PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : اینترنت استان فارس

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 [24] 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46

saeed258s
17-06-2012, 23:17
دروود دوباره
دوستان امشب از آسیاتک مبنی بر شکایت من از ارم نت با من تما گرفته شد که تقریبا همه جزئیات رو گفتم!
خواهشمندم شما هم پیگیری بفرمایید به ویژه در مورد ترافیک هایی که به نادرست از ما کم شده است

Rhodes
18-06-2012, 09:08
پینگ ماتریکس زده بالا؟! میخواستم از ماتریکس adsl بگیرم
شما مرکز دستغیب بودین؟
شما یه trace از گوگل بگیر ببین مشکل پینگ از مخابرات هست یا ماتریکس
کامندش اینه :
tracert -d google.com

بله.مرکز دستغیب...
نمیدونم خیلی بد شده.خوصله هم ندارم یه ماه بدون اینترنت باشم ... قبلا که از پارسآنلاین خواستم برم ماتریکس 1 ماه طول کشید ... :19:
اینم ماتریکس :
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ماتریکس خیلی وقته فاتحش خونده شده دیگه
دیروز هم یک اسمس اومد مبنی بر اینکه از این به بعد تعرفه ها با 5درصد ارزش افزوده محاسبه میگردد
برای من نیومده فعلا ...

arashsard
18-06-2012, 11:47
پینگ ماتریکس زده بالا؟! میخواستم از ماتریکس adsl بگیرم
شما مرکز دستغیب بودین؟
شما یه trace از گوگل بگیر ببین مشکل پینگ از مخابرات هست یا ماتریکس
کامندش اینه :
tracert -d google.com

ماتریکس تایم اوتش زیاد شده ... من که این روزا دیگه همش از ارم استفاده میکنم.... مشکل از خود ماتریکس هس... چون با ارم که کانکت میشم سرعتم خوبه... تایم اوت هم ندارم...

arashsard
18-06-2012, 11:48
آقا ميگيد چي كار كنم؟!؟!
دو دقيقه خير سرمون ميخوايم ميخوايم oovoo كنيم نميشه....
صدا هي قطع و وصل ميشه....
اين ماتريكس هم تر زده... از رحلت تا حالا پينگش زده بالا.... از ٣٥ رفته روي ١٢٠....
دوستان يه سوال دارم: مودم همراه ايرانسل براي وايمكس نظرتون چيه؟؟!؟؟
كلا وايمكس كجاهاي شيراز آنتن ميده...
ممنون.

حتی توو یاهو هم که سروراش قویتره صدا قطعو وصل میشه.... با ارم مشکلی نیست... ماتریکس سکته زده...

arashsard
18-06-2012, 12:01
اولی ارم نت هست و دومی ماتریکس... واقعا تایم اوت کفر آدمو در میاره... حتی اگه 4 5 تا هم باشه... همین 4 5 تا هم باعث میشه دیتا ردو بدل نشه و کلی صدا قطع و وصل بشه و بره روو اعصاب آدم... دیگه توو بازی آنلاین که هیچ کاری نمیشه کرد... حاظرم پینگم 300 باشه ولی تایم اوت نداشته باشم... بزنم به تخته ارم چند روز اخیر حداقل واسه من خوب شده... ( مرکز فیاض بخش ) سیم مسی.

arashsard
18-06-2012, 12:10
از زمانی که ISP ایم از INFORMATION TECHNOLOGY اومده روو ASIA TECH سرعتم خیلی بهتر شده

aghamajid1369
18-06-2012, 12:45
عجب بدبختی گیر کردم.
آخر نفهمیدم از کجا نت بگیرم که هم پینگش خوب باشه و هم سرعت قابل قبولی داشته باشه.
فکر کنم باید از مخابرات بگیرم یه تست بزنم ببینم چجوریه

Saeed_Med82
18-06-2012, 13:01
عجب بدبختی گیر کردم.
آخر نفهمیدم از کجا نت بگیرم که هم پینگش خوب باشه و هم سرعت قابل قبولی داشته باشه.
کلا تو ایران بیخیال اینترنت خوب و بدون دردسر باشی از همه چی بهتره!!! اینترنت مخابرات که همون ارم نت هست...

aghamajid1369
18-06-2012, 13:52
کلا تو ایران بیخیال اینترنت خوب و بدون دردسر باشی از همه چی بهتره!!! اینترنت مخابرات که همون ارم نت هست...

پس یعنی [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
همون ارم نت هستش؟

series1
18-06-2012, 13:56
دوستان ارم نت مدتی هست که سرعت شبانه خیلی کم شده
مثلا من به زور شبی 500 مگ دانلود می کنم - آخه این چه وضعیه ؟

arashsard
18-06-2012, 15:51
دوستان ارم نت مدتی هست که سرعت شبانه خیلی کم شده
مثلا من به زور شبی 500 مگ دانلود می کنم - آخه این چه وضعیه ؟

2 3 تا فایل رو با هم بزار... قاعدتا باید بهتر بشه...

arashsard
18-06-2012, 15:52
همون ارم نت هستش؟

منم آخر این قضیه سپنتا رو نفهمیدم... باید زنگ بزنی بپرسی این ارم نت هست یا همون سپنتایی هست که توی تهران و اصفهان هست... اونجا که شنیدم خوبه...

arashsard
18-06-2012, 15:54
عجب بدبختی گیر کردم.

اینترنت کامل و خوب توی ایران پیدا نمیشه... همشون یه جورایی مشکل دارن... الان بهترینا توی شیراز همیارنت هست و ماتریکس و ارم نت... میترسم بهت بگم ارم نت بگیر بعد یهو قطعیش زیاد بشه شرمندت بشم ولی پیشنهادم ارم نت هستش...

arashsard
18-06-2012, 16:04
این ماتریکس شرکت عجیبیه... الان پبنگ گوگل نزدیکای 90 تا 100 هستش...

Saeed_Med82
18-06-2012, 16:57
همون ارم نت هستش؟
اینو نمیدونم.اون زمانی که من رفتم تو خود مخابرات برای پیگیری کارم که مخابرات کل کاراشونو داده بود به ارم نت.مگه اینکه تغییری کرده باشه!!!!
هیچ کدوم از دوستان از این سپنتا سرویس نگرفتن؟!

ardalan_zapata
18-06-2012, 17:26
حذف شود.............

aghamajid1369
18-06-2012, 18:08
همچین زیاد هم خوب نیست
این پینگ منه
51985

اتفاقا خیلی عالی هست.پینگ زیر 100 واسه گوگل عالیه.1 دونه هم تایم اوت داده که معمولیه.

صبا نت به نظرتون چطوره بچه ها؟ کسی نداشته؟

Rhodes
18-06-2012, 19:21
اين ماتريكس بايد ديگه سرشو بذاره زمين بميره....
اصلا ديگه خوب نيست....
دوستان مركز دستغيب جز ماتريكس و پارس آنلاين چي پيشنهاد ميديد؟!!

ardalan_zapata
18-06-2012, 19:50
حذف شود.............

Saeed_Med82
18-06-2012, 21:22
کجای این پینگ هایی که من گذاشتم زیر 100 هست ؟!!!
3 تا هم تایم اوت داده !
مال آرش رو گفتن این دوستمون...

arashsard
18-06-2012, 21:22
همچین زیاد هم خوب نیست
این پینگ منه
51985

آره تایم اوتش خیلی اذییت میکنه...تا ببینم یه تایم اوت میده حتی اگه پینگش 100 باشه سری دیسکانکت میکنم ...

arashsard
18-06-2012, 21:24
اتفاقا خیلی عالی هست.پینگ زیر 100 واسه گوگل عالیه.1 دونه هم تایم اوت داده که معمولیه.

صبا نت به نظرتون چطوره بچه ها؟ کسی نداشته؟

یه دونه هم اعصاب آدمو خورد میکنه... من داشتم... خیلی دزدن... خوب نیست ... شبانش هم 3 شب هست... سرعتش بیگیر نگیر داره...

arashsard
18-06-2012, 21:33
مال آرش رو گفتن این دوستمون...

من میگم شما برید سپنتا بگیرید.... شاید خیلی خوب باشه... حداقل شرکتای که ما داریم هر کدومشون یه مشکلی دارن... مثلا ماتریکس پینگش خوبه ولی پاکت لاست و تایم اوتش زیاده... حداقل واسه من اینجوری بوده و قطعیش هم کمه... ارم نت تا دلت بخواد قطعی داره... صبانت دزدن و بگیر نگیر داره... شاتل هم که حرفشو نزنیم بهتره... سپنتا رو یه امتحان کن...

aghamajid1369
18-06-2012, 21:36
من میگم شما برید سپنتا بگیرید.... شاید خیلی خوب باشه... حداقل شرکتای که ما داریم هر کدومشون یه مشکلی دارن... مثلا ماتریکس پینگش خوبه ولی پاکت لاست و تایم اوتش زیاده... حداقل واسه من اینجوری بوده و قطعیش هم کمه... ارم نت تا دلت بخواد قطعی داره... صبانت دزدن و بگیر نگیر داره... شاتل هم که حرفشو نزنیم بهتره... سپنتا رو یه امتحان کن...

احتمال خیلی زیاد من برم سراغ سپنتا.
فقط این خط خراب شده از رانژه در بیاد . . .

maya_enthusiast
19-06-2012, 20:54
دوستان من مدتی هست که خیلی قطعی دارم یعنی لینک ام خیلی قطع می شه. مودم خودم درست نشون نمی داد الان رفتم از یکی از دوستام مودمشو گرفتم دیدم خیلی snr margin پایینی دارم. در حد 6 !! تو بهترین حالت میشه 11 دیگه واقعا اعصابمو خورد کرده. مودمو زدم سر خط هیچ تغییری نکرد گفتم شاید از سیم کشی باشه. سیم کشی رو که چک کردم تنها جاییش که به نظرم میاد یه قسمت از سیم کشی هست که از بالای نرده خونه همسایه رد میشه و یه قسمتش انشعاب برق همسایه دقیقا از بغل سیم تلفن ما رد میشه. حالا دقت کردم این چند روز می بینم دقیقا اون موقع هایی که خونه نیستن یعنی چراغ روشن نیست یا سر و صدایی نیست من لینکم مشکل نداره ! من باید چکار کنم دوستان لطفا راهنمایی کنید؟
یه بار زنگ زدم 117 اعلام خرابی کردم ولی خبری نشد بعد رفتم مرکز دستغیب میگه به ما مربوط نیست به شرکت مربوطه، ماتریکسم زنگ زدم فقط گفته آره نویزتون بالاس ما حالا به ادمین گزارش میدیم که درست کنه ولی هیچ فرقی نکرده.

ardalan_zapata
19-06-2012, 21:08
دوستان من مدتی هست که خیلی قطعی دارم یعنی لینک ام خیلی قطع می شه. مودم خودم درست نشون نمی داد الان رفتم از یکی از دوستام مودمشو گرفتم دیدم خیلی snr margin پایینی دارم. در حد 6 !! تو بهترین حالت میشه 11 دیگه واقعا اعصابمو خورد کرده. مودمو زدم سر خط هیچ تغییری نکرد گفتم شاید از سیم کشی باشه. سیم کشی رو که چک کردم تنها جاییش که به نظرم میاد یه قسمت از سیم کشی هست که از بالای نرده خونه همسایه رد میشه و یه قسمتش انشعاب برق همسایه دقیقا از بغل سیم تلفن ما رد میشه. حالا دقت کردم این چند روز می بینم دقیقا اون موقع هایی که خونه نیستن یعنی چراغ روشن نیست یا سر و صدایی نیست من لینکم مشکل نداره ! من باید چکار کنم دوستان لطفا راهنمایی کنید؟
یه بار زنگ زدم 117 اعلام خرابی کردم ولی خبری نشد بعد رفتم مرکز دستغیب میگه به ما مربوط نیست به شرکت مربوطه، ماتریکسم زنگ زدم فقط گفته آره نویزتون بالاس ما حالا به ادمین گزارش میدیم که درست کنه ولی هیچ فرقی نکرده.

اگر واقعا مطمئن هستید از خط هست زنگ بزیند 117 چندین بار میان و درست میکنن
چون مخابرات وظیفه داره تا ورودی ساختمون شما خط رو درست تحویل بده اینجور که شما میگید سیم خارج ساختمان هست و وظیفه مخابرات هست که درست کنه

arashsard
20-06-2012, 12:11
ماتریکس امروز n تا تایم اوت میده... شاید 5 6 تا تایم اوت زیاد توی صفحه باز کردن و دانلود تاثیر نداشته باشه اما کسی که کارای آنلاین از جمله بازی آنلای. چت تصویری و گفتاری. دیدن فیلم و صدای آنلاین نمیتونه کاراشو انجام بده... برعکس ارم امروز اصلا تایم اوت نداره...

Rhodes
20-06-2012, 16:20
توی اسپید تست فرقی تکرده ولی توی بازی و oovoo آدم رو کلافه میکنه :

ardalan_zapata
20-06-2012, 16:22
حذف شود.............

arashsard
21-06-2012, 12:02
اوضاع ماتریکس زیر خط فقر آیا با این اینترنت میشه بازی آنلاین کرد؟؟؟:31:

series1
21-06-2012, 12:33
دوستان ارم نت وضعیت دانلود شبانه خیلی داغونه
من به زور 400 تا 500 مگ میگیرم - چند تا فایل همزمان هم میزارم تاثیری نداره - واسه بقیه دوستان اینجوریه؟

Rhodes
21-06-2012, 12:47
ماتريكس افتضاح شده.....
الان بعد يه هفته اومدم بازي كنم زده بالا رفته روي ١٨٠ !!! تير ميزني فردا ميرسه به طرف.....

saeed258s
21-06-2012, 23:14
دوستان ارم نتی آیا تایید می فرمایید که امشب (پنج شنبه 1 تیرماه)سرعت به شدت افتضاح است ؟در حد تیم ملی پایینه!!!بنابر آنچه که DU میتر در اختایر من می گذارد در بهترین حالت سرعت دریافت من به 10 کیلوبالت می رسد!!همچنین در شبهای گذشته نیز سرعت دریافت در حالت شبانه ،بالاتر از 30 نمی رفت (بنا بر گواهی IDM)!
زمان اون فرارسیده که سری به CRA.ir بزنیم..
نه از تهران پاسخی گرفتم و نه از شیراز!همه "سر تا پا یک کرباسن!"!!

arashsard
22-06-2012, 01:49
دوستان ارم نتی آیا تایید می فرمایید که امشب (پنج شنبه 1 تیرماه)سرعت به شدت افتضاح است ؟در حد تیم ملی پایینه!!!بنابر آنچه که DU میتر در اختایر من می گذارد در بهترین حالت سرعت دریافت من به 10 کیلوبالت می رسد!!همچنین در شبهای گذشته نیز سرعت دریافت در حالت شبانه ،بالاتر از 30 نمی رفت (بنا بر گواهی IDM)!

هاردم پره... چیزی نمیتونم دانلود کنم اما به شدت تایم اوت فراوان... پینگ گوگل هم 500 ... ما بریم بخوابیم... با این سرعت حس هیچی نیست...

parviz_mail2
22-06-2012, 17:05
مرکز دستغیب مشکل داره ، شرکتش فرق نمی کنه
پیشنهاد میکنم وایرلس بگیری

parviz_mail2
22-06-2012, 17:07
اين ماتريكس بايد ديگه سرشو بذاره زمين بميره....
اصلا ديگه خوب نيست....
دوستان مركز دستغيب جز ماتريكس و پارس آنلاين چي پيشنهاد ميديد؟!!

مرکز دستغیب مشکل داره ، شرکتش فرق نمی کنه
پیشنهاد میکنم وایرلس بگیری

parviz_mail2
22-06-2012, 17:13
عجب بدبختی گیر کردم.

وایرلس بگیر
یک شرکت هست 5روز اولش هم اگه نخواستی مرجوع میکنه
تلفنش 8440044 فک کنم اسمش ماهان باشه

parviz_mail2
22-06-2012, 17:16
دوستان عزیز
کسی هست که خطش فیبر نوری باشه و از شرکت ماتریکس ADSL داشته باشه؟
کسی هست که خطش فیبر نوری باشه و ماتریکس بهش گفته باشه دیگه بهت سرویس نمیدیم؟!

آره
من رفتم وایرلس گرفتم

mohsen19x
22-06-2012, 21:09

من چند شب نبودم .... ولی اون شب هایی که بودم اوضاع زیاد تعریفی نداشت .. هر کاری خواستی بکنی ما پشتتیم

arashsard
22-06-2012, 21:31
من چند شب نبودم .... ولی اون شب هایی که بودم اوضاع زیاد تعریفی نداشت .. هر کاری خواستی بکنی ما پشتتیم

1000 دفه بهشون گفتم چرا شبانه اینقد تایم اوت زیاده... سرعت کمه... تنها جوابشون اینه... شبا همه میان دانلود میکنن... سیستما کشش ندارن... سرعت افت میکنه و میگن چیزه طبیعیه... همه شرکتا اینجوریین...

saeed258s
22-06-2012, 21:56
با دروود
arashsard ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) گرامی،آیا شما با تهران هم این موضوع رو در میان گذاشتید؟آیا با سامان تنظیم مقرارات نیز در میان گذاشتید؟شرکت همیار که من پیشتر داشتم شاید سرعت وب کمی کند می شد اما نه سرعت دریافت و نه پینگ هیچ تغییری در شبانه و روزانه نداشت!!
یک بار در پی تماس من با نهران به من گفته شد که در مرکز مخابراتی مشکل داریم ،من هم گفتم آیا شرکت شما(یا ارمنت)یک سری کار هارا تنها برای بهره برداری از افزارها انجام می دهید و سپس به کیفیت می اندیشید یا اینکه از همان نخست در پی ارائه یک کار با کیفیت و تمام عیار هستید که ایشان هم در پاسخ گفتند گزینه 2!
به هر روی من اگر فردا زمان داشته باشم حتمن به سازمان تنظیم مقرارات تماس می گیرم(یا حضوری میرم)
از دوستان دیگر خواهشمندم حتمن با آوای مشتری شرکت آسیاتک تماس بگیرند!!من سرعت روزانه ام هم نیم شده!!از 60 به 20 30 رسیده!!تام اوت هم که زیاده!

arashsard
23-06-2012, 02:00
با دروود
arashsard ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) گرامی،آیا شما با تهران هم این موضوع رو در میان گذاشتید؟آیا با سامان تنظیم مقرارات نیز در میان گذاشتید؟شرکت همیار که من پیشتر داشتم شاید سرعت وب کمی کند می شد اما نه سرعت دریافت و نه پینگ هیچ تغییری در شبانه و روزانه نداشت!!
یک بار در پی تماس من با نهران به من گفته شد که در مرکز مخابراتی مشکل داریم ،من هم گفتم آیا شرکت شما(یا ارمنت)یک سری کار هارا تنها برای بهره برداری از افزارها انجام می دهید و سپس به کیفیت می اندیشید یا اینکه از همان نخست در پی ارائه یک کار با کیفیت و تمام عیار هستید که ایشان هم در پاسخ گفتند گزینه 2!
به هر روی من اگر فردا زمان داشته باشم حتمن به سازمان تنظیم مقرارات تماس می گیرم(یا حضوری میرم)
از دوستان دیگر خواهشمندم حتمن با آوای مشتری شرکت آسیاتک تماس بگیرند!!من سرعت روزانه ام هم نیم شده!!از 60 به 20 30 رسیده!!تام اوت هم که زیاده!

درود... نه من با تهران یا سازمان تنظیم مقررات تماس نگرفتم ولی از خود شرکت پیگیر بودم که نتیجه ای در بر نداشته...

lllpixielll
23-06-2012, 13:22
دوستان سرعت ها چرا اینقدر پایینه؟؟

ali7777
23-06-2012, 16:39
ارم نت که سرعتش خیلی پایینه زنگگ زدم پشتیبانی میگه مشکل از مخابراته حل میشه

M@htab
23-06-2012, 17:33
دوباره کوسه ها حمله کردن؟ آخه این چه وضعیه؟ ما چه گناهی کردیم که بابت یه اینترنت ساده باید این همه زجر بکشیم؟هر روز یه مصیبت ... هر روز یه دروغ ... هر روز یه کلاهبرداری جدید ... همش زور ... زور و زور ...

arashsard
23-06-2012, 21:24
مشکل سراسری بوده... چون هم ماتریکس مشکل داشت و هم ارم نت...

Rhodes
23-06-2012, 23:28
وايرلس با حجم كم مثلا ٢ گيگ ماهي فقط براي oovoo و كي بازي آنلاين كه تايم اوت نده و پينگش نپوكه چي بگيرم؟!؟ دستغيب ام.
كلا هزينش چه طوريه؟ميخوام كنار اين adsl بگيرم. زياد نشه.

hellfire
24-06-2012, 08:02
دوستان یک هفته ای هست که سرعت دانلود شبانه افتضاحه، درسته؟ مشترک آسیا تک هستم. . . .

saeed258s
24-06-2012, 09:43
با درود
به دوستانی که دربراه سرعت آسیاتک پرسیده بودند باید عرض کنم که در رویه های پیشین در مورد سرعت های افتضاح به ویژه سرویس های شبانه آسایاتک(ارم نت در فارس)صحبت شد و بنا شد تا دوستان از راه شرکت مرکزی آسیاتک و آوای مشتری به شماره 02182144271 پیگیر این مسئله باشند.
من شکایت خودم را در سامانه آسایاتک ثبت کردم و هنوز هیچ تماسی با من گرفته نشده برای بررسی این موضوع!
متاسفانه در این چند روز نتوانستم مراتب را از سازمان تنظیم مقرارت پیگیری نمایم و آن هم به سبب نگرفتن شماره ای که از این سازمان داشتم،بود.
امیدوارم دگر دوستان هم یاری فرمایند و این مسئله را پیگیری نایند.
اما دریروز پریروز هم همیار پیامی مبنی بر مشکل در خروجی پهنای باند ایران را به مشتراکان خودش اعلام کرد که گمانم امروز حل شده باشد!!اما ارمنت همچنان سرعت در حدود 20 30 روزانه و 10 20 شبانه می چرخد!

arashsard
24-06-2012, 11:17
وايرلس با حجم كم مثلا ٢ گيگ ماهي فقط براي oovoo و كي بازي آنلاين كه تايم اوت نده و پينگش نپوكه چي بگيرم؟!؟ دستغيب ام.
كلا هزينش چه طوريه؟ميخوام كنار اين adsl بگيرم. زياد نشه.

تا اونجایی که خبر دارم وایرلسای ایرانی هم مثل adsl اشو میمونن... اونا هم تایم اوت زیاد دارن... مخصوصا روزای بارونی و مرطوب...adsl سپنتا یکی از دوستام توو اصفهان داره هیچ وقت تایم اوت نداره مگر روزایی که مشکل مخابرات باشه... هر وقتم میاد وویس چت سرعتش خیلی خوبه...

rz21
25-06-2012, 12:24
برای شهر صدرا چه شرکت هایی ساپورت میکنند؟پیش شماره 640.برای خودم نیست.من خودم اسیاتک دارم میخوام ببینم اسیاتک ساپورت میکنه؟بقیه چه طور؟

aghamajid1369
25-06-2012, 15:29
سلام بچه ها. امروز بعد از تقریبا 1 ماه دیدم لینک adsl مودمم خاموش شده.
زنگ زدم سپنتا گفت هنوز نمیتونیم بهتون سرویس بدیم زنگ بزنین به شاتل و از اینجور حرفا
زنگ زدم به شاتل میگه ما جمع آوری کردیم ولی از تو مخابرات هنوز جمع آوری نشده!
میخواستم ببینم این شرکتا چجوری چک میکنن که خط آزاد هست یا نه ؟ کسی میدونه؟

arashsard
25-06-2012, 15:57
زنگ زدم سپنتا گفت هنوز نمیتونیم بهتون سرویس بدیم زنگ بزنین به شاتل و از اینجور حرفا

قاعدتا وقتی لینک بپره و نباشه دیگه رانژه جمع آوری شده... حالا نمیدونم ما جمع آوری کردیم ولی مخابرات جمع آوری نکرده منظورش چی بوده...

Ali-ss
25-06-2012, 16:30
فکرش کنید 70% استفاده من در اینترنت بازی آنلاین هست جالبه منطقه ای که من زندگی میکنم فقط اینترنت ارم نت ارائه می شه و به نوعی ما مجبوریم فقط یک انتخاب داشته باشیم چند روز بود پینگ تایم اوت زیادی داشت رفتیم نمایندگی می گه چون 50 مگ جدیدن اضافه کردیم خطوط رو روی دو مگ بستن بعضی خطها زیاد بهش فشار می یاد جواب نمی ده! یعنی اینقدر حرفه ای جواب ما داد کفمون برید! می گم جریان این 50 مگ چیه می گه هیچی قبلا این 4-5 هزار یوزر جهرم رو روی 16 مگ خط شیر کرده بودیم:| الان 50 مگ اضافه کردیم غمت نباشه:|
خلاصه دیروز گفتم زنگ زدی شیراز این خطها فشار زیادی روشه کمتر کنن تایم اوت ول بشه :ی می گه اون حرف چرت بود:| الان پرسیدم مشکل سراسریه سه تا خط بین المللی ترکیده الان یه دونش فقط مرمت شده تا امروز که مشکل ادامه داره شیراز هم همین فیلم رو دارین؟
جدی با این تایم اوت می شه بازی آنلاین کنی؟

arashsard
25-06-2012, 16:44
فکرش کنید 70% استفاده من در اینترنت بازی آنلاین هست جالبه منطقه ای که من زندگی میکنم فقط اینترنت ارم نت ارائه می شه و به نوعی ما مجبوریم فقط یک انتخاب داشته باشیم چند روز بود پینگ تایم اوت زیادی داشت رفتیم نمایندگی می گه چون 50 مگ جدیدن اضافه کردیم خطوط رو روی دو مگ بستن بعضی خطها زیاد بهش فشار می یاد جواب نمی ده! یعنی اینقدر حرفه ای جواب ما داد کفمون برید! می گم جریان این 50 مگ چیه می گه هیچی قبلا این 4-5 هزار یوزر جهرم رو روی 16 مگ خط شیر کرده بودیم:| الان 50 مگ اضافه کردیم غمت نباشه:|
خلاصه دیروز گفتم زنگ زدی شیراز این خطها فشار زیادی روشه کمتر کنن تایم اوت ول بشه :ی می گه اون حرف چرت بود:| الان پرسیدم مشکل سراسریه سه تا خط بین المللی ترکیده الان یه دونش فقط مرمت شده تا امروز که مشکل ادامه داره شیراز هم همین فیلم رو دارین؟
جدی با این تایم اوت می شه بازی آنلاین کنی؟

عزیز شیراز هم همین فیلمو داریم... من که زنگ نزدم بپرسم مشکل چیه... حتما سراسریه چو ماتریکس هم مشکل داره... بازی آنلاین :31: با این اینترنت حتی نمیشه رادیو گوش کرد...
اولی ارم نت هست و دومی ماتریکس...

aghamajid1369
25-06-2012, 21:55
قاعدتا وقتی لینک بپره و نباشه دیگه رانژه جمع آوری شده... حالا نمیدونم ما جمع آوری کردیم ولی مخابرات جمع آوری نکرده منظورش چی بوده...

چه باحال لینک dsl مودم دوباره روشن شد!!!!

saeed258s
25-06-2012, 22:51
با دروود
هر شرکت در سامانه مخابرات استانی یک نام کاربری دارد که با درون شدن به آن می تواند درخواست رانژه/قطع رانژه برای یک خط را بدهد و شرکت مخابرات نیز موظف به انجام آن تا بیشینه 24 ساعت آیانده می باشد.
اگر یک شرکت دستور جمع آوری یک خط را داده باشد ممکن است کارمند مخابرات (به اشتباه)تایید جمع آوری را زده باشد اما به راستی هنوز خط شما به افزار های آن شرکت وصل باشد و آن شرکت نیز بدون آگاهی است در این زمینه!

arashsard
26-06-2012, 00:18
چه باحال لینک dsl مودم دوباره روشن شد!!!!

شاید این لینک سپنتا باشه... هر چند معمولا صبح باید لینک بیاد...

gtairani
26-06-2012, 00:45
پینگ ارمنت

gtairani
26-06-2012, 01:29
سرعت دانلود شبانه ارمنت

Ali-ss
26-06-2012, 16:33
یعنی خوش به حالت دیشب یه لحظه خوب شد پینگم اما امکان نداره چهار تا خط پشت سر هم یه عدد باشه یا اختلافش 3-4 میلی ثانیه باشه خیلی ونوسان داره آخه چرا؟! تازه زیر 200 که امکان نداره!

arashsard
26-06-2012, 16:59
یعنی خوش به حالت دیشب یه لحظه خوب شد پینگم اما امکان نداره چهار تا خط پشت سر هم یه عدد باشه یا اختلافش 3-4 میلی ثانیه باشه خیلی ونوسان داره آخه چرا؟! تازه زیر 200 که امکان نداره!

نابود شده... مخصوصا واسه کارای آنلاین که اصلا نمیشه انجام داد. بازی آنلاین و دیدن فیلم و وویس چت... همش تعطیل شده... پاکت لاست و تایم اوت بیداد میکنه... نمیدونم تا کی ادامه داره...

gtairani
26-06-2012, 21:26
پینگ ارمنت

gtairani
26-06-2012, 21:33
پینگ با سرور لندن

aghamajid1369
26-06-2012, 23:04
پینگ ارمنت

داداش شما کدوم مرکز مخابرات هستین؟
آرش پینگ ارم نت تو هم اینجوری خوبه الان؟

arashsard
27-06-2012, 01:07

مال من چند ساعتی خوب شد اما الان فاجعس... دوباره نابود شد...

Saeed_Med82
27-06-2012, 01:28
aghamajid1369 عزیز..شما که با سپنتا صحبت کردی نگفتن که همون سپنتای شهر های دیگه هستن یا نه؟!

gtairani
27-06-2012, 02:28
مرکز ولیعصر

gtairani
27-06-2012, 02:29
سرعت دانلود شبانه ارمنت[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Masoud-Studio
27-06-2012, 02:37
با این وضع افتضاح سرعت شبانه اصلا به صرفه نیست بخوایم بزاریم چیزی دنلود شه !
6 ساعت کامپیوتر روشن باشه برق و استهلاک کامپیوتر همش واسه 300 - 400 مگابایت !

Saeed_Med82
27-06-2012, 08:07
میگم با این وضعی که میگین هست فکر کنم فقط اسم شاتل بدبخت بد در رفت....اینا که از شاتل بد ترن!!!

saeed258s
27-06-2012, 09:25
دوستان دیروز تا کنون من دشواری های جدیدی دارم!!پریدن خود به خودی لینک،ثابت نشدن لینک،قطع ارتباط با مرکز مخابراتی ....!!اعلام خرابی هم کرده ام...
*ارم نت،مرکز سعدیه

Mr7 Illusive
27-06-2012, 10:47
میگم با این وضعی که میگین هست فکر کنم فقط اسم شاتل بدبخت بد در رفت....اینا که از شاتل بد ترن!!!
شاتل قضیه اش فرق میکنه خودشون محدود میکنن که زور داره ولی ارم نت اینطور نیست

ارم نت داغون شده یک مدته هم پینگ هم سرعت شبانه دیشب که سرعت افتضاح بود

aghamajid1369
27-06-2012, 11:31
aghamajid1369 عزیز..شما که با سپنتا صحبت کردی نگفتن که همون سپنتای شهر های دیگه هستن یا نه؟!

والا من زنگ زدم گفتم شما زیر نظر ارم نت یا آسیاتک نیستین گفت نه ما سپنتا هستیم و جداییم کاملا از اون شرکتا
نپرسیدم درباره شهر های دیگه
میگفت اشتراک هم 1 به 3 هست. که اگه اینجوری باشه نسبت به بقیه شرکتا که 1 به 10 هست عالیه

mehdi_nin
27-06-2012, 12:01
بچه ها همیارنت از دوباره پینگش بد شده ؟؟

arashsard
27-06-2012, 13:30
والا من زنگ زدم گفتم شما زیر نظر ارم نت یا آسیاتک نیستین گفت نه ما سپنتا هستیم و جداییم کاملا از اون شرکتا
نپرسیدم درباره شهر های دیگه
میگفت اشتراک هم 1 به 3 هست. که اگه اینجوری باشه نسبت به بقیه شرکتا که 1 به 10 هست عالیه

اگه زیر نظر ارم نت نباشه خوبه... ولی من احساس میکنم از isp مخابرات اینترنت بگیره... چند مدتی هست اینترنت من از information technology اومده روی asia tech . . احتمال میدم مخابرات کل information technology رو به اسم سپنتا داره میفروشه... این فقط یه احتماله... حالا مجید باید تا اینترنتش وصل شد یه اسپید تست بگیره ببینیم isp name رو اینفورمیشن تکنولوزی هست یا سپنتا!!!!!!!!!

Saeed_Med82
27-06-2012, 18:15
شاتل قضیه اش فرق میکنه خودشون محدود میکنن که زور داره ولی ارم نت اینطور نیست

ارم نت داغون شده یک مدته هم پینگ هم سرعت شبانه دیشب که سرعت افتضاح بود

خب داغونه دقیقا یعنی چی؟!مگه ماشینه که داغون باشه....اونام حتما خودشون یه کاری کردن که یه جای کارشون میلنگه الان...

اگه زیر نظر ارم نت نباشه خوبه... ولی من احساس میکنم از isp مخابرات اینترنت بگیره... چند مدتی هست اینترنت من از information technology اومده روی asia tech . . احتمال میدم مخابرات کل information technology رو به اسم سپنتا داره میفروشه... این فقط یه احتماله... حالا مجید باید تا اینترنتش وصل شد یه اسپید تست بگیره ببینیم isp name رو اینفورمیشن تکنولوزی هست یا سپنتا!!!!!!!!!

آره آقا مجید بگیره که اگه خوب بود ما هم پشت سرش بریم....

arashsard
27-06-2012, 20:17
خب داغونه دقیقا یعنی چی؟!مگه ماشینه که داغون باشه....اونام حتما خودشون یه کاری کردن که یه جای کارشون میلنگه الان...

آره آقا مجید بگیره که اگه خوب بود ما هم پشت سرش بریم....

100 % . اگه دیدیم یه مدت راضی هست اولین نفری که بعدش میره خودم هستم...

Rhodes
27-06-2012, 21:04
اگه چشمش نکنم دیگه این ماتریکس باز خوب شده.
پینگم قبلا 40 بود الان شده بازم 40-نسبت به وضع داغونی که 130 بود خوبه.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
امیدوارم باز تر نزنه ... ولی هم چنان بعضی اوقات چراغ روشنه ولی هیچ سایتی جز خودش رو باز نمیکنه...

saeed258s
28-06-2012, 00:02
از شرکت آسیا تک دوباره با من تماس گرفته شد برای جویا شدن حل شدن/نشدن دشواری هایم و موضوع شکایتم که گفتم آقا حل که نشده هیچی بدتر هم شده!هر روز بدتر از دیروز شده!
این ارمن نت هم که دست همه شرکت های بی در و پیکر رو از نظر پشتیبانی از پشت بسته!یا اشغاله یا کسی نیست که جواب بده

gla021
28-06-2012, 00:25
سلام
سپنتا دیگه کجا بوده ؟
من یه مدتی شیراز نبودم
آدرس سایتش میدید دوستان؟
یا شرکتش؟
من سایت تهرانش پیدا کردم تعرفه هاش خوبه

Saeed_Med82
28-06-2012, 01:53
سلام
سپنتا دیگه کجا بوده ؟
من یه مدتی شیراز نبودم
آدرس سایتش میدید دوستان؟
یا شرکتش؟
من سایت تهرانش پیدا کردم تعرفه هاش خوبه

gtairani
28-06-2012, 11:42
دوستان امروز زنگ زدم به مخابرات گفتم سرویس 512 نامحدود سرعتش چقدر هست؟گفت بین 8 نفر تقسیم میشه که میشه 64 کیلوبیت!60 تومن بدیم برای سرعت 8 کیلوبایت؟!

gla021
28-06-2012, 12:14

سرویساش واسه مصرف روزانه عالیه ولی متاسفانه من زنگ زدم گفت شبانه نداریم
هر کسی دانلود شبانه نداره اگر کیفیت سرویساشون خوب باشه از نظر قیمتی عالیه و توصیه میشه

Rhodes
28-06-2012, 15:27
من دانلود شبانه ندارم هيچي...
ولي حوصله هم ندارم كه يه مدت بدون اينترنت بمونم تا از رانژه در بياد و باز رانژه شه.

Saeed_Med82
28-06-2012, 20:44

100 % . اگه دیدیم یه مدت راضی هست اولین نفری که بعدش میره خودم هستم...
این جوری که تو سایت [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] اون پایین صفحه لینک داده باید نمایندگی همون سپنتا باشن...

دوستان امروز زنگ زدم به مخابرات گفتم سرویس 512 نامحدود سرعتش چقدر هست؟گفت بین 8 نفر تقسیم میشه که میشه 64 کیلوبیت!60 تومن بدیم برای سرعت 8 کیلوبایت؟!
منظورت سرویس خود مخابرات هست؟ خب همه شرکت ها وقتی سرویس میدن به طور پایه سرویس رو تازه بین 10 نفر تقسیم میکنن...حالا برای گول زدن من و شما سرعت رو یه مقدار بالاتر میبندن اما حتی اگه سرعت به 1/10 قرارداد هم رسید باز کسی حق اعتراض نداره!!!
یعنی به فرض 512 کیلوبیت سرعت که میشه معادل 64 کیلوبایت هست میتونه تا 6.4 کیلوبایت هم بیاد پایین در شرایطی و شما حق اعتراضی ندارید...اگه بیاد زیر 6.4 کیلوبایت اونوقت میتونید شکایت کنید!!!

سرویساش واسه مصرف روزانه عالیه ولی متاسفانه من زنگ زدم گفت شبانه نداریم
هر کسی دانلود شبانه نداره اگر کیفیت سرویساشون خوب باشه از نظر قیمتی عالیه و توصیه میشه
متوجه نشدم...منظورتون چی هست که میگید شبانه ندارن؟ یعنی ساعت رایگان دانلود؟ خب اینکه سرویس هاش(البته به جز حجمی که دیگه اسمش روش هست) همه نامحدود هست دیگه شبانه معنی نمیده تو همچین حالتی...

gtairani
28-06-2012, 20:44
دوستان کدوم شرکت 512 نامحدود رو از همه جا ارزان تر میده؟

gla021
28-06-2012, 21:10
متوجه نشدم...منظورتون چی هست که میگید شبانه ندارن؟ یعنی ساعت رایگان دانلود؟ خب اینکه سرویس هاش(البته به جز حجمی که دیگه اسمش روش هست) همه نامحدود هست دیگه شبانه معنی نمیده تو همچین حالتی...

دوست عزیز شما همچین میگی نامحدود که انگار واقعا باورت شده نا محدود!!!!!!
حداقل من الان دارم 30 تومان میدم برای سه ماه سرعته روزانم بالای 280 هست شبانه هم را 90-110
حداقل دلم خوشه یه انتخاب واحد یا چک کردن ایمیل یا ..... را با سرعت بالا تو روز انجام میدم
شبی 1.3 گیگ دانلود دارم تو 5 ساعت
حالا شما یه سرویس نا محدود بگو که با 10 تومان در ماه یا نه با ماهی 50 تومان تو ماه ، من تو 5 ساعت نه تو 2 روز کامپیوتر را روشن بذارم 1.3 گیگ دانلود کنم؟
اینترنت واسه امثال من بدون ساعت رایگان شبانه هیچ ارزشی نداره

هنوزم میگم اگر سرویس حجمیش شبانه رایگان داشت خوب بود

Saeed_Med82
29-06-2012, 01:34
دوست عزیز شما همچین میگی نامحدود که انگار واقعا باورت شده نا محدود!!!!!!
حداقل من الان دارم 30 تومان میدم برای سه ماه سرعته روزانم بالای 280 هست شبانه هم را 90-110
حداقل دلم خوشه یه انتخاب واحد یا چک کردن ایمیل یا ..... را با سرعت بالا تو روز انجام میدم
شبی 1.3 گیگ دانلود دارم تو 5 ساعت
حالا شما یه سرویس نا محدود بگو که با 10 تومان در ماه یا نه با ماهی 50 تومان تو ماه ، من تو 5 ساعت نه تو 2 روز کامپیوتر را روشن بذارم 1.3 گیگ دانلود کنم؟
اینترنت واسه امثال من بدون ساعت رایگان شبانه هیچ ارزشی نداره

هنوزم میگم اگر سرویس حجمیش شبانه رایگان داشت خوب بود
نه اصلا باورم نشده چون نامحدود وجود خارجی نداره حتی تو کره جنوبی,البته از نظر ریاضی میگم...
مثلا در مورد همین 512 اگه بخوایم حساب کنیم در یک ماه 24 ساعته دانلود انجام بدیم میشه : 512*60*60*24*30=1327104000 کیلوبیت در کل ماه که به گیگابایت تبدیلش کنیم میشه تقریبا 158 گیگ....تازه این در شرایطی هست که سرعت یه ذره هم افت نکنه...قطعی نداشته باشیم و سیستم ما بعد از یه ماه روشن بودن به فنا نرفته باشه!!!!
منظور من این بود که بالاخره وقتی میگن سرویس نامحدود داریم میدیم خب معلومه که دیگه چیزی به اسم ساعت شبانه رایگان نداره...نیازی به تماس گرفتن و پرسیدن هم نداشت و تو همون سایت خودشون تعرفه ها رو گذاشته!!! حالا چیزی که هست باید از دوستانی که استفاده میکنن بپرسیم کیفیت چطور هست و چقدر افت سرعت داره و آیا محدودش میکنن بعد از حجم مشخصی یا نه....
الان با این وضع adsl شرکت ها که هر کدوم یه لنگی میزنن شما فکر نکن داشتن ساعت شبانه رایگان خیلی به نفع هست...مثلا ببین روز سرعت رو چند برابر میبندن که عملا به ضرر مشتری هم هست..چون یا نمیتونه دانلود کنه چون حجمش تموم میشه یا اینکه جوگیر میشه و دانلود میکنه و حجمش تموم میشه که هدف شرکت هم همینه...شبانه هم من تا اینجایی که دیدم کسی راضی نبوده و خیلی از مواقع شب سرعت به گند کشیده شده!!! یه بار حساب کن کل ماه چند گیگ از شبانه دانلود کردی!!! بعد یه بار هم سرویس نامحدود رو بگیر ببین با اون کل شب و روز چقدر دانلود کردی در طول یه ماه!!!
بعد اینا رو بذار کنار هم....من از همینجا پیشاپیش قول میدم اگر مثل هم نباشن این دو تا,حجمی که با سرویس نامحدود دانلود میکنی بیشتره....
چیزی که هست شرکت ها میان با بالا بستن سرعت یه حالت روانی ایجاد میکنن برات که فکر کنی خیلی به نفعته...در صورتی که مطمئن باش هیچی تو پاچه این شرکت ها نمیره و سر تا پا همشون یه کرباسن....

gla021
29-06-2012, 10:19
512*60*60*24*30=1327104000 گیگابایت تبدیلش کنیم میشه تقریبا 158 گیگ

داداش من ، من میگم شما باورت شده نامحدوده میگی نه:13:

شما فرض کن دقیقا بهت سرعت 512 کیلو بیت در ثانیه رو میدن روزی 24 ساعت هم کامپیوترت روشنه ترافیک مصرفیت به گیگ در ماه میشه تقریبا :

158 = 1024*1024 / (512/8*3600*24*30 )

که شما درست گفتید ولی یه جای کار مشکل داره اینکه این 512 بین 8 نفر دیگه هم تقسیم میشه (این جور که دوستمون زنگ زدند gtairani ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]))(البته اگر بیشتر نشه میتونی خودتم زنگ بزنی بپرسی ، مطمئن باش کسی نمیاد اینجا بهت گیر بده که چرا زنگ زدی!):

19 = 1024*1024 / (8*512/8*3600*24*30 )

حالا شما هر جور راحتی می تونی ماهی 60 تومان بدی ببینی چی میشه ؟؟ چند گیگ در ماه میتونی دانلود کنی
من با شرکت واسه سرویس حجمیش تماس گرفتم که ببینم ساعت رایگان شبانه داره یا نه (می تونن مثلا از ساعت 1 تا 7 ، ترافیک مصرفی را حساب نکنند یا قیمتش کمتر حساب کنند مثل تمام isp ها که ساعت رایگان دارند) نمیدونم دقیقا این جمله را درک می کنی یا نه! بعدشم اینجا پست زدم که بچه ها بدونند و اطلاع رسانی شده باشه

حالا شما گیر دادی داری همینطور اسپم میدی که چرا شما زنگ زدی ؟!! ببخشید شما شمارت بده از این به بعد هرجا خواسم زنگ بزنم اول از شما اجازه می گیرم

درمورد این که سرعتا را بالاتر می بندند تا ترافیک بیشتر مصرف بشه دقیقا این جمله اشتباست شما یه پیچ 2 مگی را بخوای باز کنی برات 2 مگ ترافیک کنتور میندازه حالا چه با سرعت 64 کیلو بیت چه با سرعت 512 کیلو بیت حالا بعضی ها نمیدونم چه فکری می کنند که میگن سرعت بالاست دانلود کنیم! لابد فکر می کنند از حجم همسایشون کم میشه!!! من که تا حالا همچین آدمایی را تو اطرافم ندیدم ولی مسلما هستند!!

Mr7 Illusive
29-06-2012, 12:23
سپنتا سرویس های حجمیش شبانه رایگان نداره چه فایده!

Saeed_Med82
29-06-2012, 14:07
داداش من ، من میگم شما باورت شده نامحدوده میگی نه:13:

شما فرض کن دقیقا بهت سرعت 512 کیلو بیت در ثانیه رو میدن روزی 24 ساعت هم کامپیوترت روشنه ترافیک مصرفیت به گیگ در ماه میشه تقریبا :

158 = 1024*1024 / (512/8*3600*24*30 )

که شما درست گفتید ولی یه جای کار مشکل داره اینکه این 512 بین 8 نفر دیگه هم تقسیم میشه (این جور که دوستمون زنگ زدند gtairani ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]))(البته اگر بیشتر نشه میتونی خودتم زنگ بزنی بپرسی ، مطمئن باش کسی نمیاد اینجا بهت گیر بده که چرا زنگ زدی!):

19 = 1024*1024 / (8*512/8*3600*24*30 )

حالا شما هر جور راحتی می تونی ماهی 60 تومان بدی ببینی چی میشه ؟؟ چند گیگ در ماه میتونی دانلود کنی
من با شرکت واسه سرویس حجمیش تماس گرفتم که ببینم ساعت رایگان شبانه داره یا نه (می تونن مثلا از ساعت 1 تا 7 ، ترافیک مصرفی را حساب نکنند یا قیمتش کمتر حساب کنند مثل تمام isp ها که ساعت رایگان دارند) نمیدونم دقیقا این جمله را درک می کنی یا نه! بعدشم اینجا پست زدم که بچه ها بدونند و اطلاع رسانی شده باشه

حالا شما گیر دادی دادی همینطور اسپم میدی که چرا شما زنگ زدی ؟!! ببخشید شما شمارت بده از این به بعد هرجا خواسم زنگ بزنم اول از شما اجازه می گیرم

درمورد این که سرعتا را بالاتر می بندند تا ترافیک بیشتر مصرف بشه دقیقا این جمله اشتباست شما یه پیچ 2 مگی را بخوای باز کنی برات 2 مگ ترافیک کنتور میندازه حالا چه با سرعت 64 کیلو بیت چه با سرعت 512 کیلو بیت حالا بعضی ها نمیدونم چه فکری می کنند که میگن سرعت بالاست دانلود کنیم! لابد فکر می کنند از حجم همسایشون کم میشه!!! من که تا حالا همچین آدمایی را تو اطرافم ندیدم ولی مسلما هستند!!
دوست عزیز چرا حالا ناراحت میشی...دوتامون داریم یه حرف رو میزنیم...شما گفتی زنگ زدم گفته ساعت رایگان شبانه نداره گفتم خب این که معلوم بود(تو پست اول که نگفتی برای سرویس حجمی تنهاش زنگ زدی امیدوارم شمام اینو درک کنی)...بعدشم میگی برای کسایی که دانلود شبانه ندارن خوبه که من گفتم وقتی نامحدود هست(حالا یا اسمی یا واقعی) دیگه ساعت شبانه یا روزانه نداره!!!
در مورد تقسیم شدن هم طبق قانون فعلی بین 8 نفر نه و بین 10 نفر تقسیم میشه عزیزم...این هم مخصوص تمام شرکت هاست...اینو به قول خودت که گفتی نمیدونم میتونی درک کنی یا نه!!! نیازی هم به زنگ زدن من و شما نداره فهمیدنش...فکر میکنی پس شرکت ها چرا زیر بار نوسان سرعتشون نمیرن و شکایت من و شما به هیچ جا نرسیده....علتش همین قانون تقسیم بین 10 نفر هست...ولی این جور نیست که در تمامی ساعات یا لحظه ها تقسیم بر 10 انجام بشه و امیدوارم اینو هم درک کنی!! یعنی همون طور که گفتم سرعت دانلود میتونه از 64 کیلوبایت باشه تا 6.4 و اگر زمانی شد زیر 6.4 کیلو بایت شما حق اعتراض قانونی داری و باز امیدوارم شما اینو درک کنی که من چی میگم...
پس به خودی خود هیچ چیز بد یا خوب یا جدیدی نیست فقط همون طور که تو پست قبلی هم نوشتم و نمیدونم خوندی یا نه,باید دوستانی که این سرویس سپنتا رو گرفتن بیان توضیح بدن در طول ماه نوسان سرعت به چه شکل هست و اینکه آیا بعد از حجم مشخصی از دانلود سرعت رو کم میکنن مثل سرویس ART شاتل یا نه !!! بعد بهتر میشه قضاوت کرد که به صرفه هست یا نه!!!
در مورد بالاتر بستن سرعت هم شما فکر میکنی علت این کار چیه؟!عاشق چشم ابروی من و شما که نیستن....دقیقا روی همین نکته حساب کردن که در کل طرف وسوسه میشه در طول روز هم دانلود کنه چون زمان کمتری میبره و از طرفی بعد از مدتی هم سرعت ساعت شبانه رو کم میکنن تا کلافه شی حسابی...
در مورد اسپم زدن هم فکر کنم تشخیصش با خودم باشه کجا چی رو بنویسم...در هر صورت منظوری نداشتم از حرفام و امیدوارم از من دلخور نشده باشی...

Saeed_Med82
29-06-2012, 14:12

کلا شما جایی رو سراغ داری که هم حجمی سرویس بده هم ساعت رایگان داشته باشه؟!

arashsard
29-06-2012, 14:33

حداقل واسه من خوبه... شاید خط ماتریکسم رو فرستادم روو سپنتا... ارم نتم فقط واسه دانلود شبانه...

Rhodes
29-06-2012, 20:18
آقا اصلا قضيه سپنتا چيه؟!؟
پينگش چه طوره؟!؟
سرعت دانلودش چه جورياست؟
قطعي نداره؟!؟
اگه شبانه رايگان نداره عيب نداره من استفاده ندارم.
كلا سرويس دهيش چه طوره؟
نگيرم يهو از ماتريكس بدتر باشه!!!

arashsard
29-06-2012, 21:21
آقا اصلا قضيه سپنتا چيه؟!؟
پينگش چه طوره؟!؟
سرعت دانلودش چه جورياست؟
قطعي نداره؟!؟
اگه شبانه رايگان نداره عيب نداره من استفاده ندارم.
كلا سرويس دهيش چه طوره؟
نگيرم يهو از ماتريكس بدتر باشه!!!

حالا یکی از بچه ها (مجید) ثبت نام کرده... هنوز واسش وصل نکردن... یه مدتی استفاده کنه بهمون میگه چه جوریاس...

Rhodes
29-06-2012, 22:24
حالا یکی از بچه ها (مجید) ثبت نام کرده... هنوز واسش وصل نکردن... یه مدتی استفاده کنه بهمون میگه چه جوریاس...

ايول اگه سرعت دانلود و پينگش خوب باشه من ميگيرم.شبانه هم نداشت كه نداشت.

aghamajid1369
29-06-2012, 23:22

آرش من ثبت نام نکردم هنوز این خط وامونده از رانژه در نمیاد یه بار صبح چراغ لینک خاموش شد که دوباره عصرش وصل شد . فک کنم مرکز مخابرات تر زده بود
خوب که وایرلس رو گرفتم وگرنه هیچی
گفتن 24 ساعت تا 48 ساعته رانژه میکنیم برات وقتی خط آزاد شد
100% میگیرم از مخابرات تست پینگ و سرعت و همه چیز هم آپ میکنم براتون خدا رو چه دیدی شاید یه نت خوب هم پیدا شد تو این مملکت خراب شده !

gtairani
29-06-2012, 23:53
آرش من ثبت نام نکردم هنوز این خط وامونده از رانژه در نمیاد یه بار صبح چراغ لینک خاموش شد که دوباره عصرش وصل شد . فک کنم مرکز مخابرات تر زده بود
خوب که وایرلس رو گرفتم وگرنه هیچی
گفتن 24 ساعت تا 48 ساعته رانژه میکنیم برات وقتی خط آزاد شد
100% میگیرم از مخابرات تست پینگ و سرعت و همه چیز هم آپ میکنم براتون خدا رو چه دیدی شاید یه نت خوب هم پیدا شد تو این مملکت خراب شده !
سلام دوست عزیز
شما چه سرویسی میخوای بگیری؟نامحدود؟

Mr7 Illusive
29-06-2012, 23:54
کلا شما جایی رو سراغ داری که هم حجمی سرویس بده هم ساعت رایگان داشته باشه؟!
والا همه جا سرویسهای حجمی را با شبانه رایگان ارائه میدن بجز سپنتا

arashsard
30-06-2012, 00:31

ولی جاش مثل اینکه روزانه هر گیگی نصف قیمت حساب میکنن...

Saeed_Med82
30-06-2012, 01:34
البته منظورم با این شرایط بود که سپنتا میده...مثلا 256 رو برای بیشتر از 5 گیگ مصرف میده گیگی 1900!!! خب هیچ شرکتی همچین چیزی نمیده.الان دوستانی که شبانه دارن ماهانه چند گیگ از شبانه میتونن دانلود کنن؟! با همه این شرایط افت سرعت و قطعی و این چیزا؟

aghamajid1369
30-06-2012, 02:19
سلام دوست عزیز
شما چه سرویسی میخوای بگیری؟نامحدود؟

سلام. آره میخوام 256 نامحدود بگیرم تست کنم. اگه سرعت 30-32 ثابت داد بهم ماه بعدش 512 میگیرم

corvo
30-06-2012, 05:33
سلام
من از آسیاتک سرویس گرفتم
قبلا داشتم خیلی خوب بود اما یه مدت شیراز نبودم حالا که دوباره گرفتم افتضاحه
وسط قطعی های لینک هر از گاهی یه ذره نت وصل میشه(از بدبختی همش با ایرانسل وصل میشم):19:

کسی الان خبر از همیارنت نداره؟؟؟
شنیدم بد نیست
تعریف نوین نت هم زیاد شنیدم البته اگه تو شیراز سرویس بده(تو سایتش چیزی در مورد شیراز ننوشته بود)

اگه کسی از نوین نت خبر داره لطفا بگه

Rhodes
01-07-2012, 12:59
دوباره وضع ماتريكس خوب شده.پينگ پايين.

amineh-am2
01-07-2012, 18:50
سلام دوستان ی پیشنهاد برای شما دارم که کسایی که می خوان از شرکت دیتانت اشتراک بگیرن صرف نظر کنن. چون من هم از این شرکت اشتراک گرفتم و اصلا از سرعت و جوابگوییشون اصلا راضی نیستم

saeed258s
02-07-2012, 01:42
سلام من از آسیاتک سرویس گرفتم قبلا داشتم خیلی خوب بود اما یه مدت شیراز نبودم حالا که دوباره گرفتم افتضاحه وسط قطعی های لینک هر از گاهی یه ذره نت وصل میشه(از بدبختی همش با ایرانسل وصل میشم):19: کسی الان خبر از همیارنت نداره؟؟؟ شنیدم بد نیست تعریف نوین نت هم زیاد شنیدم البته اگه تو شیراز سرویس بده(تو سایتش چیزی در مورد شیراز ننوشته بود) اگه کسی از نوین نت خبر داره لطفا بگه دروود بر شما دوست گرامی،من چندی است که از همیار به آسیاتک کوچیده ام و جز پیشمانی هیچ چیزی به دست نیاوردم!!! تنها پیزی که مرا به سوی آسیا تک کشاند ،افزایش سرعت(brust) آسیاتک به 2 مگ بود که این هم دچارم نشدو جز دردسر هیچ چیزی تا کنون نداشته ام!! در مورد همیار بسیار نوشته ام،هرچند هر شرکت دشواری های خودش را دارد اما همیار را از چند جهت م یتوان بررسی کرد: سرعت روزانه بسیار خوب،سرعت باز کردن صفحه بسیار خوب،پشتیبانی و فروش بسیار خوب،دشواری های احتمالی کم،افزایش سرعت(brust): ندارد،شبانه با روزانه برابر است ،من که چند سالی بود با همیار کارم ی کردم روی هم رفته بسیار کم به پشتیبانی با این شرکت نیاز داشتم!! امیدوارم که دوستان نیز کیفیت این شرکت را آزامایش کنند.

Mr7 Illusive
02-07-2012, 21:33
سلام دوستان
دیگه سرویسهای ارم نت واقعا افتضاح شده و قابل تحمل نیست دوستان از طریق لینک زیر به گوششون برسونن
سرویسهای روزانه:پینگ بالا/قطعی زیاد
سرویس شبانه هم که دیگه افتضاح شده ارزش روشن گذاشتن سیستم را نداره
جهت ثبت و پیگیری شکایت اینجا کلیک کنید. ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

series1
02-07-2012, 21:36
ارم نت واقعا خیلی افتضاح شده - هر چه قدر صبر کردم درست بشه اما نشد - قید شبانه هم زدم اما روزانه هم مشکل داره
آخه این چه وضعیه

Saeed_Med82
02-07-2012, 22:06
الان کدوم شرکت شبانه درست و حسابی داره؟

saeed258s
02-07-2012, 22:29
الان کدوم شرکت شبانه درست و حسابی داره؟

بی تردید همیار نت!از 2 بامداد به صورت خودکار قطع و دوباره به شبکه وصل خواهید شد.

lllpixielll
03-07-2012, 01:35
چرا سايت ارم نت باز نميشه؟ ميخوام سرويس بگيرم اما باز نميشه سايتش! چيكار بايد كرد دوستان!؟

Sent from my iPhone using Tapatalk

Saeed_Med82
03-07-2012, 11:22
دوستانی که ارم نت دارن.vpi و vci رو بگید لطفا.

Mr7 Illusive
03-07-2012, 11:24
دوستانی که ارم نت دارن.vpi و vci رو بگید لطفا.

0 35هست...

Mr7 Illusive
03-07-2012, 11:25
ارم نت واقعا خیلی افتضاح شده - هر چه قدر صبر کردم درست بشه اما نشد - قید شبانه هم زدم اما روزانه هم مشکل داره
آخه این چه وضعیه
من که مجبورم چون فقط ارم نت رو خط من ساپورت میشه

gtairani
03-07-2012, 11:36
دوستان دیشب سرعت شبانه خیلی خوب بود و سرعت دانلودم 120 کیلوبایت بود.پینگم با گوگل هم 170 بود و تایم اوت نمیداد.

saeed258s
03-07-2012, 11:45
دیشب در حدود 1 ساعت تا 1 ساعت و نیم اینترنت قطع بود!!از تهران (10.10.53.30)تایم اوت بود!
پس از اون سرعت نبسبتا خوب بود بد نبود.
اما تیام اوت هم زیاد بود!
امروز ظهر هنوز موردی را ندیده ام

arashsard
03-07-2012, 11:53
من که مجبورم چون فقط ارم نت رو خط من ساپورت میشه

ماتریکس هم دسته کمی از ارم نت نداره... غیر از مسئله شبانه که بیشتر وقتا داغونه روزانه هم ماتریکس و هم ارم نت افتضاح... نمیدونم دوباره چی چی ترکیده... احتمال زیاد جای ماتریکس برم سپنتا... هر گیگ 1900 تمن بدون آبنمان خیلی میرزه... یعنی 10 گیگ استفاده کنیم تازه میشه 19 تمن... ( البته با این نظر که شبانه نداره)

mohammadkj
03-07-2012, 12:08
سلام این قضیه فیبر نوری چی هست هر شرکتی میرم میگه خط شما فیبر نوری هست و adsl نمیتونید بگیرید منطقه مخابرات ولی عصر هستم .

arashsard
03-07-2012, 13:26
سلام این قضیه فیبر نوری چی هست هر شرکتی میرم میگه خط شما فیبر نوری هست و adsl نمیتونید بگیرید منطقه مخابرات ولی عصر هستم .

متاسفانه برخلاف دیگر کشورها توو ایران چون توی مراکز مخابراتی تجهیزات لازم جهت ساپورت فیبر نوری نیست خیلی شرکتا ساپورت نمیکنه... البته ارم نت 100 % ساپورت میکنه...
شماره تماس : 1844

Saeed_Med82
03-07-2012, 13:40
ماتریکس هم دسته کمی از ارم نت نداره... غیر از مسئله شبانه که بیشتر وقتا داغونه روزانه هم ماتریکس و هم ارم نت افتضاح... نمیدونم دوباره چی چی ترکیده... احتمال زیاد جای ماتریکس برم سپنتا... هر گیگ 1900 تمن بدون آبنمان خیلی میرزه... یعنی 10 گیگ استفاده کنیم تازه میشه 19 تمن... ( البته با این نظر که شبانه نداره)
از ارم نت کدوم سرویس رو گرفتین؟ به نظرتون نیازی هست بالاتر از 128 بگیرم؟ در مورد دانلود شبانه با این وضعی که میگین انگار عملا شبانه ای وجود نداره!!! همون 19 تومن رو بدی به نفعته...
بعد جالبه این سپنتا که از طرف خود مخابرات هست فیبرنوری رو ساپورت نمیکنه که چون ارم نت فیبر نوری رو انحصاری خودش برداشته و هر شرکتی بخواد سرویس بده رو فیبر نوری باید در واقع از امکانات ارم نت استفاده کنه...

arashsard
03-07-2012, 14:35
از ارم نت کدوم سرویس رو گرفتین؟ به نظرتون نیازی هست بالاتر از 128 بگیرم؟ در مورد دانلود شبانه با این وضعی که میگین انگار عملا شبانه ای وجود نداره!!! همون 19 تومن رو بدی به نفعته...
بعد جالبه این سپنتا که از طرف خود مخابرات هست فیبرنوری رو ساپورت نمیکنه که چون ارم نت فیبر نوری رو انحصاری خودش برداشته و هر شرکتی بخواد سرویس بده رو فیبر نوری باید در واقع از امکانات ارم نت استفاده کنه...

من 128 . اصلا نمیرزه بالاتر از 128 بگیری... اصلا شبا کلا نابود شده... دیگه باید شبانه بیخیال شد... تایم اوت خالی هست... به نظرم سپنتا خیلی بهتره... با این گرونی برق اصلا نمیرزه سیستم 6 ساعت تا صبح روشن... کلی اصطحلاک... سپنتا گیگی 1900 بدون آبنمان... هر چقدر هم مصرف کنی آخر ماه ازت میگیرن... به نظرم که عالیه... فقط باید ببینیم سرعت و پینگش چه جوریه... شاید یه ماه 3 گیگ بیشتر مصرف نکنی... شاید یه ماه ده گیگ... اینجوری بهتره... اینجوری اونایی هم که شبا کار میکنن به نفشون و با کاهش سرعت رو به رو نیستن...
آره فقط ارم نت تجهیزاتشو خریده و راه اندازی کرده...

mohammadkj
03-07-2012, 15:53
متاسفانه برخلاف دیگر کشورها توو ایران چون توی مراکز مخابراتی تجهیزات لازم جهت ساپورت فیبر نوری نیست خیلی شرکتا ساپورت نمیکنه... البته ارم نت 100 % ساپورت میکنه...شماره تماس : 1844ممنون دوست عزیز با این شرایط به نظرت ارم بگیرم یا وای مکس مبین نت؟

Saeed_Med82
03-07-2012, 18:03
من 128 . اصلا نمیرزه بالاتر از 128 بگیری... اصلا شبا کلا نابود شده... دیگه باید شبانه بیخیال شد... تایم اوت خالی هست... به نظرم سپنتا خیلی بهتره... با این گرونی برق اصلا نمیرزه سیستم 6 ساعت تا صبح روشن... کلی اصطحلاک... سپنتا گیگی 1900 بدون آبنمان... هر چقدر هم مصرف کنی آخر ماه ازت میگیرن... به نظرم که عالیه... فقط باید ببینیم سرعت و پینگش چه جوریه... شاید یه ماه 3 گیگ بیشتر مصرف نکنی... شاید یه ماه ده گیگ... اینجوری بهتره... اینجوری اونایی هم که شبا کار میکنن به نفشون و با کاهش سرعت رو به رو نیستن...
آره فقط ارم نت تجهیزاتشو خریده و راه اندازی کرده...
من که مجبورم بعد از چندین ماه نداشتن adsl و در به دری با سیم کارت ایرانسل و وایرلس برم سراغ ارم نت!! جای دیگه ساپورت نمیکنه...این سپنتا حداقل تعرفه هاش بهتر از بقیه اس...تا ببینیم خودش چطوری از آب در میاد!!
چند صفحه قبل دوستمون میگفت سپنتا حجمی چون ساعت رایگان نداره به درد نمیخوره!! اما با این وضع شبانه به نظر میرسه سپنتا بهتر باشه...مثلا سپنتا 256 10 گیگ در میاد 19 تومن...بعد شما ارم نت 5 گیگ 128 بگیری 21 تومن حالا معلوم نیست تو یه ماه چند گیگ بتونی از شبانه دانلود کنی!!!

Mr7 Illusive
03-07-2012, 21:38
دوستان من میخوام روی اون خط دیگه ام برم پارس انلاین بگیرم خطم هم فیبر نوری هست امروز از پارس انلاین زنگ زدن بهم که ساپورت میکنیم خطت را....

M@htab
03-07-2012, 22:38
دوستان من میخوام روی اون خط دیگه ام برم پارس انلاین بگیرم خطم هم فیبر نوری هست امروز از پارس انلاین زنگ زدن بهم که ساپورت میکنیم خطت را....

ببخشید شما کدوم مرکز هستید؟
آخه عجیبه! ظاهرا هیچ شرکتی بجز آسیاتک به فیبر نوری ADSL نمیده، حتی سپنتا!

saeed258s
03-07-2012, 23:16
رام نت هر شب بد تر از دیشب!
به زودی شاهد بی کیفیت ترین سرویس های ارائه شده در جهان و بلکه خاور میانه خواهید بود!!
ارم نت با ارائه سرویس های جدید خود،تلاش را آن دارد تا کاربران را از اینترنت پرسرعت دلزده کند( چه خیال نازک غمناکی!!)
دوستان این پیام بازرگانی شرکت ارمنت هست که در چند روز آینده بنا است تا در سطح شهر بوسیله ورد ها پخش شود.
امیدوارم با یاری دوستان دیگر بتوانیم این شرکت را بهعنوان بدترین شرکت ارائه کننده معرفی نماییم.
پشتیبانی از 10: 3
کیفیت از 10: 2!!!شبانه: 0.5 (چون قطعی زیاد داشت نیم تاش رو کم کردم)
رسیدگی به شکایات : 0 (چون تا کنون به هیچیک از شمایات من رسدیگی نشده و تنها هر زمان که از آسیاتک تماس گرفته می شود می گویند: با ما در تماس باشید!!!منم میگم آره حتمن!)
من هنوز زمان برای رفتن به اداره تنظیم مقرارات به دست نیاورده ام(چراکه از ثبت شکایت در سایتاشان ناکام ماندم و تنها راه رفتن حضوری است )
میزان قعطی از 10: 9.75
گویا تنها ربته مناسب این شرکت (به اندیشه و گمان من) تنها در میزان قعطی هایش می باشد و بس!
هرمان به تعطیلات نزدیک تر می یشویم کیفیت همچنان بیشتر افت م یکند که نشان از بیش فروشی(Oversell)این شرکت دارد.

Mr7 Illusive
04-07-2012, 00:02
ببخشید شما کدوم مرکز هستید؟
آخه عجیبه! ظاهرا هیچ شرکتی بجز آسیاتک به فیبر نوری ADSL نمیده، حتی سپنتا!
مدرس
بستگی به مرکزت داره
سپنتا روی فیبر هم میده بقیه شرکتهای دیگه هم میدن بعضی هاشون

Saeed_Med82
04-07-2012, 00:46
رام نت هر شب بد تر از دیشب!
به زودی شاهد بی کیفیت ترین سرویس های ارائه شده در جهان و بلکه خاور میانه خواهید بود!!
ارم نت با ارائه سرویس های جدید خود،تلاش را آن دارد تا کاربران را از اینترنت پرسرعت دلزده کند( چه خیال نازک غمناکی!!)
دوستان این پیام بازرگانی شرکت ارمنت هست که در چند روز آینده بنا است تا در سطح شهر بوسیله ورد ها پخش شود.
امیدوارم با یاری دوستان دیگر بتوانیم این شرکت را بهعنوان بدترین شرکت ارائه کننده معرفی نماییم.
پشتیبانی از 10: 3
کیفیت از 10: 2!!!شبانه: 0.5 (چون قطعی زیاد داشت نیم تاش رو کم کردم)
رسیدگی به شکایات : 0 (چون تا کنون به هیچیک از شمایات من رسدیگی نشده و تنها هر زمان که از آسیاتک تماس گرفته می شود می گویند: با ما در تماس باشید!!!منم میگم آره حتمن!)
من هنوز زمان برای رفتن به اداره تنظیم مقرارات به دست نیاورده ام(چراکه از ثبت شکایت در سایتاشان ناکام ماندم و تنها راه رفتن حضوری است )
میزان قعطی از 10: 9.75
گویا تنها ربته مناسب این شرکت (به اندیشه و گمان من) تنها در میزان قعطی هایش می باشد و بس!
هرمان به تعطیلات نزدیک تر می یشویم کیفیت همچنان بیشتر افت م یکند که نشان از بیش فروشی(Oversell)این شرکت دارد.
بقیه دوستان هم انقدر از ارم نت ناراضی هستن؟بابا تازه بعد از 10 ماه دلم خوش بود adsl میگیرم.چون فقط این ارم نت ساپورت میکنه!!! قراره به زودی رانژه شه خطم...

مدرس
بستگی به مرکزت داره

من که به سپنتا زنگ زدم گفت فیبرنوری ساپورت نمیکنیم...بقیه شرکت ها هم تا یه ماه پیش همین رو میگفتن!!

m007007
04-07-2012, 01:04
جدیدا فکر کنم همه مشکل داشته باشند چون مشکل از مخابرات هست و افت سرعت شدییید که ای اس پی هم دیگه کاره ای نیست!

arashsard
04-07-2012, 01:49
ممنون دوست عزیز با این شرایط به نظرت ارم بگیرم یا وای مکس مبین نت؟

به نظر من ADSL هر چی باشه از وایمکس بهتره... هم ارزونتر در میاد و هم سرعتش بهتره...

arashsard
04-07-2012, 01:50

فکره خوبیه ولی حواست باشه ترافیکتو رو بالا نکشن... برو نمایندگی اصلیش که عفیف آباد هستش.. ملاصدرا همشون دزدن...

Ali-ss
04-07-2012, 07:18
من داداشم شیراز خیابون وصال می شینه وصال 3 ار پارس آنلاین نت داره رفتم پینگ گرفتم 187 -186 تکون نمی خورد بدون تایم اوت خیلی محشر بود با اینکه 256 خریده دومگ بستن تبلیغ نمی کنم اما نسبت به نت ما شهرستانی ها آرزو بود برام!

Mr7 Illusive
04-07-2012, 09:53
فکره خوبیه ولی حواست باشه ترافیکتو رو بالا نکشن... برو نمایندگی اصلیش که عفیف آباد هستش.. ملاصدرا همشون دزدن...
جالبه زنگ زدم پارس انلاین اصلی میگه ساپورت نمیکنیم
ولی این شرکته که بهم زنگ زد توی ستارخان هست میگه ساپورت میکنیم

Saeed_Med82
04-07-2012, 09:56
جالبه زنگ زدم پارس انلاین اصلی میگه ساپورت نمیکنیم
ولی این شرکته که بهم زنگ زد توی ستارخان هست میگه ساپورت میکنیم
اکثرا الکی یه چیزی میگن...مثلا ماتریکس سفت و سخت میگفت بیا ساپورت میکنیم.بعد که رفتم شرکتشون گفتن نمیشه.

saeed258s
04-07-2012, 10:58
من داداشم شیراز خیابون وصال می شینه وصال 3 ار پارس آنلاین نت داره رفتم پینگ گرفتم 187 -186 تکون نمی خورد بدون تایم اوت خیلی محشر بود با اینکه 256 خریده دومگ بستن تبلیغ نمی کنم اما نسبت به نت ما شهرستانی ها آرزو بود برام!

با دروود
من پیش از اینکه به سراغ همیار بروم از همین پارس افلاین داشتم،روزانه اش سرعت بین 200 250 بود،بد نبود،اما شبانه نداشت ،یعنی داشت اما وصل که میشد انگاار نداشت!
اکنون که ارمنت هستم پلان پایه که 128 سه گیگ باشد رو خریداری کرده ام،در این صورت ماهامه حدود 18 هزار تومان پرداخت می کنم،درحالیکه سرعت من در بهترین زمان ممکن بر روی 60 70 بوده و چند هفته ای هست که بیشتر از 20 30 نمیکشه!شبانه هم که بهترین حالت همیشه 30 بوده در حالیکه اکنون 10 کیلوبایت هست!
خوب با این حساب من همیار ماهانه 12.5 برای همین سرویس پرداخت می کردم!در حالیکه شبانه هم همون 30 بود!پس بهتر هست که برگردم به همیار

aghamajid1369
04-07-2012, 11:44
اکثرا الکی یه چیزی میگن...مثلا ماتریکس سفت و سخت میگفت بیا ساپورت میکنیم.بعد که رفتم شرکتشون گفتن نمیشه.

دقیقا . پول رو که گرفتن شروع میکنن بهانه تراشیدن . . .
خط منم هنوز از رانژه در نیومده !
خراب بشه این مخابرات دستغیب که خر تو خر تر از اینجا ندیدم

arashsard
04-07-2012, 12:48

شدیدا موافقم... یه بنده خدایی بود از دوستام... میگفت پول و همه حساب کتابا رو کردم گفتن طی 2 3 روز آینده خطتون رانژه میشه و منتظر لینک باشید ( شرکت صبا دق ) آقا گفت یه هفته طول کشید هیچ لینکی نیومد... گفت زنگ زدیم شرکت ببینیم چی شد این رانژه... گفته بودن ببخشید ما خط و پیش شماره شما رو نمیتونیم ساپورت کنیم... نصف پولتونم هم بیشتر نمیتونیم بدیم... این هست اوضاع ایران....!!!!!!!!

gla021
04-07-2012, 14:21
سلام
دانلود دیشب (بامداد امروز) ارم نت(حدودا 1.6 گیگ شد )

gla021
04-07-2012, 17:39
اینم پینگ که اوضاعش ظاهرا خوبه متوسط بین 185-190

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Rhodes
04-07-2012, 19:13
فقط میتونم بگم خاک عالم تو سر این ماتریکس !!!
یه xfire میخوایم لاگین کنیم از بس تایم اوت میده لاگین نمیشه !!!!
نمیدونم چی کار کنم ....
اهههههههههه

ardalan_zapata
04-07-2012, 20:35
حذف شود.............

arashsard
04-07-2012, 20:52
الان من 3 ساله دارم با این مشکل دست و پنجه نرم میکنم :دی
به هرکی میگیم میگه من این مشکل رو ندارم ولی این تایم اوت خیلی رو اعصابه

جدا از اینکه میدونم شاتل خیلی افتضاحه ولی الان 2 سالی میشه که توی شرکت شاتل استفاده میکنم
سرویس 512 اکو دارم سرعت روزانه که 230 اینا هست
شبانه هم راحت شبی 3-4 گیگ میگیره !
تا حالا هم که محدود نشدم
نمیدونم چون به اسم شرکت ثبت شده محدود نمیکنن یا کلا دارن حال میدن :دی

تایید میشه... اخیرا خیلی تایم اوت زیاد شده... حالا امشب که فعلا خوبه... البته عرض کنم ارم نت هم با این مشکل مواجه بود که اونم امشب خوب شده
نتیجه اخلاقی: بیشتر قطعی ها و تایم اوت ها زیر سره این مخابرات خراب شدس... وقتی همه شرکتا با هم مشکل پیدا میکنن این مخابرات گور به گور شده مشکل پیدا کرده...

Saeed_Med82
04-07-2012, 21:57
دقیقا . پول رو که گرفتن شروع میکنن بهانه تراشیدن . . .
خط منم هنوز از رانژه در نیومده !
خراب بشه این مخابرات دستغیب که خر تو خر تر از اینجا ندیدم
عجیبه که هنوز از رانژه در نیومده...مال من که بعد از شما درخواست دادم درست شد و درخواست دادم به ارم نت!!

Pooya Rezaie
05-07-2012, 03:07
سلام دوستان
چند تا سوال در مورد اینترنت وایرلس داشتم ممنون میشم راهنمایی کنید
راستش یه کافینت سر کوچه ما هست که وایرلس مجانی به محل میده حالا بالا پشت بوم خونمون میتونم کانکت بشم البته خیلی سخت به زور دو تا انتن میده داخل خونه هم که اصلا!حالا میخواستم ببینم چه انتنی بگیرم که بتونم رو پشت بوم نصب کنم و کابل بکشم و پایین با سیستمم بتونم استفاده کنم؟ حالا این به کنار میخوام انتنی بگیرم که اگه بخوام از شرکت همیارنت یا ماتریکس وایرلس بگیرم هم به کارم بیاد پس میخوام واسه این هم بهم جواب بده حتما! خوب ادرس هم بدم که واسه برد و این چیزا راهنمایی کنید منزل فرهنگ شهر هست نزدیک استخر کوثر حالا شما چه انتنی پیشنهاد میکنید که کار مارو راه بندازه؟
راستش ماتریکس زنگ زدم که راهنمایی کنن هیچی نمیدونن همیشم میگن مسئول نصب وایرلس نیستش فقط هم بلدن بگن نانو استیشن میگم خوب نانو 10 تا مدل داره کدوم بگیرم.
خلاصه مارو دقیق راهنمایی کنید و کلیه لوازم لازم رو با مدل دقیق بگید تا بتونم خوب تحقیق کنم.
واسه انتن و روتر هم بین 100-200 میتونم هزینه کنم
کلا هر مدلی مد نظرتون هست بگید
چیز دیگه که لازم نیست؟
ببخشید زیاد شد خواستم کامل توضیح داده باشم
ممنون

p30world am
05-07-2012, 07:11
سلام.از دوستان کسی هست که از سرویس های نامحدود ارم نت استفاده کنه؟(128 نامحدود،بیشتر منظورم هست).کیفیتش چجوری هست؟سرعت دانلود؟آپلود؟ پینگ؟ضریب اشتراک 1به چند هست؟واسه یکی از آشنایان میخوام تهیه کنم.تشکر

drim_w3
05-07-2012, 12:26
سلام

من از شاتل استفاده می کنم. بعضی وقت ها زمانی که یک پیچ باز می کنم ، یک پیج جدید هم از صفحه پیوندها اتوماتیک باز میشه.

سایر دوستان این مشکل را ندارند ؟

saeed258s
05-07-2012, 15:31
سلام دوستان
چند تا سوال در مورد اینترنت وایرلس داشتم ممنون میشم راهنمایی کنید
راستش یه کافینت سر کوچه ما هست که وایرلس مجانی به محل میده حالا بالا پشت بوم خونمون میتونم کانکت بشم البته خیلی سخت به زور دو تا انتن میده داخل خونه هم که اصلا!حالا میخواستم ببینم چه انتنی بگیرم که بتونم رو پشت بوم نصب کنم و کابل بکشم و پایین با سیستمم بتونم استفاده کنم؟ حالا این به کنار میخوام انتنی بگیرم که اگه بخوام از شرکت همیارنت یا ماتریکس وایرلس بگیرم هم به کارم بیاد پس میخوام واسه این هم بهم جواب بده حتما! خوب ادرس هم بدم که واسه برد و این چیزا راهنمایی کنید منزل فرهنگ شهر هست نزدیک استخر کوثر حالا شما چه انتنی پیشنهاد میکنید که کار مارو راه بندازه؟
راستش ماتریکس زنگ زدم که راهنمایی کنن هیچی نمیدونن همیشم میگن مسئول نصب وایرلس نیستش فقط هم بلدن بگن نانو استیشن میگم خوب نانو 10 تا مدل داره کدوم بگیرم.
خلاصه مارو دقیق راهنمایی کنید و کلیه لوازم لازم رو با مدل دقیق بگید تا بتونم خوب تحقیق کنم.
واسه انتن و روتر هم بین 100-200 میتونم هزینه کنم
کلا هر مدلی مد نظرتون هست بگید
چیز دیگه که لازم نیست؟
ببخشید زیاد شد خواستم کامل توضیح داده باشم
ممنون
با دروود بر شما
اگر شما می توانید با استفاده از لپتاپ خود روی پشتبام استفاده نمایید پس در رنج 2.0Ghz سیگنال در حال پخش است،در اینصورت شمانیازمند یک Station هستید که در این محدوده فرکانسی کار کند،پیشنهادی که از نظر میزان هزینه به کارکرد مناسب باشد ،pico station 2 و یا nano station 2 می تواند باشد،هرچند شاید اگر از یک مودم/مسیریاب با این فرکانس کاری که دارای آنتن نیرمومند تری باشد بتوانید از این سرویس استفاده کنید.
شاید به زودی یک محدوده ای از منطقه فرهنگ شهر (اطراف استخر کوثر)به صورت ویژه (البته به صورت پیش فروش و اگر به حد مناسب رسید )زیر پوشش بیسیم بردیم(در حال دریافت نمایندگی و پهنای باند برای شهرستان های اطراف بودم که گویا پروژه به بن بست خورده ،در این صورت احتمالن بر روی همان ناحیه ها سرمایه گذاری خواهم کرد).

saeed258s
05-07-2012, 15:33
سلام.از دوستان کسی هست که از سرویس های نامحدود ارم نت استفاده کنه؟(128 نامحدود،بیشتر منظورم هست).کیفیتش چجوری هست؟سرعت دانلود؟آپلود؟ پینگ؟ضریب اشتراک 1به چند هست؟واسه یکی از آشنایان میخوام تهیه کنم.تشکر
با دروود بر شما
به صورت کلی،اطلاعتی که دهمه شرکت ها در مود سرویس ها نا محدود داده اند ،ضریب 1 به 10 می باشد!بنابراین در بهترین حالت ممکن با سرعت پایه 128 شما باید 12 کیلوبایت سرعت داشته باشید!(دریافت و روشن است که ارسال نیز به نیم کاهش می یابد)
دوستان در صفحه های پیشین در مورد سرویس های 256 و 512 نیز بررسی هایی را نوشته بودندو.

arashsard
05-07-2012, 19:00

ضریب اشتراک 1 به 10 چیست؟؟؟ اینکه مثلا اگه شما سرعت 128 کیلو/بیت گرفتی یعتی سرعت دانلود 128/8 هست که میشه 16 کیلو بایت... حالا این 16 کیلو بایت رو بین 10 نفر share کن که سرعت دانلود میشه 1.6 کیلوبایت که در حقیقت همینقدر هم بیشتر نیست و جای هیچ گونه اعتراضی نداری...

مثلا اگه اینترنت 512 کیلوبیت گرفتی سرعت دانلود باید باشه 64 کیلوبایت که اگه share کنی بین 10 نفر میشه 6.4 کیلو بایت که دوستان که گرفته بودن میگفتن دانلودمون در همین حده... جای هیچ اعتراضی هم نیست.... اصلا طرفشم نرو که جز پشیمونی چیزی نداره... با این سرعت دانلود اگه دو صفحه بخوای همزمان لود کنی سرعت کشش نداره و دیر لود میکنه....

خب پینگ که اصلا ربته به محدود یا نامحدود و یا سرعت و اینا نداره و تمام سرویسای شرکت ارم نت پینگشون به یه اندازس.. حدود 250 که که اگه تایم اوت بخوره تنگش نابوده

سرعت آپلود هم به همین صورتی که گفتم هست...

Dragon0o0o
05-07-2012, 19:16
این ارم نت که کلافه کرد. پینگشم که جدیدن قشنگ شده، الان گوگل 260 ، دیشبم که شبانه بالای 3 کیلوبایت نرفت.
من فکر می کنم سپنتا سرویساش مثل wimax هست از نظر سرعت دانلود.
بی صبرانه منتظر تست دوستان از این شرکت جدیدالتاسیس و امید الواحی هستیم !

arashsard
06-07-2012, 01:54
این ارم نت که کلافه کرد. پینگشم که جدیدن قشنگ شده، الان گوگل 260 ، دیشبم که شبانه بالای 3 کیلوبایت نرفت.
من فکر می کنم سپنتا سرویساش مثل wimax هست از نظر سرعت دانلود.
بی صبرانه منتظر تست دوستان از این شرکت جدیدالتاسیس و امید الواحی هستیم !

اولا اولین پستتو بعد 5 سال تبریک میگم.... بله درسته... شبانه ارم نت سرشار از تایم اوت و پاکت لاست هست و عملا خیلی بد شده و هیچ کاری نمیشه باهاش کرد... بله همه دوستان منتظر اولین speedtest از شرکت سپنتا هستیم ببینیم چه جوریاس... امروزم که تبلیغ دایال آپشو پشت اتوبوسا دیدم...

M@htab
06-07-2012, 02:13
مدرس
بستگی به مرکزت داره

فکر کنم شما اشتباه می کنید
مدتی هست که دیگه هیچ شرکتی بجز آسیاتک به فیبرنوری ADSL نمیده!
من با همشون تماس گرفتم...
لطف کنید اگر موفق شدید به من هم خبر بدید.
ممنون .

M@htab
06-07-2012, 02:23
سلام

من از شاتل استفاده می کنم. بعضی وقت ها زمانی که یک پیچ باز می کنم ، یک پیج جدید هم از صفحه پیوندها اتوماتیک باز میشه.

سایر دوستان این مشکل را ندارند ؟

سلام
اگر از Internet Explorer استفاده می کنید در قسمت Pop-up Blocker Settings همه سایتها رو Remove کنید.

saze
06-07-2012, 16:54
سلام
سرویس 256 حجمی از سپنتا
پشتیبانی عالی،رانژه سریع خطوط (مدت زمان رانژه 24ساعت)،افت سرعت نداره،قطعی نداره،سرعت دانلود 200 تا 240 هست فقط سرعت دانلود از 1 شب تا 6 صبح افت داره-مرکز سلمان

M@htab
06-07-2012, 19:36
سلام
سرویس 256 حجمی از سپنتا
پشتیبانی عالی،رانژه سریع خطوط (مدت زمان رانژه 24ساعت)،افت سرعت نداره،قطعی نداره،سرعت دانلود 200 تا 240 هست فقط سرعت دانلود از 1 شب تا 6 صبح افت داره-مرکز سلمان

سلام
وقتی دانلود رایگان شبانه نداره پس افت سرعت چرا؟! اون هم در ساعاتی که همه خوابند!

Dragon0o0o
06-07-2012, 20:29
سلام
سرویس 256 حجمی از سپنتا

شبانه که نداره ، معلوم نیست افت شبش واسه چیه ! نکنه شبانه داره ما اطلاع نداریم !
دست گلتم درد نکنه.

arashsard
06-07-2012, 20:49
سلام
سرویس 256 حجمی از سپنتا

حدسم درست بود... isp name همون information technology هستش... پینگش که عالیه... میشه یه پینگ از Run بزاری.... هم google بزار و هم 4.2.2.4 .... پینگ با این فاصله 172 فوق العادس...

Rhodes
06-07-2012, 20:54
سلام
سرویس 256 حجمی از سپنتا

ايول....
يه تست سرور تهران بگير.سرعتش از صبح تا شب رو چنده دقيقا؟افت چي؟مثلا نيم ساعت خوبه يهو ١٠ دقيقه بپوكه....
بازي آنلاين ميكني؟؟ پينگ چه طوره؟؟؟
ليست قينتاش رو ميدي؟
من ميخوام از اين ماتريكس فرار كنم .شب تا صبح هم دانلود ندارم.

Saeed_Med82
06-07-2012, 22:51
سلام
سرویس 256 حجمی از سپنتا
با این عکسی که گذاشتین چطوری میگین سرعت بین 200 تا 240 هست؟ اینکه میشه حدودن 111...این عکس مربوط به روز هست یا شب؟

aghamajid1369
07-07-2012, 00:32
با این عکسی که گذاشتین چطوری میگین سرعت بین 200 تا 240 هست؟ اینکه میشه حدودن 111...این عکس مربوط به روز هست یا شب؟

ساعت رو که بالاش زده 1:30 طهر بوده. پینگش خیلی محشره!
ای خدا چرا این خط از رانژه در نمیاد!
فردا میرم مخابرات دستغیب داد و بیداد

achil
07-07-2012, 01:03
می خوام از صبا نت برم پارس انلاین باید چیکار کنم؟؟؟؟؟

arashsard
07-07-2012, 02:38
می خوام از صبا نت برم پارس انلاین باید چیکار کنم؟؟؟؟؟

باید اول برید شرکت صبانت درخواست جمع آوری خطتتون رو بدید و فرمشو پر کنید... بعد برید شرکت پارس آنلاین و درخواست سرویس بدید و بعد بگید خطم زیر رانژه صبا هست و درخواست جمع آوری دادم... بعد اونا میگن به محض اینکه خط جمع آوری شد ما درخواست رانژه میدیم... این فرایند بین 10 روز تا 40 روز طول میکشه که بسته به شانستون داره...

M@htab
07-07-2012, 15:19
حدسم درست بود... isp name همون information technology هستش... پینگش که عالیه... میشه یه پینگ از Run بزاری.... هم google بزار و هم 4.2.2.4 .... پینگ با این فاصله 172 فوق العادس...

دوست عزیز، پینگ 4.2.2.4 به چه درد میخوره؟
اصلا شما تصور کنید پینگ 4.2.2.4 باشه 10، وقتی فلان سرور پینگش 500 هست اصلا مهم نیست که پینگ 4.2.2.4 چنده.
در ضمن بجای Google ببینید پینگ Yahoo چند هست، %99 مواقع پینگ Yahoo خیلی بیشتر از Google هست.

arashsard
07-07-2012, 21:09
دوست عزیز، پینگ 4.2.2.4 که مربوط به شبکه داخلیه به چه درد میخوره؟
اصلا شما تصور کنید پینگ 4.2.2.4 باشه 10، وقتی فلان سرور پینگش 500 هست اصلا مهم نیست که پینگ 4.2.2.4 چنده.
در ضمن بجای Google ببینید پینگ Yahoo چند هست، %99 مواقع پینگ Yahoo خیلی بیشتر از Google هست.

شاید خود پینگ مهم زیاد نباشه... اما مقدار پاکت لاست و تایم اوتای که میده کیفیت سرعت رو نشون میده... من که سرو کارم با گوگل تورو نمیدونم...

saeed258s
07-07-2012, 23:51
دوست عزیز، پینگ 4.2.2.4 که مربوط به شبکه داخلیه به چه درد میخوره؟

با دروود
ببخشید سرور های 4.2.2.4 بر روی شبکه داخلی هستند؟!می شود بفرمایید بر روی کدام مرکز داده پشتیبانی و نامین می شوند؟این درحالی است که نتیجه Trace نشان هنده بیرون رفتن داده و بسته های اطلااعتی به خارج از کشور(به سمت این آی پی) می باشند!
4 103 ms 92 ms 92 ms 217.219.96.120
5 100 ms 93 ms 93 ms 10.175.175.3
6 120 ms 131 ms 113 ms 217.218.154.250
7 122 ms 111 ms 112 ms 10.10.53.26
8 217 ms 208 ms 208 ms 79.133.75.161
9 214 ms 208 ms 208 ms xe-1-2-0.stkm-ar1.intl.ip.rostelecom.ru [87.226.
39.57]
10 * * * Request timed out.
11 925 ms 1627 ms * ae-2-7.bar1.Copenhagen2.Level3.net [4.69.140.202

12 1417 ms 2684 ms 3050 ms ae-0-10.bar1.Copenhagen1.Level3.net [4.69.137.15
]
13 917 ms 266 ms 285 ms ae-7-7.ebr1.Dusseldorf1.Level3.net [4.69.142.170

14 277 ms 285 ms 266 ms ae-47-47.ebr3.Frankfurt1.Level3.net [4.69.143.17
]
15 277 ms 284 ms 266 ms ae-73-73.csw2.Frankfurt1.Level3.net [4.69.163.6]

16 * * 456 ms ae-21-70.car1.Frankfurt1.Level3.net [4.69.154.67

17 * * 270 ms 4.2.2.4

با سپاس

salazar.basiliska
08-07-2012, 18:42
سلام . من سرویس محدود داتک دارم (ماتریکس) . مشکلش اینه که نصف شبا کیفیت سرویس به شدت پایین میاد در حدی که حتی گوگل هم دیر باز میشه . سرعت دانلود روی 30 هست ولی سایتا به سختی باز میشن و پینگ به شدت بالاس . میخواستم ببینم اگه برم شاتل مشکل حل میشه یا مثل هم هستن ؟سرعت دانلود زیاد برام مهم نیست ... فقط پینگ خوب و باز شدن سریع سایتها مهمه
درضمن چقدر طول میکشه تعویض ؟

Ali-ss
08-07-2012, 20:42
'گوش شیطون کر یه چند روزه پینگها خوب شده! از بس رفتم بست نشستم تو نمایندگیشون:| دستگاه ها رو تعویض کردن زا شیراز متخصص آوردن خلاصه بدجور پیچیدم به پرو پاشون حالا هم قراره منطقه ما رو بندازن رو فیبر نوری دیگه اوکی اوکی می شیم:|

همین که تایم اوت نداره خودش خیلیه! شیراز هم بهتر شده ارم نت؟

Mr7 Illusive
08-07-2012, 21:23
'گوش شیطون کر یه چند روزه پینگها خوب شده! از بس رفتم بست نشستم تو نمایندگیشون:| دستگاه ها رو تعویض کردن زا شیراز متخصص آوردن خلاصه بدجور پیچیدم به پرو پاشون حالا هم قراره منطقه ما رو بندازن رو فیبر نوری دیگه اوکی اوکی می شیم:|
همین که تایم اوت نداره خودش خیلیه! شیراز هم بهتر شده ارم نت؟

الان نسبتا خوبه پینگ4.2.2.4 روی 203 هست و تایم اوت هم اصلا نداره
توی خارج فیبر نوری مزیت هست ایران چون تجهیزات ندارن عیب هست / باید ناراحت باشی خوشحالی میکنی؟!

Ali-ss
08-07-2012, 21:51
کل خط شهرک رو روی یه خط ای وان دو مگ بستن برا 280 یوزر بیاد رو فیبر بهتر می شه مطمنم

salazar.basiliska
08-07-2012, 23:16
سلام . من سرویس محدود داتک دارم (ماتریکس) . مشکلش اینه که نصف شبا کیفیت سرویس به شدت پایین میاد در حدی که حتی گوگل هم دیر باز میشه . سرعت دانلود روی 30 هست ولی سایتا به سختی باز میشن و پینگ به شدت بالاس . میخواستم ببینم اگه برم شاتل مشکل حل میشه یا مثل هم هستن ؟سرعت دانلود زیاد برام مهم نیست ... فقط پینگ خوب و باز شدن سریع سایتها مهمه
درضمن چقدر طول میکشه تعویض ؟
یکی نیست جواب مارو بده ؟

Rhodes
08-07-2012, 23:25
نمیدونم چرا چی شده .... ماتریکس سرعتش از 100 بیشتر نمیشه ....

drim_w3
08-07-2012, 23:52
سلام
اگر از Internet Explorer استفاده می کنید در قسمت Pop-up Blocker Settings همه سایتها رو Remove کنید.

سلام

نه از موزیلا استفاده می کنم.

Mr7 Illusive
09-07-2012, 00:37
یکی نیست جواب مارو بده ؟
شاتل را اصلا توصیه نمیکنم طبق تجربه 5 ساله خودم که داشتم

M@htab
09-07-2012, 18:10
با دروود
ببخشید سرور های 4.2.2.4 بر روی شبکه داخلی هستند؟!می شود بفرمایید بر روی کدام مرکز داده پشتیبانی و نامین می شوند؟این درحالی است که نتیجه Trace نشان هنده بیرون رفتن داده و بسته های اطلااعتی به خارج از کشور(به سمت این آی پی) می باشند!
4 103 ms 92 ms 92 ms 217.219.96.120
5 100 ms 93 ms 93 ms 10.175.175.3
6 120 ms 131 ms 113 ms 217.218.154.250
7 122 ms 111 ms 112 ms 10.10.53.26
8 217 ms 208 ms 208 ms 79.133.75.161
9 214 ms 208 ms 208 ms xe-1-2-0.stkm-ar1.intl.ip.rostelecom.ru [87.226.
39.57]
10 * * * Request timed out.
11 925 ms 1627 ms * ae-2-7.bar1.Copenhagen2.Level3.net [4.69.140.202

12 1417 ms 2684 ms 3050 ms ae-0-10.bar1.Copenhagen1.Level3.net [4.69.137.15
]
13 917 ms 266 ms 285 ms ae-7-7.ebr1.Dusseldorf1.Level3.net [4.69.142.170

14 277 ms 285 ms 266 ms ae-47-47.ebr3.Frankfurt1.Level3.net [4.69.143.17
]
15 277 ms 284 ms 266 ms ae-73-73.csw2.Frankfurt1.Level3.net [4.69.163.6]

16 * * 456 ms ae-21-70.car1.Frankfurt1.Level3.net [4.69.154.67

17 * * 270 ms 4.2.2.4

با سپاس

سلام
مگر من گفتم سرور مربوطه در ایران هست که شما Trace گرفتید؟!
شاید من منظورم رو درست بیان نکردم و همین حالا هم ویرایش میکنم اون پست رو.
4.2.2.4 یک سرور DNS رایگان هست که همیشه UP هست و ایران به عنوان ------ سرور دیتا سنتر ازش استفاده میکنه. 4.2.2.4 اغلب خوب پینگ میشه اما عملا کاربردی نداره. من باز هم تکرار میکنم پینگ 4.2.2.4 هر چی باشه هیچ ارزشی نداره وقتی پینگ بقیه سرورها 1000 هست!
بنظرم مشکل اصلی Routing هست که بعضی اوقات به دلایلی از کنترلشون خارج میشه و البته مواقعی هم به عمد!

aghamajid1369
09-07-2012, 21:00
سلام
4.2.2.4 یک سرور DNS رایگان هست که همیشه UP هست و ایران به عنوان ------ سرور دیتا سنتر ازش استفاده میکنه. 4.2.2.4 اغلب خوب پینگ میشه اما عملا کاربردی نداره. من باز هم تکرار میکنم پینگ 4.2.2.4 هر چی باشه هیچ ارزشی نداره وقتی پینگ بقیه سرورها 1000 هست!
بنظرم مشکل اصلی Routing هست که بعضی اوقات به دلایلی از کنترلشون خارج میشه و البته مواقعی هم به عمد!

پینگ 4.2.2.4 نزدیک به گوگل بوده واسه من همیشه. بعضی اوقات بیشتر بعضی اوقات کمتر ، اختلاف در حد 20-30 تا
پینگی که از گوگل میگیرید خیلی نزدیک به پینگتون داخل بازی توی سرور خارجی هست
مثلا الان پینگ گوگل من 170 هست توی بازی lol هم همینقدر. ولی پینگ یاهو 300
توی سرور abyssal هم همینجوری بود قبلا

یکی نیست جواب مارو بده ؟
نه عزیز به هیچ وجه طرف شاتل نرو که پشیمون میشی

saeed258s
09-07-2012, 23:28
سلام
با دروود بر شما
من شوربختانه باز هم مراد شما را نگرفتم!!
ببینید،سرور 4.2.2.4 در گذ ار نوع کای که انجام می دهد و سرویس که ارائه می دهد ،یک سرویس دارای یک شناسه آی پی در بیرون از ایران است،اگر ارسال و دریافت داده ها به این سرور مناسب باشد،نمی تواند شوندی بر کیفیت مناسب سرویس دهنده باشد ،هرچند می تواند در کنار دیگر فاکتور ها بیاید و شوندی بر کیفیت مناسب آن باشد!
اینکه فلان سرویس دهنده و یا فلان شرکت در زمینه IP transit و یا Bandwidth transit کاری کند که به فلان سرویس دهنده سرعت ارسال و دریافت بسته ها مناسب باشدو به دیگر سرور ها نا مناسب کاری بیهوده و همپنین ناممکن می نماید!
در گذر از اینکه سرویس دهدنه های ایران و حتی وارد گنندگان پهنای باند به ایران معمولا از فراهم کنندگان سطح 2 یا 3 در زمینه شبکه و آی پی بهره می بند و این خود در کنار بیش فروشی ،و نیز دستکاری های سراسری که گاهگاهی در اینترنت رخ می دهد سبب ناپیاداری و کم شدن کیفیت سرویس دهندگان می شود که همه این عوامل در کنار نبود هیچ تضمین کیفیت (sla) برای شرکت ها،مسبب آن چیزی است که به عنوان اینترنت در ایران می بینیم!

4.2.2.4 یک سرور DNS رایگان هست که همیشه UP هست و ایران به عنوان ------ سرور دیتا سنتر ازش استفاده میکنه. 4.2.2.4 اغلب خوب پینگ میشه اما عملا کاربردی نداره. من باز هم تکرار میکنم پینگ 4.2.2.4 هر چی باشه هیچ ارزشی نداره وقتی پینگ بقیه سرورها 1000 هست!اینکه ایران به عنوان یک سرور دیتاسنتر از سرور های 4.2.2.4 استفاده می کند را نمی توانم دریابم اما این یک سرور دی ان اس است که بعضی سرویس دهندگان برای کش کردن داده های dns از این سرور استفاده می کنند.4.2.2.4 هم همانند شمار بسیاری دیگر از سرور ها یک سرویس دهنده است ،یک سرویس دهنده زمانی می تواند پینگ خوبی به یک کشور داشته باشد که در گذر از شبکه داخلی آن کشور و زیر ساخت های آنچا،با استفاده از شرکت های انتقال داده و پهنای باند به آن کشور دارای روتینگ و بک بون (زیر ساخت ها)ی توانمندی به آن کشور باشد!

Elendil1
10-07-2012, 01:34
سلام ، من الان از آسیاتک اینترنت دارم (یه یک سالی میشه) .
الان سرعت شبانش داغونه ، الان کدوم شرکت ، سرعت دانلود شبانش بیشتر از بقیه هست ؟

arashsard
10-07-2012, 01:54
سلام ، من الان از آسیاتک اینترنت دارم (یه یک سالی میشه) .
الان سرعت شبانش داغونه ، الان کدوم شرکت ، سرعت دانلود شبانش بیشتر از بقیه هست ؟

والا الان سرعت شبانه همه شرکتا خرابه اما تا اونجایی که بچه ها گفتن مثل اینکه همیارنت بهتر از بقیه سرویس شبانه میده... ساعتشم به نسبت خوبه... فکر کنم 1یا2 تا 7 باشه ... اتوماتیک سوییچ میشه...

Elendil1
10-07-2012, 10:44
والا الان سرعت شبانه همه شرکتا خرابه اما تا اونجایی که بچه ها گفتن مثل اینکه همیارنت بهتر از بقیه سرویس شبانه میده... ساعتشم به نسبت خوبه... فکر کنم 1یا2 تا 7 باشه ... اتوماتیک سوییچ میشه...

حوبه پس نیازی هم به عوض کردن پسورد نداره ، پینگش چطوره ؟ نمایدگیش کجاست ؟

Saeed_Med82
10-07-2012, 11:43
دوستانی که ارم نت دارن برای دانلود شبانه چیکار میکنن که لازم نباشه ساعت 2 دستی یوزرنیم رو عوض کنن و بیدار بمونن؟

Black.Hawk
10-07-2012, 11:58
شما هر موقع خواستی بخوابی مودم رو ببر رو شبانه و ریستارت کن خودش حدود ساعت 2:03 وصل میشه ! IDM رو هم تنظیم کن تا از ساعت 2:05 شروع کنه ! مادر بورد هم که تو تنظیمات BIOS میشه تنظیم کرد چه ساعتی روشن بشه !
من حدود 1 سال هست با همین روش راحت دانلود شبانه میکنم بدون اینکه بخوام تا 2 بیدار بمونم

arashsard
10-07-2012, 11:58
دوستانی که ارم نت دارن برای دانلود شبانه چیکار میکنن که لازم نباشه ساعت 2 دستی یوزرنیم رو عوض کنن و بیدار بمونن؟

شما یه کانکشن با اکانت شبانه بساز ( یعنی یوزرت آخرش N باشه ) بعد طبق تابیک زیر تنظیمش کن...

arashsard
10-07-2012, 12:01
حوبه پس نیازی هم به عوض کردن پسورد نداره ، پینگش چطوره ؟ نمایدگیش کجاست ؟

پینگشم خوبه

این آدرسش: شيراز، چهار راه زرگري، ابتداي بلوار مطهري، ساختمان آپادانا، طبقه 4 واحد 7

این تلفنش: 6269543 - 0711

اینم سایتش: [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

saurron
10-07-2012, 12:03
من که مودمو رو حالت pppoe گذاشتم و ساعت 11_12 که میخوام بخوابم یوزرنیم رو عوض میکنم، ساعت 2 مودم خودش کانکت میشه.
البته نرم افزارهایی هم هستن که قبلا برای اینترنت صبانت استفاده میشد.
به هر حال چند شب هست سرعت من خیلی اومده پایین، شبی 300_400 مگابایت دانلود میکنه. نمیدونم از سایتی که دانلود میکنم سرعتش پایین هست یا کلا اینجوریه.
امشب میخواستم با یه سایت مطمئن امتحان کنم.

M@htab
10-07-2012, 13:10
پست من حذف شده!
مطلبی که هیچ مشکلی نداشت!
چرا؟ توضیح بدید.

series1
10-07-2012, 15:14
باز تو شبی 400 مگ دانلود میکنی - من شبی 200 مگ به زور میشه - اصلا دیگه بیخیالش شدم قیدش رو زدم- ارزش نداره سیستم تا صبح روشن باشه

من که مودمو رو حالت pppoe گذاشتم و ساعت 11_12 که میخوام بخوابم یوزرنیم رو عوض میکنم، ساعت 2 مودم خودش کانکت میشه.
البته نرم افزارهایی هم هستن که قبلا برای اینترنت صبانت استفاده میشد.
به هر حال چند شب هست سرعت من خیلی اومده پایین، شبی 300_400 مگابایت دانلود میکنه. نمیدونم از سایتی که دانلود میکنم سرعتش پایین هست یا کلا اینجوریه.
امشب میخواستم با یه سایت مطمئن امتحان کنم.

Mr7 Illusive
10-07-2012, 20:50
تنظیمات بایوس برای روشن شدن سیستم و شورتکات کانکشن شبانه در پوشه استارتاپ روی دسکتاپ/البه باید تیک قسمت prompt for name an user pass کانکشن را هم برداری

Saeed_Med82
10-07-2012, 22:33
تنظیمات بایوس برای روشن شدن سیستم و شورتکات کانکشن شبانه در پوشه استارتاپ روی دسکتاپ/البه باید تیک قسمت prompt for name an user pass کانکشن را هم برداری
دوستان این تنظیمات بایوس رو میذارید؟ با تصویر باشه که دیگه عالیه...

Mr7 Illusive
10-07-2012, 23:01
دوستان این تنظیمات بایوس رو میذارید؟ با تصویر باشه که دیگه عالیه...

بفرمایید

saurron
10-07-2012, 23:18
باز تو شبی 400 مگ دانلود میکنی - من شبی 200 مگ به زور میشه - اصلا دیگه بیخیالش شدم قیدش رو زدم- ارزش نداره سیستم تا صبح روشن باشه

جدا؟ از کی اینجوری شده؟ چند وقت کلا زیاد شب دانلود نداشتم بی خبرم.

arashsard
11-07-2012, 01:23

من که دانلود نداشتم اما تایم اوتش فراوونه...

Rhodes
11-07-2012, 19:39
اوضاع خراب شده.من حتي ميخوام صبح ساعت 10 بزنم دانلود سرعت گنده.

arashsard
11-07-2012, 22:07
اوضاع خراب شده.من حتي ميخوام صبح ساعت 10 بزنم دانلود سرعت گنده.

بله سرعت دانلود روزانه ماتریکس بگیر نگیر داره.... یهو 350 هست یهو میپره 12 20 اینا....

series1
11-07-2012, 22:36
آره - نزدیک 3 هفته ای میشه اینجوری شده

saeed258s
11-07-2012, 23:42
با دروود
جالبه!پس از اینکه چنین بار با شرکت ارم نت در تماس بودم برای پیگیری مورد شدید نویز بر روی خطم،نخست که قول دادند همکاری کنند و حتا بنا شد تا اگر در مرکز موردی نبود از شرکت برای بررسی خط بیایند که پس از آن این مسئله بوسیله دیگر همکارانشان در بخش فنی نقض شد!مروز صبح درخواست بررسی به مخابرات دادم که در پاسخ اعلام داشتند که اتصالی بر روی خط یافت شده که گزارش اعلام خرابی ارسال شد تا بررسی انجام شود!!!!
اما شرکت ارم نت تنها برای آنکه از خودش رفع مسئولیت کند تمام تلاشش را برای قانع سازی من در جهت ایجاد نویز در سیم کشی داخل ساختمان انجام دادند.
در همینجا از اینکه این شرکت و گروه فنی -پشتیبانی اش هیچ مسئولیتی را موتوجه شرکت نمی دانند و همه ایراد ها مربوط به کاربران می باشد،بیشترین سپاسگزاری را دارم.

saurron
12-07-2012, 00:14
با دروود
جالبه!پس از اینکه چنین بار با شرکت ارم نت در تماس بودم برای پیگیری مورد شدید نویز بر روی خطم،نخست که قول دادند همکاری کنند و حتا بنا شد تا اگر در مرکز موردی نبود از شرکت برای بررسی خط بیایند که پس از آن این مسئله بوسیله دیگر همکارانشان در بخش فنی نقض شد!مروز صبح درخواست بررسی به مخابرات دادم که در پاسخ اعلام داشتند که اتصالی بر روی خط یافت شده که گزارش اعلام خرابی ارسال شد تا بررسی انجام شود!!!!
اما شرکت ارم نت تنها برای آنکه از خودش رفع مسئولیت کند تمام تلاشش را برای قانع سازی من در جهت ایجاد نویز در سیم کشی داخل ساختمان انجام دادند.
در همینجا از اینکه این شرکت و گروه فنی -پشتیبانی اش هیچ مسئولیتی را موتوجه شرکت نمی دانند و همه ایراد ها مربوط به کاربران می باشد،بیشترین سپاسگزاری را دارم.

پارسال من چندین روز اینترنتم قطع بود، هرچی زنگ میزدم میگفتن مشکل از سیمکشی داخلی هست و برو از سر خط چک کن، تلفن هارو در بیار و از اینجور حرفا.
آخرش زنگ زدم به یکی از اشناها که توی همین شرکت کار میکرد و گفت بله سرویس منطقه شما کلا به مشکل برخورده و تاحالا 30_40 نفر زنگ زدن، اما اینا همش میگفتن مشکل از شماست. این همه زنگ زدم یه بار نگفتن مشکل وجود داره و این همه آدم هم اینترنتشون قطع شده.
اخرش هم 3_4 روز به قرارداد اضافه کردن.

saeed258s
12-07-2012, 00:18
من به زودی همینکه از سمت مرکز مخابراتی به نتیجه رسیدم و مشکل حل شد حتمن حتمن هم به تهران،هم تظنیم مقرارات و هم به بالاترین مقان در بخش فنی ارم نت شکایت خواهم کرد از پشتیبانی ناکارآمد.
فعلن نمی خوام صداشو در بیارم;))

mohsen19x
12-07-2012, 09:30
دوستان نظرتون در مورد افتضاح بودن سرعت شبانه ارمنت چیه ؟؟؟ اگه همین وضع باشه 15 روز دیگه اکانتم تمام بشه تمدید نمی کنم

rz21
12-07-2012, 11:31
سلام.یک مشکلی با ارم نت دارم که اصلا ممکنه ربطی به شرکت نداشته باشه.خودمم توش موندم.اگه میشه کمکم کنید!اصلا شبا دانلود ندارم.

arashsard
12-07-2012, 12:00
دوستان نظرتون در مورد افتضاح بودن سرعت شبانه ارمنت چیه ؟؟؟ اگه همین وضع باشه 15 روز دیگه اکانتم تمام بشه تمدید نمی کنم

الان همه شرکتا شبانه مشکل دارن... من میرم سپنتا... گیگی 1900 تمن... بدون آبنمان و بقیه چیزای مزخرف... هر چقدم مصرف کنی آخر ماه میاد روو قبض... خسته شدم از بس فایل گذاشتم واسه شب و به نتیجه رسیدم...

Rhodes
12-07-2012, 18:46
الان همه شرکتا شبانه مشکل دارن... من میرم سپنتا... گیگی 1900 تمن... بدون آبنمان و بقیه چیزای مزخرف... هر چقدم مصرف کنی آخر ماه میاد روو قبض... خسته شدم از بس فایل گذاشتم واسه شب و به نتیجه رسیدم...

اين سپنتا تعرفه هاش چه طوريه؟!
يه توضيح ميدي اگه خوبه منم بيام.
فقط ميترسم باز اين مركز دستغيب يه ماه طول بده تا رانژه كنه.

aghamajid1369
12-07-2012, 20:30

الان 2 ماه شده خط من از رانژه در نیومده هنوز ( مرکز دستغیب). رفتم گفت اواسط مرداد !!! اگه 2 تا خط نداری نابود میشی . . .
سپنتا رو صبر کن من که همین مرکز هستم بگیرم ببینم چی میشه میگفت 2 روزه رانژه میکنیم

arashsard
12-07-2012, 21:05

این لینکو برو کلا توضیح داده....

Rhodes
12-07-2012, 21:22
اوه اوه.... چه خوبه! گيگي 1900 !
الان ماتريكس 10 گيگ 256 ميشه 30 تومن.اين ميشه 20 تومن.
خيلي عاليه.تازه نوسان نداره و پينگشم خوبه.
ميگم دوستان الان من برم بخوام يه خط تلفن جديد بكشم كجا بايد برم و چقدر طول ميكشه كه وصل كنن؟
ارزش داره يه خط جديد بكشم اين دستغيب خر تو خره تا از رانژه بخواد در بياره و اون وصل كنه ميشه آخر تابستون.

arashsard
13-07-2012, 01:16
اوه اوه.... چه خوبه! گيگي 1900 !
الان ماتريكس 10 گيگ 256 ميشه 30 تومن.اين ميشه 20 تومن.
خيلي عاليه.تازه نوسان نداره و پينگشم خوبه.
ميگم دوستان الان من برم بخوام يه خط تلفن جديد بكشم كجا بايد برم و چقدر طول ميكشه كه وصل كنن؟
ارزش داره يه خط جديد بكشم اين دستغيب خر تو خره تا از رانژه بخواد در بياره و اون وصل كنه ميشه آخر تابستون.

خط جدید باید بری دفتر خدمات ارتباطی... هزینش 50 تمن... 10 تا 15 روز طول میکشه واست وصل کنن....

Saeed_Med82
13-07-2012, 02:04
الان 2 ماه شده خط من از رانژه در نیومده هنوز ( مرکز دستغیب). رفتم گفت اواسط مرداد !!! اگه 2 تا خط نداری نابود میشی . . .
سپنتا رو صبر کن من که همین مرکز هستم بگیرم ببینم چی میشه میگفت 2 روزه رانژه میکنیم
چرا انقدر طول میکشه؟دلیلشون چیه؟به نظر من برو اینجا شکایت کن.حتما رسیدگی میکنن:

series1
13-07-2012, 11:40
دوستان من میخوام خطمو از ارم نت جمع آوری کنم برم سپنتا
هزینه راه اندازی چقدره ؟

saze
13-07-2012, 12:01
دوستان من میخوام خطمو از ارم نت جمع آوری کنم برم سپنتا
هزینه راه اندازی چقدره ؟
اگه نصب با شرکت باشه 10000 تومان میگیرند.

aghamajid1369
13-07-2012, 12:07
چرا انقدر طول میکشه؟دلیلشون چیه؟به نظر من برو اینجا شکایت کن.حتما رسیدگی میکنن:

والا شنبه که رفتم گفتن تازه داریم درخواست های 5 خرداد رو جمع آوری میکنیم. منم آخرای خرداد درخواست دادم.
گفتن اواسط مرداد ایشالا!
مرسی.الان یه شکایت هم میکنم

Rhodes
13-07-2012, 14:04
دوستان با توجه به خر تو خریه مرکز دستغیب الان من خط تلفن بکشم و بخوام برم شپنتا رانژه و وصلش چقدر ممکنه طول بکشه ؟

Shayan AW
13-07-2012, 14:11
دوستان یکی یه اطلاعات کامل در رابطه با مخابرات شیراز بهم بده
1. دانلود شبانه داره یا نه و شعبه هاش کدوما هستن و شیرینگش یه چه صورتی هست ؟

Saeed_Med82
13-07-2012, 15:24
والا شنبه که رفتم گفتن تازه داریم درخواست های 5 خرداد رو جمع آوری میکنیم. منم آخرای خرداد درخواست دادم.
گفتن اواسط مرداد ایشالا!
مرسی.الان یه شکایت هم میکنم
بابا مگه میخوان بمب اتمی بسازن!!! من به همین بازرسی شکایت کردم فرداش باهام تماس گرفتن و خوب هم پیگیری کردن...البته موضوع چیز دیگه ای بود.

aghamajid1369
14-07-2012, 12:18
بابا مگه میخوان بمب اتمی بسازن!!! من به همین بازرسی شکایت کردم فرداش باهام تماس گرفتن و خوب هم پیگیری کردن...البته موضوع چیز دیگه ای بود.

سعید واقعا دمت گرم این چه سایتی بود تو دادی؟!!!!
دیروز توش مشکل و نوشتم امروز باهام تماس گرفتن 3 سوت خط رو از رانژه در آوردن
حالا نمیدونم چون گفتم میخوام از سپنتا بگیرم اینجوری بود یا نه
ولی خلاصه بعد دوباره هم بهم زنگ زدن و چک کردن ببینن درست شده.
یعنی واقعا با اون چیزی که من به شخصه توی اون مخابرات بی در و پیکر دستغیب دیدم فرق داشت.
همین الان هم با سپنتا قرار داد بستم 256 نامحدود . وصل شد تست ها رو میذارم براتون
بازم ممنون از سعید :12:

Saeed_Med82
14-07-2012, 13:18
سعید واقعا دمت گرم این چه سایتی بود تو دادی؟!!!!
دیروز توش مشکل و نوشتم امروز باهام تماس گرفتن 3 سوت خط رو از رانژه در آوردن
حالا نمیدونم چون گفتم میخوام از سپنتا بگیرم اینجوری بود یا نه
ولی خلاصه بعد دوباره هم بهم زنگ زدن و چک کردن ببینن درست شده.
یعنی واقعا با اون چیزی که من به شخصه توی اون مخابرات بی در و پیکر دستغیب دیدم فرق داشت.
همین الان هم با سپنتا قرار داد بستم 256 نامحدود . وصل شد تست ها رو میذارم براتون
بازم ممنون از سعید :12:

مخلصیم مجید جون...این بخش بازرسی اداره کل مخابرات فارس هست.منم خودم برای مشکلم پیغام گذاشتم سریع کارم رو راه انداختن جوری که اصلا باورم نمیشد تو ایران هم از این خبرا باشه!!!
شرمنده اصلا یادم نبود که کارت گیره و گرنه زودتر لینک رو بهت میدادم.فکر نکنم به خاطر سپنتا باشه چون مورد من اصلا چیز دیگه ای بود.چشمشون نزنیم انگار این یه جا کارشو خوب انجام میده.حتی مثلا شکایتی از یه ISP داشته باشی به خاطر افت سرعت و مسائلی مثل این هم سریع پیگیری میکنن....
خلاصه خوشحالم که سریع کارت راه افتاد و خوش به حالت که میتونی بری سپنتا!!! من که رو فیبر نوری هستم فقط یه ارم نت ساپورت میکنه...
منتطریم تست رو بذاری ببینیم چطوریه این سپنتا....

aghamajid1369
14-07-2012, 13:25
مخلصیم مجید جون...این بخش بازرسی اداره کل مخابرات فارس هست.منم خودم برای مشکلم پیغام گذاشتم سریع کارم رو راه انداختن جوری که اصلا باورم نمیشد تو ایران هم از این خبرا باشه!!!
شرمنده اصلا یادم نبود که کارت گیره و گرنه زودتر لینک رو بهت میدادم.فکر نکنم به خاطر سپنتا باشه چون مورد من اصلا چیز دیگه ای بود.چشمشون نزنیم انگار این یه جا کارشو خوب انجام میده.حتی مثلا شکایتی از یه ISP داشته باشی به خاطر افت سرعت و مسائلی مثل این هم سریع پیگیری میکنن....
خلاصه خوشحالم که سریع کارت راه افتاد و خوش به حالت که میتونی بری سپنتا!!! من که رو فیبر نوری هستم فقط یه ارم نت ساپورت میکنه...
پس همون حجمی 256 گرفتی؟

قربونت. آره به خدا منم باورم نمیشد همچین چیزی تو ایران اصلا وجود خارجی داشته باشه.
نه حجمی نگرفتم نامحدود ماهی 34900
بهش گفتم سرعت چقدر میدید گفت 100% از 256 به شما سرعت بیشتری میدیم پایین تر هم نمیاد . حالا دروغ و راستش تا چند روز دیگه مشخص میشه

Saeed_Med82
14-07-2012, 14:55
قربونت. آره به خدا منم باورم نمیشد همچین چیزی تو ایران اصلا وجود خارجی داشته باشه.
بهش گفتم سرعت چقدر میدید گفت 100% از 256 به شما سرعت بیشتری میدیم پایین تر هم نمیاد . حالا دروغ و راستش تا چند روز دیگه مشخص میشه
حالا زیاد نگو میترسم چشمشون بزنیم!!!
یعنی سرعتشون شر نیست؟آخه این جوری حساب کنیم میدونی چند گیگ میتونی ماهانه دانلود کنی...فقط امیدوارم مثل سرویس ART شاتل نباشه که بعد از حجم نامشخصی دانلود سرعت رو محدود کن....

Rhodes
14-07-2012, 21:29

ميگم تست پينگ يادت نره....
منم كم كم دارم ميام سپنتا....
فردا برم يه خط تلفن جديد بنويسم و تموم.

saeed258s
14-07-2012, 22:49
سپنتا هم دست آخر به بیش فروشی روی خواهد آورد و کیفیتش افت خواهد کرد!
بیشتر این دشواری هاهم به سبب کمبود پهنای باند ایران و هزینه های زیاد ترانزیت پهنای باند از/به ایران است

sadegho22
15-07-2012, 07:21
سلام دوستان یه سری به این [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] بزنید ببینید که این دوستان ارمنت (اسیاتک) چقدر سرویس هاشون رو تو استان فارس گرون تر میفروشند.
لعنت به ارمنت.من که دیگه با ارمنت تمدید نمیکنم.با این اوضاع سرویسشون فکر کنم تا چند وقت دیگه فقط خاله و عمشون از اینترنتشون استفاده کنه.
همه با هم برای تحریم ارمنت.

aghamajid1369
15-07-2012, 10:19
سلام به همگی امروز ساعت 10 خط رو رانژه کردن. دیروز صبح درخواست داده بودم. ( سپنتا - 256 نامحدود)
قول داده بودم تست بذارم براتون :

سرعت رو که همون 256 بسته بالا تر نیست.
پینگش هم که بدک نیست تایم اوت هم که نداره.
موقع دانلود هم سرعتش زیر 27 ندیدم بیاد تا 45 هم بالا رفت. نوسان سرعت زیاد نداره
اگه تغییزی توی سرعت یا پینگ دیدم میذارم همینجا براتون.
کسی تست از سرور دیگه ای هم خواست بگه

saeed258s
15-07-2012, 23:36
سلام دوستان یه سری به این [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] بزنید ببینید که این دوستان ارمنت (اسیاتک) چقدر سرویس هاشون رو تو استان فارس گرون تر میفروشند.
لعنت به ارمنت.من که دیگه با ارمنت تمدید نمیکنم.با این اوضاع سرویسشون فکر کنم تا چند وقت دیگه فقط خاله و عمشون از اینترنتشون استفاده کنه.
همه با هم برای تحریم ارمنت.

با دروود
گویا ارال پسین من به درستی به سایت ارسال نشده و شوربختانه ثتب نشده است!!
به هر روی دیروز از آسیاتک (جناب آقای افتخاری که مسئول رسیدگی به نماینده ها /ارم نت هستند)با بنده تماس گرفتند و پیگیر شکایت های پیوسته و پی در پی من بودند که همه موارد رو به ایشون عرض کردم و اما مهمترین مسئله ای که ایشان فرمودند اینکه بنا است تا آسیاتک به صورت مستقیم در شهر شیراز نمایندگی داشته باشد که این گویایی 2 مورد می باشد:
1: نا خشنودی تهران از نمایندگی ارم نت به هر دلیلی و درخواست باز پس گیری برند خود در این شهر
2: نا خشنودی شرکت ارم نت از همکاری با این شرکت و ادامه ندادن همکاری هایش با این شرکت به هر دلیلی،که در اینصورت احتمالن باید خبر خوبی باشد .

Saeed_Med82
16-07-2012, 00:54
با دروود
گویا ارال پسین من به درستی به سایت ارسال نشده و شوربختانه ثتب نشده است!!
به هر روی دیروز از آسیاتک (جناب آقای افتخاری که مسئول رسیدگی به نماینده ها /ارم نت هستند)با بنده تماس گرفتند و پیگیر شکایت های پیوسته و پی در پی من بودند که همه موارد رو به ایشون عرض کردم و اما مهمترین مسئله ای که ایشان فرمودند اینکه بنا است تا آسیاتک به صورت مستقیم در شهر شیراز نمایندگی داشته باشد که این گویایی 2 مورد می باشد:
1: نا خشنودی تهران از نمایندگی ارم نت به هر دلیلی و درخواست باز پس گیری برند خود در این شهر
2: نا خشنودی شرکت ارم نت از همکاری با این شرکت و ادامه ندادن همکاری هایش با این شرکت به هر دلیلی،که در اینصورت احتمالن باید خبر خوبی باشد .
متوجه نمیشم.یعنی چی؟ خب ارم نت مگه خودش ISP هست که بخواد همکاریشو قطع کنه؟ارم نت فقط یه اسم هست دیگه...
بعد یعنی چی که آسیاتک میخواد خودش مستقیما نمایندگی داشته باشه؟ تا الان هم مگه نمایندگی مستقیم نداشته؟اینترنتی که ما از ارم نت داریم و تجهیزاتش مگه مال آسیاتک نبوده؟

saeed258s
16-07-2012, 00:59
متوجه نمیشم.یعنی چی؟ خب ارم نت مگه خودش ISP هست که بخواد همکاریشو قطع کنه؟ارم نت فقط یه اسم هست دیگه...
بعد یعنی چی که آسیاتک میخواد خودش مستقیما نمایندگی داشته باشه؟ تا الان هم مگه نمایندگی مستقیم نداشته؟اینترنتی که ما از ارم نت داریم و تجهیزاتش مگه مال آسیاتک نبوده؟
دروود بر شما
ارم نت که از نخست ارائه دهنده اینترنت نبود و تنها در زمینه IT کوشندگی داشت و به هر دلیلی آسیاتک با این شرکت به عنوان نماینده استان فارس همکاری کرد،تا آنجا که من از سخنان ایشان دریافتم،اینکه بنا است تا آسیاتک خود به صوترت مستقیم و نه نمایندگی در این شهر (شیراز)سرویس ارائه کند!بودن واسطه و شعبه ای از شرکت در شیراز!احتمال آن می دهد که ارم نت افزار ها رو از آسیاتک اجاره کرده باشد و یا در جاه هایی نیز خودش سرمایه گذاری کرده باشد!به هر روی این چیزی که من از سخنان جناب افتخاری متوجه شدم این بود که آسیاتک بدون واسطه بنا است تا در شیراز فروش و پشتیبانی داشته باشد که در اینصورت ایشان اظهار امیدواری کردند که بسیاری از دشواری ها حل خواهد شد.
البته من در مورد پشتیبانی و نویز خطم باز هم شرکت ارم نت رو تهدید به شکایت از راه سازمان تنظیم مقررات کردم!
البته به ارسال بالا باید این را هم بیفزایم که ایشان در مورد سرعت کم شبانه نیز فرمودند که شبانه ها را بر روی 128 ( به سبب کمبود پهنای باند)ست کرده این که من هم از سخن ایشان این نتیجه را گرفتم که ارمنت/آسیاتک در حال لبش فروشی پهنای باند می باشدد.

Pooya Rezaie
16-07-2012, 01:54
دوستان این سپنتا شبانه رایگان نمیده؟
راستی توی سایتشون قسمت مناطق تحت پوشش خطوط کافو هم زدن ساپورت میکنند واقعیت داره؟

eshraghi2010
16-07-2012, 06:47
سلام دوستان! کسی سرویس های حجمی سپنتا رو گرفته ؟ آیا از سرعتش راضی بوده ؟ می خواستم بدونم سپنتا برای یوزرهاش پنل کاربری گذاشته که بتونن حجمشون رو مدیریت کنند و آخر دوره بفهمند چقدر حجم مصرف کردن ؟ چون اگه پنل کاربری نباشه امکان سوء استفاده از حجم توسط شرکت وجود داره !
ضمناً مثلاً شاید کسی بعد از مدتی استفاده نوع سرویسشو تغییر بده (مثلاً از حجمی بخواد بره نامحدود بگیره یا مثلاً پهنای باندشو تغییر بده) اون وقت باید چی کار کنه ؟ هیچ راهی جز تماس با 2020 نداره!و احتمالاً اگه این درخواست اواسط یک دوره باشه تا اول دوره بعد ممکنه اجرا نشه ! چون توی این وضعیت سرویس ها خود به خود تمدید میشن و نظارت کاربر بر روی مصرف خودش کم میشه و عملاً دخل و خرجش دست خودش نیست ! به نظر من فقط توی همین مورد آسیاتک بهتر عمل کرده! منظور از حرفهایی که زدم این هست که آیا چنین امکاناتی تعبیه شده یا نه ؟

alenkita
16-07-2012, 06:56
دوستان من خونمون ميخاد بره خيابون پروين اعتصامي(طرفاي سردخونه)به نظرتون از كدوم شركت خط بگيرم بهتره؟

Mr7 Illusive
16-07-2012, 08:53
دوستان من خونمون ميخاد بره خيابون پروين اعتصامي(طرفاي سردخونه)به نظرتون از كدوم شركت خط بگيرم بهتره؟
سلام
از هرجا میگیری از اسیاتک و شاتل نگیر...

Saeed_Med82
16-07-2012, 16:10
آقا مجید الان برو نگاه کن سپنتا 256 نا محدود رو میده 22900....همه سرویس های نامحدودش رو ارزون کرده!!! برو شاکی شو اونجا..

aghamajid1369
16-07-2012, 16:27
آقا مجید الان برو نگاه کن سپنتا 256 نا محدود رو میده 22900....همه سرویس های نامحدودش رو ارزون کرده!!! برو شاکی شو اونجا..

آره سعید ارزون کرده. زنگ زدم گفت از توی سایت تغییرش بده حداکثر تا 24 ساعت برات درستش میکنیم. سرویسم رو تغییر دادم 512 نا محدود گرفتم.
توی هر دوره 1 بار میتونی سرویست رو تغییر بدی به راحتی. پول 1 روز استفاده از 256 رو میگیره بقیش رو هم که 512.
ممنون

---------------------
سرویسم الان شد 512. توی 30 دقیقه

series1
16-07-2012, 21:08
دوست عزیز لطفا از سرویس 512 اسپید تست بذار
حداقل سرعت دانلود و حداگثر سرعت دانلود چقدره ؟

آره سعید ارزون کرده. زنگ زدم گفت از توی سایت تغییرش بده حداکثر تا 24 ساعت برات درستش میکنیم. سرویسم رو تغییر دادم 512 نا محدود گرفتم.
توی هر دوره 1 بار میتونی سرویست رو تغییر بدی به راحتی. پول 1 روز استفاده از 256 رو میگیره بقیش رو هم که 512.
ممنون

---------------------
سرویسم الان شد 512. توی 30 دقیقه

Ali-ss
16-07-2012, 21:14
الان شیرازم خونه داداشم حدود 2 کیلومتر خونشون با مرکز ابوذر فاصله داره همچین پینگی دارن اگر همچین پینگی تو جهرم داشتیم یک هفته تعطیل عمومی اعلام می شد:31:

تازه الان خراب شده دفعه قبلی که اومدم حدود 180 بود بدون تایم اوت... سرعت دانلودش با خود فایر فاکس حدود 170-180 بود

aghamajid1369
17-07-2012, 00:21
دوست عزیز لطفا از سرویس 512 اسپید تست بذار
حداقل سرعت دانلود و حداگثر سرعت دانلود چقدره ؟

سلام

در همین حد هست. دیگه کم کم بشه 61 هست. پایین تر نمیاد

mash2mash
17-07-2012, 01:30
سلام دوستان ، می خواستم بدونم کسی از نوین نت سرویس گرفته؟ اگر آره در مورد کیفیتش ی توضیحی بده ، و همینطور سرعت دانلود شبانه اش
ممنون

saeed258s
17-07-2012, 02:02
دروود
به نظر سرویس دهنده خوبی نمی آید!چون مدیریت آن عوض شده و به دست یک نهاد حکومتی است،عملا یک برند مرده را به دست گرفته اند و اگر همه اینها هم درست باشد،در اینصورت گمان نکنم بتوانید در صورت کم فروشی و ... دیگر تخلف های رایج در این زمینه با این شرکت کنار بیایید و یا از آنها شکایت کنید!

alenkita
17-07-2012, 05:32
دوستان من خونمون ميخاد بره خيابون پروين اعتصامي(طرفاي سردخونه)به نظرتون از كدوم شركت خط بگيرم بهتره؟كسي نبود جواب بده؟

Ali-ss
17-07-2012, 07:03
اینم تست اسپید از منچسترانگلیس :46: فکر کنم 256 ثبت نام کرده البته 8 صبح هست....
جالبه من هم شنیدم تو جهرم که می خوان نمایندگی آسیاتک رو از ارم نت بگیرن و خود آسیا تک همه کاره باشه البت هشایعه هایی در خصوص کنترل بهتر یوزرها قبل از انتخ ا بات هم هست

sadegho22
17-07-2012, 09:14
سلام میخاستم بدونم این سپنتا تو شهرستان ها هم سرویس میده ؟ من کازرون هستم.

arashsard
17-07-2012, 11:31
سلام میخاستم بدونم این سپنتا تو شهرستان ها هم سرویس میده ؟ من کازرون هستم.

مناطق تحت پوشش

Mr7 Illusive
17-07-2012, 16:30
سلام دوستان ، می خواستم بدونم کسی از نوین نت سرویس گرفته؟ اگر آره در مورد کیفیتش ی توضیحی بده ، و همینطور سرعت دانلود شبانه اش
ممنون
نوین نت؟ تا حالا اسمش را نشنیدم؟ منظورتون مبین نت که نیست؟

arashsard
17-07-2012, 21:50
نوین نت؟ تا حالا اسمش را نشنیدم؟ منظورتون مبین نت که نیست؟

نوین نت مخصوص تهرانه... شیراز نمایندگی نداره... اینم سایتش

x_zarbat
17-07-2012, 22:27
اینم 512 اوامهر
نویرش خوبه؟؟؟

series1
17-07-2012, 22:37
دوست عزیز آوا مهر تعرفه هاش چقدره ؟ نامحدود

x_zarbat
17-07-2012, 22:53