورت هست دفعات بعد چون ذخیره شد راحت باز میشه!

اره داش مثلا قراره اونی باشه که شما میگه ولی این هی لود میکنه، با ie زفتم حجمرو زیاد کردم بازم نشد، کلا بیخیال مخابرات شدم سر این میرم های وب :n09:

reza2kn
06-08-2013, 12:21
از دیروز سایتشون واسه منم همینجوری شده!
با فایرفاکس و کروم و آی ای و...
فکر میکردم مشکل از خود سایته باشه ، چون چند روز پیش که هنوز شاتلم وصل بود بازش کردم و دیدمش.
مخابرات هم همچنان پورت آزاد نداره تو مدرس :n22:
منتظریم....

Ehsanx13
06-08-2013, 12:38
این تست تهران :
این تست لندن :
اینم پینگ و تایم اوت :
این هم عکس از استاتوس مودم :

آره هنوز از اون سایت با سرعت 1.1 مگ دانلود دارم ... تایم اوت ندارم ...پینگ هم خوبه ... ولی توی بعضی روزا یهو پینگ میره روی 1000 برای 1 دقیقه بعد باز خوب میشه ....

دوستان یه سوال : IP خودم رو که وارد میکنم زده توی حراسان قسمت طبس ! وقتی هم تست میگیرم باز همین طور توی خراسان هست ! چه طوریاست ؟ ثلا هم که ماتریکس داشتم IP و موقع تست میزد توی کردستان و کرمانشاه ....
چرا اشتباه میزنه ؟

این مال تهران :
این مال لندن :
این پینگ و تایم اوت :
اینم status مودم ( نویز بالا تر از اینم هست ؟ ) :
اینم سرعت از downloademan :
lمن 4 روز پیش از 1 مگ نامحدود طی یک عملیاته احم.قانه به 2 مگ سراسری تغیییر تعرفه دادم ! از همون موقع نویز اینجوری شد ! در حالی که نه سرعت دانلود یک اپسیلون تغییر کرد و تایم اوتم که دیگه نداشتم برگشت !
الانم زنگ میزنم پشتیبانی میگه خط شما بیشتر از 1 مگ نمیکشه ( چرت میگه چون همین پارسال با آسیا تر با سرعت 1.5 مگ دانلود داشتم ! ) اگه میخواین زنگ بزنین بخش فروش تا تغییر تعرفه بدن براتون ! به بخش فروشم که زنگ میزنم میگه تا 30 روز دیگه امکان تغییر تعرفه نیست برای شما !
الان من با این نت چیکار کنم !؟

mohammad2O
06-08-2013, 13:35
داش احسان مشکل تو این هست که نتت روی 10مگ بسنه شده و خط تلفن نمیکشه پس مویز حط میره بالا و باعث ایجاد تایم اوت میشه
زنگ بزن بگو پهنی باند رو کم کنن
مشکلت حل میشه منم همینطوری بود پهنای باند رو از روی 8مگ گفتم بیارن رو 2مگ و اپلود رو ببرن بالا
تو ساعت کارس زنگ بزن که مدیر فنی باشه
همه چیز دست اونه هر چقدر خواستی پهنای باند رو تغییر بده
برای مشکل خط هم برو ااز سر خط یه سیم بکش تا مودم
مشکلت حل میشه راستی کدو منطقه هستی؟

mohammad2O
06-08-2013, 14:06
امروز از ساعت1 ظهر تایم اوت دوباره بیشتر شده وتایم هم رفته بالا شده 400 چه خبره مگه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

MW_ARDEN
06-08-2013, 14:55
داش احسان مشکل تو این هست که نتت روی 10مگ بسنه شده و خط تلفن نمیکشه پس مویز حط میره بالا و باعث ایجاد تایم اوت میشه

فک کنم ماکسیمم ریتش 10 مگ هست و خطشو رو 8 مگ بستنا.....:n13:

Ehsanx13
06-08-2013, 15:01
مشکلت حل میشه منم همینطوری بود پهنای باند رو از روی 8مگ گفتم بیارن رو 2مگ و اپلود رو ببرن بالا
تو ساعت کارس زنگ بزن که مدیر فنی باشه
همه چیز دست اونه هر چقدر خواستی پهنای باند رو تغییر بده
برای مشکل خط هم برو ااز سر خط یه سیم بکش تا مودم
مشکلت حل میشه راستی کدو منطقه هستی؟
ممنون داش ممد :n02:
زنگ زدم گفتن فردا ساعت 8 تا 1 زنگ بزن تا درستش کنیم ! تا ببینیم خدا چی میخواد !
اگه زحمتی برات نیست یه عکس از statics مودمت بزار !
من از همون جعبه ای که تو کوچه هست ( والا نمیدونم اسمش چیه ) یه کابل 2 جفت تا پشت مودم کشیدم . هیچ چیزیم مثل سیم برق تو راهش نیست که نویز بندازه ! فقط تنها چیزی که فک میکنم باعث نویز بشه تلفن بیسیممون هست که بعضی جاها خوندم باعث نویز میشه ! البته مارکش PANASONIC هست که بازم بعضی جاها خوندم که نویز گیر داره !
من ساکن شیراز نیستم کاکو ! شهر ما یه منطقه بیشتر نداره ! :n19:

Ehsanx13
06-08-2013, 15:04
امروز از ساعت1 ظهر تایم اوت دوباره بیشتر شده وتایم هم رفته بالا شده 400 چه خبره مگه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
تایم اوت و نوسان شدید پینگ از 300 تا 400 :

mohammad2O
06-08-2013, 15:18
تایم اوت و نوسان شدید پینگ از 300 تا 400 :
داداش من تایمم هم دقیقا مثل تو هست 1میلی هم فرق نداره
منم دقیقا تلفن بیسیم پاناسونیک دارم
منم دارم دنبال یه راهم که سیم رو بکشم اخه خودم بلد نیستن فعلا هم تنها زندگی میکنم
زنگ بزنم مخابرات میان برام یه سیم بکشن تا پشت مودم؟؟

Ehsanx13
06-08-2013, 15:29
داداش من تایمم هم دقیقا مثل تو هست 1میلی هم فرق نداره
منم دقیقا تلفن بیسیم پاناسونیک دارم
منم دارم دنبال یه راهم که سیم رو بکشم اخه خودم بلد نیستن فعلا هم تنها زندگی میکنم
زنگ بزنم مخابرات میان برام یه سیم بکشن تا پشت مودم؟؟
اگه تو کوچتون آدمه ..... نیست برو جعبرو باز کن اون دوتا سیمی که رفته به خونت رو پیدا کن بعد یه سیم دو جفت جنس خوب بگیر وصل کن به جای اون دوتا سیم بعد یجوری که از کنار سیم برق رد نشه بیارش تا پشت مودم
البته اول همون سیمی که خود مخابرات وصل کرده رو یه چک کن ببین از بغل سیم برق رد نشده یا زنگ نزده ؟ اگه سالم بود از اونجایی که سیم وارد خونه میشه همون کارای بالایی رو بکن که دیگه یهو برات داستان نشه !
تو کو چه ما سیم تلفنمون یه 10 متری از بغل کابل برق رد شده بود ! واسه همین مجبور شدم خودم دست به کار بشم !
در مورد مخابراتم من دوستم مشکل نویز داشت رفت نمایندگی بیست نت مامور اآورد از اول براش تا پشت مودم سیم کشی کرد !

Rhodes
06-08-2013, 15:30
پینگ زده بالا ! تایم اوت ! چه خبره معلوم نیست :

mohammad2O
06-08-2013, 15:51
پینگ زده بالا ! تایم اوت ! چه خبره معلوم نیست :

mohammadkj
06-08-2013, 18:18
:n01:

Ali-ss
06-08-2013, 19:29
اون اوایل که بیست نت جهرم راه افتاده بود من هم از اولین مشترکاش بودم پینگ خوبی به 4.2.2.4 داشتم زیر دویست بود

امروز بعد از بهم ریختن همه خطهای مخابرات ناگهان چند تا تایم اوت قوی داشتم ونت بعدش به طرز بسیار جالبی مثل روزهای اول شد قوی و عالی

mohammad2O
06-08-2013, 20:43
مخابرات همچنان برای من داغونه
Ehsan و Rohds برای شما ها چطوره؟

Ehsanx13
06-08-2013, 21:12
تایم اوت کمتر شده ولی پینگ هنوز بین 300 تا 400 زیک زاگ میزنه !

Ehsanx13
06-08-2013, 21:13
اون اوایل که بیست نت جهرم راه افتاده بود من هم از اولین مشترکاش بودم پینگ خوبی به 4.2.2.4 داشتم زیر دویست بود

امروز بعد از بهم ریختن همه خطهای مخابرات ناگهان چند تا تایم اوت قوی داشتم ونت بعدش به طرز بسیار جالبی مثل روزهای اول شد قوی و عالی

سیر صعودی پینگ کاملا واضحه ( از 140 به 200 رسیده ! )
الان وضعت چطوره ؟

Rhodes
06-08-2013, 21:20
ظهر که پوکیده بود ولی الان درست شده ... پینگ پایین بدون تایم اوت :

دوستان چرا تو تست ها منو میزنه تو خراسان ؟! ؟!

mohammad2O
06-08-2013, 21:25
ظهر که پوکیده بود ولی الان درست شده ... پینگ پایین بدون تایم اوت :

دوستان چرا تو تست ها منو میزنه تو خراسان ؟! ؟!
مال من هنوز همونه با تایم اوت میشه DNS هات رو بگی؟؟

irainian
06-08-2013, 21:33
چقدر پینگها خوب شده من الان 4 ساله بیشتر شاید 5 ساله پینگ زیر 140 ندیدم الان شده 135

Rhodes
06-08-2013, 22:36
مال من هنوز همونه با تایم اوت میشه DNS هات رو بگی؟؟
dns چیه ؟ از کجا پیدا کنم که بگم ؟

mohammad2O
07-08-2013, 08:22
dns چیه ؟ از کجا پیدا کنم که بگم ؟
controll panel==>network and sharing====>adaptor setting
روی local area connection کلیک راست کن propertis رو بزن بروی روی IPV4 بعد روش PROPERTIS رو بزن
اون پایین نوشته dns
اقا این نت هر لحظه داغونتر میشه

mars1920
07-08-2013, 08:57
عجب آدمایی هستند اسن مخابراتی ها
1 مرداد درخواست جمع آوری دادم بعد از 1000 تا برنامه که سرم آوردن گفت شما از خظ استفاده کردین و درخواستتون لغو شده دوباره 5 شنبه هفته گذشته پشتبانی درخواست دادم درخواست ثبت کرد و گفت مودم رو خاموش کن الان از 5 شنبه هم مودم خاموشه امروز زنگ زدم می گم این خط مارو نمی خاین از رانژه بردارین می گه شما از جایی دیگه می خاید بگیرید میگم پنه په میگه خط شما جمع آوری شده یعنی غیر فعال شدین ولی جمع آوری کامل نشدیدن از پنل مخابرات اگه می خاید باز براتون درخواست رد کنم
عجب گیری کردیما بابا خط و از رانژه در بیارین نمی خام عجب 17 روزه به خدا

SNOW PATROL
07-08-2013, 09:22
دوستان سایت خراب شده ارم نت برای شما باز میشه ؟؟

ahriman323
07-08-2013, 09:27
controll panel==>network and sharing====>adaptor setting
روی local area connection کلیک راست کن propertis رو بزن بروی روی IPV4 بعد روش PROPERTIS رو بزن
اون پایین نوشته dns
اقا این نت هر لحظه داغونتر میشه

درود
کدوم شرکت و مرکز هستید؟

عجب آدمایی هستند اسن مخابراتی ها
1 مرداد درخواست جمع آوری دادم بعد از 1000 تا برنامه که سرم آوردن گفت شما از خظ استفاده کردین و درخواستتون لغو شده دوباره 5 شنبه هفته گذشته پشتبانی درخواست دادم درخواست ثبت کرد و گفت مودم رو خاموش کن الان از 5 شنبه هم مودم خاموشه امروز زنگ زدم می گم این خط مارو نمی خاین از رانژه بردارین می گه شما از جایی دیگه می خاید بگیرید میگم پنه په میگه خط شما جمع آوری شده یعنی غیر فعال شدین ولی جمع آوری کامل نشدیدن از پنل مخابرات اگه می خاید باز براتون درخواست رد کنم
عجب گیری کردیما بابا خط و از رانژه در بیارین نمی خام عجب 17 روزه به خدا
مخابراته دیگه!
اره اگه استفاده کنی جمع اوری نمی کنن!
جالبه!

من که یک خط دارم بیش از یک ساله رانژه هست رو اسیاتک و استفاده نکرده!تو سیستم خود اسیاتک هم شماره ام نیست!:n02:مرکز مخابرات هم جمع اوری نمیکنه !درحال پیگیری از طرف بازرسی مخابرات هستم

وضعیت پینگ اسیاتک هم برای من نسبت به قبل خوب شده!البته خوب که چه عرض کنم پینگ 4.2.2.4 حدود 270
سرعت دانلود شبانه سرویس 1024 محدود هم حداکثر 90 هست قبلا 120 بود!

دوستان سایت خراب شده ارم نت برای شما باز میشه ؟؟
بله باز میشه

Rhodes
07-08-2013, 09:48
آقا من dns پیدا نکردم ... ipv4 نداره.فقط یه چی پیدا کردن dns نوشته اینه : 192.168.1.1 .. اینم که ای پی تنظیمات مودم هست ...
نمیدونم...

aghamajid1369
07-08-2013, 09:55
سلام بچه ها کسی توی مرکز مخابرات امیرکبیر اینجا هست؟
کدوم isp رو واسه اونجا پیشنهاد میدید؟
بیشتر برای کارای معمولی یعنی وب گردی و هر از گاهی دانلود

Rhodes
07-08-2013, 11:08
بیست نت یه 15 دقیقه ای قطع شد .

ahriman323
07-08-2013, 11:14
آقا من dns پیدا نکردم ... ipv4 نداره.فقط یه چی پیدا کردن dns نوشته اینه : 192.168.1.1 .. اینم که ای پی تنظیمات مودم هست ...
نمیدونم...

تو روح اسیاتک پینگم یه یک ساعتی حدود 1700ms بود!

MW_ARDEN
07-08-2013, 13:17
سلام بچه ها کسی توی مرکز مخابرات امیرکبیر اینجا هست؟
کدوم isp رو واسه اونجا پیشنهاد میدید؟
بیشتر برای کارای معمولی یعنی وب گردی و هر از گاهی دانلود

من امیرکبیرم، چیزه به درد به خور پیدا کردی به منم بگو!
فقط هر چی میگیری ماتریکس نگیر ، داغانت میکنه...!:n21:

mohammad2O
07-08-2013, 13:41
درود
کدوم شرکت و مرکز هستید؟

من مدرس هستم
بین پودنک و سردخانه(اقبال لاهوری)

iranzaminn
07-08-2013, 13:50
بچه ها کسی اینجا بازی انلاین انجام نمیده؟؟؟
مثل wow??? من الان 4...5 روزه مشکل freeze و عدم receive دارم که بعضی ها میگن ف ی ل ت ر ی ن گ مخابرات هست که من قکر می کنم غلطه چون این مشکل رو خیلی ها ندارن!!!
من آسیا تر دارم....مخابرات فیاض بخش!!! میخواستم ببینم کسه دیگه ای هم این مشکل رو داره یا نه..اگه دارین کدوم مرکز و کدوم شرکت!!
به نظرتون به پیشتیانی یا بخش فنی زنگ بزنم تاثیری داره؟؟؟؟

Ehsanx13
07-08-2013, 14:53
دوستان 20نتی کسی میدونه DNS های مخابرات چندن ؟
به پشتیبانی که زنگ میزنم باز میگه فردا تو ساعت کاری زنگ بزن !!!
بابا 2 تا عدده دیگه !
این 20نتم یه چند روزی خوب بود باز گند زده شد توش رفت !
داداش محمد تو که دستت تو کاره خبر نداری کی قراره درست یشه ؟ در مورد DNS ها اطلاعی نداری ؟

reza2kn
07-08-2013, 15:38
سلام به همه دوستان.
من همینجوری منتظر نشستم که تو مخابرات مدرس "پورت آزاد" باز بشه که از مخابرات نت بگیرم.
اینم انگار داره گندش درمیاد نه؟ یعنی برم سرویسم و با همون شاتل کوفتی ادامه بدم؟:n28:
جالبیش هم اینه هروقت زنگ میزنی میگی میخوام ببینم تو مدرس پورت خالی باز شده یا نه اول میگه شمارتونو بگید! بعد میگه نه هنوز مشکل تو مدرس برقراره! :| ، معلومم نیست کی درست بشه همینجوری هرهفته زنگ بزنید ببینید درست میشه یا نه! :|
موندم چیکار کنم...

Ali-ss
07-08-2013, 15:45
دوستان 20نتی کسی میدونه DNS های مخابرات چندن ؟
به پشتیبانی که زنگ میزنم باز میگه فردا تو ساعت کاری زنگ بزن !!!
بابا 2 تا عدده دیگه !
این 20نتم یه چند روزی خوب بود باز گند زده شد توش رفت !
داداش محمد تو که دستت تو کاره خبر نداری کی قراره درست یشه ؟ در مورد DNS ها اطلاعی نداری ؟

سلام دو تا بهم دادن یکی که الان جواب هم گرفتم و دیگه مشکل باز نشدن سایت ها ندارم این هست

pereferd =172.16.49.34
alternate =8.8.8.8
یکی دیگم جای پرفرند همین 4.2.2.4 خودمون رو بزن و 8.8.8.8 هم جای الترنت

Rhodes
07-08-2013, 18:36
دوستان من توی قسمت DNS رو که نگاه کردم هر دو رو زده automaticaly .چیزی ست نشده ....

ahriman323
07-08-2013, 20:34
من مدرس هستم
بین پودنک و سردخانه(اقبال لاهوری)
مخابرات؟
منم نزدیک اقبالم:n02:

سلام به همه دوستان.
من همینجوری منتظر نشستم که تو مخابرات مدرس "پورت آزاد" باز بشه که از مخابرات نت بگیرم.
اینم انگار داره گندش درمیاد نه؟ یعنی برم سرویسم و با همون شاتل کوفتی ادامه بدم؟:n28:
جالبیش هم اینه هروقت زنگ میزنی میگی میخوام ببینم تو مدرس پورت خالی باز شده یا نه اول میگه شمارتونو بگید! بعد میگه نه هنوز مشکل تو مدرس برقراره! :| ، معلومم نیست کی درست بشه همینجوری هرهفته زنگ بزنید ببینید درست میشه یا نه! :|
موندم چیکار کنم...
مشخص نیست کی پورت اضاف کنن!من که اسیاتک را یک ماه تمدید کردم!

دوستان من توی قسمت DNS رو که نگاه کردم هر دو رو زده automaticaly .چیزی ست نشده ....
خوب خودتون باید ست کنید
دی ان اس های زیر را که دوستمون گفتن ست کنید

سلام دو تا بهم دادن یکی که الان جواب هم گرفتم و دیگه مشکل باز نشدن سایت ها ندارم این هست

pereferd =172.16.49.34
alternate =8.8.8.8
یکی دیگم جای پرفرند همین 4.2.2.4 خودمون رو بزن و 8.8.8.8 هم جای الترنت

hossein-gh
07-08-2013, 23:06
دوستان سایت ارم نت برای من باز نمیشه!!
کسی میدونه مشکل از کجاست؟
آخه از چند جا چک کردم هیچ کدوم سایت رو باز نمیکردن...

SNOW PATROL
07-08-2013, 23:10

تایید میشه از صبح همین طوریه

TAPATALK

Rhodes
07-08-2013, 23:11
دانلود یک ساعت با 512 نامحدود بیست نت : خوبیش اینه که وسط دانلود یهو تر نمیزنه.ثابته.شب تا صبح با گوشی میزارم دانلود راحت.
شبی 1200 مگ توی 6 ساعت میگیره با گوشی.

Milad_Sky
08-08-2013, 00:39
دوستانی که سرویس محدود بیست نت دارن و خطشون رو 10 مگ بسته شده تغییری توی سرعت دانلود احساس میکنن؟؟؟؟
یا این 10 مگ فقط تزیینی هست و با نرم افزار محدودیت سرعت گذاشتن؟؟؟؟

ahriman323
08-08-2013, 00:41
برای من باز میشه!

reza2kn
08-08-2013, 04:44
دانلود یک ساعت با 512 نامحدود بیست نت : خوبیش اینه که وسط دانلود یهو تر نمیزنه.ثابته.شب تا صبح با گوشی میزارم دانلود راحت.
شبی 1200 مگ توی 6 ساعت میگیره با گوشی.

سلام دوست عزیز.
متوجه نشدم! با گوشی؟!
یعنی با Wifi به مودمت وصل میشی یا ...؟

SNOW PATROL
08-08-2013, 09:48
دوستان که با سایت ارمنت مشکل دارن فعلا از این ادرس استفاده کنند

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] e&gdate=

Rhodes
08-08-2013, 10:27
سلام دوست عزیز.
متوجه نشدم! با گوشی؟!
یعنی با Wifi به مودمت وصل میشی یا ...؟

دقیقا همینی که گفتی .. سیستم بیچاره خاموش ! من با گوشی به وای فای مودم وصل میشم میزنم دانلود.نه سیستم داغون میشه و نه برق و این چیزا .. راحت ... :n09:

ahriman323
08-08-2013, 10:28
دقیقا همینی که گفتی .. سیستم بیچاره خاموش ! من با گوشی به وای فای مودم وصل میشم میزنم دانلود.نه سیستم داغون میشه و نه برق و این چیزا .. راحت ... :n09:
در عوض گوشی داغون میشه!
باطری بیچاره!

Rhodes
08-08-2013, 10:34
در عوض گوشی داغون میشه!
باطری بیچاره!

دیگه این n82 عمرشو کرده ... 3 بار باتری عوض کردم.:n02:

iranzaminn
08-08-2013, 13:58
پینگ کسی از نیم ساعت پیش بالا نرفته؟؟؟

Ali-ss
08-08-2013, 13:59
وحشتناکم بالا رفته

ahriman323
08-08-2013, 14:07
اسیاتک بازم مثل همیش به 1800 می رسه پینگش!

mars1920
08-08-2013, 16:07
منم امروز امدم از بیست نت با کلی دعوا رو پارس
عجیبه سرعتم از ۲۵۰ بالاتر نمی ره با اینکه خطم رو ۹ بسته ش[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
دوستان پارس انلاینی وضعیتشون چطوره دانلود روز و شب؟

mars1920
08-08-2013, 16:08

bhrooz555
08-08-2013, 16:21
پینگ بیست نت داغونه :n24:

Ali-ss
08-08-2013, 20:14
با نرم افزار خاصی تو گوشی دانلود می کنی؟ اگر آره معادل آندروییدیش رو معرفی می کنی؟

ahriman323
08-08-2013, 20:30
ای بابا اسیاتک مشکل دی ان اس پیدا کرده اگه ست نکنی سایت باز نمیشه ولی با ای پی باز میشه!

بقیه دوستان هم بدون ست کردن دی ان اس سایت براشون باز میشه؟

Rhodes
08-08-2013, 21:33
با نرم افزار خاصی تو گوشی دانلود می کنی؟ اگر آره معادل آندروییدیش رو معرفی می کنی؟
من با اپرا دانلود میکنم.... ولی شما میتونی از برنامه advance download manager استفاده کنی که مثل idm ویندوز هست.برای اندروید فقط هست.

ahriman323
09-08-2013, 00:25
شب به اصطلاح عیدی شیرشو باز گذاشتن سرعت شبانه بالاست!

Ali-ss
09-08-2013, 09:32
برادرم پارس آنلاین یک مگ ناحدود داره دانلودش رو 400 هست روزانه، شبانه هم دانلود نداره مرکز مخابرات ابوذر پیش شماره 230 می گه 20 روز پیش تا 900 هم می یومد ، برا چی پارس آنلاین اینقدر سرعتش خوبه شیراز؟

reza2kn
09-08-2013, 11:07
برادرم پارس آنلاین یک مگ ناحدود داره دانلودش رو 400 هست روزانه، شبانه هم دانلود نداره مرکز مخابرات ابوذر پیش شماره 230 می گه 20 روز پیش تا 900 هم می یومد ، برا چی پارس آنلاین اینقدر سرعتش خوبه شیراز؟

سلام دوست عزیز

والا ما که هرچی شنیدیم بهش میگن " پارس آفلاین"!

یکی از بچه های تاپیک شم پست زده :

سرعت منم بی نظیره ...

روز 30
شب 3
خدا لعنتشون کنه ..
نمیدونم چرا Gtalk رو بستن ، در حالی که مخابرات و رایتل راحت باز میکنن

سرویس های نامحدودشم که همون قضیه "زیاد دانلود کنی اوخت میکنیم" و دارن!
فقط یه چیز جالب که تو تقریبا همه تاپیک های آی اس پی ها دیدم اینه که همشون میگن مشکل داریم ولی داره حل میشه ، در حال درست شدنه ، افتاده رو غلتک و ... :n08:

Rhodes
09-08-2013, 12:25
خیلی شانسمون خوب بود اینم روش !!!!!!!!!!!!!!
تازه DVD گرفتم برم سایت downloademan مستند هاش رو دانلود کنم.حالا سایتش باز نمیشه.
حداقل خوب که قسمت انیمیشن هاش رو روفتم.

nob2003
10-08-2013, 10:51
دوستان کمممممممممممممممممممممممک ککک:n14::n16:
با سلام خدمت دوستان
من از این ماتریکس زیشعور فعلا سرویس دارم و ناراضیم:n21:
میخواستم یه isp معرفی کنید که دانلود شبانه رایگان با سرعت بالا داشته باشه و مثلا من از همین ماتریکس سرعت یک مگ گرفتم که در روز سرعت نسبتا بالاست روی 2 مگ بالا و پایین میشه و شبانه رایگان هم قبلا میشد تا یک مگ دانلود کرد تا صبح ولی الان گندش دراومده و یه شب قطع هست و سرعتاشون رو اوردن پایین و طی سه شب گذشته هم کلا قطع بوده و ری ده به اعصاب ما:n30:

حالا اگه جای خوب بلدید دریغ نکنید و این سرویس حجمی مخابرات که میده کسی خبر داره چه جوریه و ایا دانلود رایگان شبانه هم داره و سرعتش چقدره اگه داره؟(راستش دلم میخواد ناحمحدود بگیرم ولی بودجم کمه:n28:)

Milad_Sky
10-08-2013, 15:18
لطفا دوستانی که سرویس 1 مگ محدود بیست نت دارن،بگید با طرح آزمایشی بیست نت که اومدن دان استریم رو روی 10 بستن،سرعت دانلودشون چقدر شده؟؟؟؟:n16:

ضمنا لطف کنید اگه سایتی شبیه downlodeman میشناسید حتما معرفی کنید!

Rhodes
10-08-2013, 17:03
به سایت دانلودمن هر چی ایمیل میزنم جواب نمیدن.
توی سایتشون تبلیغ یه سایت هاست رو کردن.رفتم تو اون سایت عضو شدم.از پشتیبانی سوالاتی پرسیدم.فقط جوابشون این بود.با پشتیبانی تماس بگیرید ...

SNOW PATROL
10-08-2013, 23:01
به سایت دانلودمن هر چی ایمیل میزنم جواب نمیدن.
توی سایتشون تبلیغ یه سایت هاست رو کردن.رفتم تو اون سایت عضو شدم.از پشتیبانی سوالاتی پرسیدم.فقط جوابشون این بود.با پشتیبانی تماس بگیرید ...

Domain Name: DOWNLOADEMAN.COM
Registrar: PDR LTD. D/B/A PUBLICDOMAINREGISTRY.COM
Whois Server: whois.PublicDomainRegistry.com
Referral URL: [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
Name Server: NS1.ATANETCO.COM
Name Server: NS2.ATANETCO.COM
Status: clientTransferProhibited
Updated Date: 15-jul-2013
Creation Date: 15-apr-2011
Expiration Date: 15-apr-2014

MW_ARDEN
11-08-2013, 00:19
دوستان کمممممممممممممممممممممممک ککک:n14::n16:
با سلام خدمت دوستان
من از این ماتریکس زیشعور فعلا سرویس دارم و ناراضیم:n21:
میخواستم یه isp معرفی کنید که دانلود شبانه رایگان با سرعت بالا داشته باشه و مثلا من از همین ماتریکس سرعت یک مگ گرفتم که در روز سرعت نسبتا بالاست روی 2 مگ بالا و پایین میشه و شبانه رایگان هم قبلا میشد تا یک مگ دانلود کرد تا صبح ولی الان گندش دراومده و یه شب قطع هست و سرعتاشون رو اوردن پایین و طی سه شب گذشته هم کلا قطع بوده و ری ده به اعصاب ما:n30:

حالا اگه جای خوب بلدید دریغ نکنید و این سرویس حجمی مخابرات که میده کسی خبر داره چه جوریه و ایا دانلود رایگان شبانه هم داره و سرعتش چقدره اگه داره؟(راستش دلم میخواد ناحمحدود بگیرم ولی بودجم کمه:n28:)

منم ماتریکس داشتم دادم جمع اوری الان سه هفتس منتظرم :n04:
فک کنم مخابرات برا دانلود بد نباشه نسبت به قیمتاش، وایرلس خود ماتریکسم فوق العاده اس....

Rhodes
11-08-2013, 01:10
دوستان شما جواب بدید هر جا میپرسم کسی نیست ...
من یه شمت فایل دارم.میخوام همیشه باشن.هر آپلود سنتری که فکر کردم خوب یه روز پاک میکنه.گفتم که فایل ها رو ایمیل بزنم به خودم که باشن ... حالا :
چه مقدار میشه ایمیل زد ؟! ( حجم یه دونه ایمیل منظورمه )
چه مقدار میشه دخیره کرد ؟! ( حجم همه فایل هایی که کلا ایمیل زده شده )
چه مدت فایل ها میمونن ؟!
اگه فایل rar باهش که توی فایل دست نمیبره ؟!
اگه یه روز خواستم دانلود کنم دانلود از ایمیل راحته یا سخت ؟ پدرم در نیاد یهو ... ممکنه حجم فایل ها به 10-20 گیگ برسه ...
ممنون میشم جواب بدید ...

یه چیز دیگه : مدیا فایر چقدر فایل ها رو نگه میداره ؟!

alishdeveloper
11-08-2013, 10:32
دوستان شما جواب بدید هر جا میپرسم کسی نیست ...
من یه شمت فایل دارم.میخوام همیشه باشن.هر آپلود سنتری که فکر کردم خوب یه روز پاک میکنه.گفتم که فایل ها رو ایمیل بزنم به خودم که باشن ... حالا :
چه مقدار میشه ایمیل زد ؟! ( حجم یه دونه ایمیل منظورمه )
چه مقدار میشه دخیره کرد ؟! ( حجم همه فایل هایی که کلا ایمیل زده شده )
چه مدت فایل ها میمونن ؟!
اگه فایل rar باهش که توی فایل دست نمیبره ؟!
اگه یه روز خواستم دانلود کنم دانلود از ایمیل راحته یا سخت ؟ پدرم در نیاد یهو ... ممکنه حجم فایل ها به 10-20 گیگ برسه ...
ممنون میشم جواب بدید ...

یه چیز دیگه : مدیا فایر چقدر فایل ها رو نگه میداره ؟!

Google drive 15gb
Dropbox 2gb
Box 5gb
Skydrive 7gb

Sent from my iPhone using Tapatalk 2

ahriman323
11-08-2013, 12:17
دوستان 740 741 742 743 و ... فقط و فقط اسیاتک سرویس میده مخابرات(20نت) ساپورت نمیکنه!

آقای میرزایی قسمت دیتای مخابرات قصرالدشت

زنگ زدم 2020 هم گفتم اینجور گفتن اولش میگفت ساپورت میکنیم پورت خالی نداریم بعد که اینجور گفتم پرسید گفت اره ساپورت نمی کنیم

arashsard
11-08-2013, 13:11
10 روزی میشه رنج پینگ ما شده این ... کمو زیاد هم نمیشه ....

reza2kn
11-08-2013, 13:23
منم زنگ زدم میگه کلا تجهیزاتی رو که به این پیش شماره سرویس بدیم و نداریم! :| انگار آپولو 13 میخواد :|
بریم سراغ همون شاتل؟ این آسیاتک هم نامحدودش واقعا نامحدوده یا...؟ سرعت دانلود چطوره؟

ahriman323
11-08-2013, 14:18
منم زنگ زدم میگه کلا تجهیزاتی رو که به این پیش شماره سرویس بدیم و نداریم! :| انگار آپولو 13 میخواد :|
بریم سراغ همون شاتل؟ این آسیاتک هم نامحدودش واقعا نامحدوده یا...؟ سرعت دانلود چطوره؟
اگه قطع رانژه کرده باشی از شاتل دیگه نمی تونی از شاتل یا جای دیگه سرویس بگیری فقط اسیاتک
نه نامحدود به معنای واقعی کلمه هست!
سرعت دانلود نامحدود 1024 برنزی 60 کیلوبایت هست:n03: 512 هم فکر کنم 40 45 سرعتش باشه 2048 هم فکر کنم 80 90
برای اطلاعات دقیق تر در مورد سرعت دانلود به تاپیک اسیاتک مراجعه کنید!

SNOW PATROL
11-08-2013, 14:23
دوستان برای ثبت نام بیست نت تلفنی هم میشه یا بایدحتما از سایت ثبت نام کرد ؟
من دوسه روز دیگه سرویسم از اسیاتک تموم شد میخوام برم بیست نت از حالا میتونم تو سایتش ثبت نام کنم یا حتما اول باید اسیاتک جمع اوری کنه؟؟

TAPATALK

bhrooz555
11-08-2013, 15:09
پینگ بیست نت در حد بوقلمو هست، 8.8.8.8 روی 350 همراه با تایم اوت زیاد معلوم نیست چه غلطی دارن میکنند :n05:

Rhodes
11-08-2013, 18:53
دوستان برای ثبت نام بیست نت تلفنی هم میشه یا بایدحتما از سایت ثبت نام کرد ؟
من دوسه روز دیگه سرویسم از اسیاتک تموم شد میخوام برم بیست نت از حالا میتونم تو سایتش ثبت نام کنم یا حتما اول باید اسیاتک جمع اوری کنه؟؟

TAPATALK

تلفنی هم میشه.زنگ بزن 2020 راحت ثبت نام کن...

MW_ARDEN
11-08-2013, 19:51
میخوام برم بیست نت از حالا میتونم تو سایتش ثبت نام کنم یا حتما اول باید اسیاتک جمع اوری کنه؟؟
TAPATALK
فک کنم باید رانژه شرکت دیگه برداشته بشه، خود منم میخوام از شرکت دیگه بگیرم درخواست جمع اوری دادم فعلا سه هفتس گیره، رفتم اون شرکته گفت تا رانژه فعال باشه نمیشه!

bhrooz555
12-08-2013, 00:48
پینگ داغون بیست نت!!! وضعیت روز به روز داره بدتر میشه :n03:
...............................................

bhrooz555
13-08-2013, 01:42
دوستانی که از بیست نت سرویس دارید زنگ بزنید پشتیبانی شکایت کنید این طور که پیش میره باید منتظر پینگهای بالای 500 باشیم
ظاهرا برای اینکه تایم اوت رو کم کنند پینگ رو بالا بردن که باعث کند باز شدن صفحات وب شده

......................................

ahriman323
13-08-2013, 02:05
پینگ تایم 8.8.8.8 امروز برای اسیاتک هم بالا بود ولی 4.2.2.4 نه مشکل سراسری هست ظاهرا....

bhrooz555
13-08-2013, 03:53
نه اتفاقا بیست نت روی همه دی ان اس ها 100 تا 150 تا افزایش پینگ هست، روی سرورهای اروپا مثلا اگه قبلا 220 بود الان شده 350 پینگ سرورهای آمریکا و کانادا هم به مرز 500 رسیده :n03:

reza2kn
13-08-2013, 11:32
بعد از اینکه آی اس پی های مختلف مثل های وب و مخابرات و کوفت و زهر مار مرکز مدرس و پس زدن ، به ناچار برگشتم به همون شاتل!
فقط این دفعه تغییر سرویس دادم و نامحدود نگرفتم که حداقل 30 تومن الکی پول و دور نریزم!

arashsard
13-08-2013, 11:33
پینگ 10 12 رو خوب شده ... قبلا 250 تا 300 بود .... توو این مدت حتی شبانه هم افزایش پینگ ندارم .... تک کانکشن هم خوبه ... سرویس 256

p30world99
13-08-2013, 12:24
سلام دوستان: من امروز عضو این سایت شدم.میخواستم اینترنت مخابرات 512 بگیرم.میخواستم ببینم پینگش واسه بازی مخصوصا دوتا چجوریه؟:n06:در ضمن خونه ما سعدیه هست.راستی 2گیگ ماهانه واسه بازی کافی هست یا نه؟ :n13:
ممنون:n16:

ahriman323
13-08-2013, 14:08
سلام دوستان: من امروز عضو این سایت شدم.میخواستم اینترنت مخابرات 512 بگیرم.میخواستم ببینم پینگش واسه بازی مخصوصا دوتا چجوریه؟:n06:در ضمن خونه ما سعدیه هست.راستی 2گیگ ماهانه واسه بازی کافی هست یا نه؟ :n13:
2گیگ که فکر کنم کم باشه!

Rhodes
13-08-2013, 14:15

اگر برای بازی dota2 میخوای که خیلی کمه.این بازی ساعتی 80 مگ میخوره.یعنی با 2 گیگ میتونی 22-23 ساعت بازی کنی ... کمه !!!

p30world99
13-08-2013, 14:25
نه تو گارنا میخوام بازی کنم:n27::n02: من خطمون pcm هست گفتن فردا نرمال میشه میخواستم بدونم مودم واسه نت مخابراتی چی خوبه :n13:قیمتش هم بگید :راستی چجوری از اونایی ک جواب دادن تشکر کنم

p30world99
13-08-2013, 14:50
بچه ها میخواستم شما راهنماییم کنید. من شاید 1 ماه دیگه شیراز باشم باید برگردم دانشگاه. نت مخابراتی میخوام بگیرم.واسه بازی کدوم تعرفه رو انتخاب کنم.:n16:راستی واسه نصب و راه اندازی با خریدن مودم از خود مخابرات میان؟؟؟:n02: ممنون

ahriman323
13-08-2013, 14:56
نه تو گارنا میخوام بازی کنم:n27::n02: من خطمون pcm هست گفتن فردا نرمال میشه میخواستم بدونم مودم واسه نت مخابراتی چی خوبه :n13:قیمتش هم بگید :راستی چجوری از اونایی ک جواب دادن تشکر کنم

بچه ها میخواستم شما راهنماییم کنید. من شاید 1 ماه دیگه شیراز باشم باید برگردم دانشگاه. نت مخابراتی میخوام بگیرم.واسه بازی کدوم تعرفه رو انتخاب کنم.:n16:راستی واسه نصب و راه اندازی با خریدن مودم از خود مخابرات میان؟؟؟:n02: ممنون
۱ مگا بیت بر ثانیه 4گیگ یا 8گیگ
اره

p30world99
13-08-2013, 15:05
راستی این تعرفه های حجمی و سراسری و اقتصادی که تو سایت بیست نت زده چه فرقی دارن و کدومشون بهتره واسه من با اون شرایط:n02: ببخشید دیگه تعداد سوالاتم زیاد شد:n12:

bhrooz555
13-08-2013, 20:07
در کمال تعجب پینگ بیست نت از ساعت 5 بعد از ظهر تا الان خیلی عالی شده بدون هیچ تایم اوت

:n02::n18::n20:

Ali-ss
13-08-2013, 21:09
تایید می شه وضعیت پینگ بیست نت خیلی خوب شده

mohammad2O
13-08-2013, 21:27
مال من هنوز داغونه

p30world99
13-08-2013, 22:07
راستی این تعرفه های حجمی و سراسری و اقتصادی که تو سایت بیست نت زده چه فرقی دارن و کدومشون بهتره واسه من با اون شرایط:n02: ببخشید دیگه تعداد سوالاتم زیاد شد:n12:
جواب نمیدید؟؟:n03:

arashsard
13-08-2013, 23:19
کدوم خیر ندیده ای نت منو چش زد :n24: بعد 12 روز نتم به فاگ رفت ... بالاخره این شتریه که در خونه همه میخوابه :n08: روحانی مچکریم :n16:

Rhodes
14-08-2013, 12:43
بیست نت امروز دو مرتبه حول و حوش 11:30 تا 1:30 قطع بود.
اول یه نیم ساعت شد.بعد اومد.بعد یه ساعت قطع شد.

bhrooz555
14-08-2013, 15:18
بیست نت امروز دو مرتبه حول و حوش 11:30 تا 1:30 قطع بود.
اول یه نیم ساعت شد.بعد اومد.بعد یه ساعت قطع شد.
بله درسته بعد از قطعی هم پینگها دوباره افتضاح شده 8.8.8.8 بالای 450 و 4.2.2.4 هم تا 400 خدا لعنتشون کنه روز به روز داره داغون تر میشه

p30world99
14-08-2013, 20:43
شما ک میگید بیست نت پینگش داغونه نتتون چنده؟:n27: منم میخوام بدونم

ahriman323
14-08-2013, 21:28
شما ک میگید بیست نت پینگش داغونه نتتون چنده؟:n27: منم میخوام بدونم
پینگ وابسته به سرعت نیست!

p30world99
15-08-2013, 13:36
پینگ وابسته به سرعت نیست!

یعنی پینگ 128 با پینگ 1مگ با هم برابر هست!! خب منم میخوام بازی کنم پینگ برام مهمه در نتیجه 128 با 1 مگ فرقی نداره برام؟؟؟؟؟ درسته؟؟:n13:

ahriman323
15-08-2013, 16:37
یعنی پینگ 128 با پینگ 1مگ با هم برابر هست!! خب منم میخوام بازی کنم پینگ برام مهمه در نتیجه 128 با 1 مگ فرقی نداره برام؟؟؟؟؟ درسته؟؟:n13:
پینگشو میدونم یکی هست ولی برای لود شدن بازی 128 دیرتر جواب میده احتمالا!مگر اینکه بازی مورد نظر سبک باشه

p30world99
15-08-2013, 21:54
پینگشو میدونم یکی هست ولی برای لود شدن بازی 128 دیرتر جواب میده احتمالا!مگر اینکه بازی مورد نظر سبک باشه

فکرنکنم اینطوری باشه چون خودم دیدم ک پینگ128 خیلی با 1مگ فرق داشته مخصوصا تو بازی:n04:

iranzaminn
16-08-2013, 00:18
فکرنکنم اینطوری باشه چون خودم دیدم ک پینگ128 خیلی با 1مگ فرق داشته مخصوصا تو بازی:n04:

دوست عزیز پینگ 2 اینترنت یکی 2 مگ و دیگری 128 که یک فاصله با مرکز مخابراتی دارن ، یه نوع مودم استفاده می کنن، از یه شرکت نت گرفتن و از یه سرور دی ان اس مشخص استفاده میکنن با هم یکی هست!!!! پینگ هیچ ربطی به سرعت نداره!!!( البته اگه برا بازی میگین هر بازی یه حداقل سرعتی لازم داره تا به خاطر سرعت کم مشکل لتنسی پیش نیاد)
سرعت نت مشخص کننده اینه که یه فایل چقدر طول میکشه تا از سرور به سیستم شما و یا از سیستم شما به سروری در اینترنت منتقل بشه اما پینگ مدت زمانی هست که طول میکشه سرور درخواست شما رو بگیره و به اون پاسخ بده!!!! به عوامل مختلفی بستگی داره مثل:
1- از چه شرکتی نت گرفتین
2- فاصله مودم تا مرکز مخابراتی
3- میزان نویز خط
4- DNS سرور
5- فاصله مرکز مخابراتی تا دی ان اس و فاصله دی ان اس تا سروری که شما بهش وصل میشین
6- ساختار و زیربنای نت کشور
7- فایروال
8- ......

Rhodes
17-08-2013, 09:01
دیشب یه جوری نت من قطع شد تا همین الان توش موندم...

من توی Steam و hon آنلاین بودم.وسط بازی hon از بازی خارج شد و رفت توی منوی اصلی و دیگه هم وصل نشد.ولی قسمت چت کار میکرد. استیم هم وارد بازی dota نمیشد ( ارور اینترنت میداد ) ولی قسمت چت کار میکرد.
هیچ سایتی رو هم نمیتونستم باز کنم .... چه طوری ؟
اگه اینترنت قطعه همه جا باید قطع باشه ! اگه وصله همه جا باید وصل باشه !

نمیدونم اصلا.

spiderferi
17-08-2013, 16:50
نت امروز فاجعست تو شیراز . لعنت به باعث و بانیش.

SNOW PATROL
17-08-2013, 18:14
دوستان میخوام از اسیاتک بیام بیرون پشتیبانی میگه باید حضوری بیای فرم پر کنی و کار ملی هم میخواد !!!!!!
از طرفی هم فقط صبح تا ظهر هست منم اصلا صبح ها نیستم باید چکار کنم ؟؟؟

TAPATALK

ahriman323
17-08-2013, 18:59
دوستان میخوام از اسیاتک بیام بیرون پشتیبانی میگه باید حضوری بیای فرم پر کنی و کار ملی هم میخواد !!!!!!
از طرفی هم فقط صبح تا ظهر هست منم اصلا صبح ها نیستم باید چکار کنم ؟؟؟
TAPATALK
غلط کرده
زنگ بزن تهران ببین کاری نمیتونه بکنه
زنگ بزن تنظیم مقررات بپرس ایا واقعا باید حضوری رفت؟
مسئول جمع اوری خ ابیاری خانوم کبیری فکر کنم هست

دوستان ای دی یاهو من دی اکتیو شده کسی میتونه با ترفند اکتیو کنه اینفو هم ندارم!

ahriman323
17-08-2013, 20:05
مرکز مدرس نیم ساعته قطع هست!بقیه مرکز دوستان مشکلی ندارند؟!

saurron
17-08-2013, 22:20
مرکز مدرس نیم ساعته قطع هست!بقیه مرکز دوستان مشکلی ندارند؟!

چرا برای من چند ساعت قطع بود

SNOW PATROL
18-08-2013, 12:27
غلط کرده
زنگ بزن تهران ببین کاری نمیتونه بکنه
زنگ بزن تنظیم مقررات بپرس ایا واقعا باید حضوری رفت؟
مسئول جمع اوری خ ابیاری خانوم کبیری فکر کنم هست

دوستان ای دی یاهو من دی اکتیو شده کسی میتونه با ترفند اکتیو کنه اینفو هم ندارم!

رفتم حضوری کلکش رو کندم به همراه یک مقدار سر و صدا ...:n02:
حضوری خیلی خوش برخوردتر هستند تا پشت تلفن ....

خداحافظ اسیاتک بعد از 4-5 سال ...

ahriman323
18-08-2013, 13:04
از دوستانی که مرکز مدرس هستند کسی میاد بریم مرکز مدرس ملاقات مردمی با رئیس مرکز روزهای زوج ساعت 10-12 ببینم میشه یه خط بجز 740 که فیبر هست گرفت یا نه/کسی نمیاد؟!

Ali-ss
18-08-2013, 15:20
آقا بیست نت پینگش تریکیده باز؟

irainian
19-08-2013, 06:13
صبا نت هم سیستم کم کردن سرعت رو فعال کرد اشغال حدود یک ماه هر چی دانلود بره بالاتر از سیستمشون خطت روی پهنای باند کمتری بسته میشه

ahriman323
19-08-2013, 09:38
صبا نت هم سیستم کم کردن سرعت رو فعال کرد اشغال حدود یک ماه هر چی دانلود بره بالاتر از سیستمشون خطت روی پهنای باند کمتری بسته میشه
همه چیز زیر سر این شاتل گور به گور شده هست اون این کارها را میکنه بقیه ISP ها هم یاد میگیرن!

mohammad2O
19-08-2013, 10:16
از دوستانی که مرکز مدرس هستند کسی میاد بریم مرکز مدرس ملاقات مردمی با رئیس مرکز روزهای زوج ساعت 10-12 ببینم میشه یه خط بجز 740 که فیبر هست گرفت یا نه/کسی نمیاد؟!
هر وقت گفتی بریم

ahriman323
19-08-2013, 10:19
هر وقت گفتی بریم
یکی دو نفر دیگه هم فکر کنم مرکز مدرس بودن!تکمیل بشه ظرفیت بریم سر رئیس مرکز هوار بشیم.دی:

اعلام کنید میاید یا نه بقیه دوستان!

irainian
19-08-2013, 15:44
مخابرات نامحدود چطوره ؟ سرعت شبانه

smart_ir
19-08-2013, 18:29
سلام دوستان. مرکز ما مخابرات دستغیب هست معالی آبادیم میخواستم بپرسم سرویس دهنده خوب سراغ دارید؟ ما چند سالی آسیاتک داشتیم ولی 12 روزیه خیلی افتضاح شده و قطعی هم زیاد داریم دیگه روانی شدم زنگم که میزنم میگن مشکلی نیست فیکسه. سپاس

Rhodes
19-08-2013, 19:04
نمیدونم روی چه حسابی ساعت حول و حوش 1 و 1:15 که میشه این نت من میره تو کما !
قطع میشه .. یه 10-15 دقیقه میره .... بعد میاد ... 10 دقیقه دیگه به مدت بیشتری قطع میشه.همش دو مرتبه ای هست ....

Rhodes
20-08-2013, 22:12
دوستان من 7 ام سرویس مخابرات ام فعال شد.الان تا 31 محاسبه میشه و میاد روی قبض بعدی.
حالا من که یه ماهه فعال کردم.پس فردا 31 ام هست و دوره اش تموم میشه.باز باید فعال کنم یا خودش تا وقتی درخواست تغییر یا جمع اوری ندی اتوماتیک تمدید میشه ؟؟
اگه درخواست تغییر داشته باشم باید تماس بگیر پشتیبانی یا قسمتی توی سایت داره....

لپ کلام : الان من میخوام همین 512 بمونه.باید چی کار کنم...:n02:
الان توی این 1 روزی که وصل شده 62 گیگ استفاده کردم.تازه همش هم دانلود نذاشتم....
چقدر حرف زدم..همش هم عین هم.

ahriman323
20-08-2013, 22:19
دوستان من 7 ام سرویس مخابرات ام فعال شد.الان تا 31 محاسبه میشه و میاد روی قبض بعدی.
حالا من که یه ماهه فعال کردم.پس فردا 31 ام هست و دوره اش تموم میشه.باز باید فعال کنم یا خودش تا وقتی درخواست تغییر یا جمع اوری ندی اتوماتیک تمدید میشه ؟؟

الان توی این 1 روزی که وصل شده 62 گیگ استفاده کردم.تازه همش هم دانلود نذاشتم....
چقدر حرف شدم..همش هم عین هم.
فکر نکنم بخواد کار بکنی!
تغییر سرویس توی سایت هست.

Ehsanx13
20-08-2013, 23:08

چقدر حرف زدم..همش هم عین هم.
لپ کلام : هیچ کاری نکن ! سرویسای نامحدود تاریخ ندارن ! ولی فک کنم سرویسای حجمیو باید تمدید کرد !

x_zarbat
21-08-2013, 07:13
1ماهه اسیاتک هر بار زنگ میزنم میگن 2-3 روز اینده درست میشه!!!

جمع اوریش چقدر طول میکشه؟
ما تو خونه 3 تا خط داریم اگر طول میکشه درخواست درانژه یک خط دیگه رو بدم به مخابرات
چقدر رانژه مخابرات طول میکشه؟؟

ahriman323
21-08-2013, 08:49

ما تو خونه 3 تا خط داریم اگر طول میکشه درخواست درانژه یک خط دیگه رو بدم به مخابرات
رانژه مخابرات 2 روزه فکر کنم انجام میشه اگه مرکز مخابرات مشکلی نداشته باشه و شلوغ نباشه

MW_ARDEN
22-08-2013, 00:54

اگه مركز اميركبيري نده برا جمع اوري،‌اگه دادي ميشه مثل من كه الان دقيقا يك ماهو يك روزه تو هوام :((

اقا وايرلس چه شركتايي ميدن؟‌ اصلا كلا به نظرتون وايرلس بهتره يا وايمكس؟؟؟؟

Ehsanx13
22-08-2013, 12:36
اگه مركز اميركبيري نده برا جمع اوري،‌اگه دادي ميشه مثل من كه الان دقيقا يك ماهو يك روزه تو هوام :((

والا من ساکن شیراز نیستم ولی پسر عموم که شیرازه خیلی تعریف وایرلس ماتریکس رو میده !
کلا وایرلس یه سروگردن از بقیه چیزا بالا تره چون خیلی از مشکلاتو نداره ! وایمکسم بوشهر که میرم دانشگاه بچه های ساکن اونجا مبین نت دارن و خیلی راضین ( از لحاظ پینگ و بازی آنلاین )

arashsard
22-08-2013, 12:51

وایرلس خیلی بهتره ... ولی یخورده هزینه راه اندازیش سنگینه ..... آنتنو و سیم بندو بساط میخواد ... شیراز ماتریکس و همیارنت وایرلس میدن... یکی از بچه ها که پینگ ماتریکس رو گذاشت خیلی پینگش خوب بود... تو مایه های 150 اینا بود ...

Ehsanx13
22-08-2013, 13:08
دوستان بیست نتی و های وبی لطف کنید یه عکس از پینگ 4.2.2.4 ( t- ) بزارید تاببینم کدوم بهتره !
من بیست نت متوسط 10 درصد پکت لاست دارم ! میخوام ببینم مشکل از منه یا ISP ؟ اگه از ISP ه که برم های وب ! اگه هم از خودمه که بگردم دنبال راه حل !
ممنون

arashsard
22-08-2013, 13:43
دوستان بیست نتی و های وبی لطف کنید یه عکس از پینگ 4.2.2.4 ( t- ) بزارید تاببینم کدوم بهتره !
من بیست نت متوسط 10 درصد پکت لاست دارم ! میخوام ببینم مشکل از منه یا ISP ؟ اگه از ISP ه که برم های وب ! اگه هم از خودمه که بگردم دنبال راه حل !
ممنون

های وب پینگ بالا ولی 0% پاکت لاست ...

اینم با برنامه networx
# IP آدرس زمان پاسخگویی TTL
= ======= ============= ===
1 4.2.2.4 303 ms 64
2 4.2.2.4 297 ms 64
3 4.2.2.4 296 ms 64
4 4.2.2.4 284 ms 64
5 4.2.2.4 285 ms 64
6 4.2.2.4 290 ms 64
7 4.2.2.4 300 ms 64
8 4.2.2.4 294 ms 64
9 4.2.2.4 296 ms 64
10 4.2.2.4 295 ms 64
11 4.2.2.4 606 ms 64
12 4.2.2.4 295 ms 64
13 4.2.2.4 301 ms 64
14 4.2.2.4 300 ms 64
15 4.2.2.4 297 ms 64
16 4.2.2.4 289 ms 64
17 4.2.2.4 288 ms 64
18 4.2.2.4 290 ms 64
19 4.2.2.4 293 ms 64
20 4.2.2.4 297 ms 64
21 4.2.2.4 294 ms 64
22 4.2.2.4 292 ms 64
23 4.2.2.4 288 ms 64
24 4.2.2.4 298 ms 64
25 4.2.2.4 288 ms 64
26 4.2.2.4 291 ms 64
27 4.2.2.4 293 ms 64
28 4.2.2.4 301 ms 64
29 4.2.2.4 287 ms 64
30 4.2.2.4 288 ms 64
31 4.2.2.4 293 ms 64
32 4.2.2.4 291 ms 64
33 4.2.2.4 294 ms 64
34 4.2.2.4 300 ms 64
35 4.2.2.4 291 ms 64
36 4.2.2.4 292 ms 64
37 4.2.2.4 293 ms 64
38 4.2.2.4 291 ms 64
39 4.2.2.4 290 ms 64
40 4.2.2.4 300 ms 64
41 4.2.2.4 298 ms 64
42 4.2.2.4 283 ms 64
43 4.2.2.4 291 ms 64
44 4.2.2.4 290 ms 64
45 4.2.2.4 294 ms 64
46 4.2.2.4 288 ms 64
47 4.2.2.4 308 ms 64
48 4.2.2.4 299 ms 64
49 4.2.2.4 286 ms 64
50 4.2.2.4 290 ms 64
51 4.2.2.4 296 ms 64
52 4.2.2.4 287 ms 64
53 4.2.2.4 289 ms 64
54 4.2.2.4 294 ms 64
55 4.2.2.4 291 ms 64
56 4.2.2.4 298 ms 64
57 4.2.2.4 287 ms 64
58 4.2.2.4 294 ms 64
59 4.2.2.4 291 ms 64
60 4.2.2.4 286 ms 64
61 4.2.2.4 303 ms 64
62 4.2.2.4 307 ms 64
63 4.2.2.4 290 ms 64
64 4.2.2.4 291 ms 64
65 4.2.2.4 286 ms 64
66 4.2.2.4 295 ms 64
67 4.2.2.4 295 ms 64
68 4.2.2.4 313 ms 64
69 4.2.2.4 334 ms 64
70 4.2.2.4 377 ms 64
71 4.2.2.4 447 ms 64
72 4.2.2.4 515 ms 64
73 4.2.2.4 755 ms 64
74 4.2.2.4 297 ms 64
75 4.2.2.4 290 ms 64
76 4.2.2.4 295 ms 64
77 4.2.2.4 302 ms 64
78 4.2.2.4 299 ms 64
79 4.2.2.4 301 ms 64
80 4.2.2.4 292 ms 64
81 4.2.2.4 294 ms 64
82 4.2.2.4 300 ms 64
83 4.2.2.4 296 ms 64
84 4.2.2.4 296 ms 64
85 4.2.2.4 292 ms 64
86 4.2.2.4 297 ms 64
87 4.2.2.4 288 ms 64
88 4.2.2.4 291 ms 64
89 4.2.2.4 296 ms 64
90 4.2.2.4 285 ms 64
91 4.2.2.4 313 ms 64
92 4.2.2.4 297 ms 64
93 4.2.2.4 293 ms 64
94 4.2.2.4 292 ms 64
95 4.2.2.4 289 ms 64
96 4.2.2.4 300 ms 64
97 4.2.2.4 291 ms 64
98 4.2.2.4 295 ms 64
99 4.2.2.4 299 ms 64
100 4.2.2.4 292 ms 64

عادل120
22-08-2013, 14:19
سلام

در مرکز امیر کبیر شیراز برای خط فیبر نوری غیر از آسیا تک isp دیگری هست که خدمات adsl

داشته باشه

Ehsanx13
22-08-2013, 14:31
های وب پینگ بالا ولی 0% پاکت لاست ...

اینم با برنامه networx
# IP آدرس زمان پاسخگویی TTL
= ======= ============= ===
1 4.2.2.4 303 ms 64
2 4.2.2.4 297 ms 64
3 4.2.2.4 296 ms 64
4 4.2.2.4 284 ms 64
5 4.2.2.4 285 ms 64
6 4.2.2.4 290 ms 64
7 4.2.2.4 300 ms 64
8 4.2.2.4 294 ms 64
9 4.2.2.4 296 ms 64
10 4.2.2.4 295 ms 64
11 4.2.2.4 606 ms 64
12 4.2.2.4 295 ms 64
13 4.2.2.4 301 ms 64
14 4.2.2.4 300 ms 64
15 4.2.2.4 297 ms 64
16 4.2.2.4 289 ms 64
17 4.2.2.4 288 ms 64
18 4.2.2.4 290 ms 64
19 4.2.2.4 293 ms 64
20 4.2.2.4 297 ms 64
21 4.2.2.4 294 ms 64
22 4.2.2.4 292 ms 64
23 4.2.2.4 288 ms 64
24 4.2.2.4 298 ms 64
25 4.2.2.4 288 ms 64
26 4.2.2.4 291 ms 64
27 4.2.2.4 293 ms 64
28 4.2.2.4 301 ms 64
29 4.2.2.4 287 ms 64
30 4.2.2.4 288 ms 64
31 4.2.2.4 293 ms 64
32 4.2.2.4 291 ms 64
33 4.2.2.4 294 ms 64
34 4.2.2.4 300 ms 64
35 4.2.2.4 291 ms 64
36 4.2.2.4 292 ms 64
37 4.2.2.4 293 ms 64
38 4.2.2.4 291 ms 64
39 4.2.2.4 290 ms 64
40 4.2.2.4 300 ms 64
41 4.2.2.4 298 ms 64
42 4.2.2.4 283 ms 64
43 4.2.2.4 291 ms 64
44 4.2.2.4 290 ms 64
45 4.2.2.4 294 ms 64
46 4.2.2.4 288 ms 64
47 4.2.2.4 308 ms 64
48 4.2.2.4 299 ms 64
49 4.2.2.4 286 ms 64
50 4.2.2.4 290 ms 64
51 4.2.2.4 296 ms 64
52 4.2.2.4 287 ms 64
53 4.2.2.4 289 ms 64
54 4.2.2.4 294 ms 64
55 4.2.2.4 291 ms 64
56 4.2.2.4 298 ms 64
57 4.2.2.4 287 ms 64
58 4.2.2.4 294 ms 64
59 4.2.2.4 291 ms 64
60 4.2.2.4 286 ms 64
61 4.2.2.4 303 ms 64
62 4.2.2.4 307 ms 64
63 4.2.2.4 290 ms 64
64 4.2.2.4 291 ms 64
65 4.2.2.4 286 ms 64
66 4.2.2.4 295 ms 64
67 4.2.2.4 295 ms 64
68 4.2.2.4 313 ms 64
69 4.2.2.4 334 ms 64
70 4.2.2.4 377 ms 64
71 4.2.2.4 447 ms 64
72 4.2.2.4 515 ms 64
73 4.2.2.4 755 ms 64
74 4.2.2.4 297 ms 64
75 4.2.2.4 290 ms 64
76 4.2.2.4 295 ms 64
77 4.2.2.4 302 ms 64
78 4.2.2.4 299 ms 64
79 4.2.2.4 301 ms 64
80 4.2.2.4 292 ms 64
81 4.2.2.4 294 ms 64
82 4.2.2.4 300 ms 64
83 4.2.2.4 296 ms 64
84 4.2.2.4 296 ms 64
85 4.2.2.4 292 ms 64
86 4.2.2.4 297 ms 64
87 4.2.2.4 288 ms 64
88 4.2.2.4 291 ms 64
89 4.2.2.4 296 ms 64
90 4.2.2.4 285 ms 64
91 4.2.2.4 313 ms 64
92 4.2.2.4 297 ms 64
93 4.2.2.4 293 ms 64
94 4.2.2.4 292 ms 64
95 4.2.2.4 289 ms 64
96 4.2.2.4 300 ms 64
97 4.2.2.4 291 ms 64
98 4.2.2.4 295 ms 64
99 4.2.2.4 299 ms 64
100 4.2.2.4 292 ms 64
ممنون داداش . نسبت به مال من مال تو بهشته :
دوستان بیسن نتی هم بی زحمت یه تست بزارن . ممنون میشم :)

Ehsanx13
22-08-2013, 16:37
?am I dreaming

Ehsanx13
22-08-2013, 23:50
من مطمعنم دارم خواب میبینم !!! خدا خودش به خیر کنه !!! والا یهو فردا آفتاب از شمال غربی درمیاد !!! میخواد قیامت بشه ؟!؟! امام زمان باو با من شوخی نکن الان قلبم گرفته !!! یعنی واقعا روحانی مچکریم ؟!؟!؟!
:
:
:
:
:

Life24
24-08-2013, 00:21

سلام
داداش برنامه شما چی هست؟ مشکل کجاست دقیقا و چه حرفی باید زد؟

ahriman323
24-08-2013, 01:21
سلام
داداش برنامه شما چی هست؟ مشکل کجاست دقیقا و چه حرفی باید زد؟

درود
کسانی که خط 740( فیبر نوری) دارند و از اسیاتک سرویس دارند و ناراضی اند بریم پیش رئیس مرکز مدرس و تقاضای اینترنت از یک شرکت دیگه کنیم یا خطمون را عادی کنند یا یه خط بگیریم که فیبر نوری نباشه و از جای دیگری بجز اسیاتک سرویس بگیریم چون اسیاتک حدود یکی دو ماه هست تو مرکز مدرس پینگش رفته بالا و کیفیتش افتضاح شده و قطعی اش زیاد شده پهنای باند هم اضافه کردن ولی بازم در بعضی ساعت پینگ بالای 1000 میره
فعلا دو نفر شدیم
امروز به خیلی از بچه های مرکز مدرس پ.خ دادم بیان توی تاپیک اعلام حضور کنند تا یکی از روزهای زوج ساعت 10صبح بریم ملاقات رئیس مرکز مدرس
اگر هم مرکز مدرس به نتیجه نرسیدیم همه بچه های شیراز که از اسیاتک سروبیس دارند و ناراضی هستند را جمع کنیم حضوری بریم اسیاتک خیابان ابیاری

با دست رو دست گذاشتن به نتیجه ای نمی رسیم!
هر کس پایه هست اعلام حضور کنه!

بنده سابقه شکایت از شاتل را در تنظیم مقررات / فرمانداری/اداره بازرگانی/تعزیرات حکومتی/اداره بازرگانی را دارم

یک نفره کار به جایی نمیرسه همه باید با هم متحد بشیم!

yashgin128
24-08-2013, 14:23
سلام
دوستان ما خونمون تو پودنک هست(بیست متری ششم)اونجا بهترین isp کدومه؟(کدومش تو اون منطقه سرعت بهتری داره؟)
نظرتون درباره اینترنت مخابرات چیه؟
به عنوان سوال اخر چند روزه خط را رانژه میکنند؟
با تشکر

alimasht
24-08-2013, 15:11
سلام
می شه یکی بگه کدوم شرکت سرعت اینترنت شبانش بیشتره ؟

SNOW PATROL
24-08-2013, 17:09
خوب امروز 20 نت وصل شد اینم دو تا تست از یک مگ نامحدود برای دوستان :

ahriman323
24-08-2013, 17:39
سلام
دوستان ما خونمون تو پودنک هست(بیست متری ششم)اونجا بهترین isp کدومه؟(کدومش تو اون منطقه سرعت بهتری داره؟)
نظرتون درباره اینترنت مخابرات چیه؟
به عنوان سوال اخر چند روزه خط را رانژه میکنند؟
با تشکر
سلام
پیش شماره خطتون چنده؟
اگه 740 باشه که متاسفانه فقط اسیاتک سرویس میده!
مخابرات بد نیست!
از بین بد و بدتر باید بد را انتخاب کنی!

mohammadkj
24-08-2013, 18:14
باز آسیا تک رفت تو کما برا من صفحه هم باز نمیکنه :n29::n29::n29::n29::n29::n29:
کسی مشکل نداره؟