PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : آهنگ کامل پرین

TATAR.BonFire
08-10-2008, 19:36
دوستان،من یه آعنگ از کارتون پرین دانلود کردم با فرمت amr بود که کیفیت پایین بود و مدتش حدود 40 ثانیه بود.کسی این آهنگ را با کیفیت عالی و با فرمت mp3 و مدت زمان کامل آن سراغ نداره برا ما بزاره.آهنگه میکس شده بود و برا زنگ خور موبایل بسیار خوب بود.اگه آهنگ کامل با کلام و بی کلامش را برای pc بزرارین هم ممنون می شم(بدون میکس را میگم):8:

boy iran
08-10-2008, 19:51
سلام دوست خوب

اگر کامل این آهنگ مورد نظر شما هست به تاپیک زیر هم سر بزنید شاید کمکی بهتون بشه

درخواست موسیقی متن فیلم، کارتون و بازی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

موفق باشید

TATAR.BonFire
08-10-2008, 20:22
تمام این تاپیک ها را گشتم ولی اون چیزی که می خواهم داخلشون نبود.من اون چیزی می خواهم که نوشتم

boy iran
08-10-2008, 20:27
سلام دوباره

گفتم شاید اونجا هم درخواست بدید کمکتون بشه چون آهنگ خیلی قدیمی هست

در هر صورت منتظر باشید در این تاپیک شاید به جواب رسیدید

موفق باشید

smohs
10-10-2008, 20:48
سلام!
من يه آهنگ يك دقيقه اي با فرمت wma و كيفيت نه چندان عالي دارم و ضمنا" كامل هم نيست[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ولي اصله
اگه مي خواين تا بذارم؟

Hadi King
11-10-2008, 17:07
(بدون كلام فارسي)

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
(بدون كلام تيتراژ ابتدايي)

(بدون كلام تيتراژ پاياني)

(بدون كلام ريميكس بدرد زنگ موبايل)

(باكلام زبان اصلي )

TATAR.BonFire
12-10-2008, 18:13
(بدون كلام ريميكس بدرد زنگ موبايل)

بله،من همین اهنگ را به صورت کاملش می خواهم.به همین سبک و ریتم.یعنی اگه کل آهنگه 4 دقیقه باشه همون 4 دقیقش را می خواهم.این طور که معلومه این آهنگ باید مدت زمان بیشتری داشته باشه.این آهنگ که تو گزاشتی فقط 30 ثانیه هست

Hadi King
13-10-2008, 08:58
بله،من همین اهنگ را به صورت کاملش می خواهم.به همین سبک و ریتم.یعنی اگه کل آهنگه 4 دقیقه باشه همون 4 دقیقش را می خواهم.این طور که معلومه این آهنگ باید مدت زمان بیشتری داشته باشه.این آهنگ که تو گزاشتی فقط 30 ثانیه هست
دوســت عزيز نوشـــته شده ريميكس و اهنگ كاملش رو پيدا نكردم تو اينترنت هر چي بود برات گذاشتم ميتوني از زبان اصلي استفاده كني اون اهنگ كامل هستــــش :11:

mummified
18-10-2008, 18:54
دوســت عزيز نوشـــته شده ريميكس و اهنگ كاملش رو پيدا نكردم تو اينترنت هر چي بود برات گذاشتم ميتوني از زبان اصلي استفاده كني اون اهنگ كامل هستــــش :11:
مرسی دوست من
خیلی جامع و مفید بود.
دستت درد نکنه:11::10:

ahmadreza_65
15-04-2010, 05:00
سلام دوست عزيز خيلي ازت ممنونم چون من خيلي دنبال موسيقي زنگ ريمكس پرين مي گشتم برام خيلي خاطره ها داره
قبلا تو گوشيم داشتم ولي پاك
ممنون ازت

اگه كالش رو پيدا كردي حتما ما رو هم خبر كن ممنون