PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : اینترنت استان فارس

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 [16] 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46

مهدی صمصامی
04-07-2011, 16:09
پس به نظرتون پارس خوبه دیگه؟؟؟
دوستان دیگه نظری ندارن؟

hossein-gh
04-07-2011, 18:36
بر و بچ ارم نتی.
امروز دوباره مشکل کانکت شدن داشتم(همون ارور 619 ) خلاصه بعداظهر درست شد اما حالا که میخوام دانلود کنم سرعتم به 90 رسیده.
برای بقیه هم همینجوره؟!

saurron
04-07-2011, 19:44
بر و بچ ارم نتی.
امروز دوباره مشکل کانکت شدن داشتم(همون ارور 619 ) خلاصه بعداظهر درست شد اما حالا که میخوام دانلود کنم سرعتم به 90 رسیده.
برای بقیه هم همینجوره؟!
بله سرعت پایینه، پینگش هم که چند روزه افتضاح شده.

ahriman323
04-07-2011, 19:57
بر و بچ ارم نتی.
برای بقیه هم همینجوره؟!

اره من ظهر که رفته بودم اونجا قطع شده بود اینترنت....

aminrafael3
05-07-2011, 17:56
منم تقاضا دارم نظر سنجی رو صفر کنن ممنون میشم

hossein-gh
06-07-2011, 10:10
کسی خبر نداره کی قراره سرعتهای اسیاتک دوباره برگرده به قبل؟؟
الان سرعت دانلود بین 90 تا 130 متغیره.

ahriman323
06-07-2011, 12:47
دوستان این ایمیل را خود ریاضی چک میکنه!
info@eramnet.ir

saurron
06-07-2011, 13:04
کسی فکر گرفتن سرویس از ارم نتو نکنه (اسیاتک) . این شرکت 1روز خوبه 3روز خراب.
نه وضعیت پینگ نه وضعیت سرعت شبانه و روزانه ثابت نیست، هر روز یه بازی جدید در میاره.

Amirdb
06-07-2011, 18:51
از دوستان کسی اینجا هست که محدوده "مخابرات ابوذر" باشند؟

بعد از عید پارس آنلاین واقعا داغون شده همین الان که این متن رو دارم می نویسم تا حالا چند بار قطع و وصل میشه....
فقط از ساعت 6 عصر تا ساعت 11 شب اینترنتم سرعتش خوبه و قطعی نداره ولی بقیه ساعات شبانه روز افتضاس و هر 30 ثانیه یه بار قطع میشه!!

پرس و جویی که کردم دیدم مشکل پارس آنلاین با مخابرات محدوده ماست (ابوذر)

حالا از دوستانی که محدوده مخابرات ابوذر هستید از چه شرکتی سرویس میگیرید؟؟راضی هستید؟قطعی نداره؟
میخوام تا دو هفته دیگه از یه شرکت دیگه سرویس بگیرم!

ممنون میشم لطف کنید [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

دوستان کسی نمیدونه؟
از مخابرات ابوذر کسی نیست اینجا؟؟
ممنون!

irainian
06-07-2011, 22:23
دوستان من میخوام به یکی از دوستان اینترنت پیشنهاد بدم خونشون فیبر نوری هست مرکز ابوذر تازه بعد از چند سال از خارج اومده سرعت داشتن خیلی براش مهمه میخواستم ببینم کجا از نظر سرعت خوبه و اینترنت شبانه خوب هم داشته باشه در ضمن اسیاتک خوبه یا نه شبانش و یا کلا سرعتش سرویس 1 مگابایت یا 512 در ضمن مودم هم برای خطوط فیبر نوری چی پیشنهاد بدم بهش؟

concordx
07-07-2011, 01:06
سلام آخر گرفتی یا نه؟
راضی هستی یا نه؟

concordx
07-07-2011, 23:34
سلام.
عزیزان کسی از شهرک گلستان اینجا داریم؟؟؟
الان ADSL چی خوبه واسه این محدوده؟

اگر دوستان دیگری هم می دونن ممنون می شم راهنمایی کنن.

آخه یکی از دوستان می خواد و من هم نمیدونم تو اون محدوده کدوم خوب هست.
مرسی

hossein-gh
08-07-2011, 01:15
دوستان ارم نتی(اسیاتک) خواستم یه خبر مشتی ولی ناراحت کننده بدم:
بعد از این چند روز که سرعتها کاهش پیدا کرده یه ایمیل زدم پشتیبانی و علت کاهش سرعتها رو پرسیدم که در جوابش این نامه برام ارسال شد:

"سلام سرعت دانلود به متغیرهای زیادی بستگی دارد. ما هیچگونه تغییری در تجهیزات سخت افزاری و نرم افزاری خود نداده ایم و محدودیتی هم اعمال نکرده ایم. بنابراین بطور عادی اگر مشکلی وجود داشته باشد (مثلا ترانسمیشن بین استانی یا کشوری)، بایستی رفع شود تا سرعت به حالت عادی برگردد.
با احترام
پشتیبانی"

دیروز هم زنگ زدم به پشتیبانی گفت که ما هیچگونه تعمیرات سخت افزاری و نرم افزاری نداریم و مشکل از طرف ما نیست.
خلاصه سرتون رو درد نیارم فکر کنم ایندفعه این کاهش سرعت حالا حالاها مهمونمون باشه که یا باید باهاش بسازیم یا بعد از اینکه اشتراکمون تموم شد جمع کنیم بریم یه شرکت دیگه چون این اسیاتک اصلا برا ما خیری نداشت!!

saurron
08-07-2011, 10:26
دوستان ارم نتی(اسیاتک) خواستم یه خبر مشتی ولی ناراحت کننده بدم:
بعد از این چند روز که سرعتها کاهش پیدا کرده یه ایمیل زدم پشتیبانی و علت کاهش سرعتها رو پرسیدم که در جوابش این نامه برام ارسال شد:

"سلام سرعت دانلود به متغیرهای زیادی بستگی دارد. ما هیچگونه تغییری در تجهیزات سخت افزاری و نرم افزاری خود نداده ایم و محدودیتی هم اعمال نکرده ایم. بنابراین بطور عادی اگر مشکلی وجود داشته باشد (مثلا ترانسمیشن بین استانی یا کشوری)، بایستی رفع شود تا سرعت به حالت عادی برگردد.
با احترام
پشتیبانی"

دیروز هم زنگ زدم به پشتیبانی گفت که ما هیچگونه تعمیرات سخت افزاری و نرم افزاری نداریم و مشکل از طرف ما نیست.
خلاصه سرتون رو درد نیارم فکر کنم ایندفعه این کاهش سرعت حالا حالاها مهمونمون باشه که یا باید باهاش بسازیم یا بعد از اینکه اشتراکمون تموم شد جمع کنیم بریم یه شرکت دیگه چون این اسیاتک اصلا برا ما خیری نداشت!!

چه افتخار بزرگی، چرا یه تغییر مثبت تو تجهیزاتشون ایجاد نمیکنن تا وضعیت بهتر بشه. اگه هم نمیتونن همون بهتر که شرکت نزنن.

Khazuk
08-07-2011, 17:21
سلام
دوستان سرعت من از 4شنبه خیلی افت کرده (eco 512) پشتیبانی تهران میگه مشکلی از طرف ما نیست ما مرکز سلمان هستیم کسی این مشکل براش پیش نیومده ؟

muhakh
09-07-2011, 09:18
اقا شاتل هم بلا نسبت شما ....
من یه مگ دارم
سرعت دانلودم به زور به 30 کیلو بایت برسه شبانه هم که دو هفتست بخاطر سرعت پایین تعطیلش کردم.
شبا سرعتم متوسط 6 تا 10کیلو بایته

hadymk
09-07-2011, 15:04
با این اوصافی که شما میگید سرویس من از بقیه بهتره
من سرعت 1024 دیتانت را برداشتم با ترافیک 1 گیگ ماهیانه هفت هزار تومن...
دانلود شبانه سرعت 20 تا 40 متغیره
روزانه به 200 هم میرسه….
شاید سرعتش اونقدری که میگن نباشه ولی حداقل قطعی نداره....

:27:

---------- Post added at 11:34 AM ---------- Previous post was at 11:32 AM ----------

سلام
دوستان سرعت من از 4شنبه خیلی افت کرده (eco 512) پشتیبانی تهران میگه مشکلی از طرف ما نیست ما مرکز سلمان هستیم کسی این مشکل براش پیش نیومده ؟

مه هم مرکز سلمان هستم....

کلا مخابرات این مرکز میگن مشکل داره.....:5:

saurron
09-07-2011, 19:13
من الان تو سایت ارم نت نگاه کردم 1_2 روزه از حجمم کم نشده، یعنی دیروز یا پریروز بود که سر زدم همین مقدار الان بود...

ahriman323
09-07-2011, 19:23
من الان تو سایت ارم نت نگاه کردم 1_2 روزه از حجمم کم نشده، یعنی دیروز یا پریروز بود که سر زدم همین مقدار الان بود...
اره درسته...
بعضی مواقع یکم تاخیر داره دیر بروز میشه ولی کم میکنه...

ztczt328
09-07-2011, 20:51
شما دوستان adsl هستید من 256 وایرلس هستم داخل گروهی هستم که اصلان کاربرای فعال نداره بدر شاتل ذا من در اوردم ماهی 9 تا دانلود دارم شاتل اخرش بخاطر من برشکست میکنه

Amirdb
09-07-2011, 21:21
از دوستان کسی اینجا هست که محدوده "مخابرات ابوذر" باشند؟

بعد از عید پارس آنلاین واقعا داغون شده همین الان که این متن رو دارم می نویسم تا حالا چند بار قطع و وصل میشه....
فقط از ساعت 6 عصر تا ساعت 11 شب اینترنتم سرعتش خوبه و قطعی نداره ولی بقیه ساعات شبانه روز افتضاس و هر 30 ثانیه یه بار قطع میشه!!

پرس و جویی که کردم دیدم مشکل پارس آنلاین با مخابرات محدوده ماست (ابوذر)

حالا از دوستانی که محدوده مخابرات ابوذر هستید از چه شرکتی سرویس میگیرید؟؟راضی هستید؟قطعی نداره؟
میخوام تا دو هفته دیگه از یه شرکت دیگه سرویس بگیرم!

ممنون میشم لطف کنید [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

دوستان کسی نمیدونه؟
از مخابرات ابوذر کسی نیست اینجا؟؟
ممنون!

سلام
این پست ما رو کسی ندید؟
فکر کنم به خاطر اینه که دوستان دقیق اطلاعی در مورد مرکز مخابراتی که گفتم ندارند!
کسانی مخابرات ابوذر هستند که شماره تلفن منزلشون با این پیش شماره ها شروع میشه:

230 ـ 231 ـ 233 ـ 234 - 235

حالا از دوستان کسی که پیش شماره منزلشون با یکی از این ها شروع میشه (مخابرات ابوذر) ممنون میشم به این دوتا سوال من پاسخ بدین:
از کدام شرکت adsl میگیرید؟؟
راضی هستید ازش یا نه؟(غیر از پارس آنلاین)

ممنون :11:

hossein-gh
09-07-2011, 21:29
ارم نتی ها:
الان سرعت دانلود روزانتون چقدره؟

arashsard
10-07-2011, 01:10
2 مگ آسیاتک
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ahriman323
10-07-2011, 01:12
2 مگ آسیاتک

سرعت روزانه هست دیگه؟
من 128 و 2مگ اسیاتک گرفتم سرعت روزانه و شبانه هر دو سرویس یکی بود
شبانه هر دو 30 بود...
الان همون 128 را گرفتم..

nob2003
10-07-2011, 01:36
من از صبانت مرکز فیاضبخش سرویس دارم و الان چند روزیه که باز این صبانت ترررر زده و سرعتش حسابی اومده پایین و کسی نمیدونه باز چه خبر شده؟

arashsard
10-07-2011, 11:35
سرعت روزانه هست دیگه؟
من 128 و 2مگ اسیاتک گرفتم سرعت روزانه و شبانه هر دو سرویس یکی بود
شبانه هر دو 30 بود...
الان همون 128 را گرفتم..

آره روزانس.اما یه هفته هست خیلی خراب شده.قبلا خیلی بالاتر از این بود.بالای 300 400 بود.آره مخابرات قاطی داره.بچه همسایه ما هم 128 داره دانلودش اندازه من بود.حدود 300 بود.اونم الن داغون شده اسپیدش.ما مرکز فیاظ بخش هستیم 726 و 727

hossein-gh
10-07-2011, 11:39
آره روزانس.اما یه هفته هست خیلی خراب شده.قبلا خیلی بالاتر از این بود.بالای 300 400 بود.آره مخابرات قاطی داره.بچه همسایه ما هم 128 داره دانلودش اندازه من بود.حدود 300 بود.اونم الن داغون شده اسپیدش.ما مرکز فیاظ بخش هستیم 726 و 727
نکنه مرکز فیاض بخش مشکل داره؟!آخه منم فیاض بخش هستم.
بقیه دوستان توی مراکز دیگه هستند که از ارم نت سرویس بگیرند و توی هفته گذشته کاهش سرعت داشته باشند؟

saurron
10-07-2011, 11:50
اره دوست عزیز من پس 1 هفته اینجا واسه چی گلو خودمونو پاره میکنیم. همه جا مشکل داره

ahriman323
10-07-2011, 12:06
اره اینجا هم سرعتهاشون امده پایین...
سرعت شبانه هم از 60 امده روی 30

aghamajid1369
10-07-2011, 12:26
سلام بچه ها.
من مرکز مخابرات دستغیب هستم (صنایع هستیم) شاتل eco 1024 دارم
الان 2 سال هست که شاتل دارم روزی 5-6 بار dc شدن رو حتما دارم بعضی روزها هم که خیلی بیشتر
الان هم که سرعت ها به فنا رفته time out هم که ماشالا فراوون ! ping هم که هیچی نگم بهتره
میخواستم ببینم کسی اینجا از مخابرات نگرفته؟ بعضیا خیلی ازش تعریف میکنن بعضیا میگن افتضاحه.میخاستم ببینم نظر شما چیه در مورد ping و سرعتش. ping برام خیلی مهمه
ممنون

saze
10-07-2011, 13:22
سلام
سرعت دانلود سرویس 128 پارس آنلاین از 1 تا 6 صبح 10 تا 25 و از 6 تا 7 صبح 110 تا 140 هست.

arashsard
10-07-2011, 16:37
الن مثله اینکه دوباره ارم نت خوب شد

arashsard
10-07-2011, 17:02
2 مگ آسیا تک شیراز (مرکز فیاض بخش)

hossein-gh
10-07-2011, 19:09
الن مثله اینکه دوباره ارم نت خوب شد
هنوز مشخص نیست،آخه من یه بار کانکت میشم باسرعت 220 دانلود میکنم اما بعداز اینکه دوباره دی سی میشم و کانکت میکنم باهمون سرعت افتضاح 90 دانلود میکنه.
ولی فکر کنم داره درست میشه!

hadymk
10-07-2011, 19:19
سلام دوستان مثل اینکه اصلا به این دانلود شبانه نمیشه اعتمادکرد....

من تمام دانلود هامو ساعت 3-7 انجام میدم (دیتا نت)

سرعت 1024 یکماه یک گیگ برداشته بودم

2 هفته نگذشته بمن زنگ زدن و گفتن دانلودت تقریبا تمومه و حدود 200 تک تومن (مگی 5 تومن) باقی مونده....سوال من:

1- اگر دانلودم تموم بشه هنوز میشه اینترنت بری و مثلا ایمیل چک کنم؟

2- بمن گفت اگر شارِژ نکنی دیگه خط تلفنت جمع میشه؟؟؟؟؟؟؟؟یعنی چی؟؟؟ یعنی اگر من بخوام برم از مرکز دیگه بگیرم دوبار باید کلی هزینه رانژه و راه اندازی بدم؟

3-

یک مورد دیگه من با نرم افزار که بهم میگه در حال حاضر چقدر مصرف داری کار میکنم/توی چت مصرف زیادی نشون نمیده مثلا موقع چت یکساعت که کار میکنم کلا 1 مگ مصرف داشته ایا این بنظر شما منطقی هست؟

دوستان یکی راهنمایی کنه لطفا

saurron
10-07-2011, 19:27
این مال دیشبه

این مال امروز عصر

Amirdb
11-07-2011, 12:10
سلام
این پست ما رو کسی ندید؟
فکر کنم به خاطر اینه که دوستان دقیق اطلاعی در مورد مرکز مخابراتی که گفتم ندارند!
کسانی مخابرات ابوذر هستند که شماره تلفن منزلشون با این پیش شماره ها شروع میشه:

230 ـ 231 ـ 233 ـ 234 - 235

حالا از دوستان کسی که پیش شماره منزلشون با یکی از این ها شروع میشه (مخابرات ابوذر) ممنون میشم به این دوتا سوال من پاسخ بدین:
از کدام شرکت adsl میگیرید؟؟
راضی هستید ازش یا نه؟(غیر از پارس آنلاین)

ممنون [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ای بابا تا حالا 4 بار پرسیدم!![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
یعنی تو این فروم کسی نیست شماره منزلشون با 23 شروع بشه؟؟

+

یه چیز دیگه..... چند روز پیش که تو ملاصدرا رد میشدم چشمم خورد به ADSL همیارنت....اون زمانا که adsl نداشتم این همیارنت بین کارت های اینترنت از بقیه سرعتش خیلی بهتر بود....کسی استفاده کرده؟؟

راستی به نظرتون شرکت هایی که سراسر ایران نمایندگی دارند بهتره یه همین شرکت های کوچیک توی سطح هر شهر؟؟؟؟

دیگه از قطعی های پارس آنلاین خسته شدیم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

یه شرکتی باشه قطعی نداشته باشه حداقل قطعیش کم باشه!!
سرعتش هم معمولی باشه مهم نیست....مهم این قطعیاشه که رو بدجوری رو اعصابه!!
میخوام تا اوایل مرداد از یه جا دیگه سرویس بگیرم!

ممنون

saurron
11-07-2011, 12:55
خوب حتما کسی نیست دیگه :31:
-----------------------------
اقا امروز بعد از مدت ها پینگ ارم نت بدک نیست، میشه باهاش یه کارایی کرد

arashsard
11-07-2011, 13:17
این ارم نت دوباره امروز داره ما رو اذییت میکنه:31:

hossein-gh
11-07-2011, 13:20
باید چند بار کانکت دیسکانکت کنی تا شاید درست شه!!
شاید.....

ahriman323
11-07-2011, 13:35
ای بابا تا حالا 4 بار پرسیدم!![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
یعنی تو این فروم کسی نیست شماره منزلشون با 23 شروع بشه؟؟

+

یه چیز دیگه..... چند روز پیش که تو ملاصدرا رد میشدم چشمم خورد به ADSL همیارنت....اون زمانا که adsl نداشتم این همیارنت بین کارت های اینترنت از بقیه سرعتش خیلی بهتر بود....کسی استفاده کرده؟؟

راستی به نظرتون شرکت هایی که سراسر ایران نمایندگی دارند بهتره یه همین شرکت های کوچیک توی سطح هر شهر؟؟؟؟

دیگه از قطعی های پارس آنلاین خسته شدیم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

یه شرکتی باشه قطعی نداشته باشه حداقل قطعیش کم باشه!!
سرعتش هم معمولی باشه مهم نیست....مهم این قطعیاشه که رو بدجوری رو اعصابه!!
میخوام تا اوایل مرداد از یه جا دیگه سرویس بگیرم!

ممنون
من که هر کسی دیدم از همیار داشته راضی بوده!
به نظرم از همین همیار بگیر...

دیشب نمیدونم مودم/سیستمم چی شده بود ارور 651 میداد به شبانه نرسیدم!

arashsard
11-07-2011, 15:29
باید چند بار کانکت دیسکانکت کنی تا شاید درست شه!!
شاید.....
چه بدبختی گیر کردیماااا.یه شرکت درست توو این خراب شده نیست.شاتل که ماشالا اینقد کاربرش زیاده پینگش بالاس آپلودشم پایینه.صبانتم که 3 روزه گیگش تمومه.دزدن همشون.ارم نتم که یه روز در میون سکته میزنه.خداوکیلی بیان دره همشونو تخته کنن خیال ما رو هم راحت کنن بره:31::31::31:

saurron
11-07-2011, 16:45
چه بدبختی گیر کردیماااا.یه شرکت درست توو این خراب شده نیست.شاتل که ماشالا اینقد کاربرش زیاده پینگش بالاس آپلودشم پایینه.صبانتم که 3 روزه گیگش تمومه.دزدن همشون.ارم نتم که یه روز در میون سکته میزنه.خداوکیلی بیان دره همشونو تخته کنن خیال ما رو هم راحت کنن بره:31::31::31:
موافقم، تعطیلشون کنن خیال همه راحت میشه.
این ارم نت صبح تا ساعت 1_2 بد نبود. بعدش یه دفعه دیتا قطع میشد. کانکت هم میشد ولی دیتا نمیومد.

Amirdb
11-07-2011, 17:15
من که هر کسی دیدم از همیار داشته راضی بوده!
به نظرم از همین همیار بگیر...

دیشب نمیدونم مودم/سیستمم چی شده بود ارور 651 میداد به شبانه نرسیدم!
ممنون از شما [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

یه چند تا سوال داشتم
برای اینکه بخوام از یه شرکت جدید بخوام بگیرم باید چه مراحلی انجام بدم؟
بعد چه قدر طول میکشه تا شرکت جدید بخواد سرویسش رو واسم راه اندازی کنه؟
و اینکه چه قدر باید هزینه کنم غیر از اون مبلغ اشتراک؟

لطف میکنید مراحلشو بگید؟
ممنون

hadymk
11-07-2011, 17:38
ای بابا با یه حساب سرانگشتی میفهمی یجور حقه بازی ه.....اول اعصابتو با دایلاپ خورد میکنن که بری سراغ ADSL بعد بخیال اینکه گیگی 5 تومن هزینه اینترنت میدی میای سراغش....
کلا یک مبحث واضح وجود داره که واقعا اینترنت در ایران گرونه من که تاره از دایلاپ خلاص شدم میبینم سرویس پرسرعت با همون هزینه داره اگه قبلا (دایلاپ) کارت اینترنت میخریدی بیشتر هزینه پول قبض تلفن بود الان همون هزینه قبض را باید برای هزینه را هاندازی پورت بدی یعنی ماهی 7 تومن و ماهی بالای 5 تومن بابت گیگ...
اگزم بخوای سرویس اینترنت پر سرعت را عوض کنی باید 15 تومن بابت راه اندازی مجدد بدی....

ای بابا انده کلا برداری ه و بنظر منم از عقب موندگی کشور مونه.....

Rhodes
11-07-2011, 17:39
دوستان بالاخره چی شد؟

کدوم شرکت فعلا حالش بهتره؟(از بین این بدترها کدومش بهتره؟)من فردا میخوام برم بگیرم.از کدوم شرکت بگیرم؟
قطعی کم باشه.دانلودشم 100 باشه.

راستی مودم چی بگیرم؟وایرلس باشه.......مودم های وایرلس میشه روش قفل گذاشت؟ وقتی pc خاموشه میشه روشنش کرد و با گوشی موبایل ازش استفاده کرد؟و با مودم وایرلس میشه با pc به اینترنت وصل شد؟ پورت برای کامپیوتر داره؟

hadymk
11-07-2011, 17:42
ممنون از شما [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

یه چند تا سوال داشتم

لطف میکنید مراحلشو بگید؟
ممنون

کلا اینجوری ه ...

با امدن ADSL 2+ فقط میری

1-مرکز مورد نظرت یک قرارداد مینویسی:10:

2- بعد از قرارداد بمدت 7-21 روز خط تلفنت از طرف مخابرات رانژه میشه:27:

3- مودم ADSL را به کامپیوتر وصل میکنی:31:

4- از اینترنت بظاهر ارزون استفاده میکنی:18:

5- بقول ما شیرزای ها دم رو گیگ تموم میکنی باید بری شارژکنی:19:

Amirdb
11-07-2011, 18:47
کلا اینجوری ه ...

با امدن ADSL 2+ فقط میری

1-مرکز مورد نظرت یک قرارداد مینویسی:10:

2- بعد از قرارداد بمدت 7-21 روز خط تلفنت از طرف مخابرات رانژه میشه:27:

3- مودم ADSL را به کامپیوتر وصل میکنی:31:

4- از اینترنت بظاهر ارزون استفاده میکنی:18:

5- بقول ما شیرزای ها دم رو گیگ تموم میکنی باید بری شارژکنی:19:

ممنون :11: این مراحل رو طی کردم :31:
منظورم این بود از یه شرکت جدید بخوام بگیرم باید چه مراحلی بگذرونم؟:31:
الان دو ساله که پارس آنلاین دارم میخوام برم یه شرکت دیگه
خط تلفنمون که رانژه شده مودم هم که هست دیگه باید چی کاری کنم؟
فقط باید قرداد رو با شرکت جدید بنویسم دیگه درسته؟

ممنون :11:

ahriman323
11-07-2011, 18:55

یه چند تا سوال داشتم

لطف میکنید مراحلشو بگید؟
ممنون
اول زنگ بزن به شرکتی که میخوای ازش سرویس بگیری مطمئن شو که مرکز شما پورت خالی دارن بعد جایی که الان سرویس داری درخواست قطع رانژه میدی بعد میری شرکت جدید درخواست رانژه میدی.
هزینه رانژه هم بستگی به شرکت داره ولی معمولا 15 تومن هست. بعضی شرکتها هم اگه خودت مودمت را کانفیگ کنی 5 یا 10 تومن هزینه رانژه میگیرن.
مدت زمان رانژه هم بستگی به مخابرات منطقه شما داره.معمولا 2 3 روزه رانژه میکنن اگه پورت خالی داشته باشن..

دوستان بالاخره چی شد؟

کدوم شرکت فعلا حالش بهتره؟(از بین این بدترها کدومش بهتره؟)من فردا میخوام برم بگیرم.از کدوم شرکت بگیرم؟
قطعی کم باشه.دانلودشم 100 باشه.

راستی مودم چی بگیرم؟وایرلس باشه.......مودم های وایرلس میشه روش قفل گذاشت؟ وقتی pc خاموشه میشه روشنش کرد و با گوشی موبایل ازش استفاده کرد؟و با مودم وایرلس میشه با pc به اینترنت وصل شد؟ پورت برای کامپیوتر داره؟
همیار فکر میکنم نسبت به بقیه شرکتها خلوت تر باشه...
نمیدونم توی مرکز شما خوب باشه یا نه...
ولی سرعت را فکر کنم واقعی بده.
مودم هم ببین شرکت چی پیشنهاد میده - نظر من لینکسیس یا ایسوز ارزون بخوای : دی لینک
توی تاپیک مودم هم میتونی مشورت بگیری از دوستان
بله
بله در حالت PPPOE
بله پورت LAN داره

Rhodes
11-07-2011, 19:42
میشه به این جواب بدید:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

تشکر.

arashsard
11-07-2011, 21:13
ببین پینگ ما رو.همشون نامردن.آخه کجای دنیا اینترنت اینجوریه:41::31:

arashsard
11-07-2011, 22:25
بهتر شد یه خورده

saurron
11-07-2011, 23:22
پینگ من هم عصر 2000 بود

Amirdb
11-07-2011, 23:30
اول زنگ بزن به شرکتی که میخوای ازش سرویس بگیری مطمئن شو که مرکز شما پورت خالی دارن بعد جایی که الان سرویس داری درخواست قطع رانژه میدی بعد میری شرکت جدید درخواست رانژه میدی.
هزینه رانژه هم بستگی به شرکت داره ولی معمولا 15 تومن هست. بعضی شرکتها هم اگه خودت مودمت را کانفیگ کنی 5 یا 10 تومن هزینه رانژه میگیرن.
مدت زمان رانژه هم بستگی به مخابرات منطقه شما داره.معمولا 2 3 روزه رانژه میکنن اگه پورت خالی داشته باشن..

ممنون از شما بالاخره یه جواب درست ما تو این تاپیک گرفتیم!
فقط من زیاد وارد نیستم!!این پورت خالی داشته باشه یعنی چی؟؟

بعد یه چیز دیگه من عصر با یکی که صحبت میکردم میگفت ممکنه مودم فعلی با شرکت جدید همخونی نداشته باشه و مجبور بشی مودم هم عوض کنی...درسته؟

ممنون

ahriman323
11-07-2011, 23:46
ممنون از شما بالاخره یه جواب درست ما تو این تاپیک گرفتیم!
فقط من زیاد وارد نیستم!!این پورت خالی داشته باشه یعنی چی؟؟

بعد یه چیز دیگه من عصر با یکی که صحبت میکردم میگفت ممکنه مودم فعلی با شرکت جدید همخونی نداشته باشه و مجبور بشی مودم هم عوض کنی...درسته؟

ممنون

خواهش میکنم:31:
هر شرکت برای رانژه کردن خط توی مخابرات یک تعداد مشخصی پورت داره که خط شما را برای رانژه کردن به اون پورتها وصل میکنن تا خط شما رانژه بشه!

همه مودمهای بر اساس استانداردهای خاصی ساخته میشن و این که مودم توسط شرکت جدید ساپورت نشه بیشتر بهونه هست تا شما از اون شرکت مودم تهیه کنید ولی ممکنه هم واقعا بعضی مودم ها با تجهیزات که اون شرکت توی مخابرات داره زیاد هماهنگ نباشه.
شما قبل از اینکه سرویس بگیری بگو مودمم این مارک هست که مشکلی پیش نیاد.

از دوستان کسی از مرکز مدرس(740) هست؟ ISP و سرعت دانلود شبانه و روزانه اش را اعلام کنه!

Rhodes
12-07-2011, 09:31
میشه به این جواب بدید:

تشکر.

به من هم کمک کنید.
نظر خودم روی 256 پارس آنلاین با حجم 20 گیگ هست.دوستان امروز میخوام برم بگیرما!عجله دارم.

ahriman323
12-07-2011, 09:44
به من هم کمک کنید.
نظر خودم روی 256 پارس آنلاین با حجم 20 گیگ هست.دوستان امروز میخوام برم بگیرما!عجله دارم.
همینجوری نمیشه نظر داد باید دید کدوم یکی از ISP ها توی مرکزتون بهتر هست بعد از بین سرویسهاش انتخاب کنی

Rhodes
12-07-2011, 11:53
همینجوری نمیشه نظر داد باید دید کدوم یکی از ISP ها توی مرکزتون بهتر هست بعد از بین سرویسهاش انتخاب کنی

یعنی همون شرکت دیگه.نه؟!
نمیدونم.ولی از دوستان پل معالی آبادی پرسیدم از پارس آنلاین راضی بودن.
حالا اگه بد بود چی کار کنم؟
به نظرتون یک ماهه بگیرم،اگه خوب بود که تمام،اگه نبود شرکت رو عوض کنم.
ولی یه سوال:
اگه یه ماهه گرفتم،بعد خوب بود،ممکنه بعدش که سه ماهه گرفتم بد بشه؟

ahriman323
12-07-2011, 12:32
یعنی همون شرکت دیگه.نه؟!
نمیدونم.ولی از دوستان پل معالی آبادی پرسیدم از پارس آنلاین راضی بودن.
حالا اگه بد بود چی کار کنم؟
به نظرتون یک ماهه بگیرم،اگه خوب بود که تمام،اگه نبود شرکت رو عوض کنم.
ولی یه سوال:
اگه یه ماهه گرفتم،بعد خوب بود،ممکنه بعدش که سه ماهه گرفتم بد بشه؟

اگه از دوستان هم منطقه ای تحقیق کردی راضی بودن از همونجا بگیر...
اینترنت ایران همه چیز امکان داره.دی:

Rhodes
12-07-2011, 12:55
دوستان به کاربر خانگی (مثل من) 256 میدن؟چی کار کنم ؟

من امروز برم بگیرم, کی وصل میشه؟بیشتر از یک هفته؟

تشکر.

ahriman323
12-07-2011, 13:06

تشکر.

فکر کنم برای بیشتر از 128 باید نامه از دانشگاه یا شرکت ببری.
زنگ بزن بپرس 6275711 پارس آنلاین-عفیف آباد- مجتمع حافظ
بستگی داره به مرکزت شاید 3 روزه هم وصل بشه.

arashsard
12-07-2011, 13:28

تشکر.

بستگی داره به شرکتی که میخوای بگیری.مثلا شاتل واسه 256 نامه میخواد اما پارس آنلاین.امین نت.صبانت. اینا نامه نمیخوان

Rhodes
12-07-2011, 13:33
فکر کنم برای بیشتر از 128 باید نامه از دانشگاه یا شرکت ببری.
زنگ بزن بپرس 6275711 پارس آنلاین-عفیف آباد- مجتمع حافظ
بستگی داره به مرکزت شاید 3 روزه هم وصل بشه.

خیلی ممنون از راهنماییتون.تشکر.

فقط چند تا سوال:

1-256 حالت عادی با چند دانلود میکنه؟(سرعتش کم نباشه,از 20 گیگ اضافه بیاد.)
2-512 حالت عادی با چند دانلود میکنه؟(به نظرت 256 20 گیگ بگیرم یا 512 10 گیگ؟)
3-توی قسمت خودش پرسیدم جواب نگرفتم.مودم چی بگیرم؟همون چیزی که شرکت داد بگیرم؟
با این مشخصات چه مودمی بگیرم؟

بشه روش پسورد گذاشت.

2-از دو سه تا دیوار رد بشه و تا حدودا 15 متر جواب بده.
3-بشه بدون روشن بودن pc و فقط با روشن کردن مودم با گوشی استفاده کرد.

4-قیمتش هم تا 40 حداکثر 50.

تشکر.

ahriman323
12-07-2011, 14:03

فقط چند تا سوال:

بشه روش پسورد گذاشت.

تشکر.

در مورد سرعت باید دوستان پارس انلاینی جواب بدن...

در مورد مودم هم میتونی اینجا مشورت بگیری
راه اندازی ADSL - خريد، نصب و رفع عيب مودم

مورد 1 و 3 را همه مودمها دارن

arashsard
12-07-2011, 14:42

فقط چند تا سوال:

بشه روش پسورد گذاشت.

تشکر.

اصلا نمیشه گفت سرعت دانلود چقدر میتونه باشه.ببینیم شانست چیه.اما کلا 512 بین 50 تا 60 باید دانلودش باشه.256 بین 30 تا 40 و 128 بین 10 تا 20 اما بازم بستگی به شرایط داره.در مورد مودم بهتره مودمی که خوده شرکت میده بگیری.بهتره

---------- Post added at 03:42 PM ---------- Previous post was at 03:39 PM ----------

Rhodes hاگه مسنجر داشتی بهتر میتونستم راهنماییت کنم

Rhodes
12-07-2011, 15:11
این مودم خوبه؟

TP-LINK ModemTD-W8901G
دیگه رفتم گرفتم.256 با 20 گیگ برای یک ماه.ولی مودم گفتم صبر بدید بهتون خبر میدم.گفت اسمش مگانت هست.میگفت d-link‏ با ما ساز گاری نداره.راست میگه؟

hadymk
12-07-2011, 21:38
اشتراک من با مودم رایگان بود مودم اکسترنال Coacess

saurron
13-07-2011, 11:20
چشمش زدیم گفتیم ارم نت داره درست میشه. شد مثل هفته قبل دوباره. سرعت زیر سطح فقر قاره افریقا. پینگ بالای سرعت میگ میگ.

hossein-gh
13-07-2011, 14:39
چشمش زدیم گفتیم ارم نت داره درست میشه. شد مثل هفته قبل دوباره. سرعت زیر سطح فقر قاره افریقا. پینگ بالای سرعت میگ میگ.
این شرکت هم مثل بقیه شرکتهاست ، اوایل سرعتها بالاست تا یه مقدار اسم شرکت روی زبونها بیفته ولی همین که خرشون از پل رد شد دیگه سیاستهای آشغال گونشون رو اعمال میکنند.
ای خدا ....

arashsard
13-07-2011, 15:22
این شرکت هم مثل بقیه شرکتهاست ، اوایل سرعتها بالاست تا یه مقدار اسم شرکت روی زبونها بیفته ولی همین که خرشون از پل رد شد دیگه سیاستهای آشغال گونشون رو اعمال میکنند.
ای خدا ....
من همه ی دوستام از شرکتای مختلف ADSL میگیرن.همه ی شرکتا گنده.همشون.توی ایران نت هیچ معنی نداره.خودشون نمیخوان نت خوب ارائه بدن وگرنه نت خوب ارائه دادن هیچ کار مشکلی نیست.شق القمر نیست که.آقا از بالا دستور میاد نت خوب ارئه ندید که ملت نتونن با بیرون ارتباط درست داشته باشن

lonely--boy
13-07-2011, 15:26
من همه ی دوستام از شرکتای مختلف ADSL میگیرن.همه ی شرکتا گنده.همشون.توی ایران نت هیچ معنی نداره.خودشون نمیخوان نت خوب ارائه بدن وگرنه نت خوب ارائه دادن هیچ کار مشکلی نیست.شق القمر نیست که.آقا از بالا دستور میاد نت خوب ارئه ندید که ملت نتونن با بیرون ارتباط درست داشته باشن

ايول خوشم اومد لپ كلام رو گفتي

saurron
13-07-2011, 18:38
بله این درسته، اما این خرده دزدی ها کار خود شرکت هاست و بازی ها و سیاست های کثیف خودشون هست برای پول به جیب زدن. و البته مخصوص شرکت های اینترنت پر سرعت هم نمیشه همه جا همینه متاسفانه...

hossein-gh
14-07-2011, 09:08
با ارادت خاصی که خدمت دوست عزیزم دارم ولی با این حرفی تا حدی موافق نیستم چون تا حالاش که آسیاتک سرعتهاش خوب بود کسی کاری بهش نداشت ونمیشه گفت که دستور از بالا اومده که سرعتهاتون رو کم کنید.
اینها همش دست خود شرکته.یعنی سیاستهاش رو خودش تبیین میکنه.درسته بعضی مواقع که اوضاع قمر در عقرب میشه سرعت رو به طور سراسری در کشور کاهش میدن ولی در اوضاع فعلی به نظر من این بازیها دست خود مسئولینه شرکته.

boogh1234
19-07-2011, 14:09
سلام من تقاضای adsl دادم ولی گویا مخابرات گفته خط شما رو pcm هست ، میشه راهنمایی کنین که این یعنی چی ؟
اصلا میشه درستش کنن برام ؟
یا منو به تاپیک مربوطش ارجاع بدین
ممنون دوستان:11::40:

saurron
19-07-2011, 18:47
سلام من تقاضای adsl دادم ولی گویا مخابرات گفته خط شما رو pcm هست ، میشه راهنمایی کنین که این یعنی چی ؟

pcm یعنی اینکه از یک سیم تلفن، چند خونه به طور مشترک اما با شماره های مختلف استفاده کنن!
اگه اشتباه نکنم یک سری شرکت ها این مسئله رو درست میکنن و شما باید به اون شرکت های adsl مراجعه کنید. اما نمیدونم کدوم شرکت و شاید درست نباشه اسمشونو اینجا بیاریم.

ahriman323
19-07-2011, 18:47

فکر میکنم اگه از خود مخابرات بگیری خط را از pcm در بیارن
1844 زنگ بزن بپرس

دوستان ارم نتی هنوز سرعتهای شبانه همه سرویس ها 30 هست؟!

saurron
19-07-2011, 23:23
1844 زنگ بزن بپرس

بله :5:
...............

arashsard
20-07-2011, 00:32
1844 زنگ بزن بپرس

بله.هنوز 30 هست

ahriman323
20-07-2011, 00:45
بله.هنوز 30 هست

من امشب زنگ زدم طرف گفت 10 روزی هست که شده همون سرعت سرویس ! اینا نافشون را با دروغ بستن انگار دو سه هفته پیش رفتم شرکت به خانم کیانی گفتم کفت همه سرویسها یکی هست سرعت شبانه ولی قبلش ایمیل زده بودم ریاضی گفته بود نه یکی نیست همون موقع زنگ زدم ریاضی گوشی را دادم به کیانی گفت جدیدا همه سرعتها شده مثل سرویس خودت و همون روز تغییر سرویس دادم به 2 مگ رفتم خونه دیدم شب سرعت 30 هست فرداش رفتم دوباره کردمش 128 حالا امروز زنگ زدم میگه شده مثل سرویس میترسم باز برم تغییر سرویس بدم به 2 مگ باز همون آش و کاسه باشه...
شیطونه میگه نصف شب ساعت 2 زنگ بزنم به موبایل ریاضی ها.دی:

hadymk
20-07-2011, 03:07
آدم سر در نمیاره......
سرویس شبانه من با سرعت 512 غیر فعال بود زنگ زدم گفتند امشب زودتر وصل شو....

بعد که وصل شدم اصلا ز تعجب دهنم باز مونده بود..... البته فقط همون شبی که قرار بود زودتر وصل شم....

سرعت دانلود من کم کمش 50-60 بود و حتی به 200 هم میرسید......طوری که نزدیک 1 گیگ دانلودیدم:21:

نمیدونم از دستشون در رفته بود.......

الان دارم دانلود میکنم بزور شده 30 (اینا برای شبا یک دستکاری میکنن.....:13:)
مگه از دستشون در بره.......

arashsard
20-07-2011, 11:41
من امشب زنگ زدم طرف گفت 10 روزی هست که شده همون سرعت سرویس ! اینا نافشون را با دروغ بستن انگار دو سه هفته پیش رفتم شرکت به خانم کیانی گفتم کفت همه سرویسها یکی هست سرعت شبانه ولی قبلش ایمیل زده بودم ریاضی گفته بود نه یکی نیست همون موقع زنگ زدم ریاضی گوشی را دادم به کیانی گفت جدیدا همه سرعتها شده مثل سرویس خودت و همون روز تغییر سرویس دادم به 2 مگ رفتم خونه دیدم شب سرعت 30 هست فرداش رفتم دوباره کردمش 128 حالا امروز زنگ زدم میگه شده مثل سرویس میترسم باز برم تغییر سرویس بدم به 2 مگ باز همون آش و کاسه باشه...
شیطونه میگه نصف شب ساعت 2 زنگ بزنم به موبایل ریاضی ها.دی:

داداش یه چی بهت بگم.من اصلا دیگه حالم از پشتیبانی بهم میخورده.اصلا رسیدگی نمیکنن.پشتیبانی فقط اسمش پشتیبانی هست.بیشتر جا خالی میدن تا پشتیبانی کنن.:31::31::31: یه ماه هست زنگ میزنم میگم چرا سرعت دانلود شبانه کم شده یکی میگه مشکل کشوریه.یکی میگه مشکل فلانه.یکی میگه سیم تلفنت خرابه. یکی میگه ایشالا درست میشه و .... هنوزم که هنوزه خرابه.

Ali-ss
20-07-2011, 12:02
سلام پیش شماره 230 مخابرات ابوذر بهترین سرعت کدام شرکت داره؟

Rhodes
20-07-2011, 16:10
دوستان من از دوشنبه ظهر سرویسم قطع شده(pars online).یه علامت زرد مثل تعجب اومده روی کانکشن.هر چی زنگ زدم پشتیبانی اشغال بود.تا اینکه امروز برداشتن گفتن از مخابراته داریم پیگیری میکنیم.

راست میگن؟کسی مشکل داشته؟تو شیراز؟پل معالی آباد؟

ardalan_zapata
20-07-2011, 16:50
دوستان من از دوشنبه ظهر سرویسم قطع شده(pars online).یه علامت زرد مثل تعجب اومده روی کانکشن.هر چی زنگ زدم پشتیبانی اشغال بود.تا اینکه امروز برداشتن گفتن از مخابراته داریم پیگیری میکنیم.

اره
خبر دارم پارس آنلاین قطعه
اصلا سرویس اینترنت ریخته بهم بقیه شرکت ها که خودم دارم استفاده میکنم مثل شاتل و ماتریکس روز ها توی ساعت اداری قطع هستن کلا
فقط عصر ها به زور وصل میشن !
الان یه 10 روزی هست وضعیت اینطوریه

Rhodes
20-07-2011, 16:59
تا کی وضعیت این طورییه؟:41:
من هنوز 2 ساعت نشده بود سرویسم وصل شده بود!:19:

hadymk
20-07-2011, 20:56
مشکل مخابرات نیست ظاهرا یه تعداد کوسه دوباره این سیماهی تلفن تو عمق دریا جوویدن :))

ahriman323
20-07-2011, 21:14
اره
خبر دارم پارس آنلاین قطعه
اصلا سرویس اینترنت ریخته بهم بقیه شرکت ها که خودم دارم استفاده میکنم مثل شاتل و ماتریکس روز ها توی ساعت اداری قطع هستن کلا
فقط عصر ها به زور وصل میشن !
الان یه 10 روزی هست وضعیت اینطوریه
من که مشکلی ندارم..

از دوستان کسی نیست که سرویس 1 یا 2مگ ارم نت داشته و سرعت جدید دانلود شبانه را اعلام کنه؟

Rhodes
20-07-2011, 21:34
خوب الان تکلیف من چیه؟چی کار کنم؟برم شرکتش حضورا مشکل رو بگم؟

arashsard
21-07-2011, 01:50
اینم شبانه ارم.اوضاع خیطه

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]@ameritech.net

Ali-ss
21-07-2011, 07:47
سلام پیش شماره 230 مخابرات ابوذر بهترین سرعت کدام شرکت داره؟

:41::41::41::41::41:

Rhodes
21-07-2011, 08:04

امروز نور الا نور شد:44:.چراغ adsl هم خاموش شد.:45::37:

ardalan_zapata
21-07-2011, 08:15
حذف شود.............

Rhodes
21-07-2011, 11:44
شما یه سر برو شرکت پیگیری کن.

رفتم بهشون گفتم.گفتن مخابرات دستغیب 3 روز خراب بوده داره الان بری خونه درسته.نرفتم خونه.به یک نفر که خونه بود زنگ زدم گفت وصل نشده.
همونجا بهشون گفتم.گفت برو پشتیبانی.اونم گفت برو خونه تا ظهر وصله.اومدم.وصل نشده بود.زنگ زدم.گفت برو بزن به قسمت ورودی ساختمون.چراغش رو شن میشه.نشد.باز زنگ زدم.ولی با یه لحن دیگه حرف زدم.اونم گفت الان دم ورودی ساختمونی؟گفتم بله.گفت کارشناس فرستادم،روشن شد هزینه ش رو میگرما.گفتم من الان ورودی ساختمونم.گفت چند لحظه بصبر.......................................... ......................................

گفت تا شب حله.چن لحظه بعد روشن شد.ولی بازم اینترنت قطع میییییییییییییییییییباشد.

اینم از پشتیبان های مهربون.خدا وکیلی فقط میپیچونن.

ahriman323
21-07-2011, 13:56
سلام آقای ریاضی
هنوز سرعت دانلود شبانه همه سرویسها 30 کیلو بایت هست ؟!

اینم ایمیل ریاضی در جواب سوالم:

سلام
سرویسهای 512 و یک مگابیت سرعتهای بالاتری دارند.

ریاضی

مثل چی دروغ میگن......
منم در جوابش نوشتم:

من که دوهفته پیش سرویس 2مگ گرفتم سرعت دانلود شبانه با سرویس 128 یکی بود دوباره تغییر دادم به 128 .
امروز هم زنگ زدم خانم کیانی گفتند مثل قبل هست سرعت های شبانه.

ahriman323
21-07-2011, 18:51
سلام یک خسته نباشید حسابی به بچه های تایپیک
میخواستم یک سرویس ADSL برای وبگردی و هرز گاهی هم دانلود بگیریم.
من بچه شیراز هستم .صبا نت به نظر دوستان خوبه؟؟؟
بیشتر ماهی 8000تومان هم ندارم بدم.
لطفا راهنماییم کنید
شما باید سرویسهای سه ماهه به بالا را بگیری تا ارزون بیفته.
شما مرکز مخابرات یا پیش شمارت را بگو تا اگه دوستانی از اون مرکز هستن و از ISP ای سرویس میگیرن نظرشونو بگن و پیشنهاد بدن.

arashsard
22-07-2011, 18:12
بچه های ارم نتی امروز سرعت دانلود روزانه من خیلی کم بود.مال شما هم کم شده.دانلود روزانه در حد 20 30 کیلو بود

ahriman323
22-07-2011, 18:34
بچه های ارم نتی امروز سرعت دانلود روزانه من خیلی کم بود.مال شما هم کم شده.دانلود روزانه در حد 20 30 کیلو بود
نه من مشکلی ندارم.

hesehabib
22-07-2011, 19:21
سلام.
من 2 روز دیگه سرویس پارس آنلاینم تمومه و میخوام با یه شرکت دیگه قرارداد ببندم.
گفتم از شما یه راهنمایی بگیرم.
من تا حالا 3 تا ISP استفاده کردم:
شاتل؛به دلیل سرعت مضخرفش تو روز و شب عوضش کردم
صبا نت؛سرعته شبانش افتضاح بود
و در حال حاضر پارس آنلاین؛که این اواخر هم شبانش خیلی خیلی کم شده و هم روزانش بی کیقیت شده و کلی قعطی داره.
حالا یه isp میخوام که :
1-پینگش بد نباشه
2-سرعت شبانش خوب باشه
3-در صورت امکان نامحدود هم داشته باشه
ممنون میشم جوابم رو بدین.

ahriman323
22-07-2011, 21:19
سلام.
من 2 روز دیگه سرویس پارس آنلاینم تمومه و میخوام با یه شرکت دیگه قرارداد ببندم.
گفتم از شما یه راهنمایی بگیرم.
من تا حالا 3 تا ISP استفاده کردم:
شاتل؛به دلیل سرعت مضخرفش تو روز و شب عوضش کردم
صبا نت؛سرعته شبانش افتضاح بود
و در حال حاضر پارس آنلاین؛که این اواخر هم شبانش خیلی خیلی کم شده و هم روزانش بی کیقیت شده و کلی قعطی داره.
حالا یه isp میخوام که :
1-پینگش بد نباشه
2-سرعت شبانش خوب باشه
3-در صورت امکان نامحدود هم داشته باشه
ممنون میشم جوابم رو بدین.

سلام دوست عزیز
لطفا مرکز مخابراتتون یا پیش شمارتون را بگید تا هم برای بقیه دوستان مفید واقع بشه و هم دوستان بتونن بهتر شما را راهنمایی کنن!

hesehabib
22-07-2011, 23:41
سلام دوست عزیز
لطفا مرکز مخابراتتون یا پیش شمارتون را بگید تا هم برای بقیه دوستان مفید واقع بشه و هم دوستان بتونن بهتر شما را راهنمایی کنن!
739
مرکز حضرتی

muhakh
23-07-2011, 14:49
اقا برای مرکز مدرس چی پیشنهاد می کنین من الان 1 مگ شاتل دارم اما سرعت خوبش 130 تو روز و 8 تا 10 تو شب
البته صبح از 6 صبح خوب میشه خوب حالا چی پیشنهاد می کنین که شبانه برا دانلود سرعتش خوب باشه؟
خودم بین اسیاتک و همیار نظرم هست.

ahriman323
23-07-2011, 16:04
اقا برای مرکز مدرس چی پیشنهاد می کنین من الان 1 مگ شاتل دارم اما سرعت خوبش 130 تو روز و 8 تا 10 تو شب
البته صبح از 6 صبح خوب میشه خوب حالا چی پیشنهاد می کنین که شبانه برا دانلود سرعتش خوب باشه؟
خودم بین اسیاتک و همیار نظرم هست.

سلام دوست عزیز
پیش شمارتون اگه 740 هست فقط اسیا تک میده

اسیاتک هم سرعت دانلود همه سرویسهاش 30 هست

saeed258s
23-07-2011, 16:10
درود
بچه ها من چند روزی هست که با اینترنت مشکل دارم!آیا شما هم مشکل رو دارید؟!سرعت به شدت پایینه!!!در حد 64 شده سرعتم.

ahriman323
23-07-2011, 16:13
درود
بچه ها من چند روزی هست که با اینترنت مشکل دارم!آیا شما هم مشکل رو دارید؟!سرعت به شدت پایینه!!!در حد 64 شده سرعتم.

من که مشکلی ندارم/ کدوم مرکز و ISP هستی؟!

JU JU
23-07-2011, 20:47
سلام به همه
خسته نباشین

من یه سالی از وایرلس شرکت همیارنت استفاده می‌کردم
دیگه گیرنده وایرلس رو در دسترس ندارم

خوب، الان می‌خوام adsl بگیرم، با پیش شماره 628، از چه شرکتی بگیرم؟
سرعت لود، دانلود و غیره خوب باشه، قیمتش الکی گرون نباشه، قطعیش کم باشه، دانلود رایگان شبانه داشته باشه، زود هم برام وصلش کنن
ممنون می‌شم من رو در این امر راهنمایی کنین

arashsard
23-07-2011, 22:24
سلام به همه
خسته نباشین

من یه سالی از وایرلس شرکت همیارنت استفاده می‌کردم
دیگه گیرنده وایرلس رو در دسترس ندارم

خوب، الان می‌خوام adsl بگیرم، با پیش شماره 628، از چه شرکتی بگیرم؟
سرعت لود، دانلود و غیره خوب باشه، قیمتش الکی گرون نباشه، قطعیش کم باشه، دانلود رایگان شبانه داشته باشه، زود هم برام وصلش کنن
ممنون می‌شم من رو در این امر راهنمایی کنین

خب ADSL خود همیار رو بگیر. فکر کنم شبانش خوب باشه

hadymk
24-07-2011, 04:58
عجیب سرعت شبانه من بالاست.....همش میترسم یدفعه روزانه حساب نشه:31:

سرعت 512 اما سرعت دانلودم از 50 تا 120 متغیره

arashsard
24-07-2011, 12:40
آقا همیارنت زیر مجموعه شرکت پیشگامان توسعه ارتباطات هست.تا اونجای که من میدونم پیشگامان توسعه ارتباطات خیلی ADSL خوبی ارائه میده.حالا نمیدونم توو شیراز که نمایندش همیارنت هست چطوره.کسی اینجا همیارنت نداره؟؟

ahriman323
24-07-2011, 15:35

دیتا نت هستی؟!

arashsard
24-07-2011, 16:20
پینگ بدک نیست اما دانلودم افتاده
هر چند دانلود روزانه مهم نیست.دانلود شبانه مهمه که ماله همه 30 هس

hadymk
24-07-2011, 20:43
دیتا نت هستی؟!

آره بگیر نگیر داره ولی در کل فک کنم بهتر از مخابرات باشه.....بعضی شبها سرعت فیکس روی 30 هست اما بعضی شبها هم روی 120

درست نمیدونم ولی میگن جزیی از شعبه اسیا تک هست.....

arashsard
24-07-2011, 20:50
اینترنت ایران چون اکثرا محدود میگیرن 3 چیز باید داشته بشه.1) پینگ خیلی خوب 2)سرعت شبانه عالی واسه دانلود 3)قطی کم هر شرکتی این 3 تاش خوب باشه معرفی کنید در حال حاضر مخابرات فقط من با پینگش حال میکنم. 2 تای دیگرو نداره

ahriman323
24-07-2011, 21:55
آره بگیر نگیر داره ولی در کل فک کنم بهتر از مخابرات باشه.....بعضی شبها سرعت فیکس روی 30 هست اما بعضی شبها هم روی 120

درست نمیدونم ولی میگن جزیی از شعبه اسیا تک هست.....
از نظر شبانه که بهتره مخابرات شبانه همه سرویسهاش 30 هست متاسفانه
- ارایه کننده خدمات اینتنرت پرسرعت ADSL -نمایندگی شرکت فن آوا - آسیاتک ( مخابرات استان فارس)

اینترنت ایران چون اکثرا محدود میگیرن 3 چیز باید داشته بشه.1) پینگ خیلی خوب 2)سرعت شبانه عالی واسه دانلود 3)قطی کم هر شرکتی این 3 تاش خوب باشه معرفی کنید در حال حاضر مخابرات فقط من با پینگش حال میکنم. 2 تای دیگرو نداره
من که قطعی زیادی ندیدم ازش ولی سرعت شبانه بده

spiderferi
24-07-2011, 22:04
سرعت به فنا رفته انگار . کوسه ها سالگرد گرفتن !

ahriman323
24-07-2011, 23:20
سرعت به فنا رفته انگار . کوسه ها سالگرد گرفتن !

من که مشکلی ندیدم شاید از ISP یا مرکز شماست

parsa5564
25-07-2011, 00:14
دوستان از ساعت 11:30 امشب افت سرعت شدید و پینگ بالا دارم.حدود 3000ms برای شما هم همینطوره؟من شاتل هستم

ahriman323
25-07-2011, 09:04
دوستان از ساعت 11:30 امشب افت سرعت شدید و پینگ بالا دارم.حدود 3000ms برای شما هم همینطوره؟من شاتل هستم
خدا لعنت کنه شاتل بی همه چیز را....
ما که مشکلی نداشتیم

jivara
25-07-2011, 19:42
دوستان پارس آنلاینی به شما هم 1 گیگ اضافه شده ؟؟؟!!!

به من 1 گیگ همینجوری دادن :31:

ahriman323
26-07-2011, 01:24
دوباره برگشت به 60.:20:

saurron
26-07-2011, 01:51
خدا رو شکر. اما یادتون باشه این شرکت چند ماه پیش سرعت شبانش 200 بود. بعد شد 60
حالا هم 2 هفته سرعتو کم میکنن دوباره زیاد میکنن یعنی میخوان به سرعت کم عادت کنید!
خلاصه یه دفعه سرعت واسه همیشه کم شد تعجب نکنید. :13:

saurron
26-07-2011, 14:51
امروز هم یکم اذیت میکنه. time out میده یکم.

pgu83
26-07-2011, 15:10
128اسیاتک با چیز پی ان
ولی شبا سرعتش 30 هست[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

arashsard
26-07-2011, 23:57
دوستان گل شیرازی.کی اینجا ADSL همیارنت داره.میخواستم ببینم سرعت شبانه.پینگ و قطع و وصلیش چطوره؟؟؟

irainian
27-07-2011, 11:47
دوستان پارس انلاینی به علت قطعی سه روزه پارس انلاین سه روز برگشت و یک گیگ اضافه شد برای هدیه

---------- Post added at 01:47 PM ---------- Previous post was at 01:43 PM ----------

این رو به شوخی گفتی یا واقعا به نظرت سرعت شبانت بالاست من سرعتم در حد همینه ولی از 5 صبح حدودا رو 150 تا 240 میره یا حتی 250

spiderferi
27-07-2011, 17:52
مرکز ایمان کسی نیست ؟ سرعت و پینگ من در حدی هست که احساس می کنم شیر فلکه رو بستن رو من .

arashsard
27-07-2011, 21:39
این آی آس پی آسیاتک دوباره چه مرگشه.بدون وی پی ان گوگل باز نمیکنه.قاط زده کلا.:31: وویس کال هم بدون وی پی ان نمیده.

ahriman323
27-07-2011, 22:20
این آی آس پی آسیاتک دوباره چه مرگشه.بدون وی پی ان گوگل باز نمیکنه.قاط زده کلا.:31: وویس کال هم بدون وی پی ان نمیده.
برای من که درسته..

concordx
27-07-2011, 23:52
برای من که درسته..

کدا وکیل فقط تو 50 تا پست اخیر حدودا 10 بار فقط گفتی ( برای من که درسته ).
بابا فهمیدیم شما خیلی اینترنتت خوبه.
بذاز بچه ها اطلاع رسانی شون رو بکنن.
1 با 2 بار دیگه نه همش یه جمله مسخره.
تعداد پستات رو زیاد میکنی؟
اسپم میفرستی؟

ahriman323
28-07-2011, 00:08
کدا وکیل فقط تو 50 تا پست اخیر حدودا 10 بار فقط گفتی ( برای من که درسته ).
بابا فهمیدیم شما خیلی اینترنتت خوبه.
بذاز بچه ها اطلاع رسانی شون رو بکنن.
1 با 2 بار دیگه نه همش یه جمله مسخره.
تعداد پستات رو زیاد میکنی؟
اسپم میفرستی؟
نه الان کدا وکیلی.دی: پست من اسپمه یا پست شما که موضوع بی ربط ارائه میکنی؟!
اگه از نظر شما پست من اسپمه از طریق این دکمه[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] گزارش تخلف بفرست به مدیریت نه اینکه اسپم بزنی
این دوستمون هم پست زده که ببینه دیگران هم مشکل دارن یا نه منم اطلاع رسانی کردم
من کلا 2 3 تا پست اینجوری زدم بعد شما میگی 10 بار
اره تعداد پستهامو زیاد میکنم شما مشکلی داری؟!

arashsard
28-07-2011, 00:57
برای من که درسته..

منم چند بار کاتکت دیسکانک که میکنم میوفته روی اینفورمیشن (همون آی اس پی) مخابرات. یه خورده بهتر میشه ولی بازم تعریفی واسه من نداره. روی آی اس پی آسیا تک هست که نابوده. با وی پی ان که پینگم 500
600 میشه.:31::31::31: سرعت دانلود روزانمم کم شده 60 70 کیلو.از سری بعد بر میگردم 512 :31:

saurron
28-07-2011, 01:08
اگه اطلاع رسانی یعنی اینکه فقط بیای اینجا بگی اینترنت مشکل داره! پس منم اطلاع رسانی کنم
برای من سایت گوگل باز میشه، اما 1_2 تا سایت دیگه بدون چیزپی ان باز نمیشه
مثل این

ahriman323
28-07-2011, 01:16
اگه اطلاع رسانی یعنی اینکه فقط بیای اینجا بگی اینترنت مشکل داره! پس منم اطلاع رسانی کنم
برای من سایت گوگل باز میشه، اما 1_2 تا سایت دیگه بدون چیزپی ان باز نمیشه
مثل این

برای من باز میشه این سایته بدون چیزپی ان

saurron
28-07-2011, 10:37
امروز برای منم درست شده. دیروز نمیدونم چی شده بود.

arashsard
28-07-2011, 10:41
خدایی ببینید.رتبه بندیو ببینید.توو این خراب شده پینگ 400 میشه رتبه 1 . اینا رو میبینم بیشتر به خارجیا حسودیم میشه:41:

Soor_e_Sraphil
28-07-2011, 12:56
سلام دوستان، من قرار دادم با آسياتك تموم شده و به علت سرعت دانلود شبانه ي افتضاحش مي خوام از يه شركت ديگه سرويس بگيرم، تنها چيزيم كه برام مهمه سرعت دانلود شبانس، شما چه isp رو پيشنهاد ميكنين؟ من شهرك گلستانم با پيش شماره 620

arashsard
28-07-2011, 13:06
سلام دوستان، من قرار دادم با آسياتك تموم شده و به علت سرعت دانلود شبانه ي افتضاحش مي خوام از يه شركت ديگه سرويس بگيرم، تنها چيزيم كه برام مهمه سرعت دانلود شبانس، شما چه isp رو پيشنهاد ميكنين؟ من شهرك گلستانم با پيش شماره 620

من دوستام آی اس پی های مختلف دارن.همشون از شبانه مینالن. همیارنت نمیدونم.کسی هم همیارنت نیس بگه شبانش چطوره

saurron
28-07-2011, 14:42
پارس انلاین ظاهرا شبانش بدک نیست.

bnmnb
28-07-2011, 22:59
من از شرکت پارس انلاین (اراکس )استفاده میکتم هر از نیم ساعت یک بار قطعی دارم از 2 ماه پیش قطعی رو داشتم اما 2 هفته هست که شدت گرفته خودشون میگن از vpn هست . مشکل از چیه؟؟؟؟
ممنون

hossein-gh
30-07-2011, 15:27
دوستان این امار جدید رو ببینید واقعا محشره!!!

hossein-gh
30-07-2011, 19:05
قابل توجه شرکتهای ارائه دهنده اینترنت که همش مشکلشون رو گردن این و اون میندازند:

wordship
31-07-2011, 07:21
میگم شیرازAdsl نامحدود هم ارائه میدن؟ با قیمت مناسب؟
توی مشهد 3 ماه 512 نامحدود 63 تومنه! سرعت هم 65 تا 70 کم هم نمیشه !
:
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدتازه تسهیلات هم داره :
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیداینم ماله برادران شمالی:
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدخدایی پول که نمیدن بابت اینترنت (اونم نا محدود ارزونتر از محدود ما)دارن مجانی استفاده میکنن نسبت به ما .
حالا شیراز هم همچین چیزی داره؟

sada
01-08-2011, 15:59
من امروز واسه سرعت شبانه ایمیل زدم به شاتل اینجوری جواب دادن که اگه کسی به طور مداوم دانلود فایل حجیم کنه شبانشو به اشتراک می زارن طبق قانونشون بعد گفت که اگه بخوایی سرعتتون ثابت باشه باید سرویس dedicated بگیرید.کسی می دونه قیمتش چطوریه اینجور سرویسا؟

faghatiman
01-08-2011, 18:47
سلام . من از شاتل سرویس eco 128 گرفتم چند روزه به شدت ping زیاد شده . شما هم افزایش ping داشتید .

اینم تست: [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

مرکز سلمان

ahriman323
01-08-2011, 19:04
من امروز واسه سرعت شبانه ایمیل زدم به شاتل اینجوری جواب دادن که اگه کسی به طور مداوم دانلود فایل حجیم کنه شبانشو به اشتراک می زارن طبق قانونشون بعد گفت که اگه بخوایی سرعتتون ثابت باشه باید سرویس dedicated بگیرید.کسی می دونه قیمتش چطوریه اینجور سرویسا؟
شیر نمیکنن محدود میکنن دوست عزیز ولی به مشترک میگن شیر کردیم با مشترکین پر مصرف
طبق قانونشون چیزی از محدودیت توی قراردادشون نیومده ولی محدود میکنن بازم بر خلاف قانون
سرویس ددیکیتید پهنای باند اختصاصی هست که هزینه اش خیلی گرونه برای سرویس 128 فکر کنم حدود صد و خورده ای هزار تومن
بهترین کار اینه که از طریق همین تاپیک یا دوستان یا کافی نت های محل تحقیق کنی ببینی وضعیت کدوم ISP توی محدوده مخابراتی (مرکز مخابرات) شما خوبه و بری از اونجا سرویس بگیری
شاتل 2 3 سال پیش خوب بود ولی الان داره هر سال بدتر میشه مشترک میگیرن ولی پهناد باند کافی اضاف نمیکنن به خاطر هزینه اش...
مدیریتش هم یه آدم....

سلام . من از شاتل سرویس eco 128 گرفتم چند روزه به شدت ping زیاد شده . شما هم افزایش ping داشتید .
اینم تست: [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

مرکز سلمان
شاتل همینه دیگه
با این سرویس دهیشون:13:

sada
01-08-2011, 19:35
می خواستم ببینم بین همیارنت و مخابرات کدومشون بهتر هستن؟ از لحاظ کیفیت و شبانه هاشون و همینطور پشتیبانیشون.
مرکز سعدیه هم هستم.

ahriman323
01-08-2011, 19:40
می خواستم ببینم بین همیارنت و مخابرات کدومشون بهتر هستن؟ از لحاظ کیفیت و شبانه هاشون و همینطور پشتیبانیشون.
مرکز سعدیه هم هستم.
دوستانی که توی محدوده مرکز مخابرات شما هستن و از دو شرکت سرویس گرفتن باید نظر بدن

مخابرات سررعت روزانه اش خوبه ولی شبانه همه سرویساش 60 هست یک مدت هم شده بود 30 دوباره برگشت 60 ولی پشتیبانیش زیاد خوب نیست
همیارنت هم تعریفشو زیاد شنیدم

arashsard
01-08-2011, 19:41

مرکز سلمان

داداش مگه قبلا پینگ روو چند بوده.؟؟؟ پینگ 548 که واسه شاتل عالیه.ملت توو شاتل آرزوی پینگ 548 دارن:31::31: وقتی اومد 1000 1200 بیا یه فکری میکنیم

sada
01-08-2011, 19:53
اینم تست من.مرکز سعدیه:

bunnybug
01-08-2011, 21:44
دوستانی که از ماتریکس سرویس میگیرید آیا سرعت شما هم این چند روز مثل من بالا رفته؟ با اکانت 128 دارم تا 3 مگ دانلود میکنم افت هم نداره!

اینم تست سرعتم:

saurron
01-08-2011, 23:15
رو عکس زده سریعتر از 96% اینترنت ایران. حسابی حال میکنید ها

arashsard
01-08-2011, 23:53
دوستانی که از ماتریکس سرویس میگیرید آیا سرعت شما هم این چند روز مثل من بالا رفته؟ با اکانت 128 دارم تا 3 مگ دانلود میکنم افت هم نداره!

اینم تست سرعتم:

حسابی حالتو بکن داداش که موقع ضد حالش رسید پشیمون نباشی:31:

faghatiman
01-08-2011, 23:54
داداش مگه قبلا پینگ روو چند بوده.؟؟؟ پینگ 548 که واسه شاتل عالیه.ملت توو شاتل آرزوی پینگ 548 دارن:31::31: وقتی اومد 1000 1200 بیا یه فکری میکنیم

دوست عزیز من یک سال هست که از شاتل سرویس میگیرم و تا همین یک هفته پیش ping بالای 250 نمیشد اما حالا همش بالای 400 هست و نمیتونم توی هیچ گیم سروری بازی کنم.

:41:

sada
02-08-2011, 09:56
کسی نیست تو مرکز سعدیه ای دی اس ال داشته باشه؟ بیاد وضعیتشو بگه ممنون می شم

wordship
02-08-2011, 10:01
دوست عزیز من یک سال هست که از شاتل سرویس میگیرم و تا همین یک هفته پیش ping بالای 250 نمیشد اما حالا همش بالای 400 هست و نمیتونم توی هیچ گیم سروری بازی کنم.

:41:

asia tech

H A M Z E H
02-08-2011, 10:41
سلام
به نظر دوستانی که در مرکز مدرس هستن کدوم isp سرویس شبانش بهتره؟
کلا در این مرکز کدوم isp رو توصیه میکنید؟

arashsard
02-08-2011, 13:01
ما که برگشتیم همون 128 آسیاتک
تست 128 ساعت2 بعد ظهر

wordship
02-08-2011, 14:56
ما که برگشتیم همون 128 آسیاتک
تست 128 ساعت2 بعد ظهر

سلام

اقو کدوم مرکزی :دی
سرعت دانلودت با دانلود منیجر چطوره ؟ حدود 200 هست؟
من داره شارژ دورم تموم میشه یعنی 128 بگیرم؟ حاجی :دی

arashsard
02-08-2011, 15:29
سلام

سلام کاکو.من مرکز فیاض بخش هستم. 726 . نه به 200 نمیرسه.دورو بره 150 هست

من تمام سرویسای آسیا تک رو داشتم. حدود 1 سال پیش با 2 مگ 400 دانلود میکردم.اما چند مدت اخیر سرعتم با 2 مگ رسید به 180 . دیگه گفتم چرا پول الکی بدم. اومدم 128 . الانم اینه وضیتم.با پولی که میدم ناراضی نیستم:31:

ahriman323
02-08-2011, 15:58
سلام
به نظر دوستانی که در مرکز مدرس هستن کدوم isp سرویس شبانش بهتره؟
کلا در این مرکز کدوم isp رو توصیه میکنید؟
شاتل که اصلا طرفش نرو همش محدود میکنن
آسیا تک هم فعلا شبانه همه سرویس هاش حدود 50 هست که نسبتا خوب نیست برای شبانه چند مدت پیش هم شده بود 30 که ممکنه بازم بشه همون 30
من میخواستم پارس را هم بگیرم و امتحان کنم که چون خط ما 740 هست و فیبر نوریه فقط مخابرات میده
الان شما از کجا داری و شبانه چنده؟

سلام
من 128 دارم 2مگ هم داشتم هیچ فرقی با هم ندارن

bunnybug
02-08-2011, 17:18
حسابی حالتو بکن داداش که موقع ضد حالش رسید پشیمون نباشی:31:

من بیشتر از یک ساله که از ماتریکس سرویس گرفتم تو مرکز امیرکبیر که غیر از یکی دو مورد قطعی که از قرار سراسری بوده قطعی نداشتم و سرعتم با 128 تا الان همیشه بالای 70-80 کیلوبایت بوده چه روز چه ساعت 2 شب که دانلود رایگانه(سرویس بدون دانلود رایگان شبانه گرفتم). الان هم تازه رفتم رو 3 مگابیت :20: من که راضی هستم...

کسی از ماتریکس سرویس داره این بالا رفتن سرعت ها رو تایید کنه؟

wordship
02-08-2011, 20:15
سلام کاکو.من مرکز فیاض بخش هستم. 726 . نه به 200 نمیرسه.دورو بره 150 هست

من تمام سرویسای آسیا تک رو داشتم. حدود 1 سال پیش با 2 مگ 400 دانلود میکردم.اما چند مدت اخیر سرعتم با 2 مگ رسید به 180 . دیگه گفتم چرا پول الکی بدم. اومدم 128 . الانم اینه وضیتم.با پولی که میدم ناراضی نیستم:31:

مرسی اقو :دی
دیگه یاهو هم نیومدیا :دی
با این حساب منم دوره جدید حدود 10 رو دیگه باید شارژ کنم 128 میگرم حاجی :دی

راستی سرویس های مخابرات محدودن یا نا محدود؟؟؟؟
کاری به خوب و بدش ندارم .
ممنون

آسیا تک هم فعلا شبانه همه سرویس هاش حدود 50 هست که نسبتا خوب نیست برای شبانه چند مدت پیش هم شده بود 30 که ممکنه بازم بشه همون 30
من میخواستم پارس را هم بگیرم و امتحان کنم که چون خط ما 740 هست و فیبر نوریه فقط مخابرات میده

ممنون شمارو که خبر دارم :دی
تویه یاهو کم نپرسیدم که :دی

ess_1362
02-08-2011, 20:18
سلام
می خوام از شاتل جدا شم
مرکزم فیاض بخش هست
نظر خودم بشتر آسیا تک هست
دوستان نظرشون چی هست؟
میشه غیر حضوری ثبت نام کرد یا حتما باید حظوری مراجعه کرد؟
یک شماره تلفن یا آدرس یا سایتی ازش محبت کنید

ممنون

wordship
02-08-2011, 20:32
سلام
می خوام از شاتل جدا شم
مرکزم فیاض بخش هست
نظر خودم بشتر آسیا تک هست
دوستان نظرشون چی هست؟
میشه غیر حضوری ثبت نام کرد یا حتما باید حظوری مراجعه کرد؟
یک شماره تلفن یا آدرس یا سایتی ازش محبت کنید

ممنون

:

سری اول حضوری مراجعه کن ولی میتونی از طریق نت شارژ کنی با کارت اعتباری.

سرعتشم واقعا خوبه روزانه (نمیشه ناحق گفت) شبم ماله تمامی سرویس ها از 128 تا 2 مگ سرعت حدود 50 هست البته بیشتر بود. مدتیه کم شده.
ادرسشم هم : ،خیابان آبیاری، کوچه 24، پلاک 71

ess_1362
02-08-2011, 21:55
همون آبیاری قدمگاه؟
خیلی جاش غریب هست
راستی عصر ها هم باز هستند؟

wordship
02-08-2011, 21:57
همون آبیاری قدمگاه؟
خیلی جاش غریب هست

میگم نکنه تویه این گرما میخواستی صبح بری :دی

عصر هم بازن

میتونی زنگ بزنی از پشتیبانی بپرسی

1844
830-2996
830-3004

arashsard
02-08-2011, 23:35
همون آبیاری قدمگاه؟
خیلی جاش غریب هست

خط 93 از دروازه کازرون سوار شو.بعد رو به رو خیابون سرباز پیاده شو.بهدش یه 20 متری راه برو.میرسی به نمایندگی آسیاتک.به این راحتی:31::31::31:

H A M Z E H
03-08-2011, 09:15

من شاتل داشتم که به خاطر سرعت کم شبانه قطع سرویس کردم واقعا افتضاح بود.الان دوباره میخام وصل کنم ولی نمیدونم از کجا بگیرم.خطمون 721 هست فیبر نوری نیست.به نظر شما الان شبانه کدوم بهتره؟

ahriman323
03-08-2011, 10:20
من شاتل داشتم که به خاطر سرعت کم شبانه قطع سرویس کردم واقعا افتضاح بود.الان دوباره میخام وصل کنم ولی نمیدونم از کجا بگیرم.خطمون 721 هست فیبر نوری نیست.به نظر شما الان شبانه کدوم بهتره؟
توی این مرکز را نمیدونم کسی هم نیست از این مرکز باید ببینی دوستان که از isp دیگه در مرکز دیگه دارن وضعیت شبانه اشون چطوره
ببین دوستانی که ماتریکس دارن وظعیت شبانه اشون چطوره!
برای ما هم 721 بود شد 740 شما هم شانس آوردی هنوز نکردن 740

arashsard
03-08-2011, 11:53
بچها این قضیه فیبر نوری چیه؟؟؟ جایی هم تو شیراز روو فیبر نوری هست؟ حالا اگه فیبر نوری باشه ADSL نمیدن؟؟:20:

wordship
03-08-2011, 12:06
بچها این قضیه فیبر نوری چیه؟؟؟ جایی هم تو شیراز روو فیبر نوری هست؟ حالا اگه فیبر نوری باشه ADSL نمیدن؟؟:20:
اگر فیبر نوری باشه باید وایمکس بگیری!
شایدم جدیدا adsl هم بدن روی فیبر نوری:20:

ahriman323
03-08-2011, 12:13
بجای کابل مسی از فیبر نوری استفاده میکنن
اگه تجهیزات توی مخابرات باشه اره adsl میدن
خط من قبلا معمولی بود حالا شده فیبر نوری فقط مخابرات سرویس میده

wordship
03-08-2011, 12:14
بجای کابل مسی از فیبر نوری استفاده میکنن
اگه تجهیزات توی مخابرات باشه اره adsl میدن
خط من قبلا معمولی بود حالا شده فیبر نوری فقط مخابرات سرویس میده

تعرفه های مخابرات رو میگید؟

ahriman323
03-08-2011, 12:19
تعرفه های مخابرات رو میگید؟
منظورم از مخابرات همون اسیاتک هست که با مخابرات همکاری میکنه میگن مخابرات خریدتش

saeed258s
03-08-2011, 14:39
دوستان باز هم اینترنت من داغون شده...شما مشکلی ندارید؟؟!من سرعتم 70 بوده اکنون به 10 هم نمیرسه

arashsard
03-08-2011, 15:45
دوستان باز هم اینترنت من داغون شده...شما مشکلی ندارید؟؟!من سرعتم 70 بوده اکنون به 10 هم نمیرسه

کدوم شرکتی؟؟؟

saeed258s
03-08-2011, 18:28
داتک تلکام(فراهوش رایانه)

dj farbod
03-08-2011, 21:37
سلام علیک
من 256 از شاتل دارم مرکز ولی عصر پیش شماره 627 سرعتوم ایجوری
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
شونوفتم میگن اسیا تک 128 میگیری 200 دانلودت هست درسته همچین چیزی؟
نیگاه لوتی گری راهنماییم کنید
متشکرم

ahriman323
03-08-2011, 23:43
سلام علیک
من 256 از شاتل دارم مرکز ولی عصر پیش شماره 627 سرعتوم ایجوری
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
شونوفتم میگن اسیا تک 128 میگیری 200 دانلودت هست درسته همچین چیزی؟
نیگاه لوتی گری راهنماییم کنید
متشکرم

اره روزانه اینجوری هست

miladgh
04-08-2011, 08:48
سلام.
از شاتل ۲ مگ گرفتم که خیر سرم دانلود خوب داشته باشم. ۱ شب، حدود ۳ هفته پیش ۴ گیگ دانلود کردم. از اون به بعد سرعت شبانم، مستقیم از ۲۴۰ اینا شده ۳!!!‌ یعنی در حد دایل آپ! مبالغه هم اصلا نمیکنم!
تصمیم دارم از شاتل بیام بیرون دیگه. زمانی هم که فیبر نوری شدیم، خیلی دردسر کشیدم که ۲باره راه اندازی شه.
وقتیم بهشون راجع به موضوع افت سرعت میگم، چرت و پرت میگن.

گزینه هایی که پیش روم هست ماتریکس هست (که البته نمیدونم رو فیبر نوری هم میده یا نه) و آسیاتک.
دیروز یکی از دوستام از یکی که آسیاتک داره شنیده بود که راضی نیست.

میخواستم ۱۲۸ نامحدود بگیرم. به نظر شما واسه نامحدودا هم پهنای باند بیشتری اختصاص داده میشه؟ و اینکه نظر شما با کدوم شرکته؟‌ (بقیه جاها نامحدود نمیدن)

علت اینکه میخوام نامحدود بگیرم اینه که حدس میزنم حداقل توی تابستون، همه شرکتا سرعت شبانشون افتضاحه!
مرکز دستغیب هستم (معالی آباد).

لطفا راهنمایی کنید.

saeed258s
04-08-2011, 09:10
دروود
دوست گرامی بهتر است برای کوتاه کردن دست این دزد کثیف،در سازمان تنظیم مقررات رادیویی از این شرکت شکایت نمایید.

wordship
04-08-2011, 09:44
دروود
دوست گرامی بهتر است برای کوتاه کردن دست این دزد کثیف،در سازمان تنظیم مقررات رادیویی از این شرکت شکایت نمایید.

همچین میگی شکایت فرمایید که انگار شکایت شما و 100 ها نفر دیگه موثر واقع شده!:31: به جای شکایت باید مثله من و دوستان دیگه سریع اقدام به ترک شاتل کنه! شاتل هم مقصر نیست شما یه نگاه به تاپیک 4000 صفحه ای همین جا بندازی متوجه میشی که چقدر کاربر داره! و هیچکس هم حاضرنمیشه از سرش دست برداره.:13:شاتل هم به جای اضافه کردن امکانات و تجهیزات پیشرفته روز به روز داره افت میکنه! به چه زبونی باید گفت > دیگه دوره شاتل تموم شد.
من خودم پارسال شاتل داشتم الان حدود 6 ماه هست ارم نت هستم واقعاعالیه روزانه سرعت 200 شبانه هم میشه 60 تا 70 سرویسم هم 256 هست!

saeed258s
04-08-2011, 09:50
دروود
مگه اهریمن نبود پدر شاتل رو درآورد؟!اگه هریک از مشترکان همینجوری پییگیری کنند،شاتل یا درشو تخته می کنه یا کیفیت رو بالا می بره

wordship
04-08-2011, 10:44
دروود
مگه اهریمن نبود پدر شاتل رو درآورد؟!اگه هریک از مشترکان همینجوری پییگیری کنند،شاتل یا درشو تخته می کنه یا کیفیت رو بالا می بره

نه عزیز تنها کاری که تونست بکنه این بود که سرویسشو قطع کردن! نه پدرشون در اومد و نه کیفیتشون بالا رفت!.. فقط اگر ببینشن فرار میکنن :دی تا دیگه نبیننش :دی

و اخر هم اومد اسیا تک!

و دوست عزیز اینم بدون بعضی از کارا حداقل تویه این مملکت! بیهوده هست! میدونی مخابرات از صدقه سر شاتل چقدر در امد داره!
اونوقت میاد به شکایت من و شما رسیدگی میکنه!؟

اگر سرویس دهی شاتل درست شده بود! حرف شما مورد تایید بود ولی در مرحله اول سرویس اقا سعید رو قطع کردن
و کیفیتشون هم! بد تر شد که بهتر نشد

saeed258s
04-08-2011, 11:00
ببینید،سرویس دهی بهتر نشده،اما همین که از ایشان فرار م یکنند و ایشان بر روی خواسته قانونی خود پافشاری کردند،خودش فشاری بر روی شاتل هست دیگه!!حالا ایشون 1 نفر بودند،اگر 10 نفر اینگونه فشار بیاورند بی تردید فشار زیادی بر روی شاتل خواهد بود..!!من که تا کنون این بد یمنی برایم پیش نیامده که از این شرکت مسخره و دله دزد بخواهم سرویس بگیرم وگرنه همه کار و زندگی رو می زاشتم که دهنشون و ببندم!!!

ahriman323
04-08-2011, 11:13
ببینید،سرویس دهی بهتر نشده،اما همین که از ایشان فرار م یکنند و ایشان بر روی خواسته قانونی خود پافشاری کردند،خودش فشاری بر روی شاتل هست دیگه!!حالا ایشون 1 نفر بودند،اگر 10 نفر اینگونه فشار بیاورند بی تردید فشار زیادی بر روی شاتل خواهد بود..!!من که تا کنون این بد یمنی برایم پیش نیامده که از این شرکت مسخره و دله دزد بخواهم سرویس بگیرم وگرنه همه کار و زندگی رو می زاشتم که دهنشون و ببندم!!!
یادمه اون موقع که پایان دوره ام بود و سرویسم را قطع کردن زنگ زدم تهران آقای رحمتی مسئول شیراز بودن انقدر پاپیچش شدم تا مجبور شد بگه بخاطر مشکلاتی که از طرف مخابرات و تنظیم مقررات برای ما ایجاد کردین دیگه نمیخوایم بهتون سرویس بدیم-همین برام کافی بود
چند روز پیش هم رفتم تعزیرات ادامه شکایتم که گفتن باید بری دادگاه منم بخاطر اینکه دیگه از جای دیگه گرفته بودم و راضی بودم و آتو دستشون داشتم دنبالش نرفتم

دوستانی که مشکل دارند زنگ بزن همایون یقشو بگیرن
171180935

spiderferi
04-08-2011, 11:45
دوستان راست حسینی من با شاتل دعوام شده میخوام برم یه جای دیگه برای گیم میخوام پینگ خوب میخوام . کجا هست ؟ مرکز مخابراتی ایمان هستم !

wordship
04-08-2011, 12:11

دوست عزیز شما درست میگید.

اما این جمله رو بخونید

یادمه اون موقع که پایان دوره ام بود و سرویسم را قطع کردن زنگ زدم تهران آقای رحمتی مسئول شیراز بودن انقدر پاپیچش شدم تا مجبور شد بگه بخاطر مشکلاتی که از طرف مخابرات و تنظیم مقررات برای ما ایجاد کردین دیگه نمیخوایم بهتون سرویس بدیم-همین برام کافی بود
چند روز پیش هم رفتم تعزیرات ادامه شکایتم که گفتن باید بری دادگاه منم بخاطر اینکه دیگه از جای دیگه گرفته بودم و راضی بودم و آتو دستشون داشتم دنبالش نرفتم

دوستانی که مشکل دارند زنگ بزن همایون یقشو بگیرن
171180935 با این همه پاپیچ شدن و.. در اخر مسول تهران گفته که مشکل مخابرات داریم! بهت سرویس نمیدیم! این جمله یه معنی میده > یعنی شما به جز دردسر برای شرکت شاتل چیزی ندارید و ما نیز محتاج خریداری سرویس توسط شما نیستیم! یادمه که حتی شکایت نامه تنظیم کرده بودن که ببرن ! ولی عزیز نتیجه نداده ! مهم هم الانه که اکثرا دارن از شاتل مینالن!
در نتیجه به جای شکایت کردن و اعصاب خوردی های بی نتیجه ! چرا نمیگید از شاتل سرویس نگیرید!؟ شاید اگر شاتل دید مشتری هاش داره کم میشه یه تکونی داد! یادمه صبانت یه مدتی خیلی بد شده بود! دید مشتری هاش خیلی کم شدن ! و واقعا هم درست شد . خبر از الانش ندارم! ولی مطمئنن اگر جای شکایت کردن کسی از شاتل سرویس نگیره مطمئنا تغییر میده! اما اگر همه مثله الان ازش سرویس بگیرن! شاتل هم فکر میکنه که سرویس دهیش عالیه! و حتی ضعیف تر هم میشه!
و قابل توجه شما که دم از شکایت میزنید > به شخصه از شاتل بدی ندیدم! خدایی یه مدت کلا Adsl نگرفتم بعد رفتم شاتل میخواستم ازشون سرویس بگیرم! گفتن مرکز امیر کبیر پره! برو شاید یه ماه دیگه ازاد شد!!
ولی الان میبینم که دوستان ناراحتن! از دست شاتل و اینم بگم همه هم مثله اقا سعید تن و بدن هر روز رفتن شاتل و پیگیری شکایت رو ندارن خدایی توی شیراز 100 تا و یکی هم مثله اقا سعید پیدا نمیشه! که حقشو بخواد! نه فقط در زمینه اینترنت و دنیای مجازی بلکه در کل زمینه ها!
.........
در هر صورت من که میگم از شاتل بدی ندیدم وقتی ازش 512 گرفتم روز های اول سرعت حدود 14 بود ولی بعدش درست شد! تا اخر دوره که دیگه تمدید نکردم! و بعد هم اومدم اسیاتک. الانم که میبینید وضع شبانه اسیا به هم ریخته > برای این هست که > کلا ارم نت افتاده دست مخابرات!
یادمه قبلا که با اسپید تست تست میگرفتم مینوشت isp > asia tech
ولی الان
این عکسو ببینید >

به هر جهت بنده راه معقولانه رو گفتم! کسی رو هم که زور نمیکنم بگم از شاتل سرویس بگیر یا نگیر! چون الان هم خبر از سرعت خوبش دارم توی شیراز و هم از سرعت ! نابودش تویه چند تا مرکز مختلف/.
و شما هم میتونید جای تماس با پشتیبانی و حرفای تکراری شنیدن حداقل ارم نت رو تست کنید!

ahriman323
04-08-2011, 22:13
ای تو روحشون
مگه نباید ساعت 12 شب دوره ریست بشه؟! برای من حدود ساعت 10:30 دوره ام ریست شد و 530 مگ از اعتبارم پرید!
ایمیل زدم ریاضی ولشون نمیکنم اینجوری!
داشتم دانلود میکردم ای بابا

wordship
04-08-2011, 22:50
یکمی یه مخابرات امید داشتیم! یعنی به سرویس های مخابرات! گفتم شاید قیمت هاش ارزونتر باشه نسبت به ارم نت و..
سیستما پشیمون شدم!
چون بعد از کلی گشتو گزار دیدم قیمت های مخابرات شیراز !! دست کمی از شرکت ها نداره

512 نامحدود ماهی 110 هزار تومن! اینترانت هم ارائه میدن ماهی 21 هزار تومن! گفتم اگر خوب باشه ارزش داره.
سوال
میشه باهاش وارد سایت های دانلود شد؟ مثلا میهن دانلود - دانلود ها و.. (چون تکاتک سرور این سایت ها در هلنده به ین خاطر میپرسم)
یا فقط باید دلمون رو به تبیان و خبر انلاین خوش کنیم؟
کسی اطلاعی داره در زمینه اینترانت!؟ کسی گرفته؟
من فقط برام سایت های دانلود مهم هستن
ممنون

ahriman323
04-08-2011, 23:29
یکمی یه مخابرات امید داشتیم! یعنی به سرویس های مخابرات! گفتم شاید قیمت هاش ارزونتر باشه نسبت به ارم نت و..
سیستما پشیمون شدم!
چون بعد از کلی گشتو گزار دیدم قیمت های مخابرات شیراز !! دست کمی از شرکت ها نداره

512 نامحدود ماهی 110 هزار تومن! اینترانت هم ارائه میدن ماهی 21 هزار تومن! گفتم اگر خوب باشه ارزش داره.
سوال
میشه باهاش وارد سایت های دانلود شد؟ مثلا میهن دانلود - دانلود ها و.. (چون تکاتک سرور این سایت ها در هلنده به ین خاطر میپرسم)
یا فقط باید دلمون رو به تبیان و خبر انلاین خوش کنیم؟
کسی اطلاعی داره در زمینه اینترانت!؟ کسی گرفته؟
من فقط برام سایت های دانلود مهم هستن
ممنون
دوست عزیز فکر نمیکنم اینها برای مشترک باشه
همانطور که گفتم مخابرات با آسیا تک همکاری میکنه و از اون طریق به مشترکین سرویس میده
احتمالا اون قیمتی که شما میگی برای کسانی هست که ISP میخوان بزنن که به تعداد هر چند مرکزی مه میخوای اونجا سرویس ارائه کنی باید اونقدر پول بدی بابت هر مرکز ...
من چند مدت پیش زنگ زدم برای گرفتن نمایندگی isp گفتن برای ساپورت هر مرکز باید 200 250 بدی
یکی از دوستان نمیدونم توی این سایت بود یا پی تی قبلا میگفت توی معالی اباد دفتر خالی زیاد دارن اگه میومد ISP بزنیم خوب بود...
میتونی زنگ بزنی مخابرات قصرالدشت قسمت اداره ارتباطات دیتا سوال بکنی مطمئن بشیم

اینجا را ببین اون فرمه را هم ببین

wordship
05-08-2011, 01:03
دوست عزیز فکر نمیکنم اینها برای مشترک باشه
همانطور که گفتم مخابرات با آسیا تک همکاری میکنه و از اون طریق به مشترکین سرویس میده
احتمالا اون قیمتی که شما میگی برای کسانی هست که ISP میخوان بزنن که به تعداد هر چند مرکزی مه میخوای اونجا سرویس ارائه کنی باید اونقدر پول بدی بابت هر مرکز ...
من چند مدت پیش زنگ زدم برای گرفتن نمایندگی isp گفتن برای ساپورت هر مرکز باید 200 250 بدی
یکی از دوستان نمیدونم توی این سایت بود یا پی تی قبلا میگفت توی معالی اباد دفتر خالی زیاد دارن اگه میومد ISP بزنیم خوب بود...
میتونی زنگ بزنی مخابرات قصرالدشت قسمت اداره ارتباطات دیتا سوال بکنی مطمئن بشیم

اینجا را ببین اون فرمه را هم ببین

سلام

منم که از کار اینا سر در نمیارم!
فعلا شما اینجا رو ببینید :
تا درصورت نیاز تماس بگیرم و بپرسم از مخابرات

ahriman323
05-08-2011, 09:27
سلام

منم که از کار اینا سر در نمیارم!
فعلا شما اینجا رو ببینید :
تا درصورت نیاز تماس بگیرم و بپرسم از مخابرات

اره اینو دیدم
بهش نمیخوره که برای مشترک باشه

تعرفه های ذیل به ازاء هر اتصال به ابر IP می باشد.دی:

bunnybug
05-08-2011, 11:34
سلام.
از شاتل ۲ مگ گرفتم که خیر سرم دانلود خوب داشته باشم. ۱ شب، حدود ۳ هفته پیش ۴ گیگ دانلود کردم. از اون به بعد سرعت شبانم، مستقیم از ۲۴۰ اینا شده ۳!!!‌ یعنی در حد دایل آپ! مبالغه هم اصلا نمیکنم!
تصمیم دارم از شاتل بیام بیرون دیگه. زمانی هم که فیبر نوری شدیم، خیلی دردسر کشیدم که ۲باره راه اندازی شه.
وقتیم بهشون راجع به موضوع افت سرعت میگم، چرت و پرت میگن.

گزینه هایی که پیش روم هست ماتریکس هست (که البته نمیدونم رو فیبر نوری هم میده یا نه) و آسیاتک.
دیروز یکی از دوستام از یکی که آسیاتک داره شنیده بود که راضی نیست.

میخواستم ۱۲۸ نامحدود بگیرم. به نظر شما واسه نامحدودا هم پهنای باند بیشتری اختصاص داده میشه؟ و اینکه نظر شما با کدوم شرکته؟‌ (بقیه جاها نامحدود نمیدن)

علت اینکه میخوام نامحدود بگیرم اینه که حدس میزنم حداقل توی تابستون، همه شرکتا سرعت شبانشون افتضاحه!
مرکز دستغیب هستم (معالی آباد).

لطفا راهنمایی کنید.

فکر کنم ماتریکس روی فیبر هم سرویس میده جدیدا. نامحدود 128 سرعتش رو حدود 20 کیلوبایت / ثانیه حساب کنید. ضمنا میدونم شبانه ماتریکس 1مگ همون 1 مگ رو میده شب ها حرف چند روز پیش هم هست.

miladgh
05-08-2011, 18:02
فکر کنم ماتریکس روی فیبر هم سرویس میده جدیدا. نامحدود 128 سرعتش رو حدود 20 کیلوبایت / ثانیه حساب کنید. ضمنا میدونم شبانه ماتریکس 1مگ همون 1 مگ رو میده شب ها حرف چند روز پیش هم هست.

ممنون. تماس گرفتم میگفت واسه فیبر نوری نمیدن.
زنگ زدم آسیاتک. همون طور که میدونید، تو سایت ارم نت که نگا کنید، سرویساش اصلا شبیه به آسیاتک نیست. مثلا من نامحدوده رو میخواستم که گفت فقط مال تهرانه.

در حال حاضر، فقط شاتل نامحدود میده. ۶۴ رو میده ماهی ۱۹ تومن و ۱۲۸ رو میده ماهی ۲۸ تومن. ۱ بار امتحانی میخوام ۶۴ بگیرم. امیدوارم پهنای باند بیشتری بهش اختصاص بدن. وگرنه ۶۴ که تقریبا همون دایل آپه

ahriman323
05-08-2011, 18:38
زنگ زدم آسیاتک. همون طور که میدونید، تو سایت ارم نت که نگا کنید، سرویساش اصلا شبیه به آسیاتک نیست. مثلا من نامحدوده رو میخواستم که گفت فقط مال تهرانه.

در حال حاضر، فقط شاتل نامحدود میده. ۶۴ رو میده ماهی ۱۹ تومن و ۱۲۸ رو میده ماهی ۲۸ تومن. ۱ بار امتحانی میخوام ۶۴ بگیرم. امیدوارم پهنای باند بیشتری بهش اختصاص بدن. وگرنه ۶۴ که تقریبا همون دایل آپه
اسیاتک شیراز نامحدود نداره متاسفانه.

64 آرت هوم شاتل اصلا ارزش نداره بگیری سرعت دانلودش 8 9 هست
با این وضع برق اگه 24 ساعت هم بگذاری دانلود با سرعت8 کیلو تازه اگه افت سرعت نباشه اصلا بدرد نمیخوره
128 نامحدود هم نامحدود نیست 18 GB هست محدودیتش
شاتل هم که واقعا هرسال داره افتضاح تر میشه گرفتن سرویس از شاتل یه اشتباه محضه
این همه isp
همیارنت
پارس آنلاین
صبانت
لاوان
دیتانت
و.......

wordship
05-08-2011, 19:15

یه تماس هم با مخابرات بگیر ببین شاید مخابرات ارائه بده!

فعلا که ارم نت هم دست مخابراته

miladgh
05-08-2011, 22:42
همیار اینترنت نامحدودش خیلی گرونه. ۱۲۸ میده ماهی ۴۱ تومن. نمیدونم اونایی که محدودیت حجمی داره، ساعت مجانی داره یا نه. و کیفیت ساعت مجانیش اگه داره چه جوریه.

پارس آنلاین هم فکر میکنم شباش تعریفی نداره. و سرویس نامحدود هم که نداره

صبانت هم که یا نامحدود نداره یا گرونتر از شاتل میشه. مثلا ‍۱۲۸ با ماهی ۱۰ گیگ میده ۳۰ تومن. در صورتی که ۱۲۸ نامحدود شاتل که شما میگی ۱۸ گیگه، ماهی ۲۹ تومنه.

نامحدود لاوان هم ۱۲۸ ماهی ۴۲ تومن. که باز گرونه!

حیف که ماتریکس فیبر نوری نمیده. وگرنه ۱۲۸ نامحدودش ماهی ۲۶ تومن بود…

نمیدونم چیکار کنم. ۱ اینترنت نامحدود میخوام. حجمی به دردم میخوره. اما ساعت رایگانشم میخوام و چون همه اینایی که محدودیت حجمی دارن، رایگانشون افتضاحه، نمیدونم چیکار کنم.
کاش جایی بود که ساعت رایگانشم خوب بود.

miladgh
05-08-2011, 22:44
نظر دوستان راجع به اینترنت مبین نت چیه؟ می ارزه از adsl مهاجرت کنی واسه اون؟
چون شنیدم تو شیراز خیلی خوب نیست. آخه خیلی ضرره که برم کلی پول مودم بدم، بعدش بد از آب در بیاد. خیلی بد میشه. مودمش ۱۰۰ هزار تومنه! ساعت رایگانش نمیدونم تو شیراز خوبه یا نه

miladgh
05-08-2011, 22:46
ولی شاتل تو سایتش تعرفه هایی رو که واسه ۱۲۸ گذاشته، نامحدود نوشته ها... شاید ۱۸ گیگ مال قبلا بوده

ahriman323
06-08-2011, 01:17
ولی شاتل تو سایتش تعرفه هایی رو که واسه ۱۲۸ گذاشته، نامحدود نوشته ها... شاید ۱۸ گیگ مال قبلا بوده

نه دوست عزیز طبق قانون فیر پلیسی شون 18 گیگ هست
یه سر به دوتا لینک توی امضا من بزن

مصرف سرویس‌های دارای ترافیک نامحدود تحت قوانین fair use policy شاتل است.

ahriman323
06-08-2011, 11:09
همیار اینترنت نامحدودش خیلی گرونه. ۱۲۸ میده ماهی ۴۱ تومن. نمیدونم اونایی که محدودیت حجمی داره، ساعت مجانی داره یا نه. و کیفیت ساعت مجانیش اگه داره چه جوریه.

صبانت هم که یا نامحدود نداره یا گرونتر از شاتل میشه. مثلا ‍۱۲۸ با ماهی ۱۰ گیگ میده ۳۰ تومن. در صورتی که ۱۲۸ نامحدود شاتل که شما میگی ۱۸ گیگه، ماهی ۲۹ تومنه.

نمیدونم چیکار کنم. ۱ اینترنت نامحدود میخوام. حجمی به دردم میخوره. اما ساعت رایگانشم میخوام و چون همه اینایی که محدودیت حجمی دارن، رایگانشون افتضاحه، نمیدونم چیکار کنم.
پارس نامحدود هم داره تو این لیستی که دستمه 128 6 ماهه فقط داره 117 تومن که ماهی 19.5 در میاد.زنگ بزن شاید سرویس جدید گذاشته باشن
فکر کنم بزنی تو کار اینترنت ماه/واره/ای بهتره! 512 نامحدود 38 تومان ارزونتر هم فکر کنم گیر بیاد بگردی

wordship
06-08-2011, 11:47

کلا توی شیراز فکر نامحدود نباش!
چون به شخصه خود من خیلی دنبال این قضیه بودم از 4 ماه پیش! ولی هرچی تحقیق کردم دیدم نمیصرفه مثلا 128 نامحدود شما با سرعت 16 کیلو تویه ثانیه تازه بدون در نظر گرفتن نوسانات میتونی هر 24 ساعت!! حدود 1400 مگ بگیری!! در صورتی که بنده دیشب با Adsl سرعت 256 ساعت 2 تا 7 صبح حدود 1.1 گیگ گرفتم که اونم براش هر 3 ماه 40 تومن میدم و 8 گیگ هم ترافیک دارم.
یعنی ماهی 13300 ولی یه نامحدود 128 باید ماهی 26 بدی ! و حتی نتونی اندازه 256 محدود هم دانلود کنی
پس شما باید اول به فکر حساب و کتاب های دانلود و وب گردی و.. همه اینارو کرده باشی دوست خوبم نه اینکه فقط نامحدود بودنش رو ببینی > میینی که با یه نامحدود 128 نمیشه اندازه یه محدود 256 دانلود کرد

60×16=960 کیلو بایت در یک دقیقه
60×960=57600 کیوبایت در یه ساعت به عبارتی 57 مگابایت!!
57×24=1368 به عبارتی حدود 1.3 گیگ در یک روز تمام بدون در نظر گرفتن هیچ گونه نوسان:11:
...............
اینترنت ماهواره ای ها هم معمولا یک طرفه هست به عبارتی باید یه کارت دی وی بی s2 بخری حدود 110 تومن
یه اکانت هم میخواد که میشه ماهی 30 تومن سرعت 120KB/S و به صورت نامحدود دانلود میکنی یه جای کارت میلنگه ! کجا؟ همون طور که گفتم این اکانت فقط یه طرفه هست یعنی باید یه سندر داشته باشی مثله ADSL خودت
همونطوری که میدونی aDSL هم محدوده و به شخصه میبینم اگر بخوام یه اکانتشو بخرم حدود 100 و خورده ای اول برام خرج داره ماهی 30 هم باید بدم اکانت اینترنت ماهواره ای و ماهی 13 هم بدم ADSL خودم میشه ماهی 43 تومن
اگر نخوای هیچ گونه وبگردی کنی که خوبه! ولی معمولا وبگردی های روزانه ما بیشتر از 60 تا 70 مگ میشه به عبارتی ماهی حدود 2 گیگ هم وبگردی داریم! و حدود 700 تا 800 مگ هم ماهانه میمونه برای سند اینترنت ماهواره ای! دیگه خودت حساب کن با 700 مگ سند میتونی چند گیگ رسیو داشته باشی؟
من دیشب حدود 50 مگ سند داشتم و 1.1 گیگ دانلود داشتم و تازه این خیلی خوب بوده!
و اگر همینطوری حسابش کنی هر یه گیگ رسیو حدود 50 مگ سند بخواد و شما هم 700 مگ بیشتر برای سند نداشته باشی به عبارتی میتونی حدود 14 گیگ دریافت اطلاعات داشته باشی! اینارو خودت هم یه بار فکر کن و حساب کن گول کسانی هم که اکانت میفروشن رو نخور اول خودت ببین اگر برات میصرفه برای ماهی 14 گیگ دانلود بیشتر ماهی 30 بدی یه اکانت یه مگ بخر .
:11:

miladgh
06-08-2011, 17:42
ممنون از جواب های شما. مدتیه سعی کردم ببینم در ۱ روز اگه بخوام رعایت ترافیک محدود نکنم، مصرفم چقدره.
این شد نتیجش:

الان شاتل بنده ۲ مگ گرفتم، و ساعت رایگانش (کل ساعات) سرعتم در حد دایل آپه (بدوم مبالغه میگم). ازشون که پرسیدم،‌میگن دانلود زیاد داشتی و الگوریتم تشخیص داده که سرعتتون رو پایین بیاره. ظاهرا قبلا اینطور بوده که اگه چند روز میذاشتی بدون دانلود، درست میشه. ولی الان دیگه نه. یعنی الان ۱ ماهه که این مشکل رو دارم. خیلی ظلمه که روز ۲۴۰ اینا باشه، شب بشه حداکثر ۵.
بهشون میگم خب من ۲ مگ گرفتم واسه دانلود بیشتر، پارسالم گرفتم اینجوری نبود. میگن واسه ما نمیصرفه دادن همچین سرویسی. و اینکه پارسال یوزرهامون کمتر بوده. میگم امسال یوزرا زیاد شده، دلیل نمیشه که کیفیت پایین بیاد. چیزی نمیگه. میگه تا آخر دورتون همین جوری خواهید بود!!!! خیلی نامردیه.

اگه ۱ اینترنت باشه که محدود باشه اما سرعت رایگانش در حد قابل قبول باشه (مثلا بشه حداقل ۱ گیگ دانلود کرد) خوبه. میتونم بسازم باهاش. متاسفانه شاتل میگه مرکز دستغیب کلا شلوغه. و به خاطر این موضوع هست که سرعت من کم شده.
الان دوستم چند کوچه اونورتر ما ۵۱۲ شاتل گرفته، سرعت شبانش هم ۷۰ ایناس. ظاهرا به خاطر اینکه دانلود زیادی نداره.

منم به شاتل گفتم اگه به ۱۲۸یی که هست ۵۱۲ نمیدادید یا پهنای باند هر کی، به اندازه پولی که میده بود، این مشکلا پیش نمیومد. میدونید که جدیدا مد شده، همه ispها برای ۱۲۸ حداقل ۵۱۲ میدن.
پیشنهادی دارید؟
من خودم تنها چیزی که به ذهنم میرسه پارس آنلاینه. منتها نمیدونم اگه سرعت خوب بگیرم، شب هم بهتر از بقیه هست یا نه؟

miladgh
06-08-2011, 17:45
پارس نامحدود هم داره تو این لیستی که دستمه 128 6 ماهه فقط داره 117 تومن که ماهی 19.5 در میاد.زنگ بزن شاید سرویس جدید گذاشته باشن
فکر کنم بزنی تو کار اینترنت ماه/واره/ای بهتره! 512 نامحدود 38 تومان ارزونتر هم فکر کنم گیر بیاد بگردی

پارس آنلاین مثل اینکه تعرفش عمومی شده دیگه. شهرستان و تهران یکیه. تو سایتش هست.

ahriman323
06-08-2011, 19:41
پارس آنلاین مثل اینکه تعرفش عمومی شده دیگه. شهرستان و تهران یکیه. تو سایتش هست.

سایت را ول کن معمولا آپدیت نیست زنگ بزن

ali_phd71
07-08-2011, 01:01
با سلام خدمت دوستان
بهترین سرعت adsl توی شیراز متعلق به کدوم شرکته؟مخابرات چطوره؟

ahriman323
07-08-2011, 04:49
با سلام خدمت دوستان
بهترین سرعت adsl توی شیراز متعلق به کدوم شرکته؟مخابرات چطوره؟
سلام

بستگی به مرکز مخابراتتون داره! شما بگید کدوم مرکز هستید تا دوستانی که اطلاع دارن از اون مرکز راهنمایتون کنند
مخابرات هم بد نیست!

wordship
07-08-2011, 09:35
ممنون از جواب های شما. مدتیه سعی کردم ببینم در ۱ روز اگه بخوام رعایت ترافیک محدود نکنم، مصرفم چقدره.
این شد نتیجش:

الان شاتل بنده ۲ مگ گرفتم، و ساعت رایگانش (کل ساعات) سرعتم در حد دایل آپه (بدوم مبالغه میگم). ازشون که پرسیدم،‌میگن دانلود زیاد داشتی و الگوریتم تشخیص داده که سرعتتون رو پایین بیاره. ظاهرا قبلا اینطور بوده که اگه چند روز میذاشتی بدون دانلود، درست میشه. ولی الان دیگه نه. یعنی الان ۱ ماهه که این مشکل رو دارم. خیلی ظلمه که روز ۲۴۰ اینا باشه، شب بشه حداکثر ۵.
بهشون میگم خب من ۲ مگ گرفتم واسه دانلود بیشتر، پارسالم گرفتم اینجوری نبود. میگن واسه ما نمیصرفه دادن همچین سرویسی. و اینکه پارسال یوزرهامون کمتر بوده. میگم امسال یوزرا زیاد شده، دلیل نمیشه که کیفیت پایین بیاد. چیزی نمیگه. میگه تا آخر دورتون همین جوری خواهید بود!!!! خیلی نامردیه.

اگه ۱ اینترنت باشه که محدود باشه اما سرعت رایگانش در حد قابل قبول باشه (مثلا بشه حداقل ۱ گیگ دانلود کرد) خوبه. میتونم بسازم باهاش. متاسفانه شاتل میگه مرکز دستغیب کلا شلوغه. و به خاطر این موضوع هست که سرعت من کم شده.
الان دوستم چند کوچه اونورتر ما ۵۱۲ شاتل گرفته، سرعت شبانش هم ۷۰ ایناس. ظاهرا به خاطر اینکه دانلود زیادی نداره.

منم به شاتل گفتم اگه به ۱۲۸یی که هست ۵۱۲ نمیدادید یا پهنای باند هر کی، به اندازه پولی که میده بود، این مشکلا پیش نمیومد. میدونید که جدیدا مد شده، همه ispها برای ۱۲۸ حداقل ۵۱۲ میدن.
پیشنهادی دارید؟
من خودم تنها چیزی که به ذهنم میرسه پارس آنلاینه. منتها نمیدونم اگه سرعت خوب بگیرم، شب هم بهتر از بقیه هست یا نه؟

مسئله اینجاست که خدایی با سرعت 512 نامحدود هم نمیشه زیاد چیزی گرفت!! که اینقدر گرونه
شما حساب کن اگر سرعت میانگین روی 50_60 باشه میشه ساعتی حدود 200 مگ روزی حدود 4 گیگ!
تویه مشهد همین 512 سه ماهی 63 تومنه بدون افته سرعت میانگین سرعتش هم 65 تا 70 هست!
اونوقت اینجا ما باید 26 بدیم برای 128 پارس انلاین!
خب یکی نیست به اینا بگه ملت رو چی فرض کردین! اخه با سرعت 128 میشه روزی 1 گیگ گرفت ! اونوقت باید بابتش 26 تومن داد؟ خدا داده پاساژ صدف از شیر مرغ تا جون ادمیزاد هر دی وی دی 1000 تازه دو دی وی بخری میدن 700
و 30 گیگ اطلاعات رو میشه با حدود 8000 تومن خرید! اونوقت مابیایم بابت چی 26 تومن بدیم هر ماه! وبگردی؟؟؟؟؟ یعنی برای روزی 100 مگ؟؟
کلا اینترنت اینجا هم شده مسئله!
.............
راستی یه چیزی هم بگم این ماهواره ای ها هم که فقط رسیو داره بدرد نمیخوره یه وقت نخرید اون چیزی که شما میخواید مثلا سرعت 1mb/s دوطرفه< هم سند و هم رسیو علاوه بر قیمت بالاش پیگرد قانونی هم داره
من این روزا چقدر حساب میکنم:31::31:
میبینم اگر سرعت 1mb/s هم باشه بخوام بابتش ماهی 200 تا 300 بدم سودی نداره چون در مرحله اول باید کل در امد نداشتم رو بدم اینترنت :31:
دوم : دیگه این قدر ها هم دانلود ندارم که اینترنت 1 مگ تو ثانیه نیاز داشته باشم :دی
حالا تکلیف چیه :-ss:13:

arashsard
07-08-2011, 12:13
مسئله اینجاست که خدایی با سرعت 512 نامحدود هم نمیشه زیاد چیزی گرفت!! که اینقدر گرونه
شما حساب کن اگر سرعت میانگین روی 50_60 باشه میشه ساعتی حدود 200 مگ روزی حدود 4 گیگ!
تویه مشهد همین 512 سه ماهی 63 تومنه بدون افته سرعت میانگین سرعتش هم 65 تا 70 هست!
اونوقت اینجا ما باید 26 بدیم برای 128 پارس انلاین!
خب یکی نیست به اینا بگه ملت رو چی فرض کردین! اخه با سرعت 128 میشه روزی 1 گیگ گرفت ! اونوقت باید بابتش 26 تومن داد؟ خدا داده پاساژ صدف از شیر مرغ تا جون ادمیزاد هر دی وی دی 1000 تازه دو دی وی بخری میدن 700
و 30 گیگ اطلاعات رو میشه با حدود 8000 تومن خرید! اونوقت مابیایم بابت چی 26 تومن بدیم هر ماه! وبگردی؟؟؟؟؟ یعنی برای روزی 100 مگ؟؟
کلا اینترنت اینجا هم شده مسئله!
.............
راستی یه چیزی هم بگم این ماهواره ای ها هم که فقط رسیو داره بدرد نمیخوره یه وقت نخرید اون چیزی که شما میخواید مثلا سرعت 1mb/s دوطرفه< هم سند و هم رسیو علاوه بر قیمت بالاش پیگرد قانونی هم داره
من این روزا چقدر حساب میکنم:31::31:
میبینم اگر سرعت 1mb/s هم باشه بخوام بابتش ماهی 200 تا 300 بدم سودی نداره چون در مرحله اول باید کل در امد نداشتم رو بدم اینترنت :31:
دوم : دیگه این قدر ها هم دانلود ندارم که اینترنت 1 مگ تو ثانیه نیاز داشته باشم :دی
حالا تکلیف چیه :-ss:13:
من قبلنم گفتم.توی ایران اینترنت معنایی نداره.نمیخوام حرف سیاسی بزنم.به امید روزی که ... . حالا خودتون بقیشو بگیرید.:31::31: من سایت یکی از شرکتای اینترنت انگلیس رو چند مدت پیش دیدم.اینترنت نا محدود با سرعت 40 مگابیت داده بودن ماهی 40$.حالا حساب کن اینترنت 2 مگ اینجا نامحدود میدن 400$. آتیش گرفتم.:41::31:

arashsard
07-08-2011, 13:54
بچها قضیه این میکرو فیلتر چیه؟؟؟ خوبه یا نه؟ من که ندارم.بگیرم نویز خطم کمتر میشه؟از سرعت کم نمیکنه؟؟؟

ahriman323
07-08-2011, 15:25
بچها قضیه این میکرو فیلتر چیه؟؟؟ خوبه یا نه؟ من که ندارم.بگیرم نویز خطم کمتر میشه؟از سرعت کم نمیکنه؟؟؟
فکر نمیکنم با اسپلیتر فرقی داشته باشه
فرقش با اسپلیتر در اینه که اسپلیتر دوتا خروجی داره یکی برای مودم یکی برای تلفن ولی میکروفیلتر فقط یه خروجی داره برای تلفنه

Saeed_Med82
08-08-2011, 13:04
...............
اینترنت ماهواره ای ها هم معمولا یک طرفه هست به عبارتی باید یه کارت دی وی بی s2 بخری حدود 110 تومن
یه اکانت هم میخواد که میشه ماهی 30 تومن سرعت 120KB/S و به صورت نامحدود دانلود میکنی یه جای کارت میلنگه ! کجا؟ همون طور که گفتم این اکانت فقط یه طرفه هست یعنی باید یه سندر داشته باشی مثله ADSL خودت
همونطوری که میدونی aDSL هم محدوده و به شخصه میبینم اگر بخوام یه اکانتشو بخرم حدود 100 و خورده ای اول برام خرج داره ماهی 30 هم باید بدم اکانت اینترنت ماهواره ای و ماهی 13 هم بدم ADSL خودم میشه ماهی 43 تومن
اگر نخوای هیچ گونه وبگردی کنی که خوبه! ولی معمولا وبگردی های روزانه ما بیشتر از 60 تا 70 مگ میشه به عبارتی ماهی حدود 2 گیگ هم وبگردی داریم! و حدود 700 تا 800 مگ هم ماهانه میمونه برای سند اینترنت ماهواره ای! دیگه خودت حساب کن با 700 مگ سند میتونی چند گیگ رسیو داشته باشی؟
من دیشب حدود 50 مگ سند داشتم و 1.1 گیگ دانلود داشتم و تازه این خیلی خوب بوده!
و اگر همینطوری حسابش کنی هر یه گیگ رسیو حدود 50 مگ سند بخواد و شما هم 700 مگ بیشتر برای سند نداشته باشی به عبارتی میتونی حدود 14 گیگ دریافت اطلاعات داشته باشی! اینارو خودت هم یه بار فکر کن و حساب کن گول کسانی هم که اکانت میفروشن رو نخور اول خودت ببین اگر برات میصرفه برای ماهی 14 گیگ دانلود بیشتر ماهی 30 بدی یه اکانت یه مگ بخر .
یه سوال برام پیش اومده.یعنی با اینترنت ماهواره ای اگه وبگردی کنی از حجم ترافیک adsl کم میشه؟! فک نکنم این جوری باشه....این جور که من دیدم وقتی با اینترنت ماهواره ای وصلی کل پهنای باند سند کردنت میشه با Adsl.یعنی چه وبگردی چه دانلود!!! پس این حساب 14 گیگ شما درست از آب در نمیاد...

ardalan_zapata
08-08-2011, 13:51
حذف شود.............

wordship
08-08-2011, 14:29
یه سوال برام پیش اومده.یعنی با اینترنت ماهواره ای اگه وبگردی کنی از حجم ترافیک adsl کم میشه؟! فک نکنم این جوری باشه....این جور که من دیدم وقتی با اینترنت ماهواره ای وصلی کل پهنای باند سند کردنت میشه با Adsl.یعنی چه وبگردی چه دانلود!!! پس این حساب 14 گیگ شما درست از آب در نمیاد...

دقیقا اینطوری درمیاد:20: . البته بازم میگم برای یکی مثله من شاید شما اصلا نخواید وبگردی کنید و کل ترافیک مثلا 8 گیگتون رو بخواید بزارید برای اینترنت ماهواره ای! اونطوی میشه حتی بالای 150 گیگ هم گرفت ولی من یه کاربر معمولی اینترنت رو گفتم که حداقل روزی 2 ساعتی هم وبگردی میکنه! به هر حال از ترافیکش کم میشه
البته اگر خیلی طالب ماهواره ای هستین مک تست هم میدن خیلی ها(با هزینه کم) (اطلاعات بیشتر معذورم) میتونید سرعت بالا رو تجربه کنید :11:

Saeed_Med82
08-08-2011, 14:39
اینترنت ماهواره ای از سند ADSL استفاده میکنه بنابراین از ترافیک کم میکنه.
این جوری بگیم درست تره: اینترنت ماهواره ای از ADSL برای سند استفاده میکنه.البته اینو میدونستم.من چیز دیگه ای پرسیدم دوست عزیز.

دقیقا اینطوری درمیاد:20: . البته بازم میگم برای یکی مثله من شاید شما اصلا نخواید وبگردی کنید و کل ترافیک مثلا 8 گیگتون رو بخواید بزارید برای اینترنت ماهواره ای! اونطوی میشه حتی بالای 150 گیگ هم گرفت ولی من یه کاربر معمولی اینترنت رو گفتم که حداقل روزی 2 ساعتی هم وبگردی میکنه! به هر حال از ترافیکش کم میشه
البته اگر خیلی طالب ماهواره ای هستین مک تست هم میدن خیلی ها(با هزینه کم) (اطلاعات بیشتر معذورم) میتونید سرعت بالا رو تجربه کنید :11:
بر چه اساسی زمان استفاده از اینترنت ماهواره ای اگه وبگردی کنیم فقط از حجم ADSL کم میشه؟ مگه بین دانلود و وبگردی فرقی هست؟

wordship
08-08-2011, 15:09
این جوری بگیم درست تره: اینترنت ماهواره ای از ADSL برای سند استفاده میکنه.البته اینو میدونستم.من چیز دیگه ای پرسیدم دوست عزیز.

بر چه اساسی زمان استفاده از اینترنت ماهواره ای اگه وبگردی کنیم فقط از حجم ADSL کم میشه؟ مگه بین دانلود و وبگردی فرقی هست؟

دوست من خیر فرقی نیست اما

خیلی خوبه که شما یه نتورک ماتیورینگ داشته باشی یا فایروال میبینی که هنگامی که قصد داری وارد یه سایت بشی درمرحله اول باید سند داشته باشی
بعد هم دریافت اطلاعات
به عنوان مثال من تا از شما چیزی نپرسم که شما نمیای به من چیزی جواب بدی ایا تا حالا شده؟
به هر حال شما هرطوری حساب کنید باید فکر سند هم باشید
من گفتم که هر 1گیگ دانلود حدود 50 مگ سند میخواد اونم در شرایط بسیار عالی و لینک های مسقتیم همچنین سرعت مطلوب شما.
قائدتا هر مقدار که سرعت سند شما بیشتر باشه رسیو شماهم بیشتره
ا.........
به هر جهت اگر که بتونید یه ADSL نامحدود گیز بیارید با سرعت سند بالا میتونید سرعت رسیو بالایی هم داشته باشید بسته به نوع سرویس ماهواره ای تون.
به عنوان مثال شما الان که فرمودید مگه دانلود با وبگردی فرق داره گفتم بزار خودم یه تستی کنم
۱۳۹۰/۵/۱۷00:10:002MB 66KB976KB
بنده همین الان دیسکانکت کردم و ریز مصرفم رو نگاه کردم
دیدم 2 مگ دریافت داشتم و حدود 1 مگ ارسال! به عبارتی برای وبگردی ارسال بیشتری نیاز دارید ! تا دانلود
چون معمولا وقتی دانلود میکنید مقداری اطلاعات سند میشه و شروع به دانلود میکنه تنها از یه سایت و سرور معین ولی وبگردی اینطوری نیست چون شما تنها با یه سایت و صفحه خاص سروکار ندارید
.

Saeed_Med82
08-08-2011, 16:12
دوست من خیر فرقی نیست اما

خیلی خوبه که شما یه نتورک ماتیورینگ داشته باشی یا فایروال میبینی که هنگامی که قصد داری وارد یه سایت بشی درمرحله اول باید سند داشته باشی
بعد هم دریافت اطلاعات
به عنوان مثال من تا از شما چیزی نپرسم که شما نمیای به من چیزی جواب بدی ایا تا حالا شده؟
به هر حال شما هرطوری حساب کنید باید فکر سند هم باشید
من گفتم که هر 1گیگ دانلود حدود 50 مگ سند میخواد اونم در شرایط بسیار عالی و لینک های مسقتیم همچنین سرعت مطلوب شما.
قائدتا هر مقدار که سرعت سند شما بیشتر باشه رسیو شماهم بیشتره
ا.........
به هر جهت اگر که بتونید یه ADSL نامحدود گیز بیارید با سرعت سند بالا میتونید سرعت رسیو بالایی هم داشته باشید بسته به نوع سرویس ماهواره ای تون.
به عنوان مثال شما الان که فرمودید مگه دانلود با وبگردی فرق داره گفتم بزار خودم یه تستی کنم
۱۳۹۰/۵/۱۷00:10:002MB 66KB976KB
بنده همین الان دیسکانکت کردم و ریز مصرفم رو نگاه کردم
دیدم 2 مگ دریافت داشتم و حدود 1 مگ ارسال! به عبارتی برای وبگردی ارسال بیشتری نیاز دارید ! تا دانلود
چون معمولا وقتی دانلود میکنید مقداری اطلاعات سند میشه و شروع به دانلود میکنه تنها از یه سایت و سرور معین ولی وبگردی اینطوری نیست چون شما تنها با یه سایت و صفحه خاص سروکار ندارید
.
دوست عزیز ممنون از پاسختون اما شما نوشتین من با ADSL روزی 60-70 مگ حداقل وبگردی دارم که میشه ماهی حدود 2 گیگ و 700-800 مگ فقط میمونه برای سند اینترنت ماهواره ای!!! من میگم چرا حجمی که صرف وبگردی میشه رو از ترافیک ADSL خودتون کم میکنید؟
یعنی اینکه اگه به فرض ADSL شما ماهی 3 گیگ ترافیک بهتون بده و اینترنت ماهواره ای داشته باشین در هر صورت چه وبگردی کنید چه دانلود این 3 گیگ صرف سند کردن اطلاعات میشه و ریسیو با اینترنت ماهواره ای هست که نامحدوده.

wordship
08-08-2011, 17:28
دوست عزیز ممنون از پاسختون اما شما نوشتین من با ADSL روزی 60-70 مگ حداقل وبگردی دارم که میشه ماهی حدود 2 گیگ و 700-800 مگ فقط میمونه برای سند اینترنت ماهواره ای!!! من میگم چرا حجمی که صرف وبگردی میشه رو از ترافیک ADSL خودتون کم میکنید؟
یعنی اینکه اگه به فرض ADSL شما ماهی 3 گیگ ترافیک بهتون بده و اینترنت ماهواره ای داشته باشین در هر صورت چه وبگردی کنید چه دانلود این 3 گیگ صرف سند کردن اطلاعات میشه و ریسیو با اینترنت ماهواره ای هست که نامحدوده.
سلام
درست متوجه شدین (همونطوری که گفتم خودم رو میگم) بنده زیاد وبگردی میکنم معمولا هم حدود 30 تا 40 مگ سند هست و بقیش رسیو > من گفتم 60 تا 70 مگ درست گفتم معمولا هر از گاهی چشممون یه کلیپ اهنگ و یا..
میگیره
همه این ها سند میخواد دوست من. البته منظور من کل وبگردی بود شما درست میگید.:11:
به هر جهت میتونید اینترنت ماهواره ای رو هم تست کنید.
اما از نظر هزینه برای بنده معقول در نمیاد ! بازم میگم برای بنده؛ شاید برای شما بسیار مناسب باشه
............
این اینترنت ماهواره ای ها هم که میبینید حدود ماهی 30 تومن میشه سرعت هم حدود 120 هست اکانت 1 مگ درصورتی که شما با حدود ماهی 50 تومن میتونید سرویس های مناسبتری گیر بیارید که فقط شبانه بتونید حدود 4 تا 5 گیگ دانلود کنید به عبارتی ماهی همون 120 گیگ که میخواید با ماهواره ای بگیرید(همین ارم نت تا مدتی پیش حدود 1 پیش میشد با سرویس 256 شبی 3.5 تا 4 گیگ گرفت ولی الان بد شده)

aminrafael3
08-08-2011, 20:52
دستت درد نکنه ولی فکر نکنم با 50 تومن بشه همچین سرویسی رو در حال حاضر از این شرکتهای مزخرف گرفت

wordship
08-08-2011, 21:15
دستت درد نکنه ولی فکر نکنم با 50 تومن بشه همچین سرویسی رو در حال حاضر از این شرکتهای مزخرف گرفت

درست میگی چون الان خیلی وضع بد شده!
به زور شبی یه گیگ میگیرن ! :20:
کلا بیخیال ماهواره ای شدن هم بهتره دردسرازی خودشو داره!

ahriman323
08-08-2011, 22:50
دوستان ارم نتی یه سر بزنین تاپیک اسیاتک پست بنده را مطالعه کنید و ایمیل بفرستید..

gla021
09-08-2011, 00:19
بچه های ارم نت این فیلترینگ جدیدی که ارم نت گذاشته رو دیدید خیلی مزخرفه اینا چه آدمایی هستند دارن چه جور تبلیغات میگیرن!!
مشکلی که داره اینه که اگر تو یک سایتی یه تبلیغی فیلتر باشه کلا سایته فیلتر شده
مثلا مدیا فایر
یا نوت بوک چک
گندشون بزنند

gla021
09-08-2011, 00:26

ahriman323
09-08-2011, 01:10
اره امروز افتتاح شده.دی:
دست آقای ریاضی درد نکنه!:19:

gla021
09-08-2011, 01:20
اره امروز افتتاح شده.دی:
دست آقای ریاضی درد نکنه!:19:

فیلترینگ زده رو فیلترینگ :31:
بابا سایتی که خود سازمان تنظیم مقررات باز گزاشته اینا رفتن فیلترش کردن چرا mediafire.com فیلتره

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید که دیگه سایت معرفی لپ تاپه !!!!
بنازم سیاسته تبلیغات
کاربر هم که آدم نیست دیگه

arashsard
09-08-2011, 01:30

ببخشید این سرعت سنج چه برنامه ای است بالای موزیلات.اگه لطف کنی اسمشو بگی یا لینک دانلودشو بزاری ممنون میشم:40::40:

---------- Post added at 02:30 AM ---------- Previous post was at 02:29 AM ----------

بچه های ارم نت این فیلترینگ جدیدی که ارم نت گذاشته رو دیدید خیلی مزخرفه اینا چه آدمایی هستند دارن چه جور تبلیغات میگیرن!!
مشکلی که داره اینه که اگر تو یک سایتی یه تبلیغی فیلتر باشه کلا سایته فیلتر شده
مثلا مدیا فایر
یا نوت بوک چک
گندشون بزنند
من ارم نتم ولی این مدیا فایر واسم فیلتر نیست نیست

ahriman323
09-08-2011, 05:56
فیلترینگ زده رو فیلترینگ :31:
بابا سایتی که خود سازمان تنظیم مقررات باز گزاشته اینا رفتن فیلترش کردن چرا mediafire.com فیلتره

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید که دیگه سایت معرفی لپ تاپه !!!!
بنازم سیاسته تبلیغات
کاربر هم که آدم نیست دیگه

ببخشید این سرعت سنج چه برنامه ای است بالای موزیلات.اگه لطف کنی اسمشو بگی یا لینک دانلودشو بزاری ممنون میشم:40::40:

---------- Post added at 02:30 AM ---------- Previous post was at 02:29 AM ----------

من ارم نتم ولی این مدیا فایر واسم فیلتر نیست نیست

صفحه اصلی مدیا فایر و نوت بوک چک فیلتر نیست!
DU Meter

skull_avatar
09-08-2011, 06:07

"محل تبلیغات شما"
:blink:
اینا دیگه کین،امیدوارم بقیه isp ها جو گیر نشن.

gla021
09-08-2011, 08:57
صفحه اصلی مدیا فایر و نوت بوک چک فیلتر نیست!
DU Meter

دقیقا فیلتره 2-3 ثانیه باز میشه بعد یکدفعه میره تو اون صفحه پیوند ارم نت هر 2 سایت

نکته جالب اینه که صفحه peyvandha.ir در الکسا از نظر ترافیک در ایران پنجمین سایت محسوب میشه حالا حساب کن برو جلو :18::31:

اون نرم افزار هم همانطو ر که گفتند DU Meter :

ahriman323
09-08-2011, 13:26
صفحه فیلترینگ ارم نت را خدا آزاد کرد و همون قبلی آمد!:20:

arashsard
09-08-2011, 13:39

مگه فیلتری که خود شرکت میزاره نمیشه با وی پی ان باز کرد؟؟ بالاخره ما که باید از وی پی ان استفاده کنیم واسه وب گردی. حالا چه فرقی میکنه سپاه بزاره یا خو شرکت بزاره؟:20:

ahriman323
09-08-2011, 14:22
مگه فیلتری که خود شرکت میزاره نمیشه با وی پی ان باز کرد؟؟ بالاخره ما که باید از وی پی ان استفاده کنیم واسه وب گردی. حالا چه فرقی میکنه سپاه بزاره یا خو شرکت بزاره؟:20:

چرا ولی زور داره تبلیغ میگذارن!
من که زیاد به سایت فیلتر نمیخورم از ادرسهای جدیدشون استفاده میکنم با اینکه چیز پی ان مادام عمر دارم.دی:

hossein-gh
09-08-2011, 14:25
سایتهای نوت بوک چک و مدیا فایر که فیلتر نیستند!(ارم نت)

arashsard
09-08-2011, 14:26
چرا ولی زور داره تبلیغ میگذارن!
من که زیاد به سایت فیلتر نمیخورم از ادرسهای جدیدشون استفاده میکنم با اینکه چیز پی ان مادام عمر دارم.دی:

حالم گرفتس.اصلا ظهرا پینگم خوب نیست.بدون وی پی ان 400 وی پی انم که وصل میکنیم یه 100 تا میره روش میشه 500 . بعضی موقعها هم که تایم اوت میده.شما هم ظهرا پینگتون اینجوریه یا بهتره؟؟:41::41::41::41:

داغوووووووونههههههههههههه هههههههههه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

arashsard
09-08-2011, 16:59
الان که ساعت 6 عصر هست پینگ خوب شد

ahriman323
09-08-2011, 20:27
الان که ساعت 6 عصر هست پینگ خوب شد

پینگ اسپید تست زیاد دقیق نیست از طریق cmd پینگ بگیر دقیقتره..

بابا اون امضات چیه گذاشتی!دی: امضا هم امضای خودم اخر شفاف سازی و اطلاع رسانی.دی:

arashsard
09-08-2011, 22:48
پینگ اسپید تست زیاد دقیق نیست از طریق cmd پینگ بگیر دقیقتره..

بابا اون امضات چیه گذاشتی!دی: امضا هم امضای خودم اخر شفاف سازی و اطلاع رسانی.دی:

کلا صبح و ظهر پینگ خرابه.مشکل داره.اما عصر وشب خوب میشه.

master_shz
10-08-2011, 01:01
دوستان شیراز مرکز مخابرات ایمان کجا الآن سرویس خوب میده با شبانه سرعت بالا؟؟؟!
همیارنت چه جوریاست؟؟ شبانه free داره؟ سرعتاش محدوده یا بازه تا 2mb؟؟
ممنون

ahriman323
10-08-2011, 05:36
صفح فیلترینک ارم نت باز امد تبلیغاتش هم دوبرابر شده!.دی:

ahriman323
10-08-2011, 21:19
اینهمه من و بقیه دوستان که گیر این شرکت ... افتادیم میگیم شاتل شبانه سرویسهای اکو را برخلاف قرارداد محدود میکنن و وقتی بهشون میگیم میگنه شیرینگ هست اگه خیلی گیر بدی اعتراف میکنن که اره محدود کردیم..
بعد میگه زنگ زدم تهران گفتم یکی از دوستان سرویس 2مگ داره شبانش را بستین روی 8 میگن دانلود زیاد داشته ولی بهش گفتن نه اصلا سرعت شبانه شاید کم باشه ولی ما نمیبندیم
البته حق هم دارن اولش اعتراف نکنن و بپیچونن چون به قیمت از دست دادن کارشون تمام میشه
اینم یک نمونه از اعترافاتشون:

miladgh
10-08-2011, 23:26
اینهمه من و بقیه دوستان که گیر این شرکت ... افتادیم میگیم شاتل شبانه سرویسهای اکو را برخلاف قرارداد محدود میکنن و وقتی بهشون میگیم میگنه شیرینگ هست اگه خیلی گیر بدی اعتراف میکنن که اره محدود کردیم..
بعد میگه زنگ زدم تهران گفتم یکی از دوستان سرویس 2مگ داره شبانش را بستین روی 8 میگن دانلود زیاد داشته ولی بهش گفتن نه اصلا سرعت شبانه شاید کم باشه ولی ما نمیبندیم
البته حق هم دارن اولش اعتراف نکنن و بپیچونن چون به قیمت از دست دادن کارشون تمام میشه
اینم یک نمونه از اعترافاتشون:

بنده الان بیشتر از ۱ ماهه که محدود شدم تو شاتل. دیگه شبا دانلود نمیکنم. فایده ای نداره. ۱ گیگ مونده برام. کاشکی طبق این حرفه ۱ هفته بود. بابا ۱ ماه شده! گفتن تا آخر دوره هم برنمیگرده.
میرم پارس آنلاین. گرچه اونم میگن همچین تعریفی نداره. ولی حداقل محدود نمیکنن.

ممنون از اینکه به اشتراک گذاشتین.

---------- Post added at 11:26 PM ---------- Previous post was at 11:24 PM ----------

از شاتل متنفر شدم. خیلی سرعت شبانم افتضاحه!‌
اگه پیشنهادی واسه تعویض ISP دارید بگید. مرکز دستغیب. پل معالی آبادم.
جز پارس آنلاین چیزی به ذهنم نمیرسه. بقیشون یا رو فیبر نوری نمیدن. یا خیلی گرونن. یا مثل آسیاتک شبانشون یوزر جدا داره که علنا یعنی افتضاح تر از این نمیشه!
لطفا کمک کنید. فقط تا چند روز دیگه وقت انتخاب دارم.

ahriman323
11-08-2011, 00:20
بنده الان بیشتر از ۱ ماهه که محدود شدم تو شاتل. دیگه شبا دانلود نمیکنم. فایده ای نداره. ۱ گیگ مونده برام. کاشکی طبق این حرفه ۱ هفته بود. بابا ۱ ماه شده! گفتن تا آخر دوره هم برنمیگرده.
میرم پارس آنلاین. گرچه اونم میگن همچین تعریفی نداره. ولی حداقل محدود نمیکنن.

ممنون از اینکه به اشتراک گذاشتین.

---------- Post added at 11:26 PM ---------- Previous post was at 11:24 PM ----------

از شاتل متنفر شدم. خیلی سرعت شبانم افتضاحه!‌
اگه پیشنهادی واسه تعویض ISP دارید بگید. مرکز دستغیب. پل معالی آبادم.
جز پارس آنلاین چیزی به ذهنم نمیرسه. بقیشون یا رو فیبر نوری نمیدن. یا خیلی گرونن. یا مثل آسیاتک شبانشون یوزر جدا داره که علنا یعنی افتضاح تر از این نمیشه!
لطفا کمک کنید. فقط تا چند روز دیگه وقت انتخاب دارم.

اره اینو خوب امدی حداقل محدود نمیکنن جاهای دیگه!

همیارنت و ماتریکس هم توی مرکزتون یه تحقیق در موردش بکن..

master_shz
11-08-2011, 01:00
ایمان کسی نبود؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!

faghatiman
12-08-2011, 01:04
من تفاوت سرعت توی شب و روز ندارم من فقط مشکل ping دارم. البته 2 3 روزیه بهتر شده نسبت به قبل اینم تست :

تست: ساعت 2 بامداد .سرویس 128 اکو مرکز سلمان.

miladgh
12-08-2011, 10:00
اره اینو خوب امدی حداقل محدود نمیکنن جاهای دیگه!

همیارنت و ماتریکس هم توی مرکزتون یه تحقیق در موردش بکن..

همیار گرون میده. راجع به ساعت مجانیش نمیدونم. ماتریکس زنگ زدم. واسه فیبر نوری سرویس نمیده. ما فیبر نوری هستیم.

arashsard
12-08-2011, 14:34
بچه های ارم نتی.واقعا شانس آوردیم که علاوه بر آی ای پی آسیا تک.آی اس پی مخابرات هم داره به ما خدمات میده.اینجور که بوش میاذ آی اس پی آسیا تک ترکیده.گوگل هم باز نمیکنه.پینگشم زده بالای 500 :31:

ahriman323
12-08-2011, 17:49
همیار گرون میده. راجع به ساعت مجانیش نمیدونم. ماتریکس زنگ زدم. واسه فیبر نوری سرویس نمیده. ما فیبر نوری هستیم.

گرون میده ولی کیفیتش خوبه

miladgh
12-08-2011, 18:47
گرون میده ولی کیفیتش خوبه

منظورتون از کیفیت خوب چیه دقیقا؟ یعنی اینجوریه که اگه ۱۲۸ بگیری، مثل بقیه جاها پهنای باند بیشتری بدن؟
و ۱ سوال دیگه. ساعت مجانی میدونید داره یا نه؟

ahriman323
12-08-2011, 21:17
منظورتون از کیفیت خوب چیه دقیقا؟ یعنی اینجوریه که اگه ۱۲۸ بگیری، مثل بقیه جاها پهنای باند بیشتری بدن؟
و ۱ سوال دیگه. ساعت مجانی میدونید داره یا نه؟

افت سرعت و قطعی را میگم
در مورد سرعت هم از دوستم که همیار داره میپرسم بهت میگم

اره فکر کنم 2تا 7 باشه میپرسم پست میزنم!

master_shz
12-08-2011, 21:57
دوستان ماتریکسی، سرعت روز و شبش چه جوریاست؟ سرعتاش واقعی یا همشون باز هستن؟؟؟!
ممنون