PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : اینترنت استان فارس

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 [27] 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46

Mr7 Illusive
24-08-2012, 00:47
نه برای من نوسان زیاد داره ولی هر شب حداقل 1.2 گیگ گرفتم.
---------------------------------------------------------------------------------------------
کسی از دوستان جدیدا از اسیاتک سرویس گرفته؟ 2تا سوال داشتم
برای شارژ مجدد اسیاتک باید از اینجا اقدام کنم؟
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
هنوز یه مدت از سرویسم مونده ولی حجمم چند روز دیگه تمومه، اگه شارژ کنم خودش وصل میشه به سرویس جدید یا باید صبر کنم مدت این سرویسم تموم بشه؟

توجه: در صورتي كه از سرويس هاي حجمي استفاده مينماييد و زودتر از موعد حجم مصرف خود را به اتمام
رسانيده ايد، تاريخ تمديد مجدد سرويس خود را با كليك بر روي لينك روبرو ، به روز نماييد. -- به روز رساني ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) --
* اين تمديد از تاريخ 1391/6/15 محاسبه و اعمال ميشود

تبریک نظرسنجی قدیمی به درخواست من و دوستان حذف شد.

SNOW PATROL
24-08-2012, 11:41
نه برای من نوسان زیاد داره ولی هر شب حداقل 1.2 گیگ گرفتم.
---------------------------------------------------------------------------------------------

برای من الان چند شب هست افتضاح شده به زور 400 مگ میره قبلا وقتی vp n وصل میکردم سرعت راحت تا 80 میرفت اما الان به زور به 25 میرسه موندم چیکار کنم
شما سرویستون چی هست

saurron
24-08-2012, 12:14
برای من الان چند شب هست افتضاح شده به زور 400 مگ میره قبلا وقتی vp n وصل میکردم سرعت راحت تا 80 میرفت اما الان به زور به 25 میرسه موندم چیکار کنم
شما سرویستون چی هست
128
کجا میشینید؟ شاید از منطقه شما باشه.
البته این اسیاتک خیلی بازی در میاره. دیشب 4گیگ گرفت. شب قبلش 1.5 گیگ. نمیدونم چرا اینجوریه و دارن چیکار میکنن!

saurron
24-08-2012, 12:20
تبریک نظرسنجی قدیمی به درخواست من و دوستان حذف شد.
ایول اسم شاتل زیادی بود اون بالا

SNOW PATROL
24-08-2012, 12:22
128
کجا میشینید؟ شاید از منطقه شما باشه.
البته این اسیاتک خیلی بازی در میاره. دیشب 4گیگ گرفت. شب قبلش 1.5 گیگ. نمیدونم چرا اینجوریه و دارن چیکار میکنن!

والا مرکز ما دستغیب هست به نظرت زنگ بزنم فایده داره ؟؟؟

arashsard
24-08-2012, 13:09
سلام دوستان... آسیاتک مرکز فیاض بخش هستم... زیاد دانلود شبانه ندارم مگه فایل کتو کلفت به پستم بخوره... دیشب 1/5 گیگ دانلود کرد... البته فقط واسه دانلود خوبه... چون صفحه به زور باز میکنه از بس پاکت لاست داره...

SNOW PATROL
24-08-2012, 13:20
زرشک زنگ زدم پشتیبانی تعطیله! !!
بعد از دوسال تازه فهمیدم پشتیبانی جمعه ها تعطیله

ارسال شده از ST25i با استفاده از تپاتالک 2

saurron
24-08-2012, 13:28
سلام دوستان... آسیاتک مرکز فیاض بخش هستم... زیاد دانلود شبانه ندارم مگه فایل کتو کلفت به پستم بخوره... دیشب 1/5 گیگ دانلود کرد... البته فقط واسه دانلود خوبه... چون صفحه به زور باز میکنه از بس پاکت لاست داره...
اره اصلا صفحه باز نمیکنه

والا مرکز ما دستغیب هست به نظرت زنگ بزنم فایده داره ؟؟؟
عجیبه!!!!!!!! منم دستغیب هستم!!!!!!!!
------------------------------------
البته الان که یادم اومد این فامیل ما میگفت مرکز دستغیب بیشترین مشترک adsl رو توی شیراز داره. و چندتا از این دستگاها توی مخابرات هست برای این مرکز نه یکی (اسمش یادم نیست، همین دستگاها که خطوط تلفن adsl بهش وصل میشه). شاید از اون باشه.
ولی به هر حال عجیبه، داش آرش هم 1.5 گیگ گرفته.
اینم یادم اومد، سرعت هر لینک دیشب از 20_30 بالاتر نمیرفت. ولی کلی لینک گذاشتم باهم بگیره سرعت شد 130_150

SNOW PATROL
24-08-2012, 13:43
اره اصلا صفحه باز نمیکنه

عجیبه!!!!!!!! منم دستغیب هستم!!!!!!!!
البته الان که یادم اومد این فامیل ما میگفت مرکز دستغیب بیشترین مشترک adsl رو توی شیراز داره. و چندتا از این دستگاها توی مخابرات هست برای این مرکز نه یکی (اسمش یادم نیست، همین دستگاها که خطوط تلفن adsl بهش وصل میشه). شاید از اون باشه.
ولی به هر حال عجیبه، داش آرش هم 1.5 گیگ گرفته.
اینم یادم اومد، سرعت هر لینک دیشب از 20_30 بالاتر نمیرفت. ولی کلی لینک گذاشتم باهم بگیره سرعت شد 130_150

رفیق یعنی شما همه لینک ها رو با هم دانلود میکنی؟ اخه من یکی یکی دانلود میکنم!! من فکر میکردم یکی یکی بهتره
حالا امشب 10تا لینک بدم سینه ی idm ببینم چی میشه :دی

Mr7 Illusive
24-08-2012, 15:45
ایول اسم شاتل زیادی بود اون بالا

شاتل لکه ننگی است که باید از صحنه روزگار حذف شود
آورین آورین

دوستان مرکز آزادگان کدوم شرکت را توصیه میکنید و خوب هست؟
نظر خودم 20نت (سپنا) هست چون شبانه استفاده نمیکنه

saeed258s
24-08-2012, 15:56
شاتل لکه ننگی است که باید از صحنه روزگار حذف شود
آورین آورین

دوستان مرکز آزادگان کدوم شرکت را توصیه میکنید و خوب هست؟
نظر خودم 20نت (سپنا) هست چون شبانه استفاده نمیکنه

همیار نت ،با شبانه رایگان!

saurron
24-08-2012, 16:59
رفیق یعنی شما همه لینک ها رو با هم دانلود میکنی؟ اخه من یکی یکی دانلود میکنم!! من فکر میکردم یکی یکی بهتره
حالا امشب 10تا لینک بدم سینه ی idm ببینم چی میشه :دی
والا شبای قبل اینجوری نبود، 2تا لینک با هم میذاشتم. دیشب دیدم سرعت کمه همرو با هم گذاشتم دیدم سرعت زیاد شد.
واسه همین چیزا میگم این اسیاتک خیلی نوسان داره و هر شب یه فیلم جدید از خودش در میاره دیگه!
من همیشه 3ماه شارژ میکردم که تخفیف بگیرم حالا این سری 1 ماه بیشتر نمیگیرم تا اگه اوضاع خراب شد سریع جمع کنم بساط اسیاتکو :27:

Rhodes
24-08-2012, 17:04
دوستان من سرویس حجمی ماتریکس میگیرفتم.
نمیدونم چی شد که یهو زدم 128 نامحدود !! الان به غلط کردن ( + شکر خوردن ) افتادم.زنگ یزنم برام درستش میکنن ؟
الان سرعتش از 18 بیشتر نمیشه - وحشتناک ضعیفه.خیلی خیلی بده.
----------------------------------------------------------------------------------------
برای دانلود روزی یه فیلم ( حدود 800 مگ ) چه شرکت و چه سرویسی رو پیشنهاد میکنید ؟ - متاسفانه مرکز دستغیب هستم.
بیست نت یا آسیا تک ؟!

ممنون.

irainian
24-08-2012, 21:52
دوستان میشه اخر یکی در مورد سرویس شبانه همیار نت بگه چطوره؟

arashsard
24-08-2012, 22:03
دوستان من سرویس حجمی ماتریکس میگیرفتم.
نمیدونم چی شد که یهو زدم 128 نامحدود !! الان به غلط کردن ( + شکر خوردن ) افتادم.زنگ یزنم برام درستش میکنن ؟
الان سرعتش از 18 بیشتر نمیشه - وحشتناک ضعیفه.خیلی خیلی بده.
----------------------------------------------------------------------------------------
برای دانلود روزی یه فیلم ( حدود 800 مگ ) چه شرکت و چه سرویسی رو پیشنهاد میکنید ؟ - متاسفانه مرکز دستغیب هستم.
بیست نت یا آسیا تک ؟!

ممنون.

پیشنهاد میکنم بری همیارنت.... چون این آسیاتک هم گلی به سره ما نزد...

Rhodes
24-08-2012, 23:25
پیشنهاد میکنم بری همیارنت.... چون این آسیاتک هم گلی به سره ما نزد...

خوب چه سرويسيش رو بگيرم؟؟
بيست نت چي ؟

arashsard
25-08-2012, 01:46
خوب چه سرويسيش رو بگيرم؟؟
بيست نت چي ؟

باید سرویس 1 مگ بگیری واسه شبانه بالا... اما اگه دانلود شبانه سنگین نداری صد در صد پیشنهاد میشه 20نت...

Alone-Star
25-08-2012, 13:45
درود مجدد،
طی روزهای اخیر دوستانی که دنبال کردند اطلاع دارند مشکلاتی که بوده برای بنده در یک هفته ای که سرویس 20نت رو گرفتم، در صورت بروز مشکل همچنان اطلاع رسانی خواهم کرد که خودتون ببینید هیچ ارزونی بی علت نیست.

صرفا جهت یادآوری (سرویس 1مگ نامحدود):
روز اول - بدون مشکل
روز دوم - بیش از 6 ساعت افت سرعت، شروع 9 صبح - پایان 4 بعداز ظهر ( سرعت 10-20 کیلوبایت )
روز سوم - بیش از 1.5 ساعت افت سرعت، شروع 12 شب - پایان حدودا 1.5 صبح ( سرعت 30-40کیلوبایت )
روز چهارم - 1 ساعت افت سرعت، شروع حدودا 6 صبح - پایان 7 صبح ( سرعت 50-60 کیلوبایت )
روز پنج و ششم - بدون مشکل
ویرایش:
روز هفتم - قطعی ADSL ، شروع 1 بعداز ظهر - پایان 4:20 بعداز ظهر...

جالبه بدونید قبل از خریداری بخش فروش همه چیز رو میدونه و بعداز خرید اغلب سوالات رو جوابشو نمیدونه. از جمله اینکه اگر قطعی طولانی بشه با توجه به اینکه سرویس روزشمار است شرکت چطور جبران خواهد کرد و چطور در صورتحساب محاسبه میشود.

eshraghi2010
25-08-2012, 15:55
درود مجدد،
طی روزهای اخیر دوستانی که دنبال کردند اطلاع دارند مشکلاتی که بوده برای بنده در یک هفته ای که سرویس 20نت رو گرفتم، در صورت بروز مشکل همچنان اطلاع رسانی خواهم کرد که خودتون ببینید هیچ ارزونی بی علت نیست.

روز اول - بدون مشکل
روز دوم - بیش از 6 ساعت افت سرعت، شروع 9 صبح - پایان 4 بعداز ظهر ( سرعت 10-20 کیلوبایت )
روز سوم - بیش از 1.5 ساعت افت سرعت، شروع 12 شب - پایان حدودا 1.5 صبح ( سرعت 30-40کیلوبایت )
روز چهارم - 1 ساعت افت سرعت، شروع حدودا 6 صبح - پایان 7 صبح ( سرعت 50-60 کیلوبایت )
ویرایش:

جالبه بدونید قبل از خریداری بخش فروش همه چیز رو میدونه و بعداز خرید اغلب سوالات رو جوابشو نمیدونه. از جمله اینکه اگر قطعی طولانی بشه با توجه به اینکه سرویس روزشمار است شرکت چطور جبران خواهد کرد و چطور در صورتحساب محاسبه میشود.

سلام برشما دوست عزیز ! امروز خطم از آسیاتک جمع آوری شد و درخواستمو توی سایت 20 نت مجدداً ثبت کردم و ثبت نامم رو کامل کردم ! اما این پست شما به شدت منو نگران کرده !!:41: من که هدفم از اومدن به اینجا فرار کردن از مشکلات افت سرعت و قطعی و پشتیبانی نابود آسیاتک بوده ، حالا اگر دوباره با چنین مشکلاتی روبه رو بشم ، کوچ کردنم از آسیاتک به 20 نت رو چطوری توجیه کنم؟!!!

saurron
25-08-2012, 16:07
درود مجدد،

روز اول - بدون مشکل
ویرایش:

منظورتون از اینکه بدون مشکل هست و افت سرعت نداشته یعنی سرعت دانلود چند بوده؟ 128؟
من حساب کردم اگه سرعت 128 بوده باشه و با توجه به اینکه شما ظاهرا 24 ساعت دانلود میکنید (چون آمار تمام ساعت هارو دارید). در 6 روز اول به طور متوسط هر روز 10 گیگ دانلود داشتین.
که اگه همینطور تا اخر ماه پیش بره میشه 300 گیگ.
فکر نمیکنم واسه اونایی که فقط دانلود واسشون مهم باشه اونقدرا هم بد باشه.
اما اینطور که میگید با این وضعیت پشتیبانی و قطعی ها، احتمالا واسه کسانی که پینگ، اینترنت همیشه آماده! و ... براشون مهمه بدرد نمیخوره.
به هر حال با تمام این تفاسیر فکر میکنم واسه یکی مثل اون دوستمون که میخواست 300 هزارتومن حجم بخره تا 150 گیگ دانلود کنه خیلی خوبه (دقیق یادم نیست چقدر میخواست هزینه کنه)

Alone-Star
25-08-2012, 17:38
سلام برشما دوست عزیز ! امروز خطم از آسیاتک جمع آوری شد و درخواستمو توی سایت 20 نت مجدداً ثبت کردم و ثبت نامم رو کامل کردم ! اما این پست شما به شدت منو نگران کرده !!:41: من که هدفم از اومدن به اینجا فرار کردن از مشکلات افت سرعت و قطعی و پشتیبانی نابود آسیاتک بوده ، حالا اگر دوباره با چنین مشکلاتی روبه رو بشم ، کوچ کردنم از آسیاتک به 20 نت رو چطوری توجیه کنم؟!!!

درود، بنده تنها مشکلاتی که برایم رخ داده تا به اینجای کار رو اینجا نوشتم، امیدوارم برای شما رخ نده ;)
اونجا هزینه راه اندازی نداره و آبونمان برای سرویس نامحدود و حجم بالاتر از 2گیگ.
اگر نامحدود میگیرید گزینه ای با عنوان درخواست جمع آوری ( که هنوز استفاده نکردم )
با این حال تست 1ماهه زیاد ضرر نداره برای شما.

منظورتون از اینکه بدون مشکل هست و افت سرعت نداشته یعنی سرعت دانلود چند بوده؟ 128؟
من حساب کردم اگه سرعت 128 بوده باشه و با توجه به اینکه شما ظاهرا 24 ساعت دانلود میکنید (چون آمار تمام ساعت هارو دارید). در 6 روز اول به طور متوسط هر روز 10 گیگ دانلود داشتین.
اما اینطور که میگید با این وضعیت پشتیبانی و قطعی ها، احتمالا واسه کسانی که پینگ، اینترنت همیشه آماده! و ... براشون مهمه بدرد نمیخوره.
به هر حال با تمام این تفاسیر فکر میکنم واسه یکی مثل اون دوستمون که میخواست 300 هزارتومن حجم بخره تا 150 گیگ دانلود کنه خیلی خوبه (دقیق یادم نیست چقدر میخواست هزینه کنه)

سرعت 90% مواقع روی 120کیلوبایت هست ولی پائینتر هم میاید لحظاتی...به هیچ عنوان 128 که شما گفتید نمیرسه و نباید هم برسه که بشه 10گیگ در روز. ( speedtest 0.96-0.97mbit/s ثبت میشه )
بنده 24دانلود نمیکنم چون ماشین رو 1-2 ساعت استراحت میدم و با احتساب افت و قطعی و ... تا الان 32گیگ توانستم بگیرم ;)
300گیگی که شما حساب کردید در صورتی رخ میده که افت و قطعی در کار نباشه و ماشین ترکیده ای رو به اینکار اختصاص بدید که استراحت نخواهد.

کسی که دانلود داشته باشه معمولا 150گ حجم نمیخره 300تومن، 2مگ نامحدود بین 300-400ت شرکت های خصوصی ارائه میکنند، دانلودر هم ریخته توی نت با نازلترین قیمت، با این حساب بلوف زده یا شاید هم پولدار بوده ;)

Mr7 Illusive
25-08-2012, 17:41
درود مجدد،

روز اول - بدون مشکل
ویرایش:

جالبه بقیه دوستان مشکلی ندارند شما کدوم مرکز هستید؟

سرعت دانلود128شون چنده که تو 24 ساعت 10گیگ دانلود؟

همیار هم گزینه خوبی هست

Alone-Star
25-08-2012, 19:01
جالبه بقیه دوستان مشکلی ندارند شما کدوم مرکز هستید؟

احیانا از کدوم دوستان صحبت میکنید ؟ : دی

شما هم بیا تجربه کن، به حرف دوستان توجه نکن : دی

saurron
25-08-2012, 19:51
سرعت 90% مواقع روی 120کیلوبایت هست ولی پائینتر هم میاید لحظاتی...به هیچ عنوان 128 که شما گفتید نمیرسه و نباید هم برسه که بشه 10گیگ در روز. ( speedtest 0.96-0.97mbit/s ثبت میشه )
بنده 24دانلود نمیکنم چون ماشین رو 1-2 ساعت استراحت میدم و با احتساب افت و قطعی و ... تا الان 32گیگ توانستم بگیرم ;)
300گیگی که شما حساب کردید در صورتی رخ میده که افت و قطعی در کار نباشه و ماشین ترکیده ای رو به اینکار اختصاص بدید که استراحت نخواهد.

کسی که دانلود داشته باشه معمولا 150گ حجم نمیخره 300تومن، 2مگ نامحدود بین 300-400ت شرکت های خصوصی ارائه میکنند، دانلودر هم ریخته توی نت با نازلترین قیمت، با این حساب بلوف زده یا شاید هم پولدار بوده ;)
ممنون از اطلاع رسانی. سرعت 120 هم با 128 زیاد فرقی نمیکنه. در ضمن نه من با احتساب همین قطعی ها گفتم 10گیگ. به طور متوسط 10 گیگ در روز. اما فکر میکردم شما 24 ساعت دانلود میکنید و سرعت هم 128 هست.
بله بقیه دوستان هم به ایشان اطلاع دادند که 300 تومن حجم خریدن کار جالبی نیست! البته فقط این ماه لازم داشت، هر ماه نمیخواست 150گیگ دانلود کنه.

سرعت دانلود128شون چنده که تو 24 ساعت 10گیگ دانلود؟

سرعت دانلود 128 باشه. اخه سرویس 1مگ دارن.

ali gamma
25-08-2012, 19:53
سلام دوستان

من امروز يك گيگ اسياتكم رو انلاين شارژ كردم و از حسابم پول كم شد اما هيچ حجمي بهم اضافه نشده!!!

الان از كجا پيگيري كنم؟

اصلا انلاين شارژ نكنيد اينا سيستمشون افتضاحه لعنتيا.

Mr7 Illusive
25-08-2012, 21:53
سلام دوستان

من امروز يك گيگ اسياتكم رو انلاين شارژ كردم و از حسابم پول كم شد اما هيچ حجمي بهم اضافه نشده!!!

الان از كجا پيگيري كنم؟

اصلا انلاين شارژ نكنيد اينا سيستمشون افتضاحه لعنتيا.

02182144444

Rhodes
26-08-2012, 01:09
باید سرویس 1 مگ بگیری واسه شبانه بالا... اما اگه دانلود شبانه سنگین نداری صد در صد پیشنهاد میشه 20نت...

همين تعرفه يك مگابايت كه ماهي 3 گيگ داره منظورتونه؟بعد شبانش سرعتش چنده . يك گيگ يا بيشتر رو ميشه گرفت؟!؟!3 گيگ براي يه ماه روزانه بازي آنلاين كم نمياره؟؟
نظرت در مورد 256 نامهدود بيست نت چيه؟؟
من ميخوام ماهي تا 40 - 45 گيگ دانلود كنم.كدومش بهتره؟!
ممنون.

dilemma2004
26-08-2012, 01:25
واسه دانلود سنگین شبانه کجا رو پیشنهاد میکنید؟(1تا1و نیم گیگ) قیمت حداکثر ماهانه 15 تومن
من مرکز سلمان هستم.آسیاتک داشتم که تا قبل از 15 مرداد هر شب یک و نیم گیگ میگرفتم ولی الان شبی 600مگ!!
کجا رو پیشنهاد میکنید؟

dilemma2004
26-08-2012, 01:29
در ضمن من چنتا لینک هم میزنم با هم دانلود شه ولی سرعتم از 30 کیلو بایت بیشتر نمیشه.سروسمم 128 5گیگ ماهانه هست.این سرویس رو بعد از تغییراتشون گرفتم

SNOW PATROL
26-08-2012, 09:19
در ضمن من چنتا لینک هم میزنم با هم دانلود شه ولی سرعتم از 30 کیلو بایت بیشتر نمیشه.سروسمم 128 5گیگ ماهانه هست.این سرویس رو بعد از تغییراتشون گرفتم

اقا دقیقا شدی مثل من تا چند وقت پیش شبی یک و نیم میگرفتم اما الان شبی نهایتا 500 مگ زنگ زدن پشتیبانی میگه برای همه همین جوری هست!!!!!

ehsan224224
26-08-2012, 09:50
دوستان مرکز سعدیه برا دانلود شبانه چیو سفارش میکنین.الان 512 پارس انلاین دارم و شبی 1 گیگ به زور بشه دان کرد.البته قراره از 15 شهریور ساعات تغییر کنه و محدودیت بزارن که احتمالا مقدار دانلود شاید کمتر هم بشه.ممنون میشم یکی جوابمو بده.

kamran2000
26-08-2012, 13:38
دوستان الان بين آسيا تك و بيست نت كدوم بهتره؟
من قبلاَ از آسيا تك داشتم بعد مخابرات كابل برگردون كرد و هيچ شركتي به خاطر تجهيزات نميتونست adsl بده.
امروز هم از آسيا تك و هم از بيست نت تماس گرفتن گفتن تجهيزات جديد نصب شده (جالبه هردو در يك روز) و ديگه مشكلي ندارن.

arashsard
26-08-2012, 15:23
دوستان الان بين آسيا تك و بيست نت كدوم بهتره؟
من قبلاَ از آسيا تك داشتم بعد مخابرات كابل برگردون كرد و هيچ شركتي به خاطر تجهيزات نميتونست adsl بده.
امروز هم از آسيا تك و هم از بيست نت تماس گرفتن گفتن تجهيزات جديد نصب شده (جالبه هردو در يك روز) و ديگه مشكلي ندارن.

زیاد دانلود شبانه نداری بیس نت بهتره... مثلا الان شما 256 محدود 20 نت ماهی 10 گیگ مصرف کنی میشه 19 تمن یعنی 3 ماه 30 گیگ مصرف کنی میشه 57 تمن در حالی که 15 گیگ سه ماه آسیاتک سرعت 128 میشه 50 تمن....

اما اگه دانلود شبانه داری هر شب متوسط 1 گیگ دانلود کنی میشه 90 گیگ توو سه ماه + 15 گیگ که داشتی میشه 105 گیگ 50 تمن... اگه پول برق و اصطحلا سیستم رو هم حساب کنیم خب شاید زیاد به صرفه نباشه...

alenkita
26-08-2012, 15:58
باسلام
ما خونمون طرفاي سرد خونه با پيش شماره 724 هسش و بدليل اينكه تلفنمون رو pcm هسش امكان استفاده از adsl روندارم. دو تا سوال داشتم:
1- امروز رفتم مخابرات بهم گفتن كه امكان اينكه از pcm بيرون بياريم فعلا نيست. به نظرتون راه حل ديگه اي ندارم؟(براي گرفتن خط adsl)
2- اگه مجبور بشم از وايرلس استفاده كنم از ايرانسل استفاده كنم يا مين نت؟ ميشه واسه هر كدومش هزينه تمام شده از مودم و غيره را بگيد؟(256)

Mr7 Illusive
26-08-2012, 17:02
باسلام
ما خونمون طرفاي سرد خونه با پيش شماره 724 هسش و بدليل اينكه تلفنمون رو pcm هسش امكان استفاده از adsl روندارم. دو تا سوال داشتم:
1- امروز رفتم مخابرات بهم گفتن كه امكان اينكه از pcm بيرون بياريم فعلا نيست. به نظرتون راه حل ديگه اي ندارم؟(براي گرفتن خط adsl)
2- اگه مجبور بشم از وايرلس استفاده كنم از ايرانسل استفاده كنم يا مين نت؟ ميشه واسه هر كدومش هزينه تمام شده از مودم و غيره را بگيد؟(256)
ایرانسل بگیر
هزینه اش کمتر هست
از طرح 70 درصد تخفیف مودمش استفاده کن
موبین نت اینجا خارج از محدوده ساپورتش فکر میکنم باشه ولی ایرانسل نه

s.hossein45
26-08-2012, 18:44
سلام : دوستان من 512 نامحدود 20نت گرفتم بعد از ظهر وصل شه الان سرعت dl روی 55 تا60 هست . معمولش همینه یا کمه .ساعت 19.40

Mr7 Illusive
26-08-2012, 19:03
سلام : دوستان من 512 نامحدود 20نت گرفتم بعد از ظهر وصل شه الان سرعت dl روی 55 تا60 هست . معمولش همینه یا کمه .ساعت 19.40

معمولیش تقریبا همینه 64=512/8

s.hossein45
26-08-2012, 19:21
با سلام وتشکر چند جا خوندم اگر دانلود زیاد باشه اکانت نا محدود رو هم جمع میکنند . حقیقت داره؟

SNOW PATROL
26-08-2012, 19:33

رفیق ماهی چند

s.hossein45
26-08-2012, 19:55
رفیق ماهی چند

سلام : 33900 ت

Mr7 Illusive
26-08-2012, 20:11
با سلام وتشکر چند جا خوندم اگر دانلود زیاد باشه اکانت نا محدود رو هم جمع میکنند . حقیقت داره؟

بستگی به شرکتش داره مثلا شاتل سرویس های محدود را به اسم نامحدود میندازه به ملت / سپنتا را نمیدونم از خودشون بپرسید

ehsan224224
26-08-2012, 21:36
یکی جواب بده من اعصاب مصابم قاطیه تازه از سلامی اومدم مرخصی.برا مرکز سعدیه میخوام دانلود شبانه حدودای 2 گیگ با سرعت 512 داشته باشم.چه سرویسی خوبه.قیمتشم بگین

Mr7 Illusive
26-08-2012, 22:11
یکی جواب بده من اعصاب مصابم قاطیه تازه از سلامی اومدم مرخصی.برا مرکز سعدیه میخوام دانلود شبانه حدودای 2 گیگ با سرعت 512 داشته باشم.چه سرویسی خوبه.قیمتشم بگین
چه خبر از دهکده.دی:
والا کمتر سرویسی گیر میاد که 512 اش شبی 2گیگ دانلود کنه شکا باید 1مگ یا 2مگ بگیری

Rhodes
26-08-2012, 22:38
دوستان تا حدودای 20-25 تومن ماهی بخوام 40 گیگ بگیرم کدوم یکی بهتره !؟!
** همیار نت ا مگ (که ماهی 3 گیگه )
** 256 نامحدود سپنتا
-----------------------------------------------------------------------------------------------------
میدونید شک کم به خاطر چیه ؟ من که هر ماه یه سرویس نمیخوام بگیرم.اون وقت تعرفه های همیار نت خیلی کمه.دست آدم بسته ست.
و یک سوال دیگه : نامخدود 128 ای که همراه میده مگه چیه که زده 41 تومن ؟ سرعتش مگه چنده ؟!

ممنون.

meha
27-08-2012, 00:37
کسی تاحالا سرویس نامحدود طلایی جدید آسیاتک رو نگرفته؟

نمیدونه سرعتشون چطوریاس؟

Mr7 Illusive
27-08-2012, 10:32

نمیدونه سرعتشون چطوریاس؟

هر چقدر باشه دیگه از یک هشتم بیشتر نیست

Alone-Star
27-08-2012, 12:06
درود مجدد
عزیزان امروز دوباره دچار افت شدید سرعت شدم (20نت)، روز نهم.
سرعت از 40-50کیلو بیشتر نمیشه :|
حدود 3.5 تا 4گیگ هم بیشتر نگرفتم از 12 بامداد تا به الان.

s.hossein45
27-08-2012, 13:38
درود مجدد عزیزان امروز دوباره دچار افت شدید سرعت شدم (20نت)، روز نهم. سرعت از 40-50کیلو بیشتر نمیشه :| حدود 3.5 تا 4گیگ هم بیشتر نگرفتم از 12 بامداد تا به الان. سلام :شما از چه سرویسی استفاده میکنی ؟ من نامحدود دارم سرعتش ثابته.

Mr7 Illusive
27-08-2012, 13:58
درود مجدد
عزیزان امروز دوباره دچار افت شدید سرعت شدم (20نت)، روز نهم.
سرعت از 40-50کیلو بیشتر نمیشه :|
حدود 3.5 تا 4گیگ هم بیشتر نگرفتم از 12 بامداد تا به الان.
مرکزتون هم بگید تا دوستانی که تو مرکز شما هست نگیرند از20 نت

Alone-Star
27-08-2012, 14:44
سرویس نامحدود 1مگ(20نت)، مخابرات سلمان:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

به گ*ه کشیده شد سرعت زیر 10کیلوبایت، حتی به بایت هم میرسه. تف تو روحشون با این اینترنتشون. میانگین 4.5گیگ در روز تونستم در 9 روز شبانه روزی دانلود بگیرم.

امروز دوبار افت شدید سرعت رخ داد، این یکی دومی بود.

اینماه تمام بشه جمع آوری بزنم، اخ تف...

dilemma2004
27-08-2012, 18:28
برای دانلود شبانه میانگین 1.5 گیگ کسی شرکتی رو پیشنهاد نمیده؟مرکز مخابرات سلمان

alenkita
28-08-2012, 08:02
دوستان كسي اينجا از وايمكس ايرانسل استفاده ميكنه؟
ميشه بگيد مثلا سرعت 256 ميانگين سرعت دانلودش چقدره؟ و آيا دانلود شبانه وغيره رايگان داره يا نه؟

Mr7 Illusive
28-08-2012, 09:26
دوستان كسي اينجا از وايمكس ايرانسل استفاده ميكنه؟
ميشه بگيد مثلا سرعت 256 ميانگين سرعت دانلودش چقدره؟ و آيا دانلود شبانه وغيره رايگان داره يا نه؟

شبانه رایگان نداره
یه طرح جدیدا گذاشتن نیم بهاست/اطلاعات بیشتر را میتونی تو سایت ایرانسل ببینی

alfred30
28-08-2012, 09:43

نمیدونه سرعتشون چطوریاس؟

سرعت سرویس های نامحدود طلایی آسیاتک واقعی و معادل عددی است که می گیرید.
مثلا سرعت 128 نامحدود در 90 درصد مواقع معادل 16 -15 کیلو بایت می باشد.

777Abbas777
28-08-2012, 10:41
سلام دوستان اگه میشه یه توضیحی در مورد سرعت اینترنت و سرعت دانلود (کیلوبایت و کیلوبیت) به من بدید لطفا هرچه زود جواب بدید.میدونم اینجا جای مطرح کردن این سوال نیست ولی ترجیح میدم توی تاپیک شهر خودم بپرسم

Alone-Star
28-08-2012, 12:31
سلام دوستان اگه میشه یه توضیحی در مورد سرعت اینترنت و سرعت دانلود (کیلوبایت و کیلوبیت) به من بدید لطفا هرچه زود جواب بدید.میدونم اینجا جای مطرح کردن این سوال نیست ولی ترجیح میدم توی تاپیک شهر خودم بپرسم

درود
در کامپیوتر مبنای ذخیره سازی اطلاعات "بایت" است و در ارتباطات شبکه های کامپیوتری "بیت" است.
سرعت ارتباطی شما با شبکه اینترنت یا هر شبکه دیگر معمولا بر پایه "کیلوبیت" و "مگابیت" است و هنگام دانلود، معمولا توسط نرم افزارهای مدیریت دانلود سرعت را معادل "کیلوبایت/در ثانیه یا مگابایت/در ثانیه" خواهید دید.
بطور کلی مبنای محاسبه و تبدیل "کیلوبیت" به "کیلوبایت" به شکل زیر است:
8 بیت = 1 بایت
Kb = کیلوبیت
KB = کیلوبایت
128Kbit/s -> 128/8 = 16KB/s

saurron
28-08-2012, 12:34
درود
در کامپیوتر مبنای ذخیره سازی اطلاعات "بایت" است و در ارتباطات شبکه های کامپیوتری "بیت" است.
سرعت ارتباطی شما با شبکه اینترنت یا هر شبکه دیگر معمولا بر پایه "کیلوبیت" و "مگابیت" است و هنگام دانلود، معمولا توسط نرم افزارهای مدیریت دانلود سرعت را معادل "کیلوبایت/در ثانیه یا مگابایت/در ثانیه" خواهید دید.
بطور کلی مبنای محاسبه و تبدیل "کیلوبیت" به "کیلوبایت" به شکل زیر است:
8 بیت = 1 کیلوبایت
Kb = کیلوبیت
KB = کیلوبایت
128Kbit/s -> 128/8 = 16KB/s
فقط یه ویرایش جزئی:
8 بیت = 1 بایت
8 کیلوبیت = 1 کیلوبایت

dilemma2004
28-08-2012, 14:16
برای دانلود شبانه میانگین 1.5 گیگ کسی شرکتی رو پیشنهاد نمیده؟مرکز مخابرات سلمان

Alone-Star
28-08-2012, 14:25
فقط یه ویرایش جزئی:
8 بیت = 1 بایت
8 کیلوبیت = 1 کیلوبایت

ممنون درسته، بنده سریع نوشتم اشتباه تایپی پیش اومد.

kases
28-08-2012, 16:52
سلام دوستان

من از ارم نت سرویس دارم اما امروز نمیتونم به نت وصل بشم از صبح اینجوریه ارور 651 میده ایا این مشکل از ارم نته یا مشکل از سیستم منه کسی در این مورد چیزی میدونه؟ الان هم با موبایل اومدم ممنون

Mr7 Illusive
28-08-2012, 17:25
سلام دوستان

من از ارم نت سرویس دارم اما امروز نمیتونم به نت وصل بشم از صبح اینجوریه ارور 651 میده ایا این مشکل از ارم نته یا مشکل از سیستم منه کسی در این مورد چیزی میدونه؟ الان هم با موبایل اومدم ممنون

من مشکلی ندارم
شما کدوم مرکز هستید؟
پشتیبانی تهران تماس گرفتید؟

Masoud-Studio
29-08-2012, 01:29
آسیا تک کسی کندی سرعت شبانه نداره ؟؟
سرویس جدید گرفتم الان 2 شبه که سرعت مزخرفه !

mohsen19x
29-08-2012, 07:06
سرعت شبانه جیب مردم تک (آسیا تک) از افتضاح هم افتضاح تره ....اصلا برای شبانه دنبال این شرکت نرید .....و امید افزایش هم نداشته باشید ...چونکه بنده قبلاسرویس نیم بها داشتم شبانه سرعتم روی 100 کیلو بود و هر شب حدود 1.9 گیگ دانلود داشتم .....اما حالا تغییر سرویس یه رایگان زدم شبانه به زور 620 مگ میگیرم ... اینا فکر همه جا رو کردند ...بی شرفا ....بگو آخه عوضی تو که پول شبانه رو میگیری چرا همون 90 کیلو رو نمی دی ..............

mohammadkj
29-08-2012, 12:06
سلام کد پیگیری شکایات آسیاتک چطوری هست بینش خط فاصله داره؟ هرچی کد پیگیریمو میزنم میگه اشتباهه

SNOW PATROL
29-08-2012, 12:10

برادر از مزخرف هم مزخرفتر هست

+irtci+
29-08-2012, 13:38
بله.خط فاصله داره ولی این کار بی فایدست.چون جوابگو نیستن و اصلا انگار نه انگار.خودتو خسته نکن.
کد که وارد کنی همون صفحه توضیحات که قبلا نوشتی میاد با مشخصاتت.جوابی ننوشته!!!!!!

irainian
30-08-2012, 14:43
من که سرعتم همچنان مزخرفه 512 پارس انلاین 1.8 یادش بخیر 4 گیگ داشتم بالای سه گیگ خیلی داشتم معمولیش همیشه 2.5 بود یادش بخیر

+irtci+
30-08-2012, 17:58

بله.نهایتا تا 50 کیلو میرسه.خود کارکنای شرکت هم قبول دارن که خیلی کم شده.من حتی 1kbهم داشتم!!!!:27:

SNOW PATROL
30-08-2012, 18:05
بله.نهایتا تا 50 کیلو میرسه.خود کارکنای شرکت هم قبول دارن که خیلی کم شده.من حتی 1kbهم داشتم!!!!:27:

دیشب به کیلو بایت هم نمیرسید دیگه فایده نداره
مثل اینکه باید دوباره برم رو ماهواره

777Abbas777
30-08-2012, 20:13
سلام به همه.میگم dg1 عزیز اگه میشه اینباکستو خالی کن میخوام برات پ خ بفرستم.ببخشید دوستان

ruzbeh1
30-08-2012, 20:33
اینم تست اینترنت من،استان مازندران(چالوس):

SNOW PATROL
30-08-2012, 21:03

دادش اشتباه اومدی

saurron
30-08-2012, 21:18

سر راه 2تا نون بربری هم میگرفتی اومدی اینجا.
تو اکثر تاپیکا اعلام کردیا

SR72
30-08-2012, 21:37
سلام ...
کسی در مورد biffnet چیزی میدونه ؟

777Abbas777
30-08-2012, 23:28
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 512 نا محدود

Life24
31-08-2012, 00:13
این شاتل قبل از فروش آیا ظرفیت سازی هم میکنه؟
من از سرعت خود در مقایسه با ماه ها و سال های پیش ناراضی هستم.

bluetoothm
31-08-2012, 01:50
همشهریا
کسی از سرویس 1 ماهه پارس انلاین خبرداره (1ماه از پارس آنلاین بگیریم مجانی بعد دوباره بریم بیست نت)آیا به پارس آنلاین به راحتی رانژه رو جمع اوری میکنه

bluetoothm
31-08-2012, 01:51
همشهریا
کسی از سرویس مجانی پارس آنلاین خبر داره چه جوریاس
میگه ماه اول مجانیه خوب میریم پارس انلان بعد دوباره رانژه رو جمع می کنیم کوچ می کنیم بیست نت:34:

Life24
31-08-2012, 02:30
سلام
میگم جدی جدی شده اینترنت کارتی ها !!
آخه من دانلود هم نمیکنم که بگم محدود شدم. اصلا وضع خیلی خرابه. صفحات وب رو اصلا نمیتونه درست باز کنه.
متاسفانه شرکت های ایرانی هر چند وقت که از محبوبیت شون گذشت. کیفیت رو خراب میکنند .
آخه من دانلود نکردم که محدود بشم. سایت های معمولی هم به روز میاره.

ardalan_zapata
01-09-2012, 08:50
حذف شود.............

Mr7 Illusive
01-09-2012, 09:28
امروز مورخ 11/6/1391 بنده به هيچ كدوم از سرويس هاي چيزپي ان .. ساكث و.... نميتونم كانكت بشم
شاتل ؛ ايرانسل و ماتريكس هم روي گوشي و هم كامپوتر تست شده

تاييد ميشه؟
تکذیب میشه/اسیاتک

777Abbas777
01-09-2012, 09:31
دوست عزیز شاید مشکل از سا ک ست باشه.من که خیلی راحت هم با چی پی ان وصل شدم هم با سا ک س

Mr7 Illusive
01-09-2012, 09:31
این شاتل قبل از فروش آیا ظرفیت سازی هم میکنه؟
من از سرعت خود در مقایسه با ماه ها و سال های پیش ناراضی هستم.
نه هر چی زورشون برسه مشترک میگیرن/ای تو روح هما...

سلام
میگم جدی جدی شده اینترنت کارتی ها !!
آخه من دانلود هم نمیکنم که بگم محدود شدم. اصلا وضع خیلی خرابه. صفحات وب رو اصلا نمیتونه درست باز کنه.
متاسفانه شرکت های ایرانی هر چند وقت که از محبوبیت شون گذشت. کیفیت رو خراب میکنند .
آخه من دانلود نکردم که محدود بشم. سایت های معمولی هم به روز میاره.
اینا یه نرم افزار دارن برای محدودیت /یکبار حتی سرعت روزانه منو محدود کرده بودن زیر 5 کیلو /بعد از چند بار زنگ زدن محدودیت روزانمو برداشتن/ من که هر کار کردم دیدم نمیشه اینها را درست کردم خودم را خلاص دارم از این...

Life24
01-09-2012, 17:10
سلام
ببنید هر طوری حساب کنیم . مقصر ISP ها نیستند. البته اون ها این قدر قدرت دارند که میتونن از خودشون دفاع کنند.

مثالی میزنم:مثلا یکی اینترنت 128 کیلوبیت رو گرفته.
خوب این سرعت دانلودش میشه 128/8=16 کیلوبایت بر ثانیه
این مال وقتی هست که خط اختصاصی داشته باشی. اما طبق قانون سازمان تنظیم و مقررات بین 10 نفر اشتراک گذاری میشه این خطوط.
یعنی سرعت دانلود 1.6 کیلو بایت بر ثانیه.
یعنی اگر کمتر از این شد . میشه پیگیر شد.
در خطوط دیگه هم همین جور!!!!!!!!!! البته متاسفانه این طوره
باور کنید من درصدی از شاتل نمیگیرم. اما تنظیم مقررات محدودیت هایی که اعمال کرده. بیشتر اذیت میکنه

Ali-ss
02-09-2012, 19:02
بچه ها وضعیت آسیا تک این دورزه چطور بوده شیراز؟

alijani
03-09-2012, 17:42
سلام عزیزان من الان از آسیاتک اشتراک دارم تا چند روز پیش هنوز سرویس قدیمی رو داشتم و شبا معمولا 1.2 گیگ دانلود میکردم اما از وقتی که سرویس جدید رو گرفتم دانلود شبانم اومده رو 500 مگ.من مرکز مدرس کافو نوری هستم و هر جا زنگ زدم فقط آسیاتک و 20نت بهمون adsl میدن میخواستم ببینم که آیا کسی شبانه 20نت رو تست کرده ببینه سرعتش چقدره؟ ممنون

eshraghi2010
03-09-2012, 20:34
سلام عزیزان من الان از آسیاتک اشتراک دارم تا چند روز پیش هنوز سرویس قدیمی رو داشتم و شبا معمولا 1.2 گیگ دانلود میکردم اما از وقتی که سرویس جدید رو گرفتم دانلود شبانم اومده رو 500 مگ.من مرکز مدرس کافو نوری هستم و هر جا زنگ زدم فقط آسیاتک و 20نت بهمون adsl میدن میخواستم ببینم که آیا کسی شبانه 20نت رو تست کرده ببینه سرعتش چقدره؟ ممنون
سلام دوست عزیز ! 20 نت شبانه رایگان نداره !:41:

mohsen19x
03-09-2012, 22:22
یادش بخیراون زمانی که تازه خط ارم نت گرفته بودم دانلود شبانه و روزانه ام روی 180 کیلو بایت بود یعنی شبی 2.7 گیگ. سیستم هم روی فرم بود خود سیستم هم لذت میبرد از دانلود .... نه مثل حالا که از ساعت 2 تا 8 صبح 6 ساعت اشک سیستم در بیاد برای 500 مگ ...... یاد ایام قدیم بخیر

SNOW PATROL
03-09-2012, 22:48
یادش بخیراون زمانی که تازه خط ارم نت گرفته بودم دانلود شبانه و روزانه ام روی 180 کیلو بایت بود یعنی شبی 2.7 گیگ. سیستم هم روی فرم بود خود سیستم هم لذت میبرد از دانلود .... نه مثل حالا که از ساعت 2 تا 8 صبح 6 ساعت اشک سیستم در بیاد برای 500 مگ ...... یاد ایام قدیم بخیر

من که زنگ زدم گفتم جمعش گنند از رویه خطم ما که رفتیم رو ستلایت. ....اسیاتک هم کردن

mohsen19x
03-09-2012, 22:51
منم می خواستم بگم جمعشم کنند که یکدفعه 3 ماه کردن تو پاچم ..............لعنتی ها

می خوای بری روی ماهواره چجوری ه؟

SNOW PATROL
03-09-2012, 23:09
منم می خواستم بگم جمعشم کنند که یکدفعه 3 ماه کردن تو پاچم ..............لعنتی ها

می خوای بری روی ماهواره چجوری ه؟

به زودی اموزش رو قرار میدم سرعت فعلی 10مگ در ثانیه

ahad_judo
04-09-2012, 02:55
ای تو روحشون.
امشب شاتل منو محدود کرده.
نمیدونم دیگه از دست این دزدا چکار کنم.باید زود حجممو مصرف کنم و درخواست جمع آوری بدم.
ولی هر چی نوشته های دوستان رو میخونم میبینم شرکتا یکی از یکی بدترن.
مخابرات دستغیب.

ahad_judo
04-09-2012, 02:59

این سرعت منه:256 اکو از شاتل-سرور تهران

اینم لرزش دستای من بر اثر اعصابه.:thumbsdow

Mr7 Illusive
04-09-2012, 03:29
دوستان اسیاتکی لطفا با شماره 1844 تهران از 8 صبح تا 5 بعد از ظهر داخلی 6 تماس بگیرید و درخواست بدید ساعت شبانه را از 2تا8 به 1تا9 افزایش بدن مثل اسیاتک بقیه شهرهای دیگه/ من با یکی از پشتیبانی ها صحبت کردم گفتند اگه درخواست زیاد باشه انجام میدن لطفا دریغ نکنید هر وقت تماس گرفتید با تهران داخلی شماره 6 1844 هم مطرح کنید موضوع افزایش ساعت شبانه از 1تا9 مانند بقیه شهرها

mohsen19x
04-09-2012, 07:08
دوستان اسیاتکی لطفا با شماره 1844 تهران از 8 صبح تا 5 بعد از ظهر داخلی 6 تماس بگیرید و درخواست بدید ساعت شبانه را از 2تا8 به 1تا9 افزایش بدن مثل اسیاتک بقیه شهرهای دیگه/ من با یکی از پشتیبانی ها صحبت کردم گفتند اگه درخواست زیاد باشه انجام میدن لطفا دریغ نکنید هر وقت تماس گرفتید با تهران داخلی شماره 6 1844 هم مطرح کنید موضوع افزایش ساعت شبانه از 1تا9 مانند بقیه شهرها

آخه برادر من اگه موضو ع افزایش سرعت بود یک چیزی .... با این سرعت اصلا ارزش نداره

Mr7 Illusive
04-09-2012, 08:49
آخه برادر من اگه موضو ع افزایش سرعت بود یک چیزی .... با این سرعت اصلا ارزش نداره
سرعت من خوبه

Ardavan
04-09-2012, 13:07
سلام به دوستان عزیز!!یک راهنمایی میخوام!!
ما که صبا نت داریم شبانه افتضاح،میخوام اگه بشه برم تو کار یک شرکت دیگه،این اینترنت "بیست نت" چه جوریاست؟!!سرعتش خوبه؟512 سرعت دانلودش چقدر هست!!!
در ضمن مرکز سلمان هم هستم
ممنون!!

Mr7 Illusive
04-09-2012, 13:49
سلام به دوستان عزیز!!یک راهنمایی میخوام!!
ما که صبا نت داریم شبانه افتضاح،میخوام اگه بشه برم تو کار یک شرکت دیگه،این اینترنت "بیست نت" چه جوریاست؟!!سرعتش خوبه؟512 سرعت دانلودش چقدر هست!!!
در ضمن مرکز سلمان هم هستم
ممنون!!

شبانه رایگان نداره ولی..

series1
04-09-2012, 14:24
سلام
من تماس گرفتم قسمت صدای مشتریان - پیشنهاد دادم که ساعت شبانه رو به 1 تا 9 تغییر بدن

Ardavan
04-09-2012, 16:58
شبانه رایگان نداره ولی..

اره دیدم قیمت هاش رو،این ولی که گفتی اخرشم بگو خب دیگه کاکو جون :D شما داری از این شرکت سرویس؟چه جوریاست؟یکم اطلاعات اگه لطف کنی بدی خیلی عالی میشه،از صبا نت عاجز شدم!!!!!!

alone-boy
04-09-2012, 17:42
سلام خدمت دوستان
یه سوال داشتم اگه اینجا جاش نیست ببخشید جایه بهتری پیدا نکردم
من این ماه 1مگ نامحدود بیس نت گرفتم
راستش می خوام تا جایی که جا داره دانلود کنم:31:واسه همین می خواستم یه اکانت تو یکی از سایت های rapidbaz یا filegir بخرم ،حالا دوستانی که از بیس نت استفاده می کنن بنظرشون کدوم سرعت بهتری داره؟؟یا اگه سایت یا سرور بهتری واسه دانلود می شناسند معرفی کنند
سپاس:11:

Mr7 Illusive
04-09-2012, 18:04
سلام
من تماس گرفتم قسمت صدای مشتریان - پیشنهاد دادم که ساعت شبانه رو به 1 تا 9 تغییر بدن
ممنون از لطف شما لطفا بقیه دوستان هم تماس بگیرن با قسمت صدای مشتریان

اره دیدم قیمت هاش رو،این ولی که گفتی اخرشم بگو خب دیگه کاکو جون :D شما داری از این شرکت سرویس؟چه جوریاست؟یکم اطلاعات اگه لطف کنی بدی خیلی عالی میشه،از صبا نت عاجز شدم!!!!!!
منظورم حجمش هست هر گیگی را حساب میکنه که قیمتاش خوبه
نه من از بیست نت ندارم

سلام خدمت دوستان
راستش می خوام تا جایی که جا داره دانلود کنم:31:واسه همین می خواستم یه اکانت تو یکی از سایت های rapidbaz یا filegir بخرم ،حالا دوستانی که از بیس نت استفاده می کنن بنظرشون کدوم سرعت بهتری داره؟؟یا اگه سایت یا سرور بهتری واسه دانلود می شناسند معرفی کنند
سرعت و قیمت و مرکز مخابراتی؟

gla021
04-09-2012, 18:47
سرعت من خوبه
سلام
میگم شبانه منم الان خوبه ، شبی 1.9-2 گیگ دانلود دارم ولی هنوز سرویس قدیمی هستم
شماسرویست تمدید کردی؟
چندتا از بچا گفتن بعد تمدید شبانشون داغون شده
من 20 روز دیگه بیشتر ندارم به احتمال ِ زیاد میرم یه شرکت دیگه

mohammadkj
04-09-2012, 19:24
سلام
شماسرویست تمدید کردی؟

چطوری اینقدر دانلود میکنی من بعد از تمدید سرعتم بالای 30 نمیرسه الببته قبلشم اینقدر دانلود نمیکردم

soroori2
04-09-2012, 20:06
سلام دوستان

این بیست نت نا محدود 512 رو میده 339000ریال آیا واقعا نامحدوده ؟با دانلود زیاد محدود نمیشیم ؟

jafary2007
04-09-2012, 21:21
دوستان من امروز رفتم گفتم جمع آوری اینترنت رو بزنن اما طرف گفت چون شما هنوز مهلت اینترنتتون تموم نشده جمع آوری نمی زنیم. رفتم مخابرات منطقه خودمون شماره رو گرفت گفت حداقل اینجا نمی تونی کارتو پیش ببری . باید بری مخابرات مرکزی ( خیابان ولیعصر)...
این فرآیند خیلی وقتمو گرفت ... حالا دوستان کسی می دونه باید دقیقا چه کار کنم تا سریعا خط اینترنت جمع آوری بشه تا بتونم از یک شرکت دیگه اینترنت بگیرم ؟!؟!؟!؟
فعلا آسیاتک و تو منطقه مخابراتی کامیاب هستم و می خوام برم اینترنت خود مخابرات رو بگیرم. اصلا خود مخابرات کمک می کنه یا میگه دندون رو جیگر بذار و بسوز و ندم.

aghamajid1369
04-09-2012, 21:41
سلام دوستان

این بیست نت نا محدود 512 رو میده 339000ریال آیا واقعا نامحدوده ؟با دانلود زیاد محدود نمیشیم ؟

سلام آره نا محدود هست. من 24 ساعت دانلود ندارم ولی زیاد دانلود میکنم ولی افت سرعتی نداشتم.من که راضیم
یکی از بچه های اینجا بود که 24 ساعت دانلود میکرد بعضی موقع ها افت سرعت داشت

دوستان من امروز رفتم گفتم جمع آوری اینترنت رو بزنن اما طرف گفت چون شما هنوز مهلت اینترنتتون تموم نشده جمع آوری نمی زنیم. رفتم مخابرات منطقه خودمون شماره رو گرفت گفت حداقل اینجا نمی تونی کارتو پیش ببری . باید بری مخابرات مرکزی ( خیابان ولیعصر)...
این فرآیند خیلی وقتمو گرفت ... حالا دوستان کسی می دونه باید دقیقا چه کار کنم تا سریعا خط اینترنت جمع آوری بشه تا بتونم از یک شرکت دیگه اینترنت بگیرم ؟!؟!؟!؟
فعلا آسیاتک و تو منطقه مخابراتی کامیاب هستم و می خوام برم اینترنت خود مخابرات رو بگیرم. اصلا خود مخابرات کمک می کنه یا میگه دندون رو جیگر بذار و بسوز و ندم.

هیچ کاری نمیکنن برات. میگن باید شرکتت درخواست بده اول و از این چیزا
حالا شما هم میتونی بری امتحان کنی ببینی چی میشه
ولی به نظر من بهترین کار اینه که شرکت درخواست جمع آوری رو که فرستاد برای مخابرات بذاری چند روز بگذره بعد اینترنتی شکایت کنی سریع بررسی میکنن چون میخوای از مخابرات هم بگیری دیگه بهتر

alijani
05-09-2012, 00:36
سلام خدمت دوستان

عزیز جان به نظر من از سایت downloads.ir استفاده کن من الان 2 سال هست که دارم ازش استفاده میکنم محشره قیمت هاش هم که عالی هست تازه بعد از مدتی به من ایمیل زدن که اگر یکی از بسته های حجم بالاشو بخرم بهم 100 گیگ هدیه میدن که من این کارو کردم بهم هدیه دادن.در ضمن سیستم تورنتش هم تکه.من از تمام اینجور سایت ها اکانت دارم ولی از هیچ کدومشون مثل این راضی نیستم.

H-R-N
05-09-2012, 00:37
بعد از ۱۵ روز علافی و درخواست تغییر شماره ماتریکس خط من رو رانجه کرد ولی‌ دائم پرش لینک داشتم

۱۰ روز من رو علاف کردن که مشکل رو حل کنن ولی‌ بازم نتونستن

بالاخره امروز رو یه خط دیگه تو سایت ۲۰ نت سفارش ینت دادم امیدوارم این ۲۰ نت خوب باشه

mohsen19x
05-09-2012, 01:01
سرعت من خوبه

شما میگین 30 کیلو خوبه؟؟؟!!!!!

mohsen19x
05-09-2012, 01:39
سلام
شماسرویست تمدید کردی؟

برادر بری شرکت دیگه جنگ اعصاب نداری با خودت .. من برات تفکیک سازی می کنم دیگه خودت می دونی

سرویس شبانه دو نوع داره نیم بها و رایگان که یکی از یکی دیگه افتضاح تر وبدتر
تو نیم بها شما شبا با سرعت 100 کیلو دانلود دارید که حدود 2گیگ میشه از 2تا 8 ولی 1گیگشو از حساب حجم روزانه ات کم میکنه ..... اینجوری هفته ایی باید 5 تومن بریزی تو شکم اسیا تک تا شارژ بخری .....

در سرویس رایگان که من نمیدونم چرا این اسمو براش گذاشتند شما باید سرویست 5 گیگ در ماه بیشتر باشه که باید پول بیشتری بدی ...بعد مهمتر سرعت دانلود از 30 بالاتر نمیاد....کل قضیه از این قراره...........

Ardavan
05-09-2012, 07:30
سلام خدمت دوستان

به به،حالا سرعت دانلودت چقدری هست کاکو جون؟!!
در ضمن برای سوالی که کردی،من از rapidbaz الان حدود 3 سالی هست استفاده میکنم،پشتیبانی از سایت های خیلی زیادی داره،قیمتشم خوبه!!امکان لیچ کردن تورنت هم داره!!در کل عالی،سرور هاش هم قوی هست!!!

Alone-Star
05-09-2012, 08:04
من ماه ها قبل با 512پارس شبی 2.5 تا 2.7گیگ و با 1مگ شبی 3.7-3.8گیگ میگرفتم اومدن رو سایتشون زدن همون موقع که برخی شهرستان ها رو دارن ارتقاء میدن برای بهبود سطح کیفی، شب بعداز اتمام کارشون 1مگ داشتم دانلودم شد شبی 2.5 تا 2.6 به زور و بعد که دوباره 512گرفتم شبی 1.5 تا 1.6گیگ به زور میگیرفت.
الان دوباره با این همه شکایت برای بهبود وضعیت و رضایت کاربران اومدن انگل دادن وضعیت تا نیم گیگ از هر کاربر کم کنند در ابعاد بزرگی وضعیت خودشون بهبود یافت، توی این مملکت یک روده راست هیچ کدوم ندارند همه نافشونو با دروغ و ریا بریدن.
خودتون ببینید این چه بهبودیه که 400 مگ از دیشبش کمتر شده !

و این رو هم بگم که من پول دزدی ندارم بریزم توی شکم این دزدان و دروغگویان، کشته و مرده 1 گیگ مجانی اقایون هم نیستم تو سرشون بخوره این اینترنت *خمیشون، 40 روز دیگه تمام میشه بهرحال، فکر میکنم مشترک خوبشون هم بودم چون 90% شارژ هام 1مگ بوده، بهرحال نشون دادن لیاقت ندارند.
البته بدونید اینها همش زد و بند هست مخصوصا قانون من دراوردی Fair Use Policy و وضعیت بد سرویس حجمی تا شما به سمت مخابرات متمایل بشوید تا مخابرات و شریکش بهرمند شوند، وگرنه نمیشه همه با هم پایبند به Fair Use Policy بشوند و ساعات رایگان حجمی رو تغییر بدن یا سرعت هاشونو کاهش بدن.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

بای.

ehsan224224
05-09-2012, 08:54
دوستان نامحدود 128 بیست نت چقدر سرعت دانلود میده؟
در ضمن کلا چقدر طول میکشه در خواست جمع اوری بدم برم بیست نت؟
مرکز سعدیه هستم 512 پارس انلاین دارم قبلا اوضاع بهتر بود ولی با اجرای قانون جدیدشون و تغییر ساعات ترافیک رایگان به 2 شب میزان دانلودی شبانه من زیر 500 مگ هست:42:

Alone-Star
05-09-2012, 10:27
مرکز سعدیه هستم 512 پارس انلاین دارم قبلا اوضاع بهتر بود ولی با اجرای قانون جدیدشون و تغییر ساعات ترافیک رایگان به 2 شب میزان دانلودی شبانه من زیر 500 مگ هست:42:

128ک چیزی ازش در نمیاد عزیز 24ساعت 1گیگ به زور، باید حدود 13-14کیلوبایت هم باشه، هزینه برقت بیشتر میشه ;-)

شما اگر مصرفت بالاست و به همین خاطر میخوای نامحدود بگیری پیشنهاد میکنم 256محدود بگیری، با 15تومن میشه نزدیک 8گیگ (7.8گیگ) در ماه مصرف کنی و نیازت رو احتمالا برطرف میکنه.

ehsan224224
05-09-2012, 12:42
دوستانی که دانلود شبانه دارن اعلام وضعیت کنن ببینیم چه شرکتی خوبه بریم بگیریم.خودم پارس دارم که افتضاحش کردن جدیدا

Rhodes
05-09-2012, 13:39
لطفا کمک ....من برای شبی 1 تا 1.5 گیگ (کلا یه ماه بشه 40-50 گیگ ) از کدوم شرکت بگیرم ؟!
بین 256 نامحدود بیست نت و یک مگ محدود همیار نت کدوم رو انتخاب کنم ؟ اگر شرکت دیگه ای به نظرتون خوبه بگید.
زود بگید که ضروریه.ممنون.
مرکز دستغیب ام..... (خاک تو سرشون )

Mr7 Illusive
05-09-2012, 13:43
لطفا کمک ....من برای شبی 1 تا 1.5 گیگ (کلا یه ماه بشه 40-50 گیگ ) از کدوم شرکت بگیرم ؟! بین 256 نامحدود بیست نت و یک مگ محدود همیار نت کدوم رو انتخاب کنم ؟ اگر شرکت دیگه ای به نظرتون خوبه بگید.زود بگید که ضروریه.ممنون.
همیار شرکت خوبیه هزینه رانژه هم نداره
مرکزتون هم بگید تا دوستانی که اشنایی دارند راهنمایی کنید

ali_ign
05-09-2012, 14:31
سلام من بلاخره از شاتل رفتم تازه فهمیدم اینترنت یعنی چی من توی شرکت پدرم تمامی شرکت ها رو تست کردم اما هیچ چیز تاکیید میکنم هیچ چیز کاوش رایانه نمیشه اصلا !!!! من سرویس 2 مگ گرفتم 6 ماه با 18 گیگ ترافیک + یک ماه 128 با یک گیگ (رایگان) سرعت دانلودم :شبانه هم از 2 تا 7 صبح 250 تا 370 نوسان می کنه !!!!

پینگ با سرور تهران 48

پینگ با رومانی 110

پینگ با انگلیس 154

معرکس !!!!!! من که واقعا حال میکنم !!!

در ضمن من تبلیغ کسی رو نکردم برادرانه بهتون میگم اگه باور ندارین تو سایت کاوش رایانه بگردید .

آپلودم هم 102 کیلو بایت بر ثانیس

پولی که دادم : 126 تومن برای خود سرویس 10 تومن رانژه

در ضمن اولین پشتیبانی 24 ساعته توی شیرازه !!!

kamran2000
05-09-2012, 14:55
سلام من بلاخره از شاتل رفتم تازه فهمیدم اینترنت یعنی چی من توی شرکت پدرم تمامی شرکت ها رو تست کردم اما هیچ چیز تاکیید میکنم هیچ چیز کاوش رایانه نمیشه اصلا !!!! من سرویس 2 مگ گرفتم 6 ماه با 18 گیگ ترافیک + یک ماه 128 با یک گیگ (رایگان) سرعت دانلودم :شبانه هم از 2 تا 7 صبح 250 تا 370 نوسان می کنه !!!!

پینگ با سرور تهران 48

پینگ با رومانی 110

پینگ با انگلیس 154

در ضمن من تبلیغ کسی رو نکردم برادرانه بهتون میگم اگه باور ندارین تو سایت کاوش رایانه بگردید .

اگر اينجوري باشه كه خيلي عاليه .

H-R-N
05-09-2012, 15:23

128 نامحدود بیسنت 15 تا 16 کیلو

H-R-N
05-09-2012, 15:25
این پست واسه اطلاع بعضی‌ از دوستان در مورد بیسنت هست
من دیروز ساعت ۱۶ درخواست رانژه دادم امروز ساعت ۱۳ انجام شد یعنی‌ کمتر از ۲۴ ساعت

از این لحاظ واقعا خیلی‌ عالی‌ بود
در ضمن همه چیزش با تلفن و موبایل هست دیگه نمیخواد علاف بشی‌ هی‌ بری و بیای
شما میتونی‌ هر موقع که خواستی‌ از طریق سایت سرویس خودت رو تغییر بعدی
مثلا من ۱۲۸ گرفتم ۱۴۹۰۰ که می‌شه حدوداً روزی ۴۹۰ تومن
اگر ۱۰ روز از این سرویس استفاده کنم مبلغ ۴۹۰۰ تومن هزینه سرویس من می‌شه و بعد از اون هزینه تعرفه جدید محاسبه می‌شه که اینم واقعا عالیه

بر عکس تمامی‌ شرکتهایی که تا امروز دیدم که میگن سرویس قابل تغییر نیست
سرویس هم ۱۲۸ نامحدود هست حدود ۱۵ تا ۱۶ کیلو سرعت میده

Rhodes
05-09-2012, 15:33
کاوش راینه که صبا نت هست ... یعنی انقدر خوبه ؟ وسوسه شدم... مخصوصا با این قسمتش : :شبانه هم از 2 تا 7 صبح 250 تا 370 نوسان می کنه !!!!
-------------------------------------------------
لطفا کمک ....من برای شبی 1 تا 1.5 گیگ (کلا یه ماه بشه 40-50 گیگ ) از کدوم شرکت بگیرم ؟!
بین 256 نامحدود بیست نت و یک مگ محدود همیار نت کدوم رو انتخاب کنم ؟ اگر شرکت دیگه ای به نظرتون خوبه بگید.

ali_ign
05-09-2012, 15:51
[QUOTE=Rhodes;7199698]کاوش راینه که صبا نت هست ... یعنی انقدر خوبه ؟ وسوسه شدم... مخصوصا با این قسمتش : :شبانه هم از 2 تا 7 صبح 250 تا 370 نوسان می کنه !!!!
------------

البته از ساعت 2 تا 4 170 هست به گفته خودشون چون شرکت های لایزر و پارس و شاتل تایم رایگانشون شروع میشه ولی از 3 به بعد که شاتل خیلی ها رو محدود میکنه ما سرعتمون نجومی میشه !!!!!

Mr7 Illusive
05-09-2012, 16:49
کاوش راینه که صبا نت هست ... یعنی انقدر خوبه ؟ وسوسه شدم... مخصوصا با این قسمتش : :شبانه هم از 2 تا 7 صبح 250 تا 370 نوسان می کنه !!!!
-------------------------------------------------
نه عزیز ممکنه مرکز مخابرات شما حداکثر 2مگ را ببنده رو خط شما و حداکثر سرعت شما220 هست
برخی مراکز 6مگ میبندن

ehsan224224
05-09-2012, 17:52

پینگ با سرور تهران 48

پینگ با رومانی 110

پینگ با انگلیس 154

شما اینطوری میگین ولی تو این تاییک همه دارن از صبانت فرار میکنن.اینم تایپیکش جریان چیه ؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

arashsard
05-09-2012, 22:42
شما اینطوری میگین ولی تو این تاییک همه دارن از صبانت فرار میکنن.اینم تایپیکش جریان چیه ؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

من صبانت مرکز فیاض بخش داشتم... شبانش که کلا ول معطلی... روزنش هم پینگ 4.2.2.4 زیر 300 نمیومد... یه روز خوب بود یه روز بد... پشتیبانیش هم که اصلا جواب گو نبود.... ترافیک هم دولا پهنا حساب میکرد... یه صفحه که باز میکردی جای 10 تا صفحه ترافیک کم میکرد.... من که کلا باش حال نکردم....

Mr7 Illusive
06-09-2012, 00:08
پینگ با سرور تهران 48
پینگ با رومانی 110
پینگ با انگلیس 154

شما کدوم مرکز هستید ؟
والا ما هر کی دیدیم اکثرا ناراضی بود!

ali_ign
06-09-2012, 01:52
شما کدوم مرکز هستید ؟
والا ما هر کی دیدیم اکثرا ناراضی بود!

من سلمانم پدرم هم ابوذر پدرم 128 گرفتن سرعت دانشون 500 هست

یه سر به سایتشون بزنید عکس گزاشتن از هر مرکز و نوع سرویس

هر کی بزاره 1 گیگ بهش میدم من امروز گزاشتم بهم دادن

Mr7 Illusive
06-09-2012, 03:36

سرعت روزانه که فایده نداره مرکزت ساپورت کنه 128 را تا6 مگ میبندن شایدم بیشتر

سرعت شبانه مد نظر ما هست

ehsan224224
06-09-2012, 08:23
خیلی عجیبه مشترکای شهرای دیگه دارن بدو بیراه میگن به صبانت اونوقت توی سایت کاوش رایانه حرف از سرعتای نجومی میزنن.از مرکز سعدیه کسی صبانت نداره بگه اوضاع چجوریه؟

Alone-Star
06-09-2012, 08:25

دوست عزیز از پست هایی که زدی اینجا کاملا مشخصه داری تبلیغ میکنی و بنده وضیفه خودم میدونم پاسخ شما بدم.
خواهش میکنم دست از تبلیغات و خالیبندی بردارید دوست گرامی، خوب نیست برای 2زار آدم دروغ بگه ( حداقلش اگر ادامه بدید به اینکار بعداز گوشزد کردن دروغ دیگه محسوب میشه ) امیدوارم قصد دروغ گفتن به دیگران رو نداشته باشید و فقط بخاطر سرعت روزانه جو گیر شده باشید.

اولا ؛ پشتیبانی ای که شما ازش صحبت میکنی 24هست هیچ کار خاصی برای مشترکین انجام نمیدهد و 99% موارد رو حواله میدهد به ساعات کاری، پس در ساعات شب، ساعات کاری محسوب نمیشه و چیزی به عنوان پشتیبانی و خدمات ارائه نمیکنه کاووش رایانه، قبلا هم گفتم بنده 6 سال مشترک صبانت بودم یکبار نتونستم با مدیریت صحبت کنم یا از خدمات خوبشون که ذکر کنم، برای 4 روز باقیمانده 1گیگ شارژ الکترونیکی رو که میگن اتوماتیکه صادر نکردن، 100% غیر الکترونیکی هست و اپراتور اونجا نشسته و شارژ ها رو چک میکنه و بسیار مشکلات دیگر از جمله پنل و ریز مصرف دزد و بسیاری مشکلات دیگه از جمله 2.5ماه معطلی برای جمع آوری سرویس.
دوما ؛ کاووش رایانه به قید قرعه به کسانی که آپلود کردن تصاویر دانلودشون رو 1گیگ ذکر شده میدهد و به اون شکلی که شما میگی نیست که آپلود کردم 1گیگ دادند، توجه کنید به ذکر مثال:

به قيد قرعه به مشتركين عزيزي كه با آپلود تصاوير سرعت دانلود خود ، ما را در راه اندازي بخش شاهدان سرعت ياري نمودند يك گيگ هديه داده خواهد شد كه اسامي برندگان اين قرعه كشي به شرح زير مي باشد
سوما ؛ سرعتی که باز گذاشتند فقط مختص مراکز مخابراتی سلمان و اطراف سلمان هست مثل امیرکبیر و ... و در مراکز دیگر معمولا به اون حدی که می بینند نیست، این سرعت هیچ ارتباطی به سرعت شبانه نداره بقیه به دلشون صابون نزنند، شبانه همون آشغالی هست که بوده.
جهارما ؛ سعی کنید بجای تبلیغ برای شرکتی به هم وطنان راستشو بگید و تحت تاثیر تبلیغات قرارشون ندید، چون ظاهرا اینکارو کردید.

ali_ign
06-09-2012, 09:52
دوست عزیز از پست هایی که زدی اینجا کاملا مشخصه داری تبلیغ میکنی و بنده وضیفه خودم میدونم پاسخ شما بدم.
خواهش میکنم دست از تبلیغات و خالیبندی بردارید دوست گرامی، خوب نیست برای 2زار آدم دروغ بگه ( حداقلش اگر ادامه بدید به اینکار بعداز گوشزد کردن دروغ دیگه محسوب میشه ) امیدوارم قصد دروغ گفتن به دیگران رو نداشته باشید و فقط بخاطر سرعت روزانه جو گیر شده باشید.

اولا ؛ پشتیبانی ای که شما ازش صحبت میکنی 24هست هیچ کار خاصی برای مشترکین انجام نمیدهد و 99% موارد رو حواله میدهد به ساعات کاری، پس در ساعات شب، ساعات کاری محسوب نمیشه و چیزی به عنوان پشتیبانی و خدمات ارائه نمیکنه کاووش رایانه، قبلا هم گفتم بنده 6 سال مشترک صبانت بودم یکبار نتونستم با مدیریت صحبت کنم یا از خدمات خوبشون که ذکر کنم، برای 4 روز باقیمانده 1گیگ شارژ الکترونیکی رو که میگن اتوماتیکه صادر نکردن، 100% غیر الکترونیکی هست و اپراتور اونجا نشسته و شارژ ها رو چک میکنه و بسیار مشکلات دیگر از جمله پنل و ریز مصرف دزد و بسیاری مشکلات دیگه از جمله 2.5ماه معطلی برای جمع آوری سرویس.
دوما ؛ کاووش رایانه به قید قرعه به کسانی که آپلود کردن تصاویر دانلودشون رو 1گیگ ذکر شده میدهد و به اون شکلی که شما میگی نیست که آپلود کردم 1گیگ دادند، توجه کنید به ذکر مثال:

سوما ؛ سرعتی که باز گذاشتند فقط مختص مراکز مخابراتی سلمان و اطراف سلمان هست مثل امیرکبیر و ... و در مراکز دیگر معمولا به اون حدی که می بینند نیست، این سرعت هیچ ارتباطی به سرعت شبانه نداره بقیه به دلشون صابون نزنند، شبانه همون آشغالی هست که بوده.
جهارما ؛ سعی کنید بجای تبلیغ برای شرکتی به هم وطنان راستشو بگید و تحت تاثیر تبلیغات قرارشون ندید، چون ظاهرا اینکارو کردید.

قسم میخورم تمام حرف های که زدم راست بوده و هیچ نوع تبلیغی در کار نیست و فقط از روی دلسوزی این رو گفتم

تمام حرف های من که درمورد خودم زدم درسته و شرکت پدرم

من دیدم این یارو رو که میاد از صبانت تعریف میکنه

خوب سرعت شبانه من 350 تا 470 هست بگم بده ؟؟؟ دیشب من 5.9 دان کردم

اگه باورتون نمیشه اصن زنگ بزن 09176109460

من خودم رفتم پشت سیستم طرف چون باهاش گرم گرفتم بهم گفت سرعت های 2 مگ رو downsterem اش رو 6144 می بندن

upsteram رو 104 می بندیم

به من همون موقع یه گیگ رو دادن

Rhodes
06-09-2012, 10:53
بی زحمت شماره پشتابانی این ماتریکس رو بدید .الان شارژ کردم نوشت با موفقیت انجام شد.sms ش هم اومد ولی همون سرویس قبلی مونده.
زنگ بزنم بگم بهشون.
فقط یه چیزی : وسط ماه که میشه شارژ کرد ؟!؟ الان من 128 نامحدود داشتم.اعصابم خرد شد از سرعتش.15 روز مونده تموم شه.الان 256 10 گیگ شارژ کردم.ولی هر چی مودم رو خاموش روش میکنم عوض نمیشه این ....

کمکمکمکمکمکمکمکمک.
--------------------------------------------------------------------------------------------------
مرکز دستغیب ام.....

arashsard
06-09-2012, 11:29
بی زحمت شماره پشتابانی این ماتریکس رو بدید .الان شارژ کردم نوشت با موفقیت انجام شد.sms ش هم اومد ولی همون سرویس قبلی مونده.
زنگ بزنم بگم بهشون.
فقط یه چیزی : وسط ماه که میشه شارژ کرد ؟!؟ الان من 128 نامحدود داشتم.اعصابم خرد شد از سرعتش.15 روز مونده تموم شه.الان 256 10 گیگ شارژ کردم.ولی هر چی مودم رو خاموش روش میکنم عوض نمیشه این ....

کمکمکمکمکمکمکمکمک.
--------------------------------------------------------------------------------------------------
مرکز دستغیب ام.....

2360680-5<<<<<<<<<<

arashsard
06-09-2012, 11:33
قسم میخورم تمام حرف های که زدم راست بوده و هیچ نوع تبلیغی در کار نیست و فقط از روی دلسوزی این رو گفتم

تمام حرف های من که درمورد خودم زدم درسته و شرکت پدرم

من دیدم این یارو رو که میاد از صبانت تعریف میکنه

خوب سرعت شبانه من 350 تا 470 هست بگم بده ؟؟؟ دیشب من 5.9 دان کردم

اگه باورتون نمیشه اصن زنگ بزن 09176109460

من خودم رفتم پشت سیستم طرف چون باهاش گرم گرفتم بهم گفت سرعت های 2 مگ رو downsterem اش رو 6144 می بندن

upsteram رو 104 می بندیم

به من همون موقع یه گیگ رو دادن

عزیز ما که داشتیم اصلا همچین چیزی نبود.... دیشب هم کی با یکی از دوستام که صبانت از مرکز فیاض بخش داره چت کردم گفتم شاید جدیدا خوب شده... گفت دانلود شبانه تا حالا نشده بالای 1 گیگ بگیرم... بعد حالا دانلود میگیم باشه مراکز مخابراتی با هم فرق میکنه گیرم که مرکز شما بهتر باشه پینگ که دیگه ربطی به مرکز مخابراتی نداره و هم جا باید یکسان باشه.... این دوست من گفت پینگ من 90 درصد مواقع اصلا زیر 300 نمیاد... حالا شاید شما همون 10% مواقع که میاد زیر 300 رو میگی....

kolilo
06-09-2012, 12:03
دوستان الان بهترین پینگ ماله کدوم شرکته؟؟
از پارس خسته شدم ... من از cccam استفاده می کنم باید پینگ پایین باشه
الان که افتضاحه 4.2.2.4 : 250

ali_ign
06-09-2012, 12:11
عزیز ما که داشتیم اصلا همچین چیزی نبود.... دیشب هم کی با یکی از دوستام که صبانت از مرکز فیاض بخش داره چت کردم گفتم شاید جدیدا خوب شده... گفت دانلود شبانه تا حالا نشده بالای 1 گیگ بگیرم... بعد حالا دانلود میگیم باشه مراکز مخابراتی با هم فرق میکنه گیرم که مرکز شما بهتر باشه پینگ که دیگه ربطی به مرکز مخابراتی نداره و هم جا باید یکسان باشه.... این دوست من گفت پینگ من 90 درصد مواقع اصلا زیر 300 نمیاد... حالا شاید شما همون 10% مواقع که میاد زیر 300 رو میگی....

یعنی فقط مال من خوبه ؟؟؟/

خوب بازم دمشون گرم

خدا رو شکر که مال من خراب نشده !!!

خدایا این حالو از ما نگیر:40::39:

arashsard
06-09-2012, 13:24
یعنی فقط مال من خوبه ؟؟؟/

خوب بازم دمشون گرم

خدا رو شکر که مال من خراب نشده !!!

خدایا این حالو از ما نگیر:40::39:

تازه اینا به کنار.... این یکیو که دیگه مثل روز واسم روشنه و 100% مطمئنم که ترافیک میکشن بالا.... تا هر کی هم صبانت داشته اینو تایید کرده... عجیب ترافیک رو میخورن.... تف به ...شون

SNOW PATROL
06-09-2012, 13:42
دوستان الان بهترین پینگ ماله کدوم شرکته؟؟
از پارس خسته شدم ... من از cccam استفاده می کنم باید پینگ پایین باشه
الان که افتضاحه 4.2.2.4 : 250

دوست عزیز الان دیگه همه سرور ها تو ایران هست و با اینترنت نفتی هم پینگ زیر 100 هست
از کجا اکانت گرفتی

kolilo
06-09-2012, 14:42
دوست عزیز الان دیگه همه سرور ها تو ایران هست و با اینترنت نفتی هم پینگ زیر 100 هست
از کجا اکانت گرفتی

از یکی از سایت های ماهواره
یعنی شما میگید اگه سرور ایرانی باشه حله؟؟؟

alenkita
06-09-2012, 15:30
با سلام
دوستان من خونمون تازگیا اومده طرفای سردخونه با پیش شماره 724
میخوام adsl وصل کنم ولی معلوم شده pcm هسش. رفتم مخابرات مدرس مسوولش میگه بودجه نداریم حالا حالا درست نمیشه.
به نظرتون چکار کنم؟ از جای دیگه نمیتونم پیگیری کنم؟ راه حل دیگه(غیر از وایمکس) نداره؟

SNOW PATROL
06-09-2012, 16:14
از یکی از سایت های ماهواره
یعنی شما میگید اگه سرور ایرانی باشه حله؟؟؟
دوست عزیز ازکدوم سایت ماهواره گرفتی بیا تو پیام خصوصی یا تو یاهو ادم کن ببینم مشکلت چیه دیگه این بحث رو اینجا ادامه نده
YAHOO ID : DG20KING

Rhodes
06-09-2012, 17:16
زنگ بزنم بگم بهشون.

کمکمکمکمکمکمکمکمک.

نماس گرفتم پشتیبانی انگار همچین بلد نبود...
گفت که باید صبر کنی تا دوره جدید شروع بشه ... منم گفتم نمیشه و پس فردا انتخاب واحد دارم و از این حرفا ....
گفت ببینم تا شب چی کار میتونم بکنم !!! شب زنگ بزن یاد آوری کن !!!
من یه بار به پارس آنلاین زنگ زدم سه سوت همون موقع جدید رو برام فعال کرد... این چی میگه ؟!؟!
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
الان رفتم خط جدید رو که کشیده بودن تست کردم.شکر خدا بوقش اومده ....
الان میخوام برم از همیار نت یه ماهه 1 مگ محدود بگیرم.کجا باید برم؟ آنلاین هم میشه ؟!
چند روزه وصل میکنن ؟! ( مرکز دستغیب )
ممنون.

nagofteh
06-09-2012, 17:17
دوستان صبانت ، آسیاتک یا بیست نت
کدوم بهتره؟
خواهشاً هرکی 128 هرکدوم رو داشته بگه با سرعت چند دانلود می کرده و شبانه رایگان بوده؟؟

Mr7 Illusive
06-09-2012, 17:54
نماس گرفتم پشتیبانی انگار همچین بلد نبود...
گفت که باید صبر کنی تا دوره جدید شروع بشه ... منم گفتم نمیشه و پس فردا انتخاب واحد دارم و از این حرفا ....
گفت ببینم تا شب چی کار میتونم بکنم !!! شب زنگ بزن یاد آوری کن !!!
من یه بار به پارس آنلاین زنگ زدم سه سوت همون موقع جدید رو برام فعال کرد... این چی میگه ؟!؟!
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
الان رفتم خط جدید رو که کشیده بودن تست کردم.شکر خدا بوقش اومده ....
الان میخوام برم از همیار نت یه ماهه 1 مگ محدود بگیرم.کجا باید برم؟ آنلاین هم میشه ؟!
چند روزه وصل میکنن ؟! ( مرکز دستغیب )
ممنون.
اگه عجله داری از بیست نت بگیر یکی دو روزه وصل میکنن ولی همیار حداقل فکر کنم 4 5 روز طول بکشه از خودشون بپرس 6269543

Mr7 Illusive
06-09-2012, 18:25
با سلام
دوستان من خونمون تازگیا اومده طرفای سردخونه با پیش شماره 724
میخوام adsl وصل کنم ولی معلوم شده pcm هسش. رفتم مخابرات مدرس مسوولش میگه بودجه نداریم حالا حالا درست نمیشه.
به نظرتون چکار کنم؟ از جای دیگه نمیتونم پیگیری کنم؟ راه حل دیگه(غیر از وایمکس) نداره؟
یه شرکت جدیدا اومده به نام ایلا اونها خط پی سی ام را معمولی میکنن

شرکت ایلیا پارس خطها را از pcm درمیاره

مگر اینکه وایمکس بگیری /

nagofteh
06-09-2012, 19:25
دوستان آسیاتک ، صبانت ، بیست نت
کدومش بهتره؟
128 کدوم بهتره؟شبانه داره؟شارژه اولیه کدوم رایگانه؟..

ehsan224224
06-09-2012, 20:51
دوستان من ایمیل زدم شرکت کاوش رایانه(نمایندگی صبانت) گفتم این قضیه سرعتای نجومی و ایتکه سرعت شبانه مثلا 512 میانگین زیر 95 نمیاد چه تضمینی وجود داره که حرفاتون راست باشه که توی وبتون اینحرفارو زدین.جواب اومد برام:

پاسخ واحد روابط عمومی کاوش
با سلام
احتراماً به استحضار میرساند سرعت اینترنت به عوامل مختلفی بستگی دارد، اما سرعت مذکور، متوسط استفاده عموم مشترکین صبانت می باشد که ممکن است بیشتر یا کمتر شود.

اگر سوال دیگری دارید،لطفاً هرگز درنگ نکنید و با ما تماس بگیرید

پشتیبانی کاوش- واحد روابط عمومی :41:

Mr7 Illusive
06-09-2012, 21:51
دوستان آسیاتک ، صبانت ، بیست نت
کدومش بهتره؟
128 کدوم بهتره؟شبانه داره؟شارژه اولیه کدوم رایگانه؟..
128 اسیاتک که شبانش افتضاح هست
صبانت بستگی داره بگیر نگیر داره
بیست نت شبانه رایگان نداره به میزان حجم مصرفی پول میدی

saurron
06-09-2012, 23:42
من 2 روز پیش اسیاتک رو شارژ کردم برای یک ماه دیگه.
سرعت روزانه از 400_500 کیلوبایت به 150 کیلوبایت کاهش پیدا کرد و شبانه هم سرعت روی 26_27 میچرخه

saurron
07-09-2012, 00:01
پینگ هم رفته بالا. یه بازی میکردم قبلا توی بازی پینگ از 300 بالاتر نمیومد. ولی حالا زیر 500 نمیاد.
حالا نمیدونم این مشکلات موقتی هست و شانسی تا من مجدد شارژ کردم اینطور شده یا نه!

SNOW PATROL
07-09-2012, 00:05
پینگ هم رفته بالا. یه بازی میکردم قبلا توی بازی پینگ از 300 بالاتر نمیومد. ولی حالا زیر 500 نمیاد.
حالا نمیدونم این مشکلات موقتی هست و شانسی تا من مجدد شارژ کردم اینطور شده یا نه!

نه خیر دوست عزیز یک سیستم جدید پیاده کردند گند زدن به همه چی

Mr7 Illusive
07-09-2012, 11:52
دوستان شیرازی لطف کنن زنگ بزن به قسمت صدای مشتریان و درخواست بدن ساعت شبانه را از 2-8 به 1-9 افزایش بدن مثل بقیه شهرها

صدای مشتریان

شماره تماس
021-82144615

ساعات کار
روزهای پنج شنبه از ساعت 8:30 الی 12:30 مشغول به کار می باشند.
8:30 الی 17:00

ثبت شکایت و صدای مشتریان آسیاتک ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] A%20%D9%88%20%D8%B5%D8%AF%D8%A7%DB%8C%20%D9%85%D8% B4%D8%AA%D8%B1%DB%8C%D8%A7%D9%86%20%D8%A2%D8%B3%DB %8C%D8%A7%D8%AA%DA%A9.html):

از اینجا هم فرم نظر سنجی را پر کنید / قسمت نوع سرویس هم ذکر کنید ساعت شبانه را از 2-8 به 1-9 افزایش بدهند
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] B%8C.html ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] B%8C.html)

arashsard
07-09-2012, 13:17
من 2 روز پیش اسیاتک رو شارژ کردم برای یک ماه دیگه.
سرعت روزانه از 400_500 کیلوبایت به 150 کیلوبایت کاهش پیدا کرد و شبانه هم سرعت روی 26_27 میچرخه

من زیاد دانلود شبانه ندارم ولی دیشب یه فایل میخواستم دانلود کنم بالای 30 نمیومد... صفحه هم که اصلا باز نمیکرد.... 128 دارم...

saurron
07-09-2012, 13:31
من زیاد دانلود شبانه ندارم ولی دیشب یه فایل میخواستم دانلود کنم بالای 30 نمیومد... صفحه هم که اصلا باز نمیکرد.... 128 دارم...
منم 128 دارم. پس برای همه اینجوری شده. سرعت روزانه مثل قبله؟

arashsard
07-09-2012, 16:09
منم 128 دارم. پس برای همه اینجوری شده. سرعت روزانه مثل قبله؟

بله همون 220 کیلو قبل هست....

mohsen19x
07-09-2012, 17:59
دوستان شیرازی لطف کنن زنگ بزن به قسمت صدای مشتریان و درخواست بدن ساعت شبانه را از 2-8 به 1-9 افزایش بدن مثل بقیه شهرها

صدای مشتریان

شماره تماس
021-82144615

ساعات کار
روزهای پنج شنبه از ساعت 8:30 الی 12:30 مشغول به کار می باشند.
8:30 الی 17:00

ثبت شکایت و صدای مشتریان آسیاتک ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] A%20%D9%88%20%D8%B5%D8%AF%D8%A7%DB%8C%20%D9%85%D8% B4%D8%AA%D8%B1%DB%8C%D8%A7%D9%86%20%D8%A2%D8%B3%DB %8C%D8%A7%D8%AA%DA%A9.html):

از اینجا هم فرم نظر سنجی را پر کنید / قسمت نوع سرویس هم ذکر کنید ساعت شبانه را از 2-8 به 1-9 افزایش بدهند
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] B%8C.html ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] B%8C.html)

این فرم برای شما کارکنان خود اسیاتک خوبه که سرعتتون هم بالا هست .... نه برای ما که از 30 بالاتر نمیره

همین جوریشم از 2 تا 8 ...که دانلود بزاری پول برقم حساب نکنی ... دما و فن cpu آنچان بالا میره که یکدفعه میزنه همه رو میسوزنه میره ....

حالا شاید بگین شما استفاده نکن ....ولی نمیشه آدمیزادی هست .....

اگه مساله بیشتر کردن سرعت بود مطرح کن ...

gla021
07-09-2012, 18:21
این فرم برای شما کارکنان خود اسیاتک خوبه که سرعتتون هم بالا هست .... نه برای ما که از 30 بالاتر نمیره

همین جوریشم از 2 تا 8 ...که دانلود بزاری پول برقم حساب نکنی ... دما و فن cpu آنچان بالا میره که یکدفعه میزنه همه رو میسوزنه میره ....

:31: :39::38:

داداش یعنی در این حد دما میره بالا ..... مگر داری چی کار میکنی .... نهایتش یه دانلودر منیجر بازه که اصلا فشاری رو cpu نمیاره .، خوب فکر کنم اگر بذاریش زیر ِ رندر باید هر آن آماده باشی بزنگی به 125 :)
من یه سیستم قدیمی (سال 84) دارم از 24 ساعت 20 ساعت روشنه هنوز آخم نگفته بزنم به تخته
شبا هم که میزاریم رو دانلود مانیتور و اسپکیر که خاموشه سیستم هم که کاری نمی کنه نهایت مصرفش قد ِ یه لامپ 200 وات ِ (خیلی گفتم دیگه) مطمئن باش تاثیر ِ محسوسی تو پول ِ برق نداره چون اتفاقا ساعات شبانه همزمان میشه با ساعتی که هر کیلو وات برق با کمترین نرخ ممکن محاسبه میشود

سرعت روزانه من 128 آسیاتک دقیقا رو 444 قفل میشه
شبا هم تا ساعت 7 طرفای 45 از 7 تا 8 میشه مثل ِ روزانه میره رو 400
ولی دیگه مطوئنم با تمدید قرداد گند میشه توش پس تمدید نمی کنم :27:

Mr7 Illusive
07-09-2012, 20:35

کاش منم جزء اونها بودم.دی:
من خط قبلیم را به خاطر H A C K کردن اکانت و استفاده از اکانت قطع رانژه کردن و تازه 150 هزار تومان هم گفتند باید بهشون بدم که نفرستن تنظیم مقررات و من هم 2زاری کف دستشون نگذاشتم و هیچ غلطی هم نکردن

پشتیبانی های شیراز هم یک مشت ادم بی سواد بیش نیستن مخصوصا اون ادم قرقونی که شبها هست:27:

تجربه ثابت کرده از هر جا گرفتی سرعتت خوب بود اعلام نکن من از سال 85 شاتل داشتم نمون بارزش تا سال89 90 به فنا رفت

بعدشم ممکنه مرکز تا مرکز فرق کنه

جناب arashsard منو می شناسن و من یک کاربر معمولی بیش نیستم و شغل شریفم فروش SسP ا T ک T س H هست کسی خواست در خدمتم :20:و سوابق درخشانی در ضمینه انحدام و مبارزه با شاتل (آرانیک) دارم (اون همایون فلون فلون شده)

نام کاربری قبلی من را بن کردن اگه با نام قبلی بودم الان اکثرا منو میشناختن

در ضمن من ادم پیله ای هستم شده روزی 1بار براشون ایمیل میفرستم تا ساعت شبانه شیراز را افزایش بدهند.بزودی منتظر باشید...

arashsard
07-09-2012, 21:17
من خط قبلیم را به خاطر H A C K کردن اکانت و استفاده از اکانت قطع رانژه کردن و تازه 150 هزار تومان هم گفتند باید بهشون بدم که نفرستن تنظیم مقررات و من هم 2زاری کف دستشون نگذاشتم و هیچ غلطی هم نکردن

پشتیبانی های شیراز هم یک مشت ادم بی سواد بیش نیستن مخصوصا اون ادم قرقونی که شبها هست:27:

تجربه ثابت کرده از هر جا گرفتی سرعتت خوب بود اعلام نکن من از سال 85 شاتل داشتم نمون بارزش تا سال89 90 به فنا رفت

جناب arashsard منو می شناسن و من یک کاربر معمولی بیش نیستم و شغل شریفم فروش SسP ا T ک T س H هست کسی خواست در خدمتم :20:و سوابق درخشانی در ضمینه انحدام و مبارزه با شاتل (آرانیک) دارم (اون همایون فلون فلون شده)

در ضمن من ادم پیله ای هستم شده روزی 1بار براشون ایمیل میفرستم تا ساعت شبانه شیراز را افزایش بدهند.بزودی منتظر باشید...

بله داش سعید درست میفرمایند.... همین سرعتی هم که چند مدت پیش داشتیم منظورم همون شبانه 90 تا 100 کیلو هست از صدقه سری ایشون هست... من اطلاع دارم چقدر پیگیری کردن تا آسیاتک زیر بار رفت سرعت رو کرد 90 تا 100 .... بیشترین کسی هم که از اینترنت زخم خورده همین داش سعید خودمونه... یه مدتی هم بنده خدا اینترنت رو روش قطع کردن که مجبور شد بره یه خط دیگه بگیره... فکر کنم اگه از کارکنای آسیا تک بپرسن دوست دارید کی از این شرکت بره 100% میگن سعید از بس پوستشونو کنده :31: الان هم مه فروش س ا ک س دارن که من ازشون دارم و کاملا راضیم... با همون سرعتی که بدون ساکس داری با سکس هم داری...

arashsard
07-09-2012, 21:19

داداش یعنی در این حد دما میره بالا ..... مگر داری چی کار میکنی .... نهایتش یه دانلودر منیجر بازه که اصلا فشاری رو cpu نمیاره .، خوب فکر کنم اگر بذاریش زیر ِ رندر باید هر آن آماده باشی بزنگی به 125 :)
من یه سیستم قدیمی (سال 84) دارم از 24 ساعت 20 ساعت روشنه هنوز آخم نگفته بزنم به تخته
شبا هم که میزاریم رو دانلود مانیتور و اسپکیر که خاموشه سیستم هم که کاری نمی کنه نهایت مصرفش قد ِ یه لامپ 200 وات ِ (خیلی گفتم دیگه) مطمئن باش تاثیر ِ محسوسی تو پول ِ برق نداره چون اتفاقا ساعات شبانه همزمان میشه با ساعتی که هر کیلو وات برق با کمترین نرخ ممکن محاسبه میشود

من سیستتممو تابستون 84 گرفتم... مال منم از 24 ساعت 17 18 ساعت روشنه... ولی تا حالا 2 بار پاورم سوخته ولی مشکل دیگه نداشتم...

Mr7 Illusive
07-09-2012, 22:29
بله داش سعید درست میفرمایند.... همین سرعتی هم که چند مدت پیش داشتیم منظورم همون شبانه 90 تا 100 کیلو هست از صدقه سری ایشون هست... من اطلاع دارم چقدر پیگیری کردن تا آسیاتک زیر بار رفت سرعت رو کرد 90 تا 100 .... بیشترین کسی هم که از اینترنت زخم خورده همین داش سعید خودمونه... یه مدتی هم بنده خدا اینترنت رو روش قطع کردن که مجبور شد بره یه خط دیگه بگیره... فکر کنم اگه از کارکنای آسیا تک بپرسن دوست دارید کی از این شرکت بره 100% میگن سعید از بس پوستشونو کنده :31: الان هم مه فروش س ا ک س دارن که من ازشون دارم و کاملا راضیم... با همون سرعتی که بدون ساکس داری با سکس هم داری...
به نکته خوبی اشاره کردی خودم یادم رفته بود دیگه! یه زمانی سرعت همه سرویسها اسیاتک حداکثر 50 بود که با پیگیری های من و با کمک دوستان تونستیم سرعت شبانه را به 100 کیلو برسونیم

Rhodes
07-09-2012, 22:47
دوستان مثل اینکه همیار نت دو مگ هم میده.به نظرتون دو مگ بگیرم ؟! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

از اینجا در خواست بدم پیگیری میکنن وثل کنن ؟!

Mr7 Illusive
07-09-2012, 23:17
دوستان مثل اینکه همیار نت دو مگ هم میده.به نظرتون دو مگ بگیرم ؟! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ایول عجب سایت ردیفی زدن...
یک مگ بگیرید دو مگ میبندن فکر کنم/ برای راهنمایی بیشتر می تونید از اقای کتویی بپرسید در جریان هستند
نمایندگی رایانه اول (آقای کتویی)دوست من هست خواستی زنگ بزن برات وصل کنن بگو از طرف سعید اومدم
شمارهش هم اینجا هست

arashsard
08-09-2012, 01:54

واسه شروع 2 مگ بگیر ببین شبانه چقد سرعت بهت میده...

Mr7 Illusive
08-09-2012, 02:32
واسه شروع 2 مگ بگیر ببین شبانه چقد سرعت بهت میده...
سرعت 2مگ با یک مگ برابر هست چند مدت پیش یکی از دوستان 2مگ کرفته بود با 1مگ برابر بود 1مگ گرفت همون بود

mohsen19x
08-09-2012, 11:58

آره اصلا نمیدونم مشکل چیه ... این عکس مربوط به زمانی هست که فقط برنامه firfox باز هست و تو اینترنتم ....

بعد سرعت روزانه من 90 تا هست ...شبا هم از 2 تا 8 همون روی 30 هست ... دیگه از 7 تا 8 روی 400 یا 90 نمیره ..... شما کاره خاصی میکنید که روی 400 میره ؟؟؟

mohsen19x
08-09-2012, 12:11

نه داداش من منظور بدی نداشتم ... فقط تو یکی از تایپک ها آسیا تک بود فکر کنم ...نوشته بودی گند میزنه به کارای ما فکر کردم تو شرکتی نمیدونستم فروش س ا ک س هستی [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

خلاصه تو این سری شارژ کردن خیلی منو اذیت کردند ..... اصلا دل خوشی از این شرکت ندارم ..... ممنونم که زحمت میکشی .... .به هر حال سوتفاهمی شده شرمنده ......

Mr7 Illusive
08-09-2012, 12:21
آره اصلا نمیدونم مشکل چیه ... این عکس مربوط به زمانی هست که فقط برنامه firfox باز هست و تو اینترنتم ....

بعد سرعت روزانه من 90 تا هست ...شبا هم از 2 تا 8 همون روی 30 هست ... دیگه از 7 تا 8 روی 400 یا 90 نمیره ..... شما کاره خاصی میکنید که روی 400 میره ؟؟؟
تو تاپیک مروبطش مطرح کنن تا دوستان راهنمایت کن
دان استریمت را چند بستن؟ تو صفحه 192.168.1.1 نگاه کن

mohsen19x
08-09-2012, 13:27
تو تاپیک مروبطش مطرح کنن تا دوستان راهنمایت کن
دان استریمت را چند بستن؟ تو صفحه 192.168.1.1 نگاه کن

من نگاه کردم عکسشو گذاشتم .... ممنون بابت توجه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

arashsard
08-09-2012, 13:34
من نگاه کردم عکسشو گذاشتم .... ممنون بابت توجه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

یه عکس هم از SNR بزار ببینم نویزت چه جوریه...

Mr7 Illusive
08-09-2012, 13:37
دان استریم شما را 703 کیلو بیت بستن یعنی حداکثر سرعتتون 87 کیلوبایت میشه
احتمال زیاد خط شما نویز داره وگرنه سرعت 128 را دان استریم 2048 میبندن حداقل یا مرکز شما مورد داره چون برخی مراکز 6 مگ هم میبندن

عکس از نویز بگیر (استاتوس)

SNR هر چی بیشتر بهتر .بالای 30 مناسبه

Line Attenuation هم هر چی کمتر بهتر زیر 20 مناسبه

اسپیلیتر قبل از مودم و همه تلفن ها گذاشتی؟

SNR margin Upstream :
32 db

Line Attenuation Upstream :
16 db

SNR margin Downstream :
39 db

Line Attenuation Downstream :
17 db

mohsen19x
08-09-2012, 14:01

اسپلیتر هم بستم ........

اگه مشکلی وجود داره بگید بی زحمت...

saurron
08-09-2012, 14:03

برای مشکل دما اینجا برو

saurron
08-09-2012, 14:08

اسپلیتر هم بستم ........

منم مودمم مثل شما هست ولی سرعت شما خیلی پایین تره. انگار output منفی هست.
دوستان اگه میدونن موضوع چیه با مقایسه بین این دو تا عکس راهنمایی کنن بنده خدا رو

kolilo
08-09-2012, 14:09
شرکت همیار 256 روی چند میبنده؟
هزینه نصب نداره؟ یعنی اون 15 رو نمی خاد بدیم؟؟؟

Mr7 Illusive
08-09-2012, 14:11
شرکت همیار 256 روی چند میبنده؟
هزینه نصب نداره؟ یعنی اون 15 رو نمی خاد بدیم؟؟؟
روزانه 2مگ شبانه همون 256 فکر کنم باشه

mohsen19x
08-09-2012, 14:23
دوستان ممنون میشم کسی بگه خطم مشکل داره ؟؟؟؟ یانه

kolilo
08-09-2012, 14:23
روزانه 2مگ شبانه همون 256 فکر کنم باشه

هزینه نصب چی ؟؟؟ توی سایت جدیدشون چیزی ننوشته توی قدیمیه گفته 10
پینگش خوبه؟؟؟

Mr7 Illusive
08-09-2012, 14:30

اسپلیتر هم بستم ........

منم مودمم مثل شما هست ولی سرعت شما خیلی پایین تره. انگار output منفی هست.
دوستان اگه میدونن موضوع چیه با مقایسه بین این دو تا عکس راهنمایی کنن بنده خدا رو

نویزاتون زیاده سیم کشی ساختمون را بررسی کنید یک تیکه کنید سر خط چک کنید ببینید کم میشه اگه نشد باید زنگ بزنید 117

Mr7 Illusive
08-09-2012, 14:36
هزینه نصب چی ؟؟؟ توی سایت جدیدشون چیزی ننوشته توی قدیمیه گفته 10
پینگش خوبه؟؟؟
هزینه رانژه و نصب نمی گیرن بار اول اگه قبلا خطتون رانژه همیار باشه قطع شده باشه دوباره بخواید رانژه کنید 5 تومن میگیرن
اگه خواستید بگیرید از دوست من بگیرید نمایندگی شماره 5 فروشگاه رایانه اول شمارش پایین هست مسولش هم آقای کتویی هست بگید از طرف سعید اومدم

البته قبل از اینگه بگیرید تحقیق کنید ببینید همیار نت تو مرکزتون چجوریاست!
کدوم مرکز هستید؟

kolilo
08-09-2012, 14:38
شهرک گلستان
هزینه رانژه من منظورمه اونو هم نمی گیرین ؟

mohsen19x
08-09-2012, 14:42
یعنی امکانش هست مشکل از مرکز مخابراتی باشه ..سرعتو کم بسته باشند ...

Mr7 Illusive
08-09-2012, 14:49
شهرک گلستان
هزینه رانژه من منظورمه اونو هم نمی گیرین ؟
نه هزینه رانژه نمیگیرن تنها جایی که هزینه رانژه نمیگیرن فکر کنم اینجا باشه
زنگ بزنید اقای کتویی ببینید اطلاع ندارن وضعیت تو اون مرکز چطوره؟
6474445
بگید سعید معرفیتون کرده تا راهنماییتون کنه

یعنی امکانش هست مشکل از مرکز مخابراتی باشه ..سرعتو کم بسته باشند ...
اول باید سر خط چک کنید ببینید نویز کمتر میشه و دان استریم زیاد میشه یا نه اگه تغییر نکرد به 117 اعلام خرابی کنید باهاتون تماس میگیرن بگید سر خط چک کردم نویزم کم نشده از اونجا پیگیری کنید
کدوم مرکز بودید؟

Mr7 Illusive
08-09-2012, 15:26
الان از اسیاتک زنگ زدن بهم برای اون ثبت پیشنهاد
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] A%20%D9%88%20%D8%B5%D8%AF%D8%A7%DB%8C%20%D9%85%D8% B4%D8%AA%D8%B1%DB%8C%D8%A7%D9%86%20%D8%A2%D8%B3%DB %8C%D8%A7%D8%AA%DA%A9.html

شما که اینترنتتون مورد داره ثبت شکایت بزنید تا باهاتون تماس بگیرن بررسی کنن

Alone-Star
08-09-2012, 15:57
درود مجدد
20نت دوباره افت سرعت شدید ، بیش از 2 ساعت سرعت روی 10-20کیلوبایت سرویس 1مگ نامحدود.
الان سرعت بهتر شده ولی زیر 100 زیاد میاد.

تف به این شانس هنوز یکماه نشده 7-8 چندبار بود افت پیدا کرده، آمارش دیگه از دستم در رفته...

Mr7 Illusive
08-09-2012, 16:11
درود مجدد
20نت دوباره افت سرعت شدید ، بیش از 2 ساعت سرعت روی 10-20کیلوبایت سرویس 1مگ نامحدود.
الان سرعت بهتر شده ولی زیر 100 زیاد میاد.

تف به این شانس هنوز یکماه نشده 7-8 چندبار بود افت پیدا کرده، آمارش دیگه از دستم در رفته...
ماه دیگه کوچ کن جای دیگه

sadegho22
08-09-2012, 16:29
سلامسرعت شبانه آسیاتک مثل قبلا برای تمام سرویس ها یکیه؟

mohsen19x
08-09-2012, 17:40
الان از اسیاتک زنگ زدن بهم برای اون ثبت پیشنهاد
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] A%20%D9%88%20%D8%B5%D8%AF%D8%A7%DB%8C%20%D9%85%D8% B4%D8%AA%D8%B1%DB%8C%D8%A7%D9%86%20%D8%A2%D8%B3%DB %8C%D8%A7%D8%AA%DA%A9.html

شما که اینترنتتون مورد داره ثبت شکایت بزنید تا باهاتون تماس بگیرن بررسی کنن

قبل از ثبت شکایت بزارین همه چیزو مرور کنم ......

شما که سرعت 128 کیلو دارین سرعت دانلودتون روزانه روی 400 هست وشبانه از 7 تا 8 صبح هم 400 هست وووودرسته ؟؟/ مرسی

Mr7 Illusive
08-09-2012, 17:43
قبل از ثبت شکایت بزارین همه چیزو مرور کنم ......

شما که سرعت 128 کیلو دارین سرعت دانلودتون روزانه روی 400 هست وشبانه از 7 تا 8 صبح هم 400 هست وووودرسته ؟؟/ مرسی
نه من 128 ندارم
حالا بماند چی دارم

mohsen19x
08-09-2012, 17:45
نه من 128 ندارم
حالا بماند چی دارم

بقیه چی ؟؟/ کسانی که 128 دارند ...شبانه از 7 تا 8 صبح سرعتشون روی 400 تا هست ؟

alijani
08-09-2012, 17:59

من موقعی که سرویس قدیمی رو داشتم سرعت 7 تا 8 220 بود ولی الان با سرویس جدید از همون 2 تا 8 بین 20 تا 35 هست یعنی کلا شبا 500 تا 600 مگ بیشتر نمیگیره

Mr7 Illusive
08-09-2012, 18:00
نه من 128 ندارم
سرعت400 واویلا چه خبره من تو روزشم هم حداکثر سرعتم 220 هست چون خطم را 2مگ بستن

Alone-Star
08-09-2012, 18:19
ماه دیگه کوچ کن جای دیگه
نمیشه عزیز : دی
دوره اش 2ماه است. جمع آوری هم بزنم گفتند اون ماه میاد روی صورتحساب.

SNOW PATROL
08-09-2012, 18:33
نمیشه عزیز : دی
دوره اش 2ماه است. جمع آوری هم بزنم گفتند اون ماه میاد روی صورتحساب.

داداش به نظرم شما دیگه خیلی حساس شدی حالا دو ساعت هم سرعتش کم بشه ناسلامتی اینجا ایرانه ها رفیق

Sent from my ST25i using Tapatalk 2

Alone-Star
08-09-2012, 18:46
داداش به نظرم شما دیگه خیلی حساس شدی حالا دو ساعت هم سرعتش کم بشه ناسلامتی اینجا ایرانه ها رفیق

کاش 2 ساعت بود، سر جمع 20 ساعت باید شده باشه (روزهای اول مسلسل وار بود)، بعداز افت هم در جا سرعت بر نمیگرده مثل امروز. نتشون سرشو بخوره : دی ، لپ تاپ به *ا میره واسه چندگیگ آخر ماه هم چیزی جز صورتحساب نصیبمون نمیشه.
حالا اینها به کنار ، توی این مدت متوجه شدم بخش پشتیبانی 20نت چندان فرقی با شرکت های دیگه نداره متاسفانه.

gla021
08-09-2012, 19:24

والا من کارِ خاصی نکردم شاید اونا یه کارایی کرده باشن :)
ولی 100 درصد مطمئنم بعد از تمدید خراب میشه
به کسی هم آسیاتک را پیشنهاد نمی کنم
البته این عکس هم واسه اینکه فکر نکنید خالی بستم

واسه مشکل دمای cpu ا مشکل از فنه یا خمیر سیلیکونت خراب شده

به نظر من یه خمیر مرغوب بخر فکر کنم دیپ کول طرفا 10-15 هزار تومان داشته باشه فن را باز کن کاملا خمیر قدیمی را تمیز کن بعد خمیر جدید را به مقدار کافی بزن
مواظب باش پایه های فن نشکنه اگر مشکل حل نشد دیگه از فن میباشد
البته ممکنه هم مشکل از دور فن باشه که از را از بایاس قابل تنظیم
برو تو بخش سخت افزار بچا کمکت می کنند

777Abbas777
08-09-2012, 20:27
سلام به همه اساتید
یه سوال فنی
چطوری میتونم بفهمم یوزر و پاسم توی ادرس 192.168.1.1 چیه؟
یوزر و پاس ادمین و ادمین رو زدم ولی فایده ای نداشت
اسم وایرلس و پاسشو زدم ولی بازم فایده ای نداشت
من کلا از این چیزا سر در نمیارم اگه ساده توضیح بدید ممنون میشم

Mr7 Illusive
08-09-2012, 20:41
سلام به همه اساتید
یه سوال فنی
چطوری میتونم بفهمم یوزر و پاسم توی ادرس 192.168.1.1 چیه؟
یوزر و پاس ادمین و ادمین رو زدم ولی فایده ای نداشت
اسم وایرلس و پاسشو زدم ولی بازم فایده ای نداشت
من کلا از این چیزا سر در نمیارم اگه ساده توضیح بدید ممنون میشم
مودمت چیه؟
root
root

admin
user

user
admin

user
user
بزن ببین نمیشه

با مرورگر های دیگه تست کن

تو تاپیک مودم مطرح کن

777Abbas777
08-09-2012, 21:17
مودمم G NET
مدلش AR1504-1T1R
همه ی چیزایی که گفتیدو تو موزیلاو اکسپلورر امتحان کردم نشد
چیکار کنم؟

777Abbas777
08-09-2012, 21:21
لطفا اگه میشه ادرس تاپیک مودم رو بهم بدید
مرسی ممنون

gla021
08-09-2012, 21:27
مودمم G NET
مدلش AR1504-1T1R
چیکار کنم؟

داداش تو دفترچش نگاه کن نوشته
اگر دفترچه نداری از پی دی اف داخل cd استفاده کن اسمش manual باید باشه یا شایدم help
میتونی از پشت هم ریسیتش کنی اگر قبلا یوزر پ پس را دستکاری کردی یه سوراخه ریزه یا یه دکمه کوچیک باید یه 10-15 ثانیه ای بگیریش زیرش احتمالا نوشته reset

اگرم دفترچه نداری یا سیدی ، اینا را بگیر دقیقا manual و درایورهای مودمتِ:
حجمش زیاد بود وگرنه خودم میگرفتم بهت میگفتم اگر گیری بگو تا شب بذارمش را دانلود فردا بهت بگم

Mr7 Illusive
08-09-2012, 21:54
مودمم G NET
مدلش AR1504-1T1R
چیکار کنم؟
بعضی مودم ها زیرش نوشته شده یوزر و پسورد

Mr7 Illusive
08-09-2012, 22:06
در اکسس پوینت ها به صورت پیش فرض مقادیر IP Address و Username و Password چیست؟

IP Address : 10.10.0.2
Username : admin
Password :administrator

777Abbas777
08-09-2012, 23:19
دوستان دمتون گرم یعنی حال میکنم وقتی میبینم اینقد بقیه براتون مهمن.
داداش من سی دی و دفتر چشو دارم
اون یوزر و پاسی هم که گفتین که پشت مودم نوشته هم زدم ولی نشد.یه سوال اگه ریستش کنم اسمو پاسش پاک میشه؟

777Abbas777
08-09-2012, 23:21
راستی وقتی ای پی ادرس خودش رو میزنم هیچ صفحه ای هم باز نمیشه
ارورش اینه "Invalid credentials"

Mr7 Illusive
09-09-2012, 01:03
دوستان دمتون گرم یعنی حال میکنم وقتی میبینم اینقد بقیه براتون مهمن.
داداش من سی دی و دفتر چشو دارم
اون یوزر و پاسی هم که گفتین که پشت مودم نوشته هم زدم ولی نشد.یه سوال اگه ریستش کنم اسمو پاسش پاک میشه؟
به یوزر و پس دیفالت بر میگرده و تنظیمات میپره فکر کنم

راستی وقتی ای پی ادرس خودش رو میزنم هیچ صفحه ای هم باز نمیشه
ارورش اینه "Invalid credentials"
سیستم دیگه ای نداری به اون وصل کنی فکر کنم مشکل از سیستمت باشه قبل همچین مشکلی برخوردم یادم نیست دقیقا چیکار کردم ویندوز عوض کردم شاید.
اینجا مطرح کن دوستان واردتر هستن

payamhetfild
09-09-2012, 06:58
اساتید و رفقای کار 20 آسیاتکی در جریان این عکس زیر که هستید من فقط یه سئوال داشتم آیا سرعت دانلود شبانه رایگان در سرویس های مختلف مثلا 128 با 2مگ فرق دارن؟اگه فرق دارن چقدره؟ضمنا من شیرازم
[[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]]

کمککککککککککککک؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟

ehsan224224
09-09-2012, 09:26
دوستان هر کی اینترنت از کاوش رایانه نمایندگی صبانت داره سرعتشو بگه ببینیم میصرفه بریم پای میز قرارداد یا نه؟:3:

777Abbas777
09-09-2012, 09:34
سیستم دیگه ای نداری به اون وصل کنی فکر کنم مشکل از سیستمت باشه قبل همچین مشکلی برخوردم یادم نیست دقیقا چیکار کردم ویندوز عوض کردم شاید.
اینجا مطرح کن دوستان واردتر هستن

داداش با دوتا سیستم دیگه امتحان کردم جواب نداد

Ardavan
09-09-2012, 09:42
دوستان هر کی اینترنت از کاوش رایانه نمایندگی صبانت داره سرعتشو بگه ببینیم میصرفه بریم پای میز قرارداد یا نه؟:3:

کاکو جون اصلا طرفشم نیا که افتضاح شده!!شبانه که کلا تعطیل(البته اگهبیشتر پول بدی و سرعت بالا تر بگیری ضاهرا شبانت سرعتت بیشتره،نامردا جدیدا اینجورش کردن) روز ها هم که دهن ما صاف شده!!!این از ما :24:

Mr7 Illusive
09-09-2012, 10:14
داداش با دوتا سیستم دیگه امتحان کردم جواب نداد

10.10.0.2 بزن نه 192.168.1.1

در اکسس پوینت ها به صورت پیش فرض مقادیر IP Address و Username و Password چیست؟

IP Address : 10.10.0.2
Username : admin
Password :administrator

kamran2000
09-09-2012, 13:03
اين رانژه بيسنت چقدر طول ميكشه؟
براي من 6 روز گذشته خبري نشده.

s.hossein45
09-09-2012, 13:08

سلام : مدت ثبت نام تا وصل اینترنت کمتراز 4 روز طول کشید مرکز ولی عصر .

Dragon0o0o
09-09-2012, 14:59
سلام دوستان، من امروز درخواست جمع آوری به شرکت آسیا تک دادم و قصد دارم 1مگ نامحدود از بیست نت بگیرم.
مخابرات امیر کبیر

هر چیز منصرف کننده ای که دارید بگید تا اقدام نکردم!
اگه کسی از مرکز امیرکبیر از بیست نت گرفته و ناراضیه بگه!

H-R-N
09-09-2012, 15:06

واسه من در عرض 21 ساعت رانژه شد

مرکز سلمان

payamhetfild
09-09-2012, 15:31
1-آقایون سرعت دانلود نامحدود 20نت مخابرات واسه 256 و 512 چنده؟

2-من مرکز وصالم آسیاتک داشتم میخام بیام نامحدود سپنتا
راهنمایی لطفا؟

باتشکر

Dragon0o0o
09-09-2012, 16:39
1-آقایون سرعت دانلود نامحدود 20نت مخابرات واسه 256 و 512 چنده؟

2-من مرکز وصالم آسیاتک داشتم میخام بیام نامحدود سپنتا
راهنمایی لطفا؟

باتشکر

سرعت های 20نت رسمی هستند، یعنی 512کیلوبیت /8 = 64 کیلوبایت

دانلود 256 میشه 32کیلوبایت
دانلود 512 میشه 64کیلوبایت

alenkita
09-09-2012, 17:56
یه شرکت جدیدا اومده به نام ایلا اونها خط پی سی ام را معمولی میکنن

شرکت ایلیا پارس خطها را از pcm درمیاره

مگر اینکه وایمکس بگیری /

با تشكر از جوابتون
آدرسي يا شماره تلفني از اين شركت نداريد؟

Mr7 Illusive
09-09-2012, 19:17
با تشكر از جوابتون
نه متاسفانه
توی انجمن سرچ بزنی یکی از دوستان در موردش سوال می کرد بهش پ.خ بده بپرس ازش

eshraghi2010
09-09-2012, 19:29
با تشكر از جوابتون

سلام! شماره تلفنش 2020 هست (بدون کد) !!

Mr7 Illusive
09-09-2012, 20:41
سلام! شماره تلفنش 2020 هست (بدون کد) !!
2020که برای بیست نت(سپنتا ) هست
شماره شرکت ایلیا را می خوان که پی سی ام را...

jafary2007
09-09-2012, 21:25

بالاخره بعد از چند روز پیگیری متوجه شدم باید کجارفت. نه باید بری مخابرات منطقه و نه اینکه مخابرات کل . باید بری ارتباطات رادیویی واقع در بین پل نمازی و میدان ارم ... یه کوچه ای هست که یه تابلو قهوه ای زده به نام سازمان فناوری اطلاعات یا همچین چیزی بعد اون تابلو رو ادامه بدید چند تا مسیر سر بالایی رو برید تا برسید به سازمان ارتباطات رادیویی اونوقت شکایت پر کنید تا طبق روال کار بشه .... یه هفته طول میکشه ....

ahriman323
09-09-2012, 22:05
بالاخره بعد از چند روز پیگیری متوجه شدم باید کجارفت. نه باید بری مخابرات منطقه و نه اینکه مخابرات کل . باید بری ارتباطات رادیویی واقع در بین پل نمازی و میدان ارم ... یه کوچه ای هست که یه تابلو قهوه ای زده به نام سازمان فناوری اطلاعات یا همچین چیزی بعد اون تابلو رو ادامه بدید چند تا مسیر سر بالایی رو برید تا برسید به سازمان ارتباطات رادیویی اونوقت شکایت پر کنید تا طبق روال کار بشه .... یه هفته طول میکشه ....
اول زنگ بزنید ببینید چی میگند بعد برید فرم پر کنید من برای شکایت از شاتل حدود 10 15 بار رفتم تنظیم مقررات
6463003
6463004
فکر کنم شمارش این بود

777Abbas777
09-09-2012, 23:37
عزیزم قبلا گفتم که ادرس خودش رو باز نمیکنه هیچی نمیاره

+irtci+
10-09-2012, 14:23
اساتید و رفقای کار 20 آسیاتکی در جریان این عکس زیر که هستید من فقط یه سئوال داشتم آیا سرعت دانلود شبانه رایگان در سرویس های مختلف مثلا 128 با 2مگ فرق دارن؟اگه فرق دارن چقدره؟ضمنا من شیرازم

فرقی نداره.بستگی به سایتی که ازش دانلود میکنی داره.پهنای باندش خوب باشه نهایت تا 60 کیلوبایت میرسه.بعضی سایتها نهایت 10!!!
اما در کل آسیاتک ترکید.روزای آخرشه.افتضاح به معنای واقعی !!!!

payamhetfild
10-09-2012, 19:03
سلام..من آسیاتک خیابان آبیاری دارم نامحدود 256
میخام یه سرویس محدود واسه دانلود شبانش بگیرم
بهترین سرویس شبانه کدوم شرکت توی شیراز ارائه میکنه؟
:20:

شبانه

شاتل
پارس آنلاین
صبانت و
.
.
.
واسه شیرازمون چند k سرعت شبانه دارن؟بهترنشون کدومن؟

payamhetfild
10-09-2012, 19:10
درود به همه

میخام یه سرویس adsl واسه دانلود شبانش بگیرم
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](26).gif

شبانه

شاتل
پارس آنلاین
صبانت و
.
.
.
واسه شیراز چند k سرعت شبانه دارن؟بهترنشون کدومن؟

p.break
10-09-2012, 19:19

سلامسرعت شبانه آسیاتک مثل قبلا برای تمام سرویس ها یکیه؟

منه همین سوال رو داشتم ممنون میشم اگه جواب بدین.

ahriman323
10-09-2012, 19:24
سلام..من آسیاتک خیابان آبیاری دارم نامحدود 256
میخام یه سرویس محدود واسه دانلود شبانش بگیرم
:20:

شبانه

شاتل
پارس آنلاین
صبانت و
.
.
.
واسه شیرازمون چند k سرعت شبانه دارن؟بهترنشون کدومن؟

شاتل اصلا ترفش نرو

jtsjts
10-09-2012, 19:31
سلام دوستان
میخواستم ببینم فرقی بین سرویس های اسیاتک از نظر سرعت شبانه هست؟
مثلا اگه سرویس 512 بگیرم سرعت شبانش از 128 بیشتره یا نه اگه بیشتره چقدر؟؟؟
با تشکر

ahriman323
10-09-2012, 20:33
سلام دوستان
با تشکر
سرعت شبانه 128 30 هست بقیه را نمی دونم فکر کنم همش یکیه مثل قبل

alijani
10-09-2012, 22:01
سلام دوستان
با تشکر
من خودم 128 دارم ولی زنگ زدم شرکت گفت اگر شبانه بالا میخوای سرویس های سرعت بیشتر بگر.حالا دیگه من راست و دروغشو نمیدونم.

Arsenal2012
10-09-2012, 22:05
دوست عزبز تو کرج اینجوریه شاتل سرویس 128 شبانه با idm میشه 60 تا ولی آسیاتک 128 شبش با idm تقریبا 10 تا میده این تجربه 1 سال استفاده از شاتل بود و این چند روز کی اومدم آسیاتک امیدوارم یه کمک کوچیک کرده باشم فکر کنم شیراز هم همینجوری باشه این دو شرکت. فقط خواستم یه کمکی بکنم دوستان شیرازی لطفا به این دوست عزیز کمک کنید

payamhetfild
10-09-2012, 22:17
دوست عزبز تو کرج اینجوریه شاتل سرویس 128 شبانه با idm میشه 60 تا ولی آسیاتک 128 شبش با idm تقریبا 10 تا میده این تجربه 1 سال استفاده از شاتل بود و این چند روز کی اومدم آسیاتک امیدوارم یه کمک کوچیک کرده باشم فکر کنم شیراز هم همینجوری باشه این دو شرکت. فقط خواستم یه کمکی بکنم دوستان شیرازی لطفا به این دوست عزیز کمک کنید
خیلی مردی داداش کارت دررررررررررسست

ahriman323
10-09-2012, 22:24
شاتل شبانه را محدود میکنه چند ماه اول بهت حال میده ولی بعدش محدود کینه در حد دایل اپ برای اینکه متوجه بشی یه سر به تاپیکش بزن
این یوزر من 15 ماه به خاطر شاتل تو انجمن اینترنت محروم شد
من بییش از 4 5 جا رفتم از شاتل شکایت کردم برای محدودیت شبانه شاتل(تنظیم مقررات 10 15 بار رفتم- استانداری 4 5 بار رفتم - اداره بازرگانی 2 3 بار رفتم - تعزیرات هم دو بار رفتم) ولی همشون دستشون تو یه کاسه هست
من مشترک 5 ساله شاتل بودم اخرشم دیدم جز اعصاب خوردی چیز دیگه ای نداره رفتم از شاتل بیرون و راحت کردم خودمو

128 اسیاتک شیراز شبانه 30 میده

ali_ign
10-09-2012, 23:01
من کاوش رایانه دارم سرویس 2 مگ روزانه 800 سرعت دانم هست

شبانه از 2 تا 7 صبح 130 تضمیین شرکت هست ولی من هر شب از ساعت 2 تا 4 با 160 و بعد از اون تا 7 با 250-300 دان میکنم

قبلا شاتل داشتم خدا ازشون نگذره

SNOW PATROL
10-09-2012, 23:05
من کاوش رایانه دارم سرویس 2 مگ روزانه 800 سرعت دانم هست

شبانه از 2 تا 7 صبح 130 تضمیین شرکت هست ولی من هر شب از ساعت 2 تا 4 با 160 و بعد از اون تا 7 با 250-300 دان میکنم

قبلا شاتل داشتم خدا ازشون نگذره

دادش شما چه طور با دو مگ هشتصد دانلود دارید؟!؟!؟! من با 10 مگ به زور 800 دارم اونوقت شما با دو مگ هشتصد دارید اصلا میشه؟ !؟!

arashsard
10-09-2012, 23:08
من خودم 128 دارم ولی زنگ زدم شرکت گفت اگر شبانه بالا میخوای سرویس های سرعت بیشتر بگر.حالا دیگه من راست و دروغشو نمیدونم.

اینجوری که هزینه خیلی زیاد میشه... چون واسه شبانه رایگان حتما باید 5 گیگ در ماه بگیری که اگه سرویس 2 مگ بگیری ماهی فکر کنم 30 تمن بشه...

ali_ign
10-09-2012, 23:10
من 2 مگ دارم روزانه دانلودم 800 شبانه از 2 تا 4 170 و تا 7 300 هست

برای من که از شاتل اومدم مثله بهشته !!!نمی دونم چرا اینا شکایت میکنن !!!!

البته من کاوش رایانه هستم

mehdidadvand
11-09-2012, 08:58
سلام
من تا سه روز پیش 128 اسیاتک داشتم خوب بود روزانه سرعت از 470 کمتر نمیشد شبانه هم 1500-1800 میگ میگرفت
رفتم تمدید کردم روزانه بیشتر از 180 نمیشه شبانه هم 500-600 میگ بیشتر نمیشه گرفت

ali7777
11-09-2012, 11:05
دوستان سرعت دانلود روزانه آسیا تک یه دو روزی هست به دور و بر 50 رسیده ینی برابر با سرعت شبانه . تایید میشه؟ البته از مدیا فایر و فورشرد و این آپلود سنترا کم شده تورنت تا 90 هم میره . ممکنه دستکاری کرده باشن؟

SNOW PATROL
11-09-2012, 11:26
دوستان سرعت دانلود روزانه آسیا تک یه دو روزی هست به دور و بر 50 رسیده ینی برابر با سرعت شبانه . تایید میشه؟ البته از مدیا فایر و فورشرد و این آپلود سنترا کم شده تورنت تا 90 هم میره . ممکنه دستکاری کرده باشن؟

برای من هم افتضاح شده

ehsan224224
11-09-2012, 11:58
کــــــــــــــــــیا صبانت همون کاوش رایانه دارن؟سرعت واقعا خوبه یا نه اخه یکی میگه با سرعت 600 دانلود میکنه یکی میگه اصلا نمیشه با صبانت دانلود کرد.سرعت 512 به خونگی میده؟ممنون میشم دوستان جواب بدن:44:

jtsjts
11-09-2012, 12:25
تایید میشه البته من 128 دارم روزانه شده 25
شبانه هم از تورنت تا 30 میرسه
راستی شما با چه برنامه ای از تورنت دانلود میکنی؟

ali7777
11-09-2012, 12:51
تایید میشه البته من 128 دارم روزانه شده 25
شبانه هم از تورنت تا 30 میرسه
راستی شما با چه برنامه ای از تورنت دانلود میکنی؟

از برنامه ی µTorrent . البته سیدش بالا هست ولی همیشه روی نود نیست تا 40 هم میرسه کلا خیلی افت و خیز داره . من فقط این حجم باقیمونده رو تموم کنم از آسیا تک فرار میکنم هر روز داره یه بامبول در میاره

ali_ign
11-09-2012, 13:25
دادش شما چه طور با دو مگ هشتصد دانلود دارید؟!؟!؟! من با 10 مگ به زور 800 دارم اونوقت شما با دو مگ هشتصد دارید اصلا میشه؟ !؟!

بعلهه !!!!

دان استریم من روی 8166 بسته شده !!!

آپ استریم هم 1024

ali_ign
11-09-2012, 13:30
کــــــــــــــــــیا صبانت همون کاوش رایانه دارن؟سرعت واقعا خوبه یا نه اخه یکی میگه با سرعت 600 دانلود میکنه یکی میگه اصلا نمیشه با صبانت دانلود کرد.سرعت 512 به خونگی میده؟ممنون میشم دوستان جواب بدن:44:

داداش من سرعتم 800 هم میرسه اما شبانه فرق داره !!

2 مگ رو محدود کردن به 140

ولی از 2 تا 4 همیشه 100 هست و تا 160 هم هست

بیشتر وقتا هم از 4 تا 7 سرعت 300میشه

من 2 مگ برا خونه گرفتم

مهر شرکت هم ندادم

تازه من 16 سالمه !!!!

Alone-Star
11-09-2012, 14:27

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
20نت - 1مگابیت - 3 روز پی در پی افت شدید سرعت با سرور خارجی + 20-25% تایم اوت، پشتیبانی هیچ کاری نمیکنه و مثل همه چیز در این مملکت "فقط حرف" و شما "فقط صبر"