PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : LCG JukeBox 2.30 FULL

amir_sa
09-10-2008, 12:46
انتظار ها به پايان رسيد و برنامه معروف و پر كاربرد LCG JukeBox به خوبي كرك شد .

حالا شما مي توانيد بدون محدوديت با آخرين نسخه از اين برنامه موسيقي گوش بدهيد ...

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

مراحل نا محدود كردن برنامه :

1- نصب برنامه در گوشي
2- رجيستر كردن برنامه با استفاده از كيجن كه داخل پوشه اي كه آپلود كردم هست.
3-هك گوشي
4-پوشه 10000882 رو كه در فايل آپلود شده هست در مسير C:\Private كپي كنيد . اگه host 1 موفقيت آميز نبود از پوشه host 2 استفاده كنيد .

بعد از وارد شدن به برنامه در خواست اتصال به اينترنت ميشود ، روي دكمه yes كليد كنيد . حتما بايد از سيم كارتي استفاده كنيد كه توانايي وصل شدن به اينترنت رو داشته باشه ( مثل ايرانسل) و براي بار اول حتما بايد با اينترنت وصل بشه .
بعد از چند ثانيه عكس زير ظاهر ميشود كه به معناي اتمام پروژه ميباشد .

موفق باشيد ...

تذكر : اين برنامه روي 4 گوشي تست شده و هيچ موردي ندارد ، در استفاده از اين ترفند دقت كنيد .

ويرايش : لينك مستقيم اضافه شد

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدلينك2

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

MeHrDaD_MeNaY
09-10-2008, 21:38
نسخه سیمبیانش هم همینطوری کرک میشه؟

amir_sa
09-10-2008, 21:50
نسخه سیمبیانش هم همینطوری کرک میشه؟
بايد به همين روش باشه . شما اول caps switch را بايد نصب كني ، و بعد از دسترسي به فولدر private تغييرات رو اعمال كني .

موفق باشي

amir_sa
11-10-2008, 15:38
در ضمن ورژن جديد اين برنامه مقدار رم كمتري نسبت به بقيه پلير ها اشغال ميكنه و مي تونين همزمان با پخش موزيك بازي هم بكنيد

hamed1297
11-10-2008, 21:37
اگر مرحله 1 و 2 رو به تنهایی انجام بدیم جواب میده؟

amir_sa
11-10-2008, 23:13
اگر مرحله 1 و 2 رو به تنهایی انجام بدیم جواب میده؟

نه حامد جان ، ممكنه در بار اول و دوم استفاده مشكلي پيدا نشه ولي بعد يه پيغام ميده كه بايد به اينترنت وصل بشه . وقتي هم yes رو ميزني هيچ تغييري نميكنه و با يك ارور خارج ميشه

hamed1297
11-10-2008, 23:42
عجب.
کیفیت اجرای برنامه چطوره.در مقایسه با power mp3 یا همون پلیر گوشی؟

shahshahani
12-10-2008, 08:50
اسکرین شات ها بالا نمیاد.
لطفا یه جای دیگه آپلود کن.

هر گونه كپي برداري از اين تاپيك بايد به اطلاع اينجانب amir_sa برسد
میخوام کپی برداری کنم.اجازه هست؟

amir_sa
12-10-2008, 11:28
عجب.
کیفیت اجرای برنامه چطوره.در مقایسه با power mp3 یا همون پلیر گوشی؟

من از وقتي نصب كردم برنامه زندگيم تغيير كرده :دي
روزي 7-8 ساعت موزيك گوش ميدم ، فقط هم با اين برنامه
صداي خروجيش خيلي كيفيت داره ، به نظرم مصرف باتري كمتري هم داره ( البته فكر كنم )

amir_sa
12-10-2008, 11:33
اسکرین شات ها بالا نمیاد.
لطفا یه جای دیگه آپلود کن.

میخوام کپی برداری کنم.اجازه هست؟

به دستور شما اسكرين شات ها رو جاي ديگه آپلود كردم .
شما صاحب اختياري مجيد خان ، هر كاري دوست داري مي توني انجام بدي :11:
موفق باشي

hamed1297
12-10-2008, 12:01
صداي خروجيش خيلي كيفيت داره ، به نظرم مصرف باتري كمتري هم داره ( البته فكر كنم )
عجب.
حالا من نمیخوام گوشی رو هک کنم شما هی ما رو تشویق به این کار کنید. [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

amir_sa
12-10-2008, 13:15
عجب.
حالا من نمیخوام گوشی رو هک کنم شما هی ما رو تشویق به این کار کنید. [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

حامد نگو كه تا حالا گوشيتو هك نكردي كه باور نمي كنم ... : دي
به نظر من بهترين برنامه براي پخش فايل صوتيه ، با نصب اين ديگه نياز به هيچ پلير ديگه نداري
ارزش داره ، امتحانش كن

hamed1297
12-10-2008, 13:51
آره.هنوز گوشی ویرجین هست. [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] دست نخوردیه دست نخورده.
تا حالا مد توپی ندیدم که به کارم بیاد و بخوام برم توی کار هک.
انشاءاله به زودی.

hamed1297
12-10-2008, 16:38
آقا من اومدم دموی برنامه رو تست کنم ولی عجله کردم و سریال رو وارد کردم.دیگه نمیتونم برنامه رو تست کنم.فقط اون اخطار اتصال به اینترنت میاد.
حیف شد.راهی هست که اطلاعات رجیستر قبلی رو پاک کنم.
من برنامه رو پاک کردم و دوباره نصب کردم ولی نشد.

amir_sa
12-10-2008, 17:04
آقا من اومدم دموی برنامه رو تست کنم ولی عجله کردم و سریال رو وارد کردم.دیگه نمیتونم برنامه رو تست کنم.فقط اون اخطار اتصال به اینترنت میاد.
حیف شد.راهی هست که اطلاعات رجیستر قبلی رو پاک کنم.
من برنامه رو پاک کردم و دوباره نصب کردم ولی نشد.
اي بابا !!!
بابا اين كه ديگه سوال نداره : برنامه capsswitch رو نصب كن ، caps رو off كن و اون چيزايي رو كه گفتم كپي كن تو private . از اين ساده تر ؟؟؟

اگه بازم خواستي لج بازي كني ( : دي ) بگرد نسخه 1.13 اين برنامه رو نصب كن كه نياز به اينترنت نداره .
پيدا نكردي بگو برات آپ كنم

V_T2010
12-10-2008, 17:06
سلام من 4 مرحله رو انجام دادم اما وقتي وارد برنامه مي شم وبعد Yesمي زنم مي خواهد اينترنت وصل شه و بعد Errorميده لطفا كمكم كنيد

amir_sa
12-10-2008, 17:16
سلام من 4 مرحله رو انجام دادم اما وقتي وارد برنامه مي شم وبعد Yesمي زنم مي خواهد اينترنت وصل شه و بعد Errorميده لطفا كمكم كنيد
غير ممكنه !!! :13:

يه بار ديگه امتحان كن ، اگه اون فايلي كه تو پوشه host هست رو تو مسير داده شده كپي كني ديگه مشكل وصل شدن به اينترنت حل مي شه ، از پوشه host 2 استفاده كن

hamed1297
12-10-2008, 17:25
اي بابا !!!
بابا اين كه ديگه سوال نداره : برنامه capsswitch رو نصب كن ، caps رو off كن و اون چيزايي رو كه گفتم كپي كن تو private . از اين ساده تر ؟؟؟

اگه بازم خواستي لج بازي كني ( : دي ) بگرد نسخه 1.13 اين برنامه رو نصب كن كه نياز به اينترنت نداره .
ok.به زودی میرم توی کار هک.

V_T2010
13-10-2008, 14:58
باسلام مجدد و خسته نباشيد من دوباره هم Host1وhost2 رو امتحان كردم ولي دوباره ميخواهد كانكت شه

siavash2death
13-10-2008, 17:14
عزیز تو می گی که به اینترنت نیازی نداره.ولی نیاز داره و هنوز هم تا به اینترنت وصل نشه اکتیو نمی شه.

amir_sa
13-10-2008, 20:05
باسلام مجدد و خسته نباشيد من دوباره هم Host1وhost2 رو امتحان كردم ولي دوباره ميخواهد كانكت شه

عزیز تو می گی که به اینترنت نیازی نداره.ولی نیاز داره و هنوز هم تا به اینترنت وصل نشه اکتیو نمی شه.

من هر كاري كردم كه مثل شما بتونم با اين مشكل مواحه بشم نشد . خودم تا حالا روي 5 تا گوشي uiq و حدود 3 تا گوشي سيمبيان تست كردم و هيچ مشكلي نداشته . شما ببينيد اگر فولدر 10000882 در مسير private در مسير گوشيتون هست يا نه ؟ اگه هست ببينيد محتويانش چيه؟

V_T2010
14-10-2008, 08:24
با سلام و خسته نباشيد
فولدر10000882 در Private نه در درياو zو نه در درياو c وجود ندارد

V_T2010
14-10-2008, 08:28
من هر كاري كردم كه مثل شما بتونم با اين مشكل مواحه بشم نشد . خودم تا حالا روي 5 تا گوشي uiq و حدود 3 تا گوشي سيمبيان تست كردم و هيچ مشكلي نداشته . شما ببينيد اگر فولدر 10000882 در مسير private در مسير گوشيتون هست يا نه ؟ اگه هست ببينيد محتويانش چيه؟
با سلام و خسته نباشيد
فولدر10000882 در Private نه در درايو zو نه در درايو c وجود ندارد

nakhordemast
14-10-2008, 09:26

هیچ پلیری در دنیا بهتر از coreplayer نمیشه.......................

amir_sa
14-10-2008, 09:49
با سلام و خسته نباشيد
فولدر10000882 در Private نه در درايو zو نه در درايو c وجود ندارد

خب دوست عزيز اون فولدري كه من گفتم كپي كن براي همين كار بود ... شما فولدر10000882 رو كپي نكردي توقع داري درست بشه برنامه ؟

شما تو فولدري كه من آپلود كردم پوشه host 1 رو باز كن . مسير زير رو دنبال كن c\private و فولدر 10000882 رو بعد از هك گوشي كپي كن در مسير c\private مطمئن باش درست ميشه .:27:

amir_sa
14-10-2008, 09:54
هیچ پلیری در دنیا بهتر از coreplayer نمیشه.......................

ولي شما LCG juke box جديد رو نصب كن و تقويت صداي monster bass هم بريز رو گوشيت بعدش ببين چه كيفيتي داره . اكولايزر فوق العاده اي داره ، در صورتي كه اين برنامه مقدار خيلي كمي از رم گوشي اشغال ميكنه .

در انتخابت تجديد نظر كن همين طور كه من اين كار رو كردم :31::31::31:

V_T2010
14-10-2008, 11:20
خب دوست عزيز اون فولدري كه من گفتم كپي كن براي همين كار بود ... شما فولدر10000882 رو كپي نكردي توقع داري درست بشه برنامه ؟

شما تو فولدري كه من آپلود كردم پوشه host 1 رو باز كن . مسير زير رو دنبال كن c\private و فولدر 10000882 رو بعد از هك گوشي كپي كن در مسير c\private مطمئن باش درست ميشه .:27:
سلام اميرخان من دقيقا فولدر10000882 تو درايوc و درون private كپي كردم و نشد

amir_sa
14-10-2008, 13:14
با سلام و خسته نباشيد
فولدر10000882 در Private نه در درياو zو نه در درياو c وجود ندارد

سلام اميرخان من دقيقا فولدر10000882 تو درايوc و درون private كپي كردم و نشد
شما قبلا هم گفتي نشد در صورتي كه فولدر رو كپي نكرده بودي
Juke Box رو كدوم درايوت نصبه ؟ c يا D ؟

V_T2010
14-10-2008, 16:33
شما قبلا هم گفتي نشد در صورتي كه فولدر رو كپي نكرده بودي
Juke Box رو كدوم درايوت نصبه ؟ c يا D ؟
يك بار تو درايو c نصب كردم وتمام كار ها رو انجام دادم و فولدر 10000882تو c/private كپي كردم نشد سپس رو dنصب كردم وهمه كار ها رو رو d انجام دادم ولي نشد

amir_sa
14-10-2008, 19:17
يك بار تو درايو c نصب كردم وتمام كار ها رو انجام دادم و فولدر 10000882تو c/private كپي كردم نشد سپس رو dنصب كردم وهمه كار ها رو رو d انجام دادم ولي نشد

تنها راه ديگه اي كه به ذهنم ميرسه اينه كه اول نسخه جديد اين برنامه رو پاك كن و بعد نسخه 2.13 ( كه تو همين تاپيك هست ) رو نصب كن بعد ببين اگر باز هم مشكل داشت بدون مشكل از گوشيته ، اگر مشكل نداشت نسخه جديد رو روي اون آپگريد كن و بقيه كار ها رو ادامه بده

mahansaman1353
15-10-2008, 11:42
سلام
عزیزم خسته نباشی
من هر کاری به دیگران راهنمایی کردید انجام دادم تمامی مراحل رو مو به مو
ولی اتصال به اینترنت می خواد و ارور می ده عزیزم
گوشی من P1

amir_sa
15-10-2008, 19:47
سلام
عزیزم خسته نباشی
من هر کاری به دیگران راهنمایی کردید انجام دادم تمامی مراحل رو مو به مو
ولی اتصال به اینترنت می خواد و ارور می ده عزیزم
گوشی من P1

سلام
اگه راهنمايي هاي من رو مو به مو انجام داده باشي كه ديگه نبايد مشكل داشته باشي ؟ :27:
پس از هك كردن برنامه ، اگه بازم درخواست وصل شدن به اينترنت رو داشت yes بزن ، اون فقط براي بار اول هست
مطمئن باش درست ميشه ؟ گوشيت اينترنت كه داره ؟

H M R 0 0 7
15-10-2008, 20:05
این برنامه ضمیمه سایت شد
لطفا برای پایدار بودن لینک دانلود این برنامه پست اول رو ویرایش و لینک فایل ضمیمه رو جایگزین کنید.

capitan black
17-10-2008, 00:46
منم همه کارها رو انجام دادم ولی بازم ارور میده !
چیکار کنم؟

vitalli_shervo
17-10-2008, 11:22
سلام
دستت درد نکنه آقای amir_sa من قبلا این برنامه ریختم رو گوشیم وقتی دیدم نشد پاکش کردم وقتی این برنامه رو کرکش کردی دوباره ریختم نشد نا امید شده بودم تا به دلایلی گوشیمو ریست کردم بعد از ریست دوباره ریختم درست شد و کار کرد. این دوستان که الان با برنامه مشکل دارن احتمالا قبلا این برنامه رو ریخته بودن و پاکش کردن .
بازم دستت درد نکنه

siavash2death
17-10-2008, 14:36
عزیز تو پست 32 خودت راه حل رو گفتی.شما توی امضات گفتی بدون نیاز به اینترنت ولی این برنامه هنوز نیاز به اینترنت داره و چون ما اینترنت روی گوشیمون یا به عبارتی gprs نداریم ارور می ده و بیرون میاد.چندین بار هم نصب کنی فایده نداری.چون نیاز به چک شدن از طریق اینترنت داره.ولی شما تو چند پست گفتی نیاز نداره که این مورد جز سر در گم شدن کاربرا چیز دیگه ای نداره.به نظرم بهتره شما امضاتون رو یه ویرایشی بکنی بهتر باشه.

amir_sa
17-10-2008, 18:56
عزیز تو پست 32 خودت راه حل رو گفتی.شما توی امضات گفتی بدون نیاز به اینترنت ولی این برنامه هنوز نیاز به اینترنت داره و چون ما اینترنت روی گوشیمون یا به عبارتی gprs نداریم ارور می ده و بیرون میاد.چندین بار هم نصب کنی فایده نداری.چون نیاز به چک شدن از طریق اینترنت داره.ولی شما تو چند پست گفتی نیاز نداره که این مورد جز سر در گم شدن کاربرا چیز دیگه ای نداره.به نظرم بهتره شما امضاتون رو یه ویرایشی بکنی بهتر باشه.

چشم دوست عزيز ، اگه با ويرايش امضام مشكل حل ميشه من ويرايش ميكنم ولي مشكل از اتصال به اينترنت در هر بار استفاده از اين برنامه حل شده ...
شما اون پوشه اي رو كه اگه دقت كرده باشي تو گوشيت جايگزين ميكني (host ) به عنوان يه سرور عمل ميكنه كه نميزاره برنامه به سرور اصلي خودش وصل بشه و به يه سرور ديگه وصل ميكنه. شما مي توني با يه سيم كارت ايرانسل براي بار اول اين كار رو بكني

amir_sa
17-10-2008, 19:03
سلام
دستت درد نکنه آقای amir_sa من قبلا این برنامه ریختم رو گوشیم وقتی دیدم نشد پاکش کردم وقتی این برنامه رو کرکش کردی دوباره ریختم نشد نا امید شده بودم تا به دلایلی گوشیمو ریست کردم بعد از ریست دوباره ریختم درست شد و کار کرد. این دوستان که الان با برنامه مشکل دارن احتمالا قبلا این برنامه رو ریخته بودن و پاکش کردن .
بازم دستت درد نکنه
اينم مي تونه يه راه حل باشه
ولي من هم مثل شما اون برنامه رو ريختم و بعد پاكش كردم ، بعد نسخه 2.13 رو ريختم
الان كه نسخه جديد درست شد اون رو ريختم ، بدون هيچ مشكلي ... نميدونم چرا دوستان انقدر مشكل دارند و مشكلاتشون رو هم ميندازند به گردن من [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

H M R 0 0 7
17-10-2008, 21:27

خوب کافیه برای یک بار یه سیم کارت ایرانسل غرض بگیرید و رو گوشیتون بزارید

p6tr
17-10-2008, 22:28
متن ویرایش شد

hamed1297
17-10-2008, 22:39
جناب بقیه زحمت میکشن و بی منت برنامه های مختلف رو برای استفاده بقیه میگذارن.درست نیست اینجوری صحبت میکنید.

amir_sa
17-10-2008, 23:26
یعنی باید یک بار به اینتر نت وصل بشه؟!!! واقعا که ... پس سر کار گذاشتی مارو چقدر وقت گذاشتم که 10 -20 بار روشهای گقته شده شما رو تست کنم:41::13:
لطفا دوستانی که هک یا برنامه میذارن کمی توی گفته هاشون دقت کنن که بقیه سر در گم نشن . بدون اتصال به اینترنت یعنی بدون اتصال به اینترنت نه یک بار اتصال به اینترنت!:13:
عزيز دل اگه شما واقعا از اين برنامه استفاده كرده بودي و به خاطر اون مشكل اتصال به اينترنت حالت گرفته ميشد براي بر طرف شدنش هر كاري مي كردي ... من هم سر كار نذاشتم شما رو ، الان هم ميگم :

هر كي دوست داره مي تونه نصب نكنه ، من اينجا براي دل خودم پست مي زارم و با اين جور حرفا دلگير نميشم.
اون جوري كه من فهميدم براي بار اول كه به اينترنت وصل ميشه زياد پولي كم نمكنه

siavash2death
19-10-2008, 18:48
عزیز.برای پولش نیست.ما هم قدر شما رو می دونیم.ولی شما باید از همون اول می گفتید فقط یک بار باید برای چک شدن به اینترنت وصل بشه و باید از ایرانسل استفاده کرد.این کار هم شما رو دلگیر کرد و هم ما رو که به دلیل حرف شما (بدون استفاده از اینترنت)چندین بار چک کردیم برنامه رو و وقتی که دیدیم ارور می ده حسابی حالمون گرفته شد.

hamed1297
19-10-2008, 22:59
يه سوال براي من اينجا پيش اومد اون هم اينه كه اين برنامه بدون اتصال به اينترنت ارزشي نداره.حالا چرا اون چند ثانيه براتون مهم بود رو نميدونم.

siavash2death
21-10-2008, 17:37
عزیز.چرا بی ارزشه بدون اتصال به اینترنت؟بهتر از این که کیفیت بالایی داره و تو نسخه 2.15 به بعدش می تونی به راحتی از هندزفری استفاده کنی و به راحتی هم می تونی متن شعر یا همون لیریک آهنگ ها رو هم زمان با گوش دادن آهنگ بخونی؟

amir_sa
21-10-2008, 20:26
فعلا كه من خودم موندم توش ...
گوشيمو فرمت اينترنال كردم و تمام تنظيمات از جمله تنظيمات GPRS هم پريد . 2 روزه هرچي درخواستشو به ايرانسل ميدم ميزنه " متاسفانه شبكه موقتا با اشكال مواجه است"

اين ايرانسلم كه ريد....
فعلا 3 روزه بدون juke box دارم سر ميكنم

H M R 0 0 7
21-10-2008, 22:06
فعلا كه من خودم موندم توش ...
گوشيمو فرمت اينترنال كردم و تمام تنظيمات از جمله تنظيمات GPRS هم پريد . 2 روزه هرچي درخواستشو به ايرانسل ميدم ميزنه " متاسفانه شبكه موقتا با اشكال مواجه است"

اين ايرانسلم كه ريد....
فعلا 3 روزه بدون juke box دارم سر ميكنم

با یه سیم کارت دیگه درخواست بده

amir_sa
21-10-2008, 22:33
با یه سیم کارت دیگه درخواست بده

با 5 تا سيم كارت درخواست دادم ولي نشد ، فكر كنم مشكل از ايرانسله

barf2007
22-10-2008, 12:34
با 5 تا سيم كارت درخواست دادم ولي نشد ، فكر كنم مشكل از ايرانسله

دوست خوبم چرا دستی تنظیم نمیکنی؟
من هر وقت اینطور میشه خودم ip رو دستی وارد میکنم درست میشه...

account name: Irancell-GPRS که اگه چیز دیگه هم بذاری زیاد مهم نیست
access point: mtnirancell که حتما باید همینشکلی یعنی با حروف کوچک باشه
proxy: 10.131.26.138
port: 8080
همین :46:

موفق باشید :11:

hamed1297
25-10-2008, 14:46
آقا من قبلا ورژن جديدي كه توي تاپيك گذاشتيد رو نصب كردم.ولي چون گوشي رو هك نكردم ديگه به كارم نيومد و پاكش كردم.البته تا مرحله رجيستر كردن پيش رفتم.

ديروز ورژن 2.17 رو كه الان free هست رو گرفتم.البته مثلا free هست و بايد رجيستر بشه ولي از trial هم نميتونم استفاده كنم.اصلا صداي آهنگ در حال پخش نمياد و به جاي اون يه صداي خش خش مياد.اني آيديا؟

amir_sa
25-10-2008, 15:10
اني آيديا؟
حامد خان شما هم آخرش زير بار اين هك كردن گوشي نرفتيا !!! :دي

با هدفون اينجوريه ؟

hamed1297
25-10-2008, 15:34
به زودي ميرم توي كارش.منتظر ببينم آپديت براي p1 مياد يا نه.

اره.توي هدفون اينطوره.البته بدون اون هم تست نكردم.

amir_sa
25-10-2008, 15:46
به زودي ميرم توي كارش.منتظر ببينم آپديت براي p1 مياد يا نه.

اره.توي هدفون اينطوره.البته بدون اون هم تست نكردم.
مشكل از برنامه است
نسخه هاي قبلي هم براي من اينجوري بود ولي اين نسخه جديد كه نصب كردم هيچ مشكلي نداشته

حامد دل رو به دريا بزن هك كن گوشي رو :31:

hamed1297
25-10-2008, 16:50
آره والا.ديگه وقتشه.

farshad0o0
01-11-2008, 22:06
سلام
کسی میتونه بگه چطور لیست ایستگاههای رادیویی رو آپدیت کنم؟
مشکل دیگه ای که با این برنامه دارم اینه که lyric ها رو search و دانلود میکنه ولی نمایش نمیده
البته album Art رو پیدا میکنه ونمایش میده ولی در مورد لیریک جواب نمیده

amir_sa
01-11-2008, 23:20
سلام
کسی میتونه بگه چطور لیست ایستگاههای رادیویی رو آپدیت کنم؟
مشکل دیگه ای که با این برنامه دارم اینه که lyric ها رو search و دانلود میکنه ولی نمایش نمیده
البته album Art رو پیدا میکنه ونمایش میده ولی در مورد لیریک جواب نمیده

ايستگاه ها رو كه نميدونم ولي lyric رو من تا حالا 2 تا گرفتم ، وقتي كه دانلود تموم شد خودش باز ميكنه
مطمئني كامل دانلود ميشه ؟

hamed1297
01-11-2008, 23:47
فکر کنم بشه lyric ها رو از نت گرفت و توی کامپیوتر درست و راست کرد و بعد ریخت روی گوشی.منظورم اینه که دیگه از اینترنت گوشی نخواین استفاده کنین.
فقط یادم باید توی یه فایل متنی کپی میکردیم و فرمت خاصی رو براش انتخاب میکردیم.
درسته؟

hamidreza_4u
03-11-2008, 22:35
اي بابا !!!

سلام
من هم این کارا رو کردم ولی تحت هیچ شرایط و با نصب هر ورژنی نمیتونم برنامه را اجرا کنم همشون اتصال به اینترتنت میخوان... ایرانسل هم گذاشتم ولی به سرور کانکت نمیشه یه چاره ای بدین؟؟؟؟؟؟؟
ممنون

amir_sa
04-11-2008, 11:11
حميد رضا جان پست اول رو دقيق بخون 100% مشكلت حله .
وقتي نسخه رو ريختي فايل ها رو درست كپي كردي ؟
براي بار اول حتما اينترنت مي خواد ، روي yes بزن و بعد از چند ثانيه رجيستر ميشه

<M>
17-11-2008, 02:35
LCG jukebox ver2.40 هم اومده ها... . . . .:31:

p6tr
20-11-2008, 01:04
عزیز.چرا بی ارزشه بدون اتصال به اینترنت؟بهتر از این که کیفیت بالایی داره و تو نسخه 2.15 به بعدش می تونی به راحتی از هندزفری استفاده کنی و به راحتی هم می تونی متن شعر یا همون لیریک آهنگ ها رو هم زمان با گوش دادن آهنگ بخونی؟
سلام ببخشید میشه توضیح بدین منظورتون از این قسمت چیه؟ یعنی هندز فری بلوتوث؟

amir_sa
20-11-2008, 10:40
نه دوست من
تو نسخه هاي قبل در بعضي از گوشي ها وقتي هندزفري رو وصل ميكردي پخش مشكل پيدا ميكرد ، ولي از اين ورژن به بعد اين مشكل رفع شده .

<M>
24-11-2008, 10:26
جناب amir_sa ممنون میشم که juke box ver 2.40 رو هم برامون بذاری،
احتمالا مشکلی با رجیستری کردنش نداشته باشید.

red_swallow
25-11-2008, 00:28
جناب amir_sa ممنون میشم که juke box ver 2.40 رو هم برامون بذاری،
احتمالا مشکلی با رجیستری کردنش نداشته باشید.

دوستان عزیز ، این رو هم داشته باشین که juke box ver 2.40 رو هم میتونین با خود گوشی و از طریق آپدیت خود برنامه juke box نصب کنین ، با همون خط ایرانسل ، من خودم اینکار رو انجام دادم و آپدیتش کردم ، خیلی بهتر و قشنگتر هم شده بود اما دقیقأ مثل X-Plore 1.30 عمل میکنه و برای فعال شدن باید کانکت بشی و وقتی هم کانکت میشی غیرفعال میشه و هیچی پخش نمیکنه و هیچ کاریش هم نمیشه کرد

emad64
02-12-2008, 17:26
ممنون بابت معرفیه این برنامه..
من اولین باری بود که گوشیم رو هک میکردم و بدون هیچ مشکلی برنامه واسم نصب شد..
کیفیت پخش برنامه خیلی خوبه..

واسه تجربه ی اولم خیلی خوب بود.. :31:

ممنون.. :11:

amir_sa
02-12-2008, 20:03
ممنون بابت معرفیه این برنامه..
من اولین باری بود که گوشیم رو هک میکردم و بدون هیچ مشکلی برنامه واسم نصب شد..
کیفیت پخش برنامه خیلی خوبه..

واسه تجربه ی اولم خیلی خوب بود.. :31:

ممنون.. :11:
عماد جان خوشحالم كه اين برنامه به دردت خورد ؛
ممنون براي اظهار نظرت ولي يه لطف بكن از اين به بعد فقط از [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] استفاده كن :27:

erambou
30-12-2008, 00:11
این که مجبووریم برای اکتیو کردنش با ایرانسل کار کنیم خیلی بده. . .
راه دیگری نداره؟؟

amir_sa
30-12-2008, 11:22
این که مجبووریم برای اکتیو کردنش با ایرانسل کار کنیم خیلی بده. . .
راه دیگری نداره؟؟
حتما كه نبايد با ايرانسل باشه
يه اينترنتي مي خواد ، مي توي از gprs همراه اول ، وايرلس و اينترنت كامپيوتر كه با بلوتوث به گوشي وصل هستش هم اكتيو كني .
ولي 100 % بايد به اينترنت وصل بشه

ahmad154
30-12-2008, 23:58
سلام به همه دوستان
ظاهرا فايل keygen.exe ويروسيه .

emad64
31-12-2008, 00:25
سلام به همه دوستان
ظاهرا فايل keygen.exe ويروسيه .

نه ویروس نیست.. این آنتی ویروسی که شما استفاده میکنید به فایل های کرک و کیجن گیر میده.. منم آنتی ویروس avg دارم و تمام فایل های کرک و کیجنم رو پاک کرده و بهشون رحم نمیکنه. باید ابتدا آنتی ویروستون رو غیرفعال کنید بعد از فایل کیجن استفاده کنید..

موفق باشید..:11:

ahmad72
10-03-2009, 01:42
فکر کنم بشه lyric ها رو از نت گرفت و توی کامپیوتر درست و راست کرد و بعد ریخت روی گوشی.منظورم اینه که دیگه از اینترنت گوشی نخواین استفاده کنین.
فقط یادم باید توی یه فایل متنی کپی میکردیم و فرمت خاصی رو براش انتخاب میکردیم.
درسته؟
آره.میتونی فرمت فایل های تکست رو از .txt به .lrc تغییر بدی و همونجا که آهنگه هست جاگذاری کنی و ....
موفق باشی...

amir_sa
10-03-2009, 12:14
آره.میتونی فرمت فایل های تکست رو از .txt به .lrc تغییر بدی و همونجا که آهنگه هست جاگذاری کنی و ....
موفق باشی...
شما مطمئنی اینجوری کار میکنه ؟ خودت تست کردی ؟

merikh_merikh
10-03-2009, 14:40
سلام.
منم این برنامه را ریختم.از دوستانی هم که زحمت کشیدن خیلی ممنون.
فقط یه سوال:فرق این برنامه با والکمن3 چیه؟البته سرعتشو قبول دارم چون سرعت زیادی در جا به جایی اهنگ ها داره.
واین که من اون فایل ها را هم که با هک باید وارد گوشی میکردیم کردم.میخاستم بپرسم اونا برای چی باید وارد بشن؟کارشون چیه؟یعنی اگه اون فایل ها را وارد پوشه ی مورد نظر نمیکردم برنامه بالا نمیومد؟
و این که من بدون اتصال به اینترنت از این برنامه استفاده کردم و هیچ اروری هم نداد.پس جریان این اینترنت چیه؟
ببخشید که خیلی سوال پرسیدم.
اگه جواب بدین خیلی ممنون میشم.
بازم از برنامه ی خوبتون تشکر.

amir_sa
11-03-2009, 02:00
سلام.
منم این برنامه را ریختم.از دوستانی هم که زحمت کشیدن خیلی ممنون.
فقط یه سوال:فرق این برنامه با والکمن3 چیه؟البته سرعتشو قبول دارم چون سرعت زیادی در جا به جایی اهنگ ها داره.
واین که من اون فایل ها را هم که با هک باید وارد گوشی میکردیم کردم.میخاستم بپرسم اونا برای چی باید وارد بشن؟کارشون چیه؟یعنی اگه اون فایل ها را وارد پوشه ی مورد نظر نمیکردم برنامه بالا نمیومد؟
و این که من بدون اتصال به اینترنت از این برنامه استفاده کردم و هیچ اروری هم نداد.پس جریان این اینترنت چیه؟
ببخشید که خیلی سوال پرسیدم.
اگه جواب بدین خیلی ممنون میشم.
بازم از برنامه ی خوبتون تشکر.
1-قابل مقايسه نيست با واكمن 3 ، اين برنامه خيلي ساده و راحت و سريع هست كه ساخته شده توسط شركت معتبر و معروف Lonelycatgames هستش كه نرم افزار هاي پر كاربردي رو داده بيرون
2-اون فايل به عنوان يه سرور مجازي عمل ميكنه و لازم نيست به سرور سايت وصل بشي . چون اگه به سرور سايت وصل بشي ميفهمند كه نسخه كرك شده رو استفاده ميكني

merikh_merikh
12-03-2009, 00:16
1-قابل مقايسه نيست با واكمن 3 ، اين برنامه خيلي ساده و راحت و سريع هست كه ساخته شده توسط شركت معتبر و معروف lonelycatgames هستش كه نرم افزار هاي پر كاربردي رو داده بيرون
2-اون فايل به عنوان يه سرور مجازي عمل ميكنه و لازم نيست به سرور سايت وصل بشي . چون اگه به سرور سايت وصل بشي ميفهمند كه نسخه كرك شده رو استفاده ميكني
ممنون.
دوست عزيز در واقع اينم يه موزيک پلير ساده ميباشد و چيزه خاصي نداره.درسته؟
من رو اين حساب گفتم والکمن3 بهتره يا اين برنامه چون من ميخاستم يکي از اين دو را پاک کنم و ميخاستم نظره شما را در اين مورد که کدام يک از اين دو بهترن را بدونم.
راستي اين برنامه قابليت پلي ليست داره؟

merikh_merikh
12-03-2009, 00:17
دوستان اصلن الان اين برنامه قطع شده و ازم يه چيزي به نام:(unlock key)ميخاد.
نميدونم چه کار کنم.ديروز درست بود.امروز اين طوري شد.
چيزي هم نيست که بتونم باش به اينترنت وصل بشم.سيمکارته ايرانسلم گذاشتم رو گوشي.....

amir_sa
12-03-2009, 00:40
چيزي هم نيست که بتونم باش به اينترنت وصل بشم.سيمکارته ايرانسلم گذاشتم رو گوشي.....
چه ورژني نصب كردي ؟

merikh_merikh
12-03-2009, 13:54
چه ورژني نصب كردي ؟
اخرین ورژنی که در همین تاپیک معرفی شده: ورژن 2.30.

amir_sa
12-03-2009, 22:18
منظورت از unlock key همون صفحه اي هست كه سريال نامبر گوشيت هست و شماره سريال مي خواد يا چيزه ديگه ايه ؟
من تا حالا غير از دو مورد كه يكي سريال مي خواد و ديگري به اينترنت مي خواد وصل بشه چيز ديگه اي نديدم

راستي اين برنامه قابليت پلي ليست داره؟ در برنامه 7 رو بزن پلي ليست مياد ، قابليت پلي ليست اين برنامه خوب و جالبه

merikh_merikh
13-03-2009, 00:04
منظورم اینه:همون صفحه اي كه سريال نامبر گوشي هست و شماره سريال مي خواد

amir_sa
13-03-2009, 00:20
منظورم اینه:همون صفحه اي كه سريال نامبر گوشي هست و شماره سريال مي خواد
اين نياز به يه كيجن داره ، سريال نامبر گوشيت رو ميده يه كده 4-5 رقمي بهت ميده كه بايد وارد كني
همين :46:
اگه كيجنش رو پيدا نكردي بگو برات آپ كنم ، يا اگه حوصله دانلود نداري ( مثل من كه حوصله آپلود ندارم ) سريال گوشيتو پخ بزار تا بهت بگم

merikh_merikh
13-03-2009, 00:44
من منظورتونو نفهمیدم.
الان گوشی جولومه.چه کار کنم؟
این جا فقط یه ایمیل بم داده.ازم unlock key میخاد

amir_sa
13-03-2009, 19:50
من منظورتونو نفهمیدم.
الان گوشی جولومه.چه کار کنم؟
این جا فقط یه ایمیل بم داده.ازم unlock key میخاد
ايميل ؟
منظوره من يه صفحه ايست كه بالاش سريال نامبر گوشيت رو مي خواد و پايين بايد يه كد وارد كني ، همين .
نه ايميل مي خواد و نه چيز ديگه

merikh_merikh
13-03-2009, 23:20
اونی را که من میگم بم ایمیل را داده و ازم unlock key را میخاد.

amir_sa
13-03-2009, 23:55
اونی را که من میگم بم ایمیل را داده و ازم unlock key را میخاد.
حالا مشكلي نيست
توسط كيجن اين برنامه سريال نامبر گوشيت رو وارد كن و كد رجيستري كه ميده رو برو وارد برنامه كن
من بيشتر وقتم رو با اين نرم افزار ميگذرونم تا حالا همچين مشكلي نديدم

merikh_merikh
14-03-2009, 00:05
سریال نامبره گوشی را از کجا بیارم؟

amir_sa
14-03-2009, 00:30
سریال نامبره گوشی را از کجا بیارم؟
اين كد رو بزن تو قسمت شماره گيري :

#06#*رو بزن و كدي رو كه ميده براي من پيام خصوصي كن كه كد برنامه رو بهت بدم

merikh_merikh
14-03-2009, 01:01
اين كد رو بزن تو قسمت شماره گيري :
رو بزن و كدي رو كه ميده براي من پيام خصوصي كن كه كد برنامه رو بهت بدم
امیر جان خیلی خیلی ممنون.
مشکل حل شد.

merikh_merikh
14-03-2009, 10:09
سلام.
دوستان مشکلم با برنامه حل شد.
ولی وقتی که ازش خارج شدم و خاستم دوباره وصل بشم ازم خاست که به اینترنت وصل بشم منم وصل شدم ولی ارور داد.......خودم فهمیدم اشکال از کجاست.
کانکتشن گوشیم اشکال داره یعنی منظورم اینه که باید اینترنت گوشیم تنظیم بشه.من قبلن یکی برام انجام میداد ولی الان طرف در دسترس نیست خودمم نمیدونم چه طور کانکتشن درست کنم.اگه میشه دوستان راهنمایی کنن و بگن که چه طور اینترنت گوشیم را تنظیم کنم.
تو سایت هم گشتم ولی چیزه خوبی که به دردم بخوره پیدا نکردم.
ممنون

amir_sa
14-03-2009, 12:08
سلام.
دوستان مشکلم با برنامه حل شد.
ولی وقتی که ازش خارج شدم و خاستم دوباره وصل بشم ازم خاست که به اینترنت وصل بشم منم وصل شدم ولی ارور داد.......خودم فهمیدم اشکال از کجاست.
کانکتشن گوشیم اشکال داره یعنی منظورم اینه که باید اینترنت گوشیم تنظیم بشه.من قبلن یکی برام انجام میداد ولی الان طرف در دسترس نیست خودمم نمیدونم چه طور کانکتشن درست کنم.اگه میشه دوستان راهنمایی کنن و بگن که چه طور اینترنت گوشیم را تنظیم کنم.
تو سایت هم گشتم ولی چیزه خوبی که به دردم بخوره پیدا نکردم.
ممنون
دوست من شما هكش رو انجام دادي ؟ صفحه اول توضيح دادم ( شرمنده من هي لينكت ميدم به صفحه اول چون خودت يكم عجولي )
اون هك رو انجام بده ، از ايرانسل استفاده مي كني ؟

merikh_merikh
14-03-2009, 12:11
الان اون هک هم انجام میدم.
ایرانسل میباشد.
امیر جان دشمنت شرمنده.من شرمندتم که تو زحمت میندازمت....

merikh_merikh
14-03-2009, 12:38
انتظار ها به پايان رسيد و برنامه معروف و پر كاربرد lcg jukebox به خوبي كرك شد .

حالا شما مي توانيد بدون محدوديت با آخرين نسخه از اين برنامه موسيقي گوش بدهيد ...

1- نصب برنامه در گوشي

3-هك گوشي

4-پوشه 10000882 رو كه در فايل آپلود شده هست در مسير c:\private كپي كنيد . اگه host 1 موفقيت آميز نبود از پوشه host 2 استفاده كنيد .

بعد از وارد شدن به برنامه در خواست اتصال به اينترنت ميشود ، روي دكمه yes كليد كنيد . حتما بايد از سيم كارتي استفاده كنيد كه توانايي وصل شدن به اينترنت رو داشته باشه ( مثل ايرانسل) و براي بار اول حتما بايد با اينترنت وصل بشه .

موفق باشيد ...

تذكر : اين برنامه روي 4 گوشي تست شده و هيچ موردي ندارد ، در استفاده از اين ترفند دقت كنيد .

من تمام این مراحل را انجام دادم به غیر از مرحله ی شماره ی 2(2- رجيستر كردن برنامه با استفاده از كيجن كه داخل پوشه اي كه آپلود كردم هست.)موردی که نداره؟اگر هم موردی داره که انجام بدم.
برای انجامش باید تو کامپیوتر فقط رو فایل کیجن کیلیک کنم دیگه.درسته؟بعد دوباره برنامه را از کامپیوتر به گوشی انتقال بدم و دوباره نصب کنم؟
برنامه هم نصب کردم الان.ازم میخاد که به اینترنت وصل بشم ولی چون اینترنت گوشیم تنظیم نیست نمیتونم به اینترنت وصل بشم......چه کنم؟

amir_sa
14-03-2009, 12:48
حتما بايد كانكشن اينترنتت درست باشه
اون مورد 2 رو هم انجام دادي ، همون قسمتي كه من يه كد بهت دادم !!!

merikh_merikh
14-03-2009, 12:58
اره.
اون کد را که وارد میکنم ردیف میشه و میتونم اهنگ گوش بدم.ولی وقتی از برنامه خارج میشم و میخام دوباره برم داخلش ازم میخاد که به اینترنت وصل بشم........

merikh_merikh
15-03-2009, 09:53
دوستان مشکلم با این برنامه هم حل شد.
به اینترنت وصل شد الانم داره کار میکنه و هیچ مشکلی نداره.
دوستان به خصوص امیر جان ممنون

ehsannet9003
18-03-2009, 00:16
ببخشید امیر جان من تمام این مراحل رو انجام دادم . ولی وقتی که می خواد چک کنه و به اینترنت وصل بشه یرور میده از لحاظ کانکشن هم موشکل ندارم.چون با بروسر به راحتی به اینترنت وصل میشه.ولی این یرور میده با این که یک لحظه ایکن اینترنت هم نمایش داده میشه
اگه کمک کنید ممنون میشیم

amir_sa
18-03-2009, 14:40
ببخشید امیر جان من تمام این مراحل رو انجام دادم . ولی وقتی که می خواد چک کنه و به اینترنت وصل بشه یرور میده از لحاظ کانکشن هم موشکل ندارم.چون با بروسر به راحتی به اینترنت وصل میشه.ولی این یرور میده با این که یک لحظه ایکن اینترنت هم نمایش داده میشه
اگه کمک کنید ممنون میشیم
فكر نكنم شما از آخرين و جديد ترين نسخه استفاده مي كني ، اون فعلا كار نمي كنه
از همين نسخه اي كه من گذاشتم استفاده كن

ehsannet9003
18-03-2009, 14:48
فكر نكنم شما از آخرين و جديد ترين نسخه استفاده مي كني ، اون فعلا كار نمي كنه
از همين نسخه اي كه من گذاشتم استفاده كن
منظورتون ر درست نمی دونم من از همونی که داخل صفحه ای اول گذاشتید استفاده کردم

ehsannet9003
18-03-2009, 14:50
تنظیمات خاصی برای کانکشن نداره

merikh_merikh
18-03-2009, 15:07
تنظیمات خاصی برای کانکشن نداره
مشکل منم مثل شما بود.....شما کانکتشنتون ایراد داره.

farshidbist
19-03-2009, 02:34
انتظار ها به پايان رسيد و برنامه معروف و پر كاربرد LCG JukeBox به خوبي كرك شد .

1- نصب برنامه در گوشي
3-هك گوشي
4-پوشه 10000882 رو كه در فايل آپلود شده هست در مسير C:\Private كپي كنيد . اگه host 1 موفقيت آميز نبود از پوشه host 2 استفاده كنيد .

موفق باشيد ...

من اینو قابل اپدت گوشیم بدون هیچ مشکلی‌ نصب کردم اما از وقتی‌ گوشیم اپدت کردم دیگه نمی‌شه
می‌شه مشکل مال اپدت باشه؟؟؟
همهٔ کارارو می‌کنم وقتی‌ به اینترنت وصل می‌شه میگه مشکل هست و ریگیستر نشده
authorization failed!if you purchased this ....... c

aluminum
19-03-2009, 02:45
هنوز یه ورژن دست و حسابی نیومده؟

amir_sa
19-03-2009, 09:47
من اینو قابل اپدت گوشیم بدون هیچ مشکلی‌ نصب کردم اما از وقتی‌ گوشیم اپدت کردم دیگه نمی‌شه
می‌شه مشکل مال اپدت باشه؟؟؟
همهٔ کارارو می‌کنم وقتی‌ به اینترنت وصل می‌شه میگه مشکل هست و ریگیستر نشده
authorization failed!if you purchased this ....... C
مشكل از كانكشن اينترنت هستش

هنوز یه ورژن دست و حسابی نیومده؟
منظورت از درست و حسابي چيه ؟
از اين درست و حسابي تر ؟ ورژن جديدش فقط در ظاهر با اين ورژن فرق ميكنه كه از بك گراند تم استفاده ميكنه

farshidbist
19-03-2009, 11:50
[quote=amir_sa;3609658]مشكل از كانكشن اينترنت هستش

نه مشکل از اینترنت نیست چون من wlan به adsl وصل میشم
این میگه در ریگیستر شما مشکل هست با به lcg مشکلتونو خبر بدین
بد به اینترنت هم راحت وصل می‌شه

ehsannet9003
19-03-2009, 23:08
مشکل منم مثل شما بود.....شما کانکتشنتون ایراد داره.
خوب چه جوری درستش کنم . 2 بار هم کامل کانکشن رو پاک کردم و با اس ام اسی و کانکشنی که خود ایران سل می سازه کار کردم.
اگه تنظیمات خاصی داره به ما هم بگویید ممنون میشیم

m.s.f
20-03-2009, 07:38
شما برو توو browser ، یه سایت بزن ببین باز میشه یا نه ؟
اگه باز کنه که معلومه تنظیمات اینترنتت مشکلی نداره .

ehsannet9003
21-03-2009, 00:25
شما برو توو browser ، یه سایت بزن ببین باز میشه یا نه ؟
اگه باز کنه که معلومه تنظیمات اینترنتت مشکلی نداره .
دست درد نکنه ولی داخل مرحله اول گفتم که اپرا راحت به اینترنت وصل میشه

amir_sa
21-03-2009, 10:53
متن اروري كه ميزنه چيه ؟
بنويس اينجا ببينم چي كار ميشه كرد

ehsannet9003
21-03-2009, 12:08
متن اروري كه ميزنه چيه ؟
بنويس اينجا ببينم چي كار ميشه كرد
بفرمایید:authorization failed!if you purchased this

amir_sa
21-03-2009, 22:15
بفرمایید:authorization failed!if you purchased this
شما قسمت كه بوسيله هك بايد ريخته بشه درست ريختي ؟ دو تا فايله يكي ديگه رو امتحان كن
تست كن و گوشي رو رستارت كن و بعد ادامه بده

ehsannet9003
22-03-2009, 15:08
هر دو hast را امتحان کردم ریست هم کردم هیچ کدوم جواب نمی ده
حالمون گرفته و کاری نمی شه

vahidsport
23-03-2009, 22:59
من اینترنتم هیچ مشکلی نداره با بروزر هم سایت باز مکنم ولی نمیدونم چرا رجیستر نمیشه این پیغام رو میده

Failed to authenticate: can't connet to server

من قبلا یه بار رجیستر شدکار هم کرد با همون هک سرور ها که دو تا بودن ولی الان نمیشه

X-plore هم که من قبلا با خود گوشی اپ دیت کردم اون هم همین پیغام رو میده فکر نکنم مشکل از خودشونه

ehsannet9003
26-03-2009, 02:09
دوست عزیز من هم این مشکل رو داشتم ولی گوشی رو ابدیت کردم بازم درست نشد و لی وقتی که ار hast 1 استفاده کردم کارم حل شد. و حالا دارم حال میکنم

vahidsport
31-03-2009, 13:09
ديروز ورژن 2.17 رو كه الان free هست رو گرفتم.البته مثلا free هست و بايد رجيستر بشه ولي از trial هم نميتونم استفاده كنم.اصلا صداي آهنگ در حال پخش نمياد و به جاي اون يه صداي خش خش مياد.اني آيديا؟

2.17 تو هنسفری این مودلی هست

من دیروز ورژن2.30 رو کرک کردم و الان برنامه بدونه مشکل بلا میاد با سیم کارت همراه اول تست کردم

یه سوال این برنامه تو حالت فیلیپ بسته اجرا میشه یانه؟

m.s.f
31-03-2009, 16:24
یه سوال این برنامه تو حالت فیلیپ بسته اجرا میشه یانه؟

آره ... در حالت فلیپ بسته براحتی اجرا میشه

vahidsport
31-03-2009, 16:51
آره ... در حالت فلیپ بسته براحتی اجرا میشه

اگه من این برنامه رو شورت کات کنم تو حالت فیلیپ بسته اجرا میشه؟

mohammad-p990i
31-03-2009, 17:12
اگه من این برنامه رو شورت کات کنم تو حالت فیلیپ بسته اجرا میشه؟
آره:10: کار میکنه:11:

nimpond
05-04-2009, 05:03
هر دو hast را امتحان کردم ریست هم کردم هیچ کدوم جواب نمی ده
حالمون گرفته و کاری نمی شه
من هم همینطور. لطفا کمک کنیید:10::11:

vahidsport
05-04-2009, 09:15
من با Host 1 مینم میره و جیدا هم دوبار این کارو کردم و کار کرد

ehsannet9003
05-04-2009, 15:34
من هم همینطور. لطفا کمک کنیید:10::11:

باید از هر دو استفاده کنی ببین کدومش بهتر جواب بده واست را ستی شما اینترنتتون درست است.اگه از ایران سل استفاده می کنی کانکشن رو پاک کن و دوباره از ایران سل درخواست وسل کردن اینترنت کن از این کد هم می تونی استفاده کنی #6*3*130*