PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : من دنبال بهترين anti virus مي گردم

solbi
26-12-2004, 19:33
من دنبال بهترين anti virus مي گردم. لطفا نظرات و تجربيات خود را در اين مورد به من بگوييد

Navid
26-12-2004, 19:43
به نظر من McAfee بهترین است
در ضمن اگه یه anti virus خوب و سبک و راحت می خوای من
F-Prot Antivirus رو پیشنهاد می کنم

Strasboorg
26-12-2004, 20:36
J U S T
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

Amir_P30
26-12-2004, 23:35
منم ميگم :

McAfee

qoqnoos
27-12-2004, 00:12
سلام دوست عزیز من NOD32 رو بهت پیشنهاد میدم من تو همه این ضد ویروسا خیلی قبولش دارم سرعت شناسایش حرف نداره زود تر از بقیه ضد ویروسها قابلیت تشخیص داره.اگه بخوای بخریش قیمتش حدود 39 دلاره اگه هم میخوای مجانی داشته باشیش باید صبر کنی تا سال 2005 شروع بشه تا یه کرک خوب براش درست کنن

Sadjad Sharifian
27-12-2004, 03:33
مگه ميشه اصلا بحث بهترين آنتي ويروس باشه و حرفي از نورتون نياد؟!

Sinagood
28-12-2004, 05:58
نورتون

با اون تعدادي كه detect ميكنه كم كم آنتي اسپاي ها هم ميرسن بهش :mrgreen: بي شوخي خيلي كم ميشناسه

سرعت رو هم كم ميكنه

آپديتشم كه 10000000000000 گيگ هست :mrgreen:

اما:
F-Prot AntiVirus
Kaspersky
Bitdefender
MCAfee
DR.web
NOD32

به ترتيب نظر من هستند

MaSoOd
28-12-2004, 18:50
از نورتون 2005 استفاده كن
خودت بعدا مي فهمي چيه
بهترينه

mohammad hamed
01-01-2005, 16:15
من هم NORTON 2005 رو پيشنهاد مي كنم
عالي

m_amin
02-01-2005, 18:49
bit defender
بهترین برنامه آنتی ویروس شد در سال 2004 در سایت تاپ تن

M.e.h.r.a.n_Swe
03-01-2005, 03:58
BitDefender

و به این دلیل

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

دوستان یادمون نره که همه نرم افزارهای انتی ویروس از خودشون تعریف میکنن ولی اول برید به اون لینک بالا و بعد قضاوت کنید

حالا در مورد F-Prot Antivirus .....عزیزان این انتی ویروس ادعا میکنه که 130.000 تا ویروس رو میتونه شناسایی کنه ولی من با 1 ساعت کار کردن روی این نرم افزار پی بردم که خیلی از ویروس ها و تروجان ها رو نمیتونه شناسایی کنه ولی BitDefender اکثرشون رو شناخت
من بعضی از وسروسها و تروجانها رو براتون مینویسم که F-Prot هنوز که هنوزه نمیشناسه و اگر یکی بتونه به من بگه که اشتباه کردم ....خــــــــــیلی خوشحال میشم

Virus & Trojan & Worom

Trojan.SymbOS.Skuller.a

Net-Worm.Win32.DipNet.a

Email-Worm.Win32.Wurmark.b

TrojanDownloader.Win32.Krepper.i

Backdoor.Win32.Singu.o

Backdoor.Win32.Masteseq.u

Trojan.Win32.KillProc.b

Email-Worm.Win32.Kipis.a

فعلا تا اینجا فکر کنم کافی باشه ....این فقط بعضی از ویروسها و تروجان هایی بودند که F-Prot قادر به تشخیص اینها نیست و تازه ادعا میکنه که 130.000 تا ویروس رو میتونه بشناسه ولی انتی ویروس های دیگه مثل BitDefender , Pc-Cillin , McAfee , Kaspersky که ادعا میکنند حدود 100.000 ویروس و تروجان رو شناسایی میکنند .....تونستند که همه این ویروس و تروجانهایی رو که در بالا نوشتم شناسایی کنند

در ضمن این ویروسها و ترجان هایی رو که در بالا نوشتم قدمتشون بیشتر از 1 ماه نیست

موفق باشید
مهران

mostafaeshghi
15-01-2005, 18:32
1-Bit Defender
2-Kaspersky
3-PC Cillin

hitler2005
15-01-2005, 21:17
فقط bitdefender 8 هم آنتي ويروس هم فايروال هم آنتي اسپم كه هر روز آپ ديت مي شه و سرعتم پايين نمي آره

Saeed_TnT
15-01-2005, 21:24
فقط Mcafee
:roll: :roll: :roll: :roll:

farhad_7joon
03-02-2005, 03:52
فقط فقط فقط نورتون نورتون نورتون .اون كساني كه با نورتون سرعته سيستمشون مياد پايين لطفا بي زحمت سيستمشونو بزارن كنار در خونه بلكه اشغالي ببرتش وگرنه كه يك خيراتي بديد شايد كسي بردش

M.e.h.r.a.n_Swe
03-02-2005, 15:04
Norton هنوز هم طرفدار داره و ما خبر نداشتیم

دوست عزیز نظرت رو قبول ندارم ولی بهش احترام میزارم اینجا میبینی که اکثرا دوستان میان و با دلیل و یا تجربه کاریشون در مورد انتی ویروسها نظر میدن وحالا تو اومدی و پا گذاشتی روی همهشون و بدون دلیل و مدرک هم میگی فقط نورتون

فکر کنم اگر کمی بیشتر انجمن رو دور میزدی اطلاعاتت بالا تر میرفت و صد البته در رفتارت هم تاثیر مثبت میگذاشت

موفق باشی

Navid
03-02-2005, 16:00
من با حرفهای M.e.h.r.a.n_Swe کاملا موافقم
ما اینهمه حرف زدیم و دلیل آوردیم اونوقت شما ...

ali_boujari
10-02-2005, 22:08
فقط وفقط مكا في ورژن 9

sina eslami
14-02-2005, 00:05
Symantec Antivirus Corporate Edition
ازين استفاده كن تا معني آنتي ويروس رو بفهمي چيه :lol:

farhad_7joon
17-02-2005, 04:31
اقا جان اول احترامت واجب خدمت شما عرض كنم كه من توضيح انتخابم را قبلا عرض كردم در جاهاي ديگر و ديگه هم حوصله تكرار را ندارم بعدشم نورتون ديگه دليل و مدرك نمي خواد كه اونهايي كه حرفه اي هستند خوب مي دونند من چي ميگم.سرعت گير هم نيست البته نه براي كساني كه سيستمشون مال عهد بوقه

farhad_7joon
17-02-2005, 04:37
به ويروس بگي نورتون ويروسه از خجالت اب ميشه

soccer_18
17-02-2005, 04:47
نورتون 2005 بهترينه...
مك آفي هم بدك نيست.
ولي آنتي تروجان مك آفي مفت بدن گرونه...

farhad_7joon
17-02-2005, 05:04
مكافي هم شد اخه انتي ويروس؟ من كه اصلا نديدم كسي تو امريكا طرفدارش باشه منم هرچي مكافي زدم سيستم اگه ويروسي ميشد اصلا مكافي بالا نميامد چه برسه بخواد حالا ويروس بگيره.اي شمايي كه از مكافي تعريف مي كني مطمين باش كه ويروس بدرد خور با عرضه اي سيستمت نگرفته وگرنه ديگه مكافي مچايي منسكافه نمي گفتي.دلم مي خواد امريكا ميامدي تا ميفهميدي ويروس يعني چي و انتي ويروس يعني كي؟ البته الان ايرانم

nimaoy
17-02-2005, 08:47
farhad-7joon عزيز تو که اينقدر از mcafee بد گفتي حداقل بگو در آمريکا پرطرفدارترين و بهترين antivirus چي است ؟

Mehdi_Best
17-02-2005, 10:53
سلام
آقا فرهاد همچين آمريكا آمريكا مي كني كه يكي ندونه فكر مي كنه خود ممل آمريكايي هستي تو.
ويروس كه ديگه ايران و آمريكا و اروپا نداره كه. در ضمن من خودم از ,mcafee interprise 8.0i استفاده مي كنم. هيچ مشكلي هم نداشتم باش. سرعت رو هم اصلا كم نمي كنه. آپديتش هم هفته اي 1-3 بار هست و خيلي هم راحت مي شه آپديت كرد و آپديتش رو هم ذخيره كرد.

Mehdi_Best
17-02-2005, 10:54
آنتي ويروس فقط mcafee interprise 8.0i

Mehdi_Best
17-02-2005, 10:54
راستي يه نكته. اگه كسي از يك آنتي ويروس خوشش نمي آد دليل نمي شه به سليقه ديگران توهين كنه و يا مسخره كنه و بخواد نظرش رو تحميل كنه. فقط مي شه نظر داد و خود افراد با بررسي نظر ديگران به يك جمع بندي برسند و انتخاب خودشونو انجام بدن.

کاوه
17-02-2005, 12:52
سلام
دوستان عزيز
عزيزان برادر

تعصب و لجاجت در دنياي اطلاعات كاري است بس عبث !
امروزه برسيهاي علمي و كارشناسانه اي درمورد بعضي نرم افزارهاي ويژه مثل ضد ويروسها صورت ميگيرد . بنابراين بهتر است بجاي جنگ و جدل از اين تحقيقات كارشناسانه استفاده كنيد .
بعنوان نمونه به لينك ذيل مراجعه و خود با عقل و هوش و درايت خودتان ضد ويروس خوب ( مقام طلاپي ) را انتخاب كنيد .
اگرچه هر دلي را دلبري است ولي نظر متخصصان را هم بايد ديد و شنيد !
بهكام و سربلند باشيد.
دكتر كاوه - شيراز

Navid
17-02-2005, 13:58
کاوه جان درست می گه
یا دلیل بیارید یا هیچی نگید !!! :wink:

nardin
17-02-2005, 14:48
قرار بود نظر بديم بحث دوستانه ...نه اينكه به همديگه تشر بزنيم.. :) :wink:

majid_naderi
17-02-2005, 14:49
فقط McAfee
:lol: :lol: :lol:

p30man
25-02-2005, 11:07
فقط و فقط
BitDefender
100٪ تست با آپديت در روز ديگر هيچ مشكلي نداريد
ورژن 8 و سريال آن را اگر خواستيد ايميل بزنيد
با تشكر
parsan02@hotmail.com

OMID
25-02-2005, 14:37
با سلام خدمت تمام بچه های p30world
من هم معتقد هستم که استفاده از آنتی ویروس کاملا سلیقه ای است و هر کس برای استفاده از یک آنتی ویروس دلایل خود را دارد وکاملا هم مورد احترام است.
من هم تا یک ماه پیش از نورتون استفاده میکردم و فکر میکردم که بهترین هست
تا اینکه به این تاپیک اومدم و دیدم هر یک از دوستان یک آنتی ویروس را انتخاب میکنن من هم گفتم برای بیشتر شدن اطلاعات خودم آنتی ویروس هایی که تو آرشیوم دارم تست کنم من یک سی دس هم دارم که مملو از ویروس تروجان و ... هست گفتم که این سی دی رو ویروس یابی کنم ببینم که کدوم آنتی ویروس بیشتر ویروس گیر میاره .
ابتدا با نورتون 2005 ویروس یابی کردم تعداد فایلهای آلوده 492 فایل بود
بعد مکافی 9 رو نصب کردم تعداد فایلهای آلوده که مکافی گیر آورد 400 فایل بود
بعد avg را نصب کردم فایلهای آلوده ای که گیر آورد 313 تا بود
بعد پاندا 2005 رو نصب کردم فایلهایی که گیر آورد 556 تا بود
dr.web 4.32a رو نصب کردم فایلهایی که گیر آورد 528 تا بود
pc cillin 2005 رو نصب کردم تعداد فایلهای آلوده 452 تا بود
سپس کاسپرسکی 5 رو نصب کردم فایلهایی که گیر آورد 609 تا بود
symantec antivirus Corporate 9 را نصب کردم تعداد فایلهای آلوده رو که گیر آورد 483 تا بود
و آخرین آنتی ویروسی که تست کردم BitDefender 8 بود تعداد فایلهای آلوده ای که گیر آورد 622 تا بود
به این ترتیب بود که دست از نورتون کشیدم و BitDefender رو نصب کردم و کاملا از این آنتی ویروس رازی هستم و به دوستان هم پیشنهاد میکنم.
ولی باز هم تاکیید میکنم که انتخاب آنتی ویروس کاملا سلیقه ای است و این تستی هم که من گرفتم فقط برای انتخاب خودم بود و دیدم تو این تاپیک بحث آنتی ویروس خیلی داغ هست گفتم بد نیست این تست رو اینجا بزارم

چند نکته هم بود که نگفتم:
این سی دی زیاد ویروس نداره بیشتر trojan و risk هستش
و تمام آنتی های تست شده ویروسها رو میشناسن و در شناسایی trojan و risk با هم متفاوت هستن
در ضمن این سی دی که گفتم در بازار موجود می باشد و هر کسی دوست داره خودش میتونه تهیه کنه و تست کنه ولی من اینجا اسم سی دی رو نمیگم چون برای یک شرکت هست که داده بیرون وما دوست نداریم که اسم کسی یا شرکتی بد در بره اگر کسی خواست براش میل میکنم.

موفق باشین از هر آنتی ویروسی که استفاده میکنین فرقی نمیکنه ایشالا که هیچ موقع ویروس نگیرین نه خودتون نه کامپیوترتون

Navid
25-02-2005, 18:41
بهترین آنتی ویروس :
1- کاسپرسکی
2- BitDefender

:mrgreen:

Soso
25-02-2005, 18:51
بيد ديفندر خوبه و البته مكآفي . :arrow:

nimaoy
26-02-2005, 10:05
دوستان عزيز من به همه شما NOD32 را پيشنهاد مي کنم ..چون در مدت 7 سال تا کنون همه ويروسها را شناسائي کرده است : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

مهمان
03-03-2005, 06:43
من دو آنتي ويروس را پيشنهاد مي کنم
نورتون
دکتر وب
موفق باشيد :wink:

internet1
03-03-2005, 21:09
با سلام
اگه كسي نرم افزار نامه نگار 3 رو از اينترنت گرفته باشه مي دونه كه وقتي مي خواد نصبش كنه يه ويروس داره كه فعال مي شه من خودم اون رو دارم ويروس چرنويل فعال مي شه خوب من هر ويروس يابي كه نصب كردم موقع نصب نامه نگار 3 ويروس چرنويل رو تشخيص نداد ولي همينكه نرم افزار نورتون آنتي ويروس 2004 رو نصب كردم و سرچ كردم ديدم بعله توي ويندوز سه تا فايل ويروسي شدن و اين از تجربيات من هست من هم روي همين امر هر وقت مي خوام يه آنتي ويروس نصب كنم و تست كنم كه خوبه يا بد نامه نگار 3 رو نصب مي كنم اگه ويروس چرنوبيل رو در همون ابتداي نصب شناخت و پاك كرد كه خوبه ولي اگه اين كار رو نكرد كه بدرد خورد نيست
يا حق
پيمان از شيراز

ramtin329
03-03-2005, 21:24
ONLY -----------> avast :arrow:

hamedmotevali
03-03-2005, 21:36
ابتدا mcafee
بعدا نورتون

vahid_666
05-03-2005, 07:52
فقط کسپرسکی

ehsanema
07-03-2005, 00:33
با سلام
به نظر من آنتي ويروس avg 7 يه آنتي ويروس بسيار خوبه و البته در رده بندي جهاني رتبه سوم را دارد. اين آنتي ويروس حجم كمي داره و سرعت سيستم رو نميگيره. همچنين داراي آپديت رايگان بصورت خودكار و دستي است. من كه خيلي ازش راضي هستم. روي سيستمهاي چند تا بانك اطلاعاتي هم اون رو ديدم.
براي مقايسه آنتي ويروسها مي توانيد به آدرس زير مراجعه كنيد

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

mrrauf
14-03-2005, 18:30
فقط و فقط پاندا !
من خودم الآن دوساله كه از ورژن 7 استفاده ميكنم.
واقعا كه چه جاهايي به داد آدم مي رسه و هر روز هم
آپديت ميشه. يعني هم ويروس يابه و يك فايروال بسيار
باهوش. كم حجمه و موقع خاموش وروشن شدن هم
كامپيوتر گيرپاچ نمي كنه.تازه اينها كه نوشتم 1/0 موادي
است كه اين خرس زيبا ارايه مي ده.
خب در اين آشفته بازار عزيزم خودت و خو ب تصميم بگير!!!

Mostafa Mohtashami
24-03-2005, 19:15
man nemidounam chera harfi az PANDA nemishe in vasat !
ayam be kam

farhad_7joon
05-04-2005, 04:36

farhad60sg
22-07-2005, 00:26
بهترين ويروس كش BitDefender

Mehdi_Best
22-07-2005, 09:43
فرهاد جان قرار شده تمام بحث هاي آنتي ويروس ها در تاپيك مخصوص خودش در انجمن معرفي نرم افزار انجام شود.

اين هم لينكش:

Arashi
22-07-2005, 10:52
فكر كنم يه 20 ~ 30 تا تاپيك در اين باره داريم و به قول پاتال جان ( خيلي چاكريم) يواش يواش داره يه تاپيك تكراري متولد ميشه

patal
22-07-2005, 11:16
سلام
به دلايل زير، NORTON AntiVirus 2005 بهترين ه. (به نظر من)
1. firewall هم هست.
2. CD برنامه ي NORTON AntiVirus 2005 ، در واقع bootable ه. يعني اگر virus حتي windows رو هم خراب كنه، به طوري كه ديگه windows بالا نياد، شما دستگاه رو با CD مي آري بالا، و CD به صورت automatic تمام virus هاي دستگاه رو مي كشه. ( شايد شما بگي كه بقيه ي virus ياب ها rescue disk مي سازند و اين rescue disk ها كار CD رو انجام مي ده. من در جواب شما مي گم اولا براي ساختن rescue disk شما 5 عدد floppy احتاج داري ( شايد هم بيشتر ) ( مي دونيد كه floppy كلي دردسر داره. ) . دوما همه ي ما مي دونيم كه، تضميني براي سالم ماندن اطلاعات درون يك floppy نيست. در واقع اطلاعات يك floppy با گذشت زمان، مغناطيس، حرارت، موبايل :shock: و ... مي پره. نتيجه اين كه در لحظه اي كه به rescue disk ها نياز داري، ممكن كه خراب باشن و اينجاست كه CD نورتون عين superMAN وارد اتاق شما مي شه و تمام مشكلات رو حل مي كنه :wink: )
3. بجز اين كه مي تونه Virus ها رو پيدا كنه، توانايي يافتن worm ها، trojan ها، Security Risk ها، Spyware ها، Adware ها، Dialer ها، Joke Program ها، Remote Access ها و ---- Tool ها رو نيز داره.
4. تكنولوژي Bloodhound داره. (تمام AntiVirus فقط Virus هايي را كه به آن ها معرفي شده، مي توانند شناسايي كنند ولي NORTON با كمك قابليت Bloodhound با بررسي ساختار، رفتار، منطق! و ... فايل ها حتي مي تونه Virus هايي رو كه هنوز بهش معرفي نشدن، شناسايي كنه. )
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
در مورد سبك يا سنگين بودن NORTON AntiVirus 2005 نسبت به بقيه ي AntiVirus ها بايد بگم، هر چقدر CPU و RAM بدي، همون قدر آش مي خوري. (يعني درسته كه RAM و CPU بيشتري اشغال مي كنه، ولي در عوض كيفيت ش هم بالاتره. ) ( تازه، من، خودم، به شخصه! به اين كه NORTON سرعت دستگاه رو پايين مي آره و يا اين كه CPU و RAM زيادي اشغال ميكنه، اعتقاد ندارم. )
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
يه نكته ي كلي در مورد تمام AntiVirus ها ==> بهتره كه GUARD رو خاموش كنيد و در زمان هاي [لازم]، خودتون دستور به Virus يابي بدين.
Bloodhound technology ==> Detects new and unknown viruses by analyzing an executable file's structure, behavior, and other attributes such as programming logic, computer instructions, and any data that is contained in the file.
خوش باشين،
©م.م.©

Arashi
22-07-2005, 11:31
بچه ها من خيلي سوتي دادم هدفم فقط شاد شدن شما بود ( آره جون خودت :mrgreen: )

Mehdi_Best
22-07-2005, 11:32
قابل توجه آرش جان و پاتال عزيزم!!!
پست قبلي من رو بخونيد!

mostafa_1380
23-07-2005, 22:23
نورتون خيلي ضعيفه.خودش اولين هدفي هست كه هر ويروسي آلودش ميكنه و از كار ميفته آپديتشم يه 4----5 ساعتي معمولا طول ميكشه.خيلي ضعيفه.سرعتم وحشت ناك كم ميكنه تو هر سيستمي

patal
23-07-2005, 23:08
سلام

نورتون خيلي ضعيفه.خودش اولين هدفي هست كه هر ويروسي آلودش ميكنه و از كار ميفته

مي تونم بپرسم بر چه اساسي اين حرف رو مي زني؟
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

آپديتشم يه 4----5 ساعتي معمولا طول ميكشه

يه خط معمولي توي ايران هر ساعت 10 تا 12 مگابايت مي ده.
بنابراين، با توجه به گفته ي شما، update نورتون بايد حدودا 50 مگ باشه. ==> كه همه مي دونيم اين چنين نيست.

خوش باشي،
©م.م.©

KhalijefarS
23-07-2005, 23:27
فکر کنم Avast pro هم خوب باشه ....( با احترام به نظر دوستان )
البته منم که از نورتون استفاده کردم خیلی سرعت رو پایین آورد .( پاتال جون ) .و تازه همه میدونیم که یکی از بهترین مزیتهای یک آنتی ویروس اینه که بصورت realtime ویروسها رو شناسایی کنه و از حمله اونا به سیستم جلوگیری کنه نه اینکه بعد از آلوده شدن سیستم ویروسیابی بشه ...( چاکر پاتال عزیز ) :wink:

nimo
24-07-2005, 01:50
فرهاد جان قرار شده تمام بحث هاي آنتي ويروس ها در تاپيك مخصوص خودش در انجمن معرفي نرم افزار انجام شود.

اين هم لينكش:

Mehdi_Best
24-07-2005, 07:38
مثل اينكه تا hyriand جان نياد و بگير و ببند راه نيندازه :wink: :wink: دوستان ول كن اين تاپيك نيستند! خوب اين بحث ها رو در همون تاپيك مخصوص بكنيد. بهتره كه. بقيه هم مي بينند. چون اون يك تاپيك استيكي است و كلي هم طرفدار داره.

hyriand
24-07-2005, 09:38
ببخشيد دير رسيدم و عذر ميخوام از دوستاني كه اينجا مطلب
نوشتن. ( خب گوش ميداديد مهدي چي ميگفت)
اين تاپيك از زير خاك در اومده بود.
قفل ميشه.