PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : main board مناسب برای سی پی یو Intel E5200

MILAD99
10-10-2008, 22:25
با سلام خدمت دوستان
من قصد دارم سیستمی ببندم که Cpu اون Core2 duo E5200 هست.
اما برای خرید مادربرد احتیاج به راهنمایی دارممیزان بودجه من برای خرید مادربرد حداکثر 120000 است
استفاده من هم بیشتر برای کارهای گرافیکی مثل میکس فیلم و عکس است (اهل بازی هم نیستم) اگه کارت گرافیک مناسب این قطعات هم پیشنهاد کنید ممنون میشم
لطفا بهترین مادربرد تا سقف این قیمت رو معرفی کنید(اوضاع مالی فعلا روبه راه نیست:13:)

alborz_k
10-10-2008, 22:54
با سلام خدمت دوستان
من قصد دارم سیستمی ببندم که Cpu اون Core2 duo E5200 هست.
اما برای خرید مادربرد احتیاج به راهنمایی دارممیزان بودجه من برای خرید مادربرد حداکثر 120000 است
استفاده من هم بیشتر برای کارهای گرافیکی مثل میکس فیلم و عکس است (اهل بازی هم نیستم) اگه کارت گرافیک مناسب این قطعات هم پیشنهاد کنید ممنون میشم
لطفا بهترین مادربرد تا سقف این قیمت رو معرفی کنید(اوضاع مالی فعلا روبه راه نیست:13:)
سلام دوست عزیز. اگر شما فقط کار گرافیکی 2 بعدی انجام می دی ، یک مادربرد با شتاب دهنده ی گرافیکی آنبر کار شما رو راه می اندازه و در هزینه هم کلی صرفه جویی می شه.
اگر هم می خوای که مادربرد از کارت گرافیک جدا باشه ، می تونی یکی از مادربرد های asus p5k , giga ep35_ds3l رو با این قیمت خریداری کنی. که از چیپ 35 استفاده می کنند و کارایی بسیار مناسبی دارند. البته مادربرد msi bloodiron رو هم اگه پیدا کنی بسیار مناسبه و قیمتش حدود 110 تومان هست ، الته امکاناتش از asus p5k کمتره.
البته این مدل ایسوس بسیار خوب در اومده هر کسی که گرفته بود ، راضی بود. البته چون پردازنده ی شما خیلی جدیده ، شاید مجبور بشید که بایوس رو به روز کنید.