PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : اینترنت استان فارس

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 [29] 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46

777Abbas777
14-10-2012, 22:50
دوستان امشب هم سرعت شما خوبه؟
من وایرلس 512 نا محدود دارم سرعتم بینه 65-90 هست.خیلی خوبه.آی حال میده.همیشه بینه 65-70 بودولی الان به نودو اندی هم میرسه.

arashsard
15-10-2012, 00:04
والا یه مودم تو اتاق خودم هست لینکش درست بود فقط دیسکانکت میشدم، الان این مودمی که باهاش وصل هستم اینجا نیست دقت نکردم لینکش میپره یا نه
از همین شیراز پیگیری میکنن یا تهران؟

همین شیراز پیگیری میکنن....

arashsard
15-10-2012, 00:05
دوستان امشب هم سرعت شما خوبه؟
من وایرلس 512 نا محدود دارم سرعتم بینه 65-90 هست.خیلی خوبه.آی حال میده.همیشه بینه 65-70 بودولی الان به نودو اندی هم میرسه.

بله... امشب سرعت بهتره....

ahriman323
15-10-2012, 00:13
ما رو از اینترنـــــــت مـــلی نترســــون! ما بـــچه های کانکشـــن دو کیلو بایتیـــــــم! با همیــــــن سرعـــتا عاشـــــق شدیـــم! عصبانیــــــم شدیـــم! وبلاگـــــــم داشتیــــــم! فیلـــم چنــد گیگــــم دانلود کردیـــــــــم!
آره داداش،اینترنـــــت نفـــــــت نیســــــت مــلی بشه بخـــــــــوریدش!!
برو از خدا بترس

واااااااااااااالا

abcdab
15-10-2012, 02:10
دوستان سرویس 512 نامحدود بیست نت خوبه بگیرم؟ سرعت دانلودش چنده؟

saurron
15-10-2012, 08:39
همین شیراز پیگیری میکنن....
میگفت روی خط نویز هست ولی نه اونقدر که بخواد دیسکانکت بشه. و بعدش هم شروع کرد از همون مسائل حرف زد که ممکنه از تلفن باشه، از سر خط چک کن، با یه مودم دیگه چک کن...................................
آخرش گفت اگه بازم مشکل داشتی میتونی بگی تا پهنای باندو برات کم کنیم نویز کم بشه

khavaj
15-10-2012, 08:46
دوستان سرعت دانلود 1 مگابایت بیس نت چقدر هست؟
به جز بیس نت و آسیاتک شرکت دیگه ای هم روی فیبر نوری خدمات ارائه میده؟

Rhodes
15-10-2012, 16:43
میگم من الان ماتریکس ام.
ولی روی یه خط دیگه همیار نت گرفتم .الان که من مودم رو بر میدارم و میبرم چک کنم که آیا همیار نت وصل شده یانه باید تنظیمات مودم رو ریست کنم یا نه ؟!
من 27 شهریور رففتم ولی هنوز وصل نشده.4 شنبه تماس میگیرم.

ahriman323
15-10-2012, 17:27
میگفت روی خط نویز هست ولی نه اونقدر که بخواد دیسکانکت بشه. و بعدش هم شروع کرد از همون مسائل حرف زد که ممکنه از تلفن باشه، از سر خط چک کن، با یه مودم دیگه چک کن...................................
آخرش گفت اگه بازم مشکل داشتی میتونی بگی تا پهنای باندو برات کم کنیم نویز کم بشه
سر خط چک کن شاید مشکا از سیم کشی خونه باشه اگخ نبود از 117 پیگیری کن اگه 117 هم پیگیری نکردن از خود اسیاتک (شیراز و تهران) بگو پیگیری کنن

میگم من الان ماتریکس ام.
ولی روی یه خط دیگه همیار نت گرفتم .الان که من مودم رو بر میدارم و میبرم چک کنم که آیا همیار نت وصل شده یانه باید تنظیمات مودم رو ریست کنم یا نه ؟!
نه نمی خواد ریست کنی اگه رانژه نشده باشه چراغش چشمک زنه یا خاموشه

saurron
15-10-2012, 19:02
ظاهرا همسایه ما یه گوشی تلفن جدید گرفته که فرکانسش با گوشی ما یکیه، طوری که وقتی دو طرف گوشیو برمیدارن خط روی خط میشه!
از اون طرف این همسایه ما 24 ساعت با تلفن حرف میزنه.
از اون طرف انگار هر وقت اونا حرف میزنن روی گوشی تلفن ما اختلال ایجاد میشه و snr اینترنت خیلییییییییی اومده بود پایین.
حالا من چند ساعت هست گوشی خودمونو از مدار خارج کردم تا اینجوری خط رو خط نشه و البته snr خیلی بهتر شده (5_6 بود حالا شده 15_20). نمیدونم همینطور بمونه یا نه.
ولی برام عجیبه، چون تلفن splitter داشت و هر مشکلی هم باشه نباید چنین تاثیری بذاره، و تا چند روز پیش بدون مشکل کار میکرد. نمیدونم همش زیر سر تلفن همسایه هست یا چیز دیگه!

arashsard
15-10-2012, 20:26
میگم من الان ماتریکس ام.

اگه در حالت دستی هستیBridge نیازی نیست رست کنی... فقط کافیه یه کانکشن با یوزرنیم پسورد همیار بسازی و کانکت شی اما اگه در حالت اتوماتیک pppoe هستی باید بری یوزر نیم پسورد همیار رو توی مودمت جای یوزرنیم پسورد ماتریکس بزاری... به همین سادگی...

arashsard
15-10-2012, 20:32
ظاهرا همسایه ما یه گوشی تلفن جدید گرفته که فرکانسش با گوشی ما یکیه، طوری که وقتی دو طرف گوشیو برمیدارن خط روی خط میشه!
از اون طرف این همسایه ما 24 ساعت با تلفن حرف میزنه.
از اون طرف انگار هر وقت اونا حرف میزنن روی گوشی تلفن ما اختلال ایجاد میشه و snr اینترنت خیلییییییییی اومده بود پایین.
حالا من چند ساعت هست گوشی خودمونو از مدار خارج کردم تا اینجوری خط رو خط نشه و البته snr خیلی بهتر شده (5_6 بود حالا شده 15_20). نمیدونم همینطور بمونه یا نه.
ولی برام عجیبه، چون تلفن splitter داشت و هر مشکلی هم باشه نباید چنین تاثیری بذاره، و تا چند روز پیش بدون مشکل کار میکرد. نمیدونم همش زیر سر تلفن همسایه هست یا چیز دیگه!

یه چیزی هست به نام میکرو فیلتر.... تو سایت پارس آنلاین نوشته برطرف کننده نویز تلفن هست... با اسپلیتر فرق میکنه... اسپلیتر کارش اینکه جدا کننده سیگنال دیتا از صدا هست... یعنی میکرو فیلتر بین تلفن و اسپلیتر قرار میگیره... اونو بخر ببین شاید نویز تلفنتو گرفت...

saurron
16-10-2012, 10:11
یه چیزی هست به نام میکرو فیلتر.... تو سایت پارس آنلاین نوشته برطرف کننده نویز تلفن هست... با اسپلیتر فرق میکنه... اسپلیتر کارش اینکه جدا کننده سیگنال دیتا از صدا هست... یعنی میکرو فیلتر بین تلفن و اسپلیتر قرار میگیره... اونو بخر ببین شاید نویز تلفنتو گرفت...
ممنون، امروز میخواستم برم بگیرم که دیدم ظاهرا مشکل از تلفن نیست.
دوباره snr اومده زیر 10 و دیسکانکت میشه
ولی به نظرم مشکل از داخل خونه هست

arashsard
16-10-2012, 11:43
ممنون، امروز میخواستم برم بگیرم که دیدم ظاهرا مشکل از تلفن نیست.
دوباره snr اومده زیر 10 و دیسکانکت میشه
ولی به نظرم مشکل از داخل خونه هست

خونتون در به ساختمون یا در به حیاط؟؟؟ مجتمع هستید یا خونه مجزا دارید؟؟؟؟ چون معمولا خونه در به حیاط از سر خط تا اونجایی که تلفن قرار داره یه فاصله طولانی هست... امکان نویز هم بیشتر میشه... چک کردن سر خط هم مشکل میشه... ولی اگه خونه در به ساختمون باشه یه خورده معمولا آسونتره... سیم کشی داخل خونه روو کار هست یا توو کار... من اگه جای شما بودم یه کاری میکردم... اگه سیم کشی توو کار بود چون معمولا قدیمی هستن دیگه فرسوده شدنو نویز دارن... من میرفتم یه 20 متر سیم میگرفتم و خودم روو کار مرتب میکشیدم... یه مدت استفاده میکردم اگه میدیدم باز نویز داره خطم دیگه مطمئن میشدم نویز از طرف من نیست....

saurron
16-10-2012, 13:03
خونتون در به ساختمون یا در به حیاط؟؟؟ مجتمع هستید یا خونه مجزا دارید؟؟؟؟ چون معمولا خونه در به حیاط از سر خط تا اونجایی که تلفن قرار داره یه فاصله طولانی هست... امکان نویز هم بیشتر میشه... چک کردن سر خط هم مشکل میشه... ولی اگه خونه در به ساختمون باشه یه خورده معمولا آسونتره... سیم کشی داخل خونه روو کار هست یا توو کار... من اگه جای شما بودم یه کاری میکردم... اگه سیم کشی توو کار بود چون معمولا قدیمی هستن دیگه فرسوده شدنو نویز دارن... من میرفتم یه 20 متر سیم میگرفتم و خودم روو کار مرتب میکشیدم... یه مدت استفاده میکردم اگه میدیدم باز نویز داره خطم دیگه مطمئن میشدم نویز از طرف من نیست....
هر دو، ولی تلفن از در ساختمون گرفته شده و تا مودم چند متر بیشتر فاصله نداره. این همسایه که میگفتم در اصل طبقه بالا ما هستن. یه قسمت روکار هست یه قسمت توکار.
والا تو فکر بودم که سیم کشیو مستقیم کنم ولی سه تا مشکل هست. یکی اینکه حوصلم نمیشه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] یکی اینکه اگه بخوام خودم سیمکشی کنم گند میزنم به ظاهر ساختمون.
یکی هم اینکه چون تلفن ما با تلفن طبقه بالا همش خط رو خط میشه فکر میکنم مشکل اصاصی باشه، قضیه اینکه گفتم فرکانس تلفنها یکیه منطفیه چون با دو تا تلفن دیگه هم امتحان کردم همش خط رو خط میشد. اصلا نمیدونم چرا اینجوریه. تلفن هم صدا آبشار میده، میشه بذاری رو اسپیکر انگار رفتی وسط طبیعت، طوفانو تگرگو کوه آتشفشانو....

arashsard
16-10-2012, 22:28
هر دو، ولی تلفن از در ساختمون گرفته شده و تا مودم چند متر بیشتر فاصله نداره. این همسایه که میگفتم در اصل طبقه بالا ما هستن. یه قسمت روکار هست یه قسمت توکار.
والا تو فکر بودم که سیم کشیو مستقیم کنم ولی سه تا مشکل هست. یکی اینکه حوصلم نمیشه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] یکی اینکه اگه بخوام خودم سیمکشی کنم گند میزنم به ظاهر ساختمون.
یکی هم اینکه چون تلفن ما با تلفن طبقه بالا همش خط رو خط میشه فکر میکنم مشکل اصاصی باشه، قضیه اینکه گفتم فرکانس تلفنها یکیه منطفیه چون با دو تا تلفن دیگه هم امتحان کردم همش خط رو خط میشد. اصلا نمیدونم چرا اینجوریه. تلفن هم صدا آبشار میده، میشه بذاری رو اسپیکر انگار رفتی وسط طبیعت، طوفانو تگرگو کوه آتشفشانو....

من خونه قبلیمون دقیقا مشکل تورو داشتم... گوشیو که برمیداشتیم صدای عجیب از توو گوشیو میومد.... بعضی موقعها که تلفن رو برمیداشتیم حتی صدای رادیو میومد توو گوشی...:sq_14: بابام میگفت بیا تلفن داره رادیو پخش میکنه...:sq_2: وقتی مودم رو خاموش میکردم هیچ صدایی توو گوشی نمیومد.... هر چی هم پیگیری کردم درست نشد... آخرشم نفهمیدم مشکل چی بود تا اینکه اومدیم خونه جدید این مشکل اینجا نبود....

saurron
16-10-2012, 22:38
من خونه قبلیمون دقیقا مشکل تورو داشتم... گوشیو که برمیداشتیم صدای عجیب از توو گوشیو میومد.... بعضی موقعها که تلفن رو برمیداشتیم حتی صدای رادیو میومد توو گوشی...:sq_14: بابام میگفت بیا تلفن داره رادیو پخش میکنه...:sq_2: وقتی مودم رو خاموش میکردم هیچ صدایی توو گوشی نمیومد.... هر چی هم پیگیری کردم درست نشد... آخرشم نفهمیدم مشکل چی بود تا اینکه اومدیم خونه جدید این مشکل اینجا نبود....
حالا ما اینجا یه خط دیگه داریم که بی استفاده افتاده و مخابرات قطعش کرده به علت بدهی
نمیدونم این اسیاتک اگه بخواد رانژه رو از این خط بندازه رو اون خط چقدر کشش میده و چقدر پول میگیره
تقصیر خودشونه دیگه، تجهیزاتشون ترکیده، زمان ناپلئون با این سیمکشی وصل میشدن به اینترنت

arashsard
17-10-2012, 00:32
حالا ما اینجا یه خط دیگه داریم که بی استفاده افتاده و مخابرات قطعش کرده به علت بدهی
نمیدونم این اسیاتک اگه بخواد رانژه رو از این خط بندازه رو اون خط چقدر کشش میده و چقدر پول میگیره
تقصیر خودشونه دیگه، تجهیزاتشون ترکیده، زمان ناپلئون با این سیمکشی وصل میشدن به اینترنت

معلوم نیست تا مخابرات سیم تلفن کشیدن یا نخ دندون... من جای شما بودم اون خط اون یکیمو یه شرکت دیگه ثبت نام میکردم واسه اینترنت... حالا همیارنت یا هر شرکت دیگه... لازم نیست بدهیشم بدی... چون خط ADSL ربطی به بدهی تلفن نداره و لینک میده... کلا فقط کافیه خط تلفن صدا بوق داشته باشه.. روو اون خط میشه DSL ثبت نام کنی و لینک هم میده....

meha
17-10-2012, 17:06
طبق سوالی که من از قسمت صدای مشتریان کردم و اونم از قسمت پشتیبانی آمارشو گرفت یه پله بالاتر می بندن مثلا 128 را 256 می بندن
ولی برنزی را همون میبندن که به صرفه تره

خب یعنی مثلا سرعت 256 نامحدود طلایی 80 میشه؟

خب یعنی چی یه پله بالاتر؟!

به طور معمول چه سرعتی دانلود میده؟

bluetoothm
17-10-2012, 22:02
آم علیکم یه موضوع جالب:تو ایران هرچیزی امکان داره SNR خط من 32/31 بود یعنی عالی اما هر 1 ساعت مودمم هنگ می کرد (قطع می شد)حالا چند روز 7/6 شده سرعت و پینگ که تغییر نکرده اما دیگه مودمم هنگ نکرد یعنی قطعی نداشتم کاش زنگ می زدم مزخرف ترین سرویس رو فعال می کردم شاید اینجوری جواب بگیرم

mohsen19x
17-10-2012, 23:57
سلام دوستان

این طرح ساعات شبانه از 1 تا9 صبح چی شد آخرش ؟

ali_ign
18-10-2012, 10:09
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

سرعت من با خط 2 مگ صبانت 750-810 هست چرا اسپید تست همه سروراش میگه 560 ؟؟؟؟؟؟

ارسالم 102 کیلوبایت بر ثانیس چرا میگه 80 ؟؟؟

یه عکس 2 مگی رو تو 21 ثانیه آپ کردم

مشکل از کجاس ؟

اون های که میگن تبلیغ صبانت میکنم !!!

من از 13 شهریور تا الان شبانه 110 گیگ دانلود کردم و نه محدود شدم و نه خطم مشکلی پیدا کرد !!! تازه من هر شب دانلود نمی کردم !!!!

باورتون نمیشه !! برید سایت کاوش رایانه

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

با هر سایتی هم خواستید دانلود یا آپلود میکنم با تاریخ و مدرک اسکرین شات میگیرم میزارم

به قرآن من خودم خیلی سر خط شاتل اذیت شدم اینو پیدا کردم دلم میخواد به همه بگم به قرآن نیتم خیره

ahriman323
18-10-2012, 10:24
سلام دوستان

این طرح ساعات شبانه از 1 تا9 صبح چی شد آخرش ؟
استان فارس چون با مخابرات شریک هست نمیشه

arashsard
18-10-2012, 12:02

مشکل از کجاس ؟

من از 13 شهریور تا الان شبانه 110 گیگ دانلود کردم و نه محدود شدم و نه خطم مشکلی پیدا کرد !!! تازه من هر شب دانلود نمی کردم !!!!

با هر سایتی هم خواستید دانلود یا آپلود میکنم با تاریخ و مدرک اسکرین شات میگیرم میزارم

به قرآن من خودم خیلی سر خط شاتل اذیت شدم اینو پیدا کردم دلم میخواد به همه بگم به قرآن نیتم خیره

تنها کسی که صبانت رو توو این تاپیک تایید کرده شما هستید... یعنی آدم میتونه به خاطر یه نفر که اسپیدش خوبه ولی اون همه آدم که اسپیدشون بده بوده این ریسک رو بکنه و بیاد صبانت؟؟؟؟؟ اگه یه چند نفر دیگه هم میومدن تایید میکردن حالا یه فکری میشد به حالش کرد... حالا من شاید اگه وضعم خوب شد خط ماتریکسمو بیارم صبانت ... شاید جدیدا خوب شده باشه.... حالا شما این همه زحمت کشیدی با یه سرور اروپایی و یه سرور آمریکایی هم تست میگرفتی... همش که از سرور تهران کرج تست گرفتی....

بعد این Mb/s هست... واسه تبدیل به KB/s باید در 1000 ضرب کنی و بعدش تقسیم بر 8 کنی....

ahriman323
18-10-2012, 12:09
تنها کسی که صبانت رو توو این تاپیک تایید کرده شما هستید... یعنی آدم میتونه به خاطر یه نفر که اسپیدش خوبه ولی اون همه آدم که اسپیدشون بده بوده این ریسک رو بکنه و بیاد صبانت؟؟؟؟؟ اگه یه چند نفر دیگه هم میومدن تایید میکردن حالا یه فکری میشد به حالش کرد... حالا من شاید اگه وضعم خوب شد خط ماتریکسمو بیارم صبانت ... شاید جدیدا خوب شده باشه....

بعد این Mb/s هست... واسه تبدیل به KB/s باید در 1000 ضرب کنی و بعدش تقسیم بر 8 کنی....
تایید میشه

دوستم کافی نت داره و از صبانت سرویس داره میگه حجم دزدی میکنن جدیدا هم بد رقم حجم دزدی میکنه صبانت

ali_ign
18-10-2012, 12:34
تایید میشه

دوستم کافی نت داره و از صبانت سرویس داره میگه حجم دزدی میکنن جدیدا هم بد رقم حجم دزدی میکنه صبانت

من از برنامه networx استفاده میکنم و اونو چک کردم با سایت صبانت مو نمیزد ! اما یه روز من 60 مگ استفاده کردم برام 170 مگ افتاده ! نمیدونم والا

hamid2134
18-10-2012, 14:40

مشکل از کجاس ؟

داداش شما دوستی رفیقی پارتی چیزی اونجا نداشتی؟
خودت چی؟آدم کله گنده ای نیستی که بخوان هوا رو داشته باشن یه حالی بهت بدن بعداً براشون جبران کنی...:46:

eshraghi2010
18-10-2012, 18:58
سلام ! دوستان بیست نتی بد نیست بیان اینجا و در مورد طرح جشنواره و تعرفه هاش بحث کنیم !! اصلاً کسی تعرفشو به تعرفه جشنواره تغییر داده که ببینه چه طوریه ؟! سرعتش که کمتر نیست؟ مثلاً اگه یه نفر بخواد 8 گیگ 256 برداره ، چون صورتحساب تلفن 2ماهه است ، میشه 16 گیگ و هزینش 25 تومن ؟!

ehsan_j70
18-10-2012, 18:59
اقا يكي ميتونه فرق اينترنت پر سرعت اقتصادي512 و اينترنت پر سرعت حجمي 512 بيست نت رو بگه؟
هر دو تاشون سرعتشون 512 هست يكي به ازاي هر گيگ 2400 يكي 4900؟

ahriman323
18-10-2012, 19:48
اقا يكي ميتونه فرق اينترنت پر سرعت اقتصادي512 و اينترنت پر سرعت حجمي 512 بيست نت رو بگه؟
هر دو تاشون سرعتشون 512 هست يكي به ازاي هر گيگ 2400 يكي 4900؟
اینترنت پرسرعت اقتصادی برای کسانی که مصرفشون کم هست بصرفه هست(حداقل مصرف ماهیانه ۱ گیگ بایت می باشد)
اینترنت پرسرعت حجمی برای کسانی که مصرفشون زیاده هست بصرفه هست( آبونمان برای مصرف ماهیانه کمتر از ۲ گیگا بایت ۴۹۰۰ و برای مصرف بیشتر رایگان است )

ahriman323
18-10-2012, 19:51
سلام ! دوستان بیست نتی بد نیست بیان اینجا و در مورد طرح جشنواره و تعرفه هاش بحث کنیم !! اصلاً کسی تعرفشو به تعرفه جشنواره تغییر داده که ببینه چه طوریه ؟! سرعتش که کمتر نیست؟ مثلاً اگه یه نفر بخواد 8 گیگ 256 برداره ، چون صورتحساب تلفن 2ماهه است ، میشه 16 گیگ و هزینش 25 تومن ؟!
قرارداد یکساله ظاهرا باید ببندی
دو برابر حجم قابل استفاده در ماه بهره مند شوید. مشتریان فعلی شرکت نیز می توانند در طول ایام جشنواره از تخفیف ویژه نیم بها بودن حجم دانلود مازاد استفاده نمایند.
برای دریافت اطلاعات بیشتر در این باره می توانید با شماره 2020 تماس حاصل نمایید.

arashsard
18-10-2012, 20:46
تایید میشه

زدی وسط خال.... ید طولایی در دزدی دارن.... توو روز روشن همچین ترافیکتو میخورن که نگوو.......

ali_ign
18-10-2012, 22:57
خودت چی؟آدم کله گنده ای نیستی که بخوان هوا رو داشته باشن یه حالی بهت بدن بعداً براشون جبران کنی...:46:

آشنا داشتم خواستی بگیری بهم خبر بده

ali7777
20-10-2012, 11:13
دوستان این سرویس های حجمی 256 و 512 و 1 مگ بیست نت از نظر سرعت دانلود فرق زیاد با هم دارن؟ 256 حجمی با چند کیلوبایت دانلود میکنه؟

bluetoothm
20-10-2012, 13:06
دوستان این سرویس های حجمی 256 و 512 و 1 مگ بیست نت از نظر سرعت دانلود فرق زیاد با هم دارن؟ 256 حجمی با چند کیلوبایت دانلود میکنه؟
خیر فرقی نداره (البته از لحاظ دانلود )چون پورتها بازند و دانلود منیجر از چندتا سرور دانلود می کنه با همون سرعت 2مگابیت دانلود دارید اما برای وبگردی دقیقا همون سرعت اصلی رو دارید. مثلا وقتی سایت پی سی ورد رو درخواست می دید با اینترنت 256 (سرعتی معادل 30 کیلوبایت بر ثانیه دارید فرقشون اینجاست)

زنگ زدم به 2020 واسه جشنواره قبل از اینکه موضوع رو بگم کمی در مورد نویز و این مسائله حرف زدیم بعد که راجع به جشنواره گفتم ،گفت همین تعرفه خودمون بهتره خداحافظ......

hamid2134
21-10-2012, 00:32
درود...
این شبانه آسیاتک شیراز باید به آخر اسم کاربریمون حرف n رو اضافه کنیم یا اتوماتیک خودش سوییج میکنه به شبانه؟

arashsard
21-10-2012, 12:43
درود...
این شبانه آسیاتک شیراز باید به آخر اسم کاربریمون حرف n رو اضافه کنیم یا اتوماتیک خودش سوییج میکنه به شبانه؟

اتوماتیک میره شبانه....

saurron
22-10-2012, 10:55
دوستتان هزینه رانژه بیست نت چنده؟ اصلا میگیره؟

saze
22-10-2012, 13:40
دوستتان هزینه رانژه بیست نت چنده؟ اصلا میگیره؟
هزینه نمیگیره.

ahriman323
22-10-2012, 13:59
ایشون خودشون توی صبانت هستن.

دوستان برای محدوده باغ حوض کدوم شرکت را پیشنهاد میکنید که پینگ خوبی داشته باشه برای یکی از دوستان میخوام برای بازی انلاین مثل وارکرافت و...

saurron
22-10-2012, 15:08
هزینه نمیگیره.
ممنون. شما از بیست نت سرویس داری؟
میخواستم بدونم پینگش چطوره؟

arashsard
22-10-2012, 17:51
ایشون خودشون توی صبانت هستن.

پس چه اینطور... پس قضیه از این قراره... ببین خداوکیلی چه طور هوای رفیقای خودشونو دارن... ای تف توو این زندگی...

هر کی ندونه من که میدونم این کاووش رایانه عجب آدمایی هستن... اگه 1% دلشون به حال مشتری بسوزه.... فقط جیب خودشون.... فقط سود و منفعت خودشون....

hamed1297
22-10-2012, 18:07
الان تقریبا ۲ ماه هست که واسه گرفتن خدمات از سپنتا(بیست نت)،از پارس آنلاین جدا شدم.
هنوز که هنوزه واسه ما اینترنت رو راه ننداختن.خدا لعنت کنه مخابرات شیراز رو.
معلوم نیست چیکار دستشونه.
یبار میگن پورت خالی نداریم یبار میگن شما خطتون فیبر نوری هست.خسته شدم خدا وکیلی.مملکت هم صاحب نداره بشه به جایی شکایت کرد.

Sent from my X10i using Tapatalk 2

arashsard
22-10-2012, 20:30
الان تقریبا ۲ ماه هست که واسه گرفتن خدمات از سپنتا(بیست نت)،از پارس آنلاین جدا شدم.
یبار میگن پورت خالی نداریم یبار میگن شما خطتون فیبر نوری هست.خسته شدم خدا وکیلی.مملکت هم صاحب نداره بشه به جایی شکایت کرد.

حرف دل ملتو زدی... چرا کار ملتو راه نمیندازن؟؟؟؟ نمیخوان راه بندازن یا نمیتوننن؟؟؟؟ مگه یه رانژه خط شقو القمر هستش؟؟؟؟ والا بخدا؟؟؟ چرا هر کی یه جوابی میده؟؟؟ توو چین یه ساختمون N طبقه رو توو یه روز میسازن اون وقت توو ایران رانژه خطو توو یه ماه انجام میدن... من که زیاد شرکت عوض کردم میفهمم چی میکشی هم شهری.... امیدوارم یه روزی این مملکت از این بی صاحبی در بیاد....

ali_ign
22-10-2012, 20:32
پس چه اینطور... پس قضیه از این قراره... ببین خداوکیلی چه طور هوای رفیقای خودشونو دارن... ای تف توو این زندگی...

هر کی ندونه من که میدونم این کاووش رایانه عجب آدمایی هستن... اگه 1% دلشون به حال مشتری بسوزه.... فقط جیب خودشون.... فقط سود و منفعت خودشون....

من راستشو بهتون میگم من رفتم گفتم تازه از تورنتو اومدم بهترین خطتون چیه ؟ گفت وظع اینجا خیلی داغونه ! گفتم خوب چند مگ دارین گفت : 2 مگ گفتم من اونجا با ماهی 3 دلار 50 مگا بیت داشتم و ....

کلی دروغ سر هم کردمو گفتم بازی آنلاین میکنم و پینگ برام مهمه (الان پینگم با انگلیس 190 با روسیه 110 و با آمریکا 260 هست !!!) بعدش با طرف گرم گرفتمو و از شاتل و آسیاتک و اینا کلی بد گفتمو بعد گفتم شما یعنی از کل اینا بهترید ؟ گفتن آره و بهم گفتم تا 1 ماه رایگان و 1 ماه پولمو اگر نخواستم بر می گردونن و اینا گفتم بابام یه شرکت حسابرسی داره و اگر کاری دارید در خدمتیم و این حرفا کلا از من 17 ساله حتی مهر شرکت هم نخواستن !!!!!

bhrooz555
23-10-2012, 06:35

درسته که اسمش اینترنت مخابراته و باید زودتر از شرکتهای خصوصی راه بیفته اما خوب فرق داره مثلا مال ما که مخابرات ابوذر هست 2 روزه وصل کردن البته برای پسرخالم ازشم خیلی راضیه منم میخوام بگیرم.

saurron
23-10-2012, 10:58
اینترنت من مثل اینکه بعد از 13 روز درست شده. الان چند ساعته آنلاینم هنوز قطع نشده. امیدوارم دیگه قطع نشه :20:

saze
23-10-2012, 14:07
ممنون. شما از بیست نت سرویس داری؟
میخواستم بدونم پینگش چطوره؟
بله سرویس 256 محدود دارم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

saze
23-10-2012, 14:15
حرف دل ملتو زدی... چرا کار ملتو راه نمیندازن؟؟؟؟ نمیخوان راه بندازن یا نمیتوننن؟؟؟؟ مگه یه رانژه خط شقو القمر هستش؟؟؟؟ والا بخدا؟؟؟ چرا هر کی یه جوابی میده؟؟؟ توو چین یه ساختمون N طبقه رو توو یه روز میسازن اون وقت توو ایران رانژه خطو توو یه ماه انجام میدن... من که زیاد شرکت عوض کردم میفهمم چی میکشی هم شهری.... امیدوارم یه روزی این مملکت از این بی صاحبی در بیاد....
مرکز سلمان دو روزه رانژه میکنه.

reza2kn
24-10-2012, 10:33
سلام به همه بچه ها.
من حدودا 2 سال هست که مشترک شاتل هستم و سرویس نامحدود استفاده میکنم. واقعا دیگه گندش و درآوردن!
وقتی دانلود به یه حدی میرسه سرعت و میارن رو 5-4 کیلوبیت که حتی نتونی پیج باز کنی!!!
پاسخ اپراتور :
- این مقدار چه مقداریه؟ نمیدونیم
- چه مقدار استفاده کردم که اینطور شده و دیگه نباید اینقدر بشه؟ نمیدونیم
- ماهیانه حساب میشه این قضیه یا... ؟ نمیدونیم
- حالا کی اکانت من بر میگرده به حالت نرمال؟ نمیدونیم
:sq_10:
واقعا دیگه خسته شدم! تو شیراز کسی هست که نت نامحدود ( واقعی) داشته باشه؟؟ سرعتش هم خیلی بالا نباشه مشکلی نیست.
ماتریکس و بیست نت که همون مخابرات هست دیدم که ارائه میدن و از شاتل هم ارزون تر میگیرن! کسی تاحالا اینا رو امتحان کرده؟؟
ممنون. موفق باشید:sq_15:

saze
24-10-2012, 14:40
سلام به همه بچه ها.
من حدودا 2 سال هست که مشترک شاتل هستم و سرویس نامحدود استفاده میکنم. واقعا دیگه گندش و درآوردن!
وقتی دانلود به یه حدی میرسه سرعت و میارن رو 5-4 کیلوبیت که حتی نتونی پیج باز کنی!!!
پاسخ اپراتور :
واقعا دیگه خسته شدم! تو شیراز کسی هست که نت نامحدود ( واقعی) داشته باشه؟؟ سرعتش هم خیلی بالا نباشه مشکلی نیست.
ماتریکس و بیست نت که همون مخابرات هست دیدم که ارائه میدن و از شاتل هم ارزون تر میگیرن! کسی تاحالا اینا رو امتحان کرده؟؟
از بیست نت استفاده کن سرعت دانلود واقعی میده 256 بین 25 تا 32 متغیره.

ahriman323
25-10-2012, 00:48
سلام به همه بچه ها.
پاسخ اپراتور :
سلام
شاتل همینه متاسفانه
دانلود =محدودیت

hamid2134
25-10-2012, 00:48
سلام به همه بچه ها.
پاسخ اپراتور :

آخه مگه بیکار بودی دو سال مشترکشون موندی.....من یه ماه مشترکشون بودم دیدم این مدلی زدم بیرون سریع..

reza2kn
25-10-2012, 09:39
سلام به همه دوستان عزیز
اون بیست نت چون مال مخابراته کنترل و شنود بیشتری روش نیست؟ از بچه هایی که تجربه دارن تو مواقع استراتزِیک! قطع نمیشه؟ مشکلات تخیلی نداره؟
این و ماتریکس نامحدودشون واقعا نا محدوده؟
ممنونت. موفق باشید:sq_15:

arashsard
25-10-2012, 12:41
امروز صبح درخواست جمع آوری از آسیاتک دادم.... دارم کوچ میکنم میرم همیارنت... یکی از دوستام مرکز فیاض بخش همیار داره میگه حداقل توو مرکز ما خوبه... امیدوارم اینطور باشه....

hamed1297
25-10-2012, 13:09
سلام به همگی،من بعد از ۳-۴ سال از پارس آنلاین جدا شدم به امید گرفتن خدمات از سپنتا،ولی بعد از جمع کردن سرویس سپنتا گفت نمیتونیم بهت خدمات بدیم.

دوستان در جریان باشن همچین بلایی سرشون نیاد.الان ۲ ماهه اینترنت ندارم.
خلاصه که این شرکتا یک مشت دروغ گو بیشتر نیستن.

arashsard
25-10-2012, 14:44
اوه اوه.... همین الان با خبر شدم یکی از بچه ها رفته گدانت... دیروز هم نتش وصل شده.... مرکز حضرتی.... میگه دانلود روزانه 90 تا 100 پینگ زیر 300 نمیاد.... دیشب هم واسه دانلود گذاشته بود هیچی نگرفته بوده مثل اینکه اصلا کانکت نشده بوده... پس در نتیجه بعد از قاطر فلون فلون شده گدانت بدترین شرکت شیراز به نظر میرسه...

hamid2134
25-10-2012, 23:41
امروز صبح درخواست جمع آوری از آسیاتک دادم.... دارم کوچ میکنم میرم همیارنت... یکی از دوستام مرکز فیاض بخش همیار داره میگه حداقل توو مرکز ما خوبه... امیدوارم اینطور باشه....

درود...من مرکز سعدی هستم قبلاً همیارنت داشتم تعریفی نداشت شبانش بشدت متغیر بود بین 80 تا 30...شبی حداکثر 600 هفتصد مگ میگرفت...حالا گرفتی نتیجه رو هم اعلام کن...

SIMPATICO4949
26-10-2012, 10:07
سلام دوستان
من آسیاتک دارم و میخوام درخواست جمع آوری رانژه بدم
برای مخابرات سلمان کدوم شرکت رو پیشنهاد میدید ؟

arashsard
26-10-2012, 12:39
درود...من مرکز سعدی هستم قبلاً همیارنت داشتم تعریفی نداشت شبانش بشدت متغیر بود بین 80 تا 30...شبی حداکثر 600 هفتصد مگ میگرفت...حالا گرفتی نتیجه رو هم اعلام کن...

حتما... گرفتم روز به روز گزارش رو میدم... آسیاتک روزانش رو میشه تحمل کرد اما شبا اصلا هیچ کاری نمیتونستم بکنم... کلافه شده بودم دیگه... امیدوارم شبا پاکت لاست و تایم اوت نداشته باشه.... من که تقریبا تمام آی اس پی های شیراز رو درو کردم... قاطر - پارس آفلاین - گدانت - آسیاتک - ماتریکس الان هم که دیگه همیار نت ... بین این همه بد که همش یه جای کارشون میلنگید آسیا تک رو میشد یه کاریش کرد که دیگه این مدت اخیر ریدن سرعت شبانه رفت پی کارش...

arashsard
26-10-2012, 12:40
سلام دوستان

داداش من آسیااتک بودم.. دارم میرم همیار... بیا با هم بریم دوسی :sq_25: ( مرکز فیاض بخش )

saze
26-10-2012, 20:42
سلام دوستان
از مخابرات بگیر پشیمون نمیشی.

Masoud-Studio
26-10-2012, 22:16
منم مثه شما آسیا تک بودم اومدم همیار
اسکرین شات که واستون گذاشتم ، واقعا مزخرف هست ! امیدوارم که مال شما اینجور نباشه ...

ahad_judo
27-10-2012, 02:45
اوه اوه.... همین الان با خبر شدم یکی از بچه ها رفته گدانت... دیروز هم نتش وصل شده.... مرکز حضرتی.... میگه دانلود روزانه 90 تا 100 پینگ زیر 300 نمیاد.... دیشب هم واسه دانلود گذاشته بود هیچی نگرفته بوده مثل اینکه اصلا کانکت نشده بوده... پس در نتیجه بعد از قاطر فلون فلون شده گدانت بدترین شرکت شیراز به نظر میرسه...
اول گدانت بعد قاطر.
یه رفیق دارم میگه با این صبانت سرعت شبانه اش همیشه 3 کیلوبایته.اطراف قلعه شازده بیگم.دیدن این بیچاره ها پایین شهرن حقشون هم میخورن.ای روزگار.

brad pitt
27-10-2012, 11:33
سلام

من زرهی هستم . خیابان شهید آقایی
شماره هم 82220 هست

تا حالا adsl نداشتم . تازه میخوام بگیرم

در روز حداکثر 2 ساعت در اینترنت کار داشته باشم و در ماه هم حداکثر یک گیگ برای دانلود نیاز داشته باشم

به نظر شما با توجه به این موارد از کدوم شرکت بگیرم ؟ سه ماهه هم بخوام بگیرم

ممنون از راهنماییتون

saze
27-10-2012, 15:32
سلام

من زرهی هستم . خیابان شهید آقایی
شماره هم 82220 هست

تا حالا adsl نداشتم . تازه میخوام بگیرم

در روز حداکثر 2 ساعت در اینترنت کار داشته باشم و در ماه هم حداکثر یک گیگ برای دانلود نیاز داشته باشم

به نظر شما با توجه به این موارد از کدوم شرکت بگیرم ؟ سه ماهه هم بخوام بگیرم

ممنون از راهنماییتون
از مخابرات بگیر.

hamed1297
27-10-2012, 15:38
اقا من ۲ماهه اینترنت ندارم،شرکتها به فیبر نوری خدمات نمیدن،مخابرات هم میگه پورت خالی نداریم آخه لعنت به هرچی مسوله نامرده تو این خراب شده امثال من باید چیکار کنن.
اینترنت دیگه جزء حداقل چیزایی هست که مردم باید داشته باشن.اونم ازمون دریغ کردن.دستمم به هیچ جا بند نیست .شیطونه میگه یه انتحاری برم تو مخابرات:دی

brad pitt
27-10-2012, 16:32
از مخابرات بگیر.

سلام
ممنون از لطفتون

شما خودتون از سرویس این شرکت استفاده میکنید . خوبه ؟

جایی هم سراغ دارید مودم به صورت امانی بده یا خود این شرکت داره ؟
مودم چقدر درمیاد حدودا ؟

ممنون

brad pitt
27-10-2012, 16:36
بعد این اینترنت سپنتا مخابرات سرویس های سرعت 512 و 1 مگ ش رو به مصرف خانگی هم میده ؟

SIMPATICO4949
27-10-2012, 18:09
داداش من آسیااتک بودم.. دارم میرم همیار... بیا با هم بریم دوسی :sq_25: ( مرکز فیاض بخش )
تحقیقی هم کردی ؟ یا چون بقیه رو تست کرده بودی داری میری همیار ؟؟ :sq_6:

SIMPATICO4949
27-10-2012, 18:17
از مخابرات بگیر پشیمون نمیشی.
مخابرات منظورتون همون سپنتا هست دیگه ؟
متاسفانه من دانلود شبانه برام مهمه که مخابرات شبانه نداره
یادش بخیر یه زمانی با آسیاتک شبی 3.3 گیگ دان داشتم :sq_20:

brad pitt
27-10-2012, 20:45
دوستان حرفه ای یک لطف میکنند من مبتدی رو راهنمایی کنند
بنابر پیشنهاد دوستان اگر خوبه من محدوده زرهی هستم اینترنت سپنتای مخابرات بگیرم
با این تفاسیر میخواهم سرویس یک مگ با حجم دانلود ماهانه 4گیگ که 15000 تومن هست بگیرم
میخوام بدونم مودم چه مدلی بگیرم که ارزون باشه و به کارم بخوره ؟
مودم از دوستان کسی نداره ازش بخرم یا جایی بگید برم بخرم ؟
چون میخوام خرجم زیاد نشه چون دست و بالم تنگه یه مودم ارزون ولی مفید پیشنهاد بدید
ممنون

arashsard
27-10-2012, 21:13
اقا من ۲ماهه اینترنت ندارم،شرکتها به فیبر نوری خدمات نمیدن،مخابرات هم میگه پورت خالی نداریم آخه لعنت به هرچی مسوله نامرده تو این خراب شده امثال من باید چیکار کنن.
اینترنت دیگه جزء حداقل چیزایی هست که مردم باید داشته باشن.اونم ازمون دریغ کردن.دستمم به هیچ جا بند نیست .شیطونه میگه یه انتحاری برم تو مخابرات:دی

فکر کنم آسیاتک فیبر رو پوشش میده

arashsard
27-10-2012, 21:15
تحقیقی هم کردی ؟ یا چون بقیه رو تست کرده بودی داری میری همیار ؟؟ :sq_6:

تحقیق که خیلی نه... فقط یکی از هم مرکزیام گفت واسه من خوب بوده... من چون یه خط دیگه دارم میخوام تمام شرکتای شیراز رو امتحان کنم... خلاصه خوبیش اینه بدون اینترنت نمیمونم... الان این خطم ماتریکسه... خلاصه اگه همیار هم توو زرد از آب در اومد بعد عوضش میکنم یه شرکت دیگه...

expanium
28-10-2012, 13:56
درود

یه دوستی دارم که ساکن شهرک گلستان هستن با پیش شماره 653 و خطشون از نوع کافو نوری هست .با توجه به اینکه خیلی از شرکتها روی فیبر نوری سرویس نمیدن سوالم این بود که از چه isp هایی میتونه سرویس بگیره با توجه به نوع خط و منطقه زندگیش .سپاس

saeedhashemee
28-10-2012, 14:20
درود

یه دوستی دارم که ساکن شهرک گلستان هستن با پیش شماره 653 و خطشون از نوع کافو نوری هست .با توجه به اینکه خیلی از شرکتها روی فیبر نوری سرویس نمیدن سوالم این بود که از چه isp هایی میتونه سرویس بگیره با توجه به نوع خط و منطقه زندگیش .سپاس

2020 به این شماره زنگ بزن

brad pitt
28-10-2012, 16:51
سلام

دوستان کدوم یک ازین 2 مودم بهتره :

ADSL2/2+ MODEM ROUTER DSL-2520U

یا

zyxel مدل P-66RU-T1 v2

arashsard
28-10-2012, 22:18
سلام

دوستان کدوم یک ازین 2 مودم بهتره :

ADSL2/2+ MODEM ROUTER DSL-2520U

یا

zyxel مدل P-66RU-T1 v2

زاکسل هم مودم های خوبیه ولی من دلینک رو بیشتر میپسندم....

arashsard
28-10-2012, 22:23
مرکز فیاض بخش هم فکر کنم خیلی خلوت باشه... آسیاتک یه روزه خطمو جمع کرد... رفتم همیارنت 256 یه ماهه یه گیگ گرفتم... گفت از 2 تا 7 صبح رایگانه.... خدا کنه زود رانژه کنه ببینیم اوضاع این چه جوریه؟؟؟ اگه سرعت دانلود شبش حداقل 60 باشه تمدیدش میکنم اما اگه دیدم داره بازی در میاره و شبش مثل آسیاتک هست دیگه تمدیدش نمیکنم....

alfred30
29-10-2012, 09:54
بنده با سالها سابقه اینترنت گردی و تجربه نماینده چند تا PAP بودن خدمت شما عزیزان همشهری عرض می کنم که همه شرکت های ADSL سر و ته یک کرباس هستن.
ربطی به این شرکت و اون شرکت هم نداره که دوستان مثل چرخ فلک هی از این شرکت به اون شرکت می چرخن.
والا هیچ جای دنیا اینطور نیست که یه نفر در یک سال 5 تا شرکت عوض کنه. بیچاره مسئولان اتاق رانژه مخابرات چه زجری می کشن. من می دونم.
آب از چشمه گل آلوده عزیزان.
فقط یه چیزی هست و اون اینکه معمولا شرکت هایی که تازه می آن به خاطر خلوت بودن پهنای باندشون یه مدت با سرعت و پینگ بهتری میشه کار کرد.
پس بهتره اگر یه شرکت خوب بود به کسی چیزی نگین که شلوغ نشه ! وگرنه اون هم بعد از چند ماه میشه مثل بقیه. از ما گفتن بود. :46:

90 درصد مارک تجهیزات سخت افزار و نرم افزار شرکت های ADSL یکی هست و همه شون هم پهنای باندشون از یه جا تامین میشه.
فقط خدمات شون متفاوته که اون هم هر چی هم خوب باشن وقتی سرشون شلوغ میشه بیچاره ها خودبخود کم می آرن.

طنز مرتبط :

یه جایی هست توی فیلم کمال الملک که ناصرالدین شاه در باب اوضاع درهم و برهم مملک می گوید " همه چیزمان باید به همه چیزمان بیاید"
حکایت اینترنت در ایران هم مثل بقیه چیزهاش هست و نباید اونو با سوئد یا حتی ترکیه مقایسه کرد.

به شتر گفتن زانو ات کجه . جواب داد : مگه کجام راسته ؟! :20:

saze
29-10-2012, 11:01
بعد این اینترنت سپنتا مخابرات سرویس های سرعت 512 و 1 مگ ش رو به مصرف خانگی هم میده ؟

بله سرویس میده.

saze
29-10-2012, 11:03
دوستان حرفه ای یک لطف میکنند من مبتدی رو راهنمایی کنند
بنابر پیشنهاد دوستان اگر خوبه من محدوده زرهی هستم اینترنت سپنتای مخابرات بگیرم
با این تفاسیر میخواهم سرویس یک مگ با حجم دانلود ماهانه 4گیگ که 15000 تومن هست بگیرم
میخوام بدونم مودم چه مدلی بگیرم که ارزون باشه و به کارم بخوره ؟
مودم از دوستان کسی نداره ازش بخرم یا جایی بگید برم بخرم ؟
چون میخوام خرجم زیاد نشه چون دست و بالم تنگه یه مودم ارزون ولی مفید پیشنهاد بدید
ممنون
برای تهیه مودم پاساژ ملاصدار یا pccenter برو،سرویس با حجم محدود بگیر مقرون به صرفه تر هست.

brad pitt
29-10-2012, 11:53
برای تهیه مودم پاساژ ملاصدار یا pccenter برو،سرویس با حجم محدود بگیر مقرون به صرفه تر هست.

سلام . خدا خیرتون بده که بهم کمک کردید

من فقط 2 تا سوال میپرسم از خدمتتون و یه عمر ممنون :

1.کلا برای گرفتن این اینترنت مخابرات شیراز باید برم خود مخابرات یا تو همین سایت بیست درخواست بدم ؟
(سرویس با حجم محدود یعنی مثلا سرعت 1024 با حجم ترافیک 4گیگ این حجم محدوده ؟ )

2.یک مدل خوب و تقریبا مقرون به صرفه مودم هم بهم معرفی کنید . دستتون درد نکنه .

arashsard
29-10-2012, 20:43

1.کلا برای گرفتن این اینترنت مخابرات شیراز باید برم خود مخابرات یا تو همین سایت بیست درخواست بدم ؟

DLINK 2500 U

saze
29-10-2012, 22:30

1-داخل سایت درخواست بده،نه منظورم هر گیگ مثلا 2000 تومان(داخل لیست تعرفه ها رو یه نگاه بنداز سرویس 256 محدود بگیر)
2-D-LINK 2520 U

hossein-gh
30-10-2012, 10:19
دوستان میخوام برم از بیست نت سرویس بگیرم.
یکی از دوستان 256 طرح جشنواره گرفته میگه سرعت دانلودم 80 هست.
میخواستم بدونم سرویسهای 512 و 1 و 2 مگ روی سرعت تاثیر میذاره؟ یعنی سرعت دانلود چقدر میشه؟

eshraghi2010
30-10-2012, 10:54
میخواستم بدونم سرویسهای 512 و 1 و 2 مگ روی سرعت تاثیر میذاره؟ یعنی سرعت دانلود چقدر میشه؟

سلام دوست عزیز ! اینجا تو شهرستان که ما هستیم سرویس های حجمی و جشنواره رو هردو روی دو مگ می بندن ! ولی به قول خودشون کمی سرعت حجمی بالاتره !
یکی از اقواممون 256 جشنواره گرفته ماکزیمم سرعتش روی 120 کیلو هست ! خود من 256 حجمی دارم اکثر مواقع سرعتم بالای 230 هست و برای چند ثانیه تا 300 هم میرسه ! ( 457 کیلو هم یه بار دیدم !!!! ) :31:
هرچه کیفیت خطت بهتره باشه سرعت بیشتری می تونی بگیری ! مرکز مخابراتی هم یقیناً خیلی تأثیر داره !!
ضمن اینکه الآن سیستم صورتحساب گیری جشنواره مشکل داره و از همون اول گیگ مازاد بر حجم رو حساب می کنه ! بیش از 20 بار باهاشون تماس گرفتم واسه این آشنامون میگن درستش می کنیم و نگران نباشین ! :31:
خوبیش اینه که حداقل قبول می کنن که مشکل از خودشونه و واسه همین ازشون خیلی ناراضی نیستم و فقط کمی به خاطر تأخیرشون ناراضی هستم !!
در کل از من به شما نصیحت : سرعت برات مهمه فقط و فقط حجمی !! :10:

arashsard
30-10-2012, 11:41
امروز همیارنت وصل شد... اوضاع همیارنت خرابببببببببببببببببببب... وای صفحه هم نمیتونم باز کنم... اگه این روزانش باشه چه برسه به شبانش...:sq_6:

وای... حسابشو کن پینگ ورزش 3 که هماست داخلی هست 200 :sq_14: یا ایالفضل...

MILAD99
30-10-2012, 11:55
من سال اول از شاتل گرفتم که فقط ماه اول خوب بود.ماه دوم سرعتم رو نصف کردن.
خلاصه سوییچ کردیم به همیار و الان حدودا 2سال میشه که از همیار دارم و واقعا از سرعت و کیفیتو خدماتشون راضی هستم. حداقل همیار یک مجری مربوط به خود شیراز هست که باید تمام تلاشش رو کنه که کاربرای شیرازش رو نگه داره و الا باید درشو تخته کنه. و مثل بقیه شرکتای بزرگ دیگه نیس که کل ایران مشترک داشته باشن اگه 10تا شهر هم ناراضی باشن دوروز 10تا شهره دیگه رو باکیفیت میده که مشتریهاشو نگه دارن.
خلاصه اینکه من واقعا راضی هستم مخصوصا پایداری سرعت در سرویس شبانه واقعا عالیه. البته همه این مسائل میتونن بسته به بستر مخابراتی هر منطقه متفاوت باشن...
اینم پینگ امروز.

brad pitt
30-10-2012, 11:56
دوستان مگه در سایت اینترنت مخابرات سرویس 1 مگ با دانلود ماهانه 4 گیگ 15000 تومن

یعنی یک ماه سرویس ADSL + چهارگیگ دانلود = 15000 تومان

درسته ؟ یک نگاه کنید
ممنون

hossein-gh
30-10-2012, 12:37
سلام دوست عزیز ! اینجا تو شهرستان که ما هستیم سرویس های حجمی و جشنواره رو هردو روی دو مگ می بندن ! ولی به قول خودشون کمی سرعت حجمی بالاتره !
یکی از اقواممون 256 جشنواره گرفته ماکزیمم سرعتش روی 120 کیلو هست ! خود من 256 حجمی دارم اکثر مواقع سرعتم بالای 230 هست و برای چند ثانیه تا 300 هم میرسه ! ( 457 کیلو هم یه بار دیدم !!!! ) :31:
هرچه کیفیت خطت بهتره باشه سرعت بیشتری می تونی بگیری ! مرکز مخابراتی هم یقیناً خیلی تأثیر داره !!
ضمن اینکه الآن سیستم صورتحساب گیری جشنواره مشکل داره و از همون اول گیگ مازاد بر حجم رو حساب می کنه ! بیش از 20 بار باهاشون تماس گرفتم واسه این آشنامون میگن درستش می کنیم و نگران نباشین ! :31:
خوبیش اینه که حداقل قبول می کنن که مشکل از خودشونه و واسه همین ازشون خیلی ناراضی نیستم و فقط کمی به خاطر تأخیرشون ناراضی هستم !!
در کل از من به شما نصیحت : سرعت برات مهمه فقط و فقط حجمی !! :10:

ممنون از پاسختون.
اما مگه سرویس جشنواره حجمی نیست؟؟!!
نامحدود که نمیخوام بگیرم.

اگه توی سایتشون هم نگاه کنید سرعت و قیمت همونه،فقط حجم رو 2 برابر کردن.

به نظرم تفاوت سرعت شما و آشناتون بخاطر اینه که از دو تا مرکز مخابراتی هستید و یا سیم کشی ساختمان و عبور از کنار کابل برق هم میتونه موثر باشه که این ایجاد نویز روی خط میکنه.

eshraghi2010
30-10-2012, 13:02
ممنون از پاسختون.
اما مگه سرویس جشنواره حجمی نیست؟؟!!
نامحدود که نمیخوام بگیرم.

اگه توی سایتشون هم نگاه کنید سرعت و قیمت همونه،فقط حجم رو 2 برابر کردن.

به نظرم تفاوت سرعت شما و آشناتون بخاطر اینه که از دو تا مرکز مخابراتی هستید و یا سیم کشی ساختمان و عبور از کنار کابل برق هم میتونه موثر باشه که این ایجاد نویز روی خط میکنه.

بله دوست عزیز جشنواره هم سرویس حجمی هست منتها با حجم مشخص !! ( مثل سرویس های بسته ای آسیاتک که مثلاً 128 کیلو با 2 گیگ دانلود میده 9900 تومن ) !
ولی خود بیست نتی ها به اون سرویسی که مثلاً واسه 256 اگه تا 5 گیگ دانلود کنی هر گیگ 2900 و بالای 5 گیگ ، هر گیگ 1900 هست رو بهش میگن حجمی و اسم این سرویس رو مثل طرحش گذاشتن جشنواره و میگن سرعت حجمی نسبت به جشنواره کمی بشتره !!
در مورد تفاوت سرعت من و اون بنده خدا حق با شماست و ما از 2 مرکز مخابراتی مختلف هستیم و سیم کشی من تا مودم مستقیم هست !!
از بس با این بیست نتی ها چونه زدم اگه تعریف از خود نباشه دیگه کاملاً خبره شدم !! پس اگه سوالی بود حتماً در خدمتم !!:31:

arashsard
30-10-2012, 13:17
من سال اول از شاتل گرفتم که فقط ماه اول خوب بود.ماه دوم سرعتم رو نصف کردن.
خلاصه سوییچ کردیم به همیار و الان حدودا 2سال میشه که از همیار دارم و واقعا از سرعت و کیفیتو خدماتشون راضی هستم. حداقل همیار یک مجری مربوط به خود شیراز هست که باید تمام تلاشش رو کنه که کاربرای شیرازش رو نگه داره و الا باید درشو تخته کنه. و مثل بقیه شرکتای بزرگ دیگه نیس که کل ایران مشترک داشته باشن اگه 10تا شهر هم ناراضی باشن دوروز 10تا شهره دیگه رو باکیفیت میده که مشتریهاشو نگه دارن.
خلاصه اینکه من واقعا راضی هستم مخصوصا پایداری سرعت در سرویس شبانه واقعا عالیه. البته همه این مسائل میتونن بسته به بستر مخابراتی هر منطقه متفاوت باشن...
اینم پینگ امروز.

الان سرعت خیلی خوب شد... مثل اینکه هنوز سیمام گرم نشده بود....

eshraghi2010
30-10-2012, 13:19
دوستان مگه در سایت اینترنت مخابرات سرویس 1 مگ با دانلود ماهانه 4 گیگ 15000 تومن

یعنی یک ماه سرویس ADSL + چهارگیگ دانلود = 15000 تومان

درسته ؟ یک نگاه کنید
ممنون

سلام دوست عزیز !! سرویس جشنواره بیست نت دقیقاً به سبک سرویس های آسیاتک هست با حجم مشخص !! مثلاً همون طور که شما گفتید سرویس یک مگ رو با 4 گیگ حجم میده 15000 تومن !
تنها فرقش اینه که حجم دانلود مازادتون اگه بیشتر از 4 گیگ دانلود داشته باشین آزاد هست یعنی به ازای مصرفتون هر گیگ 3000 تومن میدید ! منظورم از آزاد بودن اینه که مثلاً کسی که توی آسیاتک هست وقتی حجمش تموم شد اولاً اینترنتش قطع میشه و تا شارژ نکنه نمی تونه بره توی اینترنت و دوماً حجمی که میخره یک عدد صحیح است مثلاً بسته به نیازش 1 گیگ ، 2 گیگ یا بیشتر حجم میخره و بعد مصرف میکنه و اگه دوباره حجم تموم کرد همین قصه تکرار میشه ! ولی توی بیست نت به محض تموم شدن حجمتون به ازای حجمی که مصرف می کنین گیگی 3000 تومن پرداخت می کنین و اینترنتتون هم به خاطر تموم شدن حجم قطع نمیشه و لزوماً حجم مصرفی مازاد شما یک عدد صحیح نیست ! مثلاً شما ممکنه 1.5 گیگ دانلود داشته باشید که مثلاً میشه 4500 تومن !! ( حجم شما رو تا 3 رقم اعشار حساب می کنه و در گیگ 3000 تومن ضرب میشه و با 15000 تومن ثابت جمع میشه و میشه کل صورتحساب یک ماه شما !! اگر 4 گیگ حجمتون رو نتونید تموم کنید باقی مونده حجم سوخت میشه و 4 گیگ دیگه برای ماه دوم به شما تعلق می گیره چون صورتحساب تلفن ثابت استان فارس 2 ماهه صادر میشه و هزینه اینترنت بر روی قبض میاد ! )
ببخشید شلوغش کردم !!:31:

brad pitt
30-10-2012, 13:33
سلام دوست عزیز !! سرویس جشنواره بیست نت دقیقاً به سبک سرویس های آسیاتک هست با حجم مشخص !! مثلاً همون طور که شما گفتید سرویس یک مگ رو با 4 گیگ حجم میده 15000 تومن !
تنها فرقش اینه که حجم دانلود مازادتون اگه بیشتر از 4 گیگ دانلود داشته باشین آزاد هست یعنی به ازای مصرفتون هر گیگ 3000 تومن میدید ! منظورم از آزاد بودن اینه که مثلاً کسی که توی آسیاتک هست وقتی حجمش تموم شد اولاً اینترنتش قطع میشه و تا شارژ نکنه نمی تونه بره توی اینترنت و دوماً حجمی که میخره یک عدد صحیح است مثلاً بسته به نیازش 1 گیگ ، 2 گیگ یا بیشتر حجم میخره و بعد مصرف میکنه و اگه دوباره حجم تموم کرد همین قصه تکرار میشه ! ولی توی بیست نت به محض تموم شدن حجمتون به ازای حجمی که مصرف می کنین گیگی 3000 تومن پرداخت می کنین و اینترنتتون هم به خاطر تموم شدن حجم قطع نمیشه و لزوماً حجم مصرفی مازاد شما یک عدد صحیح نیست ! مثلاً شما ممکنه 1.5 گیگ دانلود داشته باشید که مثلاً میشه 4500 تومن !! ( حجم شما رو تا 3 رقم اعشار حساب می کنه و در گیگ 3000 تومن ضرب میشه و با 15000 تومن ثابت جمع میشه و میشه کل صورتحساب یک ماه شما !! اگر 4 گیگ حجمتون رو نتونید تموم کنید باقی مونده حجم سوخت میشه و 4 گیگ دیگه برای ماه دوم به شما تعلق می گیره چون صورتحساب تلفن ثابت استان فارس 2 ماهه صادر میشه و هزینه اینترنت بر روی قبض میاد ! )
ببخشید شلوغش کردم !!:31:

سلام . یک پیغام خصوصی زدم خدمتتون . لطفا چک کنید

SIMPATICO4949
30-10-2012, 20:14

ممنون از اطلاع رسانیت
اگه تونستی از شبانه هم یه تست سرعت بگیر ببینیم اوضاع چطوره
شما کدوم سرویس رو گرفتی ؟ سرعت دانلود روزانه چنده ؟

saze
30-10-2012, 21:53
اگه سرویس محدود بگیری تفاوتی نداره،تفاوتشون تو سرویهای نامحدود هست.

hamid2134
30-10-2012, 23:13

سرعت دانلود شبانت رو هم امشب چک کن اگه تونستی نتیجش رو هم همینجا بگو....

arashsard
31-10-2012, 00:12
ممنون از اطلاع رسانیت
اگه تونستی از شبانه هم یه تست سرعت بگیر ببینیم اوضاع چطوره
شما کدوم سرویس رو گرفتی ؟ سرعت دانلود روزانه چنده ؟

آقا همیارنت اصلا خوب نیست... تازه سرویس روزانه 256 بیشتر 50 60 نمیرسه... فکر کنم دیگه شب افتضاح باشه... خیلی نوسان سرعت داره... پینگشم اصلا ثابت نیست و اکثر اوقات بالای 300 هست... در کل توو این یه روز اصلا باهاش حال نکردم... down stream رو روی 2048 بستن اما حداکثر 60 تا بیشتر سرعت نمیده

آقا این همیارنت اصلا به درد نمیخوره... سرعت روزانشم مشکل داره چه برسه به شبانش... من دیگه تمدید نمیکنم... همین یه ماهی هم که گرفتم از سرشون زیاده...

arashsard
31-10-2012, 00:18
نگاه کن پینگش با سرور داخلی... دیگه عمق فاجعه رو ببین

حالا مقایسش کن با ماتریکس

hamid2134
31-10-2012, 00:38
آقا همیارنت اصلا خوب نیست... تازه سرویس روزانه 256 بیشتر 50 60 نمیرسه... فکر کنم دیگه شب افتضاح باشه... خیلی نوسان سرعت داره... پینگشم اصلا ثابت نیست و اکثر اوقات بالای 300 هست... در کل توو این یه روز اصلا باهاش حال نکردم... down stream رو روی 2048 بستن اما حداکثر 60 تا بیشتر سرعت نمیده

آقا این همیارنت اصلا به درد نمیخوره... سرعت روزانشم مشکل داره چه برسه به شبانش... من دیگه تمدید نمیکنم... همین یه ماهی هم که گرفتم از سرشون زیاده...

آره...منم گرفته بودم دقیقاً همین مدلی بود...سرعت روزانش که حداکثر خودشو میکشت 100 بعدم فوق العاده نوسان داشت...از 100 تا 7 کیلوبایت نوسان سرعت داشت...شبانش که یهو چند دقیقه ای به کل قطع میشد...:31:

eshraghi2010
31-10-2012, 08:35
سلام به همگی !
اینم یه پینگ رؤیایی از بیست نت !!!!:31: حال کنید !!

arashsard
31-10-2012, 12:35
آره...منم گرفته بودم دقیقاً همین مدلی بود...سرعت روزانش که حداکثر خودشو میکشت 100 بعدم فوق العاده نوسان داشت...از 100 تا 7 کیلوبایت نوسان سرعت داشت...شبانش که یهو چند دقیقه ای به کل قطع میشد...:31:

شدیدا موافقم... اصلا از ده دیقه دیگه خودت خبر نداری.... یهو پینگه بهت حال میده اما 10 دیقه بعد چنان ضد حالی بهت میزنه که دیگه تزجیح میدی سیستمو خاموش کنی.... الان هم که دارم پینگ رو نگاه میکنم سرشار از تایم اوت...

arashsard
31-10-2012, 12:36
سلام به همگی !
اینم یه پینگ رؤیایی از بیست نت !!!!:31: حال کنید !!

آره پینگش خوبه.... تایم اوت یا نوسان پینگ که نداره؟؟؟؟

eshraghi2010
31-10-2012, 12:41
آره پینگش خوبه.... تایم اوت یا نوسان پینگ که نداره؟؟؟؟

سلام دوست عزیز ! تایم اوت و نوسان پینگ مطلقاً نداره !!!:31:

arashsard
31-10-2012, 13:33
سلام دوست عزیز ! تایم اوت و نوسان پینگ مطلقاً نداره !!!:31:

من از همون اولم میخواستم بیام مخابرات... اما 2 تا مشکل داشتم.... یک اینکه به سرعت شبانه نیاز داشتم اما چون گیگی 1900 تمن هست باز میشه یه کاریش کرد اما مورد دوم که دست و پا گیر تره این هست که این خطی که میخوام باش بیام مخابرات بدهی تلفن داره و هر وقت بخواد هزینه ADSL ام بیاد مجبورم این بدهی هم همراش بدم... الان هم زنگ زدم بیس نت گفتم راهی غیر از قبض تلفن واسه پرداخت هست گفت نه....
بعد یه چیز جالب توو بیس نت این هست که بعد از صحبت با کارشناسا باید بهشون امتیاز بدی... این خیلی فکر خوبیه... اینجوری کارشناسا هم مودبتر با مشتریا صحبت میکنن و هم این که مجبورن کامل و دقیق پاسخ بدن.. کاش همه شرکتا همین کارو کیکردن...

alenkita
31-10-2012, 17:40
با سلام
دوستان میخواستم ببینم آیا فرق آنچنانی بین سرعت 256 و 1مگ در سرویس های شرکت بیست نت هسش یا نه؟

SIMPATICO4949
31-10-2012, 22:22
من از همون اولم میخواستم بیام مخابرات... اما 2 تا مشکل داشتم.... یک اینکه به سرعت شبانه نیاز داشتم اما چون گیگی 1900 تمن هست باز میشه یه کاریش کرد اما مورد دوم که دست و پا گیر تره این هست که این خطی که میخوام باش بیام مخابرات بدهی تلفن داره و هر وقت بخواد هزینه ADSL ام بیاد مجبورم این بدهی هم همراش بدم... الان هم زنگ زدم بیس نت گفتم راهی غیر از قبض تلفن واسه پرداخت هست گفت نه....
بعد یه چیز جالب توو بیس نت این هست که بعد از صحبت با کارشناسا باید بهشون امتیاز بدی... این خیلی فکر خوبیه... اینجوری کارشناسا هم مودبتر با مشتریا صحبت میکنن و هم این که مجبورن کامل و دقیق پاسخ بدن.. کاش همه شرکتا همین کارو کیکردن...
عجب اوضاعی شده ، میخواستم بیام همیار که اینم تو زرد از آب دراومد:sq_3:
از ماتریکس راضی هستی ؟ شبانه اش خوبه ؟
چه سرویسی داری و سرعت های شبانه و روزانه ات چنده ؟

arashsard
31-10-2012, 22:41
عجب اوضاعی شده ، میخواستم بیام همیار که اینم تو زرد از آب دراومد:sq_3:
از ماتریکس راضی هستی ؟ شبانه اش خوبه ؟
چه سرویسی داری و سرعت های شبانه و روزانه ات چنده ؟

اصلا طرف همیار نیا که بدبخت میشی... سرویس 256 سرعت روزانه اینقد نوسان داره که نگو... اصلا هم با فیلتر شکن سازگار نیست... شبانش هم همش قطع هست... والا من ماتریکسم روزانه هیچ شرکتی به پاش نمیرسه( حرف نداره)... حتی آسیاتک ( مرکز فیاض بخش هستم) والا واسه شبانه باید ماهی 4 گیگ بگیری که چون 3 ماه سه گیگ میگیرم ( باید سه ماه 12 گیگ بگیرم) شبانه رایگان ندارم اما شبانش که از ساعت 1/5 هست تایم اوت زیاد میشه ( در واقع همه شرکتا همینجورین ) ... بعد دانلودمم از 60 نوسان داره تا 100 ... حالا نمیدونم اگه رایگانم بشه همینقدره یا کمتر میشه...

اینم وضعیت کلی ماتریکس روزانه... حالا اگه شب بیدار بودم واست تستای شب هم میزارم...

hamed1297
01-11-2012, 00:02
دیروز بعد از ۲ماه که از درخواستم واسه گرفتن اینترنت از سپنتا میگذشت،دیدم داره واسم اس ام اس درخواست و تایید شماره اینا میاد که اول کار موقع ثبت نام ارسال میشه.
زنگ زدم بیست نت گفتم قضیه چیه گفت خطتون رانژه شده.کلی ما رو خوشحال کرد.
حالا نمیدونم راست گفتن یا هنوز سر کارم.
میخوام بپرسم از زمان رانژه شدن تا ارسال یوزر و پس چقدر طول میکشه؟

eshraghi2010
01-11-2012, 07:28
دیروز بعد از ۲ماه که از درخواستم واسه گرفتن اینترنت از سپنتا میگذشت،دیدم داره واسم اس ام اس درخواست و تایید شماره اینا میاد که اول کار موقع ثبت نام ارسال میشه.
زنگ زدم بیست نت گفتم قضیه چیه گفت خطتون رانژه شده.کلی ما رو خوشحال کرد.
حالا نمیدونم راست گفتن یا هنوز سر کارم.
میخوام بپرسم از زمان رانژه شدن تا ارسال یوزر و پس چقدر طول میکشه؟

سلام دوست عزیز ! خودشون میگن حداکثر 24 ساعت بعد از رانژه یوزر و پس ارسال میشه ! ولی من هم برای خودم و هم برای یکی از اقوام بعد از رانژه ( برای خودم چند دقیقه بعد از رانژه !!! ) بهشون زنگ زدم و بلافاصله بعد از تماس من ،یوزر و پس رو ارسال کردن !!!!

SIMPATICO4949
01-11-2012, 07:41
[QUOTE=arashsard;7294434]اصلا طرف همیار نیا که بدبخت میشی... سرویس 256 سرعت روزانه اینقد نوسان داره که نگو... اصلا هم با فیلتر شکن سازگار نیست... شبانش همهمش قطع هست... والا من ماتریکسم روزانه هیچ شرکتی به پاش نمیرسه( حرف نداره)... حتی آسیاتک ( مرکز فیاض بخش هستم) والا واسه شبانه باید ماهی 4 گیگ بگیری که چون 3 ماه سه گیگ میگیرم ( باید سه ماه 12 گیگ بگیرم) شبانه رایگان ندارم اما شبانش که از ساعت 1/5 هست تایم اوت زیاد میشه ( در واقع همه شرکتا همینجورین ) ... بعد دانلودمم از 60 نوسان داره تا 100 ... حالا نمیدونم اگه رایگانم بشه همینقدره یا کمتر میشه...

اینم وضعیت کلی ماتریکس روزانه... حالا اگه شب بیدار بودم واست تستای شب هم میزارم...

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ][/QUOTE
الان شما کمتر از ماهیانه 4 گیگ گرفتی و شبانه نداری درسته ؟
الان این عکسی که از دانلود منیجر گرفتی که سرعت دان رو زده 331 با کدوم سرویس هست ؟ سرویس 128 هست ؟
سایتش همینه ؟

hamed1297
01-11-2012, 08:45
سلام دوست عزیز ! خودشون میگن حداکثر 24 ساعت بعد از رانژه یوزر و پس ارسال میشه ! ولی من هم برای خودم و هم برای یکی از اقوام بعد از رانژه ( برای خودم چند دقیقه بعد از رانژه !!! ) بهشون زنگ زدم و بلافاصله بعد از تماس من ،یوزر و پس رو ارسال کردن !!!!

عجب،پس همون سره کارم

brad pitt
01-11-2012, 11:45
سلام من برای اینترنت مخابرات درخواست دادم

چند روز طول میکشه تا خطمون رانژه بشه ؟
سپاسگزار

eshraghi2010
01-11-2012, 12:19

سپاسگزار

سلام دوست عزیز ! مجموع زمان رانژه و راه اندازی ( ارسال یوزر و پسورد ) بسته به مرکز مخابراتی متغیره ! از 48 ساعت تا حداکثر یک هفته !
من که شهرستان هستم خطم رو توی 48 ساعت رانژه و راه اندازی کردند !

alenkita
01-11-2012, 12:29
با سلام
دوستان میخواستم ببینم آیا فرق آنچنانی بین سرعت 256 و 1مگ در سرویس های شرکت بیست نت هسش یا نه؟

??????????????

arashsard
01-11-2012, 13:36
[QUOTE=arashsard;7294434]اصلا طرف همیار نیا که بدبخت میشی... سرویس 256 سرعت روزانه اینقد نوسان داره که نگو... اصلا هم با فیلتر شکن سازگار نیست... شبانش همهمش قطع هست... والا من ماتریکسم روزانه هیچ شرکتی به پاش نمیرسه( حرف نداره)... حتی آسیاتک ( مرکز فیاض بخش هستم) والا واسه شبانه باید ماهی 4 گیگ بگیری که چون 3 ماه سه گیگ میگیرم ( باید سه ماه 12 گیگ بگیرم) شبانه رایگان ندارم اما شبانش که از ساعت 1/5 هست تایم اوت زیاد میشه ( در واقع همه شرکتا همینجورین ) ... بعد دانلودمم از 60 نوسان داره تا 100 ... حالا نمیدونم اگه رایگانم بشه همینقدره یا کمتر میشه...

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ][/QUOTE
الان شما کمتر از ماهیانه 4 گیگ گرفتی و شبانه نداری درسته ؟
الان این عکسی که از دانلود منیجر گرفتی که سرعت دان رو زده 331 با کدوم سرویس هست ؟ سرویس 128 هست ؟
سایتش همینه ؟

بله درسته... آره من سرویس 128 دارم.... سایتشم آره همینه.... فقط یه نکته رو بگم من مرکز فیاض بخش هستم...

eshraghi2010
01-11-2012, 16:26

سپاسگزار

سلام ! پیام خصوصی دادم خدمتتون ! لطفاً چک کنید !
ممنون !

ess_1362
01-11-2012, 22:43
به نظرم قضیه اینترنت ملی کم کم داره تاثیرش را در پهنای باند بین المللی می ذاره
من یک نمونه برای شما می ذارم از خط 2 مگ خودم بدین شرح که این از سرور تهران هست :

تا اینجا که تقریبا خوبه حالا میریم سراغ سرور لندن :

خداوکیلی خودتون ببینین چه اوضاعی هست :31:

hkali1
02-11-2012, 18:51
با سلام
از شرکت همیارنت سرویس گرفتم متاسفانه یوز و پسورد مودم برای تنظیمات رو تغییر دادن
کسی اطلاع نداره یوز و پسورد شرکت چی هست؟

newman222
02-11-2012, 19:36
عجب،پس همون سره کارم

دوست عزیز , برای من از زمانی که رانژه شد و لینک مودمم روشن شد تا موقعی که یوزر و پسورد رو فعال کردن 24 ساعت طول کشید
یوزرت که میشه شماره تلفن نت
پسوردتم میشه شماره پیگیریت
حالا شا یه امتحان بکن شاید فعال شده و اس ام اس ش نیومده:sq_18:

arashsard
02-11-2012, 20:09
با سلام
از شرکت همیارنت سرویس گرفتم متاسفانه یوز و پسورد مودم برای تنظیمات رو تغییر دادن
کسی اطلاع نداره یوز و پسورد شرکت چی هست؟

متوجه منظورتون نشدم؟؟؟ میشه واضحتر توضیح بدید...

hkali1
02-11-2012, 20:28
بنده یه مودم وایرلس دارم که برای تنظیمات مودم یوز و پسورد مودم admin بود از طرف شرکت نمیدونم به چه علتی تغییر دادن.

SNOW PATROL
02-11-2012, 20:32
خیر

tapa talked

777Abbas777
02-11-2012, 20:42
سلام
ببخشيد اين سئوال رو اينجا مي پرسم
آيا استفاده از فيلترشكن وي پي ان ------ ساكس بر روي ترافيك مصرفي تاثير داره؟

بله دوست عزیز
شما اگه سوسکو ان کنی و بری یه فایل مثلا 2 مگی رو دان کنی میبینی که مثلا 2.5 مگ دان کرده پس اگه فی ل ت ر ش ک نی ان باشه برایه دور زدن چیلترینگ یکم بیشتر حجم دان میشه

aghamajid1369
02-11-2012, 23:14
بنده یه مودم وایرلس دارم که برای تنظیمات مودم یوز و پسورد مودم admin بود از طرف شرکت نمیدونم به چه علتی تغییر دادن.

همیشه خود شرکتا تغییر میدن حالا دلیلش رو درست نمیدونم ولی به من گفتن اگه user pass دادیم بهت کانفیگ به هم خورد باید پول بدی تا برات درستش کنیم
میتونی ازشون بگیری ولی مسئولیتش با خودته

rz21
02-11-2012, 23:46
سلام.با توجه به تغییر و تحولات اخیر اسیاتک :دی 2 تا سوال داشتم!
من الان 128 دارم و شبا فقط 600 مگ دان دارم.خواستم ببینم اگه 256 بردارم سرعت دان شبانه بیشتر میشه؟کسی هست 256 یا 512 داشته باشه؟؟(مرکز مدرس)
2-نامحدود اسیاتک 128 سرعت دانلودش چنده؟

alijani
03-11-2012, 00:24
سلام.با توجه به تغییر و تحولات اخیر اسیاتک :دی 2 تا سوال داشتم!
من الان 128 دارم و شبا فقط 600 مگ دان دارم.خواستم ببینم اگه 256 بردارم سرعت دان شبانه بیشتر میشه؟کسی هست 256 یا 512 داشته باشه؟؟(مرکز مدرس)
2-نامحدود اسیاتک 128 سرعت دانلودش چنده؟

بله عزیزجان من 512 دارم شبی 1.7 گیگ دانلود میکنم و مرکز مدرس هم هستم.در مورد نامحدود هم نگرفتم تا حالا ولی بچه ها گرفتن میگن نامحدود طلایی رو یه پله بالاتر میبندن مثلا 128 باید سرعتش حدود 32 کیلو باشه.

rz21
03-11-2012, 10:27
بله عزیزجان من 512 دارم شبی 1.7 گیگ دانلود میکنم و مرکز مدرس هم هستم.در مورد نامحدود هم نگرفتم تا حالا ولی بچه ها گرفتن میگن نامحدود طلایی رو یه پله بالاتر میبندن مثلا 128 باید سرعتش حدود 32 کیلو باشه.

باورم نمیشه !512 شبی 1.7 گیگ؟عالیه که!فرق با 128 که برای سه ما میگرفتم 50 تومن میشه 17 تومن!ولی شبانه 1 گیگ بیشتر دانلود دارم!اگر اینجوری باشه عالیه!مطمئنید دیگه!؟

ruzbeh1
03-11-2012, 14:55
مطمئنی مخابرات مازندرانه؟؟؟؟ زده فاصله تا سرور تهران حدود 50 مایل!!!!! این تست باید از شهروندای خود تهران باشه!!!! فاصله تهران بابل حدود 200 کیلومتر هست و هر مایل حدود 2 کیلومتر پس حداکثر باید توو فاصله 100 کیلومتری باشه !!! عجیبه!!! در ضمن من الان داشتم نگاه میکردم بچه های مخابراته مازنداران همه زده فاصله حدود 150 مایل... این تست حتما باید از خود تهران باشه...
با سلام،دوست عزیز درست هستش،از استان مازندران بعضی موقع ها از سرور شهر چالوس به تهران متصل می شه که تقرییا" نزدیک 100 km یا همون 50 مایل با تهران فاصله داره،اما به نظرم تغییرات 16 مگ کم کم برای همه استان ها اعمال می شه،اما چون بابل(0111) یکی از اصلی ترین مراکز دیتا و مراکز مخابراتی هستش از بابل شروع شده.اینم تست من از شهر چالوس،سرویس 512 مخابرات با 16 گیگ،شبانه 1 تا 6 رایگان که تقرییا" شبی بین 6 تا 8 گیگ می شه رایگان دانلود کرد.اینم یک تست از سرویس خودم:

alijani
03-11-2012, 21:27
باورم نمیشه !512 شبی 1.7 گیگ؟عالیه که!فرق با 128 که برای سه ما میگرفتم 50 تومن میشه 17 تومن!ولی شبانه 1 گیگ بیشتر دانلود دارم!اگر اینجوری باشه عالیه!مطمئنید دیگه!؟

بله هم خودم و هم پسر عمم داریم استفاده میکنیم همینقدر دانلودمونه.البته باید چند فایل همزمان دانلود کنید تا به سرعت نهایی برسه و لینکتون هم خوب باشه البته اگر لینکتونم خیلی مالی نباشه شبی 1 تا 1.2 گیگ رو صد درصد دارید.

ahriman323
04-11-2012, 20:46
سلام براي مقايسه قيمت تمامي شركتها مي توانيد به سايت [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] سري اطلاعات قيمت و منطقه تحت پوشش تمام شركتها در اين سايت هست.
جالب هست ولی ظاهرا فعلا ناقص هست

brad pitt
05-11-2012, 12:34
سلام
ارادت

از دوستان عزیز کسی مودم adsl اضافه برای فروش یا کلا یا جهت فروش نداره که تمیز و سالم و آماده به کار باشه بخواد بفروشه؟

مودما گرون شدن اکثرا
بدلیل اوضاع بد اقتصادی و شهریه ی بالای دانشگاه فعلا مجبورم دست دو بخرم
اگر دوستی قیمت منصفانه داشت خبر بده خریدار هستم
برای اینترنت مخابرات میخوام

ممنون

SIMPATICO4949
05-11-2012, 13:01
کسی از پارس آنلاین سرویس نگرفته ؟ وضعیتش چطوره ؟

arashsard
05-11-2012, 19:57

قبلنا که ما داشتیم خوب نبود... شبانه میشه دایال آپ... روزانشم تعریفی نداشت...

hamid2134
05-11-2012, 21:45

من الان پارس آنلاین دارم...سرویس 512....شبانه هم شبی حداکثر یک گیگ رو میگیرم....بین یک گیگ تا 800 مگ...البته میخوام تو چند روز آینده عوض کنم....

SIMPATICO4949
05-11-2012, 23:13
قبلنا که ما داشتیم خوب نبود... شبانه میشه دایال آپ... روزانشم تعریفی نداشت...
خوشم میاد شرکتی نمونده که نرفته باشی :sq_24:

SIMPATICO4949
05-11-2012, 23:15
من الان پارس آنلاین دارم...سرویس 512....شبانه هم شبی حداکثر یک گیگ رو میگیرم....بین یک گیگ تا 800 مگ...البته میخوام تو چند روز آینده عوض کنم....
کدوم مرکز هستی ؟
قصد داری از کجا بگیری ؟؟؟

brad pitt
07-11-2012, 12:04
سلام
ما خطمون رانژه شد

مودم از خود مخابرات که نصابه میاد بخرم یا از بیرون (کامپیوتر مرکزی ؟)؟

کدوم بصرفه تر میشه ؟

ممنون

mohsen19x
07-11-2012, 13:08
سلام جریان چیه من می خوام 1 مگ آسا تک بگیرم نمایندگیمون میگه آسیا تک سرعتای 2 و 1 مگ رو روی 512 بسته (همه جا) .......بجاش بیا خطت رو 1 روزه رانژه می کنیم روی پیشگامان ....؟

arashsard
07-11-2012, 13:15
خوشم میاد شرکتی نمونده که نرفته باشی :sq_24:

آره همشو رفتم... ولی به نظرم بین این همه بد و بدتر آسیاتک و ماتریکس از همشون بهتر بودن... مخابرات رو البته امتحان نکردم... واسه من حداقل اینجوری بوده... الان از بچه ها هستن با صبانت خیلی حال میکنن... پست های قبلی رو بخونی میبینیشون... این فقط تجربه شحصی خودم بوده...

hamid2134
07-11-2012, 13:20
کدوم مرکز هستی ؟
قصد داری از کجا بگیری ؟؟؟

مرکز سعدی....نمیدونم هنوز تصمیم نهایی رو نگرفتم....پیشنهاد؟

SIMPATICO4949
07-11-2012, 14:14
آره همشو رفتم... ولی به نظرم بین این همه بد و بدتر آسیاتک و ماتریکس از همشون بهتر بودن... مخابرات رو البته امتحان نکردم... واسه من حداقل اینجوری بوده... الان از بچه ها هستن با صبانت خیلی حال میکنن... پست های قبلی رو بخونی میبینیشون... این فقط تجربه شحصی خودم بوده...
فکر کنم هنوز از فن آوا (دیتا نت شیراز) سرویس نگرفتی که میگی آسیا تک بدترینه ، اونو باید ببینی
از بین پارس آنلاین و ماتریکس موندم که کدومش رو بگیرم ، ماتریکس یه بدی داره که باید ماهیانه 4 گیگ به بالا بگیری که شبانه داشته باشی (سه ماهش میشه 50 تومن) ولی در عوض سرعتش خوبه
ولی پارس انلاین این مشکل رو نداره من سه ماهه شش گیگ که بگیرم میشه 28 تومن شبانه هم داره و الان جشنوارش هست و یک سرویس 128 دو گیگ یک ماهه رایگان میده برای تست و هزینه رانژه هم نداره
صبا هم فک کنم بچه هایی که ازش تعریف میکردن از کارکنان خود صبا بودن (اگه اشتباه نکنم)

SIMPATICO4949
07-11-2012, 14:15
مرکز سعدی....نمیدونم هنوز تصمیم نهایی رو نگرفتم....پیشنهاد؟
من مرکز سلمان هستم
والا خودم هم موندم کجا برم
یکی از یک دزد ترن

hamid2134
07-11-2012, 14:23
فکر کنم هنوز از فن آوا (دیتا نت شیراز) سرویس نگرفتی که میگی آسیا تک بدترینه ، اونو باید ببینی
از بین پارس آنلاین و ماتریکس موندم که کدومش رو بگیرم ، ماتریکس یه بدی داره که باید ماهیانه 4 گیگ به بالا بگیری که شبانه داشته باشی (سه ماهش میشه 50 تومن) ولی در عوض سرعتش خوبه
ولی پارس انلاین این مشکل رو نداره من سه ماهه شش گیگ که بگیرم میشه 28 تومن شبانه هم داره و الان جشنوارش هست و یک سرویس 128 دو گیگ یک ماهه رایگان میده برای تست و هزینه رانژه هم نداره
صبا هم فک کنم بچه هایی که ازش تعریف میکردن از کارکنان خود صبا بودن (اگه اشتباه نکنم)

میگی ماتریکس سرعتش خوبه منظورت سرعت شبانش هم هست؟
پارس آنلاین چندتا از دوستام هم دارن همین وضعیت رو دارن شبی بین یک گیگ تا 800 مگ...البته من دیگه الان ندارم امروز از رانژه دراومده....

hamid2134
07-11-2012, 14:26
این آسیاتک من زنگ زدم پشتیبانی فنیش میگفت کلیه خطوطمون رو شبانش رو 128 بسته شده و هیچ فرقی بین شبانه 128 تا 2 مگ وجود نداره ولی چندتا از دوستا اینجا میگفتن فرق داره...حالا من موندم حرف اون پشتیبانی رو قبول کنم که بعضی وقتا اندازه یه ... هم شورش نمیرسه یا به حرف بچه ها عمل کنم و برم آسیا تک رو بگیرم؟کسی میدونه...:31:

SIMPATICO4949
07-11-2012, 16:25
میگی ماتریکس سرعتش خوبه منظورت سرعت شبانش هم هست؟
پارس آنلاین چندتا از دوستام هم دارن همین وضعیت رو دارن شبی بین یک گیگ تا 800 مگ...البته من دیگه الان ندارم امروز از رانژه دراومده....
دوستمون arashsard که شبانه نداره ببنیم وضعیت شبانش چطوره ، بیشتر منظورم روزانه بود
شبانه پارس آنلاین بین سرویس های مختلف فرق هم داشت ؟ مثلا 512 با 128 یا 1مگ فرقی داشت یا نه ؟

eshraghi2010
07-11-2012, 16:54
سلام
ما خطمون رانژه شد

مودم از خود مخابرات که نصابه میاد بخرم یا از بیرون (کامپیوتر مرکزی ؟)؟

کدوم بصرفه تر میشه ؟

ممنون

سلام دوست عزیز ! مبارکه ! فرق زیادی بین قیمت مودمی که مخابرات میده و قیمت بیرون نیست و توی سایت بیست نت هم جلوی تمام مودم ها نوشته متناسب با قیمت روز بازار !
منتها .....! یه نکته 10 هزار تومنی اینجا نهفته است !!!! پس خوب دقت کن !!
اونم اینکه اگه شما موقع ثبت درخواست از پایین صفحه انتخاب تعرفه ، مودمی رو انتخاب نکرده باشی ، و مودم رو خودت بخری و بتونی راه اندازیش کنی و کانکت بشی ( که راه اندازیش هیچ کاری نداره و بی نهایت آسونه ) ، و اگه از مخابرات مجدداً باهات تماس گرفتن که اینترنت در خواست داده بودی بهشون بگی که مودم داشتم و راه اندازیش کردم و بدون مشکل کانکت شدم ، دیگه 10 هزار تومن (برای مودم های معمولی ) یا 15 هزار تومن ( برای مودم های wifi ) رو به عنوان هزینه نصب مودم ازت نمی گیرن !!
ولی باید مودم رو از قبل داشته باشی و یوزر و پسورد هم برات SMS شده باشه و واقعاً بدون مشکل به اینترنت وصل شده باشی !

Rhodes
07-11-2012, 20:20
آقاخط pcm چیه ؟ روش نمیشه adsl گرفت ؟
اگه میشه کدوم شرکت؟قسمت پل معالی آباد.

arashsard
07-11-2012, 20:29

منظورم این بود که آسیاتک و ماتریکس از همشون بهتر بودن... در حال حاضر آسیاتک بهترین شرکت شیراز... بدترین هم که معلومه شاتله...

mohammadkj
08-11-2012, 10:39
سلام دوستان چند وقتی هست که وقتی سیستم رو شب میزارم برا دانلود خودش از ساعت 2 شروع میکنه و ساعت 8 خاموش میشه (آسیا تک) ولی بعد از 8 چون مودم روشن هست وبا وجود خاموش بودن سیستم از حجم من کم می شه کسی میتونه کمک کنه که بفهمم مشکل از کجاست .مدل مودن dlink 2600u

H-R-N
08-11-2012, 12:52

نه دیگه وقتی خط pcm باشه امکان راه اندازی adsl نداره
میتونی یک خط دیگه بگیری البته به شرطی که pcm نباشه

arashsard
08-11-2012, 14:26
آقا مثل اینکه ADSL مخابرات تمام شهرها پوکیده... ADSL مخابرات شیراز هم پوکیده ؟؟؟؟؟

ahriman323
08-11-2012, 16:07
باید بری مرکز مخابرات درخواست بدی خطت را از pcm در بیارن اگه تجهیزات داشته باشن اگه نه یه شرکت به نام ایلیا هست که کارش جمع اوری پی سی ام هست ادرس و شماره ای هم ازش ندارم باید تو تاپیک یا نت سرچ بزنی گزینه اخر هم خرید یک خط که پی سی ام نباشه
با پی سی ام میان رو یک زوج سیم 4تا خط تلفن میندازن

aghamajid1369
08-11-2012, 18:21
آقا مثل اینکه ADSL مخابرات تمام شهرها پوکیده... ADSL مخابرات شیراز هم پوکیده ؟؟؟؟؟

نه مال من که مشکلی نداره

hamid2134
08-11-2012, 23:52
دوستمون arashsard که شبانه نداره ببنیم وضعیت شبانش چطوره ، بیشتر منظورم روزانه بود
شبانه پارس آنلاین بین سرویس های مختلف فرق هم داشت ؟ مثلا 512 با 128 یا 1مگ فرقی داشت یا نه ؟

آره فرق داشت...بالاتر بگیری سرعت دان شبانت هم بیشتره ولی باید کیفیت خطط خوب باشه وگرنه فرقی بینشون نداره ولی اگه کیفیت خطط خوبه با 512 شروع کن اگه پارس گرفتی...خط من بیشتر از 512 نمیکشید...

ali3250i
09-11-2012, 11:02
سلام
ادرس نمایندگی بیست نت لطفا
ممنون

eshraghi2010
09-11-2012, 11:41
سلام
ادرس نمایندگی بیست نت لطفا
ممنون

سلام دوست عزیز ! مگه کارت با تماس با 2020 راه نیفتاده که میخوای مستقیم بری دفترشون ؟!!
آدرسش اینه : خیابان قصرالدشت - سه راه خلد برین - مجتمع تجاری اکسیر - طبقه سوم - واحد 304
موفق باشی !

series1
09-11-2012, 11:55
دوستان کسی از آسیاتک 1مگ برنزی گرفته ؟ سرعتش چقدره ؟

arashsard
09-11-2012, 14:17
آقا این همیارنتم یه چیزیش میشه هاااا... اعصابمون خورد کرد... یه روز خوبه یه روز بد... امروز خوبه.... دیشبم با سرعت 70 تا صبح دانلود کرده بود.... نزدیگ 1.6 گیگ دانلود کرده بود... تکلیف آدم با این جور اینترنتا معلوم نیست...

ali3250i
09-11-2012, 15:37
سلام دوست عزیز ! مگه کارت با تماس با 2020 راه نیفتاده که میخوای مستقیم بری دفترشون ؟!!
آدرسش اینه : خیابان قصرالدشت - سه راه خلد برین - مجتمع تجاری اکسیر - طبقه سوم - واحد 304
موفق باشی !
سلام
ممنون
فقط همین یکیه؟
حای دیگه نداره؟ از این کافی نتا که میگن نمایندگیشن
سوالام زیاده نمیشه پشت تلفن
ممنون

eshraghi2010
09-11-2012, 15:52
سلام دوست عزیز ! بله ! تنها نمایندگی 20 نت توی شیراز همینه و بعید میدونم مراجعه کننده زیادی داشته باشن ! اونجا بیشتر از دو سه نفر نیستند و در واقع دفتر امور فنی شیراز و استان فارس هست ! مسئولش خانم صادق نژاد هست ! شما با 2020 داخلی فروش (1) که تماس بگیرین به تمام سوالاتتون خیلی خوب جواب میدن ! مشکلات فنی هم با داخلی پشتیبانی امور مشترکین (داخلی 2) می تونین مطرح کنین ! خودم شهرستانی هستم و واسه یه مشکل صورتحساب که داشتم و اتفاقاً همون روز شیراز بودم رفتم اونجا ! وقتی با 2020 تماس میگیرین از دفتر مرکزی تهران بهتون جواب میدن !

ali_ign
09-11-2012, 18:21
آقا این همیارنتم یه چیزیش میشه هاااا... اعصابمون خورد کرد... یه روز خوبه یه روز بد... امروز خوبه.... دیشبم با سرعت 70 تا صبح دانلود کرده بود.... نزدیگ 1.6 گیگ دانلود کرده بود... تکلیف آدم با این جور اینترنتا معلوم نیست...

سرعت دانلود چند شب پیش من !!!

:sq_24:

حالا بگومن از بازاریاب های صبانت هستم !!!!

Rhodes
09-11-2012, 19:04
امروز از صبح تا حالا ماتریکس پوکیده ..............

ardalan_zapata
09-11-2012, 19:14
حذف شود.............

arashsard
09-11-2012, 19:32
مثل اینکه آسیاتک امروز کلا قطع بوده... با ماتریکس امروز کانکت نشدم ولی همیار امروز خوب بودش... پاکت لاست و تایم اوت نداشت...

arashsard
10-11-2012, 00:04
امروز اکثر شرکتای شیراز مشکل داشتن... آسیاتک هم که کلا قطع بودش... ولی امروز همیار خوب بودش... خیلی جای تعجب داره... تایم اوت هم نداشت.... از همیار بعید بودش....

irainian
10-11-2012, 00:38
عزیز من دیشب سرعتم از صبا نت 20 بود سرویس 512 از سرور هیپ فایل به صورت پریمیوم و همچنین از میهن دانلود هم 15 تا 20 بود

sharifix
10-11-2012, 00:40
من کلا پنج سال هست که فقط صبانت استفاده میکنم
بخاطر مشکل فنی که پیش اومده میخوام برم سرویس وایمکس مبن نت استفاده کنم
توی این پنج سال از صبانت راضی بودم
مخصوصا پشتیبانیش که شرکت کاوش رایانه بود2318008
ولی مشکلی که پیش اومده رو نتونستن حل کنن
روی این حساب میخوام برم وایمکس مشترک بشم
تست هم کردم،وایمکس خوب جواب داده توی خونه

arashsard
10-11-2012, 00:57
من کلا پنج سال هست که فقط صبانت استفاده میکنم
بخاطر مشکل فنی که پیش اومده میخوام برم سرویس وایمکس مبن نت استفاده کنم
توی این پنج سال از صبانت راضی بودم
مخصوصا پشتیبانیش که شرکت کاوش رایانه بود2318008
ولی مشکلی که پیش اومده رو نتونستن حل کنن
روی این حساب میخوام برم وایمکس مشترک بشم
تست هم کردم،وایمکس خوب جواب داده توی خونه

چه مشکلی پیش اومد برات؟؟؟

brad pitt
10-11-2012, 09:23
سلام دوست عزیز ! مبارکه ! فرق زیادی بین قیمت مودمی که مخابرات میده و قیمت بیرون نیست و توی سایت بیست نت هم جلوی تمام مودم ها نوشته متناسب با قیمت روز بازار !
منتها .....! یه نکته 10 هزار تومنی اینجا نهفته است !!!! پس خوب دقت کن !!
اونم اینکه اگه شما موقع ثبت درخواست از پایین صفحه انتخاب تعرفه ، مودمی رو انتخاب نکرده باشی ، و مودم رو خودت بخری و بتونی راه اندازیش کنی و کانکت بشی ( که راه اندازیش هیچ کاری نداره و بی نهایت آسونه ) ، و اگه از مخابرات مجدداً باهات تماس گرفتن که اینترنت در خواست داده بودی بهشون بگی که مودم داشتم و راه اندازیش کردم و بدون مشکل کانکت شدم ، دیگه 10 هزار تومن (برای مودم های معمولی ) یا 15 هزار تومن ( برای مودم های wifi ) رو به عنوان هزینه نصب مودم ازت نمی گیرن !!
ولی باید مودم رو از قبل داشته باشی و یوزر و پسورد هم برات SMS شده باشه و واقعاً بدون مشکل به اینترنت وصل شده باشی !

سلام
نه بلد نیستم چون بار اوله . حالا این سری یاد میگیرم برا دفعات بعد
قرار شد آقای امیرپور امروز بیاد برای نصب . بعد دیگه مودم هم شما فرمودید که مودم هم زیاد قیمتش فرق نداره خودشون دارند . فقط میخوام بدونم که مودم TPLINK چه مدلی هست مال مخابرات ؟ گفت 60 تومن .
مودم عادی گرفتم . چه مارکیه مودم مخابرات ؟

eshraghi2010
10-11-2012, 09:33
سلام
نه بلد نیستم چون بار اوله . حالا این سری یاد میگیرم برا دفعات بعد
قرار شد آقای امیرپور امروز بیاد برای نصب . بعد دیگه مودم هم شما فرمودید که مودم هم زیاد قیمتش فرق نداره خودشون دارند . فقط میخوام بدونم که مودم TPLINK چه مدلی هست مال مخابرات ؟ گفت 60 تومن .
مودم عادی گرفتم . چه مارکیه مودم مخابرات ؟

سلام دوست عزیز ! توی این رنج قیمت از TP-LINK ، فقط مدل TD-8817 هست که قبلاً هم بهتون معرفی کردم ! دو پورت !
مخابرات مودم های دیگه هم داره !

iranzaminn
10-11-2012, 10:23
سلام....
فکر کنم بعضی از دوستان آسیاتکی میخواستن بدونن سرعت شبانه از موقعی که آسیاتک تهران داره سرویس میده فرق کرده یا نه!!!!
که جواب من بله هست....بر خلاف قبلا که ارم نت شبانه همه سرعت ها رو یکی می بست اما الان فرق داره...

من تا یه هفته پیش اینترنت 256 ازشون گرفته بودم و سرعت شبانه بین 50 تا 65 بود!!!
اما از یه هفته پیش 512 شارژ کردم و سرعت شبانه بهتر شد و الان شب ها بین 80 تا 105 هست و حداقل شبی 2 گیگ میگیرم!!! البته چهارشنبه سرعتم خیلی خوب بود و 2.5 گیگ گرفتم....در ضمن من مرکز فیاض بخش هستم!!!

brad pitt
10-11-2012, 10:31
سلام دوست عزیز ! توی این رنج قیمت از TP-LINK ، فقط مدل TD-8817 هست که قبلاً هم بهتون معرفی کردم ! دو پورت !
مخابرات مودم های دیگه هم داره !

پس 10 تومن اختلاف داره . تو سایت مخابرات هم همین 2 مدل رو داره
زنگ هم زدم 2020 گفت 8817 هست که امروز 51 تومنه مخابرات میده 60
ما بریم خودمون بخریم که حداقل پول نصب یجوری دربیاد . بین 2520 dlink, , تی پی لینک 8817 مردد بودم که فرمودید 8817
دستتون درد نکنه

پ ن : از شما کاربر عزیز eshraghi2010 هم کمال تشکر رو دارم . واقعا خیلی از لطفتون ممنون هستم در تمام طول زحماتم

eshraghi2010
10-11-2012, 11:18
پس 10 تومن اختلاف داره . تو سایت مخابرات هم همین 2 مدل رو داره
زنگ هم زدم 2020 گفت 8817 هست که امروز 51 تومنه مخابرات میده 60
ما بریم خودمون بخریم که حداقل پول نصب یجوری دربیاد . بین 2520 dlink, , تی پی لینک 8817 مردد بودم که فرمودید 8817
دستتون درد نکنه

پ ن : از شما کاربر عزیز eshraghi2010 هم کمال تشکر رو دارم . واقعا خیلی از لطفتون ممنون هستم در تمام طول زحماتم

سلام دوست عزیز ! خواهش می کنم ! چه زحمتی؟ وظیفه داشتم که راهنمایی کنم !
با این که تا قبل از این لحظه به طور مشخص نگفته بودم 8817 بهتره و نمیدونم شما چطوری این موضوع رو از بین نوشته های من استدلال کردید ؟!!! ولی الآن میگم که حق با شماست و 8817 بهتره ! البته خودم 8817 ندارم و یه مدل قدیمی ترش رو دارم که 8817 جایگزین مودم من شده ! مدل مودم من 8811 هست ! به دلایلی که داستانش خیلی مفصله برای مدت یک روز مودم D-LINK 2520 رو از نمایندگی آسیاتک شهرستانمون زمانی که آسیاتک بودم ، امانت گرفتم و آوردم خونه و تست کردم ! توی مدت کوتاهی از استفاده اونقدر داغ می شد که ترسیدم مشکل پیدا کنه و رفتم دادم پس !! شاید باور نکنید و تقریباً مطمئن هستم توی این فروم کسی این کارو نکرده که مودمش 24 ساعت تمام روشن باشه و آخ نگه !!!
البته از لحاظ سادگی کار با کنترل پنل تنظیمات ،کار با D-LINK 2520 ساده تره !
و اینکه چطور ممکنه خود 2020 بگه 51 تومن و بگه به شما میده 60 تومن ؟؟؟؟!!!
یعنی 9 تومن تفاوت فقط به خاطر اینکه میاره در خونه مشتری ؟؟؟ 10 تومن هم که واسه نصب هزینه می گیره !!
به قول شما خود آدم مستقیم بره از مغازه بخره که به صرفش هست !!!

brad pitt
10-11-2012, 12:14
سلام دوست عزیز ! خواهش می کنم ! چه زحمتی؟ وظیفه داشتم که راهنمایی کنم !
با این که تا قبل از این لحظه به طور مشخص نگفته بودم 8817 بهتره و نمیدونم شما چطوری این موضوع رو از بین نوشته های من استدلال کردید ؟!!! ولی الآن میگم که حق با شماست و 8817 بهتره ! البته خودم 8817 ندارم و یه مدل قدیمی ترش رو دارم که 8817 جایگزین مودم من شده ! مدل مودم من 8811 هست ! به دلایلی که داستانش خیلی مفصله برای مدت یک روز مودم D-LINK 2520 رو از نمایندگی آسیاتک شهرستانمون زمانی که آسیاتک بودم ، امانت گرفتم و آوردم خونه و تست کردم ! توی مدت کوتاهی از استفاده اونقدر داغ می شد که ترسیدم مشکل پیدا کنه و رفتم دادم پس !! شاید باور نکنید و تقریباً مطمئن هستم توی این فروم کسی این کارو نکرده که مودمش 24 ساعت تمام روشن باشه و آخ نگه !!!
البته از لحاظ سادگی کار با کنترل پنل تنظیمات ،کار با D-LINK 2520 ساده تره !
و اینکه چطور ممکنه خود 2020 بگه 51 تومن و بگه به شما میده 60 تومن ؟؟؟؟!!!
یعنی 9 تومن تفاوت فقط به خاطر اینکه میاره در خونه مشتری ؟؟؟ 10 تومن هم که واسه نصب هزینه می گیره !!
به قول شما خود آدم مستقیم بره از مغازه بخره که به صرفش هست !!!

خودتون یکبار در پیغام این مورد رو فرمودید بهم
نه خود 2020 نگفت 51 تومن . من تماس گرفتم گفتم مودمی که نصب میکنید برا کاربرا چی هست : گفت 8817 عادی و ADSL WIRELESS 8901
بعد زنگ زدم کامپیوتر مرکزی گفت 8817 قیمتش 51 تومنه در صورتی که 2020 گفته بود 60
8901 هم کامپیوتر مرکزی 94 و 2020 میده 100 تومن
من هم به نصابه اس زدم تشریف آوردید مودم نمیخام . گفت اوکی . حداقل ما که بلد نیستیم مودمو نصب کنیم 10 تومن 10 تومن هم اختلاف میشه 20 تومن حداقل باید یجوری پول نصب رو درآورد .
نمیدونم والا . اوضاع اقتصادی خرابه
شاید اینا هم گفتن سرویسامون قیمتشو نمیشه زیاد تغییر بدیم بیاییم از راه افزایش قیمت مودم یه حالی بدیم به کاربرا

ali3250i
10-11-2012, 13:04
سلام دوست عزیز ! بله ! تنها نمایندگی 20 نت توی شیراز همینه و بعید میدونم مراجعه کننده زیادی داشته باشن ! اونجا بیشتر از دو سه نفر نیستند و در واقع دفتر امور فنی شیراز و استان فارس هست ! مسئولش خانم صادق نژاد هست ! شما با 2020 داخلی فروش (1) که تماس بگیرین به تمام سوالاتتون خیلی خوب جواب میدن ! مشکلات فنی هم با داخلی پشتیبانی امور مشترکین (داخلی 2) می تونین مطرح کنین ! خودم شهرستانی هستم و واسه یه مشکل صورتحساب که داشتم و اتفاقاً همون روز شیراز بودم رفتم اونجا ! وقتی با 2020 تماس میگیرین از دفتر مرکزی تهران بهتون جواب میدن !
خیلی ممنون از پاسخ کاملتون

sharifix
10-11-2012, 13:45
چه مشکلی پیش اومد برات؟؟؟

من نمیتونم با موبایلم از طریق وایرلس هیچ فایلی رو آپلود کنم
حتی فایل یک کبلوبایتی
مشکل از گوشی و مودم هم نسیت
با وایرلس های دیگه و مودم های دیگه هم امتحان کردم مشکلی نبوده
یا مشکل از مخابراته یا از صبانت
حتی مودم رو به پریز ورودی خط تلفن هم زدم و تلفن رو هم کشیدم بیرون ولی فرق نکرده
دانلود و وبگردی هیچ مشکلی نداره ولی آپلود مشکل داره
آخه از برنامه اینستاگرام استفاده میکنم وزیاد باید آپلود کنم
از شرکت هم کارشناس اومد ولی کاری نتونست بکنه
واسه همین میخوام عوض کنمش
بنظر شما وایمکس بگیرم یا همیار نت ؟؟؟؟

777Abbas777
10-11-2012, 17:56
سلام دوستان چندتا سوال دارم.
1-من الان وایرلس دارم میخوام برم ای دی اس ال میتونم از همین مودم برا ای دی اس ال استفاده کنم؟(اگه میگم میشه به خاطر اینه که پشت مودم اصلا جایی برای کابل های معمولی تلفن نیست)
2-اگه نمیشه میشه یه مودم تک پورت ساده و ارزون بگیرم بعدش به این مودم وایرلسه وصل کنم که هم وایرلس باشه هم 4تا پورت؟
3-ارزون ترین مودم ای دی اس ال الان چنده؟(مارکش اصلا مهم نیست)
4-برا یکی از دوستام که خطش کافه نوری بود درخواست ای دی اس ال دادم و گفتن که ازطرف مخابرات میرن که خطشونو بکنن کابلی این کار حدودا چقدر طول میکشه؟
اینم سرعت اینترنت خونه برادم.نظرتون چیه؟

alijani
10-11-2012, 18:45
[QUOTE=777Abbas777;7309701]سلام دوستان چندتا سوال دارم.
1-من الان وایرلس دارم میخوام برم ای دی اس ال میتونم از همین مودم برا ای دی اس ال استفاده کنم؟(اگه میگم میشه به خاطر اینه که پشت مودم اصلا جایی برای کابل های معمولی تلفن نیست)
2-اگه نمیشه میشه یه مودم تک پورت ساده و ارزون بگیرم بعدش به این مودم وایرلسه وصل کنم که هم وایرلس باشه هم 4تا پورت؟
3-ارزون ترین مودم ای دی اس ال الان چنده؟(مارکش اصلا مهم نیست)
4-برا یکی از دوستام که خطش کافه نوری بود درخواست ای دی اس ال دادم و گفتن که ازطرف مخابرات میرن که خطشونو بکنن کابلی این کار حدودا چقدر طول میکشه؟
اینم سرعت اینترنت خونه برادم.نظرتون چیه؟

بله عزیز جان من دقیقا همین کارو کردم.شما کاری که میکنید اینه که یه مودم ارزون قیمت تهیه میکنید بعد همین مودم ارزون رو روی bridge تنظیم میکنید وبا یه کابل لن دو تا مودم رو به هم وصل میکنید به این صورت که یه سر کابل رو به درون اون قسمتی از مودم وایرلس که نوشته internet یا همون پورتی که آنتن رادیوتون رو میزدید وصل میکنید و سر دیگه کابل رو هم به یکی از پورت های همون مودم ارزونتون میزنید و بعد مودم وایرلستون رو روی حالت ppoe قرار میدید و مشکل حله من الان دو سال هست که از همین روش دارم استفاده میکنم و هیچ مشکلی هم ندارم.در ضمن یه راه دیگه هم هست که میتونید مودم ارزون رو روی حالت ppoe قرار بدید که بعد مودم وایرلستون فقط کار وایرلس دادن رو انجام بده ولی من این راهو پیشنهاد نمیدم چون اون مودم adsl ارزون هست بعضی موقع ها با مشکل بر میخورید.سوالی بود در خدمتم.

arashsard
10-11-2012, 19:03
شاید باور نکنید و تقریباً مطمئن هستم توی این فروم کسی این کارو نکرده که مودمش 24 ساعت تمام روشن باشه و آخ نگه !!!

من مودمو از زمان که ADSL گرفتم تا الان خاموش نکردم... یه 4 سالی میشه... رست کردم اما خاموش نهه....:sq_25:

arashsard
10-11-2012, 19:06
من نمیتونم با موبایلم از طریق وایرلس هیچ فایلی رو آپلود کنم
حتی فایل یک کبلوبایتی
مشکل از گوشی و مودم هم نسیت
با وایرلس های دیگه و مودم های دیگه هم امتحان کردم مشکلی نبوده
یا مشکل از مخابراته یا از صبانت
حتی مودم رو به پریز ورودی خط تلفن هم زدم و تلفن رو هم کشیدم بیرون ولی فرق نکرده
دانلود و وبگردی هیچ مشکلی نداره ولی آپلود مشکل داره
آخه از برنامه اینستاگرام استفاده میکنم وزیاد باید آپلود کنم
از شرکت هم کارشناس اومد ولی کاری نتونست بکنه
واسه همین میخوام عوض کنمش
بنظر شما وایمکس بگیرم یا همیار نت ؟؟؟؟

فرمودین تست کردم وایمکس خوب بوده... اگه خوب بوده وایمکس بگیر...

777Abbas777
10-11-2012, 19:28
[/QUOTE]بله عزیز جان من دقیقا همین کارو کردم.شما کاری که میکنید اینه که یه مودم ارزون قیمت تهیه میکنید بعد همین مودم ارزون رو روی bridge تنظیم میکنید وبا یه کابل لن دو تا مودم رو به هم وصل میکنید به این صورت که یه سر کابل رو به درون اون قسمتی از مودم وایرلس که نوشته internet یا همون پورتی که آنتن رادیوتون رو میزدید وصل میکنید و سر دیگه کابل رو هم به یکی از پورت های همون مودم ارزونتون میزنید و بعد مودم وایرلستون رو روی حالت ppoe قرار میدید و مشکل حله من الان دو سال هست که از همین روش دارم استفاده میکنم و هیچ مشکلی هم ندارم.در ضمن یه راه دیگه هم هست که میتونید مودم ارزون رو روی حالت ppoe قرار بدید که بعد مودم وایرلستون فقط کار وایرلس دادن رو انجام بده ولی من این راهو پیشنهاد نمیدم چون اون مودم adsl ارزون هست بعضی موقع ها با مشکل بر میخورید.سوالی بود در خدمتم.[/QUOTE]
واقعا ممنون از کمکتون.
یه سوال دیگه مگه توی حالت بریج نباید خودت کانکت بشی بعد چجوری میشه؟
ببخشید من خیلی گیرائیم ضعیفه.
یه مودم ارزون الان تو بازار چی هست؟

777Abbas777
10-11-2012, 19:31
یه سوال دیگه.این پورت اترنت که گفتید همون پورت WAn هست؟
مودمم G net.ar1504-1t1r هست

ahriman323
10-11-2012, 19:47
دوستان کسی از آسیاتک 1مگ برنزی گرفته ؟ سرعتش چقدره ؟
شیراز نامحدود برنزی نداره فقط طلایی

سرعت دانلود چند شب پیش من !!!
:sq_24:
حالا بگومن از بازاریاب های صبانت هستم !!!!

این که کاری نداره منم میتونم اینکار را بکنم در هر ساعتی

مثل اینکه آسیاتک امروز کلا قطع بوده... با ماتریکس امروز کانکت نشدم ولی همیار امروز خوب بودش... پاکت لاست و تایم اوت نداشت...
اره ساعت 2 3 شب پنجشنبه تا امروز قطع بود

irainian
10-11-2012, 23:19
دوستان توی صبانت هستم کلا بعد از هر 5 6 تا یه تایم اوت میده چیکار کنم سرویس 512

arashsard
11-11-2012, 11:21
دوستان توی صبانت هستم کلا بعد از هر 5 6 تا یه تایم اوت میده چیکار کنم سرویس 512

من شرکت همیارنت مرکز مخایراتی فیاض بخش هستم.... دقیقا از شب جمعه ( همون شبی که آسیاتک قطع شد) دیگه مشکل تایم اوت ندارم... پینگمم هم خوب شده... تا الان هم دیگه نوسان نداشتم....تا قبل شب جمعه اینترنتم فاجعه بود توو اون مدت 3 4 روزی که داشتم... نمیدونم واقعا مشکل چی بود؟؟؟ پس مشکل مخابرات کل نیست... کدام مرکز مخابراتی هستی؟؟؟؟

arashsard
11-11-2012, 13:38
از دوستان همیارنتی کسی نمیدونه DNS سرور این شرکت چی باید وارد کنم؟؟؟؟ بابا پشتیبانیش خیلی شوتهههه... سرشون نمیشه چی میگم بهشون... این 2 تا عددو میگم... البته واسه شرکت همیارنت میخوام.. چون شرکتا با هم فرق میکنه...

HO3IN-Life
11-11-2012, 14:24
دوستان مخابرات شهر ما (کرمانشاه) قیمت ها رو خیلی برده بالا.سرویس ها رو به اصطلاح کرده 1 به 5 ( که نکرده) قیمت هم برده بالا.مثلا 256 رو کرده 30 تومانو 512 رو 40 تومانو بقیه هم به همین تناسب بالا رفتن !
خواستم بدونم که سرویس های شما هم مثل ماله ما گرون شده یا نه ؟!
ممنون

H-R-N
11-11-2012, 14:27
از دوستان همیارنتی کسی نمیدونه DNS سرور این شرکت چی باید وارد کنم؟؟؟؟ بابا پشتیبانیش خیلی شوتهههه... سرشون نمیشه چی میگم بهشون... این 2 تا عددو میگم... البته واسه شرکت همیارنت میخوام.. چون شرکتا با هم فرق میکنه...

سلام
دوست عزیز آنچنان چیز مهمی‌ نیست
من تا الان ۵ یا isp ۶ عوض کردم همه یکی‌ گذشتم مشکلی‌ هم نداشته

۹۴.۷۴.۱۵۰.۵
۹۴.۷۴.۱۲۸.۲

arashsard
11-11-2012, 14:49
دوستان مخابرات شهر ما (کرمانشاه) قیمت ها رو خیلی برده بالا.سرویس ها رو به اصطلاح کرده 1 به 5 ( که نکرده) قیمت هم برده بالا.مثلا 256 رو کرده 30 تومانو 512 رو 40 تومانو بقیه هم به همین تناسب بالا رفتن !
خواستم بدونم که سرویس های شما هم مثل ماله ما گرون شده یا نه ؟!
ممنون

این لینک قیمت سرویسای مخابرات شیراز هست...

irainian
11-11-2012, 16:08
مرکز مخابرات سلمان اینم snr من

Downstream
Upstream

SNR Margin (dB):
18.9
13.3

خوبه یا نه؟

ahriman323
11-11-2012, 19:19
مرکز مخابرات سلمان اینم snr من

Downstream
Upstream

SNR Margin (dB):
18.9
13.3

خوبه یا نه؟
کمهSNR حدود 30 خوبه
Attenuation هم هر چه کمتر بهتر
SNR margin Upstream : 32 db
Line Attenuation Upstream : 16 db
SNR margin Downstream : 39 db
Line Attenuation Downstream : 17 db

alenkita
11-11-2012, 22:42
دوستان نظرتون درباره سرویس 512 با حجم 8گیگ طرح جشنواره شرکت بیست نت چیه؟
سرعت دانلود در 256 و 512 چنده؟ وچقدر فرق میکنه؟

alijani
11-11-2012, 22:53
[/QUOTE]
واقعا ممنون از کمکتون.
یه مودم ارزون الان تو بازار چی هست؟[/QUOTE]

چرا دیگه عزیز جان تو حالت بریج باید خودت کانکت بشی ولی با این تفاوت که این کارو مودم وایرلست برات انجام میده.
والا مودم ارزون طبق قیمت کامپیوتر مرکزی توی پاساژ ملاصدرا tp-link 8817 از همه ارزونتره 55 تومن ولی من جاهای دیگه خبر ندارم شاید ارزونتر از اینم باشه.

arashsard
11-11-2012, 23:50
وضعیت کلی روزانه همیارنت سرویس 256 ( مرکز فیاض بخش ) حالا شب بیدار میمونم تستای شبانه هم میزارم... از جمعه شب وضعیت خوب شده... به قول خودشون داشتن وصل میشدن به شبکه اینترانت چند روزی اینترنتشون مشکل داشته...

arash_a59
12-11-2012, 00:37
سلام خدمت تمامي همشهري هاي گلم
يه راهنمايي ميخواستم
من در حال حاضر آسياتك دارم و 14 روز ديگه تمامه
اما بنا به دلايلي ميخوام سرويسم رو عوض كنم
1- اينكه ديگه اينترنت شبانه رايگانش رو برداشته كرده نيم بها!
2- اينكه به نظرم تعرفه هاش نسبت به مخابرات گرون تره
اما از نظر سرعت واقعا ازش راضي بودم
من مركز فياض بخش هستم و در روز با تعرفه 128 تا سرعت 430 هم بهم داده بود(كلا در روز زير 150 نميومد!)
حالا بنا به دلايلي كه گفتم ميخوام سرويسم رو عوض كنم
دوستان سرويس بيست نت چجوريه؟
توي سايتش همه تعرفه هاش 1ماهست هيچ ليستي نديدم واسه 3-6-9 يا يكساله!
ممنون ميشم راهنمايي بفرماييد

777Abbas777
12-11-2012, 00:43
واقعا ممنون از کمکتون.
یه مودم ارزون الان تو بازار چی هست؟[/QUOTE]

چرا دیگه عزیز جان تو حالت بریج باید خودت کانکت بشی ولی با این تفاوت که این کارو مودم وایرلست برات انجام میده.
والا مودم ارزون طبق قیمت کامپیوتر مرکزی توی پاساژ ملاصدرا tp-link 8817 از همه ارزونتره 55 تومن ولی من جاهای دیگه خبر ندارم شاید ارزونتر از اینم باشه.[/QUOTE]

یعنی نمیشه کاریش بکنیم که مثل الان اتوماتیک وقتی کامپیوتر روشن میشه اونم کانکت باشه

Sent from my GT-I9000 using Tapatalk 2

arashsard
12-11-2012, 02:17
شبانه همیارنت...

arashsard
12-11-2012, 03:02
شبانه همیارنت چند تا فایل همزمان

وضعیت پینگ

اگه شبی با افت سرعت مواجه شدم اطلاع رسانی میکنم....

H-R-N
12-11-2012, 09:16
شبانه همیارنت چند تا فایل همزمان

وضعیت پینگ

اگه شبی با افت سرعت مواجه شدم اطلاع رسانی میکنم....

فعلا چند شب اول هست

irainian
12-11-2012, 11:03
دوستان به نظرتون این نویز تاثیر میزاره روی دانلود

Line Rate - Upstream (Kbps):
1021

Line Rate - Downstream (Kbps):
6140

Downstream
Upstream

SNR Margin (dB):
17.8
12.9

Attenuation (dB):
37.0
19.8

arashsard
12-11-2012, 13:34
فعلا چند شب اول هست

روزای اول که گرفته بودم خیلی اوضاع خراب بود... به قول خودشون داشتن متصل میشدن به شبکه اینترانت... اما از جمعه خوب شده... 100 % حق با شماست... حالا ببینیم کی ضد حاشون شروع بشه... تا شروع نشده باید حسابی استفاده کنم... دیشب حدود 3.7 گیگ دانلود کرده بود... هاردمم پر شده شاید امروز رفتم یه هارد اکسترنال گرفتم چون این مدت فایلای دانلودم خیلی زیاد شده...

arashsard
12-11-2012, 13:44
دوستان به نظرتون این نویز تاثیر میزاره روی دانلود

Line Rate - Upstream (Kbps):
1021

Line Rate - Downstream (Kbps):
6140

Downstream
Upstream

SNR Margin (dB):
17.8
12.9

Attenuation (dB):
37.0
19.8

اگه قطعی لینک نداری نه... ببینید اگه نویز خط شما زیاد باشه خط تمام پهنای باندی که شرکت به شما میده نمیتونه بگیره... مثلا فلان شرکت DOWNSTREAM شما رو روی 2048 میبنده.. شما اگه خطتون خیلی نویز داشته باشه نمیتونه تمام این پهنای باند رو بگیره و وقتی میریئ توو مودمتون میبینید DOWNSTREAM زده مثلا 1734 ... با هر دفه روشن خاموش کردن مودم هم این عدد تغییر میکنه... ممکنه یه بار روشن خاموش کنی بشه 1600 ... اینجوری روی دانلود اثر داره وگرنه اگه بتون تمام پهنای بامدی که شرکت بگیره مشکلی نیست و اگه نوسان سرعت داشتید به نویز خط مربوط نمیشه و بسته به کیفیت شرکت داره...

irainian
12-11-2012, 14:01
نه همش روی 6140 و 1021 هر چقدر هم خاموش بکنم باز روی این عدد هست ولی در هر بار روشن و خاموش snr و attenuation تغییر میکنه تو بهترین حالت ممکن 20.6 هست

arashsard
12-11-2012, 15:07
نه همش روی 6140 و 1021 هر چقدر هم خاموش بکنم باز روی این عدد هست ولی در هر بار روشن و خاموش snr و attenuation تغییر میکنه تو بهترین حالت ممکن 20.6 هست

پس مشکلی نیست... اونا که تغییر میکنه... هر ثانیه در حال عوض شدنه...

alenkita
12-11-2012, 15:19
دوستان نظرتون درباره سرویس 512 با حجم 8گیگ طرح جشنواره شرکت بیست نت چیه؟سرعت دانلود در 256 و 512 چنده؟ وچقدر فرق میکنه؟کسی نیست جواب بده؟ نمیدونم کدومش رو بگیرم

alijani
12-11-2012, 15:25
یعنی نمیشه کاریش بکنیم که مثل الان اتوماتیک وقتی کامپیوتر روشن میشه اونم کانکت باشه

Sent from my GT-I9000 using Tapatalk 2[/QUOTE]

چرا همونطور که گفتم مودم وایرلستونو میزارید رو حالت ppoe و مشخصات اینترنتتونو داخلش میدید بعد کامپیوترتون رو وصل میکنید به مودم وایرلسه و اینطوری مثل قبل خود مودم کانکت میشه.تو این کار اون مودم ارزونتون فقط کار تبدیل خط تلفن به لن رو انجام میده بقیه چیزها به عهده مودم وایرلستونه و مودم وایرلستون میشه مثل تمام مودم های دیگه.

arash_a59
12-11-2012, 23:45
یه خوشمرام نبود این پست ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])مارو جواب بده؟
و دیگه اینکه جریان این نویز چیه؟چجور میشه سنجیدش؟محدوده استانداردش چقدره؟

hamid2134
14-11-2012, 15:30
درود...
این ارم نت همون آسیاتک هست؟
سرعت دانلود شبانه سرویسای مختلفش فرق میکنه؟

Masoud-Studio
15-11-2012, 02:25
امروز همیارنت وصل شد... اوضاع همیارنت خرابببببببببببببببببببب... وای صفحه هم نمیتونم باز کنم... اگه این روزانش باشه چه برسه به شبانش...:sq_6:
من که گفته بودم همیارنت افتضاح هست و پشیمون هستم !
شما به خیالتون یه خبرایی هست من بیخودی دارم خرابش میکنم تا کسی سمتش نیاد !

Rhodes
15-11-2012, 08:43
دوستان خط pcm‌ رو چه طوری عادی میکنن ؟
کجا باید مراجعه کنم؟
ممنون.

Sent from my Nexus 7 using Tapatalk 2

arashsard
15-11-2012, 11:59
من که گفته بودم همیارنت افتضاح هست و پشیمون هستم !
شما به خیالتون یه خبرایی هست من بیخودی دارم خرابش میکنم تا کسی سمتش نیاد !

ولی خداییش از جمعه شب همین هفته خوب شدش دیگه تا الان مشکلی پیش نیومده... به قول خوشون داشتن به شبکه اینترانت وصل میشدن... من سرویس 256 روزای اول دانلود روزانه حتی به 100 نمیرسید... اما الان یه هفتس سرعت روزانه شبانه کلا 220 230 اینا هست.. شبانه حدود 3.7 تا4 گیگ دانلود میکنه... حالا 100% محدودیت توو کاره... کی اعمال بشه نمیدونم؟؟؟؟ حیف که هاردم پره... نمیدونم چی کار کنم... اصلا پاکت لاست و تایم اوت نداره... مدت ها بود دنبال همچین سرویس دهنده ای بودم... من چون بیشتر چت گفتاری و فیلم و آهنگ آنلاین نگاه میکنم.. مدت ها بود دنبال همچین سرویس دهنده ای بودم... خدا کنه خراب نشه....

Rhodes
15-11-2012, 12:21
ولی خداییش از جمعه شب همین هفته خوب شدش دیگه تا الان مشکلی پیش نیومده... به قول خوشون داشتن به شبکه اینترانت وصل میشدن... من سرویس 256 روزای اول دانلود روزانه حتی به 100 نمیرسید... اما الان یه هفتس سرعت روزانه شبانه کلا 220 230 اینا هست.. شبانه حدود 3.7 تا4 گیگ دانلود میکنه... حالا 100% محدودیت توو کاره... کی اعمال بشه نمیدونم؟؟؟؟ حیف که هاردم پره... نمیدونم چی کار کنم... اصلا پاکت لاست و تایم اوت نداره... مدت ها بود دنبال همچین سرویس دهنده ای بودم... من چون بیشتر چت گفتاری و فیلم و آهنگ آنلاین نگاه میکنم.. مدت ها بود دنبال همچین سرویس دهنده ای بودم... خدا کنه خراب نشه....

خوشبه حالت مال من که هنوز بعد از ۲ ماه رانژه نشده.
الان تماس گرفتم گفت بزار چک کنم بعدا تماس بگیر...
دوستان کمککککککککککککککککککککککک ک
الان تماس گرفتم میگه که خطتون pcm هست ... چی کارش کنم ؟؟؟
نمیشه از pcm در بیاد ؟؟؟ کجا باید برم .... ؟؟؟

arashsard
15-11-2012, 15:10

از همیار میخواتی سرویس بگیری؟؟؟؟ والا مال من 32 ساعته رانژه کردن... همیار خیلی خطها رو پوشش نمیده... خدا رو شکر این خط من به هیچ شرکتی نه نمیگه:sq_2: تازه اول که میخواستم ثبت نام کنم 1000 بار بهم گفت پیش شمارتو بگو... گفت مطمئنی سیم مسی هستیو و هزار تا سوال در مورد خطم... گفت اگه ما رانژه کردیم لینک نیومد مسئولیتش با خودته ها... منم کلا خطمو میشناختم ... هم سیم مسی هست خدا رو شکر و هم PCM نیست.... سعید یه چیزایی درباره یه شرکت گفت که میتونه PCM رو برداره... ولی اونم حتما هزینش بالاس...

arashsard
15-11-2012, 15:16
بعد یه چیز جالب درباره همیارنت... همیارنت تنها شرکتی هست که شباش اصلا تایم اوت و پاکت لاست نداره... خداییش با این موردش خیلی حال میکنم... آسیاتک هر چقدر روزانش خوب بود اما شباش حال آدمو به هم میزد با اون همه تایم اوت...هر شرکتی من داشتم شباش پر از تایم اوت بودن.... اما با همیار راحت شب میشه حتی وب گردی کرد...

Rhodes
15-11-2012, 15:23
اون خط قدیمیه که دارم سیم مسی هست.pcm‌نیست.ولی تا ماتریکس ( خدا نابودش کنه ) از رانژه در بیاره و همیار بیادد رانژه کنه بی اینترنت میمونم....
راهی هست ماتریکس سریع از رانژه در بیاره ؟
حضوری برم درخواست بدم به مخابرات ؟ کجا چه جوری ؟
یه سوال دیگه : یه خط رو از کجا میشه فهمید سیم مسی هست یا pcm ?
الان یه خط دیگه یه جا دیگه دارم اون نمیدونم چیه.میخوام انتقالش بدم اینجا.
حالا بر فرض که اون خط سیم مسی باشه وقتی انتقالش میدن اینجا ممکنه pcm بشه ؟یا همون مسی میمونه ؟ کجا باید برم در خواست بدم ؟

ممنون.

danijon_2006
15-11-2012, 15:55
میگم من الان شاتل دارم 128.ماهی 3 گیگ 14500.دانلود روی 200 شبا روی 60.میخوام ببینم شرکت بهتری پیدا میکنم که همین سرعت دانلودو داشته باشه ولی حجم دانلود بیشتر باشه؟

ahriman323
15-11-2012, 19:21
سلام دوستان

بیست نت(سپنتا/lمخابرات)

اینترنت پرسرعت نامحدود ۲۵۶ کیلو بیت بر ثانیه سرعت دانلودش چنده؟
اینترانت نامحدود ۵۱۲ کیلو بیت بر ثانیه و ۱ مگا بیت بر ثانیه سرعت دانلودش چنده؟

ahriman323
15-11-2012, 19:25
اون خط قدیمیه که دارم سیم مسی هست.pcm‌نیست.ولی تا ماتریکس ( خدا نابودش کنه ) از رانژه در بیاره و همیار بیادد رانژه کنه بی اینترنت میمونم....
راهی هست ماتریکس سریع از رانژه در بیاره ؟
حضوری برم درخواست بدم به مخابرات ؟ کجا چه جوری ؟
یه سوال دیگه : یه خط رو از کجا میشه فهمید سیم مسی هست یا pcm ?
حالا بر فرض که اون خط سیم مسی باشه وقتی انتقالش میدن اینجا ممکنه pcm بشه ؟یا همون مسی میمونه ؟ کجا باید برم در خواست بدم ؟

ممنون.

تو تاپیک شاتل یکی از دوستان برای اینکه خطش را جمع اوری کنند زنگ زد بهشون گفت خطم عوض شده و یه شماره الکی داد و اونها هم قطع رانژه کردن خطشو:sq_2:

برای اینکه بفهمی رانژه میشه یا نه باید درخواست اینترنت بدی تا شرکت استعلام بگیره از مخابرات ببینه پی سی ام هست یا نه

ahriman323
15-11-2012, 19:29

یه شرکت هست به نام ایلیا نمیدون چی چی فقط در همین حد اطلاع دارم
یا مخابرات درخواست بدی که اگه تجهیزات داشته باشن در یارن از پی سی ام
یا پارتی داشته باشی
یا پول بدی به یکی که تو مخابراته
یا ساده ترین راه: یه خط جدید بگیری که پی سی ام نباشه

Rhodes
15-11-2012, 19:41
یه شرکت هست به نام ایلیا نمیدون چی چی فقط در همین حد اطلاع دارم

یا مخابرات درخواست بدی که اگه تجهیزات داشته باشن در یارن از پی سی ام
یا پارتی داشته باشی
یا پول بدی به یکی که تو مخابراته
یا ساده ترین راه: یه خط جدید بگیری که پی سی ام نباشه

مشکل اینجاست که این خط 1 ماه نیست وصل شده !!
اینم جواب یدید لطفا :

hamid2134
16-11-2012, 00:27
یه مطلبی در مورد جمع آوری خط بگم...
اگه شرکت اینترنتتون درخواست جمع آوری رو بفرسته واسه مخابرات سریع یه روزه جمعش میکنن اگه نفرسته ممکنه یه یک ماهی طول بکشه....من تا حالا 4 بار جمع آوری کردم 3 بارش تو یک روز خطم رو جمع آوری کردن فقط یه بارش خیلی طول کشید(اولین بار))
فقط مطمئن بشید که درخواست جمع آوری رو واسه مخابرات فرستادن....واسه مطمئن شدن هم زنگ بزنید از یه شرکت دیگه بپرسید چون شرکتای دیگه هم اطلاعات خط رو دارن که رانژه هست یا درحال جمع آوری....

ahriman323
16-11-2012, 00:38
مشکل اینجاست که این خط 1 ماه نیست وصل شده !!
اینم جواب یدید لطفا :

خوب باید موقع درخواست تاکید می کردین که برای اینترنت adsl می خواید
باید بگید برای adsl می خوام اگه ظرفیت داشته باشن اره
امور مشترکین مرکز مخابراتتون

musicloveline
16-11-2012, 12:08
سلام من الان صبا نت دارم فقط میتونم بگم محشره...2mb دارم صیح ها سرعتم به 1 مگ هم میرسه ظهر و عصر هم 500 راحت دانلود دارم....رایگان شبانه اگه سایت خوب بلد باشید برای دانلود عالیه...من خودم از بعضی سایتها 21 لینک همزمان توی ساعت رایگان شبانه همه لینه ها هم بالای 20 تقریبا دانلود میکردن......پینگ هم عالیه من با سرور های فرانسه و انگلیس اکپرا اگر پینگ رو بر فرض 4 خط بودن بزاریم همیسشه من 2 خط 3 خط هستم....فقط من تنها مشکلی که دارم اصلا حوصله ندارم چیزیو که میخوام بزارم شب دانلود شه برای بعدا...اونم اگه بشه سایت درست پیدا کرد....حالا میخوام بدونم کسی از مخابرات نامحدود گرفته ببینه چجوریه سرعت دانلودش؟محدودیت خاصی اعمال میکنه بعد از یه حجم خاصی که کاربر دانلود میکنه؟
ممنون میشم راهنمایی کنید

Masoud-Studio
16-11-2012, 14:05
سرعت و پینگ همه امروز ( جمعه ) مزخرفه یا مال همیارنت اینجوریه ؟

arashsard
16-11-2012, 18:05

همیارنتم و نتم امروز مشکلی نداشت ( مرکز مخابراتی فیاض بخش )

ahriman323
16-11-2012, 22:01
منم مشکلی ندیدن تو اسیاتک

کسی نبود که بیستنت نامحدود داشته باشه؟

saeed258s
16-11-2012, 23:13
با دروود
دوستان آیا شما با google+ مشکلی ندارید؟من هر کار می کنم نمی توانم باز کنم!

saze
16-11-2012, 23:21
سلام دوستان

بیست نت(سپنتا/lمخابرات)

اینترنت پرسرعت نامحدود ۲۵۶ کیلو بیت بر ثانیه سرعت دانلودش چنده؟
اینترانت نامحدود ۵۱۲ کیلو بیت بر ثانیه و ۱ مگا بیت بر ثانیه سرعت دانلودش چنده؟
سلام
بستگی به مرکز مخابراتی داره،مرکز سلمان سرویس 256 بین 23 تا 32 و سرویس 512 بین 51 تا 62.

ahriman323
16-11-2012, 23:28
سلام
بستگی به مرکز مخابراتی داره،مرکز سلمان سرویس 256 بین 23 تا 32 و سرویس 512 بین 51 تا 62.

اینترنت پرسرعت نامحدود یا اینترانت نامحدود ؟

777Abbas777
17-11-2012, 22:54
سلام دوستان اگه کسی مودم وایرلس و انتن وایرلس میخواد پ خ بده لطفا
تخفیف خیلی خوبی میدم
به پولش خیلی شدید نیاز دارم
مرسی ممنون از همتون
در ضمن یه شرکت خیلی خوب برا وایرلس با طرح نامحدود و قیمت عالی هم بهش معرفی میکنم

ahriman323
18-11-2012, 00:25
سلام دوستان اگه کسی مودم وایرلس و انتن وایرلس میخواد پ خ بده لطفا
تخفیف خیلی خوبی میدم
به پولش خیلی شدید نیاز دارم
مرسی ممنون از همتون
در ضمن یه شرکت خیلی خوب برا وایرلس با طرح نامحدود و قیمت عالی هم بهش معرفی میکنم
سلام
پ.خ کن شاید برای کسی خواستم

777Abbas777
18-11-2012, 14:48
سلام
پ.خ کن شاید برای کسی خواستم
پ خ شد داداش

ess_1362
18-11-2012, 17:14
خیلی عجیب هست!!
من با کلیه لینک های مستقیم مشکل دارم (مشکل سرعت دانلود)
مثلا سرعتم همیشه حول و حوش 50-60 هست ولی با تورنت با سرعت 250-300 بصورت دائمی دانلود می کنم!!
به نظر شما مشکل از کجا می تونه باشه!!

alenkita
18-11-2012, 22:52
دوستان من اگه بخوام ریز مصرفم را تا الان در bistnet ببینم کجا باید برم؟
مثل ارم نت

eshraghi2010
19-11-2012, 22:35
دوستان من اگه بخوام ریز مصرفم را تا الان در bistnet ببینم کجا باید برم؟
مثل ارم نت

سلام دوست عزیز! باید اول وارد سامانه کاربران بشی و بعد آیتم ریز کارکرد حساب ADSL رو انتخاب کنی!

Yashar_128
20-11-2012, 09:04
ميگم اين مخابرات اينترنت شبانه رايگان هم داره ؟
سرعت دانلودش چقدره ؟
اينترنت نامحدودش چقد سرعت داره ؟

ahriman323
20-11-2012, 11:36
ميگم اين مخابرات اينترنت شبانه رايگان هم داره ؟
سرعت دانلودش چقدره ؟
اينترنت نامحدودش چقد سرعت داره ؟
بیست نت شبانه نداره

rz21
20-11-2012, 16:10
اسیاتک همچنان 512 شبی 1 گیگ دانلود رو داره؟؟هفته ی دیگه من 128 تموم میشه میخواستم 512 بگیرم مطمئن بشم.مرکز مدرس.

hkali1
20-11-2012, 18:07
دوستانی که از همیارنت سرویس دارن

بعد از اتمام شارژ از وقتی که ورژن سایت تغییر کرده برای شارژ مجدد به سایت همیارنت وصل نمیشه شما هم این مشکل رو دارید؟؟؟

arashsard
20-11-2012, 23:20
دوستانی که از همیارنت سرویس دارن

بعد از اتمام شارژ از وقتی که ورژن سایت تغییر کرده برای شارژ مجدد به سایت همیارنت وصل نمیشه شما هم این مشکل رو دارید؟؟؟

باید با اینترنت اکسپلورر وارد سایت بشی.... با مرورگرای دیگه وارد نمیشه....

hkali1
21-11-2012, 01:47
باید با اینترنت اکسپلورر وارد سایت بشی.... با مرورگرای دیگه وارد نمیشه....
اینترنت اکسپلورر باید ورژن خاصی باشه؟؟؟؟ چون قبلا امتحان کردم نشد.

alijani
21-11-2012, 09:29
اسیاتک همچنان 512 شبی 1 گیگ دانلود رو داره؟؟هفته ی دیگه من 128 تموم میشه میخواستم 512 بگیرم مطمئن بشم.مرکز مدرس.

بله عزیزجان من دیشب 1.8 دانلود کردم.

arashsard
21-11-2012, 13:11
اینترنت اکسپلورر باید ورژن خاصی باشه؟؟؟؟ چون قبلا امتحان کردم نشد.

مال من اینترنت اکسپلورر 8 هستش.. باز میکنه.... احتمالا باید 8 به بالا باشه....

arash_a59
21-11-2012, 14:31
بله عزیزجان من دیشب 1.8 دانلود کردم.

آقا يعني چي شبي 1 گيگ رايگان؟
من با خودشون تماس گرفتم(آسياتك) گفت شبها نيم بها هست يعني اگه شما 1.8 گيگ دانلود كنيد 900 مگ حساب ميشه

rz21
21-11-2012, 15:32
آقا يعني چي شبي 1 گيگ رايگان؟
من با خودشون تماس گرفتم(آسياتك) گفت شبها نيم بها هست يعني اگه شما 1.8 گيگ دانلود كنيد 900 مگ حساب ميشه

نه.اگه بالاتر از 5 گیگ در ماه بخری رایگان حساب میشه.
من حدود 2 هفته هست که سرعت دانلودم شبا یک دفعه صفر میشه.اشکال از اسیاتکه؟یا ...؟اگر اشکال نرم افزاریه به نظرتون کجا سوالمو مطرح کنم.؟؟؟

Yashar_128
21-11-2012, 16:11
ميگم كسي اينترنت 20 نت نامحدود داره
ميخوام ببينم سرعتش اگه خوبه فعال كنم

saze
21-11-2012, 20:44
ميگم كسي اينترنت 20 نت نامحدود داره
ميخوام ببينم سرعتش اگه خوبه فعال كنم
دوره قبل 512 نامحدود داشتم سرعت دانلود 50 تا 71 متغیر بود ارزش گرفتن داره

alenkita
21-11-2012, 22:48
با سلام
دوستان من تازگی با اینترنت سپنتا مشکلی پیدا کردم : پس از وصل شدن به اینترنت بعد از چند دقیقه دیگه سایتی باز نمیکنه و در ضمن کانکشن هم وصله. که با یک بار قطع و وصل کردن کانکشن مشکل برطرف میشه و دوباره همین مشکل پس از چند دقیقه به وجود میاد.
به نظرتون مشکل از چی میتونه باشه؟