PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : اینترنت استان فارس

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 [14] 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46

reza2kn
26-02-2011, 09:00
اهریمن جان نمیدونم چیکار کنم دیگه! من یه سرویس نامحدود پرسرعت ارزون میخوام که گویا نیست تو شیراز
البته یکی از آشنا ها گویا از همین دیتا نت گرفته 2 سال 512 نامحدود 400 تومن
من گشتم دنبال سایتی بر و بساطی خبری نبود قیمت بخونیم
هیشکی نبود ما 2 تا جوون و راهنمایی کنه؟؟؟؟
برم دوباره از شاتل بگیرم؟؟؟
موفق باشید:11:

ahriman323
26-02-2011, 10:14
سلام

حیف که من نمی تونم باهات بیام به خاطر وضعیت سرویسم.

وگرنه خوراکم شکایت از این هایی هست که سر مردم کلاه می ذارن.

من که هر وقت حق باهام بوده و پیگیر شکایت شدم به نتیجه رسیدم و زیر بار خفت کسی نرفتم.

حالا که میگی دانلود و آپلود را روی 128 بستن ، استدلالت چیه واسه محکوم کردنشون ؟ ( مگه 128 نداری ؟)

512 نمیدن بهم!

ahriman323
26-02-2011, 10:33
اهریمن جان نمیدونم چیکار کنم دیگه! من یه سرویس نامحدود پرسرعت ارزون میخوام که گویا نیست تو شیراز

اینجا ایرانه اگه نا محدود میخوای باید حداقل ماهی 30 40 تومن بدی!

پارس 3 ماهه بگیر ماهی 12 تومن در میاد!

شاتل نگیر:2::2::2::2:

saeed258s
26-02-2011, 12:43
دروود
چرا نا محدود ؟من دوستی دارم که کافی نت دارند،اما نا محدود نگرفته اند!شما حجم بالا بگیرید از یکی از شرکت ها،اگر کم آوریدید دوباره شارج بفرمایید.

saeed258s
26-02-2011, 13:15
دروود
دوستان امروز پینگ شما بالا نرفته احیانا؟!من از 200-300 اومده روی 800-900 و بالاتر!!

gtairani
26-02-2011, 14:11
دروود
دوستان امروز پینگ شما بالا نرفته احیانا؟!من از 200-300 اومده روی 800-900 و بالاتر!!
بله دوست عزیز مال من از 80 شده 1000 :18:

saeed258s
26-02-2011, 14:28
باز یه خبرهایی داره میشه...!!دوستان به گوش باشید!من اکنون چند تا خبر خوندم که بی پیوند با این ها نبود..
!

ahriman323
26-02-2011, 16:30
سلام دوستان

امروز رفتم تنظیم مقررات

جدیدا مثل اینکه گوشی را باید دم در تحویل داد من دم در یکی از گوشی هامو تحویل داد یکی دیگه را نه وقتی پیش ساریخانی بودم گوشیمو در اوردم داشتم باهاش ور میرفتم طرف همکار ساریخانی رفت حراست زیر اب منو زد بعد امد گفت حراست کارت داره رفتم حراست گفتم بله گفته مگه به شما نگفتن گوشیتون را باید تحویل بدی گفتم اره تحویل دادم گفت پیش اون یکی گوشیه را چرا تحویل ندادی گوشی را بهش دادم گفت هر وقت خواستی بر از نگهبانی بگیر منم برگشتم اتاق قبلی به اون مشتیه که زیر اب زده بود گفتم دستتون درد نکنه زیر اب میزنید گفتم چند میگیرید!
خلاصه خیلی جریانهای دیگه نمیشه گفت اینجا....

میخواستم برم پیش مدیر کل اسمش کاووسی بود فکر کنم یا طاووسی همچین چیزی گفتن جلسه هست رفتم پیش ساریخانی قسمت فناوری اطلاعات کارشناس نظارت قبلا شکایت کرده بودم که سرعتم پایینه گفتن کمتر از 1.6 اگه باشه میتونی شکایت کنی بعدش رفته بودم شکایت کنم که چرا به جای 128 512 میبندن حالا امدن فقط سرویس منو کردن 128 دقیقا داون استریم 128 هست نه 196 که برای 128 ای ها می بستند! امروز رفتم شکایت کنم که چرا فقط برای منو کردن 128 رفتم دفتر مدیر کل نشستم دیدم یک نفر امد بیرون گفت بفرما گفتم با مدیر کل کار دارم منم فکر کردم ابدارچی هست :27::31: گفتم جریان اینجوره و اینها با لحن بد و تند هم حرف میزدم اول که قبول نمیکرد برای بقیه که 128 دارن 512 هست گفت شما که مدعی العموم نیستید که هر کی شکایت داره بیاد شکایت کنه یا شما شمارشونو بنویس گفتم زرنگید شماره اونها را بنویس که اونها را هم سرعتشون را عادی کنید و ....
گفتم من درخواست افزایش سرویس دادم ولی نمیدن گفت باید شخصیت حقوقی باشی گفتم هستم اینا مهر و شماره ثبت گفت این که بنگاه هست گفتم خوب اینم شرکته دیگه گفت نه قبول نیست میخواستن منو بپیچونن گفتم خوب کارت دانشجویی دارم گفت کارت دانشجویی هم قبول نیست:18: گفتم همه جا با کارت دانشجویی و شماره ثبت و نامه افزایش سرعت میدن گفت نه همچین چیزی نیست! بعد یه جریانی پیش امد طرف گفت دانشجوی کجایی من الکی گفتم فلان جا گفت کارت دانشجوییت را بده الکی گفتم همرام نیست گفت کارت دانشجوییت را بیار تا بهت بدیم گفت باشه منو خر فرض کریدن میخواست نامه بزنه به دانشگام برام مشکل درست کنه منم گفتم باشه فردا میارم کارت دانشجویی ام را...

اینم از مدیر کل تنظیم مقررات

نتیجه: اینها همشون دستشون تو یه کاسه هست شکایت هم فاییده نداره تنها دو کار میشه کرد
1- قطع رانژه
2- اذیت کردن شرکت

koorosh2500
26-02-2011, 17:11
دروود

دقیقا
پینگ افتضاح شده
(پارس آنلاین)

reza2kn
26-02-2011, 17:15
اهریمن جان کدوم سرویس نامحدود پارس آنلاین 3 ماهش ماهی 12 در میاد؟؟؟

سعید جان عزیز من اگه سرعت بالا یر دستم باشه تا ماهی 30-25 گیگ هم دانلود دارم

اون دوستت که کافی نت داره پول سرویسش رو از مشتریاش درمیاره!

ahriman323
26-02-2011, 17:24
اهریمن جان کدوم سرویس نامحدود پارس آنلاین 3 ماهش ماهی 12 در میاد؟؟؟

سعید جان عزیز من اگه سرعت بالا یر دستم باشه تا ماهی 30-25 گیگ هم دانلود دارم

اون دوستت که کافی نت داره پول سرویسش رو از مشتریاش درمیاره!

128 سه ماهه 9 گیگ 36 تومن

128 6 ماهه نامحدود 117 تومن

نامحدود این قیمت ها گیرت نمیاد ..

saee1212
26-02-2011, 20:30
درود

ی سوال: آیا این امکان وجود داره که بعد از پایان یافتن ترافیک حجمی تعداد روزهای باقیمانده شما نیز سوخت شود؟ البته فرض بر این است که پارس آنلاین داشته باشیم.

ممنون می شم کسی جواب بده.

ahriman323
26-02-2011, 20:39
درود

ی سوال: آیا این امکان وجود داره که بعد از پایان یافتن ترافیک حجمی تعداد روزهای باقیمانده شما نیز سوخت شود؟ البته فرض بر این است که پارس آنلاین داشته باشیم.

ممنون می شم کسی جواب بده.

منظورتون اینه هر وقت حجمتون تمام شد یکاری کنید که دوره جدید شروع بشه؟ اگه برات فاکتور جدید صادر کنن میشه بهتره زنگ بزنی پارس انلاین بپرسی6275711

مرگ بر شاتل

saeed258s
26-02-2011, 21:06
سلام دوستان

امروز رفتم تنظیم مقررات

جدیدا مثل اینکه گوشی را باید دم در تحویل داد من دم در یکی از گوشی هامو تحویل داد یکی دیگه را نه وقتی پیش ساریخانی بودم گوشیمو در اوردم داشتم باهاش ور میرفتم طرف همکار ساریخانی رفت حراست زیر اب منو زد بعد امد گفت حراست کارت داره رفتم حراست گفتم بله گفته مگه به شما نگفتن گوشیتون را باید تحویل بدی گفتم اره تحویل دادم گفت پیش اون یکی گوشیه را چرا تحویل ندادی گوشی را بهش دادم گفت هر وقت خواستی بر از نگهبانی بگیر منم برگشتم اتاق قبلی به اون مشتیه که زیر اب زده بود گفتم دستتون درد نکنه زیر اب میزنید گفتم چند میگیرید!

میخواستم برم پیش مدیر کل اسمش کاووسی بود فکر کنم یا طاووسی همچین چیزی گفتن جلسه هست رفتم پیش ساریخانی قسمت فناوری اطلاعات کارشناس نظارت قبلا شکایت کرده بودم که سرعتم پایینه گفتن کمتر از 1.6 اگه باشه میتونی شکایت کنی بعدش رفته بودم شکایت کنم که چرا به جای 128 512 میبندن حالا امدن فقط سرویس منو کردن 128 دقیقا داون استریم 128 هست نه 196 که برای 128 ای ها می بستند! امروز رفتم شکایت کنم که چرا فقط برای منو کردن 128 رفتم دفتر مدیر کل نشستم دیدم یک نفر امد بیرون گفت بفرما گفتم با مدیر کل کار دارم منم فکر کردم ابدارچی هست :27::31: گفتم جریان اینجوره و اینها با لحن بد و تند هم حرف میزدم اول که قبول نمیکرد برای بقیه که 128 دارن 512 هست گفت شما که مدعی العموم نیستید که هر کی شکایت داره بیاد شکایت کنه یا شما شمارشونو بنویس گفتم زرنگید شماره اونها را بنویس که اونها را هم سرعتشون را عادی کنید و ....
گفتم من درخواست افزایش سرویس دادم ولی نمیدن گفت باید شخصیت حقوقی باشی گفتم هستم اینا مهر و شماره ثبت گفت این که بنگاه هست گفتم خوب اینم شرکته دیگه گفت نه قبول نیست میخواستن منو بپیچونن گفتم خوب کارت دانشجویی دارم گفت کارت دانشجویی هم قبول نیست:18: گفتم همه جا با کارت دانشجویی و شماره ثبت و نامه افزایش سرعت میدن گفت نه همچین چیزی نیست! بعد یه جریانی پیش امد طرف گفت دانشجوی کجایی من الکی گفتم فلان جا گفت کارت دانشجوییت را بده الکی گفتم همرام نیست گفت کارت دانشجوییت را بیار تا بهت بدیم گفت باشه منو خر فرض کریدن میخواست نامه بزنه به دانشگام برام مشکل درست کنه منم گفتم باشه فردا میارم کارت دانشجویی ام را...

نتیجه: اینها همشون دستشون تو یه کاسه هست شکایت هم فاییده نداره تنها دو کار میشه کرد
1- قطع رانژه
2- اذیت کردن شرکت
با دروود
آقا حال کردم باهات،خیلی خوب جوابشو دادی،اما مننمی پندارم که در پی نامه زدن و یا آزار دادن شما بوده باشد برای اینکه من خودم چندین بار تلفنی با این شرکت سخن فگته ام و همچنین شرکت مخابرات پیش از آنکه خصویصی شود رفتمن از همیار شکایت کردم:دی
خیلی خوب کارها پیش رفت،شما یکم بدبینی:21:

Rhodes
26-02-2011, 21:08
128 سه ماهه 9 گیگ 36 تومن

128 6 ماهه نامحدود 117 تومن

نامحدود این قیمت ها گیرت نمیاد ..

دوست عزیز این 128 نامحدود 6 ماهه،سرعت دانلودش چنده؟
طرفای معالی آباد.

ahriman323
26-02-2011, 21:24
با دروود
آقا حال کردم باهات،خیلی خوب جوابشو دادی،اما من می پندارم که در پی نامه زدن و یا آزار دادن شما بوده باشد برای اینکه من خودم چندین بار تلفنی با این شرکت سخن فگته ام و همچنین شرکت مخابرات پیش از آنکه خصوصی شود رفتم از همیار شکایت کردم:دی
خیلی خوب کارها پیش رفت،شما یکم بدبینی:21:
چه عجب یه نفر از این ملت ... شیراز یه دستی به کیبورد برد و یه نظری داد و یه تشکری زد ....

بازم ایول به شما......

نه خیر من بد بین نیستم چیزی هست که خودم با چشمهای خودم دیدم!

دوست عزیز این 128 نامحدود 6 ماهه،سرعت دانلودش چنده؟
طرفای معالی آباد.
من از رئیس پارس انلاین که یه خانمی بود پرسیدم گفت مثل 128 محدود نیست ولی دقیقا نگفت باید از دوستانی که تو مرکزتون این سرویسو دارن سوال کنی! یا از کافی نت های توی مرکزتون اگه این سرویس را داشته باشن!

ahriman323
26-02-2011, 22:02
دوستان اگه موافقید تو همین تاپیک درخواست بدید مدیران نظر سنجی را از اول بزنن و شرکتهایی را که از قلم افتاده را بگذارن تو نظر سنجی!

wordship
26-02-2011, 22:10
منم اولش که ارم نت گرفتم وصل نشد تا یه 10 روزی !!!زنگ زدم بهش گفتم چرا وصل نشد؟؟؟
روز اول گفت مسولش نیستش بعدا زنگ بزن
یه چندبار هم زنگ زدم اصلا تا پشتیبانی وصل میشد یهو قطعش میکردن!!
منم رفتم اونجا گفتم خیلی مردید به خدا وقتی که من اومده بودم پول بدم سروریس بگیرم که خوب دور و برم بودید و کم مونده بود چایی و ... برام بیارید ولی حالا که پول رو گرفتید خبری از سرویس ما نیست؟ اگر نمیتونید تا 2 روز دیگه وصلش کنید پولم رو بدید میخوام از یه جای دیگه بگیرم اونم وایساد به گفتن که فیلتره مرکز امیرکبیر خرابه و...
ولی وقتی وصل شد سرعتش خوب بود
الان بهتر هم شده
اینم سرعت دانلودم:
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

drim_w3
26-02-2011, 22:24
سلام دوستان

امروز رفتم تنظیم مقررات

1- قطع رانژه
2- اذیت کردن شرکت

سلام

خسته نباشی .

اگه 4 نفر مثل شما می رفتن از حقشون دفاع می کردن ، الان این وضعیتمون نبود.

البته بنظرم چندجای کارت ایراد داشته :

1 - بحث تحویل گوشی ( هیچ وقت نباید بهانه دست اینا داد - آخه وقتی ازت می گیرن ، احساس خوبی بهشون دست می ده که ، آهان گوشیشم گرفتیم و .. .)

2- باید توی این جور موارد مستدل حرف زد ، اون میگه ، من میگم ، همسایمون داره و از این قبیل توضیحات فایده نداره .

باید شکایتت مکتوب باشه + مستندات که میتونه عکس یا کپی از قرداد باشه یا تست سرعت از سامانه که توی سایت خودشون هست.

3- باید بگی به نامه من جواب مکتوب بدید ، می خوام اگه پیگیری نشد ، از مراجع مربوطه کارم رو پیگیری کنم .

4- همیشه از کارمند برو به سمت رییس ( نباید یک ضرب رفت خونه آخر )

5- توی شکایت های اداری داد و بیداد اصلا جواب نمی ده ، هر کس دیدی داره خلاف قانون میگه ، باید بگی : ببخشید مسئول رده بالاتر از شما کی هست ؟ می خوام از طریق ایشون پیگیری کنم .
( تا میتونی اسم ارباب رجوع و تکریم اون رو بیار - همین که می فهمن طرف یک چیزی سرش میشه ،چرت و پرت جواب نمی دن - و اینکه همیشه از هرکی بد صحبت می کنه میپرسی : عذر می خوام ، جسارتا فامیلی شما چیه ؟)

6- نامه ها همیشه باید شماره ثبت دبیرخانه بالاش نوشته بشه و بعد که شماره زدن ، حتما حتما یک کپی ازش می گیری .

اصلا صحبت ایجاد مشکل برای دانشگاهت نیست ، مگه اینا سر پیازن یا ته پیاز و اصلا مگه دانشگاه بیکاره که بخوان به این چیزا توجه کنند.

به نظرم تو که تا اینجا رفتی ،برو پیگیری کن ، اگه دانشجویی که اصلا مشکلی نیست باید بدن و اگر هم شرکت دارید+مهر که طبق قانون مدنی ، شما شخصیت حقوقی حساب میشید.

من اگه بجای تو بودم یک نامه کتبی + یک پرینت رنگی از عکس زیر که یک نمونه از اون رو درست کردم ،بگیر ببر بده

( اگه خاصی چندتا عکس از سرویست بگیر ، من مثل این عکس زیر ، ادیتش کنم واست )

بازم قربون معرفت تو که دنبال کارت رفتی .

موفق باشی.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

---------- Post added at 10:24 PM ---------- Previous post was at 10:20 PM ----------

گویا شاتل خوابه . هنوز این تبلیغ ترافیک نصف قیمت رو برنداشته !!!!

saeed258s
26-02-2011, 22:39
سلام

خسته نباشی .

1 - بحث تحویل گوشی ( هیچ وقت نباید بهانه دست اینا داد - آخه وقتی ازت می گیرن ، احساس خوبی بهشون دست می ده که ، آهان گوشیشم گرفتیم و .. .)

2- باید توی این جور موارد مستدل حرف زد ، اون میگه ، من میگم ، همسایمون داره و از این قبیل توضیحات فایده نداره .

باید شکایتت مکتوب باشه + مستندات که میتونه عکس یا کپی از قرداد باشه یا تست سرعت از سامانه که توی سات خودشون هست.

3- باید بگی به نامه من جواب مکتوب بدید ، می خوام اگه پیگیری نشد ، از مراجع مربوطه کارم رو پیگیری کنم .

5- توی شکایت های اداری داد و بیداد اصلا جواب نمی ده ، هر کس دیدی داره خلاف قانون میگه ، باید بگی : ببخشید مسئول رده بالاتر از شما کی هست ؟ می خوام از طریق ایشون پیگیری کنم .
( تا میتونی اسم ارباب رجوع و تکریم اون رو بیار - همین که می فهمن طرف یک چیزی سرش میشه ،چرت و پرت جواب نمی دن - و اینکه همیشه از هرکی بد صحبت می کنه میپرسی : عذر می خوام ، جسارتا فامیلی شما چیه ؟)

6- نامه ها همیشه باید شماره ثبت دبیرخانه بالاش نوشته بشه و بعد که شماره زدن ، حتما حتما یک کپی ازش می گیری .
اصلا صحبت ایجاد مشکل برای دانشگاهت نیست ، مگه اینا سر پیازن یا ته پیاز و اصلا مگه دانشگاه بیکاره که بخوان به این چیزا توجه کنند.

به نظرم تو که تا اینجا رفتی ،برو پیگیری کن ، اگه دانشجویی که اصلا مشکلی نیست باید بدن و اگر هم شرکت دارید+مهر که طبق قانون مدنی ، شما شخصیت حقوقی حساب میشید.

من اگه بجای تو بودم یک نامه کتبی + یک پرینت رنگی از عکس زیر که یم نمونه درست کردم ،بگیر ببر بده

( اگه خاصی چندتا عکس از سرویست بگیر ، من مثل این عکس زیر ادیتش کنم واست )

موفق باشی.

---------- Post added at 10:24 PM ---------- Previous post was at 10:20 PM ----------

دروود
با سخنان ایشان هم رای هستم،از نگر من و با توجه به تجربه ای که در امر شکایت بردن از شرکت های اینترنتی دارم،سرو صدا پاسخگو نیست و تنها باید با دلیل و قاصعانه با آنان سخن گفت!اگر بفهمند یک جای کارت می لنگد،دیگر پاسخی به شما نخواهند داد.
من هم هستم پس فعلا 2 نفر داریم که پیگیری حقشون هستند:دی

reza2kn
26-02-2011, 23:16
میگم بروبچ شما میتونید از چیز پی ان استفاده کنید؟؟
من تو مرکز مدرس هستم و اصلا نمیتونم!
کانکت میشه بعضی وقتا شانسی ولی سرعت اونقدر پایین هست که با قطع بودن هیچ تفاوتی نداره!
یعنی برای یه پیج گوگل باید 10 دقیق صبر کنید ، شاید بیاد شاید نیاد بستگی به نیت داره
تازه باید یاهو و همه پیج های دیگه رو هم ببندی تا همین رو هم نشونت بده!!!
نمیدونم چیکار کنم!

راجع به سرویس هم واقعا تراژدیه که به جای 20 تومن باید 30 تومن تو حلق این نامردا بکنم از این ماه:2:

saeed258s
26-02-2011, 23:23
دروود
من از همیار سرویس دارم و هیچ دشواری ندارم!آیا شما از سروری که به آن وصل می شوید اطمینان دارید؟!

reza2kn
27-02-2011, 01:17
آره!
سرور مطمئن مطمئنه!
از چند تا سرور دیگه هم امتحان کردم!

ahriman323
27-02-2011, 01:29
میگم بروبچ شما میتونید از چیز پی ان استفاده کنید؟؟
من تو مرکز مدرس هستم و اصلا نمیتونم!
کانکت میشه بعضی وقتا شانسی ولی سرعت اونقدر پایین هست که با قطع بودن هیچ تفاوتی نداره!
یعنی برای یه پیج گوگل باید 10 دقیق صبر کنید ، شاید بیاد شاید نیاد بستگی به نیت داره
تازه باید یاهو و همه پیج های دیگه رو هم ببندی تا همین رو هم نشونت بده!!!
نمیدونم چیکار کنم!

راجع به سرویس هم واقعا تراژدیه که به جای 20 تومن باید 30 تومن تو حلق این نامردا بکنم از این ماه:2:
اسیا تک مدرس را ساپورت میکنه به نظر من اسیا تک بگیر دوستان توی صفحات قبل تعریفش را زیاد کرده بودن میگفتن 256 روی 2 مگ هست! و فیلم سرعت دانلود گذاشته بودن!
خط من 740 هست توی سایت زده ساپورت نمیکنه امروز زنکگ میزنم میپرسم!

این خط تلفن جدیدا هم که میدن 740 فیبر نوری هست؟! شماره قبلی ما 721 بود کردنش 740 فیبر نوری

شماره اسیا تچ 1844

دوستان درخواست بدید تا مدیران نظر سنجی را پاک کنند جدید بزنن و بقیه شرکتها را اضافه کنند!

ahriman323
27-02-2011, 01:42
سلام
خسته نباشی .
باید شکایتت مکتوب باشه + مستندات که میتونه عکس یا کپی از قرداد باشه یا تست سرعت از سامانه که توی سایت خودشون هست.
من اگه بجای تو بودم یک نامه کتبی + یک پرینت رنگی از عکس زیر که یک نمونه از اون رو درست کردم ،بگیر ببر بده
موفق باشی.

سلام مطلب را تازه خوندم!
ایول...
خوب اینها میگن هر کی مشکل داره خودش باید بیاد پیگیری کنه! شما مگه مدعی العموم هستی! اینها همشون دستشون تو همه حالا نظرت چیه؟!
چی کار کنم؟! میایی سه شنبه با هم بریم همراه با مدارک و مستندات؟!
والا من دیگه از دست اینها اعصاب و عقل درست حسابی برام نمونده بخدا...

saee1212
27-02-2011, 01:43
نه منظورم می خوام بدونم اصلا چنین قانونی هست یا نه. چون ظاهرا یکی از دوستانم این مشکل براش پیش اومده و بهش گفتن سیستم به صورت خودکار این کار رو کرده. که البته این به معنی ضایع شدن حق اونه!

saee1212
27-02-2011, 01:57
منظورتون اینه هر وقت حجمتون تمام شد یکاری کنید که دوره جدید شروع بشه؟ اگه برات فاکتور جدید صادر کنن میشه بهتره زنگ بزنی پارس انلاین بپرسی6275711

مرگ بر شاتل

نه می خوام بدونم اصلا چنین قانونی هست یا نه. چون ظاهرا یکی از دوستانم این مشکل براش پیش اومده و بهش گفتن سیستم به صورت خودکار این کار رو کرده. که البته این به معنی ضایع شدن حق اونه!

drim_w3
27-02-2011, 02:00
سلام مطلب را تازه خوندم!
ایول...
خوب اینها میگن هر کی مشکل داره خودش باید بیاد پیگیری کنه! شما مگه مدعی العموم هستی! اینها همشون دستشون تو همه حالا نظرت چیه؟!
چی کار کنم؟! میایی سه شنبه با هم بریم همراه با مدارک و مستندات؟!
والا من دیگه از دست اینها اعصاب و عقل درست حسابی برام نمونده بخدا...

هربه ای که همیشه و همه جا ازش استفاده میشه : تو رو سننه ؟ ( به تو چه )

راستش من نمی تونم بیامم ، خودت که بهتر میدونی من 10 ماهه که ADSL گرفتم .

از اولش خوب بوده که علتش فیبر نوری تا دم در خونه هست و گرنه همه از شاتل مینالن.

آخه من بیام چی بگم ، بگم سرویس 128 دارم و شاتل اومده دانلود توی روز رو 2 مگ بسته و آپلود هم 512 ؟

( یک هفته هست که سرعت شبانه هم درست شده و از 30-35 برگشته به 60-65 )

خوب الان تو مشکل داری ، پس از خودت که میتونی دفاع کنی و ربطی به مدعی العموم نداره.

تو پول 512 میدی ( یا میخوای بگیری دوباره ولی بهت نمیدن ) ولی 128 دارن سرویس میدن.

یکی دو روز صبر کن ببین از این بچه های فروم بخاری بلند میشه ؟!

فعلا که شدید دو نفر ( یک نفر هم توی صفحه قبل اعلام آمادگی کرد)

با اینکه نمی تونم بیام ولی قلبا با هاتون موافقم.

ahriman323
27-02-2011, 02:12
دروود
با سخنان ایشان هم رای هستم،از نگر من و با توجه به تجربه ای که در امر شکایت بردن از شرکت های اینترنتی دارم،سرو صدا پاسخگو نیست و تنها باید با دلیل و قاصعانه با آنان سخن گفت!اگر بفهمند یک جای کارت می لنگد،دیگر پاسخی به شما نخواهند داد.
من هم هستم پس فعلا 2 نفر داریم که پیگیری حقشون هستند:دی
سلام ایول

شما هم میای دوشنبه سه نفری بریم؟!

الان سرویس من 128 واقعی هست برام 512 نمیکنن!

اینم برای دوستم 128 هست روی512 توی مرکز خودمون

saeed258s
27-02-2011, 02:40
دروود
من هم خوراکم اینجور کارها است!فکر کنم گزاف نباشد اگر بگویم همه محابراتی ها را می شناسم:دی
اما من آخه مشکلی ندارم!و 3 شنبه هم باید برم دانشگاه پس از 1 ماه..!

saeed258s
27-02-2011, 02:40
دروود
من هم خوراکم اینجور کارها است!فکر کنم گزاف نباشد اگر بگویم همه محابراتی ها را می شناسم:دی

reza2kn
27-02-2011, 02:46
اسیا تک مدرس را ساپورت میکنه به نظر من اسیا تک بگیر دوستان توی صفحات قبل تعریفش را زیاد کرده بودن میگفتن 256 روی 2 مگ هست! و فیلم سرعت دانلود گذاشته بودن!
خط من 740 هست توی سایت زده ساپورت نمیکنه امروز زنکگ میزنم میپرسم!

این خط تلفن جدیدا هم که میدن 740 فیبر نوری هست؟! شماره قبلی ما 721 بود کردنش 740 فیبر نوری

شماره اسیا تچ 1844

دوستان درخواست بدید تا مدیران نظر سنجی را پاک کنند جدید بزنن و بقیه شرکتها را اضافه کنند!

منم همینطوریم !
قبلا 721 بودیم الان شده 740

ahriman323
27-02-2011, 02:51
هربه ای که همیشه و همه جا ازش استفاده میشه : تو رو سننه ؟ ( به تو چه )

راستش من نمی تونم بیامم ، خودت که بهتر میدونی من 10 ماهه که ADSL گرفتم .

از اولش خوب بوده که علتش فیبر نوری تا دم در خونه هست و گرنه همه از شاتل مینالن.

آخه من بیام چی بگم ، بگم سرویس 128 دارم و شاتل اومده دانلود توی روز رو 2 مگ بسته و آپلود هم 512 ؟

( یک هفته هست که سرعت شبانه هم درست شده و از 30-35 برگشته به 60-65 )

خوب الان تو مشکل داری ، پس از خودت که میتونی دفاع کنی و ربطی به مدعی العموم نداره.

تو پول 512 میدی ( یا میخوای بگیری دوباره ولی بهت نمیدن ) ولی 128 دارن سرویس میدن.

یکی دو روز صبر کن ببین از این بچه های فروم بخاری بلند میشه ؟!

فعلا که شدید دو نفر ( یک نفر هم توی صفحه قبل اعلام آمادگی کرد)

با اینکه نمی تونم بیام ولی قلبا با هاتون موافقم.
من منظورم اینه که شما بیا که وارد تر هستی کار را انجام بدیم و پیگیری کنیم اسمی از شما سرویست نمی بریم بیا کمک من!
میایی؟!:41: حق وکالتت هم پرداخت میکنیم : دی

دروود
دوشنبه میریم! میایی؟!

---------- Post added at 02:51 AM ---------- Previous post was at 02:46 AM ----------

منم همینطوریم !
قبلا 721 بودیم الان شده 740

احیانا" شما همسایمون نیستی؟! اخه بیشتر جاها هنوز 740 نشده : دی

شاتل خدا بیامرزتشش:2:

یادش بخیر تا چند شب پیش این موقع سرعت دانلودم 60 بود الان 10 هست!:41:

reza2kn
27-02-2011, 03:12
این آسیاتک هم زیاد مطمئن به نظر نمیرسه!
تو شیراز که فقط یه نمایندگی داره ، اونم وضع سایتش...
تو قسمت تعرفه هاش متن هاش رو از سایت شاتل همه رو کپی کرده:31: حتی اون Fair Policy و حتی نکرده یه لینک بهش بده!!!
زده حداکثر ، حداکثر سرعت 128 16 هست...
آدم این همه صبر کنه بی اینترنت 15 تومن هم پول نصب بده بعد همون شاتل باشه یا حتی بد تر!!!

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
تو تاپیک آسیا تک زده:

لازم به یاد آوریه که دوستانی که نامحدود دارن ، سرعتشون معمولا همون اسمی هست ، مثلا برای 128 ، همون 15 _ 16 رو دارن معمولا ، اما برای حجمی ها ، سرعت معمولا حول و حوش 400 تا 500 می چرخه ، یعنی دان بین 50 تا 60 می چرخه ، از این لحاظ خوبه ، اما حواستون به کمبود ترافیک باشه .

ضمنا ، سرویس های 128 و 512 تقریبا هیچ تفاوتی با هم ندارند ، هم از نظر سرعت ، هم نظر ترافیک و قیمت ، هر دو سرویس ، سرعتشون بین 400 تا 500 هست .

و:

نوشته شده توسط Cleeev
آسیاتک فقط واحد فروشش گوشی رو بر میدارن و پشتیبانیش در روز شاید یه بارم به تلفن جواب نده... تازه هر وقت که توی شبکه شون مشکلی پیش میاد کامپیوترشون رو از تلفن قطع میکنن و دیگه یا همش اشفاله و یا گوشی رو بر نمیدارن... در ضمن، این آسیاتک پشتیبانیش انقدر آدمای بیسوادی هستن که فکر کنم هیچ کدومشون تا 5 دبستان هم نخونده باشن... یه مشت بیسواد رو که فقط بلدن کامپیوتر رو نگاه کنن رو نشونده اون پشت به عنوان پشتیبانی...

خدا رحم کنه!!!

ahriman323
27-02-2011, 03:17
این آسیاتک هم زیاد مطمئن به نظر نمیرسه!
تو شیراز که فقط یه نمایندگی داره ، اونم وضع سایتش...
تو قسمت تعرفه هاش متن هاش رو از سایت شاتل همه رو کپی کرده:31: حتی اون Fair Policy و حتی نکرده یه لینک بهش بده!!!
زده حداکثر ، حداکثر سرعت 128 16 هست...
آدم این همه صبر کنه بی اینترنت 15 تومن هم پول نصب بده بعد همون شاتل باشه یا حتی بد تر!!!
تو تاپیک آسیا تک زده:
لازم به یاد آوریه که دوستانی که نامحدود دارن ، سرعتشون معمولا همون اسمی هست ، مثلا برای 128 ، همون 15 _ 16 رو دارن معمولا ، اما برای حجمی ها ، سرعت معمولا حول و حوش 400 تا 500 می چرخه ، یعنی دان بین 50 تا 60 می چرخه ، از این لحاظ خوبه ، اما حواستون به کمبود ترافیک باشه .
ضمنا ، سرویس های 128 و 512 تقریبا هیچ تفاوتی با هم ندارند ، هم از نظر سرعت ، هم نظر ترافیک و قیمت ، هر دو سرویس ، سرعتشون بین 400 تا 500 هست .

و:

نوشته شده توسط Cleeev
آسیاتک فقط واحد فروشش گوشی رو بر میدارن و پشتیبانیش در روز شاید یه بارم به تلفن جواب نده... تازه هر وقت که توی شبکه شون مشکلی پیش میاد کامپیوترشون رو از تلفن قطع میکنن و دیگه یا همش اشفاله و یا گوشی رو بر نمیدارن... در ضمن، این آسیاتک پشتیبانیش انقدر آدمای بیسوادی هستن که فکر کنم هیچ کدومشون تا 5 دبستان هم نخونده باشن... یه مشت بیسواد رو که فقط بلدن کامپیوتر رو نگاه کنن رو نشونده اون پشت به عنوان پشتیبانی...

خدا رحم کنه!!!

اینها توی سایتشون مجبورن بنویسن 16 ولی تماس بگیری میگن چنده سرعتش و داون استریم چند اپ میکنیم!
یکی از دوستان چند صفحه قبل در مورد سرعت توضیح داده بود که 2مگ میبندن ! پشتیبانی شاتل هم گفت برو اسیا تک بگیر 2 مگ میبنده!:27:

بخدا پشتیبانی اسیا تک سگش می ازه به شاتل که مشترک را خر فرض میکنه و هر کدومشون یه جوابی میدن! یک بار من زنگ زدم تهران طرف قانون فیر پلیسی برای سرویس آرت میگفت من اصلا ندیدم و همچین چیزی شاتل نداره انکار میکرد اصلا.....

saeed258s
27-02-2011, 03:20
با دروود
من دوستانی را دیدم که نا محدود از این شرکت سرویس داشتند و بنا بر گفته دوستان در ارسال های پیشین نیز همان سرعت نامی خودشان بود اما سرویس های محدود حجمی دارای سرعت بسیار بالاتر و گاهی در حدود 1 مگ 2 مگابیت بوده اند.

saeed258s
27-02-2011, 11:49
دروود
امروز صبح همچنان پینگ حول و حوش 900 می چرخد.

hossein-gh
27-02-2011, 13:18
دوستان سلام.
میخواستم بدونم شرکت ارم نت همون اوامهر هست؟
آخه امروز وقتی زنگ زدم 1888 گفت شرکت"اوا مهر"
درضمن میشه بگید ادرس شرکت ارم نت کجاست؟

saeed258s
27-02-2011, 13:19
دوستان سلام.
دروود
در مورد پرسش نختس شما نمی دانم،اما ارم نت در خیابان آبیاری می باشد.

wordship
27-02-2011, 14:18
اینم تست سرعت من با وی پی ان سرور اکراین
فقط با وی پی ان برام اسپید تست کار میکنه

واقعا روز به روز بهتر میشه این ارم نت چشمش نزنم:دی شبی 2.5 رو راحت دانلود میکنم تازه با وی پی ان
حالا همتون نرید بگیریدا:دی خراب میشه یهو:دی

saeed258s
27-02-2011, 14:41
دروود
بعضی از دوستان می گفتند ارم نت با چی پی ن سازگاری ندارد!!

wordship
27-02-2011, 15:21
دروود
بعضی از دوستان می گفتند ارم نت با چی پی ن سازگاری ندارد!!
کاملا سازگاری داره

ahriman323
27-02-2011, 18:32
دوستان سلام.

آوامهر یه نماینده دیگه اسیا تک هست و با ارم نت فرق داره!

دوستان اگه میایید دوشنبه یا سه شنبه بریم تنظیم مقررات؟!

wordship
27-02-2011, 20:55
آوامهر یه نماینده دیگه اسیا تک هست و با ارم نت فرق داره!

دوستان اگه میایید دوشنبه یا سه شنبه بریم تنظیم مقررات؟!
سلام
شما هم خیلی خوشت میادا:دی
بابا میرید اونجا سیاست کاری داشته باشید مثلا یکی از کارمنداش هم که هیچی نیست رو به عرش برسونید بگید خب شما که دستتون میرسه و میتونید!!و رویه حرف شما حساب میکنن برامون یه کاری کن :دی نه اینکه گوشی رو در بیاری بخوای بگی اگر تو خوندی من روندم به اون نشون که سوارت بودم:دی
من اگر وقت داشتم خودم حتما میومدم سرزبونم بد نیست:11:

ahriman323
27-02-2011, 21:00
سلام
بابا میرید اونجا سیاست کاری داشته باشید مثلا یکی از کارمنداش هم که هیچی نیست رو به عرش برسونید بگید خب شما که دستتون میرسه و میتونید!!و رویه حرف شما حساب میکنن برامون یه کاری کن :دی نه اینکه گوشی رو در بیاری بخوای بگی اگر تو خوندی من روندم به اون نشون که سوارت بودم:دی
اونوقت طرف میگفت نمیشه دست ما نیست اجازه نداریم و اینجور چیزا.... من از اولش درست برخورد کردم ولی دیدم دارن امرو فردا و این هفته اون هفته میکنن....

شما که واردی برو ببینم چیکار میکنی عمرا اگه بری....:31::27:

wordship
27-02-2011, 21:21
اونوقت طرف میگفت نمیشه دست ما نیست اجازه نداریم و اینجور چیزا.... من از اولش درست برخورد کردم ولی دیدم دارن امرو فردا و این هفته اون هفته میکنن....

شما که واردی برو ببینم چیکار میکنی عمرا اگه بری....:31::27:
دارم با سرعت 200 دانلود میکنما مگه مغزم پریشونه:دی
اگرکم شد میرم و درستش میکنم
اصلا با هم میریم وایسا ماله منم کم شه اونوقت:دی

ahriman323
27-02-2011, 21:26
دارم با سرعت 200 دانلود میکنما مگه مغزم پریشونه:دی
اگرکم شد میرم و درستش میکنم
اصلا با هم میریم وایسا ماله منم کم شه اونوقت:دی

شما اسیا تک داری؟!
خط منو اسیا تک ساپورت نمیکنه!:41:

wordship
27-02-2011, 21:51
شما اسیا تک داری؟!
خط منو اسیا تک ساپورت نمیکنه!:41:
مگه کجا هستی؟
ریاستی؟
نه اون که 735 بود نه 731 نه:دی کجایی؟

koorosh2500
27-02-2011, 21:53
فقط با وی پی ان برام اسپید تست کار میکنه

چند روزه که فلش پلیر برای سایتهای خارجی کار نمی کنه

ahriman323
27-02-2011, 22:37
مگه کجا هستی؟
ریاستی؟
نه اون که 735 بود نه 731 نه:دی کجایی؟

مرکز مدرس
721 بود خطمون فیبر نوری کردن شده 740
721 را ساپورت میکنه ولی 740 را نه...

drim_w3
27-02-2011, 23:33
سلام

آقا جون اگه مثل ما نمی تونی بری ، دیگه چرا توی دل بنده خدا رو خالی می کنی !

اصلا به فکر پاچه خواری نباش ، همین جوری هست که پر رو شدن و تو روز روشن سر مردم مخابرات کلاه می ذاره

4 نفر با افکار ایشون رفتن طرف رو به عرش رسوندن ، حالا چوبش رو بقیه باید بخورن.

مثل مرد برو از حقت دفاع کن ، بذار بفهمن مردم ..... نیستن.

Y.a.s.h.a.r
27-02-2011, 23:46
آقای ahriman323 بابا ول کن این شکایت بازی ها رو اینا مگه کار انجام میدن
2 روز دیرتر قبض تلفنت رو پرداخت کنی تا 3-4 روز گیر هستی تا تلفنت رو وصل کنند دیگه وای به حال این که بری دنبال شکایت و...
از این شاتل ...... بکش بیرون برو یه آی اس پی دیگه اینقدر اعصاب خودتو خورد نکن،عمر و وقت آدم ارزشش بیشتر از این چیزاست
همین قطع اشتراکت خودش نشونه اعتراضه
منم مثل خودت،میخوام تا 15 اسفند ترافیک اسفند رو تموم کنم برم یه آی ای پی دیگه

ahriman323
28-02-2011, 00:17
2 روز دیرتر قبض تلفنت رو پرداخت کنی تا 3-4 روز گیر هستی تا تلفنت رو وصل کنند دیگه وای به حال این که بری دنبال شکایت و...
از این شاتل ...... بکش بیرون برو یه آی اس پی دیگه اینقدر اعصاب خودتو خورد نکن،عمر و وقت آدم ارزشش بیشتر از این چیزاست

اینها از خداشونه که من از شاتل برم برای همین برام تغییر سرویس نمیدن به 512 منم وایمیسم و حقمو میگیرم و از شاتل نمیرم تا زیر مجموعه هایی را که اوردم بیرون کنم! شده میرم یه خط جدید میخرم میرم از یه جا دیگه سرویس میگیرم ولی دست از سر این شاتل ...... بر نمیدارم!
یه بلایی سرشون اوردم که اینجا نمیشه گفت....

drim_w3
28-02-2011, 01:35

با سلام ( عذر می خوام ، جسارت نشه ):

شماها و افرادی که مثل شما فکر می کنن ، تو زندگی تون به هیچ جایی نمی رسین .

بابا ولش کن ، ای بابا حوصله دارید ، اصلا ارزش داره ، حیف وقتت نیست ، از اعصاب و هزینت بزنی و .... و هزاران استدلال

مسخره میارن تا حقشون توسط دیگران لگد مال بشه و ای کاش حالا که عرذه ی دفاع از حقوقشون رو ندارند ، ساکت

بشن تا بلکه از اون 100 نفر آدم تو سری خور ، اون یک نفری که پیدا شده که جلوی حرف زورشون وایسه ، دلسرد نشه.

آخه یکی نیست به اینا بگه پس چی توی تفکرات شما ارزش جنگیدن داره ؟ !!!

اینا زندگی رو راحت الحلقومی می دونن که یکی باید بیاد بذاره توی دهنشون .

حالا که امیدی به خیرتان نیست ،لطفا شر مرسانید.

wordship
28-02-2011, 05:29
با سلام ( عذر می خوام ، جسارت نشه ):

شماها و افرادی که مثل شما فکر می کنن ، تو زندگی تون به هیچ جایی نمی رسین .

بابا ولش کن ، ای بابا حوصله دارید ، اصلا ارزش داره ، حیف وقتت نیست ، از اعصاب و هزینت بزنی و .... و هزاران استدلال

مسخره میارن تا حقشون توسط دیگران لگد مال بشه و ای کاش حالا که عرذه ی دفاع از حقوقشون رو ندارند ، ساکت

بشن تا بلکه از اون 100 نفر آدم تو سری خور ، اون یک نفری که پیدا شده که جلوی حرف زورشون وایسه ، دلسرد نشه.

آخه یکی نیست به اینا بگه پس چی توی تفکرات شما ارزش جنگیدن داره ؟ !!!

اینا زندگی رو راحت الحلقومی می دونن که یکی باید بیاد بذاره توی دهنشون .

حالا که امیدی به خیرتان نیست ،لطفا شر مرسانید.
سلام نه عزیز من ... جسارت نباشه ها شما هم 180 درجه برعکس فکر میکنی
عزیز گذشت دوره ای که یه هیکلی داشتی و بزن و بهادر محله بودی 4 نفر دوزت جمع میشدن و...
شنفتی میگن حرف ملایم دروازه اهنین را میشکند؟؟
خب دیگه الان این دوره هست و باید به درستی و کارت رو راه بندازی فکر میکنید فقط شما کارتون تو یه اداره ای گیر بوده؟ خیر .
ولی من تا اونجایی که دیدم و تست کردم باید دمکراتی کار کنی . نه با زرنگی و شاخو شونه کشیدن و مدرک کامپیوترت رو بر داری ببری بگی من خودم لیسانس کامپیوترم!! و این چیزارو میفهمم.
راستی شما نمیدونی من تابستون شاتل داشتم یکی از اقواممون میگفت با این وضعیتی که تو هردقیقه زنگ میزنی و میری توی شرکتش و .. اگر سرویست رو قطع هم نکنن خیلی حرفه!
اخه هم زنگ میزدم هم میرفتم و هم چت انلاینش رو دیوونه کرده بودم
بنده نمیگم از حق خودت دفاع نکن
ولی به درستی.

wordship
28-02-2011, 06:37
اینم سرعت دانلود امروز صبحم شاعت 6.30 با وی پی ان:

ahriman323
28-02-2011, 09:31
سلام دوستان الان زنگ ردم قسمت فروش تهران قسمت شهرستانها گفتم شاتل برام تغییر سرویس نمیده گفت شما گفتم فلانی گفت به ما اعلام کردن تغییر سرویس ندیم برای شما گفتم برای چی گفت خودتون میدونید بعد از کلی سر کله زدن باهاش گفت به خاطر مشکلاتی که از طرف تنظیم مقررات برای شاتل ایجاد کردید :31::31: منم گفتم خوشحالم که تونستم بالاخره مشکل برای شاتل ایجاد کنم اونم گفت برو قطع رانژه کن گفتم از لج شما هم شده قطع رانژه نمیکنم و دهن شما را .... میکنم یعنی به خاطر اینها شاتل قطع رانژه نمیکنم از خداشونه قطع رانژه کنم!

از دوستان کسی توی مخابرات یا مخابرات مدرس اشنا نداره سرویس منو بکنه مثل بقیه 128 ای ها یعنی 512 یا 196 الان دقیقا روی 128 هست!

saeed258s
28-02-2011, 11:56
دروود
ای ول!!دیدید سر انجام به نتیجه رسید؟!
م یکی از دوستانم نمایندگی ADSL چند شرکت رادارد،از ایشان می پرسم ببینیم می تواند کار کند یاخیر!

ahriman323
28-02-2011, 14:55
دوستان الان 23 روز هست که من هر روز درخواست تغییر مشخصات میفرستم به شاتل به معنای اعتراض و هر روز هم لغوش میکنن! یکبار هم از واحد مدیریت کنترل کیفیت تماس گرفتن:27:
دوستان شما هم به معنای اعتراض هر روز اینکار را بکنید!

drim_w3
28-02-2011, 14:58
سلام نه عزیز من ... جسارت نباشه ها شما هم 180 درجه برعکس فکر میکنی
عزیز گذشت دوره ای که یه هیکلی داشتی و بزن و بهادر محله بودی 4 نفر دوزت جمع میشدن و...
شنفتی میگن حرف ملایم دروازه اهنین را میشکند؟؟
خب دیگه الان این دوره هست و باید به درستی و کارت رو راه بندازی فکر میکنید فقط شما کارتون تو یه اداره ای گیر بوده؟ خیر .
ولی من تا اونجایی که دیدم و تست کردم باید دمکراتی کار کنی . نه با زرنگی و شاخو شونه کشیدن و مدرک کامپیوترت رو بر داری ببری بگی من خودم لیسانس کامپیوترم!! و این چیزارو میفهمم.
راستی شما نمیدونی من تابستون شاتل داشتم یکی از اقواممون میگفت با این وضعیتی که تو هردقیقه زنگ میزنی و میری توی شرکتش و .. اگر سرویست رو قطع هم نکنن خیلی حرفه!
اخه هم زنگ میزدم هم میرفتم و هم چت انلاینش رو دیوونه کرده بودم
بنده نمیگم از حق خودت دفاع نکن
ولی به درستی.

سلام

حالا چرا اومدی پستی که برای یک نفر دیگه گذاشته بودم ،نقل قول کردی ؟!

نکنه از اون پست به عرش رسوندنت خجالت کشیدی ؟!!! ( زیر همون جواب می دادی )

پس حالا که مدعی العومی ، یک خورده دقیق تر پست های قبلی رو بخون :

سلام

خسته نباشی .

موفق باشی.

و به بند 5 بیشتر التفات کن .

دیدی حالا کسی نگفته که دفاع از حق یعنی قلدر بازی ؟! بله دوره گنده لات بازی خدا رو شکر مدتی هست تموم شد

ولی گویا هنوز بعضی مثل کبک سرشون تو برف تا مبادا مجبور بشن از حقشون دفاع کنند.

در آهنین با گوشه چشمک هم میتونه باز بشه.

شما هم کار خوبی می کردی که نمی ذاشتی شاتل از سرویست بزنه

( من تا حالا چندبار رفتم و اومدم ، نامه به تهران زدم و .. .)

الان هم چون از سرویسم راضیم ، اعتراضی ندارم.

پس بهتر به جای شعار دادن ، راهکار ارایه بدید.

ahriman323
28-02-2011, 15:02
نشانی محل قرارداد: شیراز-دزدخونه
نشانی محل نصب: شیراز-خونمون

ahriman323
28-02-2011, 15:18
drim_w3 جان میخوام برم استانداری از شاتل و تنظیم مقررات شکایت کنم اون عکس ها را برام درست میکنی؟!
چه مدارک دیگه ای ببرم جز نامه در خواست تغییر سرویس که مهر و شماره ثبت داره و کارت دانشجویی؟!

شکایت از طریق سازمان بازرسی کشور چطوره؟!

saeed258s
28-02-2011, 16:01
آقا بزار سه شنبه احتمالن هرات می آم منم سرم درد می کنه واسه این کارا!همونجوری که تو پیام هم بهت گفتم
بریم با هم هماهنگ می کنیم

drim_w3
28-02-2011, 17:12
drim_w3 جان میخوام برم استانداری از شاتل و تنظیم مقررات شکایت کنم اون عکس ها را برام درست میکنی؟!
چه مدارک دیگه ای ببرم جز نامه در خواست تغییر سرویس که مهر و شماره ثبت داره و کارت دانشجویی؟!

شکایت از طریق سازمان بازرسی کشور چطوره؟!

سلام

باشه می سازم.

یک راه دیگه به نظرم رسید ، تو که تا حالا چندبار حال شاتل رو گرفتی ، یکبار دیگه هم برو کنفشون کن.

یک در خواست تایپ کن مبنی بر درخواست تغییر سرویس زیرش هم تاریخ بزن و امضا کن ،ببر بده به مدیر شاتل

بگو من می خوام کارم رو رسما پیگیری کنم ، این درخواست هم نوشتم بدم به شما و بهم مکتوب جواب بدبد اگه نمی خواین

تغییر سرویس برام بدید ( که احتمال زیاد هم بهت کتبی جواب نمی دن و اصولا چون اصل مشتری مداری توی

ایران بین شرکت های خصوصی نیست ) عیب نداره جواب ندن . ولی بگو من اگر هم به نامم جواب ندیدن همین

نامه رو هم ضمیمه شکایتم میکنم که من در تاریخ فلان هم رسما چندبار تقاضا دادم ولی اثر ندادن .

بگو شما درسته خصوصی هستین ولی زیر مجموعه مخابرات هستید و زمان دریافت پروانه ، تعهد دادین که به

مشتری ها سرویس بدین ، اگه نمی تونید ارایه خدمت کنید ، برید کنار تا توی این بازار بقیه رقابت کنند.

بگو تا دلتون بخواد مراجع بالاتر برای رسیدگی هست :

1- تنظیم مقررات

2 - استانداری

3- دیوان عدالت اداری

4- سامد ( سامانه اتباطات مردمی دولت) ***ثبت شکایت اینترنتی

5- سازمان حمایت از حقوق مصرف کنندگان ( شکایت تحت عنوان کم فروشی ) *** ثبت شکایت اینترنتی

به همون مدیر شاتل بگو من مدارکم را به همراه قرار داد + عکس از سرعتم می کنم PDF از طریق سایت ارتباط

دولت و مردم هم شکایتم رو می فرستم - بگو الان هم آماده هست ولی قبلش می خوام با خودتون مطرح

کنم که مشکل رو حل کنید .( این رو حتما بگو )

استانداری الان فایده نداره تا سلسله مراتب طی نشه ( هر جند جو استانداری الان برای شکایت از سازمان های متخلف خوبه )

پس اول می ری شاتل اینارو میگی ، ببین چیز خاصی میگن ؟!

بعد از طریق سازمان تنظیم مقررات.

بعدش هم خدا بزرگه ببینیم چی میشه.

پس هر جا درخواست دادی حتما حتما کپی فراموش نشه ( از آخرین مرحله کار کپی بگیر که زیر نامه هم دستور خورده باشه )

یک چیزی الان یادم اومد که یادت باشه حتما به مدیر شاتل بگی :( حضوری بری حتما)

بگو من از درگیری شما با مخابرات و آسیاتک خبر دارم و می دونم در خصوص انحصاری کردن ارایه سرویس های

فیبرنوری با هم دستی مخابرات + آسیاتک ، شما از اونا شکایت کردید به تنظیم مقررات ، و اونا هم الان بشدت

منتظر آتو گرفتن از شما هستن ، حالا شما دوست دارید آتو بدید، باشه من این کار رو می کنم .

همیشه توی اینجور موارد وقتی حسابی تازوندی باید یک خورده بیای پایین تا اگه طرف خواست آبرومندانه ( از روی اجبار)

کوتاه بیاد بتونه از زیر بار مشکل نجات پیدا کنه .

( این جور مسایل و قضایا مثل دانلودی هست که نباید از اول بذاری تا 100 دانلود بشه باید تا 75 % دانلود کنی بعد یک Pause

بدی تو کمش :31: و دوباره ادامه بدی )

wordship
28-02-2011, 17:13
سلام

حالا چرا اومدی پستی که برای یک نفر دیگه گذاشته بودم ،نقل قول کردی ؟!

نکنه از اون پست به عرش رسوندنت خجالت کشیدی ؟!!! ( زیر همون جواب می دادی )

پس حالا که مدعی العومی ، یک خورده دقیق تر پست های قبلی رو بخون :

و به بند 5 بیشتر التفات کن .

دیدی حالا کسی نگفته که دفاع از حق یعنی قلدر بازی ؟! بله دوره گنده لات بازی خدا رو شکر مدتی هست تموم شد

ولی گویا هنوز بعضی مثل کبک سرشون تو برف تا مبادا مجبور بشن از حقشون دفاع کنند.

در آهنین با گوشه چشمک هم میتونه باز بشه.

شما هم کار خوبی می کردی که نمی ذاشتی شاتل از سرویست بزنه

( من تا حالا چندبار رفتم و اومدم ، نامه به تهران زدم و .. .)

الان هم چون از سرویسم راضیم ، اعتراضی ندارم.

پس بهتر به جای شعار دادن ، راهکار ارایه بدید.
سلام من شعار ندادم!
من فقط میگم وقتی که میرید اونجا درست صحبت کنید! همین
پست شما رو هم کامل خوندم راiه؟ حل ارائه بدم؟
عزیز من چرا قبول نمیکنید من هیچی نمیگم ..اخه موقعی که سرویس 128 رو رویه 128 بستن براش نمیشه که بگه سرعت دانلودم رو بکنید 300 میشه؟ پول 128 رو داره میده ها! خب به خاطر همین که تا حالا چند بار رفته و ..
خب اوناهم دیگه شناختنش میگن نمیدیم! اگر نه من خودم تابستون اکو 512 داشتم سرعتم هم 60 و 70 بود ولی من خودمم روزای اول خیلی بد حرف میزدم بهشون ولی وقتی دیدم تاثیری نداره راهمو عوض کردم
الان هم میخواستم چت انلاینش صحبت کنم که نیستنشون شکر خدا!
و یه مثال بزنم
مثلا شما یه مغازه دارید و یکی میادو میگه اینو میخوام و... خلاصه کارتون نمیشه باهم و صلاح هم نمیرید و طرف هم میره میگرده میبینه جای دیگه نداره! بازم میاد سراغ شما ولی اینجاست که شما باهاش لج میکنید و نمیدینش
.........
تازه ما اینجا خیلی بیشتر از همه شهر ها هم پول نت میدیم اینو به کی بگیم؟
مخابرات همه شهرها خودش Adsl میده و لی اینجا نه!! تویه تهران 128 نامحدود ما 9500 با سرعت 16 و 17
یعنی س ماهی 30 تومن!
ولی ما اینجا 3 ماه با 8 گیگ 40 تومن میدیم حالاکاری به سرعتش هم نداریم خود مخابرات که سروریس رو نمیزاره!
.......
حالااگر یه کمی اطلاعات دقیق تری بدید من خودم براشون زنگ میزنم شاتل و میپرسم چرا سرعتش رو تغییر نمیدین ؟ مگه ماله همه مار داره ماله ایشون خار داره:دی:31:
.................
جای شعار هم زنگ میزنم شاتل میپرسم فقط شما یکمی اطلاعات دقیق تری بدید:11:

drim_w3
28-02-2011, 17:14
آقا بزار سه شنبه احتمالن هرات می آم منم سرم درد می کنه واسه این کارا!همونجوری که تو پیام هم بهت گفتم
بریم با هم هماهنگ می کنیم

آقا دم شما گرم ، اگه می تونی باهاش برو .

من بخدا کلی گرفتارم . دارم کارهای پایان نامم رو انجام میدم نمیرسم قبل از عید بیام (از طرفی 29 اسفند هم دارم میرم

عربستان اگه انقلاب نشه تا اون موقع ، خیلی سرم شلوغ هست قبل از عید واقعا نمی تونم بیام )

drim_w3
28-02-2011, 17:21
سلام من شعار ندادم!
من فقط میگم وقتی که میرید اونجا درست صحبت کنید! همین
پست شما رو هم کامل خوندم راiه؟ حل ارائه بدم؟
عزیز من چرا قبول نمیکنید من هیچی نمیگم ..اخه موقعی که سرویس 128 رو رویه 128 بستن براش نمیشه که بگه سرعت دانلودم رو بکنید 300 میشه؟ پول 128 رو داره میده ها! خب به خاطر همین که تا حالا چند بار رفته و ..
خب اوناهم دیگه شناختنش میگن نمیدیم! اگر نه من خودم تابستون اکو 512 داشتم سرعتم هم 60 و 70 بود ولی من خودمم روزای اول خیلی بد حرف میزدم بهشون ولی وقتی دیدم تاثیری نداره راهمو عوض کردم
الان هم میخواستم چت انلاینش صحبت کنم که نیستنشون شکر خدا!
و یه مثال بزنم
مثلا شما یه مغازه دارید و یکی میادو میگه اینو میخوام و... خلاصه کارتون نمیشه باهم و صلاح هم نمیرید و طرف هم میره میگرده میبینه جای دیگه نداره! بازم میاد سراغ شما ولی اینجاست که شما باهاش لج میکنید و نمیدینش
.........
تازه ما اینجا خیلی بیشتر از همه شهر ها هم پول نت میدیم اینو به کی بگیم؟
مخابرات همه شهرها خودش Adsl میده و لی اینجا نه!! تویه تهران 128 نامحدود ما 9500 با سرعت 16 و 17
یعنی س ماهی 30 تومن!
ولی ما اینجا 3 ماه با 8 گیگ 40 تومن میدیم حالاکاری به سرعتش هم نداریم خود مخابرات که سروریس رو نمیزاره!
.......
حالااگر یه کمی اطلاعات دقیق تری بدید من خودم براشون زنگ میزنم شاتل و میپرسم چرا سرعتش رو تغییر نمیدین ؟ مگه ماله همه مار داره ماله ایشون خار داره:دی:31:
.................
جای شعار هم زنگ میزنم شاتل میپرسم فقط شما یکمی اطلاعات دقیق تری بدید:11:

سلام

عزیز برادر ، منم که نوشتم توی پست بالا : داد+ بیداد توی روال اداری کار بجایی نخواهد برد.

البته توی این مثال قیاس مورچه و فیل کردی !

توی مثال شما 2 نفر با دو تا شخصیت جدا از هم هستن و بقول شما میگه آسمون بری زمین بیای به شما نمی فروشم.

ولی اینا نمی تونن بگن به شما سرویس نمی دیم ، اینا یک شخصیت حقوقی هستن که موظفن خدمات ارایه بدن.

اگه نمی تونن باید برن کنار.

پس سازمان تنظیم مقررات برای چی هست ؟ که روی کار این شرکت ها و تخلفاتشون نظارت کنه.

مشکل این نیست که ایشون سرویس 128 داره و میگه چرا مال منو 512 نبستین ، می خواد تغییر سرویس بده حالا

نمی ذارن.

مثلا من خودم از شاتل 128 دارم و روی 2 مگ توی روز بستن ، اگه یک روز سرعتم 16.000000001 هم بشه بجای

سرعت الانم که 231 هست ،بازم نمی تونم شکایت کنم چون اینا تا 16 تعهد دارند برای سرویس 128.

wordship
28-02-2011, 17:28
سلام

عزیز برادر ، منم که نوشتم توی پست بالا : داد+ بیداد توی روال اداری کار بجایی نخواهد برد.

البته توی این مثال قیاس مورچه و فیل کردی !

توی مثال شما 2 نفر با دو تا شخصیت جدا از هم هستن و بقول شما میگه آسمون بری زمین بیای به شما نمی فروشم.

ولی اینا نمی تونن بگن به شما سرویس نمی دیم ، اینا یک شخصیت حقوقی هستن که موظفن خدمات ارایه بدن.

اگه نمی تونن باید برن کنار.

پس سازمان تنظیم مقررات برای چی هست ؟ که روی کار این شرکت ها و تخلفاتشون نظارت کنه.

مشکل این نیست که ایشون سرویس 128 داره و میگه چرا مال منو 512 نبستین ، می خواد تغییر سرویس بده حالا

نمی ذارن.

مثلا من خودم از شاتل 128 دارم و روی 2 مگ توی روز بستن ، اگه یک روز سرعتم 16.000000001 هم بشه بجای

سرعت الانم که 231 هست ،بازم نمی تونم شکایت کنم چون اینا تا 16 تعهد دارند برای سرویس 128.

حرق شما کاملا درست اما میدنی چرا مثال رو زدم؟
هر جایی قانون خاص خودشو داره فروشنده قانون من دراوردی و شرکت هم قانون خودش
اقا خود مخابرات هم گفته به مشترکین سرعت بیشتر 128 ندین مگر با این شرایط
کارت دانشجویی یا پروانه کسب و یا...
که همونطوری که خوندید ایشون کارت دانشجویی ندارن! پروانه هم ندارن!
جسارت نباشه
یه چیزی دارن بیش از حد
توقع!

وقتی جلو دانشگاه مرودشت این خبرا هست:
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدکه مثلا محل کسب علم و ادب و.. هست دیگه به جای دیگش نباید توقع داشته باشیم

drim_w3
28-02-2011, 17:38
از این سه سایت که میشه توی اونا شکایت را اینترنتی ثبت کرد هم پرینت رنگی بگیر و منگنه کن و هر جا رفتی نشون بده و بگو بالاخره

سازمان برای شکایت کردن زیاده ولی میخوام سلسله مراتب رو به ترتیب برم جلو تا بعدن هیچ ارگانی نگه که : آقا کاش اول از طریق ما

پیگیری کرده بودید.

پرینت رنگی فراموش نشود - یک ابهت دیگه داره-( بده بعدا با هم نصف می کنیم هزینه هاشو :10:)

( فعلا این موارد که از نظر بعضی ها خنده دار ممکنه باشه به نظرم میرسه )

---------- Post added at 05:36 PM ---------- Previous post was at 05:31 PM ----------

حرق شما کاملا درست اما میدنی چرا مثال رو زدم؟
هر جایی قانون خاص خودشو داره فروشنده قانون من دراوردی و شرکت هم قانون خودش
اقا خود مخابرات هم گفته به مشترکین سرعت بیشتر 128 ندین مگر با این شرایط
کارت دانشجویی یا پروانه کسب و یا...
جسارت نباشه
یه چیزی دارن بیش از حد
توقع!

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدکه مثلا محل کسب علم و ادب و.. هست دیگه به جای دیگش نباید توقع داشته باشیم

آخه خود مخابرات دستش با آسیا تک توی یک کاسه هست ( به قول بعضی ها تا سرعت 400- 500 هم دارن میدن)

مشکل اینجا هست که میگن تا شاکی نباشه ما سر خود نمی تونیم بریم یقه یک نفر رو بگیریم.

حالا شاکی پیدا شده پس باید جوابگو باشن.

کی میگه ایشون شرایط 512 رو نداره ؟

خودش میگه هم کارت دانشجویی دارم و هم مهر شرکت.

عیب نداره ، گوسفند ها که رد شدن ، دانشجو ها تشریف می برن تو .( یک چراغ قرمز 30 ثانیه ای فرض کنید شما)

---------- Post added at 05:38 PM ---------- Previous post was at 05:36 PM ----------

دیگه خستم شد از تایپ کردن ، فعلا بیاید روی همین موارد فکر کنیم تا شب.

wordship
28-02-2011, 17:40
از این سه سایت که میشه توی اونا شکایت را اینترنتی ثبت کرد هم پرینت رنگی بگیر و منگنه کن و هر جا رفتی نشون بده و بگو بالاخره

سازمان برای شکایت کردن زیاده ولی میخوام سلسله مراتب رو به ترتیب برم جلو تا بعدن هیچ ارگانی نگه که : آقا کاش اول از طریق ما

پیگیری کرده بودید.

پرینت رنگی فراموش نشود - یک ابهت دیگه داره-( بده بعدا با هم نصف می کنیم هزینه هاشو :10:)

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید( فعلا این موارد که از نظر بعضی ها خنده دار ممکنه باشه به نظرم میرسه )

---------- Post added at 05:36 PM ---------- Previous post was at 05:31 PM ----------

آخه خود مخابرات دستش با آسیا تک توی یک کاسه هست ( به قول بعضی ها تا سرعت 400- 500 هم دارن میدن)

مشکل اینجا هست که میگن تا شاکی نباشه ما سر خود نمی تونیم بریم یقه یک نفر رو بگیریم.

حالا شاکی پیدا شده پس باید جوابگو باشن.

کی میگه ایشون شرایط 512 رو نداره ؟

خودش میگه هم کارت دانشجویی دارم و هم مهر شرکت.

عیب نداره ، گوسفند ها که رد شدن ، دانشجو ها تشریف می برن تو .( یک چراغ قرمز 30 ثانیه ای فرض کنید شما)
والا من دیدم نوشتن که کارت رو باید برن بگیرن و پیگیر نشدن!
و اسیا هم دستش با مخابرات و.. تویه کاسه هست ولی باشه من سرعتم 200 و حتی 300 هم میشه حالا با هرکی میخواد دستش تویه کاسه باشه
سرعت دانلودم رو دیدی؟
سرور یوتوب که خودتون میدونید بدون وی پی ان نمیشه دانلود کرد

drim_w3
28-02-2011, 17:57
و اسیا هم دستش با مخابرات و.. تویه کاسه هست ولی باشه من سرعتم 200 و حتی 300 هم میشه حالا با هرکی میخواد دستش تویه کاسه باشه
سرعت دانلودم رو دیدی؟

نوش جونت سرعت های بالا ، به امید خدا بهترم میشه .

هر چی بیشتر با هم رقابت کنند ، نفعش به مصرف کننده میرسه نهایتا ، هدف ما هم از پیگیری همینه.

وگرنه منم خودم 11 ماه هست از شاتل سرویس 128 دارم :

6 ماه اول : سرعت دانلود + آپلود 110 بود ( هم روزانه و هم شبانه )

5 ماه دوم : سرعت دانلود روزانه 230 و شبانه هم 60 و آپلود هم چه شب و چه روز : 65

به غیر از دوره ای که سرویس همه مشکل داشت و افت سراسری کلی بود.

پس جلز و ولز منم به خاطر یکسری اهداف عام المنفعه هست که در دراز مدت خیرش به همه میرسه.

ahriman323
28-02-2011, 18:14
جسارت نباشه
یه چیزی دارن بیش از حد
توقع!

اتفاقا هم کارت دانشجویی دارم و هم مهر و شماره ثبت شرکت...
به دانشگاه ما توهین میکنی : دی

سرعت دانلودم رو دیدی؟

عزیز من اولش مدیر کل تنظیم مقررات گفت کارت دانجویی قبول نمیکنم ولی بعدش بحث بالا گرفت و گفتم دانشو ام گفت دانشجو کجا من الکی گفتم فلان جا گفت کارت دانشجویت را بده منم کارت تو جیبم بود گفتم همرام نیست وقتی هم زفتم نگهبانی کوبایل و کارت پایان خدمتم را داده بودم بگیرم مدیر کل زنگ زده بود که اگه کارت دانشجویی دادم اونجا بهمنده و بفهمه دانشجوی کجا هستم و شماره دانشجویی ام چند و زنگ بزنه حراست دانشگاه ام و برام مشکل درست کنه!

drim_w3
28-02-2011, 18:37

عزیز من اولش مدیر کل تنظیم مقررات گفت کارت دانجویی قبول نمیکنم ولی بعدش بحث بالا گرفت و گفتم دانشو ام گفت دانشجو کجا من الکی گفتم فلان جا گفت کارت دانشجویت را بده منم کارت تو جیبم بود گفتم همرام نیست وقتی هم زفتم نگهبانی کوبایل و کارت پایان خدمتم را داده بودم بگیرم مدیر کل زنگ زده بود که اگه کارت دانشجویی دادم اونجا بهمنده و بفهمه دانشجوی کجا هستم و شماره دانشجویی ام چند و زنگ بزنه حراست دانشگاه ام و برام مشکل درست کنه!

غلط کرده .

فقط توهین و از این جور مسایل نکرده باشی ، مشکلی نیست .

نکنه بجای دانشگاه آزاد گفتی : دانشگاه شیراز :31:

wordship
28-02-2011, 18:44

خب اینا دیگه شورشو در اوردن
چرا یه شرکت دیگه نمیگیری؟
نکنه میخوای اذیتشون کنی!

wordship
28-02-2011, 18:51
شما از این صفحه یه پرینت بگیر:
بگو من اماده شکایتم! البته اگر اون دو تا نزاره روش جوابتو بده!

drim_w3
28-02-2011, 19:15
نکنه میخوای اذیتشون کنی!

ای بابا

نقطه سر خط :19::19::19:

ahriman323
28-02-2011, 20:03
غلط کرده .

فقط توهین و از این جور مسایل نکرده باشی ، مشکلی نیست .

نکنه بجای دانشگاه آزاد گفتی : دانشگاه شیراز :31:
اره دقیقا...
توهین کردم بد رقم:31: البته من فقط اطلاع رسانی کردم و فرستادم تهران و تهران هم در کمتر از 24 ساعت عکس مدیران را از روی سایتشون برداشت!
این عکس هم کار من نیست کار یکی از بچههای همین انجمن هست که میشه ثابت کرد کار من نبوده اگه شکایت کنن!
پرینت این عکس دست مدیر کل تنظیم مقررات بود : دی

یک ساعت پیش زنگ زدم با همایون صحبت کنم منشیش گفت شما گفتم فلانی هستم منشیه اسم گوچیکمو گفت گفتم اره خودم هستم: دی

نکنه میخوای اذیتشون کنی!
میخوام اذیتشون کنم

ahriman323
28-02-2011, 20:23
هدف از بردن گوشیم به داخل تنظیم مقررات هم ظبط کردن صدای مدیر کل بود! که بشه به عنوان مدرک ازش استفاده کرد!

یه حالی از شاتل بگیرم! از خودم سمج تر ندیدم! با بد کسی طرف هستند به قول یه بنده خدا ببینید یک آدم باهوش چکار میکنه : دی

ahriman323
28-02-2011, 23:31
علی الحساب مطلب زیر را به

ارائه اینترنت ۵۱۲ به جای ۱۲۸ به مشترکین خانگی بدون ارائه مدرک و فقط کاهش سرویس اینترنت من از ۵۱۲ به ۱۲۸ واقعی در پی شکایتم در تنظیم مقررات و عدم انجام درخواست من برای تغییر سرویس

یک در خواست نوشتم مبنی بر درخواست تغییر سرویس من می خوام کارم رو رسما پیگیری کنم ، این درخواست هم نوشتم بدم به شما و بهم مکتوب جواب بدبد اگه نمی خواین تغییر سرویس برام بدید عیب نداره جواب ندن . اگر هم به نامم جواب ندیدن همین نامه رو هم ضمیمه شکایتم میکنم که من در تاریخ فلان هم رسما چندبار تقاضا دادم ولی اثر ندادن .شما درسته خصوصی هستین ولی زیر مجموعه مخابرات هستید و زمان دریافت پروانه ، تعهد دادین که به مشتری ها سرویس بدین ، اگه نمی تونید ارایه خدمت کنید ، برید کنار تا توی این بازار بقیه رقابت کنند.
تا دلتون بخواد مراجع بالاتر برای رسیدگی هست :

-1 تنظیم مقررات
-2 استانداری
-3 دیوان عدالت اداری
- 4 سامد ( سامانه اتباطات مردمی دولت(
-5 سازمان حمایت از حقوق مصرف کنندگان

من مدارکم را به همراه قرار داد + عکس از سرعتم PDF می کنم از طریق سایت ارتباط دولت و مردم هم شکایتم رو می فرستم - الان هم آماده هست ولی قبلش می خوام با خودتون مطرح کنم که مشکل رو حل کنید

من از درگیری شما با مخابرات و آسیاتک خبر دارم و می دونم در خصوص انحصاری کردن ارایه سرویس های فیبرنوری با هم دستی مخابرات + آسیاتک ، شما از اونا شکایت کردید به تنظیم مقررات ، و اونا هم الان بشدت منتظر آتو گرفتن از شما هستن ، حالا شما دوست دارید آتو بدید، باشه من این کار رو می کنم .

واحد مدیریت

بخش فروش +ADSL2 تهران

واحد روابط عمومی

و پشتیبانی فنی
ایمیل زدم....

ahriman323
01-03-2011, 00:16
اسیا تک پیش شماره 743 را ساپورت میکنه میخوام یه شماره 743 بخرم روی اون خط از اسیا تک بگیرم شاتل هم داشته باشم اذیتشون کنم!
دوستان قیمت های اسیا تک را دارید 128 3 گیگ داره؟! وضعیت شبانه و از چه ساعتی ؟!

drim_w3
01-03-2011, 00:42
اسیا تک پیش شماره 743 را ساپورت میکنه میخوام یه شماره 743 بخرم روی اون خط از اسیا تک بگیرم شاتل هم داشته باشم اذیتشون کنم!
دوستان قیمت های اسیا تک را دارید 128 3 گیگ داره؟! وضعیت شبانه و از چه ساعتی ؟!

مودم رایگان هم که میده تا عید.

ahriman323
01-03-2011, 00:50
مودم رایگان هم که میده تا عید.

باید 6 ماهه بگیری تا مودم بدن فکر کنم! مودم که دارم

قیمتاش که گرونه!
128 3 گیگ 165000 هست
روی 2 مگ میبندن؟!

drim_w3
01-03-2011, 01:01
باید 6 ماهه بگیری تا مودم بدن فکر کنم! مودم که دارم

قیمتاش که گرونه!
128 3 گیگ 165000 هست
روی 2 مگ میبندن؟!

نمی دونم.

به این ایمیل زیر هم نامه های قبلی رو بفرست :( نمی دونم جز اون 3 مورد صفحه پیش بود یا نه )

rt-provinces@rasana.net

ahriman323
01-03-2011, 02:05
نمی دونم.

به این ایمیل زیر هم نامه های قبلی رو بفرست :( نمی دونم جز اون 3 مورد صفحه پیش بود یا نه )

rt-provinces@rasana.net

با تشکر ارسال شد!

از کجا اوردی برای کدوم قسمته؟!

ahriman323
01-03-2011, 02:50
از مدیران محترم خواهشمندیم نظرسنجی را جدید بزنن و اسم تمام شرکتها را وارد کنند!دوستان اگه موافقند تایید کنند حرف بنده را...

لیست شرکتهای ارائه دهنده سرویس ADSL

نام شرکت نام نماینده شماره تماس
انتقال داده های آسیاتک مرکز توسعه الکترونیک و فناوری اطلاعات فارس 8302996-8303004-1888
پارس لین ارتباطات پارس لین ارتباطات 6275711-2
آریا رسانه تدبیر (آرانیک) 6286570
پیشگامان توسعه ارتباطات (همیارنت) 6269543
داده گستر عصر نوین (جوان سهند) 6289881
رهام پارس (فراهوش) 2344100-2344832
فن آوا (دیتانت) 8439641-2
کارا امین ارتباط کارا امین ارتباط 2340355
لایزر (شبکه پرداز) 2360233
نداگستر صبا نداگستر صبا 6318040-1
اسم شرکتها بر حسب حرف الفبا هست!

drim_w3
01-03-2011, 10:08
با تشکر ارسال شد!

از کجا اوردی برای کدوم قسمته؟!

سلام

نمی دونم مربوط به یک خانمی به اسم سهیلا اسماعیلی ( یک چیزی توی همین مایه ها)

توی چت آنلاین قبلا گرفته بودم ، زمانی که از سایت شاتل نمی شد نامه فرستاد.

hossein-gh
01-03-2011, 12:22
دوستان سلام.
من میخوام از صبانت دزد بیام بیروم.حالا میخوام بدونم الان کدوم شرکت رو پیشنهاد میکنید که اولا دزد نباشه ، دوما سرعت شبانش خوب باشه؟
ممنون

ahriman323
01-03-2011, 13:18
دوستان سلام.
من میخوام از صبانت دزد بیام بیروم.حالا میخوام بدونم الان کدوم شرکت رو پیشنهاد میکنید که اولا دزد نباشه ، دوما سرعت شبانش خوب باشه؟
ممنون
هر جا بجز شاتل دزد
اسیا تک فکر کنم خوب باشه!
همیار هم خوبه ولی یکم گرونه

ahriman323
01-03-2011, 15:53
الان یه ایمیل امد چه عجب

مشترک گرامی

جناب آقای ********
با سلام
احتراما خواهشمند است کد اشتراک و یا شناسه کاربری خود را جهت پیگیری نامه ارسالیتان اعلام فرمایید .
با سپاس

راحله آزاد
کارشناس پشتیبانی فروش
شاتل
تلفن: ٢٣٠٩٩
داخلی: ٦٠٣
نمابر: ٢٢٦٢٠٠٧٧
پست الکترونیک: r_azad@shatel.ir

ahriman323
01-03-2011, 16:59
زنگ زدم تهران قسمت فروش شهرستان قسمت شیراز بازم رحتمی بود کارد بزنی خونش در نمیاد:31::27: میگفت ما 190 هزار تا مشترک داریم اگه هر کدومشون بخوان مثل شما باشن ما باید جمع کنیم بریم! منم گفتم شیراز؟ گفت نه کلا گفت شیراز چقدر گفت نمیتونم بهتون اطلاعات شرکت را بدم گفتم همین الان که دادی:31: گفت این امار را گفتم که بفهمی با چه شرکتی طرف هستی منم گفتم فکر کردم شیراز را میگی 190 هزار نفر همش همین قدر...: دی
می گفت شما لطف کن قطع رانزه کن برو از جای دیگه سرویس بگیر نه به اینجا نه به شیراز هم زنگ نزن گفت به نفع شماست قطع رانژه کنی منم گفت نمیکنم گفت خودمون قطع رانژه میکنیم گفتم حق ندارید:27: شکایت میکنم اگه قطع رانژه کنید!

ahriman323
01-03-2011, 18:49
بعد از کلی تماس گرفتن با همایون الان صحبت کردم گفت تهران گفتن برای شما کاری انجام ندیدم در صورتی که تهران زنگ میزدم گفت شیراز گفته به ما کاری برای شما انجام ندیدم ایت از اولین دروغ همایون
بعد گفت تهران گفته که بعد این دوره که تمام شد بدلیل اهانت برای شما شارژ نکنیم و قطع رانژه کنیم... گفتم اگه جرات دارید قطع رانژه کنید منم میرم شکایت میکنم..:27::31:
یه فرم قطع رانژه قبلا پر کردم که بعد از اتمام سرویس خطمو قطع رانژه کنن فردا برم ازشون بگیرم که از فرمه سو استفاده نکن بگن خودت امضا کردی!
قرادردادم 15 ام تمامه

drim_w3
01-03-2011, 19:38
بعد از کلی تماس گرفتن با همایون الان صحبت کردم گفت تهران گفتن برای شما کاری انجام ندیدم در صورتی که تهران زنگ میزدم گفت شیراز گفته به ما کاری برای شما انجام ندیدم ایت از اولین دروغ همایون
بعد گفت تهران گفته که بعد این دوره که تمام شد بدلیل اهانت برای شما شارژ نکنیم و قطع رانژه کنیم... گفتم اگه جرات دارید قطع رانژه کنید منم میرم شکایت میکنم..:27::31:
یه فرم قطع رانژه قبلا پر کردم که بعد از اتمام سرویس خطمو قطع رانژه کنن فردا برم ازشون بگیرم که از فرمه سو استفاده نکن بگن خودت امضا کردی!
قرادردادم 15 ام تمامه

من که به زور از متن بالا چیزی فهمیدم ( فعل و فاعل این متن تعطیله :31:)

به موارد بالا فعلا نامه نزن . با یک دست چندتا چیز رو مگه می تونی بلند کنی. اینجوری میوفته توی موازی کاری.

اگه میخوای واقعا بمونی باید step by step بری جلو و باز اگه میخوای کاملا قانونی و حساب شده به حقت برسی

باید از زنگ زدن به این و اون خودداری کنی چون وقتی می فهمن که واقعا می خوای شکایت کنی بحث رو به یک جایی

می کشونن که با حرف های خودت محکومت می کنن .

توی این جور موارد اصلا نباید تند و احیانا بی ادبانه حرف زد ، از خداشونه که یک چیزی از حرف های آدم دربیارن.

ببین اطلاعات کامل نمی دی ، زدن نامه ها ( که البته یک ویرایش باید می کردیم و رسمی تر می فرستادیم )

فایده نداره و عملا یکی از کوپن ها سوخت چون تو قبلش درخواست دادی که بیان قطع رانژت کنن :19:

حالا مگه اینا بتو نام رو پس می دن .

MILAD99
01-03-2011, 19:49
اقا شرکت های جدید رو هم به نظرسنجی اضافه کنییید.
فقط اسم چندتا شرکت مزخرف اون بالا مونده....
MILAD99
01-03-2011, 20:09
من شهرک گلستانم و از همیار سرویس دارم و کاملا راضی هستم.
واسه صدرا و گلستان هم قول دادن که تا اردیبهشت 90 وایرلس اشتراکی ( که هم قیمت ADSL هست) رو راه بندازن.
این دوستمون آقای ابراهیمی هم احتمالا بطور غیر رسمی این سرویس رو ارائه میدن. اگه لطف کنن و بیشتر توضیح بدن در مورد نوع سرویس و قیمت و... شاید من هم اشتراک وایرلس بگیرم.

drim_w3
01-03-2011, 20:18
ما امروز رفتیم برای اون یکی خطمون از آسیا تک بگیریم ( من نرفتم )

128 3 ماهه 6 گیگ 28000 تومن ( 2000 تومن ارزونتر از شاتل )

می گفت اگه 3 ماه 512 بگیری که میشد 45000 ، یک مودم رایگان هم میدیم.

2 فته هم رانژه طول میکشه ( آپلو هوا میخواد بکنه )

بعد مودمتان را هم میارین اینجا تا براتون تنظیم کنیم.

حالا وقتی وصل شد من میام یک مقایسه بین سرعت های شاتل و آسیاتک می ذارم که بنظرم دیگه معلوم میشه

فرقشون چیه ( دیگه ایراد از خط شما هست ، منطقه شما شلوغه و .... معنی نمیده )

ahriman323
01-03-2011, 20:45
من که به زور از متن بالا چیزی فهمیدم ( فعل و فاعل این متن تعطیله :31:)

به موارد بالا فعلا نامه نزن . با یک دست چندتا چیز رو مگه می تونی بلند کنی. اینجوری میوفته توی موازی کاری.

اگه میخوای واقعا بمونی باید step by step بری جلو و باز اگه میخوای کاملا قانونی و حساب شده به حقت برسی

باید از زنگ زدن به این و اون خودداری کنی چون وقتی می فهمن که واقعا می خوای شکایت کنی بحث رو به یک جایی

می کشونن که با حرف های خودت محکومت می کنن .

توی این جور موارد اصلا نباید تند و احیانا بی ادبانه حرف زد ، از خداشونه که یک چیزی از حرف های آدم دربیارن.

ببین اطلاعات کامل نمی دی ، زدن نامه ها ( که البته یک ویرایش باید می کردیم و رسمی تر می فرستادیم )

فایده نداره و عملا یکی از کوپن ها سوخت چون تو قبلش درخواست دادی که بیان قطع رانژت کنن :19:

جرات دارن پس ندن شاتل را رو سرشون خراب میکنم!:27::31:
اول میگم اون نامه که درخواست داده بودم برای قطع رانژه را بیارید اقدام کنید :دی بعد ازشون میگیرم!

---------- Post added at 08:45 PM ---------- Previous post was at 08:40 PM ----------

تایید

انتقال داده های آسیاتک
پارس لین ارتباطات
آریا رسانه تدبیر (آرانیک)
پیشگامان توسعه ارتباطات (همیارنت)
داده گستر عصر نوین (جوان سهند)
رهام پارس (فراهوش)
فن آوا (دیتانت)
کارا امین ارتباط
لایزر (شبکه پرداز)
نداگستر صبا

JU JU
01-03-2011, 23:38
اوضاع کل سرویسهای اینترنتی توی کل کشور خرابه، حالا این شرکت‌ها هم سو استفاده زیادی می‌کنن

iphone3g
02-03-2011, 11:43
سلام بچه ها من با شاتل سرویس 2 مگ دارم ولی سرعت شبانم خیلی پایینه (زیر 5) برای همین زنگ زدم بهشون گفتن که شیر کردیم و از این مضخرفات (بارو داشت با من حرف میزد اینا رو میگفت خندش گرفت نمی دونم چرا ؟)
الان خیلی وقته میشه که تحملش کردم گفتم شاید درست بشه ولی دیگه تصمیم خودمو گرفتم می خوام ای اس پی مو عوض کنم (حتی اگر درست بشه که می دونم میشه مثل قبل) چون آدم چند شب الاف بشه سیستمو روشن بزاره برای اینکه بتونه یه شب دانلودکنه.اینا اگه می خوان دانلود رو محدود کنن خب بیان سرعت رو حساب شده کم کنن که مثلا شبی 1 گیگ بشه دانلود کرد نه اینکه چند هفته قطع باشه بعد 2-3 شب مثلا در مورد من سرعتم بیاد رو 200.من خودم پارسال صبا نت بودم دانلود شبانم خیلی بیشتر بود یعنی با اینکه 128 داشتم شب بین ساعت 3 تا 7 بیشتر از 1.5 گیگ دانلود میکردم 'گفتم برم 2 مگ بگیرم با شاتل که بیشتر دانلود کنم !!!! الان با اینکه چند برابر دارم پول میدم ولی ماهی 10 گیگ فری بیشتر نمی تونم دانلود کنم.
به هر حال من که میرم مطمئنا ،ولی امیدوارم بقیه بیان اینجا اینا رو بخونن که ضرر نکنن.حالا دوستان اگر ممکنه بهترین ای اس پی که دانلود شبانش هم خوب باشه رو معرفی کنن.(همون صبا چطوره؟)

ممنون.

ahriman323
02-03-2011, 15:24

به همین راحتی و اسانی نامه قطع رانژه را پس گرفتم گفت هنوز اذیتهام مانده!

سلام بچه ها من با شاتل سرویس 2 مگ دارم ولی سرعت شبانم خیلی پایینه (زیر 5) برای همین زنگ زدم بهشون گفتن که شیر کردیم و از این مضخرفات (بارو داشت با من حرف میزد اینا رو میگفت خندش گرفت نمی دونم چرا ؟)
الان خیلی وقته میشه که تحملش کردم گفتم شاید درست بشه ولی دیگه تصمیم خودمو گرفتم می خوام ای اس پی مو عوض کنم (حتی اگر درست بشه که می دونم میشه مثل قبل) چون آدم چند شب الاف بشه سیستمو روشن بزاره برای اینکه بتونه یه شب دانلودکنه.اینا اگه می خوان دانلود رو محدود کنن خب بیان سرعت رو حساب شده کم کنن که مثلا شبی 1 گیگ بشه دانلود کرد نه اینکه چند هفته قطع باشه بعد 2-3 شب مثلا در مورد من سرعتم بیاد رو 200.من خودم پارسال صبا نت بودم دانلود شبانم خیلی بیشتر بود یعنی با اینکه 128 داشتم شب بین ساعت 3 تا 7 بیشتر از 1.5 گیگ دانلود میکردم 'گفتم برم 2 مگ بگیرم با شاتل که بیشتر دانلود کنم !!!! الان با اینکه چند برابر دارم پول میدم ولی ماهی 10 گیگ فری بیشتر نمی تونم دانلود کنم.
به هر حال من که میرم مطمئنا ،ولی امیدوارم بقیه بیان اینجا اینا رو بخونن که ضرر نکنن.حالا دوستان اگر ممکنه بهترین ای اس پی که دانلود شبانش هم خوب باشه رو معرفی کنن.(همون صبا چطوره؟)

ممنون.
سلام
به نظر من قطع رانژه نکن شکایت کن اینا دارن پر رو میشن! شما سرعت طبق قانون تنظیم مقررات با حساب شیر بین 10 نفر نباید کمتر از25.6 = 2048/8/10 یعنی شما باید حداقل سرعت شبانه ات 25.6 باشه میتونی بری تنظیم مقررات شکایت کنی! نیازی به رفتن هم نیست میتونی ایمیل بفرستی بهشون البته قبلش زنگ بزن هماهنگ کن اینم شماره تنظیم مقررات 6463007 و 6463008 آقای ساریخانی کارشناس نظارت

راستی تابلو که داخل ساختمان کنار در شاتل بود را هم نمیدونم کی کش رفته : دی

iphone3g
02-03-2011, 20:09
سلام
به نظر من قطع رانژه نکن شکایت کن اینا دارن پر رو میشن! شما سرعت طبق قانون تنظیم مقررات با حساب شیر بین 10 نفر نباید کمتر از25.6 = 2048/8/10 یعنی شما باید حداقل سرعت شبانه ات 25.6 باشه میتونی بری تنظیم مقررات شکایت کنی! نیازی به رفتن هم نیست میتونی ایمیل بفرستی بهشون البته قبلش زنگ بزن هماهنگ کن اینم شماره تنظیم مقررات 6463007 و 6463008 آقای ساریخانی کارشناس نظارت

من قبلا اومدم تو همین فروم نمی دونم فکر کنم شما بودی شماره تظیم مقررات رو دادی !!؟؟ دو روز بعد زنگ زدم نمی دونم کی بود جواب داد،گفت ازطریق سایت اقدام کن ! منم چند روز صبر کردم چون چیزی ندیدم دیگه بیخیال شدم. گفتم من که اولی نیستم احتمالا خیلیا دیگه هم زنگ زدن شکایت (از جمله خود شما احتمالا؟) ولی اگر قرار بود درست بشه حتما تا حالا شده بود.حالا یه ایمیل دیگه میزنم ببینم چی میشه!

neopersia
03-03-2011, 11:40
کاربران محترم لطفاً دوباره شروع نکنید!
اینجا قرار نیست بشه تاپیک "من چطوری حال شاتل رو گرفتم" یا "بیاید جمع شیم از شاتل شکایت کنیم"

هر کسی شکایتی داره میتونه از طریق قانونی پیگیری کنه. هر کسی هم علاقه مند هست که یک شکایت گروهی تنظیم کنه میتونه برای خودش سایت یا وبلاگ راه اندازی کنه و از اون طریق پیش بره. این تاپیک جای همچین فعالیتهایی نیست

در ضمن وقتی بدون در نظر گرفتن دلیل مشکلات هر کسی را به شکایت تشویق میکنید تنها تأثیری که میتونه داشته باشه این هست که باعث کم ارزش شدن شکایات و عدم رسیدگی مناسب به شکایت کسانی میشه که مشکلشون جدی تر هست و بدون تشویق شما هم اقدام به شکایت میکنند!

نظرسنجی ها در سایر تاپیک ها حذف شده به همین دلیل!
در این تاپیک هم هیچ نظرسنجی جدیدی اضافه نخواهد شد. در صورت تصمیم سایر دوستان همین نظر سنجی فعلی هم حذف خواهد شد

iphone3g
03-03-2011, 12:00
بچه ها کل کل نکنید ما هممون ایرانی هستیم و همدیگرو خوب میشناسیم ،این چیزا رو هم باید خوب بفهمیم.

ahriman323
03-03-2011, 12:02
من نمیدوم پستهام چه مشکلی داره نه توهینی شده نه لحنم بد بوده ووووو

شاتل خوبه برید همتون ازش بگیرید!

iphone3g
03-03-2011, 12:08
آره شاتل عالیه ،حرف نداره (شاید ما هم به یه جایی رسیدیم)

neopersia
03-03-2011, 12:11
من نمیدوم پستهام چه مشکلی داره نه توهینی شده نه لحنم بد بوده ووووو

شاتل خوبه برید همتون ازش بگیرید!
عزیزم شما در مفهوم "به این تاپیک ارتباطی نداره" و "موضوع این تاپیک هماهنگی برای شکایت نیست" مشکلی داری؟ من فکر نمیکنم نیاز به توضیح بیشتری وجود داشته باشه
شما هم لطفاً تاپیک رو حاشیه ای نکنید. در صورتی هم که تذکرها را نادیده بگیرید با توجه به سابقه قبلی محدودیت دسترسی برای شما در نظر گرفته خواهد شد

سایر دوستان هم لطفاً در بحثهای حاشیه ای شرکت نکنید و از پستهایی که خارج از تاپیک هست نقل قول نکنید چون در صورتی که پست اصلی حذف بشه پست شما هم به دلیل نقل قول حذف خواهد شد

در ضمن وقتی تذکری از طرف هر کدام از اعضای تیم مدیریت انجمن داده میشه قرار نیست بحث تاپیک تبدیل بشه به نقد و بررسی اون تذکر. تذکرها داده میشه که رعایت کنید. اگر مشکلی میبینید به صورت خصوصی و یا در انجمن پیشنهادات و انتقاداد انجمن مطرح کنید.

پایان بحث در این مورد؛

ahriman323
03-03-2011, 12:15
مشکل از شما نیست مشکل اینه که اینجا ایرانه...

پس لطفا اسم تاپیک را عوض کنید و بگذارید تاپیک تعریف از isp ها

saeed258s
03-03-2011, 13:05
با دروود
پس از چندي نبودن در ميان گفت و گو هاي شما،سخني را با شما مي خواهم در ميان بگزارم.
شو بختانه ديده ام كه به تازگي شركت مخابرات از سرويس دهندگان هزينه اي برابر با 5 هزار تومان بابت رانژه و راه اندازي نخستين ADSL دريافت مي نمايد،هرچند پيشتر در مقرارات سازمان تنظيم مقررات آمده بود كه هيچ شركتي حق دريافت هزينه از كاربران ندارد،اما من در رايان نامه اي امروز اين را به آگاهي آنان رساندم،از دوستان كسي در اين زيمنه آگاهي ندارد؟!

zikzak0711
03-03-2011, 17:31
256 پارس آنلاین

ahriman323
03-03-2011, 18:29
256 پارس آنلاین

128 شافل

drim_w3
03-03-2011, 23:07
سلام

منم دو روز نبودم.

مثل اینکه ادامه بحث ها در خصوص عدم رضایت از یک سرویس دهنده خاص ( منظورم نوعی ) به این شکل مقدور نیست.

البته در مورد پست های خودم توی این یک هفته ، خطاب به شرکت خاصی نیست ، در مورد همه شرکت هایی است که به نوعی حقوق مشتریانشان را نادیده می گیرند .

( حتی همیشه در امور اداری این گونه باید رفت جلو )

این سایت هم محدودیت های خودش را در کنترل بحث ها داره ، احتمالا تیم مدیریتی به این نتیجه رسیده که نتیجه مطلوبی ادامه بحث ها نداره .

به نظرم اصل موضوع نحوه شکایت از یک ISP و در اختیار گذاشتن تجربیات و روال اداری اون برای همه مفید خواهد بود.

حالا اگه مشکل اسم یک شرکت هست میشه بجای اون نقطه چین گذاشت و متن ها را Light تر نوشت .

در مورد این که اینجا ایرانه هم باید بگم من این جمله را قبول ندارم چرا که این رفتار ما هست که باعث میشه شرایطی بر ما تحمیل بشه

مشکل از ما مردم هست ، از بچگی عادت نکردیم که به قوانین احترام بذاریم و همچنین اجازه تعرض به دیگران به حقوقمان را ندهیم.

جالبه که همه به رده بالاتر از خودشون ایراد میگیرن که باید از بالا درست بشه ، در صورتیکه تا پایین درست نشه محال بالا درست بشه.

جالب این که همه این مشکلات فرهنگی در تمامی اقشار و افراد هست :

1- اول از قشر خودمون

دانشجوها : آخر کلاس که میشه از در دوم آرام میایم تو و حاضری می زنیم .

2- راننده تاکسی که کیلومتر ماشین را ثابت میکنه تا از مدت بیشتری گارانتی استفاده کنه و احیانا موقع فروش ماشین ، ماشین کم کارتری را بفروشه

3- پزشکایی که مریض ها را به یک دکتر خاص ارجاع میدن و آخر هر سال به بهانه تبریک سال نو با تعداد زیادی سکه از خجالت هم در میان ( پورسانتی که منشی هاشون روزانه حساب میکن ولی آخر سال جهت حفظ شان و جنتلمنی خودشون این ارقام تبدیل به سکه میشه )

4- مهندسان که بدون بازدید فرم های نظارت را امضا می کنن

5- کارمند ها که در اتاق را از داخل قفل می کن

6- بازاریاب هایی که سر ساعت 2- 2.5 ظهر آسابش مردم را می گیرن

7- متصدیان پمپ بنزینی که باید قید زدن 50 تومن پول خرد را ازشون گرفت ( بدون گفتن اینکه متاسفانه پول خرد موجود نیست )

8- مغازه دارانی که دستشون از زدن برچسب قیمت جدید خسته نمیشه.

9- شرکت های خصوصی که در جواب اعتراض مشتری هاشون نسبت به عملکردشون ، با انگشت درب خروج را نشان می دهند.

و

..... ( نیازی به فکر کردن نیست ، اول به پدر و مادر و خواهر برادر خودمون نگاه کنیم که هر کدوم در یک قسمتی از همین جامعه دارن کار میکنن، آیا به حقوق دیگران احترام می ذارن که حالا ما توقع احترام از دیگران داشته باشیم ؟)

و در نهایت زجر آور ترین مشکل توی این جامعه وجود افرادی ابا این تفکرات ننگین :

بابا ول کن ، حوصله داری ، آخرش که چی ، دیدی حالا محلت نذاشتن ،بیکاری تو هم ، اصلا ارزش داره و ....

عادت کردن به تو سری خوری که بخشی از آن به خانوادشون بر می گرده ، اینا توی خونه همیشه تحقیر

میشدن ، اجازه اظهار نظر نداشتن و در یک کلام ترسو و بی عرضه بار اومدن و حالا از اینکه لکه ای سیاه در زمینه ای سفید باشند ، واهمه دارند و ترجیح می دهند بقیه صفحه هم سیاه باشد تا زحمتی در تغییر افکارشان نباشد .

و قسمتی از این مشکلات هم به مدرسه بر می گرده:

اون موقع بجای اینکه بیان اسکلت فکری یک بچه را تقویت کنن ، هزار تا چرت و پرت بی مفهوم توی ذهن بچه ها می کردن

آخه نوشتن جمله : ادب آداب دارد ، توانا بود هر که دانا بود و امثالهم چه بار آموزشی و فرهنگی داره ؟

از اول سال باید هر روز تا شب مشق ( مشخ ) مینوشتیم و شب هم از روی کتاب دیکته مینوشتیم و از عمد یک کلمه را غلط می نوشتیم تا بابامون که شب خسته و کوفته میومد ، امضا کنه و نمره 19 بده .

دم عید هم که میشد ، پیک نوروزی میدادن ، یکی نبود توی سر اینا بکنه که آخه این چه برنامه ریزی برای بچه کردید !

روز اول عید با جلد کردن پیک نوروزی شروع میشد .یک مسافرت که میخواستی بری باید این پیک لعنتی را هم میبردی تا بعد از چندبار پاک کردن ،گوشه صفحه پاره بشه و همیشه هم عصر سیزده به ده تمومش میکردی.

با این سیستم آموزشی و این تربیت ، حالا میخوام از حقوقمون دفاع کنیم ، میشه ؟ ( اگه بخوایم آره میشه )

ما ایرانی ها اگه دست از این تعارف بازی های ریاکارانه و مسخره برداریم ، نصف مشکلاتمان حل میشه .

یک نمونه بگم واستون :

چند ماه پیش توی یکی از پروژه های تونل سازی توی تهران ، یکی از مهندسین خارجی ( اتریشی ) لب تابش خراب شده بود و یکی از بچه ها دنبال سی دی XP می گشت تا براش ویندوز عوض کنه . بعد که ویندوز نصب کرد ، دست کرد توی جیبش و یک 5 هزار تومنی بهش داد . بعد که ازش پرسیدم چرا بهش پول دادی ؟ ما توی فرهنگ کشورمون
واسه اینکار ها از کسی پول نمی گیریم . گفت ک اون واسه من وقت گذاشته و این هزینه وقتی هست که از اون گرفته شد.

همه چیزشون منطقیه . حالا ما تازه یکی میخواد پیگیر سرویسی بشه که بابت اون پول پرداخت کرده ، بعضی ها هم فکری که نمی کنن هیچ ، آیه یاس هم میخونن.

هنوز مونده تا به اینجا برسیم که از دیدگاه گاندی به یک مشتری نگاه کنیم :

و در پایان

خدا کنه ما مثل این نسل ، بی عرضه پر مدعا نشویم.

wordship
04-03-2011, 06:49
سلام

منم دو روز نبودم.

مثل اینکه ادامه بحث ها در خصوص عدم رضایت از یک سرویس دهنده خاص ( منظورم نوعی ) به این شکل مقدور نیست.

البته در مورد پست های خودم توی این یک هفته ، خطاب به شرکت خاصی نیست ، در مورد همه شرکت هایی است که به نوعی حقوق مشتریانشان را نادیده می گیرند .

( حتی همیشه در امور اداری این گونه باید رفت جلو )

این سایت هم محدودیت های خودش را در کنترل بحث ها داره ، احتمالا تیم مدیریتی به این نتیجه رسیده که نتیجه مطلوبی ادامه بحث ها نداره .

به نظرم اصل موضوع نحوه شکایت از یک ISP و در اختیار گذاشتن تجربیات و روال اداری اون برای همه مفید خواهد بود.

حالا اگه مشکل اسم یک شرکت هست میشه بجای اون نقطه چین گذاشت و متن ها را Light تر نوشت .

در مورد این که اینجا ایرانه هم باید بگم من این جمله را قبول ندارم چرا که این رفتار ما هست که باعث میشه شرایطی بر ما تحمیل بشه

مشکل از ما مردم هست ، از بچگی عادت نکردیم که به قوانین احترام بذاریم و همچنین اجازه تعرض به دیگران به حقوقمان را ندهیم.

جالبه که همه به رده بالاتر از خودشون ایراد میگیرن که باید از بالا درست بشه ، در صورتیکه تا پایین درست نشه محال بالا درست بشه.

جالب این که همه این مشکلات فرهنگی در تمامی اقشار و افراد هست :

1- اول از قشر خودمون

دانشجوها : آخر کلاس که میشه از در دوم آرام میایم تو و حاضری می زنیم .

2- راننده تاکسی که کیلومتر ماشین را ثابت میکنه تا از مدت بیشتری گارانتی استفاده کنه و احیانا موقع فروش ماشین ، ماشین کم کارتری را بفروشه

3- پزشکایی که مریض ها را به یک دکتر خاص ارجاع میدن و آخر هر سال به بهانه تبریک سال نو با تعداد زیادی سکه از خجالت هم در میان ( پورسانتی که منشی هاشون روزانه حساب میکن ولی آخر سال جهت حفظ شان و جنتلمنی خودشون این ارقام تبدیل به سکه میشه )

4- مهندسان که بدون بازدید فرم های نظارت را امضا می کنن

5- کارمند ها که در اتاق را از داخل قفل می کن

6- بازاریاب هایی که سر ساعت 2- 2.5 ظهر آسابش مردم را می گیرن

7- متصدیان پمپ بنزینی که باید قید زدن 50 تومن پول خرد را ازشون گرفت ( بدون گفتن اینکه متاسفانه پول خرد موجود نیست )

8- مغازه دارانی که دستشون از زدن برچسب قیمت جدید خسته نمیشه.

9- شرکت های خصوصی که در جواب اعتراض مشتری هاشون نسبت به عملکردشون ، با انگشت درب خروج را نشان می دهند.

و

..... ( نیازی به فکر کردن نیست ، اول به پدر و مادر و خواهر برادر خودمون نگاه کنیم که هر کدوم در یک قسمتی از همین جامعه دارن کار میکنن، آیا به حقوق دیگران احترام می ذارن که حالا ما توقع احترام از دیگران داشته باشیم ؟)

و در نهایت زجر آور ترین مشکل توی این جامعه وجود افرادی ابا این تفکرات ننگین :

بابا ول کن ، حوصله داری ، آخرش که چی ، دیدی حالا محلت نذاشتن ،بیکاری تو هم ، اصلا ارزش داره و ....

عادت کردن به تو سری خوری که بخشی از آن به خانوادشون بر می گرده ، اینا توی خونه همیشه تحقیر

میشدن ، اجازه اظهار نظر نداشتن و در یک کلام ترسو و بی عرضه بار اومدن و حالا از اینکه لکه ای سیاه در زمینه ای سفید باشند ، واهمه دارند و ترجیح می دهند بقیه صفحه هم سیاه باشد تا زحمتی در تغییر افکارشان نباشد .

و قسمتی از این مشکلات هم به مدرسه بر می گرده:

اون موقع بجای اینکه بیان اسکلت فکری یک بچه را تقویت کنن ، هزار تا چرت و پرت بی مفهوم توی ذهن بچه ها می کردن

آخه نوشتن جمله : ادب آداب دارد ، توانا بود هر که دانا بود و امثالهم چه بار آموزشی و فرهنگی داره ؟

از اول سال باید هر روز تا شب مشق ( مشخ ) مینوشتیم و شب هم از روی کتاب دیکته مینوشتیم و از عمد یک کلمه را غلط می نوشتیم تا بابامون که شب خسته و کوفته میومد ، امضا کنه و نمره 19 بده .

دم عید هم که میشد ، پیک نوروزی میدادن ، یکی نبود توی سر اینا بکنه که آخه این چه برنامه ریزی برای بچه کردید !

روز اول عید با جلد کردن پیک نوروزی شروع میشد .یک مسافرت که میخواستی بری باید این پیک لعنتی را هم میبردی تا بعد از چندبار پاک کردن ،گوشه صفحه پاره بشه و همیشه هم عصر سیزده به ده تمومش میکردی.

با این سیستم آموزشی و این تربیت ، حالا میخوام از حقوقمون دفاع کنیم ، میشه ؟ ( اگه بخوایم آره میشه )

ما ایرانی ها اگه دست از این تعارف بازی های ریاکارانه و مسخره برداریم ، نصف مشکلاتمان حل میشه .

یک نمونه بگم واستون :

چند ماه پیش توی یکی از پروژه های تونل سازی توی تهران ، یکی از مهندسین خارجی ( اتریشی ) لب تابش خراب شده بود و یکی از بچه ها دنبال سی دی XP می گشت تا براش ویندوز عوض کنه . بعد که ویندوز نصب کرد ، دست کرد توی جیبش و یک 5 هزار تومنی بهش داد . بعد که ازش پرسیدم چرا بهش پول دادی ؟ ما توی فرهنگ کشورمون
واسه اینکار ها از کسی پول نمی گیریم . گفت ک اون واسه من وقت گذاشته و این هزینه وقتی هست که از اون گرفته شد.

همه چیزشون منطقیه . حالا ما تازه یکی میخواد پیگیر سرویسی بشه که بابت اون پول پرداخت کرده ، بعضی ها هم فکری که نمی کنن هیچ ، آیه یاس هم میخونن.

هنوز مونده تا به اینجا برسیم که از دیدگاه گاندی به یک مشتری نگاه کنیم :

و در پایان

خدا کنه ما مثل این نسل ، بی عرضه پر مدعا نشویم.
100 درصد تایید میشه
اخه یکی نیست ایتجا بگه سرعت اسیا تک 200 هست سرعت .... 14
مگر میتونی به کسی بگی! میشه جریان دوستمون ! میگن همینم که هست قطع رانژه میکنیم
ما هنوز تویه دوره ای هستیم که تا مشکلی پیش میاد میدوییم میریم فلان امام زاده و.. (شکر خدا شیراز هر کوچه ایش 10 تا داره)
و فکز نمیکنیم ایا میشه یا نه! و درصدد حل مشکلمون نیستیم! (تنها کسی که میتونه مشله خودشو حل کنه خودشه)
نه پدرش نه مادرش و. نه پسر عموش!!! چه برسه به..
من میگم کسی میخواد شکایت کنه این عکسم ببره
دانلود امروزمه ساعت 5 صبح بیدار شدم

pashangparsi6
04-03-2011, 09:48
دقیقا من تایید می کنم که همین دیروز اینترنت آسیا تک یکی از دوستان رو وصل کردیم و سرعتش بالای 200 بود!!!!!! پینگ یاهو هم 280

حالا برین از شاتل مزخرف سرویس بگیرین

saze
04-03-2011, 11:47
100 درصد تایید میشه
اخه یکی نیست ایتجا بگه سرعت اسیا تک 200 هست سرعت .... 14
مگر میتونی به کسی بگی! میشه جریان دوستمون ! میگن همینم که هست قطع رانژه میکنیم
ما هنوز تویه دوره ای هستیم که تا مشکلی پیش میاد میدوییم میریم فلان امام زاده و.. (شکر خدا شیراز هر کوچه ایش 10 تا داره)
و فکز نمیکنیم ایا میشه یا نه! و درصدد حل مشکلمون نیستیم! (تنها کسی که میتونه مشله خودشو حل کنه خودشه)
نه پدرش نه مادرش و. نه پسر عموش!!! چه برسه به..
من میگم کسی میخواد شکایت کنه این عکسم ببره
دانلود امروزمه ساعت 5 صبح بیدار شدم

سلام
سرویستون چی هست؟شبی چند گیگ دانلود داری؟

drim_w3
04-03-2011, 12:34
دقیقا من تایید می کنم که همین دیروز اینترنت آسیا تک یکی از دوستان رو وصل کردیم و سرعتش بالای 200 بود!!!!!! پینگ یاهو هم 280

حالا برین از شاتل مزخرف سرویس بگیرین

من برای یک خط دیگمون رفتم از آسیا تک گرفتم.

یک هفته چک می کنم ، اگه دیدم سرعت شبانه و روزانه خوبه ، میرم از شاتل قطع رانژه می کنم .

parsa5564
04-03-2011, 13:18
من برای یک خط دیگمون رفتم از آسیا تک گرفتم.

یک هفته چک می کنم ، اگه دیدم سرعت شبانه و روزانه خوبه ، میرم از شاتل قطع رانژه می کنم .

داداش خبرشو به ما هم بده

drim_w3
04-03-2011, 14:45
داداش خبرشو به ما هم بده

منظورم از گرفتن ، یعنی تقاضا دادیم . احتمالا تا 10 روز دیگه وصل بشه.

بعد که وصل شد خبر می دم.

drim_w3
05-03-2011, 13:48
منظورم از گرفتن ، یعنی تقاضا دادیم . احتمالا تا 10 روز دیگه وصل بشه.

بعد که وصل شد خبر می دم.

سلام بالاخره آسیاتک وصل شد.( سه روزه رانژه شد )

Downstream رو 5110 بسته شده و upstream روی 501 بسته شده. پینگ هم 240 بود.

نکته مهم : خط ما فیبر نوری هست و تا درب منزل کشیده شده ( فردا نرید بگیرید ، بعدا مال شما یک جور دیگه باشه)

ولی با سرعت 50 داشت دانلود می کرد .به نظرتون مشکل کجاست ؟ خط تلفن هم زیاد نویز داره .

جدیدا دچار افت سرعت موضعی نشدید ؟

اطلاعات تکمیلی در آینده ....

ahriman323
05-03-2011, 13:56
سلام بالاخره آسیاتک وصل شد.( سه روزه رانژه شد )

upstream رو 5110 بسته شده و Downstream روی 501 بسته شده. پینگ هم 240 بود.

نکته مهم : خط ما فیبر نوری هست و تا درب منزل کشیده شده ( فردا نرید بگیرید ، بعدا مال شما یک جور دیگه باشه)

ولی با سرعت 50 داشت دانلود می کرد .به نظرتون مشکل کجاست ؟ خط تلفن هم زیاد نویز داره .

جدیدا دچار افت سرعت موضعی نشدید ؟

اطلاعات تکمیلی در آینده ....

برای من که چند روزی هست که از دایل آپم بدتره...

ardalan_zapata
05-03-2011, 14:15
حذف شود.............

drim_w3
05-03-2011, 15:16
برای من که چند روزی هست که از دایل آپم بدتره...

upstream رو 5110 بسته شده ؟

اگر Upstream روی 5110 باشه پس Down باید روی 10000 اینا باشه حدودا !
یک عکس از اطلاعت خططون توی مودم بزارید تا بررسی بشه !
لینکتون ثابت هست ؟

ببخشید ببخشید ، اشتباه شد.

پست اصلاح شد.

حالا هر روز آخر شب یک پست اضافه میشد، امروز که ما اشتباه نوشتیم 2 نفر توی 1 ساعت نظر دادن:31:

Down stream : 5100
( حدود 5000 بود ، الان میرم طبقه پایین نگاه میکنم)

upstream : 501

شما هم نقل قول ها را اصلاح کنید ،الان میان ازمون می خندن.

عکس هم میذارم.

shiraz_2010
05-03-2011, 19:59
سلام دوستان......پارس آنلاین روی فیبر نوری سرویس میده؟؟من درخواست داده ام برای 256 kb.....بهم هم گفتن که شاید نشه...ولی تا الان که مخابرات چیزی نگفته...........مرکز مخابرات مدرس هستیم با پیش شماره 740......به نظرتون لازمه که خودم برم مخابرات؟؟

drim_w3
05-03-2011, 20:28
بازم باید اعداد را اصلاح کرد :

توی این مودم من هرچی گشتم قسمت SNR را پیدا نکردم که کیفیت خط را بفهمم.

wordship
05-03-2011, 21:04
سلام
سرویستون چی هست؟شبی چند گیگ دانلود داری؟
سلام اساتک 256 ررویه دو مگ بستن
عکسو که گزاشتم ماله دو ساعت بود
البته پلنگ صورتیه پاک شد بازم میخوام بگیرمش
امشب میخوام اینارو دانلود کنم
از ساعت 2

wordship
05-03-2011, 21:14
دوستان اسیاتک چند تا نمایندگی داره ها!
هواستون باشه از کجا میگیرید
اینم سرویس من

drim_w3
05-03-2011, 22:00
دوستان اسیاتک چند تا نمایندگی داره ها!
هواستون باشه از کجا میگیرید
اینم سرویس من

یعنی چی ؟

چه فرقی داره ؟

shiraz_2010
05-03-2011, 22:05
سلام کیا خطشون فیبر نوریه؟؟من پارس آنلاین 256 درخواست دادم ولی میگن شاید نتونن رانژه کنن...مرکز مدرس...پیش شماره 740

shiraz_2010
05-03-2011, 23:06
مرکز مدرس
721 بود خطمون فیبر نوری کردن شده 740
721 را ساپورت میکنه ولی 740 را نه...
سلام.......شما که خطتون فیبر نوریه از کدام شرکت خدمات می گیری؟؟
من هم پیش شماره 740 دارم و پارس انلاین ثبت نام کرده ام....بهم گفتم که خطتون فیبر نوریه شاید رانژه نشه.باید صبر کنم تا مخابرات جواب بده.........
حالا به نظرتون چی کار کنم؟؟راهنماییم کنید...مرسی....

سلام....پیش شماره شما چنده؟؟شما که خطتون فیبر نوریه راحت تونستی اشتراک بگیری؟یعنی چی تا درب منزل کشیده شده؟

drim_w3
05-03-2011, 23:51
من هم پیش شماره 740 دارم و پارس انلاین ثبت نام کرده ام....بهم گفتم که خطتون فیبر نوریه شاید رانژه نشه.باید صبر کنم تا مخابرات جواب بده.........

متاسفانه از وقتی آسیاتک شده شریک مخابرات ، تا اونجایی که بشه مخابرات سعی میکنه با تبانی مشترکین را به بهانه های مختلف به سمت آسیا تک سوق بده .

ترفند فیبر نوری هم یکی از همین دزدی ها می باشد.

خلاصه اگه دیدی پارس آنلاین نمیشه یک سوال هم از آسیاتک بکن

shiraz_2010
06-03-2011, 00:02
متاسفانه از وقتی آسیاتک شده شریک مخابرات ، تا اونجایی که بشه مخابرات سعی میکنه با تبانی مشترکین را به بهانه های مختلف به سمت آسیا تک سوق بده .

مرسی از پاسختون.....این طور که معلومه آسیا تک باید پشتیبانی کنه....شما از سرعتش راضی هستی؟؟؟
یه سوال دیگه:من شنیدم ای دی اس ال هایی که روی فیبر نوری بسته میشن از کیفیت خوبی برخوردار نیستن و قطعی زیاد دارند...می خواستم بدونم ربطی داره یا نه؟؟

drim_w3
06-03-2011, 00:26
یعنی تا درب منزل فیبر نوری هست . ( تمامی کوچه ها چند سال پیش کندن و فیبر نوری کار گذاشتن)

نه توی منطقه ما پورت خالی نبود باید توی نوبت وایمیسادیم . یک پورت 10 ماه پیش گرفتیم ( 4 ماه توی نوبت بودم)

یکی هم چند ماه توی نوبت بودیم و از شاتل نامه داشتیم ولی گویا با اینکه پورت خالی داشتن از عمد نمی دادن و بعد از پیگیری گفتن اگه از

آسیاتک بخوای بهت می دیم . ما هم به شاتل گفتیم و برای جلوگیری از زور گرفتن مخابرات قیدش را زدیم و شاتل گفت اگه میخواین یک نامه

بدید به ما تا ما از اونها شکایت کنیم . خلاصه نامه نگاری هم شد و چند جلسه هم شاتل با تنظیم مقررات جلسه گذاشت و ما هم 2 ماه
صبر کردیم و چند بار هم رفتیم شاتل گفتن داریم پیگیری می کنیم ، تا اینکه قضیه اهریمن پیش اومد و دیدیم گویا شاتل هم اونجور که مظلوم نمایی میکنه

نیست ، دوباره رفتیم شاتل و گفتیم چه خبر ؟گفت داریم میجنگیم.

ما هم دیدم اینا بی عرضه هستن ، گفتیم به درک اگه عرضه داشتید تا حالا به یک جایی رسونده بودید.

رفتیم از آسیاتک گرفتیم و 3 روزه هم وصل شد.

ahriman323
06-03-2011, 01:42
سلام دوستان......پارس آنلاین روی فیبر نوری سرویس میده؟؟من درخواست داده ام برای 256 kb.....بهم هم گفتن که شاید نشه...ولی تا الان که مخابرات چیزی نگفته...........مرکز مخابرات مدرس هستیم با پیش شماره 740......به نظرتون لازمه که خودم برم مخابرات؟؟
سلام
اره
منم مدرس ام 740
نه لازم نیست
من قبلا خطم 721 بود فیبر نوری شد 6 تومن دادم روی فیبر نوری دوباره رانژه کردن/ شاتل نکبت شده :31:

سلام....پیش شماره شما چنده؟؟شما که خطتون فیبر نوریه راحت تونستی اشتراک بگیری؟یعنی چی تا درب منزل کشیده شده؟
منتظر باشید 2 3 روزه جواب میدن!
خبرشو همینجا به من بگو اگه خوبه تا منم از این خراب شده شاتل بعد از 4 سال بیام بیرون:2:

آسیا تک ساپورت نمیکنه...

یعنی تا درب منزل فیبر نوری هست . ( تمامی کوچه ها چند سال پیش کندن و فیبر نوری کار گذاشتن)

نه توی منطقه ما پورت خالی نبود باید توی نوبت وایمیسادیم . یک پورت 10 ماه پیش گرفتیم ( 4 ماه توی نوبت بودم)

یکی هم چند ماه توی نوبت بودیم و از شاتل نامه داشتیم ولی گویا با اینکه پورت خالی داشتن از عمد نمی دادن و بعد از پیگیری گفتن اگه از

آسیاتک بخوای بهت می دیم . ما هم به شاتل گفتیم و برای جلوگیری از زور گرفتن مخابرات قیدش را زدیم و شاتل گفت اگه میخواین یک نامه بدید به ما تا ما از اونها شکایت کنیم . خلاصه نامه نگاری هم شد و چند جلسه هم شاتل با تنظیم مقررات جلسه گذاشت و ما هم 2 ماه صبر کردیم و چند بار هم رفتیم شاتل گفتن داریم پیگیری می کنیم ، تا اینکه قضیه اهریمن پیش اومد و دیدیم گویا شاتل هم اونجور که مظلوم نمایی میکنه نیست ، دوباره رفتیم شاتل و گفتیم چه خبر ؟گفت داریم میجنگیم.ما هم دیدم اینا بی عرضه هستن ، گفتیم به درک اگه عرضه داشتید تا حالا به یک جایی رسونده بودید.رفتیم از آسیاتک گرفتیم و 3 روزه هم وصل شد.
سلام راستی جریان درگیری شاتل به اسیا تک را به همایون گفتم گفت این که توی روزنامه زدن منم گفتم حرف مفت نزن:31:
راستی همون موقع که خط ما تبدیل شد به فیبر نوری توی هر کوچه ای هم از این پست های جدید برای تلفن زدن احتمالا اونها تا دم در خونه فیبر نوری هست نه؟!
الان به بابام گفتم گفت یه اشنا داره توی مرکز خودمون فردا میگ خطو بندازه روی کافو جدیده که احتملا فیبر نوری هست و اگه خودش 2 مگ نشده بدم اسپیلیتر مخابرات را عوض کنه بندازه رو 2 مگ:8:
میشه از مخابرات 2 مگ کرد خط را؟!

shiraz_2010
06-03-2011, 01:51
سلام
اره
منم مدرس ام 740
نه لازم نیست
من قبلا خطم 721 بود فیبر نوری شد 6 تومن دادم روی فیبر نوری دوباره رانژه کردن/ شاتل نکبت شده :31:

ما اینجا مستاجریم(شهرک فتحیه.پودونک)نمی دونم که قبلا چی بوده خط این خونه آخه.........
یعنی شما الان خطت فیبر نوریه و ای دی اس ال داری؟؟؟پس من هم باید شش تومن بدم دیگه؟؟درسته؟؟
من هم خونه قبلیمون شاتل داشتم(721)اینجا که اومدیم تصمیم گرفتم برم پارس آنلاین چون خیلی ها ازش تعریف می کنند...اینطور که معلومه مرکز مدرس امکانات رانژه کردن فیبر نوری رو داره که مال شما رو رانژه کرده دیگه.....

wordship
06-03-2011, 05:47
دوستان میتونید از ایتجا:
چک کنید ببینید اسیاک منطقه شما رو ساپورت میکنه یا نه//

hossein-gh
06-03-2011, 12:42
دوستان من مرکز مخابرات فیاض بخش هستم.
میخواستم بدونم برای من آسیاتک بهتره یا پارس آنلاین؟؟
کدومشون سرعتش بهتره؟؟

nob2003
06-03-2011, 12:52
سلام اگه میشه زودتر کمک کنید اینترنتم دو روزه دیگه مهلت شارژش تموم میشه!!!

دوستان من منطقه فیاض بخش هستم و میخواستم سرویس نامحدود 128 یکساله بگیرم حالا بنظر شما کدوم isp از همه قیمتاش ارزونتر و بهتره و خودم که تو اینترنت سرچ کردم ماتریکس زده بود 128 نامحدود یکساله 289 هزارتومان و اگه در مورد این isp هم چیزی میدونید بگید.

yekta33
06-03-2011, 15:00
دوستان بنظرتون این سرعت سنجی معتبر هست یانه؟
آخه من سرعت دانلودم نهایتش روی 70هستش چطور این رقم نمایش میده؟

alireza_goodboy_20
06-03-2011, 15:45
سلام به همه دوستان اگرمیشه منو راهنمایی کنید من میخوام adsl ام رو راه بندازم چه مودمی بخرم و از کدوم شرکت اشتراک بگیرم ؟ مرکز مخابرات ما ازادگانه .

skull_avatar
06-03-2011, 15:51
این عددی که سرعت سنجها نشون میدن کیلوبیت هست و باید تقسیم بر هشت بشن تا نشون بدن موقع دانلود چند کیلوبایت سرعت دارید.

سلام به همه دوستان اگرمیشه منو راهنمایی کنید من میخوام adsl ام رو راه بندازم چه مودمی بخرم و از کدوم شرکت اشتراک بگیرم ؟ مرکز مخابرات ما ازادگانه .
بستگی به کارتون داره.مودم های tp-link مودم های ارزون و پرفروشی هستن امتحانشون رو پس دادن.اگه جنس بهتر هم بخوای لینکسیس هست که قیمت بالاتری داره.
نمی دونم کدوم شرکت اونجا خوب جواب میده ولی می تونم بگم که از صبانت نگیر.

shiraz_2010
06-03-2011, 17:00
منتظر باشید 2 3 روزه جواب میدن!
خبرشو همینجا به من بگو اگه خوبه تا منم از این خراب شده شاتل بعد از 4 سال بیام بیرون:2:

سلام....صبحی رفتم مخابرات.....شماره رو ازم پرسید....بعد گفتن چهار رقم بالای 7000 هزار رو ای دی اس ال نمی دن.........مثلا شماره ما 74075---هستش....یعنی هیجا پشتیبانی نمیشه.......همین یه ساعت پیش هم رفتم پولم رو از پارس آنلاین عفیف آباد گرفتم.....پس باید برم سراغ وایمکس......ولی لامصب مودمش خیلی گرونه.
....................................
شما هم اگه چهار رقم آخر شمارت زیر 7000 هست راحت شاتل رو بذار کنار و برو سراغ پارس آنلاین....

nob2003
06-03-2011, 17:06
بابا اینجا دیگه کجاست پس چرا این پست من تایید نشد؟حالا ما سالی یه بار سوال میپرسیم اینجوری میشه!!!

shiraz_2010
06-03-2011, 17:06
سلام من قبلا شاتل اشتراک داشتم ولی الات متاسفانه خطمون آشغاله......به خاطر همین می خوام برم سراغ وایمکس.....پس مودمم به دردم دیگه نمی خوره....مودمم هم مورد تایید شاتله هم پارس آنلاین.....مودم zyxel....حدود 7.8 ماه بدون هیچ مشکلی ازش استفاده کردم.......اگه خواستی از طریق پیام خصوصی بهم اطلاع بده...مودم رو بیارم اگه خواستی بردار..........

ahriman323
06-03-2011, 18:32
هر جا میگیری شاتل نگیر:2:

ما اینجا مستاجریم(شهرک فتحیه.پودونک)نمی دونم که قبلا چی بوده خط این خونه آخه.........
یعنی شما الان خطت فیبر نوریه و ای دی اس ال داری؟؟؟پس من هم باید شش تومن بدم دیگه؟؟درسته؟؟
من هم خونه قبلیمون شاتل داشتم(721)اینجا که اومدیم تصمیم گرفتم برم پارس آنلاین چون خیلی ها ازش تعریف می کنند...اینطور که معلومه مرکز مدرس امکانات رانژه کردن فیبر نوری رو داره که مال شما رو رانژه کرده دیگه.....
اره
نه من چون قبلا خطم رانژه بوده برای فیبر نوری 6 تومن دادم
اره من از تنظیم مقررات پرسیدم استعلام گرفت گفت همه ISP ها میتونن سرویس بدن بجز لایزر ولی نمیدونم چرا بعضی ها میگن ساپورت نمیکنیم...
اره دیگه...

koorosh2500
06-03-2011, 21:32

آدرس سایتش چیه؟

ahriman323
06-03-2011, 22:51
سلام....صبحی رفتم مخابرات.....شماره رو ازم پرسید....بعد گفتن چهار رقم بالای 7000 هزار رو ای دی اس ال نمی دن.........مثلا شماره ما 74075---هستش....یعنی هیجا پشتیبانی نمیشه.......همین یه ساعت پیش هم رفتم پولم رو از پارس آنلاین عفیف آباد گرفتم.....پس باید برم سراغ وایمکس......ولی لامصب مودمش خیلی گرونه.
....................................
شما هم اگه چهار رقم آخر شمارت زیر 7000 هست راحت شاتل رو بذار کنار و برو سراغ پارس آنلاین....

نه خدا را شکر برای ما 7402XXX هست!

ممنون

ahriman323
07-03-2011, 00:13
دوستان دوره من هم تا چند دقیقه دیگه تمامه!
احتمالا دیگه شاتل بهم سرویس نده میرم پارس انلان! ولی خوب تحت فشارشون گذاشتم از طرف تنظیم مقررات و خودم...
یه 6 تومن هم بستانکارم...

البته اگه سرویس ندن دوره جدید میرم شکایت میکنم! حق ندارن سرویس ندن! شده از درس و زندگی جونم میزنم ولی حال اینها را میگیرم...

ویرایش: دوره جدید شروع شد ولی فاکتور نداره و دوره قبلی ترافیکش ریست شده 3 گیگ جدید امده
توی قسمت خرید ترافیک باید می شد 1390/01/15
در صورتی که هم اکنون نسبت به خرید ترافیک اقدام کنید، این ترافیک حداکثر تا تاريخ 1389/12/15 قابل استفاده است و قابل انتقال به دوره بعدی نمی باشد.

دوستان از توی مخابرات میشه سرعت خط را افزایش داد؟!

hossein-gh
07-03-2011, 13:11
آقا یکی به این سوال ما خواهشا!!! جواب بده:
الان سرعت ثابت روزانه و شبانه آسیاتک چقدره؟(خواهشما نگید تا 250 میرسه آخه من خودم از صبانت سرویس میگیرم اول دانلود سرعتش به 220 میرسه ولی بعدش بین 120 تا 135 نوسان داره خواشها دوستان اون قسمت دوم رو ذکرکنند.درضمن سرعت شبانه هم یادتون نره قید کنید!)

ahriman323
07-03-2011, 14:19
سلام دوستان امروز در پی قطع رانژه کردن من بدون درخواست قطع رانژه اول رفتم تنظیم مقررات فرم شکایت پر کردم دادم به دبیرخانه اشون و بعدش هم رفتم استانداری پیش مدیر کل فناوری اطلاعات و ارتباط جریان را بهش گفتم گفت همایون غلط کرده گفت یه فرم شکایت به صورت تایپ شده و مستند و حقوقی تنظیم کنم فردا ببرم براشون تا اقدام کنن جریان عکسه را نگفتم گفت ما گلی اقدام میکنیم نمیگیم شما امدید شکایت کردید! اگه فردا عکس را بهانه کردم چی بگم؟! البته مدرک هست که کار ادیت اون عکس کار من نبوده و کار یکی از بچه های همین انجمن بوده فقط من برای پشتیبانی تهران ایمیل کردم
دوست عزیز drim_w3 بی زحمت شما که وارد هستید اون نامه را مینویسید تا فردا ببرم استانداری پیش اقای صفری مدیر کل ارتباطات یا دوستان دیگر چون فکر نکنم امروز drim_w3 جان بیاتش!
اون عکس های سرعت و صفحه روتر مودم هم ردیفش کن تا مستند باشه شکایت

الان هم کافی نت هستم : دی

Masoud 206-16v
07-03-2011, 14:34
دوستان کسی اطلاع از این دیتانت که نمایندگی میده داره؟شرایط شون چیه و ارزش داره سرمایه گذاری کرد؟
آخه من ی دفتر خالی معالی آباد دارم و جون میده واسه اینکارا،بنظر شما برم سمتش یا نه؟

wordship
07-03-2011, 19:03
دوستان کسی اطلاع از این دیتانت که نمایندگی میده داره؟شرایط شون چیه و ارزش داره سرمایه گذاری کرد؟
آخه من ی دفتر خالی معالی آباد دارم و جون میده واسه اینکارا،بنظر شما برم سمتش یا نه؟

اره میصرفه
ار اینجا:
فکر کنم سایت مادرش این باشه!
اکثر isp ها از این سایت نمایندگی دارن

drim_w3
07-03-2011, 20:31
سلام دوستان امروز در پی قطع رانژه کردن من بدون درخواست قطع رانژه اول رفتم تنظیم مقررات فرم شکایت پر کردم دادم به دبیرخانه اشون و بعدش هم رفتم استانداری پیش مدیر کل فناوری اطلاعات و ارتباط جریان را بهش گفتم گفت همایون غلط کرده گفت یه فرم شکایت به صورت تایپ شده و مستند و حقوقی تنظیم کنم فردا ببرم براشون تا اقدام کنن جریان عکسه را نگفتم گفت ما گلی اقدام میکنیم نمیگیم شما امدید شکایت کردید! اگه فردا عکس را بهانه کردم چی بگم؟! البته مدرک هست که کار ادیت اون عکس کار من نبوده و کار یکی از بچه های همین انجمن بوده فقط من برای پشتیبانی تهران ایمیل کردم
دوست عزیز drim_w3 بی زحمت شما که وارد هستید اون نامه را مینویسید تا فردا ببرم استانداری پیش اقای صفری مدیر کل ارتباطات یا دوستان دیگر چون فکر نکنم امروز drim_w3 جان بیاتش!
اون عکس های سرعت و صفحه روتر مودم هم ردیفش کن تا مستند باشه شکایت

الان هم کافی نت هستم : دی

سلام

متن نامه بصورت زیر بنویس .

از آدرس زیر فایل word را میتونی دانلود کنی.

موفق باشی ( از درگیری لفظی پرهیز کن، قصه هم نمی خواد تعریف کنی واسشون که اینجوری کردن منم اونجوری کردم)

drim_w3
07-03-2011, 20:43
می تونی از لحاظ املایی متن رو ادیت کنی( مثلا اون 2 تا باشه آخر متن ، یکیشو حذف کنی با کمی اصلاح)

alireza_goodboy_20
07-03-2011, 21:32
سلام به همه من شنیدم مودم دی لینک خیلی خوبه میخواستم بدونم d-link بگیرم یا tp-link کسی قیمتاشون رو میدونه حدودا؟ مرسی

mahdyshr
07-03-2011, 23:15
با عرض سلام

من به احتمال زیاد به زودی می خوام آسیا تک بگیرم:
1.سرعت دانلود شبان هاش چقدره؟

2.سرعت دانلود روزانه تون چقدره؟

من الان با صبانت روزانه 200 تا 220 دانلود دارم ولی شبانه حذود 60 تا 70 هست و خطم هم 1مگ هست.البته قبلا هم که 512 بود هم همین طور بود.

ahriman323
08-03-2011, 10:42
اقا عکس چی شد؟!

این که خوب نیست اصلا جزییات را نگفته منم وقت ندارم مجبورم همینجوری ببرم:41:

drim_w3
08-03-2011, 13:53
اقا عکس چی شد؟!

این که خوب نیست اصلا جزییات را نگفته منم وقت ندارم مجبورم همینجوری ببرم:41:

عکس با چی درست کنم ؟

( باید اون نمونه عکسی که می گفتی روی 100 واست بستن رو بذاری یا عکس از حالتی که دیگه امکان تمدید نیست)

نامه اداری همین جور باید باشه ( تازه همین هم زیاده)

اگه بخوای روضه بنویسی که کسی محلت نمی ذاره.

مفید و مختصر باید نوشت : من می خوام تمدید کنم ولی این ها نمی کنن.

نری اونجا بشینی از سیر تا پیاز تعریف کنی!!!

H-R-N
08-03-2011, 14:28
با عرض سلام

من به احتمال زیاد به زودی می خوام آسیا تک بگیرم:
1.سرعت دانلود شبان هاش چقدره؟

2.سرعت دانلود روزانه تون چقدره؟

من الان با صبانت روزانه 200 تا 220 دانلود دارم ولی شبانه حذود 60 تا 70 هست و خطم هم 1مگ هست.البته قبلا هم که 512 بود هم همین طور بود.
من اكانت 2 مگ از ارم نت گرفتم سرعت تا 250 ميرفت ولي شبانه بين 40 تا 50 بيشتر نبود مطمئن باش

mhrdd_ygnh
09-03-2011, 09:56
سلام به همه من شنیدم مودم دی لینک خیلی خوبه میخواستم بدونم d-link بگیرم یا tp-link کسی قیمتاشون رو میدونه حدودا؟ مرسی

مودم چندون تاثیری نداره چون سرعت های داخل ایران نهایتا 2مگابیت هست!!
من هر دو مودم رو داشتم و از هر دو هم راضی بودم!
D-link مدل سادش 25 تومنه و وایرلسش 47 تومن
TP-link هم قیمت دقیق ندارم ولی همون حدود باید باشه!

wordship
09-03-2011, 13:52
دوستانی که اسیا تک دارن
امروز صبح تونستن دانلود کنن؟
من وقتی که n رو اضافه میکردم کانکت میشد میومد سایت ارم نت میگفت یوزر و پسورد اشتباهی دادی!! در صورتی که هر شب این طوری دانلود میکنم
ولی وقتی که n ر وبر میداشتم درست میشد!!
میترسم امشب هم نتونم دانلود کنم!
خلاصه کسی هم این مشکلو داشته؟

meysamfx
11-03-2011, 14:11
دوستان چند سوال داشتم
1- حدود 3 سال پیش ای دی اس ال همیار گرفتم که اخرش تصفیه نکردم نمی دونم چی شد منم چون ناراضی بودم و یه مبلغی هم باید میدادم دیگه تماس نگرفتم که از رو خطم جمع اوری کنند حالا بعد از 3 سال این خط ازاد شده یا نه؟

2- مودمی که دارم پلانت 2400 هست که هیچ تنظیماتی داخل خودش نداره . با همین مودم کارم میشه یا باید مودم عوض کنم
دفترچش این نوشته:
The ADE-2400 supports up to 64 pre-defined PVCs and can automatically detect and select the active VPI/VCI from the pre-defined list after ADSL line is synchronized. It is plug-and-play.
ممنون

Iran.pars
12-03-2011, 13:20
سلام
یه چند روزیه که هر پنج دقیقه اینترنت قطع میشه چراغ اینترنت مودم هم خاموش میشه باید مودمو خاموش روشن کنم از اینترنت ماتریس استفاده میکنم شما هم چنین مشکلی دارید؟!

raeesi
12-03-2011, 14:00
دوست عزیز بسیار راحت نگاهی به تقویم بندازین، چهارشنبه سوری 2 سال اخیر رو مد نظر قرار بدین و فکر کنم همه‌چی براتون واضح باشه که چرا؟!

ardalan_zapata
12-03-2011, 14:10
حذف شود.............

Iran.pars
13-03-2011, 13:00
بله دقیقا منم همین مشکل رو با ماتریکس مرکز ویلعصر دارم که چراغ لینک میپره !
تازه شبانه سرعتش خیلی افت کرده و کلا چه شب و چه روز پینگ بالاست !

الان یک هفته بیشتره همین وضعیته

تلفن هم بد جور خش خش میکنه زنگ زدم پشتیبانی میگه سیم کشی اتصالی داره . گمون کنم مربوط به بارون باشه:13:

M@htab
14-03-2011, 02:17
سلام
یه چند روزیه که هر پنج دقیقه اینترنت قطع میشه چراغ اینترنت مودم هم خاموش میشه باید مودمو خاموش روشن کنم از اینترنت ماتریس استفاده میکنم شما هم چنین مشکلی دارید؟!

بله دقیقا منم همین مشکل رو با ماتریکس مرکز ویلعصر دارم که چراغ لینک میپره !
تازه شبانه سرعتش خیلی افت کرده و کلا چه شب و چه روز پینگ بالاست !

الان یک هفته بیشتره همین وضعیته

سلام
من هم همین مشکلات رو با ماتریکس دارم
پینگ بالای 1000 و پر از timed out !
DC تا دلتون بخواد ! معمولا هم باید مودم رو از برق بکشم تا درست بشه !!
سرعت شبانه دقیقا نصف شده !
حتی در طول روز هم دیگه سرعت ثبات نداره ...
و همه این اتفاقات از زمانی شروع شد که برگردون کردند به Dslam آسیاتک !!!
همیار که مزخرف، ماتریکس اینجوری شده، شاتل و پارس آنلاین و ... که بچه ها میگن هر روز داره بدتر میشه!
پس تکلیف یکی مثل من که به ADSL احتیاج داره چیه ؟؟؟

M@htab
14-03-2011, 02:25
پست قبلی 2 بار ارسال شد! ، ظاهرا امکان حذف وجود نداره !
پس ویرایش کردم.

ardalan_zapata
14-03-2011, 08:59
حذف شود.............

jivara
16-03-2011, 11:35
دوستان پارس آنلاینی برن حالشو ببرن توی ایام نوروز ترافیک رایگان هست :31:

saeed258s
16-03-2011, 12:51
دروود
دوستان آیا این طرح شامل کسانی که به تازگی بخوهند نام نویسی کنند هم می شود؟

pooyar
16-03-2011, 14:16
دوستان پارس آنلاینی برن حالشو ببرن توی ایام نوروز ترافیک رایگان هست :31:

خوش به حالتون.
باعث تاسف برای شرکت های دیگه ای که زورشون میاد خدمات اینجوری بدن مثل همیار که من ازش دارم!

koorosh2500
16-03-2011, 15:20
خوش به حالتون.
باعث تاسف برای شرکت های دیگه ای که زورشون میاد خدمات اینجوری بدن مثل همیار که من ازش دارم!

زیاد غصه نخور !
پارس آنلاین اولین باره که چنین کاری می کنه.
همیشه ما پارس آنلاینی ها حسرت شاتل و ... که ترافیک رایگان میداد رو می خوردیم.

milad7073
16-03-2011, 18:10
سلام دوستان. من بعد از مدت ها سروکله زدن با شاتل تصمیم به تغییر ISP گرفتم:41: .
میخوام از همیارنت سرویس بگیرم , نظرتون چیه؟ اگه پیشنهاد بهتری دارید لطف کنید بفرمایید؟!! (مرکز مخابراتی ولیعصر{ستارخان})

drim_w3
17-03-2011, 00:49
شاتل هم 3 گیگ ترافیک رایگان برای دوره جاری به عنوان عیدی داده.

---------- Post added at 12:49 AM ---------- Previous post was at 12:45 AM ----------

یک نکته دیگه که من تازه فهمیدم در مورد شاتل :

همیشه بذارید ترافیک تون که تموم شد بعدا گیگ اضافه خریداری کنید، این جوری به محض اتمام ترافیک ، در هر دوره فقط

یکبار شاتل 200 مگ هدیه می ده ( تحت عنوان اتمام کارهای ناتمام)

منهمیشه قبل از اتمام میرفتم ترافیک می خریدم ولی این دفعه یادم رفت و دیدم تازه اینجوری 200 مگ هم بنفعه.

saeed258s
17-03-2011, 14:27
سلام دوستان. من بعد از مدت ها سروکله زدن با شاتل تصمیم به تغییر ISP گرفتم:41: .
میخوام از همیارنت سرویس بگیرم , نظرتون چیه؟ اگه پیشنهاد بهتری دارید لطف کنید بفرمایید؟!! (مرکز مخابراتی ولیعصر{ستارخان})

دروود
1:همیار پهنای باند بیشتر از میزان خرید را ارائه نمی کند اما کیفیت خوبی دارد ولی همانگونه که گفتم مانند دیگر شرکت ها پهنای باند بیش از آنچه شما دارید را نمی دهد و مثلا 256 بیشترین سرعت آن 34 می باشد!
2:نمی دانم این دشواری فراگیر می باشد یا تنها مربوط به همیار می شود اما شوبختانه چند روزی است مدام قطع می شود،پینگ بالا می رود،و هزار گونه دشواری دیگر.
3:بهای سرویس ها را می تاوند ببینید و براورد نمایید که کدام سرویس مورد استافده بیشتری برایتان دارد.
:11:

milad7073
18-03-2011, 15:39
تشکر از سعید عزیز.
تا حدودی از شرایط همیار خبر دارم به همین خاطرم اگر بخوام سرویس بگیرم 1024 را بر میدارم .دلیل اصلی این انتخابم دانلود شبانست چون شنیدم همیار هیچگونه محدودیتی روی سرعت شبانه نداره و این برام مهمه. نظرتون چیه؟

MaLaS_shz
18-03-2011, 17:25
ارم نت یا همون آسیا تک چی ؟؟؟

H-R-N
18-03-2011, 21:34
تشکر از سعید عزیز.
تا حدودی از شرایط همیار خبر دارم به همین خاطرم اگر بخوام سرویس بگیرم 1024 را بر میدارم .دلیل اصلی این انتخابم دانلود شبانست چون شنیدم همیار هیچگونه محدودیتی روی سرعت شبانه نداره و این برام مهمه. نظرتون چیه؟
من سرويس 1 مگ هميار رو روي پيش شماره 626 چك كردم سرعت شبانه اون بين 40 تا 50 بيشتر نبود

parvizb
18-03-2011, 21:52
با سلام به همه دوستان .... من الان نزدیک به 5 ماهه از شرکت ماتریکس سرویس 1 مگ گرفتم ولی تا حالا خیلی باهاش مشکل داشتم و هر ساعت باید زنگ بزنم پشتیبانیش ... یک بار لینک میره یک بار چراغ اینترنت خاموش میشه و مودمم هم دی لینک 2740 u هست و خیلی هم عالیه از نظر مودم .... و الان نزدیک به 1 ماه هست که قربونش برم اصلا page باز نمیکنه و 1 ساعت اول سرعتش خوبه بعدش خیلی خیلی خیلی افتزا میشه ...من شیراز هستم .... شما هم همین مشکل دارین از 1 ماه جلوتر به اینور ؟؟؟؟

milad7073
18-03-2011, 22:30
من سرويس 1 مگ هميار رو روي پيش شماره 626 چك كردم سرعت شبانه اون بين 40 تا 50 بيشتر نبود
سلام. شما کی چک کردین؟
من ماهه پیش رفتم دفتر همیار که سرویس بگیرم گفتن فعلا پورت نداریم همون موقع درباره سرعت ها هم سوال کردم .گفت شبانه با روزانه سرعتش فرقی نداره.اگه بخواد کم کنه که 2زار ارزش نداره :5:

ahriman323
18-03-2011, 22:45
سلام دوستانم منم دارم به جمع پارس انلاین می پیوندم البته اگر پورت خالی گیرم بیاد ولی فکر نکنم قبل از 13 وصل بشه و ترافیک رایگان گیرمون بیاد:41: امروز پول را ریختم به حساب فردا درخواست میدم...

شاتل هم انداختم سطل آشغال فعلا که مدیر کل فناوری اطلاعات سفارشم کرده به پارس انلاین...

drim_w3
18-03-2011, 23:16
سلام دوستانم منم دارم به جمع پارس انلاین می پیوندم البته اگر پورت خالی گیرم بیاد ولی فکر نکنم قبل از 13 وصل بشه و ترافیک رایگان گیرمون بیاد:41: امروز پول را ریختم به حساب فردا درخواست میدم...

شاتل هم انداختم سطل آشغال فعلا که مدیر کل فناوری اطلاعات سفارشم کرده به پارس انلاین...

خدا رو شکر هنوز زنده ای.

ما گفتیم حبس ابد برات بریدن:31:

ahriman323
18-03-2011, 23:38
خدا رو شکر هنوز زنده ای.

ما گفتیم حبس ابد برات بریدن:31:

:18::31:
مگه چیکار کرم :دی

در پی قطع رانژه کردن غیر قانونی شاتل و شکایت ها ی من تنظیم مقررات که فعلا داره می پچونتمون مدیر کل فناوری اطلاعات هم براشون نامه فرستاد جوابشو ندادن بهم گفت اگه دولتی بودن میکشوندمشون اینجا یقشونو میگیرفتم ولی خصوصی هستن! سفارشم کرد به پارس...

بهشتی گفت اگه بشه 10 میلیون خرج میکنیم دیگه به تو سرویس نمیدیم : دی یعنی سرویسشون کردم...

drim_w3
19-03-2011, 00:04

در پی قطع رانژه کردن غیر قانونی شاتل و شکایت ها ی من تنظیم مقررات که فعلا داره می پچونتمون مدیر کل فناوری اطلاعات هم براشون نامه فرستاد جوابشو ندادن بهم گفت اگه دولتی بودن میکشوندمشون اینجا یقشونو میگیرفتم ولی خصوصی هستن! سفارشم کرد به پارس...

بهشتی گفت اگه بشه 10 میلیون خرج میکنیم دیگه به تو سرویس نمیدیم : دی یعنی سرویسشون کردم...

بازم تو یک حرکتی کردی.

ما هرچی میکشیم، از سوء مدیریت بعضی از مدیران ترسوی نسل اول و دوم هست ولی حرکت خوبی بود از طرف شما.

گرچه میشه جواب مدیر خائف را که سعی کرده با تطمیع شما به قول خودش نه سیخ بسوزه نه کباب ، را داد، تا بفهمه خصوصی و دولتی نداره.

saeed258s
19-03-2011, 02:17

دروود
دمت و گرم و سرت سلامت باد!!!بابا بورو یه سر به همیار بزن.چیز بدی نیست!

bunnybug
19-03-2011, 07:40
با سلام به همه دوستان .... من الان نزدیک به 5 ماهه از شرکت ماتریکس سرویس 1 مگ گرفتم ولی تا حالا خیلی باهاش مشکل داشتم و هر ساعت باید زنگ بزنم پشتیبانیش ... یک بار لینک میره یک بار چراغ اینترنت خاموش میشه و مودمم هم دی لینک 2740 u هست و خیلی هم عالیه از نظر مودم .... و الان نزدیک به 1 ماه هست که قربونش برم اصلا page باز نمیکنه و 1 ساعت اول سرعتش خوبه بعدش خیلی خیلی خیلی افتزا میشه ...من شیراز هستم .... شما هم همین مشکل دارین از 1 ماه جلوتر به اینور ؟؟؟؟

مشکل وقتی از لینکتون باشه همین میشه. یه همتی بکن سیم کشی خونه رو کامل عوض کن شاید مشکل از داخل خونه هست...

Iran.pars
19-03-2011, 09:37
دقیقا من هم همین مشکل رو باشون دارم همش میگن از سیم کشیه خونست کل سیم کشیه تلفنو عوض کردم بازم مشکل دارم:41:
یه چند هفته ای هست که چنین مشکلی دارم

ahriman323
19-03-2011, 12:00
دروود

سلام
ممنون
همیار مرکز ما را ساپورت نمیکنه...

ahriman323
19-03-2011, 12:07
دروود

سلام
ممنون
همیار مرکز ما را ساپورت نمیکنه...

H-R-N
19-03-2011, 13:01
سلام. شما کی چک کردین؟
من ماهه پیش رفتم دفتر همیار که سرویس بگیرم گفتن فعلا پورت نداریم همون موقع درباره سرعت ها هم سوال کردم .گفت شبانه با روزانه سرعتش فرقی نداره.اگه بخواد کم کنه که 2زار ارزش نداره :5:
من چند ماهه پيش چك كردم اتفاقا قبلش زنگ زدم به من هم همينطوري گفتن من باور نكردم بعد يكي از دوستان كه هميار داشت زنگ زدم همون موقع چك كرد تازه اكانت راپيدشير هم بهش دادم سرعت بيشتر از 40 يا 45 نرفت
معلومه كه اونا از خودشون تعريف ميكنن

---------- Post added at 02:01 PM ---------- Previous post was at 01:57 PM ----------

الان بنده هم يك هفته هست اين مشكل رو دارم اگه تاپيك رو بگردي ميبيني كه چندين نفر از مراكز مخابراتي مختلف اين مشكل رو دارن بعد زنگ زدم پشتيباني ميگن اصلا مشكلي نيست دروغ ميگن الان ماتريكس مشكل داره و در مواقع اسفاده از چيز پي ان مشكل بيشتر ميشه و لينك هر چند دقيقه يكبار قطع ميشه اصلا ربطي به سيم كشي نداره خودت رو اذيت نكن

skull_avatar
19-03-2011, 15:11
در راستای تایید حرف دوستان بنده هم در یک ماه اخیر بشدت با ماتریکس مشکل داشتم.

ahriman323
19-03-2011, 19:55
زنگ زدم مخابرات قبل از 13 که رانژه نمیکنن هیچ پورت خالی هم ندارن :41:

parvizb
19-03-2011, 22:18
میگم الان بهترین شرکت adsl کدومش هست که اصلا ایرادی نداشته باشه ؟؟؟ مرکز آزادگان

javad670
24-03-2011, 07:49
سلام به همشهری های عزیز
سال نو مبارک
من تصمیم گرفتم از adsl با مودم وایرلس استفاده کنم؟
پیش شماره 730 و 731 (دو تاش مال خودمه)
اما اطلاع چندانی از شرکت ها و مودم ها ندارم
دوستان شاتل را پیشنهاد کردند که میگه فقط مودم "زاکسل ؟؟؟ فکر کنم) را ساپورت می کنه که حدود 90 قیمتتشه
شما چی پیشنهاد میکنید؟
من از این واژه های " رانژه " و " پینگ " و " pppoip???" سر در نمیآرم
ممنون میشم بهم یاد بدین
کلا چه شرکت هایی را پیشنهاد میکنید ؟
چه مودم هایی پیشنهاد میکنید؟
برای خرید باید چه معیارهایی را در نظر گرفت؟
هدف اصلیم از خرید : جدیدا یک گوشی سامسونگ ویو 8500 خریدم
می خوام با وایرلس نرم افزاراش را دانلود کنم
حالا شما پیشنهاد بدین
خیلی ممنون:40:

saze
24-03-2011, 16:16
سلام
کدوم مرکز هستی؟پارس آنلاین شرکت خوبی هست،سرعت دانلود سرویس 90،128-110 هست

bunnybug
25-03-2011, 23:47
الان بنده هم يك هفته هست اين مشكل رو دارم اگه تاپيك رو بگردي ميبيني كه چندين نفر از مراكز مخابراتي مختلف اين مشكل رو دارن بعد زنگ زدم پشتيباني ميگن اصلا مشكلي نيست دروغ ميگن الان ماتريكس مشكل داره و در مواقع اسفاده از چيز پي ان مشكل بيشتر ميشه و لينك هر چند دقيقه يكبار قطع ميشه اصلا ربطي به سيم كشي نداره خودت رو اذيت نكن

آخه وی*پی*ان چه ربطی به لینک داره عزیز من! یه اطلاعات اولیه در مورد ADSL لازمه کسب کنین...
در مورد کم شدن سرعت هم من دیدم که پینگ بالا رفته بود و تماس گرفتم گفتن مشکل وجود داره و دارن دستگاه ها رو به روز میکنن. از دو هفته پیش که این مورد رو با ماتریکس داشتم تا الان دیگه پیش نیومده و مشکل حل شده.:5:

سیم کشی خونه رو در صورتی که Attenuation روی statistics مودمتون برای downstream بالای 50 زده حتما چک کنید. ضمنا SNR کم (کمتر از 20 ) هم میتونه به خاطر اشکال سیم کشی باشه. سیم کشی فقط داخلی منظورم نیست. ممکنه پوسیدگی یا تویز از ترمینال های بیرون از خونه و تو مسیر هم باشه... یه سیم بان کارتونو راه میندازه اگه یکم دست دلبازی کنین...

H-R-N
26-03-2011, 22:31
آخه وی*پی*ان چه ربطی به لینک داره عزیز من! یه اطلاعات اولیه در مورد ADSL لازمه کسب کنین...
در مورد کم شدن سرعت هم من دیدم که پینگ بالا رفته بود و تماس گرفتم گفتن مشکل وجود داره و دارن دستگاه ها رو به روز میکنن. از دو هفته پیش که این مورد رو با ماتریکس داشتم تا الان دیگه پیش نیومده و مشکل حل شده.:5:

سیم کشی خونه رو در صورتی که Attenuation روی statistics مودمتون برای downstream بالای 50 زده حتما چک کنید. ضمنا SNR کم (کمتر از 20 ) هم میتونه به خاطر اشکال سیم کشی باشه. سیم کشی فقط داخلی منظورم نیست. ممکنه پوسیدگی یا تویز از ترمینال های بیرون از خونه و تو مسیر هم باشه... یه سیم بان کارتونو راه میندازه اگه یکم دست دلبازی کنین...
قربونت برم مثل اينكه شما درست متوجه نشدي
من نگفتم به وي پي ان ربطي داره ولي اونايي كه اونجا نشستن اين مشكل رو زماني كه از وي پي ان استفاده ميكني درست ميكنن اين قطعي ها اونم در زمان استفاده از وي پي ان عمدي هست اينو ديگه هر كسي بايد بفهمه مخصوصا واسه ما كه كلا SENT داريم من همين مشكل رو هم با شاتل داشتم در زمان استفاده از وي پي ان هر از گاهي لينك من ميپريد كلي با پشتيباني تهران ور رفتم اخرش هم گفت وي پي ان غير قانوني هميني كه هست

در ضمن اين مشكل پريدن لينك هم از 2 هفته پيش واسه ما به وجود اومده تا الان هم هست و مطمئن باش عمدي هم هست

bunnybug
27-03-2011, 11:43
قربونت برم مثل اينكه شما درست متوجه نشدي
من نگفتم به وي پي ان ربطي داره ولي اونايي كه اونجا نشستن اين مشكل رو زماني كه از وي پي ان استفاده ميكني درست ميكنن اين قطعي ها اونم در زمان استفاده از وي پي ان عمدي هست اينو ديگه هر كسي بايد بفهمه مخصوصا واسه ما كه كلا SENT داريم من همين مشكل رو هم با شاتل داشتم در زمان استفاده از وي پي ان هر از گاهي لينك من ميپريد كلي با پشتيباني تهران ور رفتم اخرش هم گفت وي پي ان غير قانوني هميني كه هست

در ضمن اين مشكل پريدن لينك هم از 2 هفته پيش واسه ما به وجود اومده تا الان هم هست و مطمئن باش عمدي هم هست
یه کم منطقی فکر کنین، شرکت های خصوصی هیچ دلیلی نداره سودشون رو که در استفاده یوزر از پهنای باند هست بدون اجبار مخابرات کم کنن و لینک یوزر رو به خاطر استفاده از وی*پی*ان قطع کنن. حالا ممکنه آسیاتک به خاطر ارتباط تنگاتنگ با مخابرات چنین عملی رو انجام بده، و یا شاتل هم چون از تهران کنترل میشه چنین سیاستی به کار ببره ولی ماتریکس که یه شرکت کاملا بومی و خصوصیه اصلا عاقلانه نیست این کار رو بدون فشار مخابرات انجام بده.تا جاییکه من سوال کردم و جواب دادن اتفاقا مسایل مربوط به فیلترینگ رو شفاف اطلاع داده هر موقع فیلترینگ شدید شده که نشون میده اصلا این کاری که میگین رو نمیشه ازش انتظار داشت. حالا منم برام جالبه بفهمم مشکل لینک شما از چیه پس لطفا SNR و َAttenuation خططون رو اینجا گزارش کنید تا روشنتر بشیم...:46:

deadman3
27-03-2011, 19:40
خبر بد در آغاز سال جديد درباره اینترنت ایران

همشهري نوشت:

در روزهای پایانی سال ۸۹، خبری روی خروجی خبرگزاری‌های کشور قرار گرفت که کمتر به آن توجه شد.

براساس این خبر، شرکت‌های مخابرات استانی هزینه سرویس‌دهی به شرکت‌های ارائه‌دهنده خدمات اینترنت پرسرعت موسوم به ‌ای‌دی‌اس‌ال را بین ۳ تا ۱۴ برابر افزایش داده و خطوط آن دسته از شرکت‌هایی را که قادر به پرداخت هزینه‌های جدید نشده‌اند، قطع کرده‌اند!

بدین ترتیب برای این شرکت‌ها که مستقیما با مشتریان در ارتباط هستند، در سال جدید هیچ راهی جز افزایش بهای سرویس اینترنت پر سرعت باقی نمی‌ماند.

این در حالی است که برخی از کارشناسان اعتقاد دارند این افزایش ناگهانی قیمت سرویس‌ها از سوی شرکت‌های مخابرات استانی با این انگیزه و هدف صورت گرفته که شرکت‌های بخش خصوصی از دایره ارائه خدمات اینترنت حذف شده و خدمات اینترنت پرسرعت در انحصار شرکت‌های مخابرات قرار گیرد.

هیچ کس انتظار ندارد که قیمت اینترنت در ایران ارزان شود اما افزایش ۱۴ برابری قیمت آن نیز برای مشترکان این سرویس غیرقابل‌قبول است.

این افزایش هزینه البته در حال حاضر به شرکت‌های خدمات‌دهنده اینترنت تحمیل شده و آنها مجبورند به تعهدات قبلی در قبال مشترکان خود عمل کنند اما به‌نظر می‌رسد با توجه به این افزایش غیرمترقبه هزینه‌ها از سوی مخابرات، به‌زودی شرکت‌های خدمات‌دهنده اینترنت در بخش خصوصی ناچار به اعمال تعرفه‌های جدیدی براساس هزینه تمام شده خود شوند؛ افزایش هزینه‌ای که در نهایت به حلقه آخر این زنجیر یعنی مشترکان عزیز! منتقل خواهد شد.

در همین راستا، محمدحسن شانه‌ساز‌زاده، مدیر یکی از شرکت‌های خدمات‌دهنده اینترنت از افزایش غیرمنطقی قیمت سرویس‌هایی که از سوی مخابرات به شرکت‌های خدمات‌دهنده اینترنت داده می‌شود، خبر داده و گفته: با خصوصی‌شدن مخابرات و واردشدن آن به حوزه اینترنت، این شرکت به‌صورت غیرقانونی قیمت تمام‌شده سرویس‌ها را برای رقبا افزایش می‌دهد تا خود به توسعه این سرویس و جذب مشتری بپردازد.

وی با بیان اینکه درصورت‌حساب‌های شرکت‌های خدمات‌دهنده اینترنت هر بار با افزایش هزینه در طراحی تجهیزات پسیو، پاور و فضا روبه‌رو هستیم، گفت: این افزایش چند برابری قیمت تمام‌شده صورت‌حساب‌های ارائه شده از سوی مخابرات به شرکت‌های خدمات‌دهنده اینترنت، غیرقانونی است؛ چرا که باید تمامی تعرفه‌ها از سوی کمیسیون تنظیم مقررات ارتباطات تصویب و ابلاغ شود.

وی با تأکید بر توقف سرویس‌دهی به برخی از شرکت‌های خدمات‌دهنده اینترنت به‌دلیل عدم‌پرداخت این صورت‌حساب‌ها اضافه کرد: در این رابطه با سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی مکاتبه کرده‌ایم و این سازمان نیز به‌عنوان نهاد تنظیم مقررات در این بخش معتقد است که شرکت‌های مخابرات استانی حق افزایش قیمت تمام‌شده این سرویس را ندارند. اما این شرکت‌ها با بی‌توجهی به دستورات سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی ما را مجبور می‌کنند که صورت‌حساب‌های جدید را پرداخت کنیم.

شانه‌ساز‌زاده با اشاره به افزایش ۳ تا ۱۴ برابری بهای فضا، پاور و هزینه طراحی تجهیزات پسیو از سوی شرکت‌های مخابرات استانی به مهر گفت: این شرکت‌ها حتی اعلام نمی‌کنند که این افزایش قیمت بر چه اساسی است و تنها فاکتور کلی صادر می‌کنند که شامل هزینه‌های چند برابری است.

وی با تأکید بر اینکه این مشکل برای تمامی شرکت‌های خدمات‌دهنده اینترنت از طرف همه شرکت‌های مخابراتی وجود دارد، خاطرنشان کرد: تنها برخی استان‌ها برای پرداخت با ما تعامل دارند و سرویس‌های ما را متوقف نمی‌کنند اما برخی استان‌ها مانند تهران، قم و فارس بدون توجه به حقوق کاربران شبکه درصورت عدم‌پرداخت این مبالغ، سرویس‌دهی را قطع می‌کنند.

مدیرعامل شاتل تصریح کرد که مخابرات ایران باید با دریافت مجوز از رگولاتوری، تعرفه‌ها را تغییر دهد اما از آنجایی که سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی اقدامی قاطع در این مورد انجام نمی‌دهد، هر یک از شرکت‌های مخابراتی نسبت به تغییر بهای تمام‌شده و افزایش آن اقدام کرده و بخش خصوصی را دچار ضرر و زیان می‌کنند.

وی خاطرنشان کرد: بر این اساس به مشکلاتی همچون عدم‌تأمین پهنای باند برای توسعه خطوط و زیان‌های ناشی از افزایش تعرفه خطوط 1 E، افزایش چند برابری هزینه تمام‌شده سرویس‌ها نیز اضافه شده است.

منبع

ahriman323
28-03-2011, 09:43
سلام به همشهری های عزیز
سال نو مبارک
من تصمیم گرفتم از adsl با مودم وایرلس استفاده کنم؟
پیش شماره 730 و 731 (دو تاش مال خودمه)
اما اطلاع چندانی از شرکت ها و مودم ها ندارم
دوستان شاتل را پیشنهاد کردند که میگه فقط مودم "زاکسل ؟؟؟ فکر کنم) را ساپورت می کنه که حدود 90 قیمتتشه
شما چی پیشنهاد میکنید؟
من از این واژه های " رانژه " و " پینگ " و " pppoip???" سر در نمیآرم
ممنون میشم بهم یاد بدین
کلا چه شرکت هایی را پیشنهاد میکنید ؟
چه مودم هایی پیشنهاد میکنید؟
برای خرید باید چه معیارهایی را در نظر گرفت؟
هدف اصلیم از خرید : جدیدا یک گوشی سامسونگ ویو 8500 خریدم
می خوام با وایرلس نرم افزاراش را دانلود کنم
حالا شما پیشنهاد بدین
خیلی ممنون:40:

به هیچ وجع شاتل نگیر هر روز بدتر از دیروز من خودم 4 سال مشترکش بودم چند مدت پیش قطع رانزه کردم!

mefmef
28-03-2011, 10:06
شاتل سرویس دهنده خوبی هست
البته می تونی بازم پرس و جو کنی

ahriman323
28-03-2011, 10:13
شاتل سرویس دهنده خوبی هست
البته می تونی بازم پرس و جو کنی

سرویس دهنده خوبی بود هر سال داره بدتر میشه!

yekta33
28-03-2011, 10:31
خبر بد در آغاز سال جديد درباره اینترنت ایران

همشهري نوشت:

در روزهای پایانی سال ۸۹، خبری روی خروجی خبرگزاری‌های کشور قرار گرفت که کمتر به آن توجه شد.

براساس این خبر، شرکت‌های مخابرات استانی هزینه سرویس‌دهی به شرکت‌های ارائه‌دهنده خدمات اینترنت پرسرعت موسوم به ‌ای‌دی‌اس‌ال را بین ۳ تا ۱۴ برابر افزایش داده و خطوط آن دسته از شرکت‌هایی را که قادر به پرداخت هزینه‌های جدید نشده‌اند، قطع کرده‌اند!

بدین ترتیب برای این شرکت‌ها که مستقیما با مشتریان در ارتباط هستند، در سال جدید هیچ راهی جز افزایش بهای سرویس اینترنت پر سرعت باقی نمی‌ماند.

این در حالی است که برخی از کارشناسان اعتقاد دارند این افزایش ناگهانی قیمت سرویس‌ها از سوی شرکت‌های مخابرات استانی با این انگیزه و هدف صورت گرفته که شرکت‌های بخش خصوصی از دایره ارائه خدمات اینترنت حذف شده و خدمات اینترنت پرسرعت در انحصار شرکت‌های مخابرات قرار گیرد.

هیچ کس انتظار ندارد که قیمت اینترنت در ایران ارزان شود اما افزایش ۱۴ برابری قیمت آن نیز برای مشترکان این سرویس غیرقابل‌قبول است.

این افزایش هزینه البته در حال حاضر به شرکت‌های خدمات‌دهنده اینترنت تحمیل شده و آنها مجبورند به تعهدات قبلی در قبال مشترکان خود عمل کنند اما به‌نظر می‌رسد با توجه به این افزایش غیرمترقبه هزینه‌ها از سوی مخابرات، به‌زودی شرکت‌های خدمات‌دهنده اینترنت در بخش خصوصی ناچار به اعمال تعرفه‌های جدیدی براساس هزینه تمام شده خود شوند؛ افزایش هزینه‌ای که در نهایت به حلقه آخر این زنجیر یعنی مشترکان عزیز! منتقل خواهد شد.

در همین راستا، محمدحسن شانه‌ساز‌زاده، مدیر یکی از شرکت‌های خدمات‌دهنده اینترنت از افزایش غیرمنطقی قیمت سرویس‌هایی که از سوی مخابرات به شرکت‌های خدمات‌دهنده اینترنت داده می‌شود، خبر داده و گفته: با خصوصی‌شدن مخابرات و واردشدن آن به حوزه اینترنت، این شرکت به‌صورت غیرقانونی قیمت تمام‌شده سرویس‌ها را برای رقبا افزایش می‌دهد تا خود به توسعه این سرویس و جذب مشتری بپردازد.

وی با بیان اینکه درصورت‌حساب‌های شرکت‌های خدمات‌دهنده اینترنت هر بار با افزایش هزینه در طراحی تجهیزات پسیو، پاور و فضا روبه‌رو هستیم، گفت: این افزایش چند برابری قیمت تمام‌شده صورت‌حساب‌های ارائه شده از سوی مخابرات به شرکت‌های خدمات‌دهنده اینترنت، غیرقانونی است؛ چرا که باید تمامی تعرفه‌ها از سوی کمیسیون تنظیم مقررات ارتباطات تصویب و ابلاغ شود.

وی با تأکید بر توقف سرویس‌دهی به برخی از شرکت‌های خدمات‌دهنده اینترنت به‌دلیل عدم‌پرداخت این صورت‌حساب‌ها اضافه کرد: در این رابطه با سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی مکاتبه کرده‌ایم و این سازمان نیز به‌عنوان نهاد تنظیم مقررات در این بخش معتقد است که شرکت‌های مخابرات استانی حق افزایش قیمت تمام‌شده این سرویس را ندارند. اما این شرکت‌ها با بی‌توجهی به دستورات سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی ما را مجبور می‌کنند که صورت‌حساب‌های جدید را پرداخت کنیم.

شانه‌ساز‌زاده با اشاره به افزایش ۳ تا ۱۴ برابری بهای فضا، پاور و هزینه طراحی تجهیزات پسیو از سوی شرکت‌های مخابرات استانی به مهر گفت: این شرکت‌ها حتی اعلام نمی‌کنند که این افزایش قیمت بر چه اساسی است و تنها فاکتور کلی صادر می‌کنند که شامل هزینه‌های چند برابری است.

وی با تأکید بر اینکه این مشکل برای تمامی شرکت‌های خدمات‌دهنده اینترنت از طرف همه شرکت‌های مخابراتی وجود دارد، خاطرنشان کرد: تنها برخی استان‌ها برای پرداخت با ما تعامل دارند و سرویس‌های ما را متوقف نمی‌کنند اما برخی استان‌ها مانند تهران، قم و فارس بدون توجه به حقوق کاربران شبکه درصورت عدم‌پرداخت این مبالغ، سرویس‌دهی را قطع می‌کنند.

مدیرعامل شاتل تصریح کرد که مخابرات ایران باید با دریافت مجوز از رگولاتوری، تعرفه‌ها را تغییر دهد اما از آنجایی که سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی اقدامی قاطع در این مورد انجام نمی‌دهد، هر یک از شرکت‌های مخابراتی نسبت به تغییر بهای تمام‌شده و افزایش آن اقدام کرده و بخش خصوصی را دچار ضرر و زیان می‌کنند.

وی خاطرنشان کرد: بر این اساس به مشکلاتی همچون عدم‌تأمین پهنای باند برای توسعه خطوط و زیان‌های ناشی از افزایش تعرفه خطوط 1 E، افزایش چند برابری هزینه تمام‌شده سرویس‌ها نیز اضافه شده است.

منبع

اگر مثل اینترنت دیگر کشورها بود قطعا 140برابر میشد این اینترنت زغالی که دیگه اینقدردنگ وفنگ نباید داشته باشه!!!!!!!!!!!!؟؟؟

master_shz
29-03-2011, 01:02
دوستان این دیتانت چه جوریاست بالاخره؟؟؟!
کسی اطلاعاتی در موردش داره؟ اصلا سایت داره؟؟
ممنون

SNOW PATROL
29-03-2011, 15:39
ویرایش شد !!!

aaraa
30-03-2011, 20:49
شاتل واسه من 2 3 ماهی هست اشغال شده سرعت دانلود بین 1 تا 9 که بیشنر رو 3 هست . واسه همه همین جوریه ؟

Honradez
01-04-2011, 10:42
سلام.

من يکي از دوستانم ساکن معالي آباد هستش. ظاهرا که هرچي مي‌گرديم هيچکي اونجا سرويس نميده. آيا راهي هست که بشه از اون منطقه به ADSL وصل شد؟

bunnybug
02-04-2011, 18:45
ماتریکس هم جمعا 4 گیگ به مشترک هاش اضافه کرد. 2 گیگ عیدی و 2 گیگ هم آخر عیدی واسه 13 بدر. من که انگار اصلا گیگ مصرف نکردم هیچ! 2 گیگ هم به گیگ اولم اضافه شده :31: دست همشون درد نکنه که مشتری رو راضی نگه میدارن... ثواب داره این کارا:46:

Mohammad
02-04-2011, 19:09
شاتل واسه من 2 3 ماهی هست اشغال شده سرعت دانلود بین 1 تا 9 که بیشنر رو 3 هست . واسه همه همین جوریه ؟
واسه من تغییری نکرده ! تازه جدیدا با وی ... ان سرعتش بهترم شده !
مرکز امیرکبیر

ardalan_zapata
02-04-2011, 19:31
حذف شود.............

Mohammad
02-04-2011, 23:51
سلام.

من يکي از دوستانم ساکن معالي آباد هستش. ظاهرا که هرچي مي‌گرديم هيچکي اونجا سرويس نميده. آيا راهي هست که بشه از اون منطقه به ADSL وصل شد؟

یکی از دوستان هم اونجاست ( پزشکان)
به مشکل رانژه خورد ، آشنا پیدا کرده قرار کارش رو درست کنه . شاتل گرفته بود . چطور اونجا سرویس نمیدن ؟

cross_road
03-04-2011, 18:33
ماتریکس هم جمعا 4 گیگ به مشترک هاش اضافه کرد. 2 گیگ عیدی و 2 گیگ هم آخر عیدی واسه 13 بدر. من که انگار اصلا گیگ مصرف نکردم هیچ! 2 گیگ هم به گیگ اولم اضافه شده :31: دست همشون درد نکنه که مشتری رو راضی نگه میدارن... ثواب داره این کارا:46:

به جای این کارا کاش این وضع افتضاحشون رو سر و سامون میدادن. الان نزدیک یک ماهه که مدام قطعی داره، امکان نداره یک ساعت بدون قطعی باشه. این گیگ ها رو هم واسه همینه که میدن. اینجور باشه دیگه اشتراکم رو تمدید نمیکنم.

Honradez
03-04-2011, 20:43
یکی از دوستان هم اونجاست ( پزشکان)
به مشکل رانژه خورد ، آشنا پیدا کرده قرار کارش رو درست کنه . شاتل گرفته بود . چطور اونجا سرویس نمیدن ؟
خب پس احتمالا پيش شماره شون فرق ميکنه چون من الان که توي سايت شاتل زدم ميگه سرويس نيستش اونجا.

مركز مخابراتي مورد نظر شما هم‌اكنون تحت پوشش سرويس اينترنت پرسرعت گروه شركت‌هاي شاتل قرار ندارد. اقدامات لازم براي راه‌اندازي اين مركز و توسعه‌ي مناطق تحت پوشش سرويس اينترنت پرسرعت شاتل صورت گرفته است. شما مي‌توانيد براي دريافت سرويس اينترنت پرسرعت در اين مركز، اطلاعات خود را از طريق كليك كردن در اين جا و صفحه سفارش آنلاين تكميل و براي ما ارسال فرماييد تا در ليست متقاضيان سرويس در اين مركز قرار گيريد. بي‌گمان، با راه‌اندازي اين مركز كارشناسان فروش شاتل با شما تماس خواهند گرفت. اولويت اختصاص سرويس بر اساس اولويت ثبت‌نام خواهد بود. از اين كه با بهره‌گيري از روش‌هاي آنلاين ما را در ارايه‌ي هر چه بهتر خدمات به مشتريان ياري مي‌رسانيد، سپاس‌گزاريم.

bunnybug
04-04-2011, 06:16
به جای این کارا کاش این وضع افتضاحشون رو سر و سامون میدادن. الان نزدیک یک ماهه که مدام قطعی داره، امکان نداره یک ساعت بدون قطعی باشه. این گیگ ها رو هم واسه همینه که میدن. اینجور باشه دیگه اشتراکم رو تمدید نمیکنم.

مرکزتون کجاست؟ من هم تو امیرکبیر و هم تو ولیعصر سرویس دارم هیچ گونه قطعی ندارم. مشکل لینک نداری؟

ardalan_zapata
04-04-2011, 07:16
حذف شود.............

Mohammad
04-04-2011, 07:32
خب پس احتمالا پيش شماره شون فرق ميکنه چون من الان که توي سايت شاتل زدم ميگه سرويس نيستش اونجا.
اره،دقيقا . علاوه بر سايت حتما به شركت هاي مختلف زنگ بزنيد بپرسيد .

bunnybug
04-04-2011, 08:26
من مرکز ولیعصر هستم
مشکل لینک دارم روزی 3-4 بار به مدت 10 دقیقه لینکم قطع میشه !

اگه از سالم بودن سیم کشی خونه اطمینان دارین و دستگاهی هم که نویز بندازه از کنار سیم رد نشده خوب تماس بگیرین با پشتیبانیشون. من شب عید هم ساعت 12 تماس گرفتم پشتیبانی جوابگو بود:20:

Mohammad
04-04-2011, 20:05
امروز رفته بودم واسه یکی از دوستان اینترنتش رو تنظیم کنم . از ارم نت گرفته بوده ، 1 ساله 512
تست سرعت که می گرفتم واقعا ناامید کننده بود ! دانلود رو 30 نشون می داد .

با IDM که تستی دانلود کردم حدود 100 دانلود می کرد .

این نرماله یا کمه ؟ سایر دوستانی که ارم نت دارن آمارشون چطوریه ؟

ممنون.

ardalan_zapata
04-04-2011, 21:00
حذف شود.............

Iran.pars
05-04-2011, 11:01
مرکزتون کجاست؟ من هم تو امیرکبیر و هم تو ولیعصر سرویس دارم هیچ گونه قطعی ندارم. مشکل لینک نداری؟

من تو امیر کبیرم به شدت مشکل دارم!:19:
از هر کسی هم میپرسم میگه مشکل داره شما چطور مشکل تداری؟!!

---------- Post added at 12:01 PM ---------- Previous post was at 11:57 AM ----------

اگه از سالم بودن سیم کشی خونه اطمینان دارین و دستگاهی هم که نویز بندازه از کنار سیم رد نشده خوب تماس بگیرین با پشتیبانیشون. من شب عید هم ساعت 12 تماس گرفتم پشتیبانی جوابگو بود:20:

من که هرچی زنگ میزنم یا مشغوله یا جواب نمیدن
سیم کشی خونمونو کلا عوض کردم بازم مشکل دارم

saurron
05-04-2011, 17:44
این ارم نت الان 1_2 ماه هست هی قطع میشه هرچی هم زنگ میزنم میگن از مرکز مخابراتی شما هست (معالی اباد)
کسه دیگه ای هم توی معالی اباد این مشکلو داره؟ (با هر شرکتی)
از دیشبم قطع شده هرچی زنگ میزنم کسی جواب نمیده. سایتشون هم بالا نمیاد الان نگاه کردم.:evil2:

Honradez
05-04-2011, 19:08
اره،دقيقا . علاوه بر سايت حتما به شركت هاي مختلف زنگ بزنيد بپرسيد .
خب يعني ممکنه تو سايتشون بزنن سرويس نميده بعد پاي تلفن بگن ميده؟

ht2254461
05-04-2011, 19:40
با سلام بومرنگ چطوره

---------- Post added at 07:40 PM ---------- Previous post was at 07:36 PM ----------

با سلام یعنی چند میشه ماهی 30تومن می دهیم

Mohammad
05-04-2011, 20:42
خب يعني ممکنه تو سايتشون بزنن سرويس نميده بعد پاي تلفن بگن ميده؟
متاسفانه اینجا کلا سایت ها به روز نیستن !
بهترین کار تماس تلفنی هست . احتمالش هست .

Mohammad
08-04-2011, 11:46
دو نمونه تست سرعت ، اولی ساعت 2:30 بامداد ! دومی هم متعلق به الان هست !
اکو 128 شاتل - اتصال از طریق وای فای

hossein-gh
09-04-2011, 07:00
چرا سرعتها اینقدر پایین اومده؟؟!!
الان نزدیک به 2-3 روزیه که سرعت دانلودم از 220 به 100 کاهش پیدا کرده.از ارم نت سرویس میگیرم.از بقیه دوستام هم که از شرکتهای دیگه سرویس میگیرن وقتی سوال کردم اونا هم گفتن سرعتشون افت کرده!
میخواستم بدونم برای بقیه هم همینجوره؟یعنی سراسریه؟

SIMPATICO4949
09-04-2011, 13:19
چرا سرعتها اینقدر پایین اومده؟؟!!
الان نزدیک به 2-3 روزیه که سرعت دانلودم از 220 به 100 کاهش پیدا کرده.از ارم نت سرویس میگیرم.از بقیه دوستام هم که از شرکتهای دیگه سرویس میگیرن وقتی سوال کردم اونا هم گفتن سرعتشون افت کرده!
میخواستم بدونم برای بقیه هم همینجوره؟یعنی سراسریه؟

اختلال در دسترسی به اینترنت

به گزارش روابط عمومی شرکت مخابرات استان فارس،
قطع تعدادی از GateWayهای خروجی کشور باعث کندی سرعت اینترنت شده است.
با پوزش از مشترکین گرامی اینترنت، این مشکل در اسرع وقت رفع خواهد شد.

kolilo
09-04-2011, 16:59
دوستان الان چه شرکتی توی شیراز وایرلس میده ؟

parsa5564
09-04-2011, 19:11
دوستان الان چه شرکتی توی شیراز وایرلس میده ؟

همیارنت

ادرس: سر پل زرگری

kolilo
09-04-2011, 19:58
همیارنت

ادرس: سر پل زرگری

مرسی خیلی گرون میده
بغیر از دکلی که می خواد بزنه ماهی 90 تومنم باید بدیم
چه خبره اینترنت ماهواره ایی استفاده کنم ارزون تر در میاد

parsa5564
09-04-2011, 21:03
مرسی خیلی گرون میده
بغیر از دکلی که می خواد بزنه ماهی 90 تومنم باید بدیم
چه خبره اینترنت ماهواره ایی استفاده کنم ارزون تر در میاد

نه بابا 90 تومن کجا بود؟
دکل که کلا قیمتش همینه و مسئلش جداست
اما شما می تونی 1 مگ با 3 گیگ ترافیک ماهیانه بگیری 20.000 تومن.شاتل همینو میده 21.000 تومن
رایگان شبانه هم داره فکر کنم

یه سرویس هم داره 1 مگ با 30 گیگ ترافیک ماهیانه میده 60 تومن

kolilo
09-04-2011, 21:37
نه بابا 90 تومن کجا بود؟
دکل که کلا قیمتش همینه و مسئلش جداست
اما شما می تونی 1 مگ با 3 گیگ ترافیک ماهیانه بگیری 20.000 تومن.شاتل همینو میده 21.000 تومن
رایگان شبانه هم داره فکر کنم

یه سرویس هم داره 1 مگ با 30 گیگ ترافیک ماهیانه میده 60 تومن

من خودم زنگ نزدم ولی همکارم که زنگ زد اونجا بودم
گفت علاوه بر هزینه دکل باید ماهی 90 بدید:41:
محل کار ما وسطه کوهه:41:

JU JU
10-04-2011, 05:55
اختلال در دسترسی به اینترنت

به گزارش روابط عمومی شرکت مخابرات استان فارس،
قطع تعدادی از GateWayهای خروجی کشور باعث کندی سرعت اینترنت شده است.
با پوزش از مشترکین گرامی اینترنت، این مشکل در اسرع وقت رفع خواهد شد.

اومده بودم علت کاهش سرعت شدید رو در طی چند روز گذشته و تا کنون بپرسم
ممنون از جواب شما
ولی خوب، همه‌ش هم این نیست
دلیل اصلیشون رو هم نمدونم

saurron
10-04-2011, 09:01
دوباره کابل توی خلیج جر خورده پس.
ولی عجیبه، من دیشب بعد از 1_2 هفته خواستم از شبانه ارم نت دانلود کنم. سرعت اینترنت روی 45 قفل شده بود و اصلا نوسان نداشت. اگه موضوع کمبود پهنای باند باشه معمولا سرعت نوسان داره نه اینجوری فیکس شده باشه.

Dark_ Knight
10-04-2011, 20:29
سلام به بچه های گل شیراز

سوال داشتم که اگر میشه جواب بدین

می خواستم بدونم اگر ADSL از پارس آنلاین بگیرم بهتره یا Wireless از همیارنت؟

این دوتا شرکت خوب هستن؟

کلا ADSL بهتره یا Wireless ؟

اگر شرکت های بهتری از اینها هستن هم بگید

ممنون میشم جواب بدید

ahriman323
10-04-2011, 22:19
سلام دوستان دیروز رفتم اداره بازرگانی از شاتل به خاطر قطع رانژه کردن خطم بدون دلیل شکایت کردم امروز زنگ زدن گفتن چهارشنبه بیا رئیس شاتل هم میاد...

parsa5564
10-04-2011, 22:52
سلام دوستان دیروز رفتم اداره بازرگانی از شاتل به خاطر قطع رانژه کردن خطم بدون دلیل شکایت کردم امروز زنگ زدن گفتن چهارشنبه بیا رئیس شاتل هم میاد...

اخر کاری می کنی که ترورت کنن.خبرشو بده که چی شد

drim_w3
11-04-2011, 11:11

گرفتنت ما رو لو ندیااااااااا:10::10::10::10::10:

Dark_ Knight
11-04-2011, 20:54
سلام به بچه های گل شیراز

سوال داشتم که اگر میشه جواب بدین

می خواستم بدونم اگر ADSL از پارس آنلاین بگیرم بهتره یا Wireless از همیارنت؟

این دوتا شرکت خوب هستن؟

کلا ADSL بهتره یا Wireless ؟

اگر شرکت های بهتری از اینها هستن هم بگید

ممنون میشم جواب بدید

بچه ها اگر میشه جواب بدین:19:

saze
12-04-2011, 07:33
سلام
پارس آنلاین بهتره،قطعی نداره و سرعت دانلود خوبی داره(سرعت دانلود سرویس 138 بین 90 تا 110 متغیره)
دفتر مرکزی پارس آنلاین:خیابان عفیف آباد مجتمع تجاری حافظ تلفن:6288711

Dark_ Knight
12-04-2011, 10:42
سلام
پارس آنلاین بهتره،قطعی نداره و سرعت دانلود خوبی داره(سرعت دانلود سرویس 138 بین 90 تا 110 متغیره)
دفتر مرکزی پارس آنلاین:خیابان عفیف آباد مجتمع تجاری حافظ تلفن:6288711

سرعت دانلود Wireless همیارنت چجوری هست؟

MILAD99
12-04-2011, 22:56
آقا همیارنت حرف نداره. همون سرویسی رو میده که تو قرار داد نوشته.نه کمتر نه بیشتر.همیشه ثابت.
وایرلسش اگه اختصاصی باشه که قیمت ها بالا هست (بسته به نوع سرعت)
اگه هم وایرلس اشتراکی باشه که مثل سرویس ADSL هست و دقیقا همون سرعت رو بهت میده.

hossein-gh
13-04-2011, 09:17
بچه ها سرعت اینترنتتون درست شده یا نه؟؟
امروز رفتم سایت شرکت مخابران رو سرزدم دیگه اون اطلاعیه قبلی نبود!یعنی مشکل رو حلش کردن؟آخه هنوز سرعت اینترنتم پایینه.
به شرکت هم که زنگ میزنم میگه هنوز اشکال از طرف مخابراته.
راستی کسی شماره تلفن قسمت دیتای مخابرات ولیعصر رو نداره از اونا بپرسیم؟

saurron
13-04-2011, 16:22
بچه ها سرعت اینترنتتون درست شده یا نه؟؟
امروز رفتم سایت شرکت مخابران رو سرزدم دیگه اون اطلاعیه قبلی نبود!یعنی مشکل رو حلش کردن؟آخه هنوز سرعت اینترنتم پایینه.
به شرکت هم که زنگ میزنم میگه هنوز اشکال از طرف مخابراته.
راستی کسی شماره تلفن قسمت دیتای مخابرات ولیعصر رو نداره از اونا بپرسیم؟
هنوز سرعت کمه...

navidrct
13-04-2011, 21:45
سلام به همه ی عزیزان
من اینترنت ارم نت 128 رو امتحان کردم و سرعت دانلودش بین 60 تا 120 نوسان داره
حالا یه سوال دارم اگه من اینترنت 2048 این شرکت رو بخرم سرعت دانلود اون به نسبت 128 بالا خواهد بود؟
به عنوان مثال 128 مینیموم سرعتش 60 هستش که نصف خوده 128
حالا شما بگین اگه من 2048 این شرکت رو بخرم سرعت دانلود به 1024 میرسه ؟
اگه کسی اینو خریداری کرده لطفا بگه که سرعت دانلودش چقدره
من منتظر جواباتون هستم چون میخام پول واسه شرکتم خرجش کنم

saurron
13-04-2011, 22:47
سلام به همه ی عزیزان
حالا یه سوال دارم اگه من اینترنت 2048 این شرکت رو بخرم سرعت دانلود اون به نسبت 128 بالا خواهد بود؟
در مورد سرعت 512 که اینطور نیست پس در مورد 2مگ هم نباید باشه.

hossein-gh
14-04-2011, 03:01
سلام به همه ی عزیزان
در مورد اینترنت ارم نت باید بگم اگه تازگی ها رفتی تست کردی باید بدونی به دلیل قطع یک سری از gateway های خروجی از طرف شرکت مخابرات سرعتهای اینترنت افت کرده و گرنه من که سرویس 128 دارم سرعت دانلودم روی 180 بود اونم بدون نوسان.در مورد سرویس 2048 درسته سرعت بیشتره اما نه اون قدری که انتظار داشته باشی.
من جای شما بودم به جای سرویس 2048 سرویس 128 میگرفتم با حجم بیشتر.این روزها حجم ترافیک بهتر از سرعته!

hossein-gh
14-04-2011, 05:02
آقا کسی خبر نداره کی مشکل کندی سرعت قراره برطرف بشه؟
خواهشا اگه کسی شماره امور دیتای مخابرات ولیعصر رو داره بده تا ما یه زنگی بهشون بزنیم.
خدا خیرتون بده...

drim_w3
15-04-2011, 14:46
سلام

دوستانی که شاتل دارند، یک نگاه به صورتحسابشون بکنن ببینن که عوارض شهرداری و VAT ( چی چی هست؟) اضافه شده؟

هزینه که هر دفعه پرداخت می کردم 29900 بود ولی الان شده 31096

پول زور که نیست احیانا؟؟؟؟

Mohammad
15-04-2011, 15:58
بله ! همینه که شما گذاشتین !!
Vat هم مالیات بر ارزش افزوده هست ! من نمی دونم چرا هر چیزی تویه این مملکت وجود داره مالیات بر ارزش افزوده داره !! کدوم ارزش ؟ کدوم افزوده ؟! این دیگه چه صیغه ای هست !!

drim_w3
15-04-2011, 17:14
بله ! همینه که شما گذاشتین !!
Vat هم مالیات بر ارزش افزوده هست ! من نمی دونم چرا هر چیزی تویه این مملکت وجود داره مالیات بر ارزش افزوده داره !! کدوم ارزش ؟ کدوم افزوده ؟! این دیگه چه صیغه ای هست !!

آخه مالیات بر ارزش افزوده که یکسال پیش اجرایی شده بود، چرا حالا اینا میگیرن.

عوارض شهرداری هم فکر کنم قبلا جز همون 29900 بود ولی الان جدا حساب شده.

drim_w3
15-04-2011, 23:17
از بعد از مختار ، پینگ رفته بالا.

پینگ 2200 چه خبره ؟!!!!

وضعیت بقیه چجور هست ؟