PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : "علي كريمي" ‌از تيم ملي فوتبال ايــران خداحافظي كرد

Majid393
09-10-2008, 15:31
در نامه‌اي سرگشاده به رييس فدراسيون فوتبال
"علي كريمي" ‌از تيم ملي فوتبال ايــران خداحافظي كرد
مصطفوي: او تصميم خودش را گرفته است
كفاشيان: تصميم مي‌گيريم

علي كريمي‌ روز پنج‌شنبه - امروز - از تيم ملي فوتبال ايران رسما خداحافظي كرد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاري دانشجويان ايران(ايسنا)، علي كريمي ‌روز پنج‌شنبه با ارسال نامه‌اي به علي كفاشيان رييس فدراسيون فوتبال تصميم خود را براي خداحافظي از تيم ملي فوتبال ايران اعلام كرد.

داريوش مصطفوي مديرعامل باشگاه پرسپوليس تهران با تاييد اين خبر به ايسنا گفت: علي كريمي‌تصميم خود را براي خداحافظي از تيم ملي گرفته و متن نامه‌ي خداحافظي او در اختيار فدراسيون فوتبال قرار مي‌گيرد.

در همين حال "مهدي تاج" نايب رييس فدراسيون فوتبال نيز با اعلام اين موضوع كه در جريان خبر خداحافظي "علي كريمي‌" قرار گرفته است به ايسنا گفت: هنوز نامه‌ي مبني بر اين تصميم علي كريمي‌ دريافت نكرده‌ايم .

علي كفاشيان رييس فدراسيون فوتبال نيز با تاكيد بر اين كه هنوز نامه‌اي مبني بر خداحافظي علي كريمي‌از سوي فدراسيون فوتبال دريافت نشده است به ايسنا گفت: پس از وصول اين نامه به سرعت آن را بررسي كرده و درباره‌اش تصميم گيري مي‌كنيم.

علي كريمي ‌پس از انجام سه بازي در تركيب تيم پرسپوليس و به ثمر رساندن چهار گل چهارشنبه به تيم ملي فوتبال دعوت شد.

به گزارش ايسنا، متن كامل نامه علي كريمي‌به فدراسيون فوتبال به شرح زير است:
"جناب آقاي علي كفاشيان، رياست محترم فدراسيون فوتبال به اطلاع جناب‌عالي مي رساند با آنكه بيش از صدبار افتخار پوشيدن پيراهن تيم ملي را داشتم همچنان اين پيراهن برايم عزيز و مقدس است. اتفاقات چندماه اخير و موانعي كه در راه من در تيم ملي به وجود آمد، دور از مهر و محبت و خلوص نيت بوده. امروز احساس مي كنم تيم ملي و گردانندگان آن با نبود اين حقير آرامش و تمركز بهتري براي رساندن تيم ملي به سرمنزل مقصود خواهند داشت. از اين رو با تمام علاقه و عطش كه در راه رسيدن به تيم ملي دارم نوعي احساس تحميلي مرا رنج مي دهد، فشار رسانه ها و مردم انتخاب واقعي را از انتخاب كننده بازيكنان سلب نموده از اين رو باتوجه به جو فعلي ضمن عذرخواهي از مردم خوب و فهيم و تمامي آنهايي كه با محبت و مهر صادقانه مرا پذيرا شده‌اند به خاطر مصلحت تيم ملي و با آرزوي توفيق براي دوستان ملي پوش دعاگوي آنان در راه پرفراز و نشيب تا جام جهاني هستم.
اميدوارم جنابعالي و مردم خوب شرايط مرا درك كرده باشند و بدانند كه اين تصميم سخت و مشكل را صرفا به خاطر مصالح تيم ملي گرفته‌ام. زماني با حضورم به تيم ملي خدمت مي كردم و امروز با خداحافظي از تيم ملي خدمت بيشتري انجام داده ام. به اميد صعود تيم ملي به جام جهاني و خوشحالي تمام ملت عزيز ايران".
علي كريمي، بازيكن اسبق تيم ملي و باشگاه پرسپوليس.

Majid393
09-10-2008, 15:33
درپي خداحافظي علي كريمي از تيم ملي
علي كفاشيان: با *كريمي» مذاكره خواهيم كرد
قانع مي‌شويم يا او را براي بازگشت راضي مي‌كنيم

در پي انصراف "علي كريمي" از حضور در تيم ملي فوتبال ايران، رييس فدراسيون فوتبال رسما از وي براي مذاكره حضوري دعوت كرد.

علي كفاشيان پس از اعلام خداحافظي "علي كريمي" از همراهي تيم ملي به خبرنگار ورزشي خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا)، گفت: با توجه به اينكه "كريمي" بازيكن ارزنده‌اي است و جزء سرمايه‌هاي ايران به حساب مي‌آيد، قصد دارم با دعوت از وي در محل فدراسيون فوتبال طي ملاقاتي حضوري با او مذاكره كنم.

رييس فدراسيون فوتبال ايران، افزود: ابتدا بايد استدلال‌هاي كريمي را بشنويم. كريمي آزاردگي‌هايي از مسايلي كه اخيرا ايجاد شده در دل دارد. به اين جهت بايد با وي صحبت كنيم.

وي در پاسخ به اين پرسش كه چه زماني با "علي كريمي" ديدار خواهيد كرد؟ خاطر نشان كرد: در اولين فرصت از كريمي مي‌خواهيم تا براي مذاكره به فدراسيون فوتبال بيايد.

كفاشيان در پايان، متذكر شد: بايد ابتدا با علي كريمي صحبت كنيم. بالاخره يا او ما را قانع مي‌كند و از تيم ملي كناره‌گيري مي‌كند و يا ما او را قانع مي‌كنيم و او هم‌چنان در تيم ملي باقي مي‌ماند.

h_starboy
09-10-2008, 15:36
خدا كنه برگرده. خيلي حيفه. من فكر ميكنم اون با دايي دوست نداره كار كنه. شايدم اشتباه ميكنم.

sudotux
09-10-2008, 15:40
از شنیدن این خبر شدیدا ناراحت شدم. من خودم از منتقدان علی کریمی در چند سال اخیر بودم چون خیلی افت کرده بود و اصلا اون بازیکن سابق نبود ولی الان که کریمی آماده است , امیدوارم حداقل به خاطر مصلحت تیم ملی و فوتبال کشورمون , غرور خودش رو زیر پا بگذاره و به تیم ملی برگرده !

starpars
09-10-2008, 15:42
فقط باید به این وضعیت که بازیکنای خوب اینجوری و به این دلایل از فوتبال ملی خدا حافظی میکنن تاسف خورد

ebinem173
09-10-2008, 15:44
اتفاقا کار خیلی درستی انجام داده اگر دقت کرده باشید اکثر بازیکنان بزرگ دنیا قبل از اینکه به پیسی بخورن از تیم ملی خداحافظی میکنن نمونه اش هم زیاده : ندود- مالدینی -توتی - اسکولز و .....
خوب کریمی اگر دوباره تو ترکیب تیم ملی جا نیوفته براش گرون تموم میشه چون اینروزا تو پرسپولیس تو اوجه

ghazaleh366
09-10-2008, 15:47
ولی به نظر من مشکلش همون حضور علی داییه، این 2تا مثل سگ و گربه اند و به هیچوجه آبشون تو یه جوب نمیره. حالا هم خواسته تو اوج آمادگی خداحافظی کنه تا براش حرف در نیاد.

sourena_8888
09-10-2008, 15:48
علی ؛ با این شرایط کار درستی کرد ..

مهدوی کیا هم احتمال خداحافظیش میره ..

متاسفم ..

mostafa.m
09-10-2008, 15:50
عکس العمل دایی باید جالب باشه.......

Alireza Taji
09-10-2008, 16:17
کاری که علی دایی باید میکرد خود علی کریمی کرد!
حضور کریمی شاید در کوتاه مدت برای تیم ملی مفید بود اما در بلند مدت یعنی در جام جهانی به ضرر ما تمام میشد!
تیم ملی الان باید به جوانانی مثل شجاعی و میداوودی بها بده تا در جام جهانی پخته بشند و بشه روشون حساب کرد نه بازیکن سوخته و مسنی مثل علی کریمی...

h_starboy
09-10-2008, 16:23
حضور کریمی شاید در کوتاه مدت برای تیم ملی مفید بود اما در بلند مدت یعنی در جام جهانی به ضرر ما تمام میشد!
تیم ملی الان باید به جوانانی مثل شجاعی و میداوودی بها بده تا در جام جهانی پخته بشند و بشه روشون حساب کرد نه بازیکن سوخته و مسنی مثل علی کریمی...

قبول ولي اينجوري هم انصاف نيست در مورد كريمي صحبت كني. سوخته يا مسن درست نيست.
البته نظر شما قابل احترامه.

corey
09-10-2008, 16:50
علی کریمی الان در اوج دوران فوتبالیش از نظر سنی رسیده و اتفاقا بازیکن با تجربه و پخته ای شده و تو مسابقات حساس همین بازیکنا هستن که به درد تیم ملی میخورن نه غلامرضا رضایی و میداوودی

در کل به نظرم کریمی واقعا میتونست برای تیم ملی مفید باشه ولی با این جو و شرایطی که تو تیم ملی وجود داره بهترین تصمیم گرفت

danavan
09-10-2008, 18:57
من کاری ندارم کریمی بازیکن خوبی هست یا نه ولی به نظر من این حرکتش کاملا از غرورش نشات گرفته.
مثلا با ارایه یه نامه سرگشاده خواسته یه جورایی بگه در حق من و امثال من داره ظلم میشه یا اگه بریم تیم ملی در حقمون اجهاف میشه؟
هاشمیان هم چندین سال پیش از ادامه کار با تیم ملی منصرف شد ولی نه نامه سر گشاده ای نوشت و نه هیاهویی به پا کرد.
چند وقت پیش تو برنامه نود یه مصاحبه ای با کریمی و نیکبخت و .. چن نفر دیگه شد عکس العمل همشون هم یکسان بود:
ابرو هارو انداختن بالا لب و لوچه رو دادن پایین گفتن تیم ملی برامون اهمیت نداره.
حالا بازم بگید از رفتن کریمی متاسفید .
ولی من نمی گم.

hoomaan
09-10-2008, 19:04

به نظر من شما هم مثل مربیتون ( قلعه نوعی ) احتیاج به عینک دارید . یا اینکه بازی های آخرشو ندیدید .
اون تکنیکی ترین بازیکن تاریخ ایرانه ولی چون پرسپولیسیه یه سری استقلالیا میان اینجا بدون مز مزه کردن نطق می کنن .
شرمنده من قصد بی احترامی ندارم ولی اگه استقلالیا تو هر تاپیکی حرف بی منطق و الکی بزنن جواب می گیرن .
خلاصه که عشق کردیم که جواب نچ داد به تیم ملی دایی .

Alireza Taji
09-10-2008, 19:14
به نظر من شما هم مثل مربیتون ( قلعه نوعی ) احتیاج به عینک دارید . یا اینکه بازی های آخرشو ندیدید .
اون تکنیکی ترین بازیکن تاریخ ایرانه ولی چون پرسپولیسیه یه سری استقلالیا میان اینجا بدون مز مزه کردن نطق می کنن .
شرمنده من قصد بی احترامی ندارم ولی اگه استقلالیا تو هر تاپیکی حرف بی منطق و الکی بزنن جواب می گیرن .
خلاصه که عشق کردیم که جواب نچ داد به تیم ملی دایی .
فعلا که مربی شما دست به دامن عینک شده!
شما نزدیک بین هستید!
علی کریمی الان بهترین بازیکن هم باشه دو سال دیگه در جام جهانی با سن که فکر میکنم به 33 برسه در جام جهانی چیکار می تونه بکنه؟ جام جهانی جای پیرمردها نیست.

بازیکنی که بیشتر عمر فوتبالش را به خاطر یک مشت دلار در امارات و قطر سپری کرد سوخته نیست؟

در اینکه علی کریمی جر با استعدادترین فوتبالیستهایی ایرانی هست شکی نیست اما ای کاش نصف اون استعدادش ، انگیزه و جاه طلبی داشت!

momkhbpsp
09-10-2008, 19:17
من کاری ندارم کریمی بازیکن خوبی هست یا نه ولی به نظر من این حرکتش کاملا از غرورش نشات گرفته.
مثلا با ارایه یه نامه سرگشاده خواسته یه جورایی بگه در حق من و امثال من داره ظلم میشه یا اگه بریم تیم ملی در حقمون اجهاف میشه؟
هاشمیان هم چندین سال پیش از ادامه کار با تیم ملی منصرف شد ولی نه نامه سر گشاده ای نوشت و نه هیاهویی به پا کرد.
چند وقت پیش تو برنامه نود یه مصاحبه ای با کریمی و نیکبخت و .. چن نفر دیگه شد عکس العمل همشون هم یکسان بود:
ابرو هارو انداختن بالا لب و لوچه رو دادن پایین گفتن تیم ملی برامون اهمیت نداره.
حالا بازم بگید از رفتن کریمی متاسفید .
ولی من نمی گم.

دوست عزیز شما اگه دقت کنید و به خاطر بیارید میبینید که علی دایی بود که با هزارتا مسخره بازی کریمی رو از تیم ملی خط زد اول انداخت تقصیر فدراسیون بعد هم که روزنامه ها و حتی رئیس جمهور هم از دایی خواستن که اون رو دعوت کنه اما اون چون میخواست رو حرفش باشه اون موقعه دعوتش نکرد (که نشانه غرورش هست)
در کل منم خیلی حال کردم که به تیم ملی نه گفت

danavan
09-10-2008, 19:26
دوست عزیز شما اگه دقت کنید و به خاطر بیارید میبینید که علی دایی بود که با هزارتا مسخره بازی کریمی رو از تیم ملی خط زد اول انداخت تقصیر فدراسیون بعد هم که روزنامه ها و حتی رئیس جمهور هم از دایی خواستن که اون رو دعوت کنه اما اون چون میخواست رو حرفش باشه اون موقعه دعوتش نکرد (که نشانه غرورش هست)
در کل منم خیلی حال کردم که به تیم ملی نه گفت
دقیقا همین طوره که شما می فرمایید.
کار دایی هم درست نبوده.
نمیدونم ما( مردم و مسئو لین ) کی میفهمیم که اداره کارها نباید قائم به یک شخص باش که بودن یا نبودنش اون کار به درستی انجام نشه البته این فکر باب میل مسئولینه که فردا روزی اگر تیم ملی شکست بخوره انگشت بزارن رو دایی بگن کاری کردی که کریمی نیاومد تیم موفق نشد.
یا اگه تیم خوب نتیجه بگیره بگن پس تو این سالها همه تقصیر ها گردنه بدبخت کریمی بوده که تیم نمیتونست نتیجه بگیره.
در نهایت همه مسولین مبرا هستن.

hoomaan
09-10-2008, 19:28
فعلا که مربی شما دست به دامن عینک شده!
شما نزدیک بین هستید!
علی کریمی الان بهترین بازیکن هم باشه دو سال دیگه در جام جهانی با سن که فکر میکنم به 33 برسه در جام جهانی چیکار می تونه بکنه؟ جام جهانی جای پیرمردها نیست.

بازیکنی که بیشتر عمر فوتبالش را به خاطر یک مشت دلار در امارات و قطر سپری کرد سوخته نیست؟

در اینکه علی کریمی جر با استعدادترین فوتبالیستهایی ایرانی هست شکی نیست اما ای کاش نصف اون استعدادش ، انگیزه و جاه طلبی داشت!

به نظر من حرفای شما فقط به خاطر ستقلالی بودنتونه چون این حرفایی که زدید رو کسی تایید نمی کنه .

sudotux
09-10-2008, 19:50
دايي: كريم باقري را هم دعوت مي‌كنم

كانون هواداران پرسپوليس: سرمربي تيم ملي فوتبال ايران پيش از انجام تمرين عصر پنج شنبه در نشست خبري به پرسش خبرنگاران درباره تيم ملي فوتبال پاسخ گفت. علي دايي در اولين پرسش درباره ي خداحافظي "علي كريمي" از تيم ملي فوتبال گفت: دعوت از علي كريمي به تيم ملي فوتبال به خاطر افكار عمومي نبوده و گفتن اين حرف درست نيست. در مورد دعوت از كريمي بايد بگويم كه اگر كريمي در دو سه بازي اخير خود آماده نشان نمي‌داد و بازي درخشاني نداشت به تيم ملي فوتبال دعوت نمي‌شد. با اين حال تيم ملي به بازيكناني نياز دارد كه همانند سرباز در خدمت تيم ملي باشند.

وي در ادامه درباره دعوت از بازيكنان ديگر به اردوي تيم ملي به ويژه پس از آسيب ديدگي آندرانيك تيموريان و خداحافظي علي كريمي گفت: من همه بازي هاي ليگ را تماشا مي‌كنم، بايد بگويم كه بازيكنان آماده زيادي در ليگ وجود دارند كه مي‌توانند به تيم ملي دعوت شوند كه مي‌توانم از بازيكناني همانند محمد محمدي از پيكان، مهدي شيري و فريد عابدي از برق شيراز و ميثم بائو از ابومسلم را نام ببرم. اينها بخشي از بازيكناني هستند كه در آينده مي‌توانند به تيم ملي دعوت شوند. با اين حال در حال حاضر به دليل فرصت كمي كه در اختيار داريم نمي‌توانم در تركيب تيم تغيير عمده‌اي را ايجاد كنم.

دايي درباره "کريم باقري" نيز گفت: با اوصحبت کرده ام. او به تيم ملي دعوت خواهد شد. اگر امروز در تمرينات نيست به خاطر مصدوميتش است. باقري را پس از رفع مصدوميت دعوت خواهم کرد.

سرمربي تيم ملي فوتبال ايران درباره ي كره شمالي حريف روز چهارشنبه تيم ملي ايران در رقابت‌هاي مقدماتي جام جهاني 2010 هم گفت: اين تيم را به خوبي آناليز كرده‌ايم، آنها در كارهاي هجومي بسيار خوب هستند و از خط حمله خوبي برخوردارند. آنها در خط حمله از سه بازيكن بسيار خوب برخوردارند با اين حال در كارهاي دفاعي بسيار آسيب پذير هستند. نقطه قوت كره شمالي ضد حمله‌هاي خطرناك آنهاست.

دايي درباره اين بازي ادامه داد: اينكه مردم انتظار داشته باشند برابر كره شمالي به پيروزي برسيم با توجه به اينكه اين بازي در خانه انجام مي‌شود انتظار به جايي است. از همه مي‌خواهم براي حمايت از تيم ملي به ورزشگاه بيايند و تيم ملي را همچون هميشه حمايت كنند.

وي در بخش ديگري از صحبت‌هاي خود به رخدادهاي اخير باشگاه سايپا اشاره كرد و گفت: در بازي با كوروفچي اشتباهاتي صورت گرفت كه نبايد انجام مي‌شد. اختلاف سايپا با اين تيم 8 گل نبود حتي تيمي از ليگ دو ايران هم از آنها 8 گل نمي‌خورد. با اين حال من هم جزئي از باشگاه سايپا هستم و به عنوان عضوي از هيات مديره اين باشگاه در اشتباه‌هاي آنها دخيل هستم. با اين حال من در چند روز گذشته در خارج از كشور بوده‌ام و در تصميم گيريهاي آنها و در جلسه‌هاي هيات مديره شركت نداشتم با اين همه تصميم‌هاي آنها را مي‌پذيرم.

دايي درباره سايپا همچنين گفت: در نشست هيات مديره تصميم گرفته شده تا ليتبارسكي در تيم بماند و به كارش ادامه دهد ضمن آنكه جواد منافي و فروزاني به عنوان دستيار بار ديگر با او كار خواهند كرد.

دايي درباره دعوت از بازيكنان خط دفاعي سايپا با توجه به عملكرد آنها در چند بازي اخير هم گفت: مبناي دعوت بازيكنان دو تيم ملي شايستگي آنها بوده است. همه آنهايي كه به تيم ملي دعوت شده‌اند شايستگي دعوت را داشته‌اند.

در تمرينات تيم ملي بازيكناني كه در بازي روز چهارشنبه پرسپوليس و ابومسلم خراسان شركت داشتند به طور جداگانه به انجام ريكاوري مشغول بودند . ديگر بازيكنان پس از گرم كردن به دو گروه تقسيم شدند و اين دو گروه از بازيكنان زير نظر علي دايي و افاضلي به انجام كار با توپ و تمرين پاسكاري پرداختند.

منبع:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

Alireza Taji
09-10-2008, 19:54
من استقلالی هستم درست!
اما برای من تیم ملی از هر چیزی مهم تر هست. و هیچوقت سعی نکردم به تیم ملی به خاطر استقلال رنگی نگاه کنم!

من بازهم میگم علی کریمی ،مهدویکیا و حتی کریم باقری که شنیدم قراره به تیم ملی بیاد در کوتاه مدت به تیم ملی خیلی کمک می کنند اما در جام جهانی همین ها میشند مشکل تیم ملی!
به دو علت:
1- سنشون رفته بالا و جام جهانی هم مسابقات اسیایی نیست که فشار و سطحش پائین باشه و در نتیجه کم می یارند.
2- به خاطر اینکه به فکر زمان حال بودیم و به بازیکنان جوان و جایگزینشون میدون ندادیم و در نتیجه وقتی در جام جهانی کم میارند هیچ جایگزینی براشون نداریم!

ما باید از جام حهانی 2006 درس بگیریم علی دایی هم با همین حرفها که بازیکن با تجربه و پخته ی هست در تیم ملی نگهش داشتیم و در نتیجه ذره ی به بازیکنان جایگزینش میدون ندادیم و اخر هم علی دایی در جام جهانی کم اورد و شد سوهان روح...

حضور علی کریمی یعنی نیمکت نشینی امثال شجاعی،می داوودی و چند بازیکن جوان دیگه که الان لازم هست که بهشون بهاء داده بشه.

10781234
09-10-2008, 20:03
خیلی خوب میشد اگه دوباره باقری و کریمی و مهدوی کیا میومدن تیم ملی کنار هم :27:

یادش بخیر سال 2003-2004 عجب تیمی شده بودن !

اگه میومد تیم ملی خاطره های مرده من زنده میشدن !

sourena_8888
09-10-2008, 20:12
خیلی خوب میشد اگه دوباره باقری و کریمی و مهدوی کیا میومدن تیم ملی کنار هم
آره والا ...

کریم باقری از دوران جوونیش هم بهتر بازی میکنه

ولی مشکل اصلی تیم ملی و ملت ایران = علی دائی !

پ.ن: با باز شدن پای علی کریمی ، قریب به یقین مهدی هم میاد پرسپولیس ، عجب مثلث رویایی و کلاسیکی !×!

sourena_8888
09-10-2008, 20:17
حضور علی کریمی یعنی نیمکت نشینی امثال شجاعی،می داوودی و چند بازیکن جوان دیگه که الان لازم هست که بهشون بهاء داده بشه.
دمت گرم کاکو ! از اون آنالیزای حرفا ای بودا :هههه

ما باید از جام حهانی 2006 درس بگیریم علی دایی هم با همین حرفها که بازیکن با تجربه و پخته ی هست در تیم ملی نگهش داشتیم و در نتیجه ذره ی به بازیکنان جایگزینش میدون ندادیم و اخر هم علی دایی در جام جهانی کم اورد و شد سوهان روح...
اون که قضیه باند بازی و حاکمیت قدرت و ثروت بود ! نه شایستگی !
.
.

همین الان کریم باقری سالخورده از هافبکای تیم ملی بهتر و آماده تره ، عین مرد !

axilbam
09-10-2008, 20:26
ولی کلاً یادش بخیر جام ملت های 1996 با مربی گری مایلی کهن:20:

beauty
09-10-2008, 20:38
دم کریمی گرم حال داد

یه جورایی کار خوبی کرده

از اینکه روی دایی رو کم کرده خیلی خوشم اومد

قیافه دایی وقتی این خبر رو میشنوه خیلی دیدنیه

ای کاش مهدی هم جواب رد بهش میداد

Nabakhshoode
09-10-2008, 20:38
دقیقا همین طوره که شما می فرمایید.
کار دایی هم درست نبوده.
نمیدونم ما( مردم و مسئو لین ) کی میفهمیم که اداره کارها نباید قائم به یک شخص باش که بودن یا نبودنش اون کار به درستی انجام نشه البته این فکر باب میل مسئولینه که فردا روزی اگر تیم ملی شکست بخوره انگشت بزارن رو دایی بگن کاری کردی که کریمی نیاومد تیم موفق نشد.
یا اگه تیم خوب نتیجه بگیره بگن پس تو این سالها همه تقصیر ها گردنه بدبخت کریمی بوده که تیم نمیتونست نتیجه بگیره.
در نهایت همه مسولین مبرا هستن.

به نظر من تو تیم ملی و هر تیمی به نظر من حرف نهایی و انتخاب نهایی با سر مربی تیمه... و اگه بازیکنی رو نخواد حتی اون بازیکن در سطح بالایی باشه بازم حق با سر مربیه نه هیچ کس دیگه...!

به نظر من حرفای شما فقط به خاطر ستقلالی بودنتونه چون این حرفایی که زدید رو کسی تایید نمی کنه .

تورو خدا بی خیال این نظرا شین... من پرسپولیسیم ولی دوستمون نظرشو داده یعنی چی کسی تایید نمیکنه و به خاطر استقلالی بودنتونه؟! به نظر هم احترام بذاریم بهتره...!

1- سنشون رفته بالا و جام جهانی هم مسابقات اسیایی نیست که فشار و سطحش پائین باشه و در نتیجه کم می یارند.
2- به خاطر اینکه به فکر زمان حال بودیم و به بازیکنان جوان و جایگزینشون میدون ندادیم و در نتیجه وقتی در جام جهانی کم میارند هیچ جایگزینی براشون نداریم!

من نظر شمارو قبول ندارم علی رضا جان... یه بازیکن بالای 30 سال که به آخرایه دوران بازیگریش نزدیک میشه به نظر من تا لحظه یی که میتونه و توان و تجربه و بازیش به سود تیمه باید باشه تو تیم ملی... همونطور که خیلی تیمهای ملی دنیا که تو سطح اول فوتبال هم هستن از بازیکنای با تجربشون که خدافظی کردن خواهش میکنن که بیان و بازی کنن... همین زیدان قبل جام جهانی گذشته خدافظی کرده بود ولی وقتی فرانسه تو مسابقات مقدماتیش دید نیاز داره با خواهش التماس برگردوندنش به تیم ملی و با وجود سن بالاش بازی فوق العاده یی کرد و...! یا مثلا مردم سوئد واسه برگردوندن هنریک لارسن از مردمشون و حتی رئیس جمهورشون امضا گرفتن...
به هر صورت من فکر میکنم هر بازیکنی تا روزی که مفیده برا کشورش حتی اگه سنش بالا باشه باید بازی کنه...!

alioxv
09-10-2008, 21:06
شانس اورد علي دايي در مقابل عربستان مساوي گرفت وگرنه الان..........
حالا اومده از بازيكنان با تجربه استفاده كنه يكيشم علي كريمي

Alireza Taji
10-10-2008, 03:07
من نظر شمارو قبول ندارم علی رضا جان... یه بازیکن بالای 30 سال که به آخرایه دوران بازیگریش نزدیک میشه به نظر من تا لحظه یی که میتونه و توان و تجربه و بازیش به سود تیمه باید باشه تو تیم ملی... همونطور که خیلی تیمهای ملی دنیا که تو سطح اول فوتبال هم هستن از بازیکنای با تجربشون که خدافظی کردن خواهش میکنن که بیان و بازی کنن... همین زیدان قبل جام جهانی گذشته خدافظی کرده بود ولی وقتی فرانسه تو مسابقات مقدماتیش دید نیاز داره با خواهش التماس برگردوندنش به تیم ملی و با وجود سن بالاش بازی فوق العاده یی کرد و...! یا مثلا مردم سوئد واسه برگردوندن هنریک لارسن از مردمشون و حتی رئیس جمهورشون امضا گرفتن...
به هر صورت من فکر میکنم هر بازیکنی تا روزی که مفیده برا کشورش حتی اگه سنش بالا باشه باید بازی کنه...!
من هم موافقم که برای موفقیت تیم ملی باید از تمام توان استفاده کرد
اما ما نباید فقط به فکر الان باشیم و جلوی چشمون را ببینیم حضور اینها در کوتاه مدت جواب میده باید به فکر حداقل دو سال دیگر هم در جام جهانی باشیم یک بازیکن مثل باقری الان فوق العاده هست اما با این سن و سال مطمئن باشید در جام جهانی کم میاره و یا حتی همین علی کریمی الان عالی هست اما در جام جهانی حرفی برای گفتن نخواهد داشت.
الان در تیم ملی بازیکنان جوانی در پست کریمی داریم که حضور کریمی بدون هیچ شکی اونها را یا نیمکت نشین میکنه و یا باعث میشه در پست غیر تخصصی ازشون استفاده بشه و این یعنی مهره سوزی کاری که با امثال خطیبی،عنایتی به خاطر حفظ علی دایی کردیم!

دعوت کردن از بازیکنانی که از تیم ملی خداحافظی کردند ماله زمانی هست که هیچ جایگزینی برای اون بازیکن نداشته باشی مثل زیدان که هنوز هم جایگزین در فرانسه براش نیست و یا لارسن که در سوئد مهاجم در سطح او هنوز هم پیدا نمیشه!
مطمئن باشید اگر فرانسه جایگزین برای زیدان داشت هرگز او را دعوت نمیکرد
مانند اسپانیا که رائول گنزالسی را که اتفاقا خیلی هم اماده هست به خاطر سن و سالش و حضور داشتند بازیکنان جوانی مثل دیوید ویا و یا فرناندو تورس به تیم ملی اصلا دعوت نکرد...

ما الان در تیم ملی بازیکنانی داریم که هم سطح امثال کریمی و باقری هستند و در نتیجه من کار درستی نمی دونم که این بازیکنان که در جام جهانی ارزشی برای ما نخواهند داشت جای بازیکنان جوان ما را بگیرند!

Mahdi_P30
10-10-2008, 11:10
به نظر من تو تیم ملی و هر تیمی به نظر من حرف نهایی و انتخاب نهایی با سر مربی تیمه... و اگه بازیکنی رو نخواد حتی اون بازیکن در سطح بالایی باشه بازم حق با سر مربیه نه هیچ کس دیگه...!

قبول دارم
ولی موقع باخت هم ، حق مردمه که سرمربی رو بازخواست کنند و باید جواب بده

ما نباید فقط به فکر الان باشیم و جلوی چشمون را ببینیم حضور اینها در کوتاه مدت جواب میده باید به فکر حداقل دو سال دیگر هم در جام جهانی باشیم یک بازیکن مثل باقری الان فوق العاده هست اما با این سن و سال مطمئن باشید در جام جهانی کم میاره و یا حتی همین علی کریمی الان عالی هست اما در جام جهانی حرفی برای گفتن نخواهد داشت.

کریم رو قبول دارم
هر چند که 2 سال پیش کریم عالی بود ، الان هنوزم عالیه ، پس نمیشه پیش بینی کرد
ولی یه سوال دارم:
علی کریمی الان چند سالشه؟

ReZa DN
10-10-2008, 11:33
کریمی زود خدا حافظی کرد اما خوب کاری کرد خوشم اومد بد حال دایی رو گرفت

MoJtaBa.R
10-10-2008, 19:06
پس از حضور در تمرين تيم ملي
نكونام: غيبت كريمي به زيان تيم ملي است
خبرگزاري فارس: هافبك تيم ملي فوتبال ايران گفت: ‌بدون شك عدم حضور علي كريمي، به زيان ما است.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] به گزارش خبرگزاري فارس، جواد نكونام از جمله لژيونرهايي بود كه امروز بعد از ظهر در تمرين تيم ملي حاضر شد.
وي در باره عدم تمايل هافبك تيم فوتبال پرسپوليس براي بازگشت به تيم ملي اظهار داشت: بدون شك علي كريمي يك بازيكن بسيار بزرگ براي فوتبال ايران است و حضورش مي‌توانست كارآيي زيادي براي تيم ملي داشته باشد. اين تصميم به زيان تيم ملي است.
بازيكن تيم فوتبال اوساسونا با توجه به شرايط تيم ملي گفت: به تازگي به اردوي تيم ملي اضافه شده‌ام. روند آماده‌سازي در شرايط خوبي قرار دارد. تيم ملي تركيبي از مهره‌هاي بسيار جوان و باتجربه است و مي‌تواند با اقتدار راهي جام جهاني شود.
وي افزود: بازي با كره شمالي دشوار است؛ اما تا روز چهارشنبه خود را براي مصاف آنها آماده مي‌كنيم و در انديشه كسب 3 امتياز بازي هستيم.

Alireza Taji
11-10-2008, 15:51
دايي بازي را تمام کرد
تا روزي که سرمربي باشم، کريمي به تيم ملي دعوت نمي شود

علي دايي اعلام کرد تا زماني که وي سرمربي تيم ملي است، علي کريمي به اين تيم دعوت نخواهد شد.

"به گزارش سرويس ورزشي برنا" علي دايي سرمربي تيم ملي در پايان تمرين صبح امروز(شنبه) گفت: تا زماني که من سرمربي تيم ملي هستم تحت هيچ عنوان علي کريمي دعوت نخواهد شد. حضور در تيم ملي لياقت مي خواهد و من براي اين تيم به بازيکناني نياز دارم که مثل سرباز آماده خدمت باشند.

دايي افزود: من به عنوان سرمربي تيم ملي وظيفه داشتم از آماده ترين ها دعوت کنم.
وي در انتها گفت: مربيان بعدي تيم ملي درباره انتخاب علي کريمي مختار هستند اما من ديگر او را دعوت نمي کنم.

MoJtaBa.R
11-10-2008, 16:01
دايي بازي را تمام کرد
تا روزي که سرمربي باشم، کريمي به تيم ملي دعوت نمي شود

علي دايي اعلام کرد تا زماني که وي سرمربي تيم ملي است، علي کريمي به اين تيم دعوت نخواهد شد.

"به گزارش سرويس ورزشي برنا" علي دايي سرمربي تيم ملي در پايان تمرين صبح امروز(شنبه) گفت: تا زماني که من سرمربي تيم ملي هستم تحت هيچ عنوان علي کريمي دعوت نخواهد شد. حضور در تيم ملي لياقت مي خواهد و من براي اين تيم به بازيکناني نياز دارم که مثل سرباز آماده خدمت باشند.

دايي افزود: من به عنوان سرمربي تيم ملي وظيفه داشتم از آماده ترين ها دعوت کنم.
وي در انتها گفت: مربيان بعدي تيم ملي درباره انتخاب علي کريمي مختار هستند اما من ديگر او را دعوت نمي کنم.

آخی . نه تو رو خدا . برا چی گریه میکنی آقای دایی

بابا ترش کردن نداشت که . خیلی مث اینکه رو معدش مونده .

ایشالله کریم هم بهش جواب منفی بده تا بفهمه که تیم ملی ملک شخصی نیست که به خاطر افکار احمقانه ی یه نفر هر چیزی رو زیر سوال ببره . اگه جلوی عربستان با اون تاکتیک علی اصغری ...

Kianoosh
11-10-2008, 23:50
امروز در یک بازی نفس گیر!شاگردان دایی که بهترینها!هستند!تونستند تیم قدرتمند پیکان قزوین!که در رنکینگ باشگاههای جهان جایی ندارد رو با نتیجه 2-2 متوقف کنند!

متاسفم ......

meysam2145
12-10-2008, 00:58
واقعا جای بسی تاسف هست! بعضی پست ها اون قدر بچه گانه و از روی احساسات شخصی هستن که آدم نمیدونه چی بگه؟
رو کم کنی.....آرزوی باخت وو.....
اما این دلیل نمیشه چون با یه نفر- اونم نمیدونم سر چی{{شاید چون خیلی از ما ایرونیا چشم دیدن افراد موفق رو حالا از هر لحاظ نداریم}} - مخالفیم یا ازش خوشمون نمیاد چنین رفتار هایی داشته باشیم و این طور نظر بدیم و شروع بکنیم به تخریب!! مثلا تیم ملی مون هستش نه منچستر و چلسی و...!!!

امير موسر
12-10-2008, 09:38
دایی دیروز میگفت که به نظر کریمی احترام می زارم و دیگه هیچ وقت ازش دعوت نمیکنم ! و کمکش میکنم تا رو حرفی که زده (خداحافظی از تیم ملی ) پا فشاری کنه !!!!!!!

rezanew
12-10-2008, 09:50
همون بهتر که نیومد!

Alireza Taji
12-10-2008, 12:20
تیم ملی از نبود بازیکنی مثل کریمی هیچ ضربه ی نمیخوره!
اتفاقا نیومدنش به سود تیم هم هست حیف بازیکنان جوان تیم ملی که نیمکت نشین این بازیکن بشند!

MORINIO
12-10-2008, 12:27
بازی با کره معلوم میشه کی از نبود کریمی ضربه میخوره:27:

امروز در یک بازی نفس گیر!شاگردان دایی که بهترینها!هستند!تونستند تیم قدرتمند پیکان قزوین!که در رنکینگ باشگاههای جهان جایی ندارد رو با نتیجه 2-2 متوقف کنند!

:27:

iAR11
12-10-2008, 12:29
کار علی کریمی اصلا خوب نبود.

Alireza Taji
12-10-2008, 12:51
بازی با کره معلوم میشه کی از نبود کریمی ضربه میخوره:27:

تیم ملی الان مدتهاست که از کریمی استفاده نمیکنه در جلوی کره هم همون اتفاقی می افته که در جلوی عربستان و تیمهای قبلی افتاد.

mojtaba007
12-10-2008, 13:02
اتفاقا نیومدنش به سود تیم هم هست حیف بازیکنان جوان تیم ملی که نیمکت نشین این بازیکن بشند!

اقای علیرضا جان
من نمیدونم شما چه گیری به بها دادن به جوون ها دارید
همین کریمی الان از همه هافک های ایران و اسیا برتره و سنش هم 30 ساله
یعنی 3 سال دیگه هم میتونه تو اوج باشه
در ضمن ایران میخواهد بره جام جهانی و باید از بهترین ها استفاده کند نه اینکه با یه سری جوون که معلوم نیست
میتونند ایران و ببرند جام جهانی
شما الان را باید بسنجی که تیم میخواد بره جام جهانی
مسابقات انتخابی جام جهانی که جای ازمایش کردن بازیکن نیست که
اگر ایران به جام جهانی رفت اونوقت حرف شما حسابه
و ایران میتونه به جوون ها بها بده تا مسابقات جهانی ابرو داری کند

در ضمن علی کریمی تو نامه ای که نوشته
گفته من به خاطر اینکه احساس میکنم دل سرمربی با من نیسته و سرمربی به خاطر فشار مردم مجبور به دعوت شده
دوست ندارم تحمیلی باشم
ایا علی دایی نمیتونست با علی کریمی صحبت کنه و بگه نه من تو را به خاطر بازی های خوبت دعوت کردم نه فشار مردم
اون وقت میدیدید علی کریمی با روحیه بالا به تیم بر میگشت

در کل این علی دایی با این غرور کاذبش داره همه چیز را خراب میکنه و وقتی تیم به جام جهانی خدای ناکرده صعود نکرد
اونوقت امثال شما ها قدر بازیکنی مثل علی کریمی را میدونید
در کل متاسفم که با لج و لج بازی بهترین بازیکن اسیا تو تیم ملی نیست

Alireza Taji
12-10-2008, 15:26
اقای علیرضا جان
من نمیدونم شما چه گیری به بها دادن به جوون ها دارید
همین کریمی الان از همه هافک های ایران و اسیا برتره و سنش هم 30 ساله
یعنی 3 سال دیگه هم میتونه تو اوج باشه
در ضمن ایران میخواهد بره جام جهانی و باید از بهترین ها استفاده کند نه اینکه با یه سری جوون که معلوم نیست
میتونند ایران و ببرند جام جهانی
شما الان را باید بسنجی که تیم میخواد بره جام جهانی
مسابقات انتخابی جام جهانی که جای ازمایش کردن بازیکن نیست که
اگر ایران به جام جهانی رفت اونوقت حرف شما حسابه
و ایران میتونه به جوون ها بها بده تا مسابقات جهانی ابرو داری کند

مجتبی عزیز تیم ملی الان به جوانان بها نده پس کی می تونه به این بازیکنان برای حضور در جام جهانی بها بده؟
الان بازیهای تیم ملی در ساده ترین حد خودش هست هرچه جلوتر میریم بازیها سخت و سخت تر میشه اتفاقا بازیهای مقدماتی جایی هست که باید به جوانها میدون داد نه در جام جهانی!

حرف من اینه که ما الان بازیکنان اماده تر از کریمی هم در تیم ملی داریم و باید کاری را بکنیم که اسپانیا کرد!
اسپانیا هم رائول گنزالس اماده را داشت اما در کنار او فرناندو تورس و دیوید ویا جوان را داشت که به خاطر حضور اونها روی اسم رائول خط قرمز کشیدند!
الان کریمی اماده هست درست اما ما الان شجاعی، میداوودی و حتی جباری را داریم که حضور بازیکنی مثل کریمی که نیمکت نشین کردنش هم سراسر حاشیه هست باعث میشه این بازیکنان جوان نیمکت نشین بشند.

mojtaba007
12-10-2008, 16:29
مجتبی عزیز تیم ملی الان به جوانان بها نده پس کی می تونه به این بازیکنان برای حضور در جام جهانی بها بده؟
الان بازیهای تیم ملی در ساده ترین حد خودش هست هرچه جلوتر میریم بازیها سخت و سخت تر میشه اتفاقا بازیهای مقدماتی جایی هست که باید به جوانها میدون داد نه در جام جهانی!

حرف من اینه که ما الان بازیکنان اماده تر از کریمی هم در تیم ملی داریم و باید کاری را بکنیم که اسپانیا کرد!
اسپانیا هم رائول گنزالس اماده را داشت اما در کنار او فرناندو تورس و دیوید ویا جوان را داشت که به خاطر حضور اونها روی اسم رائول خط قرمز کشیدند!
الان کریمی اماده هست درست اما ما الان شجاعی، میداوودی و حتی جباری را داریم که حضور بازیکنی مثل کریمی که نیمکت نشین کردنش هم سراسر حاشیه هست باعث میشه این بازیکنان جوان نیمکت نشین بشند.

علیرضا جان حرف من اینه که میگم الان علی کریمی از همه بهتره
ولی شما میگی تیموریان و جباری و غیره از کریمی بهترند
درباره اون مثالی هم که زدید مال رائول باید بگم
ال حق و الانصاف داوید ویا خیلی اماده بوده که سرمربی مجبور شده رائول را خط بزنه
علی دایی میتونست به جای رضایی مسعود شجاعی را در خط حمله بزاره
و علی کریمی را در خط هافبک
و در کل به نظر من علی کریمی و جواد نکونام در خط هافبک ثابت هستند و بقیه بازیکن ها باید فکری به حالشون شود

mojtaba007
12-10-2008, 16:33
یه چیز دیگه هم یادم رفت بگم

اگر قرار باشه هر بازیکنی که به اوج پختگی و تجربه میرسه
بخواهیم به بهانه بها دادن به جوانها کنارشون بزاریم
واقعا شایسته نیست
و ضرر بزرگی به تیم ملی مون میزنه

MoJtaBa.R
12-10-2008, 16:39
ولي در کل هيچ جاي دنيا اينقدر به سن بازيکن نميپردازن که اينجا ...

يعني دل پيرو و مالديني و ... بايد چند سال پيش ميرفتن از تيم بيرون که جاي جوونا رو نگيرن ؟؟؟

واقعيت اينه که تيم ملي جاي آماده هاست . اون جوون هم که دوستان ذکر ميکنن اگه عرضه دارن تو ترکيب ثابت باشن ديگه نبايد نگران اسامي بزرگ باشن

توي امسال و سال قبل اين مربي تيم ملي ميگه که من بايد بازي بازيکن رو ببينم تا بيارمش توي ليست : آخه آندرانيک تيموريان توي اين 2 سال چند تا بازي کرده بود که بايد توي ارنج فيکس هم بازي ميکرد

چرا اون استادي که فقط ميگه علي کريمي مسن شده ! و باقيا جوونن و از الان بايد به فکر جام جهاني باشيم پس حتما مهدوي کيا هم اکسير خورده و جوون شده که الان اومده توي تيم اون هم با گذروندن نيمکت نشيني متمادي

دايي از تيم ملي به عنوان يه سنگر داره استفاده ميکنه تا بتونه با سوء استفاده از اهداف ملي بازيکنايي رو قبلا باهاش مشکل داشته رو انتقام بگيره

حالا شما همش بيا بگو که اين علي کريمي مسن و از کار افتادس و ما جوون داريم و ...

اين تيم تيم اميد نيست . به هر طريقي بايد بره جام جهاني نه اينکه بستر بازيکن سازي باشي براي سالهاي آينده که ما جانشين داشته باشيم براي نامهاي بزرگ

بازيکن جوون بايد کنار باتجربه ترش کار کنه که کمتر دچار لغزش بشه

ميلاد ميداوودي هم نشون داده مث رونالدينيو واسه بازيهاي ملي کاري نميتونه بکنه

شما هم ناراحت جباري و شجاعي نباش هيچ فکر کردي با محروميت يا مصدوميت يکي از اينها (مث شجاعي که جديدا با درخششش داره جور همه رو ميکشه ) کي ميخواد جاشون رو پر کنه

اصلا چرا امسال همه به ياد سن بازيکن و جوانگرايي افتادين . اينور قضيه رو فکر کنين که با بازيکنهايي که از تيم خط خوردن مث مبعلي و کريمي و سامره و .... ديگه تيم ملي داره جايي ميشه برا خالي کردن عقدههاي درونيه يه فرد معلول الحال

MoJtaBa.R
12-10-2008, 16:44

واقعا شایسته نیست

خوب ديگه وقتي که صحبت برنامه ريزي و امکانات تيمها ميشه ما به کشور هاي طراز اول يه نيم نگاه ميکنيم ولي تو اين مواقع چون شناختمون هم از بازيکناي وطني و هم تيمهاي ملي خارجي کمه به اين مسايل حاشيه اي ميپردازيم

اون موقعي که دايي تو زمين قدم ميزد و علي سامره پشت هم گل ميزد يا وحيد هاشميان هم که وضع الان کريمي رو داشت هيچ کسي به پير شدن دايي گير نميداد .

MoJtaBa.R
12-10-2008, 17:09
جالبه يکم به سن بازيکنهاي تيم هاي ملي ديگه که اونها هم ميخوان برن جام جهاني و حتما بازيکن جوان هم دارن که بهش ميدان بدن توجه کنين بد نيست . ميشد اسم تمام بازيکناي ملي کشورهايي رو که الان دارن برا جام جهاني بازي ميکنن رو گذاشت ولي مشت نمونه ي خرواره ::::

اشلي کول 1980
فرديناند 1978
جرارد 1980
زامبروتا 1977
پيرلو 1979
کامورانزي 1976
دکو 1977
گيلبرتو سيلوا 1978
مارچنا 1978
سنا 1976
گالاس 1977
هانري 1977
زانتي 1973
فرينگز 1976
بالاک 1976
دلپيرو 1974
.
.
.
علي کريمي ؟؟؟؟

خوب کاملا مشخص شده توي تيمهاي ديگه هم دارن جوونگرايي ميکنن تا با بودن ستاره ها يه وقت عرصه برا جوونا تنگ نشه !!!!!!!!!!!

يکم مطالعه بد نيست

به اين سنين نميگن فرسوده ، مهره ي سوخته ، مسن و ... ميگن تجربه و اوج پختگي

Mahdi_P30
12-10-2008, 18:39
عزیز من چرا الکی بحث میکنی؟
بگو چون پرسپولیسی هست ، ازش خوشم نمیاد دیگه!!!

MoJtaBa.R
12-10-2008, 18:55
عزیز من چرا الکی بحث میکنی؟
بگو چون پرسپولیسی هست ، ازش خوشم نمیاد دیگه!!!

با پيگيريه پستها از اول هم بيانگر همين مسئله بود

چون توي همين بازيهاي اروپا هم نگاه کنيم ميبينيم که ارنج تيم ها برا پيدا کردن اسکلت اصليه تيم حفظ ميشه

نه اينکه به خاطر راحت بودن بازي که ايشون بيان کرده بودن جلوي تيم بلاروس يا قزقستان انگليس با ترکيب اصلي مياد

بهتره قبل از جوابگويي يکم فکر کنيم

ReZa DN
12-10-2008, 21:27
کار علی کریمی اصلا خوب نبود.

خیلی هم کارش خوب بود دمش گرم اصلا تیم ملی نره جام جهانی روی بعضی ها کم بشه !

Alireza Taji
12-10-2008, 21:58
اره شما راست میگید!
من دیگه بحث را ادامه نمی دم اما برای من مسائل ملی خیلی مهم تر از کل کل بین استقلال و پرسپولیس هست. چون میدونم موفقیت تیم ملی انچنان نتایجی برای کشور داره که خیلی چیزها را تغییر میده!
فعلا این شما هستید که به جریان علی کریمی دارید رنگی نگاه می کنید!
اگر این اتفاق برای یک بازیکن استقلالی و یا سپاهانی افتاده بود شما بازهم اینطور حرف می زدید؟ چطور وقتی کریمی در قطر بود و دعوت نمیشد شما صداتون در نمی امد؟
چطور برای بازیکنی مثل مبعلی که دایی باهاش مشکل داره و دعوت نمیشه اینطور شلوغ نمیکنید؟

جالبه يکم به سن بازيکنهاي تيم هاي ملي ديگه که اونها هم ميخوان برن جام جهاني و حتما بازيکن جوان هم دارن که بهش ميدان بدن توجه کنين بد نيست . ميشد اسم تمام بازيکناي ملي کشورهايي رو که الان دارن برا جام جهاني بازي ميکنن رو گذاشت ولي مشت نمونه ي خرواره ::::

اشلي کول 1980
فرديناند 1978
جرارد 1980
زامبروتا 1977
پيرلو 1979
کامورانزي 1976
دکو 1977
گيلبرتو سيلوا 1978
مارچنا 1978
سنا 1976
گالاس 1977
هانري 1977
زانتي 1973
فرينگز 1976
بالاک 1976
دلپيرو 1974
.
.
.
علي کريمي ؟؟؟؟

خوب کاملا مشخص شده توي تيمهاي ديگه هم دارن جوونگرايي ميکنن تا با بودن ستاره ها يه وقت عرصه برا جوونا تنگ نشه !!!!!!!!!!!

يکم مطالعه بد نيست

شما که خیلی اهله مطالعه هستید میشه به من بگید چه بازیکنان جوانی در زیر سایه این نامهایی که بردید وجود دارند؟
الان چه بازیکن جوانی در ایتالیا در سطح زامبروتا و یا دل پیرو هست که مربی ایتالیا اونها را کنار گذاشته و از زامبروتا استفاده می کنه؟

حرف من خیلی سادست یک بازیکن مثل زیدان،زانتی،نستا باید بازی کنه چون هیچ بازیکن جانشینی در حد اونها و حتی نزدیک به اونها نیست و برعکس یک بازیکن مثل رائول به تیم ملی دعوت نمیشه چون بازیکنان جوان و مناسبی برای جایگزینیش هست!
الان در تیم ملی یک بازیکن سن بالا مثل مهدویکیا باید حضور داشته باشه چون هیچ جایگزینی حتی نزدیک به اون نداریم و بر عکس یک بازیکن مثل کریمی دعوت نمیشه چون شجاعی، میداوودی ، جباری که جوان هستند و سطحشون هم نزدیک به کریمی هست حضور دارند!

خیلی از شما فکر الان را می کنید اما در جام جهانی چه؟ کریمی ایا مثل الانش خواهد بود؟ اگر کریمی دعوت میشد و بازیکنی بود که با نیمکت نشینی جنجال درست نمیکرد بله اون وقت دعوتش کار عقلانی بود اونطوری تا حدامکان از بازیکنان جوان استفاده میکردیم و وقتی که در یکجا نیاز به تجربه داشتیم از کریمی استفاده می کردیم اما کریمی ایا بازیکنی هست که به نیمکت نشینی راضی بشه؟

واقعا شایسته نیست

پس اینطوری باید همون داستان علی دایی را تکرار کنیم که تا اخر عمر می خواست بازی کنه!
من قبول دارم که 30 سال سن یعنی بهترین دوران یک فوتبالیست اما باید به فکر جانشینش هم بود اگر یک بازیکن مثل کریمی دعوت بشه به خاطر اسم بزرگی که داره و نیمکت نشین کردنش برای تیم حاشیه درست می کنه مربی از ترس حاشیه نیمکت نشینش نمیکنه و در نتیجه بازیکنان جایگزینش که میدون نمی بینند افت هم می کنند!
همون اتفاقی که با دعوت دایی در تیم چند سال پیش رخ داد وقتی دایی دعوت شد به خاطر اسم بزرگش بازیکنان جایگزینش مثل عنایتی ،خطیبی روی نیمکت دوخته شدند و در اخر هم دیدید چه شد!

علی دایی میتونست به جای رضایی مسعود شجاعی را در خط حمله بزاره
و علی کریمی را در خط هافبک
و در کل به نظر من علی کریمی و جواد نکونام در خط هافبک ثابت هستند و بقیه بازیکن ها باید فکری به حالشون شود
مجتبی عزیز این همون مسئله ی هست که گفتم به خاطر حضور یک اسم بزرگ باید بازیکنان جوان را تغییر پست بدیم و در نتیجه اون توانایی خودشون را نشون نمیدند و این به تیم و اون بازیکن ضربه میزنه!
الان رضایی بهترین گلزن تیم هست اون وقت شما میگی نیمکت نشین بشه؟
به نظر من نکونام هم نباید در هر بازی فیکس باشه!
از الان باید به برخی بازیکنان جوان دیگر مثل مازیار زارع،کاظمی و چندتا هافبک دفاعی جوان دیگه میدون داد که چند روز دیگه اگه نکونام مصدوم شد و یا به هر دلیلی نتونست بازی کنه یک جانشین براش داشته باشیم!

MoJtaBa.R
12-10-2008, 22:56
مشکل از گيرندست

شما ميگي حرف من سادست و ... ولي يه حرف ساده رو نميپذيري !!!

شما خيلي خوش باوري که از الان به فکر جام جهاني هستي و فکر کنم که حتي سيدبندي هم کردي

پسري اين حرفي رو که تو با اطمينان ميزني و ميگي امثال کريمي توي جام جهاني به کار نميان ما هنوز صعود نکرديم که تو اينقدر مطمئن ميگي ما توي جام جهاني با اينا به مشکل بر ميخوريم

متاسفانه همه پستها رو نخوندي يا نديد گرفتي

مقابل قزاقستان انگليس با چه ترکيبي اومد ؟؟

اون ليست رو که ديدي همه دارن الان بازي ميکنن : يعني توي انگليس و هلند و فرانسه و ... ديگه اينقدر عقلشون نميرسه که بازيکنايي که الان 31 به بالا دارن در صورت صعود به جام جهاني به کارشون مياد يا نه

قبلا گفتم باز هم ميگم يکم فکر پشت ادله ات اگه باشه بد نيست

ما اگه مقابل عربستان با اون شيوه ي مسخره به گل نميرسيديم و موقعيتهاي عربها اگه گل ميشد که وضعيت بدتر هم ميشد

مقابل کره شمالي اونقدر ميترسيم که ميگيم بايد گل اول رو ما بزنيم وگرنه ...

يادت باشه ما هنوز به جام جهاني صعود نکرديم و کار دشواري هم داريم

بديت اينه که تو واسه خودت يه خطي رو ايجاد کردي و نه اينور خط و نه اونور خط رو نه ميبيني و نه ميشنوي

mojtaba007
12-10-2008, 23:21
فکر کنم شما منظور من را درست نمیگیرید
من میگم تیم ایران برای صعود به جام جهانی باید از حداکثر نفرات استفاده کنه
شما هم میگید با امدن کریمی حاشیه به وجود می اید که این هم درسته
من هم میگم دایی میتونست با یه دلجویی ساده این مشکل را حل کنه

Maziar_69
13-10-2008, 00:29
بابا دعوا نکنید.
خود کارشناسان فوتبال هم گفتن که تیم ملی جایی نیست که یه بازیکن بخواد بیاد تازه تجربه کسب کنه !!!
امروز تو روزنامه خوندم حاج رضایی گفته بود.

واقعا هم راست گفته.
یه جوون بیاد تا بخواد تجربه کسب کنه 1000 تا موقعیت از دست بده بعد بگیم داره تجربه کسب میکنه؟؟؟؟

اونوقت علی کریمی و کریم باقری نیان چون سنشون بالاست؟؟؟
همون روزنامه نوشته بود هرچقدر هم مقطعی باشه باز هم که به درد تیم ملی میخورند. پس باید ازشون استفاده کرد.

Mahdi_P30
13-10-2008, 02:06
جناب عليرضا جان
يه بار يه مربي برزيلي اومد تو فوتسال جوونگرايي كنه ، فوتسالمونو به گند كشيد و رفت
در مورد جايگزين كريمي ، ميتونم شجاعي رو قبول كنم ولي ميداوودي و جباري(بعد از اون مصدوميتش) اصلا در سطح كريمي نيستند
كريمي فعلا يه استثناست
و همچنين زمان خود علي دايي ، عنايتي و خطيبي در حد دايي نبودن
همونطوري كه تو جام ملتها ثابت كردند
در مورد مبعلي شخصا خيلي بازيشو دوست دارم ، ولي الان بحث كريميه كه به تيم دعوت شده
البته كم نيستن از اين بازيكناي شايسته
يه سوال از شما دارم:
به نظر شما الان از بين جوونا ، شايسته ها دعوت شدند؟

h_starboy
13-10-2008, 09:56
فکر کنم شما منظور من را درست نمیگیرید
من میگم تیم ایران برای صعود به جام جهانی باید از حداکثر نفرات استفاده کنه
شما هم میگید با امدن کریمی حاشیه به وجود می اید که این هم درسته
من هم میگم دایی میتونست با یه دلجویی ساده این مشکل را حل کنه

دايي و دلجويي :18: :27:
كار علي خوب بود. نبايد ميرفت. دمش گرم.

par30an_hamid
13-10-2008, 14:29
من که خوشم اومد از این حرکت کریمی ، خیلی حال کردم دلم خنک شد . امیدوارم اصلا ایران جام جهانی نره تا این علی دایی مغرور و ... حالش جا بیاد .
اینطوری که بوش میاد علی دایی می خواد تیم ملی را صاحب در بیاد .:41::41:

MoJtaBa.R
13-10-2008, 15:05
بابا دعوا نکنید.
خود کارشناسان فوتبال هم گفتن که تیم ملی جایی نیست که یه بازیکن بخواد بیاد تازه تجربه کسب کنه !!!
ا.

بحث دعوا نيست

توي تاپيک وقتي کسي نظر ميده بايد منتظر نظرات ديگرها هم بمونه

با اين تبادل نظر مشخص ميشه که نظرش درست بوده يا غلط

البته اگه پشت هر نظري يه ادله ي دقيق باشه اگه هم اون نظر غلط باشه ميتونه ديگرون رو مجاب کنه

به هر طريق قبول بعضي از نظرات براي بعضيها دشواره حتي وقتي به واقعيتش هم برسن قبول نميکنن

yahoda
13-10-2008, 17:58
تیتر یکی از روزنامه ها:

کریمی دایی را برد ولی به یک ملت باخت!

.بهتر چیزی که میشه گفت همین بود

Ali Pacino
13-10-2008, 18:06
.بهتر چیزی که میشه گفت همین بود
من استقلالیم ولی دم علی کریمی گرم واقعا:10:
خیلی جیگره:40:
شیره مادرش حلالش:27:
با این حرکتش بد جوری فدراسیون و علی دایی رو ضایع کردش:21:

salehi56
24-10-2008, 08:18
البته می دونید که ابن دو تا علی چهارشنبه با هم آشتی کردند
البته دیشب تو برنامه 90 و تو اخبار ورزشی این طور که نشون میداد این آشتی کنان زورکی و مصنوعی بوده
واقعا با این چیزهای مصنوعی و زورکی هر دو تا علی رو خراب میکنن
مسولین باید ایند بدونن