PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : اینترنت استان فارس

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 [20] 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46

mahdyshr
18-11-2011, 18:26
این قانون محدود کردن شاتل چه جوریه؟ یعنی اگر در ماه چقدر دانلود کنیم محدود می شویم؟

arashsard
18-11-2011, 19:08
این قانون محدود کردن شاتل چه جوریه؟ یعنی اگر در ماه چقدر دانلود کنیم محدود می شویم؟

قانون خاصی نداره.بعضی ها با 200 مگ محدود میشن بعضی ها هم با 500 مگ بعضی ها با 1 گیگ و ... . اما بالاخره دیرو زود محدود میشی.

urcu
18-11-2011, 19:47
قانون خاصی نداره یکی میبینی اصلا دانلود هم نمیکنه ولی محدود میشه!

SNOW PATROL
18-11-2011, 22:17
دوستان شماره پشتیبانی ارم نت چنده ؟؟

urcu
18-11-2011, 22:29
سلام
1844

arashsard
19-11-2011, 01:00

1888 هم هست

Alone-Star
19-11-2011, 13:04
سلام

عزیزان هفته پیش کسی درخواست جمع آوری یا راه اندازی کرده و جواب گرفته ؟

گرفتاری شدیم ها...لعنت بر مخابرات و ...

amiropc
20-11-2011, 15:11
مخابرات شیراز گند زده به همه چی!
اینترنت من پینگش زیر 20 هست
اما زنگ زدم به پشتیبانی گفتن که الان پینگ ها از طرف مخابرات خرابه و معلوم نیستکی درست بشه (مرکز امیر کبیر)

mahdyshr
20-11-2011, 17:14
پینگ من هم از صبح تا حالا رو 800 هست (صبانت )

arashsard
20-11-2011, 19:32
پینگ من هم بالاس.ماتریکس دارم.مرکز فیاض بخش

urcu
20-11-2011, 20:35
پینگ من هم بالاس/اسیاتک/ پینگ4.2.2.4 الان 500 تا700

photon99
20-11-2011, 21:34
کسی دلیل افت شدید سرعتو نمیدونه؟

drim_w3
21-11-2011, 14:01
بزنم به تخته امروز شاتل پینگش خوب هست :

277

urcu
21-11-2011, 15:28
سلام
دوستانی که از ارم نت(اسیاتک) دارند برید به این لینک و از اینکه برای همه سرویسهای 128 تا 2مگ سرعت شبانه را روی 45 کیلو بایت میبندن شکایت نامه پر کنید! مطمئنا هر چی تعداد شکایات بیشتر باشه بهتره
من دیشب فرم شکایت را پر کردم! الان پیگیری کردم دیدم نوشتن: وضعيت شكايت: در متن شكايت شماره خط ارتباطي را ذكر كنيد تا پيگيريهاي لازم انجام گردد.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

urcu
22-11-2011, 20:22
دوستان ارم نتی کسی خبر نداره ارم نت سرعت سرویس ها را روی خط میبنده یا اکانت؟
شاشتل(:2:) که روی خط میبست! که میشد با اکانت ارت هموم که 40 گیگ بود روی خط دیگه با سرعت اون خط مثلا 512 بود با سرعت64 دانلود کنی!

yekta33
23-11-2011, 19:10
دوستان کسی از ادرس زیر اینترنت گرفته ؟وضعیتش چجوره؟

urcu
24-11-2011, 00:04

شرکته مگه توی شیرازه؟ نوشته یاسوج که!

arashsard
24-11-2011, 00:14

لر بازی در آوردیاااا.:31::31:

urcu
24-11-2011, 02:35
دوستان ارم نتی امشب سرعت دانلود شبانه شما هم تغییر کرده؟

saurron
24-11-2011, 04:22
دوستان ارم نتی امشب سرعت دانلود شبانه شما هم تغییر کرده؟
اره، احساس میکنم اصلا این شبانه نیست و داره از حجمم کم میکنه. اخه از ساعت 9_10 شب هم که با اکانت شبانه وصل میشدم دانلود می کرد.
قبلا اگه قبل از ساعت 2 وصل میشدی میزد اکانت اشتباس.
اگه شبانه رو برداشته باشن یا بازم بدتر شده باشه شارژ نمیکنم، همین فردا جمعه هم قراردادم تموم میشه:13:

yekta33
24-11-2011, 07:01
شرکته مگه توی شیرازه؟ نوشته یاسوج که!
نه داداش توشیرازه...تویاسوج هم شعبه داره

urcu
24-11-2011, 08:15
اره، احساس میکنم اصلا این شبانه نیست و داره از حجمم کم میکنه. اخه از ساعت 9_10 شب هم که با اکانت شبانه وصل میشدم دانلود می کرد.
قبلا اگه قبل از ساعت 2 وصل میشدی میزد اکانت اشتباس.
اگه شبانه رو برداشته باشن یا بازم بدتر شده باشه شارژ نمیکنم، همین فردا جمعه هم قراردادم تموم میشه:13:

نه سیستمشون بعضی مواقه قاط میزنه
قبلا هم همچین وضعیتی مشاهده شده.

ardalan_zapata
26-11-2011, 12:14
حذف شود.............

arashsard
26-11-2011, 12:36
گل بود و به سبزه نيز آراسته شد
خط ما فيبر نوري هست و الان 3 ساله مشترك ماتريكس هستم
بعد امروز رفتم شارز كنم ميگه شما چون فيبر نوري هستيد حتما بايد سرويس هاي ماهيانه 30 هزار تومن به بالا بگيريد و زير 30 تومن نميتونيم بهتون بديم !!!!!!!!!
يعني من كه هميشه 13 تومن ميدادم الان بايد 30 تومن پول ايينترنت بدم

جالب اينجاس سرويس هاي 30 تومن به بالاش همه سرعت هاي 1 مگ به بالا هست
شيطونه ميگه بري شكايت كني كه چرا داري به كاربر خونگي 128 به بالاتر ميدي ! :دي

وای پس شانس آوردم که سیم مسی هستم.خدایی این ماتریکس با این کاراش شاخ آدمو در میاره.ماهیانه 30 تمن:18::18::18: چه خبره؟؟؟ این فیبر نوری هم توی ایران درده سر هستااا.

ardalan_zapata
26-11-2011, 13:37
حذف شود.............

arashsard
26-11-2011, 13:48
شاخ در اوردم با این قانون مسخره
احتمالا رانژه رو برمیدارم میرم سراغ وایمکس مبین نت !

البته ارم نت هم روو فیبر میده.این قانونای مسخره هم نداره.

armin15000
27-11-2011, 19:18
سلام دوستان

کسی اطلاعاتی در باره شرکت دیتا نت داره ؟چطوریه ؟

urcu
27-11-2011, 19:52
سلام دوستان

کسی اطلاعاتی در باره شرکت دیتا نت داره ؟چطوریه ؟
سلام دوست عزیز
یادم هست توی چند صفحه قبل دوستان در مورد این شرکت توضیح داده بودن.میتونید از طریق سرچ کلمه دیتانت توی این تاپیک پستها را پیدا کنی!
اگه هم دوستان دیتانتی پستتون را ببیند جواب میدن

بسلامتی میخوای از دست شاتل خلاص بشی؟!

urcu
28-11-2011, 02:56
مدیران عزیز لطفا تاپیک را پاک کنند.
میخواستم نظر سنجی بگذارم و در حال کامل کردن اسم شرکت ها بودم که بیشتر از 10 دقیقه طول کشید و مجبور شدم تاپیک جدید باز کنم!
شر منده.
You can only add a poll to a thread within 10 minutes of posting the thread.

arashsard
28-11-2011, 21:42
سلام دوستان.یه کمک فوری میخوام.آیا میشه کاری کرد که down stream خط که روی مودم نشون میده یه کاری کرد از یه مقداری بیشتر نشه.مثلا برای مودم من هر وقت مودم روشن میکنم 2400 نشون میده و دانلودم 250 هست.میخوام یه کاری کنم از 1500 بیشتر نشه. مودمم هم یه zyxel دارم.یه D-link . دمتون گرم دوستان.اگر با هر کدومشون بلدین کمکم کنید چی کار کنم.حیاتی هست.با تشکر:40::40:

ardalan_zapata
28-11-2011, 22:45
حذف شود.............

arashsard
28-11-2011, 23:40
خیر مشخصه فیزیکیه خط هستش اون
مگر اینکه نویزی چیزی بندازی رو خطط که کمتر بشه :دی
حالا چرا میخوای همچین کاری بکنی؟

امتحان کردم هر چی دانلودم کمتر باشه پینگم بهتره.نمیدونم چرا ؟؟؟ اینم از اتفاقات عجیبه. حالا فردا زنگ میزنم پشتیبانی میگم اگر بتونن down stream کمتر ببندن. البته به قول شما با نویز هم میشه ولی به درده سرش نمی ارزه:31::31:

urcu
28-11-2011, 23:50
عجب!

دوستان شیرازی بیان تو تاپیک زیر در ساعات شبانه رایگان تست سرعت و بقیه مشخصات را بگذارن!

تست سرعت شبانه Adsl/ شهر شيراز

ardalan_zapata
29-11-2011, 10:31
امتحان کردم هر چی دانلودم کمتر باشه پینگم بهتره.نمیدونم چرا ؟؟؟ اینم از اتفاقات عجیبه. حالا فردا زنگ میزنم پشتیبانی میگم اگر بتونن down stream کمتر ببندن. البته به قول شما با نویز هم میشه ولی به درده سرش نمی ارزه:31::31:

نه ربطي به اون نداره
شما سعي كن با برنامه TCP Optimizer كانكشنت رو بهينه كني !

muhakh
29-11-2011, 12:31
اقا این نظرسنجی نمیخواد عوض بشه

Real Madrid7
29-11-2011, 13:47
الان ارم نت شارژ کردم 128 سرعت دانلود 300 :18:

512 تا هفته ی پیش داشتم 450 بود :18:

(تست های 512 صفحات قبل هست)

:21:

urcu
29-11-2011, 18:53
اقا این نظرسنجی نمیخواد عوض بشه

منم چندین بار گفتم ولی ....
شما هم لطفا توی تاپیک ارایه پیشنهاد / انتقاد جدید تاپیک بزنید موضوع را مطرح کنید!

---------- Post added at 06:53 PM ---------- Previous post was at 06:52 PM ----------

الان ارم نت شارژ کردم 128 سرعت دانلود 300 :18:

512 تا هفته ی پیش داشتم 450 بود :18:

(تست های 512 صفحات قبل هست)

:21:

دوست عزیز ارم نت چه 128 بگیری چه 2مگ همش روزانه 2مگ میبندن! شبانه همه سرویسها هم سرعتش 45 هست

saeed258s
30-11-2011, 11:23
با دروود
دوستان من همیاری هستم،از امروز صبح با پروتوکل های [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] دشواری دارم و حتا یک رایانامه هم نمی توانم چک کنم!!سایت های دیگه هم کند شدن!!
کسی مشکلی نداره اینجا؟

arashsard
30-11-2011, 12:22
با دروود
دوستان من همیاری هستم،از امروز صبح با پروتوکل های [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] دشواری دارم و حتا یک رایانامه هم نمی توانم چک کنم!!سایت های دیگه هم کند شدن!!
کسی مشکلی نداره اینجا؟

شرکت ماتریکس و ارم نت هستم.مشکلی ندارم.

arashsard
30-11-2011, 12:33
بچه ها من بالاخره خطم اومد. الان خط ارم نت رو به یه مودم وصل کردم ZYXEL و خط ماتریکس رو به یه مودم دیگم.D LINK . مودم zyxel رو با USB به سیستم وصل کردم.CD اش هم گذاشتم و نصب کردم.مودم D link هم با کارت شبکه متصل کردم.جفت مودم ها هم کانفیگ هستند. 2 تا کانکشن ساختم. الان ماتریکسم متصل میشه اما وقتی ماتریکسم رو دیسکانکت میکنم ارم نت متصل نمیشه. اما وقتی مودم ماتریکس رو خاموش میکنم یه بار از نو مودم ZYXEL رو کانفیگ میکنم ارم نت هم متصل میشه. بچه ها کسی میدونه چی کار کنم بدون اینکه مودمی رو خاموش کنم بتونم با دیسکانکت کردن یکی از شرکتام بلافاصله با شرکت دیگه کانکت شم.امدوارم منظورمو درست بیان کرده باشم.با تشکر.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

saeed258s
30-11-2011, 13:52
شرکت های پارس آفلاین و داتک تلکام و مبین نت و شا*ش تل هم به این درد دچار هستند

ardalan_zapata
30-11-2011, 13:55
حذف شود.............

arashsard
30-11-2011, 14:51
ماتریکس و شاتل هم من مشکل دارم با این موردی که فرمویدن

---------- Post added at 01:55 PM ---------- Previous post was at 01:55 PM ----------

متوجه منظورتون نشدم !
میشه بیشتر توضیح بدین ؟

میخواستم 2 تا مودم همزمان روو سیستمم کانفیگ باشه و بتونم از جفتش زمانی که هر کدوم دیسکانکت میکنم استفاده کنم.البته همین الان فهمیدم باید چی کار کنم.با disable کردن هر Local Area Connection مربوط به هر کدوم از مودمام میتونم بدون خاموش کردن مودمم از مودم اون یکی استفاده کنم.:40::40:

saze
30-11-2011, 18:08
سلام
برای شهرک گلستان کدوم شرکت رو پیشنهاد میدید؟

arashsard
30-11-2011, 19:50
سلام

فکر کنم شهرک گلستان روو فیبر نوری هست.پس شما گزینه هاتون محدود میشه.اگه بخوای بری ماتریکس باید حتما حداقل سرویس ماهی 30 تمن بگیری.صبانت هم روو فیبر 50 50 هست.یعنی ممکنه جواب نده.شاتل هم که باید حتما سرویس 2 مگ رو بگیری.میمونه ارم نت (مخابرات) که فکر کنم گزینه مناسبی باشه.

skyzare
01-12-2011, 00:23
سلام

با سلام ....

من هم همین سوال رو دارم . :20:

فکر کنم شهرک گلستان روو فیبر نوری هست.پس شما گزینه هاتون محدود میشه.اگه بخوای بری ماتریکس باید حتما حداقل سرویس ماهی 30 تمن بگیری.صبانت هم روو فیبر 50 50 هست.یعنی ممکنه جواب نده.شاتل هم که باید حتما سرویس 2 مگ رو بگیری.میمونه ارم نت (مخابرات) که فکر کنم گزینه مناسبی باشه.

دوستان نظر دیگری ندارند ؟ :20:

urcu
01-12-2011, 00:29

البته شاتل که افتضاح هست! فقط بلده تبلیغ کنه رو درو دیوار و اتوبوس و....یکی نیست بگه اخه به جای این همه پول تبلیغ پهنای باندتون را افزایش بدید! بجای اینکه پشتیبانی شبانه بگذارین که فقط ادم را میپیچونن همون پولو صرف پهنای باند کنین!

اون دوستمون هم که از مرکز گلستان هستن شاتل دارن و میخوان قطع رانژه کنن.

parsa5564
01-12-2011, 00:47
دوستان گلستانی هرجا میرید سمت شاتل نرید.در مورد محدود کردن سرعت شبانه که دیگه همه میدونن و گفتن نداره.هر موقع هم قطعی یا افت سرعت داره میگن شما چون فیبر نوری هستید ما دسترسی ندارم که بررسی کنیم باید صبر کنید

sadeghrenjer
03-12-2011, 00:29
این پارس انلاین چقدر طول میده تا خط رو رانژه کنه؟؟
الان یه هفته هست من درخواست دادم هنوز خبری نشده

arashsard
03-12-2011, 00:33

این هفته هم بد شانسی 2 روز میخوره به تعطیلی.اگه شانس بیاری فردا و پس فردا برات رانژه کنن.اینا میزارن توو نوبت.ولی خود شرکت مخابرات زود رانژه میکنه.واسه دوستم سه روزه رانژه کردن.

hp-world
03-12-2011, 03:19
این هفته هم بد شانسی 2 روز میخوره به تعطیلی.اگه شانس بیاری فردا و پس فردا برات رانژه کنن.اینا میزارن توو نوبت.ولی خود شرکت مخابرات زود رانژه میکنه.واسه دوستم سه روزه رانژه کردن.

آرش جان ، اگر 2 هفته مونده باشه تا قرار دادم با شرکت فعلی تمام ه ، برم پارس آنلاین و درخواست بدم ، کلا چی میشه ؟ زودتر از وقت خطم قطع میشه ؟ تا قرار دادم تموم شد ، خطم رو رانژه می کنن ، چی ؟

با اینکه پارس بچه هاش راضی نیستن ولی گفتن معمولا شباش خوبه ، یه مدت میرم ببینم چجوریه

saze
03-12-2011, 08:38
سلام
مخابرات سیم تموم کرده.

Iceboy_LOVE
03-12-2011, 09:05
پارس آنلاین هم شد شرکت ؟ دلتون مث که خوشه ها پارس بگیر نگیر داره .. همه جا خوب نیس

برین ماتریکس اونایی که بودجه و سرعت شبانه خوب میخوان + فیبر نوری نیستند

Rhodes
03-12-2011, 09:36
پارس آنلاین هم شد شرکت ؟ دلتون مث که خوشه ها پارس بگیر نگیر داره .. همه جا خوب نیس

من درست دیدم ؟؟؟
یک ماهه 128 نامحدود 26500 هست ؟؟ عالیه که ...
سرعت دانلودش چنده ؟؟؟ پل معالی آباد که فیبر نوری نیست ؟؟ هست ؟؟
دوستان ماتریکسی سرعت دانلودتون در چه حده ؟؟؟

urcu
03-12-2011, 10:49

بهتر از شاتل هست که محدودت میکنه روی 5 کیلو یا حتی کمتر...

من درست دیدم ؟؟؟
مطمئنا سرویس نامحدود سرعتش بیشتر از حد نامی یعنی همون 16 نیست خیلی باشه 20 باید باشه
همیار یکی از دوستان داره سرعتش رفته بالا جدیدا انگار

Iceboy_LOVE
03-12-2011, 11:23
من درست دیدم ؟؟؟

من ماتریکس ندارم اما خونه دوستم که همسایمون هست تو گلستان چهار تا خونه اون طرف تر سرویس یک مگ گرفته سی هزارتومن و افت سرعت هم نداره خصوصا شب ها که ملت میریزن تو نت .. این شرکت افت سرعت نداره
یعنی نمودار ها رو که نگاه کردم تو حساب کاربریش دیدم تو این مدت یک هفته اخیر دانلود شبانه که از یک و نیم شروع میشه تا هفت و نیم اما از دو شب به بعد یا دو نیم دیگه سرعت همون سرعتی هست که شما سرویس گرفتی

میدونی چقدر دانلود میکرد شبا یک مگ داشت ؟
دو گیگ و نیم الی سه گیگ
دیگه فکر کنم ارضاء بشی با این مقدار

بازم از هم محله ای هات بتونی سوال کنی بهتره ولی واسه خطی که فیبر نوری نباشه خیلی ماتریکس میصرفه
اینم بگم که قانون 4 گیگ رو که میدونی ؟ .. باید 4 گیگ ماهیانه حجم داشته باشی تا شامل ترافیک شبانه بشی

---------- Post added at 11:23 AM ---------- Previous post was at 11:20 AM ----------

بهتر از شاتل هست که محدودت میکنه روی 5 کیلو یا حتی کمتر...

مطمئنا سرویس نامحدود سرعتش بیشتر از حد نامی یعنی همون 16 نیست خیلی باشه 20 باید باشه

اره خب از این نظر حرفت منطقی هه من قبول دارم
اما قرار شد ما بهترین شرکت تو شیراز مد نظرمون داشته باشیم
خصوصا واسه دانلودر ها ماتریکــس من پیشنهاد میکنم

شرکت پارس اولا که تعرفه های یک ماهه ش به درد نمیخوره چون گیگ به حجم وقیمت نمیخوره
منم کلا هر جا بخوام برم یک ماهه باید بگیرم... پارس مشترک مجبور به استفاده گرفتن سرویس سه ماهه میکنه

حالا میخواهید برین .. میخواین نرین اون دیگه دست خودتونه همشهری ها

Rhodes
03-12-2011, 12:58

خوب اين سرويس ها كه سرويس هاي داغون CRA نيست.بازم سرعتش كم خواهد بود؟
حساب كردم اگه ٢٤ ساعته.٣٠ روز ماه با سرعت ٢٠ دانلود كنم ميشه : ٥١٨٤٠٠ (تقريبا ٥٠ گيگ) كه خيلي خيلي افتضاحه…
ولي اگه يك مگ اين رو بگيرم شبي دو گيگ بگيرم تو ٢٥ روز ميشه ٥٠ گيگ كه خيلي عاليه…

من ماتریکس ندارم اما خونه دوستم که همسایمون هست تو گلستان چهار تا خونه اون طرف تر سرویس یک مگ گرفته سی هزارتومن و افت سرعت هم نداره خصوصا شب ها که ملت میریزن تو نت .. این شرکت افت سرعت نداره
یعنی نمودار ها رو که نگاه کردم تو حساب کاربریش دیدم تو این مدت یک هفته اخیر دانلود شبانه که از یک و نیم شروع میشه تا هفت و نیم اما از دو شب به بعد یا دو نیم دیگه سرعت همون سرعتی هست که شما سرویس گرفتی

میدونی چقدر دانلود میکرد شبا یک مگ داشت ؟
دو گیگ و نیم الی سه گیگ
دیگه فکر کنم ارضاء بشی با این مقدار

بازم از هم محله ای هات بتونی سوال کنی بهتره ولی واسه خطی که فیبر نوری نباشه خیلی ماتریکس میصرفه
اینم بگم که قانون 4 گیگ رو که میدونی ؟ .. باید 4 گیگ ماهیانه حجم داشته باشی تا شامل ترافیک شبانه بشی[COLOR="Silver"]

من اگه اينترنت بيفته زير دستم لينك براي دانلود كم نميارم.
خوب دوست شما شبانه كه ٣ گيگ ميگيره ، سرعت روزانشون هم چنده؟
ماتريكس سرعت شبانه سرويس هاي مختلفش متفاوته ؟؟؟
راستش من فقط شب برام مهم نيست.بازي آنلاين هم دارم.در ضمن اسكايپ هم زياد استفاده ميكنم.
الان من به چند دليل ميخوام از پارس آنلاين برم:
- سرعت روزانه خيلي نوسان داره.٥ ثانيه روي ١١٠ هست و ١٥ ثانيه ٠٠٠٠ …
- اسكايپش كه فيل/تره.اين روز ها هم كه نميشه يه چيز پي ان ها زياد اعتماد كرد.
- شبانش هم كه خيلي داغونه.من به زور شبي ٨٠٠ تا ميگيرم.

فقط يه حسن داره :
از روزي كه گرفتم ٥ ماه ميشه تقريبا حتي يك روز هم قطع نشده.فقط دو سه تا ٣-٤ ساعت.

-------------------------------
حالا اگه بتونم شبي ٢ گيگ بگيرم كه ترافيك روزم بره فقط براي وبگردي و اسكايپ و يكم آنلان بازي كردن / خيلي خوب ميشه.
يه چيز ديگه : نظرتون در مورد سرويس يك مگابايت يا ٥١٢ هميارنت چيه؟شبا سرعتش ميفته؟ كه من يه ٥١٢ بگيرم و بهد دو گيگ هم جدا بخرم.اگه شبا نيفته خيلي خوبه.سرعت شبانه سرويس هاي مختلفش يكيه يا متفاوته؟ يك مگ يا ٥١٢ سرعت شب وروزش فرق ميكنه؟چنده؟

واي چقدر حرف زدم.ببخشيد.

urcu
03-12-2011, 13:06
حساب كردم اگه ٢٤ ساعته.٣٠ روز ماه با سرعت ٢٠ دانلود كنم ميشه : ٥١٨٤٠٠ (تقريبا ٥٠ گيگ) كه خيلي خيلي افتضاحه…
ولي اگه يك مگ اين رو بگيرم شبي دو گيگ بگيرم تو ٢٥ روز ميشه ٥٠ گيگ كه خيلي عاليه…

راستش من فقط شب برام مهم نيست.بازي آنلاين هم دارم.در ضمن اسكايپ هم زياد استفاده ميكنم.
- سرعت روزانه خيلي نوسان داره.٥ ثانيه روي ١١٠ هست و ١٥ ثانيه ٠٠٠٠ …
- اسكايپش كه فيل/تره.اين روز ها هم كه نميشه يه چيز پي ان ها زياد اعتماد كرد.
- شبانش هم كه خيلي داغونه.من به زور شبي ٨٠٠ تا ميگيرم.

فقط يه حسن داره :
از روزي كه گرفتم ٥ ماه ميشه تقريبا حتي يك روز هم قطع نشده.فقط دو سه تا ٣-٤ ساعت.

-------------------------------
حالا اگه بتونم شبي ٢ گيگ بگيرم كه ترافيك روزم بره فقط براي وبگردي و اسكايپ و يكم آنلان بازي كردن / خيلي خوب ميشه.
يه چيز ديگه : نظرتون در مورد سرويس يك مگابايت يا ٥١٢ هميارنت چيه؟شبا سرعتش ميفته؟ كه من يه ٥١٢ بگيرم و بهد دو گيگ هم جدا بخرم.اگه شبا نيفته خيلي خوبه.سرعت شبانه سرويس هاي مختلفش يكيه يا متفاوته؟ يك مگ يا ٥١٢ سرعت شب وروزش فرق ميكنه؟چنده؟

واي چقدر حرف زدم.ببخشيد.
اره قانونیشن اینه که تقسیم بر8 میشه بخاطر تبدیل واحدش به کیلو بایت

یکی از دوستان 256 همیار داره طرفهای دروازه قرانه میگه چند روزیه که سرعتش زیاد شده روزانه میگه به 300 میرسه شبانه هم دوشب پیش که دانلود کرده بود 160 بود سرعتش

از دوستان کسی سرویس CRA ارم نت را نگرفته ببینه سرعتش چنده؟ خودشون که هر کدومشون یه حرفی میزنن!

Iceboy_LOVE
03-12-2011, 13:12

اتفاقا به دوستم زنگ زدم گفتش که شبا روز 110 اومده سرعتش کم شده این چند شبه بخاطر مسائل
س ی ا س ی که افت سرعت همه جا دارند
سرعت روزانه کاکو بد نیست میگه حتی بالاتر از اون چیزی هست که خودت سرویس گرفتی
مثلا اگه 128 باشه 15 ولی سرعتش بالاتر از 15 هست روزانه خب چند دلیل داره
یکیش این که طرف که Share هستی اون که همیشه انلاین نیس...معمولا میگه که صبحا سرعتش خوبه
عصرها هم بد نیست اما راضی کنندست .. خودشم گیم خوره تو این انلاین بازی کردنا
حالا من میگم..شهرک گلستان اینجوریه..شما اگه بقیه جاها هم سوال بگیری یا داشته باشند خوب میشد

سرعت بقیه سرویسهاش نمیدونم کاکو ..ولی این 1 مگ بود که خدمتت گفتم
شما زیاد روزانه مصرف نکنی حالا میزنی بپوکونی

ببین سرویس 512 داره - چهارگیگ ..شامل شبانه هم میشه...بیست دو سه تومن فکرکنم
تو سایتش نزده ماتریکس اما من بهت میگم حالشو ببری

التماس دعا

arashsard
03-12-2011, 13:31
آرش جان ، اگر 2 هفته مونده باشه تا قرار دادم با شرکت فعلی تمام ه ، برم پارس آنلاین و درخواست بدم ، کلا چی میشه ؟ زودتر از وقت خطم قطع میشه ؟ تا قرار دادم تموم شد ، خطم رو رانژه می کنن ، چی ؟

با اینکه پارس بچه هاش راضی نیستن ولی گفتن معمولا شباش خوبه ، یه مدت میرم ببینم چجوریه

شما اول باید این شرکتی که هستی اول درخواست جمع آوری بدی.تا در خواست جمع آوری ندی پارس آنلاین هر چی درخواست رانژه بدن برگشت میخوره .شما الان باید بری این شرکت فرم جمع آوری پر کنی .احتمالا به محض اینکه درخواست جمع آوری بدی اکانتتم قطع کنن.یعنی اینکه رانژه روو خطتت هست ولی اصلا کانکت نمیشی.بعد بلافاصله میری پارس آنلاین ثبت نام میکنی بهشون میگی من الان فعلا شرکتم و درخواست جمع آوری دادم.اونا میگن به محض اینکه رانژه این شرکت جمع شد اونا عملیات رانژه رو شروع میکنن.فکر کنم حداقل 2 هفته طول بکشه تا لینک پارس آنلان میاد.حداقا 2 هفته.شاید به یه ماه هم بکشه.

Rhodes
03-12-2011, 13:31
ممنونم.
الان ٣ تا گزينه دارم ( براي فرار از پارس آنلاين)
- يك مگ ماتريكس با حجم ٥ گيگ
- ٥١٢ هميارنت با حجم ٣ گيگ + خريد دو گيگ ترافيك
- ٥١٢ ماتريكس با حجمي كه شما گفتي

حالا كدومش ؟؟
١٠-٢٠-٣٠-٤٠ كنم.يكيش رو انتخاب كنم. 

ardalan_zapata
03-12-2011, 14:04
حذف شود.............

Iceboy_LOVE
03-12-2011, 14:20
سلام خدمت شما
فقط باید بزاری برای دانلود اونم با 16 تا کانکشن که از حداکثر سرعت استفاده کنه
!

منظورتون همون IDM هست دیگه ؟ کانکشن بزاریم 16 تا
میگم این تاثیرش تو چی هست ؟ تو مدیافایر و اپلود باز هم تاثیر داره نه ؟ چون کارم تو دانلود فیلم از ایناست

من دو مگ شاتل دارم خودم..

arashsard
03-12-2011, 14:27
ممنونم.
الان ٣ تا گزينه دارم ( براي فرار از پارس آنلاين)
- يك مگ ماتريكس با حجم ٥ گيگ
- ٥١٢ هميارنت با حجم ٣ گيگ + خريد دو گيگ ترافيك
- ٥١٢ ماتريكس با حجمي كه شما گفتي

حالا كدومش ؟؟
١٠-٢٠-٣٠-٤٠ كنم.يكيش رو انتخاب كنم.

شاید بستگی به منطقه مخابراتی داره. آقای اردلان من منطقه مخابراتیشون نمیدونم.من ماتریکس مرکز فیاظ بخش دارم.سیم مسی هستم.توو روزانه هیچ شرکتی بهش نمیرسه.من الان 1 ماه گرفتم فقط 3 4 باره پینگ شد 800 دیگه بعد از اون پینگم.بقیه توو طول روز هیچ وقت 200 نشده.همش 160 170 هست.با سرویس ساکس و چیز پی ان واسه من یکی عالی جواب داده. من الن هم ارم نت دارم.پینگ رو هر وقت مقایسه میکنم اینه نتیجش.ببین:

ارم نت

ماتریکس

اینم دانلود روزانه ماتریکس

سرعت 128

بگم توو روزانه هیچ شرکتی به گرد پای ماتریکس نمیرسه.حالا میریم سراغ شبانه.مشکل ماتریکس توو اینجاس که اولا باید حداقل ماهی 4 گیگ بگیری تا بتونی شبانه استفاده کنی.اگه فیبر هستی که اصلا سراغ ماتریکس نیا.چون حداقل ماهی 30 تمن باید اکانت بگیری.اینم نمیدونم صحت داره یا نه چون یکی از دوستان گفتن.بالاخره شبانه همه شرکتا افت سرعت دارن.پیج باز کردن سختر میشه ولی در اون حد نیست که اصلا نتونی. اسپید شبانه هم گذاشتم توو قسمت اسپید شبانه شیراز میتونی ببینی.مقایسش کن با شرکت ارم نت.
در ضمن بازم تاکیید میکنم من مرکز فیاض بخش هستم و سیم مسی هستم.شاید مراکز دیگه مشکل داشته باشه.موفق باشید.

پینگشم توو اسپید تست بهتر از ارم نت هست

البته این نتیجه مقایسه توو 1 ماه بوده.توو یکی دو ساعت نبوده که بگم

ardalan_zapata
03-12-2011, 14:30
حذف شود.............

arashsard
03-12-2011, 14:59
اره دیگه
ببینید هرچی استفاده بقیه بیشتر بشه درصد Share شما کمتر میشه برای همین باید با بیشترین تعداد کانکشن بتونین وصل بشین تا از حداکثر سرعت استفاده کنید
بهترین حالت ممکن دانلود 2 فایل همزمان با کانکشن 16 هست.

---------- Post added at 02:30 PM ---------- Previous post was at 02:28 PM ----------

سلام
من مرکز ولیعصر هستم !
شما یعنی الان از Vp-n و بقیه سرویس ها با سرعت چند دانلود میکنید ؟

من رفیقم ارم نت داره با l2tp که وصل میشه اصلا افت سرعت نداره و با 300-400 دانلود میکنه
ولی من اصلا با L2tp که وصل میشم رسیو ندارم کلا !

من سرویس ساکس استفاده میکنم.تویه ساکس محدودیت دانلود زیاد نیست.پینگ هم تغییری نمیکنه..ارم نت که متصل میشم کلا با تمام پرتکل های چیز پی ان تقریبا مشکل دارم.

Rhodes
03-12-2011, 15:20
من الان خوب گيج شدم كه....
روزانه رو ولش كن.پينگ مهمه و شبانه
من با ماتريكس ميتونم شبي ٢ گيگ بگيرم پل معالي آباد.؟؟
الان هميارنت خيلي وسوسم ميكنه.مخصوصا كه فقط تو شيراز سرويس ميده.ولي تنوع انتخاب خيلي كمه.همش هم ٣ گيگيه.

Sent from my iPod touch using Tapatalk

bodyguard
03-12-2011, 15:37
سلام
دوستان براي مركز مخابرات ابوذر كجا رو پيشنهاد مي كنن؟

ardalan_zapata
03-12-2011, 19:57
حذف شود.............

arashsard
03-12-2011, 20:28
ممنون ميشم بهم بگي با چه سرعتي با سرويس ساكس دانلود ميكني :10:

حدود 100 تا 120 دانلود میکنه

bodyguard
03-12-2011, 23:57
كسي از دوستان توي مركز ابوذر اشتراك نداره؟

Rhodes
04-12-2011, 07:46
دوستان یه سوال:
آیا سرعت شبانه همیارنت و ماتریکس در سرویس های مختلف متفاوته؟
یا مثل آسیاتک همشون رو 45 هه؟

arashsard
04-12-2011, 09:46
دوستان یه سوال:
آیا سرعت شبانه همیارنت و ماتریکس در سرویس های مختلف متفاوته؟
یا مثل آسیاتک همشون رو 45 هه؟
حدس میزنم همونا هم یکی هستن. هیچ فرقی نمیکنه.من از بچه های پارس آنلاین تهران میشناسم با سرویس 256 نزدیک شبی 3 گیگ دانلود میکنه اما 512 یا 1 مگش 1 گیگ هم دانلود نمیکنن. فکر میکنم نباشه.بازم تحقیق کن.من شبانه 128 رو گذاشتم.حالا اگه بچه ها سرویس بالاتر دارن بزارن:40::40:

mahdyshr
04-12-2011, 10:33
من الان صبا نت دارم که هم سرعتش کمه (60-70 ) و هم ساعتش کمه (از 3 تا 7 ) می خوام برم ماتریکس بگیرم کسی از دوستان یک مگ ماتریکس رو دارند ببینند سرعت دانلود شبانه اش چقدره؟ اگر رو همون 128 بسته باشه به نظر من خوبه........
(صبانت که من چک کردم چه 512 اش چه 1 مگش سرعت دانلود شبانش 60 تا 70 هست)
در ضمن مخابرات ما شهید دستغیب است.
ممنون

ardalan_zapata
04-12-2011, 17:49
حذف شود.............

Rhodes
04-12-2011, 18:58
کسی از دوستان همیارنت داره ؟؟؟

mahdyshr
04-12-2011, 19:00
من سرويس يك مگ دارم
در بهترين حالت 120 هست.

ممنونم

1.به صورت معمول سرعتش چقدره؟

2.در یک شب از ساعت 1.5 تا 7.5 چقدر دانلود دارید؟

ممنون

ardalan_zapata
04-12-2011, 19:33
حذف شود.............

arashsard
04-12-2011, 20:06
تمام اين سوالات رو توي پست هاي قبل جواب دادم
1- سرعت روزانه معمولا زير 200 نمياد و حداكثر 300 هست
2-سرعت شبانه 120 هست و در بهترين حالت شبي 2.2 گيگ ميشه دانلود كرد.

فکر کنم هزینتون خیلی سنگین شده.چون سرویس یه مگ با 4 گیگ در ماه یه خورده گردون میشه.چقدر در ماه پول میدی؟؟؟

mahdyshr
05-12-2011, 00:36
تمام اين سوالات رو توي پست هاي قبل جواب دادم
1- سرعت روزانه معمولا زير 200 نمياد و حداكثر 300 هست
2-سرعت شبانه 120 هست و در بهترين حالت شبي 2.2 گيگ ميشه دانلود كرد.

ببخشید دوباره سوال می کنم ولی شما می فرمایید در بهترین حالت 2.2 گیگ دانلود می کنید

1.این بهترین حالت چند روز در هفته اتفاق می افتد؟

2.در روزهای معمول چقدر دانلود دارد؟

3.در بدترین حالت چقدر دانلود دارد؟

4.بعد یک سوال دیگه این شرکت ماتریکس کاملا شیرازی است یا نماینده یک شرکت تهرانی است؟

ممنون از توجهتون

urcu
05-12-2011, 01:00
ببخشید دوباره سوال می کنم ولی شما می فرمایید در بهترین حالت 2.2 گیگ دانلود می کنید

1.این بهترین حالت چند روز در هفته اتفاق می افتد؟

2.در روزهای معمول چقدر دانلود دارد؟

3.در بدترین حالت چقدر دانلود دارد؟

4.بعد یک سوال دیگه این شرکت ماتریکس کاملا شیرازی است یا نماینده یک شرکت تهرانی است؟

ممنون از توجهتون

سلام ماتریکس نماینده داتکه

اینم لیست شرکتهایی که تو زمینه اینترنت توی شیراز هستند
امین نت
ارم نت(آسیاتک)
آرانیک(شاتل).دی:
پارس آنلاین
دیتانت(فن آوا)
صبانت
لاوان(لایزر)
ماتریکس(داتک)
مبین نت(وایمکس)
همیار(پیشگامان)

urcu
05-12-2011, 02:13
دوستان ارم نتی سرعت دانلود امشب شما هم زیاد شده؟ برای من دو برابر شده!

ایجاد بستر ADSL با برند انحصاری شرکت مخابرات

مدیرعامل شرکت مخابرات استان فارس به ایجاد بسترADSL با برند انحصاری شرکت مخابرات استان فارس در استان اشاره کرد و گفت: در این بستر سرویس های ارزش افزوده به مشترکان ارایه خواهد شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت مخابرات استان فارس ، عبدالعظیم قنبریان در نشست خبری با نمایندگان رسانه ها با اعلام خبر فوق گفت: تکلیف اصلی شرکت مخابرات استان فارس از سوی مجمع صاحبان سهام شرکت مخابرات بهینه سازی، موازنه هزینه ها و درآمد ها و کاهش هزینه و افزایش درآمدهاست.

وی اضافه کرد: این روزها در شرکت مخابرات ایران علاوه بر مشتری مداری و ارایه خدمات با کیفیت، یکی از دیگر شاخصه هایی که برای مدیران مد نظر قرار دارد ارایه سود متناسب با سرمایه گذاری است و مخابرات فارس از شرکت های برتر در سطح کشور محسوب می شود که از پتانسیل های بالایی برخوردار است.

قنبریان ادامه داد: درحال حاضر اجرای نسل جدید سیستم های مخابراتی IMS در استان فارس در دست اجراست که با اجرای این شبکه کلیه سرویس های تلفن ثابت ، دیتا و سرویس های ارزش افزوده بر روی یک بستر اجرا می شود که هم اکنون 60 درصد تجهیزات این شبکه مخابرات فارس در گمرک بندرعباس است و پس از ترخیص و انتقال به مقصد شاهد نصب تجهیزات و راه اندازی شبکه در آینده نزدیک خواهیم بود.

مدیرعامل شرکت مخابرات استان فارس گفت: در حال حاضر اولویت اصلی ما در استان فارس نصب و راه اندازی شبکه جدید مخابراتی IMS است که تحول شگرفی را در ارایه سرویس های روز مخابراتی در استان بوجود می آورد.

وی دیگر اولویت های مخابرات فارس را ارایه پهنای باند وسیع به شهرستانها ، کاهش هزینه ها و بهینه سازی قراردادها دانست.

1390/9/13

قربون دستت شما همون اینترنتتون را درست ارائه بدید چیز دیگه نخواستیم!

saeed258s
05-12-2011, 04:09
کسی از دوستان همیارنت داره ؟؟؟

دروود
من همیارنت دارم،شبانه هم اکنون سرعت 35 کیلوبایت بر ثانیه،اشتراک من: 256 یک ماهه:11:

hp-world
05-12-2011, 06:09
دروود
من همیارنت دارم،شبانه هم اکنون سرعت 35 کیلوبایت بر ثانیه،اشتراک من: 256 یک ماهه:11:
ترافیک رایگان شبانه از چه ساعتی و تا چه ساعتیست ؟

Rhodes
05-12-2011, 08:03
چرا قیمت های ارم نت با سایت اصلی آسیاتک متفاوته ؟
مثلا 128 - یک ماهه - 10 گیگ توی آسیاتک زده : 22900 ولی توی ارم نت زده : 28500
سرویس 256 و نامحدود ها رو هم که اصلا نزده ....:41:
----------------------------------------------------------------------------------------------------
من نشستم همش رو زیر و رو کردم....
قکر کنم برم ماتریکس یکی از این ها رو بگیرم :

128 - نامحدود
128 - 10 گیگ ( چرا قیمت نزده ؟ )
256 - 10 گیگ
512 - 6 گیگ
1 مگ - 5 گیگ
یا 128 -10 گیگ ارم نت

دروود
من همیارنت دارم،شبانه هم اکنون سرعت 35 کیلوبایت بر ثانیه،اشتراک من: 256 یک ماهه.

مرکز مخابراتی رو ننوشتید دوست من ....

ardalan_zapata
05-12-2011, 10:26
حذف شود.............

arashsard
05-12-2011, 11:12
سلام ماتریکس نماینده داتکه

اینم لیست شرکتهایی که تو زمینه اینترنت توی شیراز هستند
امین نت
ارم نت(آسیاتک)
آرانیک(شاتل).دی:
پارس آنلاین
دیتانت(فن آوا)
صبانت
لاوان(لایزر)
ماتریکس(داتک)
مبین نت(وایمکس)
همیار(پیشگامان)

البته یه شرکت تراشه سبز هم هست

urcu
05-12-2011, 11:33

نمایندگی یا ریسلری نیست؟
یکی از دوستام که دیروز دیدمش از همین شرکت گرفته بود البته هنوز وصل نشده!

---------- Post added at 11:33 AM ---------- Previous post was at 11:30 AM ----------

دروود

سلام
یکی از دوستهای من همیار داره روزانش تا 300 هم میرسه شبانه هم 160 بود دو سه شب پیش که دانلود کرده بود؟برای شما همیشه سرعتش 35 هست؟

دوستان ارم نتی دیشب سرعتشون عادی بود یا دو برابر؟

Rhodes
05-12-2011, 11:33
بهش میاد نمیاینده جایی باشه که همیارنت هست ....

همه چیش مصل همیارنته ...
---------------------------------------------
سرویس 256 و نامحدود ها رو هم که اصلا نزده ....
----------------------------------------------------------------------------------------------------

128 - نامحدود
256 - 10 گیگ
512 - 6 گیگ
1 مگ - 5 گیگ
یا 128 -10 گیگ ارم نت
----------------------------------------------
میگما 128 نامحدود همیار نت یا همین تراشه سبز سرعتش راس راسکی میبندن یا بیشتر که 41 تومنه ...

urcu
05-12-2011, 12:05
بهش میاد نمیاینده جایی باشه که همیارنت هست ....

همه چیش مصل همیارنته ...
---------------------------------------------
سرویس 256 و نامحدود ها رو هم که اصلا نزده ....

128 - نامحدود
256 - 10 گیگ
512 - 6 گیگ
1 مگ - 5 گیگ
یا 128 -10 گیگ ارم نت
----------------------------------------------
میگما 128 نامحدود همیار نت یا همین تراشه سبز سرعتش راس راسکی میبندن یا بیشتر که 41 تومنه ...

احتمالا ریسلر همیار هست!

اینجا ایرانه دیگه چرا نداره!

زنگ بزن از خودشون بپرس بعضی مواقع حقیقت را میگن.دی:

Rhodes
05-12-2011, 12:11
128 - نامحدود ماتریکس
128 - 10 گیگ ( چرا قیمت نزده ؟ ) ماتریکس
256 - 10 گیگ ماتریکس
512 - 6 گیگ ماتریکس
1 مگ - 5 گیگ ماتریکس
یا 128 -10 گیگ ارم نت
لاوان :

اینا یکیش رو بگید من برم بگیرم دیگه ....

میترسم از پارس آنلاین برم بدتر بشه ...
من شبی 1.5 به بالا بگیرم.بسه ...

urcu
05-12-2011, 12:26
128 - نامحدود
256 - 10 گیگ
512 - 6 گیگ
1 مگ - 5 گیگ
یا 128 -10 گیگ ارم نت

عزیز قیمتش را هم بگو تا نظر بدیم +اولویتهات

Rhodes
05-12-2011, 12:43
من اول دانلود شبانه مهمه : حداقل 1.5 گیگ
باز کردن اسکایپ ( پارسآنلاین فی/لتره )
پینگ کم : هفته ای 15 تا 20 ساعت بازی آنلاین میکنم ...
قیمتش حداکثر : ماهی 30 تومن ...

ardalan_zapata
05-12-2011, 13:05
حذف شود.............

arashsard
05-12-2011, 13:15
نمایندگی یا ریسلری نیست؟
یکی از دوستام که دیروز دیدمش از همین شرکت گرفته بود البته هنوز وصل نشده!

---------- Post added at 11:33 AM ---------- Previous post was at 11:30 AM ----------

سلام
یکی از دوستهای من همیار داره روزانش تا 300 هم میرسه شبانه هم 160 بود دو سه شب پیش که دانلود کرده بود؟برای شما همیشه سرعتش 35 هست؟

دوستان ارم نتی دیشب سرعتشون عادی بود یا دو برابر؟

من که دیشب دانلودی نداشتم.حالا امشب میرم ببینم چه خبره

---------- Post added at 02:15 PM ---------- Previous post was at 02:12 PM ----------

128 - نامحدود ماتریکس
128 - 10 گیگ ( چرا قیمت نزده ؟ ) ماتریکس
256 - 10 گیگ ماتریکس
512 - 6 گیگ ماتریکس
1 مگ - 5 گیگ ماتریکس
یا 128 -10 گیگ ارم نت
لاوان :

من شبی 1.5 به بالا بگیرم.بسه ...

من پیشنهاد میکنم نا محدود نگیر.از بین محدودا هم 128 رو بگیر.اگه میخوای شبی 1.5 گیگ به بالا بگیری ارم نت نمیتونی بگیری چون ارم نت حد اکثر شبی 700 مگ بگیری

Rhodes
05-12-2011, 13:45
يعني يك مگ يا حجم ٥ گيگ در ماه رو بگيرم؟
چند درصد احتمال داره كه بالاي يك گيگ بتونم دانلود كنم؟
ميشه يه تست بزنيد ببينيد كه اسكايپ ماتريكس بازه يا نه ؟؟
-------------------------
الان بخوام از پارس بيام بيرون بايد چي كار كنم؟

Sent from my iPod touch using Tapatalk

saeed258s
07-12-2011, 11:56
دروود
دوستان برای شما هم ترافیک [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ها کند شده؟

ardalan_zapata
07-12-2011, 13:35
حذف شود.............

arashsard
07-12-2011, 13:48
دروود
دوستان برای شما هم ترافیک [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ها کند شده؟

سایتای داخلی [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] مشکلی ندارم. مثل قبل باز میکنه . هم با ارم تست کردم هم با ماتریکس . حالا شاید شما سایتای بین الممللی منظورتونه؟؟؟ خب کلا یاهو میل که همیشه سخت باز میشده. من خودم همیشه با یاهو میل مشکل داشتم.

Saeed_Med82
08-12-2011, 14:53
دوستان کدوم شرکت ها وایرلس میدن و کیفیت کدوم بهتره؟بعد تعرفشون دقیقا مثل Adsl هست یا فرق داره؟

Saeed_Med82
08-12-2011, 15:06
یه سوال دیگه اینکه بین وایرلس و وایمکس مجموعا کدوم رو پیشنهاد میکنید؟

saeed258s
08-12-2011, 15:31
سایتای داخلی [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] مشکلی ندارم. مثل قبل باز میکنه . هم با ارم تست کردم هم با ماتریکس . حالا شاید شما سایتای بین الممللی منظورتونه؟؟؟ خب کلا یاهو میل که همیشه سخت باز میشده. من خودم همیشه با یاهو میل مشکل داشتم.

دروود
بابا داخلی رو می خ.وام چی کار کنم آخه:31: خارجی رو میگم!این کندی هم به این شدت من پیشتر نداشته و ندیده بودم اما این روز ها شاید 1 هفته ای هست که بسیار شدید شده...!!!حسابی رو اعصابه
کلن ترافیک وب هم کند شده به شدت!هر سایتی رو می خوایم باز کنیم 2 روز زمان می بره!
افزون بر این سرعت دریافت تفاوتی نسبت به پیش نکرده پس نمی توان ایراد زیادی را متوجه سرویس دهنده دانست!!:41:
توی ایتنا هم همین خبر رو زده بود...

saurron
08-12-2011, 18:51
دروود
بابا داخلی رو می خ.وام چی کار کنم آخه:31: خارجی رو میگم!این کندی هم به این شدت من پیشتر نداشته و ندیده بودم اما این روز ها شاید 1 هفته ای هست که بسیار شدید شده...!!!حسابی رو اعصابه
کلن ترافیک وب هم کند شده به شدت!هر سایتی رو می خوایم باز کنیم 2 روز زمان می بره!
افزون بر این سرعت دریافت تفاوتی نسبت به پیش نکرده پس نمی توان ایراد زیادی را متوجه سرویس دهنده دانست!!:41:
توی ایتنا هم همین خبر رو زده بود...
تایید میشه. یه خبری هست.

Rhodes
09-12-2011, 06:50
دویتان من فردا صبح میخوام برم فسق قرارداد با پارس آنلاین و حمله به ماتریکس ....
باید چی بگم ؟؟ چی کار کنم ؟؟؟ آدرس ماتریکس کجاست ؟؟

برای یک مگ ماتریکس مدرک میخواد ؟؟ من که ندارم ...

الان از این شرکت دربیام و برم تو اون شرکت در بدترین حالت چن روز اینترنت ندارم ؟؟

ممنون.

saeed258s
09-12-2011, 11:53
در بدترین حالت 1 ماه!!
بیشتر بستگی به آن دارد که ماتریکس خط شما را کی تخلیه کند!پس از آن 1ماه در بدترین حالت،1هفته در خوشبینانه ترین حالت

arashsard
09-12-2011, 12:16
دویتان من فردا صبح میخوام برم فسق قرارداد با پارس آنلاین و حمله به ماتریکس ....
باید چی بگم ؟؟ چی کار کنم ؟؟؟ آدرس ماتریکس کجاست ؟؟

برای یک مگ ماتریکس مدرک میخواد ؟؟ من که ندارم ...

الان از این شرکت دربیام و برم تو اون شرکت در بدترین حالت چن روز اینترنت ندارم ؟؟

ممنون.

خب شما میری پارس آنلاین.میگی میخوام فسخ قرار داد کنم.رانژمو جمع آوری کنید.ازت میپرسه چرا؟؟؟ زیاد تند برخورد نکن.ّ یه فرم بهت میده که اونو باید کامل کنی.شاید ازت هزینه ای هم بگیره.بعد میری ماتریکس به این آدرس:

خیابان ملاصدرا، کوچه 5 ، ساختمان ویونا، طبقه سوم، واحد 7

دقیقا نمیدونم مدرک میخواد یا نه.قبلش یه زنگ بزن به این شماره 2360680

در بدترین حالت یه ماه.بهترین حالت 2 هفته.

Rhodes
09-12-2011, 14:29
اگه گفت چرا؟
چی بگم؟

urcu
09-12-2011, 19:01
دوستان ارم نتی
قسمت ترافیک مصرفی از توی پنل حذف شده.دی:

شماره: 21
تاریخ: ۱۳۹۰/۹/۱۸
عنوان: غیر فعال بودن قسمت های خرید سرویس و مشاهده لاگ

بسمه تعالی

کاربران گرامی، به دلیل بررسی فنی وب سایت، بخش خرید سرویس و مشاهده لاگ تا 20 آذر ماه غیر فعال خواهد بود. بدیهی است که در صورت اتمام بررسی، زود تر از موعد مقرر این بخش ها فعال خواهند شد.

با تشکر، تیم فنی

راستی دوستان ارم نتی اگه سرعت شبانه بیشتری میخواید شکایت کنید بگید سرعت 2مگ را کم میبندن شبها بلکه دوباره جواب داد شکایت و دوباره افزایش دادند.دی:

---------- Post added at 07:01 PM ---------- Previous post was at 07:00 PM ----------

اگه گفت چرا؟
چی بگم؟

من که وقتی خواستم از شاتل قطع رانژه کنم دلیلش را نوشتم رضایت از شاتل:39::39:

حذف کدهای بین شهری تلفن ثابت

مدیرعامل شرکت مخابرات استان فارس از حذف کد های بین شهری تلفن ثابت در این استان از ابتدای دیماه سال جاری خبرداد.

به گزارش روابط عمومی شرکت مخابرات استان فارس ، عبدالعظیم قنبریان با حضور در جمع خبرنگاران رسانه ها، با بیان اینکه در پی حذف کدهای بین شهری ، کد استان فارس به 071 تغییر خواهد یافت، افزود : در پی این تغییر تمام شماره های تلفن ثابت استان 8 رقمی خواهد شد.

وی تصریح کرد: کمترین تغییرات شماره ها در شهر شیراز با افزودن یک شماره به پیش شماره ها خواهد بود و در شهرستانهای استان 3 رقم ابتدای شماره های تغییر خواهد یافت.

قنبریان خاطرنشان کرد: حداکثر تغییرات کلی در شماره های استان 10 درصد خواهد بود که در همین راستا اطلاع رسانی های لازم به هم استانی های گرامی صورت خواهد گرفت.

وی با اشاره به اینکه با حذف کدهای بین شهری، تعرفه هزینه مکالمات بین شهری (داخل استان) یکسان خواهد شد، افزود: براساس تصویب هیات دولت این اقدام شرکت مخابرات نباید افزایش یا کاهش درآمدی برای شرکت مخابرات داشته باشد لذا تعدیل بها به گونه ای خواهد بود که هزینه های مکالمات بین شهری داخل استان کاهش و هزینه مکالمات شهری افزایس خواهد یافت.

مدیرعامل شرکت مخابرات استان فارس خاطر نشان کرد: در حال حاضر هزینه مکالمات به ازای هر پالس 44.7 ریال می باشد که پیش بینی می شود با خذف کد های بین شهری دراستان این تعرفه به حداقل 51.9 ریال و حداکثر 59 ریال برسد.

قنبریان تاکید کرد: با تصویب تعرفه مکالمات و در پی حذف کدهای بین شهری در هیات دولت، براساس مصوبه شورای رقابت13درصد نیز به هزینه هر پالس اضافه خواهد شد .

1390/9/12 شماره خبر: 1

hp-world
09-12-2011, 19:24
اگه گفت چرا؟
چی بگم؟

سرعت ، فراتر از حد انتظار

saurron
09-12-2011, 19:42
اگه گفت چرا؟
چی بگم؟
مگه میخوای از دین خارج بشی که سوالو جواب کنن.
بگو دلم میخواد ببینم فضولش کیه :10:.

arashsard
09-12-2011, 22:41
اگه گفت چرا؟
چی بگم؟

بگو سیمام کشش سرعت زیاد شما رو نداره:31:

Rhodes
10-12-2011, 04:11
ممنون.

الان آخرین لحظات اینترنت داشتن منه....
حجم هم نداشتم با شبانه ش اومدم ....:27:
امروز صبح میرم سراغ ماتریکس ... فقط یه قبض تلفن میخواد دیگه درست ؟؟

من که وقتی خواستم از شاتل قطع رانژه کنم دلیلش را نوشتم رضایت از شاتل

سرعت ، فراتر از حد انتظار

مگه میخوای از دین خارج بشی که سوالو جواب کنن.
بگو دلم میخواد ببینم فضولش کیه

بگو سیمام کشش سرعت زیاد شما رو نداره
وای چقدر شماها با حالین ... :39: :39: :39: :39:

saurron
10-12-2011, 13:42
سرعت ارم نت 2 روزه برای من افت پیدا کرده، سایت با زور باز میکنه. کسی دیگه این مشکلو نداره؟
خیلی از عکسهای سایتهای مختلف هم خیلتر شده، مثلا تو سایت
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید حتی کاور فیلمها رو هم نشون نمیده :39:

ardalan_zapata
10-12-2011, 13:44
حذف شود.............

saurron
10-12-2011, 15:04
خيلي وقته كه قسمت مديا IMDB ----- شده :دي
عکسای معمولی فیلما رو میگم. تا همین هفته قبل درست بود :19:

urcu
10-12-2011, 17:58

سلام تراشه سبز نمایندگی همیارنت هست!
شماره تماس:2358558

رانژه منم امروز پس از مراجعه به مرکز مخابراتم برای دریافت یوزر نیم و پسورد خدمات غیر حضوری بنا به دلایل نامعلومی فعلا قطع هست فردا-پس فردا قرار از ارم نت بیان مرکزمون چک کنند!

arashsard
10-12-2011, 20:00
ارم نت که واسه من با چیز پی ان نابوده.هیچی باز نمیکنه.باز صد شرف به ماتریکس. حداقل 4 تا پیج با چیز پی ان باز میکنه

becareful
10-12-2011, 20:01
دوستان کسی کارت تخفیف طلایی شاتل که 10 تومن تخفیف میدن روخواست ما داریم. هم خودتون تخفیف میگیرید هم به ما کمک میکنید.

urcu
10-12-2011, 20:16
دوست عزیز شاتل دیگه با این محدودیت های سرعت دانلود شبانه به 3 4 کیلو کسی مگر دیوانه هست طرفش بره!

yekta33
10-12-2011, 23:06
همه از دست شاتل می نالند البته من خودم هم با اینکه 20ماه است شاتل دارم الآن سه روزه ساعت رایگان را به 5کیکلوبایت رسانده میگن تا حالا 15گیگ دانلود داشتی حق دیگرون ضایع شده
میگم من بعداز 20ماه این چند روز دانلود کردم وازدفتر همایون وبهشتی وپشتیبانی شیرازسوال گرفتم هرمشترک در یکماه چقدر میتونه دانلود رایگان داشته باشه میگن میانگین هرشب500مگ وتهران میگه" این مقدار مشخص نیست ولی الگوی مصرفی شما در حال حاضر این گونه ارزیابی شده است "!!؟
شیراز میگه میانگین 500مگ ولی تهران تازه به من اینجواب راداده شما خودتون قضاوت کنید فایل حجیم از نظر شاتل چند مگ حساب میشه؟
من که موندم چطور باید دانلود کنم؟؟

(دیگه ازشون زده شدم بخاطر اینکه قبل از تذکر دادن اقدام زشتی انجام میدن این همه وقت که من دانلود نداشتم ول کردن همین چند شب را گرفتند)!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!؟

--------------------------------------------------------------------
مشترک گرامی
در ساعات ترافیک رایگان که متعلق به تمامی کاربران می باشد انجام دانلود های پرحجم و پیوسته ترافیک شبکه را بالا برده و باعث ایجاد مشکل در کارکرد صحیح سرویس باقی مشترکین خواهد شد لذا مشتریکینی که این الگوی مصرف را دارند با یکدیگر به اشتراک گذاشته می شوند و این مورد باعث می شود که سرعت بین این مشترکین تقسیم شود و با همین سرعت دانلود و صفحه باز نمایید و باقی مشترکین باهم در خصوص این سوال که مقدار دانلود چقدر باشد این مقدار مشخص نیست ولی الگوی مصرفی شما در حال حاضر این گونه ارزیابی شده است و برای رفع آن با تغییر الگوی مصرف مشکل برطرف خواهد شد و سرویس شما با کاربران عادی به اشتراک گذاشته می شود.لازم به ذکر است که این مورد توسط نرم افزار هوشمند کنترل می گردد و در خصوص سوال مشا در مورد دانلود نکردن چند ماه این مورد ارتباطی به این مورد ندارد و بهترین الگو برای این مورد مصرف شما در گذشته می باشد و رعایت تعادل.
خلاصه اینکه میخوام از این شاقول کوچ کنم به جای دیگه ولی حقیقتش توش موندم که .میخوام جای برم که دیگه بدتر از شاتل نباشه
به نظرتون کجا بهتره؟

becareful
12-12-2011, 01:13
دوست عزیز شاتل دیگه با این محدودیت های سرعت دانلود شبانه به 3 4 کیلو کسی مگر دیوانه هست طرفش بره!
مطمئن باش از طرف مخابراته . هی میگیرشون هی ول میکنه .شاتل هم هی میگه رفع میشه . سرعتش الان برای من خوبه برای چند تا دیگه از دوستام هم خوبه ولی سرعت لود صفحات وای نگو افتضاح

urcu
12-12-2011, 01:19
مطمئن باش از طرف مخابراته . هی میگیرشون هی ول میکنه .شاتل هم هی میگه رفع میشه . سرعتش الان برای من خوبه برای چند تا دیگه از دوستام هم خوبه ولی سرعت لود صفحات وای نگو افتضاح

نه عزیز خودشون اعتراف میکنن میگن چون مصرفتون زیاد بوده محدود کردیم

جوابیه ایمیل یکی از دوستای من که شاتل داره
با سلام
در خصوص سوال شما مبنی بر تغییر مودم در تاثیر سرعت باید عرض شود که این مورد در سرعت دانلود تاثیری ندارد ولی در خصوص سرویس شما لازم به ذکر است که همان­گونه که در قرارداد ارایه سرویس خدمات اینترنت پرسرعت شما منعکس شده است، این شرکت متعهد است طبق شرایط سرویس­های اشتراکی به شما سرویس ارایه دهد. طبق آخرین مصوبه سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی (مصوبه جلسه شماره 49 کمیسیون تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی)، ضریب اشتراک برای سرویس­های ADSLضریب 1 به 10 تعیین شده است. بر این اساس، این شرکت نیز سرویس­های اینترنت پرسرعت اشتراکی خود را بر اساس همین قوانین به مشتریان ارایه می­دهد. هر چند، سرویس ارایه شده از سوی شاتل به مراتب بهتر از شرایط اعلام شده از سوی سازمان تنظیم مقررات است.
بر این اساس، چنانچه قوانین حاکم بر سرویس های اشتراکی، با نیاز شما همخوانی ندارد یا تمایل دارید در تمام ساعات شبانه روز اعم از رایگان و غیررایگان سرعتی تضمین شده معادل سرعت اسمی سرویس خویش داشته باشید، میتوانید از سرویس­های اختصاصی این شرکت بهره گیرید.
در ساعات ترافیک رایگان که متعلق به تمامی کاربران می باشد انجام دانلود های پرحجم و پیوسته ترافیک شبکه را بالا برده و باعث ایجاد مشکل در کارکرد صحیح سرویس باقی مشترکین خواهد شد لذا مشتریکینی که این الگوی مصرف را دارند با یکدیگر به اشتراک گذاشته می شوند و این مورد باعث می شود که سرعت بین این مشترکین تقسیم شود و با همین سرعت دانلود و صفحه باز نمایید و باقی مشترکین باهم در خصوص این سوال که مقدار دانلود چقدر باشد این مقدار مشخص نیست ولی الگوی مصرفی شما در حال حاضر این گونه ارزیابی شده استو برای رفع آن با تغییر الگوی مصرف مشکل برطرف خواهد شد و سرویس شما با کاربران عادی به اشتراک گذاشته می شود.لازم به ذکر است که این مورد توسط نرم افزار هوشمند کنترل می گردد و ممکن است به مدت 7تا 25 روز نیز طول بکشد[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
همچنین به اطلاع می رسانیم در حال حاضر گروه شركت‌های شاتلاقدام به راه اندازی سیستمی جدید ,جهت رفع مشکلات اتصال به اینترنت نموده است .با استفاده از این برنامه شما می توانید به راحتی و بدون نیاز به تماس باپشتیبانی فنی شرکت شاتل دلایل عدم برقراری ارتباط با اینترنت را بر روی سرویس خود یافته و سپس با توجه به راهنمای ساده این نرم افزار مشکلات موجود را به راحتی برطرف نمایید.

لذا خواهشمندیم وارد آدرس "[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]" شده و لینک "سیستم هوشمند پشتیبانی شاتل" را دانلود بفرمایید.
شما می توانید در صورت وجود مشکل با یکی از 5 روش زیر با ما در ارتباط باشید :
1. در سایت "Shatel.ir ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])" در قسمت "چت آنلاین ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])" با کارشناسان پشتیبانی فنی چت فرموده و سوالات و مشکلات خود را مطرح بفرمایید.

yekta33
12-12-2011, 08:17
درمورد شاتل چند مورد بگم جهت اطلاع دوستان با اینکه هیچ غرضی هم نسبت به این شرکت ندارم برداشت شخصی ام اینه با تحقیقاتی که انجام دادم
1-نمایندگی استانها بدون اجازه مرکز اجازه حرف زدن ندارندفقط الت دست اونا هستند:27:
2-قانون شرکت شاتل برای افراد نظامی خیلی خوبه چون برخوردشون بافرهنگ عمومی جامعه اصلا همخوانی نداره
3-مخابرات هم دل خوشی از این شرکت نداره چون بعضی مواقع که اینترنتم قطع میشد شاتل میگفت از طرف مخابراته با مخابرات صحبت میکردم میگفت بهشون بگو چرا دروغ میگین شما خودتون نامه زدین که مشکل فنی داریم
4- اینکه ما خودمون شاتل را بالا بردیم وبعضی از شرکتهای خوب را پایین آوردیم وگرنه شاتل هیچی بارش نیست فقط با تبلیغات کاذب داره خودش را اداره میکنه وگرنه توکدوم قانون اومده که بین 7تا25روز شما باید محدودیت داشته باشید باور کنید دروغ میگن
5-نتیجه اینکه کشور ما قانونش برای آدمای بدبخته برای کسانیکه جیب دولت را پرکنند عالیه وگرنه اگر قانون درست وحسابی بود بدون اغماض وچشم پوشی فقط یک هفته چنین شرکتهایی را تعطیل میکرد مطمئن باشیددیگه این مشکلات بوجود نمی آمد
ولی حیف که تا رسیدن به اون مرحله نیاز به یک انقلابی در انتصاب مدیران خوب داریم :thumbsdow :thumbsdow
درپایان پیشنهادم اینه که مدیران این انجمن نام شاتل را از نظرسنجی حذف کنند تا کاربران گول این شرکت به ظاهر قانونمند را نخورند

urcu
12-12-2011, 09:32
درمورد شاتل چند مورد بگم جهت اطلاع دوستان با اینکه هیچ غرضی هم نسبت به این شرکت ندارم برداشت شخصی ام اینه با تحقیقاتی که انجام دادم
1-نمایندگی استانها بدون اجازه مرکز اجازه حرف زدن ندارندفقط الت دست اونا هستند:27:
2-قانون شرکت شاتل برای افراد نظامی خیلی خوبه چون برخوردشون بافرهنگ عمومی جامعه اصلا همخوانی نداره
3-مخابرات هم دل خوشی از این شرکت نداره چون بعضی مواقع که اینترنتم قطع میشد شاتل میگفت از طرف مخابراته با مخابرات صحبت میکردم میگفت بهشون بگو چرا دروغ میگین شما خودتون نامه زدین که مشکل فنی داریم
4- اینکه ما خودمون شاتل را بالا بردیم وبعضی از شرکتهای خوب را پایین آوردیم وگرنه شاتل هیچی بارش نیست فقط با تبلیغات کاذب داره خودش را اداره میکنه وگرنه توکدوم قانون اومده که بین 7تا25روز شما باید محدودیت داشته باشید باور کنید دروغ میگن
5-نتیجه اینکه کشور ما قانونش برای آدمای بدبخته برای کسانیکه جیب دولت را پرکنند عالیه وگرنه اگر قانون درست وحسابی بود بدون اغماض وچشم پوشی فقط یک هفته چنین شرکتهایی را تعطیل میکرد مطمئن باشیددیگه این مشکلات بوجود نمی آمد
ولی حیف که تا رسیدن به اون مرحله نیاز به یک انقلابی در انتصاب مدیران خوب داریم :thumbsdow :thumbsdow
درپایان پیشنهادم اینه که مدیران این انجمن نام شاتل را از نظرسنجی حذف کنند تا کاربران گول این شرکت به ظاهر قانونمند را نخورند
سلام حرفاتون 100 درصد تایید میشه
در مورد مورد 4 هم من بدبخت حدود19 نفر بهشون معرفی کردم و تا 100 برابر این بهشون ضرر نزنم دست بردار نیستم!
اگه چند نفر مثل من بودن و رفته بودن همه جا شکایت کرده بودن الان شاتلی در کار نبود من 5 6 رفتم شکایت کردم
همین که همه بیشتر از 128 های شاتل را اوردن روی 128 نتیجه شکایت من بود
منم همین تقاضا را دارم دوستان لطفا توی قسمت پیشنهادات تاپیک بزنن مطرح کنن چون مدیران اینجا زیاد سر نمیزنن!

urcu
12-12-2011, 13:35
سلام دوستان
کسی از زرهی-باغ حوض هست که ADSL داشته باشه ISP و و ضعیتش را بگه؟!
پیش شماره831مرکز سلمان

کسی از دوستان از وایمکس مبین نت استفاده میکنه؟ سرعت دانلود شبانه و روزانه و نوع سرویس و محله و.... را توضیح بده.

کارت های تخفیف و یا هدیه شبکه کسی داره بهم بده؟

mahdyshr
12-12-2011, 21:08
ببخشید دوستان من الان snr margin و attenuation خطم رو چک کردم به ترتیب 7 و 70 بود که اصلا جالب نیست. بقیه دوستان که صبا نت دارند یک چک می کنند ببینند چطوریه؟ مشکل از منه یا از صبانت؟ بقیه ISP ها چطوره؟

ممنون

urcu
12-12-2011, 21:16
ببخشید دوستان من الان snr margin و attenuation خطم رو چک کردم به ترتیب 7 و 70 بود که اصلا جالب نیست. بقیه دوستان که صبا نت دارند یک چک می کنند ببینند چطوریه؟ مشکل از منه یا از صبانت؟ بقیه ISP ها چطوره؟

ممنون

دوست عزیز این دو مشخصه به خط شما بستگی داره
البته اگه دان و اپ استریم کمتر باشه این دو بهتر میشه
خیلی اوضاع خطت خرابه

Khazuk
12-12-2011, 22:12
سلام دوستان
کسی از زرهی-باغ حوض هست که ADSL داشته باشه ISP و و ضعیتش را بگه؟!
پیش شماره831مرکز سلمان

کسی از دوستان از وایمکس مبین نت استفاده میکنه؟ سرعت دانلود شبانه و روزانه و نوع سرویس و محله و.... را توضیح بده.

کارت های تخفیف و یا هدیه شبکه کسی داره بهم بده؟
من زرهی هستم 820 سلمان ولی شاتل هستم نمیدونم منظور شما شاتل بود ؟
تا حالا مشکل آنچنانی نداشتم الانم خوبه واسه سایتهای که قیل.. نیستن ولی سایتهایی که قیل هستن در حد فاجعه.... ولی خوب این مشکل سراسری هست اگر کسی خواست سایتی بره که ق...یل.. بود بیاد تو یاهو تا بگم چیکار کنه
آقا یکی به ما بگه وضعیت خط و سرویس ما چطوره اکو 512 دارم

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

mahdyshr
12-12-2011, 22:29
دوست عزیز این دو مشخصه به خط شما بستگی داره
البته اگه دان و اپ استریم کمتر باشه این دو بهتر میشه
خیلی اوضاع خطت خرابه

این فقط ربط به خط داره؟
چون من مستقیم از اون جعبه تلفن خونه سیم کشیدم آوردم و سیم اصلا تو سیم کشی خونه نیست.
میشه کاریش کرد که درست بشه؟

آیا ارتباطی به صبانت و تجهیزات اون تو مخابرات هست یا نه؟

urcu
12-12-2011, 22:59
من زرهی هستم 820 سلمان ولی شاتل هستم نمیدونم منظور شما شاتل بود ؟
تا حالا مشکل آنچنانی نداشتم الانم خوبه واسه سایتهای که قیل.. نیستن ولی سایتهایی که قیل هستن در حد فاجعه.... ولی خوب این مشکل سراسری هست اگر کسی خواست سایتی بره که ق...یل.. بود بیاد تو یاهو تا بگم چیکار کنه
آقا یکی به ما بگه وضعیت خط و سرویس ما چطوره اکو 512 دارم

نه عزیز
ای تو روح شاتل:2:
یه ضرب المثله که میگه نمیدونم چیچیم(کلاهم) اون طرف بیفتد دنبالش نمی رم
اینجا توضیح دادم

این فقط ربط به خط داره؟
چون من مستقیم از اون جعبه تلفن خونه سیم کشیدم آوردم و سیم اصلا تو سیم کشی خونه نیست.
میشه کاریش کرد که درست بشه؟

آیا ارتباطی به صبانت و تجهیزات اون تو مخابرات هست یا نه؟
شما سر خط ورودی هم چکن
اگه دیدی باز همین جوره زنگ بزن پشتیبانی
اگه میتونی بر سر پست توی کوچه هم چک کن
در نهایت اگه نتیجه نگرفتی میتونی زنگ بزنی 117 اعلام خرابی کنی باهات تماس میگیرن بگو نویز خطم بالاست

Iceboy_LOVE
14-12-2011, 20:12
کسایی که یک مگ هستند شرکت های مختلف یا دو مگ ... کلا ماهی چقدر معمولا میانگین دانلود دارند ؟

من خودم شاتل هستم ولی بخاطر محدودیت شب ها حجم دانلودیم کمه

drim_w3
15-12-2011, 02:13
من یک مدت هست که مودم یک دفعه چراغ ADSL خاموش و دوباره روشن میشه.

( غیر از حالتی که چراغ اینترنت قرمز میشه)

بنظرتون پورت داخل کافو نیم سوز شده ؟

-----------

شاتل دارم.

Rhodes
15-12-2011, 23:51
من كه هم چنان منتظر آزاد شدن رانژه از پارس آنلاين و رانژه شدن توسط ماتريكس ام....
رفتم يك مگ با حجم ٥ گيگ گرفتم.مدرك و اينا هم چيزي نخواست.
تو شركتش وايرلس مجاني هست.يكم وبگردي هم كردم.توي كوچه هم آنتن ميده.بريد فيض ببريد.

urcu
15-12-2011, 23:57
من كه هم چنان منتظر آزاد شدن رانژه از پارس آنلاين و رانژه شدن توسط ماتريكس ام....
تو شركتش وايرلس مجاني هست.يكم وبگردي هم كردم.توي كوچه هم آنتن ميده.بريد فيض ببريد.
سرعت دانلود وایرلسشون چنده.دی:
اقا وصل شدی سرعت دانلود روزانه و شبانه را اعلام کن و هزینه رانژه و اکانت

Rhodes
16-12-2011, 09:39
سرعت دانلود وایرلسشون چنده.دی:
اقا وصل شدی سرعت دانلود روزانه و شبانه را اعلام کن و هزینه رانژه و اکانت

واللا دیگه به مرحله دانلود نرسید... :) ایشاللا دفعه بعد.

هزینه رانژه 15000 گرفت.سرویس هم یه مگ با حجم 5 گرفتم.
وصل شد سرعت ها رو هم اعلام میکنم.
ایشاللا که اسکایپش قیلتر نباشه.

urcu
16-12-2011, 10:25
واللا دیگه به مرحله دانلود نرسید... :) ایشاللا دفعه بعد.

هزینه رانژه 15000 گرفت.سرویس هم یه مگ با حجم 5 گرفتم.
وصل شد سرعت ها رو هم اعلام میکنم.
ایشاللا که اسکایپش قیلتر نباشه.
15تومان با هزینه نصب؟ بدون نصب چی فقط رانژه مخابرات!

mahdyshr
16-12-2011, 12:26
15تومان با هزینه نصب؟ بدون نصب چی فقط رانژه مخابرات!

من ازشون پرسیدم فقط رانژه 10تومن میشه.

Sent from my GT-I9000 using Tapatalk

arashsard
16-12-2011, 13:34

هنوز پارس آنلان رانژشو رو جمع نکرده؟؟؟؟ پولی هم واسه جمع آوری ازت گرفتن؟؟؟

Rhodes
16-12-2011, 15:26
آره بدون هزینه نصب...فقط رانژه.
پارس آنلاین نه.چیزی نگرفت.2 روز مونده بود تا تموم شه.حجم هم تموم شده بود.
یعنی میگید 5000 تومن زیاد گرفته؟

Alone-Star
16-12-2011, 15:53
سلام
عزیزانی که پارس آنلاین استفاده میکنند ، چند شب اخیر در ساعات رایگان DC داشتند ؟
چندشبی هست 4-5 بار DC در این ساعات دارد.

mahdyshr
16-12-2011, 18:17
آره بدون هزینه نصب...فقط رانژه.
پارس آنلاین نه.چیزی نگرفت.2 روز مونده بود تا تموم شه.حجم هم تموم شده بود.
یعنی میگید 5000 تومن زیاد گرفته؟

من چند روز پیش زنگ زدم ماتریس پرسیدم هزینه راه اندازیتون چقدره گفت 15 تومن . بعد گفتم من فقط می خوام رانژه کنید تو خونه خودم راش می اندازم بدون هزینه نصب چقدر میشه ؟ گفت 10 تومن

یک سوال هم داشتم :
سرعت دانلود شبانه پارس آنلاین چقدر بود ؟ یک مگش رو هم امتحان کردید که ببینید سرعت شبانه اش فرقی داره یا نه ؟
شما مخابراتتون کدوم منطقه است ؟

ممنون

Rhodes
16-12-2011, 23:38
من چند روز پیش زنگ زدم ماتریس پرسیدم هزینه راه اندازیتون چقدره گفت 15 تومن . بعد گفتم من فقط می خوام رانژه کنید تو خونه خودم راش می اندازم بدون هزینه نصب چقدر میشه ؟ گفت 10 تومن

یک سوال هم داشتم :
سرعت دانلود شبانه پارس آنلاین چقدر بود ؟ یک مگش رو هم امتحان کردید که ببینید سرعت شبانه اش فرقی داره یا نه ؟
شما مخابراتتون کدوم منطقه است ؟

ممنون

سرعت شبانش حداکثر 40 بود.بیشتر اوقات 30.یک مگش رو امتحان نکردم.ولی مثل اینکه عین شاتل شبا لیست سیاه داره.
نوسان سرعتش افتضاح بود.فقط خوب بود که قطعی نداشت.
من مرکز دستغیبم.
دوستان چراغ اینترنت خاموش شده.یعنی چی؟

urcu
16-12-2011, 23:50
سرعت شبانش حداکثر 40 بود.بیشتر اوقات 30.یک مگش رو امتحان نکردم.ولی مثل اینکه عین شاتل شبا لیست سیاه داره.
نوسان سرعتش افتضاح بود.فقط خوب بود که قطعی نداشت.
من مرکز دستغیبم.
دوستان چراغ اینترنت خاموش شده.یعنی چی؟
چراغ لینک خاموش بشه یعنی قطع رانژه شدی

Pooya Rezaie
17-12-2011, 01:00
کدوم شرکتا تو شیراز سرویسای CRA یا همون سرویس های ضریب اشتراک 1/10 ارائه میدن؟
صبانت و اسیاتک و پارس انلاین تو سایت اصلی شون زدن حالا نمیدونم شیراز هم هست یا نه؟
در مورد این سرویس ها هم یکم توضیح میدید؟یعنی من الان 1 مگ بگیرم سرعتم 128 هست یا نه بستگی به میزان مصرف اون 9 نفر دیگه داره؟هر چی مصرفشون کمتر باشه سرعت بیشتری واسه منه؟

Rhodes
17-12-2011, 07:33
چراغ لینک خاموش بشه یعنی قطع رانژه شدی

ایول.
پس الان دیگه پارس آنلاین کارش تموم شد و ماتریکس باید وصل کنه.
الهی زود وصل بشه.از بی اینترنتی دارم میپوکم.

arashsard
17-12-2011, 12:13
ارم نت الان خیلی سرعتش تخماتیک شده.2 3 روزه سرعت ریده ماله.الانم که پینگ زیر500 نمیاد.عملا با چیز پی ان هیچ کاری نمیشه کرد.

arashsard
17-12-2011, 12:49
دوستان گل شیرازی.هر کی کرک برنامه DU.Meter.v5.4.3387 رو داره بزاره اینجا.دمتون گرم.

Iceboy_LOVE
17-12-2011, 13:31
دوستان گل شیرازی.هر کی کرک برنامه DU.Meter.v5.4.3387 رو داره بزاره اینجا.دمتون گرم.

من این ورژن DU.Meter.5.20.Build.3453 دارم و کرک شد .. طبق خود فایل متنی عمل کنید
به اینترنت وصل نباشد
انتی ویروس موقتا خاموش کنید
پسورد : 1

arashsard
17-12-2011, 15:00
همین الن زنگ زدم پشتیبانی ارم نت.گفتم چرا اینقد سرعت بد شده.پیج خیلی بد باز میکنه. پینگ بالاس.گفت به خاطر اینکه اینترانت (اینترنت ملی) داره میاد بد شده. الا چند ماه یه اینترنت ملی میخوانم بزارن. دهن ما رو سرویس کردن.دیگه به اینجام رسیده...! با چیز پی ان که کلا باید بری دسشویی بیای تا یه پیج باز کنه. دیگه دارم کلافه میشم .. . . . . :19::9::9::thumbsdow

Rhodes
17-12-2011, 15:09
خدا کنه زود این ماتریکس اینترنت منو وصل کنه.حدالثر تا آخر هفته.
ایرانسل افتضاحه.

Iceboy_LOVE
17-12-2011, 16:42
سرعت خوب شبانه گیرتون اومد رحم نکنید .. بزنید دانلود تا آخر دی!

mahdyshr
17-12-2011, 18:14
همین الن زنگ زدم پشتیبانی ارم نت.گفتم چرا اینقد سرعت بد شده.پیج خیلی بد باز میکنه. پینگ بالاس.گفت به خاطر اینکه اینترانت (اینترنت ملی) داره میاد بد شده. الا چند ماه یه اینترنت ملی میخوانم بزارن. دهن ما رو سرویس کردن.دیگه به اینجام رسیده...! با چیز پی ان که کلا باید بری دسشویی بیای تا یه پیج باز کنه. دیگه دارم کلافه میشم .. . . . . :19::9::9::thumbsdow

ببخشید مطمئن هستید واقعا به دلیل انترنت ملی هست؟ اخه الان پینگ من با گوگل 300 هست و همیشه هم 300 بوده و سرعت اینترنت هم مثل همیشه است.البته چند روز پیش بد شده بود و صفحه باز نمی کرد زنگ زدم پشتیبانی گفت از مخابراته ولی الان درست شده.

مطمئنید طرف نمی خواسته از زیر جواب دادن در بره و الکی یک جوابی داده باشه؟

urcu
17-12-2011, 18:59
سرعت خوب شبانه گیرتون اومد رحم نکنید .. بزنید دانلود تا آخر دی!
خبریه اخر دی؟
22بهمن.دی:

Iceboy_LOVE
17-12-2011, 19:42
خبریه اخر دی؟
22بهمن.دی:

نه فعلا که همین دو گیگ هم نریختن .. شایعه سازی :27:

Rhodes
17-12-2011, 20:10
به خاطر حماسه )!( نه دی باز سرعت میفته.مطمئن باشید.

urcu
17-12-2011, 20:33
شاتل را بریز دور پول تو جیب این همایون ... نریز!
خودم 4 5 پولمو ریختم دور اخرش هم محدودیت

arashsard
17-12-2011, 20:39
ببخشید مطمئن هستید واقعا به دلیل انترنت ملی هست؟ اخه الان پینگ من با گوگل 300 هست و همیشه هم 300 بوده و سرعت اینترنت هم مثل همیشه است.البته چند روز پیش بد شده بود و صفحه باز نمی کرد زنگ زدم پشتیبانی گفت از مخابراته ولی الان درست شده.

مطمئنید طرف نمی خواسته از زیر جواب دادن در بره و الکی یک جوابی داده باشه؟

هر کدومشون یه جوابی میدن. معلوم بود یه جواب میخواست بده رفع تکلیف کنه.

arashsard
18-12-2011, 12:19
اینم از پینگ ارم نت

ساعت 12:13 دقیقه ظهر

تازه بدون چیز پی ان

اینم از پینگ ماتریکس

ساعت 12:18 ظهر

به نظر میرسه واقعا خبری هست.یه مشکل کلیه

شایدم حماسه 9 دی شاید 22 بهمن میخوان پیشواز برن

urcu
18-12-2011, 13:10
سلام
وایمکس ایرانسل که خبری نیست

از دوستان ارم نتی من یه خط دارم که بنا به دلایلی چراغ لینک رانژه ام از طرف ارم نت قطع شده ولی رانژه خط را که از جای دیگه پیگیری کردم قطع نشده و از همونجا که پیگیری کردم گفتند مخابرات فعلا تا 3ماه دیگه قطع رانژه نمیکنه کسی هست که بتونه کاری کنه که چراغ رانژه خطم درست بشه؟ شیرینیــش هم محفوظــه .دی:

Rhodes
18-12-2011, 20:21
دوستان وقتی وصل بشه خودشون زنگ میزنن؟
عجب گیری کردیما.10 روزه که بی اینترنتم.این چرا وصل نمیشه.
دارم میپوکم.

کمک.کمک.کمک.

urcu
18-12-2011, 21:02
دوستان وقتی وصل بشه خودشون زنگ میزنن؟
عجب گیری کردیما.10 روزه که بی اینترنتم.این چرا وصل نمیشه.
دارم میپوکم.

کمک.کمک.کمک.
نه عزیز خودت باید گوش به زنگ باشی هر وقت چراغ لینک روشن و ثابت شد زنگ بزنی بهشون اگه به عهده خودشون بگذاری زنگ میزنن ولی دیرتر از زمان رانژه

urcu
19-12-2011, 01:47
این ارم نتی ها هم خیلی بروز هستن یکسال جلو هستن :31::27:
کلیه حقوق متعلق به شرکت ارتباطات رایانه مصباح می باشد (2012-2004) حق کپی محفوظ است نسخه 2.1.4.11

drim_w3
19-12-2011, 02:05
از دوستانی که شاتل دارند کسی امروز تونسته گوگل را باز کنه.

( گوگل را هم باید با ف ی ل ت ر ... باز کنیم )

---------- Post added at 02:05 AM ---------- Previous post was at 02:04 AM ----------

قرار بود 26 آذر اضافه بشه که شد.

mahdyshr
19-12-2011, 17:59
از دوستانی که شاتل دارند کسی امروز تونسته گوگل را باز کنه.

( گوگل را هم باید با ف ی ل ت ر ... باز کنیم )

---------- Post added at 02:05 AM ---------- Previous post was at 02:04 AM ----------

قرار بود 26 آذر اضافه بشه که شد.
از gmail تون sign out کنید درست میشه

yekta33
19-12-2011, 18:43
از gmail تون sign out کنید درست میشه
مال منهم اینجوری شده باsign out کردن گوگل باز میشه ولی اگر دوباره sign in کنم بازهم گوگل باز نمیشه چرا؟

ardalan_zapata
19-12-2011, 18:51
مال منهم اینجوری شده باsign out کردن گوگل باز میشه ولی اگر دوباره sign in کنم بازهم گوگل باز نمیشه چرا؟

بخاطر فيل تر شدن گوگل پلاس هست.

saurron
19-12-2011, 19:09
هر روز یک دستاورد جدید برای ********************** به اینترنت.

urcu
19-12-2011, 19:22
دوستان یکی از نمایندگان پارس انلاین تا 11 ام فروش ویژه گذاشته
256 سه ماهه 6گیگ 27500 +15 هزینه رانژه+ مودم رایگان tp-link 8811
512 سه ماهه 6گیگ 39200+15هزینه رانژه+ مودم رایگان tp-link 8811
و....
می ارزه؟

lمرکز مدرس کسی نداره پارس انلاین ببینم شبانش چطوره؟

drim_w3
19-12-2011, 21:33
بخاطر فيل تر شدن گوگل پلاس هست.

نه مشکل از شاتل هست.

اون یکی خطمون که با ارم نت هست، راحت باز میکنه.

drim_w3
20-12-2011, 09:56
نه مشکل از شاتل هست.

اون یکی خطمون که با ارم نت هست، راحت باز میکنه.

مشکل پیدا شد، ایراد از مرورگر هست.

با موزیلا باز نمیشه ولی با اینترنت اکسپلورر باز می شه.

ardalan_zapata
20-12-2011, 09:59
حذف شود.............

drim_w3
20-12-2011, 12:38
من با ماتريكس هم با هر مرورگري برام ----- بود تا ديروز
امروز هم رفتم خونه تست ميكنم.

آخه من دیشب بطور اتفاقی با اکسپلورر باز کردم دیدم باز شد.

همون موقع با موزیلا نمی شد.

امروز صبح هم باز نمیش د با موزیلا.

من از پلاگین Speed dial استفاده می کنم اومدم آدرس جیمیل را از اکسپلورر درون موزیلا کپی کردم و باز شد.

Rhodes
21-12-2011, 05:38
من که هم چنان منتظر رانژه ام.تا چن روز آینده هم بدرقم به اینترنت احتیاج دارم.نمیدونم چی کار بکنم!
چقدر این شرکتا کندن.

mahdyshr
21-12-2011, 07:32
امشب صبانت برای من شبانه اصلا وصل نشد و هیچ دانلود نکرد.

مال بقیه دوستان هم همین طور بود؟

ess_1362
21-12-2011, 08:32
من که هم چنان منتظر رانژه ام.تا چن روز آینده هم بدرقم به اینترنت احتیاج دارم.نمیدونم چی کار بکنم!
چقدر این شرکتا کندن.
مال من 4 روزه رانژ] وصل شد
خودم توی خونه مودم را کانفیگ کردم!!
طرف وقتی زنگ زد گفتم خودم راهش انداختم شاخ درآورد:31:

من مشکل دی سی خیلی داشتم با ارم نت!!
واقعا کلافه شده بودم
تا اینکه یک هفته پیش برای سه روز اینترنت نداشتم و بعد از پیگیری به من اعلام کردن که مرکز مخابرات در حال بروز رسانی هست
از اون روز به بعد خدارا شکر دی سی نداشتم و سرعتم هم فعلا عادی هست

yekta33
21-12-2011, 11:46
مشکل پیدا شد، ایراد از مرورگر هست.

با موزیلا باز نمیشه ولی با اینترنت اکسپلورر باز می شه.
خوب مال منهم با مرورگر ie باز میشه ولی با ff باز نمیشه اینکه گفتین مشکل از ff هست مشکل از کجاش هست وچطور میشه حلش کرد؟

mahdyshr
21-12-2011, 20:23
ببخشید دوستانی که ماتریس دارند برای اتصال شبانه باید چی کار کرد؟ باید مودم رو خاموش روشن کنیم یا خودش اتوماتیک میره رو شبانه یا user name و password رو عوض کنیم یا....؟

مال صبانت که تغییر یوزرنیم و پسورد هست.

ardalan_zapata
21-12-2011, 22:52
حذف شود.............

mahdyshr
22-12-2011, 12:16
نياز نيست كار خاصي بكنيد
به صورت اتوماتيك از ساعت 1.30 تا 7.30 اكانت شما از شبانه استفاده ميشه

عجب....

من از خود ماتریکس پرسیدم گفت باید خاموش روشن کنید . خودشون هم نمی دونند سرویسشون چطوریه. واقعا که....

باز هم ممنون از شما

Rhodes
22-12-2011, 14:39
دوستان وقتی رانژه رو قطع میکنن چراغ اینترنت خاموش میشه یا adsl‏ ؟
اون دو تا عدد vpi/vci‏ نمیدونم واللا مال ماتریکس چنده؟
بزنم ببینم وصل شده یا نه.

arashsard
22-12-2011, 20:28
دوستان وقتی رانژه رو قطع میکنن چراغ اینترنت خاموش میشه یا adsl‏ ؟
اون دو تا عدد vpi/vci‏ نمیدونم واللا مال ماتریکس چنده؟
بزنم ببینم وصل شده یا نه.

مودمت چیه؟؟؟؟ اگه d link داری چراغی که بالاش نوشته DSL خاموش بشه. توو مودم zyxel چراغی که بالاش علامت ورودی سوکس تلفن هست باید خاموش بشه!بقیه نمیدونم چه جوزیه!

اون 2 تا عدد مال م تریک مثل بقیه شرکتااا

vci:35
vpi:0

هنوز رانژه نشد مگه؟؟؟

Rhodes
23-12-2011, 09:23
مودمم tp-link‏ هست.نه بابا.اینا اصن معلوم نیست دارن چی کار میکنن.
مطمئنی اون دو تا عدد مال همه شرکتا یکیه؟.پارس آنلاین به من 0 و 59 داد.

یوزر و پسوردش رو که نمیدونم.یه سوال:
دیروز چراغ adsl‏ یه چن ساعتی خاموش شد.بعد روشن شد.میشه این رانژه ماتریکس باشه.که امروزم جمعه ست زنگ نزد بگه.فردا بزنه.
ممکنه؟

mahdyshr
23-12-2011, 10:42

دیروز چراغ adsl‏ یه چن ساعتی خاموش شد.بعد روشن شد.میشه این رانژه ماتریکس باشه.که امروزم جمعه ست زنگ نزد بگه.فردا بزنه.
ممکنه؟

یک عکس از وضعیت فعلی چراغ های مودمتون بگذارید ببینیم دقیقا چی هست؟

ولی اگر رانژه اومده زنگ بزنید پشتیبانی بگید که یوزر نیم و پسور رو بهتون بده.

arashsard
23-12-2011, 12:43

ممکنه؟

البته با شرکت ماتریکس تماس بگیرید. یه قسمتش هست مال اینکه خططون رانژه شده یا نه. اگه رانژه شده باشه بهتون میگه یوزر نیم پسورد هم بهتون میده!

arashsard
23-12-2011, 12:50
اینم وضعیت فعلی ماتریکس

arashsard
23-12-2011, 14:53
بچه های ارم نتی.نت من خیلی تایم اوت میده. مال شما هم امروز اینجوری شده.پینگ خوبه ولی تایم اوت شدید میده

Rhodes
23-12-2011, 17:23
پینگت که خیلی خوبه .... پارس آنلاین اینجا 350 به من میداد ...
ایشاللا پینگ منم خوب باشه ... میدونی چن روزه کال آف نزدم ؟؟؟ دیگه یادم رفته ...
فردا صبح یه زنگی بهشون میزنم ...

arashsard
23-12-2011, 19:47
بچه های ارم نت شما هم خیلی time out دارید!!!

saurron
23-12-2011, 23:18
بله برای من چند روزه که اینجوری شده! تا یه سایت بخواد بیاد بالا جونش بالا میاد. چند بار باید refresh یزنم تا لود شه.

gla021
25-12-2011, 23:21
ارم نت که افتضاح شده چند روزه سرعت دانلود روزانه من اومده رو 58 (آزادگان)
تایم ات هم دارم + دیر باز شدن سایت

urcu
26-12-2011, 00:14
ارم نت که افتضاح شده چند روزه سرعت دانلود روزانه من اومده رو 58 (آزادگان)
تایم ات هم دارم + دیر باز شدن سایت
سلام
توی سایتشون که زده بود مشکل از زیرساخت مخابرات هست/باید دید بقیه شرکت ها هم مشکل دارن یا نه!!
الان هم زده اینترنت 2-7 بامداد دوشنبه قطع می باشد

saeed258s
26-12-2011, 01:16
با دروود
من که مشکلی ندارم اما گویا امشب بنا است تا ساعت 2 به مدت 3 ساعت اینترنت قطع شود.
شرکمت همیار در پیامی که به مشترکان خودش ارسال کرده بود این نکته رو گوشزد کرده بود.
آیا شما چیزی در این باره می دانید؟

Iran.pars
26-12-2011, 10:11
سلام دوستان
من الان از ماتریکس سرویس میگیرم تنها مشکلم اینکه شبانه ندارم باید با حجم بالا بگیری تا شبانه بدن اما میخوام برم ارم نت که شبانه رو داشته باشم دوستانی که از وضعیت ارم نت اطلاع دارن نظرشونو لطف کنن بگن
منم مرکز امیر کبیرم

saeed258s
26-12-2011, 13:41
با دروود
گویا امروز قرار بوده تا اینترنت ها قطع شود.

urcu
26-12-2011, 14:19
با دروود
گویا امروز قرار بوده تا اینترنت ها قطع شود.
درود
قرار بود دیشب 2 تا7 به گفته ارم نت قطع میشد
امروز برای چی؟

arashsard
26-12-2011, 14:48
مال من که تا ربع ساعت پیش قطع بود. الان وصل شد

smohsen
26-12-2011, 15:24
امروز قطع شد چون دارن سیستم پیلترینگ جدید رو تست می کنن

diagram63
26-12-2011, 18:08
سلام

دوستان ارم نتی رحم نکنید به این شرکت.اینا هم مثل بقیه ای اس پی های این خراب شده یاد گرفتن یک مدت مشتری جذب کنن با اون سرعت دانلود قبلی و حالا افتضاااااااااااااح کامل هست.همون لینکی که دوستمون گذاشتند حتما برید و فرم پر کنید شکایت کنید از هیچی هم نترسید

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] l%2FHome%2FDefault.aspx%3FCategoryID%3D1c23b39b-60c4-41f5-a8ce-b0cf3835b64d)

هر بار هم زنگ میزنی بهشون یا میبینی 10 نفر پشت خط هستند و باید نیم ساعت پشت خط باشی بعدم میبینی علکی گوشی رو قطع میکنند و جواب نمیدند یا 4 تا دختر گزاشتند برای پیچوندن مشتری هی علکی میگه DNS ست کنید و نمیدونم ویندوزت چی هست و مشکلی اصلا نیست و و از این ....ها.

من سرعت دانلودم حتی تا 400 هم میرسید بعضی وقتا و 512 داشتم ولی الان بین 7 کیلو بایت تا 35 در گردش هست و گلستان هستیم.

urcu
26-12-2011, 18:32
سلام

دوستان ارم نتی رحم نکنید به این شرکت.اینا هم مثل بقیه ای اس پی های این خراب شده یاد گرفتن یک مدت مشتری جذب کنن با اون سرعت دانلود قبلی و حالا افتضاااااااااااااح کامل هست.همون لینکی که دوستمون گذاشتند حتما برید و فرم پر کنید شکایت کنید از هیچی هم نترسید

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] l%2FHome%2FDefault.aspx%3FCategoryID%3D1c23b39b-60c4-41f5-a8ce-b0cf3835b64d)

هر بار هم زنگ میزنی بهشون یا میبینی 10 نفر پشت خط هستند و باید نیم ساعت پشت خط باشی بعدم میبینی علکی گوشی رو قطع میکنند و جواب نمیدند یا 4 تا دختر گزاشتند برای پیچوندن مشتری هی علکی میگه DNS ست کنید و نمیدونم ویندوزت چی هست و مشکلی اصلا نیست و و از این ....ها.

من سرعت دانلودم حتی تا 400 هم میرسید بعضی وقتا و 512 داشتم ولی الان بین 7 کیلو بایت تا 35 در گردش هست و گلستان هستیم.
سلام
اگه مشکلتون فقط این یکی دو روزه هست که مشکل اینطور که میگن از طرف زیرساخت هست و درست میشه ولی اگه خیلی وقته اینجور شده میتونید شکایت کنید
تنظیم مقررات شیراز هم میتونید شکایت کنید
6463020
اقای امامی فر
در ضمن بهتره 128 بگیرید چون هیچ فرقی بین سرویسهاشون نیست

arman_pc
26-12-2011, 20:30
سلام من از ارم نت (آسیا تک ) میگیرم این روزها افتضاح شده معلوم نیست چه گندی زدند

saeed258s
26-12-2011, 21:25
امروز قطع شد چون دارن سیستم پیلترینگ جدید رو تست می کنن
با دروود
ببخشید شما از کجا می دانید؟

arashsard
26-12-2011, 21:57
سلام من از ارم نت (آسیا تک ) میگیرم این روزها افتضاح شده معلوم نیست چه گندی زدند

آسیاتک نابود شده.من حتی یه وویس چت ساده هم نمیتونم باش کنم.صدا همش قطع و وصل میشه. گندشون بزنن.جنبه مشتری جذب کردن هم ندارن.تا مشتریاشون زیاد میشه میرینن به همه چی:41::41:

arashsard
26-12-2011, 22:07
احمقاا میگن مشکل از مخابراته.اگه مشکل از مخابراته پس چرا ماتریکس time out نمیده؟؟؟؟

gla021
26-12-2011, 22:27
بروز اختلال در شبکه اینترنت کشور
شبکه اینترنت کشور از بعدازظهر روز گذشته با اختلالات مقطعی روبرو شد که این اختلال از صبح امروز دوشنبه شدت بیشتری یافته است.

مهر نوشت:

شبکه اینترنت کشور از بعدازظهر روز گذشته با اختلالات مقطعی روبرو شد که این اختلال از صبح امروز دوشنبه شدت بیشتری یافته است.

هم اکنون دسترسی کاربران به شبکه اینترنت با کندی و قطع و وصلی‌های مکرری روبرو است و شرکت ارتباطات زیرساخت نیز به عنوان متولی بخش اینترنت کشور از بروز مشکل فنی مقطعی در این شبکه خبر داده است.
محمدرضا فرنقی زاد - مدیر روابط عمومی شرکت ارتباطات زیرساخت در گفتگو با مهر با تایید این اختلال اظهار داشت: بروز مشکل فنی در شبکه ارتباطات زیرساخت از صبح دوشنبه، اختلال در دسترسی به شبکه اینترنت را به همراه داشته که این مشکل هم اکنون برطرف شده است.
وی تاکید کرد که با پیگیری کارشناسان فنی شبکه ارتباطات زیرساخت، دسترسی کاربران اینترنت به این شبکه هم اکنون در حالت عادی قرار دارد و اختلالی در این شبکه دیده نمی شود.
پیگیری خبرنگار مهر از اپراتورهای ارائه دهنده اینترنت حاکی از آن است که قطعی اینترنت از بعدازظهر روز گذشته مربوط به زیرساخت اصلی کشور بوده و به درگاه‌های ورود پهنای باند مربوط می شود.
پیش از این معاون بهره برداری و مدیریت شبکه ارتباطات زیرساخت در تشریح کندی سرعت اینترنت و دلایل اختلالاتی که هر از چند گاهی در این شبکه مشاهده می شود به مهر گفته بود که عوامل مختلفی در بروز این اختلالات نقش دارند و به طور قطع زیرساخت مقصر تمام این اختلالات نیست.

منبع خبر: خبرانلاین ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

MILAD99
26-12-2011, 22:30
دوستان نت در بعضی شهرها با کاهش سرعت و قطعی عمراه بوده ولی فعلا از ما که موردی نداشته که هیچ، سرعت هم 2برابر کردند :دی
.همیارنت.

diagram63
26-12-2011, 22:30
احمقاا میگن مشکل از مخابراته.اگه مشکل از مخابراته پس چرا ماتریکس time out نمیده؟؟؟؟

دروغ که هناق نیست گلوی کسی رو بگیره ، کنتور هم نمیندازه. دروغ میگن در حد تیم ملی.اگر خاطرتون باشه یک مدت اخیر خیلی قطع و وصلی داشت بعد هم همون جریان نمایش ندادن میزان باقیمانده ترافیک و ....
جریان از این قراره که اینا زیادی مشترک گرفتند و تجهیزات و سروراشون نمیکشه.بعد دیدن دو تا راه دارن یا باید ارتقا تجهیزات بدن و پهنای باند بیشتر اختصاص بدن یا سرعت رو به شدت بیارن پایین.معلومه که از جیبشون مایه نمیگذارن
از کاربر مایه میگذارند.درست در همون زمانی که اگهی زدن توی پنل کاربری برای سرویس های نامحدود و حداقل و حداکثر سرعت دانلود رو قرار دادند و نسبت شر کردن رو هم 1 به 10 گذاشتند این افتضاح شروع شد.تمام مشترکا رو از حجمی و نامحدود بستن روی یک سیستم و همرو محدود کردن خلاص !!!!

ardalan_zapata
26-12-2011, 23:50
ماتریکس ساعت 11 تا 11.45 امشب قطع بود

arashsard
27-12-2011, 01:23
ارم نت فعلا به حالت نرمال بزگشته

امیدوارم دیگه .... نشه

MILAD99
27-12-2011, 01:41
همیار نیز 3بار به مدت 10 دقیقه قطع شد و الان به حالت عادی برگشته است...

arashsard
28-12-2011, 00:36
128 ماتریکس

mahdyshr
28-12-2011, 01:06
با عرض سلام

من از دیروز اینترنت ماتریکسم وصل شد ولی یک مشکلی که باهاش دارم اینه که در اینترنت روزانه اصلا وضعیت stableی نداره دو دقیقه خوبه ییهو دیگه صفخه باز نمی کنه ping مال google روی 100 تا 200 هست ولی به سختی باز میشه بعضی مواقع هم pocket lost ش میره بالا.بعضی مواقع هم اصلا مشکلی ندارد و خیلی خوبه. کلا همیشه این جوریه ماتریکس یا الان این جوری شده یا....

در ضمن 1 مگ با حجم 5 گیگ گرفتم.

ممنون

ardalan_zapata
28-12-2011, 08:44
با عرض سلام

من از دیروز اینترنت ماتریکسم وصل شد ولی یک مشکلی که باهاش دارم اینه که در اینترنت روزانه اصلا وضعیت stableی نداره دو دقیقه خوبه ییهو دیگه صفخه باز نمی کنه ping مال google روی 100 تا 200 هست ولی به سختی باز میشه بعضی مواقع هم pocket lost ش میره بالا.بعضی مواقع هم اصلا مشکلی ندارد و خیلی خوبه. کلا همیشه این جوریه ماتریکس یا الان این جوری شده یا....

در ضمن 1 مگ با حجم 5 گیگ گرفتم.

ممنون

چند روزه اينترنت كل كشور مشكل پيدا كرده

urcu
28-12-2011, 13:02
تو روح مخابرات...
خط جدید گرفتم توی فرم هم نوشتم برای adsl میخوام دادم مخابرات رانژه کنن میگن PCM هست!!!!! زنگ زدم امور مشترکین میگه همه خط ها PCM هست خوب کرم داشتین خط دادید خوبه توی فرمی که دادم استعلام بگیرین گفتم برای اینترنتADSL میخوام
باید روزای زوج برم با رئیس مرکز صحبت کنم:4:

urcu
28-12-2011, 13:24
بروز اختلال در ارتباطات دیتای استان فارس

به گزارش روابط عمومی شرکت مخابرات استان فارس، پیرو اختلال دیتا در بامداد روز دوشنبه مورخ 5/10/90 مشکلاتی در Gateway خروجی کشور رخ داده که باعث ایجاد اختلال در شبکه دیتا کشور شده است.
پیشاپیش از مشترکان گرامی دیتا و اینترنت استان پوزش می طلبیم.

1390/10/5 شماره خبر: 1

آدرس لینک خبر: [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Rhodes
29-12-2011, 11:52
سلام.
من امروز زنگ زدم ماتریکس ببینم خطم رانژه شده یا نه.گفت هنوز از رانژه پارس آنلاین در نیومده.گفتم بیشتر از 15 روزه درخواست دادم.گفت خوب برو مخابرات ولی عصر.پیش خانوم فیروزی.
شما تا حالا رفتین؟میشناسینش؟دنگ و فنگ داره؟این خانوم الان چی کار میکنه؟وقتی بهش بگیم چقدر طول میکشه؟
تشکر.

در ضمن برخوردشون هم از اون پارس آنلاین خیلی بهتره.پارس آنلاین هر وقت زنگ زدم انگاری دعوا داشت.ولی اینا نه.با حوصله و خوب جواب دادن.

amir69_k
29-12-2011, 13:01
سلام بچه ها من الان 3 سالی میشه شاتل دارم الانم 128 eco دارم چون کلا سیستم های بدون محدودیتش آشاغال هست و سرعتش از 20 بیشتر نیست ولی این 128 خوبه یعنی اگر بزارم با 256 تا دانلود دارم ولی خوب شباش بیشتر از 800 مگ نمیشه دانلود کرد به نظرتون الان تغییر بدم یا کلا همشون همینن البته من از پشتیبانی شاتل راضی هستم خداییش همیشه کارم رو راه انداختن ماتریکس که بعضی ها میگن شبش خوبه ؟
من نمیخوام از چاله در بیام برم توی چاه برای همین چیز گرون نمیخوام در همین حد من الان 30 تومن 3 ماه 128 دارم میگیرم

saeed258s
29-12-2011, 23:35
fh nv,ود
دوستان کسی با بخش پشتیبانی اینترنت ها تماسی نداشته؟این نا بسامانی ها و لودگی ها تا کی ادامه دارند؟

ess_1362
30-12-2011, 17:37

این سه تا تست دقیقا در یک زمان و مکان و با یک خط انجام شده
دولت و مخابرات اعلام می کنه که خط دیتا دچار مشکل شده!!
بسیار خوب حرف شما درست ولی چرا تست با سرور تهران درسته؟
از یک طرف دیگه هم میگه خط ارتباطی بین ایران و امارات مشکل داره
بازم حرف شما درست
ولی چرا پینگ و سرعت آپلود درسته و فقط سرعت دانلود کاهش داشته!!

به نظرم این مورد کاملا جنبه داخلی داره و بیشتر یک قضیه سیاسی برای کنترل بیشتر کاربران اینترنت داخلی هست

kambiz18
30-12-2011, 17:44
سلام بچه ها من الان 3 سالی میشه شاتل دارم الانم 128 eco دارم چون کلا سیستم های بدون محدودیتش آشاغال هست و سرعتش از 20 بیشتر نیست ولی این 128 خوبه یعنی اگر بزارم با 256 تا دانلود دارم ولی خوب شباش بیشتر از 800 مگ نمیشه دانلود کرد به نظرتون الان تغییر بدم یا کلا همشون همینن البته من از پشتیبانی شاتل راضی هستم خداییش همیشه کارم رو راه انداختن ماتریکس که بعضی ها میگن شبش خوبه ؟
من نمیخوام از چاله در بیام برم توی چاه برای همین چیز گرون نمیخوام در همین حد من الان 30 تومن 3 ماه 128 دارم میگیرم

من با شبانه شاتل مشکل داشتم اومدم ماتریکس تو این دو ماه واقعا راضی هستم

saeed258s
31-12-2011, 13:14
پروتوکل های [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] به شدت هرچه تمامتر کند شده اند!!!این دیگه چه اینترنتیه آخه؟؟آدم یقه کیو بگیریه؟؟

behnambb
31-12-2011, 14:59
با سلام
دوستان من الان نزدیک به 2 سال هست که از ماتریکس سرویس میگیرم اوایلش عالی بود ولی بعد از جابجایی منزل الان سرعت 1 مگ رو دارم خیلی دی سی میشه و سرعتش که خیلی افتزا هست تو دانلود بهم تو روز 100 کی دانلود میده و درشب هم 25 تا 30 که خیلی کلافم کردم ..من بلوار رحمت و از مخابرات وصال خدمات تلفن رو میگیرم ..شما کدوم یک از شرکتها را پیشنهاد میدین که واقعا واقعا از نظر ساپورت و سرعت و خدماتش عالی باشه ؟؟؟؟ لطفا همه دوستان بهم کمک و راهنمایی کنند
با تشکر و سپاس از دوستانم

saeed258s
31-12-2011, 15:49
با دروود
اگر برای شما سرعت دستیابی،به معنای بیش از آن چیزی است که خریداری کرده اید،که هچی،اما اگر غیر از این باشد،همیار را پیشنهاد می کنم که سرعت راستین خریداری شده شما را بی کم و کاست به شما می دهد.
شبانه هم همان سرعت بی کم و کاست است.
قطعی ها بسیار کم است و از پیش نیز بوسیله پیامک به مشترکان اعلام می شود

behnambb
31-12-2011, 22:43
با تشکر از شما
من الان از ماتریکس دارم سرویس میگیرم تو دانلود کردن بهم 110 تا 120 کی بهم دانلود میده و شبها هم کهمجانی میشه مزخرفه خیلی خیلی 30 کی میشه ...همیار اینجوری نیست ؟؟؟ قطعی یا اشکال بهم نمیزنه ؟؟؟

urcu
01-01-2012, 00:03
ای لعنت به مخابرات با این خط های PCM اش! جایی نمیشه شکایت کرد در مورد خط های PCM?!

کسی نمیتونه خط منو از رانژه اسیاتک در بیاره؟! یا اگه رانژه اش را درست کنه که عالی میشه!! الان رانژه هست ولی بنا به دلایلی لینک ندارم(شیرینیش هم محفوظه) پ.خ بدین

parsa5564
01-01-2012, 11:22
دوستان کدوم شرکت ها به جز شاشتل روی خطوط فیبر نوری سرویس میدن؟

saeed258s
01-01-2012, 11:40
با دروود
صبا نت روی فیبر سرویس می دهد

Rhodes
01-01-2012, 12:25
دوستان قضیه وایمکس ایرانسل چیه؟خوبه؟شنیدم پینگش خیلی پایینه.باب بازی آنلاینه.
شرایطش چه طوریه؟اگه فقط برای بازی بگیرم خوبه؟

ardalan_zapata
01-01-2012, 13:28
حذف شود.............

urcu
01-01-2012, 15:01
دوستان قضیه وایمکس ایرانسل چیه؟خوبه؟شنیدم پینگش خیلی پایینه.باب بازی آنلاینه.
شرایطش چه طوریه؟اگه فقط برای بازی بگیرم خوبه؟

سلام
زیاد هم پینگش پایین نیست
256وایمکس ایرانسل

FeelGood
01-01-2012, 15:40
سلام دوستان
پیش کد 637 کدوم شرکت پشتیبانی میکنه؟

yekta33
01-01-2012, 22:50
ای لعنت به مخابرات با این خط های PCM اش! جایی نمیشه شکایت کرد در مورد خط های PCM?!

کسی نمیتونه خط منو از رانژه اسیاتک در بیاره؟! یا اگه رانژه اش را درست کنه که عالی میشه!! الان رانژه هست ولی بنا به دلایلی لینک ندارم(شیرینیش هم محفوظه) پ.خ بدین
شنیدم مخابرات مبلغی میگیره واز pcm خارج میکنه به مخابرات سر زدی؟

saeed258s
02-01-2012, 10:00
با دروود
مخابرات بیخود می کنه دوست من!!اینها از *** هم کره می خوان بگیرن!!اساسا اینکه مخابرات خط های PCM رو به مشتری ها بده خلاف اساسنامه هست!!هرکس موردی داره به تنظیم مقررات و یا مخابرات مرکزی شکایت ببره!

urcu
02-01-2012, 13:46
شنیدم مخابرات مبلغی میگیره واز pcm خارج میکنه به مخابرات سر زدی؟
پیش رئیس مرکز رفتم گفت امکانات نداریم
خطم هم داده بودم ارم نت رانژه کنه که گفت pcm هست
مخابرات مرکزی منظورتون هست؟!

با دروود
مخابرات بیخود می کنه دوست من!!اینها از *** هم کره می خوان بگیرن!!اساسا اینکه مخابرات خط های PCM رو به مشتری ها بده خلاف اساسنامه هست!!هرکس موردی داره به تنظیم مقررات و یا مخابرات مرکزی شکایت ببره!
دیروز زنگ زدم تنظیم مقررات گفت از طریق سایت شکایت کن شکایت نامه را نوشتم ببینم چی میشه!

FeelGood
03-01-2012, 02:12
کسی نمیدونه فیبر نوری(637مرکز دستغیب) کدوم شرکت سرویس میده؟؟؟
شاتل گفت فعلا ثبت نام نداریم
دوستان راهنمایی کنید ممنون میشم فوریه....
:11:

behnambb
03-01-2012, 11:41
با سلام
دوستان من الان در حال حاضر سرویس 1 مگ از شرکت ماتریکس میگیرم ولی الان خیلی سرعتش افتزا شده تو دانلود بهم 120 کی دانلود مییده و شبها هم که مجانیه سرعتش میشه 20 تا 30 کی که خیلی خیلی پایینه ..حالا میخوام برم شرکت اسیا تک قبلش هم میخواستم برم شرکت همیارنت که متاسفانه بنده زیر نظر مخابرات وصال هست که ساپورت نمیکنه ..حالا میخوام برم آسیا تک ولی نمیدونم پهنای باندش خوبه یا نه اصلا فرقی داره نسبت به شرکت ماتریکس که دارم سرویس میگیرم ؟؟؟لطفا همه بهم کمک و راهنمایی کنند
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

ardalan_zapata
03-01-2012, 11:54
حذف شود.............

behnambb
03-01-2012, 11:58
آره همیار خیلی عالیه ولی خوب متاسفانه برای مخابرات ما سرویس نمیده ..مخابرات وصال هستیم ...نمیدونم حالا اسیا تک چه جوریه تعریفش زیاد میکنند ...راستی طریقه پینگ کردن خطم رو یادم رفته اگر امکانش هست راهنماییم کنید

qubit99
03-01-2012, 15:57
دوستان ساعت شبانه همیار چه ساعت هایی هست؟

برای (831 مرکز سلمان) سرویس adsl ارایه میده؟
merC

saeed258s
03-01-2012, 16:10
اینترنت همچنان در وضعیت بحرانی قرار دارد!!امروز صبح کمی سرعت ها بهتر شده بود اما همچنان سرعت دسترسی به داده های کد شده بسیار بسیار کند شده است!ا

urcu
03-01-2012, 17:32
کسی نمیدونه فیبر نوری(637مرکز دستغیب) کدوم شرکت سرویس میده؟؟؟
شاتل گفت فعلا ثبت نام نداریم
دوستان راهنمایی کنید ممنون میشم فوریه....
:11:
فیبر نوری اکثرا در انحصار اسیاتک هست.

با سلام
دوستان من الان در حال حاضر سرویس 1 مگ از شرکت ماتریکس میگیرم ولی الان خیلی سرعتش افتزا شده تو دانلود بهم 120 کی دانلود مییده و شبها هم که مجانیه سرعتش میشه 20 تا 30 کی که خیلی خیلی پایینه ..حالا میخوام برم شرکت اسیا تک قبلش هم میخواستم برم شرکت همیارنت که متاسفانه بنده زیر نظر مخابرات وصال هست که ساپورت نمیکنه ..حالا میخوام برم آسیا تک ولی نمیدونم پهنای باندش خوبه یا نه اصلا فرقی داره نسبت به شرکت ماتریکس که دارم سرویس میگیرم ؟؟؟لطفا همه بهم کمک و راهنمایی کنند
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
سلام اقا بهنام
اسیاتک روزانه اش تعریفی نداره از نظر پینگ و قطعی ولی شبانه همه سرویسهاش تا چند مدت پیش که من ازشون سرویس داشتم روی 90 بود روزانه هم 2مگ میبندن
سرویس هم خواستی بگیری ازشون همون 128 بگیر چون فرقی نداره با بقیه سرویسهای بالاتر
البته فکر میکنم این افت سرعت شبانه شما کلی باشه!

behnambb
03-01-2012, 22:56
با تشکر از شما سعید جان خوبی عزیزم مرسی که جواب دادی .... من والا خونه قبلی که بودم سرعت ماتریکس بد نبود ولی از وقتی تو این خونه اومدم سرعتم خیلی بد شده مخصوصا شبها که افتزا هست تازه تو این خونه که اومدیم سریع خطم را رانژه کردن و 4 تا 5 روز بهم سرویس دادن ولی تو خونه قبلیه 4 روز طول کشید ..تازه آقای رحیمی رییس ماتریکس هم آشنامون هست که اینجوری سرعتش پایینه هر وقت هم بهشون تماس میگیرم یک بهونه ای میارن یا اشکال از خط هست یا میگه تلفن بی سیم رو بکشین یا خط رو ببرین تو حیاط و مودم رو بهش وصل کنید از این بهونه ها ...حالا من دنبال یک شرکت هستم که واقعا سرعتشون چه روز و چه شب یکی باشه و پشتیبانی عالی داشته باشه .میخواستم برم همیار که متاسفانه مخابرات ما رو ساپورت نمیکنه ..حالا شما په شرکتی رو پیشنهاد میدین ؟؟؟؟ اینم سرعت دانلود ماتریکس در شب نگاه کنید سرعت 1 مگ چقدر بهم دانلود میده سرعتش نوسان داره از 3 کی تا 35 متغیر هست

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

nob2003
04-01-2012, 02:05
منم ماتریکس دارم سرعتش یه خورده بد شده
راستی تو همه سایتها پیچیده اینترنت ملی 22 بهمن راه میندازن و اینترنت جهانی رو قطع میخوان بکنن و ایندفه خیلی جدیه و داریم میشیم کره شمالی 2

urcu
04-01-2012, 09:40
یعنی خاک بر سر ارم نت خطم را فرستادن مخابرات مخابرات گفته کافو هست به من میگن خطت pcm هست عجب!

saeed258s
04-01-2012, 09:45
منم ماتریکس دارم سرعتش یه خورده بد شده
راستی تو همه سایتها پیچیده اینترنت ملی 22 بهمن راه میندازن و اینترنت جهانی رو قطع میخوان بکنن و ایندفه خیلی جدیه و داریم میشیم کره شمالی 2
با دروود
از نظر امکان پذیر بودن که امکان قطع اینترنت میسر است اما اینکه آیا این خطر پذیری بالا را انجام دهند و چه در جهان و چه در ایران سبب خواری و کوچک شمرده شدن و مورد موج شدید خورده گیری ها قرار گیرند را دور از اندیشه می دانم!اما ممکن است با راه اندازی اینترانت ملی،همه ترافیک ها از Gateway های اینترانت رد شوند و در نتیجه نیز امکان دیدن و استفاده از اینترنت بر اساس لیست سفید وجود خواهد داشت...اما همه اینها تنها حدس و گمان هایی است که هیچگاه از زبان مسئولان بیان نشده است.
در مورد اینکه کدام شرکت ها هستند که کیفیت خوب در شبانه روز دارند من تنها همیار را می شناسم که چه در شب و چه در روز یک سرعت را به شما می دهد،البته آسیاتک هم اگر دوستان که دارند تایید کنند گزینه بدی نیست.
صبانت هم که میزان قطعی شبکه شان بسیار زیاد است از شبانه شان آگاهی ندارم:11:

arashsard
04-01-2012, 11:36
با سلام

اره ماتریکس تخماتیک شده.البته من چند بار دیس کانکت کانک میشم درست میشه. این روزا برعکس ارم نت بهتر شده.من که فعلا همش دارم از ارم نت استفاده میکنم.:10:

qubit99
04-01-2012, 12:36
دوستان ساعت شبانه همیار چه ساعت هایی هست؟

برای (831 مرکز سلمان) سرویس adsl ارایه میده؟
merC

دوستان اگر اطلاع دارید لطفا راهنمایی کنید.
ممنون

urcu
04-01-2012, 12:51
دوستان کسی اطلاع داره اگه ISP خطم را قطع رانژه نکنه و لفتش بده برم مرکز مخابرات یا مخابرات قصردشت برام نامه جمع اوری میفرستن؟یا میدن دست خودم ببرم مرکز مخابراتمون!یا تماس میگیرن با ISP?
با دوتا از ISP ها تماس گرفتم یکیش میگفت خودمون نامه میفرستیم مخابرات شما هم میتونی بری مرکز مخابرات درخواست بدی یکی دیگه میگفت برو مخابرات قصردشت طبقه سوم قسمت دیتا خانم حیدری

behnambb
04-01-2012, 12:58
الان بهترین مرکز adsl کدومشه من اخر متوجه نشدم

arashsard
04-01-2012, 13:29
2 3 بار دیسکانک کانکت میکنم مشکل ماتریکس بر طرف میشه.پینگشم خوبه

urcu
04-01-2012, 13:34
الان بهترین مرکز adsl کدومشه من اخر متوجه نشدم
سلام
اگه دقیقا بخواید متوجه بشید یا باید کسی از دوستان که در محدوده مرکز مخابراتی شما هست از ISP های مختلفی سرویس گرفته باشه که آمار دستش باشه یا خودتون بر اساس تجربه دیگران که در مرکز های دیگه هستند استفاده کنید
چون مطمئنا تعداد مشترکین و پهنای باند هر مرکز با هم فرق داره و وضعیت به یک صورت نیست

من تجربیاتم را از اسیاتک و شاتل ( علیه العنه ) اعلام کردم دوستان دیگر هم که از شرکت های دیگه اطلاع دارن بیان اطلاع رسانی کنند!

همیارنت وایرلس هم میده ولی کسی نمیدونه شبانه اش به چه صورته؟!
1024 3گیگ ماهی 20تومن
2048 5گیگ ماهی 30تومن

نانواستیشن ام 5 150
راه اندازی 25
کابل هم 10 15 تومن