PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : نصب psiloc-crystal Arabic و لود نشدن p1

amir3408
10-10-2008, 10:08
جان مادرتون کمک کنین .
من 3 روز پیش یه پی 1 خریدم . این چند روز فقط باهاش ور رفتم و حسابی کف کردم از فدرتش . اما به یه مشکلی دیشب بر خوردم که حالم رو شدیدا گرفته . یه نرم افزار به اسم psiloc-crystal Arabic –uiq3 روش نصب کردم مربوط به کیبورد مجازی بود فکر کنم از همین سایت گرفتم . البته دقیق یادم نیست از کجا اومد .

نصب که کردم بعدش گوشی رو رستارت کردم . بعد که دیدمش ازش خوشم نیومد و حذفش کردم . الان توی مصیبت افتادم .

گوشی رو که روشن میکنم وقتی لودینگ میاد به تقریبا نصف که میرسه رستارت میشه و دوباره شروع میکنه به لود شدن و باز هم ریستارت.............

الان راه حل چیه؟؟؟؟ گوشی عزیزم داره جلو چشام پرپر میشه . شما رو به خدا کمک کنین .

فقط خدا کنه فلش نخواد که فکر نکنم اینجایی که من هستم کسی بتونه اینو فلش کنه . راهی برای مستر رست گوشی وقتی کامل لود نشده وجود نداره؟؟؟؟

هرچه زود تر راهنمایی کنین بیشتر مدیونتون میشم .

ممنونم

amir_sa
10-10-2008, 11:09
جان مادرتون کمک کنین .
من 3 روز پیش یه پی 1 خریدم . این چند روز فقط باهاش ور رفتم و حسابی کف کردم از فدرتش . اما به یه مشکلی دیشب بر خوردم که حالم رو شدیدا گرفته . یه نرم افزار به اسم psiloc-crystal Arabic –uiq3 روش نصب کردم مربوط به کیبورد مجازی بود فکر کنم از همین سایت گرفتم . البته دقیق یادم نیست از کجا اومد .

نصب که کردم بعدش گوشی رو رستارت کردم . بعد که دیدمش ازش خوشم نیومد و حذفش کردم . الان توی مصیبت افتادم .

گوشی رو که روشن میکنم وقتی لودینگ میاد به تقریبا نصف که میرسه رستارت میشه و دوباره شروع میکنه به لود شدن و باز هم ریستارت.............

الان راه حل چیه؟؟؟؟ گوشی عزیزم داره جلو چشام پرپر میشه . شما رو به خدا کمک کنین .

فقط خدا کنه فلش نخواد که فکر نکنم اینجایی که من هستم کسی بتونه اینو فلش کنه . راهی برای مستر رست گوشی وقتی کامل لود نشده وجود نداره؟؟؟؟

هرچه زود تر راهنمایی کنین بیشتر مدیونتون میشم .

ممنونم

دوست من شما سوال ت رو هم در كلوپ p1 مطرح كردي و هم اينجا ، بنا به قوانين لطفا سوالت رو يكبار و در جاي درست مطرح كن

در جواب سوالت هم بايد بگم ، اين برنامه crystal arabic از برنامه هاي مشكل داره و هر كي نصب كرده پشيمون شده . براي درست كردن گوشيت هم يا بايد فلش كني يا آپديت ( راه ديگه اي نداره )

hamed1297
10-10-2008, 19:08
اصلا چه نیازی به نصب این برنامه بود که شما رفتی سراغش.
p1 فارسی رو فول ساپورت میکنه.
مموری کارت رو خارج کن ببین چی مشه.
یه سر به کلوپ p990 هم بزن.چون اون اوایل ورود p990 هم این برنامه واسه خیلی ها مشکل ساز شده بود.
امیدوارم هر چه زود تر درست بشه.

shahshahani
11-10-2008, 09:24
فکر کنم از همین سایت گرفتم .

عمرا اگه از این سایت این برنامه رو گرفته باشی.
همه از جمله من و چند نفر دیگه تو این فروم تلاششون بر این بوده که کسی از این برنامه استفاده نکنه اونوقت شما میگی از اینجا گرفتی؟؟؟

amir3408
11-10-2008, 10:58
دوست من با آپدیت خدا رو شکر درست شد . ممنون از توجه همه عزیزان .

من عرض کردم دقیقا نمیدونم از کجا گرفتم . یا اینجا بوده یا ir-tci یا موبایل استان "همچین چیزی بود" به هر حال امیدوارم دیگه هیچ کس دچار این مشکل نشه .