PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : اینترنت استان فارس

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 [25] 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46

x_zarbat
18-07-2012, 08:34
شبانه دانلود 512 حدود 70 کیلو هست

rz21
18-07-2012, 15:45
سلام بچه ها!یک مشکل جدید دارم!از ارم نت سرویس میگیرم.وقتی میخوام دانلود کنم شروع میکنه به دانلود و بعد از چند ثانیه سرعت به صفر میرسه و فقط sent میکنه و recive نمیکنه،بعدش دیگه هیچ کاری نمیتونی بکنی مگر این که مودم رو ری استارت کنی!!!!؟؟؟مشکلش چیه؟از چند سرور امتحان کردم+از چند اینترنت دانلود منیجر!ولی وقتی دانلود نمیکنم و وب گردی میکنم اوضاع ارومه!این ها در روز اتفاق افتاده نه در شبانه!

Shahroozs2
19-07-2012, 00:36
سلام.
من اینترنت ماتریکس دارم 512 ده گیگ ولی 15 روز نشده تموم میشه.
به نظر شما 128 نامحدود بگیرم سرعتش چه جوره؟
برام دانلود مهمه و انلاین بازی کردن.
اگرم ماتریکس اصلا خوب نیس شما کودوم شرکتو پیشنهاد میدی که نامحدودش بهتر باشه مخصوصا برای انلاین بازی کردن؟
ممنون

hamid2134
19-07-2012, 23:25
سلام به همه
بر و بچه های شهر میشه بیان فقط سرعت دانلود سرویس هاشون رو تو شب((ساعات رایگان))اعلام کنن کلی منت رو سرمون میذارین به مولا.دمتون گرم.:11:
خودم پارس آنلاین دارم که شبا با سرعت 30 شروع میشه و در اواخر ساعات رایگان هم به 70 میرسه.شبی تقریباً 700 الی 800 مگی میگیرم..ولی میخوام عوضش کنم واسه همین اگه بقیه هم بیان بگن شبا سرعت دانلودشون چقدره یه اطلاعات نسبتاً جامعی میتونیم دربیاریم.

H A M Z E H
20-07-2012, 07:52
سلام به همه
بر و بچه های شهر میشه بیان فقط سرعت دانلود سرویس هاشون رو تو شب((ساعات رایگان))اعلام کنن کلی منت رو سرمون میذارین به مولا.دمتون گرم.:11:
خودم پارس آنلاین دارم که شبا با سرعت 30 شروع میشه و در اواخر ساعات رایگان هم به 70 میرسه.شبی تقریباً 700 الی 800 مگی میگیرم..ولی میخوام عوضش کنم واسه همین اگه بقیه هم بیان بگن شبا سرعت دانلودشون چقدره یه اطلاعات نسبتاً جامعی میتونیم دربیاریم.

من ارم نت دارم که تا چند شب قبل شبی دور و بر 1.5 گیگ رو میگرفتم ولی 2 -3 شبی میشه خیلی خراب شده نهاتا 400 تا 500 مگ بشه دان کرد. بقیه دوستان که ارم نت دارن شبانه شون در چه وضعیه؟

Shahroozs2
20-07-2012, 10:33
سلام به همه
منم ماتریکس دارم.شبانه از ساعت 1.30 تا 7.30 و قبلا تا 1.2 گیگ دانلود میکردم.اینترنتم 512 هست ولی این چند وقت سرعت به شدت افت کرده و طرفای ساعت 3 سرعتش خوب میشه.

hamid2134
20-07-2012, 18:39
ممنون از هر دو دوست عزیز.بقیه دوستان هم شرکت کنند خیلی خوب میشه.فقط اگه میشه مرکز مخابراتیتون رو هم بگید.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](17).gif

SasaN370
21-07-2012, 14:15
سلام یه سوال
اینترنت من به خاطر کابل برگردون های مخابرات ترکیده (به قول خودشون شده کافوی خلیلی) پارس آنلاین داشتم و خوب بود الان هم انگار باید فقط آسیا تک بگیرم یه ادرسی بم بدید ممنون می شم
و اینترنتش چه طوره ؟ قعطی سرعت

arashsard
21-07-2012, 15:52
سلام یه سوال
اینترنت من به خاطر کابل برگردون های مخابرات ترکیده (به قول خودشون شده کافوی خلیلی) پارس آنلاین داشتم و خوب بود الان هم انگار باید فقط آسیا تک بگیرم یه ادرسی بم بدید ممنون می شم
و اینترنتش چه طوره ؟ قعطی سرعت

سایتش اینه... همه اطلاعات لازم رو میتونی از این سایت بگیری

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اما در مورد سرعت و قطعی اخیرا خیلی زیاد شدهخ و الان من دارم تست میگیرم پر از تایم اوت هست... شبانش هم واقعا چند مدته نابوده...

arashsard
21-07-2012, 15:53
منم ارم نت دارم و مثل بقیه دوستان شبانه مشکل داره { مرکز فیاض بخش }

salouki
21-07-2012, 19:03
سلام دوستان من برای زندگی دارم میام شیراز میخواستم ببینم برای مرکز معالی آباد چه شرکتی خوبه؟

Shahroozs2
21-07-2012, 19:30
سلام.
اگرم ماتریکس اصلا خوب نیس شما کودوم شرکتو پیشنهاد میدی که نامحدودش بهتر باشه مخصوصا برای انلاین بازی کردن؟
ممنون
کسی نبود؟؟؟؟؟؟؟؟

gtairani
21-07-2012, 20:10
سلام.
ممنون
سلام دوست عزیز
128 سرعت دانلودش 16 کیلوبایت هست و خوب نیست و پیشنهاد میکنم حداقل 512 بگیرید و مخابرات فارس یا همون بیسنت از همه جا ارزون تر میده.512 نامحدودش حدودا ماهی 56 تومن هست.برای اطلاعات بیشتر میتونید برید سایتشون.تلفن تماس هم 2020 هست.

gtairani
21-07-2012, 20:12
سلام دوستان من برای زندگی دارم میام شیراز میخواستم ببینم برای مرکز معالی آباد چه شرکتی خوبه؟
سلام دوست عزیز
بهترین شرکت برای سرویس حجمی ارمنت یا همون اسیاتک هست البته اگر دانلود شبانه براتون مهم نیست و نامحدود هم بیسنت از همه جا ارزون تر هست.

saeed258s
22-07-2012, 00:12
سلام دوست عزیز
بهترین شرکت برای سرویس حجمی ارمنت یا همون اسیاتک هست البته اگر دانلود شبانه براتون مهم نیست و نامحدود هم بیسنت از همه جا ارزون تر هست.

با دروود فروان
ببخشید اگر ممک است فاکتور های خود را جهت برتری دادن یک شرکت ارائه دهنده به شرکت (های)دیگر بیان فرمایید تا راخت تر بتوان(یم)شرکت های برتر در این زمینه را شناسایی نماییم

hamid2134
22-07-2012, 00:57
مجدداً سلام به همه
دوستانی که این پست رو مشاهده میکنن هر کسی که شبانه بیشتر از یک گیگ دانلود داره میتونه اسم شرکتش و سرویسش رو به ما هم بگه.:7:

Shahroozs2
22-07-2012, 01:16
سلام دوست عزیز
128 سرعت دانلودش 16 کیلوبایت هست و خوب نیست و پیشنهاد میکنم حداقل 512 بگیرید و مخابرات فارس یا همون بیسنت از همه جا ارزون تر میده.512 نامحدودش حدودا ماهی 56 تومن هست.برای اطلاعات بیشتر میتونید برید سایتشون.تلفن تماس هم 2020 هست.
ممنون داداش که جواب دادی.
من رفتم تو سایتش ولی 512 نامحدود زده 33.900 درسته؟
تو این ادرس زده:

یه سوال دیگه :بعد درخواست چقدر رانژه کردنش طول میکشه ؟ سه شماره اول من 626 هست.
دمت گرم.

kamran2000
22-07-2012, 01:22
اين كابل برگردون ديگه چه صيغه ايه؟
حتي شماره هم عوض كردن و به آسيا تك كه زنگ زدم گفتن فعلاً تجهيزات نداريم . شايد تا يكماه ديگه هم تجهيزات نرسه.
مملكته داريم....

H A M Z E H
22-07-2012, 08:24
مجدداً سلام به همه
دوستانی که این پست رو مشاهده میکنن هر کسی که شبانه بیشتر از یک گیگ دانلود داره میتونه اسم شرکتش و سرویسش رو به ما هم بگه.:7:

دیشب سرعت شبانه بهتر شده بود تونستم 1.1 گیگ دان کنم(ارم نت مرکز مدرس).بقیه دوستان ارم نتی سرعتشون بهتر شده؟

Mr7 Illusive
22-07-2012, 08:39
سلام دوست عزیز
اسیاتک که افتضاح شده/پینگ بالا/پکت لاست زیاد/قطعی زیاد و ....

دیشب سرعت شبانه بهتر شده بود تونستم 1.1 گیگ دان کنم(ارم نت مرکز مدرس).بقیه دوستان ارم نتی سرعتشون بهتر شده؟
اره دو شبه خوب شده
منم مدرسم

series1
22-07-2012, 11:52
من که که دو شب پیش تست کردم سرعت شبانه افتضاح بود فقط 170mb دانلود کرد از ساعت 2 تا 7

Saeed_Med82
22-07-2012, 16:49
اين كابل برگردون ديگه چه صيغه ايه؟
حتي شماره هم عوض كردن و به آسيا تك كه زنگ زدم گفتن فعلاً تجهيزات نداريم . شايد تا يكماه ديگه هم تجهيزات نرسه.
مملكته داريم....

چیز عجیبی نیست...مشکل اینجاست که هر ارگانی ساز خودش رو میزنه و هماهنگی وجود نداره!!! مثلا مخابرات میره خطوط رو میکنه فیبر نوری و دیگه از قبل به فکر اینترنت مشترکین نیست و میگه متولی اون ما نیستیم و به ما ربطی نداره!!! بعد تازه شرکت متولی که حالا آسیاتک هست هر زمان که تونست تجهیزات میاره...برای ما که منطقه مخابراتی دستغیب بودیم نزدیکه 9 ماه طول کشید که تاتجهیزاشون برقرار شد...

Saeed_Med82
22-07-2012, 16:50
ممنون داداش که جواب دادی.
من رفتم تو سایتش ولی 512 نامحدود زده 33.900 درسته؟
تو این ادرس زده:

یه سوال دیگه :بعد درخواست چقدر رانژه کردنش طول میکشه ؟ سه شماره اول من 626 هست.
دمت گرم.

قیمت ها رو همین چند روزه پایین آوردن!!! یکی از بچه های تاپیک که گرفته بود میگفت 24 ساعته برام رانژه کردن...

saeed258s
23-07-2012, 23:33
با دروود
برای پیش شماره های 6214 و 6205 (شهرک بهتشی - احتمالن فیبر- احتمالن مرکز چهل گیاه) کدوم سرویس دهنده رو پیشنهاد می کنید؟
کیفیت+پشتیبانی

Saeed_Med82
24-07-2012, 11:24
با دروود
برای پیش شماره های 6214 و 6205 (شهرک بهتشی - احتمالن فیبر- احتمالن مرکز چهل گیاه) کدوم سرویس دهنده رو پیشنهاد می کنید؟
کیفیت+پشتیبانی

اگه فیبر باشه که فعلا جز آسیاتک گزینه ای وجود نداره...

saeed258s
24-07-2012, 11:29
سپنتا فیبر رو پوشش نمیده؟از پیش شماره چنین بر می آد که فیبر باه اما مطمئن نیستم

arashsard
24-07-2012, 14:39

اینجا خطوطی که ساپورت میکنه زده... حالا چقدر صحت داره نمیدونم...

Saeed_Med82
24-07-2012, 20:46

سپنتا فیبر رو پوشش نمیده..من خودم زنگ زدم بهشون برای خطم.

ehsan224224
25-07-2012, 09:01
من پارس انلاين سرعت 512 دارم شيراز.مركز سعديه .روزا سرعت بين 90 تا 200 متغير هست.شبانه هم قبلا تا 1.2 گيگ داشتم ولي يك ماهيه زير 1 گيگ دانلود دارم.دوستان بيان فقط سرعت شبانشونو اعلام كنن

mash2mash
25-07-2012, 15:41
سلام
من از آسیاتک دارم ( میدونین که سرعت 128 با 512 و یا 1 مگابایتش فرقی نداره ) . روزها سرعت پیج واز کردن و فیلم دیدن - youtube- راضی کننده هست و کندی نداره ، ریت دانلود هم از 120 تا 350 ، بیشتر حول 200 میچرخه
اما امان از شب ، دقیقا از ساعت 2 ، چه free چه پولی ، بسته میشه پرتاشون ، مثل قدیما که شاتل داشتم ، البته واقعا بدتر هست ، ثانیه به ثانیه قطع و وصل میشه ، جون میکنه پیج واز کنه ، فیلم که پیشکش ، ریت دانلود هم از 7 کیلوبایت شروع میشه ، بعد 30 ثانیه میرسه به 1 ، 30 ثانیه بعد هم 500 بایت :) ، بعدش هم قطع میشه :))) ... من نتونستم بیشتر از 70 مگ دانلود کنم :|
دوبار تماس گرفتم ، بار اول گفتم اگه درست نمیشه اشتراک من رو قطع کنین ، گفتن قطعا تا 2 هفته ی دیگه حل میشه .... دومین بار که همون 2 هفته ی بعد بود و بعد از تمدید ، گفتم چطور شد ؟ گفتن عمرا پهنای باند رو اضاف کنیم و همینی که هست :)) :|
درکل اینطور که به نظر میاد سپنتا باید چیز خوبی باشه ، مخصوصا که واسه یکی از آشنایان 18 ساعته وصل کرد ، دوستان اگه کسی تجربه ای داره مخصوصا با نامحدودش ، به ما هم بگه لطفا
درضمن مرکز امیرکبیر هستم
.
.
راستی این کلید تشکر کجاست؟؟؟ من چرا پیداش نمیکنم؟؟؟

mohammadkj
26-07-2012, 00:53
حدودا چقدر طول میکشه تا خط رانژه بشه و اینترنت وصل شه ؟ شنبه آسیاتک ثبت نام کردم هنوز وصل نکردن. منطقه مخابرات ولیعصر هستم.

arashsard
26-07-2012, 01:48
حدودا چقدر طول میکشه تا خط رانژه بشه و اینترنت وصل شه ؟ شنبه آسیاتک ثبت نام کردم هنوز وصل نکردن. منطقه مخابرات ولیعصر هستم.

7 الی 10 روز طول میکشه....

mohsen19x
26-07-2012, 02:07
دیگه کار ارم نت تمام شده سرعت بالای 30 نمیره شبانه کلا از 6 عصر تا 8 صبح سرعتو میبندن ....... پول برق واصطلاک کامپیوتر بیشتر میشه تا بزاری برای دانلود

alenkita
26-07-2012, 09:24
آقا من از این تعرفه های سپنتا چیزی سر در نیاوردم
یعنی من اگه بخوام از سه ماهه 256 به حجم 10 گیگ استفاده کنم چند میشه؟

sadegho22
26-07-2012, 10:08
دوستان دعا کنید زود تر اینترنت ملی راه اندازی بشه اینطوری اگه سایتا میزبانیشون رو بیارن داخل کشور پهنای باند خارج کشور ازاد میشه و سرعت اینترنت حداقل از اینی که هست بدتر نمیشه.از همه بهتر اینکه دیگه میتونید با خیال راحت از سایت های روی شبکه داخلی فیلم بازی نرم افزار و...
رو با سرعت بالا و بدون محدودیت حجمی دانلود کنید.
اونهایی هم که آنلاین بازی میکنند با ping عالی میتونند به شبکه وصل بشوند.
اینایی که میگن اینترنت ملی بدرد نمیخوه و میگن میخوان اینترنت رو قطع کنند شر و ور میگن چون دیگه نمیتونند مردم رو بچاپند آتیش گرفتند.

saze
26-07-2012, 10:19
19000 تومان

Saeed_Med82
26-07-2012, 21:14

تعرفه ها ماهیانه هست...3 ماهه نداره!! با سرعت 256 اگه تا 5 گیگ مصرف کنید میشه هر گیگ 2900 و بیش ار 5 گیگ هر گیگ 1900 حساب میشه...

hamid2134
26-07-2012, 22:23
دوستان دعا کنید زود تر اینترنت ملی راه اندازی بشه اینطوری اگه سایتا میزبانیشون رو بیارن داخل کشور پهنای باند خارج کشور ازاد میشه و سرعت اینترنت حداقل از اینی که هست بدتر نمیشه.از همه بهتر اینکه دیگه میتونید با خیال راحت از سایت های روی شبکه داخلی فیلم بازی نرم افزار و...
رو با سرعت بالا و بدون محدودیت حجمی دانلود کنید.
اونهایی هم که آنلاین بازی میکنند با ping عالی میتونند به شبکه وصل بشوند.
اینایی که میگن اینترنت ملی بدرد نمیخوه و میگن میخوان اینترنت رو قطع کنند شر و ور میگن چون دیگه نمیتونند مردم رو بچاپند آتیش گرفتند.

من خودم که قصد چاپیدن ندارم ولی میدونم اگه اینترنت ملی راه اندازی شد اولین دست آوردش اینه که دیگه هیچ رقمه نمیتونی به سایتای فیلتر شده دسترسی پیدا کنی.سایتای داخلی هم آره مثلاً سریالای ماه رمضون رو میتونی با سرعت بالا دانلود کنی برو حالشو ببر

hamid2134
26-07-2012, 22:32
دوستان من پارس آنلاین دارم میخوام عوض کنم یه شرکتی بگیرم دیگه حداقل بشه شبی یه گیگ رو باهاش دانلود کرد.
میشه بگید کدوم شرکت الان شبانش خوبه.
ماتریکس؟همیارنت؟صبانت؟آسی اتک؟ارمنت؟....در راه خدا کمک کنید اجرتون به آقا :31:

sadegho22
26-07-2012, 22:45
من خودم که قصد چاپیدن ندارم ولی میدونم اگه اینترنت ملی راه اندازی شد اولین دست آوردش اینه که دیگه هیچ رقمه نمیتونی به سایتای فیلتر شده دسترسی پیدا کنی.سایتای داخلی هم آره مثلاً سریالای ماه رمضون رو میتونی با سرعت بالا دانلود کنی برو حالشو ببر
اگه فرض کنیم اینطوری هست که شما میگید باز هم این ایرانی جماعت یه راهی پیدا میکنه.شما فرض کن یه سایت آپلود مثل آپلود باز یا پارس اسپیس بیاد روی این شبکه میدونید چند به هزار فایل دسترسی دارید.
اینقدر منفی فکر نکنید اینا به فکر این هستند که شما بیاید از این شبکه استفاده کنید(به جای اینترنت) پس به هیچ وجه همه ی سایت ها رو نمیبندند.

hamid2134
27-07-2012, 15:44
دوستان من پارس آنلاین دارم میخوام عوض کنم یه شرکتی بگیرم دیگه حداقل بشه شبی یه گیگ رو باهاش دانلود کرد.
ماتریکس؟همیارنت؟صبانت؟آسی اتک؟ارمنت؟....در راه خدا کمک کنید اجرتون به آقا [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](4).gif

arashsard
27-07-2012, 17:04
ماتریکس؟همیارنت؟صبانت؟آسی اتک؟ارمنت؟....در راه خدا کمک کنید اجرتون به آقا [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

الان اوضاع شبانه همه شرکتا خرابه... شرکت خوب 1 گیگی پیدا نمیشه...

H A M Z E H
27-07-2012, 18:08
ماتریکس؟همیارنت؟صبانت؟آسی اتک؟ارمنت؟....در راه خدا کمک کنید اجرتون به آقا [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

الان سپنتا به نظرم بهتر از بقیه باشه.یکی از دوستان چند صفحه قبل نامحدود 512 گرفته بودن سرعتشون همون 512 بود که برای نامحدود خوبه.میتونید شما هم نامحدود از سپنتا بگیرید.
میتونید از ایشون سوال کنید ببینید چه جوریاست.

به هر حال هر چی میگیری فعلا ارم نت نگیر که به شدت داغونه هر موقع هم که به پشتیانی زنگ زدیم گفت برو dns ست کن.
اشتباه کردم از اول قرار داد 3 ماهه بستم یه چند وقت دیگه صبر میکنم اگه درست نشد فسخش میکنم.

کسی اینجا صبانت نداره ببینیم شبانش چه جوریه؟؟؟

hamid2134
28-07-2012, 17:03
همیار نت مرکز سعدی یا مراکز دیگه کسی نیست بگه سرعت دانلود شبانش چنده؟

Mr7 Illusive
28-07-2012, 20:30
الان سپنتا به نظرم بهتر از بقیه باشه.یکی از دوستان چند صفحه قبل نامحدود 512 گرفته بودن سرعتشون همون 512 بود که برای نامحدود خوبه.میتونید شما هم نامحدود از سپنتا بگیرید.

به هر حال هر چی میگیری فعلا ارم نت نگیر که به شدت داغونه هر موقع هم که به پشتیانی زنگ زدیم گفت برو dns ست کن.
اشتباه کردم از اول قرار داد 3 ماهه بستم یه چند وقت دیگه صبر میکنم اگه درست نشد فسخش میکنم.

صبانت شبانه اش 3تا6 بود حالا شده 2تا7

H A M Z E H
28-07-2012, 22:19
صبانت شبانه اش 3تا6 بود حالا شده 2تا7

منظورم سرعت دانلودشه.

hamid2134
28-07-2012, 22:27

temadt
29-07-2012, 01:22
سلام دوستان ، من پارس آنلاین دارم ، خطم نویزیه شدید ، طوری که حتی وقتی دان استریمم رو 1 مگ بستس snr رو 6 هست !!!!!! حدود 5 ماه پیش اصلا همچین مشکلی نداشتم ، سرعتم با 512 تو روز حداقل 160 بود شب هم حداقل 120. هرکاری هم که میشد کردم ولی نشد ! شرکت هم میگه هیچ راهی نیس!
به سایت تلکام هم امشب اینترنتی شکایت کردم ببینیم چی میشه !
البته یه خط دیگه هم دارم، سپنتا بگیرم !؟ چه سرویسی بگیرم که سرعتم بالای 200 باشه !؟
البته بهم گفتن که چون نویزیه خطط باید دکل بگذاری که ظاهرا تنها شرکت هایی که دکل وایرلس میده آراکس هست و ماهان نت ! چجوره سرعتشون !؟ اونا هم مثل پارس و آسیا باندشون رو باز میگذارن !؟

saeed258s
29-07-2012, 11:27

با دروود
مرکز سعدی پیشتر من داشتم که بارها هم به اشتباه خود بازگویی کرده ام و به ارم نت کوچیدم،به هر روی سرعت شبانه برابر با همان سرعت پایه ی شما در روز می باشد!مثلا اگر شما اشتراک 256(پایین ترین اشتراک این شرکت)را داشته باشید،سرعت شبانه شما فراتر از 30 نخواهد رفت و معمولا هم پایینتر از این مقدار نخواهد بود.
همچنین نیاز به یادآوری است که این ویژگی در همه مراکز زیر پوشش این شرکت به همین گونه است و ویژه یک منطقه نیست اما در بعضی مراکز به شوند های گوناگونی مانند نبود امکانات کافی،و یا زیرساخت آن منطقه ،کیفیت و سرعت متفاوت خواهد بود که این مسئله در ایران بدیهی می باشد
امیوارم روزی شرکت های ارائه دهنده بتوانند شبکه اختصاصی و یکپارچه خود را راه اندازی نمایند.

saeed258s
29-07-2012, 11:31
سلام دوستان ، من پارس آنلاین دارم ، خطم نویزیه شدید ، طوری که حتی وقتی دان استریمم رو 1 مگ بستس snr رو 6 هست !!!!!! حدود 5 ماه پیش اصلا همچین مشکلی نداشتم ، سرعتم با 512 تو روز حداقل 160 بود شب هم حداقل 120. هرکاری هم که میشد کردم ولی نشد ! شرکت هم میگه هیچ راهی نیس!
به سایت تلکام هم امشب اینترنتی شکایت کردم ببینیم چی میشه !
البته یه خط دیگه هم دارم، سپنتا بگیرم !؟ چه سرویسی بگیرم که سرعتم بالای 200 باشه !؟
البته بهم گفتن که چون نویزیه خطط باید دکل بگذاری که ظاهرا تنها شرکت هایی که دکل وایرلس میده آراکس هست و ماهان نت ! چجوره سرعتشون !؟ اونا هم مثل پارس و آسیا باندشون رو باز میگذارن !؟
با دروود بر شما
پارازیت را باید چست و جو نمایید و اگر از خط خودتان باشد تلاش کنید تا مسبب های پارازیت هارا از سر راه بردارید!و گمان نکنم کاری از تلکام و یا پار آفلاین ساخته باشد!البته شاید با جست و جویی در محل زندگیتان بتوانید شرکت هایی را پیدا کنید که فاصله کتری با شما داشته باشند که در این صورت نیازی به دکل نمی باشد و می توانید بالای پشت بام نیز با نصب یک گیرنده رادیویی،فرکانس آنها را دریافت نمایید.
در اینصورت بهترین پاسخگویی در شعاع 3 3 4 کیلومتری خواهد بود.
فرکانس در محدوده 5Ghz پاسخگوی نیاز شما هست.

temadt
29-07-2012, 20:10
با دروود بر شما
پارازیت را باید چست و جو نمایید و اگر از خط خودتان باشد تلاش کنید تا مسبب های پارازیت هارا از سر راه بردارید!و گمان نکنم کاری از تلکام و یا پار آفلاین ساخته باشد!البته شاید با جست و جویی در محل زندگیتان بتوانید شرکت هایی را پیدا کنید که فاصله کتری با شما داشته باشند که در این صورت نیازی به دکل نمی باشد و می توانید بالای پشت بام نیز با نصب یک گیرنده رادیویی،فرکانس آنها را دریافت نمایید.
در اینصورت بهترین پاسخگویی در شعاع 3 3 4 کیلومتری خواهد بود.
فرکانس در محدوده 5Ghz پاسخگوی نیاز شما هست.

ممنون دوست عزیز،منم منظورم از دکل همون بود :دی!
خوب غیر آراکس شرکت دیگه ای نمیده !؟ سرعت آراکس چطوره!؟ پهنای باندشو باز میگذاره !؟

mohammadkj
29-07-2012, 20:22
سلام من تازه اینترنتم وصل شده ولی نمیتونم از پروکسیفایر استفاده کنم و قطع میشه تنظیمات خاصی تو مودم باید انجام بدم؟

Mr7 Illusive
29-07-2012, 20:55
منظورم سرعت دانلودشه.
سرعت دانلودش بستگی به مرکزت داره و بعضی جاها خوبه بعضی جاها بده/با این وضعیت ارم نت به نظرم به ریسکش می ارزه شرکت های دیگری را امتحان کنی/ من که خطم فیبر نوری هست و فقط ارم نت هست که سرویس میده

سلام من تازه اینترنتم وصل شده ولی نمیتونم از پروکسیفایر استفاده کنم و قطع میشه تنظیمات خاصی تو مودم باید انجام بدم؟
توی پروکسیفایر باید تنظیمات و یوزر پسورد اکانتتون را وارد کنید و ربطی به تنظیمات مودم نداره.
به آی دی ام پیام بدید تا راهنمایتتون کنم
Y ID:SaeedShz2007

ehsan224224
30-07-2012, 09:31
سرعت پارس انلاين چقدر شبا اومده پايين.512 دارم روزا 200 و شبا 25 .دوستان بيان اعلام وضعيت كنن

saze
30-07-2012, 22:30

سرعت دانلود 256 نامحدود 32 هست.

hamid2134
31-07-2012, 02:40
منم پارس آنلاین دارم شبا اولش 30 هست بعد میشه 40 دیگه حداکثرم میرسه به 50....

krasusmh
31-07-2012, 09:45
اهواز مخابرات
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

ehsan224224
31-07-2012, 11:35
سرويساي محدود برا دانلود شبانه سرويسي كه بنظرتون خوب مياد و مقدار حجم دانلود بيشتر بقيست چيه تو شيراز؟

kamran2000
01-08-2012, 00:29
پيش شماره 837 كدوم شركت پشتيباني ميكنه؟
ارم نت گفتن تجهيزات ندارن.و معلوم نيست تا تجهيزات از تهران برسه

newman222
01-08-2012, 23:00
الان 2 ماه شده خط من از رانژه در نیومده هنوز ( مرکز دستغیب). رفتم گفت اواسط مرداد !!! اگه 2 تا خط نداری نابود میشی . . .
سپنتا رو صبر کن من که همین مرکز هستم بگیرم ببینم چی میشه میگفت 2 روزه رانژه میکنیم
سلام دوست عزیز
من صبانت دارم
میخوام کوچ کنم سپنتا:7:
ایا سپنتا 512 به کاربران خونگی می ده؟

saurron
02-08-2012, 01:15
سلام دوستتان
من الان دارن از ارم نت دانلود میکنم با اکانت شبانه. سرعت خیلی زیاد شده، نمیدونم داره از حجم روزانه کم میکنه یا میخوان با بقیه شرکتا رقابت کنن.
به هر از خیر دانلود امشب گذشتیم، یه دفعه تمام حجم روزانه میره.

Mr7 Illusive
02-08-2012, 02:32
سلام دوستتان
من الان دارن از ارم نت دانلود میکنم با اکانت شبانه. سرعت خیلی زیاد شده، نمیدونم داره از حجم روزانه کم میکنه یا میخوان با بقیه شرکتا رقابت کنن.
برای من که افتضاحه
الان با روزانه اومدم اونم افتضاحه مخصوصا پینگ/لعنت به ارم نت
بزن دانلود کم نمیکنه طبق تجربه من اگه با شبانه هستی

gtairani
02-08-2012, 02:50
سلام دوستتان
سلام دوست عزیز
سرعتتون چقدر هست؟سرعت من 30 کیلوبایت هست.

ferykhatar
02-08-2012, 07:12
با سلام - الان دو سه روزی که ارم نت اعلام می کنه پسورد اکانت ها رو از حالت پیش فرض عوض کنید. دیشب (11-05-91) هم شب سرعت عین روز خوب بود ولی روزش عین شب شده بود و افتضاح بود ، معلوم نیست چه بلایی سر سرویسش اومده و همینطورهم دیگه بهت نشون نمیده که چه حجمی از اکانت شما مونده و عین یه مقدار مشکوک است. در ضمن برای چک کردن اکانت هم هر دو سایت فعلا کار می کنند (سایت قدیمی ارم نت و سایتی که در عید افتتاح شد - فارس اینترنت) و حالا کدومش درست هستند و ایا ارم نت -- شده یا نه - امروز با نمایندگی شیراز تماس می گیریم و نتیجه اش رو در عصر نیجه اش رو می گذارم.

Mr7 Illusive
02-08-2012, 07:36
با سلام - الان دو سه روزی که ارم نت اعلام می کنه پسورد اکانت ها رو از حالت پیش فرض عوض کنید. دیشب (11-05-91) هم شب سرعت عین روز خوب بود ولی روزش عین شب شده بود و افتضاح بود ، معلوم نیست چه بلایی سر سرویسش اومده و همینطورهم دیگه بهت نشون نمیده که چه حجمی از اکانت شما مونده و عین یه مقدار مشکوک است. در ضمن برای چک کردن اکانت هم هر دو سایت فعلا کار می کنند (سایت قدیمی ارم نت و سایتی که در عید افتتاح شد - فارس اینترنت) و حالا کدومش درست هستند و ایا ارم نت -- شده یا نه - امروز با نمایندگی شیراز تماس می گیریم و نتیجه اش رو در عصر نیجه اش رو می گذارم.
از بس امنیت نداره شبکشون/پسورد مودم را بدونی حله
قبلنها خودم هکشون کردم:31:

اطلاعات این کاربر موجود نمی باشد/ در این بازه زمانی کاربر اتصالی نداشته است.

H A M Z E H
02-08-2012, 08:06
آره اکانت شبانه ارم نت هنوز داره کار میکنه. ما هم زدیم دانلود دیگه.
حالا نمیدونم دیگه از اکانت خودمون کم میکنه یا نه.

newman222
02-08-2012, 10:15
سلام دوست عزیز
من صبانت دارم
کسی نیس جواب ما رو بده؟:3:

Mr7 Illusive
02-08-2012, 10:28
آره اکانت شبانه ارم نت هنوز داره کار میکنه. ما هم زدیم دانلود دیگه.
حالا نمیدونم دیگه از اکانت خودمون کم میکنه یا نه.
کم نمیکنه طبق تجربه من.
هنوز هم کانکتی؟
من زدم کانکت نشد الان

کسی نیس جواب ما رو بده؟:3:
زنگ بزن بهشون دیگه خودت بپرس 2020 شمارشه!

H A M Z E H
02-08-2012, 10:38
آره وصلم.سرعت هم دور و بر 500 تا 520 کیلوبایت هست.
پوستشونو میکنم جای این چند وقتی که خراب بود.

ali7777
02-08-2012, 13:05
سلام دوستان
فکر کنم شرکت ارم نت یه تغییراتی کرده اولا که پنل کاربری رو به همون آسیاتک داده که من هرر کار کردم با یوزر پسورد خودم نتونستم وارد بشم هر کی تونست وارد بشه یه خبر بده ببینم چجوریاس ، تعرفه ها همونه؟ نیست؟

saurron
02-08-2012, 13:08
سلام دوست عزیز
سرعتتون چقدر هست؟سرعت من 30 کیلوبایت هست.

300_400 بووووووود، دیگه نیست. چیزی هم واسه دانلود ندارم من. زیاد برام مهم نیست.
حالا این شماره مشتری چیه که میخواد برای چک کردن حساب. شماره خونه که نبود:42:

arashsard
02-08-2012, 14:23
برای من که افتضاحه
الان با روزانه اومدم اونم افتضاحه مخصوصا پینگ/لعنت به ارم نت
بزن دانلود کم نمیکنه طبق تجربه من اگه با شبانه هستی

مال منم شبانه خیلی بده... حالا سرعت دانلود به کنار... نخواستیم اصلاووو پر از تایم اوت هست... اصلا نمیشه پیج باز کرد....

H A M Z E H
02-08-2012, 16:34
بالاخره مال منم از کار افتاد فکر کنم 15 گیگی دان کردم.هم خودم یه حالی بردم هم یه حال اساسی به ای ارم نت ... دادم.
سرعتش که فیکس بالای 500 بود لیست دانلودم دیگه خالی شد.جای اون شبایی که 80 مگ دانلود میکرد.

aghamajid1369
02-08-2012, 17:15
سلام دوست عزیز
من صبانت دارم

سلام آره مشکلی نداره. یه تلفن بزن 2020 همه چیز ردیفه.

gla021
02-08-2012, 17:48
بالاخره مال منم از کار افتاد فکر کنم 15 گیگی دان کردم.هم خودم یه حالی بردم هم یه حال اساسی به ای ارم نت ... دادم.
سرعتش که فیکس بالای 500 بود لیست دانلودم دیگه خالی شد.جای اون شبایی که 80 مگ دانلود میکرد.

من جایه شما بودم 15 گیگ دان نمیکردم!
چون الان ترافیک مرکزتون اونم تو ساعات روز بالا رفته و ممکنه پیگیری کنند گرچند که مشکل از خودشون بوده
کسی خبری نگرفت که چرا پنل کاربری مستقیم رفته رو آسیاتک؟
من که حس خوبی ندارم نسبت به این کارشون

saurron
02-08-2012, 18:53
کسی خبری نگرفت که چرا پنل کاربری مستقیم رفته رو آسیاتک؟
من که حس خوبی ندارم نسبت به این کارشون
من نسبت به هیچ کدوم از کاراشون احساس خوبی ندارم.

در تایید حرف دوستان برای پینگ ارم نت از ساعت 2 به بعد باید بگم مال من هم هیچ کاری نمیشه کرد ساعت 2. حتی من سایت هم نمیتونم باز کنم.
اما سرعت خوبه، دوستان نوشتن شبی 80 مگ دانلود میکردن، من هر شب 1 گیگ میگیرم حالت نرمال. در ضمن از تورنت استفاده میکنم، شاید مشکلتون از سایتی هست که ازش دانلود میکنید هاااا.

eshraghi2010
02-08-2012, 20:03
سلام دوستان ! آسیاتک مرکزی به طور مستقیم و بدون واسطه در شیراز مستقر شدن و سامانه امور مشترکینشون هم تغییر کرده ! شما باید از لینک ورود کاربران استان فارس برید داخل و به عنوان کاربر جدید ثبت نام کنین بعدش به شماره همراهتون یوزر و پسورد اکانتتون رو می فرسته و با اون یوزر و پسورد می تونید وارد پنل کاربری خودتون بشید!!!:31:

ali7777
02-08-2012, 20:31
سلام دوستان ! آسیاتک مرکزی به طور مستقیم و بدون واسطه در شیراز مستقر شدن و سامانه امور مشترکینشون هم تغییر کرده ! شما باید از لینک ورود کاربران استان فارس برید داخل و به عنوان کاربر جدید ثبت نام کنین بعدش به شماره همراهتون یوزر و پسورد اکانتتون رو می فرسته و با اون یوزر و پسورد می تونید وارد پنل کاربری خودتون بشید!!!:31:

سلام ینی چی؟ ینی دقیقا با همون مشخصاتی که موقع ثبت نام در ارم نت وارد کردیم یوزر جدید بسازیم؟ بعد چک میکنن که مشخصات یکی باشه بعد یوزر پسورد میدن؟
تکلیف اکانت شبانه چی میشه؟ با همون n اضافی وصل میشه هنوز؟

arashsard
02-08-2012, 20:56

میشه بیشتر توضیح بدید؟؟؟

Mr7 Illusive
02-08-2012, 21:00
میشه بیشتر توضیح بدید؟؟؟
ثبت نام کنید برای گزارش حجم و..

gla021
02-08-2012, 23:45

gla021
02-08-2012, 23:56
من یکبار ثبت نام کردم سرورشون ارور داد حالا هم که میخوام ثبت نام کنم میگه مشخصات تکراریه!
گندشون بزنند
اگر قرار باشه تعرفه هاشون این باشه که افتضاحه:
تعرفه الانم رو بخوام بگیرم شبانش نیم بها میشه

saurron
03-08-2012, 00:16
من ثبت نام کردم ولی جایی برای چک کردن حجم نداره. :31:
حالا پینگ و سرعتش خوب باشه، تعرفه پیش کش. نمیدونم کلا سرویس هاشون عوض میشه یا چجوریه.
شاید دیشب که سرعت اینقدر بالا بود هم واسه همین بوده.

mohammadkj
03-08-2012, 02:30
کسی امشب تونست با آیدی شبانه وارد بشه؟ من که هر کار میکنم وارد نمیشه

gtairani
03-08-2012, 02:30
دوستان برای چک کردن حجم از Quick Task استفاده کنید.من تونستم حجم رو چک کنم.

gtairani
03-08-2012, 02:32
کسی امشب تونست با آیدی شبانه وارد بشه؟ من که هر کار میکنم وارد نمیشه
نه دوست عزیز من هم نتونستم فک کنم اتوماتیک خودش عوض میشه.

gtairani
03-08-2012, 02:33
دوستان امشب پینگ خیلی خوبه و اصلا تایم اوت ندارم.مال شما هم خوب هست؟

arashsard
03-08-2012, 02:46
دوستان امشب پینگ خیلی خوبه و اصلا تایم اوت ندارم.مال شما هم خوب هست؟

آره امشب سرعت خوبه... امیدوارم این روند ادامه داشته باشه... اگه اتوماتیک سوییچ بشه رو شبانه که عالیه....

saurron
03-08-2012, 03:22
سرویس حامی با ضریب اشتراک 1 به 8 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
سرویس چالاک با ضریب اشتراک 1به6 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
سرویس چلچله با ضریب اشتراک 1به 4
([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])سرویس چابک با ضریب اشتراک 1به2 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])سرویس کیمیا با ضریب اشتراک 1به1 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])چه اسمایی نمیدونم سرویس فشفشه ندارن اشتراک 0 به 0
یا سرویس اصل ایران لاکپشت اشتراک 1 به 70000000

([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

mohammadkj
03-08-2012, 03:31
نه دوست عزیز من هم نتونستم فک کنم اتوماتیک خودش عوض میشه.
تکلیف ما که 128 رو با 3گیگ گرفتیم چی میشه مثل قبل شبا رایگانه یا نیم بها حساب میشه؟

saurron
03-08-2012, 03:48
تکلیف ما که 128 رو با 3گیگ گرفتیم چی میشه مثل قبل شبا رایگانه یا نیم بها حساب میشه؟

به هر حال سرعت میشه سرعت قرار داد. منم 128 5گیگ داشتم الان دیدم با سرعت 15_16 کیلوبایت دانلود میکنه.
فایده ای نداره

meha
03-08-2012, 04:25
من که توی سایت ثبت نام کردم ولی به عنوان کاربر جدید هستم یعنی هیچ اطلاعاتی از ارم نت به اینجا انتقال ندادند و همینطور انگار دوباره باید فرم پر کنم:|

پس چطور گفتید که میتونید از quick task حجم رو ببینید؟!

ferykhatar
03-08-2012, 04:26
با سلام من هم با Quick Task تونستم حجم قبلی رو ببینم - ولی معلوم نیست که شبها اکانت رو چه جوری محاسبه می کنه اونم با این سرعت افتضاح
به قسمت ادرس [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] رفته و اطلاعات یعنی شماره تلفن اتصال - یورزنیم و پسورد فعلی را می زنی و میزان حجم باقی مانده را نشان می دهد.

amin885
03-08-2012, 04:27
من که توی سایت ثبت نام کردم ولی به عنوان کاربر جدید هستم یعنی هیچ اطلاعاتی از ارم نت به اینجا انتقال ندادند و همینطور انگار دوباره باید فرم پر کنم:|

پس چطور گفتید که میتونید از quick task حجم رو ببینید؟!

منم مثل شما هم ثبت نام کردم و هم از قسمت quic task هر دو قسمت نشد حجم رو چک کنم باید فردا تماس بگیریم ببینیم چی میگن پشتیبانی.

سرعت شبانه هم شده همین 10الی 15 و اتوماتیک خودش میره روی رایگان ولی خیلی کمه. شب تا صبح نمیشه حتی 200 مگ رو دانلود کرد اینجوری.:41:

meha
03-08-2012, 04:37
من برای ثبت نام فرم جدید هم اقدام کردم و وقتی فرم رو پر کردم در آخر نوشت که در حال حاضر سرویس برای شماره مورد نظر فعال می باشد ولی هیچی دیگه نزد

حالا جالب اینجاست که امشب اولین شبی هست که سرعت من خوبه

ali gamma
03-08-2012, 09:17
برا من سرعت دانلود شبانه افتضاح شده. لعنتيا چه به سر اينترنت اوردن؟

ali7777
03-08-2012, 10:31
من که دیشب اصلا نتونستم وصل بشم نه اتوماتیک وصل شد نه با n آخرش
این سیستم برخورد با مشتری واقعا تو ذوق میزنه نه اطلاعی نه احترامی نه پشتیبانی درستی
اگه سرعت شبانه درست نشه قطعا آسیاتک رو بیخیال میشم

ali gamma
03-08-2012, 11:04
فكر كنم ديگه بايد بيخيال شبانه بشيم. من كه اين ماه تموم شه ديگه نميگيرم از اسياتك لعنتي

saurron
03-08-2012, 17:56
ارم نت یا اسیا تک جدید امروز برای من از صبح تا 6 عصر قطع بود.
دیشب با همون سرعت افتضاح ( 16 کیلوبایت) 20 مگابایت دانلود کردم تا ببینم از حجم کم میکنه یا نه. حالا امروز میبینم 10 مگابایت کم کرده. یعنی نیم بها. با اینکه من سرویس 3 ماهه با حجم 15 گیگ داشتم. یعنی ماهی 5گیگ و باید دانلود شبانه مجانی میبود.
خلاصه تا الان خیلی بد بوده.
پینگ هم چک میکنم میگم.

Mr7 Illusive
03-08-2012, 18:02
دیشب ساعت2 قطع شد تا ساعت5 بعد از ظهر امروز لعنت به ارم نت ولی الان به جاش دارم حال میکنم/ ارم نتی ها برن حال کنند الان

Mr7 Illusive
03-08-2012, 19:50
پيغام سيستم: شما مجاز به استفاده از خدمات QuickTask نميباشد!

gtairani
03-08-2012, 20:05
دوستان برای استفاده از Quick task برای شماره تلفن باید شماره تلفن رو بدون 711 وارد کنید و یوزر و پسورد هم همون یوزر و پسوردی که توی ارمنت وارد میکردید.

Mr7 Illusive
03-08-2012, 21:36
دوستان برای استفاده از Quick task برای شماره تلفن باید شماره تلفن رو بدون 711 وارد کنید و یوزر و پسورد هم همون یوزر و پسوردی که توی ارمنت وارد میکردید.
یعنی خاک بر سر پشتیبانی ارم نت زنگ زدم برای همین همچین تند تند گفت که نفهمیدم چی گفت دست شما درد نکنه درست شد
سرعت ها برگشته به قبل؟ برای من که 128 دارم هنوز سرعت روزانه خوبه/فقط بلای 5 گیگ شبانه رایگانه زیر 5 نیم بهاست/ شبانه سرعت میشه سرعت اکانت؟

amin885
03-08-2012, 21:40
واقعا افتضاحیه. دیگه نمیشه تحمل کرد این اسیاتک رو

ali gamma
03-08-2012, 22:34
یهو چی شد زد به سرشون گند زدن به همه چی؟!؟

saurron
03-08-2012, 23:30
یعنی خاک بر سر پشتیبانی ارم نت زنگ زدم برای همین همچین تند تند گفت که نفهمیدم چی گفت دست شما درد نکنه درست شد
سرعت ها برگشته به قبل؟ برای من که 128 دارم هنوز سرعت روزانه خوبه/فقط بلای 5 گیگ شبانه رایگانه زیر 5 نیم بهاست/ شبانه سرعت میشه سرعت اکانت؟

بله سرعت شبانه میشه سرعت قرار داد.
منم که ماهیانه 5گیگ دارم نیم بهاست.
مردم رو به *********** حساب نمیکنن. هر غلطی که میخوان یه دفعه میکنن.

Mr7 Illusive
03-08-2012, 23:48
بله سرعت شبانه میشه سرعت قرار داد.
منم که ماهیانه 5گیگ دارم نیم بهاست.
مردم رو به *********** حساب نمیکنن. هر غلطی که میخوان یه دفعه میکنن.
مطمئنی؟
اخه تو تعرفه ها زدن نیم بها است بیشتر از 5گیگ
اگه اینجور باسه دیگه تمدید نمیکنم با اسیاتک

mohammadkj
04-08-2012, 00:05
مطمئنی؟اخه تو تعرفه ها زدن نیم بها است بیشتر از 5گیگاگه اینجور باسه دیگه تمدید نمیکنم با اسیاتکای بابا عجب خرتوخری هست من تازه هفته پیش سرویسم وصل شدو به خاطر شبانش گرفتم .اگه قراره تعرفه ما رو جدید و نیم بها حساب کنند باید قیمت جدید هم برامون حساب کنند نه اون 18 تومنو.راستی از دست اینا به کحا میشه شکایت کرد؟

meha
04-08-2012, 00:46
دوستان بالاخره معلوم نشد برای دانلود شبانه باید چکار کرد؟

Mr7 Illusive
04-08-2012, 00:49
ای بابا عجب خرتوخری هست من تازه هفته پیش سرویسم وصل شدو به خاطر شبانش گرفتم .اگه قراره تعرفه ما رو جدید و نیم بها حساب کنند باید قیمت جدید هم برامون حساب کنند نه اون 18 تومنو.راستی از دست اینا به کحا میشه شکایت کرد؟
یه ضرب المثل هست میگه آقا دزد و نوکر دزده
تنظیم مقررات

دوستان بالاخره معلوم نشد برای دانلود شبانه باید چکار کرد؟
دوستان میگن نیم بها است/ ولی توی سایتش نوشته بیشتر از 5 گیگ رایگانه باید ساعت 2 تست کنیم ببینیم کم میکنه حجم یا نه

meha
04-08-2012, 00:55
خب سرویس من که 512 ماهیانه 10 گیگ هست زده رایگان چی؟

Mr7 Illusive
04-08-2012, 02:51
خب سرویس من که 512 ماهیانه 10 گیگ هست زده رایگان چی؟ من یه چند بار کانکت و دیسکانکت کردم ظاهرا کم نمیکنه! ولی سرعت به حالت عادی بر میکگرده شبانه

Mr7 Illusive
04-08-2012, 02:58
خب سرویس من که 512 ماهیانه 10 گیگ هست زده رایگان چی؟ من یه چند بار کانکت و دیسکانکت کردم ظاهرا کم نمیکنه! ولی سرعت به حالت عادی بر میکگرده شبانه

kases
04-08-2012, 04:35
سلام دوستان

من از ارم نت سرویس دارم

اما مث اینکه پنل کاربری به سایت دیگه ای منتقل شده اگه یکی از دوستان لطف کنه دقیقا بگه چکار باید بکنم ممنون میشم من یوزر و پسوردم وارد میکنم اما میگه معتبر نیست :41:

قسمتی هست به نام کاربرای جدید ینی باید اونجا عضو بشم؟ چجوریه لطفا توضیح بدید باید چکار کرد ؟ ممنون:11:

الان چند شبه دقیقا سر ساعت 1.50 دقیقه اینترنتم قطع میشه باید خودم دوباره کانکت بشم کسی میدونه چرا؟:41:

amin885
04-08-2012, 05:20
مثل قبل نمیشه پسورد رو عوض کرد . اینجوری که نمیشه.:41:

ali gamma
04-08-2012, 05:28
دوستان من شارژم داره تموم میشه. یه دو ماه دیگه از مدت قراردادم مونده. به سرویس شبانه اش خیلی احتیاج دارم. کدوم سرویس رو شارژکنم؟

الان 128 دارم ولی شبانه اش سرعتش افتضاح شده..

gtairani
04-08-2012, 06:36
دوستان من شارژم داره تموم میشه. یه دو ماه دیگه از مدت قراردادم مونده. به سرویس شبانه اش خیلی احتیاج دارم. کدوم سرویس رو شارژکنم؟

الان 128 دارم ولی شبانه اش سرعتش افتضاح شده..
سلام دوست عزیز
اگر به تاپیک اسیاتک برید میگن سرویس کیمیا سرعت شبانش خیلی خوبه.

gtairani
04-08-2012, 06:37
دوستان برای اینکه ببینید شبانه براتون نیم بها حساب میشه یا رایگان برید اینجا:
report.asiatech.ir
من که 512 سه ماهه 6 گیگ دارم برام رایگان حساب میکنه.

ali gamma
04-08-2012, 08:04
سلام دوست عزیز
اگر به تاپیک اسیاتک برید میگن سرویس کیمیا سرعت شبانش خیلی خوبه.

سرویس کیمیا دقیقا کدومشه؟ چه سرعتی؟ اسم نزده که.

report.asiatech.ir

سرعت دانلود شبانه ی شما چنده؟

gtairani
04-08-2012, 08:15
سرویس کیمیا دقیقا کدومشه؟ چه سرعتی؟ اسم نزده که.

سرعت دانلود شبانه ی شما چنده؟
کیمیا همون ضریب اشتراک 1 به 1 یا 2 مگ هست و سرعت دانلود شبانه تا ساعت 5 که مودم رو ریست نکردم 250 بود ولی بعدش که ریست کردم شد 16.

Mr7 Illusive
04-08-2012, 08:32
سلام دوستان
من از ارم نت سرویس دارم
اما مث اینکه پنل کاربری به سایت دیگه ای منتقل شده اگه یکی از دوستان لطف کنه دقیقا بگه چکار باید بکنم ممنون میشم من یوزر و پسوردم وارد میکنم اما میگه معتبر نیست :41:
قسمتی هست به نام کاربرای جدید ینی باید اونجا عضو بشم؟ چجوریه لطفا توضیح بدید باید چکار کرد ؟ ممنون:11:
الان چند شبه دقیقا سر ساعت 1.50 دقیقه اینترنتم قطع میشه باید خودم دوباره کانکت بشم کسی میدونه چرا؟:41:

اره 1:50 چند شبه دیسکانکت میشه بعد به زور کانکت میشه بعد نیم ساعت کانکت شد روزانه/ظاهرا اکانت روزانه به صورت اتوماتیک خودش میره به حالت شبانه و دیگه n لازم نیست به اخر یوزر اضافه کنیم و کانکت بشیم
باید از لینک زیر قسمت كاربران جديد ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) ثبت نام کنید کلمه و رمز عبور وارد شدن به سایت براتون اس ام اس میشه
برای بررسی ترافیک باقی مانده هم:
برای استفاده از Quick task برای شماره تلفن باید شماره تلفن رو بدون 711 وارد کنید و یوزر و پسورد هم همون یوزر و پسوردی که توی ارمنت وارد میکردید.

مثل قبل نمیشه پسورد رو عوض کرد . اینجوری که نمیشه.:41:

چرا میشه عوض کرد منم عوض کردم
از اینجا وارد شوید قسمت تغییر رمز

amin885
04-08-2012, 08:36
کیمیا همون ضریب اشتراک 1 به 1 یا 2 مگ هست و سرعت دانلود شبانه تا ساعت 5 که مودم رو ریست نکردم 250 بود ولی بعدش که ریست کردم شد 16.

حالا بالاخره سرویس 2 مگ دانلود شبانه رایگانش 250 هست یا 16؟ ربطی به موردم ریست کردن نداره که داداش اگر اکانتیگ آسیاتک از ساعت 2 به بعد اتوماتیک میره روی رایگان و شبانه و دانلود 16 باشه که هیچ فرقی با سرویسهای دیگه نداره و اگر دانلود رایگان 250 باشه که مخصوص اونهایی هست که دانلود زیاد دارن و میخوان رایگان دانلود کنن.

اینطوری که نمیشه که حالا یه شب شانسی 250 بوده و بعد شده 16 واقعا چیزی که هست رو دوستان میخوان بدونن تصمیم برای انتخاب پنل بگیرن داداش.

amin885
04-08-2012, 08:39
اره 1:50 چند شبه دیسکانکت میشه بعد به زور کانکت میشه بعد نیم ساعت کانکت شد روزانه/ظاهرا اکانت روزانه به صورت اتوماتیک خودش میره به حالت شبانه و دیگه n لازم نیست به اخر یوزر اضافه کنیم و کانکت بشیم
باید از لینک زیر قسمت كاربران جديد ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) ثبت نام کنید کلمه و رمز عبور وارد شدن به سایت براتون اس ام اس میشه
برای بررسی ترافیک باقی مانده هم:
برای استفاده از Quick task برای شماره تلفن باید شماره تلفن رو بدون 711 وارد کنید و یوزر و پسورد هم همون یوزر و پسوردی که توی ارمنت وارد میکردید.

چرا میشه عوض کرد منم عوض کردم
از اینجا وارد شوید قسمت تغییر رمز

از کجا داداش لینکی نداره که! اینجا هم بدون لینک بود

Mr7 Illusive
04-08-2012, 08:41
report.asiatech.ir
از قسمت Quick task هم میشه دیگه؟

Total Credit 32,894 حجم باقي مانده هست؟ این با اون یکی سایته مقدارش فرق داره که؟

حالا بالاخره سرویس 2 مگ دانلود شبانه رایگانش 250 هست یا 16؟ ربطی به موردم ریست کردن نداره که داداش اگر اکانتیگ آسیاتک از ساعت 2 به بعد اتوماتیک میره روی رایگان و شبانه و دانلود 16 باشه که هیچ فرقی با سرویسهای دیگه نداره و اگر دانلود رایگان 250 باشه که مخصوص اونهایی هست که دانلود زیاد دارن و میخوان رایگان دانلود کنن.

اینطوری که نمیشه که حالا یه شب شانسی 250 بوده و بعد شده 16 واقعا چیزی که هست رو دوستان میخوان بدونن تصمیم برای انتخاب پنل بگیرن داداش.
ایشون خودشون 512 دارن ظاهرا

Mr7 Illusive
04-08-2012, 08:54
از کجا داداش لینکی نداره که! اینجا هم بدون لینک بود

amin885
04-08-2012, 08:59

داداش از قسمت quick task میتونم باقی مانده رو ببینم که اولی شماره تلفن بدون 711 هست دومی هم که یوزکاربری که باز همون شماره تلفن هست اما همراه با کد و بعدی هم رمز اما این قسمت تغییر رمز و پسورد شماره مشتری رو یوزر کاربری میدم قبول نمیکنه.

Mr7 Illusive
04-08-2012, 09:30
داداش از قسمت quick task میتونم باقی مانده رو ببینم که اولی شماره تلفن بدون 711 هست دومی هم که یوزکاربری که باز همون شماره تلفن هست اما همراه با کد و بعدی هم رمز
اما این قسمت تغییر رمز و پسورد شماره مشتری رو یوزر کاربری میدم قبول نمیکنه.
یوزر و پسوردی که ثبت نام کردید و اس ام اس کردن براتون را باید در این قسمت بزنید تا وارد بشه
حالا نمیدونم این قسمت تغییر پسورد شامل تغییر پسورد اکانتی که کانکت میشید هست یا پسوردی که توی سایت وارد میشید شاید هم هر دو شامل بشه

Mr7 Illusive
04-08-2012, 09:36
1ساعت پیش:
حجم باقي مانده: 4152.03 MB
هم اکنون:
حجم باقي مانده: 4215.17 MB
:31::27:

invisgirl
04-08-2012, 10:23
می خواستم بدونم شبانه شاتل هم یهو خیلی عوض می شه؟ من خودم داتک دارم اما شبانه خیلی بده دیگه حتی یه پی ام هم می خوام بدم قاطی می کنه! یا به زور پیج لود می کنه
شبانه ی شاتل هم رایگانه؟ من از نرم افزارای مکالمه خیلی استفاده می کنم همش در حال قطع و وصل شدنه شبا!!

saurron
04-08-2012, 11:26
سلام
من دیروز گفتم با اینکه ماهیانه 5گیگ دارم 2 شب پیش نیم بها برام حساب کرد. دیشب هم تست کردم ببینم مجانی میشه یا هنوز نیم بهاست.
امروز دیدم حجم کم نکرده، 250 مگابایت هم اضافه کرده.
ولی سرعت همون 16 هست و نمیشه چیزی دانلود کرد.
-----------------------------------------------------------------------------------------
میگم جریان این سرویس ها چیه؟
سرویس 128 چابک (اشتراک 1 به 2) با حجم 5گیگ که طبق گفته خودشون شب با سرعت 64 کیلوبایت باید دانلود کنه قیمتش 25900 هست.
سرویس 512 حامی (اشتراک 1 به 8) با حجم 5گیگ که طبق گفته خودشون شب با سرعت 64 کیلوبایت باید دانلود کنه قیمتش 21900 هست.
من درست فهمیدم؟ چجوریه؟

amin885
04-08-2012, 12:20
سلام
من دیروز گفتم با اینکه ماهیانه 5گیگ دارم 2 شب پیش نیم بها برام حساب کرد. دیشب هم تست کردم ببینم مجانی میشه یا هنوز نیم بهاست.
-----------------------------------------------------------------------------------------
سرویس 128 چابک (اشتراک 1 به 2) با حجم 5گیگ که طبق گفته خودشون شب با سرعت 64 کیلوبایت باید دانلود کنه قیمتش 25900 هست.
سرویس 512 حامی (اشتراک 1 به 8) با حجم 5گیگ که طبق گفته خودشون شب با سرعت 64 کیلوبایت باید دانلود کنه قیمتش 21900 هست.
من درست فهمیدم؟ چجوریه؟

برای سرویس شبانه رایگان خوب نیستن 64 کیلو بیت که یعنی همین دانلود 7 الی 15

amin885
04-08-2012, 12:21
سلام
من درست فهمیدم؟ چجوریه؟

gla021
04-08-2012, 13:30
خدا وکیلی آدم چی بگه .................
هرچی هم زنگ میزنم پشتیبانی بوقه اشغال میخوره
از دیروز عصر تا الان کانکت میشم ولی سند و ریسو ندارم! الانم یه خط درمیون پیج باز میکنه
بازم دم بچای اینجا گرم که میان اطلاع رسانی می کنند
من رفتم حجم ببینم اینو زده !!!!!! :
حجم باقي مانده: -2.48 MB

در صورتی که تا 2 شب پیش یک گیگ داشتم فکر کنم بامداد پنجشنبه که سرعنا رفته بود بالا نیم بها کم کرده بدون اینکه اطلاع رسانی کنند
الانم هرچی استفاده میکنم همین عدد بالا میمونه!
خوب مثله این که این isp هم به فنا رفت دیگه بعد از 2.5 سال باید برم یه جای دیگه
از همون اول هم نظم نداشت
دیگه اگر یکساله نامحدود رایگان هم بدن من یکی نمیمونم
از جایی که نظم و انظباط نداره بیزارم
همینطور سرخود برا خودشون شبانه تغییر میدن....

mohammadkj
04-08-2012, 13:51
report.asiatech.ir

کجاش زده که رایگان هست یا نیم بها؟

arashsard
04-08-2012, 14:43
می خواستم بدونم شبانه شاتل هم یهو خیلی عوض می شه؟ من خودم داتک دارم اما شبانه خیلی بده دیگه حتی یه پی ام هم می خوام بدم قاطی می کنه! یا به زور پیج لود می کنه
شبانه ی شاتل هم رایگانه؟ من از نرم افزارای مکالمه خیلی استفاده می کنم همش در حال قطع و وصل شدنه شبا!!

الن چند شبه آسیا تک پینگش خوب شده ولی گند زدن توو سرعت دانلود.... شبا راحت میشه وویس چت کرد ولی به درد دانلود نمیخوره...

Mr7 Illusive
04-08-2012, 15:12
شاتل من 5سال داشتم هر سال بدتر میشد /سرعت دانلود شبانه را محدود میکنن/ تنظیم مقررات - استانداری - تعزیرات - اداره بازرگانی رفتم شکایت کردم ازشون اخر هم دیدم همشون دستشون تو یه کاسه هست بیخیالش شدم اومدم اسیاتک
اصلا طرف شاتل نرو اگه شبانه میخوای.
همیار تا چند مدت پیش که خوب بود جدیدا نمیدونم
مرکز مخابراتت را بگو تا دوستان اگه تجربه ای دارن راهنمایت کنن

سلام
من درست فهمیدم؟ چجوریه؟
از خود سایت اسیا تک اوردید این تعرفه ها را آره؟ یکی هست با تعرفه هایی که توی قسمت شیراز زده؟

64 کیلوبایت سرعت دانلود هست/ کیلو بیت سرعت که روی خط میبندن هست

الن چند شبه آسیا تک پینگش خوب شده ولی گند زدن توو سرعت دانلود.... شبا راحت میشه وویس چت کرد ولی به درد دانلود نمیخوره...
سلام
پینگش که زیاد تغییر نکرده حالا امشب دقیقا بررسی میکنم اطلاع رسانی میکنم

Mr7 Illusive
04-08-2012, 15:20
خدا وکیلی آدم چی بگه .................
هرچی هم زنگ میزنم پشتیبانی بوقه اشغال میخوره
از دیروز عصر تا الان کانکت میشم ولی سند و ریسو ندارم! الانم یه خط درمیون پیج باز میکنه
بازم دم بچای اینجا گرم که میان اطلاع رسانی می کنند
من رفتم حجم ببینم اینو زده !!!!!! :
حجم باقي مانده: -2.48 MB

در صورتی که تا 2 شب پیش یک گیگ داشتم فکر کنم بامداد پنجشنبه که سرعنا رفته بود بالا نیم بها کم کرده بدون اینکه اطلاع رسانی کنند
الانم هرچی استفاده میکنم همین عدد بالا میمونه!
خوب مثله این که این isp هم به فنا رفت دیگه بعد از 2.5 سال باید برم یه جای دیگه
از همون اول هم نظم نداشت
دیگه اگر یکساله نامحدود رایگان هم بدن من یکی نمیمونم
از جایی که نظم و انظباط نداره بیزارم
همینطور سرخود برا خودشون شبانه تغییر میدن....
سلام
اره
همیشه یه 10 15 نفری در صف انتظار هست به خاطر این سایتشون که عوض کردن و این اوضاع خرابی نتشون که آشغال شده
شماره موبایل ریاضی را دارم که رئیس ارم نته ولی تهران هست و جزء هیئت مدیره اسیاتک هست اگه خواستی بهم پی ام بده

اینا مگه قسمت فروششون بعد از ظهر ها نیست دیگه؟ الان زنگ زدم فقط قسمت پشتیبانی داره اونم 15 نفر پشت خط هست/ ای بابا به روح اعتقاد دارن اینها؟

saurron
04-08-2012, 16:06

فکر میکنم بشه 64 کیلوبایت نه کیلوبیت. البته در اصل حرف شما درسته ولی انگار یه جور دیگه حساب میکنن اینا.
من الان سرویس 128 دارم با اشتراک 1 به 8 و سرعت دانلودم 16 کیلوبات هست. پس باید سرویس 512 هم سرعتش بشه 64 کیلوبایت :31:

arashsard
04-08-2012, 17:08
سلام
پینگش که زیاد تغییر نکرده حالا امشب دقیقا بررسی میکنم اطلاع رسانی میکنم

مقدار پینگ تغیی نکرده ولی تایم اوت نداره...

amin885
04-08-2012, 18:18
مثل اینکه اول باید منتظر بمونیم بچه های اینجا سرویس طلایی و سرویس های دیگه رو 512 و 1 مگ و 2 مگ رو بگیرن و تست دانلود در روز و شب که رایگان هست بکنن و بعد اعلام کنن که بعد با خیال راحت بتونیم تصمیم بگیریم اینجوری نمیشه تصمیم کدوم سرویس گرفت به درد میخوره برای دانلود شبانه.

مثلا سرویس طلایی 256 کیلو بیت یعنی همیشه باید بین 60 ال 70 کیلو بایت بر ثانیه رو بهت بده برای دانلود و نامحدود هم هست اما اگر مثل اون سرویسهای نامحدود قبلی باشه که وقتی میگرفتی حتی 1 کیلو بایت هم نبود که اصلا نباید این سرویس رو گرفت یه آدم درست و حسابی و فنی هم نیست که حداقل بشه تو این شرکت 4 تا سوال فنی وراستشو هم بهت بگه حداقل سرویسی رو الکی نخریم.

gtairani
04-08-2012, 18:42
شبانه سرویس 512

series1
04-08-2012, 20:35
256 طلایی بین 60 تا 70 هست ؟ 256 که باید 30 باشه- یعنی این 2 برابر هست ؟
کسی تست کرده ؟

مثل اینکه اول باید منتظر بمونیم بچه های اینجا سرویس طلایی و سرویس های دیگه رو 512 و 1 مگ و 2 مگ رو بگیرن و تست دانلود در روز و شب که رایگان هست بکنن و بعد اعلام کنن که بعد با خیال راحت بتونیم تصمیم بگیریم اینجوری نمیشه تصمیم کدوم سرویس گرفت به درد میخوره برای دانلود شبانه.

مثلا سرویس طلایی 256 کیلو بیت یعنی همیشه باید بین 60 ال 70 کیلو بایت بر ثانیه رو بهت بده برای دانلود و نامحدود هم هست اما اگر مثل اون سرویسهای نامحدود قبلی باشه که وقتی میگرفتی حتی 1 کیلو بایت هم نبود که اصلا نباید این سرویس رو گرفت یه آدم درست و حسابی و فنی هم نیست که حداقل بشه تو این شرکت 4 تا سوال فنی وراستشو هم بهت بگه حداقل سرویسی رو الکی نخریم.

meha
04-08-2012, 21:03
بالاخره نفهمیدم به صورت اتوماتیک میره روی دانلود شبانه؟

من یک چیزی شنیدم اینکه آسیاتک خیلی ضرر کرده و کارشو دیگه با مخابرات ادامه نمیده و جدا شدند

saurron
04-08-2012, 21:58
شبانه سرویس 512
یعنی 14 کیلوبایت؟ زرشک

arashsard
04-08-2012, 22:17

من یک چیزی شنیدم اینکه آسیاتک خیلی ضرر کرده و کارشو دیگه با مخابرات ادامه نمیده و جدا شدند

اینطور به نظر میرسه جدا شدن... الان مخابرات با اسم سپنتا داره سرویس میده....

Rhodes
05-08-2012, 00:10
امروز تماس گرفتن گفتن تا چن روزه ديگه خط تلفن جديد وصله.
ديگه ميخوام از ماتريكس برم.
حالا اسم اون شركته كه هر گيگ رو ميداد 1900 چي بود؟ يعني ما استفاده ميكنيم بعد توي پنل سايت ميزنه چقدر استفاده كرديم؟
اين جوري دولا پهنا حساب نميكنن!؟!؟ يهوالكي سه چهارگيگ زيادي برامون بندازن؟
من برام دانلود شبانه اهميت نداره.پينگ و نداشتن نوسان.
يه چيز ديگه : رانژه كردن هم مثل از رانژه در آوردن طول ميكشه ( مركز بي صاحاب دستغيب ) ؟؟
ممنون.

saurron
05-08-2012, 00:31

برای من که قبل از ساعت 2 قطع میشه و خودش میره روی شبانه.
البته بگم این شرکتهای ارائه دهتده اینترنت هیچ وقت ضرر نمیکنن.

ali7777
05-08-2012, 01:11
آقا کفم بریده ، اینترنت 512 دارم سرعت دانلود از تورنت 10 ، 11 کیلوبایت ، مرگ بر این مال مرم خور دزد آسیاتک

gtairani
05-08-2012, 03:08
من هم 512 دارم سرعت شبانه با لینک مستقیم 15 کیلوبایت!

Mr7 Illusive
05-08-2012, 03:10
آقا کفم بریده ، اینترنت 512 دارم سرعت دانلود از تورنت 10 ، 11 کیلوبایت ، مرگ بر این مال مرم خور دزد آسیاتک
سرویس 128 هم دانلود معمولی حداکثر 16همون قانونی هست:41:

Saeed_Med82
05-08-2012, 08:11
الان 128 روزانه سرعت دانلود رو چند هست؟

midas
05-08-2012, 08:31
سلام.اینترنت بدون امکان دانلود برا من ارزشی نداره.حالا چیکار کنیم؟کاش همه ی ناراضیا جمع بشیم یه اعتراضی بکنیم شاید حداقل پولمونو پس دادن.یه بدبختی دیگه کافو منطقه ما فیبر نوری هست

Mr7 Illusive
05-08-2012, 09:58
الان 128 روزانه سرعت دانلود رو چند هست؟
سرعت بالا هست روزانه

Mr7 Illusive
05-08-2012, 10:00
سلام.اینترنت بدون امکان دانلود برا من ارزشی نداره.حالا چیکار کنیم؟کاش همه ی ناراضیا جمع بشیم یه اعتراضی بکنیم شاید حداقل پولمونو پس دادن.یه بدبختی دیگه کافو منطقه ما فیبر نوری هست

تایید میشه من هستم/ریاضی را ببندیم به شکایت/شماره موبایلشو دارم هر کی خواست بگه

H A M Z E H
05-08-2012, 10:20
دوستان کسی میدونه این شبانه ما رایگانه یا نه ما که نفهمیدیم.حسش هم نبوده تا الان امتحان کنم از ترس نذاشتم دانلود.حالا امشب یه تست میکنم.
سرعت 128 3ماهه 6 گیگ.میشه ماهی 2 گیگ. حالا نمیدونم این بالای 5 گیگ که رایگانه میشه ترافیک کل قرار داد یا ماهیانه حساب میکنن؟

ali7777
05-08-2012, 11:12
اینجور که مشخصه روزانه همه سرویسا رو روی دو مگابایت میبندن و شبانه رو 128
کسی از سپنتا سرویس گرفته؟

Mr7 Illusive
05-08-2012, 11:23
دوستان کسی میدونه این شبانه ما رایگانه یا نه ما که نفهمیدیم.حسش هم نبوده تا الان امتحان کنم از ترس نذاشتم دانلود.حالا امشب یه تست میکنم.
سرعت 128 3ماهه 6 گیگ.میشه ماهی 2 گیگ. حالا نمیدونم این بالای 5 گیگ که رایگانه میشه ترافیک کل قرار داد یا ماهیانه حساب میکنن؟
فکر کنم برای شما نیم بها است

اینجور که مشخصه روزانه همه سرویسا رو روی دو مگابایت میبندن و شبانه رو 128
کسی از سپنتا سرویس گرفته؟
بستکی به مرکز مخابرات داره شاید هم بیشتر از 2
اره چند صفحه قبلی را بخون چند تا از دوستان گرفتن

mohammadkj
05-08-2012, 11:43
بشدت تایید میشه منم مثل شما فیبر نوری هستم و چاره ی دیگه ای ندارم سرعت دانلود دایل آپ من از سرعت شبانش بیشتر هست!!!!!!!!

ali7777
05-08-2012, 11:47
دوستان اگه این قیمتاش باشه که خیلی عالیه فقط باید دید دانلود شبانه و روزانه چقده
bisnet.ir/ADSL/Tarrifs

Mr7 Illusive
05-08-2012, 11:52
بشدت تایید میشه منم مثل شما فیبر نوری هستم و چاره ی دیگه ای ندارم سرعت دانلود دایل آپ من از سرعت شبانش بیشتر هست!!!!!!!!
سپنتا ساپورت میکنه ولی بعضی از مراکز یک مقدار رانژه خط طول میکشه زنگ بزنید به شماره 2020 شمارتون را بدید بررسی کنن

بقیه شرکتها هم در بعضی مراکز فیبر نوری را ساپورت میکنن

Mr7 Illusive
05-08-2012, 11:53
دوستان اگه این قیمتاش باشه که خیلی عالیه فقط باید دید دانلود شبانه و روزانه چقده
bisnet.ir/ADSL/Tarrifs

شبانه رایگان نداره کاکو

Mr7 Illusive
05-08-2012, 11:55
خدا وکیلی یه پشتیبانی قرقونی داره این اسیا تک شیراز نه چیزی بلده نه درست جواب میده

Saeed_Med82
05-08-2012, 12:09
سپنتا ساپورت میکنه ولی بعضی از مراکز یک مقدار رانژه خط طول میکشه زنگ بزنید به شماره 2020 شمارتون را بدید بررسی کنن

بقیه شرکتها هم در بعضی مراکز فیبر نوری را ساپورت میکنن

من که سپنتا زنگ زدم گفت فیبرنوری ساپورت نمیکنیم...شرکت های دیگه هم جدیدا دیگه سرویس نمیدون رو فیبر نوری!!!

شبانه رایگان نداره کاکو

خب میشه سرویس نامحدودش رو گرفت!!!

Masoud-Studio
05-08-2012, 12:14
خدا وکیلی یه پشتیبانی قرقونی داره این اسیا تک شیراز نه چیزی بلده نه درست جواب میده
دقیقا :27:
من که میخوام درخواست جمع آوری بدم ... ولی ترسم از اینه که وصل نشه اینترنتم، شهریور هم که انتخاب واحد داریم بدون اینترنت باشم !

Mr7 Illusive
05-08-2012, 12:25
من که سپنتا زنگ زدم گفت فیبرنوری ساپورت نمیکنیم...شرکت های دیگه هم جدیدا دیگه سرویس نمیدون رو فیبر نوری!!!

خب میشه سرویس نامحدودش رو گرفت!!!
من الان خودم تماس گرفتم اینو گفتن.
اره ولی سرعت نامحدود قانونی هست و بدرد من که نمیخوره

دقیقا :27:
من که میخوام درخواست جمع آوری بدم ... ولی ترسم از اینه که وصل نشه اینترنتم، شهریور هم که انتخاب واحد داریم بدون اینترنت باشم !
البته منظورم اون پشتیبانی شبانه هست:27::31:

amin885
05-08-2012, 20:33
حتی 2 مگش هم شبانه رایگانش 15 هست دانلودش.

پس هیچ فرقی بین 128 با 2 مگ نیست الکی زیادی خرج نکنید بخاطر دانلود شبانه همه پنلها مثل همه.

Mr7 Illusive
05-08-2012, 20:48
حتی 2 مگش هم شبانه رایگانش 15 هست دانلودش. پس هیچ فرقی بین 128 با 2 مگ نیست الکی زیادی خرج نکنید بخاطر دانلود شبانه همه پنلها مثل همه. مگه میشه! شما تست کردی که میگی؟

saurron
05-08-2012, 21:21
این بیست نت خوبه ها. کسی سرویس 256 نا محدود گرفته ببینه سرعتش چطوره؟ سپنتا توی سایتش نزده که شیرازو پشتیبانی میکنه این اسیا تک عصاب واسم نذاشته. هر 10 دقیقه یه باز قطع میشه از دیروز. الان هم سایت گوگل دات کام رو فیلتر کرده

Mr7 Illusive
05-08-2012, 23:14
این بیست نت خوبه ها. کسی سرویس 256 نا محدود گرفته ببینه سرعتش چطوره؟ سپنتا توی سایتش نزده که شیرازو پشتیبانی میکنه این اسیا تک عصاب واسم نذاشته. هر 10 دقیقه یه باز قطع میشه از دیروز. الان هم سایت گوگل دات کام رو فیلتر کرده
سپنتا توی سایتش نزده که شیرازو پشتیبانی میکنه؟ منظوتون را نگرفتم! بیست نت که نمایندگی همون سپنتاست دیگه

اره گوگل همه جا فیلتر شده ظاهرا/ خدا بده برکت سوکس.دی:

خدا را شکر من که مشکل قطعی ندارم/ این که ساعت 1:50 قطع میشه هم برای اینکه سوییچ کنن روی شبانه هست و باید یه 15 دقیقه ای مودم را خاموش کنی بعد روشن کنید دوستان از اونطرف هم میگن 15 دقیقه دیرتر شبانه تمام میشه/ البته با این وضع سرعت شبانه فایده ای نداره!

midas
05-08-2012, 23:27
تایید میشه من هستم/ریاضی را ببندیم به شکایت/شماره موبایلشو دارم هر کی خواست بگه

ریاضی کی هست؟
بچه ها به نظرم بهتره شکایت مکتوب باشه
و شاکیا زیاد با مشخصات
سعی می کنم
یکی تنظیم کنم
ببینید نظر بدید

saurron
06-08-2012, 02:07
سرعت شبانه اسیا تک شده 30_32
بدک نیست به هر حال

سپنتا توی سایتش نزده که شیرازو پشتیبانی میکنه؟ منظوتون را نگرفتم! بیست نت که نمایندگی همون سپنتاست دیگه

اره گوگل همه جا فیلتر شده ظاهرا/ خدا بده برکت سوکس.دی:

خدا را شکر من که مشکل قطعی ندارم/ این که ساعت 1:50 قطع میشه هم برای اینکه سوییچ کنن روی شبانه هست و باید یه 15 دقیقه ای مودم را خاموش کنی بعد روشن کنید دوستان از اونطرف هم میگن 15 دقیقه دیرتر شبانه تمام میشه/ البته با این وضع سرعت شبانه فایده ای نداره!
بله ببخشید بعد از پست زدن فهمیدم نمایندگیش هست:31:
ولی خیلیییییییییییییی عجیبه. تو سایت اصلی سپنتا زده قیمت سرویس 256 نامحدود 42 تومن هست هر ماه
ولی تو سایت بیست نت که نمایندگی هست زده قیمتش 23 تومن هست!!!!!!!!!!!
نکنه سرعتش افتضاحه؟

راستی شما هم برای اتصال به این سایت پی سی ورد مشکل دارید؟ یک ساعت لود میکنه

saurron
06-08-2012, 02:15
ریاضی کی هست؟
و شاکیا زیاد با مشخصات
سعی می کنم
یکی تنظیم کنم
ببینید نظر بدید
شکایت که نمیشه کرد عزیز. فکر نمیکنم قانونی برای سرعت دانلود شبانه باشه. طبق قانون سرعت سرویس 128 نباید کمتر از 16 کیلوبایت بشه، که نمیشه.
هرچند درست نبود مثل ********** یه دفعه از ارم نت شرکت رو عوض کنن به اسیا تک. من رو حساب دانلود شبانه 1 گیگ، با ارم نت قرارداد سه ماه بستم. نه این سرعت.
البته میشه اعتراض کرد تا شاید سرعت رو زیاد کنن، بهترین اعتراض هم تعویض شرکت هست:8:
به هر حال این بیست نت اگه سرعت سرویساش خوب باشه قیمت خوبی داره هااااااا. زیاد به اسیا تک گیر ندید

eshraghi2010
06-08-2012, 06:40
سلام دوستان! از کسانی که سرویسهای سپنتا رو گرفتن خواهش می کنم بیان اینجا نوع سرویس و سرعتشون رو بگن تا کسانی که میخوان از این آسیاتک کوچ کنن بتونن تصمیم درستی در انتخاب شرکتشون بگیرن!!ممنون :31:

eshraghi2010
06-08-2012, 08:08
سلام دوستان! از کسانی که سرویسهای سپنتا رو گرفتن خواهش می کنم بیان اینجا نوع سرویس و حداقل و حداکثر سرعتشون رو بگن تا کسانی که میخوان از این آسیاتک خراب شده لعنتی کوچ کنن بتونن تصمیم درستی در انتخاب شرکت جدیدشون بگیرن!!ممنون [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

H A M Z E H
06-08-2012, 08:10
فکر کنم برای شما نیم بها است

دیشب تست کردم رایگان بود .فکر کنم ترافیک کل قرار داد رو حساب میکنن و گرنه برای من اگه ماهیانه می خواستن حساب کنن ماهی 2 گیگ بیشتر نمیشد.

سرعتش هم دیشب متغیر بین 40 تا 50 بود.

Mr7 Illusive
06-08-2012, 09:51
ریاضی کی هست؟
و شاکیا زیاد با مشخصات
سعی می کنم
یکی تنظیم کنم
ببینید نظر بدید
همون که پول می ریزید تو حلقش.دی:
رئیس ارم نت/عضو هیئت مدیره اسیاتک تهران .دی:
طبق تجربه من که 4 5 جا رفتم(تنظیم مقررات- استانداری- تعزیرات-اداره بازرگانی) شکایت محدودیت های شبانه سرعت شاتل کردم هیچ آبی ازشون گرم نمیشه دست همشون تو یه کاسه هست.و بهترین راه کوچ هست

سرعت شبانه اسیا تک شده 30_32
بدک نیست به هر حال
بله ببخشید بعد از پست زدن فهمیدم نمایندگیش هست:31:
ولی خیلیییییییییییییی عجیبه. تو سایت اصلی سپنتا زده قیمت سرویس 256 نامحدود 42 تومن هست هر ماه
ولی تو سایت بیست نت که نمایندگی هست زده قیمتش 23 تومن هست!!!!!!!!!!!
نکنه سرعتش افتضاحه؟

راستی شما هم برای اتصال به این سایت پی سی ورد مشکل دارید؟ یک ساعت لود میکنه
اره سایت هم به فنا رفته چند روزیه

شکایت که نمیشه کرد عزیز. فکر نمیکنم قانونی برای سرعت دانلود شبانه باشه. طبق قانون سرعت سرویس 128 نباید کمتر از 16 کیلوبایت بشه، که نمیشه.
هرچند درست نبود مثل ********** یه دفعه از ارم نت شرکت رو عوض کنن به اسیا تک. من رو حساب دانلود شبانه 1 گیگ، با ارم نت قرارداد سه ماه بستم. نه این سرعت.
البته میشه اعتراض کرد تا شاید سرعت رو زیاد کنن، بهترین اعتراض هم تعویض شرکت هست:8:
به هر حال این بیست نت اگه سرعت سرویساش خوب باشه قیمت خوبی داره هااااااا. زیاد به اسیا تک گیر ندید
عزیز طبق قانون مضخرف تنظیم مقررات اگه سرعت شبانه برای سرویس 128 زیر 1.6کیلو بایت باشه میتونی شکایت کنی:2:

mehdidadvand
06-08-2012, 10:39
سلام
ساعت شبانه از چند تا چنده

Shahroozs2
06-08-2012, 10:58
سلام دوستان.
من اینترنت 512 نامحدود از مخابرات گرفتم و حالا میخوام یه توضیحی در موردش بدم:

اول در مورد سرعت بگم,سرعتش همون 60-66 کیلو بایته,چه صبح چه شب

در مورد پینگ در بازی هم من بازی بتلفیلد 3 میرم که تقریبا هر ساعت 100 مگ میخوره(جز سنگین ترین بازی های انلاینه).تو بازی پینگم بیشتر از 230 نمیره(تو بدترین حالت میشه 230) تازه من با چیز پی ان میرم به خاطر قیلترینگ.

در کل به کسانی که مثل من ماتریکس داشتن و احساس میکنن مورد کلاهبرداری واقع شدن این شرکتو پیشنهاد میکنم.

رانژه هم برام یه روزه انجام دادن ولی ماتریکس یه هفته طول کشید.

ادرس سایتشم bistnet.ir و تلفنش هم 2020

اینم تست پینگ:

موفق باشید

Saeed_Med82
06-08-2012, 11:12
الان تماس گرفتم ظاهرا فیبر نوری رو هم سپنتا پوشش میده..جالبه یک ماه پیش که تماس گرفتم گفت پوشش نمیدیم و من مجبور شدم برم از ارم نت بگیرم...حالا نمیدونم بمونم رو همین ارم نت یا برم سپنتا!!!

invisgirl
06-08-2012, 11:54
کسی جواب منو نداد! من خودم از داتک دارم و همین دیشب بعد از کلی پیگیری اومدن تا برام چک کنن شبا نوسان پینگ دارم با اینکه سرعتم 1 مگه اما بازم یه کال نمی تونم بدم مدام قطع و وصل میشه!
می خوام بدونم شرکتای دیگه مثه شاتل این مشکلاتو دارن؟ اونا هم پینگشون نوسان داره تا این حد که به زور سایت باز کنن یا اپلیکیشنای دیگه

saurron
06-08-2012, 11:57
دیشب تست کردم رایگان بود .فکر کنم ترافیک کل قرار داد رو حساب میکنن و گرنه برای من اگه ماهیانه می خواستن حساب کنن ماهی 2 گیگ بیشتر نمیشد.

سرعتش هم دیشب متغیر بین 40 تا 50 بود.
خوبه 40_50. شما چه سرویسی دارید؟ من سرویس 128 دارم سرعتم 32 بود

سلام دوستان.

در مورد پینگ در بازی هم من بازی بتلفیلد 3 میرم که تقریبا هر ساعت 100 مگ میخوره(جز سنگین ترین بازی های انلاینه).تو بازی پینگم بیشتر از 230 نمیره(تو بدترین حالت میشه 230) تازه من با چیز پی ان میرم به خاطر قیلترینگ.

در کل به کسانی که مثل من ماتریکس داشتن و احساس میکنن مورد کلاهبرداری واقع شدن این شرکتو پیشنهاد میکنم.

اینم تست پینگ:

موفق باشید
ایول پس کوچ بسوی بیست نت.

mehdidadvand
06-08-2012, 12:27
شبا از ساعت چند تا چند رایگانه؟
مثل اوله از ساعت 2 تا 7
یا از ساعت 1 تا 9

H A M Z E H
06-08-2012, 13:01

.
من هم 128 دارم. شبای قبل رو که تست نکردم ولی دیشب همین 40 تا 50 بود.البته شاید به مرکز مخابرات هم ربط داشته باشه

mehdidadvand
06-08-2012, 14:02
سلام

arashsard
06-08-2012, 14:04
کسی جواب منو نداد! من خودم از داتک دارم و همین دیشب بعد از کلی پیگیری اومدن تا برام چک کنن شبا نوسان پینگ دارم با اینکه سرعتم 1 مگه اما بازم یه کال نمی تونم بدم مدام قطع و وصل میشه!
می خوام بدونم شرکتای دیگه مثه شاتل این مشکلاتو دارن؟ اونا هم پینگشون نوسان داره تا این حد که به زور سایت باز کنن یا اپلیکیشنای دیگه

من که جوابتون رو دادم... آره شاتل هم اینجوریه... من خودم آسیاتک دارم... یه هفته هست شبا تایم اوت نداره....

arashsard
06-08-2012, 14:07
آقا ما بالاخره قضیه شبانه رو نفهمیدیم... من مودمم روو حالت pppoe (اتوماتیک) چه غلطی باید بکنم؟؟؟؟ اتوماتیک میره رو شبانه یا هنوز ان هست... باید مودم خاموش روشن کنم؟؟؟؟

Mr7 Illusive
06-08-2012, 14:09
سلام
کدوم شرکت؟ اسیاتک 2تا8 هست و سپنتا هم که نداره شبانه رایگان

الان تماس گرفتم ظاهرا فیبر نوری رو هم سپنتا پوشش میده..جالبه یک ماه پیش که تماس گرفتم گفت پوشش نمیدیم و من مجبور شدم برم از ارم نت بگیرم...حالا نمیدونم بمونم رو همین ارم نت یا برم سپنتا!!!
به نظر من برید سپنتا

Mr7 Illusive
06-08-2012, 14:11
آقا ما بالاخره قضیه شبانه رو نفهمیدیم... من مودمم روو حالت pppoe (اتوماتیک) چه غلطی باید بکنم؟؟؟؟ اتوماتیک میره رو شبانه یا هنوز ان هست... باید مودم خاموش روشن کنم؟؟؟؟
اره اتوماتیک میره شبانه/ساعت 1:50 هم قطه میشه باید مودم را خاموش کنی یه 10 15 دقیقه بعد روش کنی

من که جوابتون رو دادم... آره شاتل هم اینجوریه... من خودم آسیاتک دارم... یه هفته هست شبا تایم اوت نداره....
اره شاتل داغونه

Rhodes
06-08-2012, 14:16
کمک کمک کمک کمک کمک کمک کمک مک م ک م کمکم کمک مک مکم
دوستان به نظرتون 512 نامحدود بهنره یا 256 محدود ؟!؟!؟

کسانی که 256 محدود سپنتا دارن بگن سرعت دانلود چنده ؟!؟ نوسان هم داره !؟

سلام دوستان.

اینم تست پینگ:

موفق باشید
اینی که شما گرفتی همین سپنتا هست ؟! مرکز مخابراتی کجایی ؟! واقعا شب سرتش نمیفته ؟ همون 60 ای هست که گفتی؟ من معمولا روزا دانلود نمیکنم بزارم همون برای شب.
ایول داره پس.اگر با سرعت 60 روزی 10 ساعت دانلود کنیم میشه روزی 2 گیگ و ماهی 60 گیگ !! عالیه...
من با گوشی دانلود میکنم pc بدبخت نپوکه :27:
من از ماتریکس الان راضیم جز نوسان سرعتش که کلافم کرده.
این خط تلفن جدید وصل شه میرم میگیرم.
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
دوستان برای گرفتن از این bistnet.ir حضوری باید کجا برم ؟!
در ضمن تمدید به صورت اینترنتی که داره !؟!؟!؟

ممنون.

hector26
06-08-2012, 14:38
سلام ب همه

توضیح مختصر:

من چن سالیست از صبانت استفاده میکنم ولی مدتی هس تقریبا 2برابر دیتا کم میشه .

حالا میخام از سپنتا(مخابرات فارس) استفاده کنم البته 1مگا نامحدود میخاسم اگر کسی استفاده کرده نظرشو ب منم بگه

در ضمن برا کافی نت میخام

Mr7 Illusive
06-08-2012, 15:06
دوستان برای گرفتن از این bistnet.ir حضوری باید کجا برم ؟!
در ضمن تمدید به صورت اینترنتی که داره !؟!؟!؟
ممنون.
توی سایت تهران ثبت نام کردم خیلی سایت خوب و رابطه کاربری عالی داره و امکانات جالبی داره

ارسال درخواست: شما ابتدا درخواستی برای دریافت ADSL برای یک شماره تلفن در قسمت ارسال درخواست ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) ثبت می نمایید.
فعال سازی تلفن همراه: پیامی در بردارنده کد فعال سازی به تلفن همراه شما ارسال می شود، کد دریافتی را در سایت وارد می نمایید.
انتخاب طرح: در صورتی که مشکلی برای دریافت سرویس ADSL برای شماره مشخص شده وجود نداشته باشد ، لیست تعرفه(طرح)ها ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) به شما نمایش داده می شود.
فعال سازی تلفن: کد پیگیری برای شما ارسال می گردد، لازم است تا از طریق شماره درخواستی با شماره ۲۰۲۰ تماس بگیرید و کد پیگیری را وارد نمایید.
راه اندازی: بعد از انتخاب طرح حداکثر طی ۴۸ ساعت سرویس مورد درخواست راه اندازی شده و به شما اطلاع رسانی می شود.
نصب: حداکثر ۲۴ ساعت بعد از راه اندازی، کارشناس نصب تماس گرفته و هماهنگی ها جهت نصب صورت می پذیرد.
هزینه:هزینه متناسب با طرح انتخابی و مصرف ، در قبض تلفن قرار خواهد گرفت.

saurron
06-08-2012, 15:08

اره اتوماتیک میره شبانه/ساعت 1:50 هم قطه میشه باید مودم را خاموش کنی یه 10 15 دقیقه بعد روش کنی

میگم فکر نکنم بخواد مودمو خاموش کنیا. من مودمم 24 روشنه خودش اتومات میره رو شبانه. 10 دقیقه ای هم معمولا قطع میشه بعد که وصل میشه دیگه سرویس شبانه هست.
شاید مودم شما اینجوریه

Mr7 Illusive
06-08-2012, 15:13
میگم فکر نکنم بخواد مودمو خاموش کنیا. من مودمم 24 روشنه خودش اتومات میره رو شبانه. 10 دقیقه ای هم معمولا قطع میشه بعد که وصل میشه دیگه سرویس شبانه هست.
شاید مودم شما اینجوریه
اره اگه روی حالت pppoe کانفیگ کرده باشید مودم را لازم نیست مودم را خاموش کرد/البته اون چند شب اول من بعد از نیم ساعت کانکت میشدم به سختی دیگه مودم را 10 دقیقه خاموش میکنم/من دیگه عادت کردم به حالت دستی باید اتومات کانفیگش کنم البته برای بعضی مواقع ای که با یوزرهای الکی ارم نت کانکت میشه خوبه/یکبار با یوزر و پسورد الکی 8 گیگ دانلود کردم نمیدونم دیگه جدیدا فکر نکنم بشه اینجوری کانکت شد

MW_ARDEN
06-08-2012, 15:27
سلام دوستان، اولین پست من تو این سایته
راستش من قبلا dsl ماتریکس داشتم خیلییی ازش راضی بودم ولی ی دو ماه نشد شارژ کنم خطم از بین رفت!
حالا میخام دوباره بگیرم ولی بین چند تا شرکت موندم، بیشترم برا وبگردی و بازی میخامش ، فقط نگین صبا ک اون مزخرفه!
من از مرکز امیرکبیرم راستی

midas
06-08-2012, 19:13

ایول پس کوچ بسوی بیست نت.
همین عجله ها کار دستمون میده .این شرکت تازه شروع کرده به صورت انحصاری.اصلا به وضعیت الانش اعتبار نیست شاید فقط یه بازاریابی کثیف باشه

midas
06-08-2012, 20:44
به نام خدا
با سلام
با تغییرات حاصل شده در سرویس ای دی اس ال اسیا تک شیراز بسیاری از مشترکین با توجه به شرایط موجود قبل
(سرعت روزانه و شبانه )
و انتظارهای طولانی برای رانژه
اقدام به خرید کردند
و یک ماه اول را ازمایشی و برای تست استفاده کردند و سپس اقدام به تمدید طولانی مدت کردند
لذا هم اکنون با توجه به مشکلات پیش امده مخصوص سرعت دانلود شبانه رایگان
برای کسانی که سرعت ساعات رایگان
مهم بوده مشکل جدی بیش امده لذا تقاضا دارم به این مشکل رسیدگی کنید
تا حداقل وضیت به حالت زمان قرار داد برگردد

دوستان متن بالا را برای ارسال اماده کردم دوستانی که موافق لطفا اعلام کنند شاید تغییری ایجاد شد

ali gamma
06-08-2012, 20:49
يه خورده عنصر تهديد هم بهش اضافه كن. مثلا درصورت ادامه چنين وضعيتي ما هجرت خود را اغاز خواهيم كرد!

midas
06-08-2012, 21:04
يه خورده عنصر تهديد هم بهش اضافه كن. مثلا درصورت ادامه چنين وضعيتي ما هجرت خود را اغاز خواهيم كرد!

برای شروع تهدید مناسب هست؟ بهتر نیست اول ببینیم پاسخشون چیه بعد وارد فاز های بعدی بشویم

دلم خیلی می سوزه نزدیک 40 روز طول کشید رانژه کردند حالا سه ماه شارژ کردم.شاید حقمه وقتی 15 تومن از فن او اکانت داشتم راحت شبی 4 گیگ دانلود می کردم قدر نمی دونستم حالا باید با شبی 200 مگ راضی بشم
اونایی که قرارداد طولانی ندارند راحتند دو روزه با یه جا دیگه قرارداد می بندند

ali gamma
06-08-2012, 21:08
من فك كنم هر چي هم بنويسي جواب نميدن. ميخواي ايميل بزني؟ اينا فقط وقتي حاليشون ميشه كه مشترياشون بپره. امروز تا ساعت سه بعدازظهر برا من قط بود. خيلي افتضاح شده.

gtairani
06-08-2012, 21:26
دوستان متن بالا را برای ارسال اماده کردم دوستانی که موافق لطفا اعلام کنند شاید تغییری ایجاد شد
سلام دوست عزیز متن خیلی خوبی هست فقط به کجا میخوای بفرستی؟من یه info@asiatech.ir ایمیل دادم بعد از چند روز یاهو ایمیل داد به خاصر اینکه Inbox شون پر هست ارسال نشده.

Mr7 Illusive
06-08-2012, 21:55
سلام دوست عزیز متن خیلی خوبی هست فقط به کجا میخوای بفرستی؟من یه info@asiatech.ir ایمیل دادم بعد از چند روز یاهو ایمیل داد به خاصر اینکه Inbox شون پر هست ارسال نشده.
این ایمیل ریاضی هست به این بفرستید دوستان/ضمنا شماره اشتراک و شماره تماستون هم بنویسید
riazi@asiatech.ir

saurron
06-08-2012, 21:57
همین عجله ها کار دستمون میده .این شرکت تازه شروع کرده به صورت انحصاری.اصلا به وضعیت الانش اعتبار نیست شاید فقط یه بازاریابی کثیف باشه
البته با توجه به اینکه شما برای رانژه شدن خیلی سختی کشیدید بهتون کاملا حق میدم.
اما در مورد اینکه شاید یه بازار یابی کثیف باشه باید بگم من مخالفم. این 100% یه بازار یابی کثیف هست رفیق :31:
همین ارم نت 1_2 سال پیش که من ازش سرویس گرفتم سرعت شبانش بالای 200 کیلوبایت بود بعد اروم اروم کم شد.
به همین دلیل هم باید چند وقتی یه بار شرکتو عوض کرد که فکر نکنن هر غلطی بکنن ملت بازم ازشون سرویس میگیرن :4:

hesehabib
06-08-2012, 22:04
سلام.
کسی سایت اینترنتی سپنتا رو میدونه آدرسش چیه؟!

midas
06-08-2012, 22:18
ُسامانه ثبت پیشنهادات و شکایات ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] A%20%D9%88%20%D8%B5%D8%AF%D8%A7%DB%8C%20%D9%85%D8% B4%D8%AA%D8%B1%DB%8C%D8%A7%D9%86%20%D8%A2%D8%B3%DB %8C%D8%A7%D8%AA%DA%A9.html) هست ایمیل های اسیاتک و ارم نت هم هست
به نظرم جمعی اعتراض کنیم بهتر باشه

midas
06-08-2012, 22:22
من فك كنم هر چي هم بنويسي جواب نميدن. ميخواي ايميل بزني؟ اينا فقط وقتي حاليشون ميشه كه مشترياشون بپره. امروز تا ساعت سه بعدازظهر برا من قط بود. خيلي افتضاح شده.

ما ایرانی ها بهتره زود نا امید نشیم و راه های مختلف اعتراض را امتحان کنیم
تو همین تالار ده ها نفر ناراضی بودن ولی الان هیچ کس نیست

midas
06-08-2012, 22:24
این ایمیل ریاضی هست به این بفرستید دوستان/ضمنا شماره اشتراک و شماره تماستون هم بنویسید
riazi@asiatech.ir

ممنون حتما باید امتحان کرد

midas
06-08-2012, 22:31
البته با توجه به اینکه شما برای رانژه شدن خیلی سختی کشیدید بهتون کاملا حق میدم.
اما در مورد اینکه شاید یه بازار یابی کثیف باشه باید بگم من مخالفم. این 100% یه بازار یابی کثیف هست رفیق :31:
همین ارم نت 1_2 سال پیش که من ازش سرویس گرفتم سرعت شبانش بالای 200 کیلوبایت بود بعد اروم اروم کم شد.
به همین دلیل هم باید چند وقتی یه بار شرکتو عوض کرد که فکر نکنن هر غلطی بکنن ملت بازم ازشون سرویس میگیرن :4:

کاملا درسته من شرکت های زیادی امتحان کردم صبا،شاتل(با ثبات ترین البته نه شیراز) فن اوا(پر سرعت ترین بازم شیراز نبود) و این اخری اسیا تک
حق با شماست انتظارات و فشارهای مشتری جاهایی که رقابت شدید نیست باعث تغییر می شه
به نظر من حرکت های انفرادی زیاد جواب نمیده اونم برای شرکت هایی که کاربر میلیونی دارند.شرکت های واسطه هم که سودشونه از راه اندازی بردند

Saeed_Med82
06-08-2012, 22:33
کدوم شرکت؟ اسیاتک 2تا8 هست و سپنتا هم که نداره شبانه رایگان

به نظر من برید سپنتا

نمیدونستم سپنتا ساپورت میکنه.یه ماه دیگه با ارم نت تمدید کردم!!! این مدت بگذره ببینم سپنتا به کجا میرسه...

سلام.

سایت اصلی سپنتا :[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
سایت ثبت نام در شیراز: [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Mr7 Illusive
06-08-2012, 22:47
در مورد سرعت شبانه که هر چی اعتراض کنی فاییده ای نداره/

طبق قانون مضخرف تنظیم مقررات اگر کمتر از 1.6 برای سرویس 128 و 3.2 برای سرویس 256 و 6.4 برای سرویس512 و به همین ترتیب کمتر باشه حق اعتراض داری و رسیدگی میکنن/

کلا شبانه دست خود شرکت هست و هر طور بخوان میتونن ملت را انگول بدن/

طبق تجربه ای که من داشتم در شکایت از 4 5 جا (تنظیم مقرران-استانداری-تعزیرات-اداره بازرگانی) از شاتل داشتم و اخرش هم دیدم فایده ای نداره و نتیجه ای در بر نداره و شرکتم را عوض کردم

midas
06-08-2012, 22:55
سلام.

اینجا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] AA%D8%B1%D9%86%D8%AA%DB%8C+%D8%B3%D9%BE%D9%86%D8%A A%D8%A7) را یه نگاه بندازید شاید چیزی پیدا شد

midas
06-08-2012, 23:02
در مورد سرعت شبانه که هر چی اعتراض کنی فاییده ای نداره/

طبق قانون مضخرف تنظیم مقررات اگر کمتر از 1.6 برای سرویس 128 و 3.2 برای سرویس 256 و 6.4 برای سرویس512 و به همین ترتیب کمتر باشه حق اعتراض داری و رسیدگی میکنن/

کلا شبانه دست خود شرکت هست و هر طور بخوان میتونن ملت را انگول بدن/

طبق تجربه ای که من داشتم در شکایت از 4 5 جا (تنظیم مقرران-استانداری-تعزیرات-اداره بازرگانی) از شاتل داشتم و اخرش هم دیدم فایده ای نداره و نتیجه ای در بر نداره و شرکتم را عوض کردم

به هر حال بهتره ما کار خودمون را انجام بدیم
شایدم راضی شدن قرارداد را مستردد کنند بریم جای دیگه
شما جای سراغ دارید دانلود شبانه عالی باشه؟

Mr7 Illusive
06-08-2012, 23:09
به هر حال بهتره ما کار خودمون را انجام بدیم
شایدم راضی شدن قرارداد را مستردد کنند بریم جای دیگه
شما جای سراغ دارید دانلود شبانه عالی باشه؟
باید از کسانی که در محدوده مرکز مخابراتی خودتون هستند تحقیق میدانی کنید/ ولی میتونید تحقیق کلی هم کنید و برای بررسی دقیقتر تحقیق میدانی کنید
من اطلاع دارم همیار نت سرعت شبانه سرویس هاش متناسب سرویسی هست که دانلود میکنی و خیلی افت نداره/ حالا خودتون باید دقیقتر بررسی کنید و تحقیق میدانی کنید روزانه همه سرویس ها را هم بالا می بندند
کلا همیار شرکت خوبی هست که مقداری از سهامش هم برای شهردای هست

MW_ARDEN
06-08-2012, 23:15
سلام ،
چرا من میخام ثبت نام اینترنتی کنم نو بیست نت نمیشه؟ هی میگه dsl شرکت دیگه فعاله! اخه من ک 3 ماهه dsl ندارم!!!!!!!!!!:41:
این ثبت نام حصوریش چجوریه؟؟؟

Mr7 Illusive
06-08-2012, 23:25
سلام ،
چرا من میخام ثبت نام اینترنتی کنم نو بیست نت نمیشه؟ هی میگه dsl شرکت دیگه فعاله! اخه من ک 3 ماهه dsl ندارم!!!!!!!!!!:41:
این ثبت نام حصوریش چجوریه؟؟؟
شما برای برداشتن رانژه شرکت قبلی روی خط اقدام کردید؟ ظاهرا شرکت قبلی هنوز رانژه را برنداشته/ میتونید از طریق چراغ لینک یا نام های مشابه اش رانژه بودن خطتون را بررسی کنید یا زنگ بزنید شرکت قبلی

saeed258s
06-08-2012, 23:26
با دروود
خورسندم به آگاهی دوستان برسانم که در پی شکایت من از ارم نت به سبب کم کاری ها و اهمال کاری های بخش فروش و همچنین عملا نداشتن هیچ پشتیبانی در شبانه(حتا در اندازه پاسخ دادن به تماس شما!!)به من گفته شد که در پی چابجایی کلیه پنل ها و مسیریاب ها از شیراز به تهران و در نتیجه بالاتر رفتن کیفیت و همچنین وصل شدن به پشتیبانی تهران در صورت تماس با 1844 به جای وصل شدن به شیراز و در نتیجه بهبود پشتیبانی ،امید است که دشواری های شما هم به اندازه 0 برسدو همچنین ممکن است در یک هفته آینده همچنان دشواری هایی باشد که به مرور رفع خواهند شد.

MW_ARDEN
06-08-2012, 23:29
شما برای برداشتن رانژه شرکت قبلی روی خط اقدام کردید؟ ظاهرا شرکت قبلی هنوز رانژه را برنداشته/ میتونید از طریق چراغ لینک یا نام های مشابه اش رانژه بودن خطتون را بررسی کنید یا زنگ بزنید شرکت قبلی

اره حدودا تا 1 ماه پیش وقتی مودم رو روشن میکردم پیغام شرکت قبلی میومد، ولی الان دیگه پیغامه نمیاد ولی چراغ DSL هنوز سبز و ثابت، این یعنی هنوز راژه قبلی مونده؟؟

Mr7 Illusive
06-08-2012, 23:32
اره حدودا تا 1 ماه پیش وقتی مودم رو روشن میکردم پیغام شرکت قبلی میومد، ولی الان دیگه پیغامه نمیاد ولی چراغ DSL هنوز سبز و ثابت، این یعنی هنوز راژه قبلی مونده؟؟
بله هنوز رانژه هست/از کجا سرویس داشتی؟/باید درخواست جمع آوری بدی

MW_ARDEN
06-08-2012, 23:34
بله هنوز رانژه هست/از کجا سرویس داشتی؟/باید درخواست جمع آوری بدی

مرسی از جواب / من از ماتریکس همین فردا میرم کارو میسازم!
حالا با این حرفی ک اقا سعید258 زد دوستان اسیاتک رو پیشنهاد میکنن؟؟

Mr7 Illusive
06-08-2012, 23:54
مرسی از جواب / من از ماتریکس همین فردا میرم کارو میسازم!
حالا با این حرفی ک اقا سعید258 زد دوستان اسیاتک رو پیشنهاد میکنن؟؟
نه پیشنهاد نمیشه/حرفه مفت میزنن

saurron
07-08-2012, 00:11

=)))))))))))))))))))

saurron
07-08-2012, 00:15
من شکایت رو پیشنهاد نمیکنم. به دلیل اینکه حداکثر میشه برای مدت باقی مانده از دوره ارم نت شکایت کرد و گفت اینا حق نداشتن یک دفعه همه چیزو عوض کنن.
اما از دوره بعد چی؟ دوره بعد که دیگه ارم نت نیست و به شما میگن اسیاتک فقط همین سرویس هارو با این شرایط داره. میخوای بگیر میخوای نگیر

saeed258s
07-08-2012, 00:33
دوستان من با پرس و جویی که از برند آسیاتک د تهران کردم،گویا یکی از بهترین ارائه دهندگان خدمات در تهران است!این مورد رو هم در نظر داشته باشید که احتمالن کیفیت شیراز هم همانگونه خواهد بود

gla021
07-08-2012, 01:34
سلام مجدد
آقا من زنگ زدم 1844 کلی بارشون کردم آخر سر هم گفت حق با شماست و اینا همش تقصیر تهرانیاست!
یک گیگ هم شارژ کردم چون الان نمیتونم هزینه تغییر isp را بدم با توجه به اینکه شهریه دانشگاه تو راهه
امشب که دارم دان میکنم ظاهرا نیم بها نیست و تماما رایگانه
من سرویسم 128 سه ماهی 30 تومان بود فکرکنم واسه 3 ماه 5 گیگ ترافیک بود
البته دانلود قطع کردم چون فردا صبح یهو میبینی کم کرده اینا که نظم ندارند
سرعتم عصری طرفای 400 بود الانم روی 54 هست
بچا به غیر از این تعرفه ها که تو quick task زده تعرفه دیگه ای نداره؟

gla021
07-08-2012, 01:38
:31::27:................................

dilemma2004
07-08-2012, 01:46
من آسیا تک1 سال دارم سرویس 128 تازه تا همین قبل 15 مرداد که سرویسم تموم بشه 4ماه جشنواره با 8گیگ حجم 30هزار تومن.هر شب هم 1و نیم گیگ بدون استثنا دانلود میکردم.ولی از الان که سرویس جدیدشون رو گرفتم خیلی مزخرف شده 128 ماهی 5گیگ 17 تومان .الان سرعت شبانه م بیشتر 30 کیلوبایت نمیشه.قبلا هر شب بدون استثنا 100 بود.
خواهش میکنم یه با تجربه به من بگه کجا هست که سرویسی مثلا با حدود 15هزار تومان ماهانه ارائه بده و شبانه ش هم بشه 1 تا 1 و نیم گیگ دانلود کرد
من قبلا شاتل داشتم و 1سال پیش به خاطر محدودیت اومدم بیرون
ممنون میشم راهنمایی کنید از کجا سرویس بگیرم

arashsard
07-08-2012, 02:46
دانلود امشب ارم نت با لینک

ولی خداییش پینگ خوب شده... تایم اوت نداره...

Mr7 Illusive
07-08-2012, 04:27
من آسیا تک1 سال دارم سرویس 128 تازه تا همین قبل 15 مرداد که سرویسم تموم بشه 4ماه جشنواره با 8گیگ حجم 30هزار تومن.هر شب هم 1و نیم گیگ بدون استثنا دانلود میکردم.ولی از الان که سرویس جدیدشون رو گرفتم خیلی مزخرف شده 128 ماهی 5گیگ 17 تومان .الان سرعت شبانه م بیشتر 30 کیلوبایت نمیشه.قبلا هر شب بدون استثنا 100 بود.
خواهش میکنم یه با تجربه به من بگه کجا هست که سرویسی مثلا با حدود 15هزار تومان ماهانه ارائه بده و شبانه ش هم بشه 1 تا 1 و نیم گیگ دانلود کرد
من قبلا شاتل داشتم و 1سال پیش به خاطر محدودیت اومدم بیرون
ممنون میشم راهنمایی کنید از کجا سرویس بگیرم
اره شاتل افتضاح است
مرکز مخابراتیت را بگو تا دوستان اگه اطلاع دارن راهنمایی کن
همیار سرعت شبانه سرویسهاش تقریبا با روزانه یکی هست

سلام مجدد
آقا من زنگ زدم 1844 کلی بارشون کردم آخر سر هم گفت حق با شماست و اینا همش تقصیر تهرانیاست!
یک گیگ هم شارژ کردم چون الان نمیتونم هزینه تغییر isp را بدم با توجه به اینکه شهریه دانشگاه تو راهه
امشب که دارم دان میکنم ظاهرا نیم بها نیست و تماما رایگانه
من سرویسم 128 سه ماهی 30 تومان بود فکرکنم واسه 3 ماه 5 گیگ ترافیک بود
البته دانلود قطع کردم چون فردا صبح یهو میبینی کم کرده اینا که نظم ندارند
سرعتم عصری طرفای 400 بود الانم روی 54 هست
بچا به غیر از این تعرفه ها که تو quick task زده تعرفه دیگه ای نداره؟
نه فقط همون تعرفه ها است

Mr7 Illusive
07-08-2012, 04:59
شبا از ساعت چند تا چند رایگانه؟
مثل اوله از ساعت 2 تا 7
یا از ساعت 1 تا 9

اسیاتک؟ 2تا8

gtairani
07-08-2012, 05:52
امشب سرعتش بد نبود ولی هنوز مثل اولش نشده.قبلا سرعتم فیکس 120 بود.

ali gamma
07-08-2012, 06:16
امشب سرعت دانلود چهل بود برا من. باز بهتر از 16 است:44: بچه هایی که سرعت 256 یا 512 دارن چطوره سرعت شبانه؟

gtairani
07-08-2012, 06:56
امشب سرعت دانلود چهل بود برا من. باز بهتر از 16 است:44: بچه هایی که سرعت 256 یا 512 دارن چطوره سرعت شبانه؟
من 512 دارم سرعت دانلود 50 کیلوبایت بود.

MW_ARDEN
07-08-2012, 10:57
دوستان من با پرس و جویی که از برند آسیاتک د تهران کردم،گویا یکی از بهترین ارائه دهندگان خدمات در تهران است!این مورد رو هم در نظر داشته باشید که احتمالن کیفیت شیراز هم همانگونه خواهد بود

بابا این سعید خیلی حرفاش مشکوک، ادم بدجور وسوسه میشه! ولی راست میگه، تو سایت netindex هم جزو بهتریناست

ali gamma
07-08-2012, 11:09
سرعت روزا كه بد نيست. خوبه اتفاقا. متاسفانه شبا بازي درمياره. قبلا صد بود بعد شد ١٦ حالا هم بين چهل تا پنجاس.!

Mr7 Illusive
07-08-2012, 11:11
بابا این سعید خیلی حرفاش مشکوک، ادم بدجور وسوسه میشه! ولی راست میگه، تو سایت netindex هم جزو بهتریناست
آقا سعید را من میشناسم/خودش دلش از دست اسیاتک خونه.دی:

MW_ARDEN
07-08-2012, 11:14
شما سرعتت 40_50 می نالی؟ بازم خوبه، ماتریکس 128 سرعت شبانه فیکس رو 10ه! اگه سرعت میخاستی باید ماهی 30000 میدادی تا اونم بت 120KB بت بدن، تازه با کلی قطعی!

MW_ARDEN
07-08-2012, 11:15
آقا سعید را من میشناسم/خودش دلش از دست اسیاتک خونه.دی:

خوب اگه اینجوریه ک دیگه بدتر! این ک بدش میاد اینجوری تعریف میکنه ...!

Mr7 Illusive
07-08-2012, 11:22
خوب اگه اینجوریه ک دیگه بدتر! این ک بدش میاد اینجوری تعریف میکنه ...!
زنگ زده تهران شستشوی مغزیش دادن.دی:

arashsard
07-08-2012, 11:26

من 128 دارم.... 50 بود....

MW_ARDEN
07-08-2012, 11:33
بچه ها شما از مرکز امیرکبیر نیستین؟؟

ali gamma
07-08-2012, 11:54
پس واقعا فايده ي گرفتم سرعت ٥١٢ يا بالتر چيه وقتي دانلود شبانه يكي باشه؟!؟!!
اتفاقا من فك ميكنم سرعت بالاتر گرفتن ضرر هم داره نه تنها پول بيشتري ميدي بلكه حجمتم سريعتر خالي ميشه.

DariushGreat
07-08-2012, 13:44
دوستان سلام
در راستای عدم نظارت کامل و درست سازمان تنظیم مقررات رادیویی بر شرکت ها، مراتب شکایت رو به سایت خبری 20:30 اعلام کنید.
محض اطلاعتون باید بگم که پهنای باندی که سازمان تنظیم مقررات رادیویی در اختیار شرکت ها قرار داده به شکلیه که کل سرعت مورد تقاضای مشترک رو به شکل 1/1 و کاملا ثابت در روز و شب و با حجم دانلود نامحدود در اختیارش قرار بدن؛ این در حالیه که شرکت های به ظاهر معتبر نه سرعت واقعی رو بهمون می دن نه حجم درست و حسابی... بهانشون برای سرعت کمبود پهنای باند و اشتراک 1/4 و 1/10 هست و برای حجم هم که هر کدومشون یه حرف بی سر و ته می زنن!
من که خودم شکایت کردم و ازونجایی که از مبین نت سرویس دارم، مسائل مبین نت رو گفتم؛ اما در عین حال هم از شرکتای دیگه مثل دزدی شاتل و کم فروشی آسیاتک هم گفتم.
از شما دوستان تقاضا دارم که شما هم علاوه بر گفتن بدی ها و مسائل شرکتتون به طور کلی از همه شرکت ها به خاطر این کم فروشی و دزدی شکایت کنید.
اینترنت با سرعت طی شده در قرارداد به شکل ثابت و بدون محدودیت حق مسلم همه ماست

این هم لینک سایت خبری:
بخش تماس با ما - سایت وبگردی 20:30 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

این هم لینک سازمان تنظیم مقررات رادیویی:
سامانه اعلام و رسیدگی به شکایات مشترکین
([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
خلاصه این که دوستان در این یه مورد با هم متحد باشیم پشت این دله دزدا به خاک مالیده می شه

شاد باشید

midas
07-08-2012, 15:00
کسی هم کاری نکرد منم خودم ایمیل را فرستادم ظهر.سه ساعت بعد زنگ زدن کلی چرتو پرت اخرشم گفتن سرعت روز شما 4 مگ هست سرعت شبانه هام در حد 512
بعد که با واحد شارژ صحبت کردم واسه استرداد الکی قول این داد که داریم مشکل پهنای باند استان فارس را حل می کنیم صبر کنید.
دوستان اگه تغییری میخوان یه لیست 100نفری معترض جمع کنند مطمئنا تاثیر خودشو میگزاره

kamran2000
07-08-2012, 16:29
adsl من يعد از كابل برگردون مخابرات قطع شده و الان 3 هفته هست .
مبين نت ميگه خط شما رفته روي كافوي يك مركز ديگه و فعلاً تجهيزات نداريم. ( تاريخ مشخص هم اعلام نميكنن)
سپنتا (بيست نت) ميگه شركت ديگه اي روي خط شما هست و بايد اون رانژه رو ورداره تا ما اقدام كنيم و فعلاً هم پورت خالي نداريم.
تا حالا 10 بار زنگ زدم مبين نت و خواهش كردم شما كه تجهيزات ندارين چرا خط من رو از رانژه در نميارين تا با بيست نت قرار ببندم . ( نامردهاي پست فطرت به عمد نامه جمع آوري روي نميفرستن مخابرات)
به نظرتون چيكار كنم

Mr7 Illusive
07-08-2012, 17:47
adsl من يعد از كابل برگردون مخابرات قطع شده و الان 3 هفته هست .
مبين نت ميگه خط شما رفته روي كافوي يك مركز ديگه و فعلاً تجهيزات نداريم. ( تاريخ مشخص هم اعلام نميكنن)
سپنتا (بيست نت) ميگه شركت ديگه اي روي خط شما هست و بايد اون رانژه رو ورداره تا ما اقدام كنيم و فعلاً هم پورت خالي نداريم.
تا حالا 10 بار زنگ زدم مبين نت و خواهش كردم شما كه تجهيزات ندارين چرا خط من رو از رانژه در نميارين تا با بيست نت قرار ببندم . ( نامردهاي پست فطرت به عمد نامه جمع آوري روي نميفرستن مخابرات)
به نظرتون چيكار كنم

شما برو مخابرات مرکزت اگه کارت نشد برو مخابرات اصلی قصرالدشت قبلا یه خانمی قسمت دیتا بود رانژه را برمی داشت و .../ saeed258s ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) فکر کنم بیشتر اطلاع داشته باشه در این مورد

ali7777
07-08-2012, 18:40
دوستان سلام

محض اطلاعتون باید بگم که پهنای باندی که سازمان تنظیم مقررات رادیویی در اختیار شرکت ها قرار داده به شکلیه که کل سرعت مورد تقاضای مشترک رو به شکل 1/1 و کاملا ثابت در روز و شب و با حجم دانلود نامحدود در اختیارش قرار بدن؛ شاد باشید

سند این حرف رو لطف میکنی؟ کجای سایت تنظیم مقررات رادیویی نوشته؟

saurron
07-08-2012, 19:31

دیگه به اینجا سر نمیزنه. تو تمام تاپیک ها پست زده. با پیام خصوصی ازش بپرس به ما هم بگو :3:

rz21
07-08-2012, 19:58
این سرویس های جدید و مسخره ی اسیانک دیگه چیه؟شبانه نیم بها؟باید حتما 5 گیگ به بالا بگیری اون هم ماهیانه تا شبانه بهت رایگان بدن!
کسی تعرفه شرکت بیست نت داره؟خوب هست شبانش؟مرکز مدرسم.میرم توی سایتش هیچی از تعرفه هاش نمیفهمم!!!من 11 شهریور میخوام از اسیاتک بیام بیرون.سریع بیست نت برام وصل میکنه؟

gtairani
07-08-2012, 20:30
این سرویس های جدید و مسخره ی اسیانک دیگه چیه؟شبانه نیم بها؟باید حتما 5 گیگ به بالا بگیری اون هم ماهیانه تا شبانه بهت رایگان بدن!
کسی تعرفه شرکت بیست نت داره؟خوب هست شبانش؟مرکز مدرسم.میرم توی سایتش هیچی از تعرفه هاش نمیفهمم!!!من 11 شهریور میخوام از اسیاتک بیام بیرون.سریع بیست نت برام وصل میکنه؟

سلام
برای تعرفه برید به سایت [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]شبانه هم نداره.بله سریع وصل میکنن.

DariushGreat
07-08-2012, 21:04

یه سرچ ساده توی همین فروم هم می زدید پیداش می کردید
تاپیکی که از خبرگزاری مهر نقل کرده:

قانونی که به قول زننده این تاپیک هم به تصویب رسیده و هم نرسیده؛ مصوب 1390 هم هست. در ضمن جدای این قضیه ما طبق آماری که گرفتم این قضیه صحت داره

MILAD99
07-08-2012, 22:00
اگه مشکل رانژه و کابل برگردون دارید،میتونید از وایرلس همیارنت هم اشتراک بگیرید.قیمت و کیفیتش خیلی خوبه...